17, 1
20-11-2017 (ma) t/m 04-03-2018 (zo)
Rooster voor ruimte Onderwijsruimte Zorgacademie, Vaardigheidslokalen ZA
Geproduceerd door IRIS-Planning op zaterdag 25-11-2017 om 04:27



Week 47 ma 20-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 IAZ BLS H - Poli MDL, afd. inw. en heelkunde - Lokaal-4
08.30-17.00 IAZ Interventie Cardiologie 68 - Lokaal-2
08.30-17.30 IAZ Instructeursopleiding BLS - Lokaal-7
13.00-16.00 IAZ Ergocoachtraining - Lokaal-11
13.30-17.30 MAIG2 VO.3 SkillsPlaza infuus/venapunctie (verpl) VO CO.1707 - CO.1708 Lokaal-6 MHE Elbers, F van Rosse
14.00-16.00 NB1031 WC WC NB1031 Introduction to Nanobiology WC Lokaal-3 C.L. Wyman, J. Pothof

Week 47 di 21-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 IAZ Trauma - Lokaal-5, Lokaal-B, Lokaal-C
08.30-10.30 IAZ Trauma - Lokaal-3
08.30-17.00 IAZ Interventie Cardiologie 68 - Lokaal-2
08.30-17.00 IAZ Circulatie 65 - Lokaal-16
08.30-17.00 RDL S-17 BVP - Lokaal-15
12.00-17.00 IAZ Trauma - Lokaal-3
13.00-17.00 IAZ Obstetrieverpleegkundige (ABCDE) - Lokaal-10, Lokaal-11
14.00-16.00 IAZ Kwaliteit Zorgkern Systeemzieken - BLS H - Lokaal-12
15.45-21.00 IAZ BLS H/ABCDE Heelkunde - Lokaal-7
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - CQ-U, CQ-F1, Lokaal-2, Lokaal-3, Lokaal-15, Lokaal-16

Week 47 wo 22-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 EDU Shared descision making - Lokaal-3
08.00-17.00 IAZ Reanimatie BHV - Lokaal-12
08.00-17.00 MA-O 15SOA Vaatchirurgie - Lokaal-15
08.00-17.00 MA-O MBR S17 Verpl.techn.vaardigheden - Lokaal-A, Lokaal-B
08.00-18.30 IAZ Herkennen Vitaal Bedreigde Patient - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-5
08.30-12.30 MAIG2 VO.3 SkillsPlaza infuus/venapunctie (verpl) VO CO.1711 - CO.1712 Lokaal-6 AM Bohnen, F van Rosse
08.30-17.00 IAZ Instructeursopleiding BLS - Lokaal-14, Lokaal-7
09.30-11.00 MScMM MM-GEN - Lokaal-16
10.00-17.00 NIHES SC07 - Lokaal-2
12.30-13.30 AST - Cursus PR - Lokaal-16
13.30-17.30 MAIG2 VO.3 SkillsPlaza infuus/venapunctie (verpl) VO CO.1709 - CO.1710 Lokaal-6 F van Rosse , AM Bohnen
16.00-19.00 AST IFMSA - Lokaal-16
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - Lokaal-2

Week 47 do 23-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-13.00 IAZ Herkennen Vitaal Bedreigde Patient - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-5
08.00-17.00 MA-O 15SOA Vaatchirurgie - Lokaal-15
08.00-17.30 AOO PAOKG - Lokaal-3, Lokaal-16
08.30-15.30 IAZ BIAZ Ass. november 2017 - Lokaal-4, Lokaal-C
08.30-17.00 SCH Aandachtsvelders Kwetsbare Ouderen - Lokaal-2
10.00-12.00 IAZ BLS H - Eduplaza - Lokaal-14
10.00-12.00 IAZ BLS H - Eduplaza - Lokaal-12
13.00-17.00 IAZ BLS V - Eduplaza - Lokaal-10, Lokaal-14
13.00-17.00 IAZ Orthopaedie - BLS- V - Lokaal-12
16.00-18.00 IAZ IAZ - Dermatologie - BLS - H - Lokaal-11, Lokaal-7
17.00-20.45 IAZ Klinische technologie - Lokaal-10, Lokaal-12, Lokaal-14

Week 48 ma 27-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 MA-O 15MOA+15MAM Kwaliteitsproject - Lokaal-16
08.30-17.00 VK Okt'17 Kinderverpleegkundige - Lokaal-2
08.30-18.30 IAZ Herkennen Vitaal Bedreigde Patient - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-5
10.30-17.00 ONCO Feb'17 Oncologie verpleegkundige - Lokaal-15
13.00-17.00 IAZ PBLS V- Eduplaza - Lokaal-12
13.00-17.00 IAZ PBLS-Eduplaza - Lokaal-4
14.00-17.30 AST MFVR MFVR Carriereweek 2017 - Lokaal-3

