17, 1
19-02-2018 (ma) t/m 25-02-2018 (zo)
Rooster voor groep Bachelor 3
Geproduceerd door IRIS-Planning op dinsdag 20-02-2018 om 04:32



Week 8 ma 19-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.30 BA3A13 VO.1 Discussiebijeenk. discussienota (verpl) VO 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07 10 I. Schipper
08.30-09.30 BA3A13 VO.1 Discussiebijeenk. discussienota (verpl) VO 08, 09, 10, 11, 12, 13, 14 11 L.L.E. Bolt
08.30-09.30 BA3A13 VO.1 Discussiebijeenk. discussienota (verpl) VO 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 12 F. Petrij
08.30-09.30 BA3A13 VO.1 Discussiebijeenk. discussienota (verpl) VO 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 28 I.A. Brusse
08.30-09.30 BA3A13 VO.1 Discussiebijeenk. discussienota (verpl) VO 29, 30, 31, 32 37 P.M.J. Kalkman
10.45-12.45 BA3CV CV.56 Medische anamnese 12/gespreksvaard 11 VO 06 11 HG Rijksen, D Lo Fo Wong
10.45-12.45 BA3CV CV.56 Medische anamnese 12/gespreksvaard 11 VO 18 1 JAB Hopman, MHE Elbers
10.45-12.45 BA3CV CV.56 Medische anamnese 12/gespreksvaard 11 VO 21 37 F.B.M. Gan-Creijghton, AHE van Beeck
10.45-12.45 BA3CV CV.56 Medische anamnese 12/gespreksvaard 11 VO 23 CQ-1C M. Vojinovic-Novakovic, D Uygun
10.45-12.45 BA3CV SW.8 Samenwerken 8 VO 09 12 CS Ramsaran
10.45-12.45 BA3KR CV.55 Klinisch redeneren 10 VO 15 8 S Buis
10.45-12.45 BA3KR CV.55 Klinisch redeneren 10 VO 22 10 I.C. Niemeijer
10.45-12.45 BA3SW SW.8 Samenwerken 8 VO 07 2 L van Raalten-Ben Salah
13.30-15.30 BA3CV SW.8 Samenwerken 8 VO 23 12 D Uygun
13.30-15.30 BA3SW SW.8 Samenwerken 8 VO 04 11 R. de Jongh
13.30-15.30 BA3SW SW.8 Samenwerken 8 VO 21 37 AHE van Beeck
15.45-17.45 BA3CV CV.56 Medische anamnese 12/gespreksvaard 11 VO 05 12 F.B.M. Gan-Creijghton, AHE van Beeck
15.45-17.45 BA3CV CV.56 Medische anamnese 12/gespreksvaard 11 VO 20 11 MHE Elbers, D Uygun

Week 8 di 20-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-22.00 TTBA3 Roostervrij t.b.v. Tentamen 3A2 TT BA3

Week 8 wo 21-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-22.00 TTBA3 Roostervrij t.b.v. Tentamen 3A2 TT BA3
09.00-12.30 TTBA3 Tentamen 3A2 (Dyslectici) TT BA3 Woudestein Leuven, Woudestein Bergen
09.30-12.30 TTBA3 Tentamen 3A2 TT BA3 Woudestein Van der Goot-gebouw F. Petrij, P.M.J. Kalkman

