17, 1
20-11-2017 (ma) t/m 03-03-2018 (za)
Rooster voor groep Bachelor 2.Studiegroep BA2.25, Bachelor 3.Studiegroep BA3.23, Premasters Geneeskunde 3 en consument PM3
Geproduceerd door IRIS-Planning op zaterdag 25-11-2017 om 04:25



Week 47 ma 20-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
10.45-12.45 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 23 8 D Uygun
13.30-14.15 BA3A2 HC.1 Cyclusstoornissen HC BA3 CO-1/2 I. Schipper
13.30-15.30 BA2A10 VO.1 Pathologie van het mammacarcinoom VO 21, 22, 23, 24, 25 COO-3 C.H.M. van Deurzen
13.30-15.30 BA2CV CV.29 Inhaal Gespreksvaardigheden 5 VO BA2 2 JAB Hopman
14.30-15.15 BA3A2 HC.2 Erfelijkheidsond, couns. & kinderwens HC BA3 CO-1/2 F. Petrij
15.30-16.15 BA3A2 HC.3 Chirurgische asp. van onvruchtbaarheid HC BA3 CO-1/2 W.P.A. Boellaard
15.45-17.45 BA2SW SW.5 Inhaal Samenwerken 5 VO BA2 2 JAB Hopman
16.30-17.15 BA3A2 HC.4 Vruchtbaarheidsprobl.: genetische aspect HC BA3 CO-1/2 F. Petrij
20.59-22.59 BA3A2 ZO.1 (In)fertiliteitsdiagnostiek & behand. ZO BA3 J.S.E. Laven
20.59-23.59 BA2A10 ZO.3 Land bevolkingsonderzoek borstkanker ZO BA2 H.J. de Koning, J. Fracheboud

Week 47 di 21-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
13.30-14.15 BA3A2 HC.5 Onvruchtbaarheid & gezondheid HC BA3 CO-1/2 J.S.E. Laven
14.30-15.15 BA3A2 HC.6 Geassisteerde voortplantingstechnieken HC BA3 CO-1/2 R.H.M. Dykgraaf
19.59-23.59 BA3A2 ZO.2 Obesitas, PCOS en onvruchtbaarheid ZO BA3 J.S.E. Laven
21.59-23.59 BA2A10 ZO.4 Mamma-reconstructies (eZO) ZO BA2 EML Corten

Week 47 wo 22-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-10.30 BA3A2 VO.2 Vruchtbaarheidsstoornissen VO 21, 22, 23, 24, 25 2, 7, 8, 9, 10 R.H.M. Dykgraaf, I. Schipper, S.H. Benneheij, P. Wijngaard-Boom, J. Brouwer
10.45-12.45 BA3A2 VO.3 Counseling bij geass. voortpl. (verpl) VO 21, 22, 23, 24, 25 12, 5, 6, 13 A. van t Spijker, AHE van Beeck, LE van Hoogdalem, R. de Jongh
10.45-12.45 BA2KOP Klinisch Obductie Practicum Bachelor 2 VO 24, 25 C-034 J.M. Kros
13.30-15.30 BA2A10 VO.2 Genet counseling (verpl; meld in OWR-39) VO 24, 25 39, 32 F. Petrij, A. Wagner, S.R. Riedijk, M.F. van Dooren
15.45-17.45 BA3A2 VO.1-DIGIMIC Microsc. bouw v d vrouwelijke genitalien VO 21, 22, 23, 24, 25 22 P.C. Ewing-Graham, J.A. Visser
20.59-23.59 BA2A10 ZO.5 Gen/klin aspecten familiair mammaca ZO BA2 C.M. Seynaeve, F. Petrij
21.59-23.59 BA3A2 ZO.3 Erectiestoornissen ZO BA3 G.R. Dohle, J.M. Bolt

Week 47 do 23-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-09.15 BA2A10 Integratiecollege/Responsiebijeenkomst - BA2 CO-1/2 J.W.M. Martens, A. Jager
09.30-10.15 BA2A11 HC.1 Klin pres (primair) gastrointes carc HC BA2 CO-1/2 V.M.C.W. Spaander
10.30-11.15 BA2A11 HC.2 Diagn (primair) gastrointest carc HC BA2 CO-1/2 V.M.C.W. Spaander
19.59-23.59 BA2A11 ZO.1 Coloncarcinoom ZO BA2 JWA Burger
20.59-22.59 BA3A2 ZO.4 Menstruatiestoornissen ZO BA3 I. Schipper

Week 47 vr 24-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-09.15 BA2A11 HC.3 Behand gelokal gastrintest ca 1 HC BA2 CO-1/2 J.J.B. van Lanschot
08.30-10.30 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 23 PKV-D M. Vojinovic-Novakovic
09.30-10.15 BA2A11 HC.4 Behand gelokal gastrintest ca 2 HC BA2 CO-1/2 J.J.B. van Lanschot, J. Rothbarth
10.30-11.15 BA2A11 HC.5 Behandeling 1 HC BA2 CO-1/2 D.J. GrŘnhagen
11.35-12.15 BA2A11 HC.6 Behandeling 2 HC BA2 CO-1/2 E. van Meerten, F.A.L.M. Eskens
15.45-17.45 BA2SW SW.5 Inhaal Samenwerken 5 VO BA2 7 WME Rol
19.59-23.59 BA2A11 ZO.2 Rectumcarcinoom ZO BA2 JWA Burger

Week 48 ma 27-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
10.45-12.45 BA3CV CV.45 Inh Medische techn 11 LO geheel VO BA3 PKV-C G.H.M. Leunissen
13.30-15.15 BA2A11 HC.7 Huidtumoren HC BA2 CO-1/2 M Wakkee
15.30-16.15 BA2A11 HC.8 Aangezichtsreconstructies na verwijderin HC BA2 CO-1/2 EML Corten
15.45-17.45 BA2CV CV.30 Inhaal Medische technieken 5 - abdomen VO BA2 PKV-D EE Plouvier
20.59-22.59 BA3A3 ZO.1 Seksuele orientatie & gezondheidszorg ZO BA3 J.M. Bolt
20.59-23.59 BA2A11 ZO.3 Klinische casu´┐Żstiek 1 ZO BA2 D.C. van Gent, M.M. Jaegle

Week 48 di 28-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-10.30 BA2A11 VO.2 Herkennen v huidtumoren (inschr SinOnl) VO BA2 35 P.K. Dikrama
11.00-13.00 BA2KR CV.42 Klinisch redeneren 8 Boijmans Beuningen VO 25 WTM Enthoven
13.30-14.15 BA3A2 RB Responsiecollege week 1 en 2 RB BA3 CO-1/2 I. Schipper, I.A. Brusse
13.30-14.30 BA2CV CV.31a Opname VO 25 PKV-KB
14.30-15.15 BA3A3 HC.1 Consultatie i.v.m. geboorteregeling HC BA3 CO-1/2 I. Schipper
15.30-16.15 BA3A3 HC.2 SOA's HC BA3 CO-1/2 E.M. van der Snoek
15.45-17.45 BA2A11 VO.2 Herkennen v huidtumoren (inschr SinOnl) VO BA2 35 P.K. Dikrama
15.45-17.45 BA2A11 VO.3 Klinische anatomie van het colon VO 21, 22, 23, 24, 25 SNIJ-2, SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, M. Schonewille
17.00-19.00 AOO Klinisch excellentietraject - BA3, MA1, CO CO-3 G.T. Pasaribu
20.59-22.59 BA3A3 ZO.2 Hormonale anticonceptie voorschrijven ZO BA3 A. Maassen van den Brink, F. de Velde
21.59-23.59 BA2A11 ZO.4 Klinische casu´stiek 2 ZO BA2 C.W.M. Wensveen, R.G.V. Smolders, C. van Zuylen, F.A.L.M. Eskens, I.A. Wormgoor-Boere, MYV Homs

