17, 1
12-02-2018 (ma) t/m 05-08-2018 (zo)
Rooster voor ruimte Onderwijsruimte Zorgacademie, Vaardigheidslokalen ZA
Geproduceerd door IRIS-Planning op zaterdag 17-02-2018 om 04:32



Week 7 ma 12-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-13.30 IAZ Herkennen Vitaal Bedreigde Patient - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-5
08.30-17.00 IAZ VERBOUWING - Lokaal-4
12.00-14.30 II Wintercourse II Masters &I - Lokaal-3
13.30-17.30 MAIG2 VO.3 SkillsPlaza infuus/venapunctie (verpl) VO SG.1713 - SG.1714 Lokaal-6 F van Rosse , J. Damen

Week 7 di 13-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.45-11.00 MA-O OER Master Geneeskunde 2018 - Lokaal-15 F. van Kooten, E.J. Spierenburg
09.00-13.00 HAOPL HAOPL TKD Dekker - Lokaal-16
09.00-17.00 PGSMM Research Management - Lokaal-2
09.00-17.00 IAZ Laerdal - Introductie SIM-baby - Lokaal-B
09.45-11.15 NIHES Defence Clinical Research - Medical stud - Lokaal-3
11.00-13.00 II Wintercourse II Masters &I - Lokaal-15
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - CQ-U, CQ-F1, Lokaal-2, Lokaal-3, Lokaal-15, Lokaal-16

Week 7 wo 14-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-10.00 IAZ BLS-herhaling Orthopedie - Lokaal-10
08.00-17.30 IAZ Trauma Scenariotraining - Lokaal-4, Lokaal-5, Lokaal-C
08.30-12.30 MAIG2 VO.3 SkillsPlaza infuus/venapunctie (verpl) VO SG.1717 - SG.1718 Lokaal-6 F van Rosse
08.45-10.30 NB4120 HC data driven appr to discovery & unde HC Lokaal-3 M.W.J. Fornerod
09.00-13.00 IAZ BLS - V - Eduplaza - Lokaal-7
10.00-13.30 MScMM Re-Exam for the Genetics course (MM-GEN) - Lokaal-2
10.45-12.30 NB4120 WC data driven appr to discovery & unde WC Lokaal-3 M.W.J. Fornerod
13.30-17.30 MAIG2 VO.3 SkillsPlaza infuus/venapunctie (verpl) VO SG.1715 - SG.1716 Lokaal-6 F van Rosse
15.30-17.00 NIHES EP01 - Lokaal-2
15.30-17.30 AST STOLA - Lokaal-3
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - Lokaal-2

Week 7 do 15-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-10.00 IAZ BLS - h - Fysio - Lokaal-10, Lokaal-7
08.00-12.00 IAZ CICO - Lokaal-5, Lokaal-D
08.00-17.30 IAZ Acuut Ziek Kind-assessments - Lokaal-C
08.30-17.00 IAZ Acuut Ziek Kind 2 - Lokaal-2, COO-5
10.00-12.00 EDU Carrousel EDU - Lokaal-14
11.45-12.45 MAIG2 RB Resp coll farmacoth-overview (verpl) RB SG.1716 - SG.1718 Lokaal-16 A.G. Vulto, F van Rosse
12.00-17.00 IAZ Crabbenhof - Lokaal-12
12.30-13.30 AST Twinning project IFMSA-Rotterdam - Lokaal-15
13.00-16.30 VOC Informatiedag Overgangsconsulente - Lokaal-3
13.15-14.15 MAIG2 IWC.1 Bespr. ZO.1 + ZO.2 (verpl) IWC SG.1716 - SG.1718 Lokaal-16 V.A.S.H. Dalm, P.M. van Hagen
14.00-17.00 EDU EDU - Perifere iv canule bij volwassen - Lokaal-14
15.15-17.15 ICK-KG Scope 3b Kindergeneeskunde (verpl) SCOPE 17_30a, 17_30b Lokaal-15, Lokaal-16 F Vrooman
18.30-21.30 IAZ BLS V - Wagenaar - Lokaal-11

Week 7 vr 16-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 IAZ Specialistische Reanimatie - Lokaal-10, Lokaal-11
13.30-15.30 MAIG2 VO.2 Geneesmid. voorschrijven (verpl) VO SG.1716 - SG.1718 Lokaal-16 F van Rosse

Week 8 ma 19-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-18.30 IAZ Herkennen Vitaal Bedreigde Patient - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-5
09.00-12.30 ONCO Oncologie VPK oktober 17 - Lokaal-12, Lokaal-14
09.00-17.00 ICK-MGZ Sociale Geneeskunde - Lokaal-3
09.30-17.00 NIHES MP05 - Lokaal-15
10.00-12.00 MAIG2 VO.2 Geneesmid. voorschrijven uit IG.2 (verpl VO SG.1713 - SG.1715 Lokaal-16 F van Rosse
13.00-14.30 II Wintercourse II Masters &I - Lokaal-2

Week 8 di 20-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
09.30-17.00 NIHES MP05 - Lokaal-15
11.45-13.00 II Wintercourse II Masters &I - Lokaal-3
15.00-17.00 IAZ BLS-Poli Cardiologie - Lokaal-7
16.00-21.00 IAZ BLS-H/ABCDE-methodiek Heelkunde - Lokaal-4, Lokaal-5
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - CQ-U, CQ-F1, Lokaal-2, Lokaal-3, Lokaal-15, Lokaal-16

Week 8 wo 21-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-10.00 IAZ BLS - H Orthopedaedie - Lokaal-7
08.00-17.30 IAZ Trauma Scenariotraining - Lokaal-C
08.30-17.00 RDL S-15 les - Lokaal-3
09.30-17.00 NIHES MP05 - Lokaal-15
15.00-17.00 IAZ BLS - Radiotherapie - Lokaal-7
15.45-17.45 MAH2 VO.4 EBM Club I (verpl) VO SG.1701 - SG.1703 Lokaal-16 P.W. Moorman
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - Lokaal-2

Week 8 do 22-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 EDU Train de toetser - Lokaal-2
08.00-17.00 IAZ Vitaal Bedreigde Patient - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-12, Lokaal-5, Lokaal-7
08.30-17.00 RDL S-15 les - Lokaal-3
09.30-17.00 NIHES MP05 - Lokaal-15
10.00-12.00 MA-O OER Master Geneeskunde 2018 - Lokaal-14 F. van Kooten, E.J. Spierenburg
15.00-17.00 IAZ BLS-Poli Cardiologie - Lokaal-14
15.00-21.00 RDL Betasteunpunt RDL - Lokaal-16

Week 8 vr 23-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-18.00 STR Zelfstudieruimte - Lokaal-2
08.30-17.00 RDL S-15 les - Lokaal-3
09.30-17.00 NIHES MP05 - Lokaal-15
15.00-17.00 IAZ BLS - Radiotherapie - Lokaal-7
15.45-17.45 MAH2 VO.4 EBM Club I (verpl) VO SG.1704 - SG.1706 Lokaal-16 N Aarts, RK Los

Week 9 ma 26-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-18.00 STR Zelfstudieruimte - Lokaal-2, Lokaal-3

