17, 1
20-11-2017 (ma) t/m 04-03-2018 (zo)
Rooster voor groep Bachelor 1
Geproduceerd door IRIS-Planning op zaterdag 25-11-2017 om 04:25



Week 47 ma 20-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.15 BA1B1 HC.1 Inleiding thema HC BA1 CO-1/2 R. Zietse, K.A.T. Boomars, OC Manintveld
09.30-10.15 BA1B1 HC.2 Microsc. anatomie: hart en bloedvaten HC BA1 CO-1/2 JH von der Thusen
10.30-11.15 BA1B1 HC.3 Iongradienten en membraanpotentiaal HC BA1 CO-1/2 A.J.M. Verhoeven
11.30-12.15 BA1B1 HC.4 Iongkanalen en hartpotentialen HC BA1 CO-1/2 A.J.M. Verhoeven
16.15-18.15 BA1B1 Integriteitsceremonie Bachelorverklaring SYMP BA1 Externe ruimte J.G.M. Aartsen, I.D. de Beaufort, F. van Kooten, W.W. van den Broek, A.M. Woltman, J.P.T.M. van Leeuwen
19.59-22.59 BA1B1 ZO.1 Bloedvaten en microcirculatie ZO BA1 JH von der Thusen

Week 47 di 21-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.15 BA1B1 HC.5 Rechtvaardigheid HC BA1 CO-1/2 I.D. de Beaufort
09.30-10.15 BA1B1 HC.6 Elektrische activiteit van de hartspier HC BA1 CO-1/2 SA Wijchers
10.30-11.15 BA1B1 HC.7 Contractie van de hartspier HC BA1 CO-1/2 A.J.M. Verhoeven
11.30-12.15 BA1B1 HC.8 Lichaam in balans -Gesch. vd fysiologie HC BA1 CO-1/2 TC Bolt, N. Jacobs
12.30-13.15 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 22 2 A. Beerthuizen
12.45-13.30 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 07 9 M.S. Visser
13.30-14.15 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 37 9 D Lo Fo Wong
13.30-15.30 BA1B1 VO.1 Microsc anatomie & patho hart/bloedvaten VO 01, 02, 03, 04, 05 COO-5 JH von der Thusen, C.J. Vissers
13.30-15.30 BA1B1 VO.2 Van hartactiviteit naar ECG VO 17, 18, 19, 20 EE-1473 J.J.M. Pel, M.L. van der Heyden
15.45-17.45 BA1B1 VO.1 Microsc anatomie & patho hart/bloedvaten VO 06, 07, 08, 09, 10 COO-5 JH von der Thusen, C.J. Vissers
15.45-17.45 BA1B1 VO.2 Van hartactiviteit naar ECG VO 29, 30, 31, 32 EE-1473 J.J.M. Pel, M.L. van der Heyden
18.59-22.59 BA1B1 ZO.2 Elektrische activiteit van de hartspier ZO BA1 J.J.M. Pel

Week 47 wo 22-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA1B1 VO.2 Van hartactiviteit naar ECG VO 01, 02, 03, 04 EE-1473 J.J.M. Pel, M.L. van der Heyden
10.45-11.30 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 02 34 LE Swart
10.45-11.30 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 03 37 NH van Mil
10.45-11.30 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 04 CQ-3A CGF van Lanschot
10.45-12.45 BA1B1 VO.2 Van hartactiviteit naar ECG VO 37, 38, 39, 40 EE-1473 J.J.M. Pel, M.L. van der Heyden
11.30-13.00 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 04 37 CGF van Lanschot
12.45-13.30 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 01 2 S.G. Heil
13.30-15.30 BA1B1 VO.1 Microsc anatomie & patho hart/bloedvaten VO 36, 37, 38, 39, 40 COO-5 JH von der Thusen, C.J. Vissers
13.30-15.30 BA1B1 VO.2 Van hartactiviteit naar ECG VO 13, 14, 15, 16 EE-1473 J.J.M. Pel, M.L. van der Heyden
15.45-16.30 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 16 1 R.J. Rottier
15.45-16.30 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 38 37 Y Klaver
15.45-16.30 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 39 CQ-3A EA Rieff
15.45-16.30 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 40 CQ-3C L.J. van der Giessen
15.45-17.45 BA1B1 VO.1 Microsc anatomie & patho hart/bloedvaten VO 11, 12, 13, 14, 15 COO-5 JH von der Thusen, C.J. Vissers
15.45-17.45 BA1B1 VO.2 Van hartactiviteit naar ECG VO 33, 34, 35, 36 EE-1473 J.J.M. Pel, M.L. van der Heyden
19.59-22.59 BA1B1 ZO.3 Contractie van de hart- en skeletspier ZO BA1 D.J.G.M. Duncker, A.J.M. Verhoeven, J.G.G. Borst

Week 47 do 23-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA1B1 VO.1 Microsc anatomie & patho hart/bloedvaten VO 16, 17, 18, 19, 20 COO-5 JH von der Thusen, C.J. Vissers
08.30-10.30 BA1B1 VO.2 Van hartactiviteit naar ECG VO 09, 10, 11, 12 EE-1473 J.J.M. Pel, M.L. van der Heyden
08.30-10.30 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 26 28 A. Beerthuizen
10.45-11.30 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 09 8 CT Favoccia
10.45-11.30 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 10 9 L Angus
10.45-11.30 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 11 10 J.G.M. Aartsen
10.45-11.30 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 12 12 FM de Man
10.45-11.30 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 18 34 M.J.J.E. van Driel
10.45-11.30 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 19 37 ES van Marion, ALF van der Kooi
10.45-11.30 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 20 CQ-3A CA ten Kate
10.45-12.45 BA1B1 VO.1 Microsc anatomie & patho hart/bloedvaten VO 21, 22, 23, 24, 25 COO-5 JH von der Thusen, C.J. Vissers
12.45-13.30 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 25 37 LE van Hoogdalem
13.30-15.30 BA1B1 VO.1 Microsc anatomie & patho hart/bloedvaten VO 26, 27, 28, 29, 30 COO-5 JH von der Thusen, C.J. Vissers
13.30-15.30 BA1B1 VO.2 Van hartactiviteit naar ECG VO 21, 22, 23, 24 EE-1473 J.J.M. Pel, M.L. van der Heyden
15.45-16.30 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 21 9 KHJM Mol
15.45-16.30 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 23 12 ARM Huiskens
15.45-17.45 BA1B1 VO.1 Microsc anatomie & patho hart/bloedvaten VO 31, 32, 33, 34, 35 COO-5 JH von der Thusen, C.J. Vissers
15.45-17.45 BA1B1 VO.2 Van hartactiviteit naar ECG VO 25, 26, 27, 28 EE-1473 J.J.M. Pel, M.L. van der Heyden
15.45-17.45 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 22 37 CS Ramsaran
19.59-22.59 BA1B1 ZO.4 (On)zekerheden in de geneeskunde ZO BA1 E.W. Steyerberg

Week 47 vr 24-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA1B1 VO.2 Van hartactiviteit naar ECG VO 05, 06, 07, 08 EE-1473 J.J.M. Pel, M.L. van der Heyden
10.30-11.15 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 26 2 AMCMJG Lange
10.45-11.30 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 08 9 H.J. van de Peppel
12.30-13.15 BA1B2 NB Plen. nabespreking tentamen 1A (deel 2) - BA1 CO-1/2 G.J. Kleinrensink
13.30-14.15 BA1B1 HC.9 Beslissen in de Geneeskunde HC BA1 CO-1/2 E.W. Steyerberg
14.30-15.15 BA1B1 HC.10 Inleiding Farmacotherapie HC BA1 CO-1/2 A.G. Vulto
15.30-16.15 BA1B1 HC.11 Klinisch redeneren 1 Introductiecollege HC BA1 CO-1/2 D.H.J. Pols
16.30-17.15 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 13 8 PAJ Mendelaar
16.30-17.15 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 24 28 A. van t Spijker
16.30-17.15 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 27 37 RQH Kloos
16.30-17.15 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 31 CQ-3C JJP Collins
16.30-17.15 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 34 CQ-4A V. Erasmus
16.30-17.15 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 35 CQ-5A L van Duijn
16.30-17.15 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 36 CQ-5C KA Overbeek
19.59-22.59 BA1B1 ZO.5 Hart- en vaatziekten in de 21ste eeuw ZO BA1 S.J. Otto

Week 48 ma 27-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.15 BA1B1 IC.11 Integratiecollege (wk 1B1) IC BA1 CO-1/2 A.J.M. Verhoeven, M.L. van der Heyden
09.30-10.15 BA1B1 RB Responsiebijeenkomst (wk 1B1) RB BA1 CO-1/2 A.J.M. Verhoeven, M.L. van der Heyden
10.30-11.15 BA1B2 PD.1 Een patient met cardiale problemen PD BA1 CO-1/2 M. Michels
11.30-12.15 BA1B2 HC.2 Autonome zenuwstelsel HC BA1 CO-1/2 J.G.G. Borst
11.30-13.00 BA1B2 EV Evaluatie thema 1A deel 2 (Alleen JVT) EV BA1 5 G.J. Kleinrensink, J.C. Holstege, D Akkermans, P.H. Erkens-Pijper
12.30-13.15 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 17 2 T.E.A. Geeraedts
13.30-15.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 09 11 C.D. van der Marel
13.30-15.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 22 10 I.C. Niemeijer
14.00-14.45 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 30 1 F Moerdijk
15.45-17.45 BA1A10 VO.1 Inh. Eth. dilemma's arts-pat.relatie VO BA1 5 J.G.M. Aartsen, M.H.N. Schermer, S. van de Vathorst, L.L.E. Bolt, M.T. Hilhorst
19.59-22.59 BA1B2 ZO.1 Receptorfarmacologie ZO BA1 A. Maassen van den Brink, A.H.J. Danser

Week 48 di 28-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.15 BA1B2 HC.3 Receptorfarmacologie HC BA1 CO-1/2 A. Maassen van den Brink
09.30-10.15 BA1B2 HC.4 Neurotransmitters van het AZS HC BA1 CO-1/2 A. Maassen van den Brink
10.30-11.15 BA1B2 HC.5 Regulatie bloeddruk HC BA1 CO-1/2 A. Maassen van den Brink
11.30-12.15 BA1B2 HC.6 Regulatie hartslag HC BA1 CO-1/2 D.J.G.M. Duncker
12.30-13.29 BA1A1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 15 7 JB van Brakel
13.30-15.30 BA1B2 VO.1 Farmaco. beinvl. v/h zenuwstelsel VO 01, 07, 08, 09, 10 COO-3 A. Maassen van den Brink, A.H.J. Danser
13.30-15.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 15 CQ-5C Z. Moallemzadeh
13.30-15.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 28 10 P. de Bos
13.30-15.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 31 CQ-5D JJP Geuze
13.30-15.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 39 7 MD Derksen
13.30-15.30 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 03 8 D Lo Fo Wong
15.45-17.45 BA1B2 VO.1 Farmaco. beinvl. v/h zenuwstelsel VO 36, 37, 38, 39, 40 COO-3 A. Maassen van den Brink, A.H.J. Danser
15.45-17.45 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 11 10 A.A. van der Male
15.45-17.45 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 19 7 P. de Bos
15.45-17.45 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 35 CQ-5C Z. Moallemzadeh
16.00-16.45 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 29 2 HM van West
19.59-22.59 BA1B2 ZO.2 AZS: de perifere bedrading ZO BA1 J.C. Holstege

Week 48 wo 29-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA1B2 VO.1 Farmaco. beinvl. v/h zenuwstelsel VO 02, 03, 04, 05, 06 COO-3 A. Maassen van den Brink, A.H.J. Danser
08.30-10.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 13 10 IAM Hertogs
08.30-10.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 27 28 MCGA Steentjes
10.30-11.15 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 06 14 K Wervers
10.45-11.15 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 05 28 LDF Venderbos
11.30-12.15 BA1B2 HC.7 Individuele verschillen en intelligentie HC BA1 CO-1/2 A. van t Spijker
12.30-13.15 BA1B2 HC.8 Van anatomie tot MRI HC BA1 CO-1/2 TC Bolt, A.F. Haalboom
13.30-15.30 BA1B2 VO.1 Farmaco. beinvl. v/h zenuwstelsel VO 31, 32, 33, 34, 35 COO-3 A. Maassen van den Brink, A.H.J. Danser
13.30-15.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 16 1 J van Leeuwen
13.30-15.30 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 24 2 LE van Hoogdalem
13.45-16.15 BA1B2, BA1JC Journal Club VO 04, 05 4 P.W. Moorman, OC Manintveld
15.45-17.45 BA1B2 VO.1 Farmaco. beinvl. v/h zenuwstelsel VO 11, 12, 13, 14, 15 COO-3 A. Maassen van den Brink, A.H.J. Danser
15.45-17.45 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 32 1 J van Heiningen
16.00-16.45 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 33 2 AHE van Beeck
20.59-22.59 BA1B2 ZO.3 AZS: de controle kamer ZO BA1 J.G.G. Borst

Week 48 do 30-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA1B2 VO.1 Farmaco. beinvl. v/h zenuwstelsel VO 16, 17, 18, 19, 20 COO-3 A. Maassen van den Brink, A.H.J. Danser
08.30-10.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 10 8 A Speeks
10.45-12.45 BA1B2 VO.1 Farmaco. beinvl. v/h zenuwstelsel VO 21, 22, 23, 24, 25 COO-3 A. Maassen van den Brink, A.H.J. Danser
10.45-12.45 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 06 23 A Speeks
13.30-15.30 BA1B2 VO.1 Farmaco. beinvl. v/h zenuwstelsel VO 26, 27, 28, 29, 30 COO-3 A. Maassen van den Brink, A.H.J. Danser
19.59-22.59 BA1B2 ZO.4 Het hart als pomp ZO BA1 D.J.G.M. Duncker, J.G.G. Borst