Week 48 wo 29-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-10.30 BA2A11 VO.2 Herkennen v huidtumoren (inschr SinOnl) VO BA2 36 P.K. Dikrama
09.30-11.00 BA2A11 VO.1 Live gastro-intestinale operaties VO BA2 CO-1/2 JWA Burger
13.30-14.15 BA3A3 HC.3 Hoe werkt seks? HC BA3 CO-1/2 H. Pastoor
13.30-15.30 BA2A11 VO.2 Herkennen v huidtumoren (inschr SinOnl) VO BA2 36 P.K. Dikrama
14.30-15.15 BA3A3 HC.4 Seks tijdens levensloop HC BA3 CO-1/2 H. Pastoor
15.30-16.15 BA3A3 HC.5 Seksuele disfuncties bij man en vrouw HC BA3 CO-1/2 W.P.A. Boellaard
15.45-17.45 BA2A11 VO.2 Herkennen v huidtumoren (inschr SinOnl) VO BA2 36 P.K. Dikrama
16.30-17.15 BA3A1 HC.5 Patientveiligheid: Omgaan met fouten HC BA3 CO-1/2 J.J. Duvekot
20.59-22.59 BA3A3 ZO.3 Premenstrueel syndroom ZO BA3 I. Schipper
20.59-23.59 BA2A11 ZO.5 Basaalcel- en plaveiselcelcarcinoom ZO BA2 R.R. van den Bos

Week 48 do 30-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-09.15 BA2A11 Integratiecollege/Responsiebijeenkomst IC-RB BA2 CO-1/2 JWA Burger
08.30-10.30 BA3A3 VO Acute geneeskunde - APLS (verpl) VO 21, 22, 23 CQ-1A, CQ-1B, CQ-1C MME Wijffels
09.30-10.15 BA2A12 HC.1 Wetenschap? Tegenstr bewijs HC BA2 CO-1/2 P.W. Moorman
10.30-11.15 BA2A12 HC.2 Statische begrippen HC BA2 CO-1/2 L.R. Arends, D. Rizopoulos
10.45-12.45 BA3A3 VO.1 Contraceptie VO 21, 22, 23, 24, 25 6, 8, 13, 14, 15 J.S.E. Laven, I. Schipper, P. Wijngaard-Boom, J. Brouwer
11.30-12.15 BA2A12 HC.3 Het toetsen van hypothesen/meta-analys HC BA2 CO-1/2 L.R. Arends, D. Rizopoulos
13.30-17.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 23 PKV-E+PKV-KE M. Vojinovic-Novakovic
20.59-22.59 BA3A3 ZO.4 Epidemiologie van SOA's ZO BA3 J.S.E. Laven
21.59-23.59 BA2A12 ZO.1 Beoordelen kwaliteit artikel ZO BA2 P.W. Moorman

Week 48 vr 01-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-09.15 BA2A12 HC.4 Gelokaliseerd/gemetastaseerd prostaatcar HC BA2 CO-1/2 M.B. Busstra, C.H. Bangma
09.30-10.15 BA2A12 HC.5 Hematurie, blaascarcinoom HC BA2 CO-1/2 W.J. Kirkels, JL Boormans
10.30-11.15 BA2A12 PD.6 PatiŰntdemonstraties urologische tumoren PD BA2 CO-1/2 M.B. Busstra
10.45-12.45 BA3CV CV.45 Inh Medische techn 11 LO geheel VO BA3 PKV-C J. Damen
13.30-15.30 BA3A3 VO.2-DIGIMIC Vroege embryo's. klonen en transgenese VO 21, 22, 23, 24, 25 COO-3 W.M. Baarends, J. Gribnau
15.45-17.45 BA2CV CV.30 Inhaal Medische technieken 5 - abdomen VO BA2 PKV-A M. Vojinovic-Novakovic
19.59-23.59 BA2A12 ZO.2 Prostaatcarcinoom (COO) ZO BA2 C.H. Bangma, G.J.L.H. van Leenders
20.59-22.59 BA3A3 ZO.5 Zwangerschap en seksualiteit ZO BA3 J.M. Bolt

Week 48 za 02-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
20.59-22.59 BA3A3 LO.2 Drager X-linked rec aandoening LO BA3 F. Petrij
20.59-23.59 BA2A12 ZO.3 Blaascarcinoom (COO) ZO BA2 W.J. Kirkels, G.J.L.H. van Leenders

Week 49 ma 04-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-10.30 BA2A12 VO.3 Beoordeling kwal art VO 21, 22, 23, 24, 25, 31 39 P.W. Moorman, RK Los
08.30-10.30 BA3A4 VO.3 Menstruatiestroonissen en endometriose VO 19, 20, 22, 23, 24, 31, 25 38, 21, 29, 30 S.H. Benneheij, R.H.M. Dykgraaf, A.B. Steensma, I. Schipper, C. Groenestein-Sondaal
10.45-12.45 BA3CV CV.46 Inhaal Gespreksvaardigheden 9 VO BA3 CQ-5D AHE van Beeck
11.00-12.00 BA2CV CV.31a Inhaal Opname VO BA2 PKV-KA
12.30-13.30 BA2A12 HC.7 Forum stomazorg, begeleid stomapatienten HC BA2 CO-3/4 JL Boormans
13.30-14.15 BA2A12 HC.8 Trans. onderz. prostaat & blaascarcinoom HC BA2 CO-3/4 WM van Weerden, G.W. Jenster F
14.30-15.15 BA2A12 HC.9 Bespreking casus prost- blaascarc HC BA2 CO-3/4 C.H. Bangma, W.J. Kirkels
14.30-15.15 BA3A4 PD.1 Bekkenbodemproblematiek PD BA3 CO-1/2 A.B. Steensma
15.30-16.15 BA3A4 HC.2 Cervix- & endometriumcarcinoom HC BA3 CO-1/2 H.C. van Doorn
16.30-17.15 BA3A4 PD.3 Ovariumcarcinoom PD BA3 CO-1/2 H.C. van Doorn
18.59-22.59 BA3A4 ZO.1 Adnextumoren ZO BA3 H.C. van Doorn, P.C. Ewing-Graham
21.59-23.59 BA2A12 ZO.5 SPSS en steekproeven ZO BA2 L.R. Arends, D. Rizopoulos

Week 49 di 05-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-10.30 BA2A9 VO.3 Inhaal slecht nieuws gesprek VO BA2 4 C.C.D. van der Rijt, R. Cornelissen, JWA Burger, M.S. Visser, D Lo Fo Wong
10.45-12.45 BA3A4 VO.1 Prolaps en urine- incontinentie VO 19, 20, 21, 22, 23, 24, 31 33, 4, 14, 15 A.B. Steensma, C. Groenestein-Sondaal
13.30-14.15 BA3A4 HC.4 Hormoon Substitutie Therapie HC BA3 CO-1/2 H.C. van Doorn
14.30-15.15 BA3A4 HC.5 Seksualiteit en kanker HC BA3 CO-1/2 W.P.A. Boellaard
15.45-17.45 BA2A12 VO.2 Trans. onderz. prostaat- en blaaskanker VO 21, 22, 23, 24, 25, 32 39 G.W. Jenster
15.45-17.45 BA3A4 VO.2 Uitstrijkje. Bloedverlies postmenopauze VO 19, 20, 21, 22, 23, 24, 31 3, 4, 14, 15 C.W.M. Wensveen, E.M. Roes, H.C. van Doorn, GM Nieuwenhuyzen-Boer
16.30-17.30 BA2CV CV.31a Inhaal Opname VO BA2 PKV-KA
19.59-21.59 BA3A4 ZO.2 Een vrouw met contactbloedingen ZO BA3 M.J. Ten Kate-Booij
20.59-23.59 BA2A12 ZO.6 Klinische casuistiek 1 ZO BA2 D.C. van Gent, M.M. Jaegle