Week 48 di 28-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-12.00 IAZ Daniel den Hoed - BLS - H/BHV - Lokaal-12, Lokaal-7
08.00-13.00 IAZ Herkennen Vitaal Bedreigde Patient - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-5
08.00-17.00 MA-O 15MOA+15MAM Kwaliteitsproject - Lokaal-16
08.30-17.00 ONCO Feb'17 Oncologie verpleegkundige - Lokaal-15
08.30-17.00 VK Mrt'17 Kinderverpleegkundige - Lokaal-2
13.00-17.00 IAZ Henk Cosijn - Lokaal-4, Lokaal-C
14.00-16.00 ONCO Feb'17 Oncologie verpleegkundige - Lokaal-3
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - CQ-U, CQ-F1, Lokaal-2, Lokaal-3, Lokaal-15, Lokaal-16

Week 48 wo 29-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-12.30 IAZ Daniel den Hoed BLS/BHV - Lokaal-5, Lokaal-7
08.00-17.00 IAZ Reanimatie BHV - Lokaal-12
08.00-17.00 MA-O 15MOA+15MAM Kwaliteitsproject - Lokaal-16
08.00-17.00 MA-O MBR S17 Verpl.techn.vaardigheden - Lokaal-A, Lokaal-B
13.00-18.00 AST MFVR MFVR Carriereweek 2017 - Lokaal-2, Lokaal-3
13.30-14.30 MAIG3 VO.1 KR2elijn: Pijn od borst/Dyspnoe (verp VO CO.1707 - CO.1708 Lokaal-15 OC Manintveld
14.45-15.45 MAIG3 VO.1 KR2elijn: Pijn op de borst/Dyspnoe (ver VO CO.1711 - CO.1712 Lokaal-15 OC Manintveld
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - Lokaal-2

Week 48 do 30-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-16.30 IAZ Vitaal Bedreigde Patient - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-12, Lokaal-5, Lokaal-7
08.00-17.00 IAZ BHV Basiscursus - Lokaal-14
08.00-17.00 MA-O 15MOA+15MAM Kwaliteitsproject - Lokaal-16
08.30-15.30 IAZ BIAZ Ass. november 2017 - Lokaal-4
08.30-17.00 IAZ Long TX - Lokaal-3
09.00-10.00 MAIG3 IWC.2 Bespr. ZO.3 + ZO.4 + ZO.5 Card (verpl) IWC CO.1707 - CO.1708, CO.1711 Lokaal-2 SA Wijchers
10.15-11.15 MAIG3 IWC.2 Bespr. ZO.3 + ZO.4 + ZO.5 Card (verpl) IWC CO.1709 - CO.1710, CO.1712 Lokaal-2 SA Wijchers
11.30-12.30 MAIG3 IWC.3 Bespr. ZO.6 + ZO.7 Longgeneesk. (verpl) IWC CO.1710 - CO.1712 Lokaal-2 K.A.T. Boomars
12.00-17.00 IAZ LongTX - Lokaal-A, Lokaal-B
13.00-16.15 HAOPL HAOPL KVP - Lokaal-15

Week 48 vr 01-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 MA-O 15MOA+15MAM Kwaliteitsproject - Lokaal-16

Week 49 ma 04-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-18.30 IAZ Herkennen Vitaal Bedreigde Patient - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-5
08.30-17.00 IAZ Seks en Vp 39 - Lokaal-3
08.30-17.00 RTL S-17 BVP 2 - Lokaal-16

Week 49 di 05-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL S-17 BVP 2 - Lokaal-16
08.30-17.00 RTL S-17 BVP 2 - Lokaal-3
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - CQ-U, CQ-F1, Lokaal-2, Lokaal-3, Lokaal-15, Lokaal-16

Week 49 wo 06-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 IAZ Reanimatie BHV - Lokaal-12
08.30-17.00 IAZ Trauma assessment - Lokaal-C
08.30-17.00 WV_WC Sep'17 Wondconsulente - Lokaal-15
08.30-17.00 RTL S-17 BVP 2 - Lokaal-16
08.30-17.00 RTL S-17 BVP 2 - Lokaal-2
08.30-20.00 IAZ Huisartsgeneeskunde - Lokaal-6
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - Lokaal-2

Week 49 do 07-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.30 MAIG4 IWC.3 Bespr. ZO.5+ZO.6 Infectiez. (verpl) IWC CO.1710 - CO.1712 Lokaal-3 C.A.M. Schurink
08.30-15.30 IAZ BIAZ Ass. november 2017 - Lokaal-C, Lokaal-D
08.30-17.00 WV_WC Nov'17 Wondverpleegkundige - Lokaal-2
08.30-17.00 WV_WC Sep'17 Wondconsulente - Lokaal-15
08.30-17.00 RTL S-17 BVP 2 - Lokaal-16
09.00-12.30 IAZ Startdag Maart 2018 - Lokaal-7
09.45-10.45 MAIG4 IWC.3 Bespr. ZO.5+ZO.6 Infectiez. (verpl) IWC CO.1707 - CO.1709 Lokaal-3 C.A.M. Schurink
13.00-17.00 IAZ IAZ - Startdag - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-12, Lokaal-14, Lokaal-5, Lokaal-7

