17, 1
12-02-2018 (ma) t/m 03-08-2018 (vr)
Rooster voor activiteit NANO1, NB1012, NB1016, NB1022, NB1031, NB1052, NB1062, NB1066, NB1072, NB1102, NB1110, NB1120, NB1132, NB1140, NB1143
Geproduceerd door IRIS-Planning op zaterdag 17-02-2018 om 04:32



Week 7 di 13-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
08.30-13.00 NB1062 Labcourse 1 gr 1 gr 2 (Hogeschool R'dam) WC
13.00-17.30 NB1062 Labcourse 1 gr 3 gr 4 (Hogeschool R'dam) WC

Week 7 wo 14-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
12.30-13.15 NB1062 Labcourse 1 HC CQ-U J. Pothof
13.30-15.00 NB1016 Molecular Biology DNA replication HC CQ-U R. Kanaar

Week 7 vr 16-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
08.30-10.30 NB1016 DNA transcription HC CO-2 R. Kanaar
10.45-12.45 NB1016 DNA replication WC 31 R. Kanaar, W. Vermeulen, J.A.F. Marteijn, W.J. Lans, AF Theil

Week 8 di 20-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
08.30-13.00 NB1062 Labcourse 1 gr 1 gr 2 (Hogeschool R'dam) WC
13.00-17.30 NB1062 Labcourse 1 gr 3 gr 4 (Hogeschool R'dam) WC

Week 8 wo 21-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
12.30-13.15 NB1062 Labcourse 1 HC CQ-U J. Pothof
13.30-15.30 NB1016 Transcription WC 39 R. Kanaar, W. Vermeulen, J.A.F. Marteijn, W.J. Lans, AF Theil

Week 8 vr 23-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
08.30-10.30 NB1016 Translation HC CO-1 W. Vermeulen
10.45-12.45 NB1016 Translation WC CQ-U W. Vermeulen, R. Kanaar, J.A.F. Marteijn, W.J. Lans, AF Theil

Week 9 wo 28-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
09.00-12.00 NB1110 HT Re-exam Chemistry 2 TT-NB-BA 35 J.A.A. Demmers, B.C. Tilly, J.A. van der Knaap
13.30-15.30 NB1016 Genome stability HC 35 W. Vermeulen

Week 9 vr 02-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
08.30-10.30 NB1016 DNA Repair HC 35 W. Vermeulen
10.45-12.45 NB1016 Gnome stability WC 35 W. Vermeulen, R. Kanaar, J.A.F. Marteijn, W.J. Lans, AF Theil

Week 10 di 06-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
08.30-13.00 NB1062 WC Labcourse 1 gr 1 gr 2 (Hogeschool R'dam) WC
13.00-17.30 NB1062 WC Labcourse 1 gr 3 gr 4 (Hogeschool R'dam) WC

Week 10 wo 07-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
12.30-13.15 NB1062 Labcourse 1 HC CQ-U J. Pothof
13.30-15.30 NB1016 HC DNA recombination HC CQ-U R. Kanaar

Week 10 vr 09-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
08.30-10.30 NB1016 HC Cell cycle NB1+F45 HC 35 R. Kanaar
10.45-12.45 NB1016 WC DNA recombination WC 35, 31 R. Kanaar, W. Vermeulen, J.A.F. Marteijn, W.J. Lans, AF Theil

Week 11 di 13-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
08.30-12.30 NB1062 WC Labcourse 1 gr 1 gr 2 (Hogeschool R'dam) WC
13.00-17.30 NB1062 WC Labcourse 1 gr 3 gr 4 (Hogeschool R'dam) WC

Week 11 wo 14-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
12.30-13.15 NB1062 Labcourse 1 HC CO-2 J. Pothof
13.30-15.30 NB1016 HC Q&A HC CO-2 R. Kanaar, W. Vermeulen

Week 11 vr 16-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
09.00-12.00 NB1016 TT Exam Biomolecular dynamics TT-NB-BA 35, 36, 32 R. Kanaar, W. Vermeulen

Week 12 di 20-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
08.30-13.00 NB1062 WC Labcourse 1 gr 1 gr 2 (Hogeschool R'dam) WC
13.00-17.30 NB1062 WC Labcourse 1 gr 3 gr 4 (Hogeschool R'dam) WC