Week 49 wo 06-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-10.30 BA2A12 VO.1 Rekenen aan prostaatkanker screening VO 21, 22, 23, 24, 25 22 M.J. Roobol-Bouts
13.30-17.30 BA2CV CV.31b Studenten kijken video (Inschr SinOnlin) VO BA2 22
18.30-21.00 AOO Voorlichting masterondz+co-schap in buit - BA3, CO CO-3 G.T. Pasaribu
20.59-22.59 BA3A4 ZO.3 Voorwandprolaps & urine-incontinentie ZO BA3 G.R. Dohle
21.59-23.59 BA2A12 ZO.7 Klinische casuistiek 2 ZO BA2 C.W.M. Wensveen, F.A.L.M. Eskens, R.G.V. Smolders, C. van Zuylen, I.A. Wormgoor-Boere, MYV Homs

Week 49 do 07-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-09.15 BA2A13 HC.1 Van laboratoriumonderz. naar medicijn HC BA2 CO-1/2 A.J.M. Roks
09.30-10.15 BA2A13 HC.2 De mens als proefdier HC BA2 CO-1/2 K. Tromp, F.A.L.M. Eskens
10.30-11.15 BA2A13 HC.3 Juiste dosering anti-kanker geneesm. HC BA2 CO-1/2 A.H.J. Mathijssen
11.30-12.15 BA2A13 HC.4 Geschiedenis van de Westerse biomedische HC BA2 CO-1/2 TC Bolt
13.30-17.30 BA2CV CV.31b Studenten kijken video (Inschr SinOnlin) VO BA2 22
19.59-22.59 BA2A13 ZO.1 Melanoom (COO) ZO BA2 E.R.M. de Haas
20.59-22.59 BA3A4 ZO.4 Vervroegde menopauze ZO BA3 J.S.E. Laven

Week 49 vr 08-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-09.15 BA2A13 HC.5 Gemet melan immunother BRAF/MEK remmers HC BA2 CO-1/2 F.A.L.M. Eskens, E.R.M. de Haas
08.30-10.30 BA3CV CV.46 Inhaal Gespreksvaardigheden 9 VO BA3 11 WME Rol
09.30-10.15 BA2A13 HC.6 Virussen en baarmoederhalskanker HC BA2 CO-1/2 H.C. van Doorn, M.M. Jaegle
10.30-11.15 BA2A13 HC.7 Virussen en pancreascarcinoom HC BA2 CO-1/2 C.H.J. van Eijck, B.G. van den Fouchier-van den Hoogen
11.30-13.15 BA2KR CV.26 Inhaal Klinisch redeneren 5 VO BA2 14 DMA Pom
13.30-17.30 BA2CV CV.31b Studenten kijken video (Inschr SinOnlin) VO BA2 22
15.45-17.45 BA2CV CV.32 Medische technieken 6 verdieping thorax VO 25 PKV-D11 (Harvey), PKV-A M. Vojinovic-Novakovic
19.59-22.59 BA2A13 ZO.2 Baarmoederhalskanker ZO BA2 R Waalboer-Spuij

Week 50 ma 11-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
10.45-11.45 BA2A13 VO.2 Klinische casus (verplicht) VO 21, 22, 23, 24, 25 1, 10, 34, 37, 2 D.C. van Gent, M.M. Jaegle
12.30-13.15 BA2A13 HC.8 Euthanasie: de praktijk HC BA2 CO-3/4 C. van Zuylen
13.30-14.15 BA2A13 HC.9 Euthanasie: de cijfers en het debat HC BA2 CO-3/4 A. van der Heide
13.30-14.15 BA3A4 RB Responsiebijeenkomst week 3 en 4 RB BA3 CO-1/2 I. Schipper, I.A. Brusse
14.30-15.15 BA2A13 HC.10 Euthanasie: dilemma's en knelpunten HC BA2 CO-3/4 S. van de Vathorst
14.30-15.15 BA3A5 HC.1 Het X-chromosoom HC BA3 CO-1/2 F. Petrij
15.30-16.15 BA2A13 IC-RB Integratiecollege / Responsiebijeenkomst IC-RB BA2 CO-3/4 D.C. van Gent, F.A.L.M. Eskens
15.30-16.15 BA3A5 HC.2 Psych impact vruchtbaarheidsbehandeling HC BA3 CO-1/2 A. van t Spijker
15.45-17.45 BA2A10 VO.2 Inhaal Genetische counseling VO BA2 26, 27 F. Petrij, S.R. Riedijk
16.30-17.15 BA3A5 HC.3 Inleiding klinische embryologie HC BA3 CO-1/2 D. Jaarsma
19.59-23.59 BA2A13 ZO.3 PICOS ZO BA2 D.C. van Gent, M.M. Jaegle
20.59-22.59 BA3A5 ZO.1 Geneesmiddelen en zwangerschap ZO BA3 A.H.J. Danser

Week 50 di 12-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-10.30 BA2A13 VO.3 Med besl levenseinde (inschr SinOnline) VO BA2 3, 4, 5 J.G.M. Aartsen, S. van de Vathorst, G van Dijk
08.30-10.30 BA2CV CV.32 Inh Medische technieken 6 verdiep thorax VO BA2 PKV-D11 (Harvey), PKV-E G.H.M. Leunissen
08.30-12.30 BA3CV CV.47 Inhaal Arts-patient-contact 1 VO BA3 PKV-B+PKV-KB W.B. de Koning
10.45-12.45 BA2A13 VO.3 Med besl levenseinde (inschr SinOnline) VO BA2 3, 4, 5 J.G.M. Aartsen, S. van de Vathorst, G van Dijk
10.45-12.45 BA3A5 VO.2 Ethiek van prenatale screening (verpl) VO 19, 20, 21, 22, 23, 24 23, 36 F. Petrij, A.T.J.I. Go, J.G.M. Aartsen
13.30-14.15 BA3A5 HC.4 Prenatale diagnostiek HC BA3 CO-1/2 M.F.C.M. Knapen
13.30-15.30 BA2A13 VO.1 Literaruur zoeken syst rev (verpl) VO 21, 22, 23, 24, 25, 31 COO-3 P.W. Moorman, J.F. Veenland
13.30-15.30 BA2A13 VO.3 Med besl levenseinde (inschr SinOnline) VO BA2 3, 4, 5 J.G.M. Aartsen, S. van de Vathorst, G van Dijk
14.30-15.15 BA3A5 LM.5 Klinis Genet nog over 10jaar (R.Hofstra) LM BA3 CO-1/2
15.30-16.15 BA3A5 HC.6 Preconceptioneel advies HC BA3 CO-1/2 A.G.M.G.J. Mulders, F. Petrij
15.45-17.45 BA2A13 VO.3 Med besl levenseinde (inschr SinOnline) VO BA2 3, 4, 5 J.G.M. Aartsen, S. van de Vathorst, G van Dijk
16.30-17.30 BA3C1, BA3A5 VO Intro Comm proj (verpl;inschr.SinOnline) VO BA3 1, 2, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 34, 37, 38, 35, CQ-A, CQ-B S.J. Otto, E.F. van Beeck
20.59-22.59 BA2A13 ZO.4 Klinische casu´stiek ZO BA2 D.C. van Gent, M.M. Jaegle
20.59-22.59 BA3A5 ZO.2 Ontwikkeling van placenta ZO BA3 D. Jaarsma

Week 50 wo 13-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-10.30 BA2A13 VO.3 Med besl levenseinde (inschr SinOnline) VO BA2 3, 4, 5 J.G.M. Aartsen, S. van de Vathorst, G van Dijk
08.30-11.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 23 PKV-A+PKV-KA M. Vojinovic-Novakovic
15.45-17.45 BA2A13 VO.3 Med besl levenseinde (inschr SinOnline) VO BA2 3, 4, 5 J.G.M. Aartsen, S. van de Vathorst, G van Dijk
20.59-22.59 BA2A13 ZO.5 Klinische casu´stiek ZO BA2 C.W.M. Wensveen, R.G.V. Smolders, C. van Zuylen, F.A.L.M. Eskens, I.A. Wormgoor-Boere, MYV Homs
20.59-22.59 BA3A5 ZO.3 Aanleg links-rechts as ZO BA3 D. Jaarsma

