17, 1
18-09-2017 (ma) t/m 04-02-2018 (zo)
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 22-09-2017 om 04:24



Week 38 ma 18-09-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-09.00 BLOK BLOK - LE van Hoogdalem
08.00-09.00 BLOK BLOK - 5
08.00-09.00 BLOK BLOK - 35, COO-6
08.00-09.30 BLOK BLOK - 33, 39
08.00-14.00 BLOK BLOK - 34
08.00-15.30 MA-O 15SOA + 15SAM Inleiding Zorg voor Kwaliteit - COO-5
08.00-17.00 SAM Samenwerking - 28
08.00-17.00 MA-O 17SOA+AM BVP - CQ-U
08.00-17.00 MA-O 15SOA + 15SAM Inleiding Zorg voor Kwaliteit - 72
08.00-17.00 SPS Sedatie Praktijk Specialist - 15
08.00-17.00 RTL Stralingshygiene - 13
08.00-18.00 ANO Facilitair zorgmedewerkers - CQ-1B
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-3A, CQ-4A, CQ-3C, 25
08.30-09.00 BLOK BLOK - D Uygun
08.30-09.30 BA1A3 RB.1 Responsie college wk 2 RB BA1 CO-1/2 A.J.M. Verhoeven, M.M. Jaegle
08.30-09.30 MA1PKV APC.6b Nabespreking Consult interne geneeskunde VO CO.1705 - CO.1706 PKV-A G.H.M. Leunissen
08.30-10.00 BA1A3 PDCA PDCA 1 thema 1C PDCA 7 J.A. Visser, H.J. Metselaar, R.A. Feelders, D Akkermans, P.H. Erkens-Pijper, HJD de Graaff, A.M. Woltman, P. de Lange , T. Akseer
08.30-10.30 BA2A3 VO.3 Acad red & schrijven1(inschr Sin Online) VO BA2 3, 4 J.G.M. Aartsen, J Specker
08.30-10.30 BA2CV CV.23 Inhaal Gespreksvaardigheden 5 VO BA2 11 JAB Hopman
08.30-10.30 BA2CV CV.24 Medische technieken 2 - Hoofd/hals VO 30 PKV-D MHE Elbers
08.30-10.30 MA1PKV CA.22 Obstakels in de comunicatie VO CO.1703 - CO.1704 8 D Uygun
08.30-10.30 BA2SW SW.4 Samenwerken 4 VO 24 2 D Lo Fo Wong
08.30-10.30 BA2SW SW.4 Samenwerken 4 VO 25 1 M.S. Visser
08.30-10.30 KT2901 WG.2 Acute geneeskunde ABCDE VO KT2901.03 CQ-5A MME Wijffels
08.30-10.30 KT2901 WG.2 Acute geneeskunde ABCDE VO KT2901.04 CQ-5C MME Wijffels
08.30-10.30 KT2901 KTA1 Alg introductie medische anamnese VO KT2901.05 PKV-B J. Damen
08.30-10.30 KT2901 KTA1 Alg introductie medische anamnese VO KT2901.06 PKV-C HG Rijksen
08.30-12.30 ZA-MIN Minor Kinderverpleegkundige - CQ-1A
08.30-13.15 BA1A2 Afb. Botten, banden en gewrichten deel 2 OPB EE-1473 T.J.H. Ruigrok
08.30-13.30 BLOK BLOK - CS Ramsaran
08.30-15.00 ANO BROK Examen - 22
08.30-16.00 ZA-MIN Sep'17 Minor Oncologie - 23
08.30-17.00 RDL S-15 EBP 1 - 32
08.30-17.00 RTL S-17 BVP - Lokaal-3
08.30-17.00 RTL Radiotherapie Specifiek Onderwijs - Lokaal-12
08.35-16.35 IAZ Herkennen Vitaal Bedreigde Patient - Lokaal-10, Lokaal-9
08.45-10.30 NB4050 HC Computional Modeling and Dynamic Systems HC CQ-1Da MJ Negrello , C. Strydis
08.45-12.45 MIN_MOC HC The mystery of creation MINOR CQ-F1
09.00-10.00 ICK-PSY Ingangstoets psychiatrie ICK COO-6 E.M. Pluijms
09.00-10.00 NB1031 HC Introduction to nanobiology HC 36 C.L. Wyman
09.00-10.30 MNEU-1_14, MNEU-3_14 Labtalks - MNEU 35
09.00-11.00 ANO Vervolgtraining - 9, 10
09.00-12.00 ICK-IG Introductie/herhalen LO ICK PKV-E M. Vojinovic-Novakovic
09.00-12.00 MIN_BRIP Biomedical Research in practice MINOR Lokaal-16
09.00-12.00 MIN_IG De interne geneeskunde MINOR CQ-A
09.00-12.00 AOO IPC docententraining deel 2 - 21
09.00-12.00 IAZ Maatschappelijke Gezondheidszorg - Lokaal-5, Lokaal-7
09.00-12.30 MIN_SG Spoedeisende Geneeskunde MINOR 27
09.00-12.45 MIN_TGI Tropische Geneeskunde International MINOR CO-4
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 1e jaar B - 26
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 2e jaar B - 30
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 3e jaar B - 38
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 1e jaar A - 5
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 2e Jaar A - 6
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 3e jaar A - 20
09.00-17.00 REV Onderwijs co-assistenten VO 29 H.J. Stam
09.00-17.00 ICK-VV ICK Verloskunde&Gynaecologie (Sh-3704) ICK Externe ruimte I. Schipper
09.15-10.30 ONCO Febr'17 Oncologie verpleegkundige - COO-3
09.30-12.45 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR 39
09.30-14.00 MIN_KO HC Kinderoncologie Hematologie MINOR 33
09.30-15.30 NIHES CC02 - Querido zaal
09.45-10.30 BA1A3 HC.2 Vorm - functie relatie in weefsel HC BA1 CO-1/2 R.A. Brooimans
10.00-11.00 MIN_O HC. Orgaantransplantatie MINOR CQ-B
10.00-11.30 NB1031 WC Introduction to nanobiology WC 36, 14 C.L. Wyman, A Sidhu
10.00-12.00 ICK-PSY Psych onderz & classificatie (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
10.00-22.00 BLOK BLOK - COO-6
10.15-17.00 RDL S-15 EBP 1 - COO-6
10.30-15.30 ONCO Febr'17 Oncologie verpleegkundige - 12
10.30-17.00 ONCO Febr'17 Oncologie verpleegkundige - Lokaal-2
10.45-11.30 BA1A3 HC.3 Bindweefsel - 1 HC BA1 CO-1/2 W.A. Dik
10.45-12.30 NB4050 WC Computional Modeling and Dynamic Systems WC CQ-1Da MJ Negrello , C. Strydis
10.45-12.45 BA2A3 VO.1 Moleculaire analyse van tumoren VO 01, 02, 03, 04, 05 35 D.C. van Gent, M.M. Jaegle
10.45-12.45 BA2A3 VO.1 Moleculaire analyse van tumoren VO 21, 22, 23, 24, 25, 31 31 D.C. van Gent, M.M. Jaegle
10.45-12.45 BA2A3 VO.3 Acad red & schrijven1(inschr Sin Online) VO BA2 3, 4 J.G.M. Aartsen, J Specker
10.45-12.45 BA2CV CV.22 Inhaal Medische technieken 1 - inleiding VO BA2 PKV-A F.B.M. Gan-Creijghton
10.45-12.45 BA2SW SW.4 Samenwerken 4 VO 06 1 M Hermus
10.45-12.45 BA2SW SW.4 Samenwerken 4 VO 17 2 L van Raalten-Ben Salah
10.45-12.45 HAOPL Intervisie groep 1 - 8
10.45-12.45 KT2901 WG.2 Acute geneeskunde ABCDE VO KT2901.01 CQ-5C MME Wijffels
10.45-12.45 KT2901 WG.2 Acute geneeskunde ABCDE VO KT2901.02 CQ-5A MME Wijffels
10.45-12.45 KT2901 KTA1 Alg introductie medische anamnese VO KT2901.07 PKV-B EE Plouvier
10.45-12.45 KT2901 KTA1 Alg introductie medische anamnese VO KT2901.08 PKV-C G.H.M. Leunissen
11.00-15.00 MIN_O HC Orgaantransplantatie MINOR CQ-B
11.30-12.30 NANO1 Nanobiology Erasmus MC-pas (Fe-209) gr.4 PAS
11.30-12.30 AST SVNB Hooke - Lokaal-15
11.30-13.00 ANO Seminar MGZ - CO-3
11.30-14.00 AST IFMSA-Rotterdam - 24
11.45-12.30 BA1A3 HC.4 Bindweefsel - 2 HC BA1 CO-1/2 W.A. Dik
12.30-13.00 NB1031 HC Introduction to nanobiology HC 36 C.L. Wyman
12.30-17.00 BKO Vervolgmodule Monitoren & Toetsen AIOS - 7
12.45-13.30 BA1A2 TB TB.3 (verplicht) TB 13 2 PAJ Mendelaar
12.45-22.00 BLOK BLOK - 35
12.45-22.00 BLOK BLOK - 39
12.45-22.00 BLOK BLOK - CQ-5A
13.00-14.45 NB1031 WC Introduction to nanobiology WC 36, 14 C.L. Wyman, A Sidhu
13.00-15.00 ICK-IG Farmacie van voorschrijven tot toedienen ICK 1 N.G.M. Hunfeld
13.00-15.00 ICK-PSY Psychiatrisch onderzoek (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
13.00-16.00 MIN_OS Orthopedische sporttraumatologie MINOR Lokaal-15
13.00-17.00 MNEU-1_11A-PI-II Academic Writing Course PIII AWI - MNEU 9
13.00-17.00 MNEU-1_11A-PI-II Academic Writing Course PIII AWII - MNEU 10
13.00-18.00 MIN_HHH, MIN_RHH HC Schisis MINOR 31
13.30-14.15 BA2A3 HC.6 Hum. genoom/anal genexpres m micr.ray HC BA2 CO-1/2 J.N.J. Philipsen, D.C. van Gent
13.30-15.30 BA1A3 VO.2-DIGIMIC Histologie Epitheel VO 01, 02, 03, 04, 05 COO-3 S.C.A. van Blokland, CG Meeuwsen, J van Langelaar, M Shariatzadeh, M Zhao
13.30-15.30 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 14 37 AHE van Beeck
13.30-15.30 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 15 11 D Lo Fo Wong
13.30-15.30 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 23 21 D Uygun
13.30-16.00 MIN_SG Spoedeisende Geneeskunde MINOR Lokaal-7, Lokaal-14
13.30-16.00 ANO Spoedeisende Geneeskunde Acute Ziek Kind - Lokaal-14, Lokaal-7
13.30-17.00 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR CQ-1A
13.30-17.30 BA1A3 VO.1 Snijzaal weefsels (verplicht) VO 06, 07, 08, 09, 10 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
13.30-17.45 MIN_GM Genetica in de Maatschappij MINOR 3
14.00-15.00 MIN_TGI Tropische Geneeskunde International MINOR CO-3
14.00-17.00 SAM Samenwerking - 34
14.00-17.00 MIN_TGI Tropische Geneeskunde International MINOR 26, 27, 30, 33, 38, Lokaal-16
14.00-18.00 Skills Oefenen onder begeleiding - CQ-3B
14.30-15.15 BA2A3 HC.7 Proteomics, metabolomics, miRNAs, RNAi HC BA2 CO-1/2 D.C. van Gent, J.N.J. Philipsen
15.00-16.30 MScMM Development Biology (in Ee-1024) -
15.00-17.00 ICK-PSY Scope 4a Psychiatrie (verpl) SCOPE 16_48a, 16_48b 1, 2 E. Kramer-Visser
15.15-17.15 NB1022 HC Genetics HC 36 J.A.F. Marteijn
15.15-22.00 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
15.30-17.30 ICK-IG Medische veilig handelen ICK PKV-A
15.45-17.45 BA1A3 VO.2-DIGIMIC Histologie Epitheel VO 11, 12, 13, 14, 15 COO-5 S.C.A. van Blokland, CG Meeuwsen, J van Langelaar, M Shariatzadeh, M Zhao
15.45-17.45 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 03 11 D Lo Fo Wong
15.45-17.45 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 04 12 L van Raalten-Ben Salah
15.45-17.45 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 05 37 AHE van Beeck
15.45-17.45 BA2CV CV.23 Gespreksvaardigheden 5 VO 01 CQ-5C M.S. Visser
15.45-17.45 BA2CV CV.23 Gespreksvaardigheden 5 VO 13 21 D Uygun
15.45-17.45 BA2CV CV.23 Gespreksvaardigheden 5 VO 28 14 CS Ramsaran
15.45-17.45 BA2SW SW.4 Samenwerken 4 VO 03 24 M Hermus
16.30-17.30 MAKNT Her Mak-toets DKO - COO-3
16.30-19.00 ANO OK thema-avond - 5, 6
17.00-22.00 BLOK BLOK - 13, 32, 33
17.00-22.00 BLOK BLOK - 34
17.15-19.00 NIHES CC02 - 22
17.30-21.30 AST VCMS Rotterdam - Querido zaal, Foyer-Q
17.45-22.00 AST Damesdispuut Infinitas - CQ-A
18.00-19.00 NIHES CC02 - COO-5
18.00-19.30 AST Avicenna - 1
18.00-20.30 Skills Module hechten en knopen - PKV-A
18.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-1B
18.30-21.30 HOCL HC jaarklas 2017 - 3
18.59-20.59 MAIG3 ZO.2 Diabetes: typen behandeling keto-acidose ZO CO.1701 - CO.1706 J Versmissen, E.J.G. Sijbrands
18.59-22.59 BA1A3 ZO.1 Embryogenese van het Bouwplan ZO BA1 D. Jaarsma
19.00-19.05 MAIG3 ZO.G Geneesmiddel van de week ZO CO.1701 - CO.1706 F van Rosse
19.00-22.00 BLOK BLOK - 5
19.05-20.05 MAIG3 ZO.P Pscribe-opdracht geint Farmaco ZO CO.1701 - CO.1706 F van Rosse
19.59-22.59 BA2A3 ZO.5 Micro RNA en RNAi in het kankeronderzoek ZO BA2 D.C. van Gent, H.R. Delwel
20.59-23.59 MAIG3 ZO.1 CVRM (cardiovasculair risicomanagement) ZO CO.1701 - CO.1706 J Versmissen, E.J.G. Sijbrands

Week 38 di 19-09-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-09.00 BLOK BLOK - CQ-3A, 39
08.00-10.30 BLOK BLOK - 34
08.00-11.45 BLOK BLOK - CQ-1B
08.00-14.45 ANO Management bijeenkomst - CQ-1A
08.00-15.15 MA-O 15SOA + 15SAM Inleiding Zorg voor Kwaliteit - 22
08.00-15.30 IAZ BHV - Daniel den Hoed - Lokaal-5, Lokaal-7
08.00-17.00 IAZ Thema Klinische en zorg ethiek - 35
08.00-17.00 MA-O 17SOA+AM BVP - CQ-U
08.00-17.00 MA-O 15SOA + 15SAM Inleiding Zorg voor Kwaliteit - 5
08.00-17.30 IAZ BLS - H - Daniel den Hoed - Lokaal-11
08.00-17.45 BLOK BLOK - LE van Hoogdalem
08.00-18.00 PM-KT PreMaster Klinische Technologie - 25
08.00-18.00 STR Stilteruimte - Lokaal-15
08.00-22.00 BLOK Beeck - AHE van Beeck
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-5A, CQ-4A, CQ-3C, 13
08.00-22.00 BLOK BLOK - CS Ramsaran
08.30-09.15 BA1A3 HC.5 Introductie afweersysteem 1 HC BA1 CO-1/2 W.A. Dik
08.30-10.30 BA2A3 VO.3 Acad red & schrijven1(inschr Sin Online) VO BA2 3, 4 J.G.M. Aartsen, J Specker
08.30-10.30 MA1PKV CA.22 Obstakels in de comunicatie VO CO.1701 - CO.1702 11 D Lo Fo Wong
08.30-10.30 KT1901 WG.2 Acute Geneeskunde VO KT1901.06 CQ-1C MME Wijffels
08.30-10.30 KT1901 WG.2 Acute Geneeskunde VO KT1901.07 CQ-1Da MME Wijffels
08.30-10.30 KT1901 WG.2 Acute Geneeskunde VO KT1901.08 CQ-1Db MME Wijffels
08.30-10.30 AOO EUC-MT.2 Onderzoek hoofd/hals EUC PKV-A JGM Kievit
08.30-11.30 ICK-IG APC deel a ICK PKV-B+PKV-KB G.H.M. Leunissen
08.30-12.30 ZA-MIN Minor Kinderverpleegkundige - 31
08.30-13.15 RDL S-15 EBP 1 - COO-3
08.30-16.00 ZA-MIN Sep'17 Minor Oncologie - 23
08.30-16.45 EDU Didactische vaardigheden - 1
08.30-17.00 EDU Office - COO-6
08.30-17.00 ONCO Febr'17 Oncologie verpleegkundige - Lokaal-2
08.30-17.00 VK Okt'16 Kinderverpleegkundige - Lokaal-16
08.30-17.00 RDL S-15 EBP 1 - 32
08.30-17.00 RTL S-17 BVP - Lokaal-3
08.30-17.00 RTL Radiotherapie Specifiek Onderwijs - Lokaal-12
08.30-22.00 BLOK BLOK - D Uygun
08.45-12.45 MIN_MOC HC The mystery of creation MINOR 6
09.00-11.00 ICK-PSY Psychosen (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
09.00-11.00 ICK-VV Scope 6a Gynaecologie (verpl) SCOPE 16_34a, 16_34b 7, 8 ES van Eijk
09.00-12.00 MIN_BRIP Biomedical Research in practice MINOR 15
09.00-12.30 MIN_SG Spoedeisende Geneeskunde MINOR 28
09.00-12.30 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR 39
09.00-12.30 PROM Cursus Scientific English - 10
09.00-12.45 MIN_TGI Tropische Geneeskunde International MINOR CO-3
09.00-13.00 COM Schrijven voor het Web - CQ-5C
09.00-14.30 HAOPL Vaardigh.ond-4 Enkel/voet/knieond/tapen - 1sep-4 72
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 20
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 21
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 24
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 26
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 27
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 29
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 30
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 38
09.00-17.00 MNEU-1_15 Time for Interviews Projects - MNEU
09.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-3A
09.30-10.15 BA1A3 HC.6 Embryologie: overzicht & alg principes HC BA1 CO-1/2 D. Jaarsma
09.30-10.30 AOO Jaargesprek - CQ-5D
09.30-12.30 MIN_MPP VO Onderwijsgroep 3.01 - casus 3 MINOR 2 R. de Jongh
09.30-12.30 MIN_MPP VO Onderwijsgroep 3.02 - casus 3 MINOR 9 WME Rol
10.00-15.30 NIHES CC02 - CO-4
10.00-16.00 MIN_O HC Orgaantransplantatie MINOR CQ-B
10.15-21.00 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
10.30-11.15 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 22 37 A. Beerthuizen
10.30-11.15 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 25 34 LE van Hoogdalem
10.45-11.30 BA1A2 TB TB.3 (verplicht) TB 04 CQ-5F CGF van Lanschot
10.45-12.15 MIN_KO HC Kinderoncologie Hematologie MINOR 14
10.45-12.45 BA1A3 VO.2-DIGIMIC Histologie Epitheel VO 36, 37, 38, 39, 40 COO-5 S.C.A. van Blokland, CG Meeuwsen, MJ Kallemeijn, J van Langelaar, K Meesilpavikkai
10.45-12.45 BA2A3 VO.3 Acad red & schrijven1(inschr Sin Online) VO BA2 3, 4 J.G.M. Aartsen, J Specker
10.45-12.45 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 09 11 D Lo Fo Wong
10.45-12.45 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 10 12 L van Raalten-Ben Salah
10.45-12.45 BA2CV CV.23 Gespreksvaardigheden 5 VO 21 CQ-5D S Redeker
10.45-12.45 BA2KOP Klinisch Obductie Practicum Bachelor 2 VO 01, 02 C-034 J.M. Kros
10.45-12.45 KT1901 WG.2 Acute Geneeskunde VO KT1901.03 CQ-1Db MME Wijffels
10.45-12.45 KT1901 WG.2 Acute Geneeskunde VO KT1901.04 CQ-1Da MME Wijffels
10.45-12.45 KT1901 WG.2 Acute Geneeskunde VO KT1901.05 CQ-1C MME Wijffels
10.45-12.45 AOO EUC-MT.2 Onderzoek hoofd/hals EUC PKV-A W.B. de Koning
11.00-11.45 BA1A2 TB TB.3 (verplicht) TB 27 8 RQH Kloos
11.00-11.45 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 01 7 S.G. Heil
11.00-12.00 AOO Jaargesprek - CQ-5E
11.00-13.00 MScMM Excursion NHM -
11.15-12.15 ICK-PSY Medicatietrouw (DP-0439) ICK Externe ruimte N.G.M. Hunfeld
11.15-18.00 BLOK BLOK - 34
11.30-12.15 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 04 CQ-5F CGF van Lanschot
11.30-18.00 ICK-VV Pr. vaardig. tr. & attitudevorm. met DGO ICK PKV-D9, PKV-D10 AJE van Breukelen, BPM de Keyzer
11.45-13.15 ICK-IG Scope 1a Interne Geneeskunde (verpl) SCOPE 17_36a, 17_36b CQ-1B JAB Hopman
12.30-13.30 HAOPL Pace - 36
12.30-13.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
12.30-13.30 AST MFVR - 9
12.30-13.30 BLOK BLOK - 39
12.30-17.00 HAOPL HAOPL DIFF Beleid en Beheer (Rijkee) - 7
12.30-22.00 AOO Promotie - Professoren vergaderkamer
12.40-13.25 BA1A2 TB TB.3 (verplicht) TB 22 8 A. Beerthuizen
12.45-13.45 MIN_MPP VO Researchbespreking 3 (gr.3.01-3.02) MINOR 6 L.G. Jiskoot
12.45-13.45 AST IFMSA - CQ-5F
13.00-13.45 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 34 CQ-5E V. Erasmus
13.00-13.45 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 37 10 D Lo Fo Wong
13.00-14.30 MIN_BRIP Biomedical Research in practice MINOR 15
13.00-14.30 HAOPL HAOPL instructie Eportfolio opleiders - 28
13.00-15.00 ICK-PSY Stemmingsstoornissen (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
13.00-16.00 MIN_AIC HC Anesthesiologie en intensive care MINOR CQ-5G
13.00-17.15 MIN_MOC VO.2 The mystery of creation MINOR 2
13.15-22.00 BLOK BLOK - CQ-1B
13.30-14.15 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 29 CQ-5D HM van West
13.30-15.30 BA1A3 VO.2-DIGIMIC Histologie Epitheel VO 16, 17, 18, 19, 20 COO-5 S.C.A. van Blokland, CG Meeuwsen, J van Langelaar, M Shariatzadeh, K Meesilpavikkai
13.30-15.30 BA2A3 VO.2 Celcyclus en kanker VO 06, 07, 08, 09, 10 36 D.C. van Gent, M.M. Jaegle
13.30-15.30 BA2A3 VO.2 Celcyclus en kanker VO 26, 27, 28, 29, 30 39 D.C. van Gent, M.M. Jaegle
13.30-15.30 BA2A3 VO.3 Acad red & schrijven1(inschr Sin Online) VO 3, 4 J.G.M. Aartsen, J Specker
13.30-15.30 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 13 11 L van Raalten-Ben Salah
13.30-15.30 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 39 CQ-5C S Redeker
13.30-15.30 BA2CV CV.24 Medische technieken 2 - Hoofd/hals VO 32 PKV-A W.B. de Koning
13.30-15.30 MAIG3 VO.2 CV Klinisch Redeneren 1 (verpl) VO CO.1701 - CO.1702 9 G Elshout
13.30-15.30 MAIG3 VO.2 CV Klinisch Redeneren 1 (verpl) VO CO.1703 - CO.1704 12 EIT de Schepper
13.30-15.30 MAIG3 VO.2 CV Klinisch Redeneren 1 (verpl) VO CO.1705 - CO.1706 37 WTM Enthoven
13.30-15.30 BA2SW SW.4 Samenwerken 4 VO 15 8 D Lo Fo Wong
13.30-15.30 KT1901 WG.2 Acute Geneeskunde VO KT1901.02 CQ-1C MME Wijffels
13.30-15.30 KT1901 WG.2 Acute Geneeskunde VO KT1901.01 CQ-1Da MME Wijffels
13.30-15.30 AOO VO Aansturing zenuwletsel VO COO-3 A. Maassen van den Brink
13.30-15.30 AOO Promotie Dr. MA Bos - Querido zaal, Foyer-Q
13.30-17.30 BA1A3 VO.1 Snijzaal weefsels (verplicht) VO 01, 02, 03, 04, 05 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
13.45-15.45 ICK-IG Urologie ICK PKV-D G.R. Dohle
14.00-15.45 MIN_TGI Tropische Geneeskunde International MINOR CO-3
14.00-16.00 MIN_MPP HC College 3 (Groep 3.01-3.02) Fertiliteit MINOR 6 L.G. Jiskoot
14.00-16.30 ANO O3 OR - CQ-1Db
14.00-18.00 Skills Oefenen onder begeleiding - CQ-3B
14.45-17.00 ANO Management bijeenkomst - CQ-5D, CQ-5E
14.45-17.30 HAOPL Vardigh.ond 4:Enkel/voet/knieond/tapen + - 1sep-3 72
15.00-16.30 MScMM Development Biology (in Ee-1024) -
15.00-18.00 MIN_HHH, MIN_RHH HC Prenataal / genetica MINOR CQ-1A
15.15-16.15 ICK-PSY Farmacie-TDM (DP-0439) ICK Externe ruimte N.G.M. Hunfeld
15.30-17.15 NIHES CC02 - 22, COO-3
15.30-17.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
15.45-16.30 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 40 8 L.J. van der Giessen
15.45-17.45 BA1A3 VO.2-DIGIMIC Histologie Epitheel VO 21, 22, 23, 24, 25 COO-5 CG Meeuwsen, P.J.M. Leenen, MJ Kallemeijn, M Shariatzadeh, M Zhao
15.45-17.45 BA2A3 VO.2 Celcyclus en kanker VO 16, 17, 18, 19, 20, 32 36 D.C. van Gent, M.M. Jaegle
15.45-17.45 BA2A3 VO.2 Celcyclus en kanker VO 21, 22, 23, 24, 25 31 D.C. van Gent, M.M. Jaegle
15.45-17.45 BA2A3 VO.3 Acad red & schrijven1(inschr Sin Online) VO BA2 3, 4 J.G.M. Aartsen, J Specker
15.45-17.45 KT1901 WG.1 Inhaalwerkgroep Acute Geneeskunde VO KT1901 CQ-1Da MME Wijffels
16.00-17.00 ANO Vergadering IMFSA - 9 Vergadering IMFSA
16.00-18.00 BLOK BLOK - 33
16.00-18.00 IAZ BLS - H - Inwendige Geneeskunde - Lokaal-14, Lokaal-7
16.00-18.30 RTL Toets SH 5ABR - 39
16.00-21.00 BLOK BLOK t.b.v. TKD Huisartsbegeleiders - CO-2
16.00-21.00 IAZ IAZ - MDL - Lokaal-10, Lokaal-5
17.00-18.00 AST IFMSA - 7
17.00-18.00 BLOK BLOK - 32
17.00-18.30 ANO DB COCR - 1
17.00-19.00 AST Avicenna - 8
17.00-22.00 BLOK BLOK - 5, 35, COO-6
17.15-19.00 NIHES CC02 - 22
17.30-19.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
18.00-19.30 Skills Module Blaascatheterisatie - PKV-A
18.00-20.00 BA1A3 VO.2-DIGIMIC Histologie Epitheel VO 06, 07, 08, 09, 10 COO-5 P.J.M. Leenen, MJ Kallemeijn, M Zhao, J van Langelaar, K Meesilpavikkai
18.00-21.00 BLOK BLOK - 32, 33, 34
18.00-22.00 BA1A3 VO.1 Snijzaal weefsels (verplicht) VO 11, 12, 13, 14, 15 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
18.00-22.00 ANO RISK Toneel - CQ-U, CQ-F1, Lokaal-2, Lokaal-3, Lokaal-15, Lokaal-16
18.00-22.00 ANO RISK Toneel - CO-3
18.00-22.00 BLOK BLOK - 25
18.30-22.00 BLOK BLOK - 39
20.59-22.59 BA1A3 ZO.2 Histologie Epitheel ZO BA1 S.C.A. van Blokland, R.A. Brooimans
20.59-22.59 MAIG3 ZO.3 Decompensatio cordis ZO CO.1701 - CO.1706 OC Manintveld
20.59-23.59 BA2A3 ZO.6 Voorbereiding ethiek voor 2e j essay ZO BA2 J.G.M. Aartsen
21.00-22.00 BLOK BLOK - 32, 33, 34, CO-1, Foyer-C
22.59-23.59 MAIG3 ZO.2 Diabetes: typen behandeling keto-acidose ZO CO.1701 - CO.1706 J Versmissen, E.J.G. Sijbrands

