17, 1
20-11-2017 (ma) t/m 26-08-2018 (zo)
Rooster voor activiteit HTBA1, HTBA2, HTBA3, HTMA1, TTBA1, TTBA2, TTBA3, TTMA1, MIN_TT
Geproduceerd door IRIS-Planning op zaterdag 25-11-2017 om 04:27



Week 51 ma 18-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
08.00-22.00 TTBA2 Roostervrij t.b.v. Tentamen 2A2 TT BA2
09.00-12.30 TTBA2 Tentamen 2A2 (Dyslectici) (Margriethal S TT BA2
09.30-12.30 TTBA2 Tentamen 2A2 (Margriethal Schiedam) TT BA2

Week 51 do 21-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
08.00-22.00 TTBA1 Roostervrij t.b.v. Tentamen 1B1 TT BA1

Week 51 vr 22-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
08.00-22.00 TTBA1 Roostervrij t.b.v. Tentamen 1B1 TT BA1
09.00-12.30 TTBA1 Tentamen 1B1 (Dyslectici) (Margriethal S TT BA1
09.30-12.30 TTBA1 Tentamen 1B1 (Margriethal Schiedam) TT BA1 A.J.M. Verhoeven

Week 2 do 11-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
08.00-22.00 TTBA3 Roostervrij t.b.v. Tentamen 3A1 TT BA3

Week 2 vr 12-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
08.00-22.00 TTBA3 Roostervrij t.b.v. Tentamen 3A1 TT BA3
09.00-12.30 TTBA3 Tentamen 3A1 (Dyslectici) TT BA3 Woudestein Leuven, Woudestein Bergen I.A. Brusse, I. Schipper
09.30-12.30 TTBA3 Tentamen 3A1 TT BA3 Woudestein Van der Goot-gebouw I.A. Brusse, I. Schipper

Week 4 wo 24-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
08.00-22.00 TTBA2 Roostervrij t.b.v. Tentamen 2KOW TT BA2

Week 4 do 25-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
08.00-22.00 TTBA2 Roostervrij t.b.v. Tentamen 2KOW TT BA2
09.00-11.30 TTBA2 Tentamen 2KOW (Dyslectici) TT BA2 Woudestein Leuven, Woudestein Bergen
09.30-11.30 TTBA2 Tentamen 2KOW TT BA2 Woudestein Van der Goot-gebouw

Week 6 do 08-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
08.00-22.00 TTBA1 Roostervrij t.b.v. Tentamen 1B2 TT BA1

Week 6 vr 09-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
08.00-22.00 TTBA1 Roostervrij t.b.v. Tentamen 1B2 TT BA1
09.00-12.30 TTBA1 Tentamen 1B2 (Dyslectici) TT BA1 Woudestein Leuven, Woudestein Bergen
09.30-12.30 TTBA1 Tentamen 1B2 TT BA1 Woudestein Van der Goot-gebouw J.J.M. Pel

Week 8 di 20-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
08.00-22.00 TTBA3 Roostervrij t.b.v. Tentamen 3A2 TT BA3

Week 8 wo 21-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
08.00-22.00 TTBA3 Roostervrij t.b.v. Tentamen 3A2 TT BA3
09.00-12.30 TTBA3 Tentamen 3A2 (Dyslectici) TT BA3 Woudestein Leuven, Woudestein Bergen F. Petrij, P.M.J. Kalkman
09.30-12.30 TTBA3 Tentamen 3A2 TT BA3 Woudestein Van der Goot-gebouw F. Petrij, P.M.J. Kalkman

Week 10 di 06-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
08.00-22.00 TTBA2 Roostervrij t.b.v. Tentamen 2B1 TT BA2

Week 10 wo 07-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
08.00-22.00 TTBA2 Roostervrij t.b.v. Tentamen 2B1 TT BA2
09.00-12.30 TTBA2 Tentamen 2B1 (Dyslectici) TT BA2 Woudestein Leuven, Woudestein Bergen
09.30-12.30 TTBA2 Tentamen 2B1 TT BA2 Woudestein Van der Goot-gebouw

Week 11 do 15-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
08.00-22.00 TTBA3 Roostervrij t.b.v. Tentamen 3C1 TT BA3