Week 50 do 14-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
13.30-14.30 BA2A13 VO.1 Inhaal Literatuur zoeken syst rev VO BA2 COO-3 P.W. Moorman, J.F. Veenland
13.30-15.30 BA3A5 VO.1 Prenatale scr.: structurele afwijkingen VO 21, 22, 23, 24, 25, 31 2, 8, 11, 12, 13 T.E. Cohen-Overbeek
20.59-22.59 BA3A5 ZO.4 Ontwikkeling ademhalingsapparaat ZO BA3 D. Jaarsma

Week 50 vr 15-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-10.30 BA2CV CV.32 Inh Medische technieken 6 verdiep thorax VO BA2 PKV-D11 (Harvey), PKV-C HG Rijksen
08.30-12.30 BA3CV CV.47 Inhaal Arts-patient-contact 1 VO BA3 PKV-A+PKV-KA J. Damen
11.00-13.00 BA2KR CV.42 Inh Klinisch redeneren 8 Boijmans Beunin VO BA2 G Elshout
15.45-17.45 BA3A5 VO.3-DIGIMIC Embryogenese van de wervelkolom VO 21, 22, 23, 24, 25, 32 22 T.E. Cohen-Overbeek, D. Jaarsma, PC Schut
18.58-20.58 BA3A5 LO.3 In verwachting ve kind met afwijking LO BA3 F. Petrij, I.A. Brusse
20.59-22.59 BA3A5 ZO.5 Foliumzuur en zwangerschap ZO BA3 R.P.M. Steegers-Theunissen

Week 51 ma 18-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.00-22.00 TTBA2 Roostervrij t.b.v. Tentamen 2A2 TT BA2
09.00-12.30 TTBA2 Tentamen 2A2 (Dyslectici) (Margriethal S TT BA2
09.30-12.30 TTBA2 Tentamen 2A2 (Margriethal Schiedam) TT BA2
13.30-14.15 BA3A6 HC.1 Epigenetica en imprinting HC BA3 CO-1/2 J. Gribnau, J.H. van Doorninck
14.30-15.15 BA3A6 HC.2 Aanleg lichaamsassen HC BA3 CO-1/2 D. Jaarsma
15.30-16.15 BA3A6 PD.3 Miskraam PD BA3 CO-1/2 A.G.M.G.J. Mulders
16.30-17.15 BA3A6 PD.4 Een patient met pre-eclampsie PD BA3 CO-1/2 J.M.J. Cornette
20.59-22.59 BA3A6 ZO.1 Peri partale asfyxie ZO BA3 R. Knol

Week 51 di 19-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-10.30 BA3A6 VO.1 Het slecht-nieuws-gesprek (verpl) VO 21, 22, 23, 24, 25 4, 5 M.F.C.M. Knapen, I.A. Brusse, L van Raalten-Ben Salah, D Lo Fo Wong
10.45-12.45 BA3A6 VO.2 Geboortekanaal en bekkenbodem VO 21, 22, 23, 24, 25, 31 SNIJ-2, SNIJ-3 M.T.G. de Jeu, A.J. Schneider
13.30-14.15 BA3A6 HC.5 Zwangerschapsafbreking HC BA3 CO-3/4 A.T.J.I. Go
14.30-15.15 BA3A6 HC.6 Perinatale asfyxie HC BA3 CO-3/4 E.C. van der Wilk
20.59-22.59 BA3A6 ZO.2 Gladde spierweefsel baarmoeder ZO BA3 J.J.M. Pel

Week 51 wo 20-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-10.30 BA3A6 VO.3 Anatomie, fysiol. pathol. v placentatie VO 21, 22, 23, 24, 25 22 D. Jaarsma, L.H.J. Looijenga, A.G.M.G.J. Mulders
12.30-13.30 BA3A6 VO.4 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 23 2 A.T.J.I. Go
20.59-22.59 BA3A6 ZO.3 Buitenbaarmoederlijke zwangerschap ZO BA3 J.S.E. Laven

Week 51 do 21-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
10.45-12.45 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 23 12 D Uygun
12.30-13.15 BA2KOW HC Introductie systematische review KOW BA2 CO-1/2 P.W. Moorman
20.59-22.59 BA3A6 ZO.4 Molazwangerschap ZO BA3 P.C. Ewing-Graham, M.J. Ten Kate-Booij

Week 51 vr 22-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-10.30 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 23 7 T. van Gelder
10.45-12.45 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 23 9 D Uygun
12.30-14.30 BA3A3 VO Inh Acute geneeskunde - APLS VO BA3 CQ-1A, CQ-1B, CQ-1C MME Wijffels
13.30-16.30 BA3A5 VO.4 Genaelogie en stambomen VO 23, 24, 25, 28, 29, 32 CO-1 F. Petrij

Week 2 ma 08-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-09.15 BA3A6 RB Responsiecollege week 5, 6 en 7 RB BA3 CO-1/2 I. Schipper, I.A. Brusse
09.30-10.15 BA3A7 HC.1 Normale bevalling HC BA3 CO-1/2 J.J. Duvekot
10.30-11.15 BA3A7 PD.2 De gecompliceerde bevalling PD BA3 CO-1/2 J.J. Duvekot
11.30-12.15 BA3A7 HC.3 Fysio veranderingen zwangsch. en postpar HC BA3 CO-1/2 J.S.E. Laven
13.30-15.30 BA3A7 VO.1 De bevalling (verplicht) VO 23 7 I.A. Brusse
13.30-15.30 BA3CV CV.48 Inhaal Gespreksvaardigheden 10 VO BA3 12 AHE van Beeck
15.45-17.45 BA3A7 VO.2 Het kraambed VO 23 13 I.A. Brusse
20.59-22.59 BA3A7 ZO.1 Bloedverlies 2e/3e trimester ZO BA3 J.J. Duvekot

Week 2 di 09-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-09.15 BA3A7 HC.4 Perinatale morbiteit en mortaliteit HC BA3 CO-1/2 A.G.M.G.J. Mulders
09.30-10.15 BA3A7 HC.5 Mag alles wat kan? HC BA3 CO-1/2 L.L.E. Bolt
20.59-22.59 BA3A7 ZO.2 Borstvoeding ZO BA3 M.J. Vermeulen

Week 2 wo 10-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
13.30-15.30 BA3CV CV.48 Inhaal Gespreksvaardigheden 10 VO BA3 1 CS Ramsaran
20.59-22.59 BA3A7 ZO.3 Bloedverl & vastzittende placenta ZO BA3 J.J. Duvekot

Week 2 do 11-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.00-22.00 TTBA3 Roostervrij t.b.v. Tentamen 3A1 TT BA3
20.59-22.59 BA3A7 ZO.4 Schade perineum vag. baring ZO BA3 M.T.G. de Jeu, A.J. Schneider

Week 2 vr 12-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.00-22.00 TTBA3 Roostervrij t.b.v. Tentamen 3A1 TT BA3
09.00-12.30 TTBA3 Tentamen 3A1 (Dyslectici) TT BA3 Woudestein Leuven, Woudestein Bergen I.A. Brusse, I. Schipper
09.30-12.30 TTBA3 Tentamen 3A1 TT BA3 Woudestein Van der Goot-gebouw I.A. Brusse, I. Schipper

Week 3 ma 15-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
09.30-12.30 BA3CV CV.50 Inhaal Arts-patient-contact 2a VO BA3 PKV-E+PKV-KE MHE Elbers
13.15-13.30 BA3A8 HC.0 Introductie BA3A2 HC BA3 CO-1/2 F. Petrij, P.M.J. Kalkman
13.30-14.15 BA3A8 HC.1 Gevolg vroeggeb: kind, neonatale sterfte HC BA3 CO-1/2 I.K.M. Reiss
14.30-15.15 BA3A8 HC.2 Intra-uteriene infect: gevolgen v h kind HC BA3 CO-1/2 R.F. Kornelisse
15.30-16.15 BA3A8 HC.3 Perinatale pathologie + obductie kind HC BA3 CO-1/2 R.M. Verdijk
16.30-17.15 BA3A8 HC.4 Pediatrische klinische farmacologie HC BA3 CO-1/2 L.M. Hanff, M de Hoog
20.59-22.59 BA3A8 ZO.1 Voeding bij zuigelingen ZO BA3 M.J. Vermeulen

