17, 1
18-06-2018 (ma) t/m 26-08-2018 (zo)
Geproduceerd door IRIS-Planning op dinsdag 19-06-2018 om 04:23



Week 25 ma 18-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-12.00 ANO avo testen - CQ-1A, CQ-1C
08.00-12.45 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 32
08.00-15.00 MA-O Massaal bloedverlies/ bloedserieuze zaak - CO-2
08.00-21.45 AST Terras open - Terras Onderwijscentrum
08.00-22.00 BLOK BLOK - F Vrooman
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 13, 25, 33, 34, 39
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - CQ-1B, CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A
08.00-22.00 BLOK Rol - WME Rol
08.30-09.00 ICK-HK Uitleg ICK week, doelstelling ICK PKV-C J. Nomen
08.30-09.15 BA1C11 PD.1 Patient met hyperthyreoidie PD BA1 CO-3/4 R.P. Peeters, M Meima
08.30-10.30 BA2C3 VO.1-IVO1 Bekken heup en bovenbeen (verpl) VO 31, 32 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, J.H.J.M. Bessems
08.30-10.30 BA3B12 VO.1 De moeilijke patient VO 16, 17, 18, 19, 20 31 R.J. Osse
08.30-10.30 KT2951 WG.5 Thema 1: Presentaties VO 3 A.J.M. Verhoeven
08.30-10.30 KT2951 WG.5 Thema 2: Presentaties VO 4 P.W. Moorman
08.30-10.30 KT2951 WG.5 Thema 4: Presentaties VO 6 MH Heijenbrok-Kal
08.30-11.55 BA3CV CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) VO BA3 PKV-A, PKV-KA, PKV-KB J. Damen, MHE Elbers, F.B.M. Gan-Creijghton, G.H.M. Leunissen, A. van t Spijker
08.30-13.00 GER sept'17 Geriatrie vpk - 16
08.30-13.30 IAZ Seksualiteit en VP 39 - 11
08.30-16.30 MA-O 18MOA+AM BVP fase 1 - 36
08.30-17.00 IAZ Centraal Zenuwstelsel 110/15 - Lokaal-2, Lokaal-3
08.30-17.00 IAZ Interventie Cardiologie 68 - Lokaal-15
08.30-17.00 IAZ Circulatie 22 - CQ-U
08.30-17.00 SPS Apr'18 Sedatie Praktijk Specialist - 23
09.00-10.15 ICK-HK Ond. en LO van bovenste & onderste extr. ICK PKV-C J. Nomen
09.00-10.30 MNEU-1_14, MNEU-3_14 Labtalks - MNEU 35
09.00-11.00 NB5020 Literature Review Report groep 1 WC Externe ruimte C.L. Wyman
09.00-13.00 ICK-NEU Neurologisch onderzoek ICK PKV-B F. van Kooten
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 1e jaar B - 21
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 2e jaar B - 24
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 3e jaar B - 26
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 1e jaar A - CQ-F1
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 2e Jaar A - 15
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 3e jaar A - 20
09.00-16.30 PROM Cursus Integriteit - 5
09.00-17.00 ANO GITP - CQ-5G
09.00-17.00 MA-O Massaal bloedverlies/ bloedserieuze zaak - Foyer
09.30-10.15 BA1C11 HC.2 Schildklierhormoonsynthese & pathogenese HC BA1 CO-3/4 M Meima
10.15-12.15 AOO Facultatief-Obductie - BA2, BA3, MA1 C-034 J.M. Kros
10.30-11.00 ICK-HK Grote visite traumatologie (in RG-221K) ICK Externe ruimte T. Hagenaars
10.30-11.15 BA1C11 HC.3 Pathogenese auto-immuun schildklierziekt HC BA1 CO-3/4 W.A. Dik
10.30-13.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
10.45-12.45 BA2C3 VO.1-IVO1 Bekken heup en bovenbeen (verpl) VO 25, 26, 27 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, J.H.J.M. Bessems
10.45-12.45 BA3B12 VO.1 De moeilijke patient VO 06, 07, 08, 09, 10 31 R.J. Osse
10.45-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 35
11.30-12.15 BA1C11 HC.4 Jodiumdef., diagnose hypothyreoidie HC BA1 CO-3/4 R.P. Peeters
11.30-12.30 ICK-HK Perioperatieve zorg ICK 1 J. Nomen
11.30-13.00 ANO Seminar MGZ - Querido zaal
11.45-13.00 HAOPL Syndroomreferaat 3 - CO-1
12.00-14.45 AOO COEUR - 22
12.00-16.00 BKO Flipping the classroom - 8
12.00-17.00 BKO Hoorcollege geven - 7
12.00-17.00 EVENT Bijeenkomst Laurence Walhout - CQ-1A, CQ-1C, CQ-1Da/b
12.30-13.30 AOO SCOME - 9
12.30-14.00 ANO meubilair Avicenna - 12
13.00-14.00 NB3022 INS NB3022 INS 6 H Mira Bontenbal
13.00-14.30 BA2C5 PDCA PDCA thema Ba2B PDCA 10 A.M. Woltman, M. Doets, PP Parag, LGM Bode, C.A.M. Schurink
13.00-15.00 ICK-HK Scope 2a Heelkunde (verpl) SCOPE 18_10a, 18_10b 32 AHE van Beeck
13.00-15.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
13.00-17.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 2 F. van Kooten
13.00-17.00 PGSMM English Writing course - 1
13.15-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 16
13.30-14.15 BA3B11 RB Responsiebijeenkomst week 11 RB BA3 CO-4 P.F.A. de Nijs, E.M. Pluijms
13.30-14.30 BA2C3 VO.2-IVO3 Radiol bekken, heup en bovenbeen (verpl) VO 01, 02, 03, 04, 05 COO-3 R.C. de Leeuw
13.30-15.30 BA1C11, BA1JC VO Journal Club Abstract schrijven VO 29, 30 14 RK Los
13.30-15.30 BA1C11, BA1JC VO Journal Club Abstract schrijven VO 25, 26 3 P.W. Moorman
13.30-15.30 BA1C11, BA1JC VO Journal Club Abstract schrijven VO 19, 20 4 A.J.M. Verhoeven
13.30-15.30 BA2C3 VO.3 DIGIMIC Het overbelaste gewricht VO 06, 07, 08, 09, 10 COO-5 G.J.L.H. van Leenders, C.J. Vissers, E. Lubberts
14.30-15.15 BA3B12 PD.1 Gedragsstoornis jeugd PD BA3 CO-3/4 P.F.A. de Nijs
14.45-15.45 BA2C3 VO.2-IVO3 Radiol bekken, heup en bovenbeen (verpl) VO 16, 17, 18, 19, 20 COO-3 R.C. de Leeuw
14.45-17.00 AOO COEUR - 31
15.00-17.00 SCH Themamiddag IDE - 22
15.15-17.00 ICK-HK Zelfstudie ABCDE module ICK 9 J. Nomen
15.15-17.15 ICK-KG Scope 3a Kindergeneeskunde (verpl) SCOPE 17_48a, 17_48b 38, 21 M.S. Visser
15.15-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 32
15.30-16.15 BA3B12 HC.2 Farmacologie van verslaving HC BA3 CO-3/4 A.H.J. Danser
15.45-17.45 BA2C2 VO.2-IVO2 Bovenste extremiteit (verpl) VO 17 CQ-5E M M De Koning Onderzoeksbanken
15.45-17.45 BA2C3 VO.3 DIGIMIC Het overbelaste gewricht VO 21, 22, 23, 24, 25 COO-5 G.J.L.H. van Leenders, C.J. Vissers, E. Lubberts
15.45-17.45 AST MFVR - 10
16.00-18.00 MIN_TGI PREPARATION Cuba I - 8
16.00-18.00 MIN_TGI PREPARATION Ecuador I - 11
16.00-18.00 MIN_TGI PREPARATION Indonesia I - 3
16.00-18.00 MIN_TGI PREPARATION Suriname I - 12
16.30-17.15 BA3B12 PD.3 Alcoholverslaving PD BA3 CO-3/4 P.F.A. de Nijs
16.45-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 5
17.00-22.00 AOO ErasMusica - Lokaal-16
17.00-23.59 AST MFVR - CO-1
18.00-20.00 MIN_TGI Cuba & Ecuador SPANISH course I - 1
18.00-20.00 MIN_TGI Indonesia BAHASA course I - 3
18.00-21.00 AST SCOME - CO-2, Foyer-C
19.59-22.59 BA3B12 ZO.1 Alcoholverslaving ZO BA3 A.H.J. Danser
19.59-23.59 ICK-PSY Tussentijdse beoordeling CO17.36 ZO L van Raalten-Ben Salah
20.59-22.59 BA1C11 ZO.1 Vrij of gebonden ZO BA1 L.J. Hofland
21.59-22.59 BA2C4 ZO.1 Normale en abnormale groei ZO BA2 J.H.J.M. Bessems

Week 25 di 19-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-10.15 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 33
08.00-11.45 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 13
08.00-12.00 BLOK BLOK - F Vrooman
08.00-15.45 BLOK Ramsaran - CS Ramsaran
08.00-17.00 ZM Ziekenhuismanagement - 5
08.00-18.00 STR Extra stilteruimte ivm uitreiking prijs - 22, 35, 36
08.00-21.45 AST Terras open - Terras Onderwijscentrum
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 25
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - CQ-1B, CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A
08.30-09.15 BA1C11 HC.5 Diagnose, behandeling hyperthyreoidie HC BA1 CO-1/2 R.P. Peeters
08.30-09.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
08.30-10.30 BA2C3 VO.1-IVO1 Bekken heup en bovenbeen (verpl) VO 22, 23, 24 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, J.H.J.M. Bessems
08.30-10.30 BA3B11 VO.3 Cognitieve gedragstherapie VO 28, 29, 30, 01, 02 39 E.M. Pluijms
08.30-10.30 BA3B12 VO.1 De moeilijke patient VO 11, 12, 13, 14, 15 31 R.J. Osse
08.30-10.30 ICK-HK Vaatchirurgie (in RG-221k) ICK Externe ruimte J. Nomen
08.30-10.30 ICK-NEU Scope 5a Neurologie (verpl) SCOPE 17_28a, 17_28b 1, 2 L van Raalten-Ben Salah
08.30-11.00 KT1952 VO Inhaal Journal Club  (aanmelding Brights VO KT1952 CQ-F1 R.W. Selles
08.30-11.00 AST MFVR - 8
08.30-11.55 BA3CV CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) VO BA3 PKV-A, PKV-KA, PKV-KB W.B. de Koning, JGM Kievit, G.H.M. Leunissen, GCA Peelen, A. van t Spijker
08.30-13.00 NB1066 WC Labcourse 2 gr 1 gr 2 (Hogeschool R'dam) WC
08.30-16.30 EDU Agressietraining SEH - CQ-1C
08.30-17.00 IAZ Opvang natte neonaat 124 - Lokaal-2
08.30-17.00 IAZ Interventie Cardiologie 68 - Lokaal-3
08.30-17.00 IAZ Circulatie 22 - 72
09.00-10.30 ONCO Feb'18 Oncologie verpleegkundige - 16
09.00-12.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
09.00-12.15 HAOPL Voortgangsgesprek 4 - 1sep-3 10, 11
09.00-12.15 HAOPL Voortgangsgesprek 4 - 1sep-4 28, 34
09.00-12.15 HAOPL Voortgangsgesprek 4 - 1sep-2 12, 37
09.00-13.00 AOO Systematisch Literatuuronderzoek (in Pub - COO-5
09.00-13.00 ZA-MIN Introductiedag Minor Neonatologie - 3
09.00-16.00 GER sept'17 Werkbegeleidersdag Geriatrie vpk - 32
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 20
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 21
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 24
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 26
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 27
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 29
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 30
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 38
09.00-17.00 ANO GITP - CQ-5G
09.30-10.15 BA1C11 HC.6 Oorzaken klachten schildklierziekten HC BA1 CO-1/2 M Meima
09.30-11.30 AOO Promotie DMW Balak - Querido zaal, Foyer-Q
10.00-11.00 ANO Bachelor team overleg - 4
10.15-12.15 AOO Facultatief-Obductie - BA2, BA3, MA1 C-034 J.M. Kros
10.15-16.15 HAOPL KR Hartcursus dag 1 - 1mrt-1, 1mrt-2 Lokaal-15
10.15-16.15 HAOPL KR Hartcursus dag 1 - 1mrt-3, 1mrt-4 6
10.30-11.15 BA1C11 HC.7 Schildkliernodus: kanker of geen kanker HC BA1 CO-1/2 R.P. Peeters
10.30-17.00 ONCO Feb'18 Oncologie verpleegkundige - 33
10.40-12.00 ICK-HK Hechten en knopen( in RG-221k) ICK Externe ruimte J. Nomen
10.45-12.45 BA2C3 VO.1-IVO1 Bekken heup en bovenbeen (verpl) VO 28, 29, 30 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, J.H.J.M. Bessems
10.45-12.45 BA3B12 VO.1 De moeilijke patient VO 31, 32 31 R.J. Osse
10.45-12.45 BA3B12 VO.2 Boefjes gedrag VO 11, 12, 13, 14, 15 39 M. Berkien
10.45-13.45 ICK-NEU Mentorgesprekken Scope 5a (verpl) SCOPE 17_28a, 17_28b 7 L van Raalten-Ben Salah
10.45-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 16
11.00-13.00 NB5010 Seminar bespreking deel 10 WC Externe ruimte I Machado
11.00-13.00 NB5020 Literature Review Report groep 2 WC Externe ruimte W. Vermeulen
11.30-12.15 BA1C11 HC.8 Bijzondere endocriene oncologie HC BA1 CO-1/2 W.W. de Herder
11.30-12.30 KT1952 HC Wetenschap en techniek:gesch en samenh HC KT1952 CO-3
11.30-13.30 AOO Promotie GB Hundie - Querido zaal, Foyer-Q
12.00-12.30 ICK-KG Nabespr. E-learn. kinderdosering(Sh-3704 ICK Externe ruimte I.H. van der Sijs
12.00-14.00 BA1SW Evaluatie Lijnonderwijs SOZP BA1/BA2/BA3 EV 2 ES Klaassen, A. van t Spijker, E.F. van Beeck, JWH van der Rijt
12.00-17.00 ANO Ondernemingsraad - CQ-1A
12.00-17.00 BKO Tentamenvragen maken - 13
12.00-17.30 BA2C2 VO.4 Ergon med (TU Delft+1.5u reistijd)verpl VO 16, 17, 18, 19, 20 Externe ruimte G.J. Kleinrensink
12.30-13.15 BA1C11 HC.9 Chirurgisch behandeling endoc aandoening HC BA1 CO-1/2 G.J.H. Franssen
12.30-16.30 EDU Persoonlijke Effectiviteit gr 1 - 8
12.30-17.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
12.30-17.45 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 34
12.30-22.00 AOO Promotie - Professoren vergaderkamer
13.00-15.45 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 39
13.00-16.00 ICK-HK Kleine verrichtingen /RISK/HK/mammapath. ICK 1 J. Nomen
13.00-16.30 HAOPL HAOPL - CQ-5D, CQ-5E
13.00-17.00 MNEU-3_15 Thesis defence (cohort 2016) - 23
13.00-17.30 NB1066 WC Labcourse 2 gr 3 gr 4 (Hogeschool R'dam) WC
13.30-14.15 BA3B12 HC.4 Dwangmaatregelen in de psychiatrie HC BA3 CO-1/2 AI Wierdsma
13.30-14.30 BA2C3 VO.2-IVO3 Radiol bekken, heup en bovenbeen (verpl) VO 06, 07, 08, 09, 10 COO-3 R.C. de Leeuw
13.30-15.30 BA1C11, BA1JC VO Journal Club Abstract schrijven VO 31, 32 4 J.F. Veenland
13.30-15.30 BA1C11, BA1JC VO Journal Club Abstract schrijven VO 27, 28 14 A.J.M. Verhoeven
13.30-15.30 BA1C11, BA1JC VO Journal Club Abstract schrijven VO 23, 24 15 RK Los
13.30-15.30 BA1C11, BA1JC VO Journal Club Abstract schrijven VO 21, 22 3 P.W. Moorman
13.30-15.30 BA2C3 VO.1-IVO1 Bekken heup en bovenbeen (verpl) VO 01, 02, 03 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, J.H.J.M. Bessems
13.30-15.30 BA2C3 VO.3 DIGIMIC Het overbelaste gewricht VO 11, 12, 13, 14, 15 COO-5 G.J.L.H. van Leenders, C.J. Vissers, E. Lubberts
13.30-15.30 BA1KR CV.16 Klinisch redeneren 4 VO 01 10 JJP Geuze
13.30-15.30 KT1952 VO Werkcollege WC KT1952 CO-3
13.30-15.30 KT2801 HC MIS-techn. uitdag single port en NOTES HC KT2801 CO-4
13.30-15.30 AOO Promotie M Quevedo Calero - Querido zaal, Foyer-Q
13.45-15.15 NIHES Defence Clinical Research - Medical stud - 7
13.45-15.15 NB4080 HC Protein quality control mechanisms HC 9 NJ Galjart
14.00-17.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 2 F. van Kooten
14.00-18.00 AST BKO en SKO's en de MORE onderwijsprijs. - Espressobargebied
14.30-15.15 BA3B12 HC.5 Forensische psychiatrie HC BA3 CO-1/2 SJ Jansen-Roza
14.45-15.45 BA2C3 VO.2-IVO3 Radiol bekken, heup en bovenbeen (verpl) VO 21, 22, 23, 24, 25 COO-3 R.C. de Leeuw
15.30-16.15 BA3B12 HC.6 Gedragsproblemen HC BA3 CO-1/2 J.M.T. Stam-Veeren
15.30-16.30 KT1952 HC Bespreken antwoorden werkcollege HC KT1952 CO-3
15.30-17.00 NB4080 WC Protein quality control mechanisms WC 9 NJ Galjart
15.30-17.30 KT2801 HC Mond-, Kaak- en Aangezichtschir - klinis HC KT2801 CO-4 EB Wolvius
15.30-17.30 AOO Bijeenkomst KKF - CQ-F1
15.30-17.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
15.45-17.45 BA2C3 VO.1-IVO1 Bekken heup en bovenbeen (verpl) VO 04, 05, 06 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, J.H.J.M. Bessems
15.45-17.45 BA2C3 VO.3 DIGIMIC Het overbelaste gewricht VO 26, 27, 28, 29, 30 COO-5 G.J.L.H. van Leenders, C.J. Vissers, E. Lubberts
16.00-18.00 MIN_TGI PREPARATION Brazil I - 1
16.00-19.30 HAOPL HAOPL Supervisieworkshop - 3, 7
16.00-21.00 Co-HAG Scholingsavond opleiders en co-ass. VO 31
16.00-21.00 AST MORE - 39
16.15-17.45 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 32
17.00-22.00 AOO ErasMusica - Lokaal-16
17.15-17.45 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 33
17.15-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 5
17.15-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 13
17.30-18.30 KT2801 HC Mond-, Kaak- en Aangezichtschir - techn HC KT2801 CO-4 J.K. Saridin
17.30-19.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
17.45-20.30 AOO Sollicitatiegesprekken Acute Geneeskunde - 11
18.00-20.00 MIN_TGI Brazil PORTUGUESE course I - 2
18.00-21.00 Co-HAG Scholingsavond opleiders en co-ass. VO CO-1, 32, 33, 34
18.00-21.00 AOO IFMSA-Rotterdam - 4
18.00-22.00 ANO Refereeravond (AVO 2343027.00) - CO-2
18.00-22.00 ANO Refereeravond (AVO 2343027.00) - Foyer-C
18.00-22.00 AST Vergadering IFMSA-Rotterdam - 1
18.15-22.00 EVENT Skintermezzo - 36
18.15-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 35
18.59-22.59 BA3B12 ZO.2 Voor- en nadelen drugsgebruik ZO BA3 A.H.J. Danser
19.30-22.00 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
19.59-22.59 BA1C11 ZO.2 Hielprik en IQ ZO BA1 M Meima
21.15-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 32, 33, 34

Week 25 wo 20-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-10.30 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 32
08.00-17.00 EDU Humanitas - 9
08.00-17.00 EDU Humanitas - 1
08.00-20.30 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - CO-1, Foyer-C
08.00-21.45 AST Terras open - Terras Onderwijscentrum
08.00-22.00 BLOK BLOK - F Vrooman
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 13, 25, 33, 34
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 35
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - CQ-1B, CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A, 16
08.00-22.00 BLOK Rol - WME Rol
08.30-09.30 BA2C3 VO.2-IVO3 Radiol bekken, heup en bovenbeen (verpl) VO 26, 27, 28, 29, 30 COO-3 R.C. de Leeuw
08.30-09.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
08.30-10.30 BA1C11 VO.1 Diagnose, behand schildklieraandoeningen VO 11, 12, 13, 14, 15 3, 4, 5 R.P. Peeters, M Meima
08.30-10.30 BA2C3 VO.1-IVO1 Bekken heup en bovenbeen (verpl) VO 07, 08, 09 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, J.H.J.M. Bessems
08.30-10.30 BA3B12 VO.2 Boefjes gedrag VO 31, 32 39 B. Dierckx
08.30-11.55 BA3CV CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) VO BA3 PKV-A, PKV-KA, PKV-KB G.H.M. Leunissen, GCA Peelen, EE Plouvier, A. van der Velden, A. van t Spijker
08.30-17.00 IAZ Circulatie 21 - 6
08.30-17.00 ENDO Mrt'18 Endoscopie verpleegkundige - Lokaal-2
08.30-17.00 WV_WC Nov'17 Wondverpleegkundige - Lokaal-15
08.30-22.00 AOO Promotie - Professoren vergaderkamer
09.00-10.00 NB2151 HC Journal Club - 2 Groep 1-2 HC 36 Ray Chaudhuri, Taneja
09.00-10.30 ICK-HK RISK Anesthesiologie ICK PKV-B M. Klimek
09.00-13.00 HAOPL Diff spoedzorg Sub - 2
09.00-15.30 ANO avo onderhoud - CQ-1A
09.00-16.00 ANO onderhoud AVO - CQ-1C
09.00-16.00 ANO avo onderhoud - Lokaal-3
09.00-17.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
09.00-17.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 11 F. van Kooten
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 20
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 21
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 24
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 26
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 27
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 29
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 30
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 38
09.20-12.10 MA-O 18MAM Toets Vitaal bedreigd patient - 23
09.30-11.30 AOO Promotie MJ Kallemeijn - Querido zaal, Foyer-Q
09.30-12.30 HOCL Data Research cie. - 31
09.45-10.45 BA2C3 VO.2-IVO3 Radiol bekken, heup en bovenbeen (verpl) VO 11, 12, 13, 14, 15 COO-3 R.C. de Leeuw
10.15-12.15 AOO Facultatief-Obductie - BA2, BA3, MA1 C-034 J.M. Kros
10.30-12.00 ICK-HK Zelfstudie galstenen en evt mammaca ICK CQ-5C J. Nomen
10.45-12.15 HAOPL HTB 1 - 2jun-GGZ1 32
10.45-12.45 BA1C11 VO.1 Diagnose, behand schildklieraandoeningen VO 26, 27, 28, 29, 30 4, 5, 3 R.P. Peeters, M Meima
10.45-12.45 BA2C3 VO.3 DIGIMIC Het overbelaste gewricht VO 31, 32 COO-5 G.J.L.H. van Leenders, C.J. Vissers, E. Lubberts
10.45-12.45 NB2121 HC Image Analysis HC CQ-U H.W. Meijering
10.45-13.15 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 39
11.00-13.00 NB5020 Literature Review Report groep 3 WC Externe ruimte M.H. Kayser
11.00-17.00 GR Gezondheidsrecht - 14
11.30-13.30 AOO Promotie S Buttner - Querido zaal, Foyer-Q
12.00-13.30 ICK-HK RISK Intensive Care ICK PKV-B J.D. Weigel
12.00-17.30 BA2C2 VO.4 Ergon med (TU Delft+1.5u reistijd)verpl VO 26, 27, 28, 29, 30 Externe ruimte G.J. Kleinrensink
12.30-13.15 NB1066 HC Labcourse 2 NB1066 HC 36 J. Pothof
12.30-13.30 AOO SCOME - 7
12.30-13.45 AST Studievereniging Hooke - 8
12.30-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 32
13.00-17.00 MNEU-3_15 Thesis defence (cohort 2016) - 23
13.30-14.30 BA2C3 VO.2-IVO3 Radiol bekken, heup en bovenbeen (verpl) VO 31, 32 COO-3 R.C. de Leeuw
13.30-14.30 KT1801 HC Prostaat BPH/ PC HC KT1801 CO-3 M.B. Busstra
13.30-15.30 BA1C11 VO.1 Diagnose, behand schildklieraandoeningen VO 36, 37, 38, 39, 40 3, 4, 5 R.P. Peeters, M Meima
13.30-15.30 BA1C11, BA1JC VO Journal Club Abstract schrijven VO 11, 12 15 J.F. Veenland
13.30-15.30 BA1C11, BA1JC VO Journal Club Abstract schrijven VO 05, 06 CQ-A A.J.M. Verhoeven
13.30-15.30 BA1C11, BA1JC VO Journal Club Abstract schrijven VO 03, 04 CQ-F1 RK Los
13.30-15.30 BA1C11, BA1JC VO Journal Club Abstract schrijven VO 01, 02 CQ-B P.W. Moorman
13.30-15.30 BA2C3 VO.3 DIGIMIC Het overbelaste gewricht VO 01, 02, 03, 04, 05 COO-5 G.J.L.H. van Leenders, C.J. Vissers, E. Lubberts
13.30-15.30 BA3B12 VO.2 Boefjes gedrag VO 06, 07, 08, 09, 10 39 M. van der Mheen
13.30-15.30 NB2121 WC Image Analysis WC CQ-U H.W. Meijering, I. Smal, W.A. van Cappellen
13.30-15.30 AOO Promotie R La Distia Nora - Querido zaal, Foyer-Q
13.30-16.30 NB1120 WC Biomolecular Programming Groep 1-5 WC 36 A.B. Houtsmuller, J.A. Slotman, H.M. de Gruiter, B Geverts, W.A. van Cappellen
13.30-16.55 BA3CV CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) VO BA3 PKV-A, PKV-KA, PKV-KB G.H.M. Leunissen, GCA Peelen, EE Plouvier, A. van der Velden, A. van t Spijker
14.00-17.00 ICK-HK Zelfstudie brandwnd//wandbr/coloncarc. ICK CQ-5C J. Nomen
14.30-15.30 KT1801 HC Robotica/ Cyberknife HC KT1801 CO-3 M.B. Busstra
15.30-16.15 BA3B4, BA3B12 Inh neurologisch onderzoek 1+2 VO BA3 CQ-1A H. Seelaar
15.30-17.30 KT1801 HC Robotica/ Cyberknife HC KT1801 CO-3 M.J. Roobol-Bouts
15.30-17.30 AOO Promotie Y van der Does - Querido zaal, Foyer-Q
15.45-17.45 BA1C11 VO.1 Diagnose, behand schildklieraandoeningen VO 31, 32, 33, 34, 35 5, 3, 4 R.P. Peeters, M Meima
15.45-17.45 BA1C11, BA1JC VO Journal Club Abstract schrijven VO 09, 10 15 P.W. Moorman
15.45-17.45 BA1C11, BA1JC VO Journal Club Abstract schrijven VO 07, 08 CQ-A RK Los
15.45-17.45 BA2C3 VO.3 DIGIMIC Het overbelaste gewricht VO 16, 17, 18, 19, 20 COO-5 G.J.L.H. van Leenders, C.J. Vissers, E. Lubberts
15.45-18.30 AOO Sollicitatiegesprekken Acute Geneeskunde - 12
15.45-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 39
16.00-17.00 AOO Bijeenkomst over CANVAS - 22
16.00-18.00 MIN_TGI PREPARATION Oman I - 2
16.15-17.45 BA3B4, BA3B12 Inh neurologisch onderzoek 1+2 VO BA3 PKV-C M.M.J. Wijnenga
16.15-17.45 BA3B4, BA3B12 Inh neurologisch onderzoek 1+2 VO BA3 PKV-E L. Harlaar
16.15-17.45 BA3B4, BA3B12 Inh neurologisch onderzoek 1+2 VO BA3 PKV-B H. Seelaar
17.00-21.30 IAZ ABCDE Radiologie - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-12, Lokaal-5
17.00-22.00 AOO ErasMusica - Lokaal-16
17.30-19.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
18.00-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 5
18.30-21.00 AST Activiteiten WESSP/GERS - 3
19.00-20.00 AST MFVR - 10
19.30-22.00 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
19.59-22.59 BA1C11 ZO.3 Pathogenese klachten bij hypo- en hypert ZO BA1 R.P. Peeters, M Meima
19.59-22.59 BA3B12 ZO.3 Maatschappelijke gevolgen verslaving ZO BA3 P.F.A. de Nijs
20.30-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - CO-1, Foyer-C

