17, 1
18-09-2017 (ma) t/m 04-02-2018 (zo)
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 22-09-2017 om 04:22



Week 38 vr 22-09-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
10.00-11.00 AOO, MAIG1 Vinger a/d pols-sessie MAIG EV 8 P.M. van Hagen, A.S. Devos, V.A.S.H. Dalm, F. van Kooten, K.A.T. Boomars, A.E.C. Broers, N.W. de Jong, JF Gerard, EAM van Eijndhoven

Week 41 di 10-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
14.15-15.45 BA1A6 Evaluatie tutoraat BA1A1 EV 22 G. Jansen, P.W. Moorman, N. de Jong, P.H. Erkens-Pijper, D Akkermans, J.G.M. Aartsen, H.J. van de Peppel

Week 42 do 19-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
09.00-10.45 MAIG7 EV Evaluatie blokonderwijs EV 4 J Versmissen, F. van Kooten, A.S. Devos, N.W. de Jong, A.E.C. Broers, M.S. van Maaren, V.A.S.H. Dalm, M. Vis, M. Michels, M.M.L. Kho, C.A.M. Schurink, F.A.L.M. Eskens, H.J. Metselaar, R.A. de Man, C. Oudshoorn, F.U.S. Mattace Raso, R.A. Feelders, JWH van der Rijt, EAM van Eijndhoven

Week 43 ma 23-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
15.45-17.15 BA1A8 Evaluatie thema BA1A1 (alleen JVT) EV BA1 3 G.J. Kleinrensink, J.C. Holstege, D Akkermans, P.H. Erkens-Pijper

Week 44 vr 03-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
17.30-18.30 MA1A3 EV Evaluatie EV MA1A 31 M.G.M. Hunink

Week 45 wo 08-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
09.00-10.30 BA2A8 Evaluatie periode 2A1 (alleen JVT) EV BA2 CQ-F1 D.C. van Gent

Week 48 ma 27-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
11.30-13.00 BA1B2 EV Evaluatie thema 1A deel 2 (Alleen JVT) EV BA1 5 G.J. Kleinrensink, J.C. Holstege, D Akkermans, P.H. Erkens-Pijper

Week 2 do 11-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
09.00-10.45 MAIG7 EV Evaluatie blokonderwijs EV 15 J Versmissen, F. van Kooten, A.S. Devos, N.W. de Jong, A.E.C. Broers, M.S. van Maaren, V.A.S.H. Dalm, M. Vis, M. Michels, M.M.L. Kho, C.A.M. Schurink, F.A.L.M. Eskens, H.J. Metselaar, R.A. de Man, C. Oudshoorn, F.U.S. Mattace Raso, R.A. Feelders, JWH van der Rijt, EAM van Eijndhoven

Week 3 di 16-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
15.45-17.15 BA1B7 EV Evaluatie thema 1B1 EV BA1 4 A.J.M. Verhoeven, R. Zietse, D Akkermans, P.H. Erkens-Pijper, OC Manintveld, SA Wijchers, M. Michels

Week 4 ma 22-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
10.45-12.15 BA3A9 EV Evaluatie BA3A1 deel 1 (alleen JVT) EV BA3 31 I. Schipper, F. Petrij, I.A. Brusse, P.M.J. Kalkman, ES Klaassen, SD Janki

Week 4 di 23-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
12.30-14.00 BA1B8 EV Evaluatie tutoraat (alleen JVT) EV BA1 31 D Akkermans, G. Jansen, P.W. Moorman, N.W. de Jong, P.H. Erkens-Pijper, J.G.M. Aartsen, H.J. van de Peppel

Week 5 vr 02-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
10.45-12.15 BA2B1 Evaluatie 2A2 (alleen JVT) EV BA2 6 E.F. van Beeck, P.W. Moorman, M.H.N. Schermer