Week 9 di 27-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.00 BA3C1 VO.2a Vaccinatietraining (verpl; theorie) VO 01, 02 Lokaal-2 P.L.J.M. Mertens
09.30-10.00 BA3C1 VO.2a Vaccinatietraining (verpl; theorie) VO 03, 04 Lokaal-2 P.L.J.M. Mertens
10.30-11.00 BA3C1 VO.2a Vaccinatietraining (verpl; theorie) VO 05, 06 Lokaal-3 P.L.J.M. Mertens
10.45-16.15 HAOPL Astma & COPD Cursus - 1sep-3, 1sep-4 Lokaal-15
10.45-16.15 HAOPL Astma & COPD Cursus - 1sep-1, 1sep-2 Lokaal-16
18.00-21.30 IAZ Instructeursopleiding CTB - Lokaal-10
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - CQ-U, CQ-F1, Lokaal-2, Lokaal-3, Lokaal-15, Lokaal-16

Week 9 wo 28-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.00 BA3C1 VO.2a Vaccinatietraining (verpl; theorie) VO 07, 08 Lokaal-2 P.L.J.M. Mertens
08.45-10.30 NB4120 HC data driven appr to discovery & unde HC Lokaal-3 M.W.J. Fornerod
09.30-10.00 BA3C1 VO.2a Vaccinatietraining (verpl; theorie) VO 09, 10 Lokaal-2 P.L.J.M. Mertens
10.30-11.00 BA3C1 VO.2a Vaccinatietraining (verpl; theorie) VO 11, 12 Lokaal-2 P.L.J.M. Mertens
10.30-13.00 II Wintercourse Masterstudenten I&I - Lokaal-15
10.45-12.30 NB4120 WC data driven appr to discovery & unde WC Lokaal-3 M.W.J. Fornerod
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - Lokaal-2

Week 9 do 01-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.00 BA3C1 VO.2a Vaccinatietraining (verpl; theorie) VO 17, 18 Lokaal-2 P.L.J.M. Mertens
08.30-09.30 MAIG4 IWC.3 Bespr. ZO.5+ZO.6 Infectiez. (verpl) IWC SG.1716 - SG.1718 Lokaal-3 C.A.M. Schurink
09.30-10.00 BA3C1 VO.2a Vaccinatietraining (verpl; theorie) VO 19, 20 Lokaal-2 P.L.J.M. Mertens
09.45-10.45 MAIG4 IWC.3 Bespr. ZO.5+ZO.6 Infectiez. (verpl) IWC SG.1713 - SG.1715 Lokaal-3 C.A.M. Schurink
10.30-11.00 BA3C1 VO.2a Vaccinatietraining (verpl; theorie) VO 21, 22 Lokaal-2 P.L.J.M. Mertens
11.30-12.00 BA3C1 VO.2a Vaccinatietraining (verpl; theorie) VO 23, 24 Lokaal-2 P.L.J.M. Mertens
12.00-13.45 AST SCOME - Lokaal-16
12.30-13.00 BA3C1 VO.2a Vaccinatietraining (verpl; theorie) VO 25, 26 Lokaal-2 P.L.J.M. Mertens
12.30-16.30 EDU Workshop opleidingskunde - Lokaal-15
13.00-17.00 ENDO Mrt'18 Endoscopie verpleegkundige - Lokaal-3
13.30-14.00 BA3C1 VO.2a Vaccinatietraining (verpl; theorie) VO 27, 28 Lokaal-2 P.L.J.M. Mertens

Week 9 vr 02-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.00 BA3C1 VO.2a Vaccinatietraining (verpl; theorie) VO 29, 30 Lokaal-2 P.L.J.M. Mertens
09.30-10.00 BA3C1 VO.2a Vaccinatietraining (verpl; theorie) VO 31, 32 Lokaal-2 P.L.J.M. Mertens
10.30-11.00 BA3C1 VO.2a Vaccinatietraining (verpl; theorie) VO 13, 14 Lokaal-2 P.L.J.M. Mertens
11.30-12.00 BA3C1 VO.2a Vaccinatietraining (verpl; theorie) VO 15, 16 Lokaal-2 P.L.J.M. Mertens

Week 10 ma 05-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.30 IAZ Trauma Scenariotraining - Lokaal-C
08.30-16.30 MA-O 16MOA+AM Inleiding Zorg voor Kwaliteit - Lokaal-16
09.20-17.00 PAL Mrt'18 Palliatieve Zorg - Lokaal-15
10.00-17.00 ONCO Apr'17 Oncologie verpleegkundige - Lokaal-3
10.10-17.00 PAL Mrt'18 Palliatieve Zorg - Lokaal-2
18.00-21.30 IAZ Instructeursherhaling BLS - Zadkine - Lokaal-11

Week 10 di 06-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 IAZ BIAZ - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-12, Lokaal-4, Lokaal-5
08.30-14.00 GER sept'17 Geriatrievpk - Lokaal-2
08.30-16.30 MA-O 16MOA+AM Inleiding Zorg voor Kwaliteit - Lokaal-16
08.30-17.00 VK Mrt'17 Kinderverpleegkundige - Lokaal-15

Week 10 wo 07-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.30 IAZ Trauma Scenariotraining - Lokaal-4, Lokaal-5, Lokaal-C
08.30-16.30 MA-O 16MOA+AM Inleiding Zorg voor Kwaliteit - Lokaal-16
08.30-17.00 IAZ Trauma 49 - Lokaal-2
08.30-17.00 PAL Mrt'18 Palliatieve Zorg - Lokaal-3
08.30-17.00 WV_WC Sep'17 Wondverpleegkundige - Lokaal-15

Week 10 do 08-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 IAZ BIAZ 6 - Defribil/ECV - Lokaal-11, Lokaal-12
08.00-17.00 IAZ GVM BE - Lokaal-A, Lokaal-B
08.00-17.30 IAZ Acuut Ziek Kind-scenariotraining - Lokaal-4, Lokaal-5, Lokaal-C
08.30-16.30 MA-O 16MOA+AM Inleiding Zorg voor Kwaliteit - Lokaal-16
08.30-17.00 IAZ NLS Kornet - Lokaal-7
08.30-17.00 IAZ Gips 117 - Lokaal-2
08.30-17.00 WV_WC Sep'17 Wondverpleegkundige - Lokaal-15
09.00-16.30 HAOPL KR Hartcursus dag 2 - 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Lokaal-3, 14

Week 10 vr 09-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.10 MA-O 16MOA HT Algemene Chirurgie hoogcomplex - Lokaal-2
08.30-17.00 IAZ Gips 117 - Lokaal-16
08.30-17.00 IAZ GVM 117 BE - Lokaal-3
10.45-12.45 KT1951 VO Ethische casuistiek VO KT1951.01 - KT1951.02 Lokaal-2 L.L.E. Bolt
10.45-12.45 KT1951 VO Ethische casuistiek VO KT1951.03 - KT1951.04 Lokaal-15 M. Smedinga

Week 11 ma 12-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 IAZ ECMO - Lokaal-4, Lokaal-5, Lokaal-A, Lokaal-B, Lokaal-C, Lokaal-D
08.30-16.30 MA-O 16MOA+AM Inleiding Zorg voor Kwaliteit - Lokaal-15
08.30-16.30 MA-O 17SAM Locoregionaal - Lokaal-16
08.30-17.00 RTL S-15 Presentatie - Lokaal-2, Lokaal-3
13.00-16.30 MA-O 17SOA leereenheid I@A - Lokaal-10, Lokaal-7