Week 49 vr 08-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-16.30 MA-O MA- Groep 17SAM - Lokaal-A, Lokaal-B
08.30-16.45 EDU Senior als Spil groep 2 - Lokaal-3, Lokaal-15
08.30-17.00 WV_WC Nov'17 Wondverpleegkundige - Lokaal-2
08.30-17.00 RTL S-17 BVP 2 - Lokaal-16

Week 50 ma 11-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-12.30 IAZ Instructeursopleiding PBLS - Lokaal-7
08.30-17.00 RDL S-15 les - Lokaal-3
13.00-17.00 RTL Stuurgroep RTL - Lokaal-2

Week 50 di 12-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-10.00 IAZ BLS - H Daniel den Hoed - Lokaal-9
08.00-12.30 IAZ Daniel den Hoed - BLS/BHV - Lokaal-14, Lokaal-4
08.00-17.00 IAZ Trauma Assessments - Lokaal-C
08.00-18.30 IAZ Herkennen Vitaal Bedreigde Patient - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-5
08.30-17.00 GER sept'17 Geriatrie vpk - Lokaal-2
08.30-17.00 ONCO Okt'17 Oncologie verpleegkundige - Lokaal-16
08.30-17.00 WV_WC Mrt'17 Wondverpleegkundige - Lokaal-15
08.30-17.00 RDL S-15 les - Lokaal-3
09.00-13.00 IAZ IAZ - BLS - V - Eduplaza - Lokaal-7
09.00-13.00 IAZ Orthopaedie - BLS- V - Lokaal-12
09.30-12.00 EDU Carrousseltraining - Lokaal-A
13.00-17.00 IAZ Instructeurstrainig PBLS - Lokaal-12, Lokaal-14
13.30-15.30 IAZ IAZ - BLS - H - Eduplaza - Lokaal-7
15.30-17.30 IAZ BLS-H Daniel Den Hoed - Lokaal-4
15.30-17.30 IAZ BLS - H Daniel den Hoed - Lokaal-9
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - CQ-U, CQ-F1, Lokaal-2, Lokaal-3, Lokaal-15, Lokaal-16

Week 50 wo 13-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-13.00 IAZ Herkennen Vitaal Bedreigde Patient - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-5
08.00-17.00 IAZ Reanimatie BHV - Lokaal-12
08.00-17.00 MA-O ABCDE scenariotraining 17SAM - Lokaal-14, Lokaal-7
08.30-17.00 GER sept'17 Geriatrie vpk - Lokaal-16
08.30-17.00 VK Okt'16 Kinderverpleegkundige - Lokaal-2
08.30-17.00 MA-O MA Groep 17SOA - Lokaal-A, Lokaal-B
08.30-17.00 WV_WC Mrt'17 Wondverpleegkundige - Lokaal-15
08.30-17.00 RDL S-15 les - Lokaal-3
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - Lokaal-2

Week 50 do 14-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 MA-O MA-O Groep 17SOA+AM - BLS/AED - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-12, Lokaal-4, Lokaal-7
08.30-17.00 IAZ Acute Ziek Kind - Lokaal-B, Lokaal-C
08.30-17.00 IAZ Instructeurstraining PBLS - Lokaal-14, Lokaal-A
08.30-17.00 ONCO Okt'17 Oncologie verpleegkundige - Lokaal-2
08.30-17.00 RDL S-15 les - Lokaal-3
08.30-17.00 RTL S-16 Hertoets 2 Lesblok C+D - Lokaal-15
12.30-16.00 EDU Persoonlijke effectiviteit training - Lokaal-16

Week 50 vr 15-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-18.00 ANO Productpresentatie - Lokaal-2, Lokaal-15, Lokaal-16
08.30-17.00 IAZ Specialistische reanimatie 67 - Lokaal-10, Lokaal-7
08.30-17.00 RDL S-15 Training 4A-B - Lokaal-3

Week 51 ma 18-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-12.30 IAZ BLS - V Klin, Genetica - Lokaal-7
08.00-17.00 MA-O 16SAM Complexe AZT deel 1 - Lokaal-2
08.00-18.30 IAZ Herkennen Vitaal Bedreigde Patient - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-5
08.30-17.00 RTL Radiotherapie Specifiek Onderwijs - Lokaal-12
13.00-17.00 RTL 5AB RD/NuGe - Lokaal-15

Week 51 di 19-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-13.00 IAZ Herkennen Vitaal Bedreigde Patient - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-5
08.00-17.00 MA-O 16SAM Complexe AZT deel 1 - Lokaal-2
08.30-17.00 RTL Radiotherapie Specifiek Onderwijs - Lokaal-12
10.00-17.00 ZA-DIV, SCH Teamoverleg - Lokaal-16
11.20-13.00 ZA-MIN Sep'17 Minor Oncologie - Lokaal-3
13.00-16.30 RDL Werkgroep RAP - Lokaal-3
13.10-17.00 WV_WC Nov'17 Wondverpleegkundige - Lokaal-15
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - CQ-U, CQ-F1, Lokaal-2, Lokaal-3, Lokaal-15, Lokaal-16

