17, 1
12-02-2018 (ma) t/m 03-08-2018 (vr)
Rooster voor activiteit KLTECH1, KT1101, KT1301, KT1401, KT1501, KT1601, KT1701, KT1801, KT1901, KT1951, KT1100WI
Geproduceerd door IRIS-Planning op zaterdag 17-02-2018 om 04:31



Week 7 di 13-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.30 KT1901 HC HC Patientveiligheid HC KT1901 36 M. Klimek
09.30-10.45 KT1951 HC Inleiding ethiek en medische ethiek HC KT1951 36 L.L.E. Bolt

Week 8 di 20-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
10.45-12.45 KT1901 WG.1 Patientveiligheid WG KT1901.04 2 A.M.P. Linsen
13.30-15.30 KT1901 WG.1 Patientveiligheid WG KT1901.05 2 A.M.P. Linsen
15.45-17.45 KT1901 WG.1 Patientveiligheid WG KT1901.08 2 A.M.P. Linsen

Week 9 di 27-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.00 KT1901 Practicum infectiepreventie - KT1901.01 37 CM den Waltmans-Breejen
08.30-10.00 KT1901 Practicum infectiepreventie - KT1901.02 12 W. van Vianen
10.15-11.45 KT1901 Practicum infectiepreventie - KT1901.03 37 J. Oeyen
10.15-11.45 KT1901 Practicum infectiepreventie - KT1901.04 12 W. van Vianen
14.15-15.45 KT1901 Practicum infectiepreventie - KT1901.05 37 CM den Waltmans-Breejen
14.15-15.45 KT1901 Practicum infectiepreventie - KT1901.06 11 W. van Vianen
16.00-17.30 KT1901 Practicum infectiepreventie - KT1901.07 37 J. Oeyen
16.00-17.30 KT1901 Practicum infectiepreventie - KT1901.08 2 W. van Vianen

Week 9 do 01-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
10.45-12.45 KT1901 WG.2 Patientveiligheid WG KT1901.04 37 A.M.P. Linsen
13.30-15.30 KT1901 WG.2 Patientveiligheid WG KT1901.05 9 A.M.P. Linsen

Week 10 vr 09-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
09.00-10.30 KT1951 HC Filosofie van de geneeskunde/Beroepseth. HC KT1951 CO-3 L.L.E. Bolt
10.45-12.45 KT1951 VO Ethische casuistiek VO KT1951.01 - KT1951.02 Lokaal-2 L.L.E. Bolt
10.45-12.45 KT1951 VO Ethische casuistiek VO KT1951.03 - KT1951.04 Lokaal-15 M. Smedinga
10.45-12.45 KT1951 VO Ethische casuistiek VO KT1951.05 - KT1951.06 CQ-F1 N Aarts
10.45-12.45 KT1951 VO Ethische casuistiek VO KT1951.07 - KT1951.08 3 J Specker

Week 11 di 13-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
09.15-10.45 KT1901 Inhaalmoment Practicum infectiepreventie - KT1901 37 CM den Waltmans-Breejen
10.45-12.45 KT1951 VO Ethische casuistiek VO KT1951.01 - KT1951.02 Lokaal-3 L.L.E. Bolt
10.45-12.45 KT1951 VO Ethische casuistiek VO KT1951.03 - KT1951.04 39 M. Smedinga
10.45-12.45 KT1951 VO Ethische casuistiek VO KT1951.05 - KT1951.06 CQ-1Db N Aarts
10.45-12.45 KT1951 VO Ethische casuistiek VO KT1951.07 - KT1951.08 EE-1473 J Specker
13.30-15.30 KT1901 WG.2 Patientveiligheid VO KT1901.03 10
15.45-17.45 KT1901 WG.2 Patientveiligheid VO KT1901.02 10

Week 12 ma 19-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
09.30-10.30 KT1701 HC.1 Introductie blok HC KT1701 Querido zaal P.J.M. Leenen, W.A. Dik
10.30-11.30 KT1701 HC.2 Normale hematopoiese & stamcelbiologie-1 HC KT1701 Querido zaal H.G.P. Raaijmakers
11.30-12.30 KT1701 HC.3 Normale hematopoiese & stamcelbiologie-2 HC KT1701 Querido zaal H.G.P. Raaijmakers
21.59-23.59 KT1701 ZO.1 Bloed en beenmerg: normale ontwikkeling ZO P.J.M. Leenen, H.R. Delwel

