17, 1
20-11-2017 (ma) t/m 04-03-2018 (zo)
Geproduceerd door IRIS-Planning op zaterdag 25-11-2017 om 04:27



Week 47 ma 20-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-09.00 BLOK BLOK - LE van Hoogdalem
08.00-09.00 BLOK BLOK - COO-6
08.00-10.15 BLOK BLOK - 35
08.00-13.00 BLOK BLOK - 32
08.00-13.30 BLOK BLOK - 13
08.00-17.00 COM Communicatie - 12
08.00-17.00 ANO Geluidsopname Webinar - CQ-A, CQ-B
08.00-17.00 IAZ BLS H - Poli MDL, afd. inw. en heelkunde - Lokaal-4
08.00-17.00 MA-O 15SOA Vaatchirurgie - 33
08.00-17.00 MA-O 16MAM Trauma - 11
08.00-18.00 STR Stilteruimtes - 22
08.00-22.00 BLOK BLOK - 39, 5, CQ-1B, CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A
08.00-22.00 BLOK BLOK - 25
08.00-22.00 BLOK BLOK - F.B.M. Gan-Creijghton
08.00-22.00 BLOK BLOK - LW Kranenburg
08.30-09.00 ICK-HK Uitleg ICK week, doelstelling (in H-819) ICK Externe ruimte G.J.H. Franssen
08.30-09.00 BLOK BLOK - D Uygun
08.30-09.15 BA1B1 HC.1 Inleiding thema HC BA1 CO-1/2 R. Zietse, K.A.T. Boomars, OC Manintveld
08.30-10.30 BA3A2 VO.2 Vruchtbaarheidsstoornissen VO 11, 12, 13, 14, 15 2, 7, 8, 9, 10 J.S.E. Laven, R.H.M. Dykgraaf, I. Schipper, S.H. Benneheij, P. Wijngaard-Boom
08.30-10.30 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 01 PKV-A J. Damen
08.30-10.30 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 02 PKV-E G.H.M. Leunissen
08.30-10.30 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 04 PKV-B MHE Elbers
08.30-10.30 BA2SW SW.5 Samenwerken 5 VO 06 29 M Hermus
08.30-10.30 BA2SW SW.5 Samenwerken 5 VO 30 37 JAB Hopman
08.30-12.30 ZA-MIN Minor Kinderverpleegkundige - 23
08.30-13.30 BLOK BLOK - CS Ramsaran F
08.30-17.00 IAZ Interventie Cardiologie 68 - Lokaal-2
08.30-17.00 RDL S-17 SAM - 28
08.30-17.30 IAZ Instructeursopleiding BLS - Lokaal-7
08.45-10.45 KT3900 WG.1 Patientveiligheid VO KT3900.06 34 SH Hidding
09.00-10.30 MNEU-1_14, MNEU-3_14 Labtalks - MNEU CO-4
09.00-10.45 NB1110 HC Chemistry 2 Thermodynamics HC 36 J.A. van der Knaap
09.00-12.00 ANO onderhoud AVO - COO-3
09.00-12.00 RDL S-17 Examen MBR - 31
09.00-12.30 ZA-DIV, HO, ONCO, PAL Kwaliteitscievergadering - CQ-U
09.00-13.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte HR Taal
09.00-13.00 ICK-NEU Neurologisch onderzoek ICK PKV-D F. van Kooten
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 1e jaar B - 24
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 2e jaar B - 26
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 3e jaar B - 27
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 1e jaar A - 4
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 2e Jaar A - 15
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 3e jaar A - 20
09.00-17.00 II Master I&I - COO-6
09.00-17.00 MNEU-2_20 Optical Imaging + microscopen - EE-1473
09.10-11.00 ICK-HK Ond. en LO van bovenste & onderste extr. ICK PKV-C G.J.H. Franssen
09.30-10.15 BA1B1 HC.2 Microsc. anatomie: hart en bloedvaten HC BA1 CO-1/2 JH von der Thusen
09.30-10.15 KT2951 HC Ethiek en Techniek 1 HC KT2951 CQ-1Da/b I.D. de Beaufort
09.30-15.00 NIHES EP03 - Querido zaal
10.15-11.00 NB2032 HC.9 Evo-devo HC 35 J. Gribnau, W.M. Baarends
10.30-11.15 BA1B1 HC.3 Iongradienten en membraanpotentiaal HC BA1 CO-1/2 A.J.M. Verhoeven
10.30-11.15 KT2951 HC Ethiek en Techniek 2 HC KT2951 CQ-1Da/b I.D. de Beaufort
10.45-12.45 BA2CV CV.30 Medische technieken 5 - abdomen VO 30 PKV-B MHE Elbers
10.45-12.45 BA2CV CV.32 Medische technieken 6 verdieping thorax VO 12 PKV-A, PKV-D11 (Harvey) G.H.M. Leunissen
10.45-12.45 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 23 8 D Uygun
10.45-12.45 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 31 PKV-E M. Vojinovic-Novakovic
10.45-12.45 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 04 2 R. de Jongh
10.45-12.45 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 05 37 AHE van Beeck
10.45-12.45 BA3KOP Klinisch Obductie Practicum Bachelor 3 VO 28, 30 C-034 J.M. Kros
10.45-12.45 BA2SW SW.5 Samenwerken 5 VO 03 29 M Hermus
10.45-12.45 BA2SW SW.5 Samenwerken 5 VO 20 7 L van Raalten-Ben Salah
10.45-22.00 BLOK BLOK - 34
11.00-11.30 ICK-HK Grote visite traumatologie (in H-819) ICK Externe ruimte G.J.H. Franssen
11.00-12.00 MAIG2 IWC.2 Bespr. ZO.3 en ZO.4 (verpl) IWC CO.1707 - CO.1709 38 N.W. de Jong, M.S. van Maaren
11.15-12.00 NB2032 HC.10 Evo-devo HC 35 J. Gribnau, W.M. Baarends
11.15-13.00 NB1110 HC Chemistry 2 Molecular spectroscopy HC 36 J.A.A. Demmers
11.30-12.15 BA1B1 HC.4 Iongkanalen en hartpotentialen HC BA1 CO-1/2 A.J.M. Verhoeven
11.30-12.30 ICK-HK Zelfstudie ABCDE module ICK 10 G.J.H. Franssen
11.30-13.00 ANO Seminar MGZ - CO-3
11.30-13.30 KT2901 KTA Algemene inhaalles KTA VO KT2901 PKV-C HG Rijksen
12.00-13.30 AOO Werkoverleg PKV - CQ-5C
12.00-17.00 COM Communicatie - 9
12.15-13.00 NB2032 Evo-devo lunchbreak discussion WC 35 J. Gribnau, W.M. Baarends
12.30-13.30 BA2CV CV.31a Opname VO 26 PKV-KA
12.30-13.30 BA2CV CV.31a Opname VO 28 PKV-KB
12.30-17.00 BKO Hoorcollege geven - 10
13.00-14.00 ANO Seminar MGZ - CO-3
13.00-15.00 ICK-HK Scope 2a Heelkunde (verpl) SCOPE 17_32a, 17_32b 32 P.E. Swart
13.00-15.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte HR Taal
13.00-15.30 AST Activiteitencie. Nanobiology - 14
13.00-16.00 IAZ Ergocoachtraining - Lokaal-11
13.00-16.30 EDU Presentation Skills & Pitches - 37
13.00-17.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 1 F. van Kooten
13.00-17.00 RDL S-17 BVP - 3
13.15-14.00 NB2032 HC.11 Evo-devo HC 35 J. Gribnau, W.M. Baarends
13.30-14.15 BA3A2 HC.1 Cyclusstoornissen HC BA3 CO-1/2 I. Schipper
13.30-14.30 MAIG2 IWC.2 Bespr. ZO.3 en ZO.4 (verpl) IWC CO.1710 - CO.1712 21 N.W. de Jong, M.S. van Maaren
13.30-15.30 BA2A10 VO.1 Pathologie van het mammacarcinoom VO 21, 22, 23, 24, 25 COO-3 C.H.M. van Deurzen
13.30-15.30 BA2CV CV.29 Gespreksvaardigheden 6 VO 06 8 M Hermus
13.30-15.30 BA2CV CV.29 Inhaal Gespreksvaardigheden 5 VO BA2 2 JAB Hopman
13.30-15.30 BA2SW SW.5 Samenwerken 5 VO 29 7 L van Raalten-Ben Salah
13.30-15.30 KT2201 HC Hoorcollege HC KT2201 CQ-1Da/b
13.30-15.30 KT3900 WG.1 Patientveiligheid VO KT3900.04 13 A.M.P. Linsen
13.30-17.30 MAIG2 VO.3 SkillsPlaza infuus/venapunctie (verpl) VO CO.1707 - CO.1708 Lokaal-6 MHE Elbers, F van Rosse
13.45-15.30 NB4030 HC Engineering Genetic Information HC 23 J.H.G. Lebbink
14.00-16.00 NB1031 WC WC NB1031 Introduction to Nanobiology WC Lokaal-3 C.L. Wyman, J. Pothof
14.00-18.00 Skills Oefenen onder begeleiding - CQ-3B
14.15-15.00 NB2032 HC.12 Evo-devo HC 35 J. Gribnau, W.M. Baarends
14.30-15.15 BA3A2 HC.2 Erfelijkheidsond, couns. & kinderwens HC BA3 CO-1/2 F. Petrij
15.00-17.00 NIHES EP03 - 36
15.00-17.15 BLOK BLOK - 35
15.00-22.00 BLOK BLOK - 32
15.15-17.15 ICK-KG Scope 3a Kindergeneeskunde (verpl) SCOPE 17_20a, 17_20b 38, 21 AHE van Beeck
15.30-16.15 BA3A2 HC.3 Chirurgische asp. van onvruchtbaarheid HC BA3 CO-1/2 W.P.A. Boellaard
15.30-17.00 MScMM MM-GEN - 6
15.45-17.30 NB4030 WC Engineering Genetic Information WC 23 J.H.G. Lebbink
15.45-17.45 BA2A10 VO.1 Pathologie van het mammacarcinoom VO 26, 27, 28, 29, 30 COO-5 C.H.M. van Deurzen
15.45-17.45 BA2SW SW.5 Inhaal Samenwerken 5 VO BA2 2 JAB Hopman
15.45-17.45 KT2201 BG Oefenopgaven WC KT2201 CQ-1Da/b
15.45-17.45 KT3900 WG.1 Patientveiligheid VO KT3900.05 13 A.M.P. Linsen
16.15-18.15 BA1B1 Integriteitsceremonie Bachelorverklaring SYMP BA1 Externe ruimte J.G.M. Aartsen, I.D. de Beaufort, F. van Kooten, W.W. van den Broek, A.M. Woltman, J.P.T.M. van Leeuwen Inloop vanaf 15.00 uur, kom op tijd\Week_Amount:1
16.30-17.30 MAKNT Her Mak-toets DKO - COO-3
16.30-17.15 BA3A2 HC.4 Vruchtbaarheidsprobl.: genetische aspect HC BA3 CO-1/2 F. Petrij
17.00-22.00 BLOK BLOK - COO-6
17.00-22.00 BLOK BLOK - 33
17.15-22.00 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
17.15-22.00 BLOK BLOK - 35
17.45-22.00 BLOK BLOK - 13
18.00-20.30 Skills Module hechten en knopen - PKV-A
18.30-21.30 HOCL HC jaarklas 2017 - 3
18.59-20.59 MAIG2 ZO.3 Allergische reacties (incl anafylaxie) ZO CO.1707 - CO.1712 N.W. de Jong
19.00-19.05 MAIG2 ZO.G Geneesmiddel van de week ZO CO.1707 - CO.1712 F van Rosse
19.00-21.00 AST - MFVR & RvA MFVR - 1
19.05-20.05 MAIG2 ZO.P Pscribe-opdracht geint Farmaco ZO CO.1707 - CO.1712 F van Rosse
19.59-22.59 BA1B1 ZO.1 Bloedvaten en microcirculatie ZO BA1 JH von der Thusen
19.59-23.59 ICK-PSY Tussentijdse beoordeling CO17.08 ZO S Redeker
20.59-22.59 BA3A2 ZO.1 (In)fertiliteitsdiagnostiek & behand. ZO BA3 J.S.E. Laven
20.59-22.59 MAIG2 ZO.KR2 Voorber KR 2e lijn: Gewrichtsklachten ZO CO.1707 - CO.1712 M. Vis
20.59-23.59 BA2A10 ZO.3 Land bevolkingsonderzoek borstkanker ZO BA2 H.J. de Koning, J. Fracheboud
22.59-23.59 MAIG2 ZO.7 SkillsPlaza infuus / venapunctie ZO CO.1707 - CO.1712 MHE Elbers, W.B. de Koning

Week 47 di 21-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-08.45 BLOK BLOK - 35
08.00-11.00 IAZ Circulatie 65 - COO-3
08.00-17.00 ME Medisch Ethiek - 32
08.00-17.00 IAZ Trauma - Lokaal-5, Lokaal-B, Lokaal-C
08.00-17.00 MA-O 15SOA Vaatchirurgie - 33
08.00-17.45 BLOK BLOK - LE van Hoogdalem
08.00-22.00 BLOK BLOK - 13, 25, 34, COO-6, CQ-1B, CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A
08.00-22.00 BLOK BLOK - CS Ramsaran
08.00-22.00 BLOK BLOK - LW Kranenburg
08.30-09.15 BA1B1 HC.5 Rechtvaardigheid HC BA1 CO-1/2 I.D. de Beaufort
08.30-09.30 MAIG2 VO.1 KR2e lijn Lymfadenop/gewrichtskl (verpl) VO CO.1707 - CO.1708 7 P.M. van Hagen, V.A.S.H. Dalm, M. Vis
08.30-09.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
08.30-10.30 BA2A10 VO.1 Pathologie van het mammacarcinoom VO 06, 07, 08, 09, 10 COO-5 C.H.M. van Deurzen
08.30-10.30 BA2A10 VO.2 Genet counseling (verpl; meld in OWR-31) VO 13, 14, 15 31, 15 F. Petrij, A. Wagner, S.R. Riedijk, M.F. van Dooren
08.30-10.30 BA2A10 VO.2 Genet counseling (verpl; meld in OWR-39) VO 16, 17, 20 39, 3 F. Petrij, A. Wagner, S.R. Riedijk, M.F. van Dooren
08.30-10.30 BA3A2 VO.3 Counseling bij geass. voortpl. (verpl) VO 01, 02, 03, 04, 05 10, 12, 5, 6 D Lo Fo Wong, L van Raalten-Ben Salah, M.S. Visser, M Hermus
08.30-10.30 BA2CV CV.30 Medische technieken 5 - abdomen VO 11 PKV-A JGM Kievit
08.30-10.30 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 24 9 A. van t Spijker
08.30-10.30 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 11 PKV-D MA Pellikaan-van der Veer
08.30-10.30 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 14 PKV-E GCA Peelen, EE Plouvier
08.30-10.30 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 08 11 WME Rol
08.30-10.30 ICK-NEU Scope 5a Neurologie (verpl) SCOPE 16_50a, 16_50b 1, 2 AHE van Beeck
08.30-10.30 BA2KR CV.26 Klinisch redeneren 5 VO 27 28 M Kooijman
08.30-10.30 IAZ Trauma - Lokaal-3
08.30-12.00 ICK-HK Centr. & perifeer vaatlijden (in H-819) ICK Externe ruimte G.J.H. Franssen
08.30-12.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 30 PKV-B+PKV-KB G.H.M. Leunissen
08.30-12.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 31 PKV-C+PKV-KC M. Vojinovic-Novakovic
08.30-12.30 ZA-MIN Minor Kinderverpleegkundige - CQ-1A
08.30-13.15 BA1B1 Opb Van hartactiviteit naar ECG VO EE-1473 J.J.M. Pel, M.L. van der Heyden
08.30-17.00 IAZ Interventie Cardiologie 68 - Lokaal-2
08.30-17.00 IAZ Circulatie 65 - 23
08.30-17.00 IAZ Circulatie 65 - Lokaal-16
08.30-17.00 OG Mrt'17 Obstetrieverpleegkundige - 14
08.30-17.00 RDL S-17 BVP - Lokaal-15
08.30-22.00 BLOK BLOK - D Uygun
08.45-09.45 KT3301 HC.4 Pathologie van pancr. en dunne darm HC KT3301 35 M.J. Bruno
09.00-09.30 HAOPL HAOPL ophalen Fantomen 72
09.00-12.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte HR Taal
09.00-12.30 MNEU-2_20 Optical Imaging - 4
09.00-12.30 PROM Cursus Scientific English - 8
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 20
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 21
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 24
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 26
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 27
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 29
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 30
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 38
09.30-10.15 BA1B1 HC.6 Elektrische activiteit van de hartspier HC BA1 CO-1/2 SA Wijchers
09.30-10.30 MAIG2 VO.1 KR2e lijn Lymfadenop/gewrichtskl (verpl) VO CO.1709 - CO.1710 7 P.M. van Hagen, V.A.S.H. Dalm, M. Vis
09.30-11.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
09.30-17.00 Co-HAG OCO RP/KmK VO Externe ruimte G Elshout, WTM Enthoven
09.45-10.45 KT3301 VO.1 VO 1 Terugkommoment VO KT3301 35 M.P. Peppelenbosch
10.00-11.00 ANO 2-wekelijks Functioneel Beheer Zorgsuit - CQ-A
10.00-12.00 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR 22
10.00-12.00 II Cursus Pop.Dynamics - CQ-F1
10.00-17.00 NIHES EP03 - 36
10.30-11.15 BA1B1 HC.7 Contractie van de hartspier HC BA1 CO-1/2 A.J.M. Verhoeven
10.45-11.45 MAIG2 VO.1 KR2e lijn Lymfadenop/gewrichtskl (verpl) VO CO.1711 - CO.1712 7 P.M. van Hagen, V.A.S.H. Dalm, M. Vis
10.45-11.45 KT1951 HC Validiteit/betrouwarheid/gevoeligh HC KT1951 CO-4 J.B.J. Bussmann
10.45-11.45 KT3301 VO.2 Casuistiek pancr. en dunne darm VO KT3301 35 M.P. Peppelenbosch
10.45-12.45 BA2A10 VO.2 Genet counseling (verpl; meld in OWR-31) VO 07, 08, 09 31, 15 F. Petrij, A. Wagner, S.R. Riedijk, M.F. van Dooren
10.45-12.45 BA2A10 VO.2 Genet counseling (verpl; meld in OWR-39) VO 10, 11, 12 39, 3 F. Petrij, A. Wagner, S.R. Riedijk, M.F. van Dooren
10.45-12.45 BA3A2 VO.3 Counseling bij geass. voortpl. (verpl) VO 06, 07, 08, 09, 10 10, 12, 5, 6 D Lo Fo Wong, L van Raalten-Ben Salah, M.S. Visser, M Hermus
10.45-12.45 BA2CV CV.30 Medische technieken 5 - abdomen VO 19 PKV-D MA Pellikaan-van der Veer
10.45-12.45 BA2CV CV.30 Medische technieken 5 - abdomen VO 32 PKV-E W.B. de Koning
10.45-12.45 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 17 1 R. de Jongh
10.45-12.45 BA3KOP Klinisch Obductie Practicum Bachelor 3 VO 24, 26 C-034 J.M. Kros
10.45-12.45 BA2SW SW.5 Samenwerken 5 VO 02 9 WME Rol
10.45-13.45 ICK-NEU Mentorgesprekken Scope 5a (verpl) SCOPE 16_50a, 16_50b AHE van Beeck
11.00-13.00 BA2KR CV.42 Klinisch redeneren 8 Boijmans Beuningen VO 17 P. de Bos
11.15-18.00 STR Stilteruimtes - COO-3
11.30-12.15 BA1B1 HC.8 Lichaam in balans -Gesch. vd fysiologie HC BA1 CO-1/2 TC Bolt, N. Jacobs
11.30-12.30 BA2CV CV.31a Opname VO 24 PKV-KA
11.30-13.30 AOO Promotie Dr. Biederman - Querido zaal, Foyer-Q
11.45-12.15 ICK-KG Nabespr. E-learn. kinderdosering(Sh-3704 ICK Externe ruimte I.H. van der Sijs
11.45-12.45 KT3301 HC.11 Lever ziektebeelden, opsp. en chir. HC KT3301 35 R.J. de Knegt
12.00-13.00 MAIG2 IWC.1 Bespr. ZO.1 + ZO.2 (verpl) IWC CO.1707 - CO.1709 CQ-5G V.A.S.H. Dalm, P.M. van Hagen
12.00-13.00 KT1951 HC Diagnostisch onderzoek HC KT1951 CO-4 P.W. Moorman
12.00-17.00 IAZ Trauma - Lokaal-3
12.30-16.30 ANO Ondernemingsraad - CQ-1Da
12.30-13.15 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 22 2 A. Beerthuizen
12.30-13.30 BA2CV CV.31a Opname VO 20 PKV-KA
12.30-13.30 BA2CV CV.31a Opname VO 23 PKV-KB
12.30-13.30 AST - MFVR-bestuur - CQ-1C
12.30-16.30 EDU PET groep 3 - 7
12.30-17.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte HR Taal
12.30-17.00 WV_WC Kwaliteitscie. Wondopleidingen - CQ-F1
12.30-22.00 AOO Promotie - Professoren vergaderkamer
12.45-13.30 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 07 9 M.S. Visser
12.45-13.30 BLOK BLOK - 39
12.45-13.45 BLOK BLOK - 35
12.45-14.45 KOW-MPP MPP Introductiecollege - CQ-1A A. van t Spijker
12.45-22.00 BLOK BLOK - 5
13.00-14.00 AST IFMSA Rotterdam - 10
13.00-15.00 BA2KR CV.26 Klinisch redeneren 5 VO 07 8 APJM van den Hurk
13.00-15.00 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR 22
13.00-17.00 ICK-HK ICK Heelkunde/mamma onderwijs ICK 1 G.J.H. Franssen
13.00-17.00 IAZ Obstetrieverpleegkundige (ABCDE) - Lokaal-10, Lokaal-11
13.00-22.00 BLOK BLOK - G.H.M. Leunissen
13.30-16.30 MNEU-1_3 Sensory systems 5 - MNEU 4
13.30-14.15 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 37 9 D Lo Fo Wong
13.30-14.15 BA3A2 HC.5 Onvruchtbaarheid & gezondheid HC BA3 CO-1/2 J.S.E. Laven
13.30-15.30 BA1B1 VO.1 Microsc anatomie & patho hart/bloedvaten VO 01, 02, 03, 04, 05 COO-5 JH von der Thusen, C.J. Vissers
13.30-15.30 BA1B1 VO.2 Van hartactiviteit naar ECG VO 17, 18, 19, 20 EE-1473 J.J.M. Pel, M.L. van der Heyden
13.30-15.30 BA2A10 VO.2 Genet counseling (verpl; meld in OWR-31) VO 01, 02, 03 31, 15 F. Petrij, A. Wagner, S.R. Riedijk, M.F. van Dooren
13.30-15.30 BA2A10 VO.2 Genet counseling (verpl; meld in OWR-39) VO 04, 05, 06 6, 39 F. Petrij, A. Wagner, S.R. Riedijk, M.F. van Dooren
13.30-15.30 BA2CV CV.30 Medische technieken 5 - abdomen VO 31 PKV-E MA Pellikaan-van der Veer
13.30-15.30 BA2KR CV.42 Klinisch redeneren 8 Boijmans Beuningen VO 18 P. de Bos
13.30-15.30 KT1901 WG.2 Reflectie VO KT1901.05 28 A.M.P. Linsen
13.30-15.30 KT1901 WG.2 Reflectie VO KT1901.03 12
13.30-15.30 AOO Promotie Dr. Breukelen- van der Stoep - Querido zaal, Foyer-Q
13.30-16.30 MA1PKV APC.6a Consult interne geneeskunde VO CO.1707 - CO.1708 PKV-A+PKV-KA EE Plouvier
13.30-16.30 MA1PKV APC.6a Consult interne geneeskunde VO CO.1709 - CO.1710 PKV-B+PKV-KB M. Vojinovic-Novakovic
13.30-16.30 MA1PKV APC.6a Consult interne geneeskunde VO CO.1711 - CO.1712 PKV-C+PKV-KC W.B. de Koning
13.30-22.00 BLOK BLOK - JGM Kievit
14.00-15.00 AST Vergadering IFMSA-Rotterdam - 10
14.00-16.00 IAZ Kwaliteit Zorgkern Systeemzieken - BLS H - Lokaal-12
14.00-16.00 RDL RDL - 37
14.00-17.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 2 F. van Kooten
14.00-18.00 Skills Oefenen onder begeleiding - CQ-3B
14.30-15.15 BA3A2 HC.6 Geassisteerde voortplantingstechnieken HC BA3 CO-1/2 R.H.M. Dykgraaf
14.50-16.00 AOO Overleg rooster GYN/VK - 72
15.00-16.30 KOW-MPP MPP KEU 3.01 - casus 1 - 8 WME Rol
15.00-16.30 KOW-MPP MPP KEU 3.03 - casus 1 - CQ-1A A. van t Spijker
15.00-16.30 KOW-MPP KEU 3.02 - casus 1 - 11 L van Raalten-Ben Salah
15.15-17.00 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
15.30-16.30 AST IFMSA-Rotterdam - 12
15.30-17.00 MScMM MM-GEN - 3
15.30-17.30 KT1901 WG.2 Reflectie VO KT1901.04 28 A.M.P. Linsen
15.30-17.30 AOO Promotie Dr. Massolt - Querido zaal, Foyer-Q
15.30-22.00 BLOK BLOK - 39
15.45-17.00 BLOK BLOK - 35
15.45-17.45 BA1B1 VO.1 Microsc anatomie & patho hart/bloedvaten VO 06, 07, 08, 09, 10 COO-5 JH von der Thusen, C.J. Vissers
15.45-17.45 BA1B1 VO.2 Van hartactiviteit naar ECG VO 29, 30, 31, 32 EE-1473 J.J.M. Pel, M.L. van der Heyden
15.45-17.45 BA3A2 VO.1-DIGIMIC Microsc. bouw v d vrouwelijke genitalien VO 11, 12, 13, 14, 15 22 P.C. Ewing-Graham, J.A. Visser
15.45-17.45 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 21 10 AHE van Beeck
15.45-17.45 KT1901 WG.2 Reflectie VO KT1901.02 9
15.45-21.00 IAZ BLS H/ABCDE Heelkunde - Lokaal-7
16.00-18.30 RTL Toets SH 5ABR - 31
16.30-18.00 ANO DB COCR - 8
16.45-17.45 MAIG2 RB Resp coll farmacoth-overview (verpl) RB CO.1707 - CO.1709 21 A.G. Vulto, T. van Gelder, F van Rosse
17.00-18.00 AST IFMSA Rotterdam - 1
17.00-18.30 AST IFMSA-Rotterdam - 3
17.00-20.00 ANO Plenair Stafconvent - CO-1, Foyer-C
17.00-21.00 AST - MORE - 39
17.00-22.00 BLOK BLOK - 33, 32
17.30-19.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
18.00-19.00 AST IFMSA-Rotterdam - 12
18.00-19.30 Skills Module Blaascatheterisatie - PKV-A
18.59-19.59 MAIG2 ZO.5 Leukemie ZO CO.1707 - CO.1712 A.E.C. Broers, A.W. Rijneveld
18.59-22.59 BA1B1 ZO.2 Elektrische activiteit van de hartspier ZO BA1 J.J.M. Pel
19.00-21.00 AST STOLA - 4
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - CQ-U, CQ-F1, Lokaal-2, Lokaal-3, Lokaal-15, Lokaal-16
19.59-22.59 MAIG2 ZO.4 Reacties op geneesmiddelen ZO CO.1707 - CO.1712 R. Gerth van Wijk, A.G. Vulto
19.59-23.59 BA3A2 ZO.2 Obesitas, PCOS en onvruchtbaarheid ZO BA3 J.S.E. Laven
20.00-22.00 BLOK BLOK - 35
20.00-22.00 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
21.59-23.59 BA2A10 ZO.4 Mamma-reconstructies (eZO) ZO BA2 EML Corten
22.59-23.59 MAIG2 ZO.3 Allergische reacties (incl anafylaxie) ZO CO.1707 - CO.1712 N.W. de Jong

