17, 1
18-09-2017 (ma) t/m 19-11-2017 (zo)
Rooster voor groep Bachelor 1
Geproduceerd door IRIS-Planning op zaterdag 23-09-2017 om 04:21



Week 38 ma 18-09-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.30-09.30 BA1A3 RB.1 Responsie college wk 2 RB BA1 CO-1/2 A.J.M. Verhoeven, M.M. Jaegle
09.45-10.30 BA1A3 HC.2 Vorm - functie relatie in weefsel HC BA1 CO-1/2 R.A. Brooimans
10.45-11.30 BA1A3 HC.3 Bindweefsel - 1 HC BA1 CO-1/2 W.A. Dik
11.45-12.30 BA1A3 HC.4 Bindweefsel - 2 HC BA1 CO-1/2 W.A. Dik
12.45-13.30 BA1A2 TB TB.3 (verplicht) TB 13 2 PAJ Mendelaar
13.30-15.30 BA1A3 VO.2-DIGIMIC Histologie Epitheel VO 01, 02, 03, 04, 05 COO-3 S.C.A. van Blokland, CG Meeuwsen, J van Langelaar, M Shariatzadeh, M Zhao
13.30-15.30 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 14 37 AHE van Beeck
13.30-15.30 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 15 11 D Lo Fo Wong
13.30-15.30 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 23 21 D Uygun
13.30-17.30 BA1A3 VO.1 Snijzaal weefsels (verplicht) VO 06, 07, 08, 09, 10 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
15.45-17.45 BA1A3 VO.2-DIGIMIC Histologie Epitheel VO 11, 12, 13, 14, 15 COO-5 S.C.A. van Blokland, CG Meeuwsen, J van Langelaar, M Shariatzadeh, M Zhao
15.45-17.45 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 03 11 D Lo Fo Wong
15.45-17.45 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 04 12 L van Raalten-Ben Salah
15.45-17.45 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 05 37 AHE van Beeck
18.59-22.59 BA1A3 ZO.1 Embryogenese van het Bouwplan ZO BA1 D. Jaarsma

Week 38 di 19-09-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.30-09.15 BA1A3 HC.5 Introductie afweersysteem 1 HC BA1 CO-1/2 W.A. Dik
09.30-10.15 BA1A3 HC.6 Embryologie: overzicht & alg principes HC BA1 CO-1/2 D. Jaarsma
10.30-11.15 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 22 37 A. Beerthuizen
10.30-11.15 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 25 34 LE van Hoogdalem
10.45-11.30 BA1A2 TB TB.3 (verplicht) TB 04 CQ-5F CGF van Lanschot
10.45-12.45 BA1A3 VO.2-DIGIMIC Histologie Epitheel VO 36, 37, 38, 39, 40 COO-5 S.C.A. van Blokland, CG Meeuwsen, MJ Kallemeijn, J van Langelaar, K Meesilpavikkai
10.45-12.45 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 09 11 D Lo Fo Wong
10.45-12.45 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 10 12 L van Raalten-Ben Salah
11.00-11.45 BA1A2 TB TB.3 (verplicht) TB 27 8 RQH Kloos
11.00-11.45 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 01 7 S.G. Heil
11.30-12.15 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 04 CQ-5F CGF van Lanschot
12.40-13.25 BA1A2 TB TB.3 (verplicht) TB 22 8 A. Beerthuizen
13.00-13.45 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 34 CQ-5E V. Erasmus
13.00-13.45 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 37 10 D Lo Fo Wong
13.30-14.15 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 29 CQ-5D HM van West
13.30-15.30 BA1A3 VO.2-DIGIMIC Histologie Epitheel VO 16, 17, 18, 19, 20 COO-5 S.C.A. van Blokland, CG Meeuwsen, J van Langelaar, M Shariatzadeh, K Meesilpavikkai
13.30-15.30 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 13 11 L van Raalten-Ben Salah
13.30-15.30 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 39 CQ-5C S Redeker
13.30-17.30 BA1A3 VO.1 Snijzaal weefsels (verplicht) VO 01, 02, 03, 04, 05 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
15.45-16.30 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 40 8 L.J. van der Giessen
15.45-17.45 BA1A3 VO.2-DIGIMIC Histologie Epitheel VO 21, 22, 23, 24, 25 COO-5 CG Meeuwsen, P.J.M. Leenen, MJ Kallemeijn, M Shariatzadeh, M Zhao
18.00-20.00 BA1A3 VO.2-DIGIMIC Histologie Epitheel VO 06, 07, 08, 09, 10 COO-5 P.J.M. Leenen, MJ Kallemeijn, M Zhao, J van Langelaar, K Meesilpavikkai
18.00-22.00 BA1A3 VO.1 Snijzaal weefsels (verplicht) VO 11, 12, 13, 14, 15 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
20.59-22.59 BA1A3 ZO.2 Histologie Epitheel ZO BA1 S.C.A. van Blokland, R.A. Brooimans

Week 38 wo 20-09-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.30-09.15 BA1A3 HC.7 Embryo: aanleg & vroege diff kiembladen HC BA1 CO-1/2 D. Jaarsma
09.30-10.15 BA1A3 HC.8 Ziekte van Pompe 2 HC BA1 CO-1/2 J.M.P. van den Hout
10.30-11.15 BA1A3 IC.9 Integratiecollege wk 3 IC BA1 CO-1/2 W.A. Dik, R.A. Brooimans
11.30-12.15 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 06 8 K Wervers
11.30-12.15 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 08 10 H.J. van de Peppel
11.30-12.15 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 09 11 CT Favoccia
11.30-12.15 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 10 12 L Angus
11.30-12.15 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 12 28 FM de Man
11.30-12.15 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 17 34 T.E.A. Geeraedts
11.30-12.15 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 18 37 M.J.J.E. van Driel
11.30-12.15 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 19 CQ-3A ES van Marion, ALF van der Kooi
11.30-12.15 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 20 CQ-3C CA ten Kate
11.30-12.15 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 23 CQ-4A ARM Huiskens
11.30-12.15 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 24 CQ-5A A. van t Spijker
11.30-12.15 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 33 CQ-4D AHE van Beeck
11.30-12.15 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 36 CQ-5F KA Overbeek
11.30-12.15 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 38 13 Y Klaver
11.30-12.15 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 39 25 EA Rieff
11.45-12.30 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 05 7 LDF Venderbos
12.30-13.15 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 32 8 JAB Hopman
13.30-15.30 BA1A3 VO.2-DIGIMIC Histologie Epitheel VO 26, 27, 28, 29, 30 COO-5 P.J.M. Leenen, MJ Kallemeijn, M Shariatzadeh, J van Langelaar, M Zhao
13.30-15.30 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 02 28 J.S. Voerman
13.30-15.30 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 22 37 CS Ramsaran
13.30-15.30 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 34 12 LE van Hoogdalem
13.30-17.30 BA1A3 VO.1 Snijzaal weefsels (verplicht) VO 16, 17, 18, 19, 20 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
15.45-16.30 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 02 1 LE Swart
15.45-16.30 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 03 9 NH van Mil
15.45-16.30 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 26 34 AMCMJG Lange
15.45-16.30 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 27 37 RQH Kloos
15.45-16.30 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 28 CQ-3A WJ Mandemakers
15.45-16.30 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 30 CQ-4A F Moerdijk
15.45-17.45 BA1A3 VO.2-DIGIMIC Histologie Epitheel VO 31, 32, 33, 34, 35 COO-5 P.J.M. Leenen, MJ Kallemeijn, M Shariatzadeh, J van Langelaar, M Zhao
20.59-22.59 BA1A3 ZO.3 Histologie bindweefsel ZO BA1 R.A. Brooimans, M.A. Versnel

Week 38 do 21-09-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.30-10.30 BA1A3 VO.3-DIGIMIC Histologie Bindweefsel VO 11, 12, 13, 14, 15 COO-5 S.C.A. van Blokland, MJ Kallemeijn, M.A. Versnel, K Meesilpavikkai, P Spantidea
08.30-10.30 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 16 12 JAB Hopman
08.30-10.30 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 21 37 J.S. Voerman
08.30-10.30 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 26 11 A. Beerthuizen
08.30-12.30 BA1A3 VO.1 Snijzaal weefsels (verplicht) VO 31, 32, 33, 34, 35 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
10.45-11.30 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 11 11 J.G.M. Aartsen
10.45-11.30 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 13 34 PAJ Mendelaar
10.45-11.30 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 14 CQ-3A PT Vinther
10.45-11.30 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 15 CQ-3C JB van Brakel
10.45-11.30 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 16 CQ-4A R.J. Rottier
10.45-11.30 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 21 CQ-5A KHJM Mol
10.45-12.45 BA1A3 VO.3-DIGIMIC Histologie Bindweefsel VO 06, 07, 08, 09, 10 COO-5 S.C.A. van Blokland, W.A. Dik, M.A. Versnel, M Shariatzadeh, P Spantidea
10.45-12.45 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 12 1 R. de Jongh
10.45-12.45 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 30 37 J.S. Voerman
10.45-12.45 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 38 12 LE van Hoogdalem
13.00-13.45 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 07 7 M.S. Visser
13.30-15.30 BA1A3 VO.3-DIGIMIC Histologie Bindweefsel VO 21, 22, 23, 24, 25 COO-5 W.A. Dik, CJ Stairiker, M van Meurs, M Shariatzadeh, K Meesilpavikkai
13.30-15.30 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 31 37 A. Beerthuizen
13.30-17.30 BA1A3 VO.1 Snijzaal weefsels (verplicht) VO 26, 27, 28, 29, 30 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
15.45-16.30 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 31 12 JJP Collins
18.00-20.00 BA1A3 VO.3-DIGIMIC Histologie Bindweefsel VO 01, 02, 03, 04, 05 COO-5 W.A. Dik, CJ Stairiker, M van Meurs, M Shariatzadeh, R.A. Brooimans
19.59-22.59 BA1A3 ZO.4 Eth. dilemma's id arts patientrel (verpl ZO BA1 M.H.N. Schermer, J.G.M. Aartsen

Week 38 vr 22-09-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.30-10.30 BA1A3 VO.3-DIGIMIC Histologie Bindweefsel VO 26, 27, 28, 29, 30 COO-5 W.A. Dik, MJ Kallemeijn, CJ Stairiker, M Shariatzadeh, K Meesilpavikkai
08.30-10.30 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 08 37 M.S. Visser
08.30-12.30 BA1A3 VO.1 Snijzaal weefsels (verplicht) VO 21, 22, 23, 24, 25 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
10.45-12.45 BA1A3 VO.3-DIGIMIC Histologie Bindweefsel VO 36, 37, 38, 39, 40 COO-5 W.A. Dik, M van Meurs, M Shariatzadeh, K Meesilpavikkai, P Spantidea
10.45-12.45 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 18 1 D Uygun
13.30-15.30 BA1A3 VO.3-DIGIMIC Histologie Bindweefsel VO 16, 17, 18, 19, 20 COO-5 W.A. Dik, MJ Kallemeijn, M.A. Versnel, CJ Stairiker, P Spantidea
13.30-15.30 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 33 11 M.S. Visser
13.30-17.30 BA1A3 VO.1 Snijzaal weefsels (verplicht) VO 36, 37, 38, 39, 40 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
15.45-17.45 BA1A3 VO.3-DIGIMIC Histologie Bindweefsel VO 31, 32, 33, 34, 35 COO-5 M.A. Versnel, M van Meurs, M Shariatzadeh, K Meesilpavikkai, P Spantidea