Week 51 wo 20-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 MA-O 16SAM Complexe AZT deel 1 - Lokaal-2
08.30-17.00 WV_WC Nov'17 Wondverpleegkundige - Lokaal-15
08.30-17.00 RTL Radiotherapie Specifiek Onderwijs - Lokaal-12
13.00-14.00 MAIG6 IWC.2 Bespr. ZO.3 + ZO.4 Hematologie (verpl) IWC CO.1707 - CO.1709 Lokaal-16 M.J.H.A. Kruip
14.15-15.15 MAIG6 IWC.2 Bespr. ZO.3 + ZO.4 Hematologie (verpl) IWC CO.1710 - CO.1712 Lokaal-16 M.J.H.A. Kruip
15.30-16.30 MAIG6 IWC.3 Bespr. ZO.5 + ZO.6 Geriatrie (verpl) IWC CO.1707 - CO.1709 Lokaal-16 F.U.S. Mattace Raso, C. Oudshoorn
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - Lokaal-2

Week 51 do 21-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 IAZ Vitaal Bedreigde Patient - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-14, Lokaal-5, Lokaal-7
08.00-17.00 MA-O 16SAM Complexe AZT deel 1 - Lokaal-2
08.30-17.00 VK Okt'16 Kinderverpleegkundige - Lokaal-3
08.30-17.00 WV_WC Nov'17 Wondverpleegkundige - Lokaal-15
08.30-17.00 RTL Radiotherapie Specifiek Onderwijs - Lokaal-12
11.00-12.30 BA2KOW T4 Keuzeonderwijs Thema 4 KOW Lokaal-16
12.30-13.30 MAIG6 IWC.1 Bespr. ZO.1 + ZO.2 Endocrinol. (verpl) IWC CO.1707 - CO.1709 Lokaal-16 R.A. Feelders, W.E. Visser
13.30-14.30 MAIG6 IWC.1 Bespr. ZO.1 + ZO.2 Endocrinol. (verpl) IWC CO.1710 - CO.1712 Lokaal-16 W.E. Visser, R.A. Feelders
15.15-17.15 ICK-KG Scope 3b Kindergeneeskunde (verpl) SCOPE 17_24a, 17_24b 3, Lokaal-16 CAE Kouwenberg

Week 51 vr 22-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-13.00 BA2KOW T4 Keuzeonderwijs Thema 4 KOW Lokaal-3
08.00-17.00 MA-O 16SAM Complexe AZT deel 1 - Lokaal-2
08.30-17.00 RTL Radiotherapie Specifiek Onderwijs - Lokaal-12

Week 1 di 02-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 IAZ Huisartsgeneeskunde - Lokaal-6

Week 1 wo 03-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 IAZ Huisartsgeneeskunde - Lokaal-6

Week 1 do 04-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
13.00-14.30 HAOPL HAOPL ongewenst gedrag - Lokaal-15

Week 2 ma 08-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-18.30 IAZ Herkennen Vitaal Bedreigde Patient - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-5
08.30-17.00 VK Okt'17 Kinderverpleegkundige - Lokaal-16
08.30-17.00 RDL S-17 BVP - Lokaal-2
10.30-17.00 ONCO Apr'17 Oncologie verpleegkundige - Lokaal-3

Week 2 di 09-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 IAZ BIAZ - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-12
08.30-17.00 IAZ Basis 116 - Lokaal-16
08.30-17.00 ONCO Apr'17 Oncologie verpleegkundige - Lokaal-3
08.30-17.00 RDL S-17 BVP - Lokaal-2
12.00-13.00 MAIG7 IWC.2 Bespr. ZO.1 + ZO.3 (verpl) IWC CO.1710 - CO.1712 Lokaal-15 G Prins, P.A.W. te Boekhorst
13.00-14.30 HAOPL Spirometrie - 1mrt-3, 1mrt-4 Lokaal-15
14.45-16.15 HAOPL Spirometrie - Ba2, 1mrt-2 Lokaal-15
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - CQ-U, CQ-F1, Lokaal-2, Lokaal-3, Lokaal-15, Lokaal-16

Week 2 wo 10-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.30 IAZ Trauma Scenariotraining - Lokaal-5, Lokaal-B, Lokaal-C
08.30-17.00 IAZ Trauma 49 - Lokaal-3
08.30-17.00 VK Okt'17 Kinderverpleegkundige - Lokaal-15
08.30-17.00 RDL S-17 BVP - Lokaal-2
09.00-13.00 GER ABCDE-lessen - Lokaal-11, Lokaal-7
09.30-10.30 BA2KOW T1 Keuzeonderwijs Thema 1 KOW Lokaal-16
09.30-13.00 IAZ Geriatrieverpleegkundige sept. 17 - ABCD - Lokaal-12, Lokaal-14
11.30-12.30 MAIG7 IWC.3 Bespr. ZO.2 + ZO.4 (verpl) IWC CO.1710 - CO.1712 Lokaal-16 L Saes, MMNE Mol
13.15-14.15 MAIG7 IWC.4 Bespr. ZO.5 + ZO.6 (verpl) IWC CO.1707 - CO.1709 Lokaal-16 E.C. Groeninx van Zoelen, T. van Gelder
14.30-15.30 MAIG7 IWC.4 Bespr. ZO.5 + ZO.6 (verpl) IWC CO.1710 - CO.1712 Lokaal-16 E.C. Groeninx van Zoelen, T. van Gelder
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - Lokaal-2

