17, 1
13-11-2017 (ma) t/m 04-02-2018 (zo)
Rooster voor groep Bachelor 3
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 22-09-2017 om 04:22



Week 46 ma 13-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA3A1 VO.1 Hypothalamus-hypofyse-gonaden-as VO 01 9 J.S.E. Laven, I. Schipper, P. Wijngaard-Boom, S.H. Benneheij, R.H.M. Dykgraaf, J. Brouwer
08.30-10.30 BA3A1 VO.1 Hypothalamus-hypofyse-gonaden-as VO 02 10 J.S.E. Laven, I. Schipper, P. Wijngaard-Boom, S.H. Benneheij, R.H.M. Dykgraaf, J. Brouwer
08.30-10.30 BA3A1 VO.1 Hypothalamus-hypofyse-gonaden-as VO 03 2 J.S.E. Laven, I. Schipper, P. Wijngaard-Boom, S.H. Benneheij, R.H.M. Dykgraaf, J. Brouwer
08.30-10.30 BA3A1 VO.1 Hypothalamus-hypofyse-gonaden-as VO 04 7 J.S.E. Laven, I. Schipper, P. Wijngaard-Boom, S.H. Benneheij, R.H.M. Dykgraaf, J. Brouwer
08.30-10.30 BA3A1 VO.1 Hypothalamus-hypofyse-gonaden-as VO 05 8 J.S.E. Laven, I. Schipper, P. Wijngaard-Boom, S.H. Benneheij, R.H.M. Dykgraaf, J. Brouwer
08.30-10.30 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 22 25 JAB Hopman
10.45-12.45 BA3A1 VO.1 Hypothalamus-hypofyse-gonaden-as VO 06 2 J.S.E. Laven, I. Schipper, P. Wijngaard-Boom, S.H. Benneheij, R.H.M. Dykgraaf, J. Brouwer
10.45-12.45 BA3A1 VO.1 Hypothalamus-hypofyse-gonaden-as VO 07 7 J.S.E. Laven, I. Schipper, P. Wijngaard-Boom, S.H. Benneheij, R.H.M. Dykgraaf, J. Brouwer
10.45-12.45 BA3A1 VO.1 Hypothalamus-hypofyse-gonaden-as VO 08 8 J.S.E. Laven, I. Schipper, P. Wijngaard-Boom, S.H. Benneheij, R.H.M. Dykgraaf, J. Brouwer
10.45-12.45 BA3A1 VO.1 Hypothalamus-hypofyse-gonaden-as VO 09 9 J.S.E. Laven, I. Schipper, P. Wijngaard-Boom, S.H. Benneheij, R.H.M. Dykgraaf, J. Brouwer
10.45-12.45 BA3A1 VO.1 Hypothalamus-hypofyse-gonaden-as VO 10 10 J.S.E. Laven, I. Schipper, P. Wijngaard-Boom, S.H. Benneheij, R.H.M. Dykgraaf, J. Brouwer
10.45-12.45 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 30 PKV-B G.H.M. Leunissen
10.45-12.45 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 11 37 D Lo Fo Wong
10.45-12.45 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 12 11 AHE van Beeck
10.45-12.45 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 13 13 R. de Jongh
10.45-12.45 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 20 12 D Uygun
13.00-13.30 BA3A1 HC.0 Inleiding thema 3.A.1 HC BA3 CO-1/2 F. Petrij, I.A. Brusse, I. Schipper, P.M.J. Kalkman
13.30-14.15 BA3A1 HC.1 Vruchtbaarheid bij man en vrouw HC BA3 CO-1/2 J.S.E. Laven
14.30-15.15 BA3A1 HC.2 Casuspresentatie: paar met kinderwens HC BA3 CO-1/2 J.S.E. Laven
15.30-16.15 BA3A1 HC.3 Gametogenese HC BA3 CO-1/2 W.M. Baarends
20.59-22.59 BA3A1 ZO.1 Mitose en Meiose ZO BA3 W.M. Baarends

Week 46 di 14-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA3A1 VO.1 Hypothalamus-hypofyse-gonaden-as VO 11 2 J.S.E. Laven, I. Schipper, P. Wijngaard-Boom, S.H. Benneheij, R.H.M. Dykgraaf, J. Brouwer
08.30-10.30 BA3A1 VO.1 Hypothalamus-hypofyse-gonaden-as VO 12 9 J.S.E. Laven, I. Schipper, P. Wijngaard-Boom, S.H. Benneheij, R.H.M. Dykgraaf, J. Brouwer
08.30-10.30 BA3A1 VO.1 Hypothalamus-hypofyse-gonaden-as VO 13 10 J.S.E. Laven, I. Schipper, P. Wijngaard-Boom, S.H. Benneheij, R.H.M. Dykgraaf, J. Brouwer
08.30-10.30 BA3A1 VO.1 Hypothalamus-hypofyse-gonaden-as VO 14 7 J.S.E. Laven, I. Schipper, P. Wijngaard-Boom, S.H. Benneheij, R.H.M. Dykgraaf, J. Brouwer
08.30-10.30 BA3A1 VO.1 Hypothalamus-hypofyse-gonaden-as VO 15 8 J.S.E. Laven, I. Schipper, P. Wijngaard-Boom, S.H. Benneheij, R.H.M. Dykgraaf, J. Brouwer
08.30-10.30 BA3A1 VO.2 Anatomie van de vrouwelijke genitalien VO 16, 17, 18, 19, 20 SNIJ-2, SNIJ-3 A.J. Schneider, M.T.G. de Jeu
08.30-10.30 BA3A1 VO.4-DIGIMIC Microscopische bouw mann. genitalien VO 06, 07, 08, 09, 10 COO-3 G.J.L.H. van Leenders
08.30-10.30 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 31 37 WME Rol
10.45-12.45 BA3A1 VO.1 Hypothalamus-hypofyse-gonaden-as VO 16 2 J.S.E. Laven, I. Schipper, P. Wijngaard-Boom, S.H. Benneheij, R.H.M. Dykgraaf, J. Brouwer
10.45-12.45 BA3A1 VO.1 Hypothalamus-hypofyse-gonaden-as VO 17 7 J.S.E. Laven, I. Schipper, P. Wijngaard-Boom, S.H. Benneheij, R.H.M. Dykgraaf, J. Brouwer
10.45-12.45 BA3A1 VO.1 Hypothalamus-hypofyse-gonaden-as VO 18 8 J.S.E. Laven, I. Schipper, P. Wijngaard-Boom, S.H. Benneheij, R.H.M. Dykgraaf, J. Brouwer
10.45-12.45 BA3A1 VO.1 Hypothalamus-hypofyse-gonaden-as VO 19 9 J.S.E. Laven, I. Schipper, P. Wijngaard-Boom, S.H. Benneheij, R.H.M. Dykgraaf, J. Brouwer
10.45-12.45 BA3A1 VO.1 Hypothalamus-hypofyse-gonaden-as VO 20 10 J.S.E. Laven, I. Schipper, P. Wijngaard-Boom, S.H. Benneheij, R.H.M. Dykgraaf, J. Brouwer
10.45-12.45 BA3A1 VO.2 Anatomie van de vrouwelijke genitalien VO 11, 12, 13, 14, 15 SNIJ-2, SNIJ-3 A.J. Schneider, M.T.G. de Jeu
10.45-12.45 BA3A1 VO.4-DIGIMIC Microscopische bouw mann. genitalien VO 21, 22, 23, 24, 25 COO-3 G.J.L.H. van Leenders
10.45-12.45 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 08 PKV-C W.B. de Koning
10.45-12.45 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 09 PKV-E GCA Peelen
10.45-12.45 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 32 PKV-A EE Plouvier
10.45-12.45 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 07 12 L van Raalten-Ben Salah
10.45-12.45 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 28 37 WME Rol
10.45-12.45 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 30 25 A. van t Spijker
10.45-12.45 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 03 CQ-5D A. Beerthuizen
13.30-14.15 BA3A1 HC.4 Complexe overerving HC BA3 CO-1/2 TJ van Ham
14.30-15.15 BA3A1 HC.5 Patientveiligheid: Omgaan met fouten HC BA3 CO-1/2 J.J. Duvekot
15.30-16.15 BA3A1 HC.6 Vruchtbaarheidsstoornissen bij de man HC BA3 CO-1/2 W.P.A. Boellaard
16.30-17.15 BA3A1 PD.7 Klinisch redeneren I PD BA3 CO-1/2
20.59-22.59 BA3A1 ZO.2 Stamcellen ZO BA3 J. Gribnau, W.M. Baarends

Week 46 wo 15-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA3A1 VO.1 Hypothalamus-hypofyse-gonaden-as VO 21 2 J.S.E. Laven, I. Schipper, P. Wijngaard-Boom, S.H. Benneheij, R.H.M. Dykgraaf, J. Brouwer
08.30-10.30 BA3A1 VO.1 Hypothalamus-hypofyse-gonaden-as VO 22 7 J.S.E. Laven, I. Schipper, P. Wijngaard-Boom, S.H. Benneheij, R.H.M. Dykgraaf, J. Brouwer
08.30-10.30 BA3A1 VO.1 Hypothalamus-hypofyse-gonaden-as VO 23 8 J.S.E. Laven, I. Schipper, P. Wijngaard-Boom, S.H. Benneheij, R.H.M. Dykgraaf, J. Brouwer
08.30-10.30 BA3A1 VO.1 Hypothalamus-hypofyse-gonaden-as VO 24 9 J.S.E. Laven, I. Schipper, P. Wijngaard-Boom, S.H. Benneheij, R.H.M. Dykgraaf, J. Brouwer
08.30-10.30 BA3A1 VO.1 Hypothalamus-hypofyse-gonaden-as VO 25 10 J.S.E. Laven, I. Schipper, P. Wijngaard-Boom, S.H. Benneheij, R.H.M. Dykgraaf, J. Brouwer
08.30-10.30 BA3A1 VO.2 Anatomie van de vrouwelijke genitalien VO 26, 27, 28, 29, 30 SNIJ-2, SNIJ-3 A.J. Schneider, M.T.G. de Jeu
08.30-10.30 BA3A1 VO.4-DIGIMIC Microscopische bouw mann. genitalien VO 01, 02, 03, 04, 05 COO-3 G.J.L.H. van Leenders
08.30-10.30 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 12 PKV-D M. Vojinovic-Novakovic
08.30-10.30 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 18 PKV-A M Donmez
08.30-10.30 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 14 1 A. van t Spijker
08.30-10.30 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 15 12 CS Ramsaran
10.45-12.45 BA3A1 VO.1 Hypothalamus-hypofyse-gonaden-as VO 26 2 J.S.E. Laven, I. Schipper, P. Wijngaard-Boom, S.H. Benneheij, R.H.M. Dykgraaf, J. Brouwer
10.45-12.45 BA3A1 VO.1 Hypothalamus-hypofyse-gonaden-as VO 27 7 J.S.E. Laven, I. Schipper, P. Wijngaard-Boom, S.H. Benneheij, R.H.M. Dykgraaf, J. Brouwer
10.45-12.45 BA3A1 VO.1 Hypothalamus-hypofyse-gonaden-as VO 28 8 J.S.E. Laven, I. Schipper, P. Wijngaard-Boom, S.H. Benneheij, R.H.M. Dykgraaf, J. Brouwer
10.45-12.45 BA3A1 VO.1 Hypothalamus-hypofyse-gonaden-as VO 29 9 J.S.E. Laven, I. Schipper, P. Wijngaard-Boom, S.H. Benneheij, R.H.M. Dykgraaf, J. Brouwer
10.45-12.45 BA3A1 VO.1 Hypothalamus-hypofyse-gonaden-as VO 30 10 J.S.E. Laven, I. Schipper, P. Wijngaard-Boom, S.H. Benneheij, R.H.M. Dykgraaf, J. Brouwer
10.45-12.45 BA3A1 VO.2 Anatomie van de vrouwelijke genitalien VO 21, 22, 23, 24, 25 SNIJ-2, SNIJ-3 A.J. Schneider, M.T.G. de Jeu
10.45-12.45 BA3A1 VO.4-DIGIMIC Microscopische bouw mann. genitalien VO 31, 32 COO-3 G.J.L.H. van Leenders
10.45-12.45 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 03 PKV-C EE Plouvier
10.45-12.45 BA3KOP Klinisch Obductie Practicum Bachelor 3 VO 08, 09 C-034 J.M. Kros
13.30-15.30 BA3A1 VO.1 Hypothalamus-hypofyse-gonaden-as VO 31 2 J.S.E. Laven, I. Schipper, P. Wijngaard-Boom, S.H. Benneheij, R.H.M. Dykgraaf, J. Brouwer
13.30-15.30 BA3A1 VO.1 Hypothalamus-hypofyse-gonaden-as VO 32 7 J.S.E. Laven, I. Schipper, P. Wijngaard-Boom, S.H. Benneheij, R.H.M. Dykgraaf, J. Brouwer
13.30-15.30 BA3A1 VO.2 Anatomie van de vrouwelijke genitalien VO 01, 02, 03, 04, 05 SNIJ-2, SNIJ-3 A.J. Schneider, M.T.G. de Jeu
13.30-15.30 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 15 PKV-B A. van der Velden
13.30-15.30 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 16 PKV-C W Couprie
13.30-15.30 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 17 PKV-E M. Vojinovic-Novakovic
13.30-15.30 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 27 PKV-A EE Plouvier
13.30-15.30 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 18 1 JAB Hopman
13.30-15.30 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 21 CQ-3A AHE van Beeck
15.45-17.45 BA3A1 VO.2 Anatomie van de vrouwelijke genitalien VO 31, 32 SNIJ-2, SNIJ-3 A.J. Schneider, M.T.G. de Jeu
15.45-17.45 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 02 1 JAB Hopman
15.45-17.45 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 16 CQ-3A AHE van Beeck
20.59-22.59 BA3A1 ZO.3 Dig. anatomie & embryologie toetsing ZO BA3 D. Jaarsma, M.T.G. de Jeu