Week 39 ma 25-09-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-11.30 TTBA1 Roostervrij t.b.v. Tentamen 1A1 deel 1 TT BA1
08.45-10.15 TTBA1 Tentamen 1A1 deel 1 (Dyslectici) TT BA1 Woudestein Leuven, Woudestein Bergen
09.00-10.15 TTBA1 Tentamen 1A1 deel 1 TT BA1 Woudestein Van der Goot-gebouw
11.30-12.15 BA1A4 HC.1 Organisatie zenuwstelsel + week inl. HC BA1 CO-3/4 J.C. Holstege
12.30-13.15 BA1A4 HC.2 Neuronen en glia HC BA1 CO-3/4 J.C. Holstege
13.30-15.30 BA1A4 VO.4 Actiepotentiaal VO 36, 37, 38, 39, 40 COO-5 J.G.G. Borst
13.30-15.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 04 11 L van Raalten-Ben Salah
13.30-15.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 07 2 JAB Hopman
13.30-15.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 35 37 A. van t Spijker
15.45-17.45 BA1A4 VO.4 Actiepotentiaal VO 26, 27, 28, 29, 30 COO-5 J.G.G. Borst
15.45-17.45 BA1CV CV.1 Inhaal Gespreksvaardigheden 1 VO BA1 37 M Hermus
20.59-22.59 BA1A4 ZO.1 Hersenzenuwen ZO BA1 J.C. Holstege

Week 39 di 26-09-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.30-09.15 BA1A4 HC.3 Membraanpotentiaal HC BA1 CO-1/2 J.G.G. Borst
09.30-10.15 BA1A4 HC.4 Neuronale prikkeloverdracht HC BA1 CO-1/2 J.G.G. Borst
10.30-11.15 BA1A4 HC.5 Sensibiliteit HC BA1 CO-1/2 J.C. Holstege
11.30-12.15 BA1A4 HC.6 Motoriek HC BA1 CO-1/2 J.C. Holstege
13.30-15.30 BA1A4 VO.2 Werkcollege Autonoom zenuwstelsel VO 16, 17, 18, 19, 20 31 J.C. Holstege
13.30-15.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 10 37 L van Raalten-Ben Salah
15.45-17.45 BA1A4 VO.2 Werkcollege Autonoom zenuwstelsel VO 11, 12, 13, 14, 15 31 J.C. Holstege
18.00-20.00 BA1A4 VO.2 Werkcollege Autonoom zenuwstelsel VO 01, 02, 03, 04, 05 31 J.C. Holstege
20.59-22.59 BA1A4 ZO.2 Laesies in het zenuwstelsel ZO BA1 J.C. Holstege

Week 39 wo 27-09-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.30-09.15 BA1A4 HC.9 Signaaltransductie HC BA1 CO-1/2 J.A. Visser
09.30-10.15 BA1A4 HC.7 Neuronale netwerken HC BA1 CO-1/2 J.G.G. Borst
10.30-11.15 BA1A4 HC.8 Perifere prikkeloverdracht HC BA1 CO-1/2 J.G.G. Borst
11.30-12.15 BA1A4 NB Nabespreking tentamen 1A1 deel 1 NB BA1 CO-1/2 R.A. Brooimans, A.J.M. Verhoeven, J.C. Holstege
13.30-15.30 BA1A4 VO.2 Werkcollege Autonoom zenuwstelsel VO 06, 07, 08, 09, 10 CQ-1Db J.C. Holstege
13.30-15.30 BA1A4 VO.4 Actiepotentiaal VO 21, 22, 23, 24, 25 COO-5 J.G.G. Borst
13.30-15.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 17 2 R. de Jongh
13.30-15.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 19 10 AHE van Beeck
15.45-17.45 BA1A4 VO.2 Werkcollege Autonoom zenuwstelsel VO 36, 37, 38, 39, 40 CQ-1Db J.C. Holstege
15.45-17.45 BA1A4 VO.4 Actiepotentiaal VO 01, 02, 03, 04, 05 COO-5 J.G.G. Borst
15.45-17.45 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 14 10 AHE van Beeck
15.45-17.45 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 22 37 CS Ramsaran
15.45-17.45 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 34 2 LE van Hoogdalem
18.00-20.00 BA1A4 VO.3 Hersenzenuwen VO 26, 27, 28, 29, 30 31 J.C. Holstege
20.59-22.59 BA1A4 ZO.3 Histologie zenuwweefsel ZO BA1 S.C.A. van Blokland, R.A. Brooimans

Week 39 do 28-09-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.30-10.30 BA1A4 VO.2 Werkcollege Autonoom zenuwstelsel VO 21, 22, 23, 24, 25 39 J.C. Holstege
08.30-10.30 BA1A4 VO.4 Actiepotentiaal VO 16, 17, 18, 19, 20 COO-5 J.G.G. Borst
08.30-10.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 26 11 A. Beerthuizen
08.30-10.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 27 37 J.S. Voerman
10.45-12.45 BA1A4 VO.2 Werkcollege Autonoom zenuwstelsel VO 26, 27, 28, 29, 30 39 J.C. Holstege
10.45-12.45 BA1A4 VO.4 Actiepotentiaal VO 31, 32, 33, 34, 35 COO-5 J.G.G. Borst
10.45-12.45 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 18 CQ-5C D Uygun
10.45-12.45 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 21 37 J.S. Voerman
10.45-12.45 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 38 11 LE van Hoogdalem
13.30-15.30 BA1A4 VO.1 Anatomie van de hersenen VO 06, 07, 08, 09, 10 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
13.30-15.30 BA1A4 VO.2 Werkcollege Autonoom zenuwstelsel VO 31, 32, 33, 34, 35 39 J.C. Holstege
13.30-15.30 BA1A4 VO.4 Actiepotentiaal VO 11, 12, 13, 14, 15 COO-5 J.G.G. Borst
13.30-15.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 23 2 D Uygun
15.45-17.45 BA1A4 VO.1 Anatomie van de hersenen VO 21, 22, 23, 24, 25 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
15.45-17.45 BA1A4 VO.3 Hersenzenuwen VO 01, 02, 03, 04, 05 31 J.C. Holstege
15.45-17.45 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 32 11 CS Ramsaran
18.00-20.00 BA1A4 VO.1 Anatomie van de hersenen VO 31, 32, 33, 34, 35 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
18.00-20.00 BA1A4 VO.3 Hersenzenuwen VO 16, 17, 18, 19, 20 31 J.C. Holstege
20.59-22.59 BA1A4 ZO.4 Embryogenese van het zenuwstelsel ZO BA1 D. Jaarsma

Week 39 vr 29-09-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.30-10.30 BA1A4 VO.1 Anatomie van de hersenen VO 36, 37, 38, 39, 40 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
08.30-10.30 BA1A4 VO.3 Hersenzenuwen VO 21, 22, 23, 24, 25 31 J.C. Holstege
08.30-10.30 BA1A4 VO.4 Actiepotentiaal VO 06, 07, 08, 09, 10 COO-5 J.G.G. Borst
08.30-10.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 11 37 M.S. Visser
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 11
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 12
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 13
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 14
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 15
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 16
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 17
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 18
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 19
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 20
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 21
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 22
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 23
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 24
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 25
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 26
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 27
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 28
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 29
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 30
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 31
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 32
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 33
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 34
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 35
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 37
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 38
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 39
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 40
10.45-12.45 BA1A4 VO.1 Anatomie van de hersenen VO 01, 02, 03, 04, 05 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
10.45-12.45 BA1A4 VO.3 Hersenzenuwen VO 06, 07, 08, 09, 10 31 J.C. Holstege
10.45-12.45 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 36 11 S Redeker
13.30-14.15 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 01
13.30-14.15 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 02
13.30-14.15 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 03
13.30-14.15 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 04
13.30-14.15 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 05
13.30-14.15 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 06
13.30-14.15 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 07
13.30-14.15 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 08
13.30-14.15 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 09
13.30-14.15 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 10
13.30-14.15 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 36
13.30-15.30 BA1A4 VO.1 Anatomie van de hersenen VO 16, 17, 18, 19, 20 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
13.30-15.30 BA1A4 VO.3 Hersenzenuwen VO 11, 12, 13, 14, 15 31 J.C. Holstege
13.30-15.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 40 2 M.S. Visser
15.45-17.45 BA1A4 VO.1 Anatomie van de hersenen VO 11, 12, 13, 14, 15 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
15.45-17.45 BA1A4 VO.3 Hersenzenuwen VO 31, 32, 33, 34, 35 31 J.C. Holstege
15.45-17.45 BA1CV CV.1 Inhaal Gespreksvaardigheden 1 VO BA1 1 S Redeker
18.00-20.00 BA1A4 VO.1 Anatomie van de hersenen VO 26, 27, 28, 29, 30 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
18.00-20.00 BA1A4 VO.3 Hersenzenuwen VO 36, 37, 38, 39, 40 31 J.C. Holstege
20.59-22.59 BA1A4 ZO.5 De actiepotentiaal ZO BA1 J.G.G. Borst

Week 40 ma 02-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.30-09.15 BA1A5 RB.1 IC/RB RB BA1 CO-1/2 J.G.G. Borst, J.C. Holstege
09.30-10.15 BA1A5 HC.2 Embryologie: ontwikk bewegingsapparaat HC BA1 CO-1/2 D. Jaarsma
10.30-11.15 BA1A5 HC.3 Spiercontractie HC BA1 CO-1/2 J.G.G. Borst
11.30-12.15 BA1A5 HC.4 Vorm en functie: histologie spierweefsel HC BA1 CO-1/2 W.A. Dik
12.30-14.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 36 9 KA Overbeek
13.30-15.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 33 2 AHE van Beeck
13.30-15.30 BA1A5 VO.4 Anatomie van hoofd en hals VO 01, 02, 03, 04, 05 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
13.30-15.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 15 11 D Lo Fo Wong
13.30-15.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 25 8 M Hermus
15.45-17.45 BA1A5 VO.4 Anatomie van hoofd en hals VO 31, 32, 33, 34, 35 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
15.45-17.45 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 01 8 M Hermus
15.45-17.45 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 03 11 D Lo Fo Wong

