17, 1
12-02-2018 (ma) t/m 03-08-2018 (vr)
Rooster voor activiteit MA1NANO, NB4010, NB4020, NB4030, NB4040, NB4050, NB4060, NB4100, MA2NANO, NB5030, NB5020, NB5040, NB4120, NB4080, NB4090, NB5010
Geproduceerd door IRIS-Planning op zaterdag 17-02-2018 om 04:32



Week 7 di 13-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
11.00-13.00 NB5010 Seminar bespreking deel 1 WC Externe ruimte I Machado

Week 7 wo 14-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
08.45-10.30 NB4120 HC data driven appr to discovery & unde HC Lokaal-3 M.W.J. Fornerod
10.45-12.30 NB4120 WC data driven appr to discovery & unde WC Lokaal-3 M.W.J. Fornerod

Week 8 di 20-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
13.00-17.00 NB4040 WC Biology of Cancer WC COO-6 L.H.J. Looijenga

Week 8 wo 21-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
08.45-10.30 NB4120 HC data driven appr to discovery & unde HC CQ-F1 M.W.J. Fornerod
10.45-12.30 NB4120 WC data driven appr to discovery & unde WC CQ-F1 M.W.J. Fornerod

Week 9 ma 26-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
09.00-09.45 NB5040 Research Presentation HC Externe ruimte C.L. Wyman, R. Kanaar
10.00-12.00 NB5040 Research Presentation WC Externe ruimte C.L. Wyman, R. Kanaar

Week 9 di 27-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
11.00-13.00 NB5010 Seminar bespreking deel 2 WC Externe ruimte I Machado

Week 9 wo 28-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
08.45-10.30 NB4120 HC data driven appr to discovery & unde HC Lokaal-3 M.W.J. Fornerod
10.45-12.30 NB4120 WC data driven appr to discovery & unde WC Lokaal-3 M.W.J. Fornerod

Week 10 ma 05-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
09.00-09.45 NB5040 Research Presentation HC Externe ruimte C.L. Wyman, R. Kanaar
10.00-12.00 NB5040 Research Presentation WC Externe ruimte C.L. Wyman, R. Kanaar

Week 10 di 06-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
15.30-17.00 NB5030 Writing a project proposal WC 8 W.M. Baarends

Week 10 wo 07-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
08.45-10.30 NB4120 HC data driven appr discovery & underst. HC 33 M.W.J. Fornerod
10.45-12.30 NB4120 WC data driven appr discovery & underst. WC 33 M.W.J. Fornerod

Week 11 ma 12-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
09.00-09.45 NB5040 Research Presentation HC 21 C.L. Wyman, R. Kanaar
10.00-12.30 NB5040 Research Presentation WC 21 C.L. Wyman, R. Kanaar

Week 11 di 13-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
11.00-13.00 NB5010 Seminar bespreking deel 3 WC Externe ruimte I Machado
15.30-17.00 NB5030 Writing a project proposal WC 28 W.M. Baarends

Week 11 wo 14-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
08.45-10.30 NB4120 HC data driven appr discovery & underst. HC 33 M.W.J. Fornerod
10.45-12.30 NB4120 WC data driven appr discovery & underst. WC 35 M.W.J. Fornerod

Week 12 wo 21-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
08.45-10.30 NB4120 HC data driven appr discovery & underst. HC Lokaal-16 M.W.J. Fornerod
10.45-12.30 NB4120 WC data driven appr discovery & underst. WC Lokaal-16 M.W.J. Fornerod

Week 13 di 27-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
11.00-13.00 NB5010 Seminar bespreking deel 4 WC Externe ruimte I Machado

Week 13 wo 28-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
08.45-10.30 NB4120 HC data driven appr discovery & underst. HC 33 M.W.J. Fornerod
10.45-12.30 NB4120 WC data driven appr discovery & underst. WC 33 M.W.J. Fornerod

Week 14 wo 04-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
08.45-12.30 NB4120 TT Presentaties Biological Networks TT-NB-MA 15 M.W.J. Fornerod

Week 15 di 10-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
11.00-13.00 NB5010 Seminar bespreking deel 5 WC Externe ruimte I Machado

Week 15 wo 11-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
08.45-12.30 NB4120 TT Presentaties Biological Networks TT-NB-MA 23 M.W.J. Fornerod

Week 16 ma 16-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
13.45-16.45 NB4030 HT Re-Exam Engineering Genetic Inform. TT-NB-MA 36 J.H.G. Lebbink

Week 16 do 19-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
13.45-16.45 NB4040 HT Re- Exam Biology of Cancer TT-NB-MA 36 L.H.J. Looijenga

