17, 1
20-11-2017 (ma) t/m 02-03-2018 (vr)
Rooster voor activiteit KLTECH3, KT3301, KT3401, KT3501, KT3601, KT3701, KT3800, KT3900, KT3950
Geproduceerd door IRIS-Planning op zaterdag 25-11-2017 om 04:26



Week 47 ma 20-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.45-10.45 KT3900 WG.1 Patientveiligheid VO KT3900.06 34 SH Hidding
13.30-15.30 KT3900 WG.1 Patientveiligheid VO KT3900.04 13 A.M.P. Linsen
15.45-17.45 KT3900 WG.1 Patientveiligheid VO KT3900.05 13 A.M.P. Linsen

Week 47 di 21-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.45-09.45 KT3301 HC.4 Pathologie van pancr. en dunne darm HC KT3301 35 M.J. Bruno
09.45-10.45 KT3301 VO.1 VO 1 Terugkommoment VO KT3301 35 M.P. Peppelenbosch
10.45-11.45 KT3301 VO.2 Casuistiek pancr. en dunne darm VO KT3301 35 M.P. Peppelenbosch
11.45-12.45 KT3301 HC.11 Lever ziektebeelden, opsp. en chir. HC KT3301 35 R.J. de Knegt

Week 47 wo 22-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
13.00-17.00 KT3301 WC Practicum 4: Histologische beoordeling WC KT3301 35 M.J.M. Smits, J. Kwekkeboom

Week 47 do 23-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
09.00-12.45 KT3301 Erasmus Liver Day 2016 (De Doelen) - KT3301 M.P. Peppelenbosch
12.45-13.45 KT3301 Gezamenl meet-the-prof.lunch (De Doelen) - KT3301 M.P. Peppelenbosch
13.45-17.30 KT3301 Erasmus Liver Day 2016 (De Doelen) - KT3301 M.P. Peppelenbosch

Week 48 ma 27-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
13.30-15.30 KT3900 WG.2 Patientveiligheid VO KT3900.05 13 A.M.P. Linsen
15.45-17.45 KT3900 WG.2 Patientveiligheid VO KT3900.04 13 A.M.P. Linsen
15.45-17.45 KT3900 WG.2 Patientveiligheid VO KT3900.06 10 SH Hidding

Week 48 vr 01-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.45-09.45 KT3301 HC.14 Dunne en dikkedarm: ziektebeelden, opsp. HC KT3301 36 A.C. de Vries
09.45-10.45 KT3301 VO.2 VO 2 Terugkommoment VO KT3301 36 M.P. Peppelenbosch
10.45-11.45 KT3301 VO.3 Casuistiek Lever en Galboom VO KT3301 36 M.P. Peppelenbosch
13.30-14.00 KT3301 ZO Uitwerken casuistiek - zelfst. (HS-520k) ZO KT3301.01
14.00-14.30 KT3301 ZO Uitwerken casuistiek - zelfst. (HS-520k) ZO KT3301.06
14.30-15.00 KT3301 ZO Uitwerken casuistiek - zelfst. (HS-520k) - KT3301.05
15.30-16.00 KT3301 ZO Uitwerken casuistiek - zelfst. (HS-520k) ZO KT3301.04
16.00-16.30 KT3301 ZO Uitwerken casuistiek - zelfst. (HS-520k) ZO KT3301.03
16.30-17.00 KT3301 ZO Uitwerken casuistiek - zelfst. (HS-520k) ZO KT3301.02
17.00-17.30 KT3301 ZO Uitwerken casuistiek - zelfst. (HS-520k) ZO KT3301.07

Week 49 wo 06-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
09.45-10.45 KT3301 HC.27 Microscopie van MDL aandoeningen HC KT3301 35 M.P. Peppelenbosch
10.45-11.45 KT3301 VO.3 VO 3 Terugkommoment VO KT3301 35 M.P. Peppelenbosch

Week 50 di 12-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
13.00-15.00 KT3301 Facetime meeting: Vragenuurtjes WC KT3301 35 S. Darwish Murad, M.P. Peppelenbosch

Week 2 ma 08-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
13.30-15.30 KT3900 WG.1 WG.1 Samenwerken VO KT3900.04 28 A.M.P. Linsen
15.45-17.45 KT3900 WG.1 WG.1 Samenwerken VO KT3900.05 28 A.M.P. Linsen

Week 2 wo 10-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.45-09.45 KT3401 RC Computersimulatie 1 RC KT3401 35 P Somhorst
09.45-12.45 KT3401 WC Computersimulatie 2 WC KT3401 35 P Somhorst
13.45-15.45 KT3900 WG.1 WG.1 Samenwerken VO KT3900.06 28 A.M.P. Linsen

Week 2 do 11-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.45-09.45 KT3401 RC Computersimulatie 2 RC KT3401 35 P Somhorst
09.45-10.45 KT3401 HC Computersimulatie 2 HC KT3401 35 P Somhorst
10.45-12.45 KT3401 WC Computersimulatie 3 WC KT3401 35 P Somhorst

Week 2 vr 12-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.45-09.45 KT3401 RC Computersimulatie 3 RC KT3401 CQ-U P Somhorst
09.45-10.45 KT3401 HC Computersimulatie 3 - Gastcollege HC KT3401 CQ-U P Somhorst, TG Goos
10.45-12.45 KT3401 WC Computersimulatie 4 WC KT3401 CQ-U P Somhorst, TG Goos