Week 40 di 03-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.30-09.15 BA1A5 HC.5 Anatomie bewegingsapp: alg inleiding HC BA1 CO-1/2 T.J.H. Ruigrok
09.30-10.15 BA1A5 HC.6 Anatomie hoofd- hals HC BA1 CO-1/2 T.J.H. Ruigrok
10.30-11.15 BA1A5 HC.7 Embryogenese hoofd-hals HC BA1 CO-1/2 D. Jaarsma
11.30-12.15 BA1A5 HC.8 Anatomie bewegingsapp romp & axia skelet HC BA1 CO-1/2 G.J. Kleinrensink
12.30-13.15 BA1A5 HC.9 Anatomie bewegingsapp extremiteiten HC BA1 CO-1/2 T.J.H. Ruigrok
13.30-15.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 22 7 A. Beerthuizen
13.30-15.30 BA1A5 VO.1 Bewegingsapp: spiergroepen en spieren VO 16, 17, 18, 19, 20 SNIJ-2, SNIJ-3 G.J. Kleinrensink
13.30-15.30 BA1A5 VO.3-DIGIMIC Histologie spierweefsel VO 31, 32, 33, 34, 35 COO-5 R.A. Brooimans, M van Meurs, J van Langelaar, HG Huizinga, P Spantidea
13.30-15.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 09 CQ-1B D Lo Fo Wong
15.45-17.15 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 37 CQ-1B D Lo Fo Wong
15.45-17.45 BA1A5 VO.4 Anatomie van hoofd en hals VO 26, 27, 28, 29, 30 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
15.45-17.45 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 13 12 L van Raalten-Ben Salah
18.00-20.00 BA1A5 VO.4 Anatomie van hoofd en hals VO 36, 37, 38, 39, 40 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
19.59-22.59 BA1A5 ZO.1 (On)mogelijkheden vh bewegingsapparaat ZO BA1 T.J.H. Ruigrok

Week 40 wo 04-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 05 10 LDF Venderbos
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 17 CQ-3A T.E.A. Geeraedts
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 18 CQ-3C M.J.J.E. van Driel
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 19 CQ-4A ES van Marion, ALF van der Kooi
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 23 2 ARM Huiskens
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 24 CQ-5A A. van t Spijker
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 28 CQ-5F WJ Mandemakers
08.30-10.30 BA1A5 VO.1 Bewegingsapp: spiergroepen en spieren VO 06, 07, 08, 09, 10 SNIJ-2, SNIJ-3 G.J. Kleinrensink
08.30-10.30 BA1A5 VO.3-DIGIMIC Histologie spierweefsel VO 11, 12, 13, 14, 15 COO-5 R.A. Brooimans, M.A. Versnel, CJ Stairiker, HG Huizinga, P Spantidea
08.30-10.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 16 12 JAB Hopman
10.45-12.15 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 01 8 S.G. Heil
10.45-12.15 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 02 10 LE Swart
10.45-12.15 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 03 CQ-3A NH van Mil
10.45-12.15 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 04 CQ-3C CGF van Lanschot
10.45-12.15 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 09 CQ-4A CT Favoccia
10.45-12.15 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 10 CQ-5A L Angus
10.45-12.45 BA1A5 VO.1 Bewegingsapp: spiergroepen en spieren VO 11, 12, 13, 14, 15 SNIJ-2, SNIJ-3 G.J. Kleinrensink
10.45-12.45 BA1A5 VO.3-DIGIMIC Histologie spierweefsel VO 26, 27, 28, 29, 30 COO-5 R.A. Brooimans, RC Klop, CJ Stairiker, HG Huizinga, P Spantidea
10.45-12.45 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 05 12 AHE van Beeck
10.45-12.45 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 06 11 CS Ramsaran
13.15-14.45 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 27 2 RQH Kloos
13.30-15.30 BA1A5 VO.2 Bewegingssturing VO 21, 22, 23, 24 EE-1473 J.N. van der Geest
13.30-15.30 BA1A5 VO.3-DIGIMIC Histologie spierweefsel VO 01, 02, 03, 04, 05 COO-5 R.A. Brooimans, W.A. Dik, RC Klop, CJ Stairiker, J van Langelaar
13.30-15.30 BA1A5 VO.4 Anatomie van hoofd en hals VO 11, 12, 13, 14, 15 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
14.00-15.30 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 20 1 CA ten Kate
14.00-15.30 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 25 32 LE van Hoogdalem
15.45-17.45 BA1A5 VO.2 Bewegingssturing VO 25, 26, 27, 28 EE-1473 J.N. van der Geest
15.45-17.45 BA1A5 VO.4 Anatomie van hoofd en hals VO 16, 17, 18, 19, 20 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
18.59-22.59 BA1A5 ZO.2 Skeletspierweefsel ZO BA1 A.J.M. Verhoeven, R.A. Brooimans, J. van der Steen

Week 40 do 05-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 06 7 K Wervers
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 08 9 H.J. van de Peppel
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 30 11 F Moerdijk
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 32 28 JAB Hopman
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 38 CQ-3C Y Klaver
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 39 CQ-4A EA Rieff
08.30-10.30 BA1A5 VO.2 Bewegingssturing VO 09, 10, 11, 12 EE-1473 J.N. van der Geest
08.30-10.30 BA1A5 VO.3-DIGIMIC Histologie spierweefsel VO 16, 17, 18, 19, 20 COO-5 M.A. Versnel, RC Klop, CJ Stairiker, J van Langelaar, HG Huizinga
08.30-10.30 BA1A5 VO.4 Anatomie van hoofd en hals VO 21, 22, 23, 24, 25 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
08.30-10.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 29 12 A. Beerthuizen
10.45-12.45 BA1A5 VO.2 Bewegingssturing VO 01, 02, 03, 04 EE-1473 J.N. van der Geest
10.45-12.45 BA1A5 VO.3-DIGIMIC Histologie spierweefsel VO 21, 22, 23, 24, 25 COO-5 RC Klop, M van Meurs, J van Langelaar, HG Huizinga, P Spantidea
10.45-12.45 BA1A5 VO.4 Anatomie van hoofd en hals VO 06, 07, 08, 09, 10 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
10.45-12.45 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 12 11 R. de Jongh
10.45-12.45 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 30 12 J.S. Voerman
10.45-12.45 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 39 9 S Redeker
13.30-15.30 BA1A5 VO.1 Bewegingsapp: spiergroepen en spieren VO 21, 22, 23, 24, 25 SNIJ-2, SNIJ-3 G.J. Kleinrensink
13.30-15.30 BA1A5 VO.2 Bewegingssturing VO 05, 06, 07, 08 EE-1473 J.N. van der Geest
13.30-15.30 BA1A5 VO.3-DIGIMIC Histologie spierweefsel VO 36, 37, 38, 39, 40 COO-5 W.A. Dik, RC Klop, M van Meurs, J van Langelaar, P Spantidea
13.30-15.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 02 11 J.S. Voerman
13.30-15.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 31 12 A. Beerthuizen
15.45-17.45 BA1A5 VO.1 Bewegingsapp: spiergroepen en spieren VO 31, 32, 33, 34, 35 SNIJ-2, SNIJ-3 G.J. Kleinrensink
15.45-17.45 BA1A5 VO.2 Bewegingssturing VO 37, 38, 39, 40 EE-1473 J.N. van der Geest
15.45-17.45 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 24 11 LE van Hoogdalem
15.45-17.45 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 12 PKV-A M Donmez

Week 40 vr 06-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 11 9 J.G.M. Aartsen
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 12 10 FM de Man
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 13 12 PAJ Mendelaar
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 15 CQ-3A JB van Brakel
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 in Ee-1024 TB 16 Externe ruimte R.J. Rottier
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 21 CQ-5A KHJM Mol
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 31 CQ-5D JJP Collins
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 34 CQ-5E V. Erasmus
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 35 CQ-5F L van Duijn
08.30-10.30 BA1A5 VO.1 Bewegingsapp: spiergroepen en spieren VO 01, 02, 03, 04, 05 SNIJ-2, SNIJ-3 G.J. Kleinrensink
08.30-10.30 BA1A5 VO.2 Bewegingssturing VO 17, 18, 19, 20 EE-1473 J.N. van der Geest
08.30-10.30 BA1A5 VO.3-DIGIMIC Histologie spierweefsel VO 06, 07, 08, 09, 10 COO-5 W.A. Dik, RC Klop, HG Huizinga, J van Langelaar, P Spantidea
08.30-10.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 28 11 A. van t Spijker
08.30-10.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 33 1 M.S. Visser
08.30-10.30 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 30 PKV-A M Donmez
09.15-10.45 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 14 28 PT Vinther
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 01
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 02
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 03
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 04
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 05
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 06
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 07
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 08
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 09
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 10
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 11
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 12
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 13
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 14
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 15
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 16
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 17
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 18
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 19
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 20
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 21
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 22
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 23
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 24
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 25
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 26
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 27
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 28
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 29
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 30
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 31
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 32
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 38
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 39
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 40
10.45-12.45 BA1A5 VO.2 Bewegingssturing VO 33, 34, 35, 36 EE-1473 J.N. van der Geest
10.45-12.45 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 37 1 S Redeker
11.30-13.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 07 2 M.S. Visser
11.30-13.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 29 9 HM van West
11.45-13.15 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 26 10 AMCMJG Lange
13.00-14.30 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 40 11 L.J. van der Giessen
13.30-14.15 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 33
13.30-14.15 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 34
13.30-14.15 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 35
13.30-14.15 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 36
13.30-14.15 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 37
13.30-15.30 BA1A5 VO.1 Bewegingsapp: spiergroepen en spieren VO 26, 27, 28, 29, 30 SNIJ-2, SNIJ-3 G.J. Kleinrensink
13.30-15.30 BA1A5 VO.2 Bewegingssturing VO 13, 14, 15, 16 EE-1473 J.N. van der Geest
13.30-15.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 20 10 M Hermus
15.45-17.45 BA1A5 VO.1 Bewegingsapp: spiergroepen en spieren VO 36, 37, 38, 39, 40 SNIJ-2, SNIJ-3 G.J. Kleinrensink
15.45-17.45 BA1A5 VO.2 Bewegingssturing VO 29, 30, 31, 32 EE-1473 J.N. van der Geest
15.45-17.45 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 08 1 M.S. Visser

Week 41 ma 09-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.30-09.15 BA1A6 IC.1 Integratie/responsie college wk 5 IC BA1 CO-1/2 T.J.H. Ruigrok, D. Jaarsma
09.30-10.15 BA1A6 HC.2 Hoe denkt de arts - 1 HC BA1 CO-1/2 P.W. Moorman
10.30-11.15 BA1A6 HC.3 Hoe denkt de arts - 2 HC BA1 CO-1/2 P.W. Moorman
11.30-12.15 BA1A6 HC.4 Hoe denkt de arts - 3 HC BA1 CO-1/2 P.W. Moorman
12.30-14.00 BA1A7 TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) TB 10 10 L Angus
13.30-15.30 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 02 PKV-C MHE Elbers
13.30-15.30 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 07 PKV-B HG Rijksen
15.45-17.45 BA1CV CV.2 Inhaal Gespreksvaardigheden 2 VO BA1 11 M Hermus
19.59-22.59 BA1A6 ZO.1 Fysische principes vd klin. beeldv. ZO BA1 A.S. Devos, J.J.M. Pel

