17, 1
12-02-2018 (ma) t/m 03-08-2018 (vr)
Rooster voor activiteit KLTECH_TM, TM10001, TM10002, TM10003, TM10004, TM10005, TM11001, TM11002, TM11003, TM11004, TM11005, TM11006, TM11007, TM11008, TM11011, TM11012, TM11013, TM11014, TM11015, TM12001, TM12002, TM12003, TM12004, TM12005, TM12006, TM12011, TM12012, TM12013, TM12014, TM12015
Geproduceerd door IRIS-Planning op zaterdag 17-02-2018 om 04:32



Week 7 ma 12-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
10.30-12.30 TM11005 HC Lectures HC 35

Week 7 di 13-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 TM10002 HC Introduction to the course HC 23 T. van Walsum

Week 7 wo 14-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
09.30-11.30 TM12005 LT1 Introduction electrophysiology HC 28
10.30-12.30 TM11005 HC Lectures HC 35
11.30-12.30 TM12005 LT2 Diagnosis of cardiac arrhythmias HC 28
12.30-14.30 TM11005 VO Inloopsessie WG 35
13.30-16.30 TM12005 VO Mathlab assignment I. post-operative arr WG COO-3

Week 7 do 15-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
10.30-12.30 TM12005 LT3 Basic concepts of implantable devices HC 3 P Knops
13.00-17.00 TM10002 LT1 Introduction to Python HC 23 T. van Walsum

Week 7 vr 16-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
10.30-12.30 TM11005 HC Lectures HC 35
12.30-14.30 TM11005 VO Inloopsessie WG 35

Week 8 ma 19-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
10.30-12.30 TM11005 HC Lectures HC 22

Week 8 wo 21-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 TM12005 ZO Reading for ass. inter. of cardiac rhyth ZO
10.30-12.30 TM11005 HC Lectures HC 5
10.30-12.30 TM12005 LT4 Gener.& Lead Techn, Pacing and Sensing HC 28 D.A.M.J. Theuns
12.30-14.30 TM11005 VO Inloopsessie WG 5
13.30-17.30 TM12005 VO Interpretation of cardiac rhythms WG COO-6 SA Wijchers

Week 8 do 22-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
10.30-12.30 TM12005 LT5 Cardiac Resynchronization therapy HC 34 D.A.M.J. Theuns
13.00-17.00 TM10002 LT2 Working with Python datastructures HC 23 H.C. Achterberg

Week 8 vr 23-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
10.30-12.30 TM11005 HC Lectures HC 5
12.30-14.30 TM11005 VO Inloopsessie WG 5

Week 9 ma 26-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
10.30-12.30 TM11005 HC Lectures HC 22

Week 9 wo 28-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 TM12005 ZO Reading for lec. cardiac mapping ZO
10.30-12.30 TM11005 HC Lectures HC 22
10.30-12.30 TM12005 LT6 Basic concepts of cardiac mapping HC 28
12.30-14.30 TM11005 VO Inloopsessie WG 22
13.30-17.30 TM12005 VO Mathlab assign. post-op. arrhythmias, pa WG 28

Week 9 do 01-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 TM11005 HC Lectures HC 15
08.30-10.30 TM12005 ZO Reading for lecture 6 ZO
10.30-12.30 TM11005 VO Inloopsessie VO 15
10.30-12.30 TM12005 LT7 Electrophysiology Study HC 7 SA Wijchers
13.00-17.00 TM10002 LT3 Distributed code versioning HC 23 M. Koek

Week 10 wo 07-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 TM12005 Reading for lecture 8 ZO
10.45-12.45 TM12005 Catheter ablation of tachyarrhythmias HC 1 T. Szili Torok
13.30-17.30 TM12005 Wetlab PR 2 T. Szili Torok, P Knops

Week 10 do 08-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
12.00-13.00 TM11004 Panel TM11004, TM12004, TM10001 TM11004 - 12
13.00-17.00 TM10002 LT.4 Scientific computing HC CQ-F1 H.C. Achterberg

Week 11 ma 12-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
10.30-12.30 TM11005 HC Lectures HC CQ-U
12.30-14.30 TM11005 HC Responsiecollege HC CQ-U

Week 11 wo 14-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
10.45-12.45 TM11005 Presentaties (groep 1) PT 33
10.45-12.45 TM11005 Presentaties (groep 2) PT
13.00-14.00 TM11005 HC Responsiecollege HC

Week 11 do 15-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
13.00-17.00 TM10002 LT.5 Scientific computing HC 23 M. Koek