Week 25 do 21-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-08.45 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 34
08.00-10.00 BLOK BLOK - A. Beerthuizen
08.00-10.30 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 39
08.00-10.45 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 32
08.00-12.00 BLOK BLOK - F Vrooman
08.00-12.30 IAZ BLS Pijngeneeskunde - Lokaal-7
08.00-12.30 IAZ BLS Pijngeneeskunde - Lokaal-11
08.00-15.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 33
08.00-17.00 IAZ MDL - Lokaal-9
08.00-21.45 AST Terras open - Terras Onderwijscentrum
08.00-22.00 BLOK BLOK - J.S. Voerman
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 13
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 35
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - CQ-1B, CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A
08.00-22.00 BLOK Ramsaran - CS Ramsaran
08.30-09.15 BA2C4 HC.1 Anatomie knie, onderbeen, enkel, voet HC BA2 CO-1/2 G.J. Kleinrensink
08.30-10.30 BA1C11 VO.1 Diagnose, behand schildklieraandoeningen VO 16, 17, 18, 19, 20 4, 5, 6 R.P. Peeters, M Meima
08.30-10.30 BA3B12 VO.1 De moeilijke patient VO 21, 22, 23, 24, 25 31 R.J. Osse
08.30-10.30 KT2801 PR Microchirurgie/Hechttechn. (in Ee-130) VO KT2801.05 MJM Muijtjens
08.30-10.30 ONCO Okt'17 Oncologie verpleegkundige - 22
08.30-11.55 BA3CV CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) VO BA3 PKV-A, PKV-KA, PKV-KB MHE Elbers, F.B.M. Gan-Creijghton, W.B. de Koning, GCA Peelen, A. van t Spijker
08.30-12.30 AOO Queridocollege - QCBA1 25
08.30-12.30 AOO Queridocollege - QCBA1 23
08.30-13.00 EDU Manage je inbox - COO-3
08.30-13.00 IAZ Toetsen IAZ - CQ-U
08.30-13.30 IAZ Informatiedag IAZ - CO-3
08.30-13.30 IAZ Informatiedag IAZ - 7, 8, 9
08.30-16.00 IAZ Acuut Ziek Kind 2 - 16
08.30-17.00 IAZ Assessment Acuut Ziek Kind - Lokaal-B, Lokaal-C
08.30-17.00 IAZ Triage op de SEH 122 - Lokaal-2
08.30-17.00 IAZ Acuut Ziek Kind 2 - Lokaal-3
08.30-17.00 WV_WC Nov'17 Wondverpleegkundige - Lokaal-15
08.45-12.30 AOO Cursorisch Onderwijs KJP - PKV-B
09.00-10.00 NB3015 HC Systems Neurobiology HC CQ-5G MJ Negrello
09.00-10.00 AOO Presentatie KB - 15
09.00-13.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 34 N.G.M. Hunfeld
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 20
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 21
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 24
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 26
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 27
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 29
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 30
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 38
09.00-17.00 MA-O Symposium van K naar Beter - Foyer-Q
09.30-12.00 BA1C11, BA1JC Journal Club VO 33, 40 14 J.F. Veenland, J.A. Visser
09.30-10.15 BA2C4 HC.2 Ligamentenletsels van de knie HC BA2 CO-1/2 D.E. Meuffels
10.00-12.00 EDU Ontwikkelen - 1
10.00-13.00 NB3015 HC Systems Neurobiology HC CQ-5G MJ Negrello
10.00-15.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
10.00-16.00 MA-O Symposium van K naar Beter - Querido zaal
10.00-16.00 MBR Kwaliteitscommissie - CQ-F1
10.00-17.00 ONCO Okt'17 Oncologie verpleegkundige - 3
10.10-12.10 MA-O 17SAM Herkansing Locoregionaal - 15
10.15-12.15 AOO Facultatief-Obductie - BA2, BA3, MA1 C-034 J.M. Kros
10.30-11.15 BA2C4 HC.3 Overbelastingsletsels bot, pees & spier HC BA2 CO-1/2 RJ de Vos
10.45-12.45 BA1C11 VO.1 Diagnose, behand schildklieraandoeningen VO 21, 22, 23, 24, 25 4, 6, 5 R.P. Peeters, M Meima
10.45-12.45 BA3B12 VO.1 De moeilijke patient VO 26, 27, 28, 29, 30 31 R.J. Osse
10.45-12.45 BA3B12 VO.2 Boefjes gedrag VO 21, 22, 23, 24, 25 39 M. van der Mheen
11.00-12.00 MNEU-1_12 Inspection test (Ee-1205) - MNEU
11.00-12.00 ANO 2-wekelijks overleg Functioneel Beheer Z - CQ-B
11.00-13.00 ICK-HK Scope 2b Heelkunde (verpl) SCOPE 18_10a, 18_10b 32 CAE Kouwenberg
11.00-13.00 KT2801 PR Microchirurgie/Hechttechn. (in Ee-130) VO KT2801.06 MJM Muijtjens
11.15-12.15 AST MFVR - 2
11.30-12.15 BA2C4 HC.4 Kinderfracturen HC BA2 CO-1/2 J.H.J.M. Bessems
11.30-14.30 AOO Bijeenkomst examinatoren GNK - EE-1473
12.00-13.45 BA2C4 EV Evaluatie Lijnonderwijs CV (alleen JVT) EV BA2 37 F.B.M. Gan-Creijghton, MA Pellikaan-van der Veer, D.H.J. Pols, ES Klaassen, E. Visser FF
12.15-13.30 AST JVT-2 - 10
12.30-17.30 BLOK BLOK - CQ-1Da/b S.Y. Ismail
12.30-20.30 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - CO-1, Foyer-C
12.45-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 25
13.00-15.00 MA-O MA-Overleg - 1
13.00-15.30 BA1C11, BA1JC Journal Club VO 01, 34 14 RK Los, J.A. Visser
13.00-15.45 AOO Onderwijs Acute Geneeskunde - CQ-1A, CQ-1C
13.00-17.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 2 F. van Kooten
13.00-17.00 MNEU-3_15 Thesis defence (cohort 2016) - 23
13.00-17.00 IAZ Informatiedag IAZ - 22
13.00-17.00 IAZ VZ College - CQ-U
13.00-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 5
13.15-15.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 32
13.15-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 34
13.30-15.30 BA2C4 VO.2-IVO2 Onderste extremiteit geheel (verpl) VO 02 PKV-B J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
13.30-15.30 BA2C4 VO.2-IVO2 Onderste extremiteit geheel (verpl) VO 03 PKV-C J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
13.30-15.30 BA2C4 VO.1-IVO1 Knie onderbeen enkel voet (verpl) VO 04, 05, 06 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, J.H.J.M. Bessems
13.30-15.30 BA2C4 VO.2-IVO2 Onderste extremiteit geheel (verpl) VO 01 PKV-A J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
13.30-15.30 BA3B12 VO.1 De moeilijke patient VO 01, 02, 03, 04, 05 31 R.J. Osse
13.30-15.30 BA3B12 VO.2 Boefjes gedrag VO 26, 27, 28, 29, 30 39 M.G. Meentken
13.30-15.30 ICK-HK Antistolling/AB profylaxe en toets 1 ICK COO-3 N.G.M. Hunfeld
13.30-15.30 KT2801 PR Microchirurgie/Hechttechn. (in Ee-130) VO KT2801.07 MJM Muijtjens
13.30-17.30 BA1CV CV.17b Studenten kijken video (inschr SinOnlin) VO BA1 COO-5
13.45-15.45 NB3020 HC Genomics Technology in Breast Cancer Res HC CQ-5G J.W.M. Martens
14.30-15.30 BA2C4 VO.4 Beschrijven type fracturen/immobilisatie VO 07, 08, 09, 10, 11 36 T. Hagenaars
14.45-16.15 HAOPL HAOPL intervisie - 8
15.00-16.00 AST Studievereniging Hooke - 11
15.15-17.15 ICK-KG Scope 3b Kindergeneeskunde (verpl) SCOPE 17_48a, 17_48b 32, 33 CAE Kouwenberg
15.30-16.30 ICK-HK TPV, infuustherapie & toedieningsvormen ICK 1 N.G.M. Hunfeld
15.30-22.00 BLOK BLOK - A. Beerthuizen
15.45-17.45 BA2C4 VO.2-IVO2 Onderste extremiteit geheel (verpl) VO 05 PKV-B J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
15.45-17.45 BA2C4 VO.2-IVO2 Onderste extremiteit geheel (verpl) VO 06 PKV-C J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
15.45-17.45 BA2C4 VO.1-IVO1 Knie onderbeen enkel voet (verpl) VO 07, 08, 09 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, J.H.J.M. Bessems
15.45-17.45 BA2C4 VO.2-IVO2 Onderste extremiteit geheel (verpl) VO 04 PKV-A J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
15.45-17.45 BA3B12 VO.2 Boefjes gedrag VO 01, 02, 03, 04, 05 39 M.G. Meentken
15.45-17.45 NB3020 WC Genomics Technology in Breast Cancer Res WC CQ-5G J.W.M. Martens
16.00-18.00 MIN_TGI PREPARATION Viet Nam I - 7
16.00-18.00 KT2801 PR Microchirurgie/Hechttechn. (in Ee-130) VO KT2801.08 MJM Muijtjens
16.30-17.30 MAKNT Mak-toets - 16
16.30-17.30 MAKNT Mak-toets - COO-3
16.30-19.00 BLOKTM Bloktoets Inwendig/Heelkunde - COO-3, 16
17.00-19.30 ICK-HK Mammapath. vanuit chirurgie: anam & LO ICK PKV-D, PKV-D9, PKV-D10 AJE van Breukelen
17.00-22.00 AOO ErasMusica - Lokaal-16
17.00-22.00 AST Vergadering IFMSA-Rotterdam - 3
17.30-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 32, 33
18.00-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 39
19.45-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 16
19.59-22.59 BA1C11 ZO.4 Pathogenese & beloop multinodulair strum ZO BA1 R.P. Peeters, M Meima
20.30-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - CO-1, Foyer-C
20.59-22.59 BA3B12 ZO.4 Persoonlijkheidsstoornissen ZO BA3 E.M. Pluijms

Week 25 vr 22-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-09.15 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
08.00-09.15 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - CQ-1B
08.00-10.30 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 5
08.00-11.45 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 16
08.00-13.15 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 39
08.00-16.30 IAZ Sophia - IC Kinderen - Lokaal-5, Lokaal-7
08.00-17.00 IAZ MDL - Lokaal-9
08.00-21.45 AST Terras open - Terras Onderwijscentrum
08.00-22.00 BLOK BLOK - A A Halkes-Oren
08.00-22.00 BLOK BLOK - CS Ramsaran F
08.00-22.00 BLOK BLOK - F Vrooman
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 13, 25, 32, 33, 34
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 35
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A
08.00-22.00 BLOK BLOK - ES van Eijk
08.00-22.00 BLOK Rol - WME Rol
08.30-09.15 BA1C10 HC.10 Pathologie van schildklieraandoeningen HC BA1 CO-3/4 FJ van Kemenade
08.30-09.15 BA2C4 HC.5 Anatomie knie, onderbeen, enkel, voet HC BA2 CO-1/2 G.J. Kleinrensink
08.30-09.30 ICK-HK Hechten & knopen (Skillsplaza) ICK J. Nomen
08.30-17.00 MA-O POK - Lokaal-14
09.00-10.30 NB1072 HC Physical Biology of the Cell - 1 HC 36 M.W.J. Fornerod
09.00-10.30 NB2151 WC Journal Club - 2 Groep 1-2 WC CQ-U Ray Chaudhuri, Taneja
09.00-11.00 ICK-NEU Scope 5b Neurologie (verpl) SCOPE 17_28a, 17_28b 38 D Lo Fo Wong
09.00-17.00 EVENT Regionaal Symposium Bloedtransfusie - Querido zaal, Foyer-Q
09.15-12.15 NIHES Defence Clinical Research - Medical stud - 7
09.30-10.15 BA2C4 PD.6 Gecompliceerde letsels van het onderbeen LM BA2 CO-1/2 J.H.J.M. Bessems
09.30-10.30 ICK-KG PBLS ICK CQ-1B, CQ-1C P.C.J. de Laat
09.30-12.00 ICK-HK NB ICK week (in RG-221k) ICK Externe ruimte J. Nomen
09.30-17.30 EVENT RKF project dag - CO-4
10.15-12.15 AOO Facultatief-Obductie - BA2, BA3, MA1 C-034 J.M. Kros
10.30-11.15 BA2C4 HC.7 Enkelletsels HC BA2 CO-1/2 D. den Hartog
10.30-12.00 NB1072 WC Physical Biology of the Cell - 1 WC 36 M.W.J. Fornerod
10.45-12.45 BA1C11 VO.1 Diagnose, behand schildklieraandoeningen VO 01, 02, 03, 04, 05 4, 5, 6 R.P. Peeters, M Meima
10.45-12.45 NB2121 HC Image Analysis HC CQ-U H.W. Meijering
10.45-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - CQ-1B
11.00-13.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 1 F. van Kooten
11.30-12.15 BA2C4 LM.8 Geschiedenis van de fractuurbehandeling LM BA2 CO-1/2 J.H.J.M. Bessems
12.00-14.00 Co-HAG Farmacie Toets 3 Recept schrijven VO 16 N.G.M. Hunfeld
12.00-15.00 MA-O 15SOA+AM Kwaliteitsproject - 22
12.00-16.30 MA-O 15SOA+AM Kwaliteitsproject - Lokaal-16
12.45-14.15 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - CO-1, Foyer-C
12.45-15.15 BA1C11, BA1JC Journal Club VO 37, 39 3 P.W. Moorman, J.A. Visser
13.00-14.00 ICK-HK Intro OK: ster., patientveilig. (op OK) ICK Externe ruimte J. Nomen
13.00-15.30 ICK-NEU ICK Neurologie ICK COO-5 F. van Kooten
13.00-17.00 ICK-MGZ ICK Maatschappelijke gezondheidszorg ICK 2
13.00-17.00 IAZ Interventie Cardiologie 68 - Lokaal-2
13.30-15.30 BA1C11 VO.1 Diagnose, behand schildklieraandoeningen VO 06, 07, 08, 09, 10 4, 5, 6 R.P. Peeters, M Meima
13.30-15.30 BA2C4 VO.2-IVO2 Onderste extremiteit geheel (verpl) VO 08 PKV-B J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
13.30-15.30 BA2C4 VO.2-IVO2 Onderste extremiteit geheel (verpl) VO 09 PKV-C J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
13.30-15.30 BA2C4 VO.1-IVO1 Knie onderbeen enkel voet (verpl) VO 10, 11, 12 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, J.H.J.M. Bessems
13.30-15.30 BA2C4 VO.2-IVO2 Onderste extremiteit geheel (verpl) VO 07 PKV-A J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
13.30-15.30 BA3B12 VO.2 Boefjes gedrag VO 16, 17, 18, 19, 20 39 J.A. Hordijk
13.30-15.30 BA1KR CV.16 Klinisch redeneren 4 VO 04 1 WTM Enthoven
13.30-15.30 NB2121 WC Image Analysis WC CQ-U H.W. Meijering, I. Smal, W.A. van Cappellen
13.30-16.30 NB1120 WC Biomolecular Programming Groep 1-5 WC 36 A.B. Houtsmuller, J.A. Slotman, H.M. de Gruiter, B Geverts, W.A. van Cappellen
14.00-15.30 ICK-HK ICK toets, EV en NB (in RG-221k) ICK Externe ruimte J. Nomen
14.00-18.00 Co-HAG CO-1 Co-schap onderwijs VO 29, 30 W.B. de Koning
14.00-18.00 Co-HAG CO-3 Co-schap onderwijs VO 20, 21 MCGA Steentjes, DMA Pom
14.00-18.00 Co-HAG CO-5 Co-schap onderwijs VO 24, 26 A.S. Pameijer
14.15-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 16
14.30-15.30 BA2C4 VO.4 Beschrijven type fracturen/immobilisatie VO 13, 14, 15, 16, 17 31 T. Hagenaars
14.30-16.00 ICK-NEU Nabespreking ICK 28 F. van Kooten
15.45-16.45 BA1C11 IC-RB Integratiecollege/Responsebijeenkomst IC BA1 CO-1/2 R.P. Peeters, M Meima
15.45-17.45 BA2C4 VO.2-IVO2 Onderste extremiteit geheel (verpl) VO 11 PKV-B J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
15.45-17.45 BA2C4 VO.2-IVO2 Onderste extremiteit geheel (verpl) VO 12 PKV-C J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
15.45-17.45 BA2C4 VO.1-IVO1 Knie onderbeen enkel voet (verpl) VO 13, 14, 15 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, J.H.J.M. Bessems
15.45-17.45 BA2C4 VO.2-IVO2 Onderste extremiteit geheel (verpl) VO 10 PKV-A J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
15.45-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 5
15.45-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 39
17.00-22.00 AOO ErasMusica - Lokaal-16
17.15-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - CO-1, Foyer-C
17.28-19.28 BA1C11 ZO.6 Oogproblemen bij schildklierziekten ZO BA1 R.P. Peeters
19.59-22.59 BA1C11 ZO.5 Wat is subklinische hypothyreodie ZO BA1 R.P. Peeters, M Meima
20.59-22.59 BA2C4 ZO.2 Fractuurbehandeling algemeen ZO BA2 T. Hagenaars

Week 25 za 23-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-16.45 AST Terras open - Terras Onderwijscentrum
09.30-16.30 EVENT Turnerdag 2018 - Querido zaal, Foyer-Q
12.30-16.00 EVENT Turnerdag 2018 - 31, 35, 36, 39

Week 25 zo 24-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
09.00-17.00 EVENT Weekendschool - 2, 3, 4, 5, 6, 13, 14

Week 26 ma 25-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-08.45 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 16
08.00-11.45 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 35
08.00-15.45 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 34
08.00-17.00 MA-O 17SOA Orthopaedie laag-midden complex - 72
08.00-21.45 AST Terras open - Terras Onderwijscentrum
08.00-22.00 BLOK BLOK - M. Vojinovic-Novakovic
08.00-22.00 BLOK BLOK - F Vrooman
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 5, 25, 32, 33
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A, CQ-1B
08.00-22.00 BLOK Rol - WME Rol
08.30-10.15 MAIG1 IWC.1 Radiologie: Thorax (verpl) IWC SG.1729 - SG.1732, SG.1737 - SG.1739 22 PJ Abrahams
08.30-10.30 BA3B13 VO.1 Radiculaire pijn VO 01, 02, 03, 04, 05, 32 36 C.M.F Dirven
08.30-12.00 RTL Basiscursus stralingsbescherming IG - Lokaal-16
08.30-12.30 ICK-DKO Oogheelkunde ICK CQ-5G
08.30-16.30 MA-O 16SOA Urologie/KNO Hoog complex - 39
08.30-16.30 MA-O 16SAM Trauma - 23
08.30-17.00 IAZ Respiratie 37 - 6
08.30-17.00 IAZ Interventie Cardiologie 68 - Lokaal-2, Lokaal-3
08.30-17.00 IAZ OCCU IAZ - 13
08.30-17.00 MA-O POK training - Lokaal-14
08.30-17.00 SPS Apr'18 Sedatie Praktijk Specialist - 3
09.00-10.00 ICK-PSY Ingangstoets psychiatrie ICK 16 E.M. Pluijms
09.00-10.30 MNEU-1_14, MNEU-3_14 Labtalks - MNEU Querido zaal
09.00-11.00 HAOPL AVG 3B - 4
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 1e jaar B - 21
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 2e jaar B - 24
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 3e jaar B - 26
09.00-16.00 HAOPL Presentatie leeronderzoeken - CQ-U
09.00-17.00 REV Onderwijs co-assistenten VO 38 H.J. Stam
09.00-17.00 ICK-MGZ ICK Maatschappelijke gezondheidszorg ICK 37
09.00-17.00 ICK-VV ICK Verloskunde&Gynaecologie (Sh-3704) ICK Externe ruimte I. Schipper
09.00-19.00 AST MFVR - 11
09.30-10.15 BA1C12 HC.1 Biologie van veroudering HC BA1 CO-3/4 F.U.S. Mattace Raso
09.30-10.15 BA2C4 PD.9 Voetafwijkingen PD BA2 CO-1/2 M. van der Grinten
09.30-17.00 Co-HAG Oco PZ VO 8 S Buis
10.00-12.00 ICK-PSY Psych onderz & classificatie (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
10.15-12.15 AOO Facultatief-Obductie - BA2, BA3, MA1 C-034 J.M. Kros
10.15-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 16
10.30-11.15 BA1C12 HC.2 Genetica van veroudering HC BA1 CO-3/4 J.B.J. van Meurs
10.30-11.15 BA2C4 PD.10 Onderbeen- en voetafwijkingen bij kinder PD BA2 CO-1/2 J.H.J.M. Bessems
10.30-11.45 MAIG1 VO.1 Radiologie Casuistiek (verpl) VO SG.1729 - SG.1732, SG.1737 - SG.1739 22 PJ Abrahams
10.30-12.00 ZA-DIV Teamoverleg IZ - 2
10.45-12.45 BA3B13 VO.1 Radiculaire pijn VO 06, 07, 08, 09, 10, 31 36 C.M.F Dirven
11.30-12.15 BA1C12 HC.3 Farmacokinetiek: effecten veroudering HC BA1 CO-3/4 A.H.J. Danser
11.30-13.00 ANO Seminar MGZ - Querido zaal
11.45-12.45 BA2C4 VO.3-IVO3 Radiol Knie-Onderbeen-Enkel-Voet (verpl) VO 17, 18, 19, 20, 21 COO-3 S.C. Teixeira
11.45-12.45 BA2C4 VO.4 Beschrijven type fracturen/immobilisatie VO 01, 02, 03, 04, 25 31 T. Hagenaars
12.00-12.45 MAIG1 IWC.2 RX thorax van het kind (verpl) IWC SG.1729 - SG.1742 35 R Atzei
12.30-17.00 AOO kick off cultuurtraject - 15
13.00-13.30 MAIG1 (balie OSC) Ondertekenen coassistentenovereenkomst - SG.1729 - SG.1730
13.00-15.00 ICK-PSY Psychiatrisch onderzoek (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
13.30-14.15 BA3B12 RB Responsiebijeenkomst week 12 RB BA3 CO-1 P.F.A. de Nijs, A.H.J. Danser
13.30-14.30 BA2C4 VO.3-IVO3 Radiol Knie-Onderbeen-Enkel-Voet (verpl) VO 04, 05, 06, 07, 08 COO-3 S.C. Teixeira
13.30-15.30 BA2C4 VO.2-IVO2 Onderste extremiteit geheel (verpl) VO 14 PKV-B J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
13.30-15.30 BA2C4 VO.2-IVO2 Onderste extremiteit geheel (verpl) VO 15 PKV-C J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
13.30-15.30 BA2C4 VO.1-IVO1 Knie onderbeen enkel voet (verpl) VO 16, 17, 18 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, J.H.J.M. Bessems
13.30-15.30 BA2C4 VO.2-IVO2 Onderste extremiteit geheel (verpl) VO 13 PKV-A J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
13.30-15.30 BA1CV CV.19 Nabespreking CV.1 toets VO BA1 14 F.B.M. Gan-Creijghton, A. van t Spijker
13.30-16.30 ICK-DKO KNO inleiding (D-142) ICK Externe ruimte R.M. Metselaar
14.15-15.30 MAIG1 IWC.4 Muscoloskeletale radiologie (verpl) IWC SG.1733 - SG.1736, SG.1740 - SG.1742 22 DF Hanff
14.15-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 35
14.30-15.15 BA3B13 HC.1 Organisatie pijnsysteem HC BA3 CO-1/2 J.C. Holstege
14.45-15.45 BA2C4 VO.3-IVO3 Radiol Knie-Onderbeen-Enkel-Voet (verpl) VO 29, 30, 31, 32 COO-3 S.C. Teixeira
14.45-17.30 AOO Sollicitatiegesprekken Acute Geneeskunde - 20
15.00-16.00 EDU Train de Toetser - 31
15.00-17.00 ICK-PSY Scope 4a Psychiatrie (verpl) SCOPE 17_36a, 17_36b 1, 2 JAB Hopman
15.30-16.15 BA3B13 HC.2 Pijninhibitie HC BA3 CO-1/2 J.C. Holstege
15.45-17.15 MAIG1 VO.3 Radiologie Casuistiek MSK (verpl) VO SG.1733 - SG.1736, SG.1740 - SG.1742 22 DF Hanff
15.45-17.45 BA2C4 VO.2-IVO2 Onderste extremiteit geheel (verpl) VO 17 PKV-B J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
15.45-17.45 BA2C4 VO.2-IVO2 Onderste extremiteit geheel (verpl) VO 18 PKV-C J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
15.45-17.45 BA2C4 VO.1-IVO1 Knie onderbeen enkel voet (verpl) VO 19, 20, 21 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, J.H.J.M. Bessems
15.45-17.45 BA2C4 VO.2-IVO2 Onderste extremiteit geheel (verpl) VO 16 PKV-A J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
15.45-17.45 MA1PKV CV.1-MT.13 Verdieping algemeen lichamelijk onderz VO SG.1729 - SG.1730 PKV-D HG Rijksen
16.00-17.00 BA2C4 VO.3-IVO3 Radiol Knie-Onderbeen-Enkel-Voet (verpl) VO 24, 25, 26, 27, 28 COO-3 S.C. Teixeira
16.00-17.30 MINOR Minorbeleidsvergadering - 36 Minorcommissie
16.00-17.30 AOO Opleidingscommissie Nanobiology - 7
16.00-18.00 MIN_TGI PREPARATION Cuba II - 9
16.00-18.00 MIN_TGI PREPARATION Ecuador II - 10
16.00-18.00 MIN_TGI Indonesia BAHASA course II - 4
16.00-18.00 MIN_TGI PREPARATION Suriname II - 12
16.00-18.00 MIN_TGI PREPARATION Banglasdesh II - 28
16.00-18.00 MIN_TGI PREPARATION Oman II - 34
16.30-17.15 BA3B13 HC.3 Opioden en andere analgenitca HC BA3 CO-1/2 A. Maassen van den Brink
16.45-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 39
17.00-22.00 AOO ErasMusica - Lokaal-16
17.15-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 13
17.30-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - CO-1, Foyer-C
18.00-20.00 MIN_TGI Cuba & Ecuador SPANISH course II - 38
18.00-20.00 MIN_TGI Brazil PORTUGUESE course II - 1
18.00-20.00 MIN_TGI PREPARATION Indonesia II - 3
18.15-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 34
18.30-21.30 HOCL JC 2017 Honours class - 4
19.00-19.05 MAIG1 ZO.G Geneesmiddel van de week: Prednison ZO SG.1729 - SG.1742 F van Rosse
19.05-20.05 MAIG1 ZO.P Pscribe-opdracht geint Farmaco ZO SG.1729 - SG.1742 F van Rosse
19.59-20.59 MAIG1 ZO.1 Auto-immuun-serologie ZO SG.1729 - SG.1742 P.M. van Hagen, V.A.S.H. Dalm
19.59-22.59 BA3B13 ZO.1 Pijnlijke neuropathie ZO BA3 J.L.M. Jongen
20.59-22.59 BA1C12 ZO.1 Dynamiek vd volksgezondheid ZO BA1 E.F. van Beeck
20.59-22.59 BA2C4 ZO.3 Het compartimentsyndroom ZO BA2 C.A. van Nieuwenhoven

