17, 1
18-09-2017 (ma) t/m 02-02-2018 (vr)
Rooster voor activiteit KLTECH_TM, TM10001, TM10002, TM10003, TM10004, TM10005, TM11001, TM11002, TM11003, TM11004, TM11005, TM11006, TM11007, TM11008, TM11011, TM11012, TM11013, TM11014, TM11015, TM12001, TM12002, TM12003, TM12004, TM12005, TM12006, TM12011, TM12012, TM12013, TM12014, TM12015
Geproduceerd door IRIS-Planning op zaterdag 23-09-2017 om 04:22



Week 41 ma 09-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
09.00-10.00 TM12002 HC Introduction to the cource HC 1 Z Gao, HJ Boele
10.00-11.00 TM12002 LT1 Basic anatomical org brain HC 1 T.J.H. Ruigrok
11.15-12.15 TM12002 LT2 Microscopic anatomy 1 HC 1 T.J.H. Ruigrok
13.30-16.30 TM12002 WS Neuro-anatomy in dess room VO SNIJ-1 Z Gao, HJ Boele

Week 41 wo 11-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
10.45-11.45 TM12002 LT3 Microscopy anatomy 2 VO 2 T.J.H. Ruigrok F
11.45-12.45 TM12002 LT4 Basic anatomical organisation VO 2 T.J.H. Ruigrok F
13.30-16.30 TM12002 Self-study and preparing presentations -

Week 41 vr 13-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
11.45-12.45 TM12002 VO Guidelines & instr on operation room VO B Bouwen
13.30-17.45 TM12002 VO Presentations VO 8 Z Gao, HJ Boele

Week 42 ma 16-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-12.45 TM12002 VO OR visit group 1 VO B Bouwen
13.00-15.00 TM12002 ZO Preparation time group 1 ZO 7
15.00-17.00 TM12002 VO Discussion surgery (all) VO 7 Z Gao, HJ Boele

Week 42 wo 18-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
09.00-10.00 TM12002 LT1 Basic org of a single neuron HC 1 HJ Boele
10.00-11.00 TM12002 LT2 Neurotransmitter receptors HC 1 Z Gao
11.15-12.15 TM12002 LT3 Basic principles of synaptic transmiss HC 1 Z Gao
13.30-16.30 TM12002 WS1 Neurophysiology non-clinical elektrophy VO 8

Week 42 do 19-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
09.45-10.45 TM12002 LT4 Synapses and circuits HC 13
10.45-12.45 TM12002 WS2 Neurophysiology VO 13

Week 42 vr 20-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
10.45-11.45 TM12002 LT5 Pathology diagnostics prevention HC 8 P.A.E. Sillevis Smitt
11.45-12.45 TM12002 LT6 Spinal cord injury HC 8 P.A.E. Sillevis Smitt
13.30-16.30 TM12002 WS3 Neuropathology VO 11 M. de Scheltens-de Boer

Week 43 ma 23-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-12.45 TM12002 VO OR visit group 2 VO B Bouwen
13.00-15.00 TM12002 ZO Preparation time group 2 ZO 7
15.00-17.00 TM12002 VO Discussion surgery (all) VO 7 Z Gao, HJ Boele

Week 43 wo 25-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
09.00-10.00 TM12002 LT1 Basic principles of EEG HC 8 J.G.G. Borst
10.00-11.00 TM12002 LT2 Clinical applications of EEG HC 8
11.15-12.15 TM12002 LT3 Introduction to department HC 8
13.30-16.30 TM12002 WS1 KNF: EEG, Spinal cord path and EMG VO 28 BS Harhangi

Week 43 do 26-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
10.45-11.45 TM12002 LT4 Organisation of spinal HC 34 J.C. Holstege
11.45-12.45 TM12002 LT5 Measuring the spinal cord during surgery HC 34 BS Harhangi

