17, 1
12-02-2018 (ma) t/m 03-08-2018 (vr)
Rooster voor activiteit NANO3, NB3010, NB3012, NB3014, NB3011, NB3015, NB3104, NB3105, NB3106, NB3020, NB3022
Geproduceerd door IRIS-Planning op zaterdag 17-02-2018 om 04:32



Week 7 wo 14-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
13.00-14.00 NB3010 Cancer Biology HC 3 R. Fodde
14.00-15.00 NB3010 Cancer Biology WC 3 R. Fodde

Week 7 vr 16-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
10.45-11.45 NB3010 Cancer Biology HC 6 R. Fodde
11.45-12.45 NB3010 Cancer Biology WC 6 R. Fodde

Week 8 wo 21-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
13.00-14.00 NB3010 Cancer Biology HC 23 R. Fodde
14.00-15.00 NB3010 Cancer Biology WC 23 R. Fodde

Week 8 vr 23-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
10.45-11.45 NB3010 Cancer Biology HC 23 R. Fodde
11.45-12.45 NB3010 Cancer Biology WC 23 R. Fodde

Week 9 wo 28-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
13.00-14.00 NB3010 Cancer Biology HC 23 R. Fodde
14.00-15.00 NB3010 Cancer Biology WC 23 R. Fodde

Week 9 vr 02-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
10.45-11.45 NB3010 Cancer Biology HC 23 R. Fodde
11.45-12.45 NB3010 Cancer Biology WC 23 R. Fodde

Week 10 wo 07-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
13.00-14.00 NB3010 HC Cancer Biology HC 35 R. Fodde
14.00-15.00 NB3010 WC Cancer Biology WC 35 R. Fodde

Week 10 vr 09-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
10.45-11.45 NB3010 HC Cancer Biology HC 4 R. Fodde
11.45-12.45 NB3010 WC Cancer Biology WC 4 R. Fodde

Week 11 wo 14-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
09.00-12.00 NB3010 TT Exam Cancer Biology TT-NB-BA 36 R. Fodde, Teeuwssen

Week 12 di 20-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
13.00-15.00 NB3012 HC Protein structure, theory, tools HC 22 J.H.G. Lebbink
15.00-17.00 NB3012 WC Protein structure, theory, tools WC 22 J.H.G. Lebbink

Week 13 di 27-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
13.00-15.00 NB3012 HC Protein structure, theory, tools HC 22 J.H.G. Lebbink
15.00-17.00 NB3012 WC Protein structure, theory, tools WC 22 J.H.G. Lebbink

Week 14 di 03-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
13.00-15.00 NB3012 HC Protein structure, theory, tools HC 22 J.H.G. Lebbink
15.00-17.00 NB3012 WC Protein structure, theory, tools WC 22 J.H.G. Lebbink

Week 15 di 10-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
13.00-15.00 NB3012 HC Protein structure, theory, tools HC 22 J.H.G. Lebbink
15.00-17.00 NB3012 WC Protein structure, theory, tools WC 22 J.H.G. Lebbink

Week 16 di 17-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
09.00-13.00 NB3012 TT Exam Protein structure, theory, tools TT-NB-BA 36 J.H.G. Lebbink

Week 17 wo 25-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
13.45-14.45 NB3022 HC Epigenetics HC 32 H Mira Bontenbal
14.45-15.45 NB3022 HC Epigenetics HC 32 H Mira Bontenbal
15.45-16.45 NB3022 HC Epigenetics HC 32 H Mira Bontenbal
16.45-17.45 NB3022 WC Epigenetics WC 32 H Mira Bontenbal

Week 17 do 26-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
09.00-10.00 NB3014 HC Primer in Neural Networks HC 33 MJ Negrello
10.00-13.00 NB3014 WC Primer in Neural Networks WC 33 MJ Negrello

Week 18 ma 30-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
09.00-11.00 NB3104 Minor Module description 1 WC Externe ruimte M.M. Jaegle

Week 18 wo 02-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
13.45-14.45 NB3022 WC Epigenetics WC Lokaal-3 H Mira Bontenbal
14.45-15.45 NB3022 HC Epigenetics HC Lokaal-3 H Mira Bontenbal
15.45-16.45 NB3022 HC Epigenetics HC Lokaal-3 H Mira Bontenbal
16.45-17.45 NB3022 WC Epigenetics WC Lokaal-3 H Mira Bontenbal

Week 18 do 03-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
09.00-10.00 NB3014 HC Primer in Neural Networks HC Lokaal-3 MJ Negrello
10.00-13.00 NB3014 WC Primer in Neural Networks WC Lokaal-3 MJ Negrello

Week 18 vr 04-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
08.30-10.30 NB3011 HC Nanomedicine HC Lokaal-3 T.L.M. ten Hagen
10.45-12.45 NB3011 WC Nanomedicine gr 1-3 WC Lokaal-3 T.L.M. ten Hagen, Seynhaeve, Amin