Week 47 wo 22-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
07.00-17.00 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
08.00-09.00 BLOK BLOK - LE van Hoogdalem
08.00-10.45 BLOK BLOK - 25, 32
08.00-10.45 BLOK BLOK - 34
08.00-10.45 BLOK BLOK - CQ-3A
08.00-13.00 STR Stilteruimtes - COO-5
08.00-15.45 BLOK BLOK - CQ-3C
08.00-17.00 EDU Shared descision making - Lokaal-3
08.00-17.00 IAZ Reanimatie BHV - Lokaal-12
08.00-17.00 MA-O 15SOA Vaatchirurgie - Lokaal-15
08.00-17.00 MA-O 16MAM Trauma - 11
08.00-17.00 MA-O MBR S17 Verpl.techn.vaardigheden - Lokaal-A, Lokaal-B
08.00-18.30 IAZ Herkennen Vitaal Bedreigde Patient - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-5
08.00-22.00 BLOK Kranenburg - LW Kranenburg
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-5A, CQ-4A, CQ-1B, COO-6
08.30-09.30 BA2CV CV.31a Opname VO 11 PKV-KA
08.30-09.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
08.30-10.30 BA1B1 VO.2 Van hartactiviteit naar ECG VO 01, 02, 03, 04 EE-1473 J.J.M. Pel, M.L. van der Heyden
08.30-10.30 BA2A10 VO.2 Genet counseling (verpl; meld in OWR-31) VO 31, 32 31, 15 F. Petrij, A. Wagner, S.R. Riedijk, M.F. van Dooren
08.30-10.30 BA2A10 VO.2 Genet counseling (verpl; meld in OWR-39) VO 28, 23 39, 33 F. Petrij, A. Wagner, S.R. Riedijk, M.F. van Dooren
08.30-10.30 BA3A2 VO.2 Vruchtbaarheidsstoornissen VO 21, 22, 23, 24, 25 2, 7, 8, 9, 10 R.H.M. Dykgraaf, I. Schipper, S.H. Benneheij, P. Wijngaard-Boom, J. Brouwer
08.30-10.30 BA3A2 VO.3 Counseling bij geass. voortpl. (verpl) VO 16, 17, 18, 19, 20 12, 5, 6, 13 JAB Hopman, A. van t Spijker, LE van Hoogdalem, R. de Jongh
08.30-10.30 BA2CV CV.30 Medische technieken 5 - abdomen VO 10 PKV-E W Couprie
08.30-10.30 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 26 1 CS Ramsaran
08.30-10.30 BA2KR CV.26 Klinisch redeneren 5 VO 18 37 M.J.E. van Rijn
08.30-10.30 AOO APA1 - MA.3 HRO PKV-B+PKV-KB M. Vojinovic-Novakovic
08.30-10.30 AOO APA2 - MA.3 HRO PKV-C+PKV-KC G.H.M. Leunissen
08.30-12.30 MAIG2 VO.3 SkillsPlaza infuus/venapunctie (verpl) VO CO.1711 - CO.1712 Lokaal-6 AM Bohnen, F van Rosse
08.30-17.00 ZM Ziekenhuismanagement - CQ-F1
08.30-17.00 MAIG2 Stage Radiologie - CO.1708
08.30-17.00 IAZ Instructeursopleiding BLS - Lokaal-14, Lokaal-7
08.30-17.00 OG Mrt'17 Obstetrieverpleegkundige - 14
08.30-22.00 AOO Promotie - Professoren vergaderkamer
08.30-22.00 BLOK BLOK - D Uygun
09.00-10.30 ICK-HK RISK Anesthesiologie ICK PKV-A M. Klimek
09.00-10.30 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR 35
09.00-12.00 II Cursus Pop.Dynamics - COO-3
09.00-12.30 MNEU-2_20 Optical Imaging - 4
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 20
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 21
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 24
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 26
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 27
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 29
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 30
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 38
09.00-16.30 HAOPL HAOPL Nieuwe opleiders - 23
09.00-17.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte HR Taal
09.00-17.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 28 F. van Kooten
09.00-17.00 ANO Boeking via Servicedesk - CO-3
09.30-10.30 BA2CV CV.31a Opname VO 14 PKV-KA
09.30-11.00 MScMM MM-GEN - Lokaal-16
09.30-11.30 AOO Promotie Dr. Polak - Querido zaal, Foyer-Q
10.00-17.00 NIHES SC07 - Lokaal-2
10.30-12.00 ICK-HK RISK Heelkunde ICK PKV-A M Naas
10.45-11.30 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 02 34 LE Swart
10.45-11.30 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 03 37 NH van Mil
10.45-11.30 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 04 CQ-3A CGF van Lanschot
10.45-12.15 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR 35
10.45-12.45 BA1B1 VO.2 Van hartactiviteit naar ECG VO 37, 38, 39, 40 EE-1473 J.J.M. Pel, M.L. van der Heyden
10.45-12.45 BA2A10 VO.2 Genet counseling (verpl; meld in OWR-31) VO 26, 27, 22 31, 33 F. Petrij, A. Wagner, S.R. Riedijk, M.F. van Dooren
10.45-12.45 BA2A10 VO.2 Genet counseling (verpl; meld in OWR-39) VO 29, 30 39, 32 F. Petrij, A. Wagner, S.R. Riedijk, M.F. van Dooren
10.45-12.45 BA3A2 VO.2 Vruchtbaarheidsstoornissen VO 26, 27, 28, 29, 30 2, 7, 8, 9, 10 R.H.M. Dykgraaf, I. Schipper, S.H. Benneheij, P. Wijngaard-Boom, J. Brouwer
10.45-12.45 BA3A2 VO.3 Counseling bij geass. voortpl. (verpl) VO 21, 22, 23, 24, 25 12, 5, 6, 13 A. van t Spijker, AHE van Beeck, LE van Hoogdalem, R. de Jongh
10.45-12.45 BA2KOP Klinisch Obductie Practicum Bachelor 2 VO 24, 25 C-034 J.M. Kros
10.45-12.45 AOO KV1 - MA.3 HRO PKV-C+PKV-KC W Couprie
10.45-12.45 AOO KV2 - MA.3 HRO PKV-B+PKV-KB G.H.M. Leunissen
10.45-14.30 HAOPL HAOPL VGG 2GGZ-1 -> 2sep-klin1 - 1
11.00-12.00 AST IFMSA Rotterdam - CQ-5C
11.00-13.00 BA2KR CV.42 Klinisch redeneren 8 Boijmans Beuningen VO 19 M.J.E. van Rijn
11.30-13.00 BA1A10 TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) TB 04 37 CGF van Lanschot
11.30-13.00 BLOK BLOK - 34
11.30-13.30 AOO Promotie Dr. Visser - Querido zaal, Foyer-Q
11.30-15.45 BLOK BLOK - CQ-3A
12.00-13.30 ICK-HK RISK Intensieve Care ICK PKV-A J.D. Weigel
12.30-13.30 AST - Cursus PR - Lokaal-16
12.30-13.30 AST - MFVR - CQ-5C
12.45-13.30 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 01 2 S.G. Heil
12.45-13.30 BLOK BLOK - 5
12.45-13.30 BLOK BLOK - 32
12.45-13.30 BLOK BLOK - 33
12.45-13.30 BLOK BLOK - 39
12.45-22.00 BLOK BLOK - 13
13.00-16.15 HAOPL HAOPL AVG verpl - 4
13.00-16.15 HAOPL HAOPL Vrij in te delen - 34
13.00-17.00 KT3301 WC Practicum 4: Histologische beoordeling WC KT3301 35 M.J.M. Smits, J. Kwekkeboom
13.00-18.00 STR Stilteruimtes - COO-3
13.30-14.30 BLOK BLOK - 25
13.30-15.30 BA1B1 VO.1 Microsc anatomie & patho hart/bloedvaten VO 36, 37, 38, 39, 40 COO-5 JH von der Thusen, C.J. Vissers
13.30-15.30 BA1B1 VO.2 Van hartactiviteit naar ECG VO 13, 14, 15, 16 EE-1473 J.J.M. Pel, M.L. van der Heyden
13.30-15.30 BA2A10 VO.2 Genet counseling (verpl; meld in OWR-31) VO 19, 21, 18 31, 33 F. Petrij, A. Wagner, S.R. Riedijk, M.F. van Dooren
13.30-15.30 BA2A10 VO.2 Genet counseling (verpl; meld in OWR-39) VO 24, 25 39, 32 F. Petrij, A. Wagner, S.R. Riedijk, M.F. van Dooren
13.30-15.30 BA3A2 VO.1-DIGIMIC Microsc. bouw v d vrouwelijke genitalien VO 16, 17, 18, 19, 20 22 P.C. Ewing-Graham, J.A. Visser
13.30-15.30 BA3A2 VO.3 Counseling bij geass. voortpl. (verpl) VO 11, 12, 13, 14, 15 10, 12, 5, 6 AHE van Beeck, JAB Hopman, LE van Hoogdalem, M Hermus
13.30-15.30 BA2CV CV.30 Medische technieken 5 - abdomen VO 16 PKV-E A. van der Velden
13.30-15.30 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 25 PKV-D M. Vojinovic-Novakovic
13.30-15.30 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 26 2 CS Ramsaran
13.30-15.30 BA2KR CV.42 Klinisch redeneren 8 Boijmans Beuningen VO 20 M.J.E. van Rijn
13.30-15.30 AOO Promotie Dr. Das - Querido zaal, Foyer-Q
13.30-17.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 02 PKV-A+PKV-KA G.H.M. Leunissen
13.30-17.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 27 PKV-B+PKV-KB EE Plouvier
13.30-17.30 MAIG2 VO.3 SkillsPlaza infuus/venapunctie (verpl) VO CO.1709 - CO.1710 Lokaal-6 F van Rosse , AM Bohnen
14.00-18.00 Skills Oefenen onder begeleiding - CQ-3B
14.30-22.00 BLOK BLOK - 25
15.30-17.30 AOO Promotie Dr. Borkent - Querido zaal, Foyer-Q
15.30-22.00 BLOK BLOK - 5, 32, 33
15.30-22.00 BLOK BLOK - 39
15.45-16.30 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 16 1 R.J. Rottier
15.45-16.30 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 38 37 Y Klaver
15.45-16.30 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 39 CQ-3A EA Rieff
15.45-16.30 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 40 CQ-3C L.J. van der Giessen
15.45-17.45 BA1B1 VO.1 Microsc anatomie & patho hart/bloedvaten VO 11, 12, 13, 14, 15 COO-5 JH von der Thusen, C.J. Vissers
15.45-17.45 BA1B1 VO.2 Van hartactiviteit naar ECG VO 33, 34, 35, 36 EE-1473 J.J.M. Pel, M.L. van der Heyden
15.45-17.45 BA3A2 VO.1-DIGIMIC Microsc. bouw v d vrouwelijke genitalien VO 21, 22, 23, 24, 25 22 P.C. Ewing-Graham, J.A. Visser
15.45-17.45 BA3A2 VO.2 Vruchtbaarheidsstoornissen VO 16, 17, 18, 19, 20 2, 7, 8, 9, 10 R.H.M. Dykgraaf, I. Schipper, S.H. Benneheij, P. Wijngaard-Boom, J. Brouwer
15.45-17.45 BA2CV CV.30 Medische technieken 5 - abdomen VO 15 PKV-D A. van der Velden
15.45-17.45 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 15 12 CS Ramsaran
16.00-19.00 AST IFMSA - Lokaal-16
16.15-22.00 BLOK BLOK - 34
16.30-22.00 BLOK BLOK - CQ-3C, CQ-3A
17.00-21.30 ANO Refereeravond TCZWN - CO-1, Foyer-C
17.00-22.00 BLOK BLOK - 35
17.30-19.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
18.00-19.30 Skills Module Venapunctie en Infuusprikken - PKV-A
18.00-21.00 AST Klinische Propedeuse (Nico Kramer) - PKV-B
18.59-21.59 MAIG2 ZO.6 Lymfoom en myeloom ZO CO.1707 - CO.1712 A.E.C. Broers, A.W. Rijneveld
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - Lokaal-2
19.30-22.00 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
19.59-22.59 BA1B1 ZO.3 Contractie van de hart- en skeletspier ZO BA1 D.J.G.M. Duncker, A.J.M. Verhoeven, J.G.G. Borst
20.59-23.59 BA2A10 ZO.5 Gen/klin aspecten familiair mammaca ZO BA2 C.M. Seynaeve, F. Petrij
21.59-23.59 BA3A2 ZO.3 Erectiestoornissen ZO BA3 G.R. Dohle, J.M. Bolt
21.59-23.59 MAIG2 ZO.5 Leukemie ZO CO.1707 - CO.1712 A.E.C. Broers, A.W. Rijneveld

Week 47 do 23-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
07.00-22.00 ANO Asbestsanering - EE-1732
08.00-09.00 BLOK BLOK - LE van Hoogdalem
08.00-10.00 BLOK BLOK - 25
08.00-10.15 BLOK BLOK - 35
08.00-10.45 BLOK BLOK - 34
08.00-10.45 BLOK BLOK - CQ-3A
08.00-11.00 BLOK BLOK - 32
08.00-13.00 IAZ Herkennen Vitaal Bedreigde Patient - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-5
08.00-13.30 BLOK BLOK - 5
08.00-14.00 ANO Sector Kinderen - 33
08.00-17.00 ZM Ziekenhuismanagement - CQ-1A
08.00-17.00 BLOK BLOK - 13
08.00-17.00 MA-O 15SOA Vaatchirurgie - Lokaal-15
08.00-17.00 MA-O 16MAM Trauma - 11
08.00-17.30 AOO PAOKG - Lokaal-3, Lokaal-16
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-1B
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-3C
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-4A
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-5A
08.00-22.00 BLOK BLOK - 39
08.00-22.00 BLOK BLOK - LW Kranenburg
08.30-09.00 BLOK BLOK - D Uygun
08.30-09.15 BA2A10 Integratiecollege/Responsiebijeenkomst - BA2 CO-1/2 J.W.M. Martens, A. Jager
08.30-10.00 ICK-KG Kinderchirurgie (Sh-3704) ICK Externe ruimte CMG Keyzer - Dekker
08.30-10.30 BA1B1 VO.1 Microsc anatomie & patho hart/bloedvaten VO 16, 17, 18, 19, 20 COO-5 JH von der Thusen, C.J. Vissers
08.30-10.30 BA1B1 VO.2 Van hartactiviteit naar ECG VO 09, 10, 11, 12 EE-1473 J.J.M. Pel, M.L. van der Heyden
08.30-10.30 BA3A2 VO.1-DIGIMIC Microsc. bouw v d vrouwelijke genitalien VO 26, 27, 28, 29, 30 22 P.C. Ewing-Graham, J.A. Visser
08.30-10.30 BA3A2 VO.2 Vruchtbaarheidsstoornissen VO 31, 32 8, 9 R.H.M. Dykgraaf, S.H. Benneheij
08.30-10.30 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 08 PKV-E W.B. de Koning
08.30-10.30 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 05 PKV-C F.B.M. Gan-Creijghton
08.30-10.30 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 07 PKV-D M. Vojinovic-Novakovic
08.30-10.30 MA1PKV, MAIG2 CA.22 Obstakels in de communicatie VO CO.1709 - CO.1710 10 J.S. Voerman
08.30-10.30 MA1PKV, MAIG2 CA.22 Obstakels in de communicatie VO CO.1711 - CO.1712 12 JAB Hopman
08.30-10.30 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 26 28 A. Beerthuizen
08.30-10.30 KT2901 VO Herkansing Toets Acute geneeskunde VO KT2901 CQ-1Da, CQ-1Db, CQ-5C MME Wijffels
08.30-10.30 AOO VS1 - MA.3 HRO PKV-A+PKV-KA GCA Peelen, EE Plouvier
08.30-10.30 AOO VS2 - MA3 HRO PKV-B+PKV-KB A. van der Velden
08.30-10.30 BLOK BLOK - CS Ramsaran
08.30-13.00 IAZ IAZ BIAZ herkansingen - COO-3
08.30-15.00 SPS Herkansing Toets Sed.prak. specialist - COO-6
08.30-15.30 IAZ BIAZ Ass. november 2017 - Lokaal-4, Lokaal-C
08.30-16.45 EDU Train de toetser - 2
08.30-17.00 MAIG2 Stage Radiologie - CO.1708
08.30-17.00 IAZ Kwaliteitscie. IAZ - CQ-U
08.30-17.00 OG Mrt'17 Obstetrieverpleegkundige - 15
08.30-17.00 SCH Aandachtsvelders Kwetsbare Ouderen - Lokaal-2
08.30-17.00 RDL S-17 BVP - 3
09.00-12.00 II Cursus Pop.Dynamics - CQ-F1
09.00-12.00 ANO avo onderhoud - 23
09.00-12.30 MNEU-2_20 Optical Imaging - 4
09.00-12.30 PROM Cursus Scientific English - 1
09.00-12.45 KT3301 Erasmus Liver Day 2016 (De Doelen) - KT3301 M.P. Peppelenbosch
09.00-13.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 7 N.G.M. Hunfeld
09.00-16.15 HAOPL Nieuwe opleiders - 14
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 20
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 21
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 24
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 26
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 27
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 29
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 30
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 38
09.00-16.30 HAOPL Haopl Klin gen - CQ-A
09.30-10.15 BA2A11 HC.1 Klin pres (primair) gastrointes carc HC BA2 CO-1/2 V.M.C.W. Spaander
10.00-11.00 ANO Taalcursus - 25
10.00-12.00 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR 31
10.00-12.00 IAZ BLS H - Eduplaza - Lokaal-14
10.00-12.00 IAZ BLS H - Eduplaza - Lokaal-12
10.00-15.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte HR Taal
10.00-17.00 NIHES EP03 - 36
10.15-11.00 NB2032 HC.13 Evo-devo HC 35 J. Gribnau, W.M. Baarends
10.30-11.15 BA2A11 HC.2 Diagn (primair) gastrointest carc HC BA2 CO-1/2 V.M.C.W. Spaander
10.45-11.30 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 09 8 CT Favoccia
10.45-11.30 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 10 9 L Angus
10.45-11.30 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 11 10 J.G.M. Aartsen
10.45-11.30 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 12 12 FM de Man
10.45-11.30 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 18 34 M.J.J.E. van Driel
10.45-11.30 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 19 37 ES van Marion, ALF van der Kooi
10.45-11.30 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 20 CQ-3A CA ten Kate
10.45-12.45 BA1B1 VO.1 Microsc anatomie & patho hart/bloedvaten VO 21, 22, 23, 24, 25 COO-5 JH von der Thusen, C.J. Vissers
10.45-12.45 BA3A2 VO.1-DIGIMIC Microsc. bouw v d vrouwelijke genitalien VO 31, 32 22 P.C. Ewing-Graham, J.A. Visser
10.45-12.45 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 19 PKV-E W Couprie
10.45-12.45 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 20 PKV-C MHE Elbers
10.45-12.45 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 24 PKV-D A. van der Velden
10.45-12.45 KT2901 VO Herkansing Toets Acute geneeskunde VO KT2901 CQ-1Da, CQ-1Db, CQ-5C MME Wijffels
10.45-12.45 AOO VS3 - MA3 HRO PKV-A+PKV-KA F.B.M. Gan-Creijghton
10.45-12.45 AOO VS4 - MA3 HRO PKV-B+PKV-KB M. Vojinovic-Novakovic
11.00-12.00 ANO Huub overleg optie - 6
11.00-13.00 ICK-HK Scope 2b Heelkunde (verpl) SCOPE 17_32a, 17_32b 32 JAB Hopman
11.00-22.00 BLOK BLOK - 25
11.15-12.00 NB2032 HC.14 Evo-devo HC 35 J. Gribnau, W.M. Baarends
11.15-18.00 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
11.30-13.30 BA2KR CV.42 Klinisch redeneren 8 Boijmans Beuningen VO 15 A Speeks
11.30-15.45 BLOK BLOK - 34
11.30-22.00 BLOK BLOK - CQ-3A
11.45-13.45 BA2KR CV.26 Klinisch redeneren 5 VO 13 28 CMH Baecke
12.00-13.00 AST - BEEST-cie - CQ-5F
12.00-16.00 IAZ Praktijkbegeleiders IAZ - CQ-F1
12.00-16.00 IAZ Praktijkbegeleiders SEH - CQ-5G
12.00-17.00 ANO EU consortium EYE-RISK - CQ-1C
12.15-13.00 NB2032 Evo-devo lunchbreak discussion WC 35 J. Gribnau, W.M. Baarends
12.20-13.30 AST Avicenna - CQ-5E
12.30-13.30 NB4040 - Master Meeting Nanobiology - 23
12.30-13.30 AST - MFVR - 12
12.30-13.30 AST - MFVR - CQ-5D
12.30-17.00 BKO Individuele begeleiding - 8
12.45-13.30 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 25 37 LE van Hoogdalem
12.45-13.45 KT3301 Gezamenl meet-the-prof.lunch (De Doelen) - KT3301 M.P. Peppelenbosch
13.00-15.15 BLOK BLOK - 32
13.00-15.30 MNEU-2_20 Optical Imaging - 4
13.00-16.00 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR COO-3
13.00-17.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 1 F. van Kooten
13.00-17.00 IAZ BLS V - Eduplaza - Lokaal-10, Lokaal-14
13.00-17.00 IAZ Orthopaedie - BLS- V - Lokaal-12
13.15-14.00 NB2032 HC.15 Evo-devo HC 35 J. Gribnau, W.M. Baarends
13.30-14.30 BA2CV CV.31a Opname VO 08 PKV-KA
13.30-14.30 MAIG2 IWC.1 Bespr. ZO.1 + ZO.2 (verpl) IWC CO.1710 - CO.1712 72 V.A.S.H. Dalm
13.30-15.30 BA1B1 VO.1 Microsc anatomie & patho hart/bloedvaten VO 26, 27, 28, 29, 30 COO-5 JH von der Thusen, C.J. Vissers
13.30-15.30 BA1B1 VO.2 Van hartactiviteit naar ECG VO 21, 22, 23, 24 EE-1473 J.J.M. Pel, M.L. van der Heyden
13.30-15.30 BA2A11 VO.3 Klinische anatomie van het colon VO 02, 03, 04, 05, 01 SNIJ-2, SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, M. Schonewille
13.30-15.30 BA3A2 VO.3 Counseling bij geass. voortpl. (verpl) VO 26, 27, 28, 29, 30 10, 12, 5, 6 J.S. Voerman, JAB Hopman, D Uygun, M Hermus
13.30-15.30 BA2CV CV.29 Gespreksvaardigheden 6 VO 21 7 CS Ramsaran
13.30-15.30 BA2CV CV.30 Medische technieken 5 - abdomen VO 07 PKV-C EE Plouvier
13.30-15.30 BA2CV CV.30 Medische technieken 5 - abdomen VO 09 PKV-A MA Pellikaan-van der Veer
13.30-15.30 BA2CV CV.30 Medische technieken 5 - abdomen VO 29 PKV-D F.B.M. Gan-Creijghton
13.30-15.30 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 18 PKV-B MHE Elbers
13.30-15.30 ICK-HK Antistolling/AB profylaxe en toets 1 ICK 22 N.G.M. Hunfeld
13.30-15.30 BA2KR CV.42 Klinisch redeneren 8 Boijmans Beuningen VO 22 A Speeks
13.30-17.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 16 PKV-E+PKV-KE W Couprie
13.45-15.15 NB4040 HC Biology of Cancer HC 23 H.R. Delwel
13.45-15.45 BA2KR CV.26 Klinisch redeneren 5 VO 20 28 CMH Baecke
13.45-17.30 KT3301 Erasmus Liver Day 2016 (De Doelen) - KT3301 M.P. Peppelenbosch
14.00-15.15 BLOK BLOK - 33
14.00-18.00 Skills Oefenen onder begeleiding - CQ-3B
14.00-20.00 WV_WC, ZA-Dipl Nov'16 Diplomering Wondverpleegkundige - Querido zaal, Foyer-Q
14.15-15.00 NB2032 HC.16 Evo-devo HC 35 J. Gribnau, W.M. Baarends
14.30-15.30 BA2CV CV.31a Opname VO 13 PKV-KA
14.30-15.30 BA2CV CV.31a Opname VO 16 PKV-KB
14.45-15.45 MAIG2 RB Resp coll farmacoth-overview (verpl) RB CO.1710 - CO.1712 72 A.G. Vulto, F van Rosse
15.00-16.00 BLOK BLOK - 35
15.00-16.00 EDU Coaching - CQ-5C
15.00-22.00 BLOK BLOK - COO-6
15.15-17.15 ICK-KG Scope 3b Kindergeneeskunde (verpl) SCOPE 17_20a, 17_20b 32, 33 CAE Kouwenberg
15.15-17.30 NB4040 WC Biology of Cancer WC 23 H.R. Delwel
15.30-16.30 ICK-HK TPV, infuustherapie en toedieningsvormen ICK 7 N.G.M. Hunfeld
15.30-22.00 BLOK BLOK - 5
15.45-16.30 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 21 9 KHJM Mol
15.45-16.30 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 23 12 ARM Huiskens
15.45-16.45 BA2CV CV.31a Opname VO 04 PKV-KA
15.45-17.45 BA1B1 VO.1 Microsc anatomie & patho hart/bloedvaten VO 31, 32, 33, 34, 35 COO-5 JH von der Thusen, C.J. Vissers
15.45-17.45 BA1B1 VO.2 Van hartactiviteit naar ECG VO 25, 26, 27, 28 EE-1473 J.J.M. Pel, M.L. van der Heyden
15.45-17.45 BA2A11 VO.3 Klinische anatomie van het colon VO 06, 07, 08, 09, 10 SNIJ-2, SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, M. Schonewille
15.45-17.45 BA3A2 VO.3 Counseling bij geass. voortpl. (verpl) VO 31, 32 10, 6 J.S. Voerman, D Uygun
15.45-17.45 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 22 PKV-C MA Pellikaan-van der Veer
15.45-17.45 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 26 PKV-A W.B. de Koning
15.45-17.45 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 22 37 CS Ramsaran
15.45-18.00 MNEU-2_20 Optical Imaging - 22
16.00-18.00 IAZ IAZ - Dermatologie - BLS - H - Lokaal-11, Lokaal-7
16.00-21.00 HAOPL Terugkomavond huisartsbegeleiders - 35
16.30-17.30 MAKNT Mak-toets - COO-3
16.30-18.00 BLOK BLOK - 34
17.00-19.00 Skills Toetsen -
17.00-19.30 ICK-HK Mammapath. vanuit de chirurgie: anam & L ICK PKV-D, PKV-D9, PKV-D10 AJE van Breukelen
17.00-20.45 IAZ Klinische technologie - Lokaal-10, Lokaal-12, Lokaal-14
17.00-22.00 BLOK BLOK - 13
17.15-18.00 BLOK BLOK - 32, 33
17.45-20.15 AST Cursus Medisch Spaans - 4
18.00-21.00 HAOPL Terugkomavond huisartsbegeleiders - CO-1
18.00-21.00 HAOPL Terugkomavond huisartsbegeleiders - 32, 33, 34, 37, 38
18.59-20.59 MAIG2 ZO.KR1 Voorber KR 2e lijn: Lymfadenopathie ZO CO.1707 - CO.1712 P.M. van Hagen, V.A.S.H. Dalm
19.59-22.59 BA1B1 ZO.4 (On)zekerheden in de geneeskunde ZO BA1 E.W. Steyerberg
19.59-23.59 BA2A11 ZO.1 Coloncarcinoom ZO BA2 JWA Burger
20.59-22.59 BA3A2 ZO.4 Menstruatiestoornissen ZO BA3 I. Schipper
20.59-22.59 MAIG2 ZO.8 Voorber EBM-clubs+Opdr Oef.casus ZO CO.1707 - CO.1712 P.W. Moorman
21.00-22.00 BLOK BLOK - 34
21.00-22.00 BLOK BLOK - 35
21.00-22.00 BLOK BLOK - 32
21.00-22.00 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
21.00-22.00 BLOK BLOK - 33

Week 47 vr 24-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
07.00-22.00 ANO Asbestsanering - EE-1732
08.00-09.00 BLOK BLOK - 35
08.00-09.15 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
08.00-09.30 BLOK BLOK - CQ-1B
08.00-12.00 ANO ict - COO-3
08.00-13.00 BLOK BLOK - COO-6
08.00-13.30 ANO EU consortium EYE-RISK - CQ-1A
08.00-16.30 BLOK BLOK - 34
08.00-16.30 BLOK BLOK - CQ-3A
08.00-16.30 BLOK BLOK - CQ-3C
08.00-16.30 BLOK BLOK - CQ-4A
08.00-16.30 BLOK BLOK - CQ-5A
08.00-17.00 ZM Ziekenhuismanagement - CQ-5G
08.00-17.00 MA-O 15SOA Vaatchirurgie - 33
08.00-17.00 MA-O 16MAM Trauma - 11
08.00-17.30 AOO PAOKG - 6, 14, 15
08.00-18.00 STR Stilteruimtes - COO-5
08.00-22.00 BLOK BLOK - LE van Hoogdalem
08.00-22.00 BLOK BLOK - 5
08.00-22.00 BLOK BLOK - 13
08.00-22.00 BLOK BLOK - 25
08.00-22.00 BLOK BLOK - CS Ramsaran
08.00-22.00 BLOK BLOK - LW Kranenburg
08.30-09.00 BLOK BLOK - D Uygun
08.30-09.15 BA2A11 HC.3 Behand gelokal gastrintest ca 1 HC BA2 CO-1/2 J.J.B. van Lanschot
08.30-09.30 ICK-HK Hechten & Knopen (Skillsplaza) ICK G.J.H. Franssen
08.30-09.30 KT2901 VO Opname KTA VO KT2901.01 PKV-KA
08.30-09.30 KT2901 VO Opname KTA VO KT2901.02 PKV-KB
08.30-10.30 BA1B1 VO.2 Van hartactiviteit naar ECG VO 05, 06, 07, 08 EE-1473 J.J.M. Pel, M.L. van der Heyden
08.30-10.30 BA3A2 VO.2 Vruchtbaarheidsstoornissen VO 01, 02, 03, 04, 05 2, 7, 8, 9, 10 R.H.M. Dykgraaf, S.H. Benneheij, P. Wijngaard-Boom, J. Brouwer
08.30-10.30 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 06 PKV-A HG Rijksen
08.30-10.30 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 13 PKV-B JGM Kievit
08.30-10.30 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 23 PKV-D M. Vojinovic-Novakovic
08.30-10.30 KOW-MPP MPP KEU 3.11 - practicum 1 - 28 A. van t Spijker
08.30-12.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 08 PKV-E+PKV-KE W.B. de Koning
08.30-12.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 24 PKV-C+PKV-KC J. Damen
08.30-18.30 DIPL Diplomeringen - Querido zaal, Foyer-Q
09.00-10.00 MAIG2 IWC.3 Bespr. ZO.5 + ZO.6 (verpl) IWC CO.1710 - CO.1712 26 A.E.C. Broers
09.00-11.00 ICK-NEU Scope 5b Neurologie (verpl) SCOPE 16_50a, 16_50b 20 WME Rol
09.00-11.00 AOO Pathology & Pathogenesis 2 - 21 H.J. Metselaar
09.00-12.15 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR 35
09.00-12.30 MNEU-1_3 Sensory systems + exam - MNEU 31
09.00-12.30 RDL S-17 Examen MBR - 72
09.00-17.00 MNEU-2_20 Optical Imaging - 4
09.30-10.15 BA2A11 HC.4 Behand gelokal gastrintest ca 2 HC BA2 CO-1/2 J.J.B. van Lanschot, J. Rothbarth
09.30-10.30 ICK-KG PBLS ICK CQ-1B, CQ-1C P.C.J. de Laat
09.30-10.30 KT2901 VO Opname KTA VO KT2901.03 PKV-KA
09.30-10.30 KT2901 VO Opname KTA VO KT2901.04 PKV-KB
09.30-12.00 ICK-HK ICK Heelkunde ICK Externe ruimte G.J.H. Franssen
09.30-12.00 BLOK BLOK - 39
10.00-12.00 NB1110 WC Chemistry 2 Thermochemistry gr 1 WC CQ-1Da J.A. van der Knaap
10.00-12.00 NB1110 WC Chemistry 2 Mol. spectroscopy gr 2 WC CQ-1Db J.A.A. Demmers
10.00-17.00 NIHES EP03 - 36
10.15-11.15 MAIG2 IWC.3 Bespr. ZO.5 + ZO.6 (verpl) IWC CO.1707 - CO.1709 26 A.E.C. Broers
10.30-11.15 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 26 2 AMCMJG Lange
10.30-11.15 BA2A11 HC.5 Behandeling 1 HC BA2 CO-1/2 D.J. Grünhagen
10.30-22.00 BLOK BLOK - CQ-1B
10.45-11.30 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 08 9 H.J. van de Peppel
10.45-11.45 KT2901 VO Opname KTA VO KT2901.05 PKV-KA
10.45-11.45 KT2901 VO Opname KTA VO KT2901.06 PKV-KB
10.45-12.45 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 10 PKV-D G.H.M. Leunissen
10.45-12.45 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 28 PKV-A M. Vojinovic-Novakovic
10.45-12.45 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 29 37 D Uygun
10.45-12.45 KOW-MPP MPP Practicum 1, groep 3.12/3.31 - 28 A. van t Spijker
10.45-17.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
11.00-13.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 7 F. van Kooten
11.00-13.00 KOW-MPP MPP KEU 3.32 - practicum 1 - 8 F Vrooman
11.35-12.15 BA2A11 HC.6 Behandeling 2 HC BA2 CO-1/2 E. van Meerten, F.A.L.M. Eskens
11.45-12.45 KT2901 VO Opname KTA VO KT2901.07 PKV-KA
11.45-12.45 KT2901 VO Opname KTA VO KT2901.08 PKV-KB
12.00-14.00 ICK-HAG Scope 8a HAG (verpl) SCOPE 16_20a, 16_20b 12 R. de Jongh
12.00-14.00 Co-HAG Farmacie Toets 3 Recept schrijven VO COO-3 N.G.M. Hunfeld
12.00-14.00 AST Co-raad - 39
12.15-22.00 BLOK BLOK - 35
12.30-13.15 BA1B2 NB Plen. nabespreking tentamen 1A (deel 2) - BA1 CO-1/2 G.J. Kleinrensink
12.30-13.30 AST - MFVR-bestuur - 38
12.30-17.00 BKO Monitoren en toetsen comp.ontwik AIOS - 1
12.45-22.00 BLOK BLOK - D Uygun
13.00-14.00 ICK-HK Intro OK: ster., patientveilig. (op OK) ICK Externe ruimte G.J.H. Franssen
13.00-15.00 NB1110 WC Chemistry 2 Thermochemistry gr 2 WC CQ-1Da J.A. van der Knaap
13.00-15.00 NB1110 WC Chemistry 2 Mol. spectroscopy gr 1 WC CQ-1Db J.A.A. Demmers
13.00-15.30 ICK-NEU ICK Neurologie ICK COO-6 F. van Kooten
13.00-16.00 BKO Hoe ontwikkel ik een e-module - 28
13.30-14.15 BA1B1 HC.9 Beslissen in de Geneeskunde HC BA1 CO-1/2 E.W. Steyerberg
13.30-14.30 BA2CV CV.31a Opname VO 27 PKV-KB
13.30-15.30 BA2A11 VO.3 Klinische anatomie van het colon VO 11, 12, 13, 14, 15 SNIJ-2, SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, M. Schonewille
13.30-15.30 BA3A2 VO.1-DIGIMIC Microsc. bouw v d vrouwelijke genitalien VO 01, 02, 03, 04, 05 22 P.C. Ewing-Graham, J.A. Visser
13.30-15.30 BA3A2 VO.2 Vruchtbaarheidsstoornissen VO 06, 07, 08, 09, 10 2, 7, 8, 9, 10 R.H.M. Dykgraaf, S.H. Benneheij, P. Wijngaard-Boom, J. Brouwer
13.30-15.30 BA2CV CV.30 Medische technieken 5 - abdomen VO 02 PKV-C J. Damen
13.30-15.30 BA2CV CV.30 Medische technieken 5 - abdomen VO 03 PKV-D HG Rijksen
13.30-15.30 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 29 PKV-B JGM Kievit
13.30-15.30 BA2KR CV.26 Klinisch redeneren 5 VO 32 37 AFM de Jong
13.30-15.30 BA2KR CV.42 Klinisch redeneren 8 Boijmans Beuningen VO 24 G Elshout
13.30-15.30 MA1PKV, MAIG2 MT.13 Inh Verd alg lichamelijk onderzoek VO CO.1707 - CO.1712 PKV-A G.H.M. Leunissen
13.30-17.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 28 PKV-E+PKV-KE M. Vojinovic-Novakovic
14.00-15.30 ICK-HK ICK toets, EV en NB (in H-819) ICK Externe ruimte G.J.H. Franssen
14.00-16.00 ANO ict - COO-3
14.00-18.00 Co-HAG CO-1 Co-schap onderwijs VO 27, 30
14.00-18.00 Co-HAG CO-3 Co-schap onderwijs VO 26, 29
14.00-18.00 Co-HAG CO-5 Co-schap onderwijs VO 38, 20
14.00-22.00 BLOK BLOK - 39
14.30-15.15 BA1B1 HC.10 Inleiding Farmacotherapie HC BA1 CO-1/2 A.G. Vulto
15.00-16.30 AST Activiteitencie. Nanobiology - 23
15.00-17.00 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR 31
15.30-16.15 BA1B1 HC.11 Klinisch redeneren 1 Introductiecollege HC BA1 CO-1/2 D.H.J. Pols
15.30-22.00 BLOK BLOK - COO-6
15.45-17.45 BA2A11 VO.3 Klinische anatomie van het colon VO 16, 17, 18, 19, 20, 31 SNIJ-2, SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, M. Schonewille
15.45-17.45 BA3A2 VO.1-DIGIMIC Microsc. bouw v d vrouwelijke genitalien VO 06, 07, 08, 09, 10 22 P.C. Ewing-Graham, J.A. Visser
15.45-17.45 MAIG2 VO.2 Geneesmid. voorschrijven (verpl) VO CO.1710 - CO.1712 21 F van Rosse
15.45-17.45 BA2SW SW.5 Inhaal Samenwerken 5 VO BA2 7 WME Rol
15.45-17.45 KT2901 KTO3 Ademhaling VO KT2901.08 PKV-B G.H.M. Leunissen
15.45-17.45 KT2901 KTO3 Ademhaling VO KT2901.07 PKV-A EE Plouvier
16.15-22.00 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
16.30-17.15 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 13 8 PAJ Mendelaar
16.30-17.15 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 24 28 A. van t Spijker
16.30-17.15 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 27 37 RQH Kloos
16.30-17.15 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 31 CQ-3C JJP Collins
16.30-17.15 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 34 CQ-4A V. Erasmus
16.30-17.15 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 35 CQ-5A L van Duijn
16.30-17.15 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 36 CQ-5C KA Overbeek
17.00-22.00 BLOK BLOK - 32
17.00-22.00 BLOK BLOK - 33
17.15-22.00 BLOK BLOK - 34
17.15-22.00 BLOK BLOK - CQ-3A
17.15-22.00 BLOK BLOK - CQ-3C
17.15-22.00 BLOK BLOK - CQ-4A
17.15-22.00 BLOK BLOK - CQ-5A
18.59-23.59 ICK-HAG Beoordeling Portfolio Scope 8a CO16.20 ZO S Redeker
19.59-22.59 BA1B1 ZO.5 Hart- en vaatziekten in de 21ste eeuw ZO BA1 S.J. Otto
19.59-23.59 BA2A11 ZO.2 Rectumcarcinoom ZO BA2 JWA Burger
20.59-22.59 MAIG2 ZO.APC6 Voorb APC 6 Consult interne geneeskunde ZO CO.1707 - CO.1712 EE Plouvier