Week 16 vr 20-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
13.45-16.45 NB4120 TT Exam Biological networks TT-NB-MA 36 M.W.J. Fornerod

Week 17 di 24-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
11.00-13.00 NB5010 Seminar bespreking deel 6 WC Externe ruimte I Machado
13.30-17.00 NB5030 Writing a project proposal TT-NB-MA 9, 10 W.M. Baarends
13.45-15.15 NB4080 HC Protein quality control mechanisms HC 2 NJ Galjart
15.30-17.00 NB4080 WC Protein quality control mechanisms WC 2 NJ Galjart

Week 17 wo 25-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
08.45-10.30 NB4090 HC Stem cells HC 32 D. ten Berge
10.45-12.30 NB4090 WC Stem cells WC 32 D. ten Berge

Week 18 di 01-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
13.45-15.15 NB4080 HC Protein quality control mechanisms HC 1 NJ Galjart
15.30-17.00 NB4080 WC Protein quality control mechanisms WC 1 NJ Galjart

Week 18 wo 02-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
08.45-10.30 NB4090 HC Stem cells HC Lokaal-2 D. ten Berge
10.45-12.30 NB4090 WC Stem cells WC Lokaal-2 D. ten Berge

Week 19 di 08-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
11.00-13.00 NB5010 Seminar bespreking deel 7 WC Externe ruimte I Machado
13.45-15.15 NB4080 HC Protein quality control mechanisms HC 11 NJ Galjart
15.30-17.00 NB4080 WC Protein quality control mechanisms WC 11 NJ Galjart

Week 19 wo 09-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
08.45-10.30 NB4090 HC Stem cells HC Lokaal-2 D. ten Berge
10.45-12.30 NB4090 WC Stem cells WC Lokaal-2 D. ten Berge

Week 20 di 15-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
13.45-15.15 NB4080 HC Protein quality control mechanisms HC 33 NJ Galjart
15.30-17.00 NB4080 WC Protein quality control mechanisms WC 33 NJ Galjart

Week 20 wo 16-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
08.45-10.30 NB4090 HC Stem cells HC CQ-5G D. ten Berge
10.45-12.30 NB4090 WC Stem cells WC CQ-5G D. ten Berge

Week 21 di 22-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
11.00-13.00 NB5010 Seminar bespreking deel 8 WC Externe ruimte I Machado
13.45-15.15 NB4080 HC Protein quality control mechanisms HC 3 NJ Galjart
15.30-17.00 NB4080 WC Protein quality control mechanisms WC 3 NJ Galjart

Week 21 wo 23-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
08.45-10.30 NB4090 HC Stem cells HC CQ-F1 D. ten Berge
10.45-12.30 NB4090 WC Stem cells WC CQ-F1 D. ten Berge

Week 22 wo 30-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
08.45-10.30 NB4090 HC Stem cells HC CQ-1B D. ten Berge
10.45-12.30 NB4090 WC Stem cells WC CQ-1B D. ten Berge

Week 23 di 05-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
11.00-13.00 NB5010 Seminar bespreking deel 9 WC Externe ruimte I Machado

Week 23 wo 06-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
08.45-10.30 NB4090 HC Stem cells HC 32 D. ten Berge
10.45-12.30 NB4090 WC Stem cells WC 32 D. ten Berge

Week 24 di 12-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
13.45-15.15 NB4080 HC Protein quality control mechanisms HC 2 NJ Galjart
15.30-17.00 NB4080 WC Protein quality control mechanisms WC 2 NJ Galjart

Week 24 wo 13-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
08.45-10.30 NB4090 HC Posterpresentatie Stem cells HC CQ-F1 D. ten Berge
10.45-12.30 NB4090 WC Posterpresentatie Stem cells WC CQ-F1 D. ten Berge

Week 25 di 19-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
11.00-13.00 NB5010 Seminar bespreking deel 10 WC Externe ruimte I Machado
13.45-15.15 NB4080 HC Protein quality control mechanisms HC 9 NJ Galjart
15.30-17.00 NB4080 WC Protein quality control mechanisms WC 9 NJ Galjart

Week 26 di 26-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
13.45-15.15 NB4080 HC Protein quality control mechanisms HC 8 NJ Galjart
15.30-17.00 NB4080 WC Protein quality control mechanisms WC 8 NJ Galjart

Week 27 di 03-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
13.45-16.45 NB4080 TT Exam Protein quality control mechanisms TT-NB-MA 36 NJ Galjart

Week 27 wo 04-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
08.45-11.45 NB4090 TT Exam Stem cells TT-NB-MA CQ-U D. ten Berge

Week 27 do 05-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Apparaten Conflicten
13.45-16.45 NB4120 HT Re-Exam Biological networks TT-NB-MA 36