Week 11 di 13-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 IAZ ECMO - Lokaal-4, Lokaal-5, Lokaal-A, Lokaal-B, Lokaal-C, Lokaal-D
08.30-16.30 MA-O 16MOA+AM Inleiding Zorg voor Kwaliteit - Lokaal-15
08.30-16.30 MA-O 17SAM Locoregionaal - Lokaal-16
10.30-17.00 ONCO Mrt'18 Oncologie verpleegkundige - Lokaal-2
10.45-12.45 KT1951 VO Ethische casuistiek VO KT1951.01 - KT1951.02 Lokaal-3 L.L.E. Bolt

Week 11 wo 14-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 IAZ ECMO - Lokaal-4, Lokaal-5, Lokaal-A, Lokaal-B, Lokaal-C, Lokaal-D
08.15-17.00 IAZ CICO - Lokaal-10, Lokaal-9
08.30-16.30 MA-O 16MOA+AM Inleiding Zorg voor Kwaliteit - Lokaal-15
08.30-16.30 MA-O 17SAM Locoregionaal - Lokaal-16
08.30-17.00 ONCO Okt'17 Oncologie verpleegkundige - Lokaal-2
09.30-11.30 MScMM MM-PS - Lokaal-3

Week 11 do 15-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 IAZ ECMO - Lokaal-4, Lokaal-5, Lokaal-A, Lokaal-B, Lokaal-C, Lokaal-D
08.30-16.30 MA-O 16MOA+AM Inleiding Zorg voor Kwaliteit - Lokaal-15
08.30-16.30 MA-O 17SAM Locoregionaal - Lokaal-16
08.30-17.00 SCH Oncologie voor doktersass Advanced - Lokaal-3
13.00-17.00 VK VK Maart 18 - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-12, Lokaal-7
16.30-19.00 EDU Perifere iv-canule bij kinderen - Lokaal-14

Week 11 vr 16-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 IAZ ECMO - Lokaal-4, Lokaal-5, Lokaal-A, Lokaal-B, Lokaal-C, Lokaal-D
08.00-17.00 IAZ IAZ - Steriel werken - Lokaal-14
08.00-18.00 BLOK BLOK - Lokaal-3
08.30-16.30 MA-O 16MOA+AM Inleiding Zorg voor Kwaliteit - Lokaal-15
08.30-16.30 MA-O 17SAM Locoregionaal - Lokaal-16
08.30-17.00 IAZ Steriel Werken 82 - Lokaal-2

Week 12 ma 19-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 EDU Zorgonderzoeksvdh v zorgonderz. - Lokaal-2

Week 12 di 20-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.05-17.35 IAZ Acuut Ziek Kind-assessments - Lokaal-B, Lokaal-C
10.15-11.30 RTL S-17 Onderwijs - Lokaal-2
12.00-13.00 MAIG7 IWC.2 Bespr. ZO.1 + ZO.3 (verpl) IWC SG.1716 - SG.1718 Lokaal-3 G Prins, P.A.W. te Boekhorst
12.00-13.00 MAIG7 IWC.3 Bespr. ZO.2 + ZO.4 (verpl) IWC SG.1713 - SG.1715 Lokaal-15 L Saes, M.M.C. van Mol, E.C. Groeninx van Zoelen
13.00-14.00 HAOPL Mrt'18 Gezamenlijke deel aios/opleiders - Lokaal-16
14.00-17.30 HAOPL Mrt'18 Gezamenlijke dee aios/opleiders - Lokaal-2, Lokaal-3, Lokaal-15, Lokaal-16
16.00-21.00 IAZ BLS-H en ABCDE-methodiek Heelkunde - Lokaal-10, Lokaal-5

Week 12 wo 21-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-10.00 IAZ BLS - H Orthopedaedie - Lokaal-7
08.00-17.30 IAZ Trauma Scenariotraining - Lokaal-4, Lokaal-5, Lokaal-C
08.45-10.30 NB4120 HC data driven appr discovery & underst. HC Lokaal-16 M.W.J. Fornerod
09.30-11.30 MScMM MM-PS - Lokaal-15
10.00-12.00 MNEU-1_6 Resit MNEU-1.6-15 - MNEU Lokaal-2
10.00-17.00 MA-O Locoregionaal 17S AM Carrousel - Lokaal-14, Lokaal-A, Lokaal-D
10.45-12.30 NB4120 WC data driven appr discovery & underst. WC Lokaal-16 M.W.J. Fornerod
12.30-15.00 EDU Prince 2 Examen - Lokaal-2
13.00-16.30 EDU Hospitality groep 2A - Lokaal-15

Week 12 do 22-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 EDU Train de Toetser - Lokaal-16
08.00-17.30 IAZ Acuut Ziek Kind-scenariotraining - Lokaal-4, Lokaal-5, Lokaal-C
08.30-17.00 IAZ BIAZ Assessments - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-12
08.30-17.00 VK Mrt'17 Kinderverpleegkundige - Lokaal-2, Lokaal-3
09.00-13.00 IAZ BLS - V - Eduplaza - Lokaal-7
09.00-16.00 MA-O 17SOA herkansing I&A - Lokaal-14
10.45-12.15 HAOPL Wetenschapsprogramma 1 - 3mrt-1, 3mrt-2 Lokaal-15
13.00-14.30 HAOPL PIN (NHG) en/of BMJ - 3mrt-1 Lokaal-15
13.30-15.30 IAZ BLS - H - Eduplaza - Lokaal-7
15.00-21.00 RDL Betasteunpunt RDL - Lokaal-15

Week 13 ma 26-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-16.30 MA-O 16SAM POS - Lokaal-2
08.30-17.00 IAZ Respiratie 37 - Lokaal-3, Lokaal-15
13.00-16.30 EDU Hospitality groep 4A - Lokaal-16

Week 13 di 27-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 IAZ Vitaal Bedreigde Patient - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-12, Lokaal-5, Lokaal-7
08.30-16.30 MA-O 16SAM POS - Lokaal-2
09.00-10.00 EDU Intra-trach. uitzuigen - Lokaal-14
09.00-16.30 HAOPL Diff Beweeg - Lokaal-15
10.00-12.30 EDU Tracheostoma - Lokaal-14
13.00-14.30 HAOPL HAOPL SV - Lokaal-3, 72
13.00-16.30 HAOPL Diff Beweeg Sub - Lokaal-16
14.30-16.00 ANO CLBC vergadering - Lokaal-3
16.00-20.00 AST IFMSA-Rotterdam - Lokaal-3

Week 13 wo 28-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 Skills EOS - Lokaal-4, Lokaal-5
08.30-12.30 MA-O 18MOA+AM les 8.4 - Lokaal-12, Lokaal-14
08.30-16.30 MA-O 16SAM POS - Lokaal-2
08.30-17.00 IAZ Unit IAZ - Lokaal-16
09.30-11.30 MScMM MM-PS - Lokaal-3