Week 2 do 11-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 EDU Didactische vaardigheden - Lokaal-3
08.00-17.00 IAZ Trauma Assessments - Lokaal-C
08.30-17.00 WV_WC Nov'17 Wondverpleegkundige - Lokaal-15
08.30-17.00 RDL S-17 BVP - Lokaal-2
09.30-13.00 BA2KOW T13 Bloedstollig KOW Lokaal-16
12.30-16.30 IAZ BLS-V Klin. Genetica - Lokaal-10
13.00-17.00 IAZ PBLS - Eduplaza - Lokaal-7
14.00-16.00 BA2KOW T16 Keuzeonderwijs Thema 16 KOW Lokaal-16

Week 2 vr 12-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 IAZ BIAZ 6 - Defibri/ECV - Lokaal-10, Lokaal-11
08.30-17.00 WV_WC Nov'17 Wondverpleegkundige - Lokaal-15
08.30-17.00 RDL S-17 BVP - Lokaal-2

Week 3 ma 15-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 MA-O 17 M Anesthesiemedewerkers ABCDE-methodi - Lokaal-7
08.00-18.30 IAZ Herkennen Vitaal Bedreigde Patient - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-5
08.30-16.30 MA-O 17MOA Orthopaedie laag-midden complex - Lokaal-15
08.30-17.00 WV_WC Sep'17 Wondconsulente - Lokaal-2
08.30-17.00 RTL S-16 Lesblok E - Lokaal-16
13.30-15.30 BA2KOW T4 Keuzeonderwijs Thema 4 KOW Lokaal-3

Week 3 di 16-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-10.00 IAZ BLS - H - Fysio - Lokaal-10
08.30-16.30 MA-O 16SAM Complexe AZT - Lokaal-16
08.30-17.00 IAZ Spijsvertering 42 - Lokaal-3
08.30-17.00 VK Okt'16 Kinderverpleegkundige - Lokaal-15
08.30-17.00 WV_WC Sep'17 Wondconsulente - Lokaal-2
09.00-13.00 IAZ BLS - V - Eduplaza - Lokaal-7
10.30-13.00 ONCO Oncologie oktober 17 Groep - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-12
12.30-14.30 EDU Carrousel - Lokaal-14
13.30-15.30 IAZ BLS - H - Eduplaza - Lokaal-7
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - CQ-U, CQ-F1, Lokaal-2, Lokaal-3, Lokaal-15, Lokaal-16

Week 3 wo 17-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-10.00 IAZ BLS - h - Fysio - Lokaal-7
08.00-17.00 IAZ BIAZ 8 Respiratietraining - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-12, Lokaal-14
08.30-16.30 MA-O 17MOA Orthopaedie laag-midden complex - Lokaal-15
08.30-17.00 IAZ BIAZ 8 - Lokaal-2
08.30-17.00 IAZ Urineweg 46 - Lokaal-3
08.30-17.00 RTL S-16 Lesblok E - Lokaal-16
10.15-13.00 ONCO Oncologie VPK oktober 17 - Lokaal-4, Lokaal-B, Lokaal-C
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - Lokaal-2

Week 3 do 18-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-10.00 IAZ BLS - h - Fysio - Lokaal-7
08.00-17.30 IAZ Acuut Ziek Kind-scenariotraining - Lokaal-5, Lokaal-B, Lokaal-C
08.30-17.00 VK Okt'16 Kinderverpleegkundige - Lokaal-2
08.30-17.00 WV_WC Mrt'17 Wondverpleegkundige - Lokaal-15
08.30-17.00 RTL S-16 Lesblok E - Lokaal-16
09.30-12.30 ANO Leerhuismanagers OOR ZWN - Lokaal-3
13.30-16.00 BA2KOW T4 Keuzeonderwijs Thema 4 KOW Lokaal-3
17.30-21.30 IAZ BLS - V - Klin. Genetica - Lokaal-7

Week 3 vr 19-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-16.30 MA-O 17MOA Orthopaedie laag-midden complex - Lokaal-15
08.30-17.00 MA-O PBLS - Groep 16 S - Anesthesiemedewerker - Lokaal-10, Lokaal-11
08.30-17.00 RTL S-15 Training 4AB 3 - Lokaal-2

Week 4 ma 22-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-18.30 IAZ Herkennen Vitaal Bedreigde Patient - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-5
08.30-15.00 ONCO Mrt'18 Oncologie verpleegkundige - Lokaal-2
08.30-16.30 MA-O 16MOA Urologie/KNO hoog complex - Lokaal-15
08.30-16.30 MA-O 16MAM Trauma - Lokaal-16
08.30-17.00 RTL Radiotherapie Specifiek Onderwijs - Lokaal-12
09.30-11.15 BA2KOW T4 Keuzeonderwijs Thema 4 KOW Lokaal-3
12.00-15.00 MA-O MA Anes. BIAZ januari 2018 - Lokaal-4

