17, 1
18-06-2018 (ma) t/m 25-08-2018 (za)
Rooster voor groep Premasters Geneeskunde 2, Bachelor 3.Studiegroep BA3.17, Bachelor 2.Studiegroep BA2.17 en consument PM2
Geproduceerd door IRIS-Planning op dinsdag 19-06-2018 om 04:23



Week 25 ma 18-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-10.30 BA3B12 VO.1 De moeilijke patient VO 16, 17, 18, 19, 20 31 R.J. Osse
08.30-11.55 BA3CV CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) VO BA3 PKV-A, PKV-KA, PKV-KB J. Damen, MHE Elbers, F.B.M. Gan-Creijghton, G.H.M. Leunissen, A. van t Spijker
10.15-12.15 AOO Facultatief-Obductie - BA2, BA3, MA1 C-034 J.M. Kros
13.30-14.15 BA3B11 RB Responsiebijeenkomst week 11 RB BA3 CO-4 P.F.A. de Nijs, E.M. Pluijms
14.30-15.15 BA3B12 PD.1 Gedragsstoornis jeugd PD BA3 CO-3/4 P.F.A. de Nijs
14.45-15.45 BA2C3 VO.2-IVO3 Radiol bekken, heup en bovenbeen (verpl) VO 16, 17, 18, 19, 20 COO-3 R.C. de Leeuw
15.30-16.15 BA3B12 HC.2 Farmacologie van verslaving HC BA3 CO-3/4 A.H.J. Danser
15.45-17.45 BA2C2 VO.2-IVO2 Bovenste extremiteit (verpl) VO 17 CQ-5E M M De Koning
16.30-17.15 BA3B12 PD.3 Alcoholverslaving PD BA3 CO-3/4 P.F.A. de Nijs
19.59-22.59 BA3B12 ZO.1 Alcoholverslaving ZO BA3 A.H.J. Danser
21.59-22.59 BA2C4 ZO.1 Normale en abnormale groei ZO BA2 J.H.J.M. Bessems

Week 25 di 19-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-11.55 BA3CV CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) VO BA3 PKV-A, PKV-KA, PKV-KB W.B. de Koning, JGM Kievit, G.H.M. Leunissen, GCA Peelen, A. van t Spijker
10.15-12.15 AOO Facultatief-Obductie - BA2, BA3, MA1 C-034 J.M. Kros
12.00-17.30 BA2C2 VO.4 Ergon med (TU Delft+1.5u reistijd)verpl VO 16, 17, 18, 19, 20 Externe ruimte G.J. Kleinrensink
13.30-14.15 BA3B12 HC.4 Dwangmaatregelen in de psychiatrie HC BA3 CO-1/2 AI Wierdsma
14.30-15.15 BA3B12 HC.5 Forensische psychiatrie HC BA3 CO-1/2 SJ Jansen-Roza
15.30-16.15 BA3B12 HC.6 Gedragsproblemen HC BA3 CO-1/2 J.M.T. Stam-Veeren
18.59-22.59 BA3B12 ZO.2 Voor- en nadelen drugsgebruik ZO BA3 A.H.J. Danser

Week 25 wo 20-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-11.55 BA3CV CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) VO BA3 PKV-A, PKV-KA, PKV-KB G.H.M. Leunissen, GCA Peelen, EE Plouvier, A. van der Velden, A. van t Spijker
10.15-12.15 AOO Facultatief-Obductie - BA2, BA3, MA1 C-034 J.M. Kros
13.30-16.55 BA3CV CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) VO BA3 PKV-A, PKV-KA, PKV-KB G.H.M. Leunissen, GCA Peelen, EE Plouvier, A. van der Velden, A. van t Spijker
15.30-16.15 BA3B4, BA3B12 Inh neurologisch onderzoek 1+2 VO BA3 CQ-1A H. Seelaar
15.45-17.45 BA2C3 VO.3 DIGIMIC Het overbelaste gewricht VO 16, 17, 18, 19, 20 COO-5 G.J.L.H. van Leenders, C.J. Vissers, E. Lubberts
16.15-17.45 BA3B4, BA3B12 Inh neurologisch onderzoek 1+2 VO BA3 PKV-C M.M.J. Wijnenga
16.15-17.45 BA3B4, BA3B12 Inh neurologisch onderzoek 1+2 VO BA3 PKV-E L. Harlaar
16.15-17.45 BA3B4, BA3B12 Inh neurologisch onderzoek 1+2 VO BA3 PKV-B H. Seelaar
19.59-22.59 BA3B12 ZO.3 Maatschappelijke gevolgen verslaving ZO BA3 P.F.A. de Nijs