Week 13 do 29-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 Skills EOS - Lokaal-4, Lokaal-5
08.30-10.30 KT1701 WG.7 Capita-2 cluster C WG KT1701.05 - KT1701.06 Lokaal-2 FJT Staal, H.R. Delwel, S.C.A. van Blokland
08.30-10.30 KT1701 WG.7 Capita-2 cluster D WG KT1701.07 - KT1701.08 Lokaal-3 FJT Staal, H.R. Delwel, S.C.A. van Blokland
08.30-16.30 MA-O 16SAM POS - Lokaal-15
08.30-17.00 IAZ BIAZ Assessments - Lokaal-10, Lokaal-11
08.30-17.00 IAZ Unit IAZ - Lokaal-16
08.30-17.00 MA-O 16 SOA Ortho - Lokaal-A
10.45-12.45 KT1701 WG.7 Capita-2 cluster B WG KT1701.03 - KT1701.04 Lokaal-3 FJT Staal, H.R. Delwel, S.C.A. van Blokland
10.45-12.45 KT1701 WG.7 Capita-2 cluster A WG KT1701.01 - KT1701.02 Lokaal-2 FJT Staal, H.R. Delwel, S.C.A. van Blokland
15.15-17.15 ICK-KG Scope 3b Kindergeneeskunde (verpl) SCOPE 17_36a, 17_36b Lokaal-2, Lokaal-3 F Vrooman

Week 13 vr 30-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-12.30 MA-O 16SAM POS - Lokaal-2

Week 13 za 31-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-10.00 IAZ BLS- H- Orthopedie - Lokaal-10

Week 14 di 03-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.30 IAZ Acuut Ziek Kind-scenariotraining - Lokaal-5, Lokaal-B, Lokaal-C
08.30-17.00 VK Mrt'17 Kinderverpleegkundige - Lokaal-2, Lokaal-3
09.00-12.00 ICK-MGZ Sociale Geneeskunde - Lokaal-15

Week 14 wo 04-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.30 IAZ Trauma Scenariotraining - Lokaal-C
08.30-17.00 SCH Zorgethiek voor vpk - Lokaal-15
08.30-17.00 VK Mrt'17 Kinderverpleegkundige - Lokaal-2, Lokaal-3
09.00-16.30 EDU Shared decision making - Lokaal-16

Week 14 do 05-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 EDU MBR - Echografie - Lokaal-12
08.00-17.00 IAZ MDL - Lokaal-9
08.30-17.00 VK Mrt'17 Kinderverpleegkundige - Lokaal-2, Lokaal-3
08.30-17.00 ENDO Mrt'18 Endoscopie verpleegkundige - Lokaal-15
09.00-12.00 EDU Training Hospitality Groep 8 - Lokaal-16
13.00-16.00 EDU Training Hospitality Groep 9 - Lokaal-16

Week 14 vr 06-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-16.30 IAZ Sophia - IC Kinderen - Lokaal-14, Lokaal-5
08.00-17.00 IAZ MDL - Lokaal-9
08.30-10.30 KT1701 WG.11 Capita-3 cluster A WG KT1701.01 - KT1701.02 Lokaal-2 FJT Staal, H.R. Delwel, S.C.A. van Blokland
08.30-10.30 KT1701 WG.11 Capita-3 cluster B WG KT1701.03 - KT1701.04 Lokaal-3 FJT Staal, H.R. Delwel, S.C.A. van Blokland
08.30-17.00 RTL S-16 Training 4 AB 2 - Lokaal-15
10.45-12.45 KT1701 WG.11 Capita-3 cluster C WG KT1701.05 - KT1701.06 Lokaal-2 FJT Staal, H.R. Delwel, S.C.A. van Blokland
10.45-12.45 KT1701 WG.11 Capita-3 cluster D WG KT1701.07 - KT1701.08 Lokaal-3 FJT Staal, H.R. Delwel, S.C.A. van Blokland

Week 15 ma 09-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-16.30 MA-O 17MOA Urologie/KNO Laag-midden complex - Lokaal-3
08.30-17.00 ONCO Mrt'18 Oncologie verpleegkundige - Lokaal-2, Lokaal-15
08.30-17.00 SPS Apr'18 Sedatie Praktijk Specialist - Lokaal-16

Week 15 di 10-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.30 IAZ Trauma Scenariotraining - Lokaal-C
08.30-16.30 MA-O 17MOA Urologie/KNO Laag-midden complex - Lokaal-3
08.30-17.00 OG Mrt'18 Obstetrie- & Kinderverpleegkundige - Lokaal-15, CQ-F1
08.30-17.00 ONCO Mrt'18 Oncologie verpleegkundige - Lokaal-2
12.00-17.00 IAZ Circulatie 16 - Lokaal-10, Lokaal-11
13.00-14.30 HAOPL HAOPL SV - Lokaal-16

Week 15 wo 11-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-16.30 MA-O 17MOA Urologie/KNO Laag-midden complex - Lokaal-3
08.30-17.00 IAZ Urinewegen 46 - Lokaal-16
08.30-17.00 WV_WC Nov'17 Wondverpleegkundige - Lokaal-2
10.45-12.15 HAOPL HAOPL probleemgedrag - Lokaal-15
13.00-16.30 EDU Hospitality groep 12A - Lokaal-15

Week 15 do 12-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 EDU MBR - Echografie - Lokaal-5
08.00-17.00 IAZ Start mei 2018 - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-14, Lokaal-4, Lokaal-7
08.30-09.20 WV_WC Nov'17 Wondverpleegkundige - Lokaal-2
08.30-13.00 RDL Werkgroep RAP - Lokaal-15
08.30-16.30 MA-O 17MOA Urologie/KNO Laag-midden complex - Lokaal-3
09.00-13.00 IAZ BLS - V - Eduplaza - Lokaal-12
13.00-13.30 WV_WC Nov'17 Wondverpleegkundige - Lokaal-2
13.30-17.00 MA-O Wondverpleegkundige nov. 17 - Lokaal-12, Lokaal-A, Lokaal-B
14.30-15.30 IO Professional friends - Lokaal-2
15.15-17.15 ICK-KG Scope 3b Kindergeneeskunde (verpl) SCOPE 17_38a, 17_38b Lokaal-15, Lokaal-16 CAE Kouwenberg

Week 15 vr 13-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 ZM Ziekenhuismanagement - Lokaal-2
08.30-16.30 MA-O 17MOA Urologie/KNO Laag-midden complex - Lokaal-3
08.30-17.00 ENDO Okt'17 Endoscopie verpleegkundige - Lokaal-15
08.30-17.00 RTL S-16 Training 4 AB 3 - Lokaal-16

Week 16 ma 16-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 MA-O Drukmeetsystemen - Lokaal-12
10.45-12.45 KT1701 WG.17 Casusonderwijs-1 - hematologie WG KT1701.05 - KT1701.06 Lokaal-2 M. Jongen-Lavrencic, K van Lom
10.45-12.45 KT1701 WG.17 Casusonderwijs-1 - hematologie WG KT1701.07 - KT1701.08 Lokaal-3 M. Jongen-Lavrencic, K van Lom
13.30-15.30 KT1701 WG.17 Casusonderwijs-1 - hematologie WG KT1701.01 - KT1701.02 Lokaal-2 M. Jongen-Lavrencic, K van Lom
13.30-15.30 KT1701 WG.17 Casusonderwijs-1 - hematologie WG KT1701.03 - KT1701.04 Lokaal-3 M. Jongen-Lavrencic, K van Lom

Week 16 di 17-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 EDU Projectmatig werken Scrum - Lokaal-16
09.00-12.00 EDU Centr. Veneuze Kath (Volw) - Lokaal-14
09.00-17.00 JMS Junior Medschool - 32, 33, Lokaal-2, Lokaal-3, Lokaal-15
12.45-15.45 EDU Poortkather - Lokaal-14