Week 38 wo 20-09-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-09.00 BLOK BLOK - LE van Hoogdalem
08.00-09.30 BLOK BLOK - 5
08.00-11.30 BLOK BLOK - CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A
08.00-11.30 BLOK BLOK - 13, 25, 34
08.00-13.30 BLOK BLOK - COO-6
08.00-17.00 ANO overleg IT Rene Hengst - CQ-5D
08.00-17.00 IAZ Thema Gedrag - 35
08.00-17.00 MA-O 17MOA I&A - Lokaal-15
08.00-17.00 MA-O 15SOA + 15SAM Inleiding Zorg voor Kwaliteit - COO-3
08.00-17.00 MA-O 15SOA + 15SAM Inleiding Zorg voor Kwaliteit - 72
08.00-18.00 AOO Blokkade tbv Minor - EE-1473
08.00-18.00 STR Stilteruimte - CQ-U
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-1B
08.30-09.15 BA1A3 HC.7 Embryo: aanleg & vroege diff kiembladen HC BA1 CO-1/2 D. Jaarsma
08.30-09.30 MAIG3 IWC.1 Bespr. ZO.1 + ZO.2 Vascul. gen.(verpl) IWC CO.1701 - CO.1703 CQ-A E.J.G. Sijbrands, J Versmissen
08.30-09.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
08.30-10.30 BA2A3 VO.2 Celcyclus en kanker VO 11, 12, 13, 14, 15, 31 39 D.C. van Gent, M.M. Jaegle
08.30-10.30 BA2A3 VO.3 Acad red & schrijven1(inschr Sin Online) VO BA2 3, 4 J.G.M. Aartsen, J Specker
08.30-10.30 BA2CV CV.23 Gespreksvaardigheden 5 VO 04 9 J.S. Voerman
08.30-10.30 KT2901 WG.1 Acute geneeskunde BLS herhaling VO KT2901.07 CQ-1Da MME Wijffels
08.30-10.30 KT2901 WG.1 Acute geneeskunde BLS herhaling VO KT2901.08 CQ-1Db
08.30-12.30 KT1101 P.2 DNA isoloatie PR KT1101.01 - KT1101.04 EE-1732 AP Verhaar, G.M. Fuhler
08.30-12.45 RDL S-15 EBP 1 - 22
08.30-16.00 MA-O Vaardigheid 17SOA/AM - Lokaal-10, Lokaal-7
08.30-17.00 Skills CICO - Lokaal-5, Lokaal-D
08.30-17.00 ANO I.v.m. uitval beamer C113 - CO-3
08.30-17.00 IAZ Intoxicatie 25 - 15
08.30-17.00 ONCO Febr'17 Oncologie verpleegkundige - Lokaal-2
08.30-17.00 VK Okt'16 Kinderverpleegkundige - Lokaal-16
08.30-17.00 RDL S-15 EBP 1 - 32
08.30-17.00 RTL S-17 BVP - Lokaal-3
08.30-20.00 IAZ Huisartsgeneeskunde - Lokaal-6
08.30-22.00 AOO Promotie - Professoren vergaderkamer
08.30-22.00 BLOK BLOK - D Uygun
08.45-12.45 MIN_MOC HC The mystery of creation MINOR CQ-1A
09.00-09.20 ICK-IG Instructie gebruik Epass ICK 8 M. Doets
09.00-11.00 HAOPL HAOPL Probleemgedrag - 6
09.00-11.45 MIN_BRIP Biomedical Research in practice MINOR CQ-5G
09.00-11.45 NB4100 HC Nuclear Architecture HC 7 KS Wendt
09.00-12.00 ICK-PSY Persoonlijkheidsstoornissen (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
09.00-12.00 MNEU-1_15 Time for Interviews Projects - MNEU
09.00-13.30 MIN_KO HC Kinderoncologie Hematologie MINOR CQ-F1
09.00-15.00 ICK-VV ICK Verloskunde&Gynaecologie (Sh-3704) ICK Externe ruimte I. Schipper
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 20
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 21
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 24
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 26
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 27
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 29
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 30
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 38
09.30-10.15 BA1A3 HC.8 Ziekte van Pompe 2 HC BA1 CO-1/2 J.M.P. van den Hout
09.30-10.30 MAIG3 IWC.2 Bespr. ZO.3 + ZO.4 + ZO.5 Card. (verpl) IWC CO.1701 - CO.1703 CQ-A M. Michels, OC Manintveld, SA Wijchers
09.30-10.30 NB1031 HC Introduction to nanobiology HC 36 C.L. Wyman
09.30-11.30 AOO Promotie Mw van Lieshout - Querido zaal, Foyer-Q
09.30-12.00 ICK-IG Scope 1b Interne Geneeskunde (verpl) SCOPE 17_36a, 17_36b 5 JAB Hopman
10.30-11.15 BA1A3 IC.9 Integratiecollege wk 3 IC BA1 CO-1/2 W.A. Dik, R.A. Brooimans
10.30-11.30 KT2301 HC Prostaatkanker HC KT2301 CO-4 C.H. Bangma
10.30-12.30 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR EE-1473
10.30-15.45 BLOK BLOK - 39
10.45-12.45 BA2A3 VO.3 Acad red & schrijven1(inschr Sin Online) VO BA2 3, 4 J.G.M. Aartsen, J Specker
10.45-12.45 BA2CV CV.23 Gespreksvaardigheden 5 VO 14 9 J.S. Voerman
10.45-13.00 NB1031 WC Introduction to nanobiology WC 36, 14 A Sidhu, C.L. Wyman
10.45-14.15 NIHES Defence CR - 1
11.00-12.00 MIN_OS Orthopedische sporttraumatologie MINOR 6
11.00-13.00 MIN_MPP VO Workshop 3 - Groep 3.01 Fertiliteit MINOR CQ-1C L.G. Jiskoot
11.00-14.00 MIN_O HC Orgaantransplantatie MINOR CQ-B
11.15-21.00 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
11.30-12.15 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 06 8 K Wervers
11.30-12.15 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 08 10 H.J. van de Peppel
11.30-12.15 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 09 11 CT Favoccia
11.30-12.15 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 10 12 L Angus
11.30-12.15 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 12 28 FM de Man
11.30-12.15 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 17 34 T.E.A. Geeraedts
11.30-12.15 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 18 37 M.J.J.E. van Driel
11.30-12.15 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 19 CQ-3A ES van Marion, ALF van der Kooi
11.30-12.15 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 20 CQ-3C CA ten Kate
11.30-12.15 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 23 CQ-4A ARM Huiskens
11.30-12.15 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 24 CQ-5A A. van t Spijker
11.30-12.15 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 33 CQ-4D AHE van Beeck
11.30-12.15 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 36 CQ-5F KA Overbeek
11.30-12.15 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 38 13 Y Klaver
11.30-12.15 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 39 25 EA Rieff
11.30-12.30 MAIG3 IWC.2 Bespr. ZO.3 + ZO.4 + ZO.5 Card. (verpl) IWC CO.1704 - CO.1706 CQ-A M. Michels, OC Manintveld, SA Wijchers
11.30-12.30 KT2301 HC Prostaat pathologie HC KT2301 CO-4 G.J.L.H. van Leenders
11.30-12.45 AST IFMSA-Rotterdam - 2
11.30-13.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
11.35-12.35 RTL Radiotherapie Specifiek Onderwijs - Lokaal-12
11.45-12.30 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 05 7 LDF Venderbos
12.00-13.00 AST Vergadering MFVR - 33
12.00-13.00 BLOK BLOK - 5
12.15-15.45 BLOK BLOK - CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, 34
12.15-22.00 BLOK BLOK - CQ-5A, 13, 25
12.30-13.15 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 32 8 JAB Hopman
12.30-13.30 MAIG3 IWC.1 Bespr. ZO.1 + ZO.2 Vascul. gen.(verpl) IWC CO.1704 - CO.1706 CQ-A E.J.G. Sijbrands, J Versmissen
12.30-13.30 MIN_OS Orthopedische sporttraumatologie Minor 23
12.45-14.00 AST IFMSA-Rotterdam - 9
13.00-14.00 NANO1 Nanobiology Erasmus MC-pas (Fe-209) gr.5 PAS
13.00-14.00 NANO1 Nanobiology Erasmus MC-pas (Fe-209) gr.6 PAS
13.00-14.00 ANO Informatievoorziening studieadviseur Nan - CQ-5C
13.00-14.30 MIN_BRIP Biomedical Research in practice MINOR 5
13.00-14.30 HAOPL Euthanasie, de praktijk - KBA, 2sep-CHRON2 6
13.00-15.00 ICK-IG Cardiologie ICK PKV-D, PKV-D11 (Harvey) OC Manintveld, M. Michels
13.00-15.00 ICK-PSY Delier/somatoforme stoornis (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
13.00-15.00 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR 36
13.00-15.00 KT2301 PR Van Pathologie naar MRI PR KT2301.05 - KT2301.08 22 J.F. Veenland
13.00-17.00 MNEU-1_11A-PI-II Academic Writing Course PIV AWI - MNEU 2
13.00-17.00 MNEU-1_11A-PI-II Academic Writing Course PIV AWII - MNEU 7
13.00-17.15 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR EE-1473
13.15-17.15 MIN_MOC VO.3 The mystery of creation MINOR 14
13.30-14.30 MAIG3 IWC.3 Bespr. ZO.6 + ZO.7 Longgenk. (verpl) IWC CO.1701 - CO.1703 CQ-A K.A.T. Boomars
13.30-15.30 BA1A3 VO.2-DIGIMIC Histologie Epitheel VO 26, 27, 28, 29, 30 COO-5 P.J.M. Leenen, MJ Kallemeijn, M Shariatzadeh, J van Langelaar, M Zhao
13.30-15.30 BA2A3 VO.3 Acad red & schrijven1(inschr Sin Online) VO BA2 3, 4 J.G.M. Aartsen, J Specker
13.30-15.30 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 02 28 J.S. Voerman
13.30-15.30 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 22 37 CS Ramsaran
13.30-15.30 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 34 12 LE van Hoogdalem
13.30-15.30 BA2CV CV.24 Medische technieken 2 - Hoofd/hals VO 08 PKV-A M Donmez
13.30-15.30 MIN_MPP VO Workshop 3 - Groep 3.02 Fertiliteit MINOR CQ-1C L.G. Jiskoot
13.30-15.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
13.30-17.00 IAZ Toetsen Intoxicaties 25 - COO-6
13.30-17.30 BA1A3 VO.1 Snijzaal weefsels (verplicht) VO 16, 17, 18, 19, 20 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
13.30-17.30 KT1101 P.2 DNA isolatie PR KT1101.05 - KT1101.08 EE-1732 AP Verhaar, G.M. Fuhler
14.00-18.00 Skills Oefenen onder begeleiding - CQ-3B
14.00-22.00 BLOK BLOK - 33
14.30-15.30 MAIG3 IWC.3 Bespr. ZO.6 + ZO.7 Longgenk. (verpl) IWC CO.1704 - CO.1706 CQ-A K.A.T. Boomars
14.30-22.00 BLOK BLOK - 5
14.45-15.45 MIN_KO HC Kinderoncologie Hematologie MINOR CQ-F1
14.45-16.15 HAOPL Euthanasie, de ethiek - KBA, 2sep-CHRON2 6
15.00-16.30 ICK-PSY Praktische psychofarmacologie (DP-0439) ICK Externe ruimte N.G.M. Hunfeld, E.M. Pluijms
15.00-16.30 MScMM Development Biology (in Ee-1024) -
15.00-17.00 ICK-IG RISK Cardiologie acute geneeskunde ICK PKV-D, PKV-D11 (Harvey) OC Manintveld, M. Michels
15.00-18.00 MIN_HHH, MIN_RHH HC Hypoplasie MINOR CQ-1A
15.15-17.15 KT2301 PR Van Pathologie naar MRI PR KT2301.01 - KT2301.04 22 J.F. Veenland
15.30-17.30 AOO Promotie Dr. MJG van Manen - Querido zaal, Foyer-Q
15.45-16.30 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 02 1 LE Swart
15.45-16.30 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 03 9 NH van Mil
15.45-16.30 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 26 34 AMCMJG Lange
15.45-16.30 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 27 37 RQH Kloos
15.45-16.30 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 28 CQ-3A WJ Mandemakers
15.45-16.30 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 30 CQ-4A F Moerdijk
15.45-17.45 BA1A3 VO.2-DIGIMIC Histologie Epitheel VO 31, 32, 33, 34, 35 COO-5 P.J.M. Leenen, MJ Kallemeijn, M Shariatzadeh, J van Langelaar, M Zhao
15.45-17.45 BA2A3 VO.2 Celcyclus en kanker VO 01, 02, 03, 04, 05 39 D.C. van Gent, M.M. Jaegle
15.45-17.45 BA2CV CV.23 Gespreksvaardigheden 5 VO 19 8 CS Ramsaran
15.45-17.45 BA2SW SW.4 Samenwerken 4 VO 10 28 J.S. Voerman
16.00-20.00 AST IFMSA - 11
16.30-22.00 BLOK BLOK - CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, 34
17.00-22.00 BLOK BLOK - 32, 35, COO-6
17.30-18.30 MIN_TGI Voorbereiding tentamen Global Health MINOR 31
17.30-19.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
17.45-22.00 BLOK BLOK - 39
18.00-19.30 Skills Module Venapunctie en Infuusprikken - PKV-A
18.00-21.00 MIN_TGI Tropische Geneeskunde International MINOR 22, COO-3
18.00-21.00 AST Klinische Propedeuse (Nico Kramer) - PKV-B
18.30-22.00 AST SELF cursus - 21
18.59-20.59 MAIG3 ZO.5 ECG ZO CO.1701 - CO.1706 SA Wijchers, OC Manintveld, M. Michels
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - Lokaal-2
20.59-22.59 BA1A3 ZO.3 Histologie bindweefsel ZO BA1 R.A. Brooimans, M.A. Versnel
20.59-23.59 BA2A3 ZO.7 Gebruik van genexpress in de oncologie ZO BA2 J.N.J. Philipsen, D.C. van Gent
21.00-22.00 ANO Cursus SELF - Foyer
21.59-23.59 MAIG3 ZO.4 Ritme- en geleidingsstoornissen ZO CO.1701 - CO.1706 SA Wijchers, OC Manintveld, M. Michels

Week 38 do 21-09-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-09.00 BLOK BLOK - LE van Hoogdalem
08.00-09.00 BLOK BLOK - 5
08.00-10.00 BLOK BLOK - 25
08.00-10.45 BLOK BLOK - CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A, 34
08.00-11.00 IAZ IAZ BIAZ herkansingen - 22
08.00-12.30 BLOK BLOK - 35, 39
08.00-15.15 MA-O 15SOA + 15SAM Inleiding Zorg voor Kwaliteit - COO-3
08.00-16.00 BLOK BLOK - COO-6
08.00-16.00 IAZ Acuut Ziek Kind - Lokaal-5, Lokaal-B, Lokaal-C
08.00-17.00 PROM Cursus Integriteit - CQ-F1
08.00-17.00 IAZ Thema Agressie beheersing - 6, 23
08.00-17.00 MA-O 17SOA+AM BVP - CQ-U
08.00-17.00 MA-O 17MOA I&A - Lokaal-15
08.00-17.00 MA-O 15SOA + 15SAM Inleiding Zorg voor Kwaliteit - 4
08.00-18.00 STR Stilteruimte - 3
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-1B, 33
08.30-09.00 BLOK BLOK - D Uygun
08.30-09.15 BA2A3 IC-RB Integratiecollege/responsiebijeenkomst IC-RB BA2 CO-1/2 H.R. Delwel, D.C. van Gent
08.30-09.30 MAIG3 VO.1 KR2elijn: Pijn od borst/Dyspnoe (verp VO CO.1701 - CO.1702 13 M. Michels, SA Wijchers, OC Manintveld, J Versmissen, K.A.T. Boomars
08.30-10.30 BA1A3 VO.3-DIGIMIC Histologie Bindweefsel VO 11, 12, 13, 14, 15 COO-5 S.C.A. van Blokland, MJ Kallemeijn, M.A. Versnel, K Meesilpavikkai, P Spantidea
08.30-10.30 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 16 12 JAB Hopman
08.30-10.30 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 21 37 J.S. Voerman
08.30-10.30 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 26 11 A. Beerthuizen
08.30-10.30 BLOK BLOK - CS Ramsaran
08.30-12.30 BA1A3 VO.1 Snijzaal weefsels (verplicht) VO 31, 32, 33, 34, 35 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
08.30-15.30 IAZ BIAZ gr. Sept; Assessment - Lokaal-4, Lokaal-7
08.30-16.00 RDL S-15 EBP 1 - COO-6
08.30-16.45 EDU Train de toetser - 2
08.30-17.00 JMS Junior Medschool - CQ-1A
08.30-17.00 VK Okt'16 Kinderverpleegkundige - Lokaal-2, Lokaal-3
08.30-17.00 RDL S-15 EBP 1 - 32
08.30-17.00 RTL S-17 BVP - CQ-5G
08.30-17.00 RTL Radiotherapie Specifiek Onderwijs - Lokaal-12
09.00-10.45 HAOPL HAOPL LVE Siek - 1
09.00-11.00 ICK-PSY Angst- en dwangstoornissen (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
09.00-11.00 ICK-VV Vrouwenziekte & Verloslunde zwangerschap ICK 8 L.M. Hanff
09.00-11.30 ICK-IG Bedside teaching ICK Externe ruimte P.M. van Hagen
09.00-11.30 MIN_BRIP Biomedical Research in practice MINOR CQ-1Da
09.00-12.30 MIN_SG Spoedeisende Geneeskunde MINOR 28
09.00-12.30 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR 31
09.00-12.30 PROM Cursus Scientific English - 10
09.00-14.30 HAOPL Opfriscursus BLS+ - 3sep-2 72
09.00-16.15 HAOPL Gezamenlijke AIOS/ opleidersdag - 3jun-2 5
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 21
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 24
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 26
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 29
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 38
09.00-17.00 MNEU-1_15 Time for Interviews Projects - MNEU
09.00-18.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 27
09.15-16.30 HAOPL Onderwijs - KBA1719 9
09.30-10.15 BA2A4 HC.1 Principes van signaaltransductie - 1 HC BA2 CO-1/2 I.P. Touw, H.R. Delwel
09.30-10.30 MAIG3 VO.1 KR2elijn: Pijn od borst/Dyspnoe (verp VO CO.1703 - CO.1704 13 M. Michels, SA Wijchers, OC Manintveld, J Versmissen, K.A.T. Boomars
09.30-10.30 AOO Jaargesprek - CQ-5C
09.30-11.00 MScMM Development Biology - EE-1473
10.00-11.00 ANO Nederlands lessen - 25
10.00-11.00 EDU Begeleidingscommissie Onderwijs ICT - 7
10.00-15.30 NIHES CC02 - Querido zaal
10.30-11.15 BA2A4 PD.2 Principes van signaaltransductie - 2 PD BA2 CO-1/2 I.P. Touw, P.A.W. te Boekhorst
10.30-11.30 MAIG3 VO.1 KR2elijn: Pijn od borst/Dyspnoe (verp VO CO.1705 - CO.1706 13 M. Michels, SA Wijchers, OC Manintveld, J Versmissen, K.A.T. Boomars
10.30-12.30 MIN_GM Genetica in de Maatschappij MINOR CQ-1Db
10.45-11.30 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 11 11 J.G.M. Aartsen
10.45-11.30 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 13 34 PAJ Mendelaar
10.45-11.30 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 14 CQ-3A PT Vinther
10.45-11.30 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 15 CQ-3C JB van Brakel
10.45-11.30 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 16 CQ-4A R.J. Rottier
10.45-11.30 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 21 CQ-5A KHJM Mol
10.45-11.45 MA1PKV APC.6b Nabespreking Consult interne geneeskunde VO CO.1703 - CO.1704 PKV-A W Couprie
10.45-12.45 BA1A3 VO.3-DIGIMIC Histologie Bindweefsel VO 06, 07, 08, 09, 10 COO-5 S.C.A. van Blokland, W.A. Dik, M.A. Versnel, M Shariatzadeh, P Spantidea
10.45-12.45 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 12 1 R. de Jongh
10.45-12.45 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 30 37 J.S. Voerman
10.45-12.45 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 38 12 LE van Hoogdalem
11.00-13.00 ICK-VV Scope 6b Gynaecologie (verpl) SCOPE 16_34a, 16_34b 7 M.S. Visser
11.00-22.00 BLOK BLOK - 25
11.15-12.15 ICK-PSY Farmacie - toets 2 ICK 22 N.G.M. Hunfeld
11.30-12.15 BA2A4 HC.3 Wnt/b-catherine signaling en darmkanker HC BA2 CO-1/2 W.N.M. Dinjens
11.30-22.00 BLOK BLOK - CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, 34
11.30-22.00 BLOK BLOK - 13
12.00-13.00 AOO, MAIG1 Kerncommissvergadering 3B - 8
12.00-17.00 AOO Opbouw ATLS cursus - CQ-5A, CQ-5C, CQ-5D, CQ-5E
12.30-13.15 ANO ANO Studiegroepbijeenkomst 11
12.30-13.30 MAIG3 IWC.4 Introd. Pathologie onderwijs (verpl) IWC CO.1701 - CO.1706 39 MF van Velthuysen
12.30-13.30 ANO Klinische demonstratie Inwendige Geneesk - 36
12.30-13.30 ANO ANO vergadering MFVR 10
12.30-22.00 BLOK BLOK - 35
12.45-13.15 AOO Lab Kindergeneeskunde - 15
12.45-15.15 BA2JC, BA2A4 Journal Club VO 05, 06 CQ-A RK Los
12.45-15.15 BA2JC, BA2A4 Journal Club VO 07, 08 CQ-B P.W. Moorman
13.00-13.45 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 07 7 M.S. Visser
13.00-14.30 MScMM Development Biology - EE-1473
13.00-15.00 ICK-IG Inw. Genk. i/d klinische praktijk ICK 1
13.00-15.00 JMS Acute Radiologie - 22 J.F. Veenland, SJ Breda
13.00-15.00 BA2SW SW.4 Samenwerken 4 VO 21 12 S Redeker
13.00-16.00 ICK-PSY Kinder-en Jeugd psychiatrie ICK Externe ruimte P.F.A. de Nijs
13.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 30
13.00-17.00 MA-O 17M INA - Lokaal-A
13.00-18.00 MIN_HHH, MIN_RHH HC Schisis MINOR CQ-1Db
13.30-14.15 MA1A1 IWC.0 Introductie Masterfase en thema IWC MA1A CO-1 M.G.M. Hunink, G.J.V.M. van Osch
13.30-14.30 MAIG3 IC.4 Int. college Cardio/Vasc/Long IC CO.1701 - CO.1706 39 J Versmissen, K.A.T. Boomars, OC Manintveld, SA Wijchers, M. Michels
13.30-15.00 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR 31
13.30-15.30 BA1A3 VO.3-DIGIMIC Histologie Bindweefsel VO 21, 22, 23, 24, 25 COO-5 W.A. Dik, CJ Stairiker, M van Meurs, M Shariatzadeh, K Meesilpavikkai
13.30-15.30 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 31 37 A. Beerthuizen
13.30-15.30 BA2CV CV.23 Gespreksvaardigheden 5 VO 03 28 M Hermus
13.30-15.30 BA2CV CV.23 Gespreksvaardigheden 5 VO 09 8 D Uygun
13.30-15.30 BA2CV CV.24 Medische technieken 2 - Hoofd/hals VO 10 PKV-C W Couprie
13.30-15.30 BA2CV CV.24 Medische technieken 2 - Hoofd/hals VO 13 PKV-A M Donmez
13.30-15.30 BA2CV CV.24 Medische technieken 2 - Hoofd/hals VO 19 PKV-B MA Pellikaan-van der Veer
13.30-15.30 BA2CV CV.24 Medische technieken 2 - Hoofd/hals VO 29 PKV-E F.B.M. Gan-Creijghton
13.30-15.30 MIN_GM Genetica in de Maatschappij MINOR CQ-1Da
13.30-15.30 BA2SW SW.4 Samenwerken 4 VO 04 10 J.S. Voerman
13.30-15.30 BA2SW SW.4 Samenwerken 4 VO 28 11 CS Ramsaran
13.30-15.30 KT2301 VO Vergelijking technieken VO KT2301.03 - KT2301.04 15 J.F. Veenland
13.30-16.00 MIN_SG Spoedeisende Geneeskunde MINOR Lokaal-10, Lokaal-11
13.30-17.00 ICK-VV ICK Verloskunde&Gynaecologie (Sh-3704) ICK Externe ruimte I. Schipper
13.30-17.30 BA1A3 VO.1 Snijzaal weefsels (verplicht) VO 26, 27, 28, 29, 30 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
13.45-15.45 ANO Kennisoverdracht afd Medische technologi - 14
14.00-15.00 ANO 2-wekelijks Functioneel Beheer Zorgsuite - CO-3
14.00-18.00 Skills Oefenen onder begeleiding - CQ-3B
14.00-20.00 WV_WC, ZA-Dipl Dipl. Wondverpleegkundige & -consulente - CO-2, Foyer-C
14.30-15.15 MA1A1 IWC.1 Risico en associatie IWC MA1A CO-1 M.G.M. Hunink
14.30-15.30 MAIG3 PD.5 Patientdemonstratie PD CO.1701 - CO.1706 39 J Versmissen, K.A.T. Boomars, OC Manintveld, SA Wijchers, M. Michels
15.00-16.30 ICK-IG Klinische chemie ICK 1 CRB Ramakers
15.30-16.15 MA1A1 IWC.2 Opzet van onderzoek IWC MA1A CO-1 M.G.M. Hunink
15.30-17.00 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR Querido zaal
15.30-17.00 ANO MC Laborders ONE - CO-3
15.30-17.15 NIHES CC02 - 22
15.30-22.00 BLOK BLOK - 39
15.45-16.30 BA1A3 SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) SB 31 12 JJP Collins
15.45-17.30 NIHES CC02 - COO-5
15.45-17.45 BA2CV CV.24 Medische technieken 2 - Hoofd/hals VO 06 PKV-B F.B.M. Gan-Creijghton
15.45-17.45 BA2CV CV.24 Medische technieken 2 - Hoofd/hals VO 09 PKV-A MA Pellikaan-van der Veer
15.45-17.45 BA2SW SW.4 Samenwerken 4 VO 07 10 JAB Hopman
15.45-17.45 BA2SW SW.4 Samenwerken 4 VO 08 11 CS Ramsaran
15.45-17.45 BA2SW SW.4 Samenwerken 4 VO 13 28 D Uygun
15.45-17.45 KT2301 VO Vergelijking technieken VO KT2301.05 - KT2301.06 15 J.F. Veenland
16.00-18.00 IAZ BLS - H - Inwendige geneeskunde - Lokaal-14
16.00-18.30 ANO Besturenoverleg - 31
16.15-22.00 BLOK BLOK - 5
16.30-17.30 MAKNT Mak-toets - COO-3, COO-6
16.30-17.15 MA1A1 IWC.3 Elementaire statistische begrippen IWC MA1A CO-1 L.R. Arends
16.45-20.00 HAOPL Workshop stageopl. GGZ+CZ - OPL-GGZ-CZ 14
17.00-18.00 AST Vergadering Almanakcommissie MFVR - 1
17.00-19.00 Skills Toetsen - PKV-KA, PKV-KB
17.00-22.00 BLOK BLOK - 32
17.15-19.00 NIHES CC02 - 22
17.30-20.00 MAIG3 VO.MA Mammaonderzoek (verpl) VO CO.1705 - CO.1706 PKV-D, PKV-D9, PKV-D10 AJE van Breukelen
18.00-20.00 BA1A3 VO.3-DIGIMIC Histologie Bindweefsel VO 01, 02, 03, 04, 05 COO-5 W.A. Dik, CJ Stairiker, M van Meurs, M Shariatzadeh, R.A. Brooimans
18.00-22.00 AST Co-Raad Rotterdam - 36
18.00-22.00 BLOK BLOK - COO-6
18.59-20.29 MAIG3 ZO.7 Astma ZO CO.1701 - CO.1706 K.A.T. Boomars
19.59-22.59 BA1A3 ZO.4 Eth. dilemma's id arts patientrel (verpl ZO BA1 M.H.N. Schermer, J.G.M. Aartsen
19.59-22.59 BA2A4 ZO.1 P53:mulitifunct. rol in celregulatie ZO BA2 W.N.M. Dinjens
20.00-22.00 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
20.59-23.59 MAIG3 ZO.6 Pneumonie ZO CO.1701 - CO.1706 M.M. van der Eerden
22.59-23.59 MA1A1 ZO.0 Digitale kennistoets ZO MA1A M.G.M. Hunink, D. Rizopoulos