Week 48 vr 01-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 40 2 SM Rombach
11.30-12.15 BA1B2 LM.9 Beeldvorming van coronaire atheroscleros LM BA1 CO-1/2 G. van Soest
13.45-16.15 BA1B2, BA1JC Journal Club VO 02, 03 4 RK Los, OC Manintveld
13.45-16.15 BA1B2, BA1JC Journal Club VO 06, 07 5 P.W. Moorman, OC Manintveld
20.59-22.59 BA1B2 ZO.5 Schaarste, keuzen id zorg & rechtvaard. ZO BA1 M.H.N. Schermer

Week 49 ma 04-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.15 BA1B2 IC.10 IC: schrik slaat j om t hart (wk1B2) IC BA1 CO-1/2 A. Maassen van den Brink, J. van der Steen, J.G.G. Borst
09.30-10.15 BA1B2 RB Responsiebijeenkomst RB BA1 CO-1/2 A. Maassen van den Brink, J.G.G. Borst
10.30-11.15 BA1B3 PD.1 Pompfunctiestoornissen PD BA1 CO-1/2 M. Michels
11.30-12.15 BA1B3 HC.2 Hemodynamiek HC BA1 CO-1/2 P.A. Forbes
12.35-13.15 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 28 2 WJ Mandemakers
13.30-15.30 BA1B3 VO.1 Het bloedcirculatiemodel VO 02, 11, 14 EE-1473 J.J.M. Pel
13.30-15.30 BA1SW SW.1 Inhaal Samenwerken 1 VO BA1 2 M.S. Visser
15.45-17.45 BA1B3 VO.1 Het bloedcirculatiemodel VO 01, 34, 35 EE-1473 J.J.M. Pel
15.45-17.45 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 07 CQ-4A, PKV-KC HG Rijksen
15.45-17.45 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 25 PKV-KB, CQ-3C M. Vojinovic-Novakovic
19.59-22.59 BA1B3 ZO.1 Hemodynamiek ZO BA1 J.J.M. Pel

Week 49 di 05-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.15 BA1B3 HC.3 Pathofysiol. van pompfunctiestoornissen HC BA1 CO-1/2 D.J.G.M. Duncker
09.30-10.15 BA1B3 HC.4 Regulatie perifere circulatie HC BA1 CO-1/2 A.J.M. Verhoeven
10.30-11.15 BA1B3 HC.5 Renine-angiotensine-aldosteron systeem HC BA1 CO-1/2 A.J.M. Roks
11.30-12.15 BA1B3 HC.6 Koppeling hart- en bloedvaten HC BA1 CO-1/2 D.J.G.M. Duncker
13.00-13.45 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 37 7 D Lo Fo Wong
13.30-14.15 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 30 11 F Moerdijk
13.30-15.30 BA1B3 VO.1 Het bloedcirculatiemodel VO 18, 19, 20 EE-1473 J.J.M. Pel
13.30-15.30 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 04 PKV-E+PKV-KE G.H.M. Leunissen
13.30-15.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 07 10 IL Smeeman
13.30-15.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 23 12 P.M.J. Kalkman
13.30-15.30 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 17 28 R. de Jongh
15.45-17.45 BA1B3 VO.1 Het bloedcirculatiemodel VO 16, 17, 24 EE-1473 J.J.M. Pel
15.45-17.45 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 15 PKV-B+PKV-KB M. Vojinovic-Novakovic
15.45-17.45 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 31 PKV-KE, CQ-3A MA Pellikaan-van der Veer
15.45-17.45 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 01 9 JE van der Vorm
19.59-22.59 BA1B3 ZO.2 Regulatie van de hartslag ZO BA1 D.J.G.M. Duncker, J.J.M. Pel

Week 49 wo 06-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.15 BA1B3 HC.8 Pathofysiologie v ischemisch vaatlijden HC BA1 CO-1/2 D.J.G.M. Duncker
09.30-10.15 BA1B3 HC.7 Afbeeldingstechnieken HC BA1 CO-1/2 RPJ Budde
10.30-11.15 BA1B3 HC.9 Farmacotherapie Myocardischemie HC BA1 CO-1/2 A.H.J. Danser
11.30-12.15 BA1B3 HC.10 Echo cardiografie HC BA1 CO-1/2 M. Michels
12.30-13.15 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 06 8 K Wervers
12.30-13.15 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 11 9 J.G.M. Aartsen
12.30-13.15 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 12 10 FM de Man
12.30-13.15 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 13 12 PAJ Mendelaar
12.30-13.15 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 16 34 R.J. Rottier
12.30-13.15 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 18 37 M.J.J.E. van Driel
12.30-13.15 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 20 CQ-3A CA ten Kate
12.30-13.15 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 28 CQ-3C WJ Mandemakers
12.30-13.15 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 31 CQ-5A JJP Collins
12.30-13.15 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 34 CQ-5C V. Erasmus
12.30-13.15 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 35 CQ-5E L van Duijn
12.30-13.15 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 36 CQ-5F KA Overbeek
13.30-14.15 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 39 7 EA Rieff
13.30-15.30 BA1B3 VO.1 Het bloedcirculatiemodel VO 25, 26, 27 EE-1473 J.J.M. Pel
13.30-15.30 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 34 CQ-5E, PKV-E16, PKV-E17, PKV-E18, PKV-E19 G.H.M. Leunissen
13.30-15.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 37 8 W Spinnewijn
15.45-16.30 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 04 1 CGF van Lanschot
15.45-16.30 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 25 7 LE van Hoogdalem
15.45-16.30 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 26 8 AMCMJG Lange
15.45-16.30 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 27 9 RQH Kloos
15.45-17.45 BA1B3 VO.1 Het bloedcirculatiemodel VO 37, 38, 39, 40 EE-1473 J.J.M. Pel
15.45-17.45 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 05 PKV-E+PKV-KE G.H.M. Leunissen
16.00-16.45 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 33 11 AHE van Beeck
19.59-22.59 BA1B3 ZO.3 Pathofysiol. van pompfunctiestoornissen ZO BA1 D.J.G.M. Duncker, A.J.M. Verhoeven

Week 49 do 07-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA1B3 VO.1 Het bloedcirculatiemodel VO 09, 10, 15 EE-1473 J.J.M. Pel
08.30-10.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 20 9 MJ de Koning
08.30-10.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 29 12 IAM Hertogs
08.30-10.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 38 28 A Duinkerken
10.00-10.45 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 01 11 S.G. Heil
10.45-11.30 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 09 11 CT Favoccia
10.45-11.30 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 15 28 JB van Brakel
10.45-11.30 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 19 34 ES van Marion, ALF van der Kooi
10.45-11.30 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 22 37 A. Beerthuizen
10.45-12.45 BA1B3 VO.1 Het bloedcirculatiemodel VO 28, 29, 30 EE-1473 J.J.M. Pel
10.45-12.45 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 12 PKV-KA, CQ-3A EE Plouvier
10.45-12.45 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 32 PKV-KC, CQ-4A A. van der Velden
10.45-12.45 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 33 PKV-KB, CQ-5C F.B.M. Gan-Creijghton
10.45-12.45 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 38 PKV-KE, CQ-5A M. Vojinovic-Novakovic
13.00-15.30 BA1JC, BA1B3 Journal Club VO 08, 09 CQ-B P.W. Moorman, OC Manintveld
13.30-14.15 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 32 37 JAB Hopman
13.30-14.15 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 38 CQ-4A Y Klaver
13.30-15.30 BA1B3 VO.1 Het bloedcirculatiemodel VO 21, 22, 23 EE-1473 J.J.M. Pel
13.30-15.30 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 16 CQ-3C, PKV-KA W Couprie
15.45-16.30 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 08 11 H.J. van de Peppel
15.45-16.30 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 23 10 ARM Huiskens
15.45-16.30 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 29 12 HM van West
15.45-17.45 BA1B3 VO.1 Het bloedcirculatiemodel VO 12, 13, 31 EE-1473 J.J.M. Pel
19.59-22.59 BA1B3 ZO.4 Regulatie perifere circulatie ZO BA1 A.J.M. Verhoeven, D.J.G.M. Duncker

Week 49 vr 08-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA1B3 VO.1 Het bloedcirculatiemodel VO 03, 04, 05 EE-1473 J.J.M. Pel
08.30-10.30 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 18 PKV-KA, CQ-3A G.H.M. Leunissen
08.30-10.30 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 28 PKV-KB, CQ-3C W.B. de Koning
08.30-10.30 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 35 PKV-KC, CQ-4A EE Plouvier
08.30-10.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 17 10 S van Ruiven
08.30-10.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 21 12 AFM de Jong
09.30-12.00 BA1JC, BA1B3 Journal Club VO 11, 15 5 RK Los, OC Manintveld
09.30-12.00 BA1JC, BA1B3 Journal Club VO 12, 13 6 P.W. Moorman, OC Manintveld
10.45-11.30 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 02 CQ-3C LE Swart
10.45-11.30 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 03 CQ-4A NH van Mil
10.45-11.30 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 05 CQ-5A LDF Venderbos
10.45-11.30 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 17 CQ-5C T.E.A. Geeraedts
10.45-11.30 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 21 CQ-5D KHJM Mol
10.45-12.45 BA1B3 VO.1 Het bloedcirculatiemodel VO 06, 07, 08 EE-1473 J.J.M. Pel
10.45-12.45 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 26 10 SM Rombach
13.30-14.15 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 07 CQ-3A M.S. Visser
13.30-15.30 BA1B3 VO.1 Het bloedcirculatiemodel VO 32, 33, 36 EE-1473 J.J.M. Pel
13.30-15.30 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 40 CQ-5C, PKV-KE M. Vojinovic-Novakovic
15.45-17.45 BA1SW SW.1 Inhaal Samenwerken 1 VO BA1 1 S Redeker
18.59-21.59 BA1B3 ZO.5 Pathofysiologie van ischemie ZO BA1 D.J.G.M. Duncker, A.J.M. Verhoeven
21.59-23.59 BA1B3 ZO.6 Dieptepeil. met echografie (Ultrageluid) ZO BA1 A.S. Devos, J.J.M. Pel

Week 50 ma 11-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.15 BA1B3 IC.11 Integratiecollege (wk 1B3) IC BA1 CO-1/2 D.J.G.M. Duncker
09.30-10.15 BA1B3 Responsiebijeenkomst (wk 1B3) RB BA1 CO-1/2 D.J.G.M. Duncker, A.H.J. Danser
10.30-11.15 BA1B4 PD.1 Diagnostiek van coronair lijden PD BA1 CO-1/2 OC Manintveld
11.30-12.15 BA1B4 HC.2 Handhav. celintegriteit en ATP-turnover HC BA1 CO-1/2 A.J.M. Verhoeven
12.30-13.15 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 10 1 L Angus
13.30-15.30 BA1B4 VO.1 Regulatie ATP-aanmaak VO 16, 17, 18, 19, 20 36 A.J.M. Verhoeven
13.30-15.30 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 08 PKV-KA, CQ-3A M. Vojinovic-Novakovic
13.30-15.30 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 14 PKV-KE, CQ-4A EE Plouvier
13.30-15.30 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 27 PKV-KB, CQ-5A MHE Elbers
13.30-15.30 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 03 37 D Lo Fo Wong
13.30-15.30 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 06 10 CS Ramsaran
13.30-15.30 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 07 11 JAB Hopman
13.30-15.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 34 7 E Kuiperi
15.45-17.45 BA1B4 VO.1 Regulatie ATP-aanmaak VO 21, 22, 23, 24, 25 36 A.J.M. Verhoeven
15.45-17.45 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 26 PKV-C+PKV-KC W Couprie
15.45-17.45 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 18 10 D Uygun
15.45-17.45 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 19 24 AHE van Beeck
15.45-17.45 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 30 7 E Kuiperi
19.59-22.59 BA1B4 ZO.1 Hemostase en trombose ZO BA1 F.W.G. Leebeek, JH von der Thusen

Week 50 di 12-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.15 BA1B4 HC.3 Celbeschadiging en celdood HC BA1 CO-1/2 A.J.M. Verhoeven
09.30-10.15 BA1B4 HC.4 Inleiding in de hemostase HC BA1 CO-1/2 M.J.H.A. Kruip, F.W.G. Leebeek
10.30-11.15 BA1B4 HC.5 Stabiele angina pectoris en ACS HC BA1 CO-1/2 OC Manintveld
11.30-12.15 BA1B4 HC.6 Complicaties acute coronair syndromen HC BA1 CO-1/2 OC Manintveld
13.30-15.30 BA1B4 VO.1 Regulatie ATP-aanmaak VO 26, 27, 28, 29, 30 36 A.J.M. Verhoeven
13.30-15.30 BA1B4 VO.2 Echografie VO 17, 21 EE-1473 A.S. Devos, J.J.M. Pel
13.30-15.30 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 03 PKV-E+PKV-KE M. Vojinovic-Novakovic
13.30-15.30 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 11 CQ-5D, PKV-KC G.H.M. Leunissen
13.30-15.30 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 20 PKV-KB, CQ-3A EE Plouvier
13.30-15.30 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 10 11 L van Raalten-Ben Salah
13.30-15.30 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 15 12 D Lo Fo Wong
13.30-15.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 08 2 A.S. Pameijer
13.30-15.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 12 7 JE van Loon
15.45-17.45 BA1B4 VO.1 Regulatie ATP-aanmaak VO 31, 32, 33, 34, 35 36 A.J.M. Verhoeven
15.45-17.45 BA1B4 VO.2 Echografie VO 26, 27 EE-1473 A.S. Devos, J.J.M. Pel
15.45-17.45 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 13 11 L van Raalten-Ben Salah
19.59-22.59 BA1B4 ZO.2 ATP-producerende processen ZO BA1 A.J.M. Verhoeven