Week 12 wo 21-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
12.30-13.15 NB1062 Labcourse 1 HC CQ-U J. Pothof
14.00-15.00 NB1052 HC Journal Club - 1 HC CQ-U C.L. Wyman
15.00-16.30 NB1052 WC Journal Club - 1 WC CQ-U C.L. Wyman, A Sidhu

Week 12 vr 23-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
09.30-10.30 NB1052 HC Journal Club - 1 HC CQ-U C.L. Wyman
10.30-12.00 NB1052 WC Journal Club - 1 WC CQ-U C.L. Wyman, A Sidhu

Week 13 di 27-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
08.30-13.00 NB1062 WC Labcourse 1 gr 1 gr 2 (Hogeschool R'dam) WC
13.00-17.30 NB1062 WC Labcourse 1 gr 3 gr 4 (Hogeschool R'dam) WC

Week 13 wo 28-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
09.30-10.30 NB1052 HC Journal Club - 1 HC CQ-U C.L. Wyman
10.30-12.00 NB1052 WC Journal Club - 1 WC CQ-U C.L. Wyman, A Sidhu
14.00-15.00 NB1052 HC Journal Club - 1 HC CQ-U C.L. Wyman
15.00-16.30 NB1052 WC Journal Club - 1 WC CQ-U C.L. Wyman, A Sidhu

Week 14 di 03-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
08.30-13.00 NB1062 WC Labcourse 1 gr 1 gr 2 (Hogeschool R'dam) WC
13.00-17.30 NB1062 WC Labcourse 1 gr 3 gr 4 (Hogeschool R'dam) WC

Week 14 wo 04-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
14.00-15.00 NB1052 HC Journal Club - 1 HC CQ-U C.L. Wyman
15.00-16.30 NB1052 WC Journal Club - 1 WC CQ-U C.L. Wyman, A Sidhu

Week 14 vr 06-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
09.30-10.30 NB1052 HC Journal Club - 1 HC CO-2 C.L. Wyman
10.30-12.00 NB1052 WC Journal Club - 1 WC CO-2 C.L. Wyman, A Sidhu
12.30-13.30 NB1062 Labcourse 1 HC CO-2 J. Pothof

Week 15 wo 11-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
09.00-10.00 NB1062 Labcourse 1 HC CO-3 J. Pothof
10.45-12.45 NB1016 RB Inzien Molecular Biology RB CO-2 R. Kanaar, W. Vermeulen
13.00-17.00 NB1052 WC Journal Club - 1 WC CO-2 C.L. Wyman, A Sidhu

Week 15 vr 13-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
13.00-17.00 NB1052 TT Journal Club 1 Presentations TT-NB-BA 35 C.L. Wyman, A Sidhu, H Mira Bontenbal

Week 16 wo 18-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
09.00-16.30 NB1052 TT Journal Club 1 Presentations TT-NB-BA 35 C.L. Wyman, A Sidhu, H Mira Bontenbal

Week 16 vr 20-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
09.00-10.30 NB1062 TT Exam Labcourse 1 (HRO) TT-NB-BA J. Pothof

Week 17 di 24-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
08.30-13.00 NB1066 WC Labcourse 2 gr 1 gr 2 (Hogeschool R'dam) WC
13.00-17.30 NB1066 WC Labcourse 2 gr 3 gr 4 (Hogeschool R'dam) WC

Week 17 wo 25-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
09.00-10.30 NB1072 Physical Biology of the Cell HC 36 M.W.J. Fornerod
10.30-12.00 NB1072 Physical Biology of the Cell WC 36 M.W.J. Fornerod
12.30-13.15 NB1066 Labcourse 2 HC 36 J. Pothof
13.30-16.30 NB1120 WC Biomolecular Programming Groep 1-5 WC 36 A.B. Houtsmuller, J.A. Slotman, H.M. de Gruiter, B Geverts, W.A. van Cappellen

Week 18 wo 02-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
13.30-16.30 NB1120 WC Biomolecular Programming Groep 1-5 WC CQ-U A.B. Houtsmuller, J.A. Slotman, H.M. de Gruiter, B Geverts, W.A. van Cappellen