Week 38 vr 22-09-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
07.30-18.00 AOO ATLS cursus - CQ-5A
07.30-18.00 AOO ATLS cursus - CQ-5C, CQ-5D, CQ-5E
07.30-18.00 AOO ATLS cursus - CQ-5G
07.30-18.00 AOO ATLS cursus - CQ-1A
08.00-09.00 BLOK BLOK - COO-6
08.00-09.30 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
08.00-10.45 BLOK BLOK - 5
08.00-13.30 BLOK BLOK - 39
08.00-15.00 BLOK BLOK - 35
08.00-15.15 MA-O 15SOA + 15SAM Inleiding Zorg voor Kwaliteit - 22
08.00-17.00 MA-O 17MOA I&A - Lokaal-15
08.00-17.00 MA-O 15SOA + 15SAM Inleiding Zorg voor Kwaliteit - 4
08.00-18.00 STR Stilteruimte - 10, 12, 38
08.00-22.00 BLOK BLOK - LE van Hoogdalem
08.00-22.00 BLOK BLOK - G.H.M. Leunissen
08.00-22.00 BLOK BLOK - 25, 13, 33, 34, CQ-3C, CQ-4A
08.00-22.00 BLOK BLOK - CS Ramsaran
08.30-09.00 BLOK BLOK - D Uygun
08.30-09.30 MA1PKV APC.6b Nabespreking Consult interne geneeskunde VO CO.1701 - CO.1702 CQ-3A W.B. de Koning
08.30-10.30 BA1A3 VO.3-DIGIMIC Histologie Bindweefsel VO 26, 27, 28, 29, 30 COO-5 W.A. Dik, MJ Kallemeijn, CJ Stairiker, M Shariatzadeh, K Meesilpavikkai
08.30-10.30 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 08 37 M.S. Visser
08.30-10.30 KT2901 WG.2 Acute geneeskunde ABCDE VO KT2901.05 CQ-1B MME Wijffels
08.30-10.30 KT2901 WG.2 Acute geneeskunde ABCDE VO KT2901.06 CQ-1C MME Wijffels
08.30-10.30 KT2901 KTO1 Algemene introductie en metingen VO KT2901.01 PKV-B HG Rijksen
08.30-10.30 KT2901 KTO1 Algemene introductie en metingen VO KT2901.02 PKV-C EE Plouvier
08.30-12.30 BA1A3 VO.1 Snijzaal weefsels (verplicht) VO 21, 22, 23, 24, 25 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
08.30-15.15 RDL S-15 EBP 1 - COO-3
08.30-17.00 IAZ Specialistische reanimatie 67 - Lokaal-2
08.30-17.00 IAZ Specialistische reanimatie 67 - Lokaal-10, Lokaal-7
08.30-17.00 RDL S-15 EBP 1 - 32
09.00-10.00 ICK-PSY Wat je altijd had willen weten (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
09.00-11.30 MIN_OS Orthopedische sporttraumatologie MINOR COO-6
09.00-12.00 ICK-IG Herhalen LO/APC deel b ICK PKV-D, PKV-D9, PKV-D10 M Donmez
09.00-12.00 ICK-VV ICK VV toets en nabespreking (Sh-3704) ICK Externe ruimte I. Schipper
09.30-12.30 MNEU-1_2 Neural signaling Cell Biology - MNEU 3
09.30-10.15 BA2A4 HC.4 Epigenetica en kanker HC BA2 CO-1/2 H.R. Delwel, P.A.W. te Boekhorst
09.30-10.30 NB1031 HC Introduction to nanobiology HC 36 C.L. Wyman
09.30-11.00 MScMM Development Biology (in Ee-1024) -
09.30-12.00 MIN_BRIP Biomedical Research in practice MINOR 6
09.30-22.00 BLOK BLOK - CQ-3A
10.00-11.00 AOO, MAIG1 Vinger a/d pols-sessie MAIG EV 8 P.M. van Hagen, A.S. Devos, V.A.S.H. Dalm, F. van Kooten, K.A.T. Boomars, A.E.C. Broers, N.W. de Jong, JF Gerard, EAM van Eijndhoven
10.00-12.00 ICK-PSY Casus pro diagnosi (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
10.00-15.30 NIHES CC02 - Querido zaal
10.30-11.15 BA2A4 HC.5 Samenhang RB en p53 moleculaire circuits HC BA2 CO-1/2 W.N.M. Dinjens
10.45-12.45 BA1A3 VO.3-DIGIMIC Histologie Bindweefsel VO 36, 37, 38, 39, 40 COO-5 W.A. Dik, M van Meurs, M Shariatzadeh, K Meesilpavikkai, P Spantidea
10.45-12.45 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 18 1 D Uygun
10.45-12.45 MIN_GM Genetica in de Maatschappij MINOR 5
10.45-12.45 KT2901 WG.2 Acute geneeskunde ABCDE VO KT2901.07 CQ-1C MME Wijffels
10.45-12.45 KT2901 WG.2 Acute geneeskunde ABCDE VO KT2901.08 CQ-1B MME Wijffels
10.45-12.45 KT2901 KTO1 Algemene introductie en metingen VO KT2901.03 PKV-A HG Rijksen
10.45-12.45 KT2901 KTO1 Algemene introductie en metingen VO KT2901.04 PKV-B J. Damen
10.45-13.00 NB1031 WC Introduction to nanobiology WC 36, 14 C.L. Wyman, A Sidhu
11.00-13.00 MIN_MPP VO Practicum 3, groep 3.02 MINOR 2 F Vrooman
11.30-12.15 BA2A4 HC.6 Ontregeling apoptose in kankercellen HC BA2 CO-1/2 W.N.M. Dinjens
11.30-12.30 BLOK BLOK - COO-6
12.00-13.00 ICK-VV Intro voor coassistenten EMC (Sh-3432) ICK Externe ruimte I. Schipper
12.00-16.00 MIN_KO HC Kinderoncologie Hematologie MINOR 29
12.15-22.00 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
12.30-13.30 AST IFMSA - 7
12.30-13.30 AST IFMSA - 8
12.30-14.00 Co-HAG Farmacie Beinvloeding van voorschrijfgedrag VO 20 N.G.M. Hunfeld
12.30-15.00 MIN_OS Orthopedische sporttraumatologie MINOR COO-6
12.30-16.30 MIN_IG De interne geneeskunde MINOR Lokaal-16
12.45-14.00 BLOK BLOK - 5
12.45-22.00 BLOK BLOK - CQ-1B
12.45-22.00 BLOK BLOK - D Uygun
13.00-14.00 NANO1 Nanobiology Erasmus MC-pas (Fe-209) gr.7 PAS
13.00-14.00 NANO1 Nanobiology Erasmus MC-pas (Fe-209) gr.8 PAS
13.00-14.00 AOO Pathology & Pathogenesis 1 - Lokaal-3 MWF van den Hoogen
13.00-14.30 MScMM Development Biology (in Ee-1024) -
13.00-15.00 ICK-IG Farmacie Polyfarmacie ICK 9 T. van Gelder
13.00-15.00 ICK-PSY Scope 4b Psychiatrie (verpl) SCOPE 16_48a, 16_48b 1, 2 CAE Kouwenberg
13.00-15.00 KT2301 VO Vergelijking technieken VO KT2301.01 - KT2301.02 15 J.F. Veenland
13.00-16.30 ANO Clemens Heijs ontvangst UMC - 23
13.30-14.15 MA1A1 IWC.4 Keuze van diagnostische testen IWC MA1A CO-2 M.G.M. Hunink
13.30-15.30 BA1A3 VO.3-DIGIMIC Histologie Bindweefsel VO 16, 17, 18, 19, 20 COO-5 W.A. Dik, MJ Kallemeijn, M.A. Versnel, CJ Stairiker, P Spantidea
13.30-15.30 BA2A4 VO.1 Epigenetica & ontregeling genexpressie VO 26, 27, 28, 29, 30 31 J.N.J. Philipsen, H.R. Delwel, T.B. van Dijk
13.30-15.30 BA1CV CV.1 Gespreksvaardigheden 1 VO 33 11 M.S. Visser
13.30-15.30 BA2CV CV.24 Medische technieken 2 - Hoofd/hals VO 01 PKV-D M. Vojinovic-Novakovic
13.30-15.30 BA2CV CV.24 Medische technieken 2 - Hoofd/hals VO 02 PKV-A J. Damen
13.30-15.30 BA2CV CV.24 Medische technieken 2 - Hoofd/hals VO 22 PKV-C JGM Kievit
13.30-15.30 MIN_MPP VO Practicum 3, groep 3.01 MINOR 7 L.G. Jiskoot
13.30-16.30 MA1PKV APC.6a Inhaal Consult interne geneeskunde VO CO PKV-B+PKV-KB M Donmez
13.30-17.30 BA1A3 VO.1 Snijzaal weefsels (verplicht) VO 36, 37, 38, 39, 40 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
13.30-22.00 BLOK BLOK - 39
14.00-15.00 AOO Pathology & Pathogenesis 1 - Lokaal-3 MWF van den Hoogen
14.00-16.00 NB1022 HC Genetics HC 36 J.A.F. Marteijn
14.00-17.00 MIN_EG VO Ethiek in de gezondheidszorg MINOR 5
14.00-17.45 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR CQ-A
14.00-18.00 Co-HAG CO-2 Co-schap onderwijs VO 20, 24 A.S. Pameijer
14.00-18.00 Co-HAG CO-4 Co-schap onderwijs VO 26, 27 APJM van den Hurk
14.30-15.15 MA1A1 IWC.5 Het toetsen van hypothesen IWC MA1A CO-2 L.R. Arends
15.00-17.00 MIN_GM Genetica in de Maatschappij MINOR 6
15.00-18.00 MIN_HHH, MIN_RHH HC Psychol / schisis MINOR 35
15.15-17.30 ICK-IG ICK toets en nabespreking ICK COO-6
15.30-16.15 MA1A1 IWC.6 Soorten statistische toetsen IWC MA1A CO-2 L.R. Arends
15.30-17.15 NIHES CC02 - 22, COO-3
15.30-17.30 KT2301 VO Vergelijking technieken VO KT2301.07 - KT2301.08 15 J.F. Veenland
15.45-17.45 BA1A3 VO.3-DIGIMIC Histologie Bindweefsel VO 31, 32, 33, 34, 35 COO-5 M.A. Versnel, M van Meurs, M Shariatzadeh, K Meesilpavikkai, P Spantidea
15.45-17.45 BA2A4 VO.1 Epigenetica & ontregeling genexpressie VO 16, 17, 18, 19, 20 31 J.N.J. Philipsen, H.R. Delwel, T.B. van Dijk
15.45-17.45 BA2CV CV.22 Inhaal Medische technieken 1 - inleiding VO BA2 PKV-A M. Vojinovic-Novakovic
17.00-22.00 BLOK BLOK - 32
17.00-22.00 BLOK BLOK - 5
17.30-22.00 BLOK BLOK - COO-6
18.00-22.00 BLOK BLOK - 35
18.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-5A
18.59-20.59 MAIG3 ZO.KR4 Voorber KR 2e lijn: Dyspnoe ZO CO.1701 - CO.1706 K.A.T. Boomars
19.59-22.59 BA2A4 ZO.2 Signaalfunctieafw bij leukemie & myelopr ZO BA2 H.R. Delwel, I.P. Touw
20.59-22.29 MAIG3 ZO.8 COPD ZO CO.1701 - CO.1706 R.A.S. Hoek
20.59-22.59 MAIG3 ZO.KR3 Voorber KR 2e lijn: Pijn od borst ZO CO.1701 - CO.1706 M. Michels, SA Wijchers, OC Manintveld
21.59-23.59 MA1A1 ZO.1 Interpre result diagnostisch onderzoek ZO MA1A M.G.M. Hunink

Week 38 za 23-09-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
20.59-23.59 BA2A4 ZO.3 Translocaties in B-cel lymfomen ZO BA2 D.C. van Gent, M.M. Jaegle

Week 38 zo 24-09-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
09.00-17.00 EVENT Weekendschool - 2, 3, 4, 5, 6, 13, 14
21.59-23.59 BA2A4 ZO.4 Laboratoriumtechnieken ZO BA2 J.N.J. Philipsen, H.R. Delwel

Week 39 ma 25-09-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-09.00 BLOK BLOK - LE van Hoogdalem
08.00-09.00 BLOK BLOK - 5
08.00-11.30 TTBA1 Roostervrij t.b.v. Tentamen 1A1 deel 1 TT BA1
08.00-12.45 BLOK BLOK - D Lo Fo Wong
08.00-13.00 BLOK BLOK - 32
08.00-17.00 MA-O 15MOA Neuro- en thoraxchirurgie - 9
08.00-17.00 MA-O 16SOA Gynaecologie - 35
08.00-17.00 MA-O 16SAM Complexe AZT deel 1 - Lokaal-2
08.00-17.00 MA-O 17MAM Locoregionaal - 28
08.00-17.00 SPS Sedatie Praktijk Specialist - 15
08.00-18.00 PGSMM GraphPad Vs 6 - COO-6
08.00-18.00 STR Stilteruimte - Lokaal-16
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-5A, CQ-4A, CQ-3C, CQ-3A, 34, 25, 13
08.05-18.35 IAZ Herkennen Vitaal Bedreigde Patient - Lokaal-11, Lokaal-5
08.15-13.30 VERG Top Employers Best Practice Workshop - CQ-F1
08.15-13.30 ANO Top Employers Best Practice Workshop - 21
08.15-17.00 MAIG4 Stage Radiologie (verpl) - CO.1704
08.30-09.00 ICK-HK Uitleg ICK week, doelstelling (in H-819) ICK Externe ruimte J. de Jonge
08.30-09.00 BLOK BLOK - D Uygun
08.30-10.30 MA1A1 VO.1 Statistiek opgaven I VO 01 CQ-1Db D. Rizopoulos
08.30-10.30 MA1A1 VO.2 Diagn onderz keuze van diagn testen VO 02 CQ-1Da M.G.M. Hunink
08.30-10.30 MAIG4 VO.2 Klin chemie in de praktijk casus (verpl) VO CO.1701 - CO.1703 23 CRB Ramakers
08.30-10.30 KT2901 WG.3 Acute geneeskunde ABCDE II VO KT2901.01 CQ-1B MME Wijffels
08.30-10.30 KT2901 WG.3 Acute geneeskunde ABCDE II VO KT2901.02 CQ-1C MME Wijffels
08.30-10.30 KT2901 KTO1 Algemene introductie en metingen VO KT2901.05 PKV-B J. Damen
08.30-10.30 KT2901 KTO1 Algemene introductie en metingen VO KT2901.06 PKV-C HG Rijksen
08.30-12.30 ZA-MIN Minor Kinderverpleegkundige - 22
08.30-13.30 BLOK BLOK - CS Ramsaran
08.30-15.15 RDL S-15 EBP 2 - COO-3
08.30-16.00 ZA-MIN Sep'17 Minor Oncologie - 39
08.30-16.00 MA-O MA-O - Cataract - Lokaal-A, Lokaal-B
08.30-17.00 VK Mrt'17 Kinderverpleegkundige - 3
08.30-17.00 MA-O Sep'17 Cataractchirurgie - 6
08.30-17.00 RDL S-15 EBP 2 - 27
08.30-17.00 RTL S-16 Lesblok C - Lokaal-15
08.45-10.15 TTBA1 Tentamen 1A1 deel 1 (Dyslectici) TT BA1 Woudestein Leuven, Woudestein Bergen
08.45-10.30 NB4050 HC Computional Modeling and Dynamic Systems HC CQ-A MJ Negrello , C. Strydis
08.45-12.45 MIN_MOC HC The mystery of creation MINOR 72
09.00-10.00 NB1031 HC Introduction to nanobiology HC 36 C.L. Wyman
09.00-10.15 TTBA1 Tentamen 1A1 deel 1 TT BA1 Woudestein Van der Goot-gebouw
09.00-10.30 MNEU-1_14, MNEU-3_14 Labtalks - MNEU CQ-U
09.00-12.00 MIN_EG VO Ethiek in de gezondheidszorg MINOR Lokaal-3
09.00-12.00 IAZ Minor Orthopedie - Lokaal-12, Lokaal-14
09.00-12.30 MIN_SG Spoedeisende Geneeskunde MINOR 24
09.00-13.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
09.00-13.00 ICK-NEU Neurologisch onderzoek ICK PKV-D F. van Kooten
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 1e jaar B - 26
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 2e jaar B - 30
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 3e jaar B - 38
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 1e jaar A - 5
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 2e Jaar A - 4
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 3e jaar A - 20
09.10-11.00 ICK-HK Ond. en LO van bovenste & onderste extr. ICK PKV-E J. de Jonge
09.30-10.15 BA2A2 HC.8 Proefdiermodellen in het kankeronderzoek HC BA2 CO-1/2 M.M. Jaegle, E.M. Bunnik
09.30-12.30 MIN_MPP VO Onderwijsgroep 3.01 - casus 4 MINOR 2 R. de Jongh
10.00-11.30 NB1031 WC Introduction to nanobiology WC 36, 14 C.L. Wyman, A Sidhu
10.00-15.30 NIHES CC02 - Querido zaal
10.30-11.15 BA2A4 HC.7 Longen HC BA2 CO-1/2 J. Damen
10.45-12.30 NB4050 WC Computional Modeling and Dynamic Systems WC CQ-A MJ Negrello , C. Strydis
10.45-12.45 MA1A1 VO.1 Statistiek opgaven I VO 03 CQ-1Db D. Rizopoulos
10.45-12.45 MIN_GM Genetica in de Maatschappij MINOR 23
10.45-12.45 BA2SW SW.4 Inhaal Samenwerken 4 VO BA2 1 JAB Hopman
10.45-12.45 KT2901 WG.3 Acute geneeskunde ABCDE II VO KT2901.03 CQ-1C MME Wijffels
10.45-12.45 KT2901 WG.3 Acute geneeskunde ABCDE II VO KT2901.04 CQ-1B MME Wijffels
10.45-12.45 KT2901 KTO1 Algemene introductie en metingen VO KT2901.07 PKV-A EE Plouvier
10.45-12.45 KT2901 KTO1 Algemene introductie en metingen VO KT2901.08 PKV-B G.H.M. Leunissen
10.45-15.00 BLOK BLOK - CQ-U
10.45-15.30 BLOK BLOK - CQ-1Da
11.00-11.30 ICK-HK Grote visite traumatologie (in H-819) ICK Externe ruimte J. de Jonge
11.30-12.15 BA1A4 HC.1 Organisatie zenuwstelsel + week inl. HC BA1 CO-3/4 J.C. Holstege
11.30-12.30 ICK-HK Zelfstudie ABCDE module ICK 7 J. de Jonge
11.30-12.30 NANO1 Nanobiology Erasmus MC-pas (Fe-209) gr.9 PAS
11.30-12.30 NANO1 Nanobiol. Erasmus MC-pas (Fe-209) gr.10 PAS
11.30-12.30 AST 1e-jaarslunches - 8
11.30-13.00 ANO Seminar MGZ - CO-2
11.45-13.15 ANO MDL Seminar - 31
12.00-17.00 HAOPL Afstudeerbijeenkomst - CO-1
12.30-13.00 NB1031 HC Introduction to nanobiology HC 36 C.L. Wyman
12.30-13.15 BA1A4 HC.2 Neuronen en glia HC BA1 CO-3/4 J.C. Holstege
12.30-16.30 MIN_IG De interne geneeskunde MINOR CQ-B
12.45-22.00 BLOK BLOK - CQ-1B
13.00-14.45 NB1031 WC Introduction to nanobiology WC 36, 14 C.L. Wyman, A Sidhu
13.00-15.00 ICK-HK Scope 2a Heelkunde (verpl) SCOPE 17_24a, 17_24b 32 P.E. Swart
13.00-15.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
13.00-15.00 IAZ Medische Technologie - BLS - H - Lokaal-10
13.00-16.00 BKO Hoe ontwikkel ik een e-module - 7
13.00-16.00 MIN_KO HC Kinderoncologie Hematologie MINOR 26
13.00-17.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 8 F. van Kooten
13.00-17.00 MNEU-2_16A Neuro-informatics 1 - EE-1473
13.00-17.45 MIN_MOC VO.1 The mystery of creation MINOR 1
13.00-22.00 BLOK BLOK - F.B.M. Gan-Creijghton
13.30-14.30 KT2301 HC Hoofd hals tumoren HC KT2301 CO-4 CA Meeuwis
13.30-15.30 BA1A4 VO.4 Actiepotentiaal VO 36, 37, 38, 39, 40 COO-5 J.G.G. Borst
13.30-15.30 BA2A4 VO.1 Epigenetica & ontregeling genexpressie VO 01, 02, 03, 04, 05, 31 31 J.N.J. Philipsen, H.R. Delwel, T.B. van Dijk
13.30-15.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 04 11 L van Raalten-Ben Salah
13.30-15.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 07 2 JAB Hopman
13.30-15.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 35 37 A. van t Spijker
13.30-15.30 BA2CV CV.24 Medische technieken 2 - Hoofd/hals VO 21 PKV-E G.H.M. Leunissen
13.30-15.30 BA2CV CV.24 Medische technieken 2 - Hoofd/hals VO 25 PKV-A M. Vojinovic-Novakovic
13.30-15.30 BA2CV CV.24 Medische technieken 2 - Hoofd/hals VO 27 PKV-D HG Rijksen
13.30-15.30 BA2CV CV.24 Medische technieken 2 - Hoofd/hals VO 28 PKV-B EE Plouvier
13.30-15.30 MIN_GM Genetica in de Maatschappij MINOR 23
13.30-15.30 BA2SW SW.4 Samenwerken 4 VO 09 12 D Uygun
13.30-15.30 BA2SW SW.4 Samenwerken 4 VO 19 29 CS Ramsaran
13.30-15.30 BLOK BLOK - CQ-A
13.30-16.00 MIN_SG Spoedeisende Geneeskunde MINOR Lokaal-12, Lokaal-14
13.30-16.30 MA1PKV APC.7a Consult bij de oudere patient VO CO.1701 - CO.1702 PKV-C+PKV-KC J. Damen
13.30-22.00 BLOK BLOK - D Lo Fo Wong
14.00-16.00 MIN_EG VO Ethiek in de gezondheidszorg MINOR Lokaal-3
14.00-18.00 Skills Oefenen onder begeleiding - CQ-3B
14.30-15.30 KT2301 HC Therapieplanning bij Radioth. HC KT2301 CO-4 G.M. Verduijn
15.00-16.30 MScMM Development Biology (in Ee-1024) -
15.00-18.00 MIN_HHH, MIN_RHH HC Oog / blindheid MINOR CQ-U
15.00-22.00 BLOK BLOK - 32
15.15-17.15 ICK-KG Scope 3a Kindergeneeskunde (verpl) SCOPE 17_12a, 17_12b 21, 24 ES van Eijk
15.15-17.15 NB1022 WC Genetics WC 36, 14 W.J. Lans, J.A.F. Marteijn, N.G.J. Jaspers
15.30-16.30 KT2301 HC Therapiemonitoring HC KT2301 CO-4 A. van der Lugt
15.30-17.15 NIHES CC02 - 22, COO-3
15.45-17.45 BA1A4 VO.4 Actiepotentiaal VO 26, 27, 28, 29, 30 COO-5 J.G.G. Borst
15.45-17.45 BA2A4 VO.1 Epigenetica & ontregeling genexpressie VO 06, 07, 08, 09, 10, 32 31 J.N.J. Philipsen, H.R. Delwel, T.B. van Dijk
15.45-17.45 BA1CV CV.1 Inhaal Gespreksvaardigheden 1 VO BA1 37 M Hermus
15.45-17.45 BA2CV CV.24 Medische technieken 2 - Hoofd/hals VO 05 PKV-A MHE Elbers
16.00-22.00 AST MFVR - 33
16.00-22.00 BLOK BLOK - 39
16.30-18.00 HAOPL Afstudeerbijeenkomst/borrel - Foyer-C
16.30-18.30 KT2901 WG.1 Inhaal Acute Geneeskunde BLS herhaling VO KT2901 CQ-1C MME Wijffels
16.30-22.00 BLOK BLOK - 5
17.00-18.30 AST P-uitreiking - Foyer-Q
17.00-22.00 ANO blokkade av onderhoud - CQ-1A
17.00-22.00 BLOK BLOK - 35
17.30-21.45 AOO, MAIG1 PAOKG - CO-4
17.30-22.00 AST P-uitreiking - CO-1/2, Querido zaal
18.00-20.00 AST Avicenna - 3
18.00-20.30 Skills Module hechten en knopen - PKV-A
18.00-22.00 BLOK BLOK - COO-6
18.30-22.00 AST P-uitreiking - Foyer
18.59-20.59 MAIG4 ZO.2 Electrolytstoornissen ZO CO.1701 - CO.1706 E.J. Hoorn
19.00-19.05 MAIG4 ZO.G Geneesmiddel van de week ZO CO.1701 - CO.1706 F van Rosse
19.05-20.05 MAIG4 ZO.P Pscribe-opdracht geint Farmaco ZO CO.1701 - CO.1706 F van Rosse
19.59-23.59 ICK-PSY Tussentijdse beoordeling CO16.50 ZO E. Kramer-Visser
19.59-23.59 MA1A1 ZO.2 Statistiek hypothese toetsen continue ZO MA1A D. Rizopoulos
20.59-22.59 BA1A4 ZO.1 Hersenzenuwen ZO BA1 J.C. Holstege
20.59-23.59 MAIG4 ZO.1 Acute/chronische niersufficientie ZO CO.1701 - CO.1706 MWF van den Hoogen, A de Weerd
21.59-23.59 BA2A4 ZO.5 Refereren ZO BA2 P.W. Moorman

Week 39 di 26-09-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-09.30 BLOK BLOK - 13
08.00-10.15 AST MFVR - 33
08.00-12.00 BLOK BLOK ivm plaatsen discussiekastjes - CQ-1A
08.00-12.30 ANO Sophia, medische technologie - BLS - H - Lokaal-12
08.00-12.30 BLOK BLOK - CQ-3A
08.00-12.30 IAZ BLS - H - Daniel den Hoed - Lokaal-11
08.00-13.30 BLOK BLOK - CQ-1B
08.00-16.45 BLOK Beeck - AHE van Beeck
08.00-16.45 BLOK BLOK - LE van Hoogdalem
08.00-17.00 ANO MC Logframe - EE-1473
08.00-17.00 AST Commissiemarkt MFVR - Espressobargebied
08.00-17.00 MA-O 17SOA+AM BVP - CQ-U
08.00-17.00 MA-O 15MOA Neuro- en thoraxchirurgie - 12
08.00-17.00 MA-O 16SOA Gynaecologie - 35
08.00-17.00 MA-O 16SAM Complexe AZT deel 1 - Lokaal-2
08.00-17.00 MA-O 17MAM Locoregionaal - 28
08.00-18.00 PM-KT PreMaster Klinische Technologie - 25
08.00-18.00 STR Stilteruimte - Lokaal-16
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-5A, CQ-4A, CQ-3C
08.00-22.00 BLOK BLOK - CS Ramsaran
08.30-09.15 BA1A4 HC.3 Membraanpotentiaal HC BA1 CO-1/2 J.G.G. Borst
08.30-10.10 MA-O Operatiemedewerker Cataractchir. - 9
08.30-10.30 BA2CV CV.24 Medische technieken 2 - Hoofd/hals VO 17 PKV-E M. Vojinovic-Novakovic
08.30-10.30 BA2CV CV.24 Medische technieken 2 - Hoofd/hals VO 20 PKV-B EE Plouvier
08.30-10.30 BA2CV CV.24 Medische technieken 2 - Hoofd/hals VO 24 PKV-A W.B. de Koning
08.30-10.30 BA2CV CV.24 Medische technieken 2 - Hoofd/hals VO 31 PKV-D MA Pellikaan-van der Veer
08.30-10.30 ICK-NEU Scope 5a Neurologie (verpl) SCOPE 16_42a, 16_42b 1, 2 R. de Jongh
08.30-10.30 MA1A1 VO.1 Statistiek opgaven I VO 02 39 D. Rizopoulos
08.30-10.30 MA1A1 VO.2 Diagn onderz keuze van diagn testen VO 01 CQ-1Da M.G.M. Hunink
08.30-10.30 MAIG4 VO.3 Professionele ontwikk intervisie (verpl) VO CO.1701 - CO.1702 37 A. van t Spijker
08.30-10.30 MA1PKV CA.22 Obstakels in de comunicatie VO CO.1705 - CO.1706 34 D Lo Fo Wong
08.30-10.30 AOO EUC-MT.3 Onderzoek hart EUC PKV-C JGM Kievit
08.30-11.15 RDL S-15 EBP 2 - COO-3
08.30-12.00 ICK-HK Centraal & perifeer vaatlijden in H-819 ICK Externe ruimte J. de Jonge
08.30-12.30 ZA-MIN Minor Kinderverpleegkundige - 72
08.30-16.00 ZA-MIN Sep'17 Minor Oncologie - 23
08.30-16.00 MA-O MA-O - Cataract - Lokaal-A, Lokaal-B
08.30-17.00 Skills FBI - Lokaal-5, Lokaal-D
08.30-17.00 IAZ Circulatie 66 - 36
08.30-17.00 OG Mrt'17 Obstetrieverpleegkundige - Lokaal-3
08.30-17.00 VK Mrt'17 Kinderverpleegkundige - 15
08.30-17.00 MA-O Training Formdesk Erasmus MC Academie - COO-6
08.30-17.00 WV_WC Sep'17 Wondconsulente - 5
08.30-17.00 RDL S-15 EBP 2 - 32
08.30-17.00 RTL S-16 Lesblok C - Lokaal-15
08.30-22.00 BLOK BLOK - D Uygun
08.45-13.45 MIN_MOC HC The mystery of creation MINOR CQ-B
09.00-10.00 AOO Protocolbijeenkomst - Querido zaal
09.00-12.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
09.00-12.30 PROM Cursus Scientific English - 11
09.00-13.00 IAZ PBLS - V - Eduplaza - Lokaal-7
09.00-13.15 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR 31
09.00-16.30 HAOPL Diff BA september 2017 - 3sep-1 10
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 20
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 21
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 24
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 26
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 27
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 29
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 30
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 38
09.30-10.15 BA1A4 HC.4 Neuronale prikkeloverdracht HC BA1 CO-1/2 J.G.G. Borst
09.30-12.15 KT1951 VO Journal Club I - Introduction VO KT1951.01 - KT1951.02 6 P.W. Moorman
09.30-12.15 KT1951 VO Journal Club I - Introduction VO KT1951.03 - KT1951.04 14 RK Los
09.30-12.15 KT1951 VO Journal Club I - Introduction VO KT1951.05 - KT1951.06 4 R.W. Selles
09.30-12.15 KT1951 VO Journal Club I - Introduction VO KT1951.07 - KT1951.08 3 A.J.M. Verhoeven
09.30-12.30 MIN_MPP VO Onderwijsgroep 3.02 - casus 4 MINOR 8 WME Rol
09.30-17.00 Co-HAG Oco UR VO 13 AM Bohnen
10.00-12.00 MIN_EG HC Ethiek in de gezondheidszorg MINOR CQ-5G
10.00-12.00 MIN_GM Genetica in de Maatschappij MINOR CQ-F1
10.00-15.30 NIHES CC02 - CO-4
10.30-11.15 BA1A4 HC.5 Sensibiliteit HC BA1 CO-1/2 J.C. Holstege
10.30-11.30 KT2301 HC Imaging voor guided biopsy: onc. (C-113) HC KT2301 S.J.C. Marks-Klink
10.30-12.30 ZA-MIN Minor Kinderverpleegkundige - 33
10.30-13.30 BLOK BLOK - 34
10.45-12.45 BA2CV CV.24 Medische technieken 2 - Hoofd/hals VO 23 PKV-B JGM Kievit
10.45-12.45 BA2KOP Klinisch Obductie Practicum Bachelor 2 VO 17, 20 C-034 J.M. Kros
10.45-12.45 MAIG4 VO.3 Professionele ontwikk intervisie (verpl) VO CO.1703 - CO.1704 2 LW Kranenburg
10.45-12.45 AOO EUC-MT.3 Onderzoek hart EUC PKV-A W.B. de Koning
10.45-13.45 ICK-NEU Mentorgesprekken Scope 5a (verpl) SCOPE 16_42a, 16_42b R. de Jongh
11.00-15.00 MIN_O HC Orgaantransplantatie MINOR 22
11.20-12.10 WV_WC Sept'17 Wondconsulent - COO-3
11.30-12.15 BA1A4 HC.6 Motoriek HC BA1 CO-1/2 J.C. Holstege
11.30-12.30 KT2301 HC Image Guided Surgery (C-113) HC KT2301 T. van Walsum
11.45-12.15 ICK-KG Nabespr. E-learn. kinderdosering(Sh-3704 ICK Externe ruimte I.H. van der Sijs
12.00-17.30 HAOPL OPL Toets - COO-5
12.15-15.15 RDL S-15 EBP 2 - COO-3
12.30-16.30 ANO Ondernemingsraad - CQ-1A
12.30-13.30 KT1901 Mentorbijeenkomst - KT1901.08 9
12.30-13.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
12.30-13.30 AST Lunchlezingen - CO-1, Foyer-C
12.30-16.30 EDU PET groep 3 - 8
12.30-17.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
12.30-17.00 BLOK BLOK - CQ-3A
12.30-22.00 AOO Promotie - Professoren vergaderkamer
12.45-13.30 BLOK BLOK - 39
12.45-13.45 MIN_MPP VO Researchbespreking 4 (Groep 3.01-3.02) MINOR 72 A. van t Spijker
13.00-14.30 MIN_GM Genetica in de Maatschappij MINOR CQ-F1
13.00-16.00 MIN_AIC HC Anesthesiologie en intensive care MINOR CQ-5G
13.00-16.00 MIN_KO HC Kinderoncologie Hematologie MINOR 33
13.00-16.00 STR Stilteruimte - 6, 11
13.00-16.30 MIN_EG VO Ethiek in de gezondheidszorg MINOR 14
13.00-17.00 MNEU-1_2 Neural signaling 1 - MNEU 4
13.00-17.00 ICK-HK ICK Heelkunde/mamma onderwijs ICK 1 J. de Jonge
13.00-17.00 ANO Boeking via Servicedesk - CQ-A
13.00-17.15 MIN_MOC VO.2 The mystery of creation MINOR 7
13.00-22.00 BLOK BLOK - G.H.M. Leunissen
13.30-14.30 MAIG4 VO.1 KR2elijn: Koorts Protein/hematur (verpl VO CO.1705 - CO.1706 34 R. Zietse, C.A.M. Schurink
13.30-15.00 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR 39
13.30-15.30 BA1A4 VO.2 Werkcollege Autonoom zenuwstelsel VO 16, 17, 18, 19, 20 31 J.C. Holstege
13.30-15.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 10 37 L van Raalten-Ben Salah
13.30-15.30 BA2CV CV.24 Medische technieken 2 - Hoofd/hals VO 07 PKV-A W.B. de Koning
13.30-15.30 BA2CV CV.24 Medische technieken 2 - Hoofd/hals VO 26 PKV-D M. Vojinovic-Novakovic
13.30-15.30 KT1901 WG.3 Acute Geneeskunde VO KT1901.01 CQ-1B MME Wijffels
13.30-15.30 KT1901 WG.3 Acute Geneeskunde VO KT1901.02 CQ-1C MME Wijffels
13.30-15.30 KT1901 WG.3 Acute Geneeskunde VO KT1901.03 CQ-1Da MME Wijffels
13.30-15.30 KT1901 WG.3 Acute Geneeskunde VO KT1901.04 CQ-1Db MME Wijffels
13.30-15.30 AOO Promotie Dr. Q. Liang - Querido zaal, Foyer-Q
13.30-16.30 MA1PKV APC.7a Consult bij de oudere patient VO CO.1703 - CO.1704 PKV-E+PKV-KE EE Plouvier
13.30-17.30 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
14.00-16.00 MIN_MPP HC College 4 (Groep 3.01-3.02) KvL MINOR 3 J.J. van Busschbach
14.00-17.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 2 F. van Kooten
14.00-17.00 AOO Docendo - SNIJ-1
14.00-18.00 Skills Oefenen onder begeleiding - CQ-3B
14.30-15.30 MAIG4 VO.1 KR2elijn: Koorts Protein/hematur (verpl VO CO.1701 - CO.1702 34 R. Zietse, C.A.M. Schurink
14.30-16.00 ANO CLBC vergadering - 9
15.00-16.30 MScMM Development Biology (in Ee-1024) -
15.00-18.00 MIN_HHH, MIN_RHH HC Craniosynostose MINOR CQ-B
15.00-22.00 BLOK BLOK - 39
15.30-17.15 NIHES CC02 - 22, COO-3
15.30-17.30 AOO Promotie Dr. H. Bergsma - Querido zaal, Foyer-Q
15.45-17.45 BA1A4 VO.2 Werkcollege Autonoom zenuwstelsel VO 11, 12, 13, 14, 15 31 J.C. Holstege
15.45-17.45 MAIG4 VO.3 Professionele ontwikk intervisie (verpl) VO CO.1705 - CO.1706 34 P.E. Swart
15.45-17.45 KT1901 WG.3 Acute Geneeskunde VO KT1901.05 CQ-1Db MME Wijffels
15.45-17.45 KT1901 WG.3 Acute Geneeskunde VO KT1901.06 CQ-1Da MME Wijffels
15.45-17.45 KT1901 WG.3 Acute Geneeskunde VO KT1901.07 CQ-1C MME Wijffels
15.45-17.45 KT1901 WG.3 Acute Geneeskunde VO KT1901.08 CQ-1B MME Wijffels
16.00-18.00 IAZ BLS - H - Inwendige geneeskunde - Lokaal-7
16.00-22.00 BLOK BLOK - 33
17.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-3A, COO-6, 35, 32, 13, 5
17.30-19.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
17.30-22.00 ANO RGOC - CO-1, Foyer-C
17.45-22.00 BLOK BLOK - 34
17.45-22.00 BLOK BLOK - CQ-1B
18.00-19.30 Skills Module Blaascatheterisatie - PKV-A
18.00-20.00 BA1A4 VO.2 Werkcollege Autonoom zenuwstelsel VO 01, 02, 03, 04, 05 31 J.C. Holstege
18.00-22.00 HAOPL HAOPL LOVAH RAC - 36
18.00-22.00 BLOK BLOK - 25
18.45-21.15 HAOPL HAOPL Lovah bijeenkomst - 1
18.59-20.59 MAIG4 ZO.APC7 Voorb APC7 Consult bij oudere patient ZO CO.1701 - CO.1706 EE Plouvier
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - CQ-U, CQ-F1, Lokaal-2, Lokaal-3, Lokaal-15, Lokaal-16
19.59-23.59 KT1951 ZO Voorbereiden JC-I introduction ZO R.W. Selles, P.W. Moorman
20.59-22.59 BA1A4 ZO.2 Laesies in het zenuwstelsel ZO BA1 J.C. Holstege
20.59-22.59 MAIG4 ZO.3 Nierfunctievervangende therapie ZO CO.1701 - CO.1706 M.M.L. Kho
20.59-23.59 MA1A1 ZO.3 Statistiek hypothese toetsen dichotome ZO MA1A D. Rizopoulos
21.59-23.59 BA2A4 ZO.6 Referentiemanager ZO BA2 P.W. Moorman
21.59-23.59 KT1951 ZO Zelfportret als klinisch technoloog ZO M.H.N. Schermer
21.59-23.59 KT1951 ZO Bad Science ZO R.W. Selles