Week 25 do 21-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-09.15 BA2C4 HC.1 Anatomie knie, onderbeen, enkel, voet HC BA2 CO-1/2 G.J. Kleinrensink
08.30-11.55 BA3CV CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) VO BA3 PKV-A, PKV-KA, PKV-KB MHE Elbers, F.B.M. Gan-Creijghton, W.B. de Koning, GCA Peelen, A. van t Spijker
09.30-10.15 BA2C4 HC.2 Ligamentenletsels van de knie HC BA2 CO-1/2 D.E. Meuffels
10.15-12.15 AOO Facultatief-Obductie - BA2, BA3, MA1 C-034 J.M. Kros
10.30-11.15 BA2C4 HC.3 Overbelastingsletsels bot, pees & spier HC BA2 CO-1/2 RJ de Vos
11.30-12.15 BA2C4 HC.4 Kinderfracturen HC BA2 CO-1/2 J.H.J.M. Bessems
12.00-13.45 BA2C4 EV Evaluatie Lijnonderwijs CV (alleen JVT) EV BA2 37 F.B.M. Gan-Creijghton, MA Pellikaan-van der Veer, D.H.J. Pols, ES Klaassen, E. Visser FF
20.59-22.59 BA3B12 ZO.4 Persoonlijkheidsstoornissen ZO BA3 E.M. Pluijms

Week 25 vr 22-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-09.15 BA2C4 HC.5 Anatomie knie, onderbeen, enkel, voet HC BA2 CO-1/2 G.J. Kleinrensink
09.30-10.15 BA2C4 PD.6 Gecompliceerde letsels van het onderbeen LM BA2 CO-1/2 J.H.J.M. Bessems
10.15-12.15 AOO Facultatief-Obductie - BA2, BA3, MA1 C-034 J.M. Kros
10.30-11.15 BA2C4 HC.7 Enkelletsels HC BA2 CO-1/2 D. den Hartog
11.30-12.15 BA2C4 LM.8 Geschiedenis van de fractuurbehandeling LM BA2 CO-1/2 J.H.J.M. Bessems
13.30-15.30 BA3B12 VO.2 Boefjes gedrag VO 16, 17, 18, 19, 20 39 J.A. Hordijk
14.30-15.30 BA2C4 VO.4 Beschrijven type fracturen/immobilisatie VO 13, 14, 15, 16, 17 31 T. Hagenaars
20.59-22.59 BA2C4 ZO.2 Fractuurbehandeling algemeen ZO BA2 T. Hagenaars

Week 26 ma 25-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
09.30-10.15 BA2C4 PD.9 Voetafwijkingen PD BA2 CO-1/2 M. van der Grinten
10.15-12.15 AOO Facultatief-Obductie - BA2, BA3, MA1 C-034 J.M. Kros
10.30-11.15 BA2C4 PD.10 Onderbeen- en voetafwijkingen bij kinder PD BA2 CO-1/2 J.H.J.M. Bessems
11.45-12.45 BA2C4 VO.3-IVO3 Radiol Knie-Onderbeen-Enkel-Voet (verpl) VO 17, 18, 19, 20, 21 COO-3 S.C. Teixeira
13.30-14.15 BA3B12 RB Responsiebijeenkomst week 12 RB BA3 CO-1 P.F.A. de Nijs, A.H.J. Danser
13.30-15.30 BA2C4 VO.1-IVO1 Knie onderbeen enkel voet (verpl) VO 16, 17, 18 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, J.H.J.M. Bessems
14.30-15.15 BA3B13 HC.1 Organisatie pijnsysteem HC BA3 CO-1/2 J.C. Holstege
15.30-16.15 BA3B13 HC.2 Pijninhibitie HC BA3 CO-1/2 J.C. Holstege
15.45-17.45 BA2C4 VO.2-IVO2 Onderste extremiteit geheel (verpl) VO 17 PKV-B J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen
16.30-17.15 BA3B13 HC.3 Opioden en andere analgenitca HC BA3 CO-1/2 A. Maassen van den Brink
19.59-22.59 BA3B13 ZO.1 Pijnlijke neuropathie ZO BA3 J.L.M. Jongen
20.59-22.59 BA2C4 ZO.3 Het compartimentsyndroom ZO BA2 C.A. van Nieuwenhoven