Week 18 vr 04-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
09.00-10.30 NB1072 Physical Biology of the Cell HC CQ-U M.W.J. Fornerod
10.30-12.00 NB1072 Physical Biology of the Cell WC CQ-U M.W.J. Fornerod
13.30-16.30 NB1120 WC Biomolecular Programming Groep 1-5 WC CQ-1Da/b A.B. Houtsmuller, J.A. Slotman, H.M. de Gruiter, B Geverts, W.A. van Cappellen

Week 19 ma 07-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
09.00-12.00 NB1012 HT Re- Exam Biomolecular dynamics TT-NB-BA CQ-U A.B. Houtsmuller

Week 19 di 08-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
14.00-16.00 NB1052 HT Re-exam Journal Club TT-NB-BA 35 C.L. Wyman

Week 20 di 15-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
08.30-13.00 NB1066 WC Labcourse 2 gr 1 gr 2 (Hogeschool R'dam) WC
13.00-17.30 NB1066 WC Labcourse 2 gr 3 gr 4 (Hogeschool R'dam) WC

Week 20 wo 16-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
12.30-13.15 NB1066 Labcourse 2 practicum HC CQ-U J. Pothof
13.30-16.30 NB1120 WC Biomolecular Programming Groep 1-5 WC CQ-U A.B. Houtsmuller, J.A. Slotman, H.M. de Gruiter, B Geverts, W.A. van Cappellen

Week 20 vr 18-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
09.00-10.30 NB1072 Physical Biology of the Cell HC CQ-1Da/b M.W.J. Fornerod
10.30-12.00 NB1072 Physical Biology of the Cell WC CQ-1Da/b M.W.J. Fornerod
13.30-16.30 NB1120 WC Biomolecular Programming Groep 1-5 WC CQ-U A.B. Houtsmuller, J.A. Slotman, H.M. de Gruiter, B Geverts, W.A. van Cappellen

Week 21 di 22-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
08.30-13.00 NB1066 WC Labcourse 2 gr 1 gr 2 (Hogeschool R'dam) WC
13.00-17.30 NB1066 WC Labcourse 2 gr 3 gr 4 (Hogeschool R'dam) WC

Week 21 wo 23-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
12.30-13.15 NB1066 Labcourse 2 practicum HC 35 J. Pothof
13.30-16.30 NB1120 WC Biomolecular Programming Groep 1-5 WC 35 A.B. Houtsmuller, J.A. Slotman, H.M. de Gruiter, B Geverts, W.A. van Cappellen

Week 21 vr 25-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
09.00-10.30 NB1072 Physical Biology of the Cell HC CQ-U M.W.J. Fornerod
10.30-12.00 NB1072 Physical Biology of the Cell WC CQ-U M.W.J. Fornerod
13.30-16.30 NB1120 WC Biomolecular Programming Groep 1-5 WC CQ-U A.B. Houtsmuller, J.A. Slotman, H.M. de Gruiter, B Geverts, W.A. van Cappellen

Week 22 di 29-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
08.30-13.00 NB1066 WC Labcourse 2 gr 1 gr 2 (Hogeschool R'dam) WC
13.00-17.30 NB1066 WC Labcourse 2 gr 3 gr 4 (Hogeschool R'dam) WC

Week 22 wo 30-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
09.00-12.00 NANO1 Mentorentraining 2018 - 26 T Hilkhuijsen
12.30-13.15 NB1066 Labcourse 2 practicum HC CQ-U J. Pothof
13.30-16.30 NB1120 WC Biomolecular Programming Groep 1-5 WC 35 A.B. Houtsmuller, J.A. Slotman, H.M. de Gruiter, B Geverts, W.A. van Cappellen

Week 22 vr 01-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
09.00-10.30 NB1072 Physical Biology of the Cell HC CQ-U M.W.J. Fornerod
10.30-12.00 NB1072 Physical Biology of the Cell WC CQ-U M.W.J. Fornerod
13.30-16.30 NB1120 WC Biomolecular Programming Groep 1-5 WC CQ-U A.B. Houtsmuller, J.A. Slotman, H.M. de Gruiter, B Geverts, W.A. van Cappellen

Week 23 di 05-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
08.30-13.00 NB1066 WC Labcourse 2 gr 1 gr 2 (Hogeschool R'dam) WC
13.00-17.30 NB1066 WC Labcourse 2 gr 3 gr 4 (Hogeschool R'dam) WC