Week 39 wo 27-09-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-09.00 BLOK BLOK - LE van Hoogdalem
08.00-09.00 BLOK BLOK - 13
08.00-10.00 BLOK BLOK - 33
08.00-14.00 BLOK BLOK - COO-6
08.00-17.00 MA-O 17SOA+AM BVP - CQ-U
08.00-17.00 MA-O 15MOA Neuro- en thoraxchirurgie - 8
08.00-17.00 MA-O 16SOA Gynaecologie - 39
08.00-17.00 MA-O 16SAM Complexe AZT deel 1 - Lokaal-2
08.00-17.00 MA-O 17MAM Locoregionaal - 6
08.00-18.00 STR Stilteruimte - 22, Lokaal-16
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-3A, CQ-1B, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A, 34, 25
08.15-17.00 MAIG4 Stage Radiologie (verpl) - CO.1704
08.30-09.15 BA1A4 HC.9 Signaaltransductie HC BA1 CO-1/2 J.A. Visser
08.30-10.30 BA2CV CV.24 Medische technieken 2 - Hoofd/hals VO 04 PKV-D W Couprie
08.30-10.30 BA2CV CV.24 Medische technieken 2 - Hoofd/hals VO 16 PKV-E A. van der Velden
08.30-10.30 MA1A1 VO.2 Diagn onderz keuze van diagn testen VO 03 CQ-1A M.G.M. Hunink
08.30-10.30 AOO APA1 - MT.2 HRO PKV-B M. Vojinovic-Novakovic
08.30-10.30 AOO APA2 - MT.2 HRO PKV-C M Donmez
08.30-12.30 KT1101 P.3 PCR PR KT1101.05 - KT1101.08 EE-1732 M.J.C. Bijvelds
08.30-16.00 MA-O MA-O - Cataract - Lokaal-A, Lokaal-B
08.30-17.00 Skills Vortex PILOT - Lokaal-C
08.30-17.00 IAZ Circulatie 21 - EE-1473
08.30-17.00 IAZ Chirurgie 81 - 3
08.30-17.00 OG Mrt'17 Obstetrieverpleegkundige - Lokaal-3
08.30-17.00 SCH Casemanagers - 15
08.30-17.00 VK Mrt'17 Kinderverpleegkundige - 5
08.30-17.00 ENDO mrt'17 Endoscopie verpleegkundige - 72
08.30-17.00 WV_WC Sep'17 Wondconsulente - 35
08.30-17.00 RDL S-15 EBP 2 - 32
08.30-17.00 RDL S-15 EBP 2 - COO-3
08.30-17.00 RTL S-16 Lesblok C - Lokaal-15
08.30-22.00 AOO Promotie - Professoren vergaderkamer
08.30-22.00 BLOK BLOK - D Uygun
08.45-12.45 MIN_MOC HC The mystery of creation MINOR CQ-A
09.00-10.00 MNEU-1_15 Time for Interviews Projects - MNEU
09.00-10.30 ICK-HK RISK Anesthesiologie ICK PKV-A M. Klimek
09.00-11.45 NB4100 HC Nuclear Architecture HC 9 KS Wendt
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 20
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 21
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 24
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 26
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 27
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 30
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 38
09.00-17.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
09.00-17.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 7 F. van Kooten
09.00-17.00 HAOPL HAOPL Onzderzoek Tryntsje Fokkema - 13
09.00-21.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar + workshop Anne W (i TKD 29
09.30-12.00 BA2JC, BA2A5 Journal Club VO 11, 12 CQ-B P.W. Moorman
09.30-12.00 BA2JC, BA2A5 Journal Club VO 09, 10 CQ-5G RK Los
09.30-10.15 BA1A4 HC.7 Neuronale netwerken HC BA1 CO-1/2 J.G.G. Borst
09.30-10.30 NB1031 HC Introduction to nanobiology HC 36 C.L. Wyman
09.30-11.00 MScMM Development Biology (in Ee-1024) -
09.30-11.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
09.45-12.15 NIHES Defence CR - 2
10.00-13.00 MIN_KO HC Kinderoncologie Hematologie MINOR 33
10.30-11.15 BA1A4 HC.8 Perifere prikkeloverdracht HC BA1 CO-1/2 J.G.G. Borst
10.30-12.00 ICK-HK RISK Heelkunde ICK CQ-5D C.H.J. van Eijck
10.45-12.15 HAOPL Parkinson - KBA, 2sep-CHRON2 23
10.45-12.15 HAOPL HAOPL PO - 31
10.45-12.45 BA2CV CV.25 Medische technieken 3 - longen VO 08 PKV-E M Donmez
10.45-12.45 BA2CV CV.25 Medische technieken 3 - longen VO 25 PKV-D M. Vojinovic-Novakovic
10.45-12.45 AOO KV1 - MT.2 HRO PKV-C W Couprie
10.45-12.45 AOO KV.2 - MT.2 HRO PKV-B G.H.M. Leunissen
10.45-13.00 NB1031 WC Introduction to nanobiology WC 36, 4 C.L. Wyman, A Sidhu
11.00-12.00 MIN_OS Orthopedische sporttraumatologie MINOR 14
11.00-13.00 MIN_MPP Workshop 4 - Groep 3.01 KvL - 1 J.J. van Busschbach
11.00-17.00 GR Gezondheidsrecht - CQ-1C
11.30-12.15 BA1A4 NB Nabespreking tentamen 1A1 deel 1 NB BA1 CO-1/2 R.A. Brooimans, A.J.M. Verhoeven, J.C. Holstege
11.30-13.30 AOO Promotie Dhr. Signorile - Querido zaal, Foyer-Q
12.00-13.30 ICK-HK RISK Intensieve Care ICK CQ-5D J.D. Weigel
12.30-16.30 MIN_IG De interne geneeskunde MINOR CQ-B
12.30-17.00 PGSMM English writing Groep 2 - 12
13.00-14.00 ANO Informatievoorziening studieadviseur Nan - 28
13.00-16.00 MIN_OS Orthopedische sporttraumatologie MINOR 14
13.00-16.15 HAOPL Wondverzorging - KBA, 2sep-CHRON2 31
13.00-17.00 BKO Training EPA/KBA - 23
13.00-22.00 BLOK BLOK - 33
13.15-17.15 MIN_MOC VO.3 The mystery of creation MINOR 4
13.15-17.15 MIN_MOC VO.3 The mystery of creation MINOR 1
13.15-22.00 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
13.30-15.30 BA1A4 VO.2 Werkcollege Autonoom zenuwstelsel VO 06, 07, 08, 09, 10 CQ-1Db J.C. Holstege
13.30-15.30 BA1A4 VO.4 Actiepotentiaal VO 21, 22, 23, 24, 25 COO-5 J.G.G. Borst
13.30-15.30 BA2A4 VO.1 Epigenetica & ontregeling genexpressie VO 21, 22, 23, 24, 25 CQ-1A J.N.J. Philipsen, H.R. Delwel, T.B. van Dijk
13.30-15.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 17 2 R. de Jongh
13.30-15.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 19 10 AHE van Beeck
13.30-15.30 BA2CV CV.24 Medische technieken 2 - Hoofd/hals VO 11 PKV-A M Donmez
13.30-15.30 BA2CV CV.24 Medische technieken 2 - Hoofd/hals VO 12 PKV-D G.H.M. Leunissen
13.30-15.30 BA2CV CV.24 Medische technieken 2 - Hoofd/hals VO 14 PKV-B EE Plouvier
13.30-15.30 BA2CV CV.24 Medische technieken 2 - Hoofd/hals VO 15 PKV-C A. van der Velden
13.30-15.30 BA2CV CV.25 Medische technieken 3 - longen VO 26 PKV-E M. Vojinovic-Novakovic
13.30-15.30 MIN_MPP Workshop 4 - Groep 3.02 KvL - 11 J.J. van Busschbach
13.30-15.30 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR 36
13.30-15.30 BA2SW SW.4 Samenwerken 4 VO 05 9 CS Ramsaran
13.30-15.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
13.30-17.30 KT1101 P.3 PCR PR KT1101.01 - KT1101.04 EE-1732 M.J.C. Bijvelds
14.00-16.00 MIN_RS Revalidatie en sport MINOR COO-6
14.00-18.00 Skills Oefenen onder begeleiding - CQ-3B
14.30-16.30 MA1A1 RB Responsiebijeenkomst RB MA1A CO-2 M.G.M. Hunink, D. Rizopoulos
15.00-16.00 AOO Pathology & Pathogenesis 1 - CQ-5G MWF van den Hoogen
15.00-17.00 BKO Training EPA/KBA - 28
15.30-17.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
15.45-17.45 BA1A4 VO.2 Werkcollege Autonoom zenuwstelsel VO 36, 37, 38, 39, 40 CQ-1Db J.C. Holstege
15.45-17.45 BA1A4 VO.4 Actiepotentiaal VO 01, 02, 03, 04, 05 COO-5 J.G.G. Borst
15.45-17.45 BA2A4 VO.1 Epigenetica & ontregeling genexpressie VO 11, 12, 13, 14, 15 CQ-1A J.N.J. Philipsen, H.R. Delwel, T.B. van Dijk
15.45-17.45 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 14 10 AHE van Beeck
15.45-17.45 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 22 37 CS Ramsaran
15.45-17.45 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 34 2 LE van Hoogdalem
15.45-17.45 BA2CV CV.25 Medische technieken 3 - longen VO 20 PKV-A EE Plouvier
16.00-17.00 AOO Pathology & Pathogenesis 1 - CQ-5G MWF van den Hoogen
16.00-20.00 AST IFMSA - 11
16.00-22.00 BLOK BLOK - COO-6
17.00-20.00 ANO Grand Café d’Imagination - 5
17.00-22.00 BLOK BLOK - 13, 32, 35
17.30-19.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
17.30-22.00 BLOK BLOK - 39
18.00-19.30 Skills Module Venapunctie en Infuusprikken - PKV-A
18.00-20.00 BA1A4 VO.3 Hersenzenuwen VO 26, 27, 28, 29, 30 31 J.C. Holstege
18.00-21.00 AST Klinische Propedeuse (Nico Kramer) - PKV-B
18.59-21.59 MAIG4 ZO.5 Antibiotica en antimicrobiële resistent ZO CO.1701 - CO.1706 C.A.M. Schurink
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - Lokaal-2
20.00-22.00 BLOK BLOK - 5
20.59-22.59 BA1A4 ZO.3 Histologie zenuwweefsel ZO BA1 S.C.A. van Blokland, R.A. Brooimans
21.59-23.59 BA2A4 ZO.7 Voorbereiding ethiek 2e-jaarsessay ZO BA2 J.G.M. Aartsen
21.59-23.59 MAIG4 ZO.4 Nierfunctie en medicatie ZO CO.1701 - CO.1706 M.M.L. Kho

Week 39 do 28-09-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-09.00 BLOK BLOK - LE van Hoogdalem
08.00-09.00 BLOK BLOK - 34
08.00-09.30 BLOK BLOK - 33
08.00-10.00 BLOK BLOK - 32, 25
08.00-12.30 BLOK BLOK - 35
08.00-13.30 BLOK BLOK - 13
08.00-17.00 MA-O 17SOA+AM BVP - 36
08.00-17.00 MA-O 15MOA Neuro- en thoraxchirurgie - 12
08.00-17.00 MA-O 16SOA Gynaecologie - CQ-1A
08.00-17.00 MA-O 16SAM Complexe AZT deel 1 - Lokaal-2
08.00-17.00 MA-O 17MAM Locoregionaal - EE-1473
08.00-22.00 BLOK BLOK - COO-6, CQ-1B, CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A
08.30-09.00 BLOK BLOK - D Uygun
08.30-09.15 BA2A4 IC-RB Integratiecollege/Responsiebijeenkomst IC-RB BA2 CO-1/2 I.P. Touw, W.N.M. Dinjens
08.30-09.30 MAIG4 IWC.2 Bespr. ZO.3 + ZO.4 (verpl) IWC CO.1701 - CO.1703 CQ-F1 T. van Gelder, M.M.L. Kho
08.30-09.30 MAIG4 IWC.3 Bespr. ZO.5 + ZO.6 Infectieziek. (verpl) IWC CO.1705 - CO.1706, CO.1704 CQ-A C.A.M. Schurink
08.30-10.00 ICK-KG Kinderchirurgie (Sh-3704) ICK Externe ruimte CMG Keyzer - Dekker
08.30-10.30 BA1A4 VO.2 Werkcollege Autonoom zenuwstelsel VO 21, 22, 23, 24, 25 39 J.C. Holstege
08.30-10.30 BA1A4 VO.4 Actiepotentiaal VO 16, 17, 18, 19, 20 COO-5 J.G.G. Borst
08.30-10.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 26 11 A. Beerthuizen
08.30-10.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 27 37 J.S. Voerman
08.30-10.30 AOO VS1 - MT.2 HRO PKV-A M Donmez
08.30-10.30 AOO VS2 -MT.2 HRO PKV-B A. van der Velden
08.30-10.30 BLOK BLOK - CS Ramsaran
08.30-13.00 IAZ Toetsen IAZ - 72
08.30-13.00 IAZ Gips 26 - 31
08.30-15.30 IAZ BHV - servicebedrjf - Lokaal-5, Lokaal-7
08.30-16.00 IAZ Gips SEH - Lokaal-A
08.30-16.00 MA-O MA-O Cataract - Lokaal-14, Lokaal-B
08.30-17.00 JMS Junior Medschool - 4
08.30-17.00 IAZ Chirurgie 81 - 5
08.30-17.00 OG Mrt'17 Obstetrieverpleegkundige - Lokaal-3
08.30-17.00 VK Mrt'17 Kinderverpleegkundige - 6
08.30-17.00 ENDO mrt'17 Endoscopie verpleegkundige - 3
08.30-17.00 WV_WC Sep'17 Wondconsulente - 14
08.30-17.00 RDL S-15 EBP 2 - 15
08.30-17.00 RDL S-15 EBP 2 - COO-6
08.30-17.00 RTL S-16 Lesblok C - Lokaal-15
09.00-10.00 MNEU-1_15 Time for Interviews Projects - MNEU
09.00-12.00 MIN_EG HC Ethiek in de gezondheidszorg MINOR CQ-5G
09.00-12.30 MIN_SG Spoedeisende Geneeskunde MINOR 34
09.00-12.30 PROM Cursus Scientific English - 2
09.00-13.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 8 N.G.M. Hunfeld
09.00-15.00 VK Okt'16 Kinderverpleegkundige - CQ-1C
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 20
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 21
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 24
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 26
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 27
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 29
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 30
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 38
09.30-10.15 BA2A5 HC.1 Toepassing van beeldvormende technieken HC BA2 CO-1/2 M. de Vries, N.C. Krak
09.30-10.30 MAIG4 IWC.1 Bespr. ZO.1 + ZO.2 (verpl) IWC CO.1701 - CO.1703 33 MWF van den Hoogen, A de Weerd, E.J. Hoorn
09.30-10.30 MAIG4 IWC.2 Bespr. ZO.3 + ZO.4 (verpl) IWC CO.1705 - CO.1706, CO.1704 CQ-F1 T. van Gelder, M.M.L. Kho
10.00-11.00 ANO Nederlands lessen - 25
10.00-12.00 MIN_KO HC Kinderoncologie Hematologie MINOR 32
10.00-15.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
10.00-15.30 NIHES CC02 - CO-4
10.00-16.00 MIN_O HC Orgaantransplantatie MINOR CQ-U
10.30-11.15 BA2A5 HC.2 Path. techn. bij diagnose v kanker HC BA2 CO-1/2 FJ van Kemenade
10.30-11.30 KT2301 HC Radionuclide Therapy (C-113) HC KT2301 M. de Hendriks-de Jong
10.45-11.45 MAIG4 IWC.1 Bespr. ZO.1 + ZO.2 (verpl) IWC CO.1705 - CO.1706, CO.1704 Lokaal-16 MWF van den Hoogen, A de Weerd, E.J. Hoorn
10.45-12.15 HAOPL Wetenschapsprogramma 1 - 3sep-1, 3sep-2 22
10.45-12.45 BA1A4 VO.2 Werkcollege Autonoom zenuwstelsel VO 26, 27, 28, 29, 30 39 J.C. Holstege
10.45-12.45 BA1A4 VO.4 Actiepotentiaal VO 31, 32, 33, 34, 35 COO-5 J.G.G. Borst
10.45-12.45 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 18 CQ-5C D Uygun
10.45-12.45 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 21 37 J.S. Voerman
10.45-12.45 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 38 11 LE van Hoogdalem
10.45-12.45 AOO VS3 - MT.2 HRO PKV-A F.B.M. Gan-Creijghton
10.45-12.45 AOO VS4 - MT.2 HRO PKV-B MHE Elbers
10.45-14.30 HAOPL Voortgangsgesprek 1 - 3sep-2 7, 1
10.45-14.30 HAOPL Voortgangsgesprek 1 - 3sep-1 10, 9
10.45-15.30 MIN_GM Genetica in de Maatschappij MINOR CQ-F1
10.45-16.15 HAOPL HAOPL VGG + Intervisie - 28
11.00-13.00 ICK-HK Scope 2b Heelkunde (verpl) SCOPE 17_24a, 17_24b 33 CAE Kouwenberg
11.00-13.30 BLOK BLOK - 25
11.30-12.15 BA2A5 HC.3 Klin. criteria diagnose & stadiumbep HC BA2 CO-1/2 C.H.J. van Eijck, C. Verhoef
11.30-12.30 KT2301 RB Responsiebijeenkomst (C-113) RB KT2301 J.F. Veenland
11.45-12.45 MAIG4 IWC.3 Bespr. ZO.5 + ZO.6 Infectieziek. (verpl) IWC CO.1701 - CO.1703 Lokaal-16 C.A.M. Schurink
12.00-15.15 BLOK BLOK - 32
12.00-17.30 EBM Evidence Based Medicine - 23
12.00-20.00 IAZ, ZA-Dipl Diplomering IAZ - Querido zaal, Foyer-Q
12.30-13.15 BA2A5 HC.4 Rol van cel-cel contact bij tumorgenes HC BA2 CO-1/2 W.N.M. Dinjens
12.30-16.30 MIN_IG De interne geneeskunde MINOR CQ-B
12.30-16.45 ANO Bijeenkomst JZ - CO-3
12.30-17.00 IO Minisymposium - 35
12.45-13.30 BLOK BLOK - 39
13.00-15.00 MIN_EG HC Ethiek in de gezondheidszorg MINOR CQ-5G
13.00-15.15 BLOK BLOK - 33
13.00-15.30 JMS Beeldverwerking - 22 J.F. Veenland
13.00-17.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 34 F. van Kooten
13.00-17.00 IAZ Gips 26 - 72
13.00-19.00 EVENT Afscheid Jaap Verweij - Espressobargebied
13.30-14.15 MA1A2 IWC.1 Survival analyse IWC MA1A CO-1 D. Rizopoulos
13.30-15.30 BA1A4 VO.1 Anatomie van de hersenen VO 06, 07, 08, 09, 10 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
13.30-15.30 BA1A4 VO.2 Werkcollege Autonoom zenuwstelsel VO 31, 32, 33, 34, 35 39 J.C. Holstege
13.30-15.30 BA1A4 VO.4 Actiepotentiaal VO 11, 12, 13, 14, 15 COO-5 J.G.G. Borst
13.30-15.30 BA2A5 VO.2 Acad red & schrijven2(inschr Sin Online) VO BA2 CQ-1Da, CQ-1Db J.G.M. Aartsen, J Specker
13.30-15.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 23 2 D Uygun
13.30-15.30 BA2CV CV.25 Medische technieken 3 - longen VO 32 PKV-A W.B. de Koning
13.30-15.30 ICK-HK Antistolling/AB profylaxe en toets 1 ICK COO-3 N.G.M. Hunfeld
13.30-16.00 MIN_SG Spoedeisende Geneeskunde MINOR 37, 13, 25
13.30-16.30 MA1PKV APC.7a Consult bij de oudere patient VO CO.1705 - CO.1706 PKV-C+PKV-KC MA Pellikaan-van der Veer
13.30-19.00 NANO3, MA1NANO Diplomering Bachelors & Masters - CO-2
13.30-19.30 NANO3, MA1NANO Diplomering Bachelors & Masters - Foyer-C
14.00-14.30 NANO3, MA1NANO Diplomering Bachelors & Masters - Gang_Eg-3_raamkant
14.00-15.00 AOO Jaargesprek - CQ-5C
14.00-18.00 Skills Oefenen onder begeleiding - CQ-3B
14.30-15.15 MA1A2 IWC.2 Correlatie en multi regressie methoden I IWC MA1A CO-1 L.R. Arends
14.45-16.15 HAOPL HAOPL Intervisie - 9, 10
15.00-16.00 AOO Pathology & Pathogenesis 1 - CQ-5G A.S. Devos
15.00-16.30 MScMM Development Biology (in Ee-1024) -
15.00-18.00 MIN_HHH, MIN_RHH HC Clefts MINOR CQ-A
15.15-17.15 ICK-KG Scope 3b Kindergeneeskunde (verpl) SCOPE 17_12a, 17_12b 33, 32 CAE Kouwenberg
15.30-16.15 MA1A2 IWC.3 Ethiek van Medisch Wetensch Onderzoek IWC MA1A CO-1 K. Tromp
15.30-16.30 ICK-HK TPV, infuustherapie en toedieningsvormen ICK 2 N.G.M. Hunfeld
15.30-17.15 NIHES CC02 - 22, COO-5
15.30-22.00 BLOK BLOK - 39
15.45-17.45 BA1A4 VO.1 Anatomie van de hersenen VO 21, 22, 23, 24, 25 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
15.45-17.45 BA1A4 VO.3 Hersenzenuwen VO 01, 02, 03, 04, 05 31 J.C. Holstege
15.45-17.45 BA2A5 VO.2 Acad red & schrijven2(inschr Sin Online) VO BA2 CQ-1Da, CQ-1Db J.G.M. Aartsen, J Specker
15.45-17.45 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 32 11 CS Ramsaran
15.45-17.45 BA2CV CV.25 Medische technieken 3 - longen VO 24 PKV-A W.B. de Koning
16.00-18.00 IAZ BLS - H - Inwendige Geneeskunde - Lokaal-7
16.00-21.00 IAZ IAZ MDL - Lokaal-11, Lokaal-5
16.00-22.00 BLOK BLOK - 25, 13
16.15-19.00 HAOPL Haopl Intervisie - 9
16.30-17.30 MAKNT Mak-toets - COO-3
16.30-17.00 NANO3, MA1NANO Diplomering Bachelors & Masters - Gang_Eg-3_raamkant
17.00-19.00 Skills Toetsen - PKV-KA, PKV-KB
17.00-19.30 ICK-HK Mammapath. vanuit de chirurgie: anam &LO ICK PKV-D, PKV-D9, PKV-D10 AJE van Breukelen
17.00-22.00 BLOK BLOK - 5, 34, 35
17.15-22.00 BLOK BLOK - 33, 32
18.00-20.00 BA1A4 VO.1 Anatomie van de hersenen VO 31, 32, 33, 34, 35 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
18.00-20.00 BA1A4 VO.3 Hersenzenuwen VO 16, 17, 18, 19, 20 31 J.C. Holstege
18.29-23.29 BA2A5 ZO.1 Pathologie v coloncarcinoma (COO) ZO BA2 K. Biermann
18.59-19.59 MAIG4 ZO.8 E-learning : Voorb portfolio ZO CO.1701 - CO.1706 P.E. Swart
19.30-22.00 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
19.59-20.59 MAIG4 ZO.7 Klinische chemie in de praktijk ZO CO.1701 - CO.1706 CRB Ramakers
19.59-23.59 MA1A2 ZO.1 Survival analyse & incidentiecijfers ZO MA1A D. Rizopoulos, L.R. Arends
20.59-22.59 BA1A4 ZO.4 Embryogenese van het zenuwstelsel ZO BA1 D. Jaarsma
20.59-23.59 MAIG4 ZO.6 Sepsis ZO CO.1701 - CO.1706 C.A.M. Schurink