Week 26 di 26-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
10.15-12.15 AOO Facultatief-Obductie - BA2, BA3, MA1 C-034 J.M. Kros
13.30-14.15 BA3B13 PD.4 Polyneuropathie PD BA3 CO-1/2 P.A. van Doorn
14.30-15.15 BA3B13 HC.5 Goede pijn, slechte pijn HC BA3 CO-1/2 J.L.M. Jongen
15.30-16.15 BA3B13 PD.6 Pijn bij kankerpatienten PD BA3 CO-1/2 J.L.M. Jongen
20.59-22.59 BA3B13 ZO.2 Pathofarmacologie van migraine ZO BA3 A. Maassen van den Brink
21.59-22.59 BA2C4 ZO.4 Osteochondrosen & gerel. aandoeningen ZO BA2 J.H.J.M. Bessems

Week 26 wo 27-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-10.30 BA3B13 VO.2 Neuro Oncologie VO 16, 17, 18, 19, 20 39 J.M. Kros
10.15-12.15 AOO Facultatief-Obductie - BA2, BA3, MA1 C-034 J.M. Kros
10.45-12.45 BA3B13 VO.1 Radiculaire pijn VO 16, 17, 18, 19, 20 31 H.C. Hulscher, E.J. Delwel
20.59-22.59 BA3B13 ZO.3 Centraal neuropath pijnsyndromen ZO BA3 J.L.M. Jongen

Week 26 do 28-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-09.15 BA2C5 HC.1 Anatomie van de rug en bekken HC BA2 CO-1/2 G.J. Kleinrensink
09.30-10.15 BA2C5 HC.2 Wervelfracturen en scoliose HC BA2 CO-1/2 J.H.J.M. Bessems
10.15-12.15 AOO Facultatief-Obductie - BA2, BA3, MA1 C-034 J.M. Kros
10.30-11.15 BA2C5 PD.3 Inflammatoire rugklachten PD BA2 CO-1/2 M. Vis
11.30-12.15 BA2C5 HC.4 Wervelkolomaandoeningen HC BA2 CO-1/2 J.H.J.M. Bessems
12.30-13.15 BA2C5 PD.5 Diagnostiek bij aspecifieke lage rugpijn PD BA2 CO-1/2 H.J. Stam
14.45-15.45 BA2C5 VO.3-IVO3 Radiologie Wervelkol. (verpl) VO 16, 17, 18, 19, 20 COO-3 K.J. Pieterman
15.45-17.45 BA2C5 VO.1-IVO1 Wervelkolom (verpl) VO 16, 17, 18 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, H.J. Stam
20.59-22.59 BA2C5 ZO.1 Aspecifieke lage rugklachten ZO BA2 F.J.P.M. Huygen
20.59-22.59 BA3B13 ZO.4 Benadering bij pijn door kanker ZO BA3 W. Taal

Week 26 vr 29-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
10.15-12.15 AOO Facultatief-Obductie - BA2, BA3, MA1 C-034 J.M. Kros
10.30-11.15 BA2C5 HC.9 Wondgenezing en gestoorde wondgenezing HC BA2 CO-1/2 EML Corten
11.30-12.15 BA2C5 RB Responsiebijeenkomst 2.C.3 t/m 2.C.5 RB BA2 CO-1/2 J.H.J.M. Bessems, M. Vis, G.J. Kleinrensink, H.J. Stam, E.H.G. Oei
13.30-15.30 BA2C5 VO.2-IVO2 Wervelkolom en herhaling (verpl) VO 17 PKV-B J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen
15.45-17.45 BA3B12 VO.3 Inhaal Journal club, debat VO BA3 1 P.F.A. de Nijs
19.59-22.59 BA2C5 ZO.2 Lage rugpijn ZO BA2 A. de Monchy