Week 26 di 26-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-10.45 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 5
08.00-11.45 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 35
08.00-12.00 BLOK BLOK - F Vrooman
08.00-15.45 BLOK Ramsaran - CS Ramsaran
08.00-17.00 IAZ Vitaal Bedreigde Patient - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-12, Lokaal-5, Lokaal-7
08.00-17.00 MA-O 17SOA Orthopaedie laag-midden complex - 15
08.00-21.45 AST Terras open - Terras Onderwijscentrum
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 25, 33, 34
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A, CQ-1B, 16
08.15-10.15 BA2C4 VO.2-IVO2 Onderste extremiteit geheel (verpl) VO 21 PKV-C J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
08.15-10.15 BA2C4 VO.2-IVO2 Onderste extremiteit geheel (verpl) VO 20 PKV-B J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
08.15-10.15 BA2C4 VO.1-IVO1 Knie onderbeen enkel voet (verpl) VO 22, 23, 24 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, J.H.J.M. Bessems
08.15-10.15 BA2C4 VO.2-IVO2 Onderste extremiteit geheel (verpl) VO 19 PKV-A J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
08.30-12.30 MA-O Kwaliteitscommissie OA, AM, MOZ - CQ-U
08.30-13.00 OG Mrt'18 Obstetrieverpleegkundige - COO-5
08.30-16.30 MA-O 16SOA Urologie/KNO Hoog complex - 39
08.30-16.30 MA-O 16SAM Trauma - 23
08.30-17.00 IAZ Interventie Cardiologie 68 - Lokaal-2
08.30-17.00 IAZ Thema klinische zorg en ethiek - 72
08.30-17.00 IAZ OCCU IAZ - 13
08.30-17.00 IAZ Isolatie 88 - CQ-F1
08.30-17.00 VK Mrt'18 Kinderverpleegkundige - 14
08.30-17.00 MA-O POK - Lokaal-14
08.45-10.00 MAIG1 IWC.4 Muscoloskeletale radiologie (verpl) IWC SG.1729 - SG.1732, SG.1737 - SG.1739 22 DF Hanff
09.00-10.00 AOO Protocolbijeenkomst - Querido zaal
09.00-10.00 IO Begeleidingscommissie - 1
09.00-11.00 ICK-PSY Psychosen (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
09.00-11.00 ICK-VV Scope 6a Gynaecologie (verpl) SCOPE 17_22a, 17_22b 7, 8 R. de Jongh
09.00-12.00 ICK-DKO KNO inleiding ICK CQ-5G, PKV-D R.M. Metselaar
09.00-16.30 HAOPL Diff Beweeg - 32
09.00-17.00 MNEU-1_15 Proposal Presentations (cohort 2017) - 3, 4, 6
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 20
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 21
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 24
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 26
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 27
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 29
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 30
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 38
09.30-10.15 BA1C12 HC.4 De geriatrische patient HC BA1 CO-1/2 R.L. Van Bruchem-Visser
10.00-11.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
10.15-11.45 MAIG1 VO.3 Radiologie Casuistiek MSK (verpl) VO SG.1729 - SG.1732, SG.1737 - SG.1739 22 DF Hanff
10.15-12.15 AOO Facultatief-Obductie - BA2, BA3, MA1 C-034 J.M. Kros
10.30-11.15 BA1C12 HC.5 The Geriatric Giants HC BA1 CO-1/2 F.U.S. Mattace Raso
10.30-12.30 BA2C4 VO.2-IVO2 Onderste extremiteit geheel (verpl) VO 23 PKV-B J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
10.30-12.30 BA2C4 VO.2-IVO2 Onderste extremiteit geheel (verpl) VO 24 PKV-C J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
10.30-12.30 BA2C4 VO.1-IVO1 Knie onderbeen enkel voet (verpl) VO 25, 26, 27 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, J.H.J.M. Bessems
10.30-12.30 BA2C4 VO.2-IVO2 Onderste extremiteit geheel (verpl) VO 22 PKV-A J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
10.45-11.45 BA2C4 VO.3-IVO3 Radiol Knie-Onderbeen-Enkel-Voet (verpl) VO 01, 02, 03 COO-3 S.C. Teixeira
10.45-12.15 HAOPL HAOPL Mictie - 36
11.00-17.00 GR Gezondheidsrecht - 5
11.00-17.30 EBM Evidence Based Medicine - Lokaal-16
11.15-12.15 ICK-PSY Medicatietrouw (DP-0439) ICK Externe ruimte N.G.M. Hunfeld
11.30-12.15 BA1C12 HC.6 Vallen bij ouderen: Oorzaken en gevolgen HC BA1 CO-1/2 F.U.S. Mattace Raso
11.30-12.30 PGSMM PGSMM - 2
11.30-13.30 AOO Promotie W Dankers - Querido zaal, Foyer-Q
11.30-18.00 ICK-VV Pr. vaardig. tr. & attitudevorm. met DGO ICK PKV-D9, PKV-D10 AJE van Breukelen, BPM de Keyzer
11.45-12.45 BA2C4 VO.4 Beschrijven type fracturen/immobilisatie VO 28, 29, 30 31 T. Hagenaars
12.00-12.45 MAIG1 IWC.5 RX skelet kind (verpl) IWC SG.1729 - SG.1742 35 J van Holten
12.00-17.00 ANO Ondernemingsraad - CQ-1A
12.30-13.30 AST SCOME - 8
12.30-22.00 AOO Promotie - Professoren vergaderkamer
13.00-13.30 MAIG1 (balie OSC) Ondertekenen coassistentenovereenkomst - SG.1735 - SG.1736
13.00-15.00 ICK-PSY Stemmingsstoornissen (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
13.00-15.00 IO Professional Friends - 10
13.00-15.30 MA-O Kwaliteitscommissie OA, AM, MOZ - Lokaal-3, Lokaal-15
13.00-16.30 HAOPL HAOPL - 1
13.00-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 35
13.30-14.15 BA3B13 PD.4 Polyneuropathie PD BA3 CO-1/2 P.A. van Doorn
13.30-14.30 BA2C4 VO.3-IVO3 Radiol Knie-Onderbeen-Enkel-Voet (verpl) VO 09, 10, 11, 12, 23 COO-3 S.C. Teixeira
13.30-15.00 BLOK BLOK - EE Plouvier
13.30-15.15 MAIG1 IWC.1 Radiologie: Thorax (verpl) IWC SG.1733 - SG.1736, SG.1740 - SG.1742 22 PJ Abrahams
13.30-15.30 BA2C4 VO.2-IVO2 Onderste extremiteit geheel (verpl) VO 27 PKV-C J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
13.30-15.30 BA2C4 VO.2-IVO2 Onderste extremiteit geheel (verpl) VO 25 PKV-A J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
13.30-15.30 BA2C4 VO.1-IVO1 Knie onderbeen enkel voet (verpl) VO 28, 29, 30 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, J.H.J.M. Bessems
13.30-15.30 BA2C4 VO.2-IVO2 Onderste extremiteit geheel (verpl) VO 26 PKV-B J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
13.30-15.30 BA1CV CV.16 Inhaal Klinisch redeneren 4 VO BA1 7 D.H.J. Pols
13.30-15.30 AOO Promotie LGM Cremers - Querido zaal, Foyer-Q
13.45-14.30 ICK-DKO Dermatologie Inleiding ICK CQ-5G C van Montfrans, WSJ Malskat
13.45-15.15 NB4080 HC Protein quality control mechanisms HC 8 NJ Galjart
14.30-15.15 BA3B13 HC.5 Goede pijn, slechte pijn HC BA3 CO-1/2 J.L.M. Jongen
14.30-15.30 BA2C4 VO.4 Beschrijven type fracturen/immobilisatie VO 23, 24, 31, 32 31 T. Hagenaars
14.30-15.30 ICK-DKO Flebologie ICK CQ-5G SAS Hamann, C van Montfrans
14.30-16.00 ANO CLBC vergadering - 2
14.45-16.30 HAOPL HAOPL - 37, 28, 12, 11, 9, CQ-5C
15.15-16.15 ICK-PSY Farmacie –TDM (Dp 0439) ICK Externe ruimte N.G.M. Hunfeld
15.30-16.15 BA3B13 PD.6 Pijn bij kankerpatienten PD BA3 CO-1/2 J.L.M. Jongen
15.30-16.30 ICK-DKO Erythematosquameuze Dermatosen ICK CQ-5G M.B.A. van Doorn
15.30-16.45 MAIG1 VO.1 Radiologie Casuistiek (verpl) VO SG.1733 - SG.1736, SG.1740 - SG.1742 22 PJ Abrahams
15.30-17.00 NB4080 WC Protein quality control mechanisms WC 8 NJ Galjart
15.30-17.30 AOO Promotie Dr. Nogueira Avelar e Silva - Querido zaal, Foyer-Q
15.30-20.00 MBR, RTL, RDL Informatie middag - Lokaal-15
15.45-16.45 BA2C4 VO.3-IVO3 Radiol Knie-Onderbeen-Enkel-Voet (verpl) VO 13, 14, 15, 16, 22 COO-3 S.C. Teixeira
15.45-17.45 BA2C4 VO.2-IVO2 Onderste extremiteit geheel (verpl) VO 30 PKV-C J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
15.45-17.45 BA2C4 VO.2-IVO2 Onderste extremiteit geheel (verpl) VO 29 PKV-B J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
15.45-17.45 BA2C4 VO.2-IVO2 Onderste extremiteit geheel (verpl) VO 28 PKV-A J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
16.00-18.00 BA2C4 VO.1-IVO1 Knie onderbeen enkel voet (verpl) VO 01, 02, 03 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, J.H.J.M. Bessems
16.00-18.00 MIN_TGI PREPARATION Viet Nam II - 2
16.00-18.00 MIN_TGI PREPARATION Kenya II - 10
16.30-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - CO-1, Foyer-C
16.45-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 32
16.45-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 39
17.00-19.00 ANO voorzitters OOR ZWN - 7
17.15-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 5, 13
17.30-19.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
17.45-22.00 AOO ErasMusica - Lokaal-16
18.00-20.00 MIN_TGI PREPARATION India II - 1
18.59-22.59 BA1C12 ZO.2 Polyfarmacie bij bejaarden ZO BA1 A.H.J. Danser
19.30-22.00 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
19.59-21.29 MAIG1 ZO.2 Vasculitis ZO SG.1729 - SG.1742 V.A.S.H. Dalm
20.59-22.59 BA3B13 ZO.2 Pathofarmacologie van migraine ZO BA3 A. Maassen van den Brink
21.59-22.59 BA2C4 ZO.4 Osteochondrosen & gerel. aandoeningen ZO BA2 J.H.J.M. Bessems

Week 26 wo 27-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-10.30 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 33
08.00-10.45 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 35
08.00-17.00 MA-O 17SOA Orthopaedie laag-midden complex - 6
08.00-21.45 AST Terras open - Terras Onderwijscentrum
08.00-22.00 BLOK BLOK - M. Vojinovic-Novakovic
08.00-22.00 BLOK BLOK - F Vrooman
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 5, 25, 32, 34
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A, CQ-1B, 16
08.00-22.00 BLOK Rol - WME Rol
08.30-09.15 BA1C12 HC.7 Ouderen en voeding HC BA1 CO-1/2 C. Oudshoorn
08.30-09.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
08.30-10.30 BA2C4 VO.1-IVO1 Knie onderbeen enkel voet (verpl) VO 31, 32 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, J.H.J.M. Bessems
08.30-10.30 BA3B13 VO.1 Radiculaire pijn VO 11, 12, 13, 14, 15 31 H.C. Hulscher, E.J. Delwel
08.30-10.30 BA3B13 VO.2 Neuro Oncologie VO 16, 17, 18, 19, 20 39 J.M. Kros
08.30-12.10 VK Mrt'18 Kinderverpleegkundige - Lokaal-3
08.30-15.15 EDU Hospitality training - CQ-B
08.30-16.30 MA-O 16SOA Urologie/KNO Hoog complex - CQ-1A
08.30-16.30 MA-O 16SAM Trauma - 23
08.30-17.00 IAZ Thema gedrag - 72
08.30-17.00 IAZ Circulatie 66 - 4
08.30-17.00 IAZ OCCU IAZ - 13
08.30-17.00 HO Jan'18 Hemato- Oncologie - 3
08.30-17.00 VK Mrt'18 Kinderverpleegkundige - 14
08.30-22.00 AOO Promotie - Professoren vergaderkamer
09.00-10.00 NB2151 HC Journal Club - 2 Groep 1-2 HC CQ-U Ray Chaudhuri, Taneja
09.00-12.00 ICK-PSY Persoonlijkheidsstoornissen (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
09.00-15.00 ICK-VV ICK Verloskunde&Gynaecologie (Sh-3704) ICK Externe ruimte I. Schipper
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 20
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 21
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 24
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 26
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 27
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 29
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 30
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 38
09.30-10.15 BA1C12 HC.8 Maatschappelijke gevolgen v veroudering HC BA1 CO-1/2 E.F. van Beeck
09.30-10.30 BA2C4 VO.4 Beschrijven type fracturen/immobilisatie VO 18, 19, 20, 21, 22 36 T. Hagenaars
09.30-11.30 AOO Promotie R. Avellino - Querido zaal, Foyer-Q
09.45-11.45 MAIG1 IWC.10 Introductie EBM (verpl) IWC SG.1733 - SG.1736, SG.1740 - SG.1742 CQ-A P.W. Moorman
09.45-11.45 MAIG1 IWC.8 Nucleaire geneeskunde (verpl) IWC SG.1729 - SG.1732, SG.1737 - SG.1739 COO-3 LH Graven
10.15-12.15 AOO Facultatief-Obductie - BA2, BA3, MA1 C-034 J.M. Kros
10.30-11.15 BA1C12 HC.9 Ethiek van preventie HC BA1 CO-1/2 I.D. de Beaufort
10.30-12.30 BA2C5 VO.1-IVO1 Wervelkolom (verpl) VO 10, 11, 12 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, H.J. Stam
10.45-12.15 HAOPL HTB 1 - 2jun-GGZ1 33
10.45-12.45 BA2C4 VO.2-IVO2 Onderste extremiteit geheel (verpl) VO 32 PKV-B J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
10.45-12.45 BA2C4 VO.2-IVO2 Onderste extremiteit geheel (verpl) VO 31 PKV-A J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
10.45-12.45 BA3B13 VO.1 Radiculaire pijn VO 16, 17, 18, 19, 20 31 H.C. Hulscher, E.J. Delwel
10.45-12.45 BA3B13 VO.2 Neuro Oncologie VO 21, 22, 23, 24, 25 39 M.J. van den Bent
10.45-12.45 NB2121 HC Image Analysis HC 35 H.W. Meijering
11.00-13.00 ICK-DKO Scope 7a DKO (verpl) SCOPE 17_12a, 17_12b, 17_14a 1, 2, 7 AHE van Beeck, L van Raalten-Ben Salah
11.30-12.30 BA1C12 IC/RB Integratiecollege/Responsiebijeenkomst IC/RB BA1 CO-1/2 F.U.S. Mattace Raso
11.30-13.30 AOO Promotie I. Pereira dos Santos - Querido zaal, Foyer-Q
12.00-13.00 MAIG1 IWC.7 Stralingshygiene (verpl) IWC SG.1729 - SG.1742 36 N. de Graaf
12.30-13.15 NB1066 HC Labcourse 2 NB1066 HC CQ-U J. Pothof
12.30-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 33
13.00-14.00 AST SCOPH - 1
13.00-15.00 ICK-PSY Delier/somatoforme stoornis (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
13.00-17.00 IAZ Werkbegeleidersbijeenkomst IAZ - 8, 9, 10
13.00-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 39
13.00-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - CO-1, Foyer-C
13.30-14.15 MAIG1 PD.9 Immunologie, Hematologie of Reumatologie PD SG.1729 - SG.1742 36 M. Vis, A.E.C. Broers
13.30-15.30 BA2C5 VO.2-IVO2 Wervelkolom en herhaling (verpl) VO 11 PKV-B L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
13.30-15.30 BA2C5 VO.2-IVO2 Wervelkolom en herhaling (verpl) VO 12 PKV-C L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
13.30-15.30 BA2C5 VO.1-IVO1 Wervelkolom (verpl) VO 01, 02, 03 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, H.J. Stam
13.30-15.30 BA2C5 VO.2-IVO2 Wervelkolom en herhaling (verpl) VO 10 PKV-A L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
13.30-15.30 BA3B13 VO.1 Radiculaire pijn VO 21, 22, 23, 24, 25 31 H.C. Hulscher, E.J. Delwel
13.30-15.30 NB2121 WC Image Analysis WC 35 H.W. Meijering, I. Smal, W.A. van Cappellen F
13.30-15.30 AOO Promotie A.U. Yousaf-Khan - Querido zaal, Foyer-Q
13.30-16.30 NB1120 WC Biomolecular Programming Groep 1-5 WC CQ-U A.B. Houtsmuller, J.A. Slotman, H.M. de Gruiter, B Geverts, W.A. van Cappellen F
13.30-17.00 IAZ Werkbegeleidersmiddag IAZ - 15
13.45-14.30 ICK-DKO Huidtumoren ICK CQ-5G T.E.C. Nijsten, J Zoutendijk
14.00-17.30 IAZ Circulatie 66 - CQ-1Db
14.30-15.30 ICK-DKO Eczeem en jeuk ICK Externe ruimte H.B. Thio, EJ Mendels
14.30-15.45 MAIG1 IWC.3 Radiologie Abdomen (verpl) IWC SG.1733 - SG.1736, SG.1740 - SG.1742 COO-5 M. de Vries
15.00-16.30 ICK-PSY Praktische psychofarmacologie (DP-0439) ICK Externe ruimte N.G.M. Hunfeld, E.M. Pluijms
15.30-16.30 ICK-DKO Auto-immuunziekten ICK CQ-5G E.P. Prens, KR van Straalen, ARJV Vossen
15.30-17.30 AOO Promotie W. Wang - Querido zaal, Foyer-Q
15.30-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 35
15.45-16.45 BA2C4 VO.4 Beschrijven type fracturen/immobilisatie VO 05, 06, 12, 26, 27 36 T. Hagenaars
15.45-17.45 BA2C5 VO.2-IVO2 Wervelkolom en herhaling (verpl) VO 02 PKV-C L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
15.45-17.45 BA2C5 VO.2-IVO2 Wervelkolom en herhaling (verpl) VO 03 PKV-D L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
15.45-17.45 BA2C5 VO.1-IVO1 Wervelkolom (verpl) VO 13, 14, 15 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, H.J. Stam
15.45-17.45 BA2C5 VO.2-IVO2 Wervelkolom en herhaling (verpl) VO 01 PKV-B L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
15.45-17.45 BA3B13 VO.1 Radiculaire pijn VO 26, 27, 28, 29, 30 31 H.C. Hulscher, E.J. Delwel
15.45-17.45 MAIG1 IWC.10 Introductie EBM (verpl) IWC SG.1729 - SG.1732, SG.1737 - SG.1739 CQ-A P.W. Moorman
16.00-17.30 MAIG1 VO.2 Radiologie Cas+Take home mass 1 (verpl) VO SG.1733 - SG.1736, SG.1740 - SG.1742 COO-5 M. de Vries
16.00-18.00 MIN_TGI PREPARATION Zambia II - 1
16.00-18.00 MIN_TGI PREPARATION Zimbabwe II - 2
16.30-17.00 ICK-DKO Acne ICK CQ-5G EJ Mendels, H.B. Thio
17.00-22.00 AOO ErasMusica - Lokaal-16
17.15-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 13
17.30-19.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
18.00-20.00 MIN_TGI PREPARATION Ghana II - 2
18.00-22.00 AST Co-Raad Rotterdam - 31
18.00-22.00 AST VECTOR - 3
19.14-19.59 MAIG1 ZO.MA Instructie mammaonderzoek ZO SG.1729 - SG.1742 AJE van Breukelen
19.30-22.00 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
19.59-23.59 MAIG1 ZO.3 Achtergrond en oefenen met EBM ZO SG.1729 - SG.1742 P.W. Moorman
20.59-22.59 BA3B13 ZO.3 Centraal neuropath pijnsyndromen ZO BA3 J.L.M. Jongen

Week 26 do 28-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-10.00 BLOK BLOK - A. Beerthuizen
08.00-12.00 BLOK BLOK - F Vrooman
08.00-14.30 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 25
08.00-17.00 ANO VENI - 5
08.00-17.00 MA-O PBLS (MA-O) - Lokaal-10, Lokaal-7
08.00-17.00 MA-O 17SOA Orthopaedie laag-midden complex - CQ-1Da
08.00-21.45 AST Terras open - Terras Onderwijscentrum
08.00-22.00 TTBA1 Roostervrij t.b.v. Tentamen 1AV TT BA1
08.00-22.00 BLOK BLOK - M. Vojinovic-Novakovic
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 13
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 33, 34
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A, CQ-1B
08.00-22.00 BLOK Ramsaran - CS Ramsaran
08.30-09.15 BA2C5 HC.1 Anatomie van de rug en bekken HC BA2 CO-1/2 G.J. Kleinrensink
08.30-09.30 KT2801 HC Desinfectie van ruimtes en omgeving HC KT2801 CO-4 J.A. Severin
08.30-09.45 MAIG1 IWC.3 Radiologie Abdomen (verpl) IWC SG.1729 - SG.1732, SG.1737 - SG.1739 22 M. de Vries
08.30-10.30 BA3B13 VO.2 Neuro Oncologie VO 06, 07, 08, 09, 10 39 J.E.C. Swens-Bromberg
08.30-10.30 MA1PKV CV.1-MT.13 Verdieping algemeen lichamelijk onderz VO SG.1733 - SG.1734 PKV-B F.B.M. Gan-Creijghton
08.30-10.30 MA1PKV CV.1-MT.13 Verdieping algemeen lichamelijk onderz VO SG.1735 - SG.1736 PKV-C MA Pellikaan-van der Veer
08.30-16.30 MA-O 16SOA Urologie/KNO Hoog complex - 35
08.30-16.30 MA-O 16SAM Trauma - 23
08.30-17.00 IAZ Thema agressie beheersing - CQ-F1, Lokaal-2, Lokaal-15
08.30-17.00 HO Jan'18 Hemato- Oncologie - 3
08.30-17.00 OG Okt'17 Obstetrieverpleegkundige - 16
08.30-17.00 VK Mrt'18 Kinderverpleegkundige - 14
08.30-17.00 RTL S-17 Hertoets AB - 31
09.00-10.00 NB3015 HC Systems Neurobiology HC 32 MJ Negrello
09.00-11.00 ICK-PSY Angst- en dwangstoornissen (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
09.00-11.00 ICK-VV Vrouwenziekte & Verloskunde zwangerschap ICK 11 L.M. Hanff
09.00-12.15 HAOPL Themadag Moeilijk Interpreteerbare klach - 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 36
09.00-16.15 HAOPL Klinische Genetica - 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3 4
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 20
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 21
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 24
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 26
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 27
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 29
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 30
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 38
09.30-10.15 BA2C5 HC.2 Wervelfracturen en scoliose HC BA2 CO-1/2 J.H.J.M. Bessems
09.30-10.30 KT2801 HC Antibiotica HC KT2801 CO-4 J.A. Severin
10.00-11.30 MAIG1 VO.2 Radiologie Cas+Take home mass 1 (verpl) VO SG.1729 - SG.1732, SG.1737 - SG.1739 22 M. de Vries
10.00-13.00 NB3015 HC Systems Neurobiology HC 32 MJ Negrello
10.00-22.00 MNEU-1_14, MNEU-3_14 Labday (location to be announced) - MNEU
10.15-12.15 AOO Facultatief-Obductie - BA2, BA3, MA1 C-034 J.M. Kros
10.30-11.15 BA2C5 PD.3 Inflammatoire rugklachten PD BA2 CO-1/2 M. Vis
10.30-11.30 ICK-DKO Soa en infectieziekten ICK CQ-5G AC van den Brand, MGH Sanders
10.30-12.30 KT2801 HC Biofilms; bacteriën en materialen HC KT2801 CO-4 W.J.B. van Wamel
10.45-12.45 BA3B13 VO.2 Neuro Oncologie VO 11, 12, 13, 14, 15 39 P.A.E. Sillevis Smitt
11.00-13.00 ICK-VV Scope 6b Gynaecologie (verpl) SCOPE 17_22a, 17_22b 7 CAE Kouwenberg
11.00-18.00 ANO Referentiebezoek Chipsoft - CQ-B, CQ-U
11.15-12.15 ICK-PSY Farmacie - toets 2 ICK COO-5 N.G.M. Hunfeld
11.30-12.15 BA2C5 HC.4 Wervelkolomaandoeningen HC BA2 CO-1/2 J.H.J.M. Bessems
12.00-13.00 AOO Kerncie 3B - 15
12.00-20.00 IAZ, ZA-Dipl Diplomering IAZ - Querido zaal, Foyer-Q
12.15-13.30 MAIG1 IWC.6 Neuroradiologie (verpl) IWC SG.1733 - SG.1736, SG.1740 - SG.1742 22 A. van der Lugt
12.30-13.15 BA2C5 PD.5 Diagnostiek bij aspecifieke lage rugpijn PD BA2 CO-1/2 H.J. Stam
12.30-17.30 ICK-DKO Oogheelkunde ICK CQ-5G
13.00-17.00 ICK-PSY Kinder-en Jeugd psychiatrie ICK P.F.A. de Nijs
13.00-17.00 MAIG1 Stage Radiologie (verpl) SR SG.1729 - SG.1730
13.00-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 39
13.15-14.30 AST JVT-2 - 10
13.30-14.30 BA2C5 VO.3-IVO3 Radiologie Wervelkol. (verpl) VO 06, 10, 11, 12, 21 COO-3 K.J. Pieterman
13.30-15.30 BA2C5 VO.2-IVO2 Wervelkolom en herhaling (verpl) VO 14 PKV-B J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
13.30-15.30 BA2C5 VO.2-IVO2 Wervelkolom en herhaling (verpl) VO 15 PKV-C J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
13.30-15.30 BA2C5 VO.2-IVO2 Wervelkolom en herhaling (verpl) VO 31 PKV-D J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
13.30-15.30 BA2C5 VO.1-IVO1 Wervelkolom (verpl) VO 07, 08, 09 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, H.J. Stam
13.30-15.30 BA2C5 VO.2-IVO2 Wervelkolom en herhaling (verpl) VO 13 PKV-A J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
13.30-15.30 BA3B10 VO.1 Inhaal Observ. bij kinderen & jeugdigen VO 6 P.F.A. de Nijs
13.30-15.30 MA1PKV CV.1-MT.13 Verdieping algemeen lichamelijk onderz VO SG.1731 - SG.1732 PKV-E MHE Elbers
13.30-15.30 KT2801 PR Biofilms deel 1 VO KT2801.01 - KT2801.04 EE-1732 W.J.B. van Wamel
13.30-15.30 MA-O Stuurgroep unit MA - 15
13.30-16.00 AOO Onderwijs voor assistenten Neurologie - COO-5
13.30-16.30 ICK-VV ICK Verloskunde&Gynaecologie (Sh-3704) ICK Externe ruimte I. Schipper
13.30-19.00 ZA-DIV Jubileum viering Mieke - CO-1, Foyer-C
13.45-15.15 MAIG1 VO.4 Casus Neuroradiologie (verpl) VO SG.1733 - SG.1736, SG.1740 - SG.1742 22 A. van der Lugt
13.45-15.45 NB3020 WC Genomics Technology in Breast Cancer Res WC 32 J.W.M. Martens
14.00-16.00 HAOPL HAOPL APC Toets Trier deel 1 - 2
14.00-16.00 IO Iiieel Onderwijs - 1
14.00-17.00 MScMM MM-BOD - 72
14.45-15.45 BA2C5 VO.3-IVO3 Radiologie Wervelkol. (verpl) VO 16, 17, 18, 19, 20 COO-3 K.J. Pieterman
14.45-16.15 HAOPL HAOPL IV - 25
15.00-18.00 HAOPL HAOPL OPL 3jun1 + SV Meijenfeldt - 37
15.30-17.30 KT2801 PR Biofilms deel 1 VO KT2801.05 - KT2801.08 EE-1732 W.J.B. van Wamel
15.30-17.30 IAZ BLS - unit Hyperthermie - Lokaal-11
15.30-22.00 BLOK BLOK - A. Beerthuizen
15.45-17.45 BA2C5 VO.2-IVO2 Wervelkolom en herhaling (verpl) VO 08 PKV-B J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
15.45-17.45 BA2C5 VO.2-IVO2 Wervelkolom en herhaling (verpl) VO 09 PKV-C J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
15.45-17.45 BA2C5 VO.1-IVO1 Wervelkolom (verpl) VO 16, 17, 18 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, H.J. Stam
15.45-17.45 BA2C5 VO.2-IVO2 Wervelkolom en herhaling (verpl) VO 07 PKV-A J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
15.45-17.45 MA1PKV CV.1-MT.13 Verdieping algemeen lichamelijk onderz VO SG.1739 - SG.1740 PKV-E MHE Elbers
15.45-17.45 NB3020 WC Genomics Technology in Breast Cancer Res WC 32 J.W.M. Martens
16.00-16.30 MAIG1 (balie OSC) Ondertekenen coassistentenovereenkomst - SG.1731 - SG.1732
16.00-18.00 HAOPL HAOPL APC Toets Trier deel 2 - 2
16.00-18.30 AOO Jubileum Hans van der Steen - 36
16.30-17.30 MAKNT Mak-toets - 22
16.30-17.30 MAKNT Mak-toets - COO-3, COO-5
16.30-19.00 BLOKTM Bloktoets Inwendig/Heelkunde HER - COO-3, 22, COO-5
16.30-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 25
16.45-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 35
17.00-19.00 MAIG1 VO.MA Mammaonderzoek (verpl) VO SG.1731 - SG.1732 PKV-D, PKV-D9, PKV-D10 AJE van Breukelen
17.00-20.00 MBR S18 Introductie MBR - 4
17.00-22.00 AOO ErasMusica - Lokaal-16
17.15-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 5
17.15-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 16
18.00-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 32
18.15-21.15 AOO Psychiatrieonderwijs (2341462.00 AVO) - CO-2
19.00-22.00 HAOPL HAOPL Vergadering - 1
19.30-21.30 MAIG1 VO.MA Mammaonderzoek (verpl) VO SG.1733 - SG.1734 PKV-D, PKV-D9, PKV-D10 AJE van Breukelen
19.30-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - CO-1, Foyer-C
20.59-22.59 BA2C5 ZO.1 Aspecifieke lage rugklachten ZO BA2 F.J.P.M. Huygen
20.59-22.59 BA3B13 ZO.4 Benadering bij pijn door kanker ZO BA3 W. Taal
21.59-23.59 MAIG1 ZO.CV.1-MT13 Voorb MT.13 - Verdieping alg lich ondz ZO SG.1729 - SG.1742 W Couprie