Week 39 vr 29-09-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-09.15 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
08.00-09.30 BLOK BLOK - 5
08.00-09.30 BLOK BLOK - CQ-1B
08.00-13.00 BLOK BLOK - COO-6
08.00-13.30 BLOK BLOK - 39
08.00-15.30 BLOK BLOK - 35
08.00-17.00 BLOK BLOK - 13
08.00-17.00 MA-O 15MOA Neuro- en thoraxchirurgie - 25
08.00-17.00 MA-O 16SOA Gynaecologie - CQ-1A
08.00-17.00 MA-O 16SAM Complexe AZT deel 1 - Lokaal-3
08.00-17.00 MA-O 17MAM Locoregionaal - 28
08.00-17.00 RTL Stralingshygiene - 32
08.00-18.00 STR Stilteruimte - Lokaal-16
08.00-22.00 BLOK BLOK - LE van Hoogdalem
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-5A, CQ-4A, CQ-3C, CQ-3A, 34, 33
08.00-22.00 BLOK BLOK - CS Ramsaran
08.30-09.00 BLOK BLOK - D Uygun
08.30-09.15 BA2A5 HC.5 Metastasering HC BA2 CO-1/2 FJ van Kemenade
08.30-09.30 ICK-HK Hechten & knopen (Skillsplaza) ICK J. de Jonge
08.30-09.30 MAIG4 VO.1 KR2elijn: Koorts Protein/hematur (verpl VO CO.1703 - CO.1704 1 R. Zietse, C.A.M. Schurink
08.30-10.30 BA1A4 VO.1 Anatomie van de hersenen VO 36, 37, 38, 39, 40 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
08.30-10.30 BA1A4 VO.3 Hersenzenuwen VO 21, 22, 23, 24, 25 31 J.C. Holstege
08.30-10.30 BA1A4 VO.4 Actiepotentiaal VO 06, 07, 08, 09, 10 COO-5 J.G.G. Borst
08.30-10.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 11 37 M.S. Visser
08.30-10.30 MA1A2 VO.1 SPSS practicum VO 01 COO-3 D. Rizopoulos
08.30-10.30 MIN_MPP VO Practicum 4, groep 3.02 MINOR 2 A. van t Spijker
08.30-10.30 KT2901 WG.3 Acute geneeskunde ABCDE II VO KT2901.07 CQ-1Da MME Wijffels
08.30-10.30 KT2901 WG.3 Acute geneeskunde ABCDE II VO KT2901.08 CQ-1Db MME Wijffels
08.30-10.30 KT2901 KTA2 Cardiale Patient VO KT2901.05 PKV-A J. Damen
08.30-10.30 KT2901 KTA2 Cardiale Patient VO KT2901.06 PKV-B HG Rijksen
08.30-12.45 RDL S-15 EBP 2 - COO-6
08.30-16.45 EDU Senior als Spil groep 2 - 8, 9
08.30-17.00 ANO Clusteronderwijs - CQ-U
08.30-17.00 IAZ Gips 26 - 23
08.30-17.00 IAZ Gips SEH - Lokaal-A, Lokaal-B
08.30-17.00 RDL S-15 EBP 2 - 27
08.30-17.00 RTL S-16 Lesblok C - Lokaal-15
08.30-18.30 DIPL Diplomeringen - Querido zaal, Foyer-Q
09.00-11.00 ICK-NEU Scope 5b Neurologie (verpl) SCOPE 16_42a, 16_42b 21 CAE Kouwenberg
09.00-12.30 MNEU-1_2 Neural signaling 2 - MNEU EE-1473
09.30-10.15 BA2A5 HC.6 Metastas.patroon van relev ziektebeelden HC BA2 CO-1/2 FJ van Kemenade
09.30-10.30 ICK-KG PBLS ICK CQ-1B, CQ-1C P.C.J. de Laat
09.30-10.30 MA1PKV APC.6b Inhaal Nabespreking Consult interne gnk VO CO PKV-C M Donmez
09.30-10.30 NB1031 HC Introduction to nanobiology HC 36 C.L. Wyman
09.30-11.30 MIN_GM Genetica in de Maatschappij MINOR 5
09.30-12.00 ICK-HK ICK Heelkunde (H-819) ICK Externe ruimte J. de Jonge
09.30-12.00 KT2951 VO-JC Systematisch review VO KT2951.01 - KT2951.02 3 P.W. Moorman
09.30-12.00 KT2951 VO-JC Systematisch review VO KT2951.03 - KT2951.04 6 RK Los
10.00-15.30 NIHES CC02 - CO-4
10.30-11.15 BA2A5 HC.7 Tumor evolutie HC BA2 CO-1/2 W.N.M. Dinjens, I.P. Touw
10.30-22.00 BLOK BLOK - CQ-1B
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 11
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 12
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 13
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 14
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 15
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 16
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 17
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 18
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 19
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 20
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 21
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 22
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 23
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 24
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 25
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 26
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 27
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 28
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 29
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 30
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 31
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 32
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 33
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 34
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 35
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 37
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 38
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 39
10.45-11.30 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 40
10.45-12.45 BA1A4 VO.1 Anatomie van de hersenen VO 01, 02, 03, 04, 05 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
10.45-12.45 BA1A4 VO.3 Hersenzenuwen VO 06, 07, 08, 09, 10 31 J.C. Holstege
10.45-12.45 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 36 11 S Redeker
10.45-12.45 MA1A2 VO.1 SPSS practicum VO 02 COO-3 D. Rizopoulos
10.45-12.45 MAIG4 VO.2 Klin chemie in de praktijk casus (verpl) VO CO.1704 - CO.1706 20 CRB Ramakers
10.45-12.45 KT2901 WG.3 Acute geneeskunde ABCDE II VO KT2901.05 CQ-1Db MME Wijffels
10.45-12.45 KT2901 WG.3 Acute geneeskunde ABCDE II VO KT2901.06 CQ-1Da MME Wijffels
10.45-12.45 KT2901 KTA2 Cardiale Patient VO KT2901.07 PKV-A EE Plouvier
10.45-12.45 KT2901 KTA2 Cardiale Patient VO KT2901.08 PKV-B G.H.M. Leunissen
10.45-13.00 NB1031 WC Introduction to nanobiology WC 36, 14 C.L. Wyman, A Sidhu
10.45-17.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
11.00-13.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 12 F. van Kooten
11.15-22.00 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
11.30-13.30 BLOK BLOK - 5
12.00-14.00 ICK-HAG Scope 8a HAG (verpl) SCOPE 16_12a, 16_12b 7 A. van t Spijker
12.00-14.00 MIN_GM Genetica in de Maatschappij MINOR 6
12.00-14.00 Co-HAG Farmacie Toets 3 Recept schrijven VO 22 N.G.M. Hunfeld
12.15-13.30 AOO Pathology & Pathogenesis 1 - CQ-5G A.J.M. Roks
12.30-13.30 AST Vergadering IFMSA - 1
12.30-16.30 MIN_IG De interne geneeskunde MINOR 72
12.45-22.00 BLOK BLOK - D Uygun
13.00-14.00 ICK-HK Intro OK: ster., patientveilig. (op OK) ICK Externe ruimte J. de Jonge
13.00-14.00 ANO Informatievoorziening studieadviseur Nan - 11
13.00-15.30 ICK-NEU ICK Neurologie ICK COO-6 F. van Kooten
13.30-14.15 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 01
13.30-14.15 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 02
13.30-14.15 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 03
13.30-14.15 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 04
13.30-14.15 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 05
13.30-14.15 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 06
13.30-14.15 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 07
13.30-14.15 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 08
13.30-14.15 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 09
13.30-14.15 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 10
13.30-14.15 BA1A4 SB Studiegroepbijeenkomst SB 36
13.30-14.30 MAIG4 IC.4 Integratiecollege IC CO.1701 - CO.1706 39 M.M.L. Kho, C.A.M. Schurink
13.30-15.30 BA1A4 VO.1 Anatomie van de hersenen VO 16, 17, 18, 19, 20 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
13.30-15.30 BA1A4 VO.3 Hersenzenuwen VO 11, 12, 13, 14, 15 31 J.C. Holstege
13.30-15.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 40 2 M.S. Visser
13.30-15.30 BA2CV CV.24 Medische technieken 2 - Hoofd/hals VO 03 PKV-A M Donmez
13.30-15.30 BA2CV CV.24 Medische technieken 2 - Hoofd/hals VO 18 PKV-B EE Plouvier
13.30-15.30 MIN_MPP VO Practicum 4, groep 3.01 MINOR 1 L.G. Jiskoot
13.30-15.30 BA2SW SW.4 Samenwerken 4 VO 26 10 S Redeker
13.30-15.30 BA2SW SW.4 Samenwerken 4 VO 31 12 WME Rol
13.30-16.00 KT2951 VO-JC Systematisch review VO KT2951.05 - KT2951.06 3 P.W. Moorman
13.30-16.00 KT2951 VO-JC Systematisch review VO KT2951.07 - KT2951.08 5 RK Los
13.30-16.30 MIN_TU-LUMC TU-LUMC MINOR COO-5
14.00-15.00 AOO Pathology & Pathogenesis 1 - CQ-5G MWF van den Hoogen
14.00-15.30 ICK-HK ICK toets, EV en NB (H-819) ICK Externe ruimte J. de Jonge
14.00-16.00 NB1022 HC Genetics HC 36 J.A.F. Marteijn
14.00-18.00 Co-HAG CO-1 Co-schap onderwijs VO 24, 26 FMPB Visser , MCGA Steentjes
14.00-18.00 Co-HAG CO-3 Co-schap onderwijs VO 29, 30 A.S. Pameijer
14.00-18.00 Co-HAG CO-5 Co-schap onderwijs VO 38, 21 APJM van den Hurk
14.30-15.30 MAIG4 PD.5 Patientdemonstratie PD CO.1701 - CO.1706 39 M.M.L. Kho, C.A.M. Schurink
15.00-16.00 AOO Pathology & Pathogenesis 1 - CQ-5G MWF van den Hoogen
15.00-17.00 SPS Kwaliteitsgroep Sed. Prakt. Spec - 6
15.30-16.30 BLOK BLOK - 39
15.30-17.00 NB5030 Writing a project proposal 1+2 WC 20 W.M. Baarends
15.30-17.00 ANO bezoek architecten - 35
15.30-17.15 NIHES CC02 - 22, COO-3
15.30-22.00 BLOK BLOK - COO-6
15.45-17.45 BA1A4 VO.1 Anatomie van de hersenen VO 11, 12, 13, 14, 15 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
15.45-17.45 BA1A4 VO.3 Hersenzenuwen VO 31, 32, 33, 34, 35 31 J.C. Holstege
15.45-17.45 BA1CV CV.1 Inhaal Gespreksvaardigheden 1 VO BA1 1 S Redeker
15.45-17.45 BA2SW SW.4 Inhaal Samenwerken 4 VO BA2 2 M Hermus
16.00-22.00 BLOK BLOK - 5
16.30-17.30 MAIG4 RB Nabespreken EBM Oefencasus (verpl) RB CO.1701 - CO.1706 39 P.W. Moorman
17.00-22.00 BLOK BLOK - 13, 25, 32, 35
17.30-22.00 BLOK BLOK - 39
18.00-20.00 BA1A4 VO.1 Anatomie van de hersenen VO 26, 27, 28, 29, 30 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
18.00-20.00 BA1A4 VO.3 Hersenzenuwen VO 36, 37, 38, 39, 40 31 J.C. Holstege
18.59-23.59 ICK-HAG Beoordeling Portfolio Scope 8a CO16.12 ZO WME Rol
19.59-21.59 MAIG4 ZO.KR6 Voorb KR 2elijn: Protein/hematol ZO CO.1701 - CO.1706 R. Zietse
19.59-23.59 MA1A2 ZO.2 Meervoudige regessie methoden ZO MA1A D. Rizopoulos
20.59-22.59 BA1A4 ZO.5 De actiepotentiaal ZO BA1 J.G.G. Borst
20.59-22.59 BA2A5 ZO.2 Typeren, graderen & stageren v kanker ZO BA2 FJ van Kemenade, C.J. Vissers
21.59-23.59 MAIG4 ZO.KR5 Voorb KR 2e lijn: Koorts bij imm. patien ZO CO.1701 - CO.1706 R. Zietse, C.A.M. Schurink

Week 39 za 30-09-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
19.59-21.59 MAIG4 ZO.9 Opdr.beschr voorb Ethiek-clubs+Oefcasus ZO CO.1701 - CO.1706 J.G.M. Aartsen

Week 39 zo 01-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
09.00-17.00 EVENT Weekendschool - 2, 3, 4, 5, 6, 13, 14

Week 40 ma 02-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-09.00 BLOK BLOK - LE van Hoogdalem
08.00-09.00 BLOK BLOK - 5, 35, COO-6
08.00-11.45 BLOK BLOK - 39
08.00-12.00 SPS Sedatie Praktijk Specialist - PKV-KA
08.00-17.00 BLOK BLOK - 32
08.00-17.00 MA-O 17SOA+AM BVP - CQ-U
08.00-17.00 MA-O 15SOA Urologie & KNO hoog complex - 33
08.00-17.00 MA-O 17MAM Locoregionaal - 34
08.00-17.00 MA-O 16MAM POS - 37
08.00-18.30 IAZ Herkennen Vitaal Bedreigde Patient - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-5
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-1B, CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A, 13, 25
08.00-22.00 BLOK BLOK - G.H.M. Leunissen
08.15-17.00 MAIG5 Stage Radiologie (verpl) - CO.1705
08.30-09.00 BLOK BLOK - D Uygun
08.30-09.15 BA1A5 RB.1 IC/RB RB BA1 CO-1/2 J.G.G. Borst, J.C. Holstege
08.30-09.30 MA1PKV APC.7b Nabespreking Consult bij oudere patient VO CO.1701 - CO.1702 PKV-D J. Damen
08.30-10.30 BA2A5 VO.1 Pract path: diagnose & stadiumbep kanker VO 26, 27, 28, 29, 30 COO-5 M Doukas, C.J. Vissers
08.30-10.30 MA1A2 VO.2 Statistiek opgaven II VO 01 31 D. Rizopoulos
08.30-10.30 MA1A2 VO.3 Medische Ethische Toetsing VO 02 CQ-1A J.G.M. Aartsen
08.30-10.30 KT2901 KTA2 Cardiale Patient VO KT2901.01 PKV-A HG Rijksen
08.30-10.30 KT2901 KTA2 Cardiale Patient VO KT2901.02 PKV-C EE Plouvier
08.30-12.30 ICK-DKO Oogheelkunde ICK CQ-5G
08.30-13.30 BLOK BLOK - CS Ramsaran
08.30-16.00 MA-O MA-O - Cataract - Lokaal-A, Lokaal-B
08.30-17.00 IAZ NTX - 6
08.30-17.00 PAL Mrt'17 Palliatieve Zorg verpleegkundige - Lokaal-15
08.30-17.00 RDL S-17 BVP - Lokaal-2
08.45-10.30 NB4050 HC Computional Modeling and Dynamic Systems HC CQ-1Db MJ Negrello , C. Strydis
08.45-12.45 MIN_MOC HC The mystery of creation MINOR 3
09.00-10.00 ICK-PSY Ingangstoets psychiatrie ICK COO-6 E.M. Pluijms
09.00-10.30 MNEU-1_14, MNEU-3_14 Labtalks - MNEU 36
09.00-11.00 MIN_BRIP Biomedical Research in practice MINOR 4
09.00-12.00 ICK-IG Introductie/herhalen LO ICK PKV-E MHE Elbers
09.00-12.00 MIN_IG De interne geneeskunde MINOR 72
09.00-12.00 MIN_KO HC Kinderoncologie Hematologie MINOR CQ-1Da
09.00-12.30 MIN_EG HC Ethiek in de gezondheidszorg MINOR 5
09.00-12.30 MIN_SG Spoedeisende Geneeskunde MINOR Lokaal-12, Lokaal-14
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 1e jaar B - 26
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 2e jaar B - 30
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 3e jaar B - 38
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 1e jaar A - 14
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 2e Jaar A - 15
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 3e jaar A - 20
09.00-16.30 ANO Introductiebijeenkomst - 35
09.00-17.00 REV Onderwijs co-assistenten VO 29 H.J. Stam
09.00-17.00 ICK-VV ICK Verloskunde&Gynaecologie (Sh-3704) ICK Externe ruimte I. Schipper
09.15-10.30 ONCO Febr'17 Oncologie verpleegkundige - 22
09.30-10.15 BA1A5 HC.2 Embryologie: ontwikk bewegingsapparaat HC BA1 CO-1/2 D. Jaarsma
10.00-12.00 ICK-PSY Psych onderz & classificatie (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
10.00-13.15 BLOK BLOK - COO-6
10.00-15.30 NIHES CC02 - Querido zaal
10.00-22.00 BLOK BLOK - J. Damen
10.30-11.15 BA1A5 HC.3 Spiercontractie HC BA1 CO-1/2 J.G.G. Borst
10.30-17.00 ONCO Febr'17 Oncologie verpleegkundige - Lokaal-3
10.45-12.30 NB4050 WC Computional Modeling and Dynamic Systems WC CQ-1Db MJ Negrello , C. Strydis
10.45-12.45 BA2A5 VO.1 Pract path: diagnose & stadiumbep kanker VO 11, 12, 13, 14, 15, 32 COO-5 M Doukas, C.J. Vissers
10.45-12.45 BA2KOP Klinisch Obductie Practicum Bachelor 2 VO 29, 30 C-034 J.M. Kros
10.45-12.45 MA1A2 VO.3 Medische Ethische Toetsing VO 03 CQ-1A J.G.M. Aartsen
10.45-12.45 MIN_GM Genetica in de Maatschappij MINOR Lokaal-16
10.45-12.45 KT2901 KTA2 Cardiale Patient VO KT2901.03 PKV-B HG Rijksen
10.45-12.45 KT2901 KTA2 Cardiale Patient VO KT2901.04 PKV-C EE Plouvier
10.45-15.00 MScMM Exam Development Biology - 36
11.30-12.15 BA1A5 HC.4 Vorm en functie: histologie spierweefsel HC BA1 CO-1/2 W.A. Dik
11.30-13.00 ANO Seminar MGZ - CO-3
11.45-13.00 HAOPL Lunchreferaat - 39
12.15-18.30 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
12.30-13.30 MIN_KO HC Kinderoncologie Hematologie MINOR 22
12.30-14.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 36 9 KA Overbeek
12.30-17.00 SPS Sedatie Praktijk Specialist - 5
12.45-13.45 KT2301 RB Responsiebijeenkomst (C-113) RB KT2301 J.F. Veenland
13.00-15.00 ICK-IG Farmacie van voorschrijven tot toedienen ICK 1 N.G.M. Hunfeld
13.00-15.00 ICK-PSY Psychiatrisch onderzoek (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
13.00-16.30 MNEU-2_16A Neuro-informatics 2 - EE-1473
13.00-17.15 MIN_MOC VO.1 The mystery of creation MINOR CQ-F1
13.00-17.15 MIN_MOC VO.1 The mystery of creation MINOR 7
13.00-18.00 MIN_HHH, MIN_RHH HC Oncologie / hoofd hals MINOR CQ-1A
13.30-15.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 33 2 AHE van Beeck
13.30-15.30 BA1A5 VO.4 Anatomie van hoofd en hals VO 01, 02, 03, 04, 05 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
13.30-15.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 15 11 D Lo Fo Wong
13.30-15.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 25 8 M Hermus
13.30-15.30 BA2CV CV.25 Medische technieken 3 - longen VO 27 PKV-D HG Rijksen
13.30-15.30 MA1A2 VO.2 Statistiek opgaven II VO 02 31 D. Rizopoulos
13.30-15.30 MIN_GM Genetica in de Maatschappij MINOR 3
13.30-16.00 MIN_SG Spoedeisende Geneeskunde MINOR 24
13.30-16.30 ICK-DKO KNO inleiding (D-142) ICK Externe ruimte R.M. Metselaar
13.30-16.30 MIN_RS Revalidatie en sport MINOR COO-6
14.00-15.30 IO Praktijkbegeleidersoverleg - 26
14.00-18.00 Skills Oefenen onder begeleiding - CQ-3B
14.30-16.30 KT2901 WG.2 Inhaal Acute Geneeskunde ABCDE VO KT2901 CQ-1C MME Wijffels
15.00-17.00 ICK-PSY Scope 4a Psychiatrie (verpl) SCOPE 16_50a, 16_50b 1, 2 AHE van Beeck
15.15-17.15 NB1022 HC Genetics HC 36 W.J. Lans
15.30-17.15 NIHES CC02 - 22, COO-3
15.30-22.00 BLOK BLOK - 39
15.45-17.45 BA1A5 VO.4 Anatomie van hoofd en hals VO 31, 32, 33, 34, 35 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
15.45-17.45 BA2A5 VO.2 Acad red & schrijven2(inschr Sin Online) VO BA2 3, 4 J.G.M. Aartsen, J Specker
15.45-17.45 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 01 8 M Hermus
15.45-17.45 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 03 11 D Lo Fo Wong
15.45-17.45 BA2CV CV.24 Inh. Medische technieken 2 - Hoofd/hals VO BA2 PKV-B EE Plouvier
16.00-18.00 ICK-HAG Scope 8a HAG (verpl) SCOPE 16_10a, 16_10b 9 R. de Jongh
16.00-18.00 MAIG5 WJC Witte Jas Ceremonie. - CO.1701 - CO.1706
16.30-22.00 BLOK BLOK - 35
16.45-22.00 BLOK BLOK - COO-6
17.00-22.00 BLOK BLOK - 5, 32, 33, 34
18.00-20.30 Skills Module hechten en knopen - PKV-A
18.00-21.00 AST Avicenna - 20
18.30-21.30 ANO Informatieavond Schisisteam - CO-1, Foyer-C
18.45-21.30 AST Co-raad - 2
19.00-19.05 MAIG5 ZO.G Geneesmiddel van de week ZO CO.1701 - CO.1706 F van Rosse
19.06-20.59 MAIG5 ZO.KR7 Voorb KR 2elijn: Bleek ZO CO.1701 - CO.1706 F.A.L.M. Eskens, H.J. Metselaar, R.A. de Man
19.30-22.00 ANO Voorlichtingsavond IVF - Querido zaal, Foyer-Q
19.59-22.59 BA2A5 ZO.3 Coloncarcinoma: Vogelsteinmodel ZO BA2 W.N.M. Dinjens
20.59-22.59 MAIG5 ZO.KR8 Voorb KR 2e lijn: Icterus ZO CO.1701 - CO.1706 F.A.L.M. Eskens, H.J. Metselaar, R.A. de Man
21.59-23.59 MA1A2 ZO.3 Observationele studies ZO MA1A M.A. Ikram, J.G.M. Aartsen, K. Tromp

Week 40 di 03-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-09.30 BLOK BLOK - 25
08.00-09.45 BLOK BLOK - 5
08.00-11.45 BLOK BLOK - CQ-1B
08.00-12.00 BLOK BLOK - 32
08.00-12.00 BLOK BLOK - 35
08.00-12.30 IAZ Daniel den Hoed - BLS H - Lokaal-4, Lokaal-7
08.00-12.30 IAZ Daniel den Hoed - BHV - Lokaal-9
08.00-12.45 MIN_HHH, MIN_RHH VO Journal club MINOR Lokaal-16
08.00-13.00 MA-O 17MAM Locoregionaal - 22
08.00-17.00 MA-O 17SOA+AM BVP - CQ-U
08.00-17.00 MA-O 15SOA Urologie & KNO hoog complex - 33
08.00-17.00 MA-O 16MAM POS - 37
08.00-17.45 BLOK BLOK - LE van Hoogdalem
08.00-22.00 BLOK Beeck - AHE van Beeck
08.00-22.00 BLOK BLOK - COO-6, CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A, 34
08.00-22.00 BLOK BLOK - CS Ramsaran
08.30-09.15 BA1A5 HC.5 Anatomie bewegingsapp: alg inleiding HC BA1 CO-1/2 T.J.H. Ruigrok
08.30-09.30 MAIG5 VO.1 KR 2e lijn: Bleek/Icterus (verpl) VO CO.1701 - CO.1702 1 H.J. Metselaar, F.A.L.M. Eskens
08.30-09.30 MA1PKV APC.7b Nabespreking Consult bij oudere patient VO CO.1703 - CO.1704 PKV-E EE Plouvier
08.30-09.30 MA1PKV APC.7b Nabespreking Consult bij oudere patient VO CO.1705 - CO.1706 PKV-C MA Pellikaan-van der Veer
08.30-10.10 MA-O Operatiemedewerker Cataractchir. - 12
08.30-10.30 BA2A5 VO.1 Pract path: diagnose & stadiumbep kanker VO 21, 22, 23, 24, 25 COO-5 M Doukas, C.J. Vissers
08.30-10.30 BA2A5 VO.2 Acad red & schrijven2(inschr Sin Online) VO BA2 3, 4 J.G.M. Aartsen, J Specker
08.30-10.30 KT1901 WG.2 Inhaalwerkgroep Acute Geneeskunde VO KT1901 CQ-1C MME Wijffels
08.30-10.30 AOO EUC-MA.2 Cardiale Patient EUC PKV-A+PKV-KA JGM Kievit
08.30-11.30 ICK-IG APC deel a ICK PKV-B+PKV-KB G.H.M. Leunissen
08.30-12.15 EDU Projectmatig werken Scrum - Lokaal-2
08.30-13.15 BA1A5 Opb. Bewegingssturing OPB EE-1473 J.N. van der Geest
08.30-16.00 Skills PACU - Lokaal-5, Lokaal-C
08.30-16.00 MA-O MA-O - Cataract - Lokaal-A, Lokaal-B
08.30-16.45 BLOK BLOK - 13
08.30-16.45 EDU Dialoog - 2
08.30-17.00 IAZ BIAZ 7 - 31
08.30-17.00 IAZ Spijsvertering 42 - 11
08.30-17.00 IAZ NTX - 6
08.30-17.00 IAZ BIAZ 07 - Inleiding - Lokaal-10, Lokaal-12, Lokaal-14
08.30-17.00 OG Okt'17 Obstetrie- & Kinderverpleegkundige - 39
08.30-17.00 ONCO Febr'17 Oncologie verpleegkundige - 23
08.30-17.00 PAL Mrt'17 Palliatieve Zorg verpleegkundige - Lokaal-3
08.30-17.00 RDL S-17 BVP - 15
08.30-22.00 BLOK BLOK - D Uygun
08.45-12.45 MIN_MOC HC The mystery of creation MINOR CQ-F1
09.00-11.00 ICK-PSY Psychosen (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
09.00-11.00 ICK-VV Scope 6a Gynaecologie (verpl) SCOPE 16_36a, 16_36b 7, 8 M.S. Visser
09.00-12.00 ICK-DKO KNO inleiding ICK CQ-5G, PKV-D R.M. Metselaar
09.00-15.00 MIN_EG HC Ethiek in de gezondheidszorg MINOR CQ-1A
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 20
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 21
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 24
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 26
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 27
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 29
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 30
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 38
09.00-16.30 PROM Cursus Scientific English - 28
09.00-17.00 RTL Theorie SH 5ABR - Lokaal-15
09.30-10.15 BA1A5 HC.6 Anatomie hoofd- hals HC BA1 CO-1/2 T.J.H. Ruigrok
09.30-10.30 MAIG5 VO.1 KR 2e lijn: Bleek/Icterus (verpl) VO CO.1703 - CO.1704 1 H.J. Metselaar, F.A.L.M. Eskens
09.30-10.30 MIN_KO HC Kinderoncologie Hematologie MINOR CQ-B
09.30-10.30 KT2301 HC Dementie HC KT2301 CQ-1Da/b Smits
09.30-11.00 MAIG5 VO.2 Klinische les Oncogenetica (verpl) VO CO.1701 - CO.1702 25 F. Petrij
09.30-12.30 MIN_MPP VO Onderwijsgroep 3.01 - casus 5 MINOR 9 R. de Jongh
09.30-12.30 MIN_MPP VO Onderwijsgroep 3.02 - casus 5 MINOR 10 WME Rol
09.30-12.30 EDU Centraal veneuze katheter + Infratrachea - Lokaal-11
09.30-12.30 EDU EDU - Tracheostoma - Lokaal-D
09.45-11.00 MIN_BRIP Biomedical Research in practice MINOR 5
10.00-12.00 ANO Boeking via Servicedesk - 14
10.00-15.30 NIHES CC02 - CO-4
10.00-16.00 MIN_GM Genetica in de Maatschappij MINOR CQ-A
10.30-11.15 BA1A5 HC.7 Embryogenese hoofd-hals HC BA1 CO-1/2 D. Jaarsma
10.30-11.30 KT2301 HC Beeldvorming voor dementie HC KT2301 CQ-1Da/b Smits
10.45-11.45 MAIG5 VO.1 KR 2e lijn: Bleek/Icterus (verpl) VO CO.1705 - CO.1706 1 H.J. Metselaar, F.A.L.M. Eskens
10.45-11.45 MIN_KO HC Kinderoncologie Hematologie MINOR CQ-B
10.45-12.45 BA2A5 VO.1 Pract path: diagnose & stadiumbep kanker VO 01, 02, 03, 04, 05 COO-5 M Doukas, C.J. Vissers
10.45-12.45 BA2A5 VO.2 Acad red & schrijven2(inschr Sin Online) VO BA2 3, 4 J.G.M. Aartsen, J Specker
10.45-12.45 MA1A2 VO.2 Statistiek opgaven II VO 03 36 D. Rizopoulos
10.45-12.45 KT1901 WG.3 Inhaalwerkgroep Acute Geneeskunde VO KT1901 CQ-1C MME Wijffels
10.45-12.45 AOO EUC-MA.2 Cardiale Patient EUC PKV-A+PKV-KA JGM Kievit
11.00-12.00 MIN_BRIP Biomedical Research in practice MINOR 5
11.15-12.15 ICK-PSY Medicatietrouw (DP-0439) ICK Externe ruimte N.G.M. Hunfeld
11.15-12.45 MAIG5 VO.2 Klinische les Oncogenetica (verpl) VO CO.1703 - CO.1704 25 F. Petrij
11.30-12.15 BA1A5 HC.8 Anatomie bewegingsapp romp & axia skelet HC BA1 CO-1/2 G.J. Kleinrensink
11.30-12.30 KT2301 HC Quantificatie van beelden HC KT2301 CQ-1Da/b W.J. Niessen
11.30-18.00 ICK-VV Pr. vaardig. tr. & attitudevorm. met DGO ICK PKV-D9, PKV-D10 AJE van Breukelen, BPM de Keyzer
11.45-13.15 ICK-IG Scope 1a Interne Geneeskunde (verpl) SCOPE 17_38a, 17_38b CQ-1B D Lo Fo Wong
12.00-12.30 BLOK BLOK - 5
12.00-13.00 MIN_KO HC Kinderoncologie Hematologie MINOR CQ-B
12.00-15.00 RTL SH voor SEH - 32
12.00-15.30 MIN_O HC Orgaantransplantatie MINOR 35
12.30-13.15 BA1A5 HC.9 Anatomie bewegingsapp extremiteiten HC BA1 CO-1/2 T.J.H. Ruigrok
12.30-13.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
12.30-15.00 EDU VBH Thoraxdrainage - Lokaal-2
12.30-16.00 EDU Poortkatheter + thoraxdrainage - Lokaal-D
12.30-17.00 BKO Tentamenvragen maken - 1
12.30-22.00 AOO Promotie - Professoren vergaderkamer
12.45-13.30 BLOK BLOK - 25
12.45-16.45 EDU Projectmatig werken Scrum - 10
13.00-14.00 ICK-DKO Dermatologie Inleiding ICK CQ-5G P.K. Dikrama, C van Montfrans
13.00-14.00 IAZ Minor Sport Tramatische Orthopedie - Lokaal-9
13.00-15.00 ICK-PSY Stemmingsstoornissen (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
13.00-15.00 KT2301 PR Beeldverwerking PR KT2301.01 - KT2301.04 22 J.F. Veenland
13.00-15.30 RTL Medische beeldvorming SEH - Lokaal-16
13.00-16.00 MIN_AIC HC Anesthesiologie en intensive care MINOR CQ-B
13.00-17.00 MNEU-1_2 Neural signaling 3 - MNEU 5
13.00-17.00 EDU Hoe ontwkkel ik een business case - 9
13.00-17.00 MA-O 17MAM Locoregionaal - CQ-1Db
13.00-17.15 MIN_MOC VO.2 The mystery of creation MINOR CQ-F1
13.00-17.15 MIN_MOC VO.2 The mystery of creation MINOR 8
13.00-18.00 MIN_HHH, MIN_RHH HC Orbita oog reconstructies MINOR CQ-1Da
13.15-22.00 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
13.30-15.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 22 7 A. Beerthuizen
13.30-15.00 MAIG5 VO.2 Klinische les Oncogenetica (verpl) VO CO.1705 - CO.1706 25 F. Petrij
13.30-15.30 BA1A5 VO.1 Bewegingsapp: spiergroepen en spieren VO 16, 17, 18, 19, 20 SNIJ-2, SNIJ-3 G.J. Kleinrensink
13.30-15.30 BA1A5 VO.3-DIGIMIC Histologie spierweefsel VO 31, 32, 33, 34, 35 COO-5 R.A. Brooimans, M van Meurs, J van Langelaar, HG Huizinga, P Spantidea
13.30-15.30 BA2A5 VO.2 Acad red & schrijven2(inschr Sin Online) VO BA2 3, 4 J.G.M. Aartsen, J Specker
13.30-15.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 09 CQ-1B D Lo Fo Wong
13.30-15.30 MA1A2 VO.1 SPSS practicum VO 03 COO-3 D. Rizopoulos
13.30-15.30 AOO Promotie Dr. J Bommele - Querido zaal, Foyer-Q
13.30-22.00 BLOK BLOK - JGM Kievit
13.45-15.45 ICK-IG Urologie ICK PKV-D G.R. Dohle
14.00-15.00 MIN_KO HC Kinderoncologie Hematologie MINOR 36
14.00-15.30 ICK-DKO Flebologie ICK CQ-5G SAS Hamann, C van Montfrans
14.00-18.00 Skills Oefenen onder begeleiding - CQ-3B
15.00-22.00 BLOK BLOK - 25, 32
15.15-16.15 ICK-PSY Farmacie-TDM (DP-0439) ICK Externe ruimte N.G.M. Hunfeld
15.15-17.15 KT2301 PR Beeldverwerking PR KT2301.05 - KT2301.08 22 J.F. Veenland
15.30-16.30 ICK-DKO Erythematosquameuze Dermatosen ICK CQ-5G M.B.A. van Doorn
15.30-17.15 NIHES CC02 - COO-3, COO-5
15.30-17.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
15.30-22.00 BLOK BLOK - 35
15.45-17.15 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 37 CQ-1B D Lo Fo Wong
15.45-17.45 BA1A5 VO.4 Anatomie van hoofd en hals VO 26, 27, 28, 29, 30 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
15.45-17.45 BA2A5 VO.2 Acad red & schrijven2(inschr Sin Online) VO BA2 3, 4 J.G.M. Aartsen, J Specker
15.45-17.45 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 13 12 L van Raalten-Ben Salah
16.00-18.00 IAZ BLS - H - Inwendige Geneeskunde - Lokaal-11, Lokaal-4
16.00-21.30 IAZ ABCDE/BLS - Heelkunde - Lokaal-5, Lokaal-7
16.30-19.00 ANO Vergadering Dermatologie - CQ-5G
16.45-22.00 BLOK BLOK - 13
17.00-22.00 AST IFMSA-Rotterdam - 31
17.00-22.00 AST IFMSA-Rotterdam - 1, 2, 7
17.00-22.00 BLOK BLOK - 33, 39
17.15-22.00 BLOK BLOK - CQ-1B
17.30-19.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
17.30-22.00 BLOK BLOK - 5
18.00-19.30 Skills Module Blaascatheterisatie - PKV-A
18.00-20.00 BA1A5 VO.4 Anatomie van hoofd en hals VO 36, 37, 38, 39, 40 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
18.15-20.15 ANO Plenair OOR ZWN - 20
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - CQ-U, CQ-F1, Lokaal-2, Lokaal-3, Lokaal-15, Lokaal-16
19.59-20.59 MAIG5 ZO.3 Chronische hepatitis C ZO CO.1701 - CO.1706 R.J. de Knegt
19.59-22.59 BA1A5 ZO.1 (On)mogelijkheden vh bewegingsapparaat ZO BA1 T.J.H. Ruigrok
20.59-22.59 MAIG5 ZO.4 Levercirrose ZO CO.1701 - CO.1706 H.J. Metselaar
21.59-23.59 BA2A5 ZO.4 Mammacarcinoma: E-cadherine ZO BA2 W.N.M. Dinjens