Week 4 di 23-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 IAZ Vitaal Bedreigde Patient - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-14, Lokaal-5, Lokaal-7
08.30-16.30 MA-O 16MOA Urologie/KNO hoog complex - Lokaal-15
08.30-16.30 MA-O 16MAM Trauma - Lokaal-16
08.30-17.00 IAZ Circulatie 65 - Lokaal-2
08.30-17.00 IAZ Intoxicatie 25 - Lokaal-3
08.30-17.00 RTL Radiotherapie Specifiek Onderwijs - Lokaal-12
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - CQ-U, CQ-F1, Lokaal-2, Lokaal-3, Lokaal-15, Lokaal-16

Week 4 wo 24-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-10.00 IAZ BLS-H Orthopedie - Lokaal-7
08.00-17.30 IAZ Trauma Scenariotraining - Lokaal-5, Lokaal-B, Lokaal-C
08.30-16.30 MA-O 16MOA Urologie/KNO hoog complex - Lokaal-15
08.30-16.30 MA-O 16MAM Trauma - Lokaal-16
08.30-17.00 RTL Radiotherapie Specifiek Onderwijs - Lokaal-12
09.30-12.00 ICK-IG Scope 1b Interne Geneeskunde (verpl) SCOPE 18_02a, 18_02b Lokaal-3 AHE van Beeck
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - Lokaal-2

Week 4 do 25-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 BA3A9 VO.3 Ouders met prikangst VO 13, 14 Lokaal-3 E.F. van Beeck
08.30-16.30 MA-O 16MOA Urologie/KNO hoog complex - Lokaal-15
08.30-16.30 MA-O 16MAM Trauma - Lokaal-16
08.30-17.00 IAZ BIAZ Assessments - januari - Lokaal-10, Lokaal-11
08.30-17.00 RTL Radiotherapie Specifiek Onderwijs - Lokaal-12
10.45-12.45 BA3A9 VO.3 Ouders met prikangst VO 25, 26 Lokaal-3 E.F. van Beeck
10.45-12.45 BA3A9 VO.3 Ouders met prikangst VO 31, 32 Lokaal-2 E.F. van Beeck
13.00-16.30 MA-O MA-O PBLS-APLS - Lokaal-7
13.30-15.30 BA3A9 VO.3 Ouders met prikangst VO 15, 16 Lokaal-2 E.F. van Beeck
13.30-15.30 BA3A9 VO.3 Ouders met prikangst VO 17, 18 Lokaal-3 E.F. van Beeck
15.45-17.45 BA3A9 VO.3 Ouders met prikangst VO 07, 08 Lokaal-2 E.F. van Beeck
15.45-17.45 BA3A9 VO.3 Ouders met prikangst VO 09, 10 Lokaal-3 E.F. van Beeck

Week 4 vr 26-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-16.30 MA-O 16MOA Urologie/KNO hoog complex - Lokaal-15
08.30-16.30 MA-O 16MAM Trauma - Lokaal-16
08.30-17.00 RTL Radiotherapie Specifiek Onderwijs - Lokaal-12

Week 5 ma 29-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-18.30 IAZ Herkennen Vitaal Bedreigde Patient - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-5
08.30-16.30 MA-O 15MOA+AM Kwaliteitsproject - Lokaal-16
08.30-17.00 RTL Radiotherapie Specifiek Onderwijs - Lokaal-12

Week 5 di 30-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-16.30 MA-O 15MOA+AM Kwaliteitsproject - Lokaal-16
08.30-17.00 RTL Radiotherapie Specifiek Onderwijs - Lokaal-12
09.00-17.30 AOO, OPT PAOK - 31, Lokaal-3, Lokaal-15
12.30-15.00 EDU Prince 2 Foundation examen - Lokaal-2
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - CQ-U, CQ-F1, Lokaal-2, Lokaal-3, Lokaal-15, Lokaal-16

Week 5 wo 31-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.10-10.00 IAZ BLS - H - Orthopedie - Lokaal-4
08.30-16.30 MA-O 15MOA+AM Kwaliteitsproject - Lokaal-16
08.30-17.00 IAZ Urineweg 47/Forens. zorg 125 - Lokaal-2
08.30-17.00 IAZ Startdag IAZ - Lokaal-3
08.30-17.00 IAZ Startdag maart 2018 - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-14, Lokaal-7
08.30-17.00 VK Okt'17 Kinderverpleegkundige - Lokaal-15
08.30-17.00 RTL Radiotherapie Specifiek Onderwijs - Lokaal-12
12.00-17.00 IAZ Startdag Maart 2018 - Lokaal-4
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - Lokaal-2

Week 5 do 01-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-16.30 MA-O 15MOA+AM Kwaliteitsproject - Lokaal-16
08.30-17.00 IAZ BIAZ Assessments - januari - Lokaal-10, Lokaal-11
08.30-17.00 RTL Radiotherapie Specifiek Onderwijs - Lokaal-12
13.00-17.00 VK VK Oktober 17 - Lokaal-4, Lokaal-7