Week 46 do 16-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA3A1 VO.2 Anatomie van de vrouwelijke genitalien VO 06, 07, 08, 09, 10 SNIJ-2, SNIJ-3 A.J. Schneider, M.T.G. de Jeu
08.30-12.30 BA3CV CV.41b Studenten kijken video (Inschr SinOnlin) VO BA3 COO-5
10.45-12.45 BA3A1 VO.3 Anatomie van de mannelijke genitalien VO 06, 07, 08, 09, 10 SNIJ-2, SNIJ-3 M.T.G. de Jeu, D Duijvesz
10.45-12.45 BA3A1 VO.4-DIGIMIC Microscopische bouw mann. genitalien VO 26, 27, 28, 29, 30 COO-3 G.J.L.H. van Leenders
13.30-15.30 BA3A1 VO.3 Anatomie van de mannelijke genitalien VO 26, 27, 28, 29, 30 SNIJ-2, SNIJ-3 M.T.G. de Jeu, D Duijvesz
15.45-17.45 BA3A1 VO.3 Anatomie van de mannelijke genitalien VO 01, 02, 03, 04, 05 SNIJ-2, SNIJ-3 M.T.G. de Jeu, D Duijvesz
21.59-23.59 BA3A1 ZO.4 Doorbld & innervatie bekken (bodem) ZO BA3 M.T.G. de Jeu

Week 46 vr 17-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA3A1 VO.3 Anatomie van de mannelijke genitalien VO 21, 22, 23, 24, 25 SNIJ-2, SNIJ-3 M.T.G. de Jeu, D Duijvesz
08.30-10.30 BA3A1 VO.4-DIGIMIC Microscopische bouw mann. genitalien VO 11, 12, 13, 14, 15 COO-3 G.J.L.H. van Leenders
10.45-12.45 BA3A1 VO.3 Anatomie van de mannelijke genitalien VO 31, 32 SNIJ-2, SNIJ-3 M.T.G. de Jeu, D Duijvesz
10.45-12.45 BA3A1 VO.4-DIGIMIC Microscopische bouw mann. genitalien VO 16, 17, 18, 19, 20 COO-3 G.J.L.H. van Leenders
13.30-15.30 BA3A1 VO.3 Anatomie van de mannelijke genitalien VO 11, 12, 13, 14, 15 SNIJ-2, SNIJ-3 M.T.G. de Jeu, D Duijvesz
13.30-17.30 BA3CV CV.41b Studenten kijken video (Inschr SinOnlin) VO BA3 COO-5
15.45-17.45 BA3A1 VO.3 Anatomie van de mannelijke genitalien VO 16, 17, 18, 19, 20 SNIJ-2, SNIJ-3 M.T.G. de Jeu, D Duijvesz
20.59-22.59 BA3A1 LO.1 Ongewenste zwangerschap LO BA3 F. Petrij, I.A. Brusse

Week 47 ma 20-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA3A2 VO.2 Vruchtbaarheidsstoornissen VO 11, 12, 13, 14, 15 2, 7, 8, 9, 10 J.S.E. Laven, R.H.M. Dykgraaf, I. Schipper
08.30-10.30 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 01 PKV-A J. Damen
08.30-10.30 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 02 PKV-E G.H.M. Leunissen
08.30-10.30 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 04 PKV-B MHE Elbers
10.45-12.45 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 23 8 D Uygun
10.45-12.45 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 31 PKV-E M. Vojinovic-Novakovic
10.45-12.45 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 04 2 R. de Jongh
10.45-12.45 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 05 37 AHE van Beeck
10.45-12.45 BA3KOP Klinisch Obductie Practicum Bachelor 3 VO 28, 30 C-034 J.M. Kros
13.30-14.15 BA3A2 HC.1 Cyclusstoornissen HC BA3 CO-1/2 J.S.E. Laven
14.30-15.15 BA3A2 HC.2 Erfelijkheidsond, couns. & kinderwens HC BA3 CO-1/2 F. Petrij
15.30-16.15 BA3A2 HC.3 Chirurgische asp. van onvruchtbaarheid HC BA3 CO-1/2 W.P.A. Boellaard
16.30-17.15 BA3A2 HC.4 Vruchtbaarheidsprobl.: genetische aspect HC BA3 CO-1/2 F. Petrij
20.59-22.59 BA3A2 ZO.1 (In)fertiliteitsdiagnostiek & behand. ZO BA3 J.S.E. Laven

Week 47 di 21-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA3A2 VO.3 Counseling bij geass. voortpl. (verpl) VO 01, 02, 03, 04, 05 10, 12, 5, 6 D Lo Fo Wong, L van Raalten-Ben Salah, M.S. Visser, M Hermus
08.30-10.30 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 24 9 A. van t Spijker
08.30-10.30 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 11 PKV-D MA Pellikaan-van der Veer
08.30-10.30 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 14 PKV-E GCA Peelen
08.30-12.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 30 PKV-B+PKV-KB G.H.M. Leunissen
08.30-12.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 31 PKV-C+PKV-KC M. Vojinovic-Novakovic
10.45-12.45 BA3A2 VO.3 Counseling bij geass. voortpl. (verpl) VO 06, 07, 08, 09, 10 10, 12, 5, 6 D Lo Fo Wong, L van Raalten-Ben Salah, M.S. Visser, M Hermus
10.45-12.45 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 17 1 R. de Jongh
10.45-12.45 BA3KOP Klinisch Obductie Practicum Bachelor 3 VO 24, 26 C-034 J.M. Kros
13.30-14.15 BA3A2 HC.5 Onvruchtbaarheid & gezondheid HC BA3 CO-1/2 J.S.E. Laven
14.30-15.15 BA3A2 HC.6 Geassisteerde voortplantingstechnieken HC BA3 CO-1/2 R.H.M. Dykgraaf
15.45-17.45 BA3A2 VO.1-DIGIMIC Microsc. bouw v d vrouwelijke genitalien VO 11, 12, 13, 14, 15 22 P.C. Ewing-Graham, J.A. Visser
15.45-17.45 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 21 10 AHE van Beeck
15.45-17.45 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 08 12 WME Rol
19.59-23.59 BA3A2 ZO.2 Obesitas, PCOS en onvruchtbaarheid ZO BA3 J.S.E. Laven

Week 47 wo 22-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA3A2 VO.2 Vruchtbaarheidsstoornissen VO 21, 22, 23, 24, 25 2, 7, 8, 9, 10 J.S.E. Laven, R.H.M. Dykgraaf, I. Schipper
08.30-10.30 BA3A2 VO.3 Counseling bij geass. voortpl. (verpl) VO 16, 17, 18, 19, 20 12, 5, 6, 13 JAB Hopman, A. van t Spijker, LE van Hoogdalem, R. de Jongh
08.30-10.30 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 10 PKV-D G.H.M. Leunissen
08.30-10.30 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 26 1 CS Ramsaran
10.45-12.45 BA3A2 VO.2 Vruchtbaarheidsstoornissen VO 26, 27, 28, 29, 30 2, 7, 8, 9, 10 J.S.E. Laven, R.H.M. Dykgraaf, I. Schipper
10.45-12.45 BA3A2 VO.3 Counseling bij geass. voortpl. (verpl) VO 21, 22, 23, 24, 25 12, 5, 6, 13 A. van t Spijker, AHE van Beeck, LE van Hoogdalem, R. de Jongh
13.30-15.30 BA3A2 VO.1-DIGIMIC Microsc. bouw v d vrouwelijke genitalien VO 16, 17, 18, 19, 20 22 P.C. Ewing-Graham, J.A. Visser
13.30-15.30 BA3A2 VO.3 Counseling bij geass. voortpl. (verpl) VO 11, 12, 13, 14, 15 10, 12, 5, 6 AHE van Beeck, JAB Hopman, LE van Hoogdalem, M Hermus
13.30-15.30 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 24 PKV-C M Donmez
13.30-15.30 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 25 PKV-D M. Vojinovic-Novakovic
13.30-15.30 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 26 2 CS Ramsaran
13.30-17.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 02 PKV-A+PKV-KA G.H.M. Leunissen
13.30-17.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 27 PKV-B+PKV-KB EE Plouvier
15.45-17.45 BA3A2 VO.1-DIGIMIC Microsc. bouw v d vrouwelijke genitalien VO 21, 22, 23, 24, 25 22 P.C. Ewing-Graham, J.A. Visser
15.45-17.45 BA3A2 VO.2 Vruchtbaarheidsstoornissen VO 16, 17, 18, 19, 20 2, 7, 8, 9, 10 J.S.E. Laven, R.H.M. Dykgraaf, I. Schipper
15.45-17.45 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 15 12 CS Ramsaran
21.59-23.59 BA3A2 ZO.3 Erectiestoornissen ZO BA3 G.R. Dohle, J.M. Bolt

Week 47 do 23-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA3A2 VO.1-DIGIMIC Microsc. bouw v d vrouwelijke genitalien VO 26, 27, 28, 29, 30 22 P.C. Ewing-Graham, J.A. Visser
08.30-10.30 BA3A2 VO.2 Vruchtbaarheidsstoornissen VO 31, 32 8, 9 J.S.E. Laven, R.H.M. Dykgraaf, I. Schipper
08.30-10.30 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 05 PKV-C F.B.M. Gan-Creijghton
08.30-10.30 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 07 PKV-D M. Vojinovic-Novakovic
10.45-12.45 BA3A2 VO.1-DIGIMIC Microsc. bouw v d vrouwelijke genitalien VO 31, 32 22 P.C. Ewing-Graham, J.A. Visser
10.45-12.45 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 19 PKV-E W Couprie
10.45-12.45 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 20 PKV-C MHE Elbers
13.30-15.30 BA3A2 VO.3 Counseling bij geass. voortpl. (verpl) VO 26, 27, 28, 29, 30 10, 12, 5, 6 J.S. Voerman, JAB Hopman, D Uygun, M Hermus
13.30-17.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 16 PKV-E+PKV-KE W Couprie
15.45-17.45 BA3A2 VO.3 Counseling bij geass. voortpl. (verpl) VO 31, 32 10, 6 J.S. Voerman, JAB Hopman, D Uygun, M Hermus
15.45-17.45 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 22 PKV-C MA Pellikaan-van der Veer
15.45-17.45 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 26 PKV-A W.B. de Koning
20.59-22.59 BA3A2 ZO.4 Menstruatiestoornissen ZO BA3 I. Schipper