Week 23 wo 06-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
12.30-13.15 NB1066 Labcourse 2 practicum HC 36 J. Pothof
13.30-16.30 NB1120 WC Biomolecular Programming Groep 1-5 WC 36 A.B. Houtsmuller, J.A. Slotman, H.M. de Gruiter, B Geverts, W.A. van Cappellen

Week 23 vr 08-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
09.00-10.30 NB1072 Physical Biology of the Cell HC CQ-U M.W.J. Fornerod
10.30-12.00 NB1072 Physical Biology of the Cell WC CQ-U M.W.J. Fornerod
13.30-16.30 NB1120 WC Biomolecular Programming Groep 1-5 WC 36 A.B. Houtsmuller, J.A. Slotman, H.M. de Gruiter, B Geverts, W.A. van Cappellen

Week 24 wo 13-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
12.30-13.15 NB1066 Labcourse 2 practicum HC CQ-U J. Pothof
13.30-16.30 NB1120 WC Biomolecular Programming Groep 1-5 WC CQ-U A.B. Houtsmuller, J.A. Slotman, H.M. de Gruiter, B Geverts, W.A. van Cappellen

Week 24 vr 15-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
09.00-10.30 NB1072 HC Physical Biology of the Cell - 1 HC 36 M.W.J. Fornerod
10.30-12.00 NB1072 WC Physical Biology of the Cell - 1 WC 36 M.W.J. Fornerod
13.30-16.30 NB1120 WC Biomolecular Programming Groep 1-5 WC 36 A.B. Houtsmuller, J.A. Slotman, H.M. de Gruiter, B Geverts, W.A. van Cappellen

Week 25 di 19-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
08.30-13.00 NB1066 WC Labcourse 2 gr 1 gr 2 (Hogeschool R'dam) WC
13.00-17.30 NB1066 WC Labcourse 2 gr 3 gr 4 (Hogeschool R'dam) WC

Week 25 wo 20-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
12.30-13.15 NB1066 Labcourse 2 practicum HC 36 J. Pothof
13.30-16.30 NB1120 WC Biomolecular Programming Groep 1-5 WC 36 A.B. Houtsmuller, J.A. Slotman, H.M. de Gruiter, B Geverts, W.A. van Cappellen

Week 25 vr 22-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
09.00-10.30 NB1072 HC Physical Biology of the Cell - 1 HC 36 M.W.J. Fornerod
10.30-12.00 NB1072 WC Physical Biology of the Cell - 1 WC 36 M.W.J. Fornerod
13.30-16.30 NB1120 WC Biomolecular Programming Groep 1-5 WC 36 A.B. Houtsmuller, J.A. Slotman, H.M. de Gruiter, B Geverts, W.A. van Cappellen

Week 26 di 26-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
08.30-13.00 NB1066 WC Labcourse 2 gr 1 gr 2 (Hogeschool R'dam) WC
13.00-17.30 NB1066 WC Labcourse 2 gr 3 gr 4 (Hogeschool R'dam) WC

Week 26 wo 27-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
12.30-13.15 NB1066 Labcourse 2 practicum HC 36 J. Pothof
13.30-16.30 NB1120 WC Biomolecular Programming Groep 1-5 WC CQ-1Da/b A.B. Houtsmuller, J.A. Slotman, H.M. de Gruiter, B Geverts, W.A. van Cappellen

Week 26 vr 29-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
09.00-10.30 NB1072 HC Physical Biology of the Cell - 1 HC 35 M.W.J. Fornerod
10.30-12.00 NB1072 WC Physical Biology of the Cell - 1 WC 35 M.W.J. Fornerod
13.30-16.30 NB1120 WC Biomolecular Programming Groep 1-5 WC 35 A.B. Houtsmuller, J.A. Slotman, H.M. de Gruiter, B Geverts, W.A. van Cappellen

Week 27 ma 02-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
10.30-12.00 NB1066 TT Exam Labcourse 2 (HRO) TT-NB-BA J. Pothof
13.30-15.00 NB1062 HT Re-exam Labcourse Nanobiology 1 (HRO) TT-NB-BA

Week 27 wo 04-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
09.00-12.00 NB1072 TT Exam Physical Biology of the Cell - 1 TT-NB-BA 35, 36, 32 M.W.J. Fornerod

Week 27 vr 06-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
09.00-17.00 NB1120 TT Exam Biomoleculair Programming TT-NB-BA 8, 9, 10, 11, 12 A.B. Houtsmuller