Week 50 wo 13-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA1B4 VO.2 Echografie VO 09, 13 EE-1473 A.S. Devos, J.J.M. Pel
08.30-10.30 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 17 37 R. de Jongh
08.30-10.30 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 28 7 A. van t Spijker
10.30-11.15 BA1B4 HC.7 Persoonlijkheidsleer HC BA1 CO-1/2 A. van t Spijker
11.30-12.15 BA1B4 LM.8 Ontwikk. id cardiovasculaire radiologie LM BA1 CO-1/2 M. Ouhlous
12.30-13.15 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 14 37 PT Vinther
13.15-14.00 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 14 37 PT Vinther
13.30-15.30 BA1B4 VO.1 Regulatie ATP-aanmaak VO 01, 02, 03, 04, 05 36 A.J.M. Verhoeven
13.30-15.30 BA1B4 VO.2 Echografie VO 19, 20 EE-1473 A.S. Devos, J.J.M. Pel
13.30-15.30 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 24 11 LE van Hoogdalem
13.30-15.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 33 13 WH van der Gaag
15.45-17.45 BA1B4 VO.1 Regulatie ATP-aanmaak VO 06, 07, 08, 09, 10 36 A.J.M. Verhoeven
15.45-17.45 BA1B4 VO.2 Echografie VO 01, 02 EE-1473 A.S. Devos, J.J.M. Pel
15.45-17.45 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 04 10 AA de Vos
18.59-22.59 BA1B4 ZO.3 Interpretatie van het ECG-deel 1 ZO BA1 SA Wijchers

Week 50 do 14-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA1B4 VO.2 Echografie VO 25, 28 EE-1473 A.S. Devos, J.J.M. Pel
08.30-10.30 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 27 37 J.S. Voerman
08.30-10.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 36 28 A Duinkerken
09.30-12.00 BA1JC, BA1B4 Journal Club VO 14, 10 3 P.W. Moorman, OC Manintveld
10.45-12.45 BA1B4 VO.2 Echografie VO 11, 12 EE-1473 A.S. Devos, J.J.M. Pel
10.45-12.45 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 29 37 A. Beerthuizen
13.30-15.30 BA1B4 VO.2 Echografie VO 14, 16 EE-1473 A.S. Devos, J.J.M. Pel
13.30-15.30 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 17 PKV-E+PKV-KE F.B.M. Gan-Creijghton
13.30-15.30 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 29 PKV-KA, CQ-3A W.B. de Koning
13.30-15.30 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 30 PKV-KB, CQ-3C EE Plouvier
13.30-15.30 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 02 37 J.S. Voerman
15.45-17.45 BA1B4 VO.2 Echografie VO 03, 04 EE-1473 A.S. Devos, J.J.M. Pel
19.59-22.59 BA1B4 ZO.4 Atherosclerose en atherogenese ZO BA1 A.J.M. Verhoeven, JH von der Thusen

Week 50 vr 15-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA1B4 VO.2 Echografie VO 07, 08 EE-1473 A.S. Devos, J.J.M. Pel
08.30-10.30 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 36 PKV-KB, CQ-3A EE Plouvier
08.30-10.30 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 11 37 M.S. Visser
08.30-10.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 03 9 APJM van den Hurk
08.30-10.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 05 10 T. van Gelder
08.30-10.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 14 28 M Kooijman
08.30-10.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 25 34 S van Ruiven
09.30-12.00 BA1JC, BA1B4 Journal Club VO 16, 18 4 RK Los, OC Manintveld
09.30-12.00 BA1JC, BA1B4 Journal Club VO 17, 19 5 P.W. Moorman, OC Manintveld
10.45-12.45 BA1B4 VO.2 Echografie VO 05, 06 EE-1473 A.S. Devos, J.J.M. Pel
10.45-12.45 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 22 PKV-KC, CQ-3C EE Plouvier
10.45-12.45 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 37 CQ-5D, PKV-KE HG Rijksen
10.45-12.45 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 36 1 S Redeker
10.45-12.45 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 02 7 M Kooijman
13.30-15.30 BA1B4 VO.1 Regulatie ATP-aanmaak VO 11, 12, 13, 14, 15 31 A.J.M. Verhoeven
13.30-15.30 BA1B4 VO.2 Echografie VO 10, 18 EE-1473 A.S. Devos, J.J.M. Pel
14.45-15.30 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 40 10 L.J. van der Giessen
15.45-17.45 BA1B4 VO.1 Regulatie ATP-aanmaak VO 36, 37, 38, 39, 40 31 A.J.M. Verhoeven
15.45-17.45 BA1B4 VO.2 Echografie VO 15, 22 EE-1473 A.S. Devos, J.J.M. Pel
19.59-22.59 BA1B4 ZO.5 Acute coronair syndromen ZO BA1 OC Manintveld

Week 50 za 16-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
19.59-22.59 BA1B4 ZO.6 Pathofys. (& farmacother.) myocard isch. ZO BA1 A.H.J. Danser, A.J.M. Verhoeven

Week 51 ma 18-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.15 BA1B4 Responsiebijeenkomst (wk 1B4) RB BA1 CO-1/2 A.J.M. Verhoeven, OC Manintveld
09.30-10.15 BA1B5 HC.1 Arteriele vaatfunctie HC BA1 CO-1/2 D.J.G.M. Duncker
10.30-11.15 BA1B5 PD.2 Arteriele vaatfunctiestoornissen PD BA1 CO-1/2 S. ten Raa
11.30-12.15 BA1B5 HC.3 Diagnostiek van perifeer vaatlijden HC BA1 CO-1/2 S. ten Raa
13.30-14.15 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 24 2 A. van t Spijker
13.30-15.30 BA1B5 VO.1 Hart & vaatstelsel: anatomie VO 16, 17, 18, 19, 20 SNIJ-1, SNIJ-2, SNIJ-3 F.E. Hoebeek, JH von der Thusen
13.30-15.30 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 02 PKV-KA, CQ-3A MHE Elbers
13.30-15.30 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 01 11 M Hermus
13.30-15.30 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 04 12 L van Raalten-Ben Salah
13.30-15.30 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 05 37 AHE van Beeck
15.45-17.45 BA1B5 VO.1 Hart & vaatstelsel: anatomie VO 26, 27, 28, 29, 30 SNIJ-1, SNIJ-2, SNIJ-3 F.E. Hoebeek, JH von der Thusen
15.45-17.45 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 01 PKV-KA, CQ-3A J. Damen
20.59-22.59 BA1B5 ZO.1 Diabetes mellitus ZO BA1 R. Zietse

Week 51 di 19-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.15 BA1B5 HC.4 Hypertensie en diabetes als risicofact. HC BA1 CO-3/4 J Versmissen
09.30-10.15 BA1B5 HC.5 De diabetische voet HC BA1 CO-3/4 S. ten Raa
10.30-11.15 BA1B5 HC.6 Prev. van atherosclerotisch vaatlijden HC BA1 CO-3/4 E.J.G. Sijbrands
11.30-12.15 BA1B5 IC.7 Integratiecollege (wk 1B5) IC BA1 CO-3/4 S. ten Raa, D.J.G.M. Duncker
12.30-13.15 BA1B6 PD Klinische redeneren 2 - Hoesten PD BA1 CO-3/4 G Elshout
13.30-15.30 BA1B4 VO.2 Echografie VO 29, 30 EE-1473 A.S. Devos, J.J.M. Pel
13.30-15.30 BA1B5 VO.1 Hart & vaatstelsel: anatomie VO 06, 07, 08, 09, 10 SNIJ-1, SNIJ-2, SNIJ-3 F.E. Hoebeek, JH von der Thusen
13.30-15.30 BA1KR CV.4 Inhaal Klinisch redeneren 1 VO BA1 8 D.H.J. Pols
15.45-17.45 BA1B4 VO.2 Echografie VO 31, 32 EE-1473 A.S. Devos, J.J.M. Pel
15.45-17.45 BA1B5 VO.1 Hart & vaatstelsel: anatomie VO 36, 37, 38, 39, 40 SNIJ-1, SNIJ-2, SNIJ-3 F.E. Hoebeek, JH von der Thusen
15.45-17.45 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 09 PKV-KB, CQ-3C W.B. de Koning
15.45-17.45 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 10 PKV-KA, CQ-3A JGM Kievit
15.45-17.45 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 13 PKV-KC, CQ-4A MA Pellikaan-van der Veer
15.45-17.45 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 19 CQ-5C, PKV-KE EE Plouvier
18.00-20.00 BA1B4 VO.2 Echografie VO 33, 34 EE-1473 A.S. Devos, J.J.M. Pel
19.59-22.59 BA1B5 ZO.2 Perifeer vaatlijden ZO BA1 S. ten Raa

Week 51 wo 20-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA1B4 VO.2 Echografie VO 39, 40 EE-1473 A.S. Devos, J.J.M. Pel
08.30-10.30 BA1B5 VO.1 Hart & vaatstelsel: anatomie VO 11, 12, 13, 14, 15 SNIJ-1, SNIJ-2, SNIJ-3 F.E. Hoebeek, JH von der Thusen
08.30-10.30 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 21 PKV-KB, CQ-3C EE Plouvier
08.30-10.30 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 20 12 M Hermus
10.45-12.45 BA1B4 VO.2 Echografie VO 23, 24 EE-1473 A.S. Devos, J.J.M. Pel
10.45-12.45 BA1B5 VO.1 Hart & vaatstelsel: anatomie VO 31, 32, 33, 34, 35 SNIJ-1, SNIJ-2, SNIJ-3 F.E. Hoebeek, JH von der Thusen
10.45-12.45 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 06 PKV-KA, CQ-3A EE Plouvier
10.45-12.45 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 25 37 M Hermus
13.30-15.30 BA1B4 VO.2 Echografie VO 35, 36 EE-1473 A.S. Devos, J.J.M. Pel
13.30-15.30 BA1B5 VO.1 Hart & vaatstelsel: anatomie VO 01, 02, 03, 04, 05 SNIJ-1, SNIJ-2, SNIJ-3 F.E. Hoebeek, JH von der Thusen
13.30-15.30 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 23 PKV-KA, CQ-3A A. van der Velden
13.30-15.30 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 34 11 LE van Hoogdalem
13.30-15.30 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 39 12 S Redeker
15.45-17.45 BA1B4 VO.2 Echografie VO 37, 38 EE-1473 A.S. Devos, J.J.M. Pel
15.45-17.45 BA1B5 VO.1 Hart & vaatstelsel: anatomie VO 21, 22, 23, 24, 25 SNIJ-1, SNIJ-2, SNIJ-3 F.E. Hoebeek, JH von der Thusen
15.45-17.45 BA1KR CV.4 Inhaal Klinisch redeneren 1 VO BA1 2 G Elshout
18.59-22.59 BA1B5 ZO.3 Risicofactoren voor hart- en vaatziekten ZO BA1 E.J.G. Sijbrands

Week 51 do 21-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-22.00 TTBA1 Roostervrij t.b.v. Tentamen 1B1 TT BA1

Week 51 vr 22-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-22.00 TTBA1 Roostervrij t.b.v. Tentamen 1B1 TT BA1
09.00-12.30 TTBA1 Tentamen 1B1 (Dyslectici) (Margriethal S TT BA1
09.30-12.30 TTBA1 Tentamen 1B1 (Margriethal Schiedam) TT BA1 A.J.M. Verhoeven

Week 2 ma 08-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 08 2 M.S. Visser
08.30-10.30 BA1KR CV.7 Klinisch redeneren 2 VO 34 7 E Kuiperi
10.45-12.45 BA1CV CV.5 Inhaal Medische anamnese 2 VO BA1 PKV-KA, CQ-3A MHE Elbers
13.30-14.15 BA1B6 HC.1 Longvolum. en ventilatiekarakteristieken HC BA1 CO-1/2 M. Wapenaar
14.30-15.15 BA1B6 HC.2 Vorm en functie bovenste luchtwegen HC BA1 CO-1/2 R.J. Baatenburg de Jong
15.30-16.15 BA1B6 HC.3 Microscop anatomie:longen en luchtw HC BA1 CO-1/2 JH von der Thusen
16.30-17.15 BA1B6 HC.4 Gasdiffusie HC BA1 CO-1/2 M. Wapenaar
19.59-22.59 BA1B6 ZO.1 Microscopische anatomie & pathologie ZO BA1 JH von der Thusen, C.J. Vissers

Week 2 di 09-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 35 12 A. van t Spijker
08.30-10.30 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 40 1 M.S. Visser
08.30-10.30 BA1KR CV.7 Klinisch redeneren 2 VO 19 2 P. de Bos
10.30-11.15 BA1B6 HC.5 Radiol. afwijkingen bij longziekten HC BA1 CO-1/2 W. van Lankeren, L.M. van den Toorn
11.30-12.15 BA1B6 HC.6 Transp bloedgassen en zuurbase evenwicht HC BA1 CO-1/2 A.J.M. Verhoeven
12.30-13.15 BA1B6 HC.7 Respiratoire zuurbase regulatie HC BA1 CO-1/2 J.J.M. Pel
13.30-15.30 BA1B6 VO.1-DIGIMIC Micro. anatomie, path. v long luchtwegen VO 21, 22, 23, 24, 25 COO-3 JH von der Thusen
13.30-15.30 BA1B6 VO.2 Longmecchanica VO 05, 06, 07, 08 EE-1473 J.J.M. Pel
13.30-15.30 BA1KR CV.7 Klinisch redeneren 2 VO 28 7 P. de Bos
13.30-15.30 BA1KR CV.7 Klinisch redeneren 2 VO 31 34 JJP Geuze
13.30-15.30 BA1KR CV.7 Klinisch redeneren 2 VO 39 28 MD Derksen
15.45-17.45 BA1B6 VO.2 Longmecchanica VO 13, 14, 15, 16 EE-1473 J.J.M. Pel
15.45-17.45 BA1KR CV.7 Klinisch redeneren 2 VO 01 13 JE van der Vorm
15.45-17.45 BA1KR CV.7 Klinisch redeneren 2 VO 07 CQ-5C IL Smeeman
15.45-17.45 BA1KR CV.7 Klinisch redeneren 2 VO 09 28 C.D. van der Marel
15.45-17.45 BA1KR CV.7 Klinisch redeneren 2 VO 11 34 A.A. van der Male
15.45-17.45 BA1KR CV.7 Klinisch redeneren 2 VO 23 15 P.M.J. Kalkman
19.59-22.59 BA1B6 ZO.2 Gasdiffusie en gaswisseling ZO BA1 A.J.M. Verhoeven