Week 40 wo 04-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-09.00 BLOK BLOK - LE van Hoogdalem
08.00-09.00 BLOK BLOK - 13
08.00-09.00 BLOK BLOK - 35
08.00-09.15 ICK-IG Medische veilig handelen ICK PKV-A
08.00-09.30 BLOK BLOK - 32
08.00-10.30 BLOK BLOK - 5
08.00-11.15 MA-O 17 M AM Locoregionaal - Lokaal-14 Renata
08.00-13.00 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
08.00-13.00 MA-O 17MAM Locoregionaal - CQ-5G
08.00-17.00 MA-O 17SOA+AM BVP - CQ-U
08.00-17.00 MA-O 15SOA Urologie & KNO hoog complex - 33
08.00-17.00 MA-O 16MAM POS - 37
08.00-17.00 MA-O ABCDE scenariotraining 17 SAM - Lokaal-10, Lokaal-11
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-1B, 34, 25
08.30-09.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 05 10 LDF Venderbos
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 17 CQ-3A T.E.A. Geeraedts
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 18 CQ-3C M.J.J.E. van Driel
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 19 CQ-4A ES van Marion, ALF van der Kooi
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 23 2 ARM Huiskens
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 24 CQ-5A A. van t Spijker
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 28 CQ-5F WJ Mandemakers
08.30-10.30 BA1A5 VO.1 Bewegingsapp: spiergroepen en spieren VO 06, 07, 08, 09, 10 SNIJ-2, SNIJ-3 G.J. Kleinrensink
08.30-10.30 BA1A5 VO.3-DIGIMIC Histologie spierweefsel VO 11, 12, 13, 14, 15 COO-5 R.A. Brooimans, M.A. Versnel, CJ Stairiker, HG Huizinga, P Spantidea
08.30-10.30 BA2A5 VO.1 Pract path: diagnose & stadiumbep kanker VO 06, 07, 08, 09, 10, 31 COO-3 M Doukas, C.J. Vissers
08.30-10.30 BA2A5 VO.2 Acad red & schrijven2(inschr Sin Online) VO BA2 3, 4 J.G.M. Aartsen, J Specker
08.30-10.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 16 12 JAB Hopman
08.30-10.30 RTL, RDL S-17 MBR - 72
08.30-11.20 WV_WC Nov'16 Wondverpleegkundige - COO-6
08.30-16.00 MA-O MA-O - Cataract - Lokaal-A Frans
08.30-17.00 IAZ BIAZ 8 - 39
08.30-17.00 IAZ Anesthesie - Lokaal-3
08.30-17.00 IAZ Straling 5R-SEH - 15
08.30-17.00 IAZ Urinewegen 46 - 28
08.30-17.00 IAZ NTX - Lokaal-15
08.30-17.00 IAZ Assessment Groene Hart Ziekenhuis - Lokaal-C
08.30-17.00 OG Okt'17 Obstetrie- & Kinderverpleegkundige - 22
08.30-17.00 ONCO Febr'17 Oncologie verpleegkundige - Lokaal-2
08.30-17.00 PAL Mrt'17 Palliatieve Zorg verpleegkundige - 14
08.30-17.00 SCH MDL voor verpleegkundige - 6
08.30-17.00 MA-O MA-O 17 M AM locoregionaal - Lokaal-B Renata
08.30-17.00 MA-O Cataract - Lokaal-5, Lokaal-7 Frans
08.30-17.00 RDL S-17 BVP - Lokaal-16
08.30-20.00 IAZ Huisartsgeneeske - Lokaal-6
08.30-22.00 AOO Promotie - Professoren vergaderkamer
08.30-22.00 BLOK BLOK - D Uygun
08.45-12.45 MIN_MOC HC The mystery of creation MINOR CQ-1Da
09.00-10.30 NB1031 TT Presentations 3 groups TT-NB-BA 35 C.L. Wyman, A Sidhu
09.00-11.00 ANO Vervolgtraining - 7, 9
09.00-11.45 NB4100 HC Nuclear Architecture HC 20 KS Wendt
09.00-12.00 ICK-PSY Persoonlijkheidsstoornissen (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
09.00-12.30 MIN_SG Spoedeisende Geneeskunde MINOR 13
09.00-13.30 MIN_KO HC Kinderoncologie Hematologie MINOR 31
09.00-15.00 ICK-VV ICK Verloskunde&Gynaecologie (Sh-3704) ICK Externe ruimte I. Schipper
09.30-10.30 MAIG5 IWC.3 Bespr. ZO.5 (IG.5-verpl) IWC CO.1704 - CO.1706 CQ-B R.A. de Man, H.J. Metselaar
09.30-11.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
09.30-12.00 ICK-IG Scope 1b Interne Geneeskunde (verpl) SCOPE 17_38a, 17_38b 32 D Lo Fo Wong
10.00-10.45 BLOK BLOK - CQ-3A, CQ-5A
10.00-15.30 MIN_O HC Orgaantransplantatie MINOR CQ-A
10.00-16.00 MIN_AIC VO Anesthesiologie en intensive care MINOR CQ-1A
10.30-12.30 MIN_MPP HC College 5 (Groep 3.01-3.02) MINOR CQ-1Db S.Y. Ismail
10.30-13.00 NB1031 TT Presentations 3 groups TT-NB-BA 36, 35 C.L. Wyman, A Sidhu
10.30-17.00 WV_WC Nov'16 Wondverpleegkundige - 5
10.45-11.45 MAIG5 IWC.3 Bespr. ZO.5 (IG.5-verpl) IWC CO.1701 - CO.1703 CQ-B R.A. de Man, H.J. Metselaar
10.45-12.15 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 01 8 S.G. Heil
10.45-12.15 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 02 10 LE Swart
10.45-12.15 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 03 CQ-3A NH van Mil
10.45-12.15 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 04 CQ-3C CGF van Lanschot
10.45-12.15 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 09 CQ-4A CT Favoccia
10.45-12.15 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 10 CQ-5A L Angus
10.45-12.45 BA1A5 VO.1 Bewegingsapp: spiergroepen en spieren VO 11, 12, 13, 14, 15 SNIJ-2, SNIJ-3 G.J. Kleinrensink
10.45-12.45 BA1A5 VO.3-DIGIMIC Histologie spierweefsel VO 26, 27, 28, 29, 30 COO-5 R.A. Brooimans, RC Klop, CJ Stairiker, HG Huizinga, P Spantidea
10.45-12.45 BA2A5 VO.2 Acad red & schrijven2(inschr Sin Online) VO BA2 3, 4 J.G.M. Aartsen, J Specker
10.45-12.45 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 05 12 AHE van Beeck
10.45-12.45 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 06 11 CS Ramsaran
10.45-12.45 BA2CV CV.25 Medische technieken 3 - longen VO 21 PKV-A G.H.M. Leunissen
11.00-13.00 ICK-DKO Scope 7a DKO (verpl) SCOPE 16_26a, 16_26b, 16_28a 1, 2, 7 A. van t Spijker, R. de Jongh
11.30-13.00 IAZ Minoronderwijs - Anesthesiologie - Lokaal-14
11.30-13.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
11.30-22.00 BLOK BLOK - COO-6
12.00-12.15 ICK-IG Instructie gebruik Epass ICK 32 M. Doets
12.15-13.30 BLOK BLOK - CQ-5A
12.15-22.00 BLOK BLOK - CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A
12.30-14.00 BLOK BLOK - 32
12.30-16.30 MIN_IG De interne geneeskunde MINOR CQ-1Db
12.30-22.00 BLOK BLOK - 13
12.45-13.45 MIN_MPP VO Researchbespreking 5 (Groep 3.01-3.02) MINOR 3 S.Y. Ismail
12.45-15.15 BA2JC, BA2A6 Journal Club VO 23, 24 CQ-F1 J.F. Veenland
13.00-15.00 ICK-IG Cardiologie ICK PKV-D, PKV-D11 (Harvey) OC Manintveld, M. Michels
13.00-15.00 ICK-PSY Delier/somatoforme stoornis (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
13.00-16.00 HAOPL Kenniscafe - CO-1
13.00-16.30 MNEU-1_2 Neural signaling 4 - MNEU 72
13.00-16.30 IAZ IAZ - Lokaal-14
13.00-17.00 MA-O 17MAM Locoregionaal - 23
13.00-18.00 MIN_HHH, MIN_RHH HC Oncol reconstructies MINOR CQ-1Da
13.00-22.00 BLOK BLOK - 35
13.15-14.45 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 27 2 RQH Kloos
13.15-17.15 MIN_MOC VO.3 The mystery of creation MINOR 4
13.15-17.15 MIN_MOC VO.3 The mystery of creation MINOR 8
13.30-14.15 MA1A2 IWC.4 Gevaren in studie-opzet IWC MA1A CO-2 M.A. Ikram
13.30-14.30 MAIG5 IWC.2 Bespr. ZO.3 + ZO.4 MDL (verpl) IWC CO.1701 - CO.1703 CQ-B R.A. de Man, H.J. Metselaar
13.30-15.30 BA1A5 VO.2 Bewegingssturing VO 21, 22, 23, 24 EE-1473 J.N. van der Geest
13.30-15.30 BA1A5 VO.3-DIGIMIC Histologie spierweefsel VO 01, 02, 03, 04, 05 COO-5 R.A. Brooimans, W.A. Dik, RC Klop, CJ Stairiker, J van Langelaar
13.30-15.30 BA1A5 VO.4 Anatomie van hoofd en hals VO 11, 12, 13, 14, 15 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
13.30-15.30 BA2CV CV.25 Medische technieken 3 - longen VO 03 PKV-E M Donmez
13.30-15.30 BA2CV CV.25 Medische technieken 3 - longen VO 15 PKV-C A. van der Velden
13.30-15.30 BA2CV CV.25 Medische technieken 3 - longen VO 28 PKV-B EE Plouvier
13.30-15.30 AOO Promotie Dr. S Zeidler - Querido zaal, Foyer-Q
13.30-17.00 MIN_SG Spoedeisende Geneeskunde MINOR CQ-5C, CQ-5D, CQ-5E
13.45-14.30 ICK-DKO Huidtumoren ICK CQ-5G T.E.C. Nijsten, R.R. van den Bos
14.00-15.00 MIN_OS Orthopedische sporttraumatologie MINOR 20
14.00-15.30 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 20 1 CA ten Kate
14.00-15.30 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 25 32 LE van Hoogdalem
14.00-16.00 IO Introductiebijeenkomst - 3
14.00-18.00 Skills Oefenen onder begeleiding - CQ-3B
14.30-15.15 MA1A2 IWC.5 Gevaren in studie-opzet - II IWC MA1A CO-2 M.A. Ikram
14.30-15.30 ICK-DKO Patienten demo (melden bij GK-215) ICK Externe ruimte H.B. Thio, EJ Mendels
14.45-15.45 MAIG5 IWC.2 Bespr. ZO.3 + ZO.4 MDL (verpl) IWC CO.1704 - CO.1706 CQ-B R.A. de Man, H.J. Metselaar
15.00-16.00 MIN_OS Orthopedische sporttraumatologie MINOR 20
15.00-16.00 ANO 2-wekelijks Functioneel Beheer Zorgsuite - CO-3
15.00-16.30 ICK-PSY Praktische psychofarmacologie (DP-0439) ICK Externe ruimte N.G.M. Hunfeld, E.M. Pluijms
15.00-16.30 MScMM Development Biology (in Ee-1024) -
15.00-17.00 ICK-IG RISK Cardiologie acute geneeskunde ICK PKV-D, PKV-D11 (Harvey) OC Manintveld, M. Michels
15.30-16.30 ICK-DKO Auto-immuunziekten ICK CQ-5G E.P. Prens, KR van Straalen
15.30-17.30 AOO Promotie Dr. ME van den Berg - Querido zaal, Foyer-Q
15.30-22.00 BLOK BLOK - 32
15.45-17.45 BA1A5 VO.2 Bewegingssturing VO 25, 26, 27, 28 EE-1473 J.N. van der Geest
15.45-17.45 BA1A5 VO.4 Anatomie van hoofd en hals VO 16, 17, 18, 19, 20 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
15.45-17.45 BA2A5 VO.1 Pract path: diagnose & stadiumbep kanker VO 16, 17, 18, 19, 20 COO-3 M Doukas, C.J. Vissers
15.45-17.45 BA2CV CV.25 Medische technieken 3 - longen VO 11 PKV-A M Donmez
15.45-17.45 BA2CV CV.25 Medische technieken 3 - longen VO 12 PKV-E G.H.M. Leunissen
15.45-17.45 BA2CV CV.25 Medische technieken 3 - longen VO 14 PKV-B EE Plouvier
15.45-17.45 MA1A2 VO.3 Medische Ethische Toetsing VO 01 31 J.G.M. Aartsen
16.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-5A, CO-1, Foyer-C
16.30-17.00 ICK-DKO Acne ICK CQ-5G EJ Mendels, H.B. Thio
17.00-22.00 BLOK BLOK - 5, 33, 39
17.30-19.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
18.00-19.30 Skills Module Venapunctie en Infuusprikken - PKV-A
18.00-21.00 AST Klinische Propedeuse (Nico Kramer) - PKV-B
18.59-22.59 BA1A5 ZO.2 Skeletspierweefsel ZO BA1 A.J.M. Verhoeven, R.A. Brooimans, J. van der Steen
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - Lokaal-2
19.59-21.59 MAIG5 ZO.2 Screening op darmkanker ZO CO.1701 - CO.1706 V.M.C.W. Spaander
20.59-23.59 BA2A5 ZO.5 Lymfogene metastasering ZO BA2 FJ van Kemenade, C.J. Vissers
21.59-22.29 MAIG5 ZO.5 Crohn ZO CO.1701 - CO.1706 C.J. van der Woude, A.C. de Vries

Week 40 do 05-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-09.00 BLOK BLOK - LE van Hoogdalem
08.00-09.00 BLOK BLOK - 5, 35
08.00-14.00 HAOPL Wellicht oplossing voor espressobardrukt - Foyer-C, Foyer-Q
08.00-16.00 BLOK BLOK - COO-6
08.00-16.30 BLOK BLOK - 13
08.00-17.00 BLOK BLOK - 32
08.00-17.00 MA-O 17SOA+AM BVP - CQ-U
08.00-17.00 MA-O 15SOA Urologie & KNO hoog complex - 33
08.00-17.00 MA-O 17MAM Locoregionaal - 34, 25
08.00-17.00 MA-O 16MAM POS - 37
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-1B
08.15-17.00 MAIG5 Stage Radiologie (verpl) - CO.1705
08.30-09.00 BLOK BLOK - D Uygun
08.30-09.15 BA2A5 IC-RB Integratiecollege/Responsiebijeenkomst IC-RB BA2 CO-1/2 W.N.M. Dinjens, FJ van Kemenade
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 06 7 K Wervers
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 08 9 H.J. van de Peppel
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 30 11 F Moerdijk
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 32 28 JAB Hopman
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 38 CQ-3C Y Klaver
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 39 CQ-4A EA Rieff
08.30-10.30 BA1A5 VO.2 Bewegingssturing VO 09, 10, 11, 12 EE-1473 J.N. van der Geest
08.30-10.30 BA1A5 VO.3-DIGIMIC Histologie spierweefsel VO 16, 17, 18, 19, 20 COO-5 M.A. Versnel, RC Klop, CJ Stairiker, J van Langelaar, HG Huizinga
08.30-10.30 BA1A5 VO.4 Anatomie van hoofd en hals VO 21, 22, 23, 24, 25 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
08.30-10.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 29 12 A. Beerthuizen
08.30-10.30 BLOK BLOK - CS Ramsaran
08.30-12.10 OG Okt'17 Obstetrie- & Kinderverpleegkundige - 14, 15
08.30-12.30 HAOPL HAOPL scholingsdag ervaren opleiders - 23
08.30-13.00 IAZ Toetsen IAZ - 36
08.30-15.30 IAZ BIAZ 6 - 39
08.30-15.30 IAZ Huisartsgeneeskunde - Lokaal-5, Lokaal-7
08.30-16.00 MA-O MA-O - Cataract - Lokaal-A, Lokaal-B
08.30-16.30 IAZ BIAZ gr. Sept; Assessment - Lokaal-12, Lokaal-14
08.30-16.45 EDU Train de toetser - 2
08.30-17.00 ANO Training OC-leden - CQ-5C, CQ-5D, CQ-5E
08.30-17.00 IAZ Anesthesie - Lokaal-3
08.30-17.00 IAZ Opvang natte neonaat 124 - Lokaal-2
08.30-17.00 SCH MDL voor verpleegkundige - 6
08.30-17.00 WV_WC Nov'16 Wondverpleegkundige - Lokaal-15
08.30-17.00 RDL S-17 BVP - 3
09.00-11.00 ICK-PSY Angst- en dwangstoornissen (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
09.00-11.00 ICK-VV Vrouwenziekte & Verloslunde zwangerschap ICK 8 L.M. Hanff
09.00-11.00 KT2301 PR Inhaalmogelijkheid Practica PR KT2301.01 - KT2301.08 COO-3 J.F. Veenland
09.00-11.30 ICK-IG Bedside teaching ICK Externe ruimte P.M. van Hagen
09.00-12.30 PROM Cursus Scientific English - 1
09.00-13.30 WV_WC Nov'16 Wondverpleegkundige - 72
09.00-16.00 BLOK BLOK voor HAG ivm banken plaatsen - 10
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 20
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 21
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 24
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 26
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 27
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 29
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 30
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 38
09.00-17.00 HAOPL Bijeenkomst Marcel - 35
09.00-17.00 ANO Boeking via Servicedesk - CQ-A
09.15-12.30 MIN_GM Genetica in de Maatschappij MINOR 5
09.30-10.15 BA2A6 HC.1 Werkingsmechanismen van kankertherapie HC BA2 CO-1/2 M.J.J. van Olofsen-van Acht, P.P. Jansen
09.30-11.00 MIN_EG HC Ethiek in de gezondheidszorg MINOR 4
10.00-11.00 ANO Nederlands lessen - 7
10.00-15.30 NIHES CC02 - Querido zaal
10.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A
10.15-12.30 MIN_KO HC Kinderoncologie Hematologie MINOR 31
10.30-11.15 BA2A6 HC.2 Basale radiobiologie HC BA2 CO-1/2 M.J.J. van Olofsen-van Acht, P.P. Jansen
10.30-11.30 ICK-DKO Soa en infectieziekten ICK CQ-5G SA Pel- Bleuming, K Greveling
10.45-12.45 BA1A5 VO.2 Bewegingssturing VO 01, 02, 03, 04 EE-1473 J.N. van der Geest
10.45-12.45 BA1A5 VO.3-DIGIMIC Histologie spierweefsel VO 21, 22, 23, 24, 25 COO-5 RC Klop, M van Meurs, J van Langelaar, HG Huizinga, P Spantidea
10.45-12.45 BA1A5 VO.4 Anatomie van hoofd en hals VO 06, 07, 08, 09, 10 SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
10.45-12.45 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 12 11 R. de Jongh
10.45-12.45 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 30 12 J.S. Voerman
10.45-12.45 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 39 9 S Redeker
11.00-13.00 ICK-VV Scope 6b Gynaecologie (verpl) SCOPE 16_36a, 16_36b 7 JAB Hopman
11.00-13.00 KT2901 WG.3 Inhaal Acute Geneeskunde ABCDE II VO KT2901 CQ-1C MME Wijffels
11.15-12.15 ICK-PSY Farmacie - toets 2 ICK 22 N.G.M. Hunfeld
11.30-12.15 BA2A6 HC.3 Nieuwe beeldvormingstechnieken, therapie HC BA2 CO-1/2 J.J.M. Teunissen
12.30-16.30 MIN_IG De interne geneeskunde MINOR 23
12.30-16.30 ANO Zwachtelen/ACT - 4
12.30-17.30 ICK-DKO Oogheelkunde ICK CQ-5G
12.45-15.15 BA2JC, BA2A6 Journal Club VO 21, 22 5 P.W. Moorman
12.45-15.15 BA2JC, BA2A6 Journal Club VO 13, 14 15 RK Los
13.00-15.00 ICK-IG Inw. Genk. i/d klinische praktijk ICK 1
13.00-16.00 ICK-PSY Kinder-en Jeugd psychiatrie ICK Externe ruimte P.F.A. de Nijs
13.00-16.30 MIN_BRIP Biomedical Research in practice MINOR 22
13.00-17.00 OG Okt'17 Obstetrie- & Kinderverpleegkundige - 36
13.00-18.00 MIN_HHH, MIN_RHH VO Schedelbasis MINOR Lokaal-16
13.30-14.15 MA1A3 IWC.1 Correlatie en multi regressie meth II IWC MA1A CO-1 L.R. Arends
13.30-15.30 BA1A5 VO.1 Bewegingsapp: spiergroepen en spieren VO 21, 22, 23, 24, 25 SNIJ-2, SNIJ-3 G.J. Kleinrensink
13.30-15.30 BA1A5 VO.2 Bewegingssturing VO 05, 06, 07, 08 EE-1473 J.N. van der Geest
13.30-15.30 BA1A5 VO.3-DIGIMIC Histologie spierweefsel VO 36, 37, 38, 39, 40 COO-5 W.A. Dik, RC Klop, M van Meurs, J van Langelaar, P Spantidea
13.30-15.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 02 11 J.S. Voerman
13.30-15.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 31 12 A. Beerthuizen
13.30-15.30 BA2CV CV.25 Medische technieken 3 - longen VO 06 PKV-B F.B.M. Gan-Creijghton
13.30-15.30 BA2CV CV.25 Medische technieken 3 - longen VO 16 PKV-C A. van der Velden
13.30-15.30 BA2CV CV.25 Medische technieken 3 - longen VO 17 PKV-E M Donmez
13.30-15.30 BA2CV CV.25 Medische technieken 3 - longen VO 19 PKV-D MA Pellikaan-van der Veer
13.30-16.00 MIN_SG Spoedeisende Geneeskunde MINOR Lokaal-10, Lokaal-11
13.30-17.00 ICK-VV ICK Verloskunde&Gynaecologie (Sh-3704) ICK Externe ruimte I. Schipper
14.00-16.00 MIN_MPP VO Workshop 5, (Groep 3.01-3.02) MINOR CQ-1Da S.Y. Ismail
14.00-17.00 HAOPL HAOPL Scholingsdag ervaren opleiders - 72
14.00-17.00 IAZ MDL Scholing VPK ABCDE - Lokaal-4, Lokaal-C, Lokaal-D
14.00-18.00 Skills Oefenen onder begeleiding - CQ-3B
14.30-15.15 MA1A3 IWC.2 Therapie I IWC MA1A CO-1 M.G.M. Hunink
15.00-16.30 ICK-IG Klinische chemie ICK 1 L Erdem
15.00-17.00 HOCL HC jaarklas 2017/2016 - 31
15.15-22.00 BLOK BLOK - 5
15.30-16.15 MA1A3 IWC.2 Therapie II IWC MA1A CO-1 M.G.M. Hunink
15.30-18.00 ANO PIB - Querido zaal, Foyer-Q
15.30-22.00 BLOK BLOK - 39
15.45-17.45 BA1A5 VO.1 Bewegingsapp: spiergroepen en spieren VO 31, 32, 33, 34, 35 SNIJ-2, SNIJ-3 G.J. Kleinrensink
15.45-17.45 BA1A5 VO.2 Bewegingssturing VO 37, 38, 39, 40 EE-1473 J.N. van der Geest
15.45-17.45 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 24 11 LE van Hoogdalem
15.45-17.45 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 12 PKV-A M Donmez
15.45-17.45 BA2CV CV.25 Medische technieken 3 - longen VO 29 PKV-E F.B.M. Gan-Creijghton
15.45-17.45 BA2CV CV.25 Medische technieken 3 - longen VO 30 PKV-C MHE Elbers
15.45-17.45 BA2CV CV.25 Medische technieken 3 - longen VO 31 PKV-D MA Pellikaan-van der Veer
16.00-21.30 IAZ ABCDE/BLS - Heelkunde - Lokaal-5, Lokaal-7
16.30-17.30 MAKNT Mak-toets - COO-3, COO-5, COO-6
16.30-18.00 EDU Opleidersoverleg - 1
16.30-18.30 MA1A3 RB Responsiebijeenkomst RB MA1A CO-1 M.G.M. Hunink, D. Rizopoulos
16.30-21.30 ANO SOLK - 13
17.00-19.00 Skills Toetsen - PKV-KA, PKV-KB
17.00-22.00 BLOK BLOK - 35, 34, 33, 32, 25
17.30-19.30 MAIG2 VO.MA Mammaonderzoek (verpl) VO CO.1703 - CO.1704 PKV-D9, PKV-D10, PKV-B AJE van Breukelen
18.00-22.00 BLOK BLOK - COO-6
18.30-22.00 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
19.59-22.59 BA2A6 ZO.1 Werkingsmechanisme van chemotherapie ZO BA2 D.C. van Gent, M.M. Jaegle
20.59-23.59 MA1A3 ZO.1 Klinisch onderzoek ZO MA1A M.G.M. Hunink
20.59-23.59 MAIG5 ZO.1 Het resectabel oesophaguscarcinoom ZO CO.1701 - CO.1706 F.A.L.M. Eskens
21.30-22.00 BLOK BLOK - 13

