17, 1
04-06-2018 (ma) t/m 10-06-2018 (zo)
Rooster voor groep Bachelor 2
Geproduceerd door IRIS-Planning op zondag 10-06-2018 om 04:22



Week 23 ma 04-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.15 BA2C1 HC.6 De orthopedische patiŽnt HC BA2 CO-3/4 P.K. Bos
09.30-10.15 BA2C1 HC.7 Musculoskeletale radiologie HC BA2 CO-3/4 G.S.R. Muradin
10.30-11.15 BA2C1 HC.8 Geneeskunde en innovatie voorl. VO TU PD BA2 CO-3/4 G.J. Kleinrensink, R.H.M. Goossens
11.30-12.15 BA2C1 HC.9 Schouderaandoeningen HC BA2 CO-3/4 D.E. Meuffels
12.30-13.15 BA2C1 HC.10 Sportgeneeskunde; Wat doet een sportarts HC BA2 CO-3/4 RJ de Vos
13.15-14.30 AST Capita Selecta Lunchlezing - BA1, BA2, BA3 Querido zaal
13.30-14.30 BA2B16 VO.2a Inhaal Vaccinatietraining en isolatie VO BA2 3 E.F. van Beeck
13.30-14.30 BA2C1 VO.2-IVO2 Radiologie schouder bovenarm (verpl) VO 26, 27, 28, 29, 30 COO-3 B.E. Steunenberg
13.30-15.30 BA2C1 VO.1-IVO1 Schouder, bovenarm (verpl) VO 19, 20, 21 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, J.H.J.M. Bessems
13.30-15.30 BA2C1 VO.3 Biomechanica van het bewegingsapparaat VO 13, 31, 32, 05 EE-1473 P.A. Forbes
13.35-15.05 BA2C1 EV Evaluatie 2B3 EV BA2 Lokaal-15 P.L.A. van Daele, C.A.M. Schurink, LGM Bode
14.30-15.30 BA2B16 VO.2b Inhaal Vaccinatietraining en isolatie VO BA2 4 D van Netten
15.45-16.45 BA2C1 VO.2-IVO2 Radiologie schouder bovenarm (verpl) VO 01, 02, 03, 04, 05 COO-3 B.E. Steunenberg
15.45-17.45 BA2C1 VO.1-IVO1 Schouder, bovenarm (verpl) VO 22, 23, 24 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, J.H.J.M. Bessems
15.45-17.45 BA2C1 VO.3 Biomechanica van het bewegingsapparaat VO 06, 14, 09, 15 EE-1473 P.A. Forbes

Week 23 di 05-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA2C1 VO.1-IVO1 Schouder, bovenarm (verpl) VO 25, 26, 27 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, J.H.J.M. Bessems
08.30-10.30 BA2C1 VO.3 Biomechanica van het bewegingsapparaat VO 01, 02, 07, 08 EE-1473 P.A. Forbes
10.45-12.45 BA2C1 VO.1-IVO1 Schouder, bovenarm (verpl) VO 28, 29, 30 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, J.H.J.M. Bessems
10.45-12.45 BA2C1 VO.3 Biomechanica van het bewegingsapparaat VO 18, 22, 23, 24 EE-1473 M.P.J.M. van Riel
11.45-17.15 BA2C2 VO.4 Ergon med (TU Delft+1.5u reistijd)verpl VO 01, 02, 03, 04, 05 Externe ruimte G.J. Kleinrensink
12.15-13.15 BA2C1 VO.2-IVO2 Radiologie schouder bovenarm (verpl) VO 11, 12, 13, 14, 15 COO-3 B.E. Steunenberg
13.30-14.30 BA2C1 VO.2-IVO2 Radiologie schouder bovenarm (verpl) VO 16, 17, 18, 19, 20 COO-3 B.E. Steunenberg
13.30-15.30 BA2C1 VO.1-IVO1 Schouder, bovenarm (verpl) VO 31, 32 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, J.H.J.M. Bessems
13.30-15.30 BA2C1 VO.3 Biomechanica van het bewegingsapparaat VO 21, 29, 30, 12 EE-1473 P.A. Forbes
15.45-16.45 BA2C1 VO.2-IVO2 Radiologie schouder bovenarm (verpl) VO 31, 32 COO-3 B.E. Steunenberg
15.45-17.45 BA2C1 VO.1-IVO1 Schouder, bovenarm (verpl) VO 13, 14, 15 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, J.H.J.M. Bessems
15.45-17.45 BA2C1 VO.3 Biomechanica van het bewegingsapparaat VO 10, 11, 16, 17 EE-1473 P.A. Forbes
20.59-22.59 BA2C1 ZO.3 Ongunstige belasting van het bewegingsap ZO BA2 J.J.M. Pel

Week 23 wo 06-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.30 BA2C1 VO.2-IVO2 Radiologie schouder bovenarm (verpl) VO 06, 07, 08, 09, 10 COO-3 B.E. Steunenberg
08.30-10.30 BA2C1 VO.1-IVO1 Schouder, bovenarm (verpl) VO 01, 02, 03 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, J.H.J.M. Bessems
09.45-10.45 BA2C1 VO.2-IVO2 Radiologie schouder bovenarm (verpl) VO 21, 22, 23, 24, 25 COO-3 B.E. Steunenberg
10.45-12.45 BA2C1 VO.1-IVO1 Schouder, bovenarm (verpl) VO 16, 17, 18 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, J.H.J.M. Bessems
11.15-18.00 INZ Inzage Her GENBA2A2 INZ BA2 COO-3
11.45-17.15 BA2C2 VO.4 Ergon med (TU Delft+1.5u reistijd)verpl VO 11, 12, 13, 14, 15, 31, 32 Externe ruimte G.J. Kleinrensink
15.45-17.45 BA2C1 VO.1-IVO1 Schouder, bovenarm (verpl) VO 04, 05, 06 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, J.H.J.M. Bessems