Week 47 vr 24-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA3A2 VO.2 Vruchtbaarheidsstoornissen VO 01, 02, 03, 04, 05 2, 7, 8, 9, 10 J.S.E. Laven, R.H.M. Dykgraaf, I. Schipper
08.30-10.30 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 06 PKV-A HG Rijksen
08.30-10.30 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 13 PKV-B JGM Kievit
08.30-10.30 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 23 PKV-D M. Vojinovic-Novakovic
08.30-12.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 08 PKV-E+PKV-KE W.B. de Koning
08.30-12.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 24 PKV-C+PKV-KC M Donmez
10.45-12.45 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 28 PKV-A M. Vojinovic-Novakovic
10.45-12.45 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 29 37 D Uygun
13.30-15.30 BA3A2 VO.1-DIGIMIC Microsc. bouw v d vrouwelijke genitalien VO 01, 02, 03, 04, 05 22 P.C. Ewing-Graham, J.A. Visser
13.30-15.30 BA3A2 VO.2 Vruchtbaarheidsstoornissen VO 06, 07, 08, 09, 10 2, 7, 8, 9, 10 J.S.E. Laven, R.H.M. Dykgraaf, I. Schipper
13.30-15.30 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 29 PKV-B JGM Kievit
13.30-17.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 28 PKV-E+PKV-KE M. Vojinovic-Novakovic
15.45-17.45 BA3A2 VO.1-DIGIMIC Microsc. bouw v d vrouwelijke genitalien VO 06, 07, 08, 09, 10 22 P.C. Ewing-Graham, J.A. Visser

Week 48 ma 27-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA3A3 VO Acute geneeskunde - APLS (verpl) VO 26, 27, 28 CQ-1A, CQ-1B, CQ-1C MME Wijffels
08.30-10.30 BA3A3 VO.2-DIGIMIC Vroege embryo's. klonen en transgenese VO 01, 02, 03, 04, 05 COO-3 W.M. Baarends, J. Gribnau
08.30-10.30 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 06 1 D Lo Fo Wong
10.45-12.45 BA3CV CV.45 Inh Medische techn 11 LO geheel VO BA3 PKV-E G.H.M. Leunissen
13.30-15.30 BA3A3 VO Acute geneeskunde - APLS (verpl) VO 04, 30, 07 CQ-1A, CQ-1B, CQ-1C MME Wijffels
13.30-15.30 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 21 PKV-A F.B.M. Gan-Creijghton
13.30-15.30 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 01 7 D Uygun
13.30-15.30 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 09 8 CS Ramsaran
13.30-17.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 06 PKV-C+PKV-KC HG Rijksen
13.30-17.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 10 PKV-B+PKV-KB G.H.M. Leunissen
13.30-17.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 12 PKV-E+PKV-KE M. Vojinovic-Novakovic
15.45-17.45 BA3A3 VO.2-DIGIMIC Vroege embryo's. klonen en transgenese VO 16, 17, 18, 19, 20 COO-3 W.M. Baarends, J. Gribnau
20.59-22.59 BA3A3 ZO.1 Seksuele orientatie & gezondheidszorg ZO BA3 J.M. Bolt

Week 48 di 28-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA3A3 VO Acute geneeskunde - APLS (verpl) VO 01, 02, 03 CQ-1A, CQ-1B, CQ-1C MME Wijffels
08.30-10.30 BA3A3 VO.2-DIGIMIC Vroege embryo's. klonen en transgenese VO 31, 32 COO-3 W.M. Baarends, J. Gribnau
08.30-10.30 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 10 37 L van Raalten-Ben Salah
08.30-10.30 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 25 13 A. van t Spijker
08.30-10.30 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 27 2 AHE van Beeck
08.30-12.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 11 PKV-E+PKV-KE MA Pellikaan-van der Veer
10.45-12.45 BA3A3 VO.2-DIGIMIC Vroege embryo's. klonen en transgenese VO 26, 27, 28, 29, 30 COO-3 W.M. Baarends, J. Gribnau
10.45-12.45 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 10 37 L van Raalten-Ben Salah
10.45-12.45 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 12 2 AHE van Beeck
10.45-12.45 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 19 10 A. Beerthuizen
13.30-14.15 BA3A2 RB Responsiecollege week 1 en 2 RB BA3 CO-1/2 I. Schipper, I.A. Brusse
14.30-15.15 BA3A3 HC.1 Consultatie i.v.m. geboorteregeling HC BA3 CO-1/2 I. Schipper
15.30-16.15 BA3A3 HC.2 SOA's HC BA3 CO-1/2 E.M. van der Snoek
20.59-22.59 BA3A3 ZO.2 Hormonale anticonceptie voorschrijven ZO BA3 A. Maassen van den Brink, F. de Velde

Week 48 wo 29-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA3A3 VO Acute geneeskunde - APLS (verpl) VO 19, 20, 24 CQ-1A, CQ-1B, CQ-1C MME Wijffels
08.30-10.30 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 15 1 CS Ramsaran
08.30-12.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 18 PKV-B+PKV-KB M Donmez
08.30-12.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 25 PKV-C+PKV-KC M. Vojinovic-Novakovic
08.30-12.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 32 PKV-E+PKV-KE EE Plouvier
10.45-12.45 BA3A3 VO Acute geneeskunde - APLS (verpl) VO 10, 14, 15 CQ-1A, CQ-1B, CQ-1C MME Wijffels
10.45-12.45 BA3A3 VO.1 Contraceptie VO 26, 27, 28, 29, 30 9, 10, 11, 12, 13 J.S.E. Laven, I. Schipper, R.H.M. Dykgraaf, P. Wijngaard-Boom
10.45-12.45 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 05 1 AHE van Beeck
10.45-12.45 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 09 2 CS Ramsaran
13.30-14.15 BA3A3 HC.3 Hoe werkt seks? HC BA3 CO-1/2 H. Pastoor
14.30-15.15 BA3A3 HC.4 Seks tijdens levensloop HC BA3 CO-1/2 H. Pastoor
15.30-16.15 BA3A3 HC.5 Seksuele disfuncties bij man en vrouw HC BA3 CO-1/2 W.P.A. Boellaard
16.30-17.15 BA3A3 LM.6 Titel volgt LM BA3 CO-1/2
20.59-22.59 BA3A3 ZO.3 Premenstrueel syndroom ZO BA3 I. Schipper

Week 48 do 30-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA3A3 VO Acute geneeskunde - APLS (verpl) VO 21, 22, 23 CQ-1A, CQ-1B, CQ-1C MME Wijffels
08.30-12.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 05 PKV-B+PKV-KB F.B.M. Gan-Creijghton
08.30-12.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 19 PKV-A+PKV-KA W Couprie
08.30-12.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 20 PKV-E+PKV-KE MHE Elbers
10.45-12.45 BA3A3 VO Acute geneeskunde - APLS (verpl) VO 16, 17, 18 CQ-1A, CQ-1B, CQ-1C MME Wijffels
10.45-12.45 BA3A3 VO.1 Contraceptie VO 21, 22, 23, 24, 25 6, 8, 13, 14, 15 J.S.E. Laven, I. Schipper, R.H.M. Dykgraaf, P. Wijngaard-Boom
10.45-12.45 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 01 28 D Uygun
10.45-12.45 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 04 9 R. de Jongh
13.30-15.30 BA3A3 VO Acute geneeskunde - APLS (verpl) VO 25, 29 CQ-1B, CQ-1C MME Wijffels
13.30-15.30 BA3A3 VO.1 Contraceptie VO 01, 02, 03, 04, 05 6, 8, 11, 12, 13 J.S.E. Laven, I. Schipper, R.H.M. Dykgraaf, P. Wijngaard-Boom
13.30-17.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 23 PKV-E+PKV-KE M. Vojinovic-Novakovic
15.45-17.45 BA3A3 VO.1 Contraceptie VO 31, 32 6, 8 J.S.E. Laven, I. Schipper, R.H.M. Dykgraaf, P. Wijngaard-Boom
15.45-17.45 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 29 11 D Uygun
20.59-22.59 BA3A3 ZO.4 Epidemiologie van SOA's ZO BA3 J.S.E. Laven

Week 48 vr 01-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA3A3 VO Acute geneeskunde - APLS (verpl) VO 11, 12, 13 CQ-1A, CQ-1B, CQ-1C MME Wijffels
08.30-10.30 BA3A3 VO.2-DIGIMIC Vroege embryo's. klonen en transgenese VO 06, 07, 08, 09, 10 COO-3 W.M. Baarends, J. Gribnau
08.30-10.30 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 32 11 A. van t Spijker
08.30-12.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 03 PKV-B+PKV-KB EE Plouvier
08.30-12.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 26 PKV-A+PKV-KA W.B. de Koning
10.45-12.45 BA3A3 VO Acute geneeskunde - APLS (verpl) VO 31, 32, 05 CQ-1A, CQ-1B, CQ-1C MME Wijffels
10.45-12.45 BA3A3 VO.1 Contraceptie VO 06, 07, 08, 09, 10 2, 7, 8, 9, 10 J.S.E. Laven, I. Schipper, R.H.M. Dykgraaf, P. Wijngaard-Boom
10.45-12.45 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 01 28 D Uygun
10.45-12.45 BA3KOP Klinisch Obductie Practicum Bachelor 3 VO 19, 20 C-034 J.M. Kros
13.30-15.30 BA3A3 VO.1 Contraceptie VO 11, 12, 13, 14, 15 9, 10, 11, 12, 13 J.S.E. Laven, I. Schipper, R.H.M. Dykgraaf, P. Wijngaard-Boom
13.30-15.30 BA3A3 VO.2-DIGIMIC Vroege embryo's. klonen en transgenese VO 21, 22, 23, 24, 25 COO-3 W.M. Baarends, J. Gribnau
13.30-15.30 BA3CV CV.45 Inh Medische techn 11 LO geheel VO BA3 PKV-C M Donmez
15.45-17.45 BA3A3 VO Acute geneeskunde - APLS (verpl) VO 08, 09, 06 CQ-1A, CQ-1B, CQ-1C MME Wijffels
15.45-17.45 BA3A3 VO.1 Contraceptie VO 16, 17, 18, 19, 20 9, 10, 11, 12, 13 J.S.E. Laven, I. Schipper, R.H.M. Dykgraaf, P. Wijngaard-Boom
15.45-17.45 BA3A3 VO.2-DIGIMIC Vroege embryo's. klonen en transgenese VO 11, 12, 13, 14, 15 COO-3 W.M. Baarends, J. Gribnau
15.45-17.45 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 31 1 WME Rol
20.59-22.59 BA3A3 ZO.5 Zwangerschap en seksualiteit ZO BA3 J.M. Bolt

Week 48 za 02-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
20.59-22.59 BA3A3 LO.2 Drager X-linked rec aandoening LO BA3 F. Petrij

Week 49 ma 04-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 02 8 JAB Hopman
08.30-10.30 BA3A4 VO.3 Menst.stoornis/abn ulter./bloedverl. VO 19, 20, 22, 23, 24, 31, 25 38, 21, 29, 30 M.J. Ten Kate-Booij, J.S.E. Laven, C.W.M. Wensveen, R.G.V. Smolders, I. Schipper, C. Groenestein-Sondaal
08.30-10.30 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 06 12 D Lo Fo Wong
08.30-10.30 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 07 7 Z. Moallemzadeh
08.30-10.30 BA3KR Klinisch redeneren 9 VO 29 10 S Buis
08.30-12.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 04 PKV-E+PKV-KE MHE Elbers
10.45-12.45 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 06 12 D Lo Fo Wong
10.45-12.45 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 17 2 R. de Jongh
10.45-12.45 BA3CV CV.46 Inhaal Gespreksvaardigheden 9 VO BA3 9 AHE van Beeck
10.45-12.45 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 07 37 L van Raalten-Ben Salah
10.45-12.45 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 24 1 A. van t Spijker
10.45-12.45 BA3KOP Klinisch Obductie Practicum Bachelor 3 VO 01, 02 C-034 J.M. Kros
10.45-12.45 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 15 28 S Buis
10.45-12.45 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 18 8 Z. Moallemzadeh
14.30-15.15 BA3A4 PD.1 Bekkenbodemproblematiek PD BA3 CO-1/2 A.B. Steensma
15.30-16.15 BA3A4 HC.2 Cervix- & endometriumcarcinoom HC BA3 CO-1/2 H.C. van Doorn
16.30-17.15 BA3A4 PD.3 Ovariumcarcinoom PD BA3 CO-1/2 H.C. van Doorn
18.59-22.59 BA3A4 ZO.1 Adnextumoren ZO BA3 H.C. van Doorn, P.C. Ewing-Graham