Week 2 wo 10-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.15 BA1B6 HC.8 Ventilatie - perfusie verhoudingen HC BA1 CO-1/2 M. Wapenaar
09.30-10.15 BA1B6 HC.9 Ademmechanica HC BA1 CO-1/2 M. Wapenaar
10.45-12.45 BA1B6 VO.1-DIGIMIC Micro. anatomie, path. v long luchtwegen VO 11, 12, 13, 14, 15 COO-3 JH von der Thusen
10.45-12.45 BA1B6 VO.2 Longmecchanica VO 29, 30, 31, 32 EE-1473 J.J.M. Pel
10.45-12.45 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 24 PKV-E+PKV-KE M. Vojinovic-Novakovic
10.45-12.45 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 38 37 LE van Hoogdalem
13.30-15.30 BA1B6 VO.1-DIGIMIC Micro. anatomie, path. v long luchtwegen VO 26, 27, 28, 29, 30 COO-3 JH von der Thusen
13.30-15.30 BA1B6 VO.2 Longmecchanica VO 33, 34, 35, 36 EE-1473 J.J.M. Pel
13.30-15.30 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 39 PKV-E+PKV-KE M. Vojinovic-Novakovic
13.30-15.30 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 14 2 AHE van Beeck
13.30-15.30 BA1KR CV.7 Klinisch redeneren 2 VO 37 8 W Spinnewijn
15.45-17.45 BA1B6 VO.1-DIGIMIC Micro. anatomie, path. v long luchtwegen VO 36, 37, 38, 39, 40 COO-3 JH von der Thusen
15.45-17.45 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 22 28 CS Ramsaran
15.45-17.45 BA1KR CV.7 Klinisch redeneren 2 VO 32 11 J van Heiningen
18.59-22.59 BA1B6 ZO.3 Holle organen, hoe groter, hoe zwakker ZO BA1 J.J.M. Pel

Week 2 do 11-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA1B6 VO.1-DIGIMIC Micro. anatomie, path. v long luchtwegen VO 06, 07, 08, 09, 10 COO-3 JH von der Thusen
08.30-10.30 BA1B6 VO.2 Longmecchanica VO 17, 18, 19, 20 EE-1473 J.J.M. Pel
08.30-10.30 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 16 12 JAB Hopman
08.30-10.30 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 21 2 J.S. Voerman
08.30-10.30 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 31 7 A. Beerthuizen
08.30-10.30 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 33 11 M.S. Visser
08.30-10.30 BA1KR CV.7 Klinisch redeneren 2 VO 13 9 IAM Hertogs
08.30-10.30 BA1KR CV.7 Klinisch redeneren 2 VO 22 10 I.C. Niemeijer
10.45-12.45 BA1B6 VO.2 Longmecchanica VO 37, 38, 39, 40 EE-1473 J.J.M. Pel
10.45-12.45 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 12 1 R. de Jongh
10.45-12.45 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 30 2 J.S. Voerman
10.45-12.45 BA1KR CV.7 Klinisch redeneren 2 VO 16 34 J van Leeuwen
13.30-15.30 BA1B6 VO.1-DIGIMIC Micro. anatomie, path. v long luchtwegen VO 31, 32, 33, 34, 35 COO-3 JH von der Thusen
13.30-15.30 BA1B6 VO.2 Longmecchanica VO 25, 26, 27, 28 EE-1473 J.J.M. Pel
15.45-17.45 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 32 1 CS Ramsaran
20.59-22.59 BA1B6 ZO.4 Ademhalingsregulatie ZO BA1 J.J.M. Pel

Week 2 vr 12-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA1B6 VO.1-DIGIMIC Micro. anatomie, path. v long luchtwegen VO 01, 02, 03, 04, 05 COO-3 JH von der Thusen
08.30-10.30 BA1B6 VO.2 Longmecchanica VO 09, 10, 11, 12 EE-1473 J.J.M. Pel
08.30-10.30 BA1KR CV.7 Klinisch redeneren 2 VO 17 7 S van Ruiven
08.30-10.30 BA1KR CV.7 Klinisch redeneren 2 VO 18 8 JL Struik
08.30-10.30 BA1KR CV.7 Klinisch redeneren 2 VO 21 9 AFM de Jong
10.45-12.45 BA1B6 VO.1-DIGIMIC Micro. anatomie, path. v long luchtwegen VO 16, 17, 18, 19, 20 COO-3 JH von der Thusen
10.45-12.45 BA1B6 VO.2 Longmecchanica VO 01, 02, 03, 04 EE-1473 J.J.M. Pel
10.45-12.45 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 09 10 D Lo Fo Wong F
10.45-12.45 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 23 9 D Uygun
10.45-12.45 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 37 1 S Redeker
13.30-15.30 BA1B6 VO.2 Longmecchanica VO 21, 22, 23, 24 EE-1473 J.J.M. Pel
13.30-15.30 BA1KR CV.7 Klinisch redeneren 2 VO 40 9 SM Rombach
15.45-17.45 BA1CV CV.5 Inhaal Medische anamnese 2 VO BA1 PKV-KA, CQ-3A J. Damen

Week 3 ma 15-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.15 BA1B6 IC.10 Integratiecollege (wk 1B6) IC BA1 CO-1/2 M. Wapenaar
09.30-10.15 BA1B6 RB Responsiebijeenkomst (wk 1B6) RB BA1 CO-1/2 M. Wapenaar, K.A.T. Boomars, J.J.M. Pel
10.30-11.15 BA1B7 PD.1 Hoesten en astma: een patient PD BA1 CO-1/2 B.N.M. Lambrecht
11.30-12.15 BA1B7 HC.2 Basale mechanismen astma HC BA1 CO-1/2 B.N.M. Lambrecht
13.30-14.15 BA1B7 Tutorgroepbijeenkomst 9 (verplicht) VO-TB 33 1 AHE van Beeck
13.30-15.30 BA1B7 VO.1 DD: Hypoxaemie - als de saturatie 82 is VO 36, 37, 38, 39, 40 36 M. Klimek
13.30-15.30 BA1B7 VO.3 Macroscopie: longen en luchtwegen VO 06, 07, 08, 09, 10 SNIJ-1, SNIJ-2, SNIJ-3 F.E. Hoebeek, A.S. Devos, H.H.W. de Gier
13.30-15.30 BA1CV CV.8 Medische anamnese 3 VO 15 PKV-KA, CQ-3A M. Vojinovic-Novakovic
13.30-15.30 BA1KR CV.7 Klinisch redeneren 2 VO 30 7 E Kuiperi
13.30-15.30 BA1KR CV.7 Klinisch redeneren 2 VO 35 2 Z. Moallemzadeh
13.30-15.30 BA1SW SW.2 Samenwerken 2 VO 32 12 CS Ramsaran
15.45-17.45 BA1B7 VO.1 DD: Hypoxaemie - als de saturatie 82 is VO 31, 32, 33, 34, 35 36 M. Klimek
15.45-17.45 BA1CV CV.8 Medische anamnese 3 VO 07 PKV-KA, CQ-3A HG Rijksen
15.45-17.45 BA1KR CV.7 Klinisch redeneren 2 VO 15 1 Z. Moallemzadeh
15.45-17.45 BA1SW SW.2 Samenwerken 2 VO 14 7 AHE van Beeck
19.59-22.59 BA1B7 ZO.1 COPD ZO BA1 R.A.S. Hoek

Week 3 di 16-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.15 BA1B7 HC.3 Longfunctie, hyperreactiviteit HC BA1 CO-1/2 M. Wapenaar
09.30-10.15 BA1B7 HC.4 Astma bij kinderen HC BA1 CO-1/2 J.C. de Jongste
10.30-11.15 BA1B7 HC.5 Basale mechanismen COPD HC BA1 CO-1/2 R.A.S. Hoek
11.30-12.15 BA1B7 HC.6 Kliniek van een patient met COPD HC BA1 CO-1/2 R.A.S. Hoek
12.30-13.15 BA1B7 PD.7 Respiratoire insufficientie PD BA1 CO-1/2 R.A.S. Hoek
13.30-15.30 BA1B7 VO.1 DD: Hypoxaemie - als de saturatie 82 is VO 06, 07, 08, 09, 10 36 M. Klimek
13.30-15.30 BA1KR CV.7 Klinisch redeneren 2 VO 12 12 JE van Loon
13.30-15.30 BA1SW SW.2 Samenwerken 2 VO 11 34 M.S. Visser
13.30-15.30 BA1SW SW.2 Samenwerken 2 VO 13 9 L van Raalten-Ben Salah
13.30-15.30 BA1SW SW.2 Samenwerken 2 VO 19 11 AHE van Beeck
15.45-17.15 BA1B7 EV Evaluatie thema 1B1 EV BA1 4 A.J.M. Verhoeven, R. Zietse, D Akkermans, P.H. Erkens-Pijper, OC Manintveld, SA Wijchers, M. Michels
15.45-17.45 BA1B7 VO.1 DD: Hypoxaemie - als de saturatie 82 is VO 11, 12, 13, 14, 15 36 M. Klimek
19.59-22.59 BA1B7 ZO.2 Farmacotherapie bij astma en COPD ZO BA1 A.H.J. Danser

Week 3 wo 17-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.15 BA1B7 HC.8 Pathologie COPD HC BA1 CO-1/2 K.H. Lam
09.30-10.15 BA1B7 HC.9 Longfunctie bij COPD HC BA1 CO-1/2 M. Wapenaar
10.30-11.15 BA1B7 HC.10 Farmacotherp. obstructieve longziekten HC BA1 CO-1/2 J.C. de Jongste, A.H.J. Danser
11.30-12.15 BA1B7 NB Nabespreking tentamen 1B1 NB BA1 CO-1/2 A.J.M. Verhoeven
13.30-14.15 BA1B7 Tutorgroepbijeenkomst 9 (verplicht) VO-TB 09 2 CT Favoccia
13.30-14.15 BA1B7 Tutorgroepbijeenkomst 9 (verplicht) VO-TB 10 CQ-5D L Angus
13.30-14.15 BA1B7 Tutorgroepbijeenkomst 9 (verplicht) VO-TB 11 9 J.G.M. Aartsen
13.30-14.15 BA1B7 Tutorgroepbijeenkomst 9 (verplicht) VO-TB 13 10 PAJ Mendelaar
13.30-14.15 BA1B7 Tutorgroepbijeenkomst 9 (verplicht) VO-TB 14 11 PT Vinther
13.30-14.15 BA1B7 Tutorgroepbijeenkomst 9 (verplicht) VO-TB 15 12 JB van Brakel
13.30-14.15 BA1B7 Tutorgroepbijeenkomst 9 (verplicht) VO-TB 16 28 R.J. Rottier
13.30-14.15 BA1B7 Tutorgroepbijeenkomst 9 (verplicht) VO-TB 17 CQ-5E T.E.A. Geeraedts
13.30-14.15 BA1B7 Tutorgroepbijeenkomst 9 (verplicht) VO-TB 18 37 M.J.J.E. van Driel
13.30-14.15 BA1B7 Tutorgroepbijeenkomst 9 (verplicht) VO-TB 20 CQ-4A CA ten Kate
13.30-14.15 BA1B7 Tutorgroepbijeenkomst 9 (verplicht) VO-TB 29 CQ-5A HM van West
13.30-14.15 BA1B7 Tutorgroepbijeenkomst 9 (verplicht) VO-TB 30 CQ-5C F Moerdijk
13.30-15.30 BA1B7 VO.2 Praktische spirometrie & casussen(verpl) VO 31, 32, 33, 34, 35 22 M. Wapenaar, P Bremen
13.30-15.30 BA1B7 VO.3 Macroscopie: longen en luchtwegen VO 21, 22, 23, 24, 25 SNIJ-1, SNIJ-2, SNIJ-3 F.E. Hoebeek, A.S. Devos, H.H.W. de Gier
13.30-15.30 BA1CV CV.8 Medische anamnese 3 VO 05 PKV-KB, CQ-3A G.H.M. Leunissen
13.30-15.30 BA1CV CV.8 Medische anamnese 3 VO 39 PKV-KC, CQ-3C M. Vojinovic-Novakovic
13.30-15.30 BA1KR CV.7 Klinisch redeneren 2 VO 04 1 AA de Vos
15.45-16.30 BA1B7 Tutorgroepbijeenkomst 9 (verplicht) VO-TB 04 2 CGF van Lanschot
15.45-16.30 BA1B7 Tutorgroepbijeenkomst 9 (verplicht) VO-TB 05 CQ-4A LDF Venderbos
15.45-16.30 BA1B7 Tutorgroepbijeenkomst 9 (verplicht) VO-TB 21 9 KHJM Mol
15.45-16.30 BA1B7 Tutorgroepbijeenkomst 9 (verplicht) VO-TB 23 10 ARM Huiskens
15.45-16.30 BA1B7 Tutorgroepbijeenkomst 9 (verplicht) VO-TB 25 11 LE van Hoogdalem
15.45-16.30 BA1B7 Tutorgroepbijeenkomst 9 (verplicht) VO-TB 31 12 JJP Collins
15.45-16.30 BA1B7 Tutorgroepbijeenkomst 9 (verplicht) VO-TB 32 28 JAB Hopman
15.45-16.30 BA1B7 Tutorgroepbijeenkomst 9 (verplicht) VO-TB 34 CQ-5A V. Erasmus
15.45-16.30 BA1B7 Tutorgroepbijeenkomst 9 (verplicht) VO-TB 35 37 L van Duijn
15.45-16.30 BA1B7 Tutorgroepbijeenkomst 9 (verplicht) VO-TB 36 CQ-3A KA Overbeek
15.45-16.30 BA1B7 Tutorgroepbijeenkomst 9 (verplicht) VO-TB 39 CQ-3C EA Rieff
15.45-17.45 BA1B7 VO.2 Praktische spirometrie & casussen(verpl) VO 06, 07, 08, 09, 10 22 M. Wapenaar, P Bremen
19.59-22.59 BA1B7 ZO.3 Kliniek van een patient met kortademigh. ZO BA1 R.A.S. Hoek