Week 41 di 10-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.30-09.15 BA1A6 HC.5 Goede dokters schrijven goede recepten HC BA1 CO-1/2 A.G. Vulto
09.30-10.15 BA1A6 HC.6 Respect grote beginselen kleine gebaren HC BA1 CO-1/2 I.D. de Beaufort
10.30-11.15 BA1A6 HC.7 Vragenuur wk 1A1, 2 & 3 + tentamenvragen HC BA1 CO-1/2 W.A. Dik, A.J.M. Verhoeven, M.M. Jaegle, R.A. Brooimans
11.30-12.15 BA1A6 HC.8 Vragenuur wk 1A4 & 5 + tentamenvragen HC BA1 CO-1/2 J.C. Holstege, T.J.H. Ruigrok, J.G.G. Borst, J.N. van der Geest
13.30-15.30 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 10 PKV-B JGM Kievit
13.30-15.30 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 13 PKV-C MA Pellikaan-van der Veer
15.45-16.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 09
15.45-16.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 10
15.45-16.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 12
15.45-16.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 13
15.45-16.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 15
15.45-17.45 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 20 PKV-B EE Plouvier
19.59-22.59 BA1A6 ZO.2 Omgaan met onzekerheden ZO BA1 P.W. Moorman

Week 41 wo 11-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.30-10.30 BA1A6 VO Inh VO Histologie Epith/Bindwfs/Spierwf VO BA1 COO-5 S.C.A. van Blokland, R.A. Brooimans, M.A. Versnel
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 01
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 02
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 03
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 04
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 05
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 06
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 07
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 08
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 11
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 14
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 16
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 17
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 18
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 19
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 20
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 21
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 22
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 23
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 24
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 25
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 26
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 27
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 28
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 29
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 30
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 31
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 32
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 33
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 34
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 35
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 36
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 37
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 38
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 39
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 40
13.30-15.30 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 22 PKV-B EE Plouvier
13.30-15.30 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 34 PKV-A G.H.M. Leunissen
15.45-17.45 BA1CV CV.2 Inhaal Gespreksvaardigheden 2 VO BA1 2 M Hermus
19.59-23.59 BA1A6 ZO.3 Voorbereiding eerste Journal Club ZO BA1 P.W. Moorman

Week 41 do 12-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-22.00 TTBA1 Roostervrij t.b.v. Tentamen 1A1 deel 2 TT BA1

Week 41 vr 13-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-22.00 TTBA1 Roostervrij t.b.v. Tentamen 1A1 deel 2 TT BA1
08.45-11.15 TTBA1 Tentamen 1A1 deel 2 (Dyslectici) TT BA1 Woudestein Leuven, Woudestein Bergen
09.00-11.15 TTBA1 Tentamen 1A1 deel 2 TT BA1 Woudestein Van der Goot-gebouw

Week 42 ma 16-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.30-09.15 BA1A7 HC.1 Milieu interieur en homeostase HC BA1 CO-1/2 J.G.G. Borst
09.30-10.15 BA1A7 HC.2 Anatomie hart HC BA1 CO-1/2 T.J.H. Ruigrok
10.30-11.15 BA1A7 HC.3 Fysiologie hart HC BA1 CO-1/2 J.G.G. Borst
11.30-12.15 BA1A7 HC.4 Bloed en bloedcellen HC BA1 CO-1/2 R.A. Brooimans
12.30-13.15 BA1A7 HC.11 Introductie op de Journal Clubs HC BA1 CO-1/2 P.W. Moorman, J.F. Veenland
13.30-14.30 BA1A7 VO Facult Radiol onderz (inschr SIN-Online) VO BA1 22
13.30-15.30 BA1A7 VO.3-DIGIMIC Histologie Bloedcelvorming VO 06, 07, 08, 09, 10 COO-3 R.A. Brooimans, CG Meeuwsen, RC Klop, SJ Erkeland, M Zhao
13.30-15.30 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 11 PKV-B G.H.M. Leunissen
13.30-15.30 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 35 PKV-A EE Plouvier
13.30-17.30 BA1A7 VO.1 Thoraxorganen VO 01, 02, 03, 04, 05 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok, F.E. Hoebeek
15.45-17.45 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 33 PKV-B F.B.M. Gan-Creijghton
20.59-22.59 BA1A7 ZO.1 Inleiding regeltheorie voor de geneesk ZO BA1 J.J.M. Pel

Week 42 di 17-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.30-09.15 BA1A7 HC.5 Anatomie borstwand en longen HC BA1 CO-1/2 T.J.H. Ruigrok
09.30-10.15 BA1A7 HC.6 Fysiologie van de ademhaling HC BA1 CO-1/2 J.J.M. Pel
10.30-11.15 BA1A7 HC.7 Anatomie tractus circulatorius HC BA1 CO-1/2 T.J.H. Ruigrok
11.30-12.15 BA1A7 HC.8 Fysiologie tractus circulatorius HC BA1 CO-1/2 J.G.G. Borst
12.15-13.30 BA1A7 TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) TB 01 7 S.G. Heil
13.30-15.30 BA1A7 VO.2 De hartpotentiaal VO 11, 12, 13, 14, 15 EE-1473 M.L. van der Heyden, J.G.G. Borst
13.30-15.30 BA1A7 VO.3-DIGIMIC Histologie Bloedcelvorming VO 01, 02, 03, 04, 05 COO-3 R.A. Brooimans, CG Meeuwsen, SJ Erkeland, CJ Stairiker, M van Meurs
13.30-15.30 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 29 PKV-C W.B. de Koning
13.30-15.30 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 40 PKV-B M. Vojinovic-Novakovic
13.30-17.30 BA1A7 VO.1 Thoraxorganen VO 06, 07, 08, 09, 10 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok, F.E. Hoebeek
15.45-17.45 BA1A7 VO.2 De hartpotentiaal VO 21, 22, 23, 24, 25 EE-1473 M.L. van der Heyden, J.G.G. Borst
15.45-17.45 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 03 PKV-B M. Vojinovic-Novakovic
19.59-22.59 BA1A7 ZO.2 Pompfunctie van het hart ZO BA1 J.G.G. Borst

Week 42 wo 18-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.30-09.15 BA1A8 HC.11 Inleiding Patientveiligheid HC BA1 CO-1/2 M. Klimek verplaatst uit week 1A8
09.30-10.15 BA1A7 HC.9 Vaattonusregulatie HC BA1 CO-1/2 A.J.M. Roks
10.30-11.15 BA1A7 HC.10 Embryologie hart- en vaatstelsel HC BA1 CO-1/2 D. Jaarsma
13.30-15.00 BA1A7 TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) TB 06 11 K Wervers
13.30-15.00 BA1A7 TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) TB 33 2 AHE van Beeck
13.30-15.30 BA1A7 VO.2 De hartpotentiaal VO 01, 02, 03, 04, 05 EE-1473 M.L. van der Heyden, J.G.G. Borst
13.30-15.30 BA1A7 VO.3-DIGIMIC Histologie Bloedcelvorming VO 36, 37, 38, 39, 40 COO-3 RC Klop, SJ Erkeland, CJ Stairiker, K Meesilpavikkai, M Zhao
13.30-15.30 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 21 PKV-E EE Plouvier
13.30-15.30 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 23 PKV-C A. van der Velden
13.30-17.30 BA1A7 VO.1 Thoraxorganen VO 11, 12, 13, 14, 15 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok, F.E. Hoebeek
15.45-16.45 BA1A7 VO Facult Radiol onderz (inschr SIN-Online) VO BA1 COO-3
15.45-17.45 BA1A7 VO.2 De hartpotentiaal VO 36, 37, 38, 39, 40 EE-1473 M.L. van der Heyden, J.G.G. Borst
18.00-22.00 BA1A7 VO.1 Thoraxorganen VO 36, 37, 38, 39, 40 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok, F.E. Hoebeek
20.59-22.59 BA1A7 ZO.3 Interpretatie vh elektrocardiogram ZO BA1 J.G.G. Borst

Week 42 do 19-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.30-10.00 BA1A7 TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) TB 02 7 LE Swart
08.30-10.00 BA1A7 TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) TB 03 12 NH van Mil
08.30-10.00 BA1A7 TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) TB 04 28 CGF van Lanschot
08.30-10.00 BA1A7 TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) TB 05 34 LDF Venderbos
08.30-10.00 BA1A7 TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) TB 17 37 T.E.A. Geeraedts
08.30-10.00 BA1A7 TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) TB 18 CQ-3A M.J.J.E. van Driel
08.30-10.00 BA1A7 TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) TB 19 9 ES van Marion, ALF van der Kooi
08.30-10.00 BA1A7 TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) TB 20 11 CA ten Kate
08.30-10.30 BA1A7 VO.2 De hartpotentiaal VO 06, 07, 08, 09, 10 EE-1473 M.L. van der Heyden, J.G.G. Borst
08.30-10.30 BA1A7 VO.3-DIGIMIC Histologie Bloedcelvorming VO 11, 12, 13, 14, 15 COO-5 R.A. Brooimans, CG Meeuwsen, RC Klop, CJ Stairiker, K Meesilpavikkai
08.30-10.30 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 16 PKV-A W Couprie
08.30-10.30 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 38 PKV-E M. Vojinovic-Novakovic
08.30-12.30 BA1A7 VO.1 Thoraxorganen VO 31, 32, 33, 34, 35 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok, F.E. Hoebeek
09.30-10.15 BA1A7 SB Studiegroepbijeenkomst SB 25 1
10.45-12.15 BA1A7 TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) TB 08 28 H.J. van de Peppel
10.45-12.15 BA1A7 TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) TB 09 11 CT Favoccia
10.45-12.15 BA1A7 TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) TB 11 1 J.G.M. Aartsen
10.45-12.45 BA1A7 VO.2 De hartpotentiaal VO 16, 17, 18, 19, 20 EE-1473 M.L. van der Heyden, J.G.G. Borst
10.45-12.45 BA1A7 VO.3-DIGIMIC Histologie Bloedcelvorming VO 21, 22, 23, 24, 25 COO-5 R.A. Brooimans, RC Klop, CJ Stairiker, M van Meurs, M Zhao
10.45-12.45 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 15 PKV-E M. Vojinovic-Novakovic
10.45-12.45 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 26 PKV-A W Couprie
10.45-12.45 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 28 PKV-C W.B. de Koning
13.30-14.30 BA1A7 VO Facult Radiol onderz (inschr SIN-Online) VO BA1 COO-3
13.30-15.30 BA1A7 VO.2 De hartpotentiaal VO 26, 27, 28, 29, 30 EE-1473 M.L. van der Heyden, J.G.G. Borst
13.30-15.30 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 32 PKV-B A. van der Velden
13.30-17.30 BA1A7 VO.1 Thoraxorganen VO 21, 22, 23, 24, 25 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok, F.E. Hoebeek
14.30-16.00 BA1A7 TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) TB 12 10 FM de Man
15.45-17.45 BA1A7 VO.2 De hartpotentiaal VO 31, 32, 33, 34, 35 EE-1473 M.L. van der Heyden, J.G.G. Borst
15.45-17.45 BA1A7 VO.3-DIGIMIC Histologie Bloedcelvorming VO 26, 27, 28, 29, 30 COO-5 CG Meeuwsen, SJ Erkeland, M van Meurs, K Meesilpavikkai, M Zhao
15.45-17.45 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 09 PKV-B W.B. de Koning
19.59-22.59 BA1A7 ZO.4 Histologie bloedcellen & bloedcelvorming ZO BA1 R.A. Brooimans