Week 26 za 30-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
19.59-22.59 BA2C5 ZO.3 Werk reintegratieprogramma's ZO BA2 E.F. van Beeck

Week 27 ma 02-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-10.30 BA3B14 VO.2 De steeds terugkerende patient VO 16, 17, 18 31 M.S. Visser, A. van t Spijker
10.45-11.45 BA2C5 VO.3-IVO3 Inhaal VO Radiologie VO BA2 COO-3 E.H.G. Oei
13.30-14.15 BA3B14 HC.1 Shocken waarom nog HC BA3 CO-1/2 E.M. Pluijms
16.00-17.00 BA2C5 VO.3-IVO3 Inhaal VO Radiologie VO BA2 COO-3 E.H.G. Oei
18.00-19.00 BA2C5 VO.1-IVO1 Inhaal IVO1 week 1 en 3 VO BA2 SNIJ-3 J.H.J.M. Bessems
19.00-20.00 BA2C5 VO.1-IVO1 Inhaal IVO1 week 2 en 4 VO BA2 SNIJ-3 J.H.J.M. Bessems
20.00-22.00 BA3B14 ZO.1 Beh onbegrepen lich klachten ZO BA3 A. van t Spijker
20.59-22.59 BA2C5 ZO.4 Scoliose ZO BA2 J.H.J.M. Bessems

Week 27 di 03-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.00-22.00 TTBA2 Roostervrij t.b.v. Tentamen 2C1 TT BA2
08.30-10.30 BA3B14 VO.1 Zit het tussen de oren? VO 16, 17, 18, 19, 20 36 R.J. Osse
13.30-14.15 BA3B14 PD.2 Peri partum psychiatrie PD BA3 CO-1/2 E.M. Knijff
14.30-15.15 BA3B14 PD.3 Voorbijgaande uitval PD BA3 CO-1/2 R.J. Osse, P.A.E. Sillevis Smitt
21.59-23.59 BA3B14 ZO.2 Benzodiazepinen ZO BA3 C. Bethlehem

Week 27 wo 04-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.00-22.00 TTBA2 Roostervrij t.b.v. Tentamen 2C1 TT BA2
09.00-12.30 TTBA2 Tentamen 2C1 (Dyslectici) TT BA2 Woudestein Leuven, Woudestein Bergen
09.30-12.30 TTBA2 Tentamen 2C1 TT BA2 Woudestein Van der Goot-gebouw J.H.J.M. Bessems
12.30-13.15 BA3B13 RB Responsiebijeenkomst week 13 en 14 RB BA3 CO-1 J.L.M. Jongen, J.C. Holstege

Week 27 do 05-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.00-22.00 TTBA3 Roostervrij t.b.v. Tentamen 3B2 TT BA3

Week 27 vr 06-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.00-22.00 TTBA3 Roostervrij t.b.v. Tentamen 3B2 TT BA3
09.00-12.30 TTBA3 Tentamen 3B2 (Dyslectici) TT BA3 Woudestein Leuven, Woudestein Bergen
09.30-12.30 TTBA3 Tentamen 3B2 TT BA3 Woudestein Van der Goot-gebouw E.M. Pluijms

Week 28 ma 09-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.00-22.00 TTBA2 Roostervrij t.b.v. Integratietoets BA2 TT BA2

Week 28 di 10-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.00-22.00 TTBA2 Roostervrij t.b.v. Integratietoets BA2 TT BA2
08.00-22.00 TTBA3 Roostervrij t.b.v. Integratietoets BA3 TT BA3
09.00-12.30 TTBA2 Integratietoets BA2 (Dyslectici) TT BA2 Woudestein Leuven, Woudestein Bergen
09.30-12.30 TTBA2 Integratietoets BA2 TT BA2 Woudestein Van der Goot-gebouw
09.45-11.15 BA3B14 EV Evaluatie thema 3B2 (alleen JVT) EV BA3 3 E.M. Pluijms