Week 19 wo 09-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
08.30-10.30 NB3011 HC Nanomedicine HC Lokaal-3 T.L.M. ten Hagen
10.45-12.45 NB3011 WC Nanomedicine gr 1-3 WC Lokaal-3 T.L.M. ten Hagen, Seynhaeve, Amin
13.45-14.45 NB3022 WC Epigenetics WC Lokaal-3 H Mira Bontenbal
14.45-15.45 NB3022 HC Epigenetics HC Lokaal-3 H Mira Bontenbal
15.45-16.45 NB3022 HC Epigenetics HC Lokaal-3 H Mira Bontenbal
16.45-17.45 NB3022 WC Epigenetics WC Lokaal-3 H Mira Bontenbal

Week 20 wo 16-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
13.45-14.45 NB3022 HC Epigenetics HC Lokaal-3 H Mira Bontenbal
14.45-15.45 NB3022 HC Epigenetics HC Lokaal-3 H Mira Bontenbal
15.45-16.45 NB3022 WC Epigenetics WC Lokaal-3 H Mira Bontenbal, Boers, Boers
16.45-17.45 NB3022 WC Epigenetics WC Lokaal-3 H Mira Bontenbal, Boers, Boers

Week 20 do 17-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
09.00-10.00 NB3014 HC Primer in Neural Networks HC Lokaal-3 MJ Negrello
10.00-13.00 NB3014 WC Primer in Neural Networks WC Lokaal-3 MJ Negrello

Week 20 vr 18-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
09.00-13.00 NB3011 HC Nanomedicine HC Lokaal-3 T.L.M. ten Hagen
13.30-17.30 NB3011 HC Nanomedicine HC Lokaal-3 T.L.M. ten Hagen

Week 21 do 24-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
09.00-10.00 NB3014 HC Primer in Neural Networks HC Lokaal-3 MJ Negrello
10.00-13.00 NB3014 WC Primer in Neural Networks WC Lokaal-3 MJ Negrello

Week 21 vr 25-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
09.00-13.00 NB3011 HC Nanomedicine HC 24 T.L.M. ten Hagen
13.30-17.30 NB3011 WC Nanomedicine gr 1-3 WC 24 T.L.M. ten Hagen, Seynhaeve, Amin

Week 22 wo 30-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
09.00-12.00 NB3022 TT Exam Epigenetics TT-NB-BA CQ-U H Mira Bontenbal
13.00-16.00 NB3010 HT Re-exam Cancer Biology TT-NB-BA 36 R. Fodde, Teeuwssen

Week 22 do 31-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
09.00-10.00 NB3014 HC Primer in Neural Networks HC Lokaal-3 MJ Negrello
10.00-13.00 NB3014 WC Primer in Neural Networks WC Lokaal-3 MJ Negrello

Week 22 vr 01-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
13.30-17.30 NB3011 TT Nanomedicine Presentations TT-NB-BA 36 T.L.M. ten Hagen

Week 23 do 07-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
08.30-10.30 NB3015 HC Systems Neurobiology HC Lokaal-3 MJ Negrello
10.45-12.45 NB3015 WC Systems Neurobiology WC Lokaal-3 MJ Negrello
12.30-13.15 NB3104 Introduction Minor 2018-2019 HC 7 M.M. Jaegle
13.45-15.45 NB3020 HC Genomics Technology in Breast Cancer Res HC Lokaal-3 J.W.M. Martens
15.45-17.45 NB3020 HC Genomics Technology in Breast Cancer Res HC Lokaal-3 J.W.M. Martens

Week 24 ma 11-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
09.00-11.00 NB3105 Minor Module description 2 WC Externe ruimte M.M. Jaegle

Week 24 do 14-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
09.00-10.00 NB3015 HC Systems Neurobiology HC CQ-5G MJ Negrello
10.00-13.00 NB3015 HC Systems Neurobiology HC CQ-5G MJ Negrello
13.45-15.45 NB3020 HC Genomics Technology in Breast Cancer Res HC CQ-5G J.W.M. Martens
15.45-17.45 NB3020 WC Genomics Technology in Breast Cancer Res WC CQ-5G J.W.M. Martens

Week 25 do 21-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
09.00-10.00 NB3015 HC Systems Neurobiology HC CQ-5G MJ Negrello
10.00-13.00 NB3015 HC Systems Neurobiology HC CQ-5G MJ Negrello
13.45-15.45 NB3020 HC Genomics Technology in Breast Cancer Res HC CQ-5G J.W.M. Martens
15.45-17.45 NB3020 WC Genomics Technology in Breast Cancer Res WC CQ-5G J.W.M. Martens

Week 26 do 28-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
09.00-10.00 NB3015 HC Systems Neurobiology HC 32 MJ Negrello
10.00-13.00 NB3015 HC Systems Neurobiology HC 32 MJ Negrello
13.45-15.45 NB3020 WC Genomics Technology in Breast Cancer Res WC 32 J.W.M. Martens
15.45-17.45 NB3020 WC Genomics Technology in Breast Cancer Res WC 32 J.W.M. Martens

Week 27 ma 02-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
09.00-11.00 NB3106 Minor Module description 3 WC Externe ruimte M.M. Jaegle

Week 27 di 03-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
14.00-17.00 NB3012 HT Re-exam Protein structure TT-NB-BA 35 J.H.G. Lebbink

Week 27 do 05-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
09.00-12.00 NB3015 TT Exam Systems Neurobiology TT-NB-BA 22 MJ Negrello
13.00-16.00 NB3020 TT Exam Gen. Techn. in Breast Cancer Res TT-NB-BA 35 J.W.M. Martens