Week 3 do 18-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA1B7 VO.2 Praktische spirometrie & casussen(verpl) VO 36, 37, 38, 39, 40 22 M. Wapenaar, P Bremen
08.30-10.30 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 26 11 A. Beerthuizen
08.30-10.30 BA1CV CV.8 Medische anamnese 3 VO 12 PKV-KE, CQ-4A GCA Peelen
08.30-10.30 BA1CV CV.8 Medische anamnese 3 VO 33 PKV-KB, CQ-3C F.B.M. Gan-Creijghton
08.30-10.30 BA1KR CV.7 Klinisch redeneren 2 VO 20 28 MJ de Koning
08.30-10.30 BA1SW SW.2 Samenwerken 2 VO 21 7 J.S. Voerman
10.45-13.15 BA1JC, BA1B7 Journal Club VO 20, 21 6 J.F. Veenland
10.45-11.30 BA1B7 Tutorgroepbijeenkomst 9 (verplicht) VO-TB 07 37 M.S. Visser
10.45-11.30 BA1B7 Tutorgroepbijeenkomst 9 (verplicht) VO-TB 12 7 FM de Man
10.45-11.30 BA1B7 Tutorgroepbijeenkomst 9 (verplicht) VO-TB 19 9 ES van Marion, ALF van der Kooi
10.45-11.30 BA1B7 Tutorgroepbijeenkomst 9 (verplicht) VO-TB 26 10 AMCMJG Lange
10.45-11.30 BA1B7 Tutorgroepbijeenkomst 9 (verplicht) VO-TB 27 11 RQH Kloos
10.45-11.30 BA1B7 Tutorgroepbijeenkomst 9 (verplicht) VO-TB 38 12 Y Klaver
10.45-11.30 BA1B7 Tutorgroepbijeenkomst 9 (verplicht) VO-TB 40 28 L.J. van der Giessen
10.45-12.45 BA1B7 VO.3 Macroscopie: longen en luchtwegen VO 31, 32, 33, 34, 35 SNIJ-1, SNIJ-2, SNIJ-3 F.E. Hoebeek, A.S. Devos, H.H.W. de Gier
10.45-12.45 BA1SW SW.2 Samenwerken 2 VO 06 34 CS Ramsaran
13.30-15.30 BA1B7 VO.1 DD: Hypoxaemie - als de saturatie 82 is VO 21, 22, 23, 24, 25 36 M. Bakker
13.30-15.30 BA1B7 VO.2 Praktische spirometrie & casussen(verpl) VO 26, 27, 28, 29, 30 22 M. Wapenaar, P Bremen
13.30-15.30 BA1B7 VO.3 Macroscopie: longen en luchtwegen VO 01, 02, 03, 04, 05 SNIJ-1, SNIJ-2, SNIJ-3 F.E. Hoebeek, A.S. Devos, H.H.W. de Gier
15.45-16.30 BA1B7 Tutorgroepbijeenkomst 9 (verplicht) VO-TB 22 9 A. Beerthuizen
15.45-17.45 BA1B7 VO.1 DD: Hypoxaemie - als de saturatie 82 is VO 26, 27, 28, 29, 30 36 M. Bakker
15.45-17.45 BA1B7 VO.2 Praktische spirometrie & casussen(verpl) VO 01, 02, 03, 04, 05 22 M. Wapenaar, P Bremen
19.59-22.59 BA1B7 ZO.4 Longfunctiestoornissen ZO BA1 M. Wapenaar

Week 3 vr 19-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA1B7 VO.2 Praktische spirometrie & casussen(verpl) VO 11, 12, 13, 14, 15 22 M. Wapenaar, P Bremen
08.30-10.30 BA1B7 VO.3 Macroscopie: longen en luchtwegen VO 16, 17, 18, 19, 20 SNIJ-1, SNIJ-2, SNIJ-3 F.E. Hoebeek, A.S. Devos, H.H.W. de Gier
08.30-10.30 BA1CV CV.8 Medische anamnese 3 VO 28 PKV-KB, CQ-3C W.B. de Koning
08.30-10.30 BA1CV CV.8 Medische anamnese 3 VO 34 PKV-KC, CQ-4A G.H.M. Leunissen
08.30-10.30 BA1CV CV.8 Medische anamnese 3 VO 36 PKV-KA, CQ-3A EE Plouvier
08.30-10.30 BA1KR CV.7 Klinisch redeneren 2 VO 02 10 M Kooijman
08.30-10.30 BA1KR CV.7 Klinisch redeneren 2 VO 03 11 APJM van den Hurk
08.30-10.30 BA1KR CV.7 Klinisch redeneren 2 VO 05 12 T. van Gelder
08.30-10.30 BA1KR CV.7 Klinisch redeneren 2 VO 24 28 JL Struik
08.30-10.30 BA1KR CV.7 Klinisch redeneren 2 VO 25 34 S van Ruiven
08.30-10.30 BA1KR CV.7 Klinisch redeneren 2 VO 26 37 SM Rombach
08.30-10.30 BA1SW SW.2 Samenwerken 2 VO 35 2 A. van t Spijker
09.30-12.00 BA1JC, BA1B7 Journal Club VO 22, 23 15 A.J.M. Verhoeven
10.45-11.30 BA1B7 Tutorgroepbijeenkomst 9 (verplicht) VO-TB 01 8 S.G. Heil
10.45-11.30 BA1B7 Tutorgroepbijeenkomst 9 (verplicht) VO-TB 02 1 LE Swart
10.45-11.30 BA1B7 Tutorgroepbijeenkomst 9 (verplicht) VO-TB 03 9 NH van Mil
10.45-11.30 BA1B7 Tutorgroepbijeenkomst 9 (verplicht) VO-TB 06 10 K Wervers
10.45-11.30 BA1B7 Tutorgroepbijeenkomst 9 (verplicht) VO-TB 08 28 H.J. van de Peppel
10.45-11.30 BA1B7 Tutorgroepbijeenkomst 9 (verplicht) VO-TB 24 34 A. van t Spijker
10.45-11.30 BA1B7 Tutorgroepbijeenkomst 9 (verplicht) VO-TB 28 37 WJ Mandemakers
10.45-12.45 BA1B7 VO.2 Praktische spirometrie & casussen(verpl) VO 16, 17, 18, 19, 20 22 M. Wapenaar, P Bremen
10.45-12.45 BA1B7 VO.3 Macroscopie: longen en luchtwegen VO 11, 12, 13, 14, 15 SNIJ-1, SNIJ-2, SNIJ-3 F.E. Hoebeek, A.S. Devos, H.H.W. de Gier
10.45-12.45 BA1KR CV.7 Klinisch redeneren 2 VO 27 12 MCGA Steentjes
10.45-12.45 BA1SW SW.2 Samenwerken 2 VO 36 2 S Redeker
13.30-15.30 BA1B7 VO.1 DD: Hypoxaemie - als de saturatie 82 is VO 01, 02, 03, 04, 05 39 M. Klimek
13.30-15.30 BA1B7 VO.2 Praktische spirometrie & casussen(verpl) VO 21, 22, 23, 24, 25 22 M. Wapenaar, P Bremen
13.30-15.30 BA1B7 VO.3 Macroscopie: longen en luchtwegen VO 36, 37, 38, 39, 40 SNIJ-1, SNIJ-2, SNIJ-3 F.E. Hoebeek, A.S. Devos, H.H.W. de Gier
13.30-15.30 BA1KR CV.7 Klinisch redeneren 2 VO 14 1 M Kooijman
15.45-17.45 BA1B7 VO.1 DD: Hypoxaemie - als de saturatie 82 is VO 16, 17, 18, 19, 20 39 M. Klimek
15.45-17.45 BA1B7 VO.3 Macroscopie: longen en luchtwegen VO 26, 27, 28, 29, 30 SNIJ-1, SNIJ-2, SNIJ-3 F.E. Hoebeek, A.S. Devos, H.H.W. de Gier
15.45-17.45 BA1SW SW.2 Samenwerken 2 VO 03 1 D Lo Fo Wong F
19.59-22.59 BA1B7 ZO.5 Respiratoire insufficientie ZO BA1 R.A.S. Hoek

Week 4 ma 22-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.15 BA1B7 IC.11 Integratiecollege (wk 1B7) IC BA1 CO-1/2 K.A.T. Boomars
09.30-10.15 BA1B7 RB Responsiebijeenkomst (wk 1B7) RB BA1 CO-1/2 K.A.T. Boomars, M. Wapenaar
10.30-11.15 BA1B8 PD.1 Disfunctioneren nieren PD BA1 CO-1/2 R. Zietse
11.30-12.15 BA1B8 HC.2 Inleiding nierfunctie HC BA1 CO-1/2 R. Zietse
13.30-14.15 BA1B7 Tutorgroepbijeenkomst 9 (verplicht) VO-TB 37 2 D Lo Fo Wong
13.30-15.30 BA1B8 VO.1 DIGIMIC Microsc anatomie: nier en urinewegen VO 16, 17, 18, 19, 20 COO-3 C.J. Vissers, MC Clahsen
13.30-15.30 BA1CV CV.8 Medische anamnese 3 VO 27 CQ-4A, PKV-KC MHE Elbers
13.30-15.30 BA1CV CV.8 Medische anamnese 3 VO 40 PKV-KA, CQ-3A M. Vojinovic-Novakovic
15.45-17.45 BA1B8 VO.1 DIGIMIC Microsc anatomie: nier en urinewegen VO 21, 22, 23, 24, 25 COO-3 C.J. Vissers, MC Clahsen
15.45-17.45 BA1CV CV.6 Inhaal Gespreksvaardigheden 3 VO BA1 11 CS Ramsaran
19.59-22.59 BA1B8 ZO.1 Microscopische anatomie & pathologie ZO BA1 R. Zietse, C.J. Vissers, MC Clahsen

Week 4 di 23-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.15 BA1B8 HC.3 Microsc. anatomie: nier en urinewegen HC BA1 CO-1/2 MC Clahsen
09.30-10.15 BA1B8 HC.4 Regul. renal bloeddoorstr glomerul filtr HC BA1 CO-1/2 R. Zietse
10.30-11.15 BA1B8 HC.5 Afbeeldingstechn nieren en urinewegen HC BA1 CO-1/2 A.S. Devos
11.30-12.15 BA1B8 HC.6 Innervatie blaas en mictiereflex HC BA1 CO-1/2 J.R. Scheepe
12.30-14.00 BA1B8 EV Evaluatie tutoraat (alleen JVT) EV BA1 31 D Akkermans, G. Jansen, P.W. Moorman, N.W. de Jong, P.H. Erkens-Pijper, J.G.M. Aartsen, H.J. van de Peppel
13.30-15.30 BA1CV CV.8 Medische anamnese 3 VO 08 PKV-KC, CQ-4A M. Vojinovic-Novakovic
13.30-15.30 BA1CV CV.8 Medische anamnese 3 VO 09 PKV-KA, CQ-3A W.B. de Koning
13.30-15.30 BA1CV CV.8 Medische anamnese 3 VO 10 PKV-KB, CQ-3C JGM Kievit
15.45-17.45 BA1B8 VO.1 DIGIMIC Microsc anatomie: nier en urinewegen VO 01, 02, 03, 04, 05 COO-3 C.J. Vissers, MC Clahsen
15.45-17.45 BA1KR CV.7 Klinisch redeneren 2 VO 08 2 A.S. Pameijer
19.59-22.59 BA1B8 ZO.2 Glomerulaire filtratie ZO BA1 R. Zietse

Week 4 wo 24-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.15 BA1B8 HC.7 Tubulaire reabsorptie en secretie HC BA1 CO-1/2 A.J.M. Verhoeven
09.30-10.15 BA1B8 HC.8 Tubul reabsorptie secretie uitwerk casus HC BA1 CO-1/2 R. Zietse
10.30-12.30 BA1SW SW.2 Samenwerken 2 VO 09 1 D Lo Fo Wong
10.45-12.45 BA1B8 VO.1 DIGIMIC Microsc anatomie: nier en urinewegen VO 31, 32, 33, 34, 35 COO-3 C.J. Vissers, MC Clahsen
10.45-12.45 BA1CV CV.8 Medische anamnese 3 VO 21 PKV-KE, CQ-3C EE Plouvier
10.45-12.45 BA1SW SW.2 Samenwerken 2 VO 24 7 LE van Hoogdalem
10.45-12.45 BA1SW SW.2 Samenwerken 2 VO 25 2 M Hermus
13.30-15.30 BA1CV CV.8 Medische anamnese 3 VO 24 PKV-KC, CQ-3A M. Vojinovic-Novakovic
13.30-15.30 BA1KR CV.7 Klinisch redeneren 2 VO 33 1 WH van der Gaag
13.30-15.30 BA1SW SW.2 Samenwerken 2 VO 34 7 LE van Hoogdalem
18.59-22.59 BA1B8 ZO.3 Casus tubulaire reabsorptie en secretie ZO BA1 A.J.M. Verhoeven, B.C. Tilly