Week 12 di 20-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.30 KT1951 Stavaza en vervolg v/h jaar plus toetsin - KT1951 Querido zaal R.W. Selles
09.30-10.30 KT1951 HC Effectiviteitsonderzoek II HC KT1951 Querido zaal R.W. Selles
10.30-11.30 KT1951 HC Blindering en placebo HC KT1951 Querido zaal P.W. Moorman
11.30-12.30 KT1901 HC Samenwerken HC KT1901 Querido zaal A. van t Spijker

Week 12 wo 21-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-11.00 KT1701 PR.1 Bloed/bloedcelvorm (Digimic) intro capit PR KT1701.01 - KT1701.04 COO-5 P.J.M. Leenen, H.R. Delwel
11.30-12.30 KT1701 HC.4 Hemostase HC KT1701 CO-3 F.W.G. Leebeek, M.J.H.A. Kruip
12.30-13.30 KT1701 HC.5 Anemie HC KT1701 CO-3 P.A.W. te Boekhorst, A.W. Rijneveld
13.30-14.30 KT1701 HC.6 Innate immuniteit-1 HC KT1701 CO-3 P.J.M. Leenen, W.A. Dik
14.30-17.00 KT1701 PR.1 Bloed/bloedcelvorming (Digimic) intro ca PR KT1701.05 - KT1701.08 COO-5 P.J.M. Leenen, H.R. Delwel
21.59-23.59 KT1701 ZO.2 Interactie APC -micro-org ZO P.J.M. Leenen, W.A. Dik

Week 12 do 22-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.30 KT1701 HC.7 Innate immuniteit-2 HC KT1701 CO-3 P.J.M. Leenen, W.A. Dik
09.30-10.30 KT1701 HC.8 Acute en chronische ontsteking HC KT1701 CO-3 P.J.M. Leenen, W.A. Dik
10.45-12.45 KT1701 PR.2 Innate immunity PR KT1701.05 - KT1701.08 EE-1732 A. van Oudenaren, S.C.A. van Blokland
10.45-12.45 KT1701 PR.3 Acute & chron ontstek (Digimic) PR KT1701.01 - KT1701.04 COO-3 P.J.M. Leenen, K.H. Lam
13.30-15.30 KT1701 PR.3 Acute & chron ontstek (Digimic) PR KT1701.05 - KT1701.08 COO-3 P.J.M. Leenen, K.H. Lam
13.30-15.30 KT1701 PR.2 Innate immunity PR KT1701.01 - KT1701.04 EE-1732 A. van Oudenaren, S.C.A. van Blokland

Week 12 vr 23-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
13.00-16.00 KT1701 ZO.3 ZO.3 Ontsteking 1+2+3 ZO KT1701 P.J.M. Leenen, K.H. Lam

Week 13 ma 26-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
09.30-10.30 KT1701 HC.9 Inleiding microbiologie HC KT1701 CQ-1Da/b LGM Bode
10.30-11.30 KT1701 HC.10 Pathogenese infectieziekten HC KT1701 CQ-1Da/b LGM Bode
11.30-12.30 KT1701 HC.11 Inleiding virologie HC KT1701 CQ-1Da/b R.A. Gruters
19.59-23.59 KT1701 ZO.4 Inleiding parasitologie ZO J.J. van Hellemond

Week 13 di 27-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
10.45-12.45 KT1901 Intervisie-werkgroep Samenwerken I - KT1901.04 9 A.M.P. Linsen
13.30-15.30 KT1901 Intervisie-werkgroep Samenwerken I - KT1901.05 25 A.M.P. Linsen

Week 13 wo 28-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
09.00-11.00 KT1701 PR.5 Microbiologisch diagnostiek 1 PR KT1701.05 - KT1701.08 EE-1732 J.P. Hays, M.T. ten Kate
11.30-12.30 KT1701 HC.12 Pathofys sepsis, septische shock HC KT1701 CO-3 D.A.M.P.J. Gommers
12.30-13.30 KT1701 HC.13 Diversiteit van Ag specifieke receptoren HC KT1701 CO-3 A.W. Langerak
13.30-14.30 KT1701 HC.14 Immunoglobulinen - 1 HC KT1701 CO-3 A.W. Langerak
14.45-16.45 KT1701 PR.5 Microbiologisch diagnostiek 1 PR KT1701.01 - KT1701.04 EE-1732 J.P. Hays, M.T. ten Kate
20.59-23.59 KT1701 ZO.5 Autoinflammatie ZO P.J.M. Leenen