Week 49 di 05-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 10 12 L van Raalten-Ben Salah
08.30-10.30 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 05 11 JL Struik
08.30-10.30 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 25 14 P. de Bos
08.30-12.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 07 PKV-C+PKV-KC M. Vojinovic-Novakovic
08.30-12.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 09 PKV-E+PKV-KE GCA Peelen
10.45-12.45 BA3A4 VO.1 Prolaps en urine- incontinentie VO 19, 20, 21, 22, 23, 24, 31 33, 4, 14, 15 R.G.V. Smolders, A.B. Steensma, C.W.M. Wensveen, C. Groenestein-Sondaal
10.45-12.45 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 11 1 D Lo Fo Wong
10.45-12.45 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 13 11 R. de Jongh
10.45-12.45 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 04 12 A.S. Pameijer
10.45-12.45 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 17 2 W Spinnewijn
10.45-12.45 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 30 7 P. de Bos
13.30-14.15 BA3A4 HC.4 Hormoon Substitutie Therapie HC BA3 CO-1/2 H.C. van Doorn
14.30-15.15 BA3A4 HC.5 Seksualiteit en kanker HC BA3 CO-1/2 W.P.A. Boellaard
15.45-17.45 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 28 7 WME Rol
15.45-17.45 BA3A4 VO.2 Uitstrijkje. Bloedverlies postmenopauze VO 19, 20, 21, 22, 23, 24, 31 3, 4, 14, 15 M.J. Ten Kate-Booij, C.W.M. Wensveen, E.M. Roes, H.C. van Doorn
19.59-21.59 BA3A4 ZO.2 Een vrouw met contactbloedingen ZO BA3 M.J. Ten Kate-Booij

Week 49 wo 06-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA3A4 VO.1 Prolaps en urine- incontinentie VO 13, 14, 15, 16, 17, 18 32, 33, 5, 6 R.G.V. Smolders, A.B. Steensma, C.W.M. Wensveen, C. Groenestein-Sondaal
08.30-10.30 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 02 2 JAB Hopman
08.30-10.30 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 25 12 A. van t Spijker
08.30-10.30 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 06 8 N.G. Hartwig
10.45-12.45 BA3A4 VO.2 Uitstrijkje. Bloedverlies postmenopauze VO 13, 14, 15, 16, 17, 18 32, 33, 5, 6 M.J. Ten Kate-Booij, C.W.M. Wensveen, E.M. Roes, H.C. van Doorn
10.45-12.45 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 12 CQ-1B AHE van Beeck
10.45-12.45 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 30 11 A. van t Spijker
13.30-15.30 BA3A4 VO.1 Prolaps en urine- incontinentie VO 07, 08, 09, 10, 11, 12 32, 33, 5, 6 R.G.V. Smolders, A.B. Steensma, C.W.M. Wensveen, C. Groenestein-Sondaal
13.30-17.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 14 PKV-A+PKV-KA GCA Peelen
13.30-17.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 15 PKV-B+PKV-KB A. van der Velden
13.30-17.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 17 PKV-C+PKV-KC M. Vojinovic-Novakovic
15.45-17.45 BA3A4 VO.2 Uitstrijkje. Bloedverlies postmenopauze VO 07, 08, 09, 10, 11, 12 32, 33, 5, 6 M.J. Ten Kate-Booij, C.W.M. Wensveen, E.M. Roes, H.C. van Doorn
20.59-22.59 BA3A4 ZO.3 Voorwandprolaps & urine-incontinentie ZO BA3 G.R. Dohle

Week 49 do 07-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA3A4 VO.1 Prolaps en urine- incontinentie VO 01, 02, 03, 04, 05, 06 3, 4, 5, 6 R.G.V. Smolders, A.B. Steensma, C.W.M. Wensveen, C. Groenestein-Sondaal
08.30-10.30 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 22 1 JAB Hopman
10.45-12.45 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 26 1 CS Ramsaran
10.45-12.45 BA3A4 VO.2 Uitstrijkje. Bloedverlies postmenopauze VO 01, 02, 03, 04, 05, 06 3, 4, 5, 6 M.J. Ten Kate-Booij, C.W.M. Wensveen, E.M. Roes, H.C. van Doorn
10.45-12.45 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 13 9 A Duinkerken
10.45-12.45 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 20 23 MJ de Koning
13.30-15.30 BA3A4 VO.1 Prolaps en urine- incontinentie VO 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32 4, 5, 6, 3 R.G.V. Smolders, A.B. Steensma, C.W.M. Wensveen, C. Groenestein-Sondaal
13.30-17.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 21 PKV-E+PKV-KE F.B.M. Gan-Creijghton
13.30-17.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 22 PKV-C+PKV-KC MA Pellikaan-van der Veer
15.45-17.45 BA3A4 VO.2 Uitstrijkje. Bloedverlies postmenopauze VO 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32 3, 4, 5, 6 M.J. Ten Kate-Booij, C.W.M. Wensveen, E.M. Roes, H.C. van Doorn
15.45-17.45 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 24 9 APJM van den Hurk
20.59-22.59 BA3A4 ZO.4 Vervroegde menopauze ZO BA3 J.S.E. Laven

Week 49 vr 08-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA3A4 VO.3 Menst.stoornis/abn ulter./bloedverl. VO 13, 14, 15, 16, 17, 18 38, 21, 24, 26 M.J. Ten Kate-Booij, J.S.E. Laven, C.W.M. Wensveen, R.G.V. Smolders, I. Schipper, C. Groenestein-Sondaal
08.30-10.30 BA3CV CV.46 Inhaal Gespreksvaardigheden 9 VO BA3 11 WME Rol
08.30-12.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 29 PKV-E+PKV-KE JGM Kievit
10.45-12.45 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 20 37 D Uygun
10.45-12.45 BA3A4 VO.3 Menst.stoornis/abn ulter./bloedverl. VO 07, 08, 09, 10, 11, 12 21, 24, 26, 27 M.J. Ten Kate-Booij, J.S.E. Laven, C.W.M. Wensveen, R.G.V. Smolders, I. Schipper, C. Groenestein-Sondaal
10.45-12.45 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 03 25 MCGA Steentjes
10.45-12.45 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 14 12 APJM van den Hurk
10.45-12.45 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 21 9 EIT de Schepper
10.45-12.45 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 27 28 S van Ruiven
10.45-12.45 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 28 34 AFM de Jong
13.30-15.30 BA3A4 VO.3 Menst.stoornis/abn ulter./bloedverl. VO 01, 02, 03, 04, 05, 06 21, 24, 32, 4 M.J. Ten Kate-Booij, J.S.E. Laven, C.W.M. Wensveen, R.G.V. Smolders, I. Schipper, C. Groenestein-Sondaal
13.30-15.30 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 28 5 WME Rol
13.30-15.30 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 32 37 A. van t Spijker
13.30-15.30 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 08 28 S van Ruiven
13.30-15.30 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 26 34 M. Klimek
13.30-17.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 01 PKV-C+PKV-KC J. Damen
13.30-17.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 13 PKV-B+PKV-KB JGM Kievit
15.45-17.45 BA3A4 VO.3 Menst.stoornis/abn ulter./bloedverl. VO 26, 27, 28, 29, 30, 32, 21 21, 24, 32, 4 M.J. Ten Kate-Booij, J.S.E. Laven, C.W.M. Wensveen, R.G.V. Smolders, I. Schipper, C. Groenestein-Sondaal

Week 50 ma 11-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 11 38 D Lo Fo Wong
08.30-10.30 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 22 2 JAB Hopman
08.30-10.30 BA3A5 VO.3-DIGIMIC Embryogenese van de wervelkolom VO 26, 27, 28, 29, 30, 31 COO-3 T.E. Cohen-Overbeek, D. Jaarsma, PC Schut
10.45-12.45 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 07 30 L van Raalten-Ben Salah
10.45-12.45 BA3A5 VO.3-DIGIMIC Embryogenese van de wervelkolom VO 11, 12, 13, 14, 15 COO-3 T.E. Cohen-Overbeek, D. Jaarsma, PC Schut
10.45-12.45 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 04 12 R. de Jongh
10.45-12.45 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 20 7 D Uygun
10.45-12.45 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 27 32 AHE van Beeck
10.45-12.45 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 22 11 I.C. Niemeijer
13.30-14.15 BA3A4 RB Responsiebijeenkomst week 3 en 4 RB BA3 CO-1/2 I. Schipper, I.A. Brusse
14.30-15.15 BA3A5 HC.1 Het X-chromosoom HC BA3 CO-1/2 F. Petrij
15.30-16.15 BA3A5 HC.2 Psych impact vruchtbaarheidsbehandeling HC BA3 CO-1/2 A. van t Spijker
16.30-17.15 BA3A5 HC.3 Inleiding klinische embryologie HC BA3 CO-1/2 D. Jaarsma
20.59-22.59 BA3A5 ZO.1 Geneesmiddelen en zwangerschap ZO BA3 A.H.J. Danser

Week 50 di 12-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA3A5 VO.2 Ethiek van prenatale screening (verpl) VO 01, 02, 03, 04, 05, 06 23, 36 F. Petrij, A.T.J.I. Go, J.G.M. Aartsen
08.30-11.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 07 PKV-C+PKV-KC M. Vojinovic-Novakovic
08.30-12.30 BA3CV CV.47 Inhaal Arts-patient-contact 1 VO BA3 PKV-B+PKV-KB W.B. de Koning
10.45-12.45 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 27 CQ-3A AHE van Beeck
10.45-12.45 BA3A5 VO.2 Ethiek van prenatale screening (verpl) VO 19, 20, 21, 22, 23, 24 23, 36 F. Petrij, A.T.J.I. Go, J.G.M. Aartsen
13.30-14.15 BA3A5 HC.4 Prenatale diagnostiek HC BA3 CO-1/2 M.F.C.M. Knapen
14.30-15.15 BA3A5 LM.5 Titel volgt LM BA3 CO-1/2
15.30-16.15 BA3A5 HC.6 Preconceptioneel advies HC BA3 CO-1/2 A.G.M.G.J. Mulders, F. Petrij
16.30-17.30 BA3C1, BA3A6 VO Intro Comm proj (verpl;inschr.SinOnline) VO BA3 1, 2, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 34, 37, 38, 35, CQ-A, CQ-B S.J. Otto, E.F. van Beeck
20.59-22.59 BA3A5 ZO.2 Ontwikkeling van placenta ZO BA3 D. Jaarsma

Week 50 wo 13-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA3A5 VO.1 Prenatale scr.: structurele afwijkingen VO 26, 27, 28, 29, 30, 32 9, 10, 11, 12, 13 T.E. Cohen-Overbeek
08.30-11.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 14 PKV-E+PKV-KE GCA Peelen
08.30-11.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 18 PKV-B+PKV-KB M Donmez
08.30-11.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 23 PKV-A+PKV-KA M. Vojinovic-Novakovic
10.45-12.45 BA3A5 VO.1 Prenatale scr.: structurele afwijkingen VO 01, 02, 03, 04, 05 1, 2, 7, 8, 9 T.E. Cohen-Overbeek
10.45-12.45 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 17 11 R. de Jongh
10.45-12.45 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 21 12 AHE van Beeck
13.30-15.30 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 09 28 CS Ramsaran
13.30-15.30 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 16 12 AHE van Beeck
13.30-15.30 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 11 10 AA de Vos
13.30-16.30 BA3A5 VO.4 Genaelogie en stambomen VO 01, 03, 04, 05, 12, 13, 14 CO-1 F. Petrij
13.30-16.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 02 PKV-E+PKV-KE G.H.M. Leunissen
13.30-16.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 15 PKV-C+PKV-KC A. van der Velden
13.30-16.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 25 PKV-B+PKV-KB M. Vojinovic-Novakovic
13.30-16.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 32 PKV-A+PKV-KA EE Plouvier
15.45-17.45 BA3A5 VO.1 Prenatale scr.: structurele afwijkingen VO 06, 07, 08, 09, 10 1, 2, 7, 8, 9 T.E. Cohen-Overbeek
20.59-22.59 BA3A5 ZO.3 Aanleg links-rechts as ZO BA3 D. Jaarsma

Week 50 do 14-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA3A5 VO.1 Prenatale scr.: structurele afwijkingen VO 11, 12, 13, 14, 15 1, 2, 9, 10, 11 T.E. Cohen-Overbeek
08.30-10.30 BA3A5 VO.2 Ethiek van prenatale screening (verpl) VO 25, 26, 27, 28 23, 31 F. Petrij, A.T.J.I. Go, J.G.M. Aartsen
08.30-10.30 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 19 8 A. Beerthuizen
10.45-12.45 BA3A5 VO.1 Prenatale scr.: structurele afwijkingen VO 16, 17, 18, 19, 20 2, 11, 12, 13, 8 T.E. Cohen-Overbeek
10.45-12.45 BA3A5 VO.2 Ethiek van prenatale screening (verpl) VO 29, 30, 31, 32 23, 31 F. Petrij, A.T.J.I. Go, J.G.M. Aartsen
10.45-12.45 BA3KOP Klinisch Obductie Practicum Bachelor 3 VO 11, 12 C-034 J.M. Kros
13.30-15.30 BA3A5 VO.1 Prenatale scr.: structurele afwijkingen VO 21, 22, 23, 24, 25, 31 2, 8, 11, 12, 13 T.E. Cohen-Overbeek
13.30-15.30 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 03 34 A. Beerthuizen
13.30-16.30 BA3A5 VO.4 Genaelogie en stambomen VO 08, 09, 10, 11, 15, 19, 20 CO-1 F. Petrij
13.30-16.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 17 PKV-C+PKV-KC M. Vojinovic-Novakovic
15.45-17.45 BA3A5 VO.3-DIGIMIC Embryogenese van de wervelkolom VO 01, 02, 03, 04, 05 22 T.E. Cohen-Overbeek, D. Jaarsma, PC Schut
20.59-22.59 BA3A5 ZO.4 Ontwikkeling ademhalingsapparaat ZO BA3 D. Jaarsma