Week 47 za 25-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
07.00-22.00 ANO Asbestsanering - EE-1732
10.00-15.00 AST STOLA beleidsdag - 38

Week 47 zo 26-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
09.00-15.00 EVENT Weekendschool - Querido zaal
09.00-17.00 EVENT Weekendschool - 2, 3, 4, 5, 6, 13, 14

Week 48 ma 27-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-09.00 BLOK BLOK - LE van Hoogdalem
08.00-09.00 BLOK BLOK - COO-6
08.00-09.00 BLOK BLOK - 35
08.00-11.30 BLOK BLOK - 5
08.00-17.00 SAM Samenwerking - 28
08.00-17.00 MA-O 17SOA+AM BVP - CQ-U
08.00-17.00 MA-O 15MOA+15MAM Kwaliteitsproject - Lokaal-16
08.00-18.00 STR Stilteruimtes - 30
08.00-22.00 AST MFVR Carriereweek 2017 - Espressobargebied
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-3A
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-3C
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-4A
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-5A
08.00-22.00 BLOK BLOK - 25
08.00-22.00 BLOK BLOK - 33
08.30-09.00 BLOK BLOK - D Uygun
08.30-09.15 BA1B1 IC.11 Integratiecollege (wk 1B1) IC BA1 CO-1/2 A.J.M. Verhoeven, M.L. van der Heyden
08.30-09.30 BA2CV CV.31a Opname VO 29 PKV-KA
08.30-09.30 BA2CV CV.31a Opname VO 32 PKV-KB
08.30-10.30 BA3A3 VO Acute geneeskunde - APLS (verpl) VO 26, 27, 28 CQ-1A, CQ-1B, CQ-1C MME Wijffels
08.30-10.30 BA3A3 VO.2-DIGIMIC Vroege embryo's. klonen en transgenese VO 01, 02, 03, 04, 05 COO-3 W.M. Baarends, J. Gribnau
08.30-10.30 BA2CV CV.32 Medische technieken 6 verdieping thorax VO 06 PKV-D11 (Harvey), PKV-C F.B.M. Gan-Creijghton
08.30-10.30 BA2CV CV.32 Medische technieken 6 verdieping thorax VO 30 PKV-D11 (Harvey), PKV-D MHE Elbers
08.30-10.30 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 06 1 D Lo Fo Wong
08.30-10.30 KT2901 WG Klinisch redeneren 2 VO KT2901.05 13 A.M.P. Linsen
08.30-12.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 07 PKV-E+PKV-KE M. Vojinovic-Novakovic
08.30-12.30 KT2901 Opnames bekijken door docent VO HG Rijksen
08.30-13.15 BA1B1 Afb Van hartactiviteit naar ECG VO EE-1473 J.J.M. Pel
08.30-13.30 BLOK BLOK - CS Ramsaran F
08.30-16.00 ZA-MIN Sep'17 Minor Oncologie - 39
08.30-17.00 PGSMM SPSS - 22
08.30-17.00 IAZ Respiratie 95 - 14
08.30-17.00 IAZ Circulatie 16 - 72
08.30-17.00 VK Okt'17 Kinderverpleegkundige - Lokaal-2
08.30-17.00 RDL S-17 BVP - 3
08.30-17.00 RDL S-17 SAM - 34
08.30-17.00 RTL S-17 BVP 2 - 32
08.30-18.30 IAZ Herkennen Vitaal Bedreigde Patient - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-5
09.00-10.00 ICK-PSY Ingangstoets psychiatrie ICK COO-6 E.M. Pluijms
09.00-10.30 MNEU-1_14, MNEU-3_14 Labtalks - MNEU CO-4
09.00-10.30 ONCO Feb'17 Oncologie verpleegkundige - COO-5
09.00-10.45 NB1110 HC Chemistry 2 Thermodynamics HC 36 J.A. van der Knaap
09.00-11.30 EDU Prince 2 Foundation examen - 6
09.00-12.00 ICK-IG Introductie/herhalen LO ICK PKV-B J. Damen
09.00-12.00 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR 31
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 1e jaar B - 24
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 2e jaar B - 26
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 3e jaar B - 27
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 1e jaar A - 4
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 2e Jaar A - 15
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 3e jaar A - 20
09.00-17.00 REV Onderwijs co-assistenten VO 29 H.J. Stam
09.00-17.00 ICK-VV ICK Verloskunde&Gynaecologie (Sh-3704) ICK Externe ruimte C.W.M. Wensveen
09.30-10.15 BA1B1 RB Responsiebijeenkomst (wk 1B1) RB BA1 CO-1/2 A.J.M. Verhoeven, M.L. van der Heyden
09.30-10.30 BA2CV CV.31a Opname VO 03 PKV-KA
09.30-10.30 BA2CV CV.31a Opname VO 17 PKV-KB
10.00-12.00 ICK-PSY Psych onderz & classificatie (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
10.00-12.00 MAIG2 VO.2 Geneesmid. voorschrijven uit IG.2 (verpl VO CO.1707 - CO.1709 CQ-1Da F van Rosse
10.00-12.00 EDU Unitoverleg Eduplaza - 2
10.00-15.00 NIHES EP03 - Querido zaal
10.00-22.00 BLOK BLOK - COO-6
10.15-12.00 NB2032 Evo-devo Excursion Natural History Museum Rdam WC Externe ruimte J. Gribnau, W.M. Baarends
10.30-11.15 BA1B2 PD.1 Een patient met cardiale problemen PD BA1 CO-1/2 M. Michels
10.30-12.15 BLOK BLOK - 35
10.30-13.30 BLOK BLOK - CQ-1B
10.30-17.00 ONCO Feb'17 Oncologie verpleegkundige - Lokaal-15
10.40-13.30 ANO avo onderhoud - COO-3
10.45-12.45 BA2CV CV.32 Medische technieken 6 verdieping thorax VO 29 PKV-D11 (Harvey), PKV-A F.B.M. Gan-Creijghton
10.45-12.45 BA3CV CV.45 Inh Medische techn 11 LO geheel VO BA3 PKV-C G.H.M. Leunissen
10.45-12.45 BA2KR CV.26 Klinisch redeneren 5 VO 01 7 I.C. Niemeijer
10.45-12.45 KT2901 WG Klinisch redeneren 2 VO KT2901.04 13 A.M.P. Linsen
10.45-12.45 KT2901 WG Klinisch redeneren 2 VO KT2901.01 1 WG Morshuis
11.15-13.15 NB1110 HC Chemistry 2 Analytical chem HC 36 J.A.A. Demmers
11.30-12.15 BA1B2 HC.2 Autonome zenuwstelsel HC BA1 CO-1/2 J.G.G. Borst
11.30-12.30 BA2CV CV.31a Opname VO 06 PKV-KA
11.30-12.30 BA2CV CV.31a Opname VO 30 PKV-KB
11.30-13.00 BA1B2 EV Evaluatie thema 1A deel 2 (Alleen JVT) EV BA1 5 G.J. Kleinrensink, J.C. Holstege, D Akkermans, P.H. Erkens-Pijper
11.30-13.00 ANO Seminar MGZ - CO-3
11.30-14.00 PGSMM R Course - Foyer-Q
12.15-13.00 NB2032 Evo-devo lunchbreak discussion WC 35 J. Gribnau, W.M. Baarends
12.15-13.15 AST - Commissievergadering MFVR - 8
12.15-13.30 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
12.30-13.15 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 17 2 T.E.A. Geeraedts
12.30-13.30 BA2CV CV.31a Opname VO 12 PKV-KA
12.30-13.30 BA2CV CV.31a Opname VO 18 PKV-KB
12.30-13.30 MAIG2 IC.4 Integratiecollege IG.2 IC CO.1707 - CO.1712 CQ-1A A.E.C. Broers
12.30-13.30 AST - MFVR - 9
13.00-14.30 AST IFMSA-Rotterdam - 37
13.00-15.00 ICK-IG Farmacie van voorschrijven tot toedienen ICK 12 N.G.M. Hunfeld
13.00-15.00 ICK-PSY Psychiatrisch onderzoek (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
13.00-15.30 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR 31
13.00-15.45 BLOK BLOK - 5
13.00-16.30 MA-O 17SAM Blok 18 - 21
13.00-17.00 MNEU-2_3 Neurohistology 5 - 38
13.00-17.00 IAZ PBLS V- Eduplaza - Lokaal-12
13.00-17.00 IAZ PBLS-Eduplaza - Lokaal-4
13.15-15.00 NB2032 WC Evo-devo O&A WC 35 J. Gribnau, W.M. Baarends
13.15-22.00 AOO Blokkade Ee-1473 - EE-1473 J.J.M. Pel, M.L. van der Heyden
13.30-15.15 BA2A11 HC.7 Huidtumoren HC BA2 CO-1/2 M Wakkee
13.30-15.30 BA3A3 VO Acute geneeskunde - APLS (verpl) VO 04, 30, 07 CQ-1A, CQ-1B, CQ-1C MME Wijffels
13.30-15.30 BA3CV CV.45 Medische technieken 11 LO geheel VO 21 PKV-A F.B.M. Gan-Creijghton
13.30-15.30 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 01 7 D Uygun
13.30-15.30 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 09 8 CS Ramsaran
13.30-15.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 09 11 C.D. van der Marel
13.30-15.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 22 10 I.C. Niemeijer
13.30-15.30 KT2201 HC Hoorcollege HC KT2201 CQ-1Da/b
13.30-15.30 KT3900 WG.2 Patientveiligheid VO KT3900.05 13 A.M.P. Linsen
13.30-17.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 06 PKV-C+PKV-KC HG Rijksen
13.30-17.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 10 PKV-B+PKV-KB G.H.M. Leunissen
13.30-17.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 12 PKV-E+PKV-KE M. Vojinovic-Novakovic
13.30-17.30 KT2901 Opnames bekijken door docent VO J. Damen
13.45-15.30 NB4030 HC Engineering Genetic Information HC 23 J. Pothof
14.00-14.45 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 30 1 F Moerdijk
14.00-17.00 SAM Samenwerking - 9
14.00-17.30 AST MFVR MFVR Carriereweek 2017 - Lokaal-3
14.00-18.00 Skills Oefenen onder begeleiding - CQ-3B
15.00-17.00 ICK-PSY Scope 4a Psychiatrie (verpl) SCOPE 17_08a, 17_08b 1, 2 AHE van Beeck
15.00-17.00 NIHES EP03 - 36
15.00-22.00 BLOK BLOK - 35
15.30-16.15 BA2A11 HC.8 Aangezichtsreconstructies na verwijderin HC BA2 CO-1/2 EML Corten
15.30-17.30 ICK-IG Medische veilig handelen ICK PKV-A
15.30-22.00 BLOK BLOK - CQ-1B
15.45-17.30 NB4030 WC Engineering Genetic Information WC 23 J. Pothof
15.45-17.45 BA1A10 VO.1 Inh. Eth. dilemma's arts-pat.relatie VO BA1 5 J.G.M. Aartsen, M.H.N. Schermer, S. van de Vathorst, L.L.E. Bolt, M.T. Hilhorst
15.45-17.45 BA3A3 VO.2-DIGIMIC Vroege embryo's. klonen en transgenese VO 16, 17, 18, 19, 20 COO-3 W.M. Baarends, J. Gribnau
15.45-17.45 BA2CV CV.30 Inhaal Medische technieken 5 - abdomen VO BA2 PKV-D EE Plouvier
15.45-17.45 KT2201 BG Oefenopgaven WC KT2201 CQ-1Da/b
15.45-17.45 KT3900 WG.2 Patientveiligheid VO KT3900.04 13 A.M.P. Linsen
15.45-17.45 KT3900 WG.2 Patientveiligheid VO KT3900.06 10 SH Hidding
16.00-20.00 AST Symposium Carriereweek MFVR - Querido zaal, Foyer-Q
16.00-22.00 AST - MFVR - 7
16.00-22.00 BLOK BLOK - 39
16.15-17.15 AST IFMSA Rotterdam - 8
16.15-22.00 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
17.00-18.00 BLOK BLOK - 32
17.00-22.00 BLOK BLOK - 34
17.30-18.30 AST IFMSA SCOME - 1
17.30-22.00 ANO RISK Toneel - 2
17.30-22.00 ANO RISK Toneel - 8
17.45-22.00 BLOK BLOK - 5
17.45-22.00 BLOK BLOK - 13
18.00-20.00 ANO Plenair OOR ZWN - 32
18.00-20.30 Skills Module hechten en knopen - PKV-A
18.59-20.59 MAIG3 ZO.2 Diabetes: typen behandeling keto-acidose ZO CO.1707 - CO.1712 J Versmissen, E.J.G. Sijbrands
19.00-19.05 MAIG3 ZO.G Geneesmiddel van de week ZO CO.1707 - CO.1712 F van Rosse
19.05-20.05 MAIG3 ZO.P Pscribe-opdracht geint Farmaco ZO CO.1707 - CO.1712 F van Rosse
19.59-22.59 BA1B2 ZO.1 Receptorfarmacologie ZO BA1 A. Maassen van den Brink, A.H.J. Danser
20.00-22.00 BLOK BLOK - 32
20.59-22.59 BA3A3 ZO.1 Seksuele orientatie & gezondheidszorg ZO BA3 J.M. Bolt
20.59-23.59 BA2A11 ZO.3 Klinische casu�stiek 1 ZO BA2 D.C. van Gent, M.M. Jaegle
20.59-23.59 MAIG3 ZO.1 CVRM (cardiovasculair risicomanagement) ZO CO.1707 - CO.1712 J Versmissen, E.J.G. Sijbrands

Week 48 di 28-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-09.00 BLOK BLOK - 33
08.00-09.30 BLOK BLOK - 34
08.00-10.45 BLOK BLOK - CQ-3A
08.00-12.00 IAZ Daniel den Hoed - BLS - H/BHV - Lokaal-12, Lokaal-7
08.00-13.00 IAZ Herkennen Vitaal Bedreigde Patient - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-5
08.00-16.45 BLOK BLOK - LE van Hoogdalem
08.00-17.00 MA-O 17SOA+AM BVP - CQ-U
08.00-17.00 MA-O 15MOA+15MAM Kwaliteitsproject - Lokaal-16
08.00-22.00 AOO Blokkade Ee-1473 - EE-1473 J.J.M. Pel
08.00-22.00 AST MFVR Carriereweek 2017 - Espressobargebied
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-3C
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-4A
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-5A
08.00-22.00 BLOK BLOK - 25
08.00-22.00 BLOK BLOK - CS Ramsaran F
08.30-09.15 BA1B2 HC.3 Receptorfarmacologie HC BA1 CO-1/2 A. Maassen van den Brink
08.30-09.30 MA1PKV, MAIG3 APC.6b Nabespreking Consult interne geneeskunde VO CO.1711 - CO.1712 PKV-D W.B. de Koning
08.30-09.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
08.30-10.00 KT1951 VO Introductie data analyse met SPSS VO KT1951.01, KT1951.04 COO-6 R.W. Selles
08.30-10.30 BA2A11 VO.2 Herkennen v huidtumoren (inschr SinOnl) VO BA2 35 P.K. Dikrama Laptop meenemen
08.30-10.30 BA3A3 VO Acute geneeskunde - APLS (verpl) VO 01, 02, 03 CQ-1A, CQ-1B, CQ-1C MME Wijffels
08.30-10.30 BA3A3 VO.2-DIGIMIC Vroege embryo's. klonen en transgenese VO 31, 32 COO-3 W.M. Baarends, J. Gribnau
08.30-10.30 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 25 13 A. van t Spijker
08.30-10.30 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 27 2 AHE van Beeck
08.30-10.30 AOO EUC-MA.3 Pulmonale patient EUC PKV-A+PKV-KA JGM Kievit
08.30-11.30 ICK-IG APC deel a ICK PKV-B+PKV-KB G.H.M. Leunissen
08.30-12.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 11 PKV-E+PKV-KE MA Pellikaan-van der Veer
08.30-13.10 OG Okt'17 Obstetrie- & Kinderverpleegkundige - 31
08.30-16.00 ZA-MIN Sep'17 Minor Oncologie - 39
08.30-17.00 PGSMM SPSS - 22
08.30-17.00 IAZ EFO - 5
08.30-17.00 IAZ Circulatie 16 - 6
08.30-17.00 IAZ Urinewegen 45 - CQ-4D
08.30-17.00 ONCO Feb'17 Oncologie verpleegkundige - Lokaal-15
08.30-17.00 VK Mrt'17 Kinderverpleegkundige - Lokaal-2
08.30-17.00 RDL S-17 BVP - 3
08.30-17.00 RTL S-17 BVP 2 - 32
08.30-22.00 BLOK BLOK - D Uygun F
09.00-10.30 HAOPL Onderzoek naar Onderwijs - Ba2, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 COO-5
09.00-11.00 ICK-PSY Psychosen (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
09.00-11.00 ICK-VV Scope 6a Gynaecologie (verpl) SCOPE 16_44a, 16_44b 7, 8 ES van Eijk
09.00-12.15 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR CQ-A
09.00-12.30 PROM Cursus Scientific English - 12
09.00-16.30 HAOPL Diff BA september 2017 - 3sep-1 9
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 24
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 26
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 27
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 29
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 30
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 38
09.00-17.00 RTL Theorie SH 5ABR - 33
09.00-18.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 20
09.00-18.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 21
09.30-10.15 BA1B2 HC.4 Neurotransmitters van het AZS HC BA1 CO-1/2 A. Maassen van den Brink
09.30-11.00 MScMM MM-GEN - 4
09.30-11.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
09.30-12.30 KOW-MPP MPP KEU 3.01 - casus 2 - 34 WME Rol
09.30-16.00 HAOPL Dag over "gedrag" - 36
10.00-11.30 KT1951 VO Introductie data analyse met SPSS VO KT1951.05, KT1951.08 COO-6 R.W. Selles
10.00-14.00 RTL Kwaliteitscommissie RTL - 23
10.00-17.00 NIHES EP03 - CQ-1Da/b
10.30-11.15 BA1B2 HC.5 Regulatie bloeddruk HC BA1 CO-1/2 A. Maassen van den Brink
10.30-11.45 BLOK BLOK - CQ-1B
10.30-15.45 BLOK BLOK - 35
10.30-22.00 BLOK BLOK - 13
10.45-11.45 MA1PKV APC.6b Nabespreking Consult interne geneeskunde VO CO.1707 - CO.1708 CQ-3A EE Plouvier
10.45-12.45 BA2A11 VO.3 Klinische anatomie van het colon VO 26, 27, 28, 29, 30, 32 SNIJ-2, SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, M. Schonewille
10.45-12.45 BA3A3 VO.2-DIGIMIC Vroege embryo's. klonen en transgenese VO 26, 27, 28, 29, 30 COO-3 W.M. Baarends, J. Gribnau
10.45-12.45 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 12 2 AHE van Beeck
10.45-12.45 BA2CV CV.32 Medische technieken 6 verdieping thorax VO 17 PKV-D11 (Harvey), PKV-D M. Vojinovic-Novakovic
10.45-12.45 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 19 10 A. Beerthuizen
10.45-12.45 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 10 37 L van Raalten-Ben Salah
10.45-12.45 AOO EUC-MA.3 Pulmonale patient EUC PKV-A+PKV-KA W.B. de Koning
11.00-13.00 BA2KR CV.42 Klinisch redeneren 8 Boijmans Beuningen VO 25 WTM Enthoven
11.00-14.30 HAOPL V.hedenond 4 Enkel/voet/knieond/tapen +V - 1sep-2 72
11.15-12.15 ICK-PSY Medicatietrouw (DP-0439) ICK Externe ruimte N.G.M. Hunfeld
11.30-12.15 BA1B2 HC.6 Regulatie hartslag HC BA1 CO-1/2 D.J.G.M. Duncker
11.30-12.30 BA2CV CV.31a Opname VO 19 PKV-KB
11.30-13.00 BLOK BLOK - COO-6
11.30-13.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
11.30-14.00 PGSMM R Course - Foyer-C
11.30-18.00 ICK-VV Pr. vaardig. tr. & attitudevorm. met DGO ICK PKV-D9, PKV-D10 AJE van Breukelen, BPM de Keyzer
11.45-12.45 KT1951 HC Responsiecollege zelfstudieopdracht HC KT1951 CO-3 J.B.J. Bussmann
11.45-13.15 ICK-IG Scope 1a Interne Geneeskunde (verpl) SCOPE 17_46a, 17_46b CQ-1B R. de Jongh
11.45-22.00 BLOK BLOK - CQ-3A
12.30-13.29 BA1A1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 15 7 JB van Brakel
12.30-13.30 BA2CV CV.31a Opname VO 01 PKV-KB
12.30-16.30 EDU PET groep 3 - 1
12.30-22.00 AOO Promotie - Professoren vergaderkamer
12.30-22.00 BLOK BLOK - 34
13.00-15.00 ICK-PSY Stemmingsstoornissen (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
13.00-17.00 MNEU-1_4 Motor systems 1 - MNEU 4
13.00-17.00 HAOPL HAOPL LHK herkansing - COO-6
13.00-17.00 IAZ Henk Cosijn - Lokaal-4, Lokaal-C
13.00-18.00 AST MFVR MFVR Carriereweek 2017 - 14, 15
13.00-22.00 BLOK BLOK - G.H.M. Leunissen
13.10-15.10 VK Okt'17 Kindervpk - CQ-B, CQ-F1
13.30-14.15 BA3A2 RB Responsiecollege week 1 en 2 RB BA3 CO-1/2 I. Schipper, I.A. Brusse
13.30-14.30 BA2CV CV.31a Opname VO 21 PKV-KA
13.30-14.30 BA2CV CV.31a Opname VO 25 PKV-KB
13.30-15.30 BA1B2 VO.1 Farmaco. beinvl. v/h zenuwstelsel VO 01, 07, 08, 09, 10 COO-3 A. Maassen van den Brink, A.H.J. Danser
13.30-15.30 BA2CV CV.32 Medische technieken 6 verdieping thorax VO 20 PKV-A, PKV-D11 (Harvey) EE Plouvier
13.30-15.30 BA2CV CV.32 Medische technieken 6 verdieping thorax VO 24 PKV-B, PKV-C W.B. de Koning
13.30-15.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 15 CQ-5C Z. Moallemzadeh
13.30-15.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 28 10 P. de Bos
13.30-15.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 31 CQ-5D JJP Geuze
13.30-15.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 39 7 MD Derksen
13.30-15.30 BA2KR CV.26 Klinisch redeneren 5 VO 05 28 A Speeks
13.30-15.30 BA2KR CV.42 Klinisch redeneren 8 Boijmans Beuningen VO 26
13.30-15.30 MAIG2 VO.2 CV Klinisch Redeneren 1 (verpl) VO CO.1707 - CO.1708 CQ-1C EIT de Schepper
13.30-15.30 MAIG2 VO.2 CV Klinisch Redeneren 1 (verpl) VO CO.1709 - CO.1710 12 WTM Enthoven
13.30-15.30 MAIG2 VO.2 CV Klinisch Redeneren 1 (verpl) VO CO.1711 - CO.1712 37 G Elshout
13.30-15.30 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 03 8 D Lo Fo Wong
13.30-15.30 KT1901 WG.3 Feedback VO KT1901.04 11 A.M.P. Linsen
13.30-15.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
13.30-16.30 KOW-MPP MPP KEU 3.02 - casus 2 - CQ-1B A. van t Spijker
13.30-16.30 KOW-MPP KEU 3.02 - casus 2 - CQ-5E L van Raalten-Ben Salah
13.45-15.45 ICK-IG Urologie ICK PKV-D G.R. Dohle
14.00-16.00 ONCO Feb'17 Oncologie verpleegkundige - Lokaal-3
14.00-18.00 Skills Oefenen onder begeleiding - CQ-3B
14.30-15.15 BA3A3 HC.1 Consultatie i.v.m. geboorteregeling HC BA3 CO-1/2 I. Schipper
14.30-15.30 BA2CV CV.31a Opname VO 31 PKV-KA
14.30-16.00 ANO CLBC vergadering - 2
14.45-16.15 HAOPL Onderzoek naar Onderwijs - Ba2, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 COO-5
14.45-17.30 HAOPL V.hedenond 4 Enkel/voet/knieond/tapen + - 1sep-1 72
14.50-17.00 OG Okt'17 Obstetrie- & Kinderverpleegkundige - 31
15.00-17.00 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR CQ-A
15.15-16.15 ICK-PSY Farmacie –TDM (Dp 0439) ICK Externe ruimte N.G.M. Hunfeld
15.30-16.15 BA3A3 HC.2 SOA's HC BA3 CO-1/2 E.M. van der Snoek
15.30-17.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
15.45-17.45 BA1B2 VO.1 Farmaco. beinvl. v/h zenuwstelsel VO 36, 37, 38, 39, 40 COO-3 A. Maassen van den Brink, A.H.J. Danser
15.45-17.45 BA2A11 VO.2 Herkennen v huidtumoren (inschr SinOnl) VO BA2 35 P.K. Dikrama Laptop meenemen
15.45-17.45 BA2A11 VO.3 Klinische anatomie van het colon VO 21, 22, 23, 24, 25 SNIJ-2, SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, M. Schonewille
15.45-17.45 BA2CV CV.32 Medische technieken 6 verdieping thorax VO 31 PKV-D11 (Harvey), PKV-C MA Pellikaan-van der Veer
15.45-17.45 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 11 10 A.A. van der Male
15.45-17.45 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 19 7 P. de Bos
15.45-17.45 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 35 CQ-5C Z. Moallemzadeh
15.45-17.45 KT1901 WG.3 Feedback VO KT1901.05 11 A.M.P. Linsen
16.00-16.45 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 29 2 HM van West
16.00-22.00 BLOK BLOK - 39
16.30-21.00 ANO ONE - 36
16.30-22.00 ANO voorbereiden live case - CO-1/2
16.30-22.00 BLOK BLOK - CQ-1B
17.00-19.00 AOO Klinisch excellentietraject - BA3, MA1, CO CO-3 G.T. Pasaribu
17.00-22.00 BLOK BLOK - COO-6
17.00-22.00 BLOK BLOK - 5
17.00-22.00 BLOK BLOK - 32
17.00-22.00 BLOK BLOK - 33
17.30-19.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
17.45-22.00 BLOK BLOK - 35
18.00-19.30 Skills Module Blaascatheterisatie - PKV-A
18.00-20.00 AST IFMSA - CO-4
18.59-20.59 MAIG3 ZO.7 Astma ZO CO.1707 - CO.1712 K.A.T. Boomars
19.00-21.00 AST STOLA - 4
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - CQ-U, CQ-F1, Lokaal-2, Lokaal-3, Lokaal-15, Lokaal-16
19.59-22.59 BA1B2 ZO.2 AZS: de perifere bedrading ZO BA1 J.C. Holstege
20.59-22.59 BA3A3 ZO.2 Hormonale anticonceptie voorschrijven ZO BA3 A. Maassen van den Brink, F. de Velde
20.59-22.59 MAIG3 ZO.3 Hartfalen ZO CO.1707 - CO.1712 OC Manintveld
21.59-23.59 BA2A11 ZO.4 Klinische casuïstiek 2 ZO BA2 C.W.M. Wensveen, R.G.V. Smolders, C. van Zuylen, F.A.L.M. Eskens, I.A. Wormgoor-Boere, MYV Homs
22.59-23.59 MAIG3 ZO.2 Diabetes: typen behandeling keto-acidose ZO CO.1707 - CO.1712 J Versmissen, E.J.G. Sijbrands