Week 13 do 29-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 KT1701 PR.6 Microbiologisch diagnostiek 2 PR KT1701.01 - KT1701.04 EE-1732 J.P. Hays, M.T. ten Kate
08.30-10.30 KT1701 WG.7 Capita-2 cluster C WG KT1701.05 - KT1701.06 Lokaal-2 FJT Staal, H.R. Delwel, S.C.A. van Blokland
08.30-10.30 KT1701 WG.7 Capita-2 cluster D WG KT1701.07 - KT1701.08 Lokaal-3 FJT Staal, H.R. Delwel, S.C.A. van Blokland
10.45-12.45 KT1701 WG.7 Capita-2 cluster B WG KT1701.03 - KT1701.04 Lokaal-3 FJT Staal, H.R. Delwel, S.C.A. van Blokland
10.45-12.45 KT1701 PR.6 Microbiologisch diagnostiek 2 PR KT1701.05 - KT1701.08 EE-1732 J.P. Hays, M.T. ten Kate
10.45-12.45 KT1701 WG.7 Capita-2 cluster A WG KT1701.01 - KT1701.02 Lokaal-2 FJT Staal, H.R. Delwel, S.C.A. van Blokland

Week 14 di 03-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
11.30-12.30 KT1951 HC Cohortstudies en case control studies HC KT1951 Querido zaal R.W. Selles
13.30-17.30 KT1951 HC Regelgeving medische apparatuur I HC KT1951 CO-3 J.G. Buijs-Hegeman

Week 14 do 05-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
10.45-11.45 KT1701 HC.17 Adaptieve immuunrespons HC KT1701 Querido zaal P.J.M. Leenen, W.A. Dik
11.45-12.45 KT1701 HC.19 Responsicollege HC KT1701 Querido zaal P.J.M. Leenen, W.A. Dik
13.30-15.30 KT1701 PR.8 Lymfoide organen (Digimic) PR KT1701.01 - KT1701.04 35 P.J.M. Leenen, M.A. Versnel
13.30-15.30 KT1701 PR.9 Serologische technieken-1 PR KT1701.05 - KT1701.08 EE-1732 A. van Oudenaren, S.C.A. van Blokland
15.45-17.45 KT1701 PR.8 Lymfoide organen (Digimic) PR KT1701.05 - KT1701.08 35 P.J.M. Leenen, M.A. Versnel
15.45-17.45 KT1701 PR.9 Serologische technieken-1 PR KT1701.01 - KT1701.04 EE-1732 A. van Oudenaren, S.C.A. van Blokland

Week 14 vr 06-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 KT1701 PR.10 Serologische technieken-2 PR KT1701.05 - KT1701.08 EE-1732 A. van Oudenaren, S.C.A. van Blokland
08.30-10.30 KT1701 WG.11 Capita-3 cluster A WG KT1701.01 - KT1701.02 Lokaal-2 FJT Staal, H.R. Delwel, S.C.A. van Blokland
08.30-10.30 KT1701 WG.11 Capita-3 cluster B WG KT1701.03 - KT1701.04 Lokaal-3 FJT Staal, H.R. Delwel, S.C.A. van Blokland
10.45-12.45 KT1701 PR.10 Serologische technieken-2 PR KT1701.01 - KT1701.04 EE-1732 A. van Oudenaren, S.C.A. van Blokland
10.45-12.45 KT1701 WG.11 Capita-3 cluster C WG KT1701.05 - KT1701.06 Lokaal-2 FJT Staal, H.R. Delwel, S.C.A. van Blokland
10.45-12.45 KT1701 WG.11 Capita-3 cluster D WG KT1701.07 - KT1701.08 Lokaal-3 FJT Staal, H.R. Delwel, S.C.A. van Blokland
20.59-23.59 KT1701 ZO.6 Microscopie - Wie 't kleine niet eert… ZO C.J. Vissers, N.G.J. Jaspers, YM Muller
21.59-23.59 KT1701 ZO.7 Flowcytometrie technische achtergronden ZO V.H.J. van der Velden

Week 15 ma 09-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
09.30-10.30 KT1701 HC.20 Achtergrond Labtechnieken 1 HC KT1701 CQ-1Da/b M.W.J. Schreurs
10.30-11.30 KT1701 HC.21 Achtergrond Labtechnieken 2 HC KT1701 CQ-1Da/b M.W.J. Schreurs
11.30-12.30 KT1701 HC.22 Introductie leukemie HC KT1701 CQ-1Da/b M. Jongen-Lavrencic, B.J. Wouters
12.30-13.30 KT1701 Check up KT1701 - KT1701 CQ-1Da/b
21.59-23.59 KT1701 ZO.8 Immunohematologie in model ZO A.W. Langerak