Week 26 vr 29-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-10.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - CO-1, Foyer-C
08.00-16.30 IAZ Sophia - IC Kinderen - Lokaal-14, Lokaal-5
08.00-17.00 ANO ERC Consolidator - 3
08.00-17.00 MA-O 17SOA Orthopaedie laag-midden complex - 4
08.00-21.45 AST Terras open - Terras Onderwijscentrum
08.00-22.00 TTBA1 Roostervrij t.b.v. Tentamen 1AV TT BA1
08.00-22.00 BLOK BLOK - M. Vojinovic-Novakovic
08.00-22.00 BLOK BLOK - CS Ramsaran F
08.00-22.00 BLOK BLOK - F Vrooman
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 5, 13, 25, 32, 33, 34
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A, CQ-1B, 16
08.00-22.00 BLOK Rol - WME Rol
08.20-12.00 ICK-DKO ICK-toets KNO/Derma/Oog ICK CQ-5G
08.30-09.45 MAIG1 IWC.6 Neuroradiologie (verpl) IWC SG.1729 - SG.1732, SG.1737 - SG.1739 22 A. van der Lugt
08.30-10.00 AOO Onderwijs Acute Geneeskunde - CQ-1Da/b
08.30-10.30 BA3B13 VO.2 Neuro Oncologie VO 26, 27, 28, 29, 30 39 W. Taal
08.30-10.30 MA1PKV CV.1-MT.13 Verdieping algemeen lichamelijk onderz VO SG.1741 - SG.1742 PKV-A HG Rijksen
08.30-10.30 KT2801 HC Inleiding infectiepreventie HC KT2801 CO-4 M.C. Vos
08.30-13.00 MAIG1 Stage Radiologie (verpl) SR SG.1735 - SG.1736
08.30-16.30 MA-O 16SOA Urologie/KNO Hoog complex - CQ-1A
08.30-16.30 MA-O 16SAM Trauma - 23
08.30-17.00 AOO COEUR-cursus - 31
08.30-18.30 DIPL Diplomeringen - Querido zaal, Foyer-Q
09.00-10.00 ICK-PSY Wat je altijd had willen weten (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
09.00-10.30 NB1072 HC Physical Biology of the Cell - 1 HC 35 M.W.J. Fornerod
09.00-10.30 NB2151 WC Journal Club - 2 Groep 1-2 WC CQ-U Ray Chaudhuri, Taneja
09.00-12.00 ICK-VV ICK VV toets en nabespreking (Sh-3704) ICK Externe ruimte I. Schipper
09.00-12.30 TTBA1 Tentamen 1AV (Dyslectici) TT BA1 Woudestein Lund, Woudestein Heidelberg
09.30-10.30 KT1952 RB Vragenuur Integratietoets RB KT1952 CO-3
09.30-12.30 TTBA1 Tentamen 1AV TT BA1 Woudestein Van der Goot-gebouw
10.00-11.30 MAIG1 VO.4 Casus Neuroradiologie (verpl) VO SG.1729 - SG.1732, SG.1737 - SG.1739 22 A. van der Lugt
10.00-12.00 ICK-PSY Casus pro diagnosi (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
10.15-12.15 AOO Facultatief-Obductie - BA2, BA3, MA1 C-034 J.M. Kros
10.30-11.15 BA2C5 HC.9 Wondgenezing en gestoorde wondgenezing HC BA2 CO-1/2 EML Corten
10.30-11.30 KT1801 HC Gastspreker HC KT1801 CO-3
10.30-12.00 NB1072 WC Physical Biology of the Cell - 1 WC 35 M.W.J. Fornerod
10.30-12.30 KT2801 HC Sterilisatie-klin/techn asp. wet- en reg HC KT2801 CO-4 J.G. Buijs-Hegeman
10.45-12.45 BA3B13 VO.2 Neuro Oncologie VO 31, 32 39 W. Taal
10.45-12.45 NB2121 HC Image Analysis HC CQ-U H.W. Meijering
11.30-12.15 BA2C5 RB Responsiebijeenkomst 2.C.3 t/m 2.C.5 RB BA2 CO-1/2 J.H.J.M. Bessems, M. Vis, G.J. Kleinrensink, H.J. Stam, E.H.G. Oei
11.30-12.30 KT1801 HC Geavanceerde technieken in gyn HC KT1801 CO-3 J.S.E. Laven
12.00-13.00 ICK-VV Intro voor coassistenten EMC (Sh-3432) ICK Externe ruimte I. Schipper
12.00-14.00 ICK-HAG Scope 8a HAG(verpl) SCOPE 16_50a, 16_50b 7 AHE van Beeck
12.15-13.15 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 35
12.30-14.00 Co-HAG Farmacie Beinvloeding van voorschrijfgedrag VO 21 N.G.M. Hunfeld
12.45-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - CO-1, Foyer-C
13.00-13.45 ICK-DKO Infectieziekten ICK CQ-5G CLM van Hees, ACM Kunkeler
13.00-14.00 AST JVT-1 - 8
13.00-15.00 ICK-PSY Scope 4b Psychiatrie (verpl) SCOPE 17_36a, 17_36b 1, 2 CAE Kouwenberg
13.00-17.00 ICK-MGZ ICK Maatschappelijke gezondheidszorg ICK 9
13.00-17.00 MAIG1 Stage Radiologie (verpl) SR SG.1729 - SG.1730
13.30-14.30 BA2C5 VO.3-IVO3 Radiologie Wervelkol. (verpl) VO 13, 14, 15, 30 COO-3 K.J. Pieterman
13.30-14.30 KT1801 HC Testes/Nieren Fertiliteit/ obstructie HC KT1801 CO-3 W.P.A. Boellaard
13.30-15.30 BA2C5 VO.2-IVO2 Wervelkolom en herhaling (verpl) VO 17 PKV-B J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
13.30-15.30 BA2C5 VO.2-IVO2 Wervelkolom en herhaling (verpl) VO 18 PKV-C J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
13.30-15.30 BA2C5 VO.2-IVO2 Wervelkolom en herhaling (verpl) VO 32 PKV-D J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
13.30-15.30 BA2C5 VO.1-IVO1 Wervelkolom (verpl) VO 19, 20, 21 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, H.J. Stam
13.30-15.30 BA2C5 VO.2-IVO2 Wervelkolom en herhaling (verpl) VO 16 PKV-A J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
13.30-15.30 BA3B13 VO.2 Neuro Oncologie VO 01, 02, 03, 04, 05 39 J.L.M. Jongen
13.30-15.30 MAIG1 IWC.8 Nucleaire geneeskunde (verpl) IWC SG.1733 - SG.1736, SG.1740 - SG.1742 22 LH Graven
13.30-15.30 MA1PKV CV.1-MT.13 Verdieping algemeen lichamelijk onderz VO SG.1737 - SG.1738 PKV-E HG Rijksen
13.30-15.30 KT2801 PR Biofilms deel 2 VO KT2801.05 - KT2801.08 EE-1732 W.J.B. van Wamel
13.30-15.30 NB2121 WC Image Analysis WC CQ-U H.W. Meijering, I. Smal, W.A. van Cappellen
13.30-16.30 NB1120 WC Biomolecular Programming Groep 1-5 WC 35 A.B. Houtsmuller, J.A. Slotman, H.M. de Gruiter, B Geverts, W.A. van Cappellen
13.45-14.45 ICK-DKO Verdoven,biopteren en hechten ICK CQ-5G S van Egmond, F Weesie, S Mekic
14.00-16.00 NIHES Re-exam BST02 - COO-5
14.00-18.00 Co-HAG CO-2 Co-schap onderwijs VO 20, 21 W.B. de Koning
14.00-18.00 Co-HAG CO-4 Co-schap onderwijs VO 24, 26 MCGA Steentjes, DMA Pom
14.30-15.30 KT1801 HC ESWL/endoscopie HC KT1801 CO-3 W.P.A. Boellaard
14.45-15.45 BA2C5 VO.3-IVO3 Radiologie Wervelkol. (verpl) VO 25, 26, 27, 28, 29 COO-3 K.J. Pieterman
14.45-15.45 ICK-DKO Dermatoscopie ICK CQ-5G CJA van Eijsden
15.30-17.00 KT1801 ZO Hardheid stenen ZO KT1801 CO-3 W.P.A. Boellaard
15.30-17.30 KT2801 PR Biofilms deel 2 VO KT2801.01 - KT2801.04 EE-1732 W.J.B. van Wamel
15.45-17.45 BA2C5 VO.2-IVO2 Wervelkolom en herhaling (verpl) VO 20 PKV-B J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
15.45-17.45 BA2C5 VO.2-IVO2 Wervelkolom en herhaling (verpl) VO 21 PKV-C J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
15.45-17.45 BA2C5 VO.1-IVO1 Wervelkolom (verpl) VO 22, 23, 24 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, H.J. Stam
15.45-17.45 BA2C5 VO.2-IVO2 Wervelkolom en herhaling (verpl) VO 19 PKV-A J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
15.45-17.45 BA3B12 VO.3 Inhaal Journal club, debat VO BA3 1 P.F.A. de Nijs
15.45-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 39
16.00-17.00 BA2C5 VO.3-IVO3 Radiologie Wervelkol. (verpl) VO 07, 08, 09, 31, 32 COO-3 K.J. Pieterman
16.45-22.00 BLOK BLOK ivm opname Servicedesk - 35
17.00-18.00 KT1801 ZO Responsiecollege ZO KT1801 CO-3 W.P.A. Boellaard
17.00-22.00 AOO ErasMusica - Lokaal-16
18.59-23.59 ICK-HAG Beoordeling Portfolio Scope 8a CO16.50 ZO E. Visser
19.59-22.59 BA2C5 ZO.2 Lage rugpijn ZO BA2 A. de Monchy
19.59-23.59 MAIG1 ZO.4 Voorber CV Klinisch Redeneren 1 ZO SG.1729 - SG.1742

Week 26 za 30-06-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-16.45 AST Terras open - Terras Onderwijscentrum
19.59-22.59 BA2C5 ZO.3 Werk reintegratieprogramma's ZO BA2 E.F. van Beeck

Week 27 ma 02-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-08.45 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 35
08.00-09.15 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 5
08.00-12.45 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 32
08.00-13.00 KGVG1 ZS Zelfstudie ZO SG.1701 - SG.1706
08.00-22.00 BLOK BLOK - F Vrooman
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 13, 25, 33, 34
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CQ-1B, CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A
08.00-22.00 BLOK Rol - WME Rol
08.15-08.45 MAH1 HC.1 Introductie (verpl) HC SG.1713 - SG.1718 39 J. de Jonge
08.30-09.00 ICK-HK Uitleg ICK week, doelstelling ICK PKV-C J. Nomen
08.30-09.15 BA1C13 PD.1 Hypofyse-tumoren-1 PD BA1 CO-1/2 S.J.C.M.M. Neggers
08.30-10.30 BA2C5 VO.2-IVO2 Wervelkolom en herhaling (verpl) VO 05 PKV-D J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
08.30-10.30 BA2C5 VO.2-IVO2 Wervelkolom en herhaling (verpl) VO 06 PKV-E J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
08.30-10.30 BA2C5 VO.1-IVO1 Wervelkolom (verpl) VO 28, 29, 30 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, H.J. Stam
08.30-10.30 BA2C5 VO.2-IVO2 Wervelkolom en herhaling (verpl) VO 04 PKV-A J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
08.30-10.30 BA3B14 VO.1 Zit het tussen de oren? VO 06, 07, 08, 09, 10 36 R.J. Osse
08.30-10.30 BA3B14 VO.2 De steeds terugkerende patient VO 01, 02, 03 14 E. Visser, D Lo Fo Wong
08.30-10.30 BA3B14 VO.2 De steeds terugkerende patient VO 16, 17, 18 31 M.S. Visser, A. van t Spijker
08.30-10.30 BA3B14 VO.2 De steeds terugkerende patient VO 25, 26, 27 23 L van Raalten-Ben Salah, D Uygun
08.30-12.30 MAIG2 VO.3 SkillsPlaza infuus/venapunctie (verpl) VO SG.1741 - SG.1742 Lokaal-6 F van Rosse , J. Damen
08.30-17.00 IAZ Procesanalyse - Lokaal-16
08.30-17.00 SPS Apr'18 Sedatie Praktijk Specialist - 4
08.30-17.15 PGSMM Gene expression - 16
08.45-09.45 MAIG2 RB Resp coll farmacoth-overview (verpl) RB SG.1729 - SG.1732, SG.1739 6 F van Rosse , T. van Gelder
09.00-09.45 MAH1 IWC.2 AV malformaties IWC SG.1713 - SG.1718 39 HR Langeveld - Benders
09.00-10.15 ICK-HK Ond. en LO van bovenste & onderste extr. ICK PKV-C J. Nomen
09.00-11.00 NB3106 Minor Module description 3 WC Externe ruimte M.M. Jaegle
09.00-13.00 ICK-NEU Neurologisch onderzoek ICK PKV-B F. van Kooten
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 1e jaar B - 21
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 2e jaar B - 24
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 3e jaar B - 26
09.00-16.00 NB2151 TT Exam Journal Club - 2 Groep 1-2 TT-NB-BA CQ-1Da/b Ray Chaudhuri, Taneja
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 1e jaar A - Lokaal-2
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 2e Jaar A - 15
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 3e jaar A - 20
09.00-16.30 ANO Introductiebijeenkomst - 35
09.20-12.10 MA-O 18MAM Herkansing Vitaal bedreigd patient - Lokaal-15
09.30-10.15 BA1C13 PD.2 Hypofyse-tumoren-2 PD BA1 CO-1/2 S.J.C.M.M. Neggers
09.30-10.30 MAIG6 IWC.7 Toelichting opdr. Ethiekclubs (verpl) IWC SG.1733 - SG.1736, SG.1740 5 J.G.M. Aartsen
10.00-15.30 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 39
10.30-11.15 BA1C13 HC.3 Fysiologie van het bot-1 HC BA1 CO-1/2 M.J.J.E. van Driel
10.30-11.30 ICK-HK Grote visite traumatologie (in H-819) ICK Externe ruimte T. Hagenaars
10.30-12.00 NB1066 TT Exam Labcourse 2 (HRO) TT-NB-BA J. Pothof
10.30-13.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
10.45-11.15 MAIG2 (balie OSC) Ondertekenen coassistentenovereenkomst - SG.1733 - SG.1734
10.45-11.45 BA2C5 VO.3-IVO3 Inhaal VO Radiologie VO BA2 COO-3 E.H.G. Oei
10.45-12.45 BA2C5 VO.2-IVO2 Wervelkolom en herhaling (verpl) VO 29 PKV-D J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
10.45-12.45 BA2C5 VO.2-IVO2 Wervelkolom en herhaling (verpl) VO 30 PKV-E J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
10.45-12.45 BA2C5 VO.1-IVO1 Wervelkolom (verpl) VO 04, 05, 06 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, H.J. Stam
10.45-12.45 BA2C5 VO.2-IVO2 Wervelkolom en herhaling (verpl) VO 28 PKV-A J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
10.45-12.45 BA3B14 VO.1 Zit het tussen de oren? VO 01, 02, 03, 04, 05 36 R.J. Osse
10.45-12.45 MAH1 VO.3 PO 2/Intervisie (verpl) VO SG.1713 - SG.1714 7 R. de Jongh
10.45-12.45 MAH1 VO.3 PO 2/Intervisie (verpl) VO SG.1715 - SG.1716 8 M.S. Visser
10.45-12.45 MAIG2 VO.2 Geneesmid. voorschrijven (verpl) VO SG.1729 - SG.1732 Lokaal-3 F van Rosse
10.45-12.45 HAOPL Supervisie - 10
10.45-12.45 HAOPL AVG-SV-5 - 1, 2
10.45-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 5
11.00-12.00 ANO 2-wekelijks overleg Functioneel Beheer Z - CQ-B
11.30-12.15 BA1C13 HC.4 Fysiologie van het bot-2 HC BA1 CO-1/2 M.J.J.E. van Driel
11.30-12.30 ICK-HK Perioperatieve zorg ICK 9 J. Nomen
11.30-13.00 ANO Seminar MGZ - CO-3
13.00-15.00 ICK-HK Scope 2a Heelkunde (verpl) SCOPE 18_12a, 18_12b 32 L van Raalten-Ben Salah
13.00-15.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
13.00-17.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 2 F. van Kooten
13.00-17.00 PGSMM English Writing course - 1
13.30-15.00 NB1062 HT Re-exam Labcourse Nanobiology 1 (HRO) TT-NB-BA J. Pothof
13.30-14.15 BA3B14 HC.1 Shocken waarom nog HC BA3 CO-1/2 E.M. Pluijms
13.30-14.15 KGVG1 HC.1 Alg introductie KG/VG +voorber carrousel HC SG.1701 - SG.1706 31 I. Schipper, P.C.J. de Laat
13.30-14.30 BA2C5 VO.3-IVO3 Radiologie Wervelkol. (verpl) VO 22, 23, 24 COO-3 K.J. Pieterman
13.30-15.30 BA1C13 VO.1 DIGIMIC Microscopische anatomie: pathologie bot VO 01, 02, 03, 04, 05 22 J.H. Waarsing, FJ van Kemenade
13.30-15.30 BA2C5 VO.2-IVO2 Wervelkolom en herhaling (verpl) VO 26 PKV-B J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
13.30-15.30 BA2C5 VO.2-IVO2 Wervelkolom en herhaling (verpl) VO 27 PKV-D J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
13.30-15.30 BA2C5 VO.1-IVO1 Wervelkolom (verpl) VO 31, 32 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, H.J. Stam
13.30-15.30 BA2C5 VO.2-IVO2 Wervelkolom en herhaling (verpl) VO 25 PKV-A J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
13.30-16.30 MA1PKV CV.2-APC.6a Consult interne geneeskunde VO SG.1733 - SG.1734 PKV-C+PKV-KC F.B.M. Gan-Creijghton
13.30-17.30 MAIG2 VO.3 SkillsPlaza infuus/venapunctie (verpl) VO SG.1729 - SG.1730 Lokaal-6 F van Rosse , J. Damen
14.00-17.00 DIPL Diplomering ISS/Albeda - Querido zaal, Foyer-Q
14.15-16.45 AOO, BA1JC Inhaal Journal Club JC 7 RK Los
14.30-15.15 KGVG1 IWC.2 Antenatale zorg IWC SG.1701 - SG.1703 26 I. Schipper
14.30-15.15 KGVG1 IWC.4 Preconceptie IWC SG.1704 - SG.1706 24 I. Schipper
14.30-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CO-1, Foyer-C
14.45-15.45 BA2C5 VO.3-IVO3 Radiologie Wervelkol. (verpl) VO 01, 02, 03, 04, 05 COO-3 K.J. Pieterman
14.45-15.45 MAIG2 RB Resp coll farmacoth-overview (verpl) RB SG.1737 - SG.1738, SG.1741 - SG.1742 3 F van Rosse , T. van Gelder
15.00-17.00 IO Introductie MBO - 36
15.15-17.15 ICK-KG Scope 3a Kindergeneeskunde (verpl) SCOPE 17_50a, 17_50b 38, 21 R. de Jongh
15.15-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 32
15.30-16.15 KGVG1 IWC.2 Antenatale zorg IWC SG.1704 - SG.1706 24 I. Schipper
15.30-16.30 KGVG1 IWC.6 DVD LO pasgeborenen + nb IWC SG.1701 - SG.1703 26 P.C.J. de Laat
15.45-17.45 BA1C13 VO.1 DIGIMIC Microscopische anatomie: pathologie bot VO 11, 12, 13, 14, 15 22 J.H. Waarsing, FJ van Kemenade
15.45-17.45 BA2C5 VO.2-IVO2 Wervelkolom en herhaling (verpl) VO 22 PKV-A J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
15.45-17.45 BA2C5 VO.2-IVO2 Wervelkolom en herhaling (verpl) VO 24 PKV-D J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
15.45-17.45 BA2C5 VO.1-IVO1 Wervelkolom (verpl) VO 25, 26, 27 SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, H.J. Stam
15.45-17.45 BA2C5 VO.2-IVO2 Wervelkolom en herhaling (verpl) VO 23 PKV-B J.H.J.M. Bessems, L.J. van der Giessen Onderzoeksbanken
15.45-17.45 BA3B14 VO.1 Zit het tussen de oren? VO 11, 12, 13, 14, 15, 31 31 R.J. Osse
15.45-17.45 BA3B14 VO.2 De steeds terugkerende patient VO 04, 05, 06 23 D Uygun, AHE van Beeck
15.45-17.45 BA3B14 VO.2 De steeds terugkerende patient VO 22, 23, 24 39 L van Raalten-Ben Salah, JAB Hopman
16.00-17.00 BA2C5 VO.3-IVO3 Inhaal VO Radiologie VO BA2 COO-3 E.H.G. Oei
16.30-17.30 MAKNT Her Mak-toets DKO - COO-5
16.30-17.15 KGVG1 IWC.4 Preconceptie IWC SG.1701 - SG.1703 20 I. Schipper
16.45-17.45 KGVG1 IWC.6 DVD LO pasgeborenen + nb IWC SG.1704 - SG.1706 24 P.C.J. de Laat
16.45-17.45 MAIG2 RB Resp coll farmacoth-overview (verpl) RB SG.1733 - SG.1736, SG.1740 3 F van Rosse , T. van Gelder
16.45-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 35
17.00-22.00 AOO ErasMusica - Lokaal-16
17.30-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 16
18.00-19.00 BA2C5 VO.1-IVO1 Inhaal IVO1 week 1 en 3 VO BA2 SNIJ-3 J.H.J.M. Bessems
18.00-20.00 BA1C13 VO.1 DIGIMIC Microscopische anatomie: pathologie bot VO 06, 07, 08, 09, 10 22 J.H. Waarsing, FJ van Kemenade
18.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 39
18.45-21.30 AST Maandelijkse vergadering Co-Raad - 2
19.00-19.05 KGVG1 ZO.G Geneesmiddel van de week: Levonorgestrel ZON SG.1701 - SG.1706 F van Rosse
19.00-19.05 MAIG2 ZO.G Geneesmiddel van de week: Infliximab ZO SG.1729 - SG.1742 F van Rosse
19.00-20.00 BA2C5 VO.1-IVO1 Inhaal IVO1 week 2 en 4 VO BA2 SNIJ-3 J.H.J.M. Bessems
19.05-20.05 MAIG2 ZO.P Pscribe-opdracht geint Farmaco ZO SG.1729 - SG.1742 F van Rosse
19.14-20.14 KGVG1 ZO.4 Lichamelijk onderzoek pasgeborene ZON SG.1701 - SG.1706 P.C.J. de Laat
19.30-20.14 MAH1 ZO.11 Bovenste extr. A2 ZO SG.1713 - SG.1718 L.J. van der Giessen
19.30-22.00 ANO Informatieavond- IVF/afdeling Voortplant - Querido zaal, Foyer-Q
19.59-23.59 ICK-PSY Tussentijdse beoordeling CO17.38 ZO JAB Hopman
20.00-22.00 BA3B14 ZO.1 Beh onbegrepen lich klachten ZO BA3 A. van t Spijker
20.14-20.59 MAH1 ZO.5 Carotis pathologie ZO SG.1713 - SG.1718 S. ten Raa
20.14-21.14 KGVG1 ZO.3 Het gynaecologisch onderzoek ZON SG.1701 - SG.1706 I. Schipper
20.59-21.44 MAH1 ZO.4 Diabetische voet ZO SG.1713 - SG.1718 S. ten Raa
20.59-22.59 BA1C13 ZO.1 Hypofyse-tumoren 1 ZO BA1 S.J.C.M.M. Neggers
20.59-22.59 BA2C5 ZO.4 Scoliose ZO BA2 J.H.J.M. Bessems
20.59-23.59 MAIG2 ZO.3 Allergische reacties (incl anafylaxie) ZO SG.1729 - SG.1742 N.W. de Jong
21.14-21.59 KGVG1 ZO.2 Kraambed ZON SG.1701 - SG.1706 I. Schipper
21.44-22.29 MAH1 ZO.10 Hechten en knopen ZO SG.1713 - SG.1718 J. de Jonge
21.59-23.59 KGVG1 ZO.1 Antenale zorg (th. Zwangerschapszorg) ZON SG.1701 - SG.1706 I. Schipper
22.29-23.14 MAH1 ZO.2 Vaatonderzoek en EAI ZO SG.1713 - SG.1718 S. ten Raa
22.59-23.59 KGVG1 ZO.9 Preconceptie ZON SG.1701 - SG.1706 I. Schipper
23.14-23.59 MAH1 ZO.1 Veneuze insufficientie ZO SG.1713 - SG.1718 S. ten Raa