Week 48 wo 29-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-09.00 BLOK BLOK - LE van Hoogdalem
08.00-09.00 BLOK BLOK - 39
08.00-12.30 IAZ Daniel den Hoed BLS/BHV - Lokaal-5, Lokaal-7
08.00-17.00 ZM Ziekenhuismanagement - 33
08.00-17.00 IAZ Reanimatie BHV - Lokaal-12
08.00-17.00 MA-O 17SOA+AM BVP - CQ-U
08.00-17.00 MA-O 15MOA+15MAM Kwaliteitsproject - Lokaal-16
08.00-17.00 MA-O MBR S17 Verpl.techn.vaardigheden - Lokaal-A, Lokaal-B
08.00-18.00 PM-KT PreMaster Klinische Technologie - 25
08.00-18.00 STR Stilteruimtes - COO-5
08.00-22.00 AOO Blokkade Ee-1473 - EE-1473 J.J.M. Pel
08.00-22.00 AST MFVR Carriereweek 2017 - Espressobargebied
08.00-22.00 BLOK Kranenburg - LW Kranenburg
08.00-22.00 BLOK BLOK-verlof - J.S. Voerman
08.00-22.00 BLOK BLOK - ES van Eijk
08.00-22.00 BLOK BLOK - COO-6
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-3A
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-3C
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-4A
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-5A
08.00-22.00 BLOK BLOK - A. van der Velden
08.30-09.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
08.30-10.30 BA1B2 VO.1 Farmaco. beinvl. v/h zenuwstelsel VO 02, 03, 04, 05, 06 COO-3 A. Maassen van den Brink, A.H.J. Danser
08.30-10.30 BA2A11 VO.2 Herkennen v huidtumoren (inschr SinOnl) VO BA2 36 P.K. Dikrama Laptop meenemen
08.30-10.30 BA3A3 VO Acute geneeskunde - APLS (verpl) VO 19, 20, 24 CQ-1A, CQ-1B, CQ-1C MME Wijffels
08.30-10.30 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 15 1 CS Ramsaran
08.30-10.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 13 10 IAM Hertogs
08.30-10.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 27 28 MCGA Steentjes
08.30-10.30 KOW-MPP MPP College, alle groepen - 35 A. van t Spijker
08.30-12.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 18 PKV-B+PKV-KB GCA Peelen
08.30-12.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 25 PKV-C+PKV-KC M. Vojinovic-Novakovic
08.30-12.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 32 PKV-E+PKV-KE EE Plouvier
08.30-12.30 KT2901 Opnames bekijken door docent VO G.H.M. Leunissen
08.30-14.00 OG Okt'17 Obstetrie- & Kinderverpleegkundige - 31
08.30-16.40 RDL MRI-lessen - CQ-F1
08.30-17.00 PGSMM SPSS - 22
08.30-17.00 IAZ EFO - 5
08.30-17.00 IAZ Long TX - CQ-5G
08.30-17.00 VK Mrt'17 Kinderverpleegkundige - 6
08.30-17.00 RDL S-17 BVP - 3
08.30-17.00 RTL S-17 BVP 2 - 32
08.30-22.00 AOO Promotie - Professoren vergaderkamer
08.30-22.00 BLOK BLOK - D Uygun
09.00-09.20 ICK-IG Instructie gebruik Epass ICK 8 M. Doets
09.00-10.00 HAOPL HAOPL vgg - 13
09.00-12.00 ICK-PSY Persoonlijkheidsstoornissen (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
09.00-12.15 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR 39
09.00-15.00 ICK-VV ICK Verloskunde&Gynaecologie (Sh-3704) ICK Externe ruimte C.W.M. Wensveen
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 37
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 21
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 24
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 26
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 27
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 29
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 30
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 38
09.30-11.00 BA2A11 VO.1 Live gastro-intestinale operaties VO BA2 CO-1/2 JWA Burger
09.30-11.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
09.30-12.00 ICK-IG Scope 1b Interne Geneeskunde (verpl) SCOPE 17_46a, 17_46b 20 R. de Jongh
10.00-10.45 BLOK BLOK - 13
10.00-12.00 NIHES CC02 Review - 4
10.00-16.00 ZA-DIV, SCH Stagebegeleiding - 7
10.30-11.15 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 06 14 K Wervers
10.30-22.00 BLOK BLOK - 34
10.45-11.15 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 05 28 LDF Venderbos
10.45-11.45 AOO KV1 - Opname MA HRO PKV-KA
10.45-12.15 HAOPL HAOPL VGG - 8
10.45-12.45 BA3A3 VO Acute geneeskunde - APLS (verpl) VO 10, 14, 15 CQ-1A, CQ-1B, CQ-1C MME Wijffels
10.45-12.45 BA3A3 VO.1 Contraceptie VO 26, 27, 28, 29, 30 9, 10, 11, 12, 13 I. Schipper, R.H.M. Dykgraaf, P. Wijngaard-Boom
10.45-12.45 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 05 1 AHE van Beeck
10.45-12.45 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 09 2 CS Ramsaran
11.00-13.00 BA2KR CV.42 Klinisch redeneren 8 Boijmans Beuningen VO 27 M Kooijman
11.30-12.15 BA1B2 HC.7 Individuele verschillen en intelligentie HC BA1 CO-1/2 A. van t Spijker
11.30-12.30 AST - MFVR - 28
11.30-13.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
11.30-14.00 PGSMM R Course - Foyer-C
11.30-17.30 ANO Symp. Farmacogenetica - CO-4
11.45-12.45 AOO KV2 - Opname MA HRO PKV-KA
12.00-17.00 STR Stilteruimte ivm MFVR-Carriereweek - 35
12.15-15.00 BLOK BLOK - 39
12.30-13.15 BA1B2 HC.8 Van anatomie tot MRI HC BA1 CO-1/2 TC Bolt, A.F. Haalboom
12.30-13.30 BA2CV CV.31a Opname VO 15 PKV-KB
12.30-17.30 AST MFVR - 8
12.45-22.00 BLOK BLOK - CQ-1B
12.45-22.00 BLOK BLOK - 13
13.00-14.30 HAOPL HAOPL VGG - 28
13.00-15.00 ICK-IG Cardiologie ICK PKV-D, PKV-D11 (Harvey) OC Manintveld, M. Michels
13.00-15.00 ICK-PSY Delier/somatoforme stoornis (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
13.00-17.00 MNEU-2_3 Neurohistology + exam - 23
13.00-17.30 AST MFVR Carrieremarkt - 9, 10
13.00-18.00 AST MFVR MFVR Carriereweek 2017 - Lokaal-2, Lokaal-3
13.30-14.15 BA3A3 HC.3 Hoe werkt seks? HC BA3 CO-1/2 H. Pastoor
13.30-14.30 MAIG3 IWC.1 Bespr. ZO.1+ZO.2 Vascul.gen.(verpl) IWC CO.1710 - CO.1712 20 E.J.G. Sijbrands, J Versmissen
13.30-14.30 MAIG3 VO.1 KR2elijn: Pijn od borst/Dyspnoe (verp VO CO.1707 - CO.1708 Lokaal-15 OC Manintveld
13.30-15.30 BA1B2 VO.1 Farmaco. beinvl. v/h zenuwstelsel VO 31, 32, 33, 34, 35 COO-3 A. Maassen van den Brink, A.H.J. Danser
13.30-15.30 BA2A11 VO.2 Herkennen v huidtumoren (inschr SinOnl) VO BA2 36 P.K. Dikrama Laptop meenemen
13.30-15.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 16 1 J van Leeuwen
13.30-15.30 BA2KR CV.42 Klinisch redeneren 8 Boijmans Beuningen VO 28 Z. Moallemzadeh F
13.30-15.30 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 24 2 LE van Hoogdalem
13.30-15.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
13.45-16.15 BA1B2, BA1JC Journal Club VO 04, 05 4 P.W. Moorman, OC Manintveld
14.00-16.50 VK Okt'17 Kindervpk - 15, 72
14.00-18.00 Skills Oefenen onder begeleiding - CQ-3B
14.30-15.15 BA3A3 HC.4 Seks tijdens levensloop HC BA3 CO-1/2 H. Pastoor
14.45-15.45 MAIG3 IWC.1 Bespr. ZO.1+ZO.2 Vascul.gen.(verpl) IWC CO.1707 - CO.1709 20 E.J.G. Sijbrands, J Versmissen
14.45-15.45 MAIG3 VO.1 KR2elijn: Pijn op de borst/Dyspnoe (ver VO CO.1711 - CO.1712 Lokaal-15 OC Manintveld
15.00-16.30 ICK-PSY Praktische psychofarmacologie (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms, N.G.M. Hunfeld
15.00-17.00 ICK-IG RISK Cardiologie acute geneeskunde ICK PKV-D, PKV-D11 (Harvey) OC Manintveld, M. Michels
15.00-17.00 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR 39
15.30-16.15 BA3A3 HC.5 Seksuele disfuncties bij man en vrouw HC BA3 CO-1/2 W.P.A. Boellaard
15.30-17.00 MScMM MM-GEN - 14
15.30-17.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
15.45-17.45 BA1B2 VO.1 Farmaco. beinvl. v/h zenuwstelsel VO 11, 12, 13, 14, 15 COO-3 A. Maassen van den Brink, A.H.J. Danser
15.45-17.45 BA2A11 VO.2 Herkennen v huidtumoren (inschr SinOnl) VO BA2 36 P.K. Dikrama Laptop meenemen
15.45-17.45 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 32 1 J van Heiningen
16.00-16.45 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 33 2 AHE van Beeck
16.30-17.15 BA3A1 HC.5 Patientveiligheid: Omgaan met fouten HC BA3 CO-1/2 J.J. Duvekot
17.00-22.00 AST IFMSA - 23
17.00-22.00 BLOK BLOK - 5
17.00-22.00 BLOK BLOK - 35
17.00-22.00 BLOK BLOK - 32
17.00-22.00 BLOK BLOK - 33
17.00-22.00 BLOK BLOK - 39
17.15-22.00 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
17.30-19.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
18.00-19.30 Skills Module Venapunctie en Infuusprikken - PKV-A
18.00-21.00 AST Klinische Propedeuse (Nico Kramer) - PKV-B
18.00-22.00 BLOK BLOK - 25
18.59-21.59 MAIG3 ZO.5 ECG ZO CO.1707 - CO.1712 SA Wijchers, OC Manintveld, M. Michels
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - Lokaal-2
20.59-22.59 BA1B2 ZO.3 AZS: de controle kamer ZO BA1 J.G.G. Borst
20.59-22.59 BA3A3 ZO.3 Premenstrueel syndroom ZO BA3 I. Schipper
20.59-23.59 BA2A11 ZO.5 Basaalcel- en plaveiselcelcarcinoom ZO BA2 R.R. van den Bos
21.59-23.59 MAIG3 ZO.4 Ritmestoornissen/collaps ZO CO.1707 - CO.1712 SA Wijchers, OC Manintveld, M. Michels

Week 48 do 30-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-09.00 BLOK BLOK - LE van Hoogdalem
08.00-09.00 BLOK BLOK - COO-6
08.00-10.15 BLOK BLOK - 35
08.00-10.45 BLOK BLOK - 13
08.00-13.00 BLOK BLOK - CQ-3A
08.00-16.30 IAZ Vitaal Bedreigde Patient - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-12, Lokaal-5, Lokaal-7
08.00-17.00 IAZ BHV Basiscursus - Lokaal-14
08.00-17.00 MA-O 17SOA+AM BVP - CQ-U
08.00-17.00 MA-O 15MOA+15MAM Kwaliteitsproject - Lokaal-16
08.00-18.00 STR Zelfstudieruimte - COO-5
08.00-22.00 AOO Blokkade Ee-1473 - EE-1473 J.J.M. Pel
08.00-22.00 AST MFVR Carriereweek 2017 - Espressobargebied
08.00-22.00 BLOK BLOK-verlof - J.S. Voerman
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-3C
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-4A
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-5A
08.00-22.00 BLOK BLOK - 25
08.00-22.00 BLOK BLOK - 33
08.00-22.00 BLOK BLOK - A. van der Velden
08.00-22.00 BLOK BLOK - LW Kranenburg
08.30-09.00 BLOK BLOK - D Uygun
08.30-09.15 BA2A11 Integratiecollege/Responsiebijeenkomst IC-RB BA2 CO-1/2 JWA Burger
08.30-09.30 MA1PKV APC.6b Nabespreking Consult interne geneeskunde VO CO.1709 - CO.1710 PKV-C M. Vojinovic-Novakovic
08.30-09.30 AST IFMSA - CQ-5C
08.30-10.00 RDL 4 A/M Bespreking - 9
08.30-10.30 BA1B2 VO.1 Farmaco. beinvl. v/h zenuwstelsel VO 16, 17, 18, 19, 20 COO-3 A. Maassen van den Brink, A.H.J. Danser
08.30-10.30 BA3A3 VO Acute geneeskunde - APLS (verpl) VO 21, 22, 23 CQ-1A, CQ-1B, CQ-1C MME Wijffels
08.30-10.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 10 8 A Speeks
08.30-10.30 BLOK BLOK - CS Ramsaran
08.30-11.20 VK Okt'17 Kindervpk - CQ-F1, 39
08.30-12.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 05 PKV-B+PKV-KB F.B.M. Gan-Creijghton
08.30-12.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 19 PKV-A+PKV-KA W Couprie
08.30-12.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 20 PKV-E+PKV-KE MHE Elbers
08.30-12.30 KT2901 Opnames bekijken door docent VO EE Plouvier
08.30-13.00 IAZ Toetsen IAZ - 36
08.30-15.30 IAZ BIAZ Ass. november 2017 - Lokaal-4
08.30-16.30 EDU Projectmatig werken - 2
08.30-16.45 EDU Stap naar coachen basis - 1
08.30-17.00 IAZ Triage op de SEH 122 - 5
08.30-17.00 IAZ Long TX - Lokaal-3
08.30-17.00 RDL S-17 BVP - 3
08.30-17.00 RDL S-17 SAM - 34
08.30-17.00 RTL S-17 BVP 2 - 32
08.30-17.00 RTL S-16 Hertoets Lesblok C+D - 4
09.00-10.00 MAIG3 IWC.2 Bespr. ZO.3 + ZO.4 + ZO.5 Card (verpl) IWC CO.1707 - CO.1708, CO.1711 Lokaal-2 SA Wijchers
09.00-11.00 ICK-PSY Angst- en dwangstoornissen (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
09.00-11.00 ICK-VV Vrouwenziekte & Verloskunde zwangerschap ICK 7 L.M. Hanff
09.00-11.30 ICK-IG Bedside teaching ICK Externe ruimte P.M. van Hagen
09.00-12.30 PROM Cursus Scientific English - 11
09.00-16.15 HAOPL HAOPL Themadag Kind - CQ-1Da, CQ-1Db
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 20
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 21
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 24
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 26
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 27
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 29
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 30
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 38
09.15-16.30 HAOPL Onderwijs - KBA1719 10
09.30-10.15 BA2A12 HC.1 Wetenschap? Tegenstr bewijs HC BA2 CO-1/2 P.W. Moorman
10.00-11.00 ANO Taalcursus - 12
10.00-17.00 NIHES EP03 - Querido zaal
10.15-11.00 NB2032 HC.17 Evo-devo HC 35 J. Gribnau, W.M. Baarends
10.15-11.15 MAIG3 IWC.2 Bespr. ZO.3 + ZO.4 + ZO.5 Card (verpl) IWC CO.1709 - CO.1710, CO.1712 Lokaal-2 SA Wijchers
10.30-11.15 BA2A12 HC.2 Statische begrippen HC BA2 CO-1/2 L.R. Arends, D. Rizopoulos
10.45-12.15 HAOPL HAOPL SOLK4 Anne - 37
10.45-12.45 BA1B2 VO.1 Farmaco. beinvl. v/h zenuwstelsel VO 21, 22, 23, 24, 25 COO-3 A. Maassen van den Brink, A.H.J. Danser
10.45-12.45 BA3A3 VO Acute geneeskunde - APLS (verpl) VO 16, 17, 18 CQ-1A, CQ-1B, CQ-1C MME Wijffels
10.45-12.45 BA3A3 VO.1 Contraceptie VO 21, 22, 23, 24, 25 6, 8, 13, 14, 15 J.S.E. Laven, I. Schipper, P. Wijngaard-Boom, J. Brouwer
10.45-12.45 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 01 28 D Uygun
10.45-12.45 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 04 9 R. de Jongh
10.45-12.45 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 06 23 A Speeks
11.00-13.00 ICK-VV Scope 6b Gynaecologie (verpl) SCOPE 16_44a, 16_44b 7 JAB Hopman
11.00-13.00 AST - MFVR - CO-3
11.15-12.00 NB2032 HC.18 Evo-devo HC 35 J. Gribnau, W.M. Baarends
11.15-12.15 ICK-PSY Farmacie - toets 2 ICK 22 N.G.M. Hunfeld
11.20-13.30 BLOK BLOK - 39
11.20-17.00 OG Okt'17 Obstetrie- & Kinderverpleegkundige - 31
11.30-12.15 BA2A12 HC.3 Het toetsen van hypothesen/meta-analys HC BA2 CO-1/2 L.R. Arends, D. Rizopoulos
11.30-12.30 MAIG3 IWC.3 Bespr. ZO.6 + ZO.7 Longgeneesk. (verpl) IWC CO.1710 - CO.1712 Lokaal-2 K.A.T. Boomars
11.30-14.00 PGSMM R Course - Foyer-Q
12.00-17.00 IAZ LongTX - Lokaal-A, Lokaal-B
12.15-13.00 NB2032 Evo-devo lunchbreak discussion WC 35 J. Gribnau, W.M. Baarends
12.15-13.15 AST - BEEST-cie - 12
12.15-16.00 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
12.30-13.30 BA2CV CV.31a Opname VO 05 PKV-KA
12.30-13.30 BA2CV CV.31a Opname VO 07 PKV-KB
12.30-16.00 EDU PET groep 4 - 37
12.45-13.30 BLOK BLOK - 13
12.45-13.45 MAIG3 IWC.3 Bespr. ZO.6 + ZO.7 Longgeneesk. (verpl) IWC CO.1707 - CO.1709 72 K.A.T. Boomars
13.00-14.30 HAOPL HAOPL SOLK4 Anne - 28
13.00-15.00 ICK-IG Inw. Genk. i/d klinische praktijk ICK 7
13.00-16.00 ICK-PSY Kinder-en Jeugd psychiatrie ICK P.F.A. de Nijs
13.00-16.00 BLOK BLOK - COO-6
13.00-16.15 HAOPL HAOPL KVP - Lokaal-15
13.00-17.00 BKO Omgaan met groepen - 9
13.00-17.00 COM Schrijven voor het WEB - CQ-5C
13.00-18.00 AST MFVR MFVR Carriereweek 2017 - 14, 15
13.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-3A
13.15-14.00 NB2032 HC.19 Evo-devo HC 35 J. Gribnau, W.M. Baarends
13.30-14.30 BA2CV CV.31a Opname VO 09 PKV-KB
13.30-14.30 BA2CV CV.31a Opname VO 10 PKV-KA
13.30-15.30 BA1B2 VO.1 Farmaco. beinvl. v/h zenuwstelsel VO 26, 27, 28, 29, 30 COO-3 A. Maassen van den Brink, A.H.J. Danser
13.30-15.30 BA2A12 VO.1 Rekenen aan prostaatkanker screening VO 01, 02, 03, 04, 05, 31 22 M.J. Roobol-Bouts
13.30-15.30 BA3A3 VO Acute geneeskunde - APLS (verpl) VO 25, 29 CQ-1B, CQ-1C MME Wijffels
13.30-15.30 BA3A3 VO.1 Contraceptie VO 01, 02, 03, 04, 05 6, 8, 11, 12, 13 J.S.E. Laven, I. Schipper, R.H.M. Dykgraaf, P. Wijngaard-Boom, J. Brouwer
13.30-15.30 BA2CV CV.32 Medische technieken 6 verdieping thorax VO 07 PKV-A, PKV-D11 (Harvey) W.B. de Koning
13.30-15.30 BA2CV CV.32 Medische technieken 6 verdieping thorax VO 08 PKV-C, PKV-D11 (Harvey) EE Plouvier
13.30-15.30 BA2KR CV.42 Klinisch redeneren 8 Boijmans Beuningen VO 30 A Duinkerken
13.30-17.00 ICK-VV ICK Verloskunde&Gynaecologie (Sh-3704) ICK Externe ruimte C.W.M. Wensveen
13.30-17.00 AOO COEUR - CO-4
13.30-17.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 23 PKV-E+PKV-KE M. Vojinovic-Novakovic
13.45-15.15 NB4040 HC Biology of Cancer HC 23 L.H.J. Looijenga
14.00-15.00 MAIG3 PD.5 Patientdemonstratie PD CO.1707 - CO.1712 39 M. Michels
14.00-15.00 ANO 2-wekelijks Functioneel Beheer Zorgsuit - CQ-A
14.00-18.00 Skills Oefenen onder begeleiding - CQ-3B
14.15-15.00 NB2032 HC.20 Evo-devo HC 35 J. Gribnau, W.M. Baarends
15.00-16.15 ANO PMO ONE - 36
15.00-16.30 ICK-IG Klinische chemie ICK 7 CKA Fleming
15.00-17.00 BLOK BLOK - CQ-B
15.00-22.00 BLOK BLOK - 35
15.15-16.15 MAIG3 IC.6 Int. college Cardio/Vasc/Long IC CO.1707 - CO.1712 39 M. Michels
15.15-17.30 NB4040 WC Biology of Cancer WC 23 L.H.J. Looijenga
15.30-22.00 BLOK BLOK - CQ-1B
15.30-22.00 BLOK BLOK - 13
15.45-17.45 BA2A12 VO.1 Rekenen aan prostaatkanker screening VO 06, 07, 08, 09, 10, 32 22 M.J. Roobol-Bouts
15.45-17.45 BA3A3 VO.1 Contraceptie VO 31, 32 6, 8 R.H.M. Dykgraaf, J. Brouwer
15.45-17.45 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 29 11 D Uygun
15.45-17.45 BA2CV CV.30 Medische technieken 5 - abdomen VO 05 PKV-B MHE Elbers
15.45-17.45 BA2CV CV.32 Medische technieken 6 verdieping thorax VO 04 PKV-D11 (Harvey), PKV-D W Couprie
15.45-17.45 BA2CV CV.32 Medische technieken 6 verdieping thorax VO 13 PKV-A, PKV-D11 (Harvey) EE Plouvier
16.00-19.00 HAOPL Diploma-uitreiking - 3dec-1 Foyer, CO-1, CO-2
16.30-17.30 MAKNT Mak-toets - COO-3, COO-6
16.30-17.30 MAIG3 IWC.4 Introd. Pathologie-onderwijs (verpl) IWC CO.1707 - CO.1712 39 MF van Velthuysen
17.00-19.00 Skills Toetsen -
17.00-22.00 BLOK BLOK - 34
17.00-22.00 BLOK BLOK - 32
17.00-22.00 BLOK BLOK - 5
17.30-22.00 BLOK BLOK - 39
17.45-20.00 MAIG3 VO.MA Mammaonderzoek (verpl) VO CO.1711 - CO.1712 PKV-D, PKV-D9, PKV-D10 AJE van Breukelen
17.45-20.15 AST Cursus Medisch Spaans - 4
18.00-21.00 ANO Avondoverleg - 6
18.00-22.00 BLOK BLOK - COO-6
19.00-22.00 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
19.59-20.59 MAIG3 ZO.8 COPD ZO CO.1713 - CO.1718 R.A.S. Hoek
19.59-22.59 BA1B2 ZO.4 Het hart als pomp ZO BA1 D.J.G.M. Duncker, J.G.G. Borst
20.59-22.59 BA3A3 ZO.4 Epidemiologie van SOA's ZO BA3 J.S.E. Laven
20.59-23.59 MAIG3 ZO.6 Pneumonie ZO CO.1707 - CO.1712 M.M. van der Eerden
21.59-23.59 BA2A12 ZO.1 Beoordelen kwaliteit artikel ZO BA2 P.W. Moorman

Week 48 vr 01-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-09.00 BLOK BLOK - 35
08.00-13.30 BLOK BLOK - 34
08.00-13.30 BLOK BLOK - 5
08.00-13.30 BLOK BLOK - 13
08.00-17.00 MA-O 17SOA+AM BVP - CQ-U
08.00-17.00 MA-O 15MOA+15MAM Kwaliteitsproject - Lokaal-16
08.00-22.00 AOO Blokkade Ee-1473 - EE-1473 J.J.M. Pel
08.00-22.00 AST MFVR Carriereweek 2017 - Espressobargebied
08.00-22.00 BLOK BLOK - LE van Hoogdalem
08.00-22.00 BLOK BLOK - COO-6
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-3A
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-3C
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-4A
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-5A
08.00-22.00 BLOK BLOK - 25
08.00-22.00 BLOK BLOK - 33
08.00-22.00 BLOK BLOK - 39
08.00-22.00 BLOK BLOK - CS Ramsaran
08.00-22.00 BLOK BLOK - HG Rijksen
08.00-22.00 BLOK BLOK - LW Kranenburg
08.30-09.00 BLOK BLOK - D Uygun
08.30-09.15 BA2A12 HC.4 Gelokaliseerd/gemetastaseerd prostaatcar HC BA2 CO-1/2 M.B. Busstra, C.H. Bangma
08.30-10.30 BA3A3 VO Acute geneeskunde - APLS (verpl) VO 11, 12, 13 CQ-1A, CQ-1B, CQ-1C MME Wijffels
08.30-10.30 BA3A3 VO.2-DIGIMIC Vroege embryo's. klonen en transgenese VO 06, 07, 08, 09, 10 COO-3 W.M. Baarends, J. Gribnau
08.30-10.30 BA3CV CV.46 Gespreksvaardigheden 9 VO 32 11 A. van t Spijker
08.30-10.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 40 2 SM Rombach
08.30-10.30 KT2901 VO Opnames bekijken door studenten VO KT2901.01 - KT2901.04 22
08.30-10.30 AOO VO Extra oefenmoment VO PKV-C J. Damen
08.30-12.00 AOO Handtherapie scholing - 15
08.30-12.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 03 PKV-B+PKV-KB EE Plouvier
08.30-12.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 26 PKV-A+PKV-KA W.B. de Koning
08.30-12.30 KT2901 Opnames bekijken door docent VO G.H.M. Leunissen
08.30-17.00 RDL S-17 BVP - 3
08.30-17.00 RTL S-17 BVP 2 - 32
08.30-17.30 SCH Zorgethiek - 37
08.45-09.45 KT3301 HC.14 Dunne en dikkedarm: ziektebeelden, opsp. HC KT3301 36 A.C. de Vries
09.00-10.00 ICK-PSY Wat je altijd had willen weten (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
09.00-11.00 NANO3 Minor Nanobiology in EE-1024 TT-NB-BA Externe ruimte M.M. Jaegle
09.00-11.00 AOO Pathology & Pathogenesis 2 - 38 H.J. Metselaar
09.00-12.00 ICK-IG Herhalen LO / APC deel b ICK PKV-D, PKV-D9, PKV-D10 M. Vojinovic-Novakovic
09.00-12.00 ICK-VV ICK VV toets en nabespreking (Sh-3704) ICK Externe ruimte E.C. van der Wilk
09.00-12.30 MNEU-1_4 Motor systems 2 - MNEU 4
09.00-16.30 ANO Introductiebijeenkomst - 35
09.30-10.15 BA2A12 HC.5 Hematurie, blaascarcinoom HC BA2 CO-1/2 W.J. Kirkels, JL Boormans
09.30-10.30 MAIG3 VO.1 KR2elijn: Pijn od borst/Dyspnoe (verp VO CO.1709 - CO.1710 1 SA Wijchers
09.30-11.45 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR 31
09.45-10.45 KT3301 VO.2 VO 2 Terugkommoment VO KT3301 36 M.P. Peppelenbosch
10.00-12.00 ICK-PSY Casus pro diagnosi (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
10.00-12.00 NB1110 WC Chemistry 2 Thermodynamics gr 1 WC CQ-1Da J.A. van der Knaap
10.00-12.00 NB1110 WC Chemistry 2 Analytical chem gr 2 WC CQ-1Db J.A.A. Demmers
10.00-12.00 AOO Bijeenkomst docenten keuzeonderwijs - 6
10.00-15.00 NIHES EP03 - Querido zaal
10.30-11.15 BA2A12 PD.6 Patiëntdemonstraties urologische tumoren PD BA2 CO-1/2 M.B. Busstra
10.45-11.45 KT3301 VO.3 Casuistiek Lever en Galboom VO KT3301 36 M.P. Peppelenbosch
10.45-12.45 BA3A3 VO Acute geneeskunde - APLS (verpl) VO 31, 32, 05 CQ-1A, CQ-1B, CQ-1C MME Wijffels
10.45-12.45 BA3A3 VO.1 Contraceptie VO 06, 07, 08, 09, 10 2, 7, 8, 9, 10 J.S.E. Laven, I. Schipper, P. Wijngaard-Boom, S.H. Benneheij, J. Brouwer
10.45-12.45 BA3CV CV.45 Inh Medische techn 11 LO geheel VO BA3 PKV-C J. Damen
10.45-12.45 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 01 28 D Uygun
10.45-12.45 BA3KOP Klinisch Obductie Practicum Bachelor 3 VO 19, 20 C-034 J.M. Kros
10.45-12.45 KT2901 VO Opnames bekijken door studenten VO KT2901.05 - KT2901.08 22
10.45-12.45 KOW-MPP MPP Practicum 2, groep 3.12/3.31 - 11 A. van t Spijker
11.00-13.00 KOW-MPP MPP Practicum 2, groep 3.32 - 1 F Vrooman
11.00-17.00 ANO VIP2 - CO-4
11.30-12.15 BA1B2 LM.9 Beeldvorming van coronaire atheroscleros LM BA1 CO-1/2 G. van Soest
11.30-13.30 BA2KR CV.26 Klinisch redeneren 5 VO 21 12 AFM de Jong
11.30-13.30 BA2KR CV.42 Klinisch redeneren 8 Boijmans Beuningen VO 03 APJM van den Hurk
12.00-13.00 ICK-VV Intro voor coassistenten EMC (Sh-3432) ICK Externe ruimte I.A. Brusse
12.30-13.30 BA2CV CV.31a Opname VO 02 PKV-KA
12.30-13.30 BA2CV CV.31a Opname VO 22 PKV-KB
12.30-14.00 Co-HAG Farmacie Beinvloeding van voorschrijfgedrag VO 21 N.G.M. Hunfeld
12.45-15.45 BLOK BLOK - CQ-1B
12.45-22.00 BLOK BLOK - D Uygun
13.00-15.00 ICK-IG Farmacie Polyfarmacie ICK 28 T. van Gelder
13.00-15.00 ICK-PSY Scope 4b Psychiatrie (verpl) SCOPE 17_08a, 17_08b 1, 2 M.S. Visser
13.00-15.00 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR 31
13.00-15.00 NB1110 WC Chemistry 2 Thermodynamics gr 2 WC CQ-1Da J.A. van der Knaap
13.00-15.00 NB1110 WC Chemistry 2 Analytical chem gr 1 WC CQ-1Db J.A.A. Demmers
13.15-22.00 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
13.30-14.00 KT3301 ZO Uitwerken casuistiek - zelfst. (HS-520k) ZO KT3301.01
13.30-15.30 BA2A12 VO.1 Rekenen aan prostaatkanker screening VO 11, 12, 13, 14, 15 22 M.J. Roobol-Bouts
13.30-15.30 BA3A3 VO.1 Contraceptie VO 11, 12, 13, 14, 15 9, 10, 11, 12, 13 J.S.E. Laven, I. Schipper, P. Wijngaard-Boom, S.H. Benneheij, J. Brouwer
13.30-15.30 BA3A3 VO.2-DIGIMIC Vroege embryo's. klonen en transgenese VO 21, 22, 23, 24, 25 COO-3 W.M. Baarends, J. Gribnau
13.30-15.30 BA2CV CV.32 Medische technieken 6 verdieping thorax VO 02 PKV-D11 (Harvey), PKV-A J. Damen
13.30-15.30 BA2CV CV.32 Medische technieken 6 verdieping thorax VO 22 PKV-D11 (Harvey), PKV-B M. Vojinovic-Novakovic
13.30-15.30 BA2KR CV.26 Klinisch redeneren 5 VO 29 8 SM Rombach
13.30-15.30 BA2KR CV.42 Klinisch redeneren 8 Boijmans Beuningen VO 32 APJM van den Hurk
13.30-15.30 KT2901 KTO Algemene inhaalles KTO VO KT2901 PKV-D EE Plouvier
13.30-15.30 KOW-MPP MPP Practicum 2, groep 3.11 - 7 A. van t Spijker
13.30-16.30 MA1PKV, MAIG3 APC.6a Inhaal Consult interne geneeskunde VO CO.1707 - CO.1712 PKV-E+PKV-KE G.H.M. Leunissen
13.30-22.00 BLOK BLOK - 34
13.45-16.15 BA1B2, BA1JC Journal Club VO 02, 03 4 RK Los, OC Manintveld
13.45-16.15 BA1B2, BA1JC Journal Club VO 06, 07 5 P.W. Moorman, OC Manintveld
14.00-14.30 KT3301 ZO Uitwerken casuistiek - zelfst. (HS-520k) ZO KT3301.06
14.00-18.00 Co-HAG CO-2 Co-schap onderwijs VO 20, 21
14.00-18.00 Co-HAG CO-4 Co-schap onderwijs VO 24, 26
14.30-15.00 KT3301 ZO Uitwerken casuistiek - zelfst. (HS-520k) - KT3301.05
15.00-17.00 NIHES EP03 - 36
15.15-17.30 ICK-IG ICK toets en nabespreking ICK COO-5
15.30-16.00 KT3301 ZO Uitwerken casuistiek - zelfst. (HS-520k) ZO KT3301.04
15.45-17.45 BA2A12 VO.1 Rekenen aan prostaatkanker screening VO 16, 17, 18, 19, 20 22 M.J. Roobol-Bouts
15.45-17.45 BA3A3 VO Acute geneeskunde - APLS (verpl) VO 08, 09, 06 CQ-1A, CQ-1B, CQ-1C MME Wijffels
15.45-17.45 BA3A3 VO.1 Contraceptie VO 16, 17, 18, 19, 20 9, 10, 11, 12, 13 J.S.E. Laven, P. Wijngaard-Boom, J. Brouwer
15.45-17.45 BA3A3 VO.2-DIGIMIC Vroege embryo's. klonen en transgenese VO 11, 12, 13, 14, 15 COO-3 W.M. Baarends, J. Gribnau
15.45-17.45 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 31 1 WME Rol
15.45-17.45 BA2CV CV.30 Inhaal Medische technieken 5 - abdomen VO BA2 PKV-A M. Vojinovic-Novakovic
16.00-16.30 KT3301 ZO Uitwerken casuistiek - zelfst. (HS-520k) ZO KT3301.03
16.15-22.00 BLOK BLOK - 5
16.30-17.00 KT3301 ZO Uitwerken casuistiek - zelfst. (HS-520k) ZO KT3301.02
16.30-22.00 BLOK BLOK - 35
17.00-17.30 KT3301 ZO Uitwerken casuistiek - zelfst. (HS-520k) ZO KT3301.07
17.00-22.00 BLOK BLOK - 32
17.45-22.00 BLOK BLOK - CQ-1B
17.45-22.00 BLOK BLOK - 13
18.59-20.59 MAIG3 ZO.KR4 Voorbereiding KR 2e lijn: Dyspnoe ZO CO.1707 - CO.1712 K.A.T. Boomars
19.59-23.59 BA2A12 ZO.2 Prostaatcarcinoom (COO) ZO BA2 C.H. Bangma, G.J.L.H. van Leenders
20.59-22.59 BA1B2 ZO.5 Schaarste, keuzen id zorg & rechtvaard. ZO BA1 M.H.N. Schermer
20.59-22.59 BA3A3 ZO.5 Zwangerschap en seksualiteit ZO BA3 J.M. Bolt
20.59-22.59 MAIG3 ZO.KR3 Voorber KR 2e lijn: Pijn od borst ZO CO.1707 - CO.1712 M. Michels, SA Wijchers, OC Manintveld