Week 15 di 10-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.00 KT1951 HT Hertentamen tussentijdse toets statistie HT KT1951 22, COO-6, COO-5 R.W. Selles
10.30-12.30 KT1951 HC Ontwikkelingen geneeskunde 1 HC KT1951 Querido zaal A.F. Haalboom
13.30-15.30 KT1901 Intervisie-werkgroep Samenwerken II - KT1901.04 2 A.M.P. Linsen
15.45-17.45 KT1901 Intervisie-werkgroep Samenwerken II - KT1901.05 1 A.M.P. Linsen

Week 15 wo 11-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 KT1701 PR.12 Leukemie en lymfoom (Digimic) PR KT1701.01 - KT1701.04 72 H.R. Delwel, P.J.M. Leenen, K.H. Lam
10.45-11.45 KT1701 HC.23 Diagnostiek AML - flowcytometrie HC KT1701 CO-1 V.H.J. van der Velden, A.W. Langerak
11.45-12.45 KT1701 HC.24 Diagnostiek AML - cytogenetica HC KT1701 CO-1 H.B. Beverloo, H.R. Delwel
13.30-14.30 KT1701 HC.25 Stamceltransplantatie HC KT1701 CO-1 A.E.C. Broers
14.45-16.45 KT1701 PR.12 Leukemie en lymfoom (Digimic) PR KT1701.01 - KT1701.04 72 H.R. Delwel, P.J.M. Leenen, K.H. Lam
21.59-23.59 KT1701 ZO.09 Moleculaire diagnostiek AML ZO H.R. Delwel, PJM Valk

Week 16 ma 16-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.30 KT1701 HC.29 Immunotolerantie en auto-immuunziekten HC KT1701 Querido zaal B.C. Jacobs, HG Huizinga
09.30-10.30 KT1701 HC.30 Immunodeficienties HC KT1701 Querido zaal M. van der Burg, H. Ijspeert
10.45-12.45 KT1701 PR.16 Moleculaire diagnostiek van leukemie PR KT1701.01 - KT1701.04 COO-5 I.P. Touw, H.R. Delwel, K van Lom
10.45-12.45 KT1701 WG.17 Casusonderwijs-1 - hematologie WG KT1701.05 - KT1701.06 Lokaal-2 M. Jongen-Lavrencic, K van Lom
10.45-12.45 KT1701 WG.17 Casusonderwijs-1 - hematologie WG KT1701.07 - KT1701.08 Lokaal-3 M. Jongen-Lavrencic, K van Lom
13.30-15.30 KT1701 PR.16 Moleculaire diagnostiek van leukemie PR KT1701.05 - KT1701.08 COO-5 I.P. Touw, H.R. Delwel, K van Lom
13.30-15.30 KT1701 WG.17 Casusonderwijs-1 - hematologie WG KT1701.01 - KT1701.02 Lokaal-2 M. Jongen-Lavrencic, K van Lom
13.30-15.30 KT1701 WG.17 Casusonderwijs-1 - hematologie WG KT1701.03 - KT1701.04 Lokaal-3 M. Jongen-Lavrencic, K van Lom

Week 16 di 17-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
20.59-23.59 KT1701 ZO.11 Stamceltransplantatie (GVHD) ZO KT1701 A.E.C. Broers, E. Braakman

Week 16 wo 18-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
10.45-12.45 KT1701 WG.18 Casusond (immuun)therapie - 2 WG KT1701.01 - KT1701.04 Lokaal-2, Lokaal-3, Lokaal-15 R.A. Brooimans, P.M. van Hagen, A.W. Langerak
11.00-14.00 KT1701 PR.19 Microscopie (ruimte Be-336) PR KT1701.05 A.B. Houtsmuller, W.A. van Cappellen, C.J. Vissers, YM Muller
13.00-16.00 KT1701 PR.19 Microscopie (ruimte Be-336) PR KT1701.01 A.B. Houtsmuller, W.A. van Cappellen, C.J. Vissers, YM Muller
14.15-16.15 KT1701 WG.18 Casusond (immuun)therapie - 2 WG KT1701.05 - KT1701.08 Lokaal-2, Lokaal-3, Lokaal-15 R.A. Brooimans, P.M. van Hagen, A.W. Langerak
15.00-18.00 KT1701 PR.19 Microscopie (ruimte Be-336) PR KT1701.02 A.B. Houtsmuller, W.A. van Cappellen, C.J. Vissers, YM Muller
21.59-23.59 KT1701 ZO.12 Epigenetica en kanker ZO H.R. Delwel, J.N.J. Philipsen