Week 11 vr 16-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
08.00-22.00 TTBA3 Roostervrij t.b.v. Tentamen 3C1 TT BA3
09.00-12.30 TTBA3 Tentamen 3C1 (Dyslectici) TT BA3 Woudestein Leuven, Woudestein Bergen E.F. van Beeck, S.J. Otto
09.30-12.30 TTBA3 Tentamen 3C1 TT BA3 Woudestein Van der Goot-gebouw E.F. van Beeck, S.J. Otto
13.30-16.30 TTMA1 Tentamen MA1A Methoden van Onderzoek TT MA1A COO-5, 22 L.R. Arends, D. Rizopoulos

Week 12 do 22-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
08.00-22.00 TTBA1 Roostervrij t.b.v. Tentamen 1B3 TT BA1

Week 12 vr 23-03-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
08.00-22.00 TTBA1 Roostervrij t.b.v. Tentamen 1B3 TT BA1
13.00-16.30 TTBA1 Tentamen 1B3 (Dyslectici) TT BA1 Woudestein Leuven, Woudestein Bergen
13.30-16.30 TTBA1 Tentamen 1B3 TT BA1 Woudestein Van der Goot-gebouw M. Michels

Week 15 di 10-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
08.00-22.00 TTBA2 Roostervrij t.b.v. Tentamen 2B2 TT BA2

Week 15 wo 11-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
08.00-22.00 TTBA2 Roostervrij t.b.v. Tentamen 2B2 TT BA2
09.00-12.30 TTBA2 Tentamen 2B2 (Dyslectici) TT BA2 Woudestein Leuven, Woudestein Bergen
09.30-12.30 TTBA2 Tentamen 2B2 TT BA2 Woudestein Van der Goot-gebouw

Week 17 wo 25-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
08.00-22.00 TTBA1 Roostervrij t.b.v. Tentamen 1C1 TT BA1

Week 17 do 26-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
08.00-22.00 TTBA1 Roostervrij t.b.v. Tentamen 1C1 TT BA1
09.00-12.30 TTBA1 Tentamen 1C1 (Dysl) Margriethal S'dam TT BA1
09.30-12.30 TTBA1 Tentamen 1C1 (Margriethal Schiedam) TT BA1 B.C. Tilly, H.J. Metselaar

Week 18 ma 30-04-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
09.00-12.30 HTBA1 Hertentamen 1A1 (Dyslectici) HT BA1 32, 33
09.30-12.30 HTBA1 Hertentamen 1A1 HT BA1 31, 35, 36, 39
13.00-16.30 HTBA3 Hertentamen 3A1 (Dyslectici) HT BA3 32, 33
13.30-16.30 HTBA3 Hertentamen 3A1 HT BA3 31, 35, 36, 39

Week 18 di 01-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
09.00-12.30 HTBA2 Hertentamen 2A1 (Dyslectici) HT BA2 32, 33
09.30-12.30 HTBA2 Hertentamen 2A1 HT BA2 31, 35, 36, 39

Week 18 wo 02-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
09.00-12.30 HTBA1 Hertentamen 1A2 (Dyslectici) HT BA1 32, 33
09.30-12.30 HTBA1 Hertentamen 1A2 HT BA1 31, 36, 39, 35
13.00-16.30 HTBA3 Hertentamen 3C1 (Dyslectici) HT BA3 32, 33
13.30-16.30 HTBA3 Hertentamen 3C1 HT BA3 31, 35, 36, 39

Week 18 do 03-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
09.00-12.30 HTBA2 Hertentamen 2A2 (Dyslectici) HT BA2 32, 33
09.30-12.30 HTBA2 Hertentamen 2A2 HT BA2 31, 35, 36, 39

Week 18 vr 04-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
09.00-12.30 HTBA1 Hertentamen 1B1 (Dyslectici) HT BA1 32, 33
09.00-12.30 HTBA3 Hertentamen 3A2 (Dyslectici) HT BA3 32, 33
09.30-12.30 HTBA1 Hertentamen 1B1 HT BA1 31, 36, 39, 35
09.30-12.30 HTBA3 Hertentamen 3A2 HT BA3 31, 35, 36, 39
13.00-16.30 HTBA2 Hertentamen 2KOW (Dyslectici) HT BA2 32, 33
13.30-16.30 HTBA2 Hertentamen 2KOW HT BA2 31, 35, 36, 39

Week 19 ma 07-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
09.00-12.30 HTBA1 Hertentamen 1B2 (Dyslectici) HT BA1 32, 33
09.30-12.30 HTBA1 Hertentamen 1B2 HT BA1 31, 36, 39, 35

Week 20 do 17-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
08.00-22.00 TTBA3 Roostervrij t.b.v. Tentamen 3B1 TT BA3

Week 20 vr 18-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
08.00-22.00 TTBA3 Roostervrij t.b.v. Tentamen 3B1 TT BA3
09.00-12.30 TTBA3 Tentamen 3B1 (Dyslectici) TT BA3 Woudestein Leuven, Woudestein Baltimore
09.30-12.30 TTBA3 Tentamen 3B1 TT BA3 Woudestein Van der Goot-gebouw

Week 22 di 29-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
08.00-22.00 TTBA2 Roostervrij t.b.v. Tentamen 2B3 TT BA2

Week 22 wo 30-05-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
08.00-22.00 TTBA2 Roostervrij t.b.v. Tentamen 2B3 TT BA2
09.00-12.30 TTBA2 Tentamen 2B3 (Dyslectici) TT BA2 Woudestein Leuven, Woudestein Bergen
09.30-12.30 TTBA2 Tentamen 2B3 TT BA2 Woudestein Van der Goot-gebouw

Week 23 do 07-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
08.00-22.00 TTBA1 Roostervrij t.b.v. Tentamen 1C2 TT BA1

Week 23 vr 08-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
08.00-22.00 TTBA1 Roostervrij t.b.v. Tentamen 1C2 TT BA1
09.00-12.30 TTBA1 Tentamen 1C2 (Dyslectici) TT BA1 Woudestein Hull, Woudestein Baltimore
09.30-12.30 TTBA1 Tentamen 1C2 TT BA1 Woudestein Van der Goot-gebouw A.J.M. Verhoeven, E.L.T. van den Akker

Week 26 do 28-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
08.00-22.00 TTBA1 Roostervrij t.b.v. Tentamen 1AV TT BA1

Week 26 vr 29-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
08.00-22.00 TTBA1 Roostervrij t.b.v. Tentamen 1AV TT BA1
09.00-12.30 TTBA1 Tentamen 1AV (Dyslectici) TT BA1 Woudestein Lund, Woudestein Heidelberg
09.30-12.30 TTBA1 Tentamen 1AV TT BA1 Woudestein Van der Goot-gebouw

Week 27 di 03-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
08.00-22.00 TTBA2 Roostervrij t.b.v. Tentamen 2C1 TT BA2

Week 27 wo 04-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
08.00-22.00 TTBA2 Roostervrij t.b.v. Tentamen 2C1 TT BA2
09.00-12.30 TTBA2 Tentamen 2C1 (Dyslectici) TT BA2 Woudestein Leuven, Woudestein Bergen
09.30-12.30 TTBA2 Tentamen 2C1 TT BA2 Woudestein Van der Goot-gebouw

Week 27 do 05-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
08.00-22.00 TTBA1 Roostervrij t.b.v. Tentamen 1C3 TT BA1
08.00-22.00 TTBA3 Roostervrij t.b.v. Tentamen 3B2 TT BA3

Week 27 vr 06-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
08.00-22.00 TTBA1 Roostervrij t.b.v. Tentamen 1C3 TT BA1
08.00-22.00 TTBA3 Roostervrij t.b.v. Tentamen 3B2 TT BA3
09.00-12.30 TTBA3 Tentamen 3B2 (Dyslectici) TT BA3 Woudestein Leuven, Woudestein Bergen
09.30-12.30 TTBA3 Tentamen 3B2 TT BA3 Woudestein Van der Goot-gebouw
09.30-12.30 TTMA1 Tentamen MA1A Methoden van Onderzoek TT 22 L.R. Arends, D. Rizopoulos
13.00-16.30 TTBA1 Tentamen 1C3 (Dyslectici) TT BA1 Woudestein Leuven, Woudestein Bergen
13.30-16.30 TTBA1 Tentamen 1C3 TT BA1 Woudestein Van der Goot-gebouw J.A. Visser, L.C.G Graaff, de

Week 28 ma 09-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
08.00-22.00 TTBA2 Roostervrij t.b.v. Integratietoets BA2 TT BA2

Week 28 di 10-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
08.00-22.00 TTBA1 Roostervrij t.b.v. Integratietoets BA1 TT BA1
08.00-22.00 TTBA2 Roostervrij t.b.v. Integratietoets BA2 TT BA2
08.00-22.00 TTBA3 Roostervrij t.b.v. Integratietoets BA3 TT BA3
09.00-12.30 TTBA2 Integratietoets BA2 (Dyslectici) TT BA2 Woudestein Leuven, Woudestein Bergen
09.30-12.30 TTBA2 Integratietoets BA2 TT BA2 Woudestein Van der Goot-gebouw

Week 28 wo 11-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
08.00-22.00 TTBA1 Roostervrij t.b.v. Integratietoets BA1 TT BA1
08.00-22.00 TTBA3 Roostervrij t.b.v. Integratietoets BA3 TT BA3
09.00-12.30 TTBA1 Integratietoets BA1 (Dysl) Margriethal S TT BA1
09.30-12.30 TTBA1 Integratietoets BA1 (Margriethal S'dam) TT BA1
13.00-16.30 TTBA3 Integratietoets BA3 (Dysl) Margriethal S TT BA3
13.30-16.30 TTBA3 Integratietoets BA3 (Margriethal S'dam) TT BA3

Week 28 vr 13-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
09.00-12.30 HTBA1 Hertentamen 1B3 (Dyslectici) HT BA1 32, 33
09.30-12.30 HTBA1 Hertentamen 1B3 HT BA1 31, 35, 36, 39

Week 29 ma 16-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
09.00-12.30 HTBA2 Hertentamen 2B1 (Dyslectici) HT BA2 32, 33
09.30-12.30 HTBA2 Hertentamen 2B1 HT BA2 31, 35, 36, 39
13.00-16.30 HTBA1 Hertentamen 1C1 (Dyslectici) HT BA1 32, 33
13.30-16.30 HTBA1 Hertentamen 1C1 HT BA1 31, 35, 36, 39

Week 29 di 17-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
09.00-12.30 HTBA3 Hertentamen 3B1 (Dyslectici) HT BA3 32, 33
09.30-12.30 HTBA3 Hertentamen 3B1 HT BA3 31, 35, 36, 39

Week 29 wo 18-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
09.00-12.30 HTBA2 Hertentamen 2B2 (Dyslectici) HT BA2 32, 33
09.30-12.30 HTBA2 Hertentamen 2B2 HT BA2 31, 35, 36, 39

Week 29 do 19-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
09.00-12.30 HTBA1 Hertentamen 1AV (Dyslectici) HT BA1 32, 33
09.30-12.30 HTBA1 Hertentamen 1AV HT BA1 31, 35, 36, 39

Week 29 vr 20-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
09.00-12.30 HTBA2 Hertentamen 2B3 (Dyslectici) HT BA2 32, 33
09.30-12.30 HTBA2 Hertentamen 2B3 HT BA2 31, 35, 36, 39

Week 30 ma 23-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
09.00-12.30 HTBA1 Hertentamen 1C2 (Dyslectici) HT BA1 32, 33
09.30-12.30 HTBA1 Hertentamen 1C2 HT BA1 31, 35, 36, 39

Week 30 di 24-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
09.00-12.30 HTBA2 Hertentamen 2C1 (Dyslectici) HT BA2 32, 33
09.30-12.30 HTBA2 Hertentamen 2C1 HT BA2 31, 35, 36, 39

Week 30 wo 25-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
09.00-12.30 HTBA1 Hertemtamen 1C3 (Dyslectici) HT BA1 32, 33
09.30-12.30 HTBA1 Hertemtamen 1C3 HT BA1 31, 35, 36, 39
13.00-16.30 HTBA3 Hertentamen 3B2 (Dyslectici) HT BA3 32, 33
13.30-16.30 HTBA3 Hertentamen 3B2 HT BA3 31, 35, 36, 39

Week 30 do 26-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
09.00-12.30 HTBA2 Hertentamen 2 Integratietoets (Dysl) HT BA2 32, 33
09.30-12.30 HTBA2 Hertentamen 2 Integratietoets HT BA2 31, 35, 36, 39

Week 30 vr 27-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten
09.00-12.30 HTBA1 Hertentamen 1 Integratietoets (Dysl) HT BA1 32, 33
09.30-12.30 HTBA1 Hertentamen 1 Integratietoets HT BA1 31, 35, 36, 39
13.00-16.30 HTBA3 Hertentamen 3 Integratietoets (Dysl) HT BA3 32, 33
13.30-16.30 HTBA3 Hertentamen 3 Integratietoets HT BA3 31, 35, 36, 39