Week 50 vr 15-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA3A5 VO.2 Ethiek van prenatale screening (verpl) VO 13, 14, 15, 16, 17, 18 23, 36 F. Petrij, A.T.J.I. Go, J.G.M. Aartsen
08.30-10.30 BA3A5 VO.3-DIGIMIC Embryogenese van de wervelkolom VO 06, 07, 08, 09, 10 22 T.E. Cohen-Overbeek, D. Jaarsma, PC Schut
08.30-12.30 BA3CV CV.47 Inhaal Arts-patient-contact 1 VO BA3 PKV-A+PKV-KA J. Damen
10.45-12.45 BA3A5 VO.2 Ethiek van prenatale screening (verpl) VO 07, 08, 09, 10, 11, 12 23, 36 F. Petrij, A.T.J.I. Go, J.G.M. Aartsen
13.30-15.30 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 25 9 A. van t Spijker
13.30-15.30 BA3A5 VO.3-DIGIMIC Embryogenese van de wervelkolom VO 16, 17, 18, 19, 20 22 T.E. Cohen-Overbeek, D. Jaarsma, PC Schut
13.30-15.30 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 08 11 WME Rol
13.30-15.30 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 09 7 WTM Enthoven
13.30-16.30 BA3A5 VO.4 Genaelogie en stambomen VO 02, 06, 07, 26, 27, 30 CO-1 F. Petrij
13.30-16.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 01 PKV-E+PKV-KE J. Damen
13.30-16.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 03 PKV-A+PKV-KA EE Plouvier
13.30-16.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 28 PKV-B+PKV-KB M. Vojinovic-Novakovic
13.30-16.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 29 PKV-C+PKV-KC JGM Kievit
15.45-17.45 BA3A5 VO.3-DIGIMIC Embryogenese van de wervelkolom VO 21, 22, 23, 24, 25, 32 22 T.E. Cohen-Overbeek, D. Jaarsma, PC Schut
15.45-17.45 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 31 1 WME Rol
18.58-20.58 BA3A5 LO.3 In verwachting ve kind met afwijking LO BA3 F. Petrij, I.A. Brusse
20.59-22.59 BA3A5 ZO.5 Foliumzuur en zwangerschap ZO BA3 R.P.M. Steegers-Theunissen

Week 51 ma 18-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.30 BA3A6 VO.4 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 07 7 I.A. Brusse
08.30-09.30 BA3CV CV.51 Arts-patient-contact 2b VO 04 PKV-B MHE Elbers
08.30-10.30 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 14 1 A. van t Spijker
08.30-10.30 BA3A6 VO.2 Geboortekanaal en bekkenbodem VO 26, 27, 28, 29, 30, 32 SNIJ-2, SNIJ-3 M.T.G. de Jeu, A.J. Schneider
09.30-10.30 BA3A6 VO.4 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 08 7 I.A. Brusse
09.30-12.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 20 PKV-E+PKV-KE MHE Elbers
09.30-12.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 21 PKV-A+PKV-KA F.B.M. Gan-Creijghton
10.45-11.45 BA3A6 VO.4 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 28 1 A. van t Spijker
10.45-12.45 BA3A6 VO.1 Het slecht-nieuws-gesprek (verpl) VO 31, 32 4 M.F.C.M. Knapen, I.A. Brusse, L van Raalten-Ben Salah, M Hermus
10.45-12.45 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 05 2 AHE van Beeck
11.30-12.30 BA3A6 VO.4 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 18 8 I. Schipper
12.30-13.30 BA3A6 VO.4 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 16 8 I. Schipper
13.30-14.15 BA3A6 HC.1 Epigenetica en imprinting HC BA3 CO-1/2 J. Gribnau, J.H. van Doorninck
14.30-15.15 BA3A6 HC.2 Aanleg lichaamsassen HC BA3 CO-1/2 D. Jaarsma
15.30-16.15 BA3A6 PD.3 Miskraam PD BA3 CO-1/2 A.G.M.G.J. Mulders
16.30-17.15 BA3A6 PD.4 Een patient met pre-eclampsie PD BA3 CO-1/2 J.M.J. Cornette
20.59-22.59 BA3A6 ZO.1 Peri partale asfyxie ZO BA3 R. Knol

Week 51 di 19-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.30 BA3CV CV.51 Arts-patient-contact 2b VO 07 PKV-A M. Vojinovic-Novakovic
08.30-09.30 BA3CV CV.51 Arts-patient-contact 2b VO 08 PKV-B W.B. de Koning
08.30-09.30 BA3CV CV.51 Arts-patient-contact 2b VO 10 PKV-C G.H.M. Leunissen
08.30-09.30 BA3CV CV.51 Arts-patient-contact 2b VO 13 PKV-D JGM Kievit
08.30-10.30 BA3A6 VO.1 Het slecht-nieuws-gesprek (verpl) VO 21, 22, 23, 24, 25 4, 5 M.F.C.M. Knapen, I.A. Brusse, L van Raalten-Ben Salah, D Lo Fo Wong
08.30-10.30 BA3A6 VO.2 Geboortekanaal en bekkenbodem VO 16, 17, 18, 19, 20 SNIJ-2, SNIJ-3 M.T.G. de Jeu, A.J. Schneider
08.30-10.30 BA3A6 VO.3 Anatomie, fysiol. pathol. v placentatie VO 01, 02, 03, 04, 05 22 D. Jaarsma, L.H.J. Looijenga, A.G.M.G.J. Mulders
08.30-10.30 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 14 12 A. van t Spijker
08.30-10.30 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 32 28 MD Derksen
08.30-11.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 11 PKV-E+PKV-KE MA Pellikaan-van der Veer
09.30-10.30 BA3A6 VO.4 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 13 7 S.R. Riedijk
09.30-10.30 BA3CV CV.51 Arts-patient-contact 2b VO 28 PKV-A M. Vojinovic-Novakovic
09.30-10.30 BA3CV CV.51 Arts-patient-contact 2b VO 30 PKV-B G.H.M. Leunissen
10.30-11.30 BA3A6 VO.4 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 14 7 S.R. Riedijk
10.45-12.45 BA3A6 VO.1 Het slecht-nieuws-gesprek (verpl) VO 16, 17, 18, 19, 20 4, 5 M.F.C.M. Knapen, I.A. Brusse, D Lo Fo Wong, L van Raalten-Ben Salah
10.45-12.45 BA3A6 VO.2 Geboortekanaal en bekkenbodem VO 21, 22, 23, 24, 25, 31 SNIJ-2, SNIJ-3 M.T.G. de Jeu, A.J. Schneider
10.45-12.45 BA3A6 VO.3 Anatomie, fysiol. pathol. v placentatie VO 06, 07, 08, 09, 10 22 D. Jaarsma, L.H.J. Looijenga, A.G.M.G.J. Mulders
11.30-12.30 BA3A6 VO.4 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 15 7 S.R. Riedijk
11.30-12.30 BA3CV CV.51 Arts-patient-contact 2b VO 11 PKV-C MA Pellikaan-van der Veer
11.30-12.30 BA3CV CV.51 Arts-patient-contact 2b VO 12 PKV-A M. Vojinovic-Novakovic
11.30-12.30 BA3CV CV.51 Arts-patient-contact 2b VO 32 PKV-B EE Plouvier
12.30-13.30 BA3A6 VO.4 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 30 7 A. van t Spijker
13.30-14.15 BA3A6 HC.5 Zwangerschapsafbreking HC BA3 CO-3/4 A.T.J.I. Go
14.30-15.15 BA3A6 HC.6 Perinatale asfyxie HC BA3 CO-3/4 E.C. van der Wilk
15.45-17.45 BA3A6 VO.3 Anatomie, fysiol. pathol. v placentatie VO 26, 27, 28, 29, 30 22 D. Jaarsma, L.H.J. Looijenga, A.G.M.G.J. Mulders
15.45-17.45 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 31 8 JE van der Vorm
20.59-22.59 BA3A6 ZO.2 Gladde spierweefsel baarmoeder ZO BA3 J.J.M. Pel

Week 51 wo 20-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.30 BA3A6 VO.4 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 09 8 I.A. Brusse
08.30-09.30 BA3A6 VO.4 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 17 2 I. Schipper
08.30-09.30 BA3CV CV.51 Arts-patient-contact 2b VO 15 PKV-D A. van der Velden
08.30-10.30 BA3A6 VO.3 Anatomie, fysiol. pathol. v placentatie VO 21, 22, 23, 24, 25 22 D. Jaarsma, L.H.J. Looijenga, A.G.M.G.J. Mulders
08.30-10.30 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 18 11 JAB Hopman
08.30-10.30 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 16 1 MCGA Steentjes
10.30-11.30 BA3A6 VO.4 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 19 1 J.M. Bolt
10.45-12.45 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 16 11 AHE van Beeck
10.45-12.45 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 30 10 A. van t Spijker
10.45-12.45 BA3A6 VO.1 Het slecht-nieuws-gesprek (verpl) VO 01, 02, 03, 04, 05 3, 4 M.F.C.M. Knapen, I.A. Brusse, JAB Hopman, CS Ramsaran
10.45-12.45 BA3A6 VO.3 Anatomie, fysiol. pathol. v placentatie VO 31, 32 22 D. Jaarsma, L.H.J. Looijenga, A.G.M.G.J. Mulders
10.45-12.45 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 12 8 J.A.M. van Laar
11.30-12.30 BA3A6 VO.4 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 20 1 J.M. Bolt
11.30-12.30 BA3A6 VO.4 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 24 2 A.T.J.I. Go
12.30-13.30 BA3A6 VO.4 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 21 1 J.M. Bolt
12.30-13.30 BA3A6 VO.4 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 23 2 A.T.J.I. Go
13.30-14.30 BA3A6 VO.4 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 22 2 A.T.J.I. Go
13.30-14.30 BA3A6 VO.4 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 25 1 F. Petrij
13.30-15.30 BA3A6 VO.3 Anatomie, fysiol. pathol. v placentatie VO 11, 12, 13, 14, 15, 31 22 D. Jaarsma, L.H.J. Looijenga, A.G.M.G.J. Mulders
13.30-15.30 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 01 7 AA de Vos
13.30-16.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 10 PKV-C+PKV-KC G.H.M. Leunissen
14.30-15.30 BA3A6 VO.4 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 26 1 F. Petrij
15.30-16.30 BA3A6 VO.4 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 27 1 F. Petrij
15.45-17.45 BA3A6 VO.3 Anatomie, fysiol. pathol. v placentatie VO 16, 17, 18, 19, 20, 32 22 D. Jaarsma, L.H.J. Looijenga, A.G.M.G.J. Mulders
20.59-22.59 BA3A6 ZO.3 Buitenbaarmoederlijke zwangerschap ZO BA3 J.S.E. Laven