Week 16 do 19-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.30 KT1701 HC.34 Responsiecollege-2 HC KT1701.05 - KT1701.08 CQ-U P.J.M. Leenen, M. Jongen-Lavrencic
08.30-11.30 KT1701 PR.19 Microscopie (ruimte Be-336) PR KT1701.03 A.B. Houtsmuller, W.A. van Cappellen, C.J. Vissers, YM Muller
09.30-10.30 KT1701 HC.35 Responsiecollege-3 HC KT1701.05 - KT1701.08 CQ-U P.J.M. Leenen
10.30-13.30 KT1701 PR.19 Microscopie (ruimte Be-336) PR KT1701.06 A.B. Houtsmuller, W.A. van Cappellen, C.J. Vissers, YM Muller
11.30-12.30 KT1701 HC.34 Responsiecollege-2 HC KT1701.01 - KT1701.04 CQ-U P.J.M. Leenen, M. Jongen-Lavrencic
12.30-13.30 KT1701 HC.35 Responsiecollege-3 HC KT1701.01 - KT1701.04 CQ-U P.J.M. Leenen
12.30-15.30 KT1701 PR.19 Microscopie (ruimte Be-336) PR KT1701.07 A.B. Houtsmuller, W.A. van Cappellen, C.J. Vissers, YM Muller
13.00-17.30 KT1701 PR Inhaalpract. Digimic (zie Brightspace) PR KT1701 22 P.J.M. Leenen, S.C.A. van Blokland, R.A. Brooimans
14.30-17.30 KT1701 PR.19 Microscopie (ruimte Be-336) PR KT1701.08 A.B. Houtsmuller, W.A. van Cappellen, C.J. Vissers, YM Muller
16.30-19.30 KT1701 PR.19 Microscopie (ruimte Be-336) PR KT1701.04 A.B. Houtsmuller, W.A. van Cappellen, C.J. Vissers, YM Muller
21.59-23.59 KT1701 ZO.13 Positieve en negatieve selectie ZO FJT Staal, S.C.A. van Blokland

Week 18 di 01-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 KT1901 WG.1 WG KT1901.04 9 A.M.P. Linsen
10.30-12.30 KT1901 WG.1 WG KT1901.05 1 A.M.P. Linsen

Week 19 wo 09-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
14.00-16.00 KT1951 VO Abstract schrijven VO KT1951.07 - KT1951.08 6 A.J.M. Verhoeven

Week 20 di 15-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
10.45-12.45 KT1951 VO Abstract schrijven VO KT1951.03 - KT1951.04 Lokaal-2 A.J.M. Verhoeven
10.45-12.45 KT1951 VO Abstract schrijven VO KT1951.01 - KT1951.02 Lokaal-3 P.W. Moorman
13.30-15.30 KT1951 VO Abstract schrijven VO KT1951.05 - KT1951.06 Lokaal-3 RK Los

Week 21 di 22-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-11.00 KT1951 VO Journal Club IV - case control en cohort VO KT1951.02, KT1951.07 Lokaal-2 RK Los
08.30-11.00 KT1951 VO Journal Club IV - case control en cohort VO KT1951.03, KT1951.06 Lokaal-15 P.W. Moorman
08.30-11.00 KT1951 VO Journal Club IV - case control en cohort VO KT1951.04, KT1951.08 CQ-F1 R.W. Selles
13.30-15.30 KT1901 WG.2 WG KT1901.05 33 A.M.P. Linsen
15.45-17.45 KT1901 WG.2 WG KT1901.04 CQ-F1 A.M.P. Linsen

Week 21 do 24-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
09.30-10.30 KT1601 HC.30 Ventilatie-perfusie van de long HC KT1601 CO-4 D.A.M.P.J. Gommers
10.30-11.30 KT1601 HC.31 Zuur-base evenwicht HC KT1601 CO-4 D.A.M.P.J. Gommers
11.30-12.30 KT1601 HC.32 COPD, ARDS HC KT1601 CO-4 D.A.M.P.J. Gommers
13.30-14.30 KT1601 HC.33 Cardio-pulmonale interactie HC KT1601 CO-4 P Somhorst
14.30-15.30 KT1601 HC.34 Hart-long machine? HC KT1601 CO-4 P Somhorst
15.30-16.30 KT1601 HC.35 Monitoring in IC? HC KT1601 CO-4 P Somhorst