Week 3 di 16-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
13.30-14.15 BA3A8 PD.5 Geneesm. en effecten op groei en ontwik. PD BA3 CO-1/2 A.G. Vulto, E.L.T. van den Akker
14.30-15.15 BA3A8 HC.6 Kindergeneeskunde: wat maakt het verschi HC BA3 CO-1/2 P.M.J. Kalkman
15.30-16.15 BA3A8 HC.7 Borstvoeding HC BA3 CO-1/2 M.J. Vermeulen
16.30-17.15 BA3A8 HC.8 Kraambed HC BA3 CO-1/2 G Elshout
20.59-22.59 BA3A8 ZO.2 Geneesmiddelen en kinderen ZO BA3 M de Hoog, L.M. Hanff

Week 3 wo 17-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-10.30 BA3A8 VO.1 Herkenning kindermishandeling (verpl) VO 21, 22, 23, 24, 25 39 M.J. Affourtit
13.30-16.30 BA3CV CV.50 Inhaal Arts-patient-contact 2a VO BA3 PKV-A+PKV-KA W Couprie
20.59-22.59 BA3A8 ZO.3 Kinderobducties ZO BA3 R.M. Verdijk

Week 3 do 18-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-09.30 BA3CV CV.51 Arts-patient-contact 2b VO 23 PKV-C M. Vojinovic-Novakovic
20.59-22.59 BA3A8 ZO.4 Veranderingen na de geboorte ZO BA3 R.F. Kornelisse, R. Knol

Week 3 vr 19-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
10.45-12.45 BA3A8 VO.2 Begeleiding na kindermishandeling(verpl) VO 21, 22, 23, 24, 25 31 M.J. Affourtit
10.45-12.45 BA3KR CV.49 Inhaal Klinisch redeneren 9 VO BA3 11 EIT de Schepper
13.30-16.30 BA3CV CV.50 Inhaal Arts-patient-contact 2a VO BA3 PKV-A+PKV-KA J. Damen
16.30-17.15 BA3A8 NB Plenaire nabespreking tentamen 3A1 NB BA3 CO-1/2 I. Schipper, I.A. Brusse
20.59-22.59 BA3A8 LO.4 Homoseksualiteit LO BA3 J.M. Bolt

Week 4 ma 22-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
10.45-12.15 BA3A9 EV Evaluatie BA3A1 deel 1 (alleen JVT) EV BA3 31 I. Schipper, F. Petrij, I.A. Brusse, P.M.J. Kalkman, ES Klaassen, SD Janki
12.30-13.30 BA3CV CV.51 Inhaal Arts-patient-contact 2b VO BA3 PKV-A J. Damen
13.30-14.15 BA3A9 HC.1 Het ontstaan van aangeboren afwijkingen HC BA3 CO-1/2 F. Petrij
14.30-15.15 BA3A9 HC.2 Combinaties van aangeboren afwijkingen HC BA3 CO-1/2 F. Petrij
15.30-16.15 BA3A9 HC.3 Afwijkingen aan hoofd, hals en romp HC BA3 CO-1/2 SL Versnel
16.30-17.15 BA3A9 PD.4 Een patient met schisis PD BA3 CO-1/2 SL Versnel
19.59-22.59 BA3A9 ZO.1 Onschuldige aangeb misvormingen ZO BA3 P.C.J. de Laat

Week 4 di 23-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-09.30 BA3CV CV.51 Inhaal Arts-patient-contact 2b VO BA3 PKV-A MHE Elbers
08.30-12.30 BA3CV CV.52b Studenten kijken video (Inschr SinOnlin) VO BA3 COO-5
13.30-14.15 BA3A9 PD.5 Een kind met een hartafwijking PD BA3 CO-1/2 W.A. Helbing
14.30-15.15 BA3A9 HC.6 Radiologie in de kindergeneeskunde HC BA3 CO-1/2 A.S. Devos, P.M.J. Kalkman
15.30-16.15 BA3A9 LM.7 Dansen op een zijden draad (N.Westerhof) LM BA3 CO-1/2
16.30-17.45 AOO Voorlichting master Geneeskunde - BA3 CO-1/2
20.59-22.59 BA3A9 ZO.2 Schedelvormafwijkingen (COO) ZO BA3 SL Versnel

Week 4 wo 24-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.00-22.00 TTBA2 Roostervrij t.b.v. Tentamen 2KOW TT BA2
20.59-22.59 BA3A9 ZO.3 Embryogenese schedel en aangezicht ZO BA3 D. Jaarsma

Week 4 do 25-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.00-22.00 TTBA2 Roostervrij t.b.v. Tentamen 2KOW TT BA2
08.30-10.30 BA3A9 VO.3 Ouders met prikangst VO 23, 24 15 E.F. van Beeck
09.00-11.30 TTBA2 Tentamen 2KOW (Dyslectici) TT BA2 Woudestein Leuven, Woudestein Bergen
09.30-11.30 TTBA2 Tentamen 2KOW TT BA2 Woudestein Van der Goot-gebouw
19.59-22.59 BA3A9 ZO.4 Nieuwe ontwikkelingen genetica ZO BA3 J.E.M.M. de Klein

Week 4 vr 26-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
13.30-15.30 BA3A9 VO.1 Dysmorfologie VO 21, 22, 23, 24, 25, 31 COO-5 F. Petrij, SL Versnel, A.S. Brooks, KEM Diderich
15.45-16.45 BA3CV CV.51 Inhaal Arts-patient-contact 2b VO BA3 PKV-A J. Damen
15.45-17.45 BA3A9 VO.2 Syndroomdiagnostiek VO 21, 22, 23, 24, 25, 31 COO-5 F. Petrij, A.S. Brooks
19.59-22.59 BA3A9 ZO.5 Turnersyndroom & zijn fenokopieen ZO BA3 L.C.P. Govaerts, F. Petrij

Week 4 za 27-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
20.59-22.59 BA3A9 ZO.6 Groei en pubertijd ZO BA3 A.C.S. Hokken-Koelega

Week 5 ma 29-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-12.30 BA3CV CV.52b Studenten kijken video (Inschr SinOnlin) VO BA3 COO-3
13.30-14.15 BA3A9 RB Responsiecollege week 8 en 9 RB BA3 CO-1/2 F. Petrij, P.M.J. Kalkman
14.30-15.15 BA3A10 HC.1 Metabole ziekten HC BA3 CO-1/2 G.M.S. Verheijen-Mancini
15.30-16.15 BA3A10 HC.2 Multidiscpl.congenitale afwijkingen HC BA3 CO-1/2 R.M. Verdijk, T.E. Cohen-Overbeek
16.30-17.15 BA3A10 PD.3 Een patient met aangeboren afwijkingen PD BA3 CO-1/2 H.A. Moll
20.59-22.59 BA3A10 ZO.1 Congen. afw. tractus digestivus ZO BA3 CMG Keyzer - Dekker

Week 5 di 30-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
13.30-14.15 BA3A10 PD.4 Groeistoornissen PD BA3 CO-1/2 A.C.S. Hokken-Koelega
14.30-15.15 BA3A10 HC.5 Tumoren van de kinderleeftijd HC BA3 CO-1/2 E.M.C. Michiels
15.30-16.15 BA3A10 HC.6 Vasculaire huidafwijkingen HC BA3 CO-1/2 SL Versnel, SGMA Pasmans
20.59-22.59 BA3A10 ZO.2 Aangeb. afw. mt linkszijdige obstr. ZO BA3 W.A. Helbing