Week 23 do 07-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.15 BA2C2 HC.1 Anatomie onderarm, pols en hand HC BA2 CO-1/2 G.J. Kleinrensink
09.30-10.15 BA2C2 HC.2 Toegepaste anatomie onderarm, pols, hand HC BA2 CO-1/2 C.A. van Nieuwenhoven
10.30-11.15 BA2C2 HC.3 Pathologie onderarm, pols en hand HC BA2 CO-1/2 J.W. Colaris
11.30-12.15 BA2C2 HC.4 Polsfractuur HC BA2 CO-1/2 P.P. de Rooij
12.30-13.15 BA2C2 LM.5 De hand in de ruimte LM BA2 CO-1/2 C.A. van Nieuwenhoven
13.30-14.30 BA2C2 VO.3 Radiologie onderarm, pols (verpl) VO 06, 13, 14, 22 COO-5 E.H.G. Oei
13.30-15.30 BA2C2 VO.1-IVO1 Onderarm, pols en hand (verpl) VO 07, 08, 09 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, C.A. van Nieuwenhoven
13.30-15.30 BA2C2 VO.5 IVO Patients partners (verpl) VO 01, 02, 03 23 M. Vis
15.45-17.45 BA2C2 VO.1-IVO1 Onderarm, pols en hand (verpl) VO 10, 11, 12 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, C.A. van Nieuwenhoven
15.45-17.45 BA2C2 VO.5 IVO Patients partners (verpl) VO 16, 17, 18 23 M. Vis
19.59-22.59 BA2C2 ZO.1 Aanpak mono-artritis ZO BA2 M. Vis

Week 23 vr 08-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.15 BA2C2 HC.6 Tumoren van het steun- en bewegingsappar HC BA2 CO-1/2 J.H.J.M. Bessems
09.30-10.15 BA2C2 HC.10 Pijnmechanismen en pijnmedicatie bij inf HC BA2 CO-1/2 A.H.J. Danser, M. Vis
10.30-11.15 BA2C2 PD.8 Gewrichtsbeschadiging bij inflammatoire PD BA2 CO-1/2 J.W. Colaris
11.30-12.15 BA2C2 HC.7 Osteomyelitis en spondylodiscitis HC BA2 CO-1/2 J.H.J.M. Bessems
12.30-13.15 BA2C1 NB Nabespreking TT 2B3 NB BA2 CO-1/2 P.L.A. van Daele, C.A.M. Schurink, LGM Bode
13.30-14.30 BA2C2 VO.3 Radiologie onderarm, pols (verpl) VO 01, 02, 03, 04, 05 COO-5 H. Boulkhrif
13.30-15.30 BA2C2 VO.2-IVO2 Bovenste extremiteit (verpl) VO 08 PKV-C J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen
13.30-15.30 BA2C2 VO.2-IVO2 Bovenste extremiteit (verpl) VO 09 PKV-D J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen
13.30-15.30 BA2C2 VO.2-IVO2 Bovenste extremiteit (verpl) VO 10 PKV-E J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen
13.30-15.30 BA2C2 VO.2-IVO2 Bovenste extremiteit (verpl) VO 07 PKV-B J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen
13.30-15.30 BA2C2 VO.1-IVO1 Onderarm, pols en hand (verpl) VO 13, 14, 15 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, C.A. van Nieuwenhoven
13.30-15.30 BA2C2 VO.5 IVO Patients partners (verpl) VO 28, 29, 30 23 M. Vis
14.45-15.45 BA2C2 VO.3 Radiologie onderarm, pols (verpl) VO 11, 12, 16, 17, 18 COO-5 H. Boulkhrif
15.45-17.45 BA2C2 VO.2-IVO2 Bovenste extremiteit (verpl) VO 12 PKV-C J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen
15.45-17.45 BA2C2 VO.2-IVO2 Bovenste extremiteit (verpl) VO 13 PKV-D J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen
15.45-17.45 BA2C2 VO.2-IVO2 Bovenste extremiteit (verpl) VO 14 PKV-E J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen
15.45-17.45 BA2C2 VO.1-IVO1 Onderarm, pols en hand (verpl) VO 16, 17, 18 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, C.A. van Nieuwenhoven
15.45-17.45 BA2C2 VO.2-IVO2 Bovenste extremiteit (verpl) VO 11 PKV-B J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen
15.45-17.45 BA2C2 VO.5 IVO Patients partners (verpl) VO 31, 32 23 M. Vis
16.00-17.00 BA2C2 VO.3 Radiologie onderarm, pols (verpl) VO 07, 08, 09, 10, 15 COO-5 H. Boulkhrif
20.59-22.59 BA2C2 ZO.2 Biomechanische achtergrond ZO BA2 J.J.M. Pel, P.A. Forbes