Week 51 do 21-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.30 BA3A6 VO.4 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 04 2 J.S.E. Laven
08.30-09.30 BA3CV CV.51 Arts-patient-contact 2b VO 17 PKV-D M. Vojinovic-Novakovic
08.30-09.30 BA3CV CV.51 Arts-patient-contact 2b VO 21 PKV-E F.B.M. Gan-Creijghton
08.30-10.30 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 19 10 A. Beerthuizen
08.30-10.30 BA3A6 VO.1 Het slecht-nieuws-gesprek (verpl) VO 06, 07, 08, 09, 10 3, 15 M.F.C.M. Knapen, I.A. Brusse, J.S. Voerman, JAB Hopman
08.30-10.30 BA3A6 VO.2 Geboortekanaal en bekkenbodem VO 31, 32 SNIJ-2, SNIJ-3 M.T.G. de Jeu, A.J. Schneider
08.30-10.30 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 02 9 A Duinkerken
09.30-10.30 BA3A6 VO.4 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 05 2 J.S.E. Laven
09.30-12.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 22 PKV-E+PKV-KE MA Pellikaan-van der Veer
10.30-11.30 BA3A6 VO.4 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 06 2 J.S.E. Laven
10.45-12.45 BA3A6 VO.1 Het slecht-nieuws-gesprek (verpl) VO 26, 27, 28, 29, 30 15, 3 M.F.C.M. Knapen, I.A. Brusse, J.S. Voerman, CS Ramsaran
10.45-12.45 BA3A6 VO.2 Geboortekanaal en bekkenbodem VO 01, 02, 03, 04, 05 SNIJ-2, SNIJ-3 M.T.G. de Jeu, A.J. Schneider
10.45-12.45 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 23 12 D Uygun
13.30-15.30 BA3A6 VO.2 Geboortekanaal en bekkenbodem VO 06, 07, 08, 09, 10 SNIJ-2, SNIJ-3 M.T.G. de Jeu, A.J. Schneider
13.30-15.30 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 29 2 D Uygun
13.30-16.30 BA3A5 VO.4 Genaelogie en stambomen VO 16, 17, 18, 21, 22, 31 CO-1 F. Petrij
13.30-16.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 05 PKV-A+PKV-KA F.B.M. Gan-Creijghton
13.30-16.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 19 PKV-C+PKV-KC M Donmez
15.45-17.45 BA3A6 VO.2 Geboortekanaal en bekkenbodem VO 11, 12, 13, 14, 15 SNIJ-2, SNIJ-3 M.T.G. de Jeu, A.J. Schneider
20.59-22.59 BA3A6 ZO.4 Molazwangerschap ZO BA3 P.C. Ewing-Graham, M.J. Ten Kate-Booij

Week 51 vr 22-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.30 BA3A6 VO.4 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 29 8 A. van t Spijker
08.30-09.30 BA3A6 VO.4 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 31 1 P.M.J. Kalkman
08.30-09.30 BA3CV CV.51 Arts-patient-contact 2b VO 03 PKV-D EE Plouvier
08.30-10.30 BA3A6 VO.1 Het slecht-nieuws-gesprek (verpl) VO 11, 12, 13, 14, 15 3, 6 M.F.C.M. Knapen, I.A. Brusse, D Uygun, M Hermus
08.30-10.30 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 10 2 M Kooijman
08.30-10.30 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 23 7 T. van Gelder
08.30-11.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 24 PKV-E+PKV-KE M Donmez
08.30-11.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 26 PKV-C+PKV-KC W.B. de Koning
09.30-10.30 BA3A6 VO.4 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 32 1 P.M.J. Kalkman
10.45-12.45 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 23 9 D Uygun
10.45-12.45 BA3KOP Klinisch Obductie Practicum Bachelor 3 VO 21, 22 C-034 J.M. Kros
11.30-12.30 BA3CV CV.51 Arts-patient-contact 2b VO 26 PKV-C W.B. de Koning
12.30-13.30 BA3A6 VO.4 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 10 2 A.J. Eggink
13.30-14.30 BA3A6 VO.4 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 01 8 R. Knol
13.30-14.30 BA3A6 VO.4 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 11 2 A.J. Eggink
13.30-16.30 BA3A5 VO.4 Genaelogie en stambomen VO 23, 24, 25, 28, 29, 32 CO-1 F. Petrij
13.30-16.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 06 PKV-C+PKV-KC HG Rijksen
13.30-16.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 31 PKV-B+PKV-KB M. Vojinovic-Novakovic
14.30-15.30 BA3A6 VO.4 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 02 8 R. Knol
14.30-15.30 BA3A6 VO.4 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 12 2 A.J. Eggink
15.30-16.30 BA3A6 VO.4 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) VO 03 8 R. Knol
15.45-17.45 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 08 7 WME Rol

Week 2 ma 08-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.15 BA3A6 RB Responsiecollege week 5, 6 en 7 RB BA3 CO-1/2 I. Schipper, I.A. Brusse
09.30-10.15 BA3A7 HC.1 Normale bevalling HC BA3 CO-1/2 J.J. Duvekot
10.30-11.15 BA3A7 PD.2 De gecompliceerde bevalling PD BA3 CO-1/2 J.J. Duvekot
11.30-12.15 BA3A7 HC.3 Fysio veranderingen zwangsch. en postpar HC BA3 CO-1/2 J.S.E. Laven
13.30-14.30 BA3CV CV.51 Arts-patient-contact 2b VO 01 PKV-A J. Damen
13.30-15.30 BA3A7 VO.1 De bevalling (verplicht) VO 21 10 I.A. Brusse
13.30-15.30 BA3A7 VO.1 De bevalling (verplicht) VO 22 2 I.A. Brusse
13.30-15.30 BA3A7 VO.1 De bevalling (verplicht) VO 23 7 I.A. Brusse
13.30-15.30 BA3A7 VO.1 De bevalling (verplicht) VO 24 8 I.A. Brusse
13.30-15.30 BA3A7 VO.1 De bevalling (verplicht) VO 25 9 I.A. Brusse
13.30-15.30 BA3CV CV.48 Inhaal Gespreksvaardigheden 10 VO BA3 12 AHE van Beeck
13.30-15.30 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 19 11 J van Leeuwen
13.30-16.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 04 PKV-C+PKV-KC MHE Elbers
13.30-16.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 12 PKV-E+PKV-KE M. Vojinovic-Novakovic
13.30-16.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 30 PKV-B+PKV-KB G.H.M. Leunissen
15.45-16.45 BA3CV CV.51 Arts-patient-contact 2b VO 05 PKV-D F.B.M. Gan-Creijghton
15.45-16.45 BA3CV CV.51 Arts-patient-contact 2b VO 06 CQ-3C HG Rijksen
15.45-17.45 BA3A7 VO.1 De bevalling (verplicht) VO 16 10 I.A. Brusse
15.45-17.45 BA3A7 VO.1 De bevalling (verplicht) VO 17 2 I.A. Brusse
15.45-17.45 BA3A7 VO.1 De bevalling (verplicht) VO 18 7 I.A. Brusse
15.45-17.45 BA3A7 VO.1 De bevalling (verplicht) VO 19 8 I.A. Brusse
15.45-17.45 BA3A7 VO.1 De bevalling (verplicht) VO 20 9 I.A. Brusse
15.45-17.45 BA3A7 VO.2 Het kraambed VO 21 11 I.A. Brusse
15.45-17.45 BA3A7 VO.2 Het kraambed VO 22 12 I.A. Brusse
15.45-17.45 BA3A7 VO.2 Het kraambed VO 23 13 I.A. Brusse
15.45-17.45 BA3A7 VO.2 Het kraambed VO 24 14 I.A. Brusse
15.45-17.45 BA3A7 VO.2 Het kraambed VO 25 1 I.A. Brusse
20.59-22.59 BA3A7 ZO.1 Bloedverlies 2e/3e trimester ZO BA3 J.J. Duvekot

Week 2 di 09-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.15 BA3A7 HC.4 Perinatale morbiteit en mortaliteit HC BA3 CO-1/2 A.G.M.G.J. Mulders
09.30-10.15 BA3A7 HC.5 Mag alles wat kan? HC BA3 CO-1/2 L.L.E. Bolt
10.45-12.45 BA3A7 VO.1 De bevalling (verplicht) VO 26 10 I.A. Brusse
10.45-12.45 BA3A7 VO.1 De bevalling (verplicht) VO 27 2 I.A. Brusse
10.45-12.45 BA3A7 VO.1 De bevalling (verplicht) VO 28 7 I.A. Brusse
10.45-12.45 BA3A7 VO.1 De bevalling (verplicht) VO 29 8 I.A. Brusse
10.45-12.45 BA3A7 VO.1 De bevalling (verplicht) VO 30 9 I.A. Brusse
10.45-12.45 BA3A7 VO.2 Het kraambed VO 16 14 I.A. Brusse
10.45-12.45 BA3A7 VO.2 Het kraambed VO 17 11 I.A. Brusse
10.45-12.45 BA3A7 VO.2 Het kraambed VO 18 12 I.A. Brusse
10.45-12.45 BA3A7 VO.2 Het kraambed VO 19 13 I.A. Brusse
10.45-12.45 BA3A7 VO.2 Het kraambed VO 20 1 I.A. Brusse
11.30-12.30 BA3CV CV.51 Arts-patient-contact 2b VO 09 PKV-B GCA Peelen
13.30-15.30 BA3A7 VO.1 De bevalling (verplicht) VO 31 10 I.A. Brusse
13.30-15.30 BA3A7 VO.1 De bevalling (verplicht) VO 32 2 I.A. Brusse
13.30-15.30 BA3A7 VO.2 Het kraambed VO 26 1 I.A. Brusse
13.30-15.30 BA3A7 VO.2 Het kraambed VO 27 12 I.A. Brusse
13.30-15.30 BA3A7 VO.2 Het kraambed VO 28 13 I.A. Brusse
13.30-15.30 BA3A7 VO.2 Het kraambed VO 29 14 I.A. Brusse
13.30-15.30 BA3A7 VO.2 Het kraambed VO 30 11 I.A. Brusse
13.30-16.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 08 PKV-B+PKV-KB W.B. de Koning
13.30-16.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 09 PKV-A+PKV-KA GCA Peelen
13.30-16.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 13 PKV-C+PKV-KC JGM Kievit
15.45-17.45 BA3A7 VO.1 De bevalling (verplicht) VO 01 10 I.A. Brusse
15.45-17.45 BA3A7 VO.1 De bevalling (verplicht) VO 02 2 I.A. Brusse
15.45-17.45 BA3A7 VO.1 De bevalling (verplicht) VO 03 7 I.A. Brusse
15.45-17.45 BA3A7 VO.1 De bevalling (verplicht) VO 04 8 I.A. Brusse
15.45-17.45 BA3A7 VO.1 De bevalling (verplicht) VO 05 9 I.A. Brusse
15.45-17.45 BA3A7 VO.2 Het kraambed VO 31 1 I.A. Brusse
15.45-17.45 BA3A7 VO.2 Het kraambed VO 32 11 I.A. Brusse
20.59-22.59 BA3A7 ZO.2 Borstvoeding ZO BA3 M.J. Vermeulen

Week 2 wo 10-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.30 BA3CV CV.51 Arts-patient-contact 2b VO 14 PKV-D GCA Peelen
08.30-10.30 BA3A7 VO.1 De bevalling (verplicht) VO 06 10 I.A. Brusse
08.30-10.30 BA3A7 VO.1 De bevalling (verplicht) VO 07 2 I.A. Brusse
08.30-10.30 BA3A7 VO.1 De bevalling (verplicht) VO 08 7 I.A. Brusse
08.30-10.30 BA3A7 VO.1 De bevalling (verplicht) VO 09 8 I.A. Brusse
08.30-10.30 BA3A7 VO.1 De bevalling (verplicht) VO 10 9 I.A. Brusse
08.30-10.30 BA3A7 VO.2 Het kraambed VO 01 12 I.A. Brusse
08.30-10.30 BA3A7 VO.2 Het kraambed VO 02 13 I.A. Brusse
08.30-10.30 BA3A7 VO.2 Het kraambed VO 03 11 I.A. Brusse
08.30-10.30 BA3A7 VO.2 Het kraambed VO 04 14 I.A. Brusse
08.30-10.30 BA3A7 VO.2 Het kraambed VO 05 1 I.A. Brusse
08.30-11.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 27 PKV-C+PKV-KC EE Plouvier
10.45-11.45 BA3CV CV.51 Arts-patient-contact 2b VO 19 PKV-D M Donmez
10.45-12.45 BA3A7 VO.1 De bevalling (verplicht) VO 11 10 I.A. Brusse
10.45-12.45 BA3A7 VO.1 De bevalling (verplicht) VO 12 2 I.A. Brusse
10.45-12.45 BA3A7 VO.1 De bevalling (verplicht) VO 13 7 I.A. Brusse
10.45-12.45 BA3A7 VO.1 De bevalling (verplicht) VO 14 8 I.A. Brusse
10.45-12.45 BA3A7 VO.1 De bevalling (verplicht) VO 15 9 I.A. Brusse
10.45-12.45 BA3A7 VO.2 Het kraambed VO 06 11 I.A. Brusse
10.45-12.45 BA3A7 VO.2 Het kraambed VO 07 12 I.A. Brusse
10.45-12.45 BA3A7 VO.2 Het kraambed VO 08 13 I.A. Brusse
10.45-12.45 BA3A7 VO.2 Het kraambed VO 09 1 I.A. Brusse
10.45-12.45 BA3A7 VO.2 Het kraambed VO 10 14 I.A. Brusse
13.30-15.30 BA3CV CV.48 Inhaal Gespreksvaardigheden 10 VO BA3 1 CS Ramsaran
13.30-16.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 16 PKV-A+PKV-KA W Couprie
15.45-17.45 BA3A7 VO.2 Het kraambed VO 11 1 I.A. Brusse
15.45-17.45 BA3A7 VO.2 Het kraambed VO 12 2 I.A. Brusse
15.45-17.45 BA3A7 VO.2 Het kraambed VO 13 7 I.A. Brusse
15.45-17.45 BA3A7 VO.2 Het kraambed VO 14 8 I.A. Brusse
15.45-17.45 BA3A7 VO.2 Het kraambed VO 15 9 I.A. Brusse
20.59-22.59 BA3A7 ZO.3 Bloedverl & vastzittende placenta ZO BA3 J.J. Duvekot