Week 28 wo 11-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.00-22.00 TTBA3 Roostervrij t.b.v. Integratietoets BA3 TT BA3
13.00-16.30 TTBA3 Integratietoets BA3 (Dysl) Margriethal S TT BA3
13.30-16.30 TTBA3 Integratietoets BA3 (Margriethal S'dam) TT BA3

Week 28 do 12-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.00-18.00 BA3CV Herkansing CV.3 toets VO BA3 PKV-A, PKV-KA, PKV-KB W Couprie, F.B.M. Gan-Creijghton, W.B. de Koning, GCA Peelen, A. van t Spijker
13.00-14.30 BA2C5 Evaluatie Ba2C - BA2 4 J.H.J.M. Bessems

Week 28 vr 13-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.00-18.00 BA3CV Herkansing CV.3 toets VO BA3 PKV-A, PKV-KA, PKV-KB A A Halkes-Oren, JGM Kievit, G.H.M. Leunissen, EE Plouvier, A. van t Spijker
10.00-10.45 BA3B14 NB Nabespreking tentamen 3B2 NB BA3 CO-1/2 E.M. Pluijms

Week 29 ma 16-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.00-18.00 BA3CV Herkansing CV.3 toets VO BA3 PKV-A, PKV-KA, PKV-KB MHE Elbers, F.B.M. Gan-Creijghton, G.H.M. Leunissen, EE Plouvier, A. van t Spijker
09.00-12.30 HTBA2 Hertentamen 2B1 (Dyslectici) HT BA2 32, 33
09.30-12.30 HTBA2 Hertentamen 2B1 HT BA2 31, 35, 36, 39, 72, CQ-U
15.45-16.30 BA2C5 NB Nabespreking tentamen 2C NB BA2 CO-3/4 J.H.J.M. Bessems, M. Vis, G.J. Kleinrensink

Week 29 di 17-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.00-18.00 BA3CV Herkansing CV.3 toets VO BA3 PKV-A, PKV-KA, PKV-KB G.H.M. Leunissen, GCA Peelen, MA Pellikaan-van der Veer, EE Plouvier, A. van t Spijker
09.00-12.30 HTBA3 Hertentamen 3B1 (Dyslectici) HT BA3 32, 33
09.30-12.30 HTBA3 Hertentamen 3B1 HT BA3 31, 35, 36, 39

Week 29 wo 18-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
09.00-12.30 HTBA2 Hertentamen 2B2 (Dyslectici) HT BA2 32, 33
09.30-12.30 HTBA2 Hertentamen 2B2 HT BA2 31, 35, 36, 39, 72, CQ-U

Week 29 vr 20-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
09.00-12.30 HTBA2 Hertentamen 2B3 (Dyslectici) HT BA2 32, 33
09.30-12.30 HTBA2 Hertentamen 2B3 HT BA2 31, 35, 36, 39, 72, 22

Week 30 di 24-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
09.00-12.30 HTBA2 Hertentamen 2C1 (Dyslectici) HT BA2 32, 33
09.30-12.30 HTBA2 Hertentamen 2C1 HT BA2 31, 35, 36, 39, 22, CQ-U

Week 30 wo 25-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
13.00-16.30 HTBA3 Hertentamen 3B2 (Dyslectici) HT BA3 32, 33
13.30-16.30 HTBA3 Hertentamen 3B2 HT BA3 31, 35, 36, 39

Week 30 do 26-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
09.00-12.30 HTBA2 Hertentamen 2 Integratietoets (Dysl) HT BA2 32, 33
09.30-12.30 HTBA2 Hertentamen 2 Integratietoets HT BA2 31, 35, 36, 39, 22, CQ-U

Week 30 vr 27-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
13.00-16.30 HTBA3 Hertentamen 3 Integratietoets (Dysl) HT BA3 32, 33
13.30-16.30 HTBA3 Hertentamen 3 Integratietoets HT BA3 31, 35, 36, 39