Week 40 vr 06-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-09.30 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
08.00-10.30 BLOK BLOK - CQ-1B
08.00-13.00 MA-O 16MAM POS - 37
08.00-17.00 BLOK BLOK - 32
08.00-17.00 MA-O 15SOA Urologie & KNO hoog complex - 33
08.00-17.00 MA-O 17MAM Locoregionaal - 34
08.00-17.15 ANO Vernieuwend Werken ONE - 14
08.00-22.00 BLOK BLOK - LE van Hoogdalem
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-4A, COO-6, 5, 13, 25
08.00-22.00 BLOK BLOK - CAE Kouwenberg
08.00-22.00 BLOK BLOK - CS Ramsaran
08.20-12.00 ICK-DKO ICK-toets KNO/Derma/Oog ICK CQ-5G
08.30-09.00 BLOK BLOK - D Uygun
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 11 9 J.G.M. Aartsen
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 12 10 FM de Man
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 13 12 PAJ Mendelaar
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 15 CQ-3A JB van Brakel
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 in Ee-1024 TB 16 Externe ruimte R.J. Rottier
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 21 CQ-5A KHJM Mol
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 31 CQ-5D JJP Collins
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 34 CQ-5E V. Erasmus
08.30-10.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 35 CQ-5F L van Duijn
08.30-10.30 BA1A5 VO.1 Bewegingsapp: spiergroepen en spieren VO 01, 02, 03, 04, 05 SNIJ-2, SNIJ-3 G.J. Kleinrensink
08.30-10.30 BA1A5 VO.2 Bewegingssturing VO 17, 18, 19, 20 EE-1473 J.N. van der Geest
08.30-10.30 BA1A5 VO.3-DIGIMIC Histologie spierweefsel VO 06, 07, 08, 09, 10 COO-5 W.A. Dik, RC Klop, HG Huizinga, J van Langelaar, P Spantidea
08.30-10.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 28 11 A. van t Spijker
08.30-10.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 33 1 M.S. Visser
08.30-10.30 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 30 PKV-A M Donmez
08.30-10.30 MA1A3 VO.1 Clinical trails VO 02 35 M.G.M. Hunink
08.30-10.30 MA1A3 VO.2 Statistiek opgaven III VO 01 36 D. Rizopoulos
08.30-17.00 ANO Clusteronderwijs - 31
08.30-17.00 IAZ BIAZ 6 - CQ-A
08.30-17.00 IAZ BIAZ 06 - Circulatie - Lokaal-10, Lokaal-11
08.30-17.00 WV_WC Nov'16 Wondverpleegkundige - Lokaal-15
08.30-17.00 RDL S-17 BVP - 3
09.00-10.00 ICK-PSY Wat je altijd had willen weten (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
09.00-10.00 AOO Pathology & Pathogenesis 1 - Lokaal-2 M. Wapenaar
09.00-12.00 ICK-IG Herhalen LO/APC deel b ICK PKV-D, PKV-D9, PKV-D10 J. Damen
09.00-12.00 ICK-VV ICK VV toets en nabespreking (Sh-3704) ICK Externe ruimte I. Schipper
09.00-12.00 Co-HAG CO-2 Co-schap onderwijs VO 20, 24 FMPB Visser , MCGA Steentjes
09.00-12.00 Co-HAG CO-4 Co-schap onderwijs VO 26, 27 A.S. Pameijer
09.15-10.45 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 14 28 PT Vinther
09.30-10.15 BA2A6 HC.4 Curatieve, palliatieve chirur. oncologie HC BA2 CO-1/2 JWA Burger, C. Verhoef
10.00-11.00 AOO Pathology & Pathogenesis 1 - Lokaal-2 M. Wapenaar
10.00-12.00 ICK-PSY Casus pro diagnosi (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
10.00-15.30 NIHES CC02 - Querido zaal
10.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-3A, CQ-3C, CQ-5A
10.30-11.15 BA2A6 HC.5 Nieuwe ontwikkelingen i/d radioth. HC BA2 CO-1/2 M.J.J. van Olofsen-van Acht, P.P. Jansen
10.30-12.00 NB1022 TT Exam 2de deeltoets Genetics TT-NB-BA CQ-1A, CQ-1Da/b, CQ-1B W.J. Lans
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 01
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 02
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 03
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 04
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 05
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 06
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 07
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 08
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 09
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 10
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 11
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 12
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 13
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 14
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 15
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 16
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 17
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 18
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 19
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 20
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 21
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 22
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 23
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 24
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 25
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 26
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 27
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 28
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 29
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 30
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 31
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 32
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 38
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 39
10.45-11.30 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 40
10.45-12.45 BA1A5 VO.2 Bewegingssturing VO 33, 34, 35, 36 EE-1473 J.N. van der Geest
10.45-12.45 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 37 1 S Redeker
10.45-12.45 MA1A3 VO.2 Statistiek opgaven III VO 03 36 D. Rizopoulos
11.00-11.45 AOO Pathology & Pathogenesis 1 - Lokaal-2 K.A.T. Boomars
11.00-13.00 MIN_MPP VO Practicum 5, groep 3.02 MINOR 7 F Vrooman
11.00-13.00 MIN_WOH Tussentoets MINOR COO-3, COO-5
11.15-13.00 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
11.30-13.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 07 2 M.S. Visser
11.30-13.00 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 29 9 HM van West
11.30-13.00 IAZ Minoronderwijs afd. Anesthesiologie - Lokaal-7
11.45-13.15 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 26 10 AMCMJG Lange
12.00-13.00 ICK-VV Intro voor coassistenten EMC (Sh-3432) ICK Externe ruimte I. Schipper
12.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-1B
12.15-13.15 AOO Pathology & Pathogenesis 1 - Lokaal-2 K.A.T. Boomars
12.15-13.30 BLOK BLOK - 39
12.30-14.00 Co-HAG Farmacie Beinvloeding van voorschrijfgedrag VO 20 N.G.M. Hunfeld
12.30-17.00 BKO Vervolgmodule Monitoren & Toetsen AIOS - 8
12.45-22.00 BLOK BLOK - 35
12.45-22.00 BLOK BLOK - D Uygun
13.00-13.45 ICK-DKO Infectieziekten ICK CQ-5G CLM van Hees, ACM Kunkeler
13.00-14.30 BA1A5 TB Tutorgroepbijeenkomst 4 TB 40 11 L.J. van der Giessen
13.00-15.00 ICK-IG Farmacie Polyfarmacie ICK 9 T. van Gelder
13.00-15.00 ICK-PSY Scope 4b Psychiatrie (verpl) SCOPE 16_50a, 16_50b 1, 2 WME Rol
13.00-15.00 MIN_GM Genetica in de Maatschappij MINOR 6
13.00-16.00 EVENT Longfibrose patientendag - CO-1, Foyer-C
13.00-17.00 MA-O 16MAM POS - PKV-KE
13.00-18.00 MIN_HHH, MIN_RHH HC Hoofdhalstumoren MINOR CQ-B
13.30-14.15 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 33
13.30-14.15 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 34
13.30-14.15 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 35
13.30-14.15 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 36
13.30-14.15 BA1A5 SB Studiegroepbijeenkomst SB 37
13.30-14.30 AOO Pathology & Pathogenesis 1 - Lokaal-2 M. Wapenaar
13.30-15.30 BA1A5 VO.1 Bewegingsapp: spiergroepen en spieren VO 26, 27, 28, 29, 30 SNIJ-2, SNIJ-3 G.J. Kleinrensink
13.30-15.30 BA1A5 VO.2 Bewegingssturing VO 13, 14, 15, 16 EE-1473 J.N. van der Geest
13.30-15.30 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 20 10 M Hermus
13.30-15.30 BA2CV CV.25 Medische technieken 3 - longen VO 02 PKV-E J. Damen
13.30-15.30 BA2CV CV.25 Medische technieken 3 - longen VO 18 PKV-C EE Plouvier
13.30-15.30 BA2CV CV.25 Medische technieken 3 - longen VO 23 PKV-D JGM Kievit
13.30-15.30 MA1A3 VO.1 Clinical trails VO 01 39 M.G.M. Hunink
13.30-15.30 MA1A3 VO.2 Statistiek opgaven III VO 02 36 D. Rizopoulos
13.30-15.30 MIN_MPP VO Practicum 5, groep 3.01 MINOR 7 L.G. Jiskoot
13.30-16.30 MA1PKV APC.7a Inhaal Consult bij de oudere patient VO CO PKV-B+PKV-KB M Donmez
13.45-14.45 ICK-DKO Verdoven,biopteren en hechten ICK CQ-5G EC Noels, KHR Ramdas, MGH Sanders
14.45-15.45 ICK-DKO Dermatoscopie ICK CQ-5G CJA van Eijsden
15.15-17.30 ICK-IG ICK toets en nabespreking ICK COO-5
15.30-17.00 NB5030 Writing a project proposal 1+2 WC 21 W.M. Baarends
15.30-17.15 NIHES CC02 - 22
15.45-17.45 BA1A5 VO.1 Bewegingsapp: spiergroepen en spieren VO 36, 37, 38, 39, 40 SNIJ-2, SNIJ-3 G.J. Kleinrensink
15.45-17.45 BA1A5 VO.2 Bewegingssturing VO 29, 30, 31, 32 EE-1473 J.N. van der Geest
15.45-17.45 BA1CV CV.2 Gespreksvaardigheden 2 VO 08 1 M.S. Visser
15.45-17.45 BA2CV CV.24 Inh. Medische technieken 2 - Hoofd/hals VO BA2 PKV-A HG Rijksen
15.45-17.45 MA1A3 VO.1 Clinical trails VO 03 39 M.G.M. Hunink
16.00-22.00 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
16.00-22.00 OPT Inter. Bladder Cancer Network - Querido zaal, Foyer-Q
17.00-22.00 BLOK BLOK - 32, 33, 34
17.45-22.00 BLOK BLOK - 39
18.00-21.00 AST Avicenna - 20
18.59-19.59 MAIG5 ZO.6 E-learning Handhygiene voor artsen ZO CO.1701 - CO.1706 W. van Vianen, V. Erasmus, E.F. van Beeck, M.C. Vos
19.59-20.59 MAIG5 ZO.P Pscribe-opdracht geint Farmaco ZO CO.1701 - CO.1706 F van Rosse
20.59-23.59 BA2A6 ZO.2 Klinisch wetenschappelijk onderzoek ZO BA2 M.J.J. van Olofsen-van Acht, EM Wee de

Week 40 za 07-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-22.00 OPT Inter. Bladder Cancer Network - Querido zaal, Foyer-Q

Week 40 zo 08-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
09.00-17.00 EVENT Weekendschool - 2, 3, 4, 5, 6, 13, 14
19.59-22.59 BA2A6 ZO.3 Pharmacogenetics in de praktijk ZO BA2 J.N.J. Philipsen, D.C. van Gent

Week 41 ma 09-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-09.00 BLOK BLOK - LE van Hoogdalem
08.00-09.00 BLOK BLOK - 35
08.00-09.20 BLOK BLOK - 33
08.00-17.00 IAZ GVM Ouderen - Lokaal-A, Lokaal-B
08.00-17.00 MA-O 17MOA Algemene chirurgie Laag-Midden - 72
08.00-17.00 MA-O 16SAM Complexe AZT deel 1 - Lokaal-16
08.00-17.00 SPS Sedatie Praktijk Specialist - 3
08.00-18.00 PGSMM GraphPad Vs 6 - COO-6
08.00-18.30 IAZ Herkennen Vitaal Bedreigde Patient - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-5
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-3C, CQ-5A, CQ-4A, 34, 25, 13
08.00-22.00 BLOK BLOK - CAE Kouwenberg
08.30-09.00 ICK-HK Uitleg ICK week, doelstelling (in H-819) ICK Externe ruimte J. de Jonge
08.30-09.00 BLOK BLOK - D Uygun
08.30-09.15 BA1A6 IC.1 Integratie/responsie college wk 5 IC BA1 CO-1/2 T.J.H. Ruigrok, D. Jaarsma
08.30-09.30 MAIG5 IWC.1 Bespr. ZO.1 + ZO.2 Oncologie (IG.5-verpl IWC CO.1701 - CO.1703 CQ-1Db V.M.C.W. Spaander
08.30-09.30 AOO Pathology & Pathogenesis 1 - 22 PJ Abrahams
08.30-10.10 MA-O Drukmeetsystemen 16 S AM - Lokaal-7
08.30-10.30 BA2A6 VO.1 Beeldvormingstechnieken VO 01, 02, 03, 04, 05 COO-5 J.J.M. Teunissen
08.30-10.30 BA2A6 VO.2 Gezondheidsvoorlichting VO 06, 07, 08, 09, 10 39 E.F. van Beeck, M.A. Beenackers
08.30-10.30 KT2901 VO Toets Acute geneeskunde VO KT2901.01 CQ-1B MME Wijffels
08.30-10.30 KT2901 VO Toets Acute geneeskunde VO KT2901.02 CQ-1C MME Wijffels
08.30-10.30 KT2901 VO Toets Acute geneeskunde VO KT2901.03 CQ-3A MME Wijffels
08.30-10.30 KT2901 WG Klinisch redeneren 1 VO KT2901.08 26
08.30-10.30 ZA-MIN Minor Kinderverpleegkundige - 31
08.30-13.00 BA1A5 Afb. Bewegingssturing OPB EE-1473 J.N. van der Geest
08.30-13.30 BLOK BLOK - CS Ramsaran
08.30-16.00 ZA-MIN Sep'17 Minor Oncologie - 23
08.30-17.00 IAZ Seksualiteit & VP 38 - Lokaal-3
08.30-17.00 IAZ Seksualiteit & VP 39 - Lokaal-15
08.30-17.00 IAZ Ouderen 113 - 15
08.30-17.00 GER Sept'17 Geriatrie vpk - Lokaal-2
08.30-17.00 VK Mrt'17 Kinderverpleegkundige - 6
08.30-17.00 RDL S-17 BVP - 5
08.30-17.00 RDL S-15 Les - 32
08.45-10.30 NB4050 HC Computional Modeling and Dynamic Systems HC CQ-U MJ Negrello , C. Strydis
08.45-12.45 MIN_MOC HC The mystery of creation MINOR CQ-1A
09.00-10.00 TM12002 HC Introduction to the cource HC 1 Z Gao, HJ Boele
09.00-10.30 MNEU-1_14, MNEU-3_14 Labtalks - MNEU 35
09.00-10.45 NB1102 HC Chemistry 1 Intro and fundamentals HC 36 J.A. van der Knaap
09.00-12.00 MIN_EG HC Ethiek in de gezondheidszorg MINOR CQ-F1
09.00-12.00 MIN_O HC Orgaantransplantatie MINOR CQ-A
09.00-12.30 MIN_SG Spoedeisende Geneeskunde MINOR 21
09.00-13.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
09.00-13.00 ICK-NEU Neurologisch onderzoek ICK PKV-D F. van Kooten
09.00-16.00 BLOK BLOK - CQ-5G
09.00-16.30 MIN_IG De interne geneeskunde MINOR CQ-1Da
09.10-11.00 ICK-HK Ond. en LO van bovenste & onderste extr. ICK PKV-E J. de Jonge
09.20-11.20 ZA-MIN Sep'17 Minor Oncologie - 33
09.30-10.15 BA1A6 HC.2 Hoe denkt de arts - 1 HC BA1 CO-1/2 P.W. Moorman
09.30-10.30 MAIG5 IWC.1 Bespr. ZO.1 + ZO.2 Oncologie (IG.5-verpl IWC CO.1704 - CO.1706 CQ-1Db F.A.L.M. Eskens
09.30-11.00 MScMM Development Biology (in Ee-1024) -
09.30-17.00 Co-HAG Oco PZ VO 29 S Buis
10.00-11.00 TM12002 LT1 Basic anatomical org brain HC 1 T.J.H. Ruigrok
10.00-12.30 EDU Training Eduplaza - 2
10.30-11.15 BA1A6 HC.3 Hoe denkt de arts - 2 HC BA1 CO-1/2 P.W. Moorman
10.30-12.00 RTL Toezichthoudend stralingsdesk. - 22
10.30-12.10 GER Sept'17 Geriatrie vpk - CQ-B
10.30-12.30 BLOK BLOK - 35
10.30-12.30 ZA-MIN Minor Kinderverpleegkundige - 24, 27
10.30-12.45 BLOK BLOK - AHE van Beeck
10.45-11.30 MAIG5 IC.4 Patientdemonstratie (IG.5) IC CO.1701 - CO.1706 CQ-1Db F.A.L.M. Eskens, H.J. Metselaar
10.45-12.30 NB4050 WC Computional Modeling and Dynamic Systems WC CQ-U MJ Negrello , C. Strydis
10.45-12.45 MIN_GM Genetica in de Maatschappij MINOR 39
10.45-12.45 KT2901 VO Toets Acute geneeskunde VO KT2901.04 CQ-3A MME Wijffels
10.45-12.45 KT2901 VO Toets Acute geneeskunde VO KT2901.05 CQ-1B MME Wijffels
10.45-12.45 KT2901 VO Toets Acute geneeskunde VO KT2901.06 CQ-1C MME Wijffels
10.45-12.45 KT2901 WG Klinisch redeneren 1 VO KT2901.03 26
11.00-11.30 ICK-HK Grote visite traumatologie (in H-819) ICK Externe ruimte J. de Jonge
11.15-12.15 TM12002 LT2 Microscopic anatomy 1 HC 1 T.J.H. Ruigrok
11.15-13.00 NB1102 HC Chemistry 1 Organic molecule HC 36 B.C. Tilly
11.20-12.00 BLOK BLOK - 33
11.30-12.15 BA1A6 HC.4 Hoe denkt de arts - 3 HC BA1 CO-1/2 P.W. Moorman
11.30-12.30 ICK-HK Zelfstudie ABCDE module ICK 7 J. de Jonge
11.30-13.00 ANO Seminar MGZ - CO-3
11.45-12.30 MAIG5 PD.5 Integratiecollege (IG.5) PD CO.1701 - CO.1706 CQ-1Db F.A.L.M. Eskens, H.J. Metselaar
12.00-14.00 MIN_KO HC Kinderoncologie Hematologie MINOR 33
12.30-13.15 BA2A6 HC.6 Werkingsmech van syst therapie HC BA2 CO-1/2 F.A.L.M. Eskens
12.30-14.00 BA1A7 TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) TB 10 10 L Angus
12.30-16.30 IO Professional Friends-WS Netwerkleren - 9
12.30-17.00 BKO Beoordelen van coassistenten - 1
12.30-17.00 BKO Workshop Hoorcollege geven - 2
12.30-17.00 HAOPL Toets - 35
12.45-22.00 BLOK BLOK - CQ-3A
13.00-14.00 MIN_HHH, MIN_RHH Minortoets Anatomie van Hoofd en Hals MINOR CQ-U
13.00-14.30 MIN_O HC Orgaantransplantatie MINOR CQ-A
13.00-15.00 ICK-HK Scope 2a Heelkunde (verpl) SCOPE 17_26a, 17_26b 21 A. van t Spijker
13.00-15.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
13.00-17.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 8 F. van Kooten
13.00-17.00 MNEU-2_8A Molecular Neurobiology Beginners - EE-1473
13.00-17.15 MIN_MOC VO.1 The mystery of creation MINOR CQ-1A
13.00-17.15 MIN_MOC VO.1 The mystery of creation MINOR 7
13.30-14.15 BA2A6 HC.7 Palliatieve behandeling kankerpatienten HC BA2 CO-1/2 C.C.D. van der Rijt, C. van Zuylen
13.30-14.30 MIN_GM Genetica in de Maatschappij MINOR 39
13.30-15.15 BLOK BLOK - AHE van Beeck
13.30-15.30 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 02 PKV-C MHE Elbers
13.30-15.30 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 07 PKV-B HG Rijksen
13.30-15.30 KT2901 VO Toets Acute geneeskunde VO KT2901.07 CQ-1C MME Wijffels
13.30-15.30 KT2901 VO Toets Acute geneeskunde VO KT2901.08 CQ-1B MME Wijffels
13.30-16.00 MIN_SG Spoedeisende Geneeskunde MINOR Lokaal-12, Lokaal-14
13.30-16.30 TM12002 WS Neuro-anatomy in dess room VO SNIJ-1 Z Gao, HJ Boele
14.00-15.00 NB1022 HC Genetics HC 36 W.J. Lans
14.00-18.00 Skills Oefenen onder begeleiding - CQ-3B
14.00-18.00 MIN_HHH, MIN_RHH HC Larynx / pharynx MINOR 31
14.00-22.00 BLOK BLOK - 33
14.30-15.15 BA2A6 HC.8 Klin. beloop kanker, met/zonder therapie HC BA2 CO-1/2 F.A.L.M. Eskens
14.30-15.45 BLOK BLOK - 39
15.15-17.15 ICK-KG Scope 3a Kindergeneeskunde (verpl) SCOPE 17_14a, 17_14b 21, 24 AHE van Beeck
15.15-17.15 NB1022 WC Genetics WC 36, 14 W.J. Lans, J.A.F. Marteijn, N.G.J. Jaspers
15.15-22.00 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
15.30-22.00 BLOK BLOK - CQ-1B
15.45-17.45 BA2A6 VO.2 Gezondheidsvoorlichting VO 11, 12, 13, 14, 15 39 E.F. van Beeck, M.A. Beenackers
15.45-17.45 BA1CV CV.2 Inhaal Gespreksvaardigheden 2 VO BA1 11 M Hermus
16.30-17.30 MAKNT Her Mak-toets DKO - COO-3
17.00-22.00 BLOK BLOK - 5, 32, 35
17.21-22.00 BLOK BLOK - AHE van Beeck
17.45-22.00 BLOK BLOK - 39
18.00-20.30 Skills Module hechten en knopen - PKV-A
18.00-21.00 AST Avicenna - 20
18.00-22.00 BLOK BLOK - COO-6
18.30-21.00 HOCL HC jaarklas 2017 - 3
19.00-19.05 MAIG6 ZO.G Geneesmiddel van de week ZO CO.1701 - CO.1706 F van Rosse
19.05-20.05 MAIG6 ZO.P Pscribe-opdracht geint Farmaco ZO CO.1701 - CO.1706 F van Rosse
19.59-22.59 BA1A6 ZO.1 Fysische principes vd klin. beeldv. ZO BA1 A.S. Devos, J.J.M. Pel
19.59-22.59 BA2A6 ZO.4 Acute & late effecten van radiotherapie ZO BA2 M.J.J. van Olofsen-van Acht, P.P. Jansen
19.59-23.59 ICK-PSY Tussentijdse beoordeling CO17.02 ZO D Lo Fo Wong
20.05-21.35 MAIG6 ZO.2 Bijnier dysfunctie ZO CO.1701 - CO.1706 L.J. Hofland
21.59-22.59 MAIG6 ZO.3 Hemofilie ZO CO.1701 - CO.1706 M.J.H.A. Kruip, R. Lammers-Veling
22.59-23.59 MAIG6 ZO.1 Val- en fractuurrisico (osteoperose) ZO CO.1701 - CO.1706 C. Oudshoorn, M. Medici, M.C. Zillikens

Week 41 di 10-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
07.30-17.00 IAZ Thoraxchirurgie - Lokaal-C, Lokaal-D
08.00-09.00 BLOK BLOK - 5, 35, CQ-5A
08.00-12.30 IAZ Thoraxchirurgie - Lokaal-11
08.00-13.30 BLOK BLOK - 34
08.00-15.30 IAZ EOS IC - Lokaal-5, Lokaal-A, Lokaal-B
08.00-17.00 ME Medisch Ethiek - Lokaal-3
08.00-17.00 ZM Ziekenhuismanagement - 33
08.00-17.00 MA-O 17MOA Algemene chirurgie Laag-Midden - 72
08.00-17.00 MA-O 16SAM Complexe AZT deel 1 - Lokaal-16
08.00-17.45 BLOK BLOK - LE van Hoogdalem
08.00-18.00 PM-KT PreMaster Klinische Technologie - 25
08.00-22.00 BLOK Beeck - AHE van Beeck
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-3A, CQ-1B, CQ-3C, CQ-4A, COO-6
08.00-22.00 BLOK BLOK - 13
08.00-22.00 BLOK BLOK - CAE Kouwenberg
08.00-22.00 BLOK BLOK - CS Ramsaran
08.05-16.05 IAZ IAZ - Startdag - Lokaal-12, Lokaal-7
08.15-17.00 MAIG6 Stage Radiologie (verpl) - CO.1706
08.30-09.15 BA1A6 HC.5 Goede dokters schrijven goede recepten HC BA1 CO-1/2 A.G. Vulto
08.30-09.30 KT1951 Intro stappentelleropdr & uitdelen stapp HC KT1951 Querido zaal R.W. Selles
08.30-10.30 BA2A6 VO.1 Beeldvormingstechnieken VO 06, 07, 08, 09, 10 COO-5 J.J.M. Teunissen
08.30-10.30 BA2A6 VO.2 Gezondheidsvoorlichting VO 16, 17, 18, 19, 20 CQ-1A E.F. van Beeck, M.A. Beenackers
08.30-10.30 ICK-NEU Scope 5a Neurologie (verpl) SCOPE 16_44a, 16_44b 1, 2 ES van Eijk
08.30-10.30 MA-O Sep'17 Cataractchirurgie - 11
08.30-12.00 ICK-HK Centraal & perifeer vaatlijden in H-819 ICK Externe ruimte J. de Jonge
08.30-12.30 ZA-MIN Minor Kinderverpleegkundige - 31
08.30-13.00 VK Mrt'17 Kinderverpleegkundige - 22
08.30-16.00 ZA-MIN Sep'17 Minor Oncologie - 23
08.30-16.45 EDU Didactische vaardigheden - 7
08.30-17.00 IAZ BIAZ 5 - 36
08.30-17.00 IAZ Ouderen 113 - 3
08.30-17.00 IAZ Startdag IAZ - 15
08.30-17.00 IAZ Spijsvertering 43 - Lokaal-15
08.30-17.00 IAZ Startdag IAZ - COO-3
08.30-17.00 GER Sept'17 Geriatrie vpk - Lokaal-2
08.30-17.00 OG Okt'17 Obstetrie- & Kinderverpleegkundige - 39
08.30-17.00 RDL S-15 Les - 32
08.30-17.00 RTL S-17 BVP - 14
08.30-22.00 BLOK BLOK - D Uygun
08.45-12.45 MIN_MOC HC The mystery of creation MINOR 6
09.00-10.00 BLOK BLOK - 35
09.00-11.15 ANO Boeking via Servicedesk - CQ-A
09.00-12.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
09.00-12.00 MIN_EG HC Ethiek in de gezondheidszorg MINOR 4
09.00-12.00 MIN_GM Genetica in de Maatschappij MINOR 5
09.00-12.15 HAOPL Vaardigheden 2: DGO - 1sep-4 PKV-D9, PKV-D10
09.00-12.15 HAOPL Voortgangsgesprek 1 - 1sep-4 CQ-5A, CQ-5C, CQ-5D
09.00-12.30 MIN_SG Spoedeisende Geneeskunde MINOR 28
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 20
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 21
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 24
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 26
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 27
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 29
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 30
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 38
09.30-10.15 BA1A6 HC.6 Respect grote beginselen kleine gebaren HC BA1 CO-1/2 I.D. de Beaufort
09.30-10.30 EDU Begeleidingscommissie Onderwijs ICT - 10
09.30-11.30 KT1951 Introductie effectonderzoek HC KT1951 Querido zaal R.W. Selles
09.30-12.00 EDU Carrousel (perifere iv canule, blaascath - Lokaal-14
09.30-12.30 MIN_MPP VO Onderwijsgroep 3.01 - casus 6 MINOR 8 R. de Jongh
09.30-12.30 MIN_MPP VO Onderwijsgroep 3.02 - casus 6 MINOR 9 WME Rol
10.00-14.00 MScMM Presentations Development Biology - CQ-U
10.00-15.30 MIN_O HC Orgaantransplantatie MINOR 35
10.30-11.15 BA1A6 HC.7 Vragenuur wk 1A1, 2 & 3 + tentamenvragen HC BA1 CO-1/2 W.A. Dik, A.J.M. Verhoeven, M.M. Jaegle, R.A. Brooimans
10.30-11.30 KT2101 HC Fysiologie van het bot HC KT2101 CQ-1Da/b J.P.T.M. van Leeuwen
10.30-12.30 RTL, RDL S-17 Portfolioles - COO-6
10.45-12.45 BA2A6 VO.1 Beeldvormingstechnieken VO 11, 12, 13, 14, 15, 31 COO-5 J.J.M. Teunissen
10.45-12.45 BA2A6 VO.2 Gezondheidsvoorlichting VO 01, 02, 03, 04, 05 CQ-1A E.F. van Beeck, M.A. Beenackers
10.45-12.45 BA2KOP Klinisch Obductie Practicum Bachelor 2 VO 26, 28 C-034 J.M. Kros
10.45-13.45 ICK-NEU Mentorgesprekken Scope 5a (verpl) SCOPE 16_44a, 16_44b ES van Eijk
11.30-12.15 BA1A6 HC.8 Vragenuur wk 1A4 & 5 + tentamenvragen HC BA1 CO-1/2 J.C. Holstege, T.J.H. Ruigrok, J.G.G. Borst, J.N. van der Geest
11.30-12.30 KT2101 HC Calciumstofwisseling HC KT2101 CQ-1Da/b M.C. Zillikens
11.45-12.15 ICK-KG Nabespr. E-learn. kinderdosering(Sh-3704 ICK Externe ruimte I.H. van der Sijs
11.45-12.45 KT1901 HC Inleiding Contact maken HC KT1901 CO-4 A. van t Spijker
12.15-15.00 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
12.30-13.30 AOO, MAIG1 Bijeenkomst evaluatie Bachelor essay - 4
12.30-13.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
12.30-16.30 MIN_IG De interne geneeskunde MINOR CQ-B
12.30-16.30 PROM Cursus Scientific English - 12
12.30-16.30 EDU PET groep 3 - 9
12.30-17.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
12.30-17.00 PGSMM English writing Groep 1 - 11
12.30-18.00 MIN_HHH, MIN_RHH HC Mandibula / maxilla MINOR CQ-1Da
12.30-22.00 AOO Promotie - Professoren vergaderkamer
12.45-13.45 MIN_MPP VO Researchbespreking 6 (Groep 3.01-3.02) MINOR 5 R. de Jongh
13.00-14.00 MIN_KO HC Kinderoncologie Hematologie MINOR 22
13.00-16.00 MIN_AIC HC Anesthesiologie en intensive care MINOR CQ-5G
13.00-16.00 EDU Presentation skills & Pitches - 10
13.00-16.00 IAZ IAZ Startdag - Lokaal-10
13.00-16.00 IAZ IAZ - Startdag - Lokaal-14
13.00-16.15 HAOPL Vaardigheden 2: DGO - 1sep-3 PKV-D9, PKV-D10
13.00-16.15 HAOPL Voortgangsgesprek 1 - 1sep-3 CQ-5A, CQ-5C, CQ-5D
13.00-16.15 HAOPL WV2: Internetcursus - 1sep-1, 1sep-2 6
13.00-16.30 MNEU-1_2 Neural signaling 5 - MNEU EE-1473
13.00-17.00 ANO Ondernemingsraad - CQ-1Db
13.00-17.00 ICK-HK ICK Heelkunde/mamma onderwijs ICK 1 J. de Jonge
13.00-17.00 IAZ IAZ - Startdag - Lokaal-11
13.00-17.15 MIN_MOC VO.2 The mystery of creation MINOR CQ-A
13.00-17.15 MIN_MOC VO.2 The mystery of creation MINOR 8
13.30-15.30 BA2A6 VO.1 Beeldvormingstechnieken VO 21, 22, 23, 24, 25 COO-5 J.J.M. Teunissen
13.30-15.30 BA2A6 VO.2 Gezondheidsvoorlichting VO 26, 27, 28, 29, 30, 32 CQ-1A E.F. van Beeck, M.A. Beenackers
13.30-15.30 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 10 PKV-B JGM Kievit
13.30-15.30 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 13 PKV-C MA Pellikaan-van der Veer
13.30-15.30 KT1901 WG.1 Contact maken VO KT1900.04 28 A.M.P. Linsen
13.30-15.30 KT1901 WG.1 Contact maken VO KT1901.02 34
13.30-15.30 KT2101 VO Biomechanica van bot VO KT2101.05 - KT2101.08 31 B.C.J. van der Eerden
13.30-15.30 AOO Promotie Dr. R de Groen - Querido zaal, Foyer-Q
13.45-17.00 BLOK BLOK - 5
14.00-16.00 MIN_MPP HC College 6 (Groep 3.01-3.02) MINOR 4 R. de Jongh
14.00-17.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 2 F. van Kooten
14.00-18.00 Skills Oefenen onder begeleiding - CQ-3B
14.15-15.45 BA1A6 Evaluatie tutoraat BA1A1 EV 22 G. Jansen, P.W. Moorman, N. de Jong, P.H. Erkens-Pijper, D Akkermans, J.G.M. Aartsen, H.J. van de Peppel
15.00-20.00 ANO Startbijeenkomst HIX fase Goud - CO-1, Foyer-C
15.30-17.30 AOO Promotie ALM van Gucht - Querido zaal, Foyer-Q
15.30-22.00 BLOK BLOK - 35
15.45-16.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 09
15.45-16.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 10
15.45-16.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 12
15.45-16.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 13
15.45-16.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 15
15.45-17.45 BA2A6 VO.1 Beeldvormingstechnieken VO 26, 27, 28, 29, 30 COO-5 J.J.M. Teunissen
15.45-17.45 BA2A6 VO.2 Gezondheidsvoorlichting VO 21, 22, 23, 24, 25, 31 CQ-1A E.F. van Beeck, M.A. Beenackers
15.45-17.45 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 20 PKV-B EE Plouvier
15.45-17.45 KT1901 WG.1 Contact maken VO KT1900.05 28 A.M.P. Linsen
15.45-17.45 KT1901 WG.1 Contact maken VO KT1901.03 34
15.45-17.45 KT2101 VO Biomechanica van bot VO KT2101.01 - KT2101.04 31 B.C.J. van der Eerden
16.00-21.30 IAZ ABCDE/BLS - Heelkunde - Lokaal-10, Lokaal-5
16.15-22.00 BLOK BLOK - CQ-5A
17.00-18.00 MNEU-1_13A Student-tutor choices results - EE-1473
17.00-20.00 ANO NVZA Regiovergadering - 5
17.00-22.00 BLOK BLOK - 32, 33, 39
17.30-19.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
17.45-22.00 BLOK BLOK - 34
18.00-19.30 Skills Module Blaascatheterisatie - PKV-A
18.00-21.00 AST Avicenna - 20
18.00-22.00 BLOK BLOK - 25
18.59-20.59 MAIG6 ZO.4 Trombose en hemostase ZO CO.1701 - CO.1706 M.J.H.A. Kruip
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - CQ-U, CQ-F1, Lokaal-2, Lokaal-3, Lokaal-15, Lokaal-16
19.59-22.59 BA1A6 ZO.2 Omgaan met onzekerheden ZO BA1 P.W. Moorman
20.00-22.00 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
20.00-22.00 BLOK BLOK - 5
20.59-21.59 MAIG6 ZO.5 Cognitieve stoornissen ZO CO.1701 - CO.1706 F.U.S. Mattace Raso, C. Oudshoorn
21.59-22.59 BA2A6 ZO.5 Beoordeling v inzetbaarheid v chemother. ZO BA2 F.A.L.M. Eskens
21.59-23.59 MAIG6 ZO.7 Voorber. Big Data ZO CO.1701 - CO.1706 PJ van der Spek