Week 2 do 11-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-22.00 TTBA3 Roostervrij t.b.v. Tentamen 3A1 TT BA3
20.59-22.59 BA3A7 ZO.4 Schade perineum vag. baring ZO BA3 M.T.G. de Jeu, A.J. Schneider

Week 2 vr 12-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-22.00 TTBA3 Roostervrij t.b.v. Tentamen 3A1 TT BA3
09.00-12.30 TTBA3 Tentamen 3A1 (Dyslectici) TT BA3 Woudestein Leuven, Woudestein Bergen
09.30-12.30 TTBA3 Tentamen 3A1 TT BA3 Woudestein Van der Goot-gebouw

Week 3 ma 15-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.30 BA3CV CV.51 Arts-patient-contact 2b VO 20 PKV-E MHE Elbers
08.30-10.30 BA3A8 VO.1 Herkenning kindermishandeling (verpl) VO 01, 02, 03, 04, 05 31 M.J. Affourtit
09.30-12.30 BA3CV CV.50 Inhaal Arts-patient-contact 2a VO BA3 PKV-E+PKV-KE MHE Elbers
10.45-11.45 BA3CV CV.51 Arts-patient-contact 2b VO 27 CQ-3C EE Plouvier
10.45-12.45 BA3A8 VO.1 Herkenning kindermishandeling (verpl) VO 06, 07, 09, 10, 15 35 M.J. Affourtit
13.15-13.30 BA3A8 HC.0 Introductie BA3A2 HC BA3 CO-1/2 F. Petrij, P.M.J. Kalkman
13.30-14.15 BA3A8 HC.1 Gevolg vroeggeb: kind, neonatale sterfte HC BA3 CO-1/2 I.K.M. Reiss
14.30-15.15 BA3A8 HC.2 Intra-uteriene infect: gevolgen v h kind HC BA3 CO-1/2 R.F. Kornelisse
15.30-16.15 BA3A8 HC.3 Perinatale pathologie + obductie kind HC BA3 CO-1/2 R.M. Verdijk
16.30-17.15 BA3A8 HC.4 Pediatrische klinische farmacologie HC BA3 CO-1/2 L.M. Hanff, M de Hoog
20.59-22.59 BA3A8 ZO.1 Voeding bij zuigelingen ZO BA3 M.J. Vermeulen

Week 3 di 16-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 32 7 A. van t Spijker
08.30-10.30 BA3A8 VO.1 Herkenning kindermishandeling (verpl) VO 11, 12, 13, 14, 08 31 M.J. Affourtit
10.45-12.45 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 03 2 A. Beerthuizen
10.45-12.45 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 24 1 A. van t Spijker
10.45-12.45 BA3A8 VO.1 Herkenning kindermishandeling (verpl) VO 16, 17, 18, 19, 20 31 M.J. Affourtit
10.45-12.45 BA3KOP Klinisch Obductie Practicum Bachelor 3 VO 31, 32 C-034 J.M. Kros
13.30-14.15 BA3A8 PD.5 Geneesm. en effecten op groei en ontwik. PD BA3 CO-1/2 A.G. Vulto, E.L.T. van den Akker
14.30-15.15 BA3A8 HC.6 Titel volgt HC BA3 CO-1/2 P.M.J. Kalkman
15.30-16.15 BA3A8 HC.7 Borstvoeding HC BA3 CO-1/2 M.J. Vermeulen
16.30-17.15 BA3A8 HC.8 Klinisch Redeneren II HC BA3 CO-1/2
20.59-22.59 BA3A8 ZO.2 Geneesmiddelen en kinderen ZO BA3 M de Hoog, L.M. Hanff

Week 3 wo 17-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.30 BA3CV CV.51 Arts-patient-contact 2b VO 02 PKV-D G.H.M. Leunissen
08.30-09.30 BA3CV CV.51 Arts-patient-contact 2b VO 16 PKV-B W Couprie
08.30-09.30 BA3CV CV.51 Arts-patient-contact 2b VO 18 PKV-C M Donmez
08.30-10.30 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 13 1 R. de Jongh
08.30-10.30 BA3A8 VO.1 Herkenning kindermishandeling (verpl) VO 21, 22, 23, 24, 25 39 M.J. Affourtit
08.30-12.45 BA3CV CV.52a-53-54 Opname VO 32 PKV-KA EE Plouvier, A. van t Spijker
10.45-12.45 BA3A8 VO.1 Herkenning kindermishandeling (verpl) VO 26, 27, 28, 29, 30 39 M.J. Affourtit
13.30-15.30 BA3A8 VO.1 Herkenning kindermishandeling (verpl) VO 31, 32 31 M.J. Affourtit
13.30-16.30 BA3CV CV.50 Inhaal Arts-patient-contact 2a VO BA3 PKV-A+PKV-KA W Couprie
13.30-17.45 BA3CV CV.52a-53-54 Opname VO 27 PKV-KE EE Plouvier, AHE van Beeck
20.59-22.59 BA3A8 ZO.3 Kinderobducties ZO BA3 R.M. Verdijk

Week 3 do 18-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.30 BA3CV CV.51 Arts-patient-contact 2b VO 22 PKV-A MA Pellikaan-van der Veer
08.30-09.30 BA3CV CV.51 Arts-patient-contact 2b VO 23 PKV-B M. Vojinovic-Novakovic
08.30-10.30 BA3A8 VO.2 Begeleiding na kindermishandeling(verpl) VO 26, 30, 19, 04, 05 39 M.J. Affourtit
10.45-12.45 BA3A8 VO.2 Begeleiding na kindermishandeling(verpl) VO 06, 07, 08, 09, 10 39 M.J. Affourtit
13.30-15.30 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 18 8 JAB Hopman
13.30-15.30 BA3A8 VO.2 Begeleiding na kindermishandeling(verpl) VO 31, 32 39 M.J. Affourtit
13.30-17.45 BA3CV CV.52a-53-54 Opname VO 15 PKV-KC A. van der Velden, CS Ramsaran
15.45-17.45 BA3A8 VO.2 Begeleiding na kindermishandeling(verpl) VO 02, 03, 27, 28, 29 39 M.J. Affourtit
20.59-22.59 BA3A8 ZO.4 Veranderingen na de geboorte ZO BA3 R.F. Kornelisse, R. Knol

Week 3 vr 19-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.30 BA3CV CV.51 Arts-patient-contact 2b VO 24 PKV-C M Donmez
08.30-09.30 BA3CV CV.51 Arts-patient-contact 2b VO 25 PKV-D M. Vojinovic-Novakovic
08.30-09.30 BA3CV CV.51 Arts-patient-contact 2b VO 29 PKV-E JGM Kievit
08.30-10.30 BA3A8 VO.2 Begeleiding na kindermishandeling(verpl) VO 16, 17, 18, 20, 01 39 M.J. Affourtit
09.30-10.30 BA3CV CV.51 Arts-patient-contact 2b VO 31 PKV-C M. Vojinovic-Novakovic
10.45-12.45 BA3A8 VO.2 Begeleiding na kindermishandeling(verpl) VO 21, 22, 23, 24, 25 31 M.J. Affourtit G
10.45-12.45 BA3KR CV.49 Inhaal Klinisch redeneren 9 VO BA3 11 D.H.J. Pols, G Elshout GF
13.30-15.30 BA3A8 VO.2 Begeleiding na kindermishandeling(verpl) VO 11, 12, 14, 15, 13 31 M.J. Affourtit
13.30-16.30 BA3CV CV.50 Inhaal Arts-patient-contact 2a VO BA3 PKV-A+PKV-KA J. Damen
16.30-17.15 BA3A8 NB Plenaire nabespreking tentamen 3A1 NB BA3 CO-1/2 I. Schipper, I.A. Brusse
20.59-22.59 BA3A8 LO.4 Homoseksualiteit LO BA3 J.M. Bolt

Week 4 ma 22-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-12.45 BA3CV CV.52a-53-54 Opname VO 06 PKV-KA HG Rijksen, D Lo Fo Wong
10.45-12.15 BA3A9 EV Evaluatie BA3A1 deel 1 (alleen JVT) EV BA3 31 I. Schipper, F. Petrij, I.A. Brusse, P.M.J. Kalkman, ES Klaassen, SD Janki
12.30-13.30 BA3CV CV.51 Inhaal Arts-patient-contact 2b VO BA3 PKV-A J. Damen
13.30-14.15 BA3A9 HC.1 Het ontstaan van aangeboren afwijkingen HC BA3 CO-1/2 F. Petrij
14.30-15.15 BA3A9 HC.2 Combinaties van aangeboren afwijkingen HC BA3 CO-1/2 F. Petrij
15.30-16.15 BA3A9 HC.3 Afwijkingen aan hoofd, hals en romp HC BA3 CO-1/2 SL Versnel
16.30-17.15 BA3A9 PD.4 Een patient met schisis PD BA3 CO-1/2 SL Versnel
19.59-22.59 BA3A9 ZO.1 Onschuldige aangeb misvormingen ZO BA3 P.C.J. de Laat

Week 4 di 23-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.30 BA3CV CV.51 Inhaal Arts-patient-contact 2b VO BA3 PKV-A MHE Elbers
08.30-10.30 BA3A9 VO.1 Dysmorfologie VO 01, 02, 03, 04, 05 22 F. Petrij, A.J.M. Hoogeboom, SL Versnel, A.S. Brooks
08.30-12.30 BA3CV CV.52b Studenten kijken video (Inschr SinOnlin) VO BA3 COO-5
10.45-12.45 BA3A9 VO.2 Syndroomdiagnostiek VO 01, 02, 03, 04, 05 22 F. Petrij, A.S. Brooks
10.45-12.45 BA3A9 VO.3 Vaccinatie weigering VO 21, 22 15
13.30-14.15 BA3A9 PD.5 Een kind met een hartafwijking PD BA3 CO-1/2 W.A. Helbing
14.30-15.15 BA3A9 HC.6 Radiologie in de kindergeneeskunde HC BA3 CO-1/2 A.S. Devos, P.M.J. Kalkman
15.30-16.15 BA3A9 LM.7 Titel volgt LM BA3 CO-1/2
20.59-22.59 BA3A9 ZO.2 Schedelvormafwijkingen (COO) ZO BA3 SL Versnel

Week 4 wo 24-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA3A9 VO.1 Dysmorfologie VO 06, 07, 08, 09, 10 22 F. Petrij, A.J.M. Hoogeboom, SL Versnel, A.S. Brooks
08.30-11.30 BA3A8 VO.3 Ontwikkeling van 0 tot 18 jaar VO 11, 12, 13, 14, 15, 31 31 P.F.A. de Nijs, F.C. Verhulst
10.45-12.45 BA3A9 VO.2 Syndroomdiagnostiek VO 06, 07, 08, 09, 10 22 F. Petrij, A.S. Brooks
13.30-15.30 BA3A9 VO.1 Dysmorfologie VO 26, 27, 28, 29, 30, 32 22 F. Petrij, A.J.M. Hoogeboom, SL Versnel, A.S. Brooks
13.30-17.45 BA3CV CV.52a-53-54 Opname VO 02 PKV-KA G.H.M. Leunissen, JAB Hopman
13.30-17.45 BA3CV CV.52a-53-54 Opname VO 09 PKV-KB GCA Peelen, CS Ramsaran
13.30-17.45 BA3CV CV.52a-53-54 Opname VO 16 PKV-KE W Couprie, AHE van Beeck
15.45-17.45 BA3A9 VO.2 Syndroomdiagnostiek VO 26, 27, 28, 29, 30, 32 22 F. Petrij, A.S. Brooks
20.59-22.59 BA3A9 ZO.3 Embryogenese schedel en aangezicht ZO BA3 D. Jaarsma