Week 27 di 03-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-08.45 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 13, 25, 34
08.00-12.00 BLOK BLOK - F Vrooman
08.00-15.30 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CQ-3A
08.00-15.45 BLOK Ramsaran - CS Ramsaran
08.00-22.00 TTBA2 Roostervrij t.b.v. Tentamen 2C1 TT BA2
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CQ-1B, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A
08.30-09.15 BA1C13 HC.5 Calcium- en fosfaatstoornis HC BA1 CO-1/2 M.C. Zillikens
08.30-09.15 MAH1 IWC.3 Veneuze Pathologie IWC SG.1713 - SG.1718 39 S. ten Raa
08.30-09.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
08.30-10.30 BA3B14 VO.1 Zit het tussen de oren? VO 16, 17, 18, 19, 20 36 R.J. Osse
08.30-10.30 BA3B14 VO.2 De steeds terugkerende patient VO 13, 14, 15 23 WME Rol, JAB Hopman
08.30-10.30 BA3B14 VO.2 De steeds terugkerende patient VO 31, 32 35 L van Raalten-Ben Salah, A. van t Spijker
08.30-10.30 ICK-HK Vaatchirurgie (in H-819) ICK Externe ruimte J. Nomen
08.30-10.30 ICK-NEU Scope 5a Neurologie (verpl) SCOPE 17_30a, 17_30b 1, 2 J.S. Voerman
08.30-10.30 KGVG1 VO.4 Ethiekclubs (verpl) CLUB SG.1701 - SG.1702 7 M.H.N. Schermer
08.30-10.30 KGVG1 VO.5 PO 3/Intervisie (verplicht) VO SG.1705 - SG.1706 8 M.S. Visser
08.30-10.30 MAIG2 VO.2 Geneesmid. voorschrijven (verpl) VO SG.1740 - SG.1742 Lokaal-3 F van Rosse
08.30-12.30 MAIG2 Stage Radiologie (verpl) SR SG.1735 - SG.1736
08.30-17.00 OG Okt'17 Obstetrieverpleegkundige - 3
08.30-17.00 OG Okt'17 Obstetrieverpleegkundige - 32, 33
08.30-17.15 PGSMM Gene expression - 16
08.45-09.45 MAIG6 IWC.7 Toelichting opdr. Ethiekclubs (verpl) IWC SG.1729 - SG.1732, SG.1739 5 J.G.M. Aartsen
09.00-12.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
09.00-12.15 HAOPL Voortgangsgesprekken 2 extra - 13, 25, 28, 34
09.00-12.15 HAOPL Voortgangsgesprek 2 - 1mrt-3 9
09.00-12.15 HAOPL Voortgangsgesprek 2 - 1mrt-2 10
09.00-12.15 HAOPL Voortgangsgesprek 2 - 1mrt-1 11
09.00-12.15 HAOPL Voortgangsgesprek 2 - 1mrt-4 12
09.00-12.30 HAOPL HAOPL VGG sep-2 - CQ-5C, CQ-5D, CQ-5E
09.00-13.00 AOO EndNote - COO-5
09.00-16.30 PROM Cursus Integriteit - Lokaal-2
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 20
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 21
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 24
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 26
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 27
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 29
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 30
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 38
09.15-10.00 MAH1 IWC.4 Diabetische voet IWC SG.1713 - SG.1718 39 S. ten Raa
09.30-10.15 BA1C13 HC.6 Klinisch onderzoek van het skelet HC BA1 CO-1/2 M.C. Zillikens, A.Z. Ginai-Karamat
09.30-11.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
10.00-10.45 MAH1 IWC.5 Carotis pathologie IWC SG.1713 - SG.1718 39 S. ten Raa
10.00-11.00 ANO Afdelingsoverleg - 4
10.00-16.30 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 5
10.30-11.15 BA1C13 HC.7 Risicofactoren voor osteoporose HC BA1 CO-1/2 M.C. Zillikens
10.30-12.30 KGVG1 VO.5 PO 3/Intervisie (verplicht) VO SG.1703 - SG.1704 2 LW Kranenburg
10.40-12.00 ICK-HK Hechten en Knopen (in H-819) ICK Externe ruimte J. Nomen
10.45-12.15 HAOPL HAOPL extra zaal APC - 37
10.45-12.45 BA3B14 VO.1 Zit het tussen de oren? VO 21, 22, 23, 24, 25 31 R.J. Osse
10.45-12.45 KGVG1 VO.5 PO 3/Intervisie (verplicht) VO SG.1701 - SG.1702 1 A. van t Spijker
10.45-13.15 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 35
10.45-13.45 ICK-NEU Mentorgesprekken Scope 5a (verpl) SCOPE 17_30a, 17_30b J.S. Voerman
11.00-11.45 MAH1 PD.6 Amputatie PD SG.1713 - SG.1718 39 J. van Meeteren
11.30-12.15 BA1C13 HC.8 Behandeling van osteoporose HC BA1 CO-1/2 M.C. Zillikens
11.30-13.30 AOO Promotie M.Z. Afzal - Querido zaal, Foyer-Q
12.00-12.30 ICK-KG Nabespr. E-learn. kinderdosering(Sh-3704 ICK Externe ruimte I.H. van der Sijs
12.00-13.00 KGVG1 VO.6 Gyn. Onderzoek fantoom (verpl) VO SG.1705 - SG.1706 Lokaal-6 MHE Elbers
12.00-13.30 AOO Evaluatie lijnonderwijs CV BA1 EV 7
12.00-15.30 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 39
12.00-17.00 ANO Ondernemingsraad - CQ-1A
12.30-17.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
12.30-22.00 AOO Promotie - Professoren vergaderkamer
12.30-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 13, 25, 34
13.00-14.00 KGVG1 VO.6 Gyn. Onderzoek fantoom (verpl) VO SG.1703 - SG.1704 Lokaal-6 MHE Elbers
13.00-16.00 ICK-HK Kleine verrichtingen/RISK/mamma ICK 1 J. Nomen
13.45-16.45 NB4080 TT Exam Protein quality control mechanisms TT-NB-MA 36 NJ Galjart
13.30-14.15 BA3B14 PD.2 Peri partum psychiatrie PD BA3 CO-1/2 E.M. Knijff
13.30-15.30 BA1C13 VO.1 DIGIMIC Microscopische anatomie: pathologie bot VO 16, 17, 18, 19, 20 COO-3 J.H. Waarsing, FJ van Kemenade
13.30-15.30 AOO Promotie H. Jongsma - Querido zaal, Foyer-Q
13.30-16.30 MA1PKV CV.2-APC.6a Consult interne geneeskunde VO SG.1729 - SG.1730 PKV-A+PKV-KA MA Pellikaan-van der Veer
13.30-16.30 MA1PKV CV.2-APC.6a Consult interne geneeskunde VO SG.1737 - SG.1738 PKV-E+PKV-KE W.B. de Koning
13.30-16.30 MA1PKV CV.2-APC.6a Consult interne geneeskunde VO SG.1739 - SG.1740 PKV-C+PKV-KC GCA Peelen
13.30-17.30 MAIG2 Stage Radiologie (verpl) SR SG.1735 - SG.1736
13.30-17.30 MNEU-3_15 Thesis defence (cohort 2016) - EE-1473
14.00-15.00 KGVG1 VO.6 Gyn. Onderzoek fantoom (verpl) VO SG.1701 - SG.1702 Lokaal-6 MHE Elbers
14.00-15.00 HAOPL Wv9: CAT-presentatie - 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 31
14.00-17.00 NB3012 HT Re-exam Protein structure TT-NB-BA 35 J.H.G. Lebbink
14.00-17.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 2 F. van Kooten
14.30-15.15 BA3B14 PD.3 Voorbijgaande uitval PD BA3 CO-1/2 R.J. Osse, P.A.E. Sillevis Smitt
15.30-17.30 AOO Promotie E.L. Noordraven - Querido zaal, Foyer-Q
15.30-18.00 KGVG1 VO.DGO-groep A (verpl) VO SG.1701 - SG.1706 PKV-D9, PKV-D10 AJE van Breukelen, CMG Keyzer - Dekker
15.30-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CO-1, Foyer-C
15.45-17.45 BA1C13 VO.1 DIGIMIC Microscopische anatomie: pathologie bot VO 36, 37, 38, 39, 40 COO-3 J.H. Waarsing, FJ van Kemenade
15.45-17.45 BA3B14 VO.1 Zit het tussen de oren? VO 26, 27, 28, 29, 30, 32 31 R.J. Osse
15.45-17.45 BA3B14 VO.2 De steeds terugkerende patient VO 07, 08, 09 23 L van Raalten-Ben Salah, WME Rol
15.45-17.45 BA3B14 VO.2 De steeds terugkerende patient VO 10, 11, 12 39 A. van t Spijker, AHE van Beeck
15.45-17.45 MAH1 VO.A1 Hechten en knopen (Skillsplaza) (verpl) VO SG.1713 - SG.1714 Externe ruimte MHE Elbers
15.45-17.45 MAH1 VO.A2 LO bovenste extremit (Ortho+Reva)(verpl) VO SG.1715 - SG.1716 PKV-B W.G.M. Janssen
15.45-17.45 MAH1 VO.A3 Lastige patient, moeizame comm (verpl) VO SG.1717 - SG.1718 CQ-3A R. de Jongh
16.45-17.45 MAIG6 IWC.7 Toelichting opdr. Ethiekclubs (verpl) IWC SG.1737 - SG.1738, SG.1741 - SG.1742 5 J.G.M. Aartsen
17.00-21.00 AST MORE-vergadering - CQ-U
17.00-22.00 AOO ErasMusica - Lokaal-16
17.15-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 32, 33
17.30-19.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
17.30-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 16
17.45-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 35
18.00-20.00 BA1C13 VO.1 DIGIMIC Microscopische anatomie: pathologie bot VO 26, 27, 28, 29, 30 COO-3 J.H. Waarsing, FJ van Kemenade
18.00-20.00 ANO Plenair OOR ZWN - 20
18.00-20.15 MAIG2 VO.MA Mammaonderzoek (verpl) VO SG.1737 - SG.1738 PKV-D, PKV-D9, PKV-D10 AJE van Breukelen FR
18.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 5
18.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 39
18.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CQ-3A
18.30-21.00 KGVG1 VO.DGO-groep B (verpl) VO SG.1701 - SG.1706 PKV-D9, PKV-D10 AJE van Breukelen, CMG Keyzer - Dekker FR
18.59-20.59 MAH1 ZO.KR1 KR 2e Lijn: casus Vaatchirurgie ZO SG.1713 - SG.1718 MME Wijffels
18.59-20.59 MAIG2 ZO.4 Reacties op geneesmiddelen ZO SG.1729 - SG.1742 R. Gerth van Wijk
19.30-22.00 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
20.59-22.59 BA1C13 ZO.2 Hypofyse-tumoren 2 ZO BA1 S.J.C.M.M. Neggers
20.59-23.29 MAIG2 ZO.5 Leukemie ZO SG.1729 - SG.1742 A.E.C. Broers, A.W. Rijneveld
21.00-21.30 MAH1 ZO.12 Onderste extr. B6 ZO SG.1713 - SG.1718 L.J. van der Giessen
21.44-22.29 MAH1 ZO.9 Perifeer vaatlijden ZO SG.1713 - SG.1718 W.G.M. Janssen
21.59-23.59 BA3B14 ZO.2 Benzodiazepinen ZO BA3 C. Bethlehem
22.00-22.59 KGVG1 ZO.8 Vruchtbaarheid ZON SG.1701 - SG.1706 I. Schipper
22.29-23.14 MAH1 ZO.6 Amputatie ZO SG.1713 - SG.1718 W.G.M. Janssen
22.59-23.59 KGVG1 ZO.15 Voorbereiding ethiekclubs ZON SG.1701 - SG.1706 J.G.M. Aartsen
23.14-23.59 MAH1 ZO.7 Radiologie I: Vaatboom + casus ZO SG.1713 - SG.1718 M Attrach

Week 27 wo 04-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-10.45 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 5
08.00-22.00 TTBA2 Roostervrij t.b.v. Tentamen 2C1 TT BA2
08.00-22.00 BLOK BLOK - W Couprie
08.00-22.00 BLOK BLOK - F Vrooman
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 39, 13, 25, 33, 34
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CQ-1B, CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A
08.00-22.00 BLOK Rol - WME Rol
08.30-09.30 MAIG2 IWC.2 Bespr. ZO.3 + ZO.4 (verpl) IWC SG.1737 - SG.1738, SG.1741 - SG.1742 3 N.W. de Jong, M.S. van Maaren
08.30-09.30 MAIG2 VO.1 KR2e lijn Lymfadenop/gewrichtskl (verpl) VO SG.1733 - SG.1736 Lokaal-2 P.M. van Hagen, V.A.S.H. Dalm, M. Vis
08.30-09.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
08.30-10.00 KT1801 HC Geavanceerde technieken in urologie HC KT1801 CO-3 A.H.J. Koning
08.30-10.30 BA3B14 VO.2 De steeds terugkerende patient VO 19, 20, 21 23 CS Ramsaran, R. de Jongh
08.30-10.30 BA3B14 VO.2 De steeds terugkerende patient VO 28, 29, 30 31 A. van t Spijker, AHE van Beeck
08.30-10.30 KGVG1 VO.4 Ethiekclubs (verpl) CLUB SG.1703 - SG.1704 1 M.H.N. Schermer
08.30-10.30 MAH1 VO.3 PO 2/Intervisie (verpl) VO SG.1717 - SG.1718 10 JAB Hopman
08.30-10.30 MA1PKV CV.5-MT.14 Onderzoek Acute buik en vaatboom VO SG.1715 - SG.1716 PKV-A A A Halkes-Oren
08.30-17.15 PGSMM Gene expression - 16
08.30-22.00 AOO Promotie - Professoren vergaderkamer
08.45-11.45 NB4090 TT Exam Stem cells TT-NB-MA CQ-U D. ten Berge
09.00-10.30 ICK-HK RISK Anesthesiologie ICK PKV-B M. Klimek
09.00-12.00 NB1072 TT Exam Physical Biology of the Cell - 1 TT-NB-BA 35, 36, 32 M.W.J. Fornerod
09.00-12.10 KGVG1 VO.1 Bedside teaching (verpl) VO SG.1702 Externe ruimte P.C.J. de Laat, I. Schipper
09.00-12.30 TTBA2 Tentamen 2C1 (Dyslectici) TT BA2 Woudestein Leuven, Woudestein Bergen
09.00-13.00 PGSMM Presenting skills - 2
09.00-17.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
09.00-17.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 11 F. van Kooten
09.00-17.00 II, MScMM Toetsing I&I en MScMM - 12
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 20
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 21
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 24
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 26
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 27
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 29
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 30
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 38
09.00-17.00 IAZ Overleg BMH opl Interventiecardiologie - Lokaal-15
09.30-10.15 BA1C13 HC.9 Nierstenen HC BA1 CO-1/2 W.P.A. Boellaard
09.30-11.30 AOO Promotie A.P. Jairam - Querido zaal, Foyer-Q
09.30-12.30 TTBA2 Tentamen 2C1 TT BA2 Woudestein Van der Goot-gebouw J.H.J.M. Bessems
09.45-10.15 MAIG2 (balie OSC) Ondertekenen coassistentenovereenkomst - SG.1737 - SG.1738
09.45-10.45 MAIG2 VO.1 KR2e lijn Lymfadenop/gewrichtskl (verpl) VO SG.1740 - SG.1742 Lokaal-2 P.M. van Hagen, V.A.S.H. Dalm, M. Vis
10.00-12.00 MNEU-1_12 Resti Computional Neuroscience exam - MNEU
10.30-11.15 BA1C13 PD.10 Koliekpijn en niersteenvorming - 1 PD BA1 CO-1/2 W.P.A. Boellaard
10.30-11.30 KT1801 RB Bespreking proeftentamen RB KT1801 CO-3 C.H. Bangma
10.30-12.00 ICK-HK Zelfstudie galstenen en evt mammaca ICK CQ-5C J. Nomen
10.45-12.45 MA1PKV CV.5-MT.14 Onderzoek Acute buik en vaatboom VO SG.1717 - SG.1718 PKV-A A A Halkes-Oren
11.00-12.00 MAIG2 IWC.1 Bespr. ZO.1 + ZO.2 (verpl) IWC SG.1737 - SG.1738, SG.1741 - SG.1742 5 V.A.S.H. Dalm, P.M. van Hagen
11.00-12.00 MAIG2 IWC.2 Bespr. ZO.3 + ZO.4 (verpl) IWC SG.1729 - SG.1732, SG.1739 3 N.W. de Jong, M.S. van Maaren
11.30-12.30 BA1C13 IC/RB Integratiecollege/Responsiebijeenkomst IC/RB BA1 CO-1/2 M.C. Zillikens
11.30-12.30 KT1801 RB Responsiecollege RB KT1801 CO-3 C.H. Bangma
11.30-13.30 AOO Promotie E.M.P. Steeghs - Querido zaal, Foyer-Q
12.00-13.30 ICK-HK RISK Intensive Care ICK PKV-B J.D. Weigel
12.00-16.00 ANO BROK Examen - 22
12.15-15.30 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 5
12.30-13.15 BA3B13 RB Responsiebijeenkomst week 13 en 14 RB BA3 CO-1 J.L.M. Jongen, J.C. Holstege
12.30-13.30 MAIG2 IWC.2 Bespr. ZO.3 + ZO.4 (verpl) IWC SG.1733 - SG.1736, SG.1740 3 N.W. de Jong, M.S. van Maaren
12.45-13.15 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 32
12.45-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 35
13.00-18.00 BA1CV CV.17a Herkansing CV.1 toets VO BA1 PKV-A, PKV-KA, PKV-KB
13.15-15.15 KGVG1 VO.3 Genetica Counseling Prenataal (verpl) VO SG.1701, SG.1705 - SG.1706 Lokaal-3 S.R. Riedijk, F. Petrij
13.30-15.30 BA1C13 VO.1 DIGIMIC Microscopische anatomie: pathologie bot VO 31, 32, 33, 34, 35 COO-3 J.H. Waarsing, FJ van Kemenade
13.30-15.30 AOO Promotie G. Zhou - Querido zaal, Foyer-Q
13.30-16.30 MA1PKV CV.2-APC.6a Consult interne geneeskunde VO SG.1741 - SG.1742 PKV-C+PKV-KC A A Halkes-Oren
13.30-17.00 KT1901 Docent-mentor gesprekken VO KT1901.04 - KT1901.05 14 A.M.P. Linsen
13.30-17.30 MAIG2 Stage Radiologie (verpl) SR SG.1729 - SG.1730
13.30-17.30 MAIG2 VO.3 SkillsPlaza infuus/venapunctie (verpl) VO SG.1739 - SG.1740 Lokaal-6 F van Rosse , J. Damen
13.30-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CO-1, Foyer-C
14.00-17.00 ICK-HK Zelfstudie brandwnd/buikwandbr/coloncarc ICK CQ-5C J. Nomen
14.30-15.30 MAH1 IWC.7 Radiologie: Casus vaatboom (verpl) IWC SG.1713 - SG.1718 COO-5 M Attrach
15.00-17.00 IO Introductie HBO - 36
15.30-17.30 KGVG1 VO.3 Genetica Counseling Prenataal (verpl) VO SG.1702 - SG.1704 Lokaal-3 F. Petrij, S.R. Riedijk
15.30-17.30 AOO Promotie M.W.J. Wentink - Querido zaal, Foyer-Q
15.30-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 32
15.45-17.45 BA1C13 VO.1 DIGIMIC Microscopische anatomie: pathologie bot VO 21, 22, 23, 24, 25 COO-3 J.H. Waarsing, FJ van Kemenade
15.45-17.45 BA3B10 VO.3 Inhaal KV Psychiatrisch onderzoek VO 5 E.M. Pluijms
15.45-17.45 MAH1 VO.2 KR 2e Lijn: Vaatchirurgie (verpl) VO SG.1713 - SG.1714 1 MME Wijffels , S. ten Raa, J. de Jonge
15.45-17.45 MAH1 VO.2 KR 2e Lijn: Vaatchirurgie (verpl) VO SG.1715 - SG.1716 2 MME Wijffels , S. ten Raa, J. de Jonge
15.45-17.45 MAH1 VO.2 KR 2e Lijn: Vaatchirurgie (verpl) VO SG.1717 - SG.1718 7 MME Wijffels , S. ten Raa, J. de Jonge
17.00-22.00 AOO ErasMusica - Lokaal-16
17.30-19.30 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
17.30-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 16
18.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 5
18.59-21.59 MAIG2 ZO.6 Lymfoom en myeloom ZO SG.1729 - SG.1742 A.E.C. Broers, A.W. Rijneveld
19.00-19.05 MAH1 ZO.G Geneesmiddel van de week: Clindamycine ZO SG.1713 - SG.1718 F van Rosse , T. van Gelder
19.05-19.50 MAH1 ZO.8 Dilaterend vaatlijden Aorta ZO SG.1713 - SG.1718 S. ten Raa
19.30-22.00 AOO Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
19.59-20.59 MAH1 ZO.CV.5-MT14 Onderzoek Acute Buik en vaatboom ZO SG.1713 - SG.1718 EE Plouvier
19.59-22.59 BA1C13 ZO.3 Is melk goed voor elk? ZO BA1 M.C. Zillikens
20.59-21.59 KGVG1 ZO.7 Langetermijn gezondheid ZON SG.1701 - SG.1706 I. Schipper
20.59-21.59 MAH1 ZO.3 Form. Toets Geneesm. voorschrijven (verp ZO SG.1713 - SG.1718 F van Rosse
21.59-22.59 KGVG1 ZO.6 Cyclusstoornissen ZON SG.1701 - SG.1706 I. Schipper
21.59-22.59 MAIG2 ZO.7 SkillsPlaza infuus / venapunctie ZO SG.1729 - SG.1742 MHE Elbers, W.B. de Koning
22.59-23.59 KGVG1 ZO.5 Anticonceptie ZON SG.1701 - SG.1706 F van Rosse , I. Schipper

Week 27 do 05-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-08.45 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 34
08.00-10.00 BLOK BLOK - A. Beerthuizen
08.00-10.30 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 25
08.00-10.30 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 33
08.00-12.00 BLOK BLOK - F Vrooman
08.00-12.15 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 35
08.00-13.15 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CQ-1B
08.00-14.30 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 13
08.00-22.00 TTBA1 Roostervrij t.b.v. Tentamen 1C3 TT BA1
08.00-22.00 TTBA3 Roostervrij t.b.v. Tentamen 3B2 TT BA3
08.00-22.00 BLOK BLOK - W Couprie
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CO-1, Foyer-C
08.00-22.00 BLOK Ramsaran - CS Ramsaran
08.30-09.15 MAH1 IWC.8 Dilaterend vaatlijden + aorta IWC SG.1713 - SG.1718 39 S. ten Raa
08.30-09.30 MAIG2 VO.1 KR2e lijn Lymfadenop/gewrichtskl (verpl) VO SG.1737 - SG.1739 Lokaal-3 P.M. van Hagen, V.A.S.H. Dalm, M. Vis
08.30-09.30 MAIG6 VO.2 Eth. dilemma's kwetsb. ouderen (verpl) VO SG.1733 - SG.1736, SG.1740 5 J.G.M. Aartsen, R.L. Van Bruchem-Visser
08.30-13.00 IAZ Toetsen IAZ - 36
08.30-17.00 EDU Didactisch handelen - 7
08.30-17.00 OG Okt'17 Obstetrieverpleegkundige - 3
08.30-17.15 PGSMM Gene expression - 16
09.00-10.00 ICK-KG Kinderchirurgie (Sh-3704) ICK Externe ruimte CMG Keyzer - Dekker
09.00-11.00 MBR, RDL S-17 Herkansing - 23
09.00-12.00 NB3015 TT Exam Systems Neurobiology TT-NB-BA 22 MJ Negrello
09.00-12.00 NB3015 TT Exam Systems Neurobiology TT-NB-BA COO-3 MJ Negrello
09.00-13.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 34 N.G.M. Hunfeld
09.00-13.00 IAZ BLS - V - Eduplaza - Lokaal-7
09.00-16.15 HAOPL Praktijkmanagement Dag 1 - 3mrt-1, 3mrt-2 4
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 20
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 21
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 24
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 26
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 27
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 29
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 30
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 38
09.30-10.15 MAH1 IWC.9 Perifeer vaatlijden IWC SG.1713 - SG.1718 39 S. ten Raa
09.45-10.45 MAIG6 VO.2 Eth. dilemma's kwetsb. ouderen (verpl) VO SG.1729 - SG.1732, SG.1739 6 J.G.M. Aartsen, R.L. Van Bruchem-Visser
10.00-15.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
10.15-11.15 MAIG2 IWC.1 Bespr. ZO.1 + ZO.2 (verpl) IWC SG.1733 - SG.1736, SG.1740 5 V.A.S.H. Dalm, P.M. van Hagen
10.30-17.00 AOO Uitdelen Integratiebundels - 39
10.45-12.45 MAH1 VO.B7 Steriliteit en gedragsregels OK (verpl) VO SG.1715 - SG.1716 Lokaal-14 MH van Meer
10.45-14.30 HAOPL HAOPL VGG - 25, 28
10.45-16.15 HAOPL APC toets - 3dec-1 8, 9
11.00-13.00 ICK-HK Scope 2b Heelkunde (verpl) SCOPE 18_12a, 18_12b 32 CAE Kouwenberg
11.30-12.00 MAIG2 (balie OSC) Ondertekenen coassistentenovereenkomst - SG.1739 - SG.1740
11.30-12.30 MAIG2 VO.1 KR2e lijn Lymfadenop/gewrichtskl (verpl) VO SG.1729 - SG.1732 Lokaal-2 P.M. van Hagen, V.A.S.H. Dalm, M. Vis
11.30-14.30 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 5
12.00-17.00 OG ABCDE en NLS Obstetrie - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-A
12.30-13.15 KGVG1 IWC.3 Vruchtbaarheid IWC SG.1701 - SG.1703 15 I. Schipper
13.00-16.00 NB3020 TT Exam Gen. Techn. in Breast Cancer Res TT-NB-BA 35 J.W.M. Martens
13.00-17.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 2 F. van Kooten
13.15-15.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 32, 33
13.15-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 34
13.45-16.45 NB4120 HT Re-Exam Biological networks TT-NB-MA 36 M.W.J. Fornerod
13.30-14.00 MAIG2 (balie OSC) Ondertekenen coassistentenovereenkomst - SG.1741 - SG.1742
13.30-14.15 KGVG1 IWC.3 Vruchtbaarheid IWC SG.1704 - SG.1706 15 I. Schipper
13.30-15.30 ICK-HK Antistolling/AB profylaxe en toets 1 ICK COO-5 N.G.M. Hunfeld
13.30-15.30 MAH1 VO.B8 Acute geneeskunde (verpl) VO SG.1717 - SG.1718 CQ-1B Student 1
13.30-15.30 MA1PKV CV.5-MT.14 Onderzoek Acute buik en vaatboom VO SG.1713 - SG.1714 PKV-A MHE Elbers
13.30-15.30 IAZ BLS - H - Eduplaza - Lokaal-7
13.30-16.30 MA1PKV CV.2-APC.6a Consult interne geneeskunde VO SG.1731 - SG.1732 PKV-C+PKV-KC W.B. de Koning
13.30-17.30 MAIG2 Stage Radiologie (verpl) SR SG.1735 - SG.1736
14.00-16.15 HAOPL Opfriscursus BLS+ - 3jun-1 72
14.00-20.00 VK, ZA-Dipl Mrt'17 Diplomering Kinderverpleegkundige - Querido zaal, Foyer-Q
14.15-15.15 MAIG6 VO.2 Eth. dilemma's kwetsb. ouderen (verpl) VO SG.1741 - SG.1742, SG.1737 - SG.1738 6 J.G.M. Aartsen, R.L. Van Bruchem-Visser
14.30-15.15 KGVG1 IWC.5 Cyclusstoornissen/L.T. IWC SG.1704 - SG.1706 14 I. Schipper
14.45-16.15 HAOPL Inbreng stage AIOS + IV - 3sep-2 10, 13
14.45-16.30 HAOPL HAOPL KVP1 + OPL - 5
14.45-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 25
15.15-17.15 ICK-KG Scope 3b Kindergeneeskunde (verpl) SCOPE 17_50a, 17_50b 32, 33 CAE Kouwenberg
15.30-16.15 KGVG1 IWC.5 Cyclusstoornissen/L.T. IWC SG.1701 - SG.1703 14 I. Schipper
15.30-16.30 ICK-HK TPV,infuustherapie en toediningsvormen ICK COO-5 N.G.M. Hunfeld
15.30-22.00 BLOK BLOK - A. Beerthuizen
15.45-17.45 KGVG1 VO.4 Ethiekclubs (verpl) CLUB SG.1705 - SG.1706 1 J.G.M. Aartsen
15.45-17.45 MAH1 VO.B6 LO onderste extrem (Ortho+Reva)(verpl) VO SG.1713 - SG.1714 PKV-A MC Koper
15.45-17.45 MAIG2 VO.2 Geneesmid. voorschrijven (verpl) VO SG.1737 - SG.1739 Lokaal-2 F van Rosse
15.45-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CQ-1B
16.30-17.30 MAKNT Mak-toets - COO-3
16.30-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 13
16.45-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 5
16.45-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 35
17.00-18.00 AST MFVR - 10
17.00-19.30 ICK-HK Mammapath. vanuit chirurgie: anam & LO ICK PKV-D, PKV-D9, PKV-D10 AJE van Breukelen
17.00-22.00 AOO ErasMusica - Lokaal-16
17.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 39
17.30-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 32, 33
17.30-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 16
18.00-21.30 HAOPL LOVAH overleg - 2
19.59-21.59 MAIG2 ZO.KR1 Voorb KR 2elijn: Lymfadenopathie ZO SG.1729 - SG.1742 P.M. van Hagen
20.59-21.59 KGVG1 ZO.11 Klin Chemie (bloedgroepantagonisme) ZON SG.1701 - SG.1706 Y.B. de Rijke
20.59-22.59 BA1C13 ZO.4 Regulatie van botstofwisseling ZO BA1 M.J.J.E. van Driel
21.59-22.59 KGVG1 ZO.10 Menstruatiestoornissen ZON SG.1701 - SG.1706 I. Schipper
21.59-23.59 MAIG2 ZO.CV.2-APC6 Voorb APC 6 Volledig consult ZO SG.1729 - SG.1742 EE Plouvier
22.59-23.44 KGVG1 ZO.14 Zwangerschap en geneesmiddelen ZON SG.1701 - SG.1706 F van Rosse , I. Schipper