Week 4 do 25-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA1KR CV.7 Klinisch redeneren 2 VO 29 28 IAM Hertogs
08.30-10.30 BA1KR CV.7 Klinisch redeneren 2 VO 36 34 A Duinkerken
08.30-10.30 BA1SW SW.2 Samenwerken 2 VO 26 2 A. Beerthuizen
08.30-10.30 BA1SW SW.2 Samenwerken 2 VO 27 7 J.S. Voerman
08.30-10.30 BA1SW SW.2 Samenwerken 2 VO 33 8 M.S. Visser
10.45-13.15 BA1JC, BA1B8 Journal Club VO 28, 29 5 A.J.M. Verhoeven, R. Zietse
10.45-12.45 BA1B8 VO.1 DIGIMIC Microsc anatomie: nier en urinewegen VO 06, 07, 08, 09, 10 COO-3 C.J. Vissers, MC Clahsen
10.45-12.45 BA1CV CV.8 Medische anamnese 3 VO 30 PKV-KE, CQ-3A GCA Peelen
10.45-12.45 BA1KR CV.7 Klinisch redeneren 2 VO 38 9 A Duinkerken
10.45-12.45 BA1SW SW.2 Samenwerken 2 VO 12 2 R. de Jongh
10.45-12.45 BA1SW SW.2 Samenwerken 2 VO 23 11 D Uygun
13.30-15.30 BA1B8 VO.1 DIGIMIC Microsc anatomie: nier en urinewegen VO 26, 27, 28, 29, 30 COO-3 C.J. Vissers, MC Clahsen
13.30-15.30 BA1KR CV.7 Klinisch redeneren 2 VO 06 9 A Speeks
13.30-15.30 BA1SW SW.2 Samenwerken 2 VO 31 7 A. Beerthuizen
15.45-17.45 BA1KR CV.7 Klinisch redeneren 2 VO 10 1 A Speeks
19.59-22.59 BA1B8 ZO.4 Onderzoek van urineblaas- & urethr. func ZO BA1 J. Groen

Week 4 vr 26-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA1B8 VO.1 DIGIMIC Microsc anatomie: nier en urinewegen VO 36, 37, 38, 39, 40 COO-3 C.J. Vissers, MC Clahsen
08.30-10.30 BA1CV CV.8 Medische anamnese 3 VO 35 PKV-KC, CQ-3A EE Plouvier
08.30-10.30 BA1SW SW.2 Samenwerken 2 VO 01 1 M Hermus
09.30-12.00 BA1JC, BA1B8 Journal Club VO 24, 25 3 P.W. Moorman, R. Zietse
10.45-12.45 BA1B8 VO.1 DIGIMIC Microsc anatomie: nier en urinewegen VO 11, 12, 13, 14, 15 COO-3 C.J. Vissers, MC Clahsen
10.45-12.45 BA1SW SW.2 Samenwerken 2 VO 37 2 S Redeker
13.00-15.00 BA1SW SW.2 Samenwerken 2 VO 28 8 A. van t Spijker
13.00-15.30 BA1JC, BA1B9 Journal Club VO 02, 05 3 RK Los, R. Zietse
13.30-15.30 BA1CV CV.8 Medische anamnese 3 VO 06 PKV-KA, CQ-3A EE Plouvier
15.45-17.45 BA1CV CV.6 Inhaal Gespreksvaardigheden 3 VO BA1 1 S Redeker

Week 5 ma 29-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.15 BA1B8 IC Integratiecollege (wk 1B8) IC BA1 CO-1/2 R. Zietse
09.30-10.15 BA1B8 RB Responsiebijeenkomst (wk 1B8) RB BA1 CO-1/2 R. Zietse
10.30-11.15 BA1B9 HC.1 Natriumreabsorptie HC BA1 CO-1/2 E.J. Hoorn
11.30-12.15 BA1B9 HC.2 Waterreabsorptie HC BA1 CO-1/2 R. Zietse
13.30-15.30 BA1B9 VO.1 Meten van prostaat weerstand VO 33, 34, 35, 36 EE-1473 J.J.M. Pel
13.30-15.30 BA1B9 VO.2 Afb. onderzoek van nieren en urinewegen VO 26, 27, 28, 29, 30 COO-3 A.S. Devos, J.F. Veenland
13.30-15.30 BA1CV CV.8 Medische anamnese 3 VO 01 PKV-KA, CQ-3A J. Damen
13.30-15.30 BA1CV CV.8 Medische anamnese 3 VO 02 PKV-KB, CQ-3C MHE Elbers
13.30-15.30 BA1CV CV.8 Medische anamnese 3 VO 17 PKV-C+PKV-KC F.B.M. Gan-Creijghton
13.30-15.30 BA1SW SW.2 Samenwerken 2 VO 04 2 L van Raalten-Ben Salah
13.30-15.30 BA1SW SW.2 Samenwerken 2 VO 07 1 JAB Hopman
13.30-15.30 BA1SW SW.2 Samenwerken 2 VO 15 7 D Lo Fo Wong
13.30-15.30 BA1SW SW.2 Samenwerken 2 VO 40 8 M.S. Visser
15.45-17.45 BA1B9 VO.2 Afb. onderzoek van nieren en urinewegen VO 01, 02, 03, 04, 05 COO-3 A.S. Devos, J.F. Veenland
19.59-22.59 BA1B9 ZO.1 Regulatie water en zout huishouding ZO BA1 A.J.M. Verhoeven, R. Zietse

Week 5 di 30-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.15 BA1B9 HC.3 Osmoregulatie versus volumeregulatie HC BA1 CO-1/2 R. Zietse
09.30-10.15 BA1B9 HC.4 Zuur - base balans HC BA1 CO-1/2 E.C.H. Friesema
10.30-11.15 BA1B9 HC.5 Renale zuur - base fysiologie HC BA1 CO-1/2 B.C. Tilly
11.30-12.15 BA1B9 HC.6 Regulatie van de kalium uitscheiding HC BA1 CO-1/2 R. Zietse, E.C.H. Friesema
12.30-13.15 BA1B9 HC.7 Klinische stoornissen in de waterbalans HC BA1 CO-1/2 E.J. Hoorn
13.30-15.30 BA1B9 VO.1 Meten van prostaat weerstand VO 25, 26, 27, 28 EE-1473 J.J.M. Pel
13.30-15.30 BA1B9 VO.2 Afb. onderzoek van nieren en urinewegen VO 31, 32, 33, 34, 35 COO-3 A.S. Devos, J.F. Veenland
13.30-15.30 BA1CV CV.8 Medische anamnese 3 VO 03 PKV-KB, CQ-3C M. Vojinovic-Novakovic
13.30-15.30 BA1CV CV.8 Medische anamnese 3 VO 04 PKV-KC, CQ-4A G.H.M. Leunissen F
13.30-15.30 BA1CV CV.8 Medische anamnese 3 VO 13 PKV-KA, CQ-3A MA Pellikaan-van der Veer
13.30-15.30 BA1SW SW.2 Samenwerken 2 VO 08 9 M.S. Visser
13.30-15.30 BA1SW SW.2 Samenwerken 2 VO 10 8 L van Raalten-Ben Salah
13.30-15.30 BA1SW SW.2 Samenwerken 2 VO 18 12 D Uygun
15.45-17.45 BA1KR CV.7 Inhaal Klinisch redeneren 2 VO BA1 2 D.H.J. Pols, G Elshout
19.59-22.59 BA1B9 ZO.2 Zout en water reabsorptie & zuurbase reg ZO BA1 B.C. Tilly, A.J.M. Verhoeven

Week 5 wo 31-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA1B9 VO.1 Meten van prostaat weerstand VO 01, 02, 03, 04 EE-1473 J.J.M. Pel
08.30-10.30 BA1B9 VO.2 Afb. onderzoek van nieren en urinewegen VO 36, 37, 38, 39, 40 COO-3 A.S. Devos, J.F. Veenland
08.30-10.30 BA1CV CV.8 Medische anamnese 3 VO 16 PKV-C+PKV-KC W Couprie
08.30-10.30 BA1CV CV.8 Medische anamnese 3 VO 19 PKV-KE, CQ-3C GCA Peelen
08.30-10.30 BA1CV CV.8 Medische anamnese 3 VO 23 PKV-KA, CQ-3A A. van der Velden
08.30-10.30 BA1SW SW.2 Samenwerken 2 VO 17 1 R. de Jongh
08.30-10.30 BA1SW SW.2 Samenwerken 2 VO 22 9 CS Ramsaran
10.45-12.45 BA1B9 VO.1 Meten van prostaat weerstand VO 21, 22, 23, 24 EE-1473 J.J.M. Pel
10.45-12.45 BA1B9 VO.2 Afb. onderzoek van nieren en urinewegen VO 07, 08, 09, 14, 15 COO-3 A.S. Devos, J.F. Veenland
10.45-12.45 BA1CV CV.8 Medische anamnese 3 VO 20 PKV-KC, CQ-4A GCA Peelen
10.45-12.45 BA1CV CV.8 Medische anamnese 3 VO 25 PKV-KE, CQ-3C M. Vojinovic-Novakovic
10.45-12.45 BA1SW SW.2 Samenwerken 2 VO 05 9 AHE van Beeck
10.45-12.45 BA1SW SW.2 Samenwerken 2 VO 38 10 LE van Hoogdalem
13.30-15.30 BA1B9 VO.1 Meten van prostaat weerstand VO 29, 30, 31, 32 EE-1473 J.J.M. Pel
13.30-15.30 BA1B9 VO.2 Afb. onderzoek van nieren en urinewegen VO 10, 11, 16, 17, 18 COO-3 A.S. Devos, J.F. Veenland
13.30-15.30 BA1CV CV.8 Medische anamnese 3 VO 14 PKV-KC, CQ-3A EE Plouvier
19.59-22.59 BA1B9 ZO.3 Het zuur - base evenwicht (COO) ZO BA1 A.J.M. Verhoeven, B.C. Tilly

Week 5 do 01-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA1B9 VO.1 Meten van prostaat weerstand VO 09, 10, 11, 12 EE-1473 J.J.M. Pel
08.30-10.30 BA1CV CV.8 Medische anamnese 3 VO 26 PKV-KA, CQ-3A W Couprie
08.30-10.30 BA1CV CV.8 Medische anamnese 3 VO 31 PKV-KC, CQ-4A MA Pellikaan-van der Veer
08.30-10.30 BA1CV CV.8 Medische anamnese 3 VO 32 PKV-KB, CQ-3C A. van der Velden
08.30-10.30 BA1SW SW.2 Samenwerken 2 VO 16 2 JAB Hopman
08.30-10.30 BA1SW SW.2 Samenwerken 2 VO 20 10 M Hermus
08.30-10.30 BA1SW SW.2 Samenwerken 2 VO 29 7 A. Beerthuizen
08.30-10.30 BA1SW SW.2 Samenwerken 2 VO 30 9 J.S. Voerman
10.45-13.15 BA1JC, BA1B8 Journal Club VO 26, 27 4 RK Los, R. Zietse
10.45-12.45 BA1B9 VO.1 Meten van prostaat weerstand VO 13, 14, 15, 16 EE-1473 J.J.M. Pel
10.45-12.45 BA1B9 VO.2 Afb. onderzoek van nieren en urinewegen VO 06, 19, 20, 21, 25 COO-3 A.S. Devos, J.F. Veenland
10.45-12.45 BA1CV CV.8 Medische anamnese 3 VO 29 PKV-KA, CQ-3A W.B. de Koning
10.45-12.45 BA1CV CV.8 Medische anamnese 3 VO 38 PKV-KB, CQ-3C M. Vojinovic-Novakovic
13.30-15.30 BA1B9 VO.1 Meten van prostaat weerstand VO 37, 38, 39, 40 EE-1473 J.J.M. Pel
13.30-15.30 BA1B9 VO.2 Afb. onderzoek van nieren en urinewegen VO 12, 13, 22, 23, 24 COO-3 A.S. Devos, J.F. Veenland
13.30-15.30 BA1SW SW.2 Samenwerken 2 VO 02 1 J.S. Voerman
20.59-22.59 BA1B9 ZO.4 Zuur-base regulatie door de nier ZO BA1 B.C. Tilly, A.J.M. Verhoeven

Week 5 vr 02-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA1B9 VO.1 Meten van prostaat weerstand VO 05, 06, 07, 08 EE-1473 J.J.M. Pel
08.30-10.30 BA1CV CV.8 Medische anamnese 3 VO 18 PKV-KE, CQ-3C G.H.M. Leunissen
08.30-10.30 BA1CV CV.8 Medische anamnese 3 VO 37 PKV-KA, CQ-3A HG Rijksen
10.45-12.45 BA1B9 VO.1 Meten van prostaat weerstand VO 17, 18, 19, 20 EE-1473 J.J.M. Pel
10.45-12.45 BA1CV CV.8 Medische anamnese 3 VO 11 PKV-KA, CQ-3A G.H.M. Leunissen
10.45-12.45 BA1SW SW.2 Samenwerken 2 VO 39 1 S Redeker
13.30-15.30 BA1CV CV.8 Medische anamnese 3 VO 22 PKV-KA, CQ-3A EE Plouvier
20.59-23.59 BA1B9 ZO.5 Kalium huishouding ZO BA1 A.J.M. Verhoeven, R. Zietse

Week 6 ma 05-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.15 BA1B9 RB Responsiebijeenkomst (wk 1B9) RB BA1 CO-1/2 R. Zietse, E.J. Hoorn
09.30-10.15 BA1B10 HC.1 Acute nierinsuffiecientie HC BA1 CO-1/2 R. Zietse
10.30-11.15 BA1B10 HC.2 Klinische stoornissen in kalium balans HC BA1 CO-1/2 E.J. Hoorn
11.30-12.15 BA1B10 HC.3 Klinische stoornissen in zuur-base balan HC BA1 CO-1/2 R. Zietse
13.30-15.30 BA1B10 VO.1 Acute ontregeling milieu interieur VO 06, 07, 08, 09, 10 CQ-A R. Zietse, E.J. Hoorn
13.30-15.30 BA1B7 VO.2 Herh Prakt spirometrie inschr Sin-Online VO BA1 COO-3 M. Wapenaar
13.30-15.30 BA1SW SW.2 Inhaal Samenwerken 2 VO BA1 7 CS Ramsaran
15.45-17.45 BA1B10 VO.1 Acute ontregeling milieu interieur VO 01, 02, 03, 04, 05 CQ-A R. Zietse, E.J. Hoorn
15.45-17.45 BA1CV CV.8 Inhaal Medische anamnese 3 VO BA1 PKV-KA, CQ-3A J. Damen
18.59-22.59 BA1B10 ZO.1 Acute nierinsufficientie ZO BA1 R. Zietse