Week 42 vr 20-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.30-10.30 BA1A7 VO.3-DIGIMIC Histologie Bloedcelvorming VO 16, 17, 18, 19, 20 COO-3 CG Meeuwsen, SJ Erkeland, RC Klop, K Meesilpavikkai, M Zhao
08.30-12.30 BA1A7 VO.1 Thoraxorganen VO 26, 27, 28, 29, 30 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok, F.E. Hoebeek
10.45-11.30 BA1A7 SB Studiegroepbijeenkomst SB 02
10.45-11.30 BA1A7 SB Studiegroepbijeenkomst SB 03
10.45-11.30 BA1A7 SB Studiegroepbijeenkomst SB 04
10.45-11.30 BA1A7 SB Studiegroepbijeenkomst SB 05
10.45-11.30 BA1A7 SB Studiegroepbijeenkomst SB 06
10.45-11.30 BA1A7 SB Studiegroepbijeenkomst SB 07
10.45-11.30 BA1A7 SB Studiegroepbijeenkomst SB 08
10.45-11.30 BA1A7 SB Studiegroepbijeenkomst SB 09
10.45-11.30 BA1A7 SB Studiegroepbijeenkomst SB 10
10.45-11.30 BA1A7 SB Studiegroepbijeenkomst SB 11
10.45-11.30 BA1A7 SB Studiegroepbijeenkomst SB 12
10.45-11.30 BA1A7 SB Studiegroepbijeenkomst SB 13
10.45-11.30 BA1A7 SB Studiegroepbijeenkomst SB 14
10.45-11.30 BA1A7 SB Studiegroepbijeenkomst SB 17
10.45-11.30 BA1A7 SB Studiegroepbijeenkomst SB 18
10.45-11.30 BA1A7 SB Studiegroepbijeenkomst SB 19
10.45-11.30 BA1A7 SB Studiegroepbijeenkomst SB 20
10.45-11.30 BA1A7 SB Studiegroepbijeenkomst SB 21
10.45-11.30 BA1A7 SB Studiegroepbijeenkomst SB 22
10.45-11.30 BA1A7 SB Studiegroepbijeenkomst SB 23
10.45-11.30 BA1A7 SB Studiegroepbijeenkomst SB 24
10.45-11.30 BA1A7 SB Studiegroepbijeenkomst SB 36
10.45-11.30 BA1A7 SB Studiegroepbijeenkomst SB 37
10.45-11.30 BA1A7 SB Studiegroepbijeenkomst SB 38
10.45-11.30 BA1A7 SB Studiegroepbijeenkomst SB 39
10.45-11.30 BA1A7 SB Studiegroepbijeenkomst SB 40
10.45-12.15 BA1A7 TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) TB 15 1 JB van Brakel
10.45-12.15 BA1A7 TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) TB 16 2 R.J. Rottier
10.45-12.45 BA1A7 VO.3-DIGIMIC Histologie Bloedcelvorming VO 31, 32, 33, 34, 35 COO-3 CG Meeuwsen, SJ Erkeland, M van Meurs, M Zhao, RC Klop
10.45-12.45 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 01 PKV-C J. Damen
11.30-13.00 BA1A7 TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) TB 23 7 ARM Huiskens
12.30-13.15 BA1A7 SB Studiegroepbijeenkomst SB 15
12.30-13.15 BA1A7 SB Studiegroepbijeenkomst SB 16
12.30-13.15 BA1A7 SB Studiegroepbijeenkomst SB 26
12.30-13.15 BA1A7 SB Studiegroepbijeenkomst SB 27
12.30-13.15 BA1A7 SB Studiegroepbijeenkomst SB 28
12.30-13.15 BA1A7 SB Studiegroepbijeenkomst SB 29
12.30-13.15 BA1A7 SB Studiegroepbijeenkomst SB 30
13.30-14.15 BA1A7 SB Studiegroepbijeenkomst SB 31
13.30-14.15 BA1A7 SB Studiegroepbijeenkomst SB 32
13.30-14.15 BA1A7 SB Studiegroepbijeenkomst SB 33
13.30-14.15 BA1A7 SB Studiegroepbijeenkomst SB 34
13.30-14.15 BA1A7 SB Studiegroepbijeenkomst SB 35
13.30-15.00 BA1A7 TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) TB 07 8 M.S. Visser
13.30-15.00 BA1A7 TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) TB 30 37 F Moerdijk
13.30-15.30 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 04 PKV-E G.H.M. Leunissen
13.30-15.30 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 24 PKV-B M. Vojinovic-Novakovic
13.30-15.30 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 36 PKV-A EE Plouvier
13.30-17.30 BA1A7 VO.1 Thoraxorganen VO 16, 17, 18, 19, 20 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok, F.E. Hoebeek
15.45-16.30 BA1A7 SB Studiegroepbijeenkomst SB 01
15.45-16.45 BA1A7 VO Facult Radiol onderz (inschr SIN-Online) VO BA1 COO-5
15.45-17.45 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 06 PKV-A EE Plouvier
19.59-23.59 BA1A7 ZO.5 Voorbereiding eerste Journal Club ZO BA1 P.W. Moorman

Week 43 ma 23-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.30-09.15 BA1A8 NB Plenaire NB tentamen Ba1A deel 1 NB BA1 CO-1/2 G.J. Kleinrensink, J.C. Holstege
09.30-10.30 BA1A8 HC.1 Anatomie tractus digestivus HC BA1 CO-1/2 G.J. Kleinrensink
10.30-11.15 BA1A8 HC.2 Homeostase: stabiliteit HC BA1 CO-1/2 J.J.M. Pel
11.30-12.15 BA1A8 HC.3 Anatomie bovenbuik HC BA1 CO-1/2 G.J. Kleinrensink
12.30-15.30 BA1A8 VO.2 Buikorganen incl. beeldvorming VO 16, 17, 18, 19, 20, 37 SNIJ-2, SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, A.S. Devos
12.45-15.30 BA1A8, BA1JC Journal Club VO 01, 02 CQ-B P.W. Moorman
12.45-15.30 BA1A8, BA1JC Journal Club VO 05, 06 CQ-A RK Los
13.30-14.30 BA1A8 VO Facult Radiol onderz (inschr SIN-Online) VO BA1 22
13.30-15.30 BA1A8 VO.3 Reactiesnelheid en enzymkinetiek (verpl) VO 09, 10, 11, 12 EE-1473 A.J.M. Verhoeven, B.C. Tilly
13.30-15.30 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 08 PKV-A M. Vojinovic-Novakovic
13.30-15.30 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 14 PKV-B EE Plouvier
15.45-17.15 BA1A8 Evaluatie thema BA1A1 (alleen JVT) EV BA1 3 G.J. Kleinrensink, J.C. Holstege, D Akkermans, P.H. Erkens-Pijper
15.45-17.45 BA1A8 VO.1 Buik in situ VO 11, 12, 13, 14, 15 SNIJ-2, SNIJ-3 G.J. Kleinrensink
15.45-17.45 BA1A8 VO.3 Reactiesnelheid en enzymkinetiek (verpl) VO 05, 06, 07, 08 EE-1473 A.J.M. Verhoeven, B.C. Tilly
20.59-22.59 BA1A8 ZO.1 Grote vaten buik ZO BA1 G.J. Kleinrensink

Week 43 di 24-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.30-09.15 BA1A8 HC.4 Nierfunctie HC BA1 CO-1/2 M.T.G. de Jeu
09.30-10.15 BA1A8 HC.5 Embryologie maag-darmstelsel HC BA1 CO-1/2 D. Jaarsma
10.30-11.15 BA1A8 HC.6 Anatomie onderbuik en (kleine) bekken HC BA1 CO-1/2 G.J. Kleinrensink
11.30-12.15 BA1A8 HC.7 Anatomie retroperitoneum HC BA1 CO-1/2 G.J. Kleinrensink
12.30-14.00 BA1A7 TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) TB 22 2 A. Beerthuizen
12.30-15.30 BA1A8 VO.2 Buikorganen incl. beeldvorming VO 11, 12, 13, 14, 15, 40 SNIJ-2, SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, A.S. Devos
12.45-15.30 BA1A8, BA1JC Journal Club VO 03, 04 4 P.W. Moorman
12.45-15.30 BA1A8, BA1JC Journal Club VO 09, 10 CQ-A RK Los
13.30-14.30 BA1A8 VO Facult Radiol onderz (inschr SIN-Online) VO BA1 COO-5
13.30-15.30 BA1A8 VO.3 Reactiesnelheid en enzymkinetiek (verpl) VO 33, 34, 35, 36 EE-1473 A.J.M. Verhoeven, B.C. Tilly
14.30-16.00 BA1A7 TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) TB 21 11 KHJM Mol
14.30-16.00 BA1A7 TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) TB 24 10 A. van t Spijker
15.45-17.15 BA1A7 TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) TB 29 28 HM van West
15.45-17.45 BA1A8 VO.1 Buik in situ VO 01, 02, 03, 04, 05, 27 SNIJ-2, SNIJ-3 G.J. Kleinrensink
15.45-17.45 BA1A8 VO.3 Reactiesnelheid en enzymkinetiek (verpl) VO 13, 14, 15, 16 EE-1473 A.J.M. Verhoeven, B.C. Tilly
15.45-17.45 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 19 PKV-C EE Plouvier
15.45-17.45 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 31 PKV-A MA Pellikaan-van der Veer
18.00-20.00 BA1A8 VO.1 Buik in situ VO 06, 07, 08, 09, 10, 29 SNIJ-2, SNIJ-3 G.J. Kleinrensink
20.59-22.59 BA1A8 ZO.2 Embryogenese lichaamsholtes ZO BA1 D. Jaarsma

Week 43 wo 25-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.30-09.15 BA1A8 HC.8 Vertering en opname voedingscomponenten HC BA1 CO-1/2 A.J.M. Verhoeven
09.30-10.15 BA1A8 HC.9 Maagzuur: waarom? HC BA1 CO-1/2 A.J.M. Verhoeven
10.30-11.15 BA1A8 HC.10 Emoties HC BA1 CO-1/2 A. van t Spijker, J.C. Holstege
12.30-15.30 BA1A8 VO.2 Buikorganen incl. beeldvorming VO 26, 27, 28, 29, 30, 38 SNIJ-2, SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, A.S. Devos
13.30-14.30 BA1A8 VO Facult Radiol onderz (inschr SIN-Online) VO BA1 22
14.45-16.15 BA1A7 TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) TB 14 CQ-5D PT Vinther
15.00-16.30 BA1A7 TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) TB 25 11 LE van Hoogdalem
15.45-17.15 BA1A7 TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) TB 26 8 AMCMJG Lange
15.45-17.45 BA1A8 VO.1 Buik in situ VO 16, 17, 18, 19, 20 SNIJ-2, SNIJ-3 G.J. Kleinrensink
15.45-17.45 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 05 PKV-A G.H.M. Leunissen
19.59-22.59 BA1A8 ZO.3 pH, pKa bufferwerking ZO BA1 A.J.M. Verhoeven, B.C. Tilly