Week 4 do 25-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA3A9 VO.1 Dysmorfologie VO 16, 17, 18, 19, 20 22 F. Petrij, A.J.M. Hoogeboom, SL Versnel, A.S. Brooks
08.30-10.30 BA3A9 VO.3 Vaccinatie weigering VO 13, 14 Lokaal-3
08.30-10.30 BA3A9 VO.3 Vaccinatie weigering VO 23, 24 15
08.30-10.30 BA3A9 VO.3 Vaccinatie weigering VO 27, 28 4
08.30-10.30 BA3A9 VO.3 Vaccinatie weigering VO 29, 30 5
08.30-12.45 BA3CV CV.52a-53-54 Opname VO 22 PKV-KC MA Pellikaan-van der Veer, JAB Hopman
10.45-12.45 BA3A9 VO.2 Syndroomdiagnostiek VO 16, 17, 18, 19, 20 22 F. Petrij, A.S. Brooks
10.45-12.45 BA3A9 VO.3 Vaccinatie weigering VO 03, 04 72
10.45-12.45 BA3A9 VO.3 Vaccinatie weigering VO 11, 12 15
10.45-12.45 BA3A9 VO.3 Vaccinatie weigering VO 25, 26 Lokaal-3
10.45-12.45 BA3A9 VO.3 Vaccinatie weigering VO 31, 32 Lokaal-2
10.45-12.45 BA3KOP Klinisch Obductie Practicum Bachelor 3 VO 14, 15 C-034 J.M. Kros
13.30-15.30 BA3A9 VO.3 Vaccinatie weigering VO 15, 16 Lokaal-2
13.30-15.30 BA3A9 VO.3 Vaccinatie weigering VO 17, 18 Lokaal-3
13.30-15.30 BA3A9 VO.3 Vaccinatie weigering VO 19, 20 5
13.30-17.45 BA3CV CV.52a-53-54 Opname VO 04 PKV-KC MHE Elbers, R. de Jongh
13.30-17.45 BA3CV CV.52a-53-54 Opname VO 26 PKV-KE W.B. de Koning, CS Ramsaran
15.45-17.45 BA3A9 VO.3 Vaccinatie weigering VO 01, 02 15
15.45-17.45 BA3A9 VO.3 Vaccinatie weigering VO 05, 06 6
15.45-17.45 BA3A9 VO.3 Vaccinatie weigering VO 07, 08 Lokaal-2
15.45-17.45 BA3A9 VO.3 Vaccinatie weigering VO 09, 10 Lokaal-3
19.59-22.59 BA3A9 ZO.4 Nieuwe ontwikkelingen genetica ZO BA3 J.E.M.M. de Klein

Week 4 vr 26-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA3A9 VO.1 Dysmorfologie VO 11, 12, 13, 14, 15 COO-5 F. Petrij, A.J.M. Hoogeboom, SL Versnel, A.S. Brooks
08.30-11.30 BA3A8 VO.3 Ontwikkeling van 0 tot 18 jaar VO 01, 02, 03, 04, 05 CQ-U P.F.A. de Nijs, F.C. Verhulst
08.30-12.45 BA3CV CV.52a-53-54 Opname VO 24 PKV-KA M Donmez , A. van t Spijker
08.30-12.45 BA3CV CV.52a-53-54 Opname VO 29 PKV-KB JGM Kievit, D Uygun
10.45-12.45 BA3A9 VO.2 Syndroomdiagnostiek VO 11, 12, 13, 14, 15 COO-5 F. Petrij, A.S. Brooks
13.30-15.30 BA3A9 VO.1 Dysmorfologie VO 21, 22, 23, 24, 25, 31 COO-5 F. Petrij, A.J.M. Hoogeboom, SL Versnel, A.S. Brooks
15.45-16.45 BA3CV CV.51 Inhaal Arts-patient-contact 2b VO BA3 PKV-A J. Damen
15.45-17.45 BA3A9 VO.2 Syndroomdiagnostiek VO 21, 22, 23, 24, 25, 31 COO-5 F. Petrij, A.S. Brooks
17.28-19.28 BA3A9 ZO.6 Groei en pubertijd ZO BA3 A.C.S. Hokken-Koelega
19.59-22.59 BA3A9 ZO.5 Turnersyndroom & zijn fenokopieen ZO BA3 A.J.M. Hoogeboom, L.C.P. Govaerts, F. Petrij

Week 5 ma 29-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA3A10 VO.3 Anatomie, fysiologie v aangeb hartafwijk VO 26, 27, 28, 29, 30, 31 COO-5 JH von der Thusen, W.A. Helbing
08.30-12.30 BA3CV CV.52b Studenten kijken video (Inschr SinOnlin) VO BA3 COO-3
13.30-14.15 BA3A9 RB Responsiecollege week 8 en 9 RB BA3 CO-1/2 F. Petrij, P.M.J. Kalkman
14.30-15.15 BA3A10 HC.1 Metabole ziekten HC BA3 CO-1/2 G.M.S. Verheijen-Mancini
15.30-16.15 BA3A10 HC.2 Multidiscpl.congenitale afwijkingen HC BA3 CO-1/2 R.M. Verdijk, T.E. Cohen-Overbeek
16.30-17.15 BA3A10 PD.3 Een patient met aangeboren afwijkingen PD BA3 CO-1/2 H.A. Moll
20.59-22.59 BA3A10 ZO.1 Congen. afw. tractus digestivus ZO BA3 CMG Keyzer - Dekker

Week 5 di 30-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA3A10 VO.1 DNA diagnostiek VO 06, 07, 08, 09, 10 31 A.M.W. van den Ouweland, H.T. Bruggenwirth
08.30-10.30 BA3A10 VO.2 Beslissingen rond aangeb afwijk (verpl) VO 31, 32 28, 34 A. van t Spijker, F. Petrij, A.T.J.I. Go, S.R. Riedijk, A.M.S. Joosten
08.30-12.45 BA3CV CV.52a-53-54 Opname VO 11 PKV-KA MA Pellikaan-van der Veer, D Lo Fo Wong
08.30-12.45 BA3CV CV.52a-53-54 Opname VO 28 PKV-KB M. Vojinovic-Novakovic, WME Rol
10.45-12.45 BA3A10 VO.2 Beslissingen rond aangeb afwijk (verpl) VO 01, 02, 03, 04, 05 1, 2, 12, 28, 34 A. van t Spijker, F. Petrij, A.T.J.I. Go, S.R. Riedijk, A.M.S. Joosten
10.45-12.45 BA3A10 VO.3 Anatomie, fysiologie v aangeb hartafwijk VO 06, 07, 08, 09, 10 COO-3 JH von der Thusen, W.A. Helbing
10.45-12.45 BA3KOP Klinisch Obductie Practicum Bachelor 3 VO 25, 29 C-034 J.M. Kros
13.30-14.15 BA3A10 PD.4 Groeistoornissen PD BA3 CO-1/2 A.C.S. Hokken-Koelega
14.30-15.15 BA3A10 HC.5 Tumoren van de kinderleeftijd HC BA3 CO-1/2 E.M.C. Michiels
15.30-16.15 BA3A10 HC.6 Vasculaire huidafwijkingen HC BA3 CO-1/2 SL Versnel, SGMA Pasmans
20.59-22.59 BA3A10 ZO.2 Aangeb. afw. mt linkszijdige obstr. ZO BA3 W.A. Helbing

Week 5 wo 31-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA3A10 VO.1 DNA diagnostiek VO 16, 17, 18, 19, 20, 32 36 A.M.W. van den Ouweland, H.T. Bruggenwirth
08.30-12.45 BA3CV CV.52a-53-54 Opname VO 30 PKV-KB G.H.M. Leunissen, A. van t Spijker
10.45-12.45 BA3A10 VO.1 DNA diagnostiek VO 21, 22, 23, 24, 25 36 A.M.W. van den Ouweland, H.T. Bruggenwirth
13.30-15.30 BA3A10 VO.1 DNA diagnostiek VO 26, 27, 28, 29, 30 36 A.M.W. van den Ouweland, H.T. Bruggenwirth
13.30-17.45 BA3CV CV.52a-53-54 Opname VO 12 PKV-KA M. Vojinovic-Novakovic, AHE van Beeck
13.30-17.45 BA3CV CV.52a-53-54 Opname VO 18 PKV-KB M Donmez , JAB Hopman
15.45-17.45 BA3A10 VO.3 Anatomie, fysiologie v aangeb hartafwijk VO 01, 02, 03, 04, 05, 32 COO-3 JH von der Thusen, W.A. Helbing
20.59-22.59 BA3A10 ZO.3 Kinderoncologie ZO BA3 A. Beishuizen

Week 5 do 01-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA3A10 VO.1 DNA diagnostiek VO 01, 02, 03, 04, 05 31 A.M.W. van den Ouweland, H.T. Bruggenwirth
08.30-10.30 BA3A10 VO.2 Beslissingen rond aangeb afwijk (verpl) VO 26, 27, 28, 29, 30 11, 12, 28, 34, 37 F. Petrij, A.T.J.I. Go, S.R. Riedijk, A.M.S. Joosten, M. van den Born
08.30-10.30 BA3A10 VO.3 Anatomie, fysiologie v aangeb hartafwijk VO 11, 12, 13, 14, 15 COO-3 JH von der Thusen, W.A. Helbing
08.30-11.30 BA3A8 VO.3 Ontwikkeling van 0 tot 18 jaar VO 06, 07, 08, 09, 10 39 P.F.A. de Nijs, F.C. Verhulst
08.30-12.45 BA3CV CV.52a-53-54 Opname VO 20 PKV-KE MHE Elbers, D Uygun
10.45-12.45 BA3A10 VO.1 DNA diagnostiek VO 11, 12, 13, 14, 15, 31 31 A.M.W. van den Ouweland, H.T. Bruggenwirth
10.45-12.45 BA3KOP Klinisch Obductie Practicum Bachelor 3 VO 23, 27 C-034 J.M. Kros
13.30-15.30 BA3A10 VO.3 Anatomie, fysiologie v aangeb hartafwijk VO 16, 17, 18, 19, 20 COO-5 JH von der Thusen, W.A. Helbing
13.30-16.30 BA3A8 VO.3 Ontwikkeling van 0 tot 18 jaar VO 21, 22, 23, 24, 25 31 P.F.A. de Nijs, F.C. Verhulst
20.59-22.59 BA3A10 ZO.4 Congentiale huidafwijkingen ZO BA3 EJ Mendels

Week 5 vr 02-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA3A10 VO.2 Beslissingen rond aangeb afwijk (verpl) VO 11, 12, 13, 14, 15 2, 7, 8, 9, 10 A. van t Spijker, F. Petrij, A.T.J.I. Go, S.R. Riedijk, A.M.S. Joosten
08.30-10.30 BA3A10 VO.3 Anatomie, fysiologie v aangeb hartafwijk VO 21, 22, 23, 24, 25 COO-5 JH von der Thusen, W.A. Helbing
08.30-11.30 BA3A8 VO.3 Ontwikkeling van 0 tot 18 jaar VO 16, 17, 18, 19, 20, 32 31 P.F.A. de Nijs, F.C. Verhulst
08.30-12.45 BA3CV CV.52a-53-54 Opname VO 08 PKV-KB W.B. de Koning, WME Rol
10.45-12.45 BA3A10 VO.2 Beslissingen rond aangeb afwijk (verpl) VO 21, 22, 23, 24, 25 2, 8, 9, 10, 11 A. van t Spijker, F. Petrij, A.T.J.I. Go, S.R. Riedijk, A.M.S. Joosten
13.30-15.30 BA3A10 VO.2 Beslissingen rond aangeb afwijk (verpl) VO 06, 07, 08, 09, 10 1, 2, 7, 8, 9 A. van t Spijker, F. Petrij, A.T.J.I. Go, S.R. Riedijk, A.M.S. Joosten
13.30-16.30 BA3A8 VO.3 Ontwikkeling van 0 tot 18 jaar VO 26, 27, 28, 29, 30 31 P.F.A. de Nijs, F.C. Verhulst
13.30-17.45 BA3CV CV.52a-53-54 Opname VO 23 PKV-KB M. Vojinovic-Novakovic, D Uygun
15.45-17.45 BA3A10 VO.2 Beslissingen rond aangeb afwijk (verpl) VO 16, 17, 18, 19, 20 2, 7, 8, 9, 10 A. van t Spijker, F. Petrij, A.T.J.I. Go, S.R. Riedijk, A.M.S. Joosten

Week 5 za 03-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
20.59-22.59 BA3A10 LO.5 Seksuele intimidatie LO BA3 I.A. Brusse, F. Petrij