Week 6 di 06-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.15 BA1B10 HC.4 Ethische dilemma orgaandonatie HC BA1 CO-1/2 G van Dijk
10.30-11.15 BA1B10 HC.5 Wat is een lichaam? HC BA1 CO-1/2 M.H.N. Schermer
11.30-12.15 BA1B10 IC.6 Integratiecollege (wk 1B10) IC BA1 CO-1/2 R. Zietse
12.30-13.15 BA1B10 HC.7 Acute geneeskunde - 1 HC BA1 CO-1/2 MME Wijffels
13.30-15.30 BA1B10 VO.1 Acute ontregeling milieu interieur VO 21, 22, 23, 24, 25 CQ-A R. Zietse, E.J. Hoorn
13.30-17.45 BA1CV CV.9a-10-11 Opname VO 28 PKV-KE W.B. de Koning, A. van t Spijker
15.45-17.45 BA1B10 VO.1 Acute ontregeling milieu interieur VO 11, 12, 13, 14, 15 CQ-A R. Zietse, E.J. Hoorn
15.45-17.45 BA1CV CV.8 Inhaal Medische anamnese 3 VO BA1 PKV-KA, CQ-3A MHE Elbers
18.59-22.59 BA1B10 ZO.2 Integratie casus nierfunctie ZO BA1 R. Zietse

Week 6 wo 07-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA1B10 VO.1 Acute ontregeling milieu interieur VO 36, 37, 38, 39, 40 CQ-A R. Zietse, E.J. Hoorn
08.30-12.45 BA1CV CV.9a-10-11 Opname VO 21 PKV-KA EE Plouvier, J.S. Voerman
10.45-12.45 BA1B10 VO.1 Acute ontregeling milieu interieur VO 16, 17, 18, 19, 20 CQ-A R. Zietse, E.J. Hoorn
13.30-15.30 BA1B10 VO.1 Acute ontregeling milieu interieur VO 31, 32, 33, 34, 35 CQ-A R. Zietse, E.J. Hoorn
13.30-17.45 BA1CV CV.9a-10-11 Opname VO 19 PKV-KB GCA Peelen, AHE van Beeck
13.30-17.45 BA1CV CV.9a-10-11 Opname VO 38 PKV-KE M. Vojinovic-Novakovic, LE van Hoogdalem
15.45-17.45 BA1B10 VO.1 Acute ontregeling milieu interieur VO 26, 27, 28, 29, 30 CQ-A R. Zietse, E.J. Hoorn
15.45-17.45 BA1SW SW.2 Inhaal Samenwerken 2 VO BA1 2 S Redeker

Week 6 do 08-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-22.00 TTBA1 Roostervrij t.b.v. Tentamen 1B2 TT BA1

Week 6 vr 09-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-22.00 TTBA1 Roostervrij t.b.v. Tentamen 1B2 TT BA1
09.00-12.30 TTBA1 Tentamen 1B2 (Dyslectici) TT BA1 Woudestein Leuven, Woudestein Bergen
09.30-12.30 TTBA1 Tentamen 1B2 TT BA1 Woudestein Van der Goot-gebouw J.J.M. Pel

Week 7 ma 12-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
09.30-10.15 BA1B11 PD.1 Interstitiele afwijkingen PD BA1 CO-1/2 M.S. Wijsenbeek-Lourens
10.30-11.15 BA1B11 HC.2 Pathogenese van longfibrose HC BA1 CO-1/2 JR Miedema
11.30-12.15 BA1B11 HC.3 Longfunctie en interstitiele afwijkingen HC BA1 CO-1/2 M. Wapenaar
13.30-15.30 BA1B11 VO.1 Inspanningsfysiologie VO 13, 14, 15, 16 EE-1473 M. Wapenaar, J.J.M. Pel, J. van der Steen, D. Merkus
13.30-15.30 BA1B11 VO Acute geneeskunde - 1 (verpl) VO 01, 02, 03 CQ-1B, CQ-1C, CQ-1Da, CQ-1Db MME Wijffels
13.30-17.45 BA1CV CV.9a-10-11 Opname VO 07 PKV-KB HG Rijksen, JAB Hopman
13.30-17.45 BA1CV CV.9a-10-11 Opname VO 08 PKV-KC M. Vojinovic-Novakovic, M.S. Visser
13.30-17.45 BA1CV CV.9a-10-11 Opname VO 18 PKV-KA G.H.M. Leunissen, D Uygun
13.30-17.45 BA1CV CV.9a-10-11 Opname VO 22 PKV-KE EE Plouvier, CS Ramsaran
15.45-17.45 BA1B11 VO.1 Inspanningsfysiologie VO 29, 30, 31, 32 EE-1473 M. Wapenaar, J.J.M. Pel, J. van der Steen, D. Merkus
15.45-17.45 BA1B11 VO Acute geneeskunde - 1 (verpl) VO 04, 05, 06 CQ-1B, CQ-1C, CQ-1Da, CQ-1Db MME Wijffels
18.59-22.59 BA1B11 ZO.1 Longfunctie bij interstitiele afwijkinge ZO BA1 M. Wapenaar

Week 7 di 13-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.15 BA1B11 HC.4 Samenwerk. bij diagn v pulmonaal ziekteb HC BA1 CO-1/2 JH von der Thusen, A.E. Odink, M.S. Wijsenbeek-Lourens
09.30-10.15 BA1B11 HC.5 Longafw d inademing schadelijke stoffen HC BA1 CO-1/2 L.M. van den Toorn
10.30-11.15 BA1B11 HC.6 Extrinsieke allergische alveolitis HC BA1 CO-1/2 L.M. van den Toorn
11.30-12.15 BA1B11 HC.7 Falende longen HC BA1 CO-1/2 R.A.S. Hoek
13.30-15.30 BA1B11 VO.1 Inspanningsfysiologie VO 17, 18, 19, 20 EE-1473 M. Wapenaar, J.J.M. Pel, J. van der Steen, D. Merkus
13.30-15.30 BA1B11 VO Acute geneeskunde - 1 (verpl) VO 07, 08, 09 CQ-1B, CQ-1C, CQ-1Da, CQ-1Db MME Wijffels
13.30-17.45 BA1CV CV.9a-10-11 Opname VO 40 PKV-KE M. Vojinovic-Novakovic, M.S. Visser
15.45-17.45 BA1B11 VO Acute geneeskunde - 1 (verpl) VO 10, 11, 12 CQ-1B, CQ-1C, CQ-1Da, CQ-1Db MME Wijffels
19.59-22.59 BA1B11 ZO.2 Kosten & volksgezondheidseff. van roken ZO BA1 S.J. Otto

Week 7 wo 14-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA1B11 VO.1 Inspanningsfysiologie VO 01, 02, 03, 04 EE-1473 M. Wapenaar, J.J.M. Pel, J. van der Steen, D. Merkus
08.30-10.30 BA1B11 VO Acute geneeskunde - 1 (verpl) VO 13, 14, 15 CQ-1B, CQ-1C, CQ-1Da, CQ-1Db MME Wijffels
08.30-12.45 BA1CV CV.9a-10-11 Opname VO 32 PKV-KA A. van der Velden, CS Ramsaran
10.45-12.45 BA1B11 VO Acute geneeskunde - 1 (verpl) VO 16, 17, 18 CQ-1B, CQ-1C, CQ-1Da, CQ-1Db MME Wijffels
13.30-15.30 BA1B11 VO.1 Inspanningsfysiologie VO 25, 26, 27, 28 EE-1473 M. Wapenaar, J.J.M. Pel, J. van der Steen, D. Merkus
13.30-15.30 BA1B11 VO Acute geneeskunde - 1 (verpl) VO 19, 20, 21 CQ-1B, CQ-1C, CQ-1Da, CQ-1Db MME Wijffels
13.30-17.45 BA1CV CV.9a-10-11 Opname VO 16 PKV-KA W Couprie, JAB Hopman
13.30-17.45 BA1CV CV.9a-10-11 Opname VO 24 PKV-KB M. Vojinovic-Novakovic, LE van Hoogdalem
13.30-17.45 BA1CV CV.9a-10-11 Opname VO 36 PKV-KC EE Plouvier, S Redeker
15.45-17.45 BA1B11 VO Acute geneeskunde - 1 (verpl) VO 37, 38, 39, 40 CQ-1B, CQ-1C, CQ-1Da, CQ-1Db, CQ-1A MME Wijffels
20.59-22.59 BA1B11 ZO.3 Pneumothorax ZO BA1 L.M. van den Toorn

Week 7 do 15-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA1B11 VO.1 Inspanningsfysiologie VO 09, 10, 11, 12 EE-1473 M. Wapenaar, J.J.M. Pel, J. van der Steen, D. Merkus
08.30-10.30 BA1B11 VO Acute geneeskunde - 1 (verpl) VO 22, 23, 24 CQ-1B, CQ-1C, CQ-1Da, CQ-1Db MME Wijffels
08.30-12.45 BA1CV CV.9a-10-11 Opname VO 29 PKV-KB W.B. de Koning, A. Beerthuizen
09.30-12.00 BA1JC, BA1B11 Journal Club VO 36, 37 4 P.W. Moorman
10.45-13.15 BA1JC, BA1B11 Journal Club VO 12, 09 5 A.J.M. Verhoeven
10.45-13.15 BA1JC, BA1B11 Journal Club VO 10, 13 6 N Aarts
10.45-12.45 BA1B11 VO Acute geneeskunde - 1 (verpl) VO 25, 26, 27 CQ-1B, CQ-1C, CQ-1Da, CQ-1Db MME Wijffels
13.30-15.30 BA1B11 VO.1 Inspanningsfysiologie VO 21, 22, 23, 24 EE-1473 M. Wapenaar, J.J.M. Pel, J. van der Steen, D. Merkus
13.30-15.30 BA1B11 VO Acute geneeskunde - 1 (verpl) VO 28, 29, 30 CQ-1B, CQ-1C, CQ-1Da, CQ-1Db MME Wijffels
13.30-17.45 BA1CV CV.9a-10-11 Opname VO 26 PKV-KC W Couprie, A. Beerthuizen
13.30-17.45 BA1CV CV.9a-10-11 Opname VO 27 PKV-KE MHE Elbers, J.S. Voerman
15.45-17.45 BA1B11 VO.1 Inspanningsfysiologie VO 37, 38, 39, 40 EE-1473 M. Wapenaar, J.J.M. Pel, J. van der Steen, D. Merkus

Week 7 vr 16-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-12.30 BA1CV CV.9b Studenten kijken video (Inschr SinOnlin) VO BA1 22
10.45-12.45 BA1B11 VO Acute geneeskunde - 1 (verpl) VO 31, 32, 33 CQ-1B, CQ-1C, CQ-1Da, CQ-1Db MME Wijffels
13.30-15.30 BA1B11 VO.1 Inspanningsfysiologie VO 05, 06, 07, 08 EE-1473 M. Wapenaar, J.J.M. Pel, J. van der Steen, D. Merkus
13.30-15.30 BA1B11 VO Acute geneeskunde - 1 (verpl) VO 34, 35, 36 CQ-1B, CQ-1C, CQ-1Da, CQ-1Db MME Wijffels
13.30-17.45 BA1CV CV.9a-10-11 Opname VO 03 PKV-KC M. Vojinovic-Novakovic, D Lo Fo Wong
15.45-17.45 BA1B11 VO.1 Inspanningsfysiologie VO 33, 34, 35, 36 EE-1473 M. Wapenaar, J.J.M. Pel, J. van der Steen, D. Merkus

Week 8 ma 19-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.30 BA1B11 IC/RB Integratiecollege/Responsie (wk 1B11) IC BA1 CO-1/2 M. Wapenaar, M.S. Wijsenbeek-Lourens
10.15-11.15 BA1B12 PD.2 Live patientendemo: ritmerstoornis PD BA1 CO-1/2 SA Wijchers
11.30-12.15 BA1B12 HC.1 Diagn & behand atherosclerot. compl. HC BA1 CO-1/2 OC Manintveld
13.30-15.30 BA1B12 VO.1 Een patient met bloedingsneiging VO 06, 07, 08, 09, 10 31 F.W.G. Leebeek, M.J.H.A. Kruip
13.30-15.30 BA1B12 VO Acute geneeskunde - 2 (verpl) VO 01, 02, 03 CQ-1B, CQ-1C, CQ-1Da, CQ-1Db MME Wijffels
13.30-17.30 BA1CV CV.9b Studenten kijken video (Inschr SinOnlin) VO BA1 COO-3
13.30-17.45 BA1CV CV.9a-10-11 Opname VO 04 PKV-KA G.H.M. Leunissen, L van Raalten-Ben Salah
15.45-17.45 BA1B12 VO Acute geneeskunde - 2 (verpl) VO 07, 08, 09 CQ-1B, CQ-1C, CQ-1Da, CQ-1Db MME Wijffels
18.00-20.00 BA1B12 VO Inh. Acute geneeskunde - 1 VO BA1 CQ-1A MME Wijffels
19.59-22.59 BA1B12 ZO.1 Longembolie ZO BA1 L.M. van den Toorn

Week 8 di 20-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.15 BA1B12 HC.3 Therapie van perifeer vaatlijden HC BA1 CO-1/2 S. ten Raa
10.15-10.30 BA1B12 PD.4 Live patientendemo: hartcatheterisatie PD BA1 CO-1/2 M. Michels, N.M.D.A. van Mieghem
10.45-11.30 BA1B12 HC.5 Aneurysma van de abdominale aorta HC BA1 CO-1/2 S. ten Raa
11.45-12.30 BA1B12 HC.6 Diepe veneuze trombose HC BA1 CO-1/2 F.W.G. Leebeek
13.00-15.30 BA1JC, BA1B12 Journal Club VO 04, 07 5 P.W. Moorman, OC Manintveld
13.30-15.30 BA1B12 VO.1 Een patient met bloedingsneiging VO 11, 12, 13, 14, 15 39 F.W.G. Leebeek, M.J.H.A. Kruip
13.30-15.30 BA1B12 VO Acute geneeskunde - 2 (verpl) VO 19, 20, 21 CQ-1B, CQ-1C, CQ-1Da, CQ-1Db MME Wijffels
13.30-17.45 BA1CV CV.9a-10-11 Opname VO 10 PKV-KB JGM Kievit, L van Raalten-Ben Salah
13.30-17.45 BA1CV CV.9a-10-11 Opname VO 31 PKV-KA MA Pellikaan-van der Veer, A. Beerthuizen F
13.30-17.45 BA1CV CV.9a-10-11 Opname VO 35 PKV-KE EE Plouvier, A. van t Spijker
15.45-17.45 BA1B12 VO.1 Een patient met bloedingsneiging VO 36, 37, 38, 39, 40 39 F.W.G. Leebeek, M.J.H.A. Kruip
15.45-17.45 BA1B12 VO Acute geneeskunde - 2 (verpl) VO 13, 14, 15 CQ-1B, CQ-1C, CQ-1Da, CQ-1Db MME Wijffels
20.59-22.59 BA1B12 ZO.1 Longembolie ZO BA1 L.M. van den Toorn