Week 43 do 26-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.30-10.00 BA1A7 TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) TB 13 CQ-3A PAJ Mendelaar
08.30-10.00 BA1A7 TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) TB 31 CQ-4A JJP Collins
08.30-10.00 BA1A7 TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) TB 32 CQ-5A JAB Hopman
08.30-10.30 BA1A8 VO.3 Reactiesnelheid en enzymkinetiek (verpl) VO 17, 18, 19, 20 EE-1473 A.J.M. Verhoeven, B.C. Tilly
08.30-11.30 BA1A8 VO.2 Buikorganen incl. beeldvorming VO 01, 02, 03, 04, 05, 39 SNIJ-2, SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, A.S. Devos
09.30-12.15 BA1A8, BA1JC Journal Club VO 07, 08 5 RK Los
09.30-12.15 BA1A8, BA1JC Journal Club VO 11, 12 3 P.W. Moorman
10.45-12.45 BA1A8 VO.3 Reactiesnelheid en enzymkinetiek (verpl) VO 25, 26, 27, 28 EE-1473 A.J.M. Verhoeven, B.C. Tilly
11.45-14.45 BA1A8 VO.2 Buikorganen incl. beeldvorming VO 31, 32, 33, 34, 35 SNIJ-2, SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, A.S. Devos
13.30-16.15 BA1A8, BA1JC Journal Club VO 19, 20 6 P.W. Moorman
13.30-16.15 BA1A8, BA1JC Journal Club VO 17, 18 3 J.F. Veenland
13.30-14.30 BA1A8 VO Facult Radiol onderz (inschr SIN-Online) VO BA1 COO-3
13.30-15.30 BA1A8 VO.3 Reactiesnelheid en enzymkinetiek (verpl) VO 21, 22, 23, 24 EE-1473 A.J.M. Verhoeven, B.C. Tilly
13.30-15.30 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 25 PKV-D M. Vojinovic-Novakovic
15.45-17.45 BA1A8 VO.1 Buik in situ VO 21, 22, 23, 24, 25, 26 SNIJ-2, SNIJ-3 G.J. Kleinrensink
15.45-17.45 BA1A8 VO.3 Reactiesnelheid en enzymkinetiek (verpl) VO 29, 30, 31, 32 EE-1473 A.J.M. Verhoeven, B.C. Tilly
15.45-17.45 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 27 PKV-B MHE Elbers
16.00-17.30 BA1A7 TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) TB 39 1 EA Rieff
18.00-20.00 BA1A8 VO.1 Buik in situ VO 36, 37, 38, 39, 40, 28 SNIJ-2, SNIJ-3 G.J. Kleinrensink
19.59-22.59 BA1A8 ZO.4 Temperatuurregulatie ZO BA1 J. van der Steen

Week 43 vr 27-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.30-10.00 BA1A7 TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) TB 27 CQ-3A RQH Kloos
08.30-10.00 BA1A7 TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) TB 34 CQ-5A V. Erasmus
08.30-10.00 BA1A7 TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) TB 35 CQ-5C L van Duijn
08.30-10.00 BA1A7 TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) TB 36 CQ-3C KA Overbeek
08.30-10.30 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 18 PKV-E G.H.M. Leunissen
08.30-11.30 BA1A8 VO.2 Buikorganen incl. beeldvorming VO 06, 07, 08, 09, 10 SNIJ-2, SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, A.S. Devos
10.30-13.15 BA1A8, BA1JC Journal Club VO 15, 16 14 P.W. Moorman
10.45-11.30 BA1A8 SB Studiegroepbijeenkomst SB 01
10.45-11.30 BA1A8 SB Studiegroepbijeenkomst SB 02
10.45-11.30 BA1A8 SB Studiegroepbijeenkomst SB 03
10.45-11.30 BA1A8 SB Studiegroepbijeenkomst SB 04
10.45-11.30 BA1A8 SB Studiegroepbijeenkomst SB 05
10.45-11.30 BA1A8 SB Studiegroepbijeenkomst SB 11
10.45-11.30 BA1A8 SB Studiegroepbijeenkomst SB 12
10.45-11.30 BA1A8 SB Studiegroepbijeenkomst SB 13
10.45-11.30 BA1A8 SB Studiegroepbijeenkomst SB 14
10.45-11.30 BA1A8 SB Studiegroepbijeenkomst SB 17
10.45-11.30 BA1A8 SB Studiegroepbijeenkomst SB 18
10.45-11.30 BA1A8 SB Studiegroepbijeenkomst SB 19
10.45-11.30 BA1A8 SB Studiegroepbijeenkomst SB 20
10.45-11.30 BA1A8 SB Studiegroepbijeenkomst SB 21
10.45-11.30 BA1A8 SB Studiegroepbijeenkomst SB 22
10.45-11.30 BA1A8 SB Studiegroepbijeenkomst SB 23
10.45-11.30 BA1A8 SB Studiegroepbijeenkomst SB 24
10.45-11.30 BA1A8 SB Studiegroepbijeenkomst SB 25
10.45-11.30 BA1A8 SB Studiegroepbijeenkomst SB 26
10.45-11.30 BA1A8 SB Studiegroepbijeenkomst SB 27
10.45-11.30 BA1A8 SB Studiegroepbijeenkomst SB 28
10.45-11.30 BA1A8 SB Studiegroepbijeenkomst SB 30
10.45-11.30 BA1A8 SB Studiegroepbijeenkomst SB 31
10.45-11.30 BA1A8 SB Studiegroepbijeenkomst SB 32
10.45-11.30 BA1A8 SB Studiegroepbijeenkomst SB 33
10.45-11.30 BA1A8 SB Studiegroepbijeenkomst SB 34
10.45-11.30 BA1A8 SB Studiegroepbijeenkomst SB 35
11.30-13.00 BA1A7 TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) TB 28 8 WJ Mandemakers
11.45-14.45 BA1A8 VO.2 Buikorganen incl. beeldvorming VO 21, 22, 23, 24, 25, 36 SNIJ-2, SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, A.S. Devos
12.30-13.15 BA1A8 SB Studiegroepbijeenkomst SB 37
12.30-13.15 BA1A8 SB Studiegroepbijeenkomst SB 38
12.30-13.15 BA1A8 SB Studiegroepbijeenkomst SB 39
12.30-13.15 BA1A8 SB Studiegroepbijeenkomst SB 40
13.30-14.15 BA1A8 SB Studiegroepbijeenkomst SB 06
13.30-14.15 BA1A8 SB Studiegroepbijeenkomst SB 07
13.30-14.15 BA1A8 SB Studiegroepbijeenkomst SB 08
13.30-14.15 BA1A8 SB Studiegroepbijeenkomst SB 09
13.30-14.15 BA1A8 SB Studiegroepbijeenkomst SB 10
13.30-14.15 BA1A8 SB Studiegroepbijeenkomst SB 15
13.30-14.15 BA1A8 SB Studiegroepbijeenkomst SB 16
13.30-14.15 BA1A8 SB Studiegroepbijeenkomst SB 29
13.30-15.30 BA1A8 VO.3 Reactiesnelheid en enzymkinetiek (verpl) VO 01, 02, 03, 04 EE-1473 A.J.M. Verhoeven, B.C. Tilly
13.30-15.30 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 37 PKV-A HG Rijksen
13.30-15.30 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 39 PKV-B M. Vojinovic-Novakovic
13.30-15.30 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 33 10 M.S. Visser
15.45-16.30 BA1A8 SB Studiegroepbijeenkomst SB 36
15.45-17.45 BA1A8 VO.1 Buik in situ VO 31, 32, 33, 34, 35, 30 SNIJ-2, SNIJ-3 G.J. Kleinrensink
15.45-17.45 BA1A8 VO.3 Reactiesnelheid en enzymkinetiek (verpl) VO 37, 38, 39, 40 EE-1473 A.J.M. Verhoeven, B.C. Tilly
15.45-17.45 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 17 PKV-B M Donmez

Week 44 ma 30-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
09.30-10.15 BA1A9 HC.1 Darmmotoriek en secretie HC BA1 CO-1/2 J.G.G. Borst
10.30-11.15 BA1A9 HC.2 Viscerale coordinatiesystemen HC BA1 CO-1/2 J.G.G. Borst
11.30-12.15 BA1A9 HC.3 Anatomie urinewegen HC BA1 CO-1/2 M.T.G. de Jeu
12.30-14.00 BA1A7 TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) TB 38 2 Y Klaver
13.15-16.00 BA1A9, BA1JC Journal Club VO 23, 24 CQ-B P.W. Moorman
13.15-16.00 BA1A9, BA1JC Journal Club VO 21, 22 CQ-A RK Los
13.30-15.00 BA1A7 TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) TB 37 9 D Lo Fo Wong
13.30-15.30 BA1A9 VO.1 Anatomie van het urogenitaal stelsel VO 01, 02, 03, 04, 05 SNIJ-2, SNIJ-3 M.T.G. de Jeu
13.30-15.30 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 06 10 CS Ramsaran
13.30-15.30 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 07 7 JAB Hopman
13.30-15.30 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 08 12 M.S. Visser
13.30-15.30 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 18 11 D Uygun
15.45-17.45 BA1A9 VO.1 Anatomie van het urogenitaal stelsel VO 11, 12, 13, 14, 15 SNIJ-2, SNIJ-3 M.T.G. de Jeu
15.45-17.45 BA1CV CV.3 Inhaal Medische anamnese 1 VO BA1 PKV-B MHE Elbers
20.59-22.59 BA1A9 ZO.1 Liesbreuk ZO BA1 G.J. Kleinrensink

Week 44 di 31-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
09.30-10.15 BA1A9 HC.4 Anatomie geslachtsorganen man HC BA1 CO-1/2 M.T.G. de Jeu
10.30-11.15 BA1A9 HC.5 Anatomie geslachtsorganen vrouw HC BA1 CO-1/2 M.T.G. de Jeu
11.30-12.15 BA1A9 HC.6 Vrouw & man: samenspel genen & hormonen HC BA1 CO-1/2 W.M. Baarends
12.15-13.30 BA1A9 WS Workshop Planning (Inschr SinOnline) VO BA1 6 MCR Verstraeten, IM Lycklama a Nijeholt Aanvang: 12:20 u en einde: 13:20 u
13.30-15.30 BA1A9 VO.1 Anatomie van het urogenitaal stelsel VO 16, 17, 18, 19, 20 SNIJ-2, SNIJ-3 M.T.G. de Jeu
13.30-15.30 BA1A9 VO.2 Gladde spier VO 31, 32, 33, 34, 35 EE-1473 J.G.G. Borst, A.J.M. Roks
13.30-15.30 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 11 28 M.S. Visser
13.30-15.30 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 13 CQ-1B L van Raalten-Ben Salah
13.30-15.30 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 15 8 D Lo Fo Wong
13.30-15.30 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 25 9 M Hermus
15.45-17.45 BA1A9 VO.1 Anatomie van het urogenitaal stelsel VO 31, 32, 33, 34, 35 SNIJ-2, SNIJ-3 M.T.G. de Jeu
15.45-17.45 BA1A9 VO.2 Gladde spier VO 16, 17, 18, 19, 20 EE-1473 J.G.G. Borst, A.J.M. Roks
20.59-22.59 BA1A9 ZO.2 Blaasregulatie ZO BA1 J.J.M. Pel