Week 5 wo 31-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
10.45-12.45 BA3A10 VO.1 DNA diagnostiek VO 21, 22, 23, 24, 25 11, 12, 14, 28, 37 A.M.W. van den Ouweland, H.T. Bruggenwirth
20.59-22.59 BA3A10 ZO.3 Kinderoncologie ZO BA3 A. Beishuizen

Week 5 do 01-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-09.15 BA2B1 Nabespreking 2A2 NB BA2 CO-1/2 M. Jongen-Lavrencic, F.A.L.M. Eskens, P.W. Moorman
09.15-09.30 BA2B1 INL Thema- en weekinleiding HC BA2 CO-1/2 J.L. Nouwen
09.30-10.15 BA2B1 HC.1 Inleiding microbiologe & infectieziekten HC BA2 CO-1/2 J.L. Nouwen
10.30-11.15 BA2B1 HC.2 Een jonge man met koorts HC BA2 CO-1/2 J.L. Nouwen
10.45-12.45 BA3KOP Klinisch Obductie Practicum Bachelor 3 VO 23, 27 C-034 J.M. Kros
11.30-12.15 BA2B1 HC.3 Overzicht immunologie HC BA2 CO-1/2 W.A. Dik, P.J.M. Leenen
12.30-13.15 BA2B1 HC.4 Inleiding virologie: HIV HC BA2 CO-1/2 R.A. Gruters
13.30-16.30 BA3A8 VO.3 Ontwikkeling van 0 tot 18 jaar VO 21, 22, 23, 24, 25 31 P.F.A. de Nijs
20.59-22.59 BA2B1 ZO.1 Voorkennistoets ZO BA2 J.L. Nouwen, S.C.A. van Blokland, P.J.M. Leenen
20.59-22.59 BA3A10 ZO.4 Congentiale huidafwijkingen ZO BA3 EJ Mendels

Week 5 vr 02-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
10.45-12.15 BA2B1 Evaluatie 2A2 (alleen JVT) EV BA2 6 E.F. van Beeck, P.W. Moorman, M.H.N. Schermer
10.45-12.45 BA3A10 VO.2 Beslissingen rond aangeb afwijk (verpl) VO 21, 22, 23, 24, 25 2, 8, 9, 10, 11 A. van t Spijker, F. Petrij, A.T.J.I. Go, S.R. Riedijk, A.M.S. Joosten, KEM Diderich
13.30-14.15 BA2B1 HC.5 Replicatistrat virus & antivirale therap HC BA2 CO-1/2 JJA van Kampen
13.30-17.45 BA3CV CV.52a-53-54 Opname VO 23 PKV-KB M. Vojinovic-Novakovic, D Uygun
14.30-15.15 BA2B1 PD.6 Een kind met HIV PD BA2 CO-1/2 G.J.A. Driessen
15.30-16.15 BA2B1 HC.7 Griep-HIV-SARS; besm ziekt & eth verantw HC BA2 CO-1/2 I.D. de Beaufort
16.30-17.15 BA2B1 HC.8 Innate immuniteit - 1 HC BA2 CO-1/2 W.A. Dik, P.J.M. Leenen
19.59-22.59 BA2B1 ZO.2 Inleiding virologie ZO BA2 A.A. van der Baltissen-van der Eijk
20.59-22.59 BA3A10 LO.5 Seksuele intimidatie LO BA3 I.A. Brusse, F. Petrij

Week 6 ma 05-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
13.30-14.15 BA3A11 HC.1 Congenitale afwijk. v h centraal zenuwst HC BA3 CO-1/2 D. Jaarsma
14.30-15.15 BA3A11 HC.2 Afwijkingen ledematen HC BA3 CO-1/2 C.A. van Nieuwenhoven
15.30-16.15 BA3A11 PD.3 Spina bifida PD BA3 CO-1/2 P.C.J. de Laat
16.30-17.15 BA3A11 HC.4 Mentale retardatie HC BA3 CO-1/2 G.M.S. Verheijen-Mancini
19.59-22.59 BA2B1 ZO.3 Pathogenese van virale inflecties ZO BA2 C van Tienen
20.59-22.59 BA3A11 ZO.1 Screening psychomotore ontw.achterstand ZO BA3 G.M.S. Verheijen-Mancini

Week 6 di 06-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-10.30 BA2KR CV.35 Klinisch redeneren 6 VO 25 11 JL Struik
08.30-10.30 BA3KR CV.55 Klinisch redeneren 10 VO 23 28 T. van Gelder
13.30-14.15 BA3A11 PD.5 Een kind met Downsyndroom PD BA3 CO-1/2 G.C.B. de Bindels-de Heus
14.30-15.15 BA3A11 HC.6 Gezondheidsz. mens. verst. handicap HC BA3 CO-1/2 S Mergler
15.45-16.30 BA3A11 HC.7 Inleiding kinderpsychiatrische beelden HC BA3 CO-1/2 P.F.A. de Nijs
15.45-17.45 BA2CV CV.34 MT 7 - verdieping hoofd/hals & abdomen VO 25 PKV-D M. Vojinovic-Novakovic
18.59-22.59 BA2B1 ZO.4 Introductie Immuunsysteem ZO BA2 S.C.A. van Blokland, P.J.M. Leenen
20.59-22.59 BA3A11 ZO.2 Stoornissen ontw. ledematen ZO BA3 D. Jaarsma

Week 6 wo 07-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.15-10.15 BA2B1 VO.1 Kennismak & classif micro-organis (INF) VO 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 EE-1732 J.P. Hays
10.45-12.45 BA2B1 VO.2 Kennismaking met afweercellen (IMM) VO 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 EE-1732 A. van Oudenaren
13.30-14.15 BA2B1 HC.9 Leishmaniasis als global disease bij HIV HC BA2 CO-1/2 J.J. van Hellemond
14.30-15.15 BA2B1 HC.10 HIV-patient met opportunistisch infectie HC BA2 CO-1/2 J.L. Nouwen
15.45-17.45 BA3A11 VO.1 Norm/abn Psychomotore ontwikkeling 1e lj VO 21, 22, 23, 24, 25, 31 31 C.E. Catsman-Berrevoets, J.E.M. Hartman
20.59-22.59 BA3A11 ZO.3 Complicaties bij Downsyndroom ZO BA3 G.C.B. de Bindels-de Heus

Week 6 do 08-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-10.30 BA3A11 VO.2 Sociale Interactie VO 23, 24 6 P.F.A. de Nijs
13.30-14.15 BA2B2 HC.1 Kind met diarree (incl weekinleiding) HC BA2 CO-3/4 P.L.A. Fraaij
14.30-15.15 BA2B2 PD.2 Een kind met oorpijn PD BA2 CO-3/4 G.J.A. Driessen
15.30-16.15 BA2B2 HC.3 Innate immuniteit - 2 HC BA2 CO-3/4 W.A. Dik, P.J.M. Leenen
16.30-17.15 BA2B2 HC.4 HLA systeem HC BA2 CO-3/4 M.W.J. Schreurs, P.J.M. Leenen
20.59-22.59 BA2B2 ZO.1 Pathologisch aspect lokale ontstekingen ZO BA2 K.H. Lam
20.59-22.59 BA3A10 ZO.4 Facomatosen ZO BA3 EJ Mendels, C.E. Catsman-Berrevoets

Week 6 vr 09-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-12.30 BA3CV CV.52b Studenten kijken video (Inschr SinOnlin) VO BA3 22
10.45-12.45 BA3A11 VO.3 Erfelijkh & couns (verpl) melden OWR-31 VO 22, 23, 24 31, 32 S.R. Riedijk, F. Petrij
13.30-14.15 BA2B2 HC.5 Immunoglobulinen - 1 HC BA2 CO-1/2 A.W. Langerak, M. van der Burg
13.30-15.30 BA3A10 VO.3 Anatomie, fysiologie v aangeb hartafwijk VO 22, 23, 24, 25, 16 22 JH von der Thusen, W.A. Helbing
14.30-15.15 BA2B2 HC.6 Diversiteit van antigeenreceptoren HC BA2 CO-1/2 A.W. Langerak, M. van der Burg
15.30-16.15 BA2B2 HC.7 Lokale infectieziekten HC BA2 CO-1/2 J.L. Nouwen
16.30-17.15 BA2B2 HC.8 Bovenste luchtweginfecties HC BA2 CO-1/2 J.C. de Jongste
20.59-22.59 BA2B2 ZO.2 Onstekingsmediatoren ZO BA2 P.J.M. Leenen, K.H. Lam