Week 16 wo 18-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.30 IAZ Trauma Scenariotraining - Lokaal-5, Lokaal-B, Lokaal-C
08.30-17.00 SCH Zorgethiek voor vpk - Lokaal-16
10.45-12.45 KT1701 WG.18 Casusond (immuun)therapie - 2 WG KT1701.01 - KT1701.04 Lokaal-2, Lokaal-3, Lokaal-15 R.A. Brooimans, P.M. van Hagen, A.W. Langerak
14.15-16.15 KT1701 WG.18 Casusond (immuun)therapie - 2 WG KT1701.05 - KT1701.08 Lokaal-2, Lokaal-3, Lokaal-15 R.A. Brooimans, P.M. van Hagen, A.W. Langerak

Week 16 do 19-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.30 IAZ Acuut Ziek Kind-assessments - Lokaal-C
09.00-17.00 JMS Junior Medschool - 33, Lokaal-2, Lokaal-3, Lokaal-15, Lokaal-16
10.00-12.00 EDU Carrousel EDU - Lokaal-14

Week 16 vr 20-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-16.30 IAZ Sophia - IC Kinderen - Lokaal-14, Lokaal-5
08.00-17.00 ZM Ziekenhuismanagement - Lokaal-3
08.30-13.00 SCH Oncologie voor doktersass Advanced - Lokaal-2
08.30-17.00 EDU training Senior als Spil - Lokaal-15, Lokaal-16

Week 17 ma 23-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-12.30 MAIG2 VO.3 SkillsPlaza infuus/venapunctie (verpl) VO SG.1725 - SG.1726 Lokaal-6 F van Rosse , J. Damen
08.30-17.00 EDU training Senior als Spil - Lokaal-15, Lokaal-16
13.00-16.00 ME Medisch Ethiek - Lokaal-3
13.30-17.30 MAIG2 VO.3 SkillsPlaza infuus/venapunctie (verpl) VO SG.1719 - SG.1720 Lokaal-6 F van Rosse , J. Damen

Week 17 di 24-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 IAZ Vitaal Bedreigde Patient - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-12, Lokaal-5, Lokaal-7
08.30-09.30 MAIG2 VO.1 KR2e lijn Lymfadenop/gewrichtskl (verpl) VO SG.1725 - SG.1726 Lokaal-3 P.M. van Hagen, V.A.S.H. Dalm, M. Vis
08.30-17.00 IAZ Thorax chirurgie - Lokaal-2
09.30-10.30 MAIG2 VO.1 KR2e lijn Lymfadenop/gewrichtskl (verpl) VO SG.1723 - SG.1724 Lokaal-3 P.M. van Hagen, V.A.S.H. Dalm, M. Vis
10.45-12.45 MAIG2 VO.2 Geneesmid. voorschrijven (verpl) VO SG.1725 - SG.1726, SG.1728 Lokaal-3 F van Rosse
13.00-16.30 HAOPL Diff Beweeg Sub - Lokaal-3

Week 17 wo 25-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 MAIG2 VO.2 Geneesmid. voorschrijven (verpl) VO SG.1719 - SG.1722 Lokaal-2 F van Rosse
08.30-12.30 MAIG2 VO.3 SkillsPlaza infuus/venapunctie (verpl) VO SG.1727 - SG.1728 Lokaal-6 F van Rosse , J. Damen
13.30-17.30 MAIG2 VO.3 SkillsPlaza infuus/venapunctie (verpl) VO SG.1723 - SG.1724 Lokaal-6 F van Rosse , J. Damen

Week 17 do 26-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.30 IAZ Acuut Ziek Kind-assessments - Lokaal-C
09.00-14.30 HAOPL HAOPL - Lokaal-2, Lokaal-3, Lokaal-15
13.30-15.30 MAIG2 VO.2 Geneesmid. voorschrijven (verpl) VO SG.1723 - SG.1724, SG.1727 Lokaal-16 F van Rosse
15.15-17.15 ICK-KG Scope 3b Kindergeneeskunde (verpl) SCOPE 17_40a, 17_40b Lokaal-2, Lokaal-3 F Vrooman

Week 18 ma 30-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
09.45-10.45 MAIG2 VO.1 KR2e lijn Lymfadenop/gewrichtskl (verpl) VO SG.1722, SG.1727 - SG.1728 Lokaal-3 P.M. van Hagen, V.A.S.H. Dalm, M. Vis

Week 18 wo 02-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 IAZ DSSH Congres - Lokaal-5, Lokaal-A, Lokaal-B, Lokaal-C, Lokaal-D
08.30-09.30 MAIG3 VO.1 KR Pijn op de borst/Dyspnoe (verpl) VO SG.1723 - SG.1724 Lokaal-3 SA Wijchers, K.A.T. Boomars
08.30-12.30 MAIG2 VO.3 SkillsPlaza infuus/venapunctie (verpl) VO SG.1721 - SG.1722 Lokaal-6 F van Rosse , J. Damen
08.45-10.30 NB4090 HC Stem cells HC Lokaal-2 D. ten Berge
09.30-12.00 ICK-IG Scope 1b Interne Geneeskunde (verpl) SCOPE 18_16a, 18_16b Lokaal-3 E. Kramer-Visser
10.45-12.30 NB4090 WC Stem cells WC Lokaal-2 D. ten Berge
13.45-14.45 NB3022 WC Epigenetics WC Lokaal-3 H Mira Bontenbal
14.45-15.45 NB3022 HC Epigenetics HC Lokaal-3 H Mira Bontenbal
15.00-17.00 MScMM MM-P1 - Lokaal-15
15.45-16.45 NB3022 HC Epigenetics HC Lokaal-3 H Mira Bontenbal
16.45-17.45 NB3022 WC Epigenetics WC Lokaal-3 H Mira Bontenbal

Week 18 do 03-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
09.00-10.00 NB3014 HC Primer in Neural Networks HC Lokaal-3 MJ Negrello
10.00-13.00 NB3014 WC Primer in Neural Networks WC Lokaal-3 MJ Negrello
15.15-16.15 MAIG3 VO.1 KR Pijn op de borst/Dyspnoe (verpl) VO SG.1719 - SG.1722 Lokaal-2 SA Wijchers, K.A.T. Boomars
15.45-17.45 MAIG3 VO.2 Klinisch Redeneren 1 (verpl) VO SG.1723 - SG.1724, SG.1727 Lokaal-3 KR-Consulent

Week 18 vr 04-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 MAIG3 VO.2 Klinisch Redeneren 1 (verpl) VO SG.1719 - SG.1722 Lokaal-2 KR-Consulent, S van Ruiven
08.30-10.30 NB3011 HC Nanomedicine HC Lokaal-3 T.L.M. ten Hagen
10.45-12.45 NB3011 WC Nanomedicine gr 1-3 WC Lokaal-3 T.L.M. ten Hagen, Seynhaeve, Amin

Week 19 ma 07-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 IAZ EoS OVB - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-5
08.30-17.00 IAZ Gips 117 - Lokaal-3
08.30-17.00 GER sept'17 Geriatrievpk - Lokaal-2
08.30-17.00 SPS Apr'18 Sedatie Praktijk Specialist - Lokaal-15
09.00-11.00 EDU BLS - Leren en Ontwikkelen - Lokaal-7