Week 27 vr 06-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-09.15 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
08.00-09.15 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CQ-1B
08.00-10.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 39
08.00-12.45 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 32, 35
08.00-16.30 IAZ Sophia - IC Kinderen - Lokaal-14, Lokaal-5
08.00-22.00 TTBA1 Roostervrij t.b.v. Tentamen 1C3 TT BA1
08.00-22.00 TTBA3 Roostervrij t.b.v. Tentamen 3B2 TT BA3
08.00-22.00 BLOK BLOK - HG Rijksen
08.00-22.00 BLOK BLOK - CS Ramsaran
08.00-22.00 BLOK BLOK - F Vrooman
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 5, 13, 25, 33, 34
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CO-1, Foyer-C
08.00-22.00 BLOK Rol - WME Rol
08.30-09.30 ICK-HK Hechten & knopen (Skillsplaza) ICK J. Nomen
08.30-09.30 KGVG1 VO.2 Klin Chemie; bloedgroepantagonisme VO SG.1701 - SG.1703 20 Y.B. de Rijke
08.30-10.30 MAIG2 VO.2 Geneesmid. voorschrijven (verpl) VO SG.1733 - SG.1736 Lokaal-3 F van Rosse
08.30-10.30 MA1PKV CV.1-MT.13 Inh Verd alg lichamelijk onderzoek VO SG.1729 - SG.1742 PKV-B A A Halkes-Oren
08.30-12.30 MAH1 VO.1 Practicum anatomie 1 (verpl) VO SG.1713 - SG.1718 SNIJ-2, SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, GM van Woerden, C.A. van Nieuwenhoven
08.30-17.00 AOO Onderzoeksbeleid/het CPO bestuur - Querido zaal, Foyer-Q
08.30-17.15 PGSMM Gene expression - 16
09.00-11.00 ICK-NEU Scope 5b Neurologie (verpl) SCOPE 17_30a, 17_30b 38 ES van Eijk
09.00-12.30 TTBA3 Tentamen 3B2 (Dyslectici) TT BA3 Woudestein Leuven, Woudestein Bergen
09.00-13.00 BLOK BLOK voor Tere ivm TT MA1A (uitwijk/extr - COO-5
09.00-17.00 NB1120 TT Exam Biomoleculair Programming TT-NB-BA 8, 9, 10, 11, 12 A.B. Houtsmuller
09.30-12.30 TTMA1 Tentamen MA1A Methoden van Onderzoek TT MA1A 22 L.R. Arends, D. Rizopoulos
09.30-13.00 TTMA1 Tentamen MA1A Meth. van Onderz. (Dysl) TT MA1A 22 L.R. Arends, D. Rizopoulos
09.30-10.30 ICK-KG PBLS ICK CQ-1B, CQ-1C P.C.J. de Laat
09.30-12.00 ICK-HK NB coloncarc/buikwndbr/brandw/galst (in ICK Externe ruimte J. Nomen
09.30-12.30 TTBA3 Tentamen 3B2 TT BA3 Woudestein Van der Goot-gebouw E.M. Pluijms
09.45-10.45 KGVG1 VO.2 Klin Chemie; bloedgroepantagonisme VO SG.1704 - SG.1706 20 Y.B. de Rijke
10.00-17.00 AOO Uitdelen Integratiebundels - 23, CQ-U, 39
10.00-18.30 AOO Uitdelen Integratiebundels - 72
10.45-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CQ-1B
11.00-11.45 KGVG1 IWC.7 Zwangerschap en geneesmiddelen IWC SG.1701 - SG.1703 38 RB Flint-Crombag
11.00-12.00 MAIG2 IWC.3 Bespr. ZO.5 + ZO.6 (verpl) IWC SG.1733 - SG.1736, SG.1740 4 A.W. Rijneveld, A.E.C. Broers
11.00-13.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 28 F. van Kooten
11.30-12.30 MAIG2 IWC.1 Bespr. ZO.1 + ZO.2 (verpl) IWC SG.1729 - SG.1732, SG.1739 3 V.A.S.H. Dalm, P.M. van Hagen
12.00-12.45 KGVG1 IWC.7 Zwangerschap en geneesmiddelen IWC SG.1704 - SG.1706 38 RB Flint-Crombag
12.00-14.00 Co-HAG Farmacie Toets 3 Recept schrijven VO COO-3 N.G.M. Hunfeld
12.45-13.45 MAIG2 IWC.3 Bespr. ZO.5 + ZO.6 (verpl) IWC SG.1729 - SG.1732, SG.1739 3 A.W. Rijneveld, A.E.C. Broers
13.00-14.00 ICK-HK Intro OK: ster., patientveilig. (op OK) ICK Externe ruimte J. Nomen
13.00-15.30 ICK-NEU ICK Neurologie ICK COO-5 F. van Kooten
13.00-16.30 TTBA1 Tentamen 1C3 (Dyslectici) TT BA1 Woudestein Leuven, Woudestein Bergen
13.00-17.00 ICK-MGZ ICK Maatschappelijke gezondheidszorg ICK 1
13.00-17.00 OG OG - Lokaal-10, Lokaal-11
13.30-16.30 NB2121 TT Exam Image analysis TT-NB-BA 35, 36, 32 H.W. Meijering
13.30-16.30 MA1PKV CV.2-APC.6a Consult interne geneeskunde VO SG.1735 - SG.1736 PKV-A+PKV-KA G.H.M. Leunissen
13.30-16.30 TTBA1 Tentamen 1C3 TT BA1 Woudestein Van der Goot-gebouw J.A. Visser, LCG L.C.G Graaff, de
13.30-17.30 MAIG2 VO.3 SkillsPlaza infuus/venapunctie (verpl) VO SG.1733 - SG.1734 Lokaal-6 F van Rosse , J. Damen
14.00-15.00 MAIG2 IWC.3 Bespr. ZO.5 + ZO.6 (verpl) IWC SG.1737 - SG.1738, SG.1741 - SG.1742 3 A.W. Rijneveld, A.E.C. Broers
14.00-15.30 ICK-HK ICK toets, EV en NB (in H-819) ICK Externe ruimte J. Nomen
14.00-16.00 IAZ ICV Simulatie - Lokaal-4
14.00-18.00 Co-HAG CO-1 Co-schap onderwijs VO 29, 30
14.00-18.00 Co-HAG CO-3 Co-schap onderwijs VO 20, 21 W.B. de Koning
14.00-18.00 Co-HAG CO-5 Co-schap onderwijs VO 24, 26 MCGA Steentjes, DMA Pom
14.30-16.00 ICK-NEU Nabespreking ICK 28 F. van Kooten
15.00-15.45 KGVG1 RB.8 Responsiebijeenkomst (vragenuurtje) RBN SG.1701 - SG.1706 31 P.C.J. de Laat, I. Schipper
17.00-22.00 AOO ErasMusica - Lokaal-16
17.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 39
17.15-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 32, 35
17.30-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 16
18.59-19.59 MAH1 ZO.13 Reflectie pers. leerdoelen (verpl) ZO SG.1713 - SG.1718
18.59-20.59 MAIG2 ZO.8 EBM-clubs + casus in de Master ZO SG.1729 - SG.1742 P.W. Moorman
19.59-21.59 KGVG1 ZO.13 Voorlichting Gezond Zwanger ZON SG.1701 - SG.1706
19.59-22.59 BA1C13 ZO.5 Botpijn in de Bijlmer ZO BA1 M.C. Zillikens
21.59-23.59 MAIG2 ZO.KR2 Voorb KR 2elijn: Gewrichtsklachten ZO SG.1729 - SG.1742 M. Vis
22.00-22.30 KGVG1 ZO.KR2 Fluorklachten ZON SG.1701 - SG.1706
22.30-23.00 KGVG1 ZO.KR1 Kinderwens ZON SG.1701 - SG.1706
23.14-23.59 KGVG1 ZO.12 EUG (zonder IWG) ZON SG.1701 - SG.1706 I. Schipper

Week 27 za 07-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
10.00-11.30 EVENT Herdenkingsbijeenkomst - Espressobargebied
10.00-15.00 STR Extra stilteruimte ivm herdenkingsbijeek - 22, COO-3, COO-5
11.30-14.00 EVENT Herdenkingsbijeenkomst - Querido zaal
14.00-15.00 EVENT Herdenkingsbijeenkomst - Espressobargebied
20.59-22.59 BA1C13 ZO.6 Dr mn vrouw kijkt n meer tegen mij op ZO BA1 M.C. Zillikens

Week 27 zo 08-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
10.45-12.45 HAOPL Intervisie groep 1 - 1
20.59-22.59 BA1C13 ZO.7 Kolielpijn en niersteenvorming ZO BA1 W.P.A. Boellaard

Week 28 ma 09-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-08.45 MAH2 IWC.1 Sportblessures IWC SG.1713 - SG.1718 31 RJ de Vos
08.00-08.45 BLOK BLOK - 16
08.00-12.15 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 35
08.00-13.00 KGVG2 ZS Zelfstudie ZO SG.1701 - SG.1706
08.00-22.00 TTBA2 Roostervrij t.b.v. Integratietoets BA2 TT BA2
08.00-22.00 BLOK BLOK - HG Rijksen
08.00-22.00 BLOK BLOK - F Vrooman
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 5, 13, 25, 32, 33, 34, 39
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CQ-1B, CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CO-1, Foyer-C
08.00-22.00 BLOK BLOK - F.B.M. Gan-Creijghton
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm onderhoud - Foyer-Q, Querido zaal
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm vloeronderhoud - 4
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm vloeronderhoud - 6
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm vloeronderhoud - 9, 10, 11, 12, 14
08.00-22.00 BLOK Rol - WME Rol
08.30-09.30 MA1PKV CV.2-APC.6b Nabespreking Consult interne geneeskunde VO SG.1733 - SG.1734 PKV-A EE Plouvier
08.30-09.30 MA1PKV CV.2-APC.6b Nabespreking Consult interne geneeskunde VO SG.1741 - SG.1742 PKV-B G.H.M. Leunissen
08.30-12.30 MAIG3 Stage Radiologie (verpl) SR SG.1732, SG.1731
08.30-17.00 IAZ Procesanalyse - 3
08.45-09.30 MAH2 IWC.2 Decubitus IWC SG.1713 - SG.1718 31 EML Corten
09.00-10.00 ICK-PSY Ingangstoets psychiatrie ICK 16 E.M. Pluijms
09.00-12.10 MA-O 18MOA+AM Toets Herkansing BVP - 36
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 1e jaar B - 21
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 2e jaar B - 24
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 3e jaar B - 26
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 1e jaar A - Lokaal-2
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 2e Jaar A - 15
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 3e jaar A - 20
09.00-17.00 REV Onderwijs co-assistenten VO 38 H.J. Stam
09.00-17.00 ICK-MGZ ICK Maatschappelijke gezondheidszorg ICK 7
09.00-17.00 ICK-VV ICK Verloskunde&Gynaecologie (Sh-3704) ICK Externe ruimte I. Schipper
09.45-10.30 MAH2 PD.3 Dwarslaesie PD SG.1713 - SG.1718 31 RGM Timmermans
10.00-12.00 ICK-PSY Psych onderz & classificatie (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
10.30-11.30 HAOPL Searchtoets 1 - 16
10.45-12.45 MAH2 VO.1-CV.7 Baas en krukje (verpl) VO SG.1713 - SG.1714 1 D Lo Fo Wong
10.45-12.45 MAH2 VO.1-CV.7 Baas en krukje (verpl) VO SG.1715 - SG.1716 2 M.S. Visser
10.45-12.45 MAH2 VO.1-CV.7 Baas en krukje (verpl) VO SG.1717 - SG.1718 8 ES van Eijk
11.45-22.00 BLOK BLOK - 16
12.30-13.30 MAIG2 IC.4 Integratiecollege van IG.2 IC SG.1729 - SG.1742 35 A.E.C. Broers
13.00-15.00 ICK-PSY Psychiatrisch onderzoek (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
13.30-14.15 KGVG2 IWC.1 Groeivertraging obstetrisch IWC SG.1701 - SG.1703 21 I. Schipper
13.30-16.30 MA1PKV CV.2-APC.6a Inhaal Consult interne geneeskunde VO SG.1729 - SG.1742 PKV-A+PKV-KA G.H.M. Leunissen
13.45-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 35
14.30-15.15 KGVG2 IWC.1 Groeivertraging obstetrisch IWC SG.1704 - SG.1706 21 I. Schipper
15.00-17.00 ICK-PSY Scope 4a Psychiatrie (verpl) SCOPE 17_38a, 17_38b 1, 2 D Lo Fo Wong
15.30-16.15 KGVG2 IWC.2 Prenetale diagnostiek IWC SG.1701 - SG.1703 21 I. Schipper
16.30-17.15 KGVG2 IWC.2 Prenetale diagnostiek IWC SG.1704 - SG.1706 21 I. Schipper
17.00-17.30 MAH2 VO.3 Mentorgesprek VO D Lo Fo Wong
17.00-17.30 MAH2 VO.3 Mentorgesprek VO AHE van Beeck
17.00-17.30 MAH2 VO.3 Mentorgesprek VO JAB Hopman
17.00-19.00 ICK-HAG Scope 8a HAG (verpl) SCOPE 16_46a, 16_46b 1 R. de Jongh
17.00-22.00 AOO ErasMusica - Lokaal-16
17.30-18.00 MAH2 VO.3 Mentorgesprek VO D Lo Fo Wong
17.30-18.00 MAH2 VO.3 Mentorgesprek VO AHE van Beeck
17.30-18.00 MAH2 VO.3 Mentorgesprek VO JAB Hopman
18.00-18.30 MAH2 VO.3 Mentorgesprek VO D Lo Fo Wong
18.00-18.30 MAH2 VO.3 Mentorgesprek VO AHE van Beeck
18.00-18.30 MAH2 VO.3 Mentorgesprek VO JAB Hopman
19.00-19.05 KGVG2 ZO.G Geneesmiddel van de week: Misoprostol ZON SG.1701 - SG.1706 F van Rosse , I. Schipper
19.00-19.05 MAIG3 ZO.G Geneesmiddel van de week: Spironolacton ZO SG.1729 - SG.1742 F van Rosse
19.05-20.05 MAIG3 ZO.P Pscribe-opdracht geint Farmaco ZO SG.1729 - SG.1742 F van Rosse
19.29-20.14 MAH2 ZO.12 Letsels van de onderste extremiteit ZO SG.1713 - SG.1718 MHJ Verhofstad
19.59-20.44 KGVG2 ZO.4 Perinatale sterfte ZON SG.1701 - SG.1706 I. Schipper
20.14-20.59 MAH2 ZO.11 Letsels van de bovenste extremiteit ZO SG.1713 - SG.1718 D. den Hartog
20.44-21.44 KGVG2 ZO.3 Zwangerschapsaandoeningen ZON SG.1701 - SG.1706 I. Schipper
20.59-21.44 MAH2 ZO.9 ATLS opvangprincipes ZO SG.1713 - SG.1718 MME Wijffels
20.59-23.59 MAIG3 ZO.1 CVRM (cardiovasculair risicomanagement) ZO SG.1729 - SG.1742 J Versmissen
21.44-22.29 MAH2 ZO.5 Kindertraumatologie ZO SG.1713 - SG.1718 CMG Keyzer - Dekker
21.44-23.14 KGVG2 ZO.1 Groeivertaging obstetrisch ZON SG.1701 - SG.1706 I. Schipper
22.29-23.14 MAH2 ZO.2 Decubitus ZO SG.1713 - SG.1718 EML Corten
23.14-23.59 KGVG2 ZO.2 Prenatale diagnostiek ZON SG.1701 - SG.1706 I. Schipper
23.14-23.59 MAH2 ZO.1 Normale botgenezing ZO SG.1713 - SG.1718 JAM Hagenaars, MME Wijffels

Week 28 di 10-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-08.45 MAH2 IWC.4 Principes osteosynthese IWC SG.1713 - SG.1718 31 T. Hagenaars
08.00-09.15 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 39
08.00-12.00 BLOK BLOK - F Vrooman
08.00-13.15 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 32, 33
08.00-14.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CO-1, Foyer-C
08.00-14.00 BLOK BLOK ivm onderhoud - Querido zaal
08.00-15.30 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CQ-3A
08.00-15.45 BLOK Ramsaran - CS Ramsaran
08.00-22.00 TTBA1 Roostervrij t.b.v. Integratietoets BA1 TT BA1
08.00-22.00 TTBA2 Roostervrij t.b.v. Integratietoets BA2 TT BA2
08.00-22.00 TTBA3 Roostervrij t.b.v. Integratietoets BA3 TT BA3
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 5, 13, 25, 34, 35
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CQ-1B, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A
08.00-22.00 BLOK BLOK - 16
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm onderhoud - Foyer-Q
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm vloeronderhoud - 6
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm vloeronderhoud - 14, 15
08.30-09.30 MA1PKV CV.2-APC.6b Nabespreking Consult interne geneeskunde VO SG.1729 - SG.1730 PKV-A MA Pellikaan-van der Veer
08.30-09.30 MA1PKV CV.2-APC.6b Nabespreking Consult interne geneeskunde VO SG.1735 - SG.1736 PKV-B G.H.M. Leunissen
08.30-09.30 MA1PKV CV.2-APC.6b Nabespreking Consult interne geneeskunde VO SG.1737 - SG.1738 PKV-C W.B. de Koning
08.30-09.30 MA1PKV CV.2-APC.6b Nabespreking Consult interne geneeskunde VO SG.1739 - SG.1740 PKV-D GCA Peelen
08.30-10.30 KGVG2 VO.KR Klinisch redeneren 4 (verplicht) VO SG.1701 - SG.1702 9 JJP Geuze
08.30-12.30 MAIG3 Stage Radiologie (verpl) SR SG.1732, SG.1731
09.00-09.45 MAH2 IWC.5 Fracturen bij kinderen IWC SG.1713 - SG.1718 31 CMG Keyzer - Dekker
09.00-11.00 ICK-PSY Psychosen (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
09.00-11.00 ICK-VV Scope 6a Gynaecologie (verpl) SCOPE 17_24a, 17_24b 7, 8 P.E. Swart
09.00-12.10 KGVG1 VO.1 Bedside teaching (verpl) VO SG.1703 Externe ruimte P.C.J. de Laat, I. Schipper
09.00-12.15 HAOPL Doktersveiligheid - 4
09.00-12.30 TTBA2 Integratietoets BA2 (Dyslectici) TT BA2 Woudestein Leuven, Woudestein Bergen
09.00-16.30 PROM Cursus Integriteit - Lokaal-2
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 20
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 21
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 24
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 26
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 27
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 29
09.00-17.45 HAOPL Terugkomdag 1e jaar + SV TKD 38
09.00-18.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 30
09.30-10.30 MAIG3 IWC.7 Introductie twee opdrachten SOZP (verpl) IWC SG.1736 - SG.1742 39 E.F. van Beeck, M. Klimek
09.30-12.30 TTBA2 Integratietoets BA2 TT BA2 Woudestein Van der Goot-gebouw
09.30-17.00 Co-HAG Oco GY VO 2 A.S. Pameijer
09.45-11.15 BA3B14 EV Evaluatie thema 3B2 (alleen JVT) EV BA3 3 E.M. Pluijms
10.45-12.15 KGVG2 VO.2 Acute obstetrie (MOET) (verpl) VO SG.1705 - SG.1706 1 I. Schipper
10.45-12.45 MAH2 VO.2 Infectiepreventie chir ingrepen (verpl) VO SG.1715 - SG.1716 9 CM den Waltmans-Breejen, W. van Vianen
10.45-12.45 MAIG3 VO.KR CV Klinisch Redeneren 1 (verpl) VO SG.1739 - SG.1740 10 RAJ Verkleij
10.45-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 39
11.15-12.15 ICK-PSY Medicatietrouw (DP-0439) ICK Externe ruimte N.G.M. Hunfeld
11.30-18.00 ICK-VV Pr. vaardig. tr. & attitudevorm. met DGO ICK PKV-D9, PKV-D10 AJE van Breukelen, BPM de Keyzer
11.30-22.00 BLOK BLOK ivm vloeronderhoud - 3
12.30-13.30 MAIG3 IWC.7 Introductie twee opdrachten SOZP (verpl) IWC SG.1729 - SG.1735 31 E.F. van Beeck, M. Klimek
12.30-22.00 BLOK BLOK ivm vloeronderhoud - 4
13.00-14.30 HAOPL HAOPL SV - 8, 9, 10, 11, 12, 1
13.00-15.00 ICK-PSY Stemmingsstoornissen (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
13.30-14.15 KGVG2 IWC.3 Zwangerschapsaandoeningen IWC SG.1704 - SG.1706 32 I. Schipper
13.30-14.15 KGVG2 IWC.5 Baring IWC SG.1701 - SG.1703 33 I. Schipper
13.30-15.30 MAH2 IWC.6 Radiologie int casus skelet (verpl) IWC SG.1713 - SG.1718 22 L.M. Hanff
13.30-15.30 MAIG3 VO.KR CV Klinisch Redeneren 1 (verpl) VO SG.1741 - SG.1742 7 RAJ Verkleij
13.30-17.30 MAIG3 Stage Radiologie (verpl) SR SG.1732, SG.1731
14.00-16.30 ANO Ondernemingsraad - CQ-1A
14.00-22.00 BLOK BLOK testen koeltorens - CO-1, CO-2, Querido zaal
14.00-22.00 BLOK BLOK ivm onderhoud - Foyer-C
14.30-15.15 KGVG2 IWC.5 Baring IWC SG.1704 - SG.1706 32 I. Schipper
14.30-15.15 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 33
14.45-16.15 HAOPL HAOPL Derma 2 groep - 23
15.15-16.15 ICK-PSY Farmacie –TDM (Dp 0439) ICK Externe ruimte N.G.M. Hunfeld
15.30-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 32, 33
15.45-17.45 MAH2 VO.A2 LO bovenste extremit (Ortho+Reva)(verpl) VO SG.1713 - SG.1714 PKV-A W.G.M. Janssen
15.45-17.45 MAH2 VO.A3-CV.6 Lastige patient, moeizame comm (verpl) VO SG.1715 - SG.1716 CQ-3A LW Kranenburg
15.45-17.45 MAH2 VO.A4 SEH Trauma opvang (Nc017)verpl VO SG.1717 - SG.1718 Externe ruimte C.K. Deelstra, MG Bouwhuis
17.00-17.30 MAH2 VO.3 Mentorgesprek VO D Lo Fo Wong
17.00-17.30 MAH2 VO.3 Mentorgesprek VO AHE van Beeck
17.00-17.30 MAH2 VO.3 Mentorgesprek VO JAB Hopman
17.00-22.00 AOO ErasMusica - Lokaal-16
17.30-18.00 MAH2 VO.3 Mentorgesprek VO D Lo Fo Wong
17.30-18.00 MAH2 VO.3 Mentorgesprek VO AHE van Beeck
17.30-18.00 MAH2 VO.3 Mentorgesprek VO JAB Hopman
17.59-20.59 MAIG3 ZO.2 Diabetes: typen behandeling keto-acidose ZO SG.1729 - SG.1742 J Versmissen
18.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CQ-3A
19.59-20.59 KGVG2 ZO.11 Prolaps ZON SG.1701 - SG.1706 I. Schipper
20.59-21.44 MAH2 ZO.10 Thoraca-abdominaal letsel ZO SG.1713 - SG.1718 OJF van Waes
20.59-21.59 KGVG2 ZO.10 Menopauze ZON SG.1701 - SG.1706 I. Schipper
20.59-23.59 MAIG3 ZO.3 E-learning Decompensatio cordis ZO SG.1729 - SG.1742 OC Manintveld
21.44-22.29 MAH2 ZO.7 Brandenwondzorg ZO SG.1713 - SG.1718 CH van der Vlies
21.59-22.59 KGVG2 ZO.9 HPV/Cervix pathologie ZON SG.1701 - SG.1706 I. Schipper
22.29-23.14 MAH2 ZO.6 Radiologie II, skelet ZO SG.1713 - SG.1718 DF Hanff
23.14-23.59 MAH2 ZO.8 Wervelfracturen ZO SG.1713 - SG.1718 HM van West, I.K. Haitsma