Week 7 ma 12-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.15-10.15 BA2B2 VO.1 Rel mens/micro-org, norm interact 1(INF) VO 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 EE-1732 J.P. Hays
08.30-12.30 BA3CV CV.52a-53-54 Inhaal Opname VO BA3 PKV-KC J. Damen, JAB Hopman
10.45-12.45 BA2CV CV.33 Medische anamnese 10 + GVR 7 VO 25 PKV-E+PKV-KE M. Vojinovic-Novakovic, M.S. Visser
13.30-14.15 BA3A11 RB Responsiecollege week 10 en 11 RB BA3 CO-1/2 F. Petrij, P.M.J. Kalkman
13.30-15.30 BA2CV CV.34 Inh MT 7 - verdieping hoofd/hals & abdom VO BA2 PKV-B F.B.M. Gan-Creijghton
14.30-15.15 BA3A12 HC.1 Geslachtsontwikkelingsstoornis (DSD) HC BA3 CO-1/2 SE Hannema, K.P. Wolffenbuttel
15.30-16.15 BA3A12 HC.2 Tractus urogenitalis HC BA3 CO-1/2 CMG Keyzer - Dekker, J. van den Hoek
16.30-17.15 BA3A12 HC.3 Neurogene blaasdisfuncties HC BA3 CO-1/2 J.R. Scheepe
19.59-22.59 BA2B2 ZO.3 Interactie van APC & micro-organismen ZO BA2 P.J.M. Leenen
20.59-22.59 BA3A12 ZO.1 Vesico ureterale reflux ZO BA3 J.R. Scheepe

Week 7 di 13-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.15-10.15 BA2B2 VO.2 Rel mens/micro-org, norm interact 2(INF) VO 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 EE-1732 J.P. Hays
13.30-14.15 BA3A12 HC.4 Puberteit HC BA3 CO-1/2 E.L.T. van den Akker
14.30-15.15 BA3A12 HC.5 Complexe overerving in de praktijk HC BA3 CO-1/2 F. Petrij
15.45-17.45 BA3A12 VO.1 Ontwik vd gonaden battle of the sexes VO 21, 22, 23, 24, 25 36 W.M. Baarends, H Mira Bontenbal, J. Gribnau
20.59-22.59 BA3A12 ZO.2 Congentale nier & urinewegafw. ZO BA3 J.R. Scheepe

Week 7 wo 14-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.15-10.15 BA2B2 VO.3 Lokale afweer (IMM) VO 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 EE-1732 A. van Oudenaren
08.30-10.30 BA3A12 VO.2 Afwijk. in geslachtelijke ontwikkelingen VO 21, 22, 23, 24, 25 36 A.B. Dessens, SE Hannema, ME van Royen
10.45-12.45 BA3A12 VO.3 Overerving in de praktijk VO 22, 23, 24 31 V. Bonifati
15.30-16.15 BA2B2 HC.9 Celsus en Virchow op moleculair niveau HC BA2 CO-1/2 K.H. Lam

Week 7 do 15-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
11.00-12.30 BA2B3 VO.1 Rel mens/micro-org, infectie 1 (INF) VO 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 EE-1732 J.P. Hays, CHW Klaassen
13.30-14.15 BA2B3 PD.1 Patient met tuberculose (incl weekinl) PD BA2 CO-1/2 M. Bakker
14.30-15.15 BA2B3 HC.2 Cytokinen en chemokinen HC BA2 CO-1/2 P.J.M. Leenen, W.A. Dik
15.30-16.15 BA2B3 HC.3 Mycobacterien HC BA2 CO-1/2 J.M. Ossewaarde
16.30-17.15 BA2B3 HC.4 Granulomateuze ontstekingsprocessen HC BA2 CO-1/2 K.H. Lam
20.59-22.59 BA3A12 LO.6 Familielid slachtoffer med. fout LO BA3 A.J. Schneider
22.59-23.59 BA2B3 ZO.1 Reser, trans & preven van M.tuberculosis ZO BA2 M.C. Vos, J.H. Richardus

Week 7 vr 16-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-10.30 BA2CV CV.34 Inh MT 7 - verdieping hoofd/hals & abdom VO BA2 PKV-A MHE Elbers
10.30-11.15 BA3A12 RB Responsiecollege week 12 RB BA3 CO-3/4 F. Petrij, P.M.J. Kalkman
11.00-12.30 BA2B3 VO.2 Rel mens/micro-org, infectie 2 (INF) VO 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 EE-1732 J.P. Hays
13.30-14.15 BA2B3 HC.5 Diagnostiek van infectieziekten HC BA2 CO-3/4 J.M. Ossewaarde, C van Tienen
13.30-15.30 BA3A7 VO Inhaal De bevalling VO BA3 5 I.A. Brusse
13.30-17.30 BA3CV CV.52a-53-54 Inhaal Opname VO BA3 PKV-KB A. van t Spijker, J. Damen
13.30-17.30 BA3CV CV.52b Studenten kijken video (Inschr SinOnlin) VO BA3 22
14.30-15.15 BA2B3 HC.6 Antigeenherkenning door T-cellen - 2 HC BA2 CO-3/4 A.W. Langerak, M. van der Burg
15.30-16.15 BA2B3 HC.7 Immunoglobulinen - 3 HC BA2 CO-3/4 A.W. Langerak, M. van der Burg
16.30-17.15 BA2B3 HC.8 Adaptieve immuunrespons HC BA2 CO-3/4 P.J.M. Leenen, W.A. Dik
20.59-22.59 BA2B3 ZO.2 Een kind met zwelling vd hals & koorts ZO BA2 P.L.A. Fraaij

Week 8 ma 19-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-09.30 BA3A13 VO.1 Discussiebijeenk. discussienota (verpl) VO 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 28 I.A. Brusse
10.45-12.45 BA3CV CV.56 Medische anamnese 12/gespreksvaard 11 VO 23 12 M. Vojinovic-Novakovic, D Uygun
13.30-15.30 BA3CV SW.8 Samenwerken 8 VO 23 12 D Uygun
15.45-17.45 BA2CV CV.33 Inhaal Medische anamnese 10 + GVR 7 VO BA2 PKV-B+PKV-KB J. Damen, CS Ramsaran
19.59-22.59 BA2B3 ZO.4 Opbouw en functie van de thymus ZO BA2 P.J.M. Leenen, S.C.A. van Blokland

Week 8 di 20-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.00-22.00 TTBA3 Roostervrij t.b.v. Tentamen 3A2 TT BA3
08.30-10.30 BA2CV CV.36 Gespreksvaardigheden 8 VO 25 2 M.S. Visser
10.45-12.45 BA2JC, BA2B3 Journal Club VO 25, 26 5 TC Bolt, J.L. Nouwen
15.45-17.45 BA2KR CV.35 Inhaal Klinisch redeneren 6 VO BA2 1 D.H.J. Pols, G Elshout
22.29-22.59 BA2B3 ZO.5 Inleiding virologie Modules A trhough H ZO BA2 C.H. Geurts van Kessel