Week 19 di 08-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 IAZ EoS OVB - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-5
08.00-17.30 IAZ Trauma Scenariotraining - Lokaal-C
08.30-16.30 IAZ VZ Tutorgroep 1 - Lokaal-16
11.00-17.00 GR Gezondheidsrecht - Lokaal-3
12.00-13.00 AOO E-Learning - Lokaal-2
13.30-15.30 MAIG4 VO.2 Klin chemie in de praktijk casus (verpl) VO SG.1723 - SG.1724, SG.1727 Lokaal-15 CRB Ramakers
15.45-16.45 MAIG4 VO.1 KR2e lijn: Koorts Protein/hematur (verpl VO SG.1719 - SG.1721 Lokaal-2 R. Zietse, C.A.M. Schurink

Week 19 wo 09-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.30 IAZ Trauma Scenariotraining - Lokaal-5, Lokaal-B, Lokaal-C
08.30-10.30 NB3011 HC Nanomedicine HC Lokaal-3 T.L.M. ten Hagen
08.45-10.30 NB4090 HC Stem cells HC Lokaal-2 D. ten Berge
10.45-12.30 NB4090 WC Stem cells WC Lokaal-2 D. ten Berge
10.45-12.45 NB3011 WC Nanomedicine gr 1-3 WC Lokaal-3 T.L.M. ten Hagen, Seynhaeve, Amin
13.00-16.15 HAOPL AVG - 2mrt-CHRON2, 2mrt-CHRON1 Lokaal-2
13.30-15.30 MAIG4 VO.2 Klin chemie in de praktijk casus (verpl) VO SG.1719 - SG.1722 Lokaal-16 CRB Ramakers
13.45-14.45 NB3022 WC Epigenetics WC Lokaal-3 H Mira Bontenbal
14.45-15.45 NB3022 HC Epigenetics HC Lokaal-3 H Mira Bontenbal
15.00-17.00 MScMM MM-P1 - Lokaal-15
15.45-16.45 NB3022 HC Epigenetics HC Lokaal-3 H Mira Bontenbal
16.45-17.45 NB3022 WC Epigenetics WC Lokaal-3 H Mira Bontenbal

Week 20 ma 14-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-10.30 MAIG5 VO.2 Klinische les Oncogenetica (verpl) VO SG.1725 - SG.1726, SG.1728 Lokaal-3 F. Petrij, A. Wagner
08.30-16.00 MA-O MA-O - Katheteriseren VO groep 18 M - Lokaal-14, Lokaal-7
08.30-17.00 IAZ GVM OE - Lokaal-A, Lokaal-B
08.30-17.00 ONCO Mrt'18 Oncologie verpleegkundige - Lokaal-15
09.20-17.00 PAL Mrt'18 Palliatieve Zorg - Lokaal-2
10.45-12.45 MAIG5 VO.2 Klinische les Oncogenetica (verpl) VO SG.1723 - SG.1724, SG.1727 Lokaal-3 F. Petrij, A. Wagner
13.30-15.30 MAIG5 VO.2 Klinische les Oncogenetica (verpl) VO SG.1719 - SG.1722 Lokaal-3 F. Petrij, A. Wagner

Week 20 di 15-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 IAZ BIAZ - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-12
08.30-16.00 MA-O MA-O - Katheteriseren VO Groep 18M - Lokaal-14, Lokaal-7
08.30-17.00 PAL Mrt'18 Palliatieve Zorg - Lokaal-16
08.30-17.00 WV_WC Nov'17 Wondverpleegkundige - Lokaal-15
10.45-12.45 KT1951 VO Abstract schrijven VO KT1951.03 - KT1951.04 Lokaal-2 A.J.M. Verhoeven
10.45-12.45 KT1951 VO Abstract schrijven VO KT1951.01 - KT1951.02 Lokaal-3 P.W. Moorman
13.30-15.30 KT1951 VO Abstract schrijven VO KT1951.05 - KT1951.06 Lokaal-3 RK Los

Week 20 wo 16-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 ZM Ziekenhuismanagement - Lokaal-16
08.30-17.00 IAZ GVM OE - Lokaal-A, Lokaal-B
08.30-17.00 IAZ BIAZ 6 Defibil/ECV - Lokaal-10, Lokaal-11
08.30-17.00 IAZ Thermisch letsel 44 - Lokaal-2
08.30-17.00 WV_WC Nov'17 Wondverpleegkundige - Lokaal-15
09.00-13.00 IAZ BLS - V - Eduplaza - Lokaal-7
13.30-15.30 IAZ BLS - H - Eduplaza - Lokaal-7
13.45-14.45 NB3022 HC Epigenetics HC Lokaal-3 H Mira Bontenbal
14.45-15.45 NB3022 HC Epigenetics HC Lokaal-3 H Mira Bontenbal
15.45-16.45 NB3022 WC Epigenetics WC Lokaal-3 H Mira Bontenbal, Boers, Boers
16.45-17.45 NB3022 WC Epigenetics WC Lokaal-3 H Mira Bontenbal, Boers, Boers

Week 20 do 17-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.30 IAZ Acuut Ziek Kind-scenariotraining - Lokaal-5, Lokaal-B, Lokaal-C
08.30-16.30 IAZ VZ Tutorgroep 1 - Lokaal-15
08.30-16.50 ENDO Okt'17 Endoscopie verpleegkundige - Lokaal-2
09.00-10.00 NB3014 HC Primer in Neural Networks HC Lokaal-3 MJ Negrello
10.00-13.00 NB3014 WC Primer in Neural Networks WC Lokaal-3 MJ Negrello

Week 20 vr 18-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
09.00-13.00 NB3011 HC Nanomedicine HC Lokaal-3 T.L.M. ten Hagen
13.30-17.30 NB3011 HC Nanomedicine HC Lokaal-3 T.L.M. ten Hagen

Week 20 za 19-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-18.00 AST Ouderdag MFVR - 3, 4, 5, 6, 14, 15, 22, 23, 35, 36, 39, CQ-U, Lokaal-2, Lokaal-3, Lokaal-15, Lokaal-16, CO-1/2, Foyer

Week 21 di 22-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-11.00 KT1951 VO Journal Club IV - case control en cohort VO KT1951.02, KT1951.07 Lokaal-2 RK Los
08.30-11.00 KT1951 VO Journal Club IV - case control en cohort VO KT1951.03, KT1951.06 Lokaal-15 P.W. Moorman
09.00-13.00 MA-O 18 M AM VBP ABCDE - Lokaal-10, Lokaal-11
09.00-16.30 PROM Cursus Scientific English - Lokaal-3
12.00-16.00 BKO Hoe ontwikkel ik een e-module - Lokaal-2
12.30-16.30 EDU Persoonlijke Effectiviteit gr 1 - Lokaal-15
14.30-16.00 ANO CLBC vergadering - Lokaal-16

Week 21 wo 23-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-16.00 MA-O MA-O - Katheteriseren VO Groep 18M - Lokaal-12, Lokaal-14
08.30-17.00 EDU Zorgonderzoeksvdh v zorgonderz. - Lokaal-16
10.45-12.15 HAOPL HAOPL VGG - Lokaal-2, Lokaal-3
11.45-12.45 MAIG6 VO.1 KR2elijn: Gewichtsverl/Verwardheid(verpl VO SG.1719 - SG.1722 Lokaal-15 W.E. Visser, R.A. Feelders
13.30-14.30 MAIG6 IWC.2 Bespr. ZO.3 + ZO.4 Hematologie IC SG.1723 - SG.1724, SG.1727, SG.1719 - SG.1720 Lokaal-2 M.J.H.A. Kruip
14.45-15.45 MAIG6 IWC.2 Bespr. ZO.3 + ZO.4 Hematologie IC SG.1725 - SG.1726, SG.1728, SG.1721 - SG.1722 Lokaal-2 M.J.H.A. Kruip
15.00-17.00 MScMM MM-P1 - Lokaal-15