Week 44 wo 01-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.30-09.15 BA1A9 HC.7 Sociale Psychologie HC BA1 CO-1/2 A. van t Spijker
09.30-10.15 BA1A9 HC.8 Emoties HC BA1 CO-1/2 R. de Jongh
10.30-11.15 BA1A9 IC.9 Integratie anat/fys/kliniek IC BA1 CO-1/2 G.J. Kleinrensink, J Vlot
11.30-12.15 BA1A9 IC.10 Integratie anat/fys/kliniek IC BA1 CO-1/2 G.J. Kleinrensink, J Vlot
12.45-15.30 BA1A9, BA1JC Journal Club VO 25, 26 CQ-B P.W. Moorman
12.45-15.30 BA1A9, BA1JC Journal Club VO 29, 30 CQ-A J.F. Veenland
13.30-15.30 BA1A9 VO.1 Anatomie van het urogenitaal stelsel VO 06, 07, 08, 09, 10 SNIJ-2, SNIJ-3 M.T.G. de Jeu
13.30-15.30 BA1A9 VO.2 Gladde spier VO 01, 02, 03, 04, 05 EE-1473 J.G.G. Borst, A.J.M. Roks
13.30-15.30 BA1A9 VO.3 Geslachtsdifferentiatie VO 31, 32, 33, 34, 35 CQ-1A W.M. Baarends, J. Gribnau
13.30-15.30 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 14 11 AHE van Beeck
13.30-15.30 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 17 2 R. de Jongh
15.45-17.45 BA1A9 VO.1 Anatomie van het urogenitaal stelsel VO 36, 37, 38, 39, 40 SNIJ-2, SNIJ-3 M.T.G. de Jeu
15.45-17.45 BA1A9 VO.2 Gladde spier VO 06, 07, 08, 09, 10 EE-1473 J.G.G. Borst, A.J.M. Roks
15.45-17.45 BA1A9 VO.3 Geslachtsdifferentiatie VO 16, 17, 18, 19, 20 CQ-1A W.M. Baarends, J. Gribnau
15.45-17.45 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 21 1 J.S. Voerman
19.59-22.59 BA1A9 ZO.3 Embryogenese urogenitaal stelsel ZO BA1 D. Jaarsma

Week 44 do 02-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.30-10.30 BA1A9 VO.1 Anatomie van het urogenitaal stelsel VO 26, 27, 28, 29, 30 SNIJ-2, SNIJ-3 M.T.G. de Jeu
08.30-10.30 BA1A9 VO.2 Gladde spier VO 21, 22, 23, 24, 25 EE-1473 J.G.G. Borst, A.J.M. Roks
08.30-10.30 BA1A9 VO.3 Geslachtsdifferentiatie VO 06, 07, 08, 09, 10 39 W.M. Baarends, J. Gribnau
08.30-10.30 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 02 11 J.S. Voerman
09.30-12.15 BA1A9, BA1JC Journal Club VO 31, 32 4 RK Los
09.30-12.15 BA1A9, BA1JC Journal Club VO 13, 14 5 P.W. Moorman
10.45-12.45 BA1A9 VO.1 Anatomie van het urogenitaal stelsel VO 21, 22, 23, 24, 25 SNIJ-2, SNIJ-3 M.T.G. de Jeu
10.45-12.45 BA1A9 VO.2 Gladde spier VO 36, 37, 38, 39, 40 EE-1473 J.G.G. Borst, A.J.M. Roks
10.45-12.45 BA1A9 VO.3 Geslachtsdifferentiatie VO 26, 27, 28, 29, 30 39 W.M. Baarends, J. Gribnau
10.45-12.45 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 12 1 R. de Jongh
13.30-15.30 BA1A9 VO.2 Gladde spier VO 26, 27, 28, 29, 30 EE-1473 J.G.G. Borst, A.J.M. Roks
14.00-15.30 BA1A7 TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) TB 40 CQ-5D L.J. van der Giessen
15.45-17.45 BA1A9 VO.2 Gladde spier VO 11, 12, 13, 14, 15 EE-1473 J.G.G. Borst, A.J.M. Roks
15.45-17.45 BA1A9 VO.3 Geslachtsdifferentiatie VO 21, 22, 23, 24, 25 39 W.M. Baarends, J. Gribnau
15.45-17.45 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 30 8 J.S. Voerman

Week 44 vr 03-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
09.30-12.15 BA1A9, BA1JC Journal Club VO 27, 28 4 P.W. Moorman
09.30-12.15 BA1A9, BA1JC Journal Club VO 35, 36 5 J.F. Veenland
10.45-11.30 BA1A9 SB Studiegroepbijeenkomst SB 01
10.45-11.30 BA1A9 SB Studiegroepbijeenkomst SB 02
10.45-11.30 BA1A9 SB Studiegroepbijeenkomst SB 03
10.45-11.30 BA1A9 SB Studiegroepbijeenkomst SB 04
10.45-11.30 BA1A9 SB Studiegroepbijeenkomst SB 05
10.45-11.30 BA1A9 SB Studiegroepbijeenkomst SB 06
10.45-11.30 BA1A9 SB Studiegroepbijeenkomst SB 07
10.45-11.30 BA1A9 SB Studiegroepbijeenkomst SB 08
10.45-11.30 BA1A9 SB Studiegroepbijeenkomst SB 09
10.45-11.30 BA1A9 SB Studiegroepbijeenkomst SB 10
10.45-11.30 BA1A9 SB Studiegroepbijeenkomst SB 16
10.45-11.30 BA1A9 SB Studiegroepbijeenkomst SB 17
10.45-11.30 BA1A9 SB Studiegroepbijeenkomst SB 18
10.45-11.30 BA1A9 SB Studiegroepbijeenkomst SB 19
10.45-11.30 BA1A9 SB Studiegroepbijeenkomst SB 20
10.45-11.30 BA1A9 SB Studiegroepbijeenkomst SB 21
10.45-11.30 BA1A9 SB Studiegroepbijeenkomst SB 22
10.45-11.30 BA1A9 SB Studiegroepbijeenkomst SB 23
10.45-11.30 BA1A9 SB Studiegroepbijeenkomst SB 24
10.45-11.30 BA1A9 SB Studiegroepbijeenkomst SB 25
10.45-11.30 BA1A9 SB Studiegroepbijeenkomst SB 26
10.45-11.30 BA1A9 SB Studiegroepbijeenkomst SB 29
10.45-11.30 BA1A9 SB Studiegroepbijeenkomst SB 30
10.45-11.30 BA1A9 SB Studiegroepbijeenkomst SB 31
10.45-11.30 BA1A9 SB Studiegroepbijeenkomst SB 32
10.45-11.30 BA1A9 SB Studiegroepbijeenkomst SB 33
10.45-11.30 BA1A9 SB Studiegroepbijeenkomst SB 34
10.45-12.45 BA1A9 VO.3 Geslachtsdifferentiatie VO 11, 12, 13, 14, 15 CQ-1Da W.M. Baarends, J. Gribnau
12.30-13.15 BA1A9 SB Studiegroepbijeenkomst SB 27
12.30-13.15 BA1A9 SB Studiegroepbijeenkomst SB 28
12.30-13.15 BA1A9 SB Studiegroepbijeenkomst SB 35
13.30-14.15 BA1A9 SB Studiegroepbijeenkomst SB 11
13.30-14.15 BA1A9 SB Studiegroepbijeenkomst SB 12
13.30-14.15 BA1A9 SB Studiegroepbijeenkomst SB 13
13.30-14.15 BA1A9 SB Studiegroepbijeenkomst SB 14
13.30-14.15 BA1A9 SB Studiegroepbijeenkomst SB 15
13.30-14.15 BA1A9 SB Studiegroepbijeenkomst SB 36
13.30-14.15 BA1A9 SB Studiegroepbijeenkomst SB 37
13.30-14.15 BA1A9 SB Studiegroepbijeenkomst SB 38
13.30-14.15 BA1A9 SB Studiegroepbijeenkomst SB 39
13.30-14.15 BA1A9 SB Studiegroepbijeenkomst SB 40
13.30-15.30 BA1A9 VO.3 Geslachtsdifferentiatie VO 01, 02, 03, 04, 05 CQ-1Da W.M. Baarends, J. Gribnau
13.30-15.30 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 20 8 M Hermus
13.30-15.30 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 35 7 A. van t Spijker
14.15-17.00 BA1A9, BA1JC Journal Club VO 33, 34 4 RK Los
15.45-17.45 BA1A9 VO.3 Geslachtsdifferentiatie VO 36, 37, 38, 39, 40 CQ-1Da W.M. Baarends, J. Gribnau
15.45-17.45 BA1CV CV.3 Inhaal Medische anamnese 1 VO BA1 PKV-A JGM Kievit

Week 45 ma 06-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.30-09.30 BA1A10 HC.1 Introductie medische wetenschap HC BA1 CO-1/2 M.G.M. Hunink
09.30-10.15 BA1A10 HC.2 Betrouwbaarh en validiteit van onderzoek HC BA1 CO-1/2 D. Rizopoulos
10.30-11.15 BA1A10 HC.3 Signific en relevantie van resultaten HC BA1 CO-1/2 D. Rizopoulos
11.45-14.30 BA1A10, BA1JC Journal Club VO 37, 38 CQ-B RK Los
11.45-14.30 BA1A10, BA1JC Journal Club VO 39, 40 CQ-F1 P.W. Moorman
15.30-18.00 BA1A10 Film daklozen tutoraat (Pathe) (verpl) - BA1 Externe ruimte E.F. van Beeck
19.59-22.59 BA1A10 ZO.1 Zelf denken! ZO BA1 M.H.N. Schermer

Week 45 di 07-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
09.30-10.15 BA1A10 HC.4 Maten van risico betr diagn en progn HC BA1 CO-1/2 M.G.M. Hunink
10.30-11.15 BA1A10 HC.5 Maten van risico betr progn en therapie HC BA1 CO-1/2 M.G.M. Hunink
11.30-12.15 BA1A10 HC.8 Beroepsethiek en arts-patientrelatie HC BA1 CO-1/2 G van Dijk
12.30-14.00 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 22 CQ-3C A. Beerthuizen
12.30-14.00 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 24 CQ-3A A. van t Spijker
12.30-14.00 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 37 37 D Lo Fo Wong
13.30-15.30 BA1A10 VO.2 P-waarden en betrouwbaarheidsintervallen VO 06, 07, 08, 09, 10 36 D. Rizopoulos
13.30-15.30 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 40 34 M.S. Visser
15.45-17.15 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 29 9 HM van West
15.45-17.45 BA1A10 VO.2 P-waarden en betrouwbaarheidsintervallen VO 36, 37, 38, 39, 40 36 D. Rizopoulos
19.59-22.59 BA1A10 ZO.2 Statistische principes ZO BA1 P.W. Moorman, D. Rizopoulos

Week 45 wo 08-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.30-09.15 BA1A10 HC.6 Onderzoeksvormen 1: observationeel HC BA1 CO-1/2 M.G.M. Hunink
09.30-10.15 BA1A10 HC.7 Onderzoeksvormen 2: experimenteel HC BA1 CO-1/2 M.G.M. Hunink
10.30-11.15 BA1A10 HC.9 Doelen van de geneeskunde HC BA1 CO-1/2 M.H.N. Schermer
11.30-12.15 BA1A10 HC.10 Gezondheid en ziekte in filosofisch pers HC BA1 CO-1/2 M.H.N. Schermer
12.45-13.45 BA1A10 WS Workshop Studiemethode Inschr SinOnline VO BA1 32 MCR Verstraeten, IM Lycklama a Nijeholt
13.30-15.30 BA1A10 VO.2 P-waarden en betrouwbaarheidsintervallen VO 01, 02, 03, 04, 05 31 D. Rizopoulos
14.00-15.30 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 33 9 AHE van Beeck
14.00-15.30 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 36 2 KA Overbeek
15.45-17.45 BA1A10 VO.2 P-waarden en betrouwbaarheidsintervallen VO 31, 32, 33, 34, 35 31 D. Rizopoulos
19.59-22.59 BA1A10 ZO.3 Wetenschapp Medische Literatuur zoeken ZO BA1 P.W. Moorman