Week 43 vr 27-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
11.45-12.45 TM12002 LT6 Baisc principles of EMG & clin appl HC 28
13.30-16.30 TM12002 WS2 KNF: EEG, Spinal cord path and EMG VO 9 BS Harhangi

Week 44 ma 30-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-12.45 TM12002 VO OR visit group 3 VO B Bouwen
13.00-15.00 TM12002 ZO Preparation time group 3 ZO 8
15.00-17.00 TM12002 VO Discussion surgery (all) VO 8 Z Gao, HJ Boele

Week 44 wo 01-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
10.00-11.00 TM12002 LT1 Basic principles of hte brain's vasc sys HC 8 T.J.H. Ruigrok
11.00-12.00 TM12002 LT2 Pathology of the brain's vascular system HC 8 R Dammers
13.30-16.30 TM12002 WS1 Vascular system: angiography & NIRS VO 7 R Dammers, I.K. Haitsma

Week 44 do 02-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
09.15-10.15 TM12002 LT3 Clinical appl of near infra spect (NIRS) HC 10
10.15-12.45 TM12002 WS2 Bispectral imaging VO 10

Week 44 vr 03-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
10.00-11.00 TM12002 LT4 Basic principles of brain's ventricular HC 7 Z Gao
11.00-12.00 TM12002 LT5 Pathology of the brain's ventricle syst HC 7 I.K. Haitsma
13.30-16.30 TM12002 WS3 Ventricular system: ICP and ER visit VO 13 I.K. Haitsma, RK Balvers

Week 45 ma 06-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-12.45 TM12002 VO OR visit group 4 VO B Bouwen
13.00-15.00 TM12002 ZO Preparation time group 4 ZO 37
15.00-17.00 TM12002 VO Discussion surgery (all) VO 37 Z Gao, HJ Boele

Week 45 wo 08-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
09.30-10.30 TM12002 LT1 Voltage and Calcium imaging techniques HC 13 Z Gao
10.45-11.45 TM12002 LT2 Optogenetics HC 13 HJ Boele
11.45-12.45 TM12002 Evaluation and final round for questions VO 13 Z Gao, HJ Boele
13.30-17.45 TM12002 ZO Self study ZO 13

Week 51 ma 18-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 TM11004 LT1 Introduction to Radiotherapie HC 2

Week 51 wo 20-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
13.30-15.30 TM11004 PT Presentation - 8
15.45-17.45 TM11004 LT2 Multimodality imaging (CT/MRI/PET) HC 8

Week 51 vr 22-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
10.45-12.45 TM11004 LT3 Tumor and radiobiology HC 8

Week 2 ma 08-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 TM11004 LT1 External radiotherapy HC 1

Week 2 wo 10-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
13.30-15.30 TM11004 PT Presentation - 12
15.45-17.45 TM11004 LT2 Clinical beam and dose calculation HC 12

Week 2 vr 12-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
10.45-12.45 TM11004 LT3 Dosimetry and detector technology HC 2

Week 3 ma 15-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 TM11004 LT1 TPS dose calculation, inverse planning HC 2

Week 3 wo 17-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
13.30-15.30 TM11004 PT Presentation - 13
15.45-17.45 TM11004 LT2 Image guided radiotherapy & adapt radio HC 13

Week 3 vr 19-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
10.45-12.45 TM11004 LT3 Other RT modalities HC 25

Week 4 ma 22-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 TM11004 LT1 Outcomes: tumor and organs at risk HC 1

Week 4 wo 24-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
13.30-15.30 TM11004 PT Presentation - 2
15.45-17.45 TM11004 LT2 NTCP modelling HC 2

Week 4 vr 26-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
10.45-12.45 TM11004 LT3 Clinical trails and follow-up HC 1

Week 5 ma 29-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 TM11004 LT1 Radiotherapy and concomitant therapies HC 1

Week 5 wo 31-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
13.30-15.30 TM11004 LT2 Presentation: patient perspective HC 1
15.45-17.45 TM11004 LT3 Future of radiotherapy HC 1