Week 41 wo 11-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
07.00-22.00 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
08.00-09.00 MIN_O HC Orgaantransplantatie MINOR CQ-F1
08.00-09.00 BLOK BLOK - LE van Hoogdalem
08.00-10.30 BLOK Beeck - AHE van Beeck
08.00-10.30 BLOK BLOK - 39
08.00-17.00 COM Communicatie - 8
08.00-17.00 ZM Ziekenhuismanagement - 33
08.00-17.00 IAZ Trauma Assessment Groene Hart - Lokaal-C
08.00-17.00 IAZ EOS IC - Lokaal-5, Lokaal-A, Lokaal-B
08.00-17.00 MA-O 17MOA Algemene chirurgie Laag-Midden - 72
08.00-17.00 MA-O 16SAM Complexe AZT deel 1 - Lokaal-16
08.00-22.00 BLOK BLOK - CAE Kouwenberg
08.00-22.00 BLOK BLOK - 13, 25, 34, COO-6, CQ-1B, CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A
08.30-09.30 MAIG6 IWC.1 Bespr. ZO.1 + ZO.2 Endocrin. (verpl) IWC CO.1701 - CO.1703 CQ-5G R.A. Feelders, W.E. Visser
08.30-09.30 KT2101 HC Risicofactoren v osteoporose klin onderz HC KT2101 CQ-1Da/b
08.30-09.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
08.30-10.30 BA1A6 VO Inh VO Histologie Epith/Bindwfs/Spierwf VO BA1 COO-5 S.C.A. van Blokland, R.A. Brooimans, M.A. Versnel
08.30-10.30 BA2CV CV.25 Medische technieken 3 - longen VO 04 PKV-D W Couprie
08.30-10.30 AOO APA1 - MT.3 HRO PKV-B A. van der Velden
08.30-10.30 AOO APA2 - MT.3 HRO PKV-C M Donmez
08.30-10.30 MA-O Sep'17 Cataractchirurgie - 11
08.30-12.30 BA1A6 VO Inh. VO Botten, banden, gewr. deel 1+2 VO SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok FF
08.30-12.30 KT1101 P.4 Histologie VO KT1101.01 - KT1101.04 COO-3 J. Kwekkeboom
08.30-17.00 IAZ BIAZ 8 - CQ-A
08.30-17.00 IAZ Urineweg 47/Forens. zorg - 6
08.30-17.00 IAZ BIAZ 8 - Respiratie - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-12, Lokaal-7
08.30-17.00 GER Sept'17 Geriatrie vpk - Lokaal-2
08.30-17.00 OG Okt'17 Obstetrie- & Kinderverpleegkundige - 31
08.30-17.00 SCH MDL voor verpleegkundige - Lokaal-3
08.30-17.00 WV_WC Mrt'17 Wondverpleegkundige - Lokaal-15
08.30-17.00 WV_WC Mrt'17 Wondverpleegkundige - 35
08.30-17.00 WV_WC Sep'17 Wondverpleegkundige - 14
08.30-17.00 RDL S-17 BVP - 5
08.30-17.00 RDL S-15 Les - 32
08.30-22.00 AOO Promotie - Professoren vergaderkamer
08.30-22.00 BLOK BLOK - D Uygun
08.45-12.45 MIN_MOC HC The mystery of creation MINOR CQ-B
09.00-10.00 NB1022 HC Genetics HC 36 W.J. Lans
09.00-10.30 ICK-HK RISK Anesthesiologie ICK PKV-A M. Klimek
09.00-11.45 NB4100 HC Nuclear Architecture HC 1 KS Wendt
09.00-12.00 EDU Perifere iv-canule en venapunctie - Lokaal-14
09.00-13.00 MIN_O HC Orgaantransplantatie MINOR CQ-F1
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 20
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 21
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 24
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 26
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 27
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 29
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 30
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 38
09.00-17.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
09.00-17.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 7 F. van Kooten
09.30-10.30 MAIG6 IWC.1 Bespr. ZO.1 + ZO.2 Endocrin. (verpl) IWC CO.1704 - CO.1706 CQ-5G R.A. Feelders, W.E. Visser
09.30-10.30 KT2101 HC Behandeling van osteoporose HC KT2101 CQ-1Da/b
09.30-10.30 AOO Pathology & Pathogenesis 1 - 23 M. Wapenaar
09.30-11.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
10.30-12.00 ICK-HK RISK Heelkunde ICK CQ-5D C.H.J. van Eijck
10.30-12.30 NB1022 WC Genetics WC 36, 39 W.J. Lans, J.A.F. Marteijn, N.G.J. Jaspers
10.30-22.00 BLOK BLOK - AHE van Beeck
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 01
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 02
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 03
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 04
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 05
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 06
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 07
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 08
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 11
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 14
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 16
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 17
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 18
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 19
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 20
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 21
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 22
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 23
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 24
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 25
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 26
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 27
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 28
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 29
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 30
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 31
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 32
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 33
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 34
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 35
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 36
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 37
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 38
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 39
10.45-11.30 BA1A6 SB Studiegroepbijeenkomst SB 40
10.45-11.45 MAIG6 IWC.2 Bespr. ZO.3 + ZO.4 Hematologie (verpl) IWC CO.1701 - CO.1703 CQ-5G M.J.H.A. Kruip
10.45-11.45 TM12002 LT3 Microscopy anatomy 2 VO 2 T.J.H. Ruigrok F
10.45-12.15 HAOPL HAOPL HTB2 - 9
10.45-12.45 BA2A6 VO.1 Beeldvormingstechnieken VO 16, 17, 18, 19, 20, 32 COO-5 J.J.M. Teunissen
10.45-12.45 BA2CV CV.27 Medische anamnese 9 VO 03 PKV-C+PKV-KC M Donmez
10.45-12.45 BA2CV CV.27 Medische anamnese 9 VO 15 PKV-E+PKV-KE A. van der Velden
10.45-12.45 BA2KOP Klinisch Obductie Practicum Bachelor 2 VO 11, 12 C-034 J.M. Kros
10.45-12.45 KT2101 VO-DIGIMIC Pathologie van het bot VO KT2101.01 - KT2101.04 22 G.J.L.H. van Leenders, C.J. Vissers
10.45-12.45 AOO KV1 - MT.3 HRO PKV-A W Couprie
10.45-12.45 AOO KV2 - MT.3 HRO PKV-B G.H.M. Leunissen
10.45-16.15 HAOPL Polyfarmacie - KBA, 2sep-CHRON2 23
11.00-13.00 MIN_MPP Workshop 6 - Groep 3.01 Empathie - 12 R. de Jongh
11.30-13.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
11.45-12.45 TM12002 LT4 Basic anatomical organisation VO 2 T.J.H. Ruigrok F
11.45-13.00 MIN_GM Genetica in de Maatschappij MINOR CQ-1Da
12.00-13.30 ICK-HK RISK Intensieve Care ICK CQ-5D J.D. Weigel
12.00-17.00 COM Communicatie - 1
12.30-13.30 ANO Informatievoorziening studieadviseur Nan - 10
12.30-17.00 PGSMM English writing Groep 2 - 11
12.30-22.00 BLOK BLOK - 39
13.00-14.00 MIN_KO HC Kinderoncologie Hematologie MINOR CQ-5G
13.00-15.50 WV_WC Sep'17 Wondverpleegkundige - COO-5
13.00-16.30 MIN_IG De interne geneeskunde MINOR CQ-B
13.15-17.15 MIN_MOC VO.3 The mystery of creation MINOR 3
13.15-17.15 MIN_MOC VO.3 The mystery of creation MINOR 9
13.30-14.30 MAIG6 RB.8 Introductie twee opdrachten SOZP (verpl) RB CO.1701 - CO.1706 CQ-1A E.F. van Beeck
13.30-15.30 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 22 PKV-B EE Plouvier
13.30-15.30 BA1CV CV.3 Medische anamnese 1 VO 34 PKV-A G.H.M. Leunissen
13.30-15.30 BA2CV CV.27 Medische anamnese 9 VO 11 CQ-4D, PKV-KA M Donmez
13.30-15.30 BA2CV CV.27 Medische anamnese 9 VO 16 PKV-E+PKV-KE A. van der Velden
13.30-15.30 MIN_MPP Workshop 6 - Groep 3.02 Empathie - 2 R. de Jongh
13.30-15.30 KT2101 VO-DIGIMIC Pathologie van het bot VO KT2101.05 - KT2101.08 22 G.J.L.H. van Leenders, C.J. Vissers
13.30-15.30 NB1102 WC Chemistry 1 Fundamentals gr 1 WC CQ-1Da J.A. van der Knaap
13.30-15.30 NB1102 WC Chemistry 1 Organic molecules gr 2 WC CQ-1Db B.C. Tilly
13.30-15.30 AOO Promotie Dr. LA Dwyer-Lindgren - Querido zaal, Foyer-Q
13.30-16.30 TM12002 Self-study and preparing presentations -
13.30-17.30 BA1A6 VO Inh. VO Weefsels snijzaal VO SNIJ-2, SNIJ-3 T.J.H. Ruigrok
13.30-17.30 KT1101 P.4 Histologie VO KT1101.05 - KT1101.08 COO-3 J. Kwekkeboom
13.45-16.15 NIHES Defence CR - 10
14.00-18.00 Skills Oefenen onder begeleiding - CQ-3B
14.30-15.30 MAIG6 IWC.2 Bespr. ZO.3 + ZO.4 Hematologie (verpl) IWC CO.1704 - CO.1706 CQ-5G M.J.H.A. Kruip
15.30-16.30 MAIG6 IWC.3 Bespr. ZO.5 + ZO.6 Geriatrie (verpl) IWC CO.1704 - CO.1706 CQ-5G F.U.S. Mattace Raso, C. Oudshoorn
15.30-17.30 AOO Promotie Dr. T Brabander - Querido zaal, Foyer-Q
15.30-18.30 IAZ BIAZ Kennistoets - 22
15.45-17.45 BA1CV CV.2 Inhaal Gespreksvaardigheden 2 VO BA1 2 M Hermus
16.00-18.00 MIN_HHH, MIN_RHH HC Postradiatie MINOR 36
16.30-17.30 MAIG6 IWC.3 Bespr. ZO.5 + ZO.6 Geriatrie (verpl) IWC CO.1701 - CO.1703 20 F.U.S. Mattace Raso, C. Oudshoorn
17.00-22.00 BLOK BLOK - 33, 32, 5
17.15-18.15 BLOK BLOK ivm Visitatie - 3, 4
17.30-19.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
18.00-19.30 Skills Module Venapunctie en Infuusprikken - PKV-A
18.00-21.00 AST Klinische Propedeuse (Nico Kramer) - PKV-B
19.30-22.00 ANO RISK Toneel - Lokaal-2
19.59-21.59 MAIG6 ZO.KR9 Voorber KR 2e lijn: Gewichtsverlies ZO CO.1701 - CO.1706 F.U.S. Mattace Raso, C. Oudshoorn
19.59-23.59 BA1A6 ZO.3 Voorbereiding eerste Journal Club ZO BA1 P.W. Moorman
21.59-22.59 BA2A6 ZO.6 Radiotherapie in de praktijk ZO BA2 M.J.J. van Olofsen-van Acht, EM Wee de
21.59-23.59 MAIG6 ZO.KR10 Voorber KR 2e lijn: Verwardheid ZO CO.1701 - CO.1706 F.U.S. Mattace Raso, C. Oudshoorn

Week 41 do 12-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-09.00 AOO bijscholingsdagen voor de SEH verpleegku - CQ-5G
08.00-09.00 BLOK BLOK - LE van Hoogdalem
08.00-09.00 BLOK BLOK - 32
08.00-10.15 BLOK BLOK - 35
08.00-13.00 BLOK BLOK - 34
08.00-13.30 BLOK BLOK - 25
08.00-13.30 BLOK BLOK - COO-6
08.00-15.15 BLOK BLOK - 33
08.00-16.00 IAZ Acute Ziek Kind - Lokaal-B, Lokaal-C
08.00-17.00 MA-O 17MOA Algemene chirurgie Laag-Midden - 72
08.00-17.00 MA-O 16SAM Complexe AZT deel 1 - Lokaal-16
08.00-17.00 RTL Stralingshygiene - 37
08.00-18.00 BLOK BLOK ivm Visitatie - 3, 4
08.00-22.00 TTBA1 Roostervrij t.b.v. Tentamen 1A1 deel 2 TT BA1
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-5A, CQ-4A, CQ-3C, CQ-3A, CQ-1B, 13
08.00-22.00 BLOK BLOK - CAE Kouwenberg
08.30-09.00 BLOK BLOK - D Uygun
08.30-09.15 BA2A6 IC-RB Integratiecollege/Responsiebijeenkomst IC-RB BA2 CO-1/2 M.J.J. van Olofsen-van Acht, P.P. Jansen
08.30-09.30 WV_WC Mrt'17 Wondverpleegkundige - Lokaal-15
08.30-10.00 ICK-KG Kinderchirurgie (Sh-3704) ICK Externe ruimte CMG Keyzer - Dekker
08.30-10.30 AOO VS1 - MT.3 HRO PKV-A M Donmez
08.30-10.30 AOO VS2 - MT.3 HRO PKV-B A. van der Velden
08.30-10.30 BLOK BLOK - CS Ramsaran
08.30-13.00 IAZ Toetsmoment IAZ - CQ-U
08.30-15.30 IAZ BIAZ gr. Sept; Assessment - Lokaal-11, Lokaal-D
08.30-17.00 IAZ Capita Selecta 28 - Lokaal-2
08.30-17.00 OG Okt'17 Obstetrie- & Kinderverpleegkundige - 36
08.30-17.00 SCH MDL voor verpleegkundige - Lokaal-3
08.30-17.00 WV_WC Sep'17 Wondverpleegkundige - 14
08.30-17.00 RDL S-17 BVP - 5
08.30-17.00 RDL, RTL S-17 Stuurgroep RDL - 15
09.00-10.00 ANO Boeking via Servicedesk - 31
09.00-10.30 OPT Erasmus Junior College - Querido zaal
09.00-11.00 AOO bijscholingsdagen voor de SEH verpleegku - CQ-5C, CQ-5D, CQ-5E
09.00-12.30 MIN_SG Spoedeisende Geneeskunde MINOR 32
09.00-13.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 1 N.G.M. Hunfeld
09.00-14.30 HAOPL APC-toets - 3mrt-1 9, 10
09.00-14.30 HAOPL APC-toets - 3mrt-2 11, 12
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 20
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 21
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 24
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 26
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 27
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 29
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 30
09.00-16.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar TKD 38
09.00-16.30 EDU Stap naar coachen basis - 28
09.20-12.10 WV_WC Mrt'17 Wondverpleegkundige - 22
09.30-10.15 BA2A7 HC.1 Secundaire preventie - screening HC BA2 CO-1/2 I Vogelaar
09.30-10.30 MAIG6 RB.7 Nabespreken Ethiek oefencasus (verpl) RB CO.1701 - CO.1706 39 J.G.M. Aartsen
09.30-10.30 AOO Pathology & Pathogenesis 1 - 23 A.H.J. Danser
10.00-11.00 MIN_GM Genetica in de Maatschappij MINOR 6
10.00-15.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
10.15-11.45 OPT Erasmus Junior College - 31, 35
10.30-11.15 BA2A7 HC.2 Value based health care HC BA2 CO-1/2 JA Hazelzet
10.30-11.15 MAIG6 IWC.4 Big Data (verpl) IWC CO.1701 - CO.1706 39 PJ van der Spek
10.45-12.45 AOO VS3 - MT.3 HRO PKV-A F.B.M. Gan-Creijghton
10.45-12.45 AOO VS4 - MT.3 HRO PKV-B W Couprie
11.00-13.00 ICK-HK Scope 2b Heelkunde (verpl) SCOPE 17_26a, 17_26b 6 JAB Hopman
11.00-16.00 AOO bijscholingsdagen voor de SEH verpleegku - CQ-5G
11.30-12.15 BA2A7 HC.3 Keuzen id zorg in historisch perspectief HC BA2 CO-1/2 TC Bolt
11.30-12.15 MAIG6 IC.5 Integratiecollege IC CO.1701 - CO.1706 39 R.A. Feelders, W.E. Visser
11.30-13.30 MIN_GM Genetica in de Maatschappij MINOR COO-3
11.45-22.00 BLOK BLOK - 35
12.00-15.30 RDL MBR S-17 BLS training - Lokaal-5
12.15-22.00 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
12.30-13.15 MAIG6 PD.6 Patientdemonstratie PD CO.1701 - CO.1706 39 R.A. Feelders, W.E. Visser
12.30-17.00 BKO Workshop Omgaan met groepen - 7
12.30-17.00 BKO Individuele begeleiding - 8
13.00-14.00 MIN_KO HC Kinderoncologie Hematologie MINOR 32
13.00-16.00 MIN_AIC VO Anesthesiologie en intensive care MINOR CQ-F1
13.00-17.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 34 F. van Kooten
13.00-17.00 IAZ Wondverpleegkundige Mrt 17 - Lokaal-12, Lokaal-14, Lokaal-A
13.00-17.00 WV_WC Mrt'17 Wondverpleegkundige - Lokaal-15
13.00-18.00 MIN_HHH, MIN_RHH HC Epidemio MINOR CQ-1A
13.15-22.00 BLOK BLOK - 39
13.30-14.30 MAIG6 VO.1 KR2elijn: Gewichtsverl/Verwardheid (verp VO CO.1701 - CO.1702 1 W.E. Visser, R.A. Feelders
13.30-14.30 MAIG6 VO.2 Kwetsbare ouderen (verpl) VO CO.1705 - CO.1706 25 R.L. Van Bruchem-Visser, J.G.M. Aartsen
13.30-15.30 BA2A7 VO.1 Keuzen in de zorg (verpl) VO 01, 02 23 E.F. van Beeck
13.30-15.30 BA2A7 VO.1 Keuzen in de zorg (verpl) VO 03, 04 6 E.F. van Beeck
13.30-15.30 BA2CV CV.25 Medische technieken 3 - longen VO 05 PKV-C MHE Elbers
13.30-15.30 BA2CV CV.25 Medische technieken 3 - longen VO 09 PKV-E MA Pellikaan-van der Veer
13.30-15.30 BA2CV CV.25 Medische technieken 3 - longen VO 10 PKV-A W Couprie
13.30-15.30 BA2CV CV.25 Medische technieken 3 - longen VO 13 PKV-B M Donmez
13.30-15.30 BA2CV CV.28 Medische technieken 4 - hart VO 27 PKV-D HG Rijksen
13.30-15.30 ICK-HK Antistolling/AB profylaxe en toets 1 ICK COO-6 N.G.M. Hunfeld
13.30-16.00 MIN_SG Spoedeisende Geneeskunde MINOR Lokaal-10, Lokaal-7
13.30-22.00 BLOK BLOK - F.B.M. Gan-Creijghton
14.00-15.15 BLOK BLOK - 32
14.00-18.00 Skills Oefenen onder begeleiding - CQ-3B
14.30-15.30 MAIG6 VO.1 KR2elijn: Gewichtsverl/Verwardheid (verp VO CO.1703 - CO.1704 1 W.E. Visser, R.A. Feelders
14.30-15.30 MAIG6 VO.2 Kwetsbare ouderen (verpl) VO CO.1701 - CO.1702 25 R.L. Van Bruchem-Visser, J.G.M. Aartsen
15.15-17.15 ICK-KG Scope 3b Kindergeneeskunde (verpl) SCOPE 17_14a, 17_14b 32, 33 JAB Hopman
15.30-16.15 BA2A7 PDCA thema 2C (in Ae-216) PDCA J.H.J.M. Bessems, M. Doets, A.M. Woltman
15.30-16.30 ICK-HK TPV, infuustherapie en toedieningsvormen ICK 2 N.G.M. Hunfeld
15.30-22.00 BLOK BLOK - COO-6
15.45-16.45 MAIG6 VO.1 KR2elijn: Gewichtsverl/Verwardheid (verp VO CO.1705 - CO.1706 1 W.E. Visser, R.A. Feelders
15.45-16.45 MAIG6 VO.2 Kwetsbare ouderen (verpl) VO CO.1703 - CO.1704 25 R.L. Van Bruchem-Visser, J.G.M. Aartsen
15.45-17.45 BA2A7 VO.1 Keuzen in de zorg (verpl) VO 05, 06 6 E.F. van Beeck
15.45-17.45 BA2A7 VO.1 Keuzen in de zorg (verpl) VO 07, 08 23 E.F. van Beeck
15.45-17.45 BA2CV CV.25 Medische technieken 3 - longen VO 01 PKV-A M Donmez
15.45-17.45 BA2CV CV.27 Medische anamnese 9 VO 27 PKV-C+PKV-KC HG Rijksen
16.00-21.30 IAZ ABCDE/BLS - Heelkunde - Lokaal-11, Lokaal-5
16.30-17.30 MAKNT Mak-toets - COO-3
16.45-22.00 BLOK BLOK - 25
17.00-19.00 Skills Toetsen - PKV-KA, PKV-KB
17.00-19.30 ICK-HK Mammapath. vanuit de chirurgie: anam &LO ICK PKV-D, PKV-D9, PKV-D10 AJE van Breukelen
17.00-22.00 BLOK BLOK - 5, 34
17.15-22.00 BLOK BLOK - 32, 33
18.00-21.00 NIHES Exam CC02 - 22, COO-3, COO-5
20.59-23.59 MAIG6 ZO.6 Voeding ZO CO.1701 - CO.1706 C. Oudshoorn
21.59-23.59 BA2A7 ZO.1 Gezamenlijke besluitvorming ZO BA2 IJ Korfage

Week 41 vr 13-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-09.15 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
08.00-09.30 BLOK BLOK - CQ-1B
08.00-13.00 BLOK BLOK - COO-6
08.00-17.00 MA-O 17MOA Algemene chirurgie Laag-Midden - 72
08.00-17.00 MA-O 16SAM Complexe AZT deel 1 - Lokaal-16
08.00-18.00 EVENT Subsidie shoppen - 39, 35, 31
08.00-18.00 BLOK BLOK ivm Visitatie - 4, 3
08.00-18.30 EVENT Subsidie shoppen - Querido zaal, Foyer-Q
08.00-22.00 TTBA1 Roostervrij t.b.v. Tentamen 1A1 deel 2 TT BA1
08.00-22.00 BLOK BLOK - LE van Hoogdalem
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A, 13, 25, 32, 33, 34
08.00-22.00 BLOK BLOK - CAE Kouwenberg
08.00-22.00 BLOK BLOK - CS Ramsaran
08.00-22.00 BLOK BLOK - HG Rijksen
08.15-17.00 MAIG6 Stage Radiologie (verpl) - CO.1706
08.30-09.00 BLOK BLOK - D Uygun
08.30-09.15 BA2A7 HC.4 Keuzen id zorg: doelmatigheid HC BA2 CO-1/2 S. Polinder
08.30-09.30 ICK-HK Hechten & knopen (Skillsplaza) ICK J. de Jonge
08.30-09.30 KT2951 WG.1 Thema 3: Kennismaking, groepsindeling WC 5 R.W. Selles
08.30-16.45 EDU Stap naar coachen basis - 2
08.30-17.00 IAZ Steriel werken 82 - CQ-B
08.30-17.00 WV_WC Sep'17 Wondverpleegkundige - 6
08.30-17.00 RDL S-17 BVP - Lokaal-15
08.30-17.00 RDL S-15 Training 4A-B - 20
08.45-11.15 TTBA1 Tentamen 1A1 deel 2 (Dyslectici) TT BA1 Woudestein Leuven, Woudestein Bergen
09.00-11.00 ICK-NEU Scope 5b Neurologie (verpl) SCOPE 16_44a, 16_44b 21 M.S. Visser
09.00-11.00 NB1102 WC Chemistry 1 Fundamentals gr 2 WC CQ-1A J.A. van der Knaap
09.00-11.00 NB1102 WC Chemistry 1 Organic molecules gr 1 WC CQ-1Db B.C. Tilly
09.00-11.15 TTBA1 Tentamen 1A1 deel 2 TT BA1 Woudestein Van der Goot-gebouw
09.00-12.00 MNEU-1_2 Neural signaling + exam - MNEU EE-1473
09.00-16.00 ANO avo onderhoud - CQ-U
09.30-10.15 BA2A7 HC.5 Keuzen in de zorg: eth overwegingen HC BA2 CO-1/2 H Ismaili M'hamdi
09.30-10.30 ICK-KG PBLS ICK CQ-1B, CQ-1C P.C.J. de Laat
09.30-10.30 MA1PKV APC.7b Inh Nabespreking Consult oudere patient VO CO PKV-A M Donmez
09.30-10.30 KT2951 WG.1 Thema 2: Kennismaking, groepsindeling WC 5
09.30-12.00 ICK-HK ICK Heelkunde (H-819) ICK Externe ruimte J. de Jonge
10.00-13.30 MIN_GM Genetica in de Maatschappij MINOR CQ-F1
10.00-15.00 MIN_EG VO Ethiek in de gezondheidszorg MINOR CQ-5G
10.15-22.00 BLOK BLOK - CO-1, Foyer-C
10.30-22.00 BLOK BLOK - CQ-1B
10.45-11.45 KT2951 WG.1 Thema 4: Kennismaking, groepsindeling WC 5 MH Heijenbrok-Kal
10.45-12.45 BA2A7 VO.1 Keuzen in de zorg (verpl) VO 19, 20 14 E.F. van Beeck
10.45-12.45 BA2A7 VO.1 Keuzen in de zorg (verpl) VO 27, 28 15 E.F. van Beeck
10.45-12.45 BA2CV CV.25 Medische technieken 3 - longen VO 22 PKV-C JGM Kievit
10.45-17.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
11.00-13.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 12 F. van Kooten
11.00-13.00 MIN_MPP VO Practicum 6, groep 3.02 MINOR 1 F Vrooman
11.00-13.00 IAZ Visitatie opleiding Geneeskunde - Lokaal-4
11.15-12.15 NB1022 HC Genetics HC CQ-1Da/b J.A.F. Marteijn
11.30-12.30 AOO Pathology & Pathogenesis 1 - Lokaal-2 M.S. Wijsenbeek-Lourens
11.45-12.45 KT2951 WG.1 Thema 1: Kennismaking, groepsindeling WC 5 A.J.M. Verhoeven
11.45-12.45 TM12002 VO Guidelines & instr on operation room VO B Bouwen
12.00-14.00 ICK-HAG Scope 8a HAG (verpl) SCOPE 16_14a, 16_14b 7 M.S. Visser
12.00-14.00 Co-HAG Farmacie Toets 3 Recept schrijven VO 22 N.G.M. Hunfeld
12.00-17.00 IAZ Steriel werken 82 - Lokaal-14
12.45-14.00 BLOK BLOK ivm Visitatie - 5
12.45-22.00 BLOK BLOK - D Uygun
13.00-14.00 ICK-HK Intro OK: ster., patientveilig. (op OK) ICK Externe ruimte J. de Jonge
13.00-15.00 NB1022 WC Genetics WC CQ-1Da/b W.J. Lans, J.A.F. Marteijn, N.G.J. Jaspers
13.00-15.30 ICK-NEU ICK Neurologie ICK COO-6 F. van Kooten
13.00-18.00 ANO IKNL Werkgroep - 36
13.30-14.30 AOO Pathology & Pathogenesis 1 - Lokaal-3 JR Miedema
13.30-15.30 BA2A7 VO.1 Keuzen in de zorg (verpl) VO 09, 10 14 E.F. van Beeck
13.30-15.30 BA2A7 VO.1 Keuzen in de zorg (verpl) VO 11, 12 15 E.F. van Beeck
13.30-15.30 BA2CV CV.27 Medische anamnese 9 VO 23 PKV-E+PKV-KE JGM Kievit
13.30-15.30 MIN_MPP VO Practicum 6, groep 3.01 MINOR 1 L.G. Jiskoot
13.30-17.45 TM12002 VO Presentations VO 8 Z Gao, HJ Boele
14.00-15.30 ICK-HK ICK toets, EV en NB (H-819) ICK Externe ruimte J. de Jonge
14.00-15.30 MScMM Molecular Biology of the Cell part A - 5
14.00-18.00 Co-HAG CO-1 Co-schap onderwijs VO 24, 26
14.00-18.00 Co-HAG CO-3 Co-schap onderwijs VO 29, 30 FMPB Visser , MCGA Steentjes
14.00-18.00 Co-HAG CO-5 Co-schap onderwijs VO 38, 21 A.S. Pameijer
14.00-18.00 ANO ABSITE toets - COO-3, COO-5
14.45-15.45 AOO Pathology & Pathogenesis 1 - Lokaal-3 R.A.S. Hoek
15.30-22.00 BLOK BLOK - COO-6
15.30-22.00 BLOK BLOK ivm Visitatie - 5
15.45-17.45 BA2A7 VO.1 Keuzen in de zorg (verpl) VO 13, 14 15 E.F. van Beeck
15.45-17.45 BA2A7 VO.1 Keuzen in de zorg (verpl) VO 15, 16 14 E.F. van Beeck
15.45-17.45 BA2CV CV.25 Inhaal Medische technieken 3 - longen VO BA2 PKV-A M Donmez
18.00-18.30 BLOK BLOK - 22, 23, 31, 35, 36, 39
18.30-21.30 MA1A3 TT Tentamen MA Methoden van Onderzoek TT MA1A 22, 23, 31, 35, 36, 39
18.59-20.59 KT2951 ZO Refereren Manager ZO KT2951 P.W. Moorman
18.59-23.59 ICK-HAG Beoordeling Portfolio Scope 8a CO16.14 ZO L van Raalten-Ben Salah
20.59-23.59 BA2A7 ZO.2 Keuzen in de zorg ZO BA2 J.G.M. Aartsen
20.59-23.59 KT2951 ZO Refereren ZO KT2951 P.W. Moorman

Week 41 zo 15-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
09.00-17.00 EVENT Weekendschool - 2, 3, 4, 5, 6, 13, 14

Week 42 ma 16-10-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-09.00 BLOK BLOK - LE van Hoogdalem
08.00-09.00 BLOK BLOK - 5, COO-6, 35
08.00-22.00 BLOK BLOK - CQ-1B, CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A, 34, 33, 32, 25
08.00-22.00 BLOK BLOK - HG Rijksen
08.15-17.00 MAIG7 Stage Radiologie (verpl) - CO.1703
08.30-09.00 BLOK BLOK - D Uygun
08.30-09.15 BA1A7 HC.1 Milieu interieur en homeostase HC BA1 CO-1/2 J.G.G. Borst
08.30-10.30 KT2901 WG Klinisch redeneren 1 VO KT2901.04 13 A.M.P. Linsen
08.30-10.30 KT2901 KTO2 Circulatie VO KT2901.01 PKV-A G.H.M. Leunissen
08.30-10.30 KT2901 KTO2 Circulatie VO KT2901.02 PKV-B EE Plouvier
08.30-11.20 RTL, RDL Toetsing RDL/RTL - 39
08.30-12.45 TM12002 VO OR visit group 1 VO B Bouwen
08.30-13.30 BLOK BLOK - CS Ramsaran
08.30-16.30 ANO Basis BHV - Lokaal-5, Lokaal-7
08.30-17.00 RDL S-17 BVP - Lokaal-15
08.30-20.00 IAZ Huisartsgeneeskunde - Lokaal-6
08.45-10.30 NB4050 HC Computional Modeling and Dynamic Systems HC 31 MJ Negrello , C. Strydis
08.45-12.45 MIN_MOC HC The mystery of creation MINOR 4
09.00-10.00 ICK-PSY Ingangstoets psychiatrie ICK COO-6 E.M. Pluijms
09.00-10.30 MNEU-1_14, MNEU-3_14 Labtalks - MNEU 35
09.00-10.45 NB1102 HC Chemistry 1 Atomic structure HC 36 J.A.A. Demmers
09.00-12.00 ICK-IG Introductie/herhalen LO ICK PKV-E M. Vojinovic-Novakovic
09.00-13.00 MIN_EG HC Ethiek in de gezondheidszorg MINOR 5
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 1e jaar B - 26
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 2e jaar B - 30
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 3e jaar B - 38
09.00-16.30 MIN_IG De interne geneeskunde MINOR 23
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 1e jaar A - 3
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 2e Jaar A - 14