Week 45 do 09-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.30-10.00 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 26 28 AMCMJG Lange
08.30-10.00 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 28 34 WJ Mandemakers
08.30-10.00 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 31 CQ-3A JJP Collins
08.30-10.00 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 34 CQ-3C V. Erasmus
08.30-10.00 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 35 CQ-4A L van Duijn
08.30-10.00 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 39 CQ-5C EA Rieff
08.30-10.30 BA1A10 VO.1 Eth. dilemma's arts-pat.relatie (verpl) VO 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 3, 4, 5, 6, 14 J.G.M. Aartsen, M.H.N. Schermer, S. van de Vathorst, L.L.E. Bolt, J Specker
08.30-10.30 BA1A10 VO.2 P-waarden en betrouwbaarheidsintervallen VO 21, 22, 23, 24, 25 31 D. Rizopoulos
08.30-10.30 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 01 9 M Hermus
08.30-10.30 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 27 32 J.S. Voerman
08.30-10.30 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 29 10 A. Beerthuizen
10.45-12.15 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 21 11 KHJM Mol
10.45-12.15 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 23 9 ARM Huiskens
10.45-12.15 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 25 2 LE van Hoogdalem
10.45-12.15 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 27 28 RQH Kloos
10.45-12.15 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 32 37 JAB Hopman
10.45-12.15 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 38 CQ-3A Y Klaver
10.45-12.45 BA1A10 VO.1 Eth. dilemma's arts-pat.relatie (verpl) VO 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09, 10 3, 4, 5, 6, 14 J.G.M. Aartsen, M.H.N. Schermer, S. van de Vathorst, L.L.E. Bolt, J Specker
10.45-12.45 BA1A10 VO.2 P-waarden en betrouwbaarheidsintervallen VO 16, 17, 18, 19, 20 31 D. Rizopoulos
13.00-14.30 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 01 9 S.G. Heil
13.30-15.00 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 20 8 CA ten Kate
13.30-15.00 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 40 10 L.J. van der Giessen
13.30-15.30 BA1A10 VO.1 Eth. dilemma's arts-pat.relatie (verpl) VO 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 3, 4, 5, 6, 14 J.G.M. Aartsen, M.H.N. Schermer, S. van de Vathorst, L.L.E. Bolt, J Specker
13.30-15.30 BA1A10 VO.2 P-waarden en betrouwbaarheidsintervallen VO 11, 12, 13, 14, 15 31 D. Rizopoulos
13.30-15.30 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 31 11 A. Beerthuizen
13.30-15.30 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 32 2 CS Ramsaran
15.45-17.45 BA1A10 VO.1 Eth. dilemma's arts-pat.relatie (verpl) VO 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 3, 5, 6, 14, 4 J.G.M. Aartsen, M.H.N. Schermer, S. van de Vathorst, L.L.E. Bolt, J Specker
15.45-17.45 BA1A10 VO.2 P-waarden en betrouwbaarheidsintervallen VO 26, 27, 28, 29, 30 31 D. Rizopoulos
20.59-22.59 BA1A10 ZO.4 Hoe lees ik een wetenschapp artikel? ZO BA1 M.G.M. Hunink

Week 45 vr 10-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.30-10.00 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 02 2 LE Swart
08.30-10.00 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 03 7 NH van Mil
08.30-10.00 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 04 8 CGF van Lanschot
08.30-10.00 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 05 9 LDF Venderbos
08.30-10.00 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 06 10 K Wervers
08.30-10.00 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 07 11 M.S. Visser
08.30-10.00 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 08 12 H.J. van de Peppel
08.30-10.00 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 09 28 CT Favoccia
08.30-10.00 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 10 34 L Angus
08.30-10.00 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 11 37 J.G.M. Aartsen
08.30-10.00 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 12 CQ-3A FM de Man
08.30-10.00 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 13 CQ-3C PAJ Mendelaar
08.30-10.00 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 15 CQ-5A JB van Brakel
08.30-10.00 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 16 CQ-5C R.J. Rottier
08.30-10.00 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 17 CQ-5D T.E.A. Geeraedts
08.30-10.00 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 18 CQ-5E M.J.J.E. van Driel
08.30-10.00 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 19 CQ-5F ES van Marion, ALF van der Kooi
08.30-10.30 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 28 21 A. van t Spijker
10.45-11.45 BA1A10 WS Workshop Mentale kracht Inschr SinOnline VO BA1 21 MCR Verstraeten, IM Lycklama a Nijeholt
12.00-12.29 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 14 CQ-5C PT Vinther
12.30-13.15 BA1A10 SB Studiegroepbijeenkomst SB 01
12.30-13.15 BA1A10 SB Studiegroepbijeenkomst SB 02
12.30-13.15 BA1A10 SB Studiegroepbijeenkomst SB 03
12.30-13.15 BA1A10 SB Studiegroepbijeenkomst SB 04
12.30-13.15 BA1A10 SB Studiegroepbijeenkomst SB 05
12.30-13.15 BA1A10 SB Studiegroepbijeenkomst SB 06
12.30-13.15 BA1A10 SB Studiegroepbijeenkomst SB 07
12.30-13.15 BA1A10 SB Studiegroepbijeenkomst SB 08
12.30-13.15 BA1A10 SB Studiegroepbijeenkomst SB 09
12.30-13.15 BA1A10 SB Studiegroepbijeenkomst SB 10
12.30-13.15 BA1A10 SB Studiegroepbijeenkomst SB 11
12.30-13.15 BA1A10 SB Studiegroepbijeenkomst SB 12
12.30-13.15 BA1A10 SB Studiegroepbijeenkomst SB 13
12.30-13.15 BA1A10 SB Studiegroepbijeenkomst SB 14
12.30-13.15 BA1A10 SB Studiegroepbijeenkomst SB 15
12.30-13.15 BA1A10 SB Studiegroepbijeenkomst SB 16
12.30-13.15 BA1A10 SB Studiegroepbijeenkomst SB 17
12.30-13.15 BA1A10 SB Studiegroepbijeenkomst SB 18
12.30-13.15 BA1A10 SB Studiegroepbijeenkomst SB 19
12.30-13.15 BA1A10 SB Studiegroepbijeenkomst SB 20
12.30-13.15 BA1A10 SB Studiegroepbijeenkomst SB 21
12.30-13.15 BA1A10 SB Studiegroepbijeenkomst SB 22
12.30-13.15 BA1A10 SB Studiegroepbijeenkomst SB 23
12.30-13.15 BA1A10 SB Studiegroepbijeenkomst SB 24
12.30-13.15 BA1A10 SB Studiegroepbijeenkomst SB 25
12.30-13.15 BA1A10 SB Studiegroepbijeenkomst SB 26
12.30-13.15 BA1A10 SB Studiegroepbijeenkomst SB 27
12.30-13.15 BA1A10 SB Studiegroepbijeenkomst SB 28
12.30-13.15 BA1A10 SB Studiegroepbijeenkomst SB 29
12.30-13.15 BA1A10 SB Studiegroepbijeenkomst SB 30
12.30-13.15 BA1A10 SB Studiegroepbijeenkomst SB 31
12.30-13.15 BA1A10 SB Studiegroepbijeenkomst SB 32
12.30-13.15 BA1A10 SB Studiegroepbijeenkomst SB 33
12.30-13.15 BA1A10 SB Studiegroepbijeenkomst SB 34
12.30-13.15 BA1A10 SB Studiegroepbijeenkomst SB 35
12.30-13.15 BA1A10 SB Studiegroepbijeenkomst SB 36
12.30-13.15 BA1A10 SB Studiegroepbijeenkomst SB 37
12.30-13.15 BA1A10 SB Studiegroepbijeenkomst SB 38
12.30-13.15 BA1A10 SB Studiegroepbijeenkomst SB 39
12.30-13.15 BA1A10 SB Studiegroepbijeenkomst SB 40
13.30-15.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 18 1 JL Struik
13.30-15.30 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 36 9 S Redeker
15.45-17.45 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 24 7 JL Struik
15.45-17.45 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 37 9 S Redeker

Week 46 ma 13-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.30-09.15 BA1A11 HC.1 Verantwoordelijkheid voor de gezondheid HC BA1 CO-1/2 I.D. de Beaufort
09.30-11.15 BA1A11 HC.2 en HC.3 Grenzen aan geneeskunde HC BA1 CO-1/2 M.H.N. Schermer, J.G.M. Aartsen
11.30-12.15 BA1A11 HC.4 Gezondheidsrecht (door mw J.Janson) HC BA1 CO-1/2
13.00-14.30 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 30 37 F Moerdijk
13.30-14.15 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 32 2 JAB Hopman
13.30-15.30 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 04 9 L van Raalten-Ben Salah
13.30-15.30 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 05 10 AHE van Beeck
13.30-15.30 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 23 28 D Uygun
13.30-15.30 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 38 7 LE van Hoogdalem

Week 46 di 14-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.30-09.15 BA1A11 HC.5 Empathie HC BA1 CO-1/2 R. de Jongh FF
09.30-10.15 BA1A11 HC.6 Determinanten van gezondheid HC BA1 CO-1/2 J.P. Mackenbach
10.30-11.15 BA1A11 HC.7 Preventie HC BA1 CO-1/2 J.P. Mackenbach
12.30-13.15 BA1A11 HC.8 Gezonde mens in de medische geschiedenis HC BA1 CO-1/2 TC Bolt
13.30-15.30 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 09 11 D Lo Fo Wong
13.30-15.30 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 10 12 L van Raalten-Ben Salah

Week 46 wo 15-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.30-09.15 BA1A11 HC.9 Bespreking voorbeeld fundamenteel onderz HC BA1 CO-1/2 Y. Elgersma
09.30-10.15 BA1A11 IC.10 Integratiecollege wk 11 IC BA1 CO-1/2 M.H.N. Schermer, D. Rizopoulos
10.45-12.45 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 16 37 JAB Hopman
10.45-12.45 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 19 CQ-3A AHE van Beeck
10.45-12.45 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 34 CQ-3C LE van Hoogdalem
13.30-15.30 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 39 28 S Redeker

Week 46 do 16-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-22.00 TTBA1 Roostervrij t.b.v. Tentamen 1A2 TT BA1

Week 46 vr 17-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-22.00 TTBA1 Roostervrij t.b.v. Tentamen 1A2 TT BA1
09.00-12.30 TTBA1 Tentamen 1A2 (Dyslectici) TT BA1 Woudestein Leuven, Woudestein Bergen
09.30-12.30 TTBA1 Tentamen 1A2 TT BA1 Woudestein Van der Goot-gebouw