Week 48 za 02-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
20.59-22.59 BA3A3 LO.2 Drager X-linked rec aandoening LO BA3 F. Petrij
20.59-23.59 BA2A12 ZO.3 Blaascarcinoom (COO) ZO BA2 W.J. Kirkels, G.J.L.H. van Leenders

Week 48 zo 03-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
09.00-17.00 EVENT Weekendschool - 2, 3, 4, 5, 6, 13, 14
20.59-23.59 BA2A12 ZO.4 Eigen statistische bewerkingen ZO BA2 P.W. Moorman

Week 49 ma 04-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-09.00 BLOK BLOK - LE van Hoogdalem
08.00-10.15 BLOK BLOK - 35
08.00-12.00 BLOK BLOK - COO-6
08.00-13.30 BLOK BLOK - 13
08.00-15.45 BLOK BLOK - CQ-3C
08.00-15.45 BLOK BLOK - CQ-4A
08.00-17.00 MA-O 16SOA Kaak- en oogchirurgie - 36
08.00-18.30 IAZ Herkennen Vitaal Bedreigde Patient - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-5
08.00-22.00 BLOK BLOK - 34
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-1B
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-3A
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-5A
08.00-22.00 BLOK BLOK - 5
08.00-22.00 BLOK BLOK - 25
08.00-22.00 BLOK BLOK - 32
08.30-09.00 ICK-HK Uitleg ICK week, doelstelling (in H-819) ICK Externe ruimte L.B. Koppert
08.30-09.15 BA1B2 IC.10 IC: schrik slaat j om t hart (wk1B2) IC BA1 CO-1/2 A. Maassen van den Brink, J. van der Steen, J.G.G. Borst
08.30-10.30 BA2A12 VO.3 Beoordeling kwal art VO 21, 22, 23, 24, 25, 31 39 P.W. Moorman, RK Los
08.30-10.30 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 02 8 JAB Hopman
08.30-10.30 BA3A4 VO.3 Menstruatiestroonissen en endometriose VO 19, 20, 22, 23, 24, 31, 25 38, 21, 29, 30 S.H. Benneheij, R.H.M. Dykgraaf, A.B. Steensma, I. Schipper, C. Groenestein-Sondaal
08.30-10.30 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 06 12 D Lo Fo Wong
08.30-10.30 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 07 7 Z. Moallemzadeh
08.30-10.30 BA3KR Klinisch redeneren 9 VO 29 10 S Buis
08.30-10.30 MAIG4 VO.2 Klin chemie in de praktijk casus (verpl) VO CO.1707 - CO.1709 14 CRB Ramakers
08.30-10.30 KT2901 KTO4 Bewegingsapparaat VO KT2901.01 PKV-A G.H.M. Leunissen
08.30-10.30 KT2901 KTO4 Bewegingsapparaat VO KT2901.02 PKV-B EE Plouvier
08.30-11.30 BA1B3 Opb Het bloedcirculatiemodel VO EE-1473 J.J.M. Pel
08.30-12.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 04 PKV-E+PKV-KE MHE Elbers
08.30-12.30 ICK-DKO Oogheelkunde ICK CQ-5G
08.30-12.30 ZA-MIN Minor Kinderverpleegkundige - 23
08.30-13.00 VK Mrt'17 Kinderverpleegkundige - COO-3
08.30-13.30 BLOK BLOK - CS Ramsaran F
08.30-15.00 HO Jan'18 Hemato- Oncologie - 3
08.30-17.00 MAIG4 Stage Radiologie - CO.1710
08.30-17.00 IAZ Respiratie 37 - 6
08.30-17.00 IAZ Seks en Vp 39 - Lokaal-3
08.30-17.00 RTL S-17 BVP 2 - Lokaal-16
08.30-17.00 RTL S-17 BVP 2 - 33
08.30-22.00 BLOK BLOK - D Uygun
09.00-10.30 MNEU-1_14, MNEU-3_14 Labtalks - MNEU CO-4
09.00-10.45 NB1110 HC Chemistry 2 Reaction kinetics HC Querido zaal B.C. Tilly
09.00-13.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
09.00-13.00 ICK-NEU Neurologisch onderzoek ICK PKV-D F. van Kooten
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 1e jaar B - 24
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 2e jaar B - 26
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 3e jaar B - 27
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 1e jaar A - 4
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 2e Jaar A - 15
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 3e jaar A - 20
09.10-11.00 ICK-HK Ond. en LO van bovenste & onderste extr. ICK PKV-C L.B. Koppert
09.30-10.15 BA1B2 RB Responsiebijeenkomst RB BA1 CO-1/2 A. Maassen van den Brink, J.G.G. Borst
10.00-11.45 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR CQ-1Da
10.00-14.00 MScMM Exam MM-GEN - 31
10.15-11.00 NB2032 HC.21 Evo-devo HC 35 J. Gribnau, W.M. Baarends
10.30-11.15 BA1B3 PD.1 Pompfunctiestoornissen PD BA1 CO-1/2 M. Michels
10.30-13.30 BLOK BLOK - 39
10.45-12.15 AOO Vinger a/d pols-sessie MAIG EV 21 J Versmissen, N.W. de Jong, V.A.S.H. Dalm, A.S. Devos, A.E.C. Broers, F van Rosse , EE Plouvier, JF Gerard, M. van Agteren, W van Rennes
10.45-12.45 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 06 12 D Lo Fo Wong
10.45-12.45 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 17 CQ-5C R. de Jongh
10.45-12.45 BA3CV CV.46 Inhaal Gespreksvaardigheden 9 VO BA3 CQ-5D AHE van Beeck
10.45-12.45 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 07 37 L van Raalten-Ben Salah
10.45-12.45 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 24 1 A. van t Spijker
10.45-12.45 BA3KOP Klinisch Obductie Practicum Bachelor 3 VO 01, 02 C-034 J.M. Kros
10.45-12.45 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 15 28 S Buis
10.45-12.45 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 18 8 Z. Moallemzadeh
10.45-12.45 HAOPL Intervisie groep 1 - 7
10.45-12.45 KT2901 KTO4 Bewegingsapparaat VO KT2901.03 PKV-A HG Rijksen
10.45-12.45 KT2901 KTO4 Bewegingsapparaat VO KT2901.04 PKV-B J. Damen
11.00-11.30 ICK-HK Grote visite traumatologie (in H-819) ICK Externe ruimte L.B. Koppert
11.00-12.00 BA2CV CV.31a Inhaal Opname VO BA2 PKV-KA
11.00-12.00 AOO Rolbespreking - PKV-C G.H.M. Leunissen
11.00-12.45 NB1110 HC Chemistry 2 Chemical equilibrium HC CQ-U J.A. van der Knaap
11.15-12.00 NB2032 HC.22 Evo-devo HC 35 J. Gribnau, W.M. Baarends
11.30-12.15 BA1B3 HC.2 Hemodynamiek HC BA1 CO-1/2 P.A. Forbes
11.30-12.30 ICK-HK Zelfstudie ABCDE module ICK 10 L.B. Koppert
11.30-13.00 ANO Seminar MGZ - Querido zaal
12.00-13.00 HO Jan'18 Hemato- Oncologie - COO-6
12.15-13.00 NB2032 Evo-devo lunchbreak discussion WC 35 J. Gribnau, W.M. Baarends
12.30-13.30 BA2A12 HC.7 Forum stomazorg, begeleid stomapatienten HC BA2 CO-3/4 JL Boormans
12.35-13.15 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 28 2 WJ Mandemakers
13.00-15.00 ICK-HK Scope 2a Heelkunde (verpl) SCOPE 17_34a, 17_34b 12 D Lo Fo Wong
13.00-15.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
13.00-15.00 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR COO-3
13.00-15.00 AOO VO Tentamen uitsluitend op uitnodiging EC VO PKV-KA, PKV-KB F.B.M. Gan-Creijghton, J. Damen, G.H.M. Leunissen, M. Vojinovic-Novakovic, EE Plouvier, R. de Jongh, AHE van Beeck
13.00-16.00 BKO Flipping the Classroom - 11
13.00-17.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 1 F. van Kooten
13.00-22.00 BLOK BLOK - COO-6
13.15-14.00 NB2032 HC.23 Evo-devo HC 35 J. Gribnau, W.M. Baarends
13.30-14.15 BA2A12 HC.8 Trans. onderz. prostaat & blaascarcinoom HC BA2 CO-3/4 WM van Weerden, G.W. Jenster F
13.30-14.30 MAIG4 IWC.1 Bespr. ZO.1 + ZO.2 (verpl) IWC CO.1707 - CO.1709 14 E.J. Hoorn
13.30-15.30 BA1B3 VO.1 Het bloedcirculatiemodel VO 02, 11, 14 EE-1473 J.J.M. Pel
13.30-15.30 BA2A12 Opb BA2A12 VO2 OPB 39 G.W. Jenster F
13.30-15.30 BA1SW SW.1 Inhaal Samenwerken 1 VO BA1 2 M.S. Visser
13.30-15.30 KT2201 HC Hoorcollege HC KT2201 CQ-1Da/b
13.30-16.30 ICK-DKO KNO inleiding (D-142) ICK Externe ruimte R.M. Metselaar
13.45-15.30 NB4030 HC Engineering Genetic Information HC 23 J. Pothof
14.00-15.30 IO Praktijkbegeleidersoverleg - 24
14.00-17.00 KOW-MPP MPP KEU 3.03 - casus 3 - 7 A. van t Spijker
14.00-18.00 Skills Oefenen onder begeleiding - CQ-3B
14.15-15.00 NB2032 HC.24 Evo-devo HC 35 J. Gribnau, W.M. Baarends
14.30-15.15 BA2A12 HC.9 Bespreking casus prost- blaascarc HC BA2 CO-3/4 C.H. Bangma, W.J. Kirkels
14.30-15.15 BA3A4 PD.1 Bekkenbodemproblematiek PD BA3 CO-1/2 A.B. Steensma
14.45-15.45 MAIG4 IWC.2 Bespr. ZO.3 + ZO.4 (verpl) IWC CO.1707 - CO.1709 14 T. van Gelder
15.00-22.00 BLOK BLOK - 35
15.15-17.15 ICK-KG Scope 3a Kindergeneeskunde (verpl) SCOPE 17_22a, 17_22b 38, 21 R. de Jongh
15.30-16.15 BA3A4 HC.2 Cervix- & endometriumcarcinoom HC BA3 CO-1/2 H.C. van Doorn
15.45-17.30 NB4030 WC Engineering Genetic Information WC 23 J. Pothof
15.45-17.45 BA1B3 VO.1 Het bloedcirculatiemodel VO 01, 34, 35 EE-1473 J.J.M. Pel
15.45-17.45 BA2A12 VO.2 Trans. onderz. prostaat- en blaaskanker VO 26, 27, 28, 29, 30 39 G.W. Jenster
15.45-17.45 BA2A12 VO.3 Beoordeling kwal art VO 16, 17, 18, 19, 20, 32 31 P.W. Moorman, RK Los
15.45-17.45 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 07 CQ-4A, PKV-KC HG Rijksen
15.45-17.45 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 25 PKV-KB, CQ-3C M. Vojinovic-Novakovic
15.45-17.45 BA2CV CV.32 Medische technieken 6 verdieping thorax VO 05 PKV-D11 (Harvey), PKV-A MHE Elbers
15.45-17.45 KT2201 BG Oefenopgaven WC KT2201 CQ-1Da/b
16.30-17.15 BA3A4 PD.3 Ovariumcarcinoom PD BA3 CO-1/2 H.C. van Doorn
17.00-18.30 MNEU-1_14, MNEU-3_14 Neuroscience Seminar Alexander Groh - MNEU Querido zaal
17.00-22.00 BLOK BLOK - 33
17.15-22.00 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
17.45-22.00 BLOK BLOK - CQ-3C
17.45-22.00 BLOK BLOK - CQ-4A
17.45-22.00 BLOK BLOK - 13
17.45-22.00 BLOK BLOK - 39
18.00-20.30 Skills Module hechten en knopen - PKV-A
18.00-22.00 BA1B3 Blokkade Ee-1473 ivm opst. BA1B3 VO1 VO EE-1473
18.45-21.30 AST Co-raad - 2
18.59-20.59 MAIG4 ZO.2 Elektrolytstoornissen ZO CO.1707 - CO.1712 E.J. Hoorn
18.59-22.59 BA3A4 ZO.1 Adnextumoren ZO BA3 H.C. van Doorn, P.C. Ewing-Graham
19.00-19.05 MAIG4 ZO.G Geneesmiddel van de week ZO CO.1707 - CO.1712 F van Rosse
19.00-21.00 AST STOLA - 4
19.05-20.05 MAIG4 ZO.P Pscribe-opdracht geint Farmaco ZO CO.1707 - CO.1712 F van Rosse
19.30-22.00 ANO Voorlichtingsavond IVF - Querido zaal, Foyer-Q
19.59-22.59 BA1B3 ZO.1 Hemodynamiek ZO BA1 J.J.M. Pel
19.59-23.59 ICK-PSY Tussentijdse beoordeling CO17.10 ZO J.S. Voerman
20.59-23.59 MAIG4 ZO.1 Acute/chronische niersufficientie ZO CO.1707 - CO.1712 MWF van den Hoogen, A de Weerd
21.59-23.59 BA2A12 ZO.5 SPSS en steekproeven ZO BA2 L.R. Arends, D. Rizopoulos

Week 49 di 05-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-09.00 BLOK BLOK - 32
08.00-10.15 BLOK BLOK - 5
08.00-10.45 BLOK BLOK - CQ-3A
08.00-10.45 BLOK BLOK - 33
08.00-15.45 BLOK BLOK - 34
08.00-17.00 MA-O 17SOA+AM BVP - CQ-U
08.00-17.00 MA-O 16SOA Kaak- en oogchirurgie - 36
08.00-17.45 BLOK BLOK - LE van Hoogdalem
08.00-22.00 BLOK Beeck - AHE van Beeck
08.00-22.00 BLOK BLOK - COO-6
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-1B
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-3C
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-4A
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-5A
08.00-22.00 BLOK BLOK - 35
08.00-22.00 BLOK BLOK - 13
08.00-22.00 BLOK BLOK - 25
08.00-22.00 BLOK BLOK - CS Ramsaran
08.30-09.15 BA1B3 HC.3 Pathofysiol. van pompfunctiestoornissen HC BA1 CO-1/2 D.J.G.M. Duncker
08.30-09.30 AOO Opname EUC PKV-KA
08.30-09.30 AOO Opname EUC PKV-KB
08.30-09.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
08.30-10.30 BA2A9 VO.3 Inhaal slecht nieuws gesprek VO BA2 4 C.C.D. van der Rijt, R. Cornelissen, JWA Burger, M.S. Visser, D Lo Fo Wong
08.30-10.30 BA2CV CV.32 Medische technieken 6 verdieping thorax VO 23 PKV-D11 (Harvey), PKV-A JGM Kievit
08.30-10.30 BA2CV CV.32 Medische technieken 6 verdieping thorax VO 32 PKV-D11 (Harvey), PKV-B W.B. de Koning
08.30-10.30 ICK-NEU Scope 5a Neurologie (verpl) SCOPE 17_02a, 17_02b 1, 2 JAB Hopman
08.30-10.30 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 05 11 JL Struik
08.30-10.30 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 25 14 P. de Bos
08.30-10.30 MAIG4 VO.3 Professionele ontwikk intervisie (verpl) VO CO.1709 - CO.1710 8 A. van t Spijker
08.30-10.30 MAIG4 VO.3 Professionele ontwikk intervisie (verpl) VO CO.1711 - CO.1712 7 LW Kranenburg
08.30-10.45 BLOK BLOK ivm opbouw VO2 Trans. onderz. prost - 39
08.30-11.30 KOW-MPP KEU 3.02 - casus 3 - 37 L van Raalten-Ben Salah
08.30-12.00 ICK-HK Centr. & perifeer vaatlijden (in H-819) ICK Externe ruimte L.B. Koppert
08.30-12.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 09 PKV-E+PKV-KE W Couprie, GCA Peelen
08.30-12.30 ZA-MIN Minor Kinderverpleegkundige - 23
08.30-13.15 BA1B3 Blokkade Ee-1473 ivm opst. BA1B3 VO1 VO EE-1473
08.30-17.00 EDU Office training - COO-5
08.30-17.00 RTL S-17 BVP 2 - Lokaal-16
08.30-17.00 RTL S-17 BVP 2 - Lokaal-3
08.30-22.00 BLOK BLOK - D Uygun
09.00-10.30 HAOPL Ethiekdag 1 - Ba2, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 31
09.00-12.00 ICK-DKO KNO inleiding ICK CQ-5G, PKV-D R.M. Metselaar
09.00-12.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
09.00-12.30 PROM Cursus Scientific English - 10
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 20
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 21
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 24
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 26
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 27
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 29
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 30
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 38
09.00-17.00 BKO Extra AIOS cursus - 32
09.30-10.15 BA1B3 HC.4 Regulatie perifere circulatie HC BA1 CO-1/2 A.J.M. Verhoeven
09.30-11.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
09.30-12.30 KOW-MPP MPP KEU 3.01 - casus 3 - 9 WME Rol
10.15-13.00 HAOPL Coronair - 1sep-3, 1sep-4 5
10.15-13.00 HAOPL CVRM - 1sep-1, 1sep-2 6
10.30-11.15 BA1B3 HC.5 Renine-angiotensine-aldosteron systeem HC BA1 CO-1/2 A.J.M. Roks
10.45-11.45 MA1PKV, MAIG4 APC.6b Inhaal Nabespreking Consult interne gnk VO CO.1707 - CO.1712 CQ-3A G.H.M. Leunissen
10.45-12.45 BA2A12 VO.2 Trans. onderz. prostaat- en blaaskanker VO 06, 07, 08, 09, 10 39 G.W. Jenster
10.45-12.45 BA2A12 VO.3 Beoordeling kwal art VO 26, 27, 28, 29, 30 31 P.W. Moorman, RK Los
10.45-12.45 BA3A4 VO.1 Prolaps en urine- incontinentie VO 19, 20, 21, 22, 23, 24, 31 33, 4, 14, 15 A.B. Steensma, C. Groenestein-Sondaal
10.45-12.45 BA2CV CV.32 Medische technieken 6 verdieping thorax VO 14 PKV-D11 (Harvey), PKV-A EE Plouvier
10.45-12.45 BA2CV CV.32 Medische technieken 6 verdieping thorax VO 19 PKV-D11 (Harvey), PKV-B MA Pellikaan-van der Veer
10.45-12.45 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 11 1 D Lo Fo Wong
10.45-12.45 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 13 11 R. de Jongh
10.45-12.45 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 04 12 A.S. Pameijer
10.45-12.45 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 17 2 W Spinnewijn
10.45-12.45 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 26 28 M. Klimek
10.45-12.45 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 30 7 P. de Bos
10.45-13.45 ICK-NEU Mentorgesprekken Scope 5a (verpl) SCOPE 17_02a, 17_02b JAB Hopman
11.00-13.00 BA2KR CV.42 Klinisch redeneren 8 Boijmans Beuningen VO 21 JL Struik
11.30-12.15 BA1B3 HC.6 Koppeling hart- en bloedvaten HC BA1 CO-1/2 D.J.G.M. Duncker
11.30-13.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
11.45-12.15 ICK-KG Nabespr. E-learn. kinderdosering(Sh-3704 ICK Externe ruimte I.H. van der Sijs
11.45-12.45 MAIG4 VO.1 KR2elijn: Koorts Protein/hematur (verpl VO CO.1711 - CO.1712 37 C.A.M. Schurink
11.45-15.45 BLOK BLOK - CQ-3A
12.30-16.30 ANO Ondernemingsraad - CQ-1A
12.30-17.00 BKO Tentamenvragen maken - 8
12.30-17.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
12.30-22.00 AOO Promotie - Professoren vergaderkamer
12.45-22.00 BLOK BLOK - 33
13.00-13.45 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 37 7 D Lo Fo Wong
13.00-14.00 ICK-DKO Dermatologie inleiding ICK CQ-5G P.K. Dikrama, C van Montfrans
13.00-14.00 BLOK BLOK - 5
13.00-14.30 HAOPL Onderzoek naar Onderwijs - Ba2, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 22
13.00-17.00 MNEU-1_4 Motor systems 3 - MNEU 23
13.00-17.00 ICK-HK ICK Heelkunde/mamma onderwijs ICK 1 L.B. Koppert
13.00-17.00 BLOK BLOK-BKO Cursus - L van Raalten-Ben Salah
13.00-22.00 BLOK BLOK - GCA Peelen
13.30-14.15 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 30 11 F Moerdijk
13.30-14.15 BA3A4 HC.4 Hormoon Substitutie Therapie HC BA3 CO-1/2 H.C. van Doorn
13.30-15.30 BA1B3 VO.1 Het bloedcirculatiemodel VO 18, 19, 20 EE-1473 J.J.M. Pel
13.30-15.30 BA2A12 VO.1 Rekenen aan prostaatkanker screening VO 26, 27, 28, 29, 30 COO-3 M.J. Roobol-Bouts
13.30-15.30 BA2A12 VO.2 Trans. onderz. prostaat- en blaaskanker VO 16, 17, 18, 19, 20, 31 39 G.W. Jenster
13.30-15.30 BA2A12 VO.3 Beoordeling kwal art VO 11, 12, 13, 14, 15 31 P.W. Moorman, RK Los
13.30-15.30 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 04 PKV-E+PKV-KE G.H.M. Leunissen
13.30-15.30 BA2CV CV.32 Medische technieken 6 verdieping thorax VO 09 PKV-D11 (Harvey), PKV-B MA Pellikaan-van der Veer
13.30-15.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 07 10 IL Smeeman
13.30-15.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 23 12 P.M.J. Kalkman
13.30-15.30 BA2KR CV.42 Klinisch redeneren 8 Boijmans Beuningen VO 23 A.S. Pameijer
13.30-15.30 BA1SW SW.1 Samenwerken 1 VO 17 28 R. de Jongh
13.30-15.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
13.30-16.30 MA1PKV APC.7a Consult bij de oudere patient VO CO.1709 - CO.1710 PKV-A+PKV-KA JGM Kievit
13.30-16.30 MA1PKV APC.7a Consult bij de oudere patient VO CO.1711 - CO.1712 PKV-C+PKV-KC W.B. de Koning
14.00-15.30 ICK-DKO Flebologie ICK CQ-5G SAS Hamann, C van Montfrans
14.00-16.30 HAOPL Coronair - 1sep-1, 1sep-2 5
14.00-16.30 HAOPL CVRM - 1sep-3, 1sep-4 6
14.00-17.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 2 F. van Kooten
14.00-17.00 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR CQ-1Da
14.00-17.00 KT1101 Practicum functioneel maag en lever PR EE-1732 G.M. Fuhler, M.P. Peppelenbosch
14.00-18.00 Skills Oefenen onder begeleiding - CQ-3B
14.30-15.15 BA3A4 HC.5 Seksualiteit en kanker HC BA3 CO-1/2 W.P.A. Boellaard
15.15-22.00 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
15.30-16.30 ICK-DKO Erythematosquameuze Dermatosen ICK CQ-5G M.B.A. van Doorn
15.30-17.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
15.45-17.45 BA1B3 VO.1 Het bloedcirculatiemodel VO 16, 17, 24 EE-1473 J.J.M. Pel
15.45-17.45 BA2A12 VO.2 Trans. onderz. prostaat- en blaaskanker VO 21, 22, 23, 24, 25, 32 39 G.W. Jenster
15.45-17.45 BA2A12 VO.3 Beoordeling kwal art VO 01, 02, 03, 04, 05 31 P.W. Moorman, RK Los
15.45-17.45 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 28 7 WME Rol
15.45-17.45 BA3A4 VO.2 Uitstrijkje. Bloedverlies postmenopauze VO 19, 20, 21, 22, 23, 24, 31 3, 4, 14, 15 C.W.M. Wensveen, E.M. Roes, H.C. van Doorn, GM Nieuwenhuyzen-Boer
15.45-17.45 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 15 PKV-B+PKV-KB M. Vojinovic-Novakovic
15.45-17.45 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 31 PKV-KE, CQ-3A MA Pellikaan-van der Veer
15.45-17.45 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 01 9 JE van der Vorm
15.45-22.00 BLOK BLOK - 34
16.30-17.30 BA2CV CV.31a Inhaal Opname VO BA2 PKV-KA
16.30-22.00 BLOK BLOK - 5
17.00-22.00 BLOK BLOK - 32
17.30-19.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
17.45-22.00 BLOK BLOK - CQ-3A
18.00-19.30 Skills Module Blaascatheterisatie - PKV-A
18.00-22.00 BA1B3 Blokkade Ee-1473 ivm opst. BA1B3 VO1 VO EE-1473
18.00-22.00 BA2A12 Blokkade 39 ivm opstelling BA2A12 VO.2 - 39
18.59-20.59 MAIG4 ZO.APC7 Voorb APC7 Consult bij oudere patient ZO CO.1707 - CO.1712 EE Plouvier
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - CQ-U, CQ-F1, Lokaal-2, Lokaal-3, Lokaal-15, Lokaal-16
19.59-21.59 BA3A4 ZO.2 Een vrouw met contactbloedingen ZO BA3 M.J. Ten Kate-Booij
19.59-22.59 BA1B3 ZO.2 Regulatie van de hartslag ZO BA1 D.J.G.M. Duncker, J.J.M. Pel
20.59-22.59 MAIG4 ZO.3 Nierfunctievervangende therapie ZO CO.1707 - CO.1712 M.M.L. Kho
20.59-23.59 BA2A12 ZO.6 Klinische casuistiek 1 ZO BA2 D.C. van Gent, M.M. Jaegle