Week 28 wo 11-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-08.45 MAH2 IWC.7 Brandwondenzorg IWC SG.1713 - SG.1718 39 CH van der Vlies
08.00-13.15 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 5
08.00-13.15 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 32
08.00-14.15 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 33
08.00-22.00 TTBA1 Roostervrij t.b.v. Integratietoets BA1 TT BA1
08.00-22.00 TTBA3 Roostervrij t.b.v. Integratietoets BA3 TT BA3
08.00-22.00 AOO PKV-dag - PKV-B W Couprie, J. Damen, MHE Elbers, F.B.M. Gan-Creijghton, W.B. de Koning, JGM Kievit, G.H.M. Leunissen, GCA Peelen, MA Pellikaan-van der Veer, EE Plouvier, HG Rijksen, A. van der Velden, M. Vojinovic-Novakovic, A A Halkes-Oren, A Kannekens
08.00-22.00 BLOK BLOK - F Vrooman
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 25, 34, 35
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CQ-1B, CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CO-1, Foyer-C
08.00-22.00 BLOK BLOK - 16
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm onderhoud - Querido zaal, Foyer-Q
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm vloeronderhoud - 3
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm vloeronderhoud - 6, 7, 9, 10, 11, 12, 15, 13
08.00-22.00 BLOK Rol - WME Rol
08.30-10.30 KGVG2 VO.4 Orientatie op beroepskeuze (verpl) VO SG.1701 - SG.1702 2 CS Ramsaran
08.30-10.30 MAIG3 VO.KR CV Klinisch Redeneren 1 (verpl) VO SG.1737 - SG.1738 1 NM Ruiter
09.00-09.45 MAH2 IWC.8 Hersenletsel IWC SG.1713 - SG.1718 39 I.K. Haitsma
09.00-12.00 ICK-PSY Persoonlijkheidsstoornissen (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
09.00-12.10 KGVG1 VO.1 Bedside teaching (verpl) VO SG.1706 Externe ruimte P.C.J. de Laat, I. Schipper
09.00-12.30 TTBA1 Integratietoets BA1 (Dysl) Margriethal S TT BA1
09.00-15.00 ICK-VV ICK Verloskunde&Gynaecologie (Sh-3704) ICK Externe ruimte I. Schipper
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 20
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 21
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 24
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 26
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 27
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 29
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 30
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 38
09.15-10.45 NIHES Final Exam - Lokaal-3
09.30-12.30 TTBA1 Integratietoets BA1 (Margriethal S'dam) TT BA1
10.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 39
10.45-12.15 HAOPL HAOPL Kostenbewustzijn - 14
10.45-12.45 MAH2 VO.2 Infectiepreventie chir ingrepen (verpl) VO SG.1713 - SG.1714 1 CM den Waltmans-Breejen, W. van Vianen
10.45-12.45 MAIG3 VO.KR CV Klinisch Redeneren 1 (verpl) VO SG.1731 - SG.1732 8 NM Ruiter
12.30-22.00 BLOK BLOK ivm vloeronderhoud - 14
13.00-15.00 ICK-PSY Delier/somatoforme stoornis (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
13.00-16.30 TTBA3 Integratietoets BA3 (Dysl) Margriethal S TT BA3
13.00-17.00 BKO Omgaan met groepen - 2
13.30-14.15 KGVG2 IWC.7 Prolaps IWC SG.1701 - SG.1703 32 I. Schipper
13.30-14.30 MAIG3 IWC.1 Bespr. ZO.1 + ZO.2 Vascul.gen.(verpl) IWC SG.1737 - SG.1738, SG.1741 - SG.1742 5 E.J.G. Sijbrands, J Versmissen
13.30-15.30 MAH2 VO.4 EBM Club I (verpl) VO SG.1713 - SG.1715 4 P.W. Moorman
13.30-15.30 MA1PKV CV.3-CA.22 Obstakels in de communicatie VO SG.1735 - SG.1736 1 CS Ramsaran
13.30-16.30 TTBA3 Integratietoets BA3 (Margriethal S'dam) TT BA3
13.30-17.30 MAIG3 Stage Radiologie (verpl) SR SG.1732, SG.1731
14.30-15.15 KGVG2 IWC.4 Perinataal sterfte en per. overleg IWC SG.1701 - SG.1703 33 I. Schipper
14.30-15.15 KGVG2 IWC.7 Prolaps IWC SG.1704 - SG.1706 32 I. Schipper
14.30-15.30 MAIG3 VO.1 KR Pijn op de borst/Dyspnoe (verpl) VO SG.1737 - SG.1739 Lokaal-2 SA Wijchers, K.A.T. Boomars
14.45-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 5
15.00-16.30 ICK-PSY Praktische psychofarmacologie (DP-0439) ICK Externe ruimte N.G.M. Hunfeld, E.M. Pluijms
15.30-16.15 KGVG2 IWC.3 Zwangerschapsaandoeningen IWC SG.1701 - SG.1703 33 I. Schipper
15.30-16.15 KGVG2 IWC.6 HPV/Cervix pathologie/Menopauze IWC SG.1704 - SG.1706 32 I. Schipper
15.45-16.45 MAIG3 IWC.1 Bespr. ZO.1 + ZO.2 Vascul.gen.(verpl) IWC SG.1733 - SG.1736, SG.1740 4 E.J.G. Sijbrands, J Versmissen
16.30-17.15 KGVG2 IWC.6 HPV/Cervix pathologie/Menopauze IWC SG.1701 - SG.1703 32 I. Schipper
16.30-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 33
17.00-17.30 MAH2 VO.3 Mentorgesprek VO D Lo Fo Wong
17.00-17.30 MAH2 VO.3 Mentorgesprek VO AHE van Beeck
17.00-17.30 MAH2 VO.3 Mentorgesprek VO JAB Hopman
17.00-18.00 MAIG3 VO.1 KR Pijn op de borst/Dyspnoe (verpl) VO SG.1733 - SG.1736 4 SA Wijchers, K.A.T. Boomars
17.00-22.00 AOO ErasMusica - Lokaal-16
17.30-18.00 MAH2 VO.3 Mentorgesprek VO D Lo Fo Wong
17.30-18.00 MAH2 VO.3 Mentorgesprek VO AHE van Beeck
17.30-18.00 MAH2 VO.3 Mentorgesprek VO JAB Hopman
17.30-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 32
18.59-19.59 MAIG3 ZO.5 Ritmestoornissen/colaps ZO SG.1729 - SG.1742 SA Wijchers, OC Manintveld, M. Michels
19.59-22.59 MAIG3 ZO.6 Pneumonie ZO SG.1729 - SG.1742 M.M. van der Eerden
20.59-21.59 KGVG2 ZO.7 Acute obstetrie ZON SG.1701 - SG.1706 I. Schipper
20.59-21.59 MAH2 ZO.3 Drains ZO SG.1713 - SG.1718 J. de Jonge
21.59-22.59 KGVG2 ZO.6 Baring ZON SG.1701 - SG.1706 I. Schipper
21.59-23.59 MAH2 ZO.4 Voorber. CV Klinisch Redeneren 2 ZO SG.1713 - SG.1718
22.59-23.29 KGVG2 ZO.KR4 Vaginaal bloedverlies ZON SG.1701 - SG.1706
22.59-23.59 MAIG3 ZO.4 ECG ZO SG.1729 - SG.1742 SA Wijchers, OC Manintveld, M. Michels
23.29-23.59 KGVG2 ZO.KR3 Buikpijn vrouw ZON SG.1701 - SG.1706

Week 28 do 12-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-08.45 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 5, 25, 32, 33
08.00-09.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 35
08.00-09.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 39
08.00-10.00 BLOK BLOK - A. Beerthuizen
08.00-10.30 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 13
08.00-10.30 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 34
08.00-12.00 BLOK BLOK - F Vrooman
08.00-12.30 EVENT Phd Day - Querido zaal
08.00-15.30 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CQ-1B
08.00-15.45 BLOK BLOK - 16
08.00-18.00 BA3CV Herkansing CV.3 toets VO BA3 PKV-A, PKV-KA, PKV-KB W Couprie, F.B.M. Gan-Creijghton, W.B. de Koning, GCA Peelen, A. van t Spijker
08.00-19.00 EVENT Phd Day - CO-1, Foyer
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A
08.00-22.00 BLOK Ramsaran - CS Ramsaran
08.30-09.30 KGVG2 VO.CV.11 Seksuele anamnese (verpl) VO SG.1703 - SG.1704 PKV-C+PKV-KC WME Rol
08.30-09.30 KGVG2 VO.CV.11 Seksuele anamnese (verpl) VO SG.1705 - SG.1706 PKV-E+PKV-KE JAB Hopman
08.30-09.30 MAIG3 IWC.1 Bespr. ZO.1 + ZO.2 Vascul.gen.(verpl) IWC SG.1729 - SG.1732, SG.1739 4 E.J.G. Sijbrands, J Versmissen
08.30-09.30 MAIG3 IWC.2 Bespr. ZO.3 + ZO.4 + ZO.5 Card (verpl) IWC SG.1733 - SG.1736, SG.1740 3 M. Michels, OC Manintveld, SA Wijchers
08.30-10.00 KGVG2 VO.2 Acute obstetrie (MOET) (verpl) VO SG.1701 - SG.1702 1 I. Schipper
08.30-13.00 IAZ Toetsen IAZ - 36
08.35-09.15 MAH2 IWC.9 ATLS opvangprincipes IWC SG.1713 - SG.1718 31 M.G. van Vledder
08.45-12.45 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 25
09.00-11.00 ICK-PSY Angst- en dwangstoornissen (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
09.00-11.00 ICK-VV Vrouwenziekte & Verloskunde zwangerschap ICK 11 L.M. Hanff
09.00-12.30 EVENT Phd Day - 5, 6, 14, 15, 22, 23, 32, 33, 35, 39
09.00-13.00 AST Vergadering IFMSA-Rotterdam - 2
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 20
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 21
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 24
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 26
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 27
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 29
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 30
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 38
09.30-10.15 MAH2 IWC.10 Thoraco-abdominaal letsel IWC SG.1713 - SG.1718 31 MME Wijffels
09.30-12.30 MA1PKV CV.10-APC.10 Consult gyn. met seksuele anamnese VO SG.1703 - SG.1704 PKV-C+PKV-KC M. Vojinovic-Novakovic
09.30-12.30 MA1PKV CV.10-APC.10 Consult gyn. met seksuele anamnese VO SG.1705 - SG.1706 PKV-E+PKV-KE MHE Elbers
09.45-10.45 MAIG3 IWC.2 Bespr. ZO.3 + ZO.4 + ZO.5 Card (verpl) IWC SG.1737 - SG.1738, SG.1741 - SG.1742 3 M. Michels, OC Manintveld, SA Wijchers
09.45-10.45 MAIG3 IWC.3 Bespr. ZO.6+ ZO.7 + ZO.8 Longgen.(verpl) IWC SG.1733 - SG.1736, SG.1740 4 K.A.T. Boomars
10.45-12.45 MAH2 VO.B7 Steriliteit en gedragsregels OK (verpl) VO SG.1713 - SG.1714 Lokaal-14 MH van Meer
10.45-12.45 MAH2 VO.2 Infectiepreventie chir ingrepen (verpl) VO SG.1717 - SG.1718 34 CM den Waltmans-Breejen, W. van Vianen
10.45-12.45 MAIG3 VO.KR CV Klinisch Redeneren 1 (verpl) VO SG.1735 - SG.1736 9 A Duinkerken
10.45-16.15 HAOPL Voortgangsgesprek 3 - 3dec-1 10, 13
11.00-12.00 MAIG3 IWC.2 Bespr. ZO.3 + ZO.4 + ZO.5 Card (verpl) IWC SG.1729 - SG.1732, SG.1739 3 M. Michels, OC Manintveld, SA Wijchers
11.00-12.00 MAIG3 IWC.3 Bespr. ZO.6+ ZO.7 + ZO.8 Longgen.(verpl) IWC SG.1737 - SG.1738, SG.1741 - SG.1742 4 K.A.T. Boomars
11.00-13.00 ICK-VV Scope 6b Gynaecologie (verpl) SCOPE 17_24a, 17_24b 7 CAE Kouwenberg
11.15-12.15 ICK-PSY Farmacie - toets 2 ICK COO-5 N.G.M. Hunfeld
12.30-13.30 MAIG3 VO.1 KR Pijn op de borst/Dyspnoe (verpl) VO SG.1729 - SG.1732 Lokaal-2 SA Wijchers, K.A.T. Boomars
12.30-16.15 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 35
12.30-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 39
12.45-14.15 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 33
12.45-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 5, 25, 32
13.00-14.30 BA2C5 Evaluatie Ba2C - BA2 4 J.H.J.M. Bessems
13.00-17.00 ICK-PSY Kinder-en Jeugd psychiatrie ICK P.F.A. de Nijs
13.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 34
13.30-15.30 MAIG3 VO.KR CV Klinisch Redeneren 1 (verpl) VO SG.1729 - SG.1730 7 A Duinkerken
13.30-15.30 MA1PKV CV.5-MT.14 Inhaal Onderzoek Acute buik en vaatboom VO SG.1713 - SG.1718 PKV-B MHE Elbers
13.30-16.30 ICK-VV ICK Verloskunde&Gynaecologie (Sh-3704) ICK Externe ruimte I. Schipper
13.45-14.45 MAIG3 VO.1 KR Pijn op de borst/Dyspnoe (verpl) VO SG.1740 - SG.1742 Lokaal-2 SA Wijchers, K.A.T. Boomars
14.30-15.15 KGVG2 IWC.4 Perinataal sterfte en per. overleg IWC SG.1704 - SG.1706 33 I. Schipper
14.45-16.15 HAOPL IV - 3sep-2 1, 2
15.30-22.00 BLOK BLOK - A. Beerthuizen
15.30-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 33
15.45-17.45 KGVG2 VO.4 Orientatie op beroepskeuze (verpl) VO SG.1703 - SG.1704 8 WME Rol
15.45-17.45 KGVG2 VO.4 Orientatie op beroepskeuze (verpl) VO SG.1705 - SG.1706 11 R. de Jongh
15.45-17.45 MAH2 VO.B8 Acute geneeskunde (verpl) VO SG.1715 - SG.1716 CQ-1B Student 2
15.45-17.45 MAH2 VO.B9 SEH samenw. en comm (NC017))(verpl VO SG.1717 - SG.1718 Externe ruimte C.K. Deelstra, MG Bouwhuis
16.00-17.00 HAOPL HAOPL interivsie - 7, 9
16.30-17.30 MAKNT Mak-toets - COO-3, 16
16.30-17.30 MAIG3 IWC.4 Introd. Pathologie onderwijs (verpl) IWC SG.1729 - SG.1742 35 MF van Velthuysen
16.30-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 13
17.00-17.30 MAH2 VO.3 Mentorgesprek VO D Lo Fo Wong
17.00-17.30 MAH2 VO.3 Mentorgesprek VO AHE van Beeck
17.00-17.30 MAH2 VO.3 Mentorgesprek VO JAB Hopman
17.00-22.00 AOO ErasMusica - Lokaal-16
17.30-18.00 MAH2 VO.3 Mentorgesprek VO D Lo Fo Wong
17.30-18.00 MAH2 VO.3 Mentorgesprek VO AHE van Beeck
17.30-18.00 MAH2 VO.3 Mentorgesprek VO JAB Hopman
17.45-20.00 MAIG3 VO.MA Mammaonderzoek (verpl) VO SG.1741 - SG.1742 PKV-D, PKV-D9, PKV-D10 AJE van Breukelen
17.45-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 35
18.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CQ-1B
18.15-22.00 BLOK BLOK - 16
18.59-20.29 MAIG3 ZO.7 Astma ZO SG.1729 - SG.1742 K.A.T. Boomars
19.00-19.05 MAH2 ZO.G Geneesmiddel van de week: Naproxen ZO SG.1713 - SG.1718 F van Rosse , T. van Gelder
19.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CO-1, Foyer-C
20.29-21.29 MAIG3 ZO.8 COPD ZO SG.1729 - SG.1742 R.A.S. Hoek
21.29-23.29 MAIG3 ZO.9 Pathologie ZO SG.1729 - SG.1742 MF van Velthuysen, C.J. Vissers, J.M. Kros
22.59-23.59 KGVG2 ZO.5 Foetale bewaking ZON SG.1701 - SG.1706 I. Schipper
22.59-23.59 KGVG2 ZO.8 Borstvoeding ZON SG.1701 - SG.1706 I. Schipper

Week 28 vr 13-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-09.00 AOO Blokkade voor HT - 32, 33, 35, 39
08.00-18.00 BA3CV Herkansing CV.3 toets VO BA3 PKV-A, PKV-KA, PKV-KB A A Halkes-Oren, JGM Kievit, G.H.M. Leunissen, EE Plouvier, A. van t Spijker
08.00-22.00 BLOK BLOK - HG Rijksen
08.00-22.00 BLOK BLOK - CS Ramsaran
08.00-22.00 BLOK BLOK - F Vrooman
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 5, 13, 25, 34
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CQ-1B, CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A
08.00-22.00 BLOK BLOK - 16
08.00-22.00 BLOK Rol - WME Rol
08.30-09.15 MAH2 IWC.11 Letsels van de bovenste extremiteit IWC SG.1713 - SG.1718 72 D. den Hartog
08.30-09.30 KGVG2 VO.CV.11 Seksuele anamnese (verpl) VO SG.1701 - SG.1702 PKV-C+PKV-KC LW Kranenburg
08.30-09.30 MA1PKV CV.2-APC.6b Nabespreking Consult interne geneeskunde VO SG.1731 - SG.1732 PKV-B W.B. de Koning
08.30-10.30 KGVG2 VO.1 Baring (fantoom) (verpl) VO SG.1703 - SG.1704 8 I. Schipper
08.30-10.30 MAIG3 VO.KR CV Klinisch Redeneren 1 (verpl) VO SG.1733 - SG.1734 2 S van Ruiven
08.30-10.30 MA1PKV CV.3-CA.22 Obstakels in de communicatie VO SG.1737 - SG.1738 1 ES van Eijk
08.30-10.30 MA1PKV CV.3-CA.22 Obstakels in de communicatie VO SG.1739 - SG.1740 7 D Lo Fo Wong
08.30-12.30 MAIG2 VO.3 SkillsPlaza infuus/venapunctie (verpl) VO SG.1735 - SG.1736 Lokaal-6 F van Rosse , J. Damen
09.00-09.30 AOO Blokkade voor HT - 35, 39, 31, 36, 22, CQ-U
09.00-10.00 ICK-PSY Wat je altijd had willen weten (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
09.00-12.00 ICK-VV ICK VV toets en nabespreking (Sh-3704) ICK Externe ruimte I. Schipper
09.00-12.30 HTBA1 Hertentamen 1B3 (Dyslectici) HT BA1 32, 33
09.30-10.15 MAH2 IWC.12 Letsels van de onderste extremiteit IWC SG.1713 - SG.1718 72 M.G. van Vledder
09.30-12.30 MA1PKV CV.10-APC.10 Consult gyn. met seksuele anamnese VO SG.1701 - SG.1702 PKV-C+PKV-KC M. Vojinovic-Novakovic
09.30-12.30 HTBA1 Hertentamen 1B3 HT BA1 31, 35, 36, 39, CQ-U, 22
10.00-10.45 BA3B14 NB Nabespreking tentamen 3B2 NB BA3 CO-1/2 E.M. Pluijms
10.00-12.00 ICK-PSY Casus pro diagnosi (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
10.45-11.45 MAIG3 IWC.3 Bespr. ZO.6+ ZO.7 + ZO.8 Longgen.(verpl) IWC SG.1729 - SG.1732, SG.1739 4 K.A.T. Boomars
10.45-12.45 KGVG2 VO.KR Klinisch redeneren 4 (verplicht) VO SG.1703 - SG.1704 2 EIT de Schepper
10.45-12.45 KGVG2 VO.1 Baring (fantoom) (verpl) VO SG.1705 - SG.1706 8 I. Schipper
10.45-12.45 MAH2 VO.4 EBM Club I (verpl) VO SG.1716 - SG.1718 3 RK Los, N Aarts
11.00-22.00 EVENT Phd Day - CO-1, Foyer
12.00-13.00 ICK-VV Intro voor coassistenten EMC (Sh-3432) ICK Externe ruimte I. Schipper
12.30-13.00 AOO Blokkade voor HT - 35, 39, 32, 33, 31, 36, 22, CQ-U
12.30-14.00 Co-HAG Farmacie Beinvloeding van voorschrijfgedrag VO 21 N.G.M. Hunfeld
13.00-15.00 ICK-PSY Scope 4b Psychiatrie (verpl) SCOPE 17_38a, 17_38b 1, 2 CAE Kouwenberg
13.00-17.00 ICK-MGZ ICK Maatschappelijke gezondheidszorg ICK 8
13.15-14.15 MAIG3 PD.5 Patientdemonstratie PD SG.1729 - SG.1742 35 P.P. Chandoesing
13.15-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 32, 33, 39
13.30-14.15 KGVG2 RB.8 Responsiebijeenkomst RBN SG.1701 - SG.1706 31 I. Schipper, P.C.J. de Laat
14.00-18.00 Co-HAG CO-2 Co-schap onderwijs VO 20, 21
14.00-18.00 Co-HAG CO-4 Co-schap onderwijs VO 24, 26 W.B. de Koning
14.30-15.30 MAIG3 IC.6 Int. college Cardio/Vasc/Long IC SG.1729 - SG.1742 35 OC Manintveld, SA Wijchers, JR Miedema
15.45-17.15 KGVG2 VO.2 Acute obstetrie (MOET) (verpl) VO SG.1703 - SG.1704 2 I. Schipper
15.45-17.45 KGVG2 VO.KR Klinisch redeneren 4 (verplicht) VO SG.1705 - SG.1706 7 KDB van Leeuwen
15.45-17.45 KGVG2 VO.1 Baring (fantoom) (verpl) VO SG.1701 - SG.1702 1 I. Schipper
15.45-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 35
17.00-22.00 AOO ErasMusica - Lokaal-16
18.59-20.59 MAIG3 ZO.KR3 Voorb KR 2elijn: Pijn op de borst ZO SG.1729 - SG.1742 SA Wijchers, OC Manintveld, M. Michels
18.59-23.59 ICK-HAG Beoordeling Portfolio Scope 8a CO17.02 ZO D Lo Fo Wong
19.59-20.59 KGVG2 ZO.12 Orientatie op beroepskeuze ZON SG.1701 - SG.1706 I. Schipper
20.59-22.59 KGVG2 ZO.APC.10 Voorbereiding APC seksuele anamnese ZON SG.1701 - SG.1706
20.59-22.59 MAIG3 ZO.KR4 Voorb KR 2elijn: Dyspnoe ZO SG.1729 - SG.1742 K.A.T. Boomars

Week 29 ma 16-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-13.00 KGVG3 ZS Zelfstudie ZO SG.1701 - SG.1706
08.00-18.00 BA3CV Herkansing CV.3 toets VO BA3 PKV-A, PKV-KA, PKV-KB MHE Elbers, F.B.M. Gan-Creijghton, G.H.M. Leunissen, EE Plouvier, A. van t Spijker
08.00-18.00 AOO Summerschool Geneeskunde - CO-1, Foyer
08.00-22.00 BLOK BLOK - HG Rijksen
08.00-22.00 BLOK BLOK - J. Damen
08.00-22.00 BLOK BLOK - F Vrooman
08.00-22.00 BLOK BLOK - Querido zaal
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 5, 13, 25, 34
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CQ-1B, CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 16
08.00-22.00 BLOK BLOK-verlof - CS Ramsaran
08.00-22.00 BLOK Rol - WME Rol
08.30-09.00 ICK-HK Uitleg ICK week, doelstelling ICK PKV-C J. Nomen
08.30-09.00 BLOK Blokkade voor HT - 33, 32
08.30-09.15 MAH3 IWC.1 Post-operatieve complicaties IWC SG.1713 - SG.1718 CQ-1A KC Bokhoven
08.30-10.30 MAIG4 VO.2 Klin chemie in de praktijk casus (verpl) VO SG.1737 - SG.1739 4 CRB Ramakers
08.30-10.30 MAIG4 VO.3 Prof. ontwikkeling 1 (PO.1) (verpl) VO SG.1729 - SG.1730 8 LW Kranenburg
08.30-10.30 MAIG4 VO.3 Prof. ontwikkeling 1 (PO.1) (verpl) VO SG.1731 - SG.1732 1 M.S. Visser
08.30-10.30 MAIG4 VO.3 Prof. ontwikkeling 1 (PO.1) (verpl) VO SG.1735 - SG.1736 2 E. Visser F
08.30-10.30 MAIG4 VO.3 Prof. ontwikkeling 1 (PO.1) (verpl) VO SG.1741 - SG.1742 7 D Lo Fo Wong
08.30-12.30 ICK-DKO Oogheelkunde ICK CQ-5G
08.30-12.30 MAIG4 Stage Radiologie (verpl) SR SG.1734, SG.1733
09.00-09.30 BLOK Blokkade voor HT - 31, 35, 36, 39, 72, CQ-U
09.00-10.15 ICK-HK Ond. en LO van bovenste & onderste extr. ICK PKV-C J. Nomen
09.00-12.30 HTBA2 Hertentamen 2B1 (Dyslectici) HT BA2 32, 33
09.00-12.45 BLOK BLOK - L van Raalten-Ben Salah
09.00-13.00 ICK-NEU Neurologisch onderzoek ICK PKV-B F. van Kooten
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 1e jaar B - 21
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 2e jaar B - 24
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 3e jaar B - 26
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 1e jaar A - Lokaal-2
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 2e Jaar A - 15
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 3e jaar A - 20
09.30-10.15 MAH3 IWC.2 Peri-operatieve zorg bij kwetsb patient IWC SG.1713 - SG.1718 CQ-1A JA Goudzwaard
09.30-12.30 HTBA2 Hertentamen 2B1 HT BA2 31, 35, 36, 39, 72, CQ-U
10.30-11.00 ICK-HK Grote visite traumatologie (in H-819) ICK Externe ruimte T. Hagenaars
10.30-13.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
10.45-12.45 MAH3 VO.2 Omgaan met med. fouten (verpl) VO SG.1713 - SG.1714 8 D Lo Fo Wong
10.45-12.45 MAH3 VO.4 CV Klinisch Redeneren 2 (verpl) VO SG.1715 - SG.1716 7 RM Braunstahl-Reijnhart
11.30-12.15 BA1C14 NB Nabespreking tentamen 1C3 NB BA1 CO-3/4 L.J. Hofland, R.A. Feelders
11.30-12.30 ICK-HK Perioperatieve zorg ICK 9 J. Nomen
12.30-13.00 BLOK Blokkade voor HT - 33, 32
12.30-13.30 BLOK Blokkade voor HT - 31, 35, 36, 39, 72, CQ-U
13.00-15.00 ICK-HK Scope 2a Heelkunde (verpl) SCOPE 18_14a, 18_14b 38 ES van Eijk
13.00-15.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
13.00-16.30 HTBA1 Hertentamen 1C1 (Dyslectici) HT BA1 32, 33
13.00-17.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 2 F. van Kooten
13.30-14.30 KGVG3 IWC.6 Ethiek v voortplant. & perinatol.(verpl) IWC SG.1701 - SG.1703 21 H Ismaili M'hamdi , S. van de Vathorst
13.30-14.30 MAH4 EV Vinger ad P Instr. 3 (H-824k)(alleen SGV EV SG.1713 - SG.1718 Externe ruimte J. de Jonge, S. ten Raa, MME Wijffels , L.J. van der Giessen, W.G.M. Janssen, EE Plouvier, W Couprie, G Elshout, E.F. van Beeck, MHE Elbers, F van Rosse , JJP Geuze, A. van t Spijker, N Aarts, P.W. Moorman, S Svraka-Pasalic, M.E.W. Dankbaar, F. van Kooten, W van Rennes, EAM van Eijndhoven, N Duran, J. Nomen
13.30-16.30 ICK-DKO KNO inleiding (D-142) ICK Externe ruimte R.M. Metselaar
13.30-16.30 HTBA1 Hertentamen 1C1 HT BA1 31, 35, 36, 39, 72, CQ-U
13.30-17.30 MAIG2 VO.3 SkillsPlaza infuus/venapunctie (verpl) VO SG.1737 - SG.1738 Lokaal-6 F van Rosse , J. Damen
13.30-17.30 MAIG4 Stage Radiologie (verpl) SR SG.1734, SG.1733
13.30-22.00 BLOK BLOK - L van Raalten-Ben Salah
14.00-15.00 MAIG4 IWC.1 Bespr. ZO.1 + ZO.2 (verpl) IWC SG.1729 - SG.1732, SG.1739 4 MWF van den Hoogen
14.45-15.45 KGVG3 IWC.6 Ethiek v voortplant. & perinatol.(verpl) IWC SG.1704 - SG.1706 24 H Ismaili M'hamdi , S. van de Vathorst
15.15-16.15 MAIG4 IWC.2 Bespr. ZO.3 + ZO.4 (verpl) IWC SG.1729 - SG.1732, SG.1739 4 T. van Gelder, M.M.L. Kho
15.15-17.15 ICK-KG Scope 3a Kindergeneeskunde (verpl) SCOPE 18_02a, 18_02b 38, 21 AHE van Beeck
15.45-16.30 BA2C5 NB Nabespreking tentamen 2C NB BA2 CO-3/4 J.H.J.M. Bessems, M. Vis, G.J. Kleinrensink
16.30-17.00 BLOK Blokkade voor HT - 31, 35, 36, 39, 72, CQ-U
16.30-17.00 BLOK Blokkade voor HT - 33, 32
17.00-17.30 MAH3 VO.3 Mentorgesprek VO D Lo Fo Wong
17.00-17.30 MAH3 VO.3 Mentorgesprek VO AHE van Beeck
17.00-17.30 MAH3 VO.3 Mentorgesprek VO JAB Hopman
17.00-22.00 AOO ErasMusica - Lokaal-16
17.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 32, 33, 35, 39
17.30-18.00 MAH3 VO.3 Mentorgesprek VO D Lo Fo Wong
17.30-18.00 MAH3 VO.3 Mentorgesprek VO AHE van Beeck
17.30-18.00 MAH3 VO.3 Mentorgesprek VO JAB Hopman
18.00-18.30 MAH3 VO.3 Mentorgesprek VO D Lo Fo Wong
18.00-18.30 MAH3 VO.3 Mentorgesprek VO AHE van Beeck
18.00-18.30 MAH3 VO.3 Mentorgesprek VO JAB Hopman
18.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CO-1, Foyer-C
19.00-19.05 KGVG3 ZO.G Geneesmiddel van de week: Macrogol ZON SG.1701 - SG.1706 F van Rosse
19.00-19.05 MAIG4 ZO.G Geneesmiddel van de week: Enalapril ZO SG.1729 - SG.1742 F van Rosse
19.05-20.05 MAIG4 ZO.P Pscribe-opdracht geint Farmaco ZO SG.1729 - SG.1742 F van Rosse
19.29-20.14 MAH3 ZO.7 Artrose en prothesiologie ZO SG.1713 - SG.1718 P.K. Bos
19.59-21.59 KGVG3 ZO.4 Enterale voeding protocol + voedingscas ZON SG.1701 - SG.1706 P.C.J. de Laat
19.59-23.59 ICK-PSY Tussentijdse beoordeling CO17.40 ZO WME Rol
20.14-20.59 MAH3 ZO.6 Instabiliteit en peesletsels ZO SG.1713 - SG.1718 TM Piscaer, D.E. Meuffels
20.59-21.44 MAH3 ZO.9 Thoraxchirurgie: hartchirurgie ZO SG.1713 - SG.1718 J.A. Bekkers, EAF Mahtab
20.59-22.59 KGVG3 ZO.10 Ethiek v voortplanting & perinatologie ZON SG.1701 - SG.1706 S. van de Vathorst
20.59-23.59 MAIG4 ZO.1 Acute/chronische niersufficientie ZO SG.1729 - SG.1742 MWF van den Hoogen, A de Weerd
21.44-22.29 MAH3 ZO.8 Thoraxchirurgie: longchirurgie ZO SG.1713 - SG.1718 J.A. Bekkers, EAF Mahtab
21.59-22.29 KGVG3 ZO.3 Rijksvaccinatieprogramma ZON SG.1701 - SG.1706 P.C.J. de Laat
22.29-23.14 KGVG3 ZO.2 Hielprikscreening & basis metab afw ZON SG.1701 - SG.1706 P.C.J. de Laat
22.29-23.14 MAH3 ZO.5 Urine-incontinentie ZO SG.1713 - SG.1718 B.F.M. Blok, G.R. Dohle
23.14-23.59 KGVG3 ZO.1 Neonatale icterus en cholestase ZON SG.1701 - SG.1706 P.C.J. de Laat
23.14-23.59 MAH3 ZO.4 Hematurie ZO SG.1713 - SG.1718 P.C.M.S. Verhagen, G.R. Dohle