Week 21 do 24-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-16.00 IAZ BLS POS Poli - Lokaal-10, Lokaal-7
08.30-16.00 MA-O MA-O - Katheteriseren - Lokaal-12, Lokaal-14
09.00-10.00 NB3014 HC Primer in Neural Networks HC Lokaal-3 MJ Negrello
10.00-13.00 NB3014 WC Primer in Neural Networks WC Lokaal-3 MJ Negrello
15.15-17.15 ICK-KG Scope 3b Kindergeneeskunde (verpl) SCOPE 17_44a, 17_44b Lokaal-2, Lokaal-3 CAE Kouwenberg

Week 21 vr 25-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-16.30 IAZ Sophia - IC Kinderen - Lokaal-14, Lokaal-5
08.30-17.00 IAZ Specialistische reanimatie - Lokaal-10, Lokaal-11
08.30-17.00 IAZ BIAZ 8 - Lokaal-16
09.30-12.00 KT1951 VO Inhaal Journal Club (aanmelden Brightspa VO KT1951 Lokaal-15 R.W. Selles
13.15-14.45 MAIG6 VO.2 Eth. dilemma's kwetsb. ouderen (verpl) VO SG.1719 - SG.1722 Lokaal-2 R.L. Van Bruchem-Visser, J.G.M. Aartsen

Week 22 ma 28-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-09.30 BA2B16 VO.2b Vaccinatietraining en isolatie (verpl) VO 31, 32 Lokaal-16 CM den Waltmans-Breejen
08.30-09.30 BA2B16 VO.2a Vaccinatietraining en isolatie (verpl) VO 29, 30 Lokaal-15 E.F. van Beeck
08.30-17.00 WV_WC Sep'17 Wondconsulente - Lokaal-3
09.30-10.30 BA2B16 VO.2a Vaccinatietraining en isolatie (verpl) VO 31, 32 Lokaal-15 E.F. van Beeck
09.30-10.30 BA2B16 VO.2b Vaccinatietraining en isolatie (verpl) VO 29, 30 Lokaal-16 CM den Waltmans-Breejen
10.45-11.45 BA2B16 VO.2b Vaccinatietraining en isolatie (verpl) VO 15, 16 Lokaal-16 CM den Waltmans-Breejen
10.45-11.45 BA2B16 VO.2a Vaccinatietraining en isolatie (verpl) VO 13, 14 Lokaal-15 E.F. van Beeck
11.45-12.45 BA2B16 VO.2a Vaccinatietraining en isolatie (verpl) VO 15, 16 Lokaal-15 E.F. van Beeck
11.45-12.45 BA2B16 VO.2b Vaccinatietraining en isolatie (verpl) VO 13, 14 Lokaal-16 CM den Waltmans-Breejen
13.30-14.30 BA2B16 VO.2b Vaccinatietraining en isolatie (verpl) VO 19, 20 Lokaal-16 CM den Waltmans-Breejen
13.30-14.30 BA2B16 VO.2a Vaccinatietraining en isolatie (verpl) VO 17, 18 Lokaal-15 E.F. van Beeck
14.30-15.30 BA2B16 VO.2a Vaccinatietraining en isolatie (verpl) VO 19, 20 Lokaal-15 E.F. van Beeck
14.30-15.30 BA2B16 VO.2b Vaccinatietraining en isolatie (verpl) VO 17, 18 Lokaal-16 CM den Waltmans-Breejen
15.45-16.45 BA2B16 VO.2b Vaccinatietraining en isolatie (verpl) VO 23, 24 Lokaal-16 CM den Waltmans-Breejen
15.45-16.45 BA2B16 VO.2a Vaccinatietraining en isolatie (verpl) VO 21, 22 Lokaal-15 E.F. van Beeck
16.45-17.45 BA2B16 VO.2a Vaccinatietraining en isolatie (verpl) VO 23, 24 Lokaal-15 E.F. van Beeck
16.45-17.45 BA2B16 VO.2b Vaccinatietraining en isolatie (verpl) VO 21, 22 Lokaal-16 CM den Waltmans-Breejen

Week 22 di 29-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.30 IAZ Trauma Scenariotraining - Lokaal-5, Lokaal-B, Lokaal-C
08.30-17.00 WV_WC Sep'17 Wondconsulente - Lokaal-3
09.00-17.00 MIN_TGI Interviews Minor Global Health 2018 - Lokaal-16, CQ-F1
09.00-17.30 NIHES SC02 - Lokaal-2
11.00-17.00 GR Gezondheidsrecht - Lokaal-15

Week 22 wo 30-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 IAZ BIAZ Assessments - Lokaal-10, Lokaal-11
09.00-17.30 NIHES SC02 - Lokaal-2
11.30-12.30 MAIG7 IWC.3 Bespr. ZO.2 + ZO.4 (verpl) IWC SG.1725 - SG.1726, SG.1728, SG.1721 - SG.1722 Lokaal-16 E.C. Groeninx van Zoelen, GW Boeter
13.00-14.30 HAOPL VGG+AIOS als expert - 2mrt-GGZ1 Lokaal-3
14.30-15.30 MAIG7 IWC.2 Bespr. ZO.1 + ZO.3 (verpl) IWC SG.1723 - SG.1724, SG.1727, SG.1719 - SG.1720 Lokaal-16 G Prins, P.A.W. te Boekhorst
15.00-17.00 MScMM MM-P1 - Lokaal-15

Week 22 do 31-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 ENDO Mrt'18 Endoscopie verpleegkundige - Lokaal-15
08.30-17.00 RTL S-17 Lesblok B - Lokaal-16
09.00-10.00 NB3014 HC Primer in Neural Networks HC Lokaal-3 MJ Negrello
09.00-17.30 NIHES SC02 - Lokaal-2
10.00-13.00 NB3014 WC Primer in Neural Networks WC Lokaal-3 MJ Negrello
12.00-21.30 Skills Randstad West dryneedling SkillsLab - Lokaal-14, Lokaal-5
13.30-15.30 MAIG7 VO.3 De co als werknemer + e-learning (verpl) VO SG.1723 - SG.1724, SG.1727 Lokaal-3 HJ de Jager
16.00-17.30 MScMM MM-RW - Lokaal-3

Week 22 vr 01-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-16.30 IAZ Sophia - IC Kinderen - Lokaal-14, Lokaal-5
09.00-17.30 NIHES SC02 - Lokaal-2

Week 23 ma 04-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-16.30 MA-O 16MOA Vaatchirurgie - Lokaal-2
08.30-17.00 IAZ Circulatie 22 - Lokaal-15
09.00-13.00 MA-O 18 M AM VBP ABCDE - Lokaal-10, Lokaal-11

Week 23 di 05-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 IAZ Vitaal Bedreigde Patient - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-12, Lokaal-5, Lokaal-7
08.30-16.30 MA-O 16MOA Vaatchirurgie - Lokaal-2
08.30-17.00 IAZ Circulatie 22 - Lokaal-15
13.00-17.00 PAL PAL December 17 - Lokaal-A