Week 49 wo 06-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-09.00 BLOK BLOK - LE van Hoogdalem
08.00-09.45 BLOK BLOK - 35
08.00-10.45 BLOK BLOK - CQ-1B
08.00-12.30 BLOK BLOK - 34
08.00-12.30 BLOK BLOK - CQ-3A
08.00-12.30 BLOK BLOK - CQ-3C
08.00-12.30 BLOK BLOK - CQ-4A
08.00-12.30 BLOK BLOK - CQ-5A
08.00-13.00 BLOK BLOK - COO-6
08.00-16.00 ANO Sector Kinderen - 15
08.00-17.00 IAZ Reanimatie BHV - Lokaal-12
08.00-17.00 MA-O 17SOA+AM BVP - CQ-U
08.00-17.00 MA-O 16SOA Kaak- en oogchirurgie - 23
08.00-18.00 PM-KT PreMaster Klinische Technologie - 25
08.00-22.00 BLOK Kranenburg - LW Kranenburg
08.00-22.00 BLOK BLOK - 13
08.30-09.15 BA1B3 HC.8 Pathofysiologie v ischemisch vaatlijden HC BA1 CO-1/2 D.J.G.M. Duncker
08.30-09.30 AOO APA1 - Opname MA HRO PKV-KA
08.30-09.30 AOO APA2 - Opname MA HRO PKV-KB
08.30-09.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
08.30-10.30 BA2A12 VO.1 Rekenen aan prostaatkanker screening VO 21, 22, 23, 24, 25 22 M.J. Roobol-Bouts
08.30-10.30 BA2A12 VO.2 Trans. onderz. prostaat- en blaaskanker VO 01, 02, 03, 04, 05 39 G.W. Jenster
08.30-10.30 BA3A4 VO.1 Prolaps en urine- incontinentie VO 13, 14, 15, 16, 17, 18 32, 33, 5, 6 A.B. Steensma, C. Groenestein-Sondaal
08.30-10.30 BA2CV CV.32 Medische technieken 6 verdieping thorax VO 10 PKV-D11 (Harvey), PKV-D W Couprie
08.30-10.30 BA2CV CV.32 Medische technieken 6 verdieping thorax VO 16 PKV-D11 (Harvey), PKV-C A. van der Velden
08.30-10.30 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 02 2 JAB Hopman
08.30-10.30 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 25 12 A. van t Spijker
08.30-10.30 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 06 8 N.G. Hartwig
08.30-10.30 MAIG4 VO.3 Professionele ontwikk intervisie (verpl) VO CO.1707 - CO.1708 1 R. de Jongh
08.30-10.30 KOW-MPP MPP College alle groepen - 31 L.N.L. Zonneveld, P.E. Swart
08.30-13.15 BA1B3 Blokkade Ee-1473 ivm opst. BA1B3 VO1 VO EE-1473
08.30-13.15 IAZ Intoxicatie 25 - 72
08.30-17.00 JMS Junior Medschool - 3
08.30-17.00 MAIG4 Stage Radiologie - CO.1710
08.30-17.00 EDU Office training - COO-5
08.30-17.00 IAZ Isolatie 88 - CQ-F1
08.30-17.00 IAZ Trauma assessment - Lokaal-C
08.30-17.00 WV_WC Sep'17 Wondconsulente - Lokaal-15
08.30-17.00 RTL S-17 BVP 2 - Lokaal-16
08.30-17.00 RTL S-17 BVP 2 - Lokaal-2
08.30-20.00 IAZ Huisartsgeneeskunde - Lokaal-6
08.30-22.00 AOO Promotie - Professoren vergaderkamer
08.30-22.00 BLOK BLOK - D Uygun
09.00-10.30 ICK-HK RISK Anesthesiologie ICK PKV-E M. Klimek
09.00-11.45 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR CQ-1Db
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 20
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 21
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 24
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 26
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 27
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 29
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 30
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 38
09.00-17.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
09.00-17.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 28 F. van Kooten
09.00-17.00 HAOPL Thema-2-daagse- Het Kind - 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 36
09.30-10.15 BA1B3 HC.7 Afbeeldingstechnieken HC BA1 CO-1/2 RPJ Budde
09.30-11.00 MScMM Molecular Biology of the Cell - part B - 14
09.30-11.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
09.45-10.45 KT3301 HC.27 Microscopie van MDL aandoeningen HC KT3301 35 M.P. Peppelenbosch
10.30-11.15 BA1B3 HC.9 Farmacotherapie Myocardischemie HC BA1 CO-1/2 A.H.J. Danser
10.30-12.00 ICK-HK RISK Heelkunde ICK PKV-E M Naas
10.45-11.45 KT3301 VO.3 VO 3 Terugkommoment VO KT3301 35 M.P. Peppelenbosch
10.45-12.15 HAOPL HAOPL HTB1 - 8
10.45-12.45 BA2A12 VO.2 Trans. onderz. prostaat- en blaaskanker VO 11, 12, 13, 14, 15 39 G.W. Jenster
10.45-12.45 BA2A12 VO.3 Beoordeling kwal art VO 06, 07, 08, 09, 10 31 P.W. Moorman, RK Los
10.45-12.45 BA3A4 VO.2 Uitstrijkje. Bloedverlies postmenopauze VO 13, 14, 15, 16, 17, 18 32, 33, 5, 6 M.J. Ten Kate-Booij, C.W.M. Wensveen, E.M. Roes, H.C. van Doorn
10.45-12.45 BA2CV CV.32 Medische technieken 6 verdieping thorax VO 21 PKV-D11 (Harvey), PKV-A G.H.M. Leunissen
10.45-12.45 BA2CV CV.32 Medische technieken 6 verdieping thorax VO 26 PKV-D11 (Harvey), PKV-C M. Vojinovic-Novakovic
10.45-12.45 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 12 CQ-1B AHE van Beeck
10.45-12.45 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 30 11 A. van t Spijker
11.00-12.00 AST - Klankbord vergadering - 9
11.00-13.00 ICK-DKO Scope 7a DKO (verpl) SCOPE 16_34b, 16_36a, 16_36b 1, 2, 7 ES van Eijk, M.S. Visser
11.00-13.00 BA2KR CV.42 Klinisch redeneren 8 Boijmans Beuningen VO 29 RJM Laschet
11.30-12.15 BA1B3 HC.10 Echo cardiografie HC BA1 CO-1/2 M. Michels
11.30-13.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
11.45-13.15 BLOK BLOK - 35
12.00-13.30 ICK-HK RISK Intensieve Care ICK PKV-E J.D. Weigel
12.00-14.30 HAOPL GGZ Toets - 2dec-GGZ1, 2dec-GGZ2 COO-3
12.15-18.00 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
12.30-13.15 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 06 8 K Wervers
12.30-13.15 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 11 9 J.G.M. Aartsen
12.30-13.15 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 12 10 FM de Man
12.30-13.15 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 13 12 PAJ Mendelaar
12.30-13.15 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 16 34 R.J. Rottier
12.30-13.15 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 18 37 M.J.J.E. van Driel
12.30-13.15 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 20 CQ-3A CA ten Kate
12.30-13.15 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 28 CQ-3C WJ Mandemakers
12.30-13.15 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 31 CQ-5A JJP Collins
12.30-13.15 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 34 CQ-5C V. Erasmus
12.30-13.15 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 35 CQ-5E L van Duijn
12.30-13.15 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 36 CQ-5F KA Overbeek
12.45-14.45 BLOK BLOK - CQ-1B
13.00-17.00 MNEU-2_20 Optical Imaging + exam - 31
13.00-17.00 PGSMM FIAG - EE-1732
13.00-17.15 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR 39
13.00-22.00 BLOK BLOK - COO-6
13.15-14.30 IAZ Intoxicatie 25 - 35
13.15-22.00 BLOK BLOK - 34
13.15-22.00 BLOK BLOK - CQ-3A
13.15-22.00 BLOK BLOK - CQ-3C
13.15-22.00 BLOK BLOK - CQ-4A
13.15-22.00 BLOK BLOK - CQ-5A
13.30-14.15 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 39 7 EA Rieff
13.30-15.30 BA1B3 VO.1 Het bloedcirculatiemodel VO 25, 26, 27 EE-1473 J.J.M. Pel
13.30-15.30 BA3A4 VO.1 Prolaps en urine- incontinentie VO 07, 08, 09, 10, 11, 12 32, 33, 5, 6 A.B. Steensma, C. Groenestein-Sondaal
13.30-15.30 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 34 CQ-5E, PKV-E16, PKV-E17, PKV-E18, PKV-E19 G.H.M. Leunissen
13.30-15.30 BA2CV CV.32 Medische technieken 6 verdieping thorax VO 28 PKV-D11 (Harvey), PKV-D EE Plouvier
13.30-15.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 37 8 W Spinnewijn
13.30-15.30 BA2KR CV.42 Klinisch redeneren 8 Boijmans Beuningen VO 31
13.30-15.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
13.30-17.30 BA2CV CV.31b Studenten kijken video (Inschr SinOnlin) VO BA2 22
13.30-17.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 14 PKV-A+PKV-KA W Couprie, GCA Peelen
13.30-17.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 15 PKV-B+PKV-KB A. van der Velden
13.30-17.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 17 PKV-C+PKV-KC M. Vojinovic-Novakovic
13.30-18.00 ANO Bijeenkomst RDO - 72
13.45-14.30 ICK-DKO Huidtumoren ICK CQ-5G T.E.C. Nijsten
14.00-18.00 Skills Oefenen onder begeleiding - CQ-3B
14.30-15.30 ICK-DKO Patienten demo (melden bij GK-215) ICK Externe ruimte H.B. Thio, EJ Mendels
14.30-22.00 BLOK BLOK - 35
14.45-16.15 HAOPL HTB 1 - 2dec-GGZ1 10
14.45-17.00 IAZ Toetsen Intoxicatie 25 - COO-3
15.30-16.30 ICK-DKO Auto-immuunziekten ICK CQ-5G E.P. Prens, KR van Straalen
15.30-17.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
15.45-16.30 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 04 1 CGF van Lanschot
15.45-16.30 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 25 7 LE van Hoogdalem
15.45-16.30 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 26 8 AMCMJG Lange
15.45-16.30 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 27 9 RQH Kloos
15.45-17.45 BA1B3 VO.1 Het bloedcirculatiemodel VO 37, 38, 39, 40 EE-1473 J.J.M. Pel
15.45-17.45 BA3A4 VO.2 Uitstrijkje. Bloedverlies postmenopauze VO 07, 08, 09, 10, 11, 12 32, 33, 5, 6 M.J. Ten Kate-Booij, C.W.M. Wensveen, H.C. van Doorn, HJ Beekhuizen van
15.45-17.45 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 05 PKV-E+PKV-KE G.H.M. Leunissen
15.45-17.45 BA2CV CV.32 Medische technieken 6 verdieping thorax VO 18 PKV-D11 (Harvey), PKV-D EE Plouvier
16.00-16.45 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 33 11 AHE van Beeck
16.15-22.00 BLOK BLOK - CQ-1B
16.30-17.00 ICK-DKO Acne ICK CQ-5G EJ Mendels, H.B. Thio
17.30-19.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
17.45-22.00 BLOK BLOK - 5
17.45-22.00 BLOK BLOK - 32
17.45-22.00 BLOK BLOK - 33
18.00-19.30 Skills Module Venapunctie en Infuusprikken - PKV-A
18.00-20.00 BA2A12 Afb BA2A12 VO2 OPB 39 G.W. Jenster
18.00-21.00 AST Klinische Propedeuse (Nico Kramer) - PKV-B
18.00-21.30 AST STOLA - CO-2
18.00-22.00 EVENT Mastocytose patiëntenavond - CO-1, Foyer-C
18.00-22.00 BLOK BLOK - 25
18.00-22.59 BA1B3 Blokkade Ee-1473 ivm opst. BA1B3 VO1 VO EE-1473
18.30-21.00 AOO Voorlichting masterondz+co-schap in buit - BA3, CO CO-3 G.T. Pasaribu
18.30-21.30 AST IFMSA-Rotterdam - 38
18.59-21.59 MAIG4 ZO.5 Antibiotica en antimicr. resistent ZO CO.1707 - CO.1712 C.A.M. Schurink
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - Lokaal-2
19.59-22.59 BA1B3 ZO.3 Pathofysiol. van pompfunctiestoornissen ZO BA1 D.J.G.M. Duncker, A.J.M. Verhoeven
20.00-22.00 BLOK BLOK - 39
20.59-22.59 BA3A4 ZO.3 Voorwandprolaps & urine-incontinentie ZO BA3 G.R. Dohle
21.59-23.59 BA2A12 ZO.7 Klinische casuistiek 2 ZO BA2 C.W.M. Wensveen, F.A.L.M. Eskens, R.G.V. Smolders, C. van Zuylen, I.A. Wormgoor-Boere, MYV Homs
21.59-23.59 MAIG4 ZO.4 Nierfunctie en medicatie ZO CO.1707 - CO.1712 T. van Gelder

Week 49 do 07-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-09.00 BLOK BLOK - LE van Hoogdalem
08.00-09.00 BLOK BLOK - 35
08.00-10.45 BLOK BLOK - CQ-3A
08.00-10.45 BLOK BLOK - CQ-3C
08.00-10.45 BLOK BLOK - CQ-4A
08.00-10.45 BLOK BLOK - CQ-5A
08.00-10.45 BLOK BLOK - 34
08.00-13.15 PGSMM FIAG - 22
08.00-13.30 BLOK BLOK - COO-6
08.00-14.00 ANO Sector Kinderen - 15
08.00-17.00 MA-O 16SOA Kaak- en oogchirurgie - 39
08.00-18.00 NIHES Exam EP03 - 2
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-1B
08.00-22.00 BLOK BLOK - MA Pellikaan-van der Veer
08.30-09.00 BLOK BLOK - D Uygun
08.30-09.15 BA2A13 HC.1 Van laboratoriumonderz. naar medicijn HC BA2 CO-1/2 A.J.M. Roks
08.30-09.30 MAIG4 IWC.3 Bespr. ZO.5+ZO.6 Infectiez. (verpl) IWC CO.1710 - CO.1712 Lokaal-3 C.A.M. Schurink
08.30-09.30 AOO VS1 - Opname MA HRO PKV-KA
08.30-09.30 AOO VS2 - Opname MA HRO PKV-KB
08.30-10.00 ICK-KG Kinderchirurgie (Sh-3704) ICK Externe ruimte CMG Keyzer - Dekker
08.30-10.30 BA1B3 VO.1 Het bloedcirculatiemodel VO 09, 10, 15 EE-1473 J.J.M. Pel
08.30-10.30 BA3A4 VO.1 Prolaps en urine- incontinentie VO 01, 02, 03, 04, 05, 06 3, 4, 5, 6 A.B. Steensma, C. Groenestein-Sondaal
08.30-10.30 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 22 1 JAB Hopman
08.30-10.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 20 9 MJ de Koning
08.30-10.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 29 12 IAM Hertogs
08.30-10.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 38 28 A Duinkerken
08.30-10.30 BLOK BLOK - CS Ramsaran
08.30-15.30 IAZ BIAZ Ass. november 2017 - Lokaal-C, Lokaal-D
08.30-16.00 IAZ Startdag IAZ - COO-3
08.30-16.45 EDU Train de toetser - 8
08.30-17.00 IAZ Kwetsbare ouderen specifiek 121 - CQ-1Da
08.30-17.00 IAZ Startdag IAZ - CQ-F1
08.30-17.00 IAZ Circulatie 129 - CQ-5D
08.30-17.00 WV_WC Sep'17 Wondverpleegkundige - CQ-1Db
08.30-17.00 WV_WC Nov'17 Wondverpleegkundige - Lokaal-2
08.30-17.00 WV_WC Sep'17 Wondconsulente - Lokaal-15
08.30-17.00 WV_WC Sep'17 Wondconsulente - 25
08.30-17.00 RDL S-17 SAM - 13
08.30-17.00 RTL S-17 BVP 2 - Lokaal-16
08.30-17.00 RTL S-17 BVP 2 - 33
09.00-12.30 PROM Cursus Scientific English - 10
09.00-12.30 IAZ Startdag Maart 2018 - Lokaal-7
09.00-13.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 7 N.G.M. Hunfeld
09.00-13.30 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR 31, COO-5
09.00-14.30 HAOPL Verzekerings- en bedrijfsgnk - 3mrt-1, 3mrt-2 72
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 20
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 21
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 24
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 26
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 27
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 29
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 30
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 38
09.00-16.30 EDU Stap naar coachen basis - CQ-4D
09.00-17.00 HAOPL Thema-2-daagse- Het Kind - 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 35
09.30-10.15 BA2A13 HC.2 De mens als proefdier HC BA2 CO-1/2 K. Tromp, F.A.L.M. Eskens
09.30-10.30 AOO VS3 - Opname MA HRO PKV-KA
09.30-10.30 AOO VS4 - Opname MA HRO PKV-KB
09.30-12.30 ANO Leerhuismanagers overleg - 14
09.45-10.45 MAIG4 IWC.2 Bespr. ZO.3 + ZO.4 (verpl) IWC CO.1710 - CO.1712 32 L Saes, J Burgerhart
09.45-10.45 MAIG4 IWC.3 Bespr. ZO.5+ZO.6 Infectiez. (verpl) IWC CO.1707 - CO.1709 Lokaal-3 C.A.M. Schurink
09.45-10.45 ANO Taalcursus - 37
10.00-10.45 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 01 11 S.G. Heil
10.00-15.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
10.15-12.00 NB2032 WC Workshop C elegans and zebrafish WC 36 J. Gribnau, W.M. Baarends
10.30-11.15 BA2A13 HC.3 Juiste dosering anti-kanker geneesm. HC BA2 CO-1/2 A.H.J. Mathijssen
10.30-11.30 ICK-DKO Soa en infectieziekten ICK CQ-5G SA Pel- Bleuming, K Greveling
10.45-11.30 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 09 11 CT Favoccia
10.45-11.30 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 15 28 JB van Brakel
10.45-11.30 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 19 34 ES van Marion, ALF van der Kooi
10.45-11.30 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 22 37 A. Beerthuizen
10.45-12.45 BA1B3 VO.1 Het bloedcirculatiemodel VO 28, 29, 30 EE-1473 J.J.M. Pel
10.45-12.45 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 26 1 CS Ramsaran
10.45-12.45 BA3A4 VO.2 Uitstrijkje. Bloedverlies postmenopauze VO 01, 02, 03, 04, 05, 06 3, 4, 5, 6 M.J. Ten Kate-Booij, E.M. Roes, R.G.V. Smolders, GM Nieuwenhuyzen-Boer
10.45-12.45 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 12 PKV-KA, CQ-3A EE Plouvier
10.45-12.45 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 32 PKV-KC, CQ-4A A. van der Velden
10.45-12.45 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 33 PKV-KB, CQ-5C F.B.M. Gan-Creijghton
10.45-12.45 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 38 PKV-KE, CQ-5A M. Vojinovic-Novakovic
10.45-12.45 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 13 9 A Duinkerken
10.45-12.45 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 20 23 MJ de Koning
11.00-12.00 MNEU-1_3 Inspection test MNEU-1.3-15 (Ee-1205) - MNEU
11.00-13.00 ICK-HK Scope 2b Heelkunde (verpl) SCOPE 17_34a, 17_34b 32 JAB Hopman
11.30-12.15 BA2A13 HC.4 Geschiedenis van de Westerse biomedische HC BA2 CO-1/2 TC Bolt
11.30-13.30 BLOK BLOK - 34
12.15-13.00 NB2032 Evo-devo lunchbreak discussion WC 36 J. Gribnau, W.M. Baarends
12.15-13.15 MAIG4 VO.1 KR2elijn: Koorts Protein/hematur (verpl VO CO.1707 - CO.1708 11 R. Zietse
12.15-15.30 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
12.30-13.30 AST IFMSA-Rotterdam - 10
12.30-15.30 ENDO Kwaliteitscie. Endoscopievpk - CQ-U
12.30-17.30 ICK-DKO Oogheelkunde ICK CQ-5G
12.45-13.30 BLOK BLOK - CQ-3C
12.45-13.45 BLOK BLOK - CQ-3A
12.45-22.00 BLOK BLOK - CQ-5A
13.00-15.30 BA1JC, BA1B3 Journal Club VO 08, 09 CQ-B P.W. Moorman, OC Manintveld
13.00-17.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 1 F. van Kooten
13.00-17.00 IAZ IAZ - Startdag - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-12, Lokaal-14, Lokaal-5, Lokaal-7
13.00-22.00 BLOK Plouvier - EE Plouvier
13.15-14.30 PGSMM FIAG - 14
13.15-15.00 NB2032 WC Workshop C elegans and zebrafish WC 36 J. Gribnau, W.M. Baarends
13.30-14.15 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 32 37 JAB Hopman
13.30-14.15 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 38 CQ-4A Y Klaver
13.30-14.30 BA2A13 VO.2 Klinische casus (verplicht) VO 31, 32, 04, 12, 30 9, 10, 12, 32, CQ-A D.C. van Gent, M.M. Jaegle Toesteming gevraagd bij de docenten om de ruimte aan te passen
13.30-14.30 MAIG4 VO.1 KR2elijn: Koorts Protein/hematur (verpl VO CO.1709 - CO.1710 7 R. Zietse
13.30-15.30 BA1B3 VO.1 Het bloedcirculatiemodel VO 21, 22, 23 EE-1473 J.J.M. Pel
13.30-15.30 BA3A4 VO.1 Prolaps en urine- incontinentie VO 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32 4, 5, 6, 3 A.B. Steensma, C. Groenestein-Sondaal
13.30-15.30 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 16 CQ-3C, PKV-KA W Couprie
13.30-15.30 BA2CV CV.29 Gespreksvaardigheden 6 VO 11 11 D Uygun
13.30-15.30 BA2CV CV.32 Medische technieken 6 verdieping thorax VO 15 PKV-D11 (Harvey), PKV-A A. van der Velden
13.30-15.30 ICK-HK Antistolling/AB profylaxe en toets 1 ICK COO-6 N.G.M. Hunfeld
13.30-15.30 BA2KR CV.42 Klinisch redeneren 8 Boijmans Beuningen VO 05 J.M.T. Stam-Veeren
13.30-15.30 MIN_TU-LUMC MIN_TU-LUMC MINOR 31 Nieuwe aanvraag voor minor Medical Delta
13.30-16.30 MA1PKV APC.7a Consult bij de oudere patient VO CO.1707 - CO.1708 PKV-B+PKV-KB W.B. de Koning
13.30-16.30 EDU In gesprek met pat. over zelfmanagement - 28, 34
13.30-17.30 BA2CV CV.31b Studenten kijken video (Inschr SinOnlin) VO BA2 22
13.30-17.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 21 PKV-E+PKV-KE F.B.M. Gan-Creijghton
13.30-17.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 22 PKV-C+PKV-KC M. Vojinovic-Novakovic
13.30-17.30 AOO APA1 - Opname bekijken docent HRO M. Vojinovic-Novakovic
13.45-15.15 NB4040 HC Biology of Cancer HC 23 L.H.J. Looijenga
14.00-17.00 PGSMM FIAG - EE-1732
14.00-18.00 Skills Oefenen onder begeleiding - CQ-3B
14.00-19.00 AOO Week van de Integriteit - CO-3, CO-4
14.00-20.00 ENDO, ZA-Dipl Mrt'17 Diplomering Endoscop vpk. - Querido zaal, Foyer-Q
14.15-22.00 BLOK BLOK - CQ-4A
14.30-22.00 BLOK BLOK - 32
15.15-17.15 ICK-KG Scope 3b Kindergeneeskunde (verpl) SCOPE 17_22a, 17_22b 14, 15 J.S. Voerman
15.15-17.30 NB4040 WC Biology of Cancer WC 23 L.H.J. Looijenga
15.30-16.30 ICK-HK TPV, infuustherapie en toedieningsvormen ICK 7 N.G.M. Hunfeld
15.30-20.00 ANO Imaging Research on the Move - CO-1, Foyer-C
15.30-22.00 BLOK BLOK - COO-6
15.30-22.00 BLOK BLOK - CQ-3C
15.45-16.30 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 08 11 H.J. van de Peppel
15.45-16.30 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 23 10 ARM Huiskens
15.45-16.30 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 29 12 HM van West
15.45-17.30 ANO ONE kernbijeenkomst - CQ-U
15.45-17.45 BA1B3 VO.1 Het bloedcirculatiemodel VO 12, 13, 31 EE-1473 J.J.M. Pel
15.45-17.45 BA3A4 VO.2 Uitstrijkje. Bloedverlies postmenopauze VO 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32 3, 4, 5, 6 M.J. Ten Kate-Booij, E.M. Roes, R.G.V. Smolders, GM Nieuwenhuyzen-Boer
15.45-17.45 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 24 9 APJM van den Hurk
15.45-22.00 BLOK BLOK - CQ-3A
16.00-17.30 MIN_TU-LUMC MIN_TU-LUMC - 31, 36 Nieuwe aanvraag voor minor TU-LUMC
16.30-17.30 MAKNT Mak-toets - COO-3, COO-5
16.30-18.00 EDU Opleidersoverleg - 7
16.30-22.00 BLOK BLOK - 34
17.00-18.00 AST IFMSA SCOME - 1
17.00-19.00 Skills Toetsen -
17.00-19.30 ICK-HK Mammapath. vanuit de chirurgie: anam & L ICK PKV-D, PKV-D9, PKV-D10 AJE van Breukelen
17.00-22.00 BLOK BLOK - 35
17.00-22.00 BLOK BLOK - 13
17.00-22.00 BLOK BLOK - 33
17.00-22.00 BLOK BLOK - 39
17.45-20.15 AST Cursus Medisch Spaans - 4
17.45-22.00 BLOK BLOK - 5
18.00-22.59 BA1B3 Blokkade Ee-1473 ivm opst. BA1B3 VO1 VO EE-1473
18.59-19.59 MAIG4 ZO.8 E-learning : Voorb portfolio ZO CO.1707 - CO.1712 P.E. Swart
19.59-20.59 MAIG4 ZO.7 Klinische chemie in de praktijk ZO CO.1707 - CO.1712 CRB Ramakers
19.59-22.59 BA1B3 ZO.4 Regulatie perifere circulatie ZO BA1 A.J.M. Verhoeven, D.J.G.M. Duncker
19.59-22.59 BA2A13 ZO.1 Melanoom (COO) ZO BA2 E.R.M. de Haas
20.00-22.00 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
20.59-22.59 BA3A4 ZO.4 Vervroegde menopauze ZO BA3 J.S.E. Laven
20.59-23.59 MAIG4 ZO.6 Sepsis ZO CO.1707 - CO.1712 C.A.M. Schurink