Week 29 di 17-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-08.45 MAH3 IWC.3 Pre-operatieve screening IWC SG.1713 - SG.1718 72 F Grune
08.00-12.00 BLOK BLOK - F Vrooman
08.00-15.45 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CQ-3A
08.00-15.45 BLOK Ramsaran - CS Ramsaran
08.00-18.00 BA3CV Herkansing CV.3 toets VO BA3 PKV-A, PKV-KA, PKV-KB G.H.M. Leunissen, GCA Peelen, MA Pellikaan-van der Veer, EE Plouvier, A. van t Spijker
08.00-18.00 AOO Summerschool Geneeskunde - CO-1, Foyer, Lokaal-2, Lokaal-3, Lokaal-15, 14
08.00-22.00 BLOK BLOK - L van Raalten-Ben Salah
08.00-22.00 BLOK BLOK - Querido zaal
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 5, 13, 25, 34
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CQ-1B, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 16
08.00-22.00 BLOK BLOK-verlof - CS Ramsaran
08.15-17.00 IAZ ABCDE methodiek AIOS - ANIOS - Lokaal-10, Lokaal-5, Lokaal-7
08.30-09.00 BLOK Blokkade voor HT - 33, 32
08.30-09.30 MAIG4 VO.1 KR2e lijn: Koorts Protein/hematur (verpl VO SG.1733 - SG.1736 3 C.A.M. Schurink
08.30-10.30 ICK-HK Vaatchirurgie (in H-819) ICK Externe ruimte J. Nomen
08.30-10.30 ICK-NEU Scope 5a Neurologie (verpl) SCOPE 17_32a, 17_32b 1, 2 A. van t Spijker
08.30-10.30 KGVG3 VO.CV.12 Afnemen heteroanamnese VO SG.1705 - SG.1706 10 R. de Jongh
08.30-10.30 KGVG3 VO.CV.13 Slecht nieuws gesprek in KG & GYN (verpl VO SG.1701 - SG.1702 11 WME Rol
08.30-10.30 KGVG3 VO.CV.13 Slecht nieuws gesprek in KG & GYN (verpl VO SG.1703 - SG.1704 12 M.S. Visser
08.30-11.30 MA1PKV CV.4-APC.7a Consult bij de oudere patient VO SG.1731 - SG.1732 PKV-E+PKV-KE JGM Kievit
08.30-11.30 MA1PKV CV.4-APC.7a Consult bij de oudere patient VO SG.1737 - SG.1738 PKV-C+PKV-KC M. Vojinovic-Novakovic
09.00-09.30 BLOK Blokkade voor HT - 36, 31, 35, 39
09.00-09.45 MAH3 IWC.4 Hematurie - Nier & Blaas IWC SG.1713 - SG.1718 72 W.P.A. Boellaard
09.00-12.00 ICK-DKO KNO inleiding ICK CQ-5G, PKV-D R.M. Metselaar
09.00-12.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
09.00-12.30 HTBA3 Hertentamen 3B1 (Dyslectici) HT BA3 32, 33
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 20
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 21
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 24
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 26
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 27
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 29
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 30
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 38
09.30-12.30 HTBA3 Hertentamen 3B1 HT BA3 31, 35, 36, 39
09.45-10.30 MAH3 IWC.5 Urine-incontinentie IWC SG.1713 - SG.1718 72 C.H. Bangma
10.40-12.00 ICK-HK Hechten en Knopen (in H-819) ICK Externe ruimte J. Nomen
10.45-11.30 KGVG3 IWC.1 Prematuur / dysmatuur IWC SG.1704 - SG.1706 3 P.C.J. de Laat
10.45-12.45 MAH3 VO.4 CV Klinisch Redeneren 2 (verpl) VO SG.1713 - SG.1714 2 RAJ Verkleij
10.45-12.45 MAIG4 VO.3 Prof. ontwikkeling 1 (PO.1) (verpl) VO SG.1739 - SG.1740 1 AHE van Beeck
10.45-13.45 ICK-NEU Mentorgesprekken Scope 5a (verpl) SCOPE 17_32a, 17_32b 7 A. van t Spijker
11.30-13.00 HAOPL HAOPL diversiteit opleiers - 72
12.00-12.30 ICK-KG Nabespr. E-learn. kinderdosering(Sh-3704 ICK Externe ruimte I.H. van der Sijs
12.00-17.00 ANO Ondernemingsraad - CQ-1A
12.30-13.00 BLOK Blokkade voor HT - 36, 31, 35, 39
12.30-13.00 BLOK Blokkade voor HT - 33, 32
12.30-17.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
13.00-16.00 ICK-HK Kleine verrichtingen/RISK HK/mammapath ICK 1 J. Nomen
13.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 33, 35, 39
13.30-14.15 KGVG3 IWC.1 Prematuur / dysmatuur IWC SG.1701 - SG.1703 32 P.C.J. de Laat
13.30-15.00 BA1C14 EV Evaluatie periode 1C3 EV BA1 3 R.A. Feelders, J.A. Visser, P.H. Erkens-Pijper, D Akkermans, R.M. Metselaar, H.J. Metselaar
13.30-15.30 MAIG4 VO.2 Klin chemie in de praktijk casus (verpl) VO SG.1740 - SG.1742 4 CRB Ramakers
13.30-15.30 MA1PKV CV.8-APC.8 Consult Chirurgie VO SG.1715 - SG.1716 PKV-E+PKV-KE W.B. de Koning
13.30-16.30 MA1PKV CV.4-APC.7a Consult bij de oudere patient VO SG.1733 - SG.1734 PKV-C+PKV-KC JGM Kievit
13.45-14.30 ICK-DKO Dermatologie Inleiding ICK CQ-5G C van Montfrans, BE Bussink
14.00-17.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 2 F. van Kooten
14.15-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 32
14.30-15.30 ICK-DKO Flebologie ICK CQ-5G SAS Hamann, C van Montfrans
15.30-16.30 ICK-DKO Erythematosquameuze Dermatosen ICK CQ-5G M.B.A. van Doorn
15.30-16.30 ANO 2-wekelijks overleg Functioneel Beheer Z - CQ-B
15.30-18.00 KGVG3 VO.DGO-groep C (verpl) VO SG.1701 - SG.1706 PKV-D9, PKV-D10 AJE van Breukelen, CMG Keyzer - Dekker
15.45-16.45 MAIG4 IWC.2 Bespr. ZO.3 + ZO.4 (verpl) IWC SG.1737 - SG.1738, SG.1741 - SG.1742 3 T. van Gelder, J. Van Gelderen-van de Wetering
15.45-17.45 MAH3 VO.A3-CV.6 Lastige patient, moeizame comm (verpl) VO SG.1713 - SG.1714 CQ-3A R. de Jongh
15.45-17.45 MAH3 VO.A4 SEH Trauma opvang (NC017)(verpl) VO SG.1715 - SG.1716 Externe ruimte C.K. Deelstra, MG Bouwhuis
15.45-17.45 MAH3 VO.A5 Bed-side teaching (verpl) VO SG.1717 - SG.1718 Externe ruimte J. de Jonge
16.00-17.00 HAOPL HAOPL docentenintervisie - 7, 8
17.00-17.30 MAH3 VO.3 Mentorgesprek VO D Lo Fo Wong
17.00-17.30 MAH3 VO.3 Mentorgesprek VO AHE van Beeck
17.00-17.30 MAH3 VO.3 Mentorgesprek VO JAB Hopman
17.00-22.00 AOO ErasMusica - Lokaal-16
17.30-18.00 MAH3 VO.3 Mentorgesprek VO D Lo Fo Wong
17.30-18.00 MAH3 VO.3 Mentorgesprek VO AHE van Beeck
17.30-18.00 MAH3 VO.3 Mentorgesprek VO JAB Hopman
17.45-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CQ-3A
18.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CO-1, Foyer-C
18.30-21.30 KGVG3 VO.DGO-groep D (verpl) VO SG.1701 - SG.1706 PKV-D10, PKV-D9 AJE van Breukelen, CMG Keyzer - Dekker
18.59-21.59 MAIG4 ZO.2 Elektrolytstoornissen ZO SG.1729 - SG.1742 E.J. Hoorn
20.59-21.44 MAH3 ZO.1 Post-operatieve complicaties ZO SG.1713 - SG.1718
20.59-22.59 KGVG3 ZO.8 Motorische ontwikkeling ZON SG.1701 - SG.1706
20.59-23.59 MAIG4 ZO.3 Nierfunctievervangende therapie ZO SG.1729 - SG.1742 M.M.L. Kho
21.44-22.29 MAH3 ZO.2 Pre-operatieve zorg bij kwetsb patient ZO SG.1713 - SG.1718 JA Goudzwaard
22.29-23.14 MAH3 ZO.3 Pre-operatieve screening ZO SG.1713 - SG.1718 M. Klimek, F Grune
22.59-23.59 KGVG3 ZO.5 Hartgeluiden ZON SG.1701 - SG.1706 P.C.J. de Laat
23.14-23.59 MAH3 ZO.10 Handpathologie ZO SG.1713 - SG.1718 C.A. van Nieuwenhoven

Week 29 wo 18-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-08.45 MAH3 IWC.6 Knie-instabiliteit IWC SG.1713 - SG.1718 CQ-1A TM Piscaer
08.00-18.00 AOO Summerschool Geneeskunde - CO-1, Foyer, Lokaal-2, Lokaal-15, Lokaal-16, 14
08.00-22.00 BLOK BLOK - F Vrooman
08.00-22.00 BLOK BLOK - Querido zaal
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 5, 13, 25, 34
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CQ-1B, CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 16
08.00-22.00 BLOK BLOK-verlof - CS Ramsaran
08.00-22.00 BLOK Rol - WME Rol
08.30-09.00 BLOK Blokkade voor HT - 33, 32
08.30-10.30 MAIG4 VO.2 Klin chemie in de praktijk casus (verpl) VO SG.1733 - SG.1736 4 CRB Ramakers
08.30-12.30 MAIG2 VO.3 SkillsPlaza infuus/venapunctie (verpl) VO SG.1731 - SG.1732 Lokaal-6 F van Rosse , J. Damen
08.30-17.00 AST VCMS Summer Course - CQ-1Da
09.00-09.30 BLOK Blokkade voor HT - 72, 31, 35, 36, 39, CQ-U
09.00-09.45 MAH3 IWC.7 Artrose en prothesiologie IWC SG.1713 - SG.1718 CQ-1A P.K. Bos
09.00-10.30 ICK-HK RISK Anesthesiologie ICK PKV-B M. Klimek
09.00-10.30 HAOPL HTB 2 - 2jun-GGZ2 Lokaal-3
09.00-12.30 HTBA2 Hertentamen 2B2 (Dyslectici) HT BA2 32, 33
09.00-16.30 HAOPL HAOPL diff spoed - 37
09.00-17.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
09.00-17.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 11 F. van Kooten
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 20
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 21
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 24
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 26
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 27
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 29
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 30
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 38
09.30-12.30 HTBA2 Hertentamen 2B2 HT BA2 31, 35, 36, 39, 72, CQ-U
10.00-10.45 MAH3 IWC.11 Antistolling & TPV IWC SG.1713 - SG.1718 CQ-1A P.M.L.A. van den Bemt
10.30-12.00 ICK-HK Zelfstudie galstenen en evt mammaca ICK CQ-5C J. Nomen
10.45-12.15 HAOPL HTB 2 - 2jun-GGZ1 Lokaal-3
10.45-12.45 KGVG3 VO.CV.12 Afnemen heteroanamnese (verplicht) VO SG.1701 - SG.1702 8 JAB Hopman
11.00-11.45 MAH3 IWC.12 RISK-onderwijs (anesth) IWC SG.1713 - SG.1718 CQ-1A M. Klimek
11.00-12.00 AST Klankbord vergadering MFVR - 9
11.00-13.00 ICK-DKO Scope 7a DKO (verpl) SCOPE 17_14b, 17_16a, 17_16b 1, 2, 7 AHE van Beeck, J.S. Voerman
12.00-13.30 ICK-HK RISK Intensive Care ICK PKV-B J.D. Weigel
12.00-14.00 AST Co-Raad - 4
12.30-13.00 BLOK Blokkade voor HT - 72, 31, 35, 36, 39, CQ-U
12.30-13.00 BLOK Blokkade voor HT - 33, 32
13.00-15.45 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 33
13.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 35, 39
13.30-14.15 KGVG3 IWC.2 Asphyxie/opvang pasgeborenen/NLS IWC SG.1704 - SG.1706 32 P.C.J. de Laat
13.30-16.30 MA1PKV CV.4-APC.7a Consult bij de oudere patient VO SG.1729 - SG.1730 PKV-C+PKV-KC EE Plouvier
13.30-16.30 MA1PKV CV.4-APC.7a Consult bij de oudere patient VO SG.1739 - SG.1740 PKV-A+PKV-KA G.H.M. Leunissen
13.30-17.30 MAIG4 Stage Radiologie (verpl) SR SG.1734, SG.1733
13.45-14.30 ICK-DKO Huidtumoren ICK CQ-5G T.E.C. Nijsten, J Zoutendijk
14.00-17.00 ICK-HK Zelfstudie brandw/buikwndbr/coloncarc ICK CQ-5C J. Nomen
14.30-15.15 KGVG3 IWC.3 1e levensjaar in vogelvlucht IWC SG.1701 - SG.1703 32 P.C.J. de Laat
14.30-15.30 ICK-DKO Eczeem en jeuk ICK Externe ruimte H.B. Thio, EJ Mendels
15.30-16.30 ICK-DKO Auto-immuunziekten ICK CQ-5G E.P. Prens, KR van Straalen, ARJV Vossen
15.45-16.30 KGVG3 IWC.2 Asphyxie/opvang pasgeborenen/NLS IWC SG.1701 - SG.1703 32 P.C.J. de Laat
15.45-16.30 KGVG3 IWC.4 Congenitale hartafwijkingen IWC SG.1704 - SG.1706 33 P.C.J. de Laat
15.45-17.45 MAH3 VO.1 KR 2elijn: Traumachirurgie (verp VO SG.1713 - SG.1714 2 S. ten Raa, MME Wijffels , J. de Jonge
15.45-17.45 MAH3 VO.1 KR 2elijn: Traumachirurgie (verp VO SG.1715 - SG.1716 7 S. ten Raa, MME Wijffels , J. de Jonge
15.45-17.45 MAH3 VO.1 KR 2e Lijn: Traumachirurgie (verpl) VO SG.1717 - SG.1718 8 S. ten Raa, MME Wijffels , J. de Jonge
16.30-17.00 ICK-DKO Acne ICK CQ-5G EJ Mendels, H.B. Thio
16.30-17.15 KGVG3 IWC.3 1e levensjaar in vogelvlucht IWC SG.1704 - SG.1706 32 P.C.J. de Laat
16.30-17.15 KGVG3 IWC.4 Congenitale hartafwijkingen IWC SG.1701 - SG.1703 33 P.C.J. de Laat
17.00-17.30 MAH3 VO.3 Mentorgesprek VO D Lo Fo Wong
17.00-17.30 MAH3 VO.3 Mentorgesprek VO AHE van Beeck
17.00-17.30 MAH3 VO.3 Mentorgesprek VO JAB Hopman
17.00-18.00 AST MFVR - 10
17.15-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 33, 32
17.30-18.00 MAH3 VO.3 Mentorgesprek VO D Lo Fo Wong
17.30-18.00 MAH3 VO.3 Mentorgesprek VO AHE van Beeck
17.30-18.00 MAH3 VO.3 Mentorgesprek VO JAB Hopman
18.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CO-1, Foyer-C
18.15-22.00 AOO ErasMusica - Lokaal-16
18.59-21.59 MAIG4 ZO.4 Nierfunctie en medicatie ZO SG.1729 - SG.1742 T. van Gelder
19.00-19.05 MAH3 ZO.G Geneesmiddel van de week: Apixaban ZO SG.1713 - SG.1718 F van Rosse , T. van Gelder
19.59-20.29 KGVG3 ZO.KR6 Convulsie ZON SG.1701 - SG.1706 KR-Consulent
19.59-20.59 MAH3 ZO.CV.8-APC8 Voorbereiding Consult APC8 chirurgie ZO SG.1713 - SG.1718 W Couprie, EE Plouvier
19.59-23.59 MAIG4 ZO.5 Antibiotica en antimicrobiele patient ZO SG.1729 - SG.1742 C.A.M. Schurink
20.29-20.59 KGVG3 ZO.KR5 Acuut ziek kind ZON SG.1701 - SG.1706 KR-Consulent
20.59-21.59 MAH3 ZO.P Antistolling/antibiotica rond ok ZO SG.1713 - SG.1718 P.M.L.A. van den Bemt
21.59-23.59 MAH3 ZO.KR.2 Voorber. KR 2elijn: Traumachirurgie ZO SG.1713 - SG.1718 S. ten Raa
22.59-23.59 KGVG3 ZO.7 NLS/Prematuur/dysmatuur ZON SG.1701 - SG.1706 P.C.J. de Laat

Week 29 do 19-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-08.45 MAH3 IWC.8 Thorax chirurgie: longchirurgie IWC SG.1713 - SG.1718 72 EAF Mahtab
08.00-09.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 35, 39
08.00-10.00 AOO Cursorisch onderwijs KG - COO-5
08.00-10.00 BLOK BLOK - A. Beerthuizen
08.00-12.00 BLOK BLOK - F Vrooman
08.00-13.30 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 16
08.00-15.45 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CQ-1B
08.00-18.00 AOO Summerschool Geneeskunde - CO-1, Foyer
08.00-22.00 BLOK BLOK - Querido zaal
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 5, 13, 25, 34
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A
08.00-22.00 BLOK BLOK-verlof - CS Ramsaran
08.00-22.00 BLOK Ramsaran - CS Ramsaran
08.30-09.00 BLOK Blokkade voor HT - 33, 32
08.30-09.30 MAIG4 IWC.3 Bespr. ZO.5 + ZO.6 Infectiez. (verpl) IWC SG.1733 - SG.1736, SG.1740 4 C.A.M. Schurink
08.30-09.30 MAIG4 VO.1 KR2e lijn: Koorts Protein/hematur (verpl VO SG.1729 - SG.1732 3 R. Zietse
08.30-10.30 KGVG3 VO.CV.12 Afnemen heteroanamnese (verplicht) VO SG.1703 - SG.1704 8 J.S. Voerman
08.30-10.30 KGVG3 VO.CV.13 Slecht nieuws gesprek in KG & GYN (verpl VO SG.1705 - SG.1706 9 JAB Hopman
08.30-11.30 MA1PKV CV.4-APC.7a Consult bij de oudere patient VO SG.1741 - SG.1742 PKV-C+PKV-KC W Couprie
08.45-09.30 MAH3 IWC.9 Thorax chirurgie: hartchirurgie IWC SG.1713 - SG.1718 72 EAF Mahtab
09.00-09.30 BLOK Blokkade voor HT - 39, 31, 35, 36, 22, CQ-U
09.00-12.30 HTBA1 Hertentamen 1AV (Dyslectici) HT BA1 32, 33
09.00-13.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 7 N.G.M. Hunfeld
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 20
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 21
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 24
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 26
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 27
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 29
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 30
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 38
09.00-18.00 AOO Onderwijs AIOS KG - CQ-1A
09.00-18.00 AOO Onderwijs AIOS KG - CQ-1C, CQ-4D
09.30-12.30 HTBA1 Hertentamen 1AV HT BA1 31, 35, 36, 39, 22, CQ-U
09.45-10.30 MAH3 PD.10 Handpathologie PD SG.1713 - SG.1718 72 A.C. van Leeuwen
09.45-10.45 MAIG4 IWC.2 Bespr. ZO.3 + ZO.4 (verpl) IWC SG.1733 - SG.1736, SG.1740 3 T. van Gelder, A de Weerd
09.45-10.45 MAIG4 IWC.3 Bespr. ZO.5 + ZO.6 Infectiez. (verpl) IWC SG.1729 - SG.1732, SG.1739 4 C.A.M. Schurink
10.00-15.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
10.30-11.30 ICK-DKO Soa en infectieziekten ICK CQ-5G AC van den Brand, MGH Sanders
10.45-12.45 MAH3 VO.4 CV Klinisch Redeneren 2 (verpl) VO SG.1717 - SG.1718 1 KR-Consulent
10.45-12.45 MAIG4 VO.3 Prof. ontwikkeling 1 (PO.1) (verpl) VO SG.1733 - SG.1734 10 WME Rol
11.00-13.00 ICK-HK Scope 2b Heelkunde (verpl) SCOPE 18_14a, 18_14b 3 CAE Kouwenberg
11.15-13.15 KGVG3 VO EBM Club II (verplicht) CLUB SG.1703, SG.1705 - SG.1706 4 RK Los, N Aarts
11.15-13.15 KGVG3 VO EBM Club II (verplicht) CLUB SG.1701 - SG.1702, SG.1704 Lokaal-3 P.W. Moorman
12.30-13.00 BLOK Blokkade voor HT - 39, 31, 35, 36, 22, CQ-U
12.30-13.00 BLOK Blokkade voor HT - 33, 32
12.30-17.30 ICK-DKO Oogheelkunde ICK CQ-5G
13.00-15.15 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 32, 33
13.00-17.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 2 F. van Kooten
13.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 35, 39
13.30-14.30 MAIG4 IWC.3 Bespr. ZO.5 + ZO.6 Infectiez. (verpl) IWC SG.1737 - SG.1738, SG.1741 - SG.1742 3 C.A.M. Schurink
13.30-15.00 KGVG3 SYMP Multidisc zorg/kind met verst. bep. SYMPN SG.1701 - SG.1706 72 P.C.J. de Laat
13.30-15.30 ICK-HK Antistolling/AB profylaxe en toets 1 ICK 16 N.G.M. Hunfeld
13.30-15.30 MA1PKV CV.8-APC.8 Consult Chirurgie VO SG.1717 - SG.1718 PKV-E+PKV-KE MA Pellikaan-van der Veer
13.30-16.30 MA1PKV CV.4-APC.7a Consult bij de oudere patient VO SG.1735 - SG.1736 PKV-C+PKV-KC W Couprie
13.30-17.30 MAIG4 Stage Radiologie (verpl) SR SG.1734, SG.1733
14.30-15.30 MAIG4 VO.1 KR2e lijn: Koorts Protein/hematur (verpl VO SG.1740 - SG.1742 Lokaal-3 C.A.M. Schurink
15.15-16.00 KGVG3 IWC.5 Syndroom diagn/array-WES-WGS IWC SG.1701 - SG.1703 3
15.15-17.15 ICK-KG Scope 3b Kindergeneeskunde (verpl) SCOPE 18_02a, 18_02b 32, 33 CAE Kouwenberg
15.30-16.30 ICK-HK TPV, infuustherapie en toedieningsvormen ICK 16 N.G.M. Hunfeld
15