Week 5 vr 02-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-16.30 MA-O 15MOA+AM Kwaliteitsproject - Lokaal-16
08.30-17.00 RTL Radiotherapie Specifiek Onderwijs - Lokaal-12

Week 6 ma 05-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-18.30 IAZ Herkennen Vitaal Bedreigde Patient - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-5
10.30-17.00 ONCO Okt'17 Oncologie verpleegkundige - Lokaal-2

Week 6 di 06-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.30 IAZ Acuut Ziek Kind-scenariotraining - Lokaal-5, Lokaal-B, Lokaal-C
10.00-17.00 NIHES MP03 - Lokaal-2
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - CQ-U, CQ-F1, Lokaal-2, Lokaal-3, Lokaal-15, Lokaal-16

Week 6 wo 07-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.30 IAZ Trauma Scenariotraining - Lokaal-C
08.30-17.00 IAZ Trauma 49 - Lokaal-2
08.30-17.00 IAZ Circulatie 21 - Lokaal-3
08.30-17.00 WV_WC Sep'17 Wondverpleegkundige - Lokaal-15
10.00-17.00 NIHES MP03 - Lokaal-16
13.30-17.00 MA-O Wondverpleegkundige sept. 17 - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-A
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - Lokaal-2

Week 6 do 08-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 IAZ MDL - Lokaal-8
08.00-17.00 IAZ GIPS SEH 26 - Lokaal-A, Lokaal-B
08.30-16.30 RDL Werkgroep RAP - Lokaal-3
08.30-17.00 WV_WC Sep'17 Wondverpleegkundige - Lokaal-15
09.00-12.00 EDU Centr. Veneuze Kath (Volw) - Lokaal-14
09.00-16.30 PROM Cursus Integriteit - Lokaal-16
10.00-17.00 NIHES MP03 - Lokaal-2
12.45-15.45 EDU Poortkather - Lokaal-14
13.00-17.00 VK KVP Maart 17 - Lokaal-11, Lokaal-12, Lokaal-C, Lokaal-D

Week 6 vr 09-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 IAZ MDL - Lokaal-8
08.30-17.00 RDL S-15 Training 4A-B - Lokaal-3

Week 7 ma 12-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-18.30 IAZ Herkennen Vitaal Bedreigde Patient - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-5
13.30-17.30 MAIG2 VO.3 SkillsPlaza infuus/venapunctie (verpl) VO CO.1713 - CO.1714 Lokaal-6 F van Rosse , J. Damen

Week 7 di 13-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - CQ-U, CQ-F1, Lokaal-2, Lokaal-3, Lokaal-15, Lokaal-16

Week 7 wo 14-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.30 IAZ Trauma Scenariotraining - Lokaal-5, Lokaal-B, Lokaal-C
08.30-12.30 MAIG2 VO.3 SkillsPlaza infuus/venapunctie (verpl) VO CO.1717 - CO.1718 Lokaal-6 F van Rosse , AM Bohnen
09.00-13.00 IAZ BLS - V - Eduplaza - Lokaal-7
13.00-14.00 NB3010 Cancer Biology HC Lokaal-3 R. Fodde
13.30-15.30 IAZ BLS - H - Eduplaza - Lokaal-7
13.30-17.30 MAIG2 VO.3 SkillsPlaza infuus/venapunctie (verpl) VO CO.1715 - CO.1716 Lokaal-6 F van Rosse , AM Bohnen
14.00-15.00 NB3010 Cancer Biology WC Lokaal-3 R. Fodde
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - Lokaal-2

Week 7 do 15-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 EDU Projectmatig werken - Lokaal-3
08.00-17.30 IAZ Acuut Ziek Kind-assessments - Lokaal-C
08.30-17.00 IAZ Acuut Ziek Kind 2 - Lokaal-2, COO-5
10.00-12.00 EDU Carrousel EDU - Lokaal-14
10.45-12.45 MAIG2 RB Resp coll farmacoth-overview (verpl) RB CO.1716 - CO.1718 Lokaal-16 A.G. Vulto, F van Rosse
13.15-14.15 MAIG2 IWC.1 Bespr. ZO.1 + ZO.2 (verpl) IWC CO.1716 - CO.1718 Lokaal-16 V.A.S.H. Dalm, P.M. van Hagen
15.15-17.15 ICK-KG Scope 3b Kindergeneeskunde (verpl) SCOPE 17_30a, 17_30b Lokaal-15, Lokaal-16 JAB Hopman

Week 7 vr 16-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 IAZ Specialistische Reanimatie - Lokaal-11, Lokaal-12
13.30-15.30 MAIG2 VO.2 Geneesmid. voorschrijven (verpl) VO CO.1716 - CO.1718 Lokaal-16 F van Rosse