Week 8 wo 21-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.15 BA1B12 HC.7 Antistollingstherapie HC BA1 CO-1/2 F.W.G. Leebeek
09.30-10.15 BA1B12 HC.8 Longembolie HC BA1 CO-1/2 L.M. van den Toorn
10.30-11.15 BA1B12 HC.9 Cerebrovasculaire aandoeningen HC BA1 CO-1/2 S. ten Raa
11.30-12.15 BA1B12 NB Nabespreking tentamen 1B2 NB BA1 CO-1/2 OC Manintveld, SA Wijchers, M. Michels
13.30-15.30 BA1B12 VO.1 Een patient met bloedingsneiging VO 16, 17, 18, 19, 20 31 F.W.G. Leebeek, M.J.H.A. Kruip
13.30-15.30 BA1B12 VO Acute geneeskunde - 2 (verpl) VO 22, 23, 24 CQ-1B, CQ-1C, CQ-1Da, CQ-1Db MME Wijffels
13.30-17.45 BA1CV CV.9a-10-11 Opname VO 05 PKV-KA G.H.M. Leunissen, AHE van Beeck
13.30-17.45 BA1CV CV.9a-10-11 Opname VO 06 PKV-KB EE Plouvier, CS Ramsaran
13.30-17.45 BA1CV CV.9a-10-11 Opname VO 30 PKV-KC GCA Peelen, J.S. Voerman
13.30-17.45 BA1CV CV.9a-10-11 Opname VO 39 PKV-KE M. Vojinovic-Novakovic, S Redeker
15.45-17.45 BA1B12 VO.1 Een patient met bloedingsneiging VO 21, 22, 23, 24, 25 31 F.W.G. Leebeek, M.J.H.A. Kruip
15.45-17.45 BA1B12 VO Acute geneeskunde - 2 (verpl) VO 16, 17, 18 CQ-1B, CQ-1C, CQ-1Da, CQ-1Db MME Wijffels
20.59-22.59 BA1B12 ZO.2 Vaatfunctiestoornissen ZO BA1 S. ten Raa

Week 8 do 22-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.00 BA1B12 PD.10 Live Hartoperatie PD BA1 CO-1/2 A.P. Kappetein, M. Michels
10.45-12.45 BA1B12 VO.1 Een patient met bloedingsneiging VO 31, 32, 33, 34, 35 31 F.W.G. Leebeek, M.J.H.A. Kruip
10.45-12.45 BA1B12 VO Acute geneeskunde - 2 (verpl) VO 37, 38, 39, 40 CQ-1B, CQ-1C, CQ-1Da, CQ-1Db MME Wijffels
13.00-15.30 BA1JC, BA1B12 Journal Club VO 03, 06 4 P.W. Moorman, OC Manintveld
13.00-15.30 BA1JC, BA1B12 Journal Club VO 08, 11 5 RK Los, OC Manintveld
13.30-15.30 BA1B12 VO.1 Een patient met bloedingsneiging VO 26, 27, 28, 29, 30 31 F.W.G. Leebeek, M.J.H.A. Kruip
13.30-15.30 BA1B12 VO Acute geneeskunde - 2 (verpl) VO 31, 32, 33 CQ-1B, CQ-1C, CQ-1Da, CQ-1Db MME Wijffels
13.30-17.45 BA1CV CV.9a-10-11 Opname VO 02 PKV-KC MHE Elbers, J.S. Voerman
13.30-17.45 BA1CV CV.9a-10-11 Opname VO 17 PKV-KE R. de Jongh, F.B.M. Gan-Creijghton
13.30-17.45 BA1CV CV.9a-10-11 Opname VO 23 PKV-KA A. van der Velden, D Uygun
15.45-17.45 BA1B12 VO Acute geneeskunde - 2 (verpl) VO 28, 29, 30 CQ-1B, CQ-1C, CQ-1Da, CQ-1Db MME Wijffels

Week 8 vr 23-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.15 BA1B12 EV Evaluatie thema 1B2 (alleen JVT-1) EV BA1 5 R. Zietse, D Akkermans, P.H. Erkens-Pijper
08.30-10.30 BA1B12 VO Acute geneeskunde - 2 (verpl) VO 25, 26, 27 CQ-1B, CQ-1C, CQ-1Da, CQ-1Db MME Wijffels
08.30-12.45 BA1CV CV.9a-10-11 Opname VO 09 PKV-KA W.B. de Koning, D Lo Fo Wong F
10.45-12.45 BA1B12 VO.1 Een patient met bloedingsneiging VO 01, 02, 03, 04, 05 36 F.W.G. Leebeek, M.J.H.A. Kruip
10.45-12.45 BA1B12 VO Acute geneeskunde - 2 (verpl) VO 34, 35, 36 CQ-1B, CQ-1C, CQ-1Da, CQ-1Db MME Wijffels
13.30-15.30 BA1B12 VO Acute geneeskunde - 2 (verpl) VO 04, 05, 06 CQ-1B, CQ-1C, CQ-1Da, CQ-1Db MME Wijffels
13.30-17.45 BA1CV CV.9a-10-11 Opname VO 01 PKV-KB J. Damen, M Hermus
13.30-17.45 BA1CV CV.9a-10-11 Opname VO 15 PKV-KC M. Vojinovic-Novakovic, D Lo Fo Wong
13.30-17.45 BA1CV CV.9a-10-11 Opname VO 37 PKV-KE HG Rijksen, S Redeker
15.45-17.45 BA1B12 VO Acute geneeskunde - 2 (verpl) VO 10, 11, 12 CQ-1B, CQ-1C, CQ-1Da, CQ-1Db MME Wijffels

Week 9 ma 26-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.30 BA1B12 RB Responsiebijeenkomst (wk 1B12) RB BA1 CO-1/2 F.W.G. Leebeek, S. ten Raa
09.30-10.15 BA1B13 HC.1 Medicamenteuze behandeling hartziekten HC BA1 CO-1/2 A.H.J. Danser
10.30-11.15 BA1B13 LM.2 Percutane interventies v hartklepziekten LM BA1 CO-1/2 P.P.T. de Jaegere
11.30-12.15 BA1B13 PD.3 Patient met ritmestoornis PD BA1 CO-1/2 SA Wijchers
13.30-15.30 BA1B13 VO.1 Een patient met ritmestoornissen VO 04, 05, 11, 19, 21 31 SA Wijchers
13.30-15.30 BA1B13 VO Acute geneeskunde - 3 (verpl) VO 16, 17, 18 CQ-1B, CQ-1C, CQ-1Da, CQ-1Db MME Wijffels
13.30-17.30 BA1CV CV.9b Studenten kijken video (Inschr SinOnlin) VO BA1 COO-5
15.45-17.45 BA1B13 VO.1 Een patient met ritmestoornissen VO 10, 12, 16, 17, 31 36 SA Wijchers
15.45-17.45 BA1B13 VO Acute geneeskunde - 3 (verpl) VO 11, 19, 21 CQ-1B, CQ-1C, CQ-1Da, CQ-1Db MME Wijffels
19.59-22.59 BA1B13 ZO.1 Farmacotherapie rond h myocard infarct ZO BA1 A.H.J. Danser

Week 9 di 27-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.15 BA1B13 PD.4 Emoties PD BA1 CO-1/2 R. de Jongh F
09.30-10.15 BA1B13 HC.5 Revascularisatie (en nabehandeling) HC BA1 CO-1/2 SA Wijchers
10.30-11.15 BA1B13 HC.6 Ritme- en geleidingsstoornissen HC BA1 CO-1/2 SA Wijchers
11.30-12.15 BA1B13 HC.7 Syncope en plotse dood HC BA1 CO-1/2 SA Wijchers
13.30-15.30 BA1B13 VO.1 Een patient met ritmestoornissen VO 25, 26, 27, 28, 29 31 SA Wijchers
13.30-15.30 BA1B13 VO Acute geneeskunde - 3 (verpl) VO 06, 22, 24 CQ-1B, CQ-1C, CQ-1Da, CQ-1Db MME Wijffels
13.30-17.45 BA1CV CV.9a-10-11 Opname VO 11 PKV-KA G.H.M. Leunissen, M.S. Visser FF
13.30-17.45 BA1CV CV.9a-10-11 Opname VO 12 PKV-KE GCA Peelen, R. de Jongh F
13.30-17.45 BA1CV CV.9a-10-11 Opname VO 13 PKV-KC MA Pellikaan-van der Veer, L van Raalten-Ben Salah FF
15.45-17.45 BA1B13 VO.1 Een patient met ritmestoornissen VO 06, 07, 22, 24, 30 31 SA Wijchers
15.45-17.45 BA1B13 VO Acute geneeskunde - 3 (verpl) VO 25, 26, 27 CQ-1B, CQ-1C, CQ-1Da, CQ-1Db MME Wijffels
18.59-22.59 BA1B13 ZO.2 Interpretatie vh ECG - deel 2 ZO BA1 SA Wijchers

Week 9 wo 28-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.15 BA1B13 HC.8 Pacemaker of ICD HC BA1 CO-1/2 SA Wijchers
09.30-10.15 BA1B13 HC.9 Congenitale hartziekten bij volwassenen HC BA1 CO-1/2 M. Witsenburg
10.45-12.45 BA1B13 VO Acute geneeskunde - 3 (verpl) VO 20, 32, 31 CQ-1B, CQ-1C, CQ-1Da, CQ-1Db MME Wijffels
13.30-16.00 BA1JC, BA1B13 Journal Club VO 30, 31 3 P.W. Moorman, OC Manintveld
13.30-15.30 BA1B13 VO Acute geneeskunde - 3 (verpl) VO 01, 02, 03 CQ-1B, CQ-1C, CQ-1Da, CQ-1Db MME Wijffels
13.30-17.45 BA1CV CV.9a-10-11 Opname VO 14 PKV-KA EE Plouvier, AHE van Beeck
13.30-17.45 BA1CV CV.9a-10-11 Opname VO 20 PKV-KE GCA Peelen, M Hermus
13.30-17.45 BA1CV CV.9a-10-11 Opname VO 34 PKV-KC G.H.M. Leunissen, LE van Hoogdalem
15.45-17.45 BA1B13 VO Acute geneeskunde - 3 (verpl) VO 12, 36, 10 CQ-1B, CQ-1C, CQ-1Da, CQ-1Db MME Wijffels
19.59-22.59 BA1B13 ZO.3 Congenitale hartziekten/Fallot ZO BA1 M. Witsenburg

Week 9 do 01-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA1B13 VO Acute geneeskunde - 3 (verpl) VO 37, 38, 39, 40 CQ-1B, CQ-1C, CQ-1Da, CQ-1Db MME Wijffels
08.30-12.45 BA1CV CV.9a-10-11 Opname VO 33 PKV-KA F.B.M. Gan-Creijghton, M.S. Visser
10.45-12.45 BA1B13 VO Acute geneeskunde - 3 (verpl) VO 07, 08, 09 CQ-1B, CQ-1C, CQ-1Da, CQ-1Db MME Wijffels
13.30-16.00 BA1JC, BA1B13 Journal Club VO 22, 25 3 J.F. Veenland, OC Manintveld
13.30-16.00 BA1JC, BA1B13 Journal Club VO 01, 40 4 P.W. Moorman, OC Manintveld
13.30-16.00 BA1JC, BA1B13 Journal Club VO 38, 39 5 RK Los, OC Manintveld
13.30-15.30 BA1B13 VO.1 Een patient met ritmestoornissen VO 08, 09, 33, 34, 35 31 SA Wijchers
13.30-15.30 BA1B13 VO Acute geneeskunde - 3 (verpl) VO 04, 05, 23 CQ-1B, CQ-1C, CQ-1Da, CQ-1Db MME Wijffels
15.45-17.45 BA1B13 VO Acute geneeskunde - 3 (verpl) VO 28, 29, 30 CQ-1B, CQ-1C, CQ-1Da, CQ-1Db MME Wijffels

Week 9 vr 02-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA1B13 VO.1 Een patient met ritmestoornissen VO 36, 37, 38, 39, 40 31 SA Wijchers
08.30-12.45 BA1CV CV.9a-10-11 Opname VO 25 PKV-KA M. Vojinovic-Novakovic, M Hermus
10.45-12.45 BA1B13 VO.1 Een patient met ritmestoornissen VO 01, 02, 03, 18, 23 31 SA Wijchers
10.45-12.45 BA1B13 VO Acute geneeskunde - 3 (verpl) VO 13, 14, 15 CQ-1B, CQ-1C, CQ-1Da, CQ-1Db MME Wijffels
13.30-15.30 BA1B13 VO.1 Een patient met ritmestoornissen VO 13, 14, 15, 20, 32 31 SA Wijchers
13.30-15.30 BA1B13 VO Acute geneeskunde - 3 (verpl) VO 33, 34, 35 CQ-1B, CQ-1C, CQ-1Da, CQ-1Db MME Wijffels
15.45-17.45 BA1B13 VO Inh. Acute geneeskunde - 2 VO BA1 CQ-1A MME Wijffels