Week 21 vr 25-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
09.30-12.00 KT1951 VO Inhaal Journal Club (aanmelden Brightspa VO KT1951 Lokaal-15 R.W. Selles

Week 22 ma 28-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 KT1601 WG.4 Bezoek IC EMC (in ruimte H-622) WG KT1601.04 P Somhorst, E.C. Groeninx van Zoelen
10.00-12.30 KT1951 VO Journal Club IV - case control en cohort VO KT1951.01, KT1951.05 3 A.J.M. Verhoeven
10.30-12.30 KT1601 WG.4 Bezoek IC EMC (in ruimte H-622) WG KT1601.03 P Somhorst, E.C. Groeninx van Zoelen
13.30-15.30 KT1601 WG.4 Bezoek IC EMC (in ruimte H-622) WG KT1601.02 P Somhorst, E.C. Groeninx van Zoelen
15.45-17.45 KT1601 WG.4 Bezoek IC EMC (in ruimte H-622) WG KT1601.01 P Somhorst, E.C. Groeninx van Zoelen

Week 22 di 29-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 KT1601 WG.4 Bezoek IC EMC (in ruimte H-622) WG KT1601.08 P Somhorst, E.C. Groeninx van Zoelen FF
10.30-12.30 KT1601 WG.4 Bezoek IC EMC (in ruimte H-622) WG KT1601.07 P Somhorst, E.C. Groeninx van Zoelen FF
13.30-15.30 KT1601 WG.4 Bezoek IC EMC (in ruimte H-622) WG KT1601.06 P Somhorst, E.C. Groeninx van Zoelen F
15.45-17.45 KT1601 WG.4 Bezoek IC EMC (in ruimte H-622) WG KT1601.05 P Somhorst, E.C. Groeninx van Zoelen F

Week 24 di 12-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
13.30-15.30 KT1901 WG.2 WG KT1901.04 7 A.M.P. Linsen
15.45-17.45 KT1901 WG.2 WG KT1901.05 7 A.M.P. Linsen

Week 25 di 19-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-11.00 KT1951 VO Inhaal Journal Club  (aanmelding Brights VO KT1951 CQ-F1 R.W. Selles
11.30-12.30 KT1951 HC Wetenschap en techniek:gesch en samenh HC KT1951 CO-3
13.30-15.30 KT1951 VO Werkcollege WC KT1951 CO-3
15.30-16.30 KT1951 HC Bespreken antwoorden werkcollege HC KT1951 CO-3

Week 25 wo 20-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
13.30-14.30 KT1801 HC Prostaat BPH/ PC HC KT1801 CO-3 M.B. Busstra
14.30-15.30 KT1801 HC Robotica/ Cyberknife HC KT1801 CO-3 M.B. Busstra
15.30-17.30 KT1801 HC Robotica/ Cyberknife HC KT1801 CO-3 M.J. Roobol-Bouts

Week 26 vr 29-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
10.30-11.30 KT1801 HC Gastspreker HC KT1801 CO-3
11.30-12.30 KT1801 HC Geavanceerde technieken in gyn HC KT1801 CO-3 J.S.E. Laven
13.30-14.30 KT1801 HC Testes/Nieren Fertiliteit/ obstructie HC KT1801 CO-3 W.P.A. Boellaard
14.30-15.30 KT1801 HC ESWL/endoscopie HC KT1801 CO-3 W.P.A. Boellaard
15.30-17.00 KT1801 ZO Hardheid stenen ZO KT1801 CO-3 W.P.A. Boellaard
17.00-18.00 KT1801 ZO Responsiecollege ZO KT1801 CO-3 W.P.A. Boellaard

Week 27 wo 04-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.00 KT1801 HC Geavanceerde technieken in urologie HC KT1801 CO-3 A.H.J. Koning
10.30-11.30 KT1801 RB Bespreking proeftentamen RB KT1801 CO-3 C.H. Bangma
11.30-12.30 KT1801 RB Responsiecollege RB KT1801 CO-3 W.P.A. Boellaard
13.30-17.00 KT1901 Docent-mentor gesprekken - KT1901.04 - KT1901.05 14 A.M.P. Linsen