Week 8 ma 19-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-18.30 IAZ Herkennen Vitaal Bedreigde Patient - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-5
09.30-17.00 NIHES MP05 - Lokaal-15
10.00-12.00 MAIG2 VO.2 Geneesmid. voorschrijven uit IG.2 (verpl VO CO.1713 - CO.1715 Lokaal-16 F van Rosse

Week 8 di 20-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.30 IAZ Acuut Ziek Kind-assessments - Lokaal-C
09.30-17.00 NIHES MP05 - Lokaal-15
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - CQ-U, CQ-F1, Lokaal-2, Lokaal-3, Lokaal-15, Lokaal-16

Week 8 wo 21-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-10.00 IAZ BLS - H Orthopedaedie - Lokaal-7
08.00-17.30 IAZ Trauma Scenariotraining - Lokaal-C
08.30-17.00 RDL S-15 les - Lokaal-3
09.30-17.00 NIHES MP05 - Lokaal-15
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - Lokaal-2

Week 8 do 22-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 EDU Train de toetser - Lokaal-2
08.00-17.00 IAZ Vitaal Bedreigde Patient - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-12, Lokaal-5, Lokaal-7
08.30-17.00 RDL S-15 les - Lokaal-3
09.30-17.00 NIHES MP05 - Lokaal-15

Week 8 vr 23-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RDL S-15 les - Lokaal-3
09.30-17.00 NIHES MP05 - Lokaal-15

Week 9 di 27-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.00 BA3C1 VO.2a Vaccinatietraining (verpl; theorie) VO 01, 02 Lokaal-2 P.L.J.M. Mertens
09.30-10.00 BA3C1 VO.2a Vaccinatietraining (verpl; theorie) VO 03, 04 Lokaal-2 P.L.J.M. Mertens
10.30-11.00 BA3C1 VO.2a Vaccinatietraining (verpl; theorie) VO 05, 06 Lokaal-3 P.L.J.M. Mertens
10.45-16.15 HAOPL Astma & COPD Cursus - 1sep-3, 1sep-4 Lokaal-15
10.45-16.15 HAOPL Astma & COPD Cursus - 1sep-1, 1sep-2 Lokaal-16
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - CQ-U, CQ-F1, Lokaal-2, Lokaal-3, Lokaal-15, Lokaal-16

Week 9 wo 28-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.00 BA3C1 VO.2a Vaccinatietraining (verpl; theorie) VO 07, 08 Lokaal-2 P.L.J.M. Mertens
09.30-10.00 BA3C1 VO.2a Vaccinatietraining (verpl; theorie) VO 09, 10 Lokaal-2 P.L.J.M. Mertens
10.30-11.00 BA3C1 VO.2a Vaccinatietraining (verpl; theorie) VO 11, 12 Lokaal-2 P.L.J.M. Mertens
13.00-14.00 NB3010 Cancer Biology HC Lokaal-3 R. Fodde
14.00-15.00 NB3010 Cancer Biology WC Lokaal-3 R. Fodde
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - Lokaal-2

Week 9 do 01-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.00 BA3C1 VO.2a Vaccinatietraining (verpl; theorie) VO 17, 18 Lokaal-2 P.L.J.M. Mertens
08.30-09.30 MAIG4 IWC.3 Bespr. ZO.5+ZO.6 Infectiez. (verpl) IWC CO.1716 - CO.1718 Lokaal-3 C.A.M. Schurink
09.30-10.00 BA3C1 VO.2a Vaccinatietraining (verpl; theorie) VO 19, 20 Lokaal-2 P.L.J.M. Mertens
09.45-10.45 MAIG4 IWC.3 Bespr. ZO.5+ZO.6 Infectiez. (verpl) IWC CO.1713 - CO.1715 Lokaal-3 C.A.M. Schurink
10.30-11.00 BA3C1 VO.2a Vaccinatietraining (verpl; theorie) VO 21, 22 Lokaal-2 P.L.J.M. Mertens
11.30-12.00 BA3C1 VO.2a Vaccinatietraining (verpl; theorie) VO 23, 24 Lokaal-2 P.L.J.M. Mertens
12.30-13.00 BA3C1 VO.2a Vaccinatietraining (verpl; theorie) VO 25, 26 Lokaal-2 P.L.J.M. Mertens
13.00-17.00 ENDO Mrt'18 Endoscopie verpleegkundige - Lokaal-3
13.30-14.00 BA3C1 VO.2a Vaccinatietraining (verpl; theorie) VO 27, 28 Lokaal-2 P.L.J.M. Mertens

Week 9 vr 02-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.00 BA3C1 VO.2a Vaccinatietraining (verpl; theorie) VO 29, 30 Lokaal-2 P.L.J.M. Mertens
09.30-10.00 BA3C1 VO.2a Vaccinatietraining (verpl; theorie) VO 31, 32 Lokaal-2 P.L.J.M. Mertens
10.30-11.00 BA3C1 VO.2a Vaccinatietraining (verpl; theorie) VO 13, 14 Lokaal-2 P.L.J.M. Mertens
11.30-12.00 BA3C1 VO.2a Vaccinatietraining (verpl; theorie) VO 15, 16 Lokaal-2 P.L.J.M. Mertens