Week 8 wo 21-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.00-22.00 TTBA3 Roostervrij t.b.v. Tentamen 3A2 TT BA3
09.00-12.30 TTBA3 Tentamen 3A2 (Dyslectici) TT BA3 Woudestein Leuven, Woudestein Bergen F. Petrij, P.M.J. Kalkman
09.30-12.30 TTBA3 Tentamen 3A2 TT BA3 Woudestein Van der Goot-gebouw F. Petrij, P.M.J. Kalkman
10.45-12.45 BA2B3 VO.3 DIGIMIC Acute en chronische ontsteking VO 22, 23, 24, 25, 29 COO-5 P.J.M. Leenen, W.A. Dik, K.H. Lam, MC Clahsen
13.30-14.15 BA2B3 PD.9 Klinisch redeneren PD BA2 CO-1/2 T. van Gelder

Week 8 do 22-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.15-10.15 BA2B4 VO.2 Gastro-intestinale infecties 1 (INF) VO 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 EE-1732 J.P. Hays, J.J. van Hellemond, A.G. Vonk
13.30-14.15 BA2B4 HC.1 Meningitis, encefalitis (incl weekinl) HC BA2 CO-3/4 P.L.A. Fraaij
13.30-14.30 BA3A13 VO.2 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 23 12 A.T.J.I. Go
14.30-15.15 BA2B4 HC.2 Jongen met koorts en vlekjes HC BA2 CO-3/4 P.L.A. Fraaij
15.30-16.15 BA2B4 HC.3 Shock en septische shock HC BA2 CO-3/4 D.A.M.P.J. Gommers
16.30-17.15 BA2B4 HC.4 Structuur en org van lymfoide organen HC BA2 CO-3/4 M.A. Versnel, P.J.M. Leenen
20.59-22.59 BA2B4 ZO.1 Een jonge vrouw in schock ZO BA2 J.L. Nouwen

Week 8 vr 23-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.15-10.15 BA2B4 VO.3 Gastro-intestinale infecties 2 (INF) VO 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 EE-1732 J.P. Hays, J.J. van Hellemond, A.G. Vonk G
08.30-10.30 BA2CV CV.33 Inhaal Medische anamnese 10 + GVR 7 VO BA2 PKV-B+PKV-KB JGM Kievit, D Lo Fo Wong FG
12.00-14.30 BA3A13 Symposium Discusienota (verpl) SYMP 02, 09, 16, 23, 30 39 F. Petrij, I.A. Brusse, J.G.M. Aartsen, P.M.J. Kalkman, I. Schipper
13.30-14.15 BA2B4 HC.5 Behandeling sepsis en septische shock HC BA2 CO-1/2 D.A.M.P.J. Gommers
14.30-15.15 BA2B4 HC.6 Pathofysiologie sept shock-rol cytokinen HC BA2 CO-1/2 D.A.M.P.J. Gommers
20.59-22.59 BA2B4 ZO.2 Pathologie van sepsis en schock ZO BA2 K.H. Lam

Week 8 za 24-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
19.59-22.59 BA2B4 ZO.3 Homing, migratie & recirculatie v lym ZO BA2 M.A. Versnel

Week 9 ma 26-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-10.30 BA3C1 Inh Ethiek prenatale screening VO BA3 39 F. Petrij, J.G.M. Aartsen
10.45-12.45 BA3C1 Inh Erfelijkheid en counseling VO BA3 39 F. Petrij, S.R. Riedijk
10.45-12.45 BA3SW SW.8 Inhaal Samenwerken 8 VO BA3 12 JAB Hopman
13.30-14.15 BA3C1 HC.1 Volksgezondheid I: hoe gezond is NL? HC BA3 CO-1/2 E.F. van Beeck
14.30-15.15 BA3C1 HC.2 Volksgezondheid II: ill. public health HC BA3 CO-1/2 E.F. van Beeck
15.30-16.15 BA3C1 HC.3 Milieu en gezondheid HC BA3 CO-1/2 A. Burdorf
15.45-17.45 BA2CV CV.36 Inhaal Gespreksvaardigheden 8 VO BA2 2 CS Ramsaran
20.59-22.59 BA3C1 ZO.1 Plotselinge uitbraak van een ziekte ZO BA3 S.J. Otto
23.35-23.59 BA2B4 ZO.4 Een kind met buikpijn (Case B) ZO BA2 C.H. Geurts van Kessel

Week 9 di 27-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-10.30 BA2CV CV.37 Medische technieken 8 - herhaling VO 25 PKV-D M. Vojinovic-Novakovic
13.30-14.15 BA3C1 HC.4 Fysieke omgeving, gedrag en gezondheid HC BA3 CO-1/2 FJ van Lenthe
14.30-15.15 BA3C1 HC.5 Sociale omgeving en gezondheid I HC BA3 CO-1/2 D.H.J. Pols
15.30-16.15 BA3C1 HC.6 Sociale omgeving en gezondheid II HC BA3 CO-1/2 HJ de Jager
15.45-17.45 BA2B4 VO.1 DIGIMIC Cellul interact in immuunrespons (IMM) VO 24, 25, 26, 27, 28 COO-5 P.J.M. Leenen
19.59-22.59 BA3C1 ZO.2 Volksgezondheid in de wereld ZO BA3 J.H. Richardus
23.35-23.59 BA2B4 ZO.5 Multiorgaan falen bij neonaat (Case G) ZO BA2 JJA van Kampen

Week 9 wo 28-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
10.45-12.45 BA3C1 VO.1 Sterfteverschillen VO 23, 24 5 WJ Nusselder
13.00-18.00 BA3C1 Zelfstudie Community project ZS BA3
18.41-23.59 BA2B4 ZO.6 Virology Case A ZO BA2 JJA van Kampen
20.59-22.59 BA3C1 ZO.3 Gevolgen ziekten dagelijks leven ZO BA3 E.F. van Beeck

Week 9 do 01-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-09.15 BA2B5 HC.1 Ontwikkeling van vaccinaties HC BA2 CO-1/2 J.H. Richardus
09.30-10.15 BA2B5 HC.2 HBV en HPV vaccinaties HC BA2 CO-1/2 R.G.V. Smolders, R.A. de Man
10.30-11.15 BA2B5 HC.3 Vaccinatie en HIV HC BA2 CO-1/2 R.A. Gruters
11.30-12.00 BA3C1 VO.2a Vaccinatietraining (verpl; theorie) VO 23, 24 Lokaal-2 P.L.J.M. Mertens
11.30-12.15 BA2B5 HC.4 Diagnostiek lymfoproliferatieve aand HC BA2 CO-1/2 A.W. Langerak, V.H.J. van der Velden
12.00-12.30 BA3C1 VO.2b Vaccinatietraining (verpl; snijzaaldoc.) VO 23, 24 SNIJ-2 E.F. van Beeck, S.J. Otto
12.30-13.30 BA3C1 VO.2c Vaccinatietraining (verpl; GGD-docent) VO 23, 24 CQ-U E.F. van Beeck
15.45-17.45 BA3SW SW.8 Inhaal Samenwerken 8 VO BA3 11 D Uygun
19.59-22.59 BA2B5 ZO.1 Oorzaken van lymfadenopathie I ZO BA2 M. van der Feltz, P.A.W. te Boekhorst, M.C. Vos
22.59-23.59 BA3C1 ZO.4 Gezondheidsrisico's in de open bevolking ZO BA3 A. Burdorf

Week 9 vr 02-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
08.30-09.15 BA2B5 HC.5 Latente infecties & maligne ontaarding 1 HC BA2 CO-1/2 GMGM Verjans
09.30-10.15 BA2B5 HC.6 Latente infecties & maligne ontaarding 2 HC BA2 CO-1/2 A.M. Woltman
14.30-15.15 BA3B1 NB Plenaire NB tentamen 3A2 NB BA3 CO-1 F. Petrij, P.M.J. Kalkman
15.45-17.45 BA2CV CV.36 Inhaal Gespreksvaardigheden 8 VO BA2 11 M Hermus
19.59-22.59 BA2B5 ZO.2 Oorzaken van lymfadenopathie II ZO BA2 M.C. Vos, C.A.M. Schurink

Week 9 za 03-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Consumenten Conflicten
20.59-22.59 BA2B5 ZO.3 Probiotica & mucosale immuniteit ZO BA2 W.A. Dik, A. van Oudenaren