Week 8 do 22-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.30 BA3A13 VO.2 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 31 28 P.M.J. Kalkman
08.30-10.30 BA3CV CV.56 Medische anamnese 12/gespreksvaard 11 VO 17 CQ-1C M. Vojinovic-Novakovic, R. de Jongh
08.30-10.30 BA3CV CV.56 Medische anamnese 12/gespreksvaard 11 VO 19 12 W Couprie, A. Beerthuizen
08.30-10.30 BA3CV SW.8 Samenwerken 8 VO 29 7 D Uygun
08.30-10.30 BA3KR CV.55 Klinisch redeneren 10 VO 07 10 Z. Moallemzadeh
09.30-10.30 BA3A13 VO.2 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 32 28 P.M.J. Kalkman
09.45-10.45 BA3A13 VO.2 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 06 8 J.S.E. Laven
10.45-11.45 BA3A13 VO.2 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 04 8 J.S.E. Laven
10.45-11.45 BA3A13 VO.2 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 13 9 S.R. Riedijk
10.45-11.45 BA3A13 VO.2 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 19 11 J.M. Bolt
11.45-12.45 BA3A13 VO.2 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 05 8 J.S.E. Laven
11.45-12.45 BA3A13 VO.2 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 14 9 S.R. Riedijk
11.45-12.45 BA3A13 VO.2 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 20 11 J.M. Bolt
12.00-14.00 BA3CV SW.8 Samenwerken 8 VO 19 10 A. Beerthuizen
12.30-13.30 BA3A13 VO.2 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 03 13 R. Knol
12.30-13.30 BA3A13 VO.2 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 24 12 A.T.J.I. Go
12.45-13.45 BA3A13 VO.2 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 15 9 S.R. Riedijk
12.45-13.45 BA3A13 VO.2 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 21 11 J.M. Bolt
13.30-14.30 BA3A13 VO.2 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 02 13 R. Knol
13.30-14.30 BA3A13 VO.2 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 10 28 A.J. Eggink
13.30-14.30 BA3A13 VO.2 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 16 7 I. Schipper
13.30-14.30 BA3A13 VO.2 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 23 12 A.T.J.I. Go
13.30-14.30 BA3A13 VO.2 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 28 25 A. van t Spijker
14.30-15.30 BA3A13 VO.2 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 11 28 A.J. Eggink
14.30-15.30 BA3A13 VO.2 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 17 7 I. Schipper
14.30-15.30 BA3A13 VO.2 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 22 12 A.T.J.I. Go
14.30-15.30 BA3A13 VO.2 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 29 25 A. van t Spijker
14.45-15.45 BA3A13 VO.2 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 25 9 F. Petrij
15.30-16.30 BA3A13 VO.2 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 12 28 A.J. Eggink
15.30-16.30 BA3A13 VO.2 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 18 8 I. Schipper
15.30-16.30 BA3A13 VO.2 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 30 25 A. van t Spijker
15.45-16.45 BA3A13 VO.2 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 26 9 F. Petrij
16.45-17.45 BA3A13 VO.2 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 27 9 F. Petrij
18.00-21.00 AOO Voorl.bijeenk. Research Masters - BA3 CO-4 J.L. Nouwen

Week 8 vr 23-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.30 BA3A13 VO.2 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 08 8 I.A. Brusse
08.30-10.30 BA3CV CV.56 Medische anamnese 12/gespreksvaard 11 VO 25 CQ-5D M. Vojinovic-Novakovic, A. van t Spijker
09.30-10.30 BA3A13 VO.2 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 09 8 I.A. Brusse
10.30-11.30 BA3A13 VO.2 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 01 2 R. Knol
10.30-11.30 BA3A13 VO.2 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 07 8 I.A. Brusse
10.45-12.45 BA3CV SW.8 Samenwerken 8 VO 20 1 D Uygun
10.45-12.45 BA3KOP Klinisch Obductie Practicum Bachelor 3 VO 05, 13 C-034 J.M. Kros
12.00-14.30 BA3A13 Symposium Discusienota (verpl) SYMP 01, 08, 15, 22, 29 35 F. Petrij, H Ismaili M'hamdi
12.00-14.30 BA3A13 Symposium Discusienota (verpl) SYMP 02, 09, 16, 23, 30 39 I.A. Brusse, I. Schipper F
12.00-14.30 BA3A13 Symposium Discusienota (verpl) SYMP 03, 10, 17, 24, 31 31 P.M.J. Kalkman
14.45-17.15 BA3A13 Symposium Discusienota (verpl) SYMP 04, 11, 18, 25, 32 35 F. Petrij, H Ismaili M'hamdi
14.45-17.15 BA3A13 Symposium Discusienota (verpl) SYMP 05, 19, 26, 12 39 I.A. Brusse
14.45-17.15 BA3A13 Symposium Discusienota (verpl) SYMP 06, 13, 20, 27 36 I. Schipper
14.45-17.15 BA3A13 Symposium Discusienota (verpl) SYMP 07, 14, 21, 28 31 P.M.J. Kalkman
15.45-17.45 BA3CV CV.56 Medische anamnese 12/gespreksvaard 11 VO 30 2 G.H.M. Leunissen, A. van t Spijker
15.45-17.45 BA3KR CV.55 Klinisch redeneren 10 VO 08 1 S van Ruiven