Week 23 wo 06-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.30 IAZ Trauma Scenariotraining - Lokaal-C
08.30-16.30 MA-O 16MOA Vaatchirurgie - Lokaal-2
08.30-17.00 IAZ GVM tapen - Lokaal-A, Lokaal-B
08.30-17.00 OG Okt'17 Obstetrieverpleegkundige - Lokaal-3
09.00-17.00 WV_WC Mrt'18 Wondverpleegkundige - Lokaal-15

Week 23 do 07-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 ANO EC Horizon 2020 - Lokaal-15
08.30-10.30 NB3015 HC Systems Neurobiology HC Lokaal-3 MJ Negrello
08.30-16.30 MA-O 16MOA Vaatchirurgie - Lokaal-2
08.30-17.00 IAZ BIAZ Assessments - Lokaal-10, Lokaal-11
08.30-17.00 IAZ GVM tapen - Lokaal-A, Lokaal-B
10.45-12.15 HAOPL HAOPL Wetenschapsprogramma 2 - Lokaal-16
10.45-12.45 NB3015 WC Systems Neurobiology WC Lokaal-3 MJ Negrello
13.45-15.45 NB3020 HC Genomics Technology in Breast Cancer Res HC Lokaal-3 J.W.M. Martens
15.45-17.45 NB3020 HC Genomics Technology in Breast Cancer Res HC Lokaal-3 J.W.M. Martens

Week 23 vr 08-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-16.30 IAZ Sophia - IC Kinderen - Lokaal-14, Lokaal-5
08.30-16.30 MA-O 16MOA Vaatchirurgie - Lokaal-2
08.30-17.00 SCH Oncologie voor doktersass Basis - Lokaal-3

Week 24 ma 11-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.30 IAZ Acuut Ziek Kind-scenariotraining - Lokaal-5, Lokaal-B, Lokaal-C
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 1e jaar A - Lokaal-2

Week 24 di 12-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 ZM Ziekenhuismanagement - Lokaal-16
08.00-17.30 IAZ Trauma Scenariotraining - Lokaal-C
08.30-17.00 IAZ Spijsvertering 43 - Lokaal-2
08.30-17.00 VK Mrt'17 Kinderverpleegkundige - Lokaal-15
09.00-13.00 IAZ BLS - V - Eduplaza - Lokaal-7
10.30-13.30 RTL Kwaliteitscie. - Lokaal-3
13.30-15.30 IAZ BLS - H - Eduplaza - Lokaal-7

Week 24 wo 13-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-16.00 MA-O Gipsdemonstratie 18MOA - Lokaal-A
08.30-17.00 VK Mrt'17 Kinderverpleegkundige - Lokaal-2
08.30-17.00 RDL S-17 Les - Lokaal-15
09.00-13.00 MA-O 18 M AM VBP ABCDE - Lokaal-10, Lokaal-11
09.30-17.00 NIHES PU04 - Lokaal-16

Week 24 do 14-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 IAZ BIAZ Assessments - Lokaal-10, Lokaal-11
08.30-16.30 IAZ VZ Tutorgroep 2 - Lokaal-16
08.30-17.00 MA-O BLS V - 18MOA+AM - Lokaal-12, Lokaal-14, Lokaal-4
08.30-17.00 RDL S-15 Eindgesprek - Lokaal-2, Lokaal-3, Lokaal-15

Week 24 vr 15-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-16.30 IAZ Sophia - IC Kinderen - Lokaal-14, Lokaal-5
08.30-17.00 WV_WC Sep'17 Wondverpleegkundige - Lokaal-16

Week 25 ma 18-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-16.30 MA-O 15SOA+AM Kwaliteitsproject - Lokaal-16
08.30-17.00 IAZ Centraal Zenuwstelsel 110/15 - Lokaal-2, Lokaal-3
08.30-17.00 IAZ Interventie Cardiologie 68 - Lokaal-15

Week 25 di 19-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-16.30 MA-O 15SOA+AM Kwaliteitsproject - Lokaal-16
08.30-17.00 IAZ Opvang natte neonaat 124 - Lokaal-2
08.30-17.00 IAZ Interventie Cardiologie 68 - Lokaal-3
10.15-16.15 HAOPL KR Hartcursus dag 1 - 1mrt-1, 1mrt-2 Lokaal-15

Week 25 wo 20-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-16.30 MA-O 15SOA+AM Kwaliteitsproject - Lokaal-16
08.30-17.00 ENDO Mrt'18 Endoscopie verpleegkundige - Lokaal-2
08.30-17.00 WV_WC Nov'17 Wondverpleegkundige - Lokaal-15
09.00-16.30 HAOPL Diff spoedzorg - Lokaal-3

Week 25 do 21-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 IAZ MDL - Lokaal-9
08.00-17.00 IAZ Start september - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-12, Lokaal-14, Lokaal-4
08.00-17.30 IAZ Acuut Ziek Kind-assessments - Lokaal-C
08.30-16.30 MA-O 15SOA+AM Kwaliteitsproject - Lokaal-16
08.30-17.00 IAZ Triage op de SEH 122 - Lokaal-2
08.30-17.00 IAZ Acuut Ziek Kind 2 - Lokaal-3
08.30-17.00 WV_WC Nov'17 Wondverpleegkundige - Lokaal-15

Week 25 vr 22-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 IAZ MDL - Lokaal-9
08.30-16.30 MA-O 15SOA+AM Kwaliteitsproject - Lokaal-16

Week 26 ma 25-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.30 IAZ Acuut Ziek Kind-assessments - Lokaal-C
08.30-17.00 IAZ Interventie Cardiologie 68 - Lokaal-2, Lokaal-3
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 1e jaar A - Lokaal-15

Week 26 di 26-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 IAZ Vitaal Bedreigde Patient - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-12, Lokaal-5, Lokaal-7
11.00-17.30 EBM Evidence Based Medicine - Lokaal-2
13.00-15.30 MA-O Kwaliteitscommissie OA, AM, MOZ - Lokaal-3, Lokaal-15

Week 26 do 28-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-17.00 MA-O PBLS (MA-O) - Lokaal-10, Lokaal-7

Week 26 vr 29-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-16.30 IAZ Sophia - IC Kinderen - Lokaal-14, Lokaal-5

Week 27 ma 02-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 1e jaar A - Lokaal-2

Week 27 di 03-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
09.00-16.30 PROM Cursus Integriteit - Lokaal-2

Week 27 do 05-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
09.00-13.00 IAZ BLS - V - Eduplaza - Lokaal-7
13.30-15.30 IAZ BLS - H - Eduplaza - Lokaal-7

Week 27 vr 06-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-16.30 IAZ Sophia - IC Kinderen - Lokaal-14, Lokaal-5

Week 28 ma 09-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 1e jaar A - Lokaal-2

Week 28 di 10-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
09.00-16.30 PROM Cursus Integriteit - Lokaal-2

Week 29 ma 16-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 1e jaar A - Lokaal-2

Week 29 di 17-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-18.00 AOO Summerschool Geneeskunde - CO-1, Foyer, Lokaal-2, Lokaal-3, Lokaal-15

Week 29 wo 18-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.00-18.00 AOO Summerschool Geneeskunde - CO-1, Foyer, Lokaal-2, Lokaal-15, Lokaal-16
09.00-10.30 HAOPL HTB 2 - 2jun-GGZ2 Lokaal-3
10.45-12.15 HAOPL HTB 2 - 2jun-GGZ1 Lokaal-3

Week 30 ma 23-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 1e jaar A - Lokaal-2

Week 31 ma 30-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 1e jaar A - Lokaal-2