Week 3 di 16-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.45-09.45 KT3401 HC Computersimulatie 4 - Subsystemen HC KT3401 36 P Somhorst
09.45-10.45 KT3401 HC Computersimulatie 5 - Eindopdracht HC KT3401 36 P Somhorst
10.45-12.45 KT3401 WC Computersimulatie 5 -Form Eindopdrachten WC KT3401 36 P Somhorst
13.45-15.45 KT3401 ZS Computersimulatie 4 -Form Eindopdrachten ZS KT3401

Week 3 wo 17-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.45-09.45 KT3401 ZS Computersimulatie Eindopdracht ZS KT3401
09.45-13.45 KT3401 WC Computersimulatie Eindopdracht WC KT3401 35 P Somhorst
13.45-15.45 KT3401 ZS Computersimulatie Eindopdracht ZS KT3401

Week 3 do 18-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.45-12.45 KT3401 WC Computersimulatie 7 - Eindopdracht WC KT3401 35 P Somhorst

Week 3 vr 19-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.45-12.45 KT3401 WC Computersimulatie 8 - Eindopdracht WC KT3401 35 P Somhorst

Week 4 ma 22-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.45-10.45 KT3900 WG.2 WG.2 Samenwerken VO KT3900.06 2 SH Hidding
13.30-15.30 KT3900 WG.2 WG.2 Samenwerken VO KT3900.04 13 A.M.P. Linsen
15.45-17.45 KT3900 WG.2 WG.2 Samenwerken VO KT3900.05 13 A.M.P. Linsen

Week 4 di 23-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.45-12.45 KT3401 WC Spreekuur Computersimulatie + coachings. WC KT3401 35 P Somhorst

Week 5 ma 29-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
11.45-12.45 KT3900 HC Uitleiding HC KT3900 35 A.M.P. Linsen
13.30-15.30 KT3900 WG.3 WG.3 Samenwerken VO KT3900.05 13 A.M.P. Linsen
15.45-17.45 KT3900 WG.3 WG.3 Samenwerken VO KT3900.04 13 A.M.P. Linsen
15.45-17.45 KT3900 WG.3 WG.3 Samenwerken VO KT3900.06 2 SH Hidding

Week 7 di 13-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
09.30-10.30 KT3501 Introductie blok - KT3501 Querido zaal J Godart
10.30-12.30 KT3501 Oncologie - KT3501 Querido zaal L. Hol
12.30-13.30 KT3501 Introductiecollege KTO (verplicht) - KT3501 Querido zaal M.G.M. Hunink

Week 7 wo 14-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
09.30-11.30 KT3501 Radiobiologie - KT3501 CO-2 BJM Heijmen
11.30-12.30 KT3501 External Beam - KT3501 CO-2 MS Hoogeman
13.30-15.30 KT3501 Treatment planning - KT3501 CO-2 BJM Heijmen
15.30-16.30 KT3501 Introductie battle en opdracht - KT3501 CO-3 J Godart, L. Hol

Week 7 do 15-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
10.30-12.30 KT3501 Positie Verificatie - KT3501 Querido zaal BJM Heijmen
13.30-16.30 KT3501 Voorbereiding Battle - KT3501
17.00-19.00 KT3501 Bezoek Daniel den Hoed - KT3501

Week 7 vr 16-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
13.30-15.30 KT3501 Quality assurance - KT3501 CO-2 J Godart
15.30-16.30 KT3501 Responsiecollege / voorbereiding battle - KT3501 CO-2 J Godart

Week 8 di 20-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
09.30-10.30 KT3501 Voorbereiding practicum - KT3501 Querido zaal J Godart
10.30-12.30 KT3501 Hyperthermie - KT3501 CO-3 MM Paulides

Week 8 wo 21-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
09.30-12.30 KT3501 Voorbereiden Battle - KT3501.01 - KT3501.03 J Godart
13.30-15.30 KT3501 Brachytherapie - KT3501 CO-3 J Godart
15.30-16.30 KT3501 Responsiecollege / voorbereiding battle - KT3501 CO-3 J Godart

Week 8 do 22-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 KT3501 Dose tracking/gating/cyberknife - KT3501 Querido zaal MS Hoogeman
10.30-12.30 KT3501 Protontherapie - KT3501 Querido zaal MS Hoogeman
13.30-16.30 KT3501 Voorbereiding battle - KT3501.04 - KT3501.07 J Godart

Week 8 vr 23-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
13.30-15.30 KT3501 Model-based selectie - KT3501 CO-3 MS Hoogeman
15.30-17.30 KT3501 Voorbereiding Battle - KT3501

Week 9 di 27-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
09.30-12.30 KT3501 Voorbereiding Battle - KT3501

Week 9 wo 28-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
09.30-12.30 KT3501 Battle pitches - KT3501 CO-3 J Godart, L. Hol
13.30-15.30 KT3501 Fout en incident registratie - KT3501 CO-3 J Godart
15.30-17.30 KT3501 Voorbereid. groepsopdracht -patiŽntcasus - KT3501 CO-3 J Godart, L. Hol

Week 9 do 01-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
10.30-12.00 KT3501 Responsiecollege - KT3501 Querido zaal J Godart