Week 49 vr 08-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-09.15 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
08.00-09.15 BLOK BLOK - 5
08.00-09.30 BLOK BLOK - CQ-1B
08.00-09.30 BLOK BLOK - 13
08.00-09.30 BLOK BLOK - 39
08.00-10.45 BLOK BLOK - CQ-5A
08.00-10.45 BLOK BLOK - 25
08.00-10.45 BLOK BLOK - 34
08.00-13.00 BLOK BLOK - COO-6
08.00-13.30 BLOK BLOK - 32
08.00-17.00 MA-O 17SOA+AM BVP - CQ-U
08.00-17.00 MA-O 16SOA Kaak- en oogchirurgie - 36
08.00-18.00 NIHES Exam EP03 - 2
08.00-22.00 BLOK BLOK - LE van Hoogdalem
08.00-22.00 BLOK BLOK - 35
08.00-22.00 BLOK BLOK - CS Ramsaran
08.20-12.00 ICK-DKO ICK-toets KNO/Derma/Oog ICK CQ-5G
08.30-09.00 BLOK BLOK - D Uygun
08.30-09.15 BA2A13 HC.5 Gemet melan immunother BRAF/MEK remmers HC BA2 CO-1/2 F.A.L.M. Eskens, E.R.M. de Haas
08.30-09.30 ICK-HK Hechten & Knopen (Skillsplaza) ICK L.B. Koppert
08.30-09.30 MAIG4 IWC.1 Bespr. ZO.1 + ZO.2 (verpl) IWC CO.1710 - CO.1712 27 E de Beus
08.30-10.30 BA1B3 VO.1 Het bloedcirculatiemodel VO 03, 04, 05 EE-1473 J.J.M. Pel
08.30-10.30 BA3A4 VO.3 Menstruatiestroonissen en endometriose VO 13, 14, 15, 16, 17, 18 38, 21, 24, 26 S.H. Benneheij, R.H.M. Dykgraaf, A.B. Steensma, J.S.E. Laven, I. Schipper, C. Groenestein-Sondaal
08.30-10.30 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 18 PKV-KA, CQ-3A G.H.M. Leunissen
08.30-10.30 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 28 PKV-KB, CQ-3C W.B. de Koning
08.30-10.30 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 35 PKV-KC, CQ-4A EE Plouvier
08.30-10.30 BA3CV CV.46 Inhaal Gespreksvaardigheden 9 VO BA3 11 WME Rol
08.30-10.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 17 10 S van Ruiven
08.30-10.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 21 12 AFM de Jong
08.30-10.30 KT2901 KTO4 Bewegingsapparaat VO KT2901.05 PKV-B J. Damen
08.30-10.30 KT2901 KTO4 Bewegingsapparaat VO KT2901.06 PKV-C HG Rijksen
08.30-10.30 KOW-MPP MPP Practicum 3, groep 3.11 - 30 A. van t Spijker
08.30-12.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 29 PKV-E+PKV-KE JGM Kievit
08.30-16.30 EDU Senior als Spil - 8
08.30-16.30 MA-O MA- Groep 17SAM - Lokaal-A, Lokaal-B
08.30-16.45 EDU Senior als Spil groep 2 - Lokaal-3, Lokaal-15
08.30-17.00 EDU Office training - COO-5
08.30-17.00 IAZ Kwetsbare ouderen specifiek 121 - 72
08.30-17.00 SCH Oncologie voor Doktersass. Advanced - 3
08.30-17.00 WV_WC Sep'17 Wondverpleegkundige - 15
08.30-17.00 WV_WC Nov'17 Wondverpleegkundige - Lokaal-2
08.30-17.00 WV_WC Sep'17 Wondconsulente - 23
08.30-17.00 RTL S-17 BVP 2 - Lokaal-16
08.30-17.00 RTL S-17 BVP 2 - 33
09.00-11.00 ICK-NEU Scope 5b Neurologie (verpl) SCOPE 17_02a, 17_02b 20 M.S. Visser
09.00-11.00 AOO Pathology & Pathogenesis 2 - 29 H.J. Metselaar
09.00-12.30 MNEU-1_4 Motor systems 4 - MNEU 4
09.00-13.45 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR 31
09.30-12.00 BA1JC, BA1B3 Journal Club VO 11, 15 5 RK Los, OC Manintveld
09.30-12.00 BA1JC, BA1B3 Journal Club VO 12, 13 6 P.W. Moorman, OC Manintveld
09.30-10.15 BA2A13 HC.6 Virussen en baarmoederhalskanker HC BA2 CO-1/2 H.C. van Doorn, M.M. Jaegle
09.30-10.30 ICK-KG PBLS ICK CQ-1B, CQ-1C P.C.J. de Laat
09.30-11.00 MScMM Molecular Biology of the Cell - part B - CQ-F1
09.30-12.00 ICK-HK ICK Heelkunde ICK Externe ruimte L.B. Koppert
09.30-17.00 Co-HAG OCO AZ VO 13 M Kooijman, MD Derksen
10.00-12.00 NB1110 WC Chemistry 2 Chemical equilibrium gr 2 WC CQ-1Db J.A. van der Knaap
10.00-12.00 NB1110 WC Chemistry 2 Reaction kinetics gr 1 WC CQ-1Da B.C. Tilly
10.00-15.00 ANO Afscheidssymposium - Querido zaal, Foyer
10.30-11.15 BA2A13 HC.7 Virussen en pancreascarcinoom HC BA2 CO-1/2 C.H.J. van Eijck, B.G. van den Fouchier-van den Hoogen
10.30-13.30 BLOK BLOK - CQ-3A
10.30-13.30 BLOK BLOK - 39
10.30-22.00 BLOK BLOK - CQ-1B
10.45-11.30 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 02 CQ-3C LE Swart
10.45-11.30 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 03 CQ-4A NH van Mil
10.45-11.30 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 05 CQ-5A LDF Venderbos
10.45-11.30 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 17 CQ-5C T.E.A. Geeraedts
10.45-11.30 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 21 CQ-5D KHJM Mol
10.45-12.45 BA1B3 VO.1 Het bloedcirculatiemodel VO 06, 07, 08 EE-1473 J.J.M. Pel
10.45-12.45 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 20 37 D Uygun
10.45-12.45 BA3A4 VO.3 Menstruatiestroonissen en endometriose VO 08, 09, 10, 11, 12, 01 21, 24, 26, 27 S.H. Benneheij, R.H.M. Dykgraaf, A.B. Steensma, J.S.E. Laven, I. Schipper, C. Groenestein-Sondaal
10.45-12.45 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 26 10 SM Rombach
10.45-12.45 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 03 25 MCGA Steentjes
10.45-12.45 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 14 12 APJM van den Hurk
10.45-12.45 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 21 9 EIT de Schepper
10.45-12.45 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 27 28 S van Ruiven
10.45-12.45 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 28 34 AFM de Jong
10.45-12.45 MAIG4 VO.2 Klin chemie in de praktijk casus (verpl) VO CO.1710 - CO.1712 38 CRB Ramakers
10.45-12.45 KT2901 KTO4 Bewegingsapparaat VO KT2901.07 PKV-A EE Plouvier
10.45-12.45 KT2901 KTO4 Bewegingsapparaat VO KT2901.08 PKV-B G.H.M. Leunissen
10.45-12.45 KOW-MPP MPP Practicum 3, groep 3.12/3.31 - 30 A. van t Spijker
10.45-17.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
11.00-13.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 7 F. van Kooten
11.00-13.00 KOW-MPP MPP Practicum 3, groep 3.32 - 20 F Vrooman
11.30-13.15 BA2KR CV.26 Inhaal Klinisch redeneren 5 VO BA2 14 DMA Pom
11.30-22.00 BLOK BLOK - CQ-3C
11.30-22.00 BLOK BLOK - CQ-4A
11.30-22.00 BLOK BLOK - CQ-5A
11.45-12.45 AOO Pathology & Pathogenesis 2 - 29 A.H.J. Danser
12.00-13.30 BLOK BLOK - 5
12.00-14.00 ICK-HAG Scope 8a HAG(verpl) SCOPE 16_22a, 16_22b 1 R. de Jongh
12.00-14.00 Co-HAG Farmacie Toets 3 Recept schrijven VO COO-3 N.G.M. Hunfeld
12.45-13.30 BLOK BLOK - 34
12.45-22.00 BLOK BLOK - 25
12.45-22.00 BLOK BLOK - D Uygun
13.00-13.45 ICK-DKO Infectieziekten ICK CQ-5G CLM van Hees, ACM Kunkeler
13.00-14.00 ICK-HK Intro OK: ster., patientveilig. (op OK) ICK Externe ruimte L.B. Koppert
13.00-15.00 NB1110 WC Chemistry 2 Chemical equilibrium gr 1 WC CQ-1Db J.A. van der Knaap
13.00-15.00 NB1110 WC Chemistry 2 Reaction kinetics gr 2 WC CQ-1Da B.C. Tilly
13.00-15.30 ICK-NEU ICK Neurologie ICK COO-6 F. van Kooten
13.15-16.20 PGSMM FIAG - EE-1732
13.30-14.15 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 07 CQ-3A M.S. Visser
13.30-14.15 MAIG4 PD.5 Patientdemonstratie PD CO.1707 - CO.1712 39 C.A.M. Schurink
13.30-14.30 BA2A13 VO.2 Klinische casus (verplicht) VO 11, 13, 14, 15, 05 7, 9, 10, 11, 12 D.C. van Gent, M.M. Jaegle
13.30-15.30 BA1B3 VO.1 Het bloedcirculatiemodel VO 32, 33, 36 EE-1473 J.J.M. Pel
13.30-15.30 BA3A4 VO.3 Menstruatiestroonissen en endometriose VO 02, 03, 04, 05, 06, 07 21, 24, 32, 4 S.H. Benneheij, R.H.M. Dykgraaf, A.B. Steensma, J.S.E. Laven, I. Schipper, C. Groenestein-Sondaal
13.30-15.30 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 40 CQ-5C, PKV-KE M. Vojinovic-Novakovic
13.30-15.30 BA2CV CV.32 Medische technieken 6 verdieping thorax VO 03 PKV-D11 (Harvey), PKV-E HG Rijksen
13.30-15.30 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 28 5 WME Rol
13.30-15.30 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 32 37 A. van t Spijker
13.30-15.30 BA2KR CV.42 Klinisch redeneren 8 Boijmans Beuningen VO 04
13.30-15.30 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 08 28 S van Ruiven
13.30-15.30 KT2901 KTO Algemene inhaalles KTO VO KT2901 PKV-A G.H.M. Leunissen
13.30-17.30 BA2CV CV.31b Studenten kijken video (Inschr SinOnlin) VO BA2 22
13.30-17.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 01 PKV-C+PKV-KC J. Damen
13.30-17.30 BA3CV CV.47 Arts-patient-contact 1 VO 13 PKV-B+PKV-KB JGM Kievit
13.30-17.30 KT2901 Opnames bekijken door docent VO EE Plouvier
13.45-14.45 ICK-DKO Verdoven,biopteren en hechten ICK CQ-5G EC Noels, KHR Ramdas, MGH Sanders
14.00-15.30 ICK-HK ICK toets, EV en NB (in H-819) ICK Externe ruimte L.B. Koppert
14.00-17.00 AOO Docendo - SNIJ-1
14.00-18.00 Co-HAG CO-1 Co-schap onderwijs VO 27, 30
14.00-18.00 Co-HAG CO-3 Co-schap onderwijs VO 26, 29
14.00-18.00 Co-HAG CO-5 Co-schap onderwijs VO 38, 20
14.15-22.00 BLOK BLOK - CQ-3A
14.30-15.30 BA2A13 VO.2 Klinische casus (verplicht) VO 16, 17, 18, 19, 20 1, 7, 9, 10, 11 D.C. van Gent, M.M. Jaegle
14.30-15.30 MAIG4 IC.6 Integratiecollege IC CO.1707 - CO.1712 39 M.M.L. Kho
14.45-15.45 ICK-DKO Dermatoscopie ICK CQ-5G CJA van Eijsden
15.00-22.00 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
15.30-22.00 BLOK BLOK - 34
15.30-22.00 BLOK BLOK - COO-6
15.30-22.00 BLOK BLOK - 5
15.30-22.00 BLOK BLOK - 39
15.45-17.15 MAIG4 IWC.4 Nabespreken EBM Oefencasus (verpl) IWC CO.1707 - CO.1712 31 P.W. Moorman
15.45-17.45 BA2A13 VO.1 Literaruur zoeken syst rev (verpl) VO 01, 02, 03, 04, 05 COO-3 P.W. Moorman, RK Los
15.45-17.45 BA3A4 VO.3 Menstruatiestroonissen en endometriose VO 26, 27, 28, 29, 30, 32, 21 21, 24, 32, 4 S.H. Benneheij, R.H.M. Dykgraaf, A.B. Steensma, J.S.E. Laven, I. Schipper, C. Groenestein-Sondaal
15.45-17.45 BA2CV CV.32 Medische technieken 6 verdieping thorax VO 25 PKV-D11 (Harvey), PKV-A M. Vojinovic-Novakovic
15.45-17.45 BA2CV CV.32 Medische technieken 6 verdieping thorax VO 27 PKV-D10, PKV-D11 (Harvey) HG Rijksen
15.45-17.45 BA1SW SW.1 Inhaal Samenwerken 1 VO BA1 1 S Redeker
15.45-22.00 BA1B3 Afb Het bloedcirculatiemodel VO EE-1473 J.J.M. Pel
17.00-22.00 BLOK BLOK - 13
17.00-22.00 BLOK BLOK - 33
17.45-22.00 BLOK BLOK - 32
18.59-21.59 BA1B3 ZO.5 Pathofysiologie van ischemie ZO BA1 D.J.G.M. Duncker, A.J.M. Verhoeven
18.59-23.59 ICK-HAG Beoordeling Portfolio Scope 8a CO16.22 ZO E. Kramer-Visser
19.59-21.59 MAIG4 ZO.KR6 Voorb KR 2elijn: Protein/hematol ZO CO.1707 - CO.1712 R. Zietse
19.59-22.59 BA2A13 ZO.2 Baarmoederhalskanker ZO BA2 R Waalboer-Spuij
21.59-23.59 BA1B3 ZO.6 Dieptepeil. met echografie (Ultrageluid) ZO BA1 A.S. Devos, J.J.M. Pel
21.59-23.59 MAIG4 ZO.KR5 Voorb KR 2elijn: Koorts bij imm. pat ZO CO.1707 - CO.1712 C.A.M. Schurink

Week 49 za 09-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-18.00 ANO Coachingsdag - CO-1, CO-2, Foyer
11.00-16.00 AOO Toetsdag Decentrale Selectie - 22

Week 49 zo 10-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
09.00-17.00 EVENT Weekendschool - 2, 3, 4, 5, 6, 13, 14

Week 50 ma 11-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-09.00 BLOK BLOK - LE van Hoogdalem
08.00-09.00 BLOK BLOK - D Uygun
08.00-09.00 BLOK BLOK - 35
08.00-09.00 BLOK BLOK - COO-6
08.00-10.45 BLOK BLOK - 32
08.00-13.30 AOO Toetsen BIG - PKV-KA, PKV-KB, CQ-3A, CQ-3C
08.00-13.30 BLOK BLOK - CS Ramsaran
08.00-13.30 BLOK BLOK - CQ-4A, CQ-5A
08.00-17.00 COM Communicatie - 28
08.00-17.00 MA-O 17SOA+AM BVP - CQ-U
08.00-17.00 MA-O 17MOA Plastische chirurgie - 5
08.00-22.00 BLOK BLOK - 25, 33
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-1B
08.30-09.15 BA1B3 IC.11 Integratiecollege (wk 1B3) IC BA1 CO-1/2 D.J.G.M. Duncker
08.30-09.30 BA2A13 VO.2 Klinische casus (verplicht) VO 01, 02, 03 1, 7, 10 D.C. van Gent, M.M. Jaegle
08.30-09.30 PAL Mrt'17 Palliatieve Zorg verpleegkundige - COO-5
08.30-10.30 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 11 38 D Lo Fo Wong
08.30-10.30 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 22 2 JAB Hopman
08.30-10.30 BA3A5 VO.3-DIGIMIC Embryogenese van de wervelkolom VO 26, 27, 28, 29, 30, 31 COO-3 T.E. Cohen-Overbeek, D. Jaarsma, PC Schut
08.30-10.30 ONCO Okt'17 Oncologie verpleegkundige - 22
08.30-12.30 IAZ Instructeursopleiding PBLS - Lokaal-7
08.30-12.30 ZA-MIN Minor Kinderverpleegkundige - 23
08.30-16.00 ZA-MIN Sep'17 Minor Oncologie - 39
08.30-16.00 MA-O Operatiemdw Cataractchirurgie - 8, 9
08.30-17.00 MAIG5 Stage Radiologie - CO.1711
08.30-17.00 IAZ CSZ 130 - CQ-5C
08.30-17.00 GER sept'17 Geriatrie vpk - 3
08.30-17.00 RDL S-15 les - Lokaal-3
08.30-17.00 RDL S-17 SAM - 13
09.00-10.00 ICK-PSY Ingangstoets psychiatrie ICK COO-6 E.M. Pluijms
09.00-10.30 MNEU-1_14, MNEU-3_14 Labtalks - MNEU CO-4
09.00-10.45 NB1110 RC Responsiecollege Chemistry 2 RB 36 J.A.A. Demmers, B.C. Tilly, J.A. van der Knaap
09.00-12.00 ICK-IG Introductie/herhalen LO ICK PKV-B J. Damen
09.00-12.00 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR 31
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 1e jaar B - 24
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 2e jaar B - 26
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 3e jaar B - 27
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 1e jaar A - 4
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 2e Jaar A - 15
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 3e jaar A - 20
09.00-17.00 REV Onderwijs co-assistenten VO 29 H.J. Stam
09.00-17.00 ICK-VV ICK Verloskunde&Gynaecologie (Sh-3704) ICK Externe ruimte C.W.M. Wensveen
09.00-17.00 HAOPL Aiosdag - 35
09.20-17.00 PAL Mrt'17 Palliatieve Zorg verpleegkundige - 6
09.30-12.00 MNEU-1_4 Motor systems 5 - MNEU EE-1473
09.30-10.15 BA1B3 Responsiebijeenkomst (wk 1B3) RB BA1 CO-1/2 D.J.G.M. Duncker, A.H.J. Danser
09.30-10.45 BLOK BLOK - 34
09.30-11.15 KT2951 SYMP Ethiek Symposium SYMP KT2951 Querido zaal I.D. de Beaufort
10.00-12.00 ICK-PSY Psych onderz & classificatie (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
10.00-22.00 BLOK BLOK - COO-6
10.30-11.15 BA1B4 PD.1 Diagnostiek van coronair lijden PD BA1 CO-1/2 OC Manintveld
10.30-17.00 ONCO Okt'17 Oncologie verpleegkundige - 14
10.45-11.45 BA2A13 VO.2 Klinische casus (verplicht) VO 21, 22, 23, 24, 25 1, 10, 34, 37, 2 D.C. van Gent, M.M. Jaegle
10.45-12.45 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 07 30 L van Raalten-Ben Salah
10.45-12.45 BA3A5 VO.3-DIGIMIC Embryogenese van de wervelkolom VO 11, 12, 13, 14, 15 COO-3 T.E. Cohen-Overbeek, D. Jaarsma, PC Schut
10.45-12.45 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 04 12 R. de Jongh
10.45-12.45 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 20 7 D Uygun
10.45-12.45 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 27 32 AHE van Beeck
10.45-12.45 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 22 11 I.C. Niemeijer
11.30-12.15 BA1B4 HC.2 Handhav. celintegriteit en ATP-turnover HC BA1 CO-1/2 A.J.M. Verhoeven
11.30-13.00 BA1B4 PDCA 1 thema 1A PDCA G.J. Kleinrensink, J.C. Holstege, D Akkermans, P.H. Erkens-Pijper
11.30-13.00 ANO Seminar MGZ - Querido zaal
11.45-17.00 BLOK BLOK - 34
12.00-17.00 COM Communicatie - 38
12.30-13.15 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 10 1 L Angus
12.30-13.15 BA2A13 HC.8 Euthanasie: de praktijk HC BA2 CO-3/4 C. van Zuylen
12.30-13.30 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR 31
12.45-17.00 BLOK BLOK - 32
13.00-15.00 ICK-IG Farmacie van voorschrijven tot toedienen ICK 12 N.G.M. Hunfeld
13.00-15.00 ICK-PSY Psychiatrisch onderzoek (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
13.00-17.00 MNEU-2_6 f-MRI analysis techniques 1 - EE-1473
13.00-17.00 RTL Stuurgroep RTL - Lokaal-2
13.13-22.00 BLOK BLOK - G.H.M. Leunissen
13.30-14.15 BA2A13 HC.9 Euthanasie: de cijfers en het debat HC BA2 CO-3/4 A. van der Heide
13.30-14.15 BA3A4 RB Responsiebijeenkomst week 3 en 4 RB BA3 CO-1/2 I. Schipper, I.A. Brusse
13.30-15.30 BA1B4 VO.1 Regulatie ATP-aanmaak VO 16, 17, 18, 19, 20 36 A.J.M. Verhoeven
13.30-15.30 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 08 PKV-KA, CQ-3A M. Vojinovic-Novakovic
13.30-15.30 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 14 PKV-KE, CQ-4A EE Plouvier
13.30-15.30 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 27 PKV-KB, CQ-5A MHE Elbers
13.30-15.30 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 03 37 D Lo Fo Wong
13.30-15.30 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 06 10 CS Ramsaran
13.30-15.30 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 07 11 JAB Hopman
13.30-15.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 34 7 E Kuiperi
13.30-15.30 KT2201 HC Hoorcollege HC KT2201 CQ-1Da/b
13.30-17.30 KT2901 Opnames bekijken door docent VO J. Damen
13.30-17.30 AOO VS3 - Opname bekijken docent HRO F.B.M. Gan-Creijghton
13.45-15.30 NB4030 HC Engineering Genetic Information HC 23 O. Zelenskyy
14.00-18.00 Skills Oefenen onder begeleiding - CQ-3B
14.30-15.15 BA2A13 HC.10 Euthanasie: dilemma's en knelpunten HC BA2 CO-3/4 S. van de Vathorst
14.30-15.15 BA3A5 HC.1 Het X-chromosoom HC BA3 CO-1/2 F. Petrij
14.45-16.15 ANO afdelingsbijeenkomst KLGN - Querido zaal, Foyer-Q
15.00-17.00 ICK-PSY Scope 4a Psychiatrie (verpl) SCOPE 17_10a, 17_10b 1, 2 L van Raalten-Ben Salah
15.30-16.15 BA2A13 IC-RB Integratiecollege / Responsiebijeenkomst IC-RB BA2 CO-3/4 D.C. van Gent, F.A.L.M. Eskens
15.30-16.15 BA3A5 HC.2 Psych impact vruchtbaarheidsbehandeling HC BA3 CO-1/2 A. van t Spijker
15.30-17.30 ICK-IG Medische veilig handelen ICK PKV-A
15.30-22.00 BLOK BLOK - CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A
15.45-17.30 NB4030 WC Engineering Genetic Information WC 23 O. Zelenskyy
15.45-17.45 BA1B4 VO.1 Regulatie ATP-aanmaak VO 21, 22, 23, 24, 25 36 A.J.M. Verhoeven
15.45-17.45 BA2A10 VO.2 Inhaal Genetische counseling VO BA2 26, 27 F. Petrij, S.R. Riedijk
15.45-17.45 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 26 PKV-C+PKV-KC W Couprie
15.45-17.45 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 18 10 D Uygun
15.45-17.45 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 19 24 AHE van Beeck
15.45-17.45 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 30 7 E Kuiperi
15.45-17.45 KT2201 HC Hoorcollege HC KT2201 CQ-1Da/b
16.00-17.00 BLOK BLOK - 39
16.30-17.30 MAKNT Her Mak-toets DKO - COO-3
16.30-17.15 BA3A5 HC.3 Inleiding klinische embryologie HC BA3 CO-1/2 D. Jaarsma
17.00-22.00 AST MFVR - Querido zaal, 15
17.00-22.00 BLOK BLOK - 13, 32, 34, 35, 39
17.15-22.00 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
17.45-22.00 BLOK BLOK - CQ-3A
18.00-20.30 Skills Module hechten en knopen - PKV-A
18.30-21.30 HOCL HC jaarklas 2017 - 3
18.59-20.59 MAIG5 ZO.2 Screening op darmkanker ZO CO.1707 - CO.1712 V.M.C.W. Spaander
19.00-19.05 MAIG5 ZO.G Geneesmiddel van de week ZO CO.1707 - CO.1712 F van Rosse
19.05-20.05 MAIG5 ZO.P Pscribe-opdracht geint Farmaco ZO CO.1707 - CO.1712 F van Rosse
19.59-22.59 BA1B4 ZO.1 Hemostase en trombose ZO BA1 F.W.G. Leebeek, JH von der Thusen
19.59-23.59 BA2A13 ZO.3 PICOS ZO BA2 D.C. van Gent, M.M. Jaegle
20.59-22.59 BA3A5 ZO.1 Geneesmiddelen en zwangerschap ZO BA3 A.H.J. Danser
20.59-23.59 MAIG5 ZO.1 Het resectabel oesophaguscarcinoom ZO CO.1707 - CO.1712 F.A.L.M. Eskens

Week 50 di 12-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-09.00 AST Vergadering IFMSA-Rotterdam - 1
08.00-09.00 BLOK BLOK - 34
08.00-09.00 BLOK BLOK - 35
08.00-09.30 BLOK BLOK - 33
08.00-10.00 IAZ BLS - H Daniel den Hoed - Lokaal-9
08.00-10.45 BLOK BLOK - CQ-3A
08.00-11.45 BLOK BLOK - CQ-1B
08.00-12.30 IAZ Daniel den Hoed - BLS/BHV - Lokaal-14, Lokaal-4
08.00-13.00 BLOK BLOK - A. van t Spijker
08.00-16.30 BLOK BLOK - 25
08.00-17.00 IAZ Thema Klinische en zorg ethiek - 31
08.00-17.00 IAZ Trauma Assessments - Lokaal-C
08.00-17.00 MA-O 17SOA+AM BVP - CQ-U
08.00-17.45 BLOK BLOK - LE van Hoogdalem
08.00-18.30 IAZ Herkennen Vitaal Bedreigde Patient - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-5
08.00-22.00 BLOK Beeck - AHE van Beeck
08.00-22.00 BLOK BLOK - D Uygun
08.00-22.00 BLOK BLOK - CS Ramsaran
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A
08.30-09.15 BA1B4 HC.3 Celbeschadiging en celdood HC BA1 CO-1/2 A.J.M. Verhoeven
08.30-09.30 MA1PKV APC.7b Nabespreking Consult bij oudere patient VO CO.1709 - CO.1710 PKV-D JGM Kievit
08.30-09.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
08.30-10.30 BA2A13 VO.1 Literaruur zoeken syst rev (verpl) VO 26, 27, 28, 29, 30, 32 COO-3 P.W. Moorman, J.F. Veenland
08.30-10.30 BA2A13 VO.3 Med besl levenseinde (inschr SinOnline) VO BA2 3, 4, 5 J.G.M. Aartsen, S. van de Vathorst, G van Dijk
08.30-10.30 BA3A5 VO.2 Ethiek van prenatale screening (verpl) VO 01, 02, 03, 04, 05, 06 23, 36 F. Petrij, A.T.J.I. Go, J.G.M. Aartsen
08.30-10.30 BA2CV CV.32 Inh Medische technieken 6 verdiep thorax VO BA2 PKV-D11 (Harvey), PKV-E G.H.M. Leunissen
08.30-11.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 07 PKV-C+PKV-KC M. Vojinovic-Novakovic
08.30-11.30 ICK-IG APC deel a ICK PKV-A+PKV-KA EE Plouvier
08.30-12.15 IAZ Circulatie 66 - CQ-B
08.30-12.30 BA3CV CV.47 Inhaal Arts-patient-contact 1 VO BA3 PKV-B+PKV-KB W.B. de Koning
08.30-13.00 OG Mrt'17 Obstetrieverpleegkundige - COO-6
08.30-13.00 OG Okt'17 Obstetrie- & Kinderverpleegkundige - COO-5
08.30-13.15 BA1B4 Opb Echografie VO EE-1473 A.S. Devos, J.J.M. Pel
08.30-15.00 MA-O Operatiemdw Cataractchirurgie - 13, 28
08.30-16.00 ZA-MIN Sep'17 Minor Oncologie - 39
08.30-16.30 ANO training Financieel management - CQ-1C
08.30-17.00 IAZ EFO - 14
08.30-17.00 IAZ Circulatie 66 - 72
08.30-17.00 IAZ Acuut Ziek Kind 2 - 22, 15
08.30-17.00 IAZ Isolatie 88 - CQ-1Db
08.30-17.00 GER sept'17 Geriatrie vpk - Lokaal-2
08.30-17.00 ONCO Okt'17 Oncologie verpleegkundige - Lokaal-16
08.30-17.00 PAL Mrt'17 Palliatieve Zorg verpleegkundige - CQ-5G
08.30-17.00 VK Okt'16 Kinderverpleegkundige - 32
08.30-17.00 WV_WC Mrt'17 Wondverpleegkundige - Lokaal-15
08.30-17.00 RDL S-15 les - Lokaal-3
09.00-11.00 ICK-PSY Psychosen (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
09.00-11.00 ICK-VV Scope 6a Gynaecologie (verpl) SCOPE 16_46a, 16_46b 7, 6 R. de Jongh
09.00-12.00 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR 35
09.00-12.15 HAOPL Voortgangsgesprek 4e ronde - 1mrt-4 2, 1
09.00-12.15 HAOPL Voortgangsgesprek 4e ronde - 1mrt-3 10, 11
09.00-12.15 HAOPL Voortgangsgesprek 4e ronde - 1mrt-2 34, 8
09.00-12.15 HAOPL Voortgangsgesprek 4e ronde - Ba2 12, 37
09.00-12.30 PROM Cursus Scientific English - 9
09.00-13.00 IAZ IAZ - BLS - V - Eduplaza - Lokaal-7
09.00-13.00 IAZ Orthopaedie - BLS- V - Lokaal-12
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 21
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 24
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 26
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 27
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 29
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 30
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 38
09.00-18.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 20
09.30-10.15 BA1B4 HC.4 Inleiding in de hemostase HC BA1 CO-1/2 M.J.H.A. Kruip, F.W.G. Leebeek
09.30-11.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
09.30-12.00 EDU Carrousseltraining - Lokaal-A
09.30-12.30 KOW-MPP MPP KEU 3.01 - casus 4 - 33 WME Rol
09.30-12.30 KOW-MPP KEU 3.02 - casus 4 - CQ-5C L van Raalten-Ben Salah
09.30-17.00 II Cursus English Writing - CQ-4D
09.30-17.00 II English Writing-Pubmed - CQ-1Da
10.30-11.15 BA1B4 HC.5 Stabiele angina pectoris en ACS HC BA1 CO-1/2 OC Manintveld
10.30-12.10 ZA-MIN Sep'17 Minor Oncologie - CQ-F1
10.45-12.45 BA2A13 VO.1 Literaruur zoeken syst rev (verpl) VO 06, 07, 08, 09, 10 COO-3 P.W. Moorman, J.F. Veenland
10.45-12.45 BA2A13 VO.3 Med besl levenseinde (inschr SinOnline) VO BA2 3, 4, 5 J.G.M. Aartsen, S. van de Vathorst, G van Dijk
10.45-12.45 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 27 CQ-3A AHE van Beeck
10.45-12.45 BA3A5 VO.2 Ethiek van prenatale screening (verpl) VO 19, 20, 21, 22, 23, 24 23, 36 F. Petrij, A.T.J.I. Go, J.G.M. Aartsen
10.45-12.45 BA2CV CV.32 Medische technieken 6 verdieping thorax VO 11 PKV-D11 (Harvey), PKV-E JGM Kievit
11.15-12.15 ICK-PSY Medicatietrouw (DP-0439) ICK Externe ruimte N.G.M. Hunfeld
11.30-12.15 BA1B4 HC.6 Complicaties acute coronair syndromen HC BA1 CO-1/2 OC Manintveld
11.30-13.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
11.30-18.00 ICK-VV Pr. vaardig. tr. & attitudevorm. met DGO ICK PKV-D9, PKV-D10 AJE van Breukelen, BPM de Keyzer
11.45-13.15 ICK-IG Scope 1a Interne Geneeskunde (verpl) SCOPE 17_48a, 17_48b CQ-1B M.S. Visser
12.00-13.00 BLOK BLOK - 35
12.15-16.30 BLOK BLOK - 34
12.15-17.00 IAZ Circulatie 66 - CQ-F1
12.30-16.30 ANO Ondernemingsraad - CQ-1A
12.30-13.30 MA1PKV APC.7b Nabespreking Consult bij oudere patient VO CO.1707 - CO.1708 PKV-A W.B. de Koning
12.30-16.30 BLOK BLOK - 33
12.30-16.30 EDU PET groep 3 - 10
12.30-22.00 AOO Promotie - Professoren vergaderkamer
13.00-14.30 HAOPL MPO 2-Dermatologie - 1sep-3, 1sep-4 6
13.00-15.00 ICK-PSY Stemmingsstoornissen (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
13.00-15.00 KT3301 Facetime meeting: Vragenuurtjes WC KT3301 35 S. Darwish Murad, M.P. Peppelenbosch
13.00-16.00 KOW-MPP MPP KEU 3.03 - casus 4 - 8 A. van t Spijker
13.00-17.00 IAZ Instructeurstrainig PBLS - Lokaal-12, Lokaal-14
13.00-22.00 BLOK BLOK - COO-6
13.15-22.00 BLOK BLOK - CQ-1B
13.30-14.15 BA3A5 HC.4 Prenatale diagnostiek HC BA3 CO-1/2 M.F.C.M. Knapen
13.30-15.30 BA1B4 VO.1 Regulatie ATP-aanmaak VO 26, 27, 28, 29, 30 36 A.J.M. Verhoeven
13.30-15.30 BA1B4 VO.2 Echografie VO 17, 21 EE-1473 A.S. Devos, J.J.M. Pel
13.30-15.30 BA2A13 VO.1 Literaruur zoeken syst rev (verpl) VO 21, 22, 23, 24, 25, 31 COO-3 P.W. Moorman, J.F. Veenland
13.30-15.30 BA2A13 VO.3 Med besl levenseinde (inschr SinOnline) VO BA2 3, 4, 5 J.G.M. Aartsen, S. van de Vathorst, G van Dijk
13.30-15.30 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 03 PKV-E+PKV-KE M. Vojinovic-Novakovic
13.30-15.30 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 11 CQ-5D, PKV-KC G.H.M. Leunissen
13.30-15.30 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 20 PKV-KB, CQ-3A EE Plouvier
13.30-15.30 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 10 11 L van Raalten-Ben Salah
13.30-15.30 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 15 12 D Lo Fo Wong
13.30-15.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 08 2 A.S. Pameijer
13.30-15.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 12 7 JE van Loon
13.30-15.30 ANO Clinical reasoning Groep 1 en 2 - 1
13.30-15.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
13.30-15.30 IAZ IAZ - BLS - H - Eduplaza - Lokaal-7
13.30-16.30 MA1PKV, MAIG5 APC.7a Inhaal Consult bij de oudere patient VO CO.1707 - CO.1712 PKV-A+PKV-KA JGM Kievit
13.30-17.30 AOO KV1 - Opname bekijken docent HRO W Couprie
13.30-17.30 AOO Opnames bekijken EUC W.B. de Koning
13.45-15.45 ICK-IG Urologie ICK PKV-D G.R. Dohle
14.00-18.00 Skills Oefenen onder begeleiding - CQ-3B
14.30-15.15 BA3A5 LM.5 Klinis Genet nog over 10jaar (R.Hofstra) LM BA3 CO-1/2
14.30-15.15 KT1951 HC Responsiecollege zelfstudieopdracht HC KT1951 CO-3 J.B.J. Bussmann
14.45-16.15 HAOPL MPO 2-Dermatologie - 1sep-1, 1sep-2 6
15.00-16.30 BLOK BLOK - 13
15.00-16.30 BLOK BLOK - 35
15.15-16.15 ICK-PSY Farmacie –TDM (Dp 0439) ICK Externe ruimte N.G.M. Hunfeld
15.30-16.15 BA3A5 HC.6 Preconceptioneel advies HC BA3 CO-1/2 A.G.M.G.J. Mulders, F. Petrij
15.30-17.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
15.30-17.30 IAZ BLS-H Daniel Den Hoed - Lokaal-4
15.30-17.30 IAZ BLS - H Daniel den Hoed - Lokaal-9
15.30-22.00 BLOK BLOK - CQ-3A
15.45-17.45 BA1B4 VO.1 Regulatie ATP-aanmaak VO 31, 32, 33, 34, 35 36 A.J.M. Verhoeven
15.45-17.45 BA1B4 VO.2 Echografie VO 26, 27 EE-1473 A.S. Devos, J.J.M. Pel
15.45-17.45 BA2A13 VO.3 Med besl levenseinde (inschr SinOnline) VO BA2 3, 4, 5 J.G.M. Aartsen, S. van de Vathorst, G van Dijk
15.45-17.45 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 13 11 L van Raalten-Ben Salah
15.45-17.45 BA2CV CV.32 Medische technieken 6 verdieping thorax VO 01 PKV-D11 (Harvey), PKV-D M. Vojinovic-Novakovic
16.00-16.45 BLOK BLOK - 39
16.30-17.30 BA3C1, BA3A5 VO Intro Comm proj (verpl;inschr.SinOnline) VO BA3 1, 2, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 34, 37, 38, 35, CQ-A, CQ-B S.J. Otto, E.F. van Beeck
16.30-19.30 MA-O, ZA-Dipl Diplomering Operatiemdw Cataractchir. - CO-1, Foyer-C
16.45-19.00 ANO Plenair overleg COC - 39
17.00-22.00 BLOK BLOK - 32
17.15-19.45 ANO OK - 14, 15
17.30-19.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
17.30-21.00 AST Lezing AzG - CO-3
17.30-21.30 AST - MFVR - 31, 23
17.30-22.00 BLOK BLOK - 13
17.30-22.00 BLOK BLOK - 25
17.30-22.00 BLOK BLOK - 33
17.30-22.00 BLOK BLOK - 34
17.30-22.00 BLOK BLOK - 35
17.59-19.59 MAIG5 ZO.4 Levercirrose ZO CO.1707 - CO.1712 H.J. Metselaar
18.00-19.30 Skills Module Blaascatheterisatie - PKV-A
18.00-22.00 BA1B4 Blokkade ivm VO2 uit BA1B4 VO EE-1473
18.00-22.00 BLOK BLOK - 5
19.00-21.00 AST STOLA - 4
19.00-22.00 BLOK BLOK - 39
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - CQ-U, CQ-F1, Lokaal-2, Lokaal-3, Lokaal-15, Lokaal-16
19.59-20.59 MAIG5 ZO.3 Chronische hepatitis C ZO CO.1707 - CO.1712 R.J. de Knegt
19.59-22.59 BA1B4 ZO.2 ATP-producerende processen ZO BA1 A.J.M. Verhoeven
20.59-22.59 BA2A13 ZO.4 Klinische casuïstiek ZO BA2 D.C. van Gent, M.M. Jaegle
20.59-22.59 BA3A5 ZO.2 Ontwikkeling van placenta ZO BA3 D. Jaarsma
20.59-22.59 MAIG5 ZO.KR8 Voorb KR 2e lijn: Icterus ZO CO.1707 - CO.1712 F.A.L.M. Eskens, H.J. Metselaar, R.A. de Man

Week 50 wo 13-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-09.00 BLOK BLOK - LE van Hoogdalem
08.00-09.30 BLOK BLOK - 32
08.00-10.00 BLOK BLOK - 33
08.00-10.30 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
08.00-13.00 IAZ Herkennen Vitaal Bedreigde Patient - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-5
08.00-13.30 BLOK BLOK - CQ-3A
08.00-17.00 ZM Ziekenhuismanagement - CQ-1B
08.00-17.00 IAZ Thema Gedrag - 39
08.00-17.00 IAZ Reanimatie BHV - Lokaal-12
08.00-17.00 MA-O 17MOA Plastische chirurgie - 35
08.00-17.00 MA-O ABCDE scenariotraining 17SAM - Lokaal-14, Lokaal-7
08.00-18.00 PM-KT PreMaster Klinische Technologie - 25
08.00-22.00 BLOK Kranenburg - LW Kranenburg
08.00-22.00 BLOK BLOK - ES van Eijk
08.00-22.00 BLOK BLOK - D Uygun
08.00-22.00 BLOK BLOK - COO-6
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A
08.00-22.00 BLOK BLOK - W Couprie
08.30-09.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
08.30-10.00 MAIG5 VO.2 Klinische les Oncogenetica (verpl) VO CO.1707 - CO.1709 CQ-5G F. Petrij
08.30-10.30 BA1B4 VO.2 Echografie VO 09, 13 EE-1473 A.S. Devos, J.J.M. Pel
08.30-10.30 BA2A13 VO.3 Med besl levenseinde (inschr SinOnline) VO BA2 3, 4, 5 J.G.M. Aartsen, S. van de Vathorst, G van Dijk
08.30-10.30 BA3A5 VO.1 Prenatale scr.: structurele afwijkingen VO 26, 27, 28, 29, 30, 32 9, 10, 11, 12, 13 T.E. Cohen-Overbeek
08.30-10.30 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 17 37 R. de Jongh
08.30-10.30 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 28 7 A. van t Spijker
08.30-11.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 14 PKV-E+PKV-KE GCA Peelen, EE Plouvier
08.30-11.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 23 PKV-A+PKV-KA M. Vojinovic-Novakovic
08.30-12.30 AOO APA2 - Opname bekijken docent HRO G.H.M. Leunissen
08.30-17.00 JMS Junior Medschool - 6
08.30-17.00 IAZ EFO - 14
08.30-17.00 IAZ Acuut Ziek Kind 2 - 22, 15
08.30-17.00 GER sept'17 Geriatrie vpk - Lokaal-16
08.30-17.00 ONCO Okt'17 Oncologie verpleegkundige - CQ-F1
08.30-17.00 VK Okt'16 Kinderverpleegkundige - Lokaal-2
08.30-17.00 ENDO Okt'17 Endoscopie verpleegkundige - 72
08.30-17.00 MA-O MA Groep 17SOA - Lokaal-A, Lokaal-B
08.30-17.00 WV_WC Mrt'17 Wondverpleegkundige - Lokaal-15
08.30-17.00 RDL S-15 les - Lokaal-3
08.30-22.00 AOO Promotie - Professoren vergaderkamer
09.00-09.20 ICK-IG Instructie gebruik Epass ICK 8 M. Doets
09.00-11.00 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR 31
09.00-12.00 ICK-PSY Persoonlijkheidsstoornissen (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
09.00-13.00 HAOPL Diff spoedzorg SUB - 28
09.00-15.00 ICK-VV ICK Verloskunde&Gynaecologie (Sh-3704) ICK Externe ruimte C.W.M. Wensveen
09.00-16.30 HAOPL Diff SPOED sept 2017 -
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 20
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 21
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 24
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 26
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 27
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 29
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 30
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 38
09.00-17.00 MNEU-2_12 Hippocampal Field rec 1 and 2 (Ee-1205) -
09.30-11.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
09.30-12.00 ICK-IG Scope 1b Interne Geneeskunde (verpl) SCOPE 17_48a, 17_48b 32 M.S. Visser
10.00-17.00 NIHES SC07 - 33
10.15-11.45 MAIG5 VO.2 Klinische les Oncogenetica (verpl) VO CO.1710 - CO.1712 CQ-5G A. Wagner
10.30-11.15 BA1B4 HC.7 Persoonlijkheidsleer HC BA1 CO-1/2 A. van t Spijker
10.30-13.30 BLOK BLOK - 13
10.30-15.45 BLOK BLOK - 5
10.30-16.00 BLOK BLOK - 34
10.45-12.15 HAOPL HAOPL HTB2 GGZ2 - 10
10.45-12.45 BA3A5 VO.1 Prenatale scr.: structurele afwijkingen VO 01, 02, 03, 04, 05 1, 2, 7, 8, 9 T.E. Cohen-Overbeek
10.45-12.45 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 17 11 R. de Jongh
10.45-12.45 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 21 12 AHE van Beeck
10.45-13.15 BA1B4 Blokkade ivm VO2 uit BA1B4 VO EE-1473
11.00-12.00 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR CQ-1Da, CQ-1Db
11.00-13.00 BA2KR CV.42 Klinisch redeneren 8 Boijmans Beuningen VO 07 IAM Hertogs
11.00-13.00 KOW-MPP MPP College, groepen 3.01-3.03 - CQ-1A J.J. van Busschbach, M.S. Visser
11.30-12.15 BA1B4 LM.8 Ontwikk. id cardiovasculaire radiologie LM BA1 CO-1/2 M. Ouhlous
11.30-13.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
12.00-13.15 BLOK BLOK - 32
12.00-20.00 IAZ, ZA-Dipl Diplomering IAZ - CO-4
12.30-13.15 BA1B1 Tutorgroepbijeenkomst 7 (verplicht) VO-TB 14 37 PT Vinther
12.30-13.30 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR CQ-1Da, CQ-1Db
13.00-15.00 ICK-IG Cardiologie ICK PKV-D, PKV-D11 (Harvey) OC Manintveld, M. Michels
13.00-15.00 ICK-PSY Delier/somatoforme stoornis (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
13.15-14.00 BA1B3 Tutorgroepbijeenkomst 8 (verplicht) VO-TB 14 37 PT Vinther
13.15-14.15 MAIG5 IWC.1 Bespr. ZO.1+ZO.2 Oncologie (verpl) IWC CO.1707 - CO.1709 32 MYV Homs
13.15-14.15 MAIG5 VO.1 KR 2e lijn: Bleek/Icterus (verpl) VO CO.1711 - CO.1712 CQ-5G H.J. Metselaar, E. van Meerten
13.30-14.30 BA2A13 VO.2 Klinische casus (verplicht) VO 06, 07, 08, 09, 10 1, 2, 7, 8, 9 D.C. van Gent, M.M. Jaegle
13.30-15.30 BA1B4 VO.1 Regulatie ATP-aanmaak VO 01, 02, 03, 04, 05 36 A.J.M. Verhoeven
13.30-15.30 BA1B4 VO.2 Echografie VO 19, 20 EE-1473 A.S. Devos, J.J.M. Pel
13.30-15.30 BA2A13 VO.1 Literaruur zoeken syst rev (verpl) VO 11, 12, 13, 14, 15 COO-3 P.W. Moorman, J.F. Veenland
13.30-15.30 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 24 11 LE van Hoogdalem
13.30-15.30 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 09 28 CS Ramsaran
13.30-15.30 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 16 12 AHE van Beeck
13.30-15.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 33 13 WH van der Gaag
13.30-15.30 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 11 10 AA de Vos
13.30-15.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
13.30-16.30 BA3A5 VO.4 Genaelogie en stambomen VO 01, 03, 04, 05, 12, 13, 14 CO-1 F. Petrij
13.30-16.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 02 PKV-E+PKV-KE G.H.M. Leunissen
13.30-16.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 15 PKV-C+PKV-KC A. van der Velden
13.30-16.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 25 PKV-B+PKV-KB M. Vojinovic-Novakovic
13.30-16.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 32 PKV-A+PKV-KA EE Plouvier
13.30-17.30 AOO VS1 - Opname bekijken docent HRO GCA Peelen
14.00-18.00 Skills Oefenen onder begeleiding - CQ-3B
14.30-15.30 MAIG5 IWC.1 Bespr. ZO.1+ZO.2 Oncologie (verpl) IWC CO.1710 - CO.1712 32 MYV Homs
14.30-15.30 MAIG5 IWC.2 Bespr. ZO.3 + ZO.4 MDL (verpl) IWC CO.1707 - CO.1709 CQ-5G H.J. Metselaar
15.00-16.00 ICK-VV Intro voor coassistenten EMC (Sh-3432) ICK Externe ruimte I. Schipper
15.00-16.00 ANO 2-wekelijks overleg Functioneel Beheer Z - CQ-A
15.00-16.30 ICK-PSY Praktische psychofarmacologie (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms, N.G.M. Hunfeld
15.00-17.00 ICK-IG RISK Cardiologie acute geneeskunde ICK PKV-D, PKV-D11 (Harvey) OC Manintveld, M. Michels
15.30-17.00 MScMM Molecular Biology of the Cell - part B - 31
15.30-17.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
15.30-22.00 BLOK BLOK - 13
15.30-22.00 BLOK BLOK - CQ-3A
15.45-16.45 MAIG5 IWC.2 Bespr. ZO.3 + ZO.4 MDL (verpl) IWC CO.1710 - CO.1712 32 H.J. Metselaar
15.45-16.45 MAIG5 IWC.3 Bespr. ZO.5 (verpl) IWC CO.1707 - CO.1709 CQ-5G C.J. van der Woude
15.45-17.45 BA1B4 VO.1 Regulatie ATP-aanmaak VO 06, 07, 08, 09, 10 36 A.J.M. Verhoeven
15.45-17.45 BA1B4 VO.2 Echografie VO 01, 02 EE-1473 A.S. Devos, J.J.M. Pel
15.45-17.45 BA2A13 VO.1 Literaruur zoeken syst rev (verpl) VO 16, 17, 18, 19, 20 COO-3 P.W. Moorman, J.F. Veenland
15.45-17.45 BA2A13 VO.3 Med besl levenseinde (inschr SinOnline) VO BA2 3, 4, 5 J.G.M. Aartsen, S. van de Vathorst, G van Dijk
15.45-17.45 BA3A5 VO.1 Prenatale scr.: structurele afwijkingen VO 06, 07, 08, 09, 10 1, 2, 7, 8, 9 T.E. Cohen-Overbeek
15.45-17.45 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 04 10 AA de Vos
16.00-17.00 BA2A13 VO.2 Klinische casus (verplicht) VO 26, 27, 28, 29 11, 12, 28, 34 D.C. van Gent, M.M. Jaegle
16.30-22.00 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
16.45-22.00 BLOK BLOK - 32
17.00-18.00 ANO Ombouwen zaal - 14, 15
17.00-22.00 BLOK BLOK - 33
17.00-22.00 BLOK BLOK - 34
17.00-22.00 BLOK BLOK - 35
17.00-22.00 BLOK BLOK - 39
17.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-1B
17.30-19.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
17.45-22.00 BLOK BLOK - 5
18.00-19.30 Skills Module Venapunctie en Infuusprikken - PKV-A
18.00-21.00 AST Klinische Propedeuse (Nico Kramer) - PKV-B
18.00-22.00 BA1B4 Blokkade ivm VO2 uit BA1B4 VO EE-1473
18.00-22.00 BLOK BLOK - 25
18.59-20.59 MAIG5 ZO.KR7 Voorb KR 2elijn: Bleek ZO CO.1707 - CO.1712 F.A.L.M. Eskens, H.J. Metselaar, R.A. de Man
18.59-22.59 BA1B4 ZO.3 Interpretatie van het ECG-deel 1 ZO BA1 SA Wijchers
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - Lokaal-2
20.59-21.59 MAIG5 ZO.5 Crohn ZO CO.1707 - CO.1712 C.J. van der Woude, A.C. de Vries
20.59-22.59 BA2A13 ZO.5 Klinische casuïstiek ZO BA2 C.W.M. Wensveen, R.G.V. Smolders, C. van Zuylen, F.A.L.M. Eskens, I.A. Wormgoor-Boere, MYV Homs
20.59-22.59 BA3A5 ZO.3 Aanleg links-rechts as ZO BA3 D. Jaarsma

Week 50 do 14-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-09.00 BLOK BLOK - LE van Hoogdalem
08.00-09.00 BLOK BLOK - D Uygun
08.00-09.00 BLOK BLOK - 5
08.00-09.00 BLOK BLOK - 25
08.00-09.30 BLOK BLOK - 34
08.00-10.30 BLOK BLOK - CS Ramsaran
08.00-10.45 BLOK BLOK - 13
08.00-10.45 BLOK BLOK - CQ-5A
08.00-12.30 BLOK BLOK - 33
08.00-13.30 AOO Toetsen BIG - PKV-KA, PKV-KB, CQ-3A, CQ-3C
08.00-13.30 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
08.00-16.00 BLOK BLOK - COO-6
08.00-17.00 PROM Cursus Integriteit - 14
08.00-17.00 IAZ Thema Agressie beheersing - 15
08.00-17.00 MA-O 17MOA Plastische chirurgie - 39
08.00-17.00 MA-O MA-O Groep 17SOA+AM - BLS/AED - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-12, Lokaal-4, Lokaal-7
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-1B, CQ-4A
08.00-22.00 BLOK BLOK - JAB Hopman
08.30-10.30 BA1B4 VO.2 Echografie VO 25, 28 EE-1473 A.S. Devos, J.J.M. Pel
08.30-10.30 BA3A5 VO.1 Prenatale scr.: structurele afwijkingen VO 11, 12, 13, 14, 15 1, 2, 9, 10, 11 T.E. Cohen-Overbeek
08.30-10.30 BA3A5 VO.2 Ethiek van prenatale screening (verpl) VO 25, 26, 27, 28 23, 31 F. Petrij, A.T.J.I. Go, J.G.M. Aartsen
08.30-10.30 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 27 37 J.S. Voerman
08.30-10.30 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 19 8 A. Beerthuizen
08.30-10.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 36 28 A Duinkerken
08.30-10.30 KOW-MPP MPP Practicum 4, groep 3.11 - 6 A. van t Spijker
08.30-13.00 IAZ Toetsen IAZ - 35
08.30-16.50 IAZ VZ-Tg1 - CQ-1Da
08.30-17.00 MAIG5 Stage Radiologie - CO.1711
08.30-17.00 IAZ Acute Ziek Kind - Lokaal-B, Lokaal-C
08.30-17.00 IAZ Instructeurstraining PBLS - Lokaal-14, Lokaal-A
08.30-17.00 ONCO Okt'17 Oncologie verpleegkundige - Lokaal-2
08.30-17.00 VK Okt'16 Kinderverpleegkundige - 32
08.30-17.00 RDL S-15 les - Lokaal-3
08.30-17.00 RTL S-16 Hertoets 2 Lesblok C+D - Lokaal-15
09.00-11.00 ICK-PSY Angst- en dwangstoornissen (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
09.00-11.00 ICK-VV Vrouwenziekte & Verloskunde zwangerschap ICK 7 L.M. Hanff
09.00-11.30 ICK-IG Bedside teaching ICK Externe ruimte P.M. van Hagen
09.00-12.15 HAOPL HAOPL Diversiteit - 5
09.00-12.30 HAOPL HAOPL Themadag MIK - 36
09.00-12.30 PROM Cursus Scientific English - 25
09.00-12.30 MA-O Kwaliteitscie - CQ-U
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 20
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 21
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 24
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 26
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 27
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 29
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 30
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 38
09.30-12.00 BA1JC, BA1B4 Journal Club VO 14, 10 3 P.W. Moorman, OC Manintveld
09.30-11.30 AST SELF - 34
09.30-12.30 KOW-MPP MPP KEU 3.01 - casus 5 - WME Rol
09.30-13.30 II English Writing-Pubmed - CQ-5G
10.45-12.15 HAOPL Wetenschapsprogramma 2 - 3sep-1, 3sep-2 4
10.45-12.45 BA1B4 VO.2 Echografie VO 11, 12 EE-1473 A.S. Devos, J.J.M. Pel
10.45-12.45 BA3A5 VO.1 Prenatale scr.: structurele afwijkingen VO 16, 17, 18, 19, 20 2, 11, 12, 13, 8 T.E. Cohen-Overbeek
10.45-12.45 BA3A5 VO.2 Ethiek van prenatale screening (verpl) VO 29, 30, 31, 32 23, 31 F. Petrij, A.T.J.I. Go, J.G.M. Aartsen
10.45-12.45 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 29 37 A. Beerthuizen
10.45-12.45 BA3KOP Klinisch Obductie Practicum Bachelor 3 VO 11, 12 C-034 J.M. Kros
10.45-12.45 KOW-MPP MPP Practicum 4, groep 3.12/3.31 - 6 A. van t Spijker
10.45-14.30 HAOPL Voortgangsgesprek 2 - 3sep-1 9, 10
11.00-13.00 ICK-VV Scope 6b Gynaecologie (verpl) SCOPE 16_46a, 16_46b 7 R. de Jongh
11.00-13.00 BA2KR CV.42 Klinisch redeneren 8 Boijmans Beuningen VO 06 CMH Baecke
11.15-12.15 ICK-PSY Farmacie - toets 2 ICK 22 N.G.M. Hunfeld
11.30-14.00 EDU AO-Overleg - 28
12.15-22.00 BLOK BLOK - 5
12.30-13.30 BLOK BLOK - 34
12.30-15.00 MA-O Kwaliteitsgroep unit MA - 33, 3
12.30-16.00 EDU Persoonlijke effectiviteit training - Lokaal-16
13.00-14.00 EDU Coaching - 1
13.00-15.00 ICK-IG Inw. Genk. i/d klinische praktijk ICK 7
13.00-16.00 ICK-PSY Kinder-en Jeugd psychiatrie ICK P.F.A. de Nijs
13.00-16.00 KOW-MPP MPP KEU 3.01, 2 en 3 - casus 5 - 31 A. van t Spijker
13.00-16.00 KOW-MPP KEU 3.02 - casus 5 - L van Raalten-Ben Salah
13.00-18.00 BLOK BLOK - 35
13.30-14.30 BA2A13 VO.1 Inhaal Literatuur zoeken syst rev VO BA2 COO-3 P.W. Moorman, J.F. Veenland
13.30-15.30 BA1B4 VO.2 Echografie VO 14, 16 EE-1473 A.S. Devos, J.J.M. Pel
13.30-15.30 BA3A5 VO.1 Prenatale scr.: structurele afwijkingen VO 21, 22, 23, 24, 25, 31 2, 8, 11, 12, 13 T.E. Cohen-Overbeek
13.30-15.30 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 17 PKV-E+PKV-KE F.B.M. Gan-Creijghton
13.30-15.30 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 29 PKV-KA, CQ-3A W.B. de Koning
13.30-15.30 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 30 PKV-KB, CQ-3C EE Plouvier
13.30-15.30 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 02 37 J.S. Voerman
13.30-15.30 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 03 34 A. Beerthuizen
13.30-16.30 BA3A5 VO.4 Genaelogie en stambomen VO 08, 09, 10, 11, 15, 19, 20 CO-1 F. Petrij
13.30-16.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 17 PKV-C+PKV-KC M. Vojinovic-Novakovic
13.30-16.30 ICK-VV ICK VV toets en nabespreking (Sh-3704) ICK Externe ruimte C.W.M. Wensveen
13.30-17.30 AOO VS2 - Opname bekijken docent HRO A. van der Velden
13.45-15.15 NB4040 HC Biology of Cancer HC 23 L.H.J. Looijenga
14.00-16.30 EDU Intervisie - 28
14.00-18.00 Skills Oefenen onder begeleiding - CQ-3B
14.30-16.30 MA1PKV, MAIG3 CA.22 Obstakels in de communicatie VO CO.1707 - CO.1708 1 D Uygun
14.30-22.00 BLOK BLOK - CQ-5A
14.45-16.15 HAOPL HAOPL intervisie - 10, 9, 25
15.00-16.30 ICK-IG Klinische chemie ICK 7 S de Lathouder
15.00-18.00 RDL Werkgroep RAP - CQ-F1
15.00-22.00 BLOK BLOK - 33
15.15-17.30 NB4040 WC Biology of Cancer WC 23 L.H.J. Looijenga
15.30-22.00 BLOK BLOK - 13
15.30-22.00 BLOK BLOK - 34
15.30-22.00 BLOK BLOK - CQ-3A, CQ-3C
15.45-17.45 BA1B4 VO.2 Echografie VO 03, 04 EE-1473 A.S. Devos, J.J.M. Pel
15.45-17.45 BA3A5 VO.3-DIGIMIC Embryogenese van de wervelkolom VO 01, 02, 03, 04, 05 22 T.E. Cohen-Overbeek, D. Jaarsma, PC Schut
16.15-22.00 BLOK BLOK - 25
16.30-17.30 MAKNT Mak-toets - COO-3, COO-6
16.30-22.00 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
17.00-19.00 Skills Toetsen -
17.00-22.00 BLOK BLOK - 32
17.00-22.00 BLOK BLOK - 39
17.30-20.00 MAIG1 VO.MA Mammaonderzoek (verpl) VO CO.1707 - CO.1708 PKV-D, PKV-D9, PKV-D10
18.00-22.00 BA1B4 Blokkade ivm VO2 uit BA1B4 VO EE-1473
18.00-22.00 ANO Perinatal audit - 35
18.00-22.00 BLOK BLOK - COO-6
19.59-22.59 BA1B4 ZO.4 Atherosclerose en atherogenese ZO BA1 A.J.M. Verhoeven, JH von der Thusen
20.59-22.59 BA3A5 ZO.4 Ontwikkeling ademhalingsapparaat ZO BA3 D. Jaarsma

Week 50 vr 15-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-09.00 BLOK BLOK - CQ-1B
08.00-09.15 BLOK BLOK - 5
08.00-12.00 BLOK BLOK - 39
08.00-13.30 BLOK BLOK - CO-1
08.00-17.00 AOO Onderwijsdag Kinderthoraxcentrum - CO-2, Foyer-C
08.00-17.00 MA-O 17SOA+AM BVP - CQ-U
08.00-17.00 MA-O 17MOA Plastische chirurgie - 35
08.00-18.00 ANO Productpresentatie - Lokaal-2, Lokaal-15, Lokaal-16
08.00-22.00 BLOK BLOK - CS Ramsaran
08.00-22.00 BLOK BLOK - 25, 13, 32
08.00-22.00 BLOK BLOK - COO-6
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-5A
08.00-22.00 BLOK BLOK - MHE Elbers
08.00-22.00 BLOK BLOK - G.H.M. Leunissen
08.30-09.30 MAIG5 VO.1 KR 2e lijn: Bleek/Icterus (verpl) VO CO.1707 - CO.1708 33 CM den Hoed
08.30-09.30 MA1PKV APC.7b Nabespreking Consult bij oudere patient VO CO.1711 - CO.1712 PKV-B W.B. de Koning
08.30-10.30 BA1B4 VO.2 Echografie VO 07, 08 EE-1473 A.S. Devos, J.J.M. Pel
08.30-10.30 BA3A5 VO.2 Ethiek van prenatale screening (verpl) VO 13, 14, 15, 16, 17, 18 23, 36 F. Petrij, A.T.J.I. Go, J.G.M. Aartsen
08.30-10.30 BA3A5 VO.3-DIGIMIC Embryogenese van de wervelkolom VO 06, 07, 08, 09, 10 22 T.E. Cohen-Overbeek, D. Jaarsma, PC Schut
08.30-10.30 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 36 PKV-KB, CQ-3A EE Plouvier
08.30-10.30 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 11 37 M.S. Visser
08.30-10.30 BA2CV CV.32 Inh Medische technieken 6 verdiep thorax VO BA2 PKV-D11 (Harvey), PKV-C HG Rijksen
08.30-10.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 03 9 APJM van den Hurk
08.30-10.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 05 10 T. van Gelder
08.30-10.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 14 28 M Kooijman
08.30-10.30 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 25 34 S van Ruiven
08.30-10.30 AOO Pathology & Pathogenesis 2 - 20 H.J. Metselaar
08.30-12.30 BA3CV CV.47 Inhaal Arts-patient-contact 1 VO BA3 PKV-A+PKV-KA J. Damen
08.30-12.30 AOO Opnames bekijken EUC JGM Kievit
08.30-13.00 MNEU-1_4 Motor systems + exam - MNEU 31
08.30-16.45 EDU Stap naar coachen basis - 8
08.30-17.00 IAZ Specialistische reanimatie 67 - 6
08.30-17.00 IAZ Specialistische reanimatie 67 - Lokaal-10, Lokaal-7
08.30-17.00 RDL S-15 Training 4A-B - Lokaal-3
08.30-17.00 RTL S-15 Training 4AB 1 - 3
08.30-18.30 DIPL Diplomeringen - Querido zaal, Foyer-Q
09.00-10.00 ICK-PSY Wat je altijd had willen weten (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
09.00-12.00 ICK-IG Herhalen LO / APC deel b ICK PKV-D, PKV-D9, PKV-D10 M. Vojinovic-Novakovic
09.00-12.00 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR CO-3
09.00-12.00 NB1110 TT Exam Chemistry 2 TT-NB-BA CQ-1A, CQ-1Da/b, CQ-1B, CQ-1C J.A.A. Demmers, B.C. Tilly, J.A. van der Knaap
09.00-18.00 EVENT Symposium revalidatiegnk - CO-4
09.30-12.00 BA1JC, BA1B4 Journal Club VO 16, 18 4 RK Los, OC Manintveld
09.30-12.00 BA1JC, BA1B4 Journal Club VO 17, 19 5 P.W. Moorman, OC Manintveld
09.30-10.30 MAIG5 VO.1 KR 2e lijn: Bleek/Icterus (verpl) VO CO.1709 - CO.1710 33 CM den Hoed
09.30-11.00 MScMM Molecular Biology of the Cell - part B - 14
10.00-12.00 ICK-PSY Casus pro diagnosi (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
10.00-17.00 AST - MFVR - 15
10.30-22.00 BLOK BLOK - 34
10.30-22.00 BLOK BLOK - CQ-4A
10.45-11.45 MAIG5 IWC.3 Bespr. ZO.5 (verpl) IWC CO.1710 - CO.1712 33 A.C. de Vries
10.45-12.45 BA1B4 VO.2 Echografie VO 05, 06 EE-1473 A.S. Devos, J.J.M. Pel
10.45-12.45 BA3A5 VO.2 Ethiek van prenatale screening (verpl) VO 07, 08, 09, 10, 11, 12 23, 36 F. Petrij, A.T.J.I. Go, J.G.M. Aartsen
10.45-12.45 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 22 PKV-KC, CQ-3C EE Plouvier
10.45-12.45 BA1CV CV.5 Medische anamnese 2 VO 37 CQ-5D, PKV-KE HG Rijksen
10.45-12.45 BA1CV CV.6 Gespreksvaardigheden 3 VO 36 1 S Redeker
10.45-12.45 BA1KR CV.4 Klinisch redeneren 1 VO 02 7 M Kooijman
11.00-13.00 BA2KR CV.42 Inh Klinisch redeneren 8 Boijmans Beunin VO BA2 G Elshout
11.00-13.00 KOW-MPP MPP Practicum 4, groep 3.32 - 10 F Vrooman
11.30-12.30 AOO Pathology & Pathogenesis 2 - 20 E.L.T. van den Akker
11.45-22.00 BLOK BLOK - 33
12.00-22.00 BLOK BLOK - 5
12.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-1B
12.15-13.15 MAIG5 IWC.4 Big Data (verpl) IWC CO.1707 - CO.1712 39 PJ van der Spek
12.30-14.00 Co-HAG Farmacie Beinvloeding van voorschrijfgedrag VO 21 N.G.M. Hunfeld
12.45-22.00 BLOK BLOK - CQ-3C, CQ-3A
13.00-15.00 ICK-IG Farmacie Polyfarmacie ICK 28 T. van Gelder
13.00-15.00 ICK-PSY Scope 4b Psychiatrie (verpl) SCOPE 17_10a, 17_10b 1, 2 CAE Kouwenberg
13.00-22.00 BLOK BLOK - D Uygun
13.30-14.15 MAIG5 PD.5 Patientdemonstratie PD CO.1707 - CO.1712 39 H.J. Metselaar
13.30-15.30 BA1B4 VO.1 Regulatie ATP-aanmaak VO 11, 12, 13, 14, 15 31 A.J.M. Verhoeven
13.30-15.30 BA1B4 VO.2 Echografie VO 10, 18 EE-1473 A.S. Devos, J.J.M. Pel
13.30-15.30 BA3A3 VO.3 Rouwverwerking (verpl) VO 25 9 A. van t Spijker
13.30-15.30 BA3A5 VO.3-DIGIMIC Embryogenese van de wervelkolom VO 16, 17, 18, 19, 20 22 T.E. Cohen-Overbeek, D. Jaarsma, PC Schut
13.30-15.30 BA3CV CV.48 Gespreksvaardigheden 10 VO 08 11 WME Rol
13.30-15.30 BA3KR CV.49 Klinisch redeneren 9 VO 09 7 WTM Enthoven
13.30-16.30 BA3A5 VO.4 Genaelogie en stambomen VO 02, 06, 07, 26, 27, 30 CO-1 F. Petrij
13.30-16.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 01 PKV-E+PKV-KE J. Damen
13.30-16.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 03 PKV-A+PKV-KA EE Plouvier
13.30-16.30 BA3CV CV.50 Arts-patient-contact 2a VO 29 PKV-C+PKV-KC JGM Kievit
13.30-17.30 KT2901 Opnames bekijken door docent VO HG Rijksen
14.00-18.00 Co-HAG CO-2 Co-schap onderwijs VO 20, 21
14.00-18.00 Co-HAG CO-4 Co-schap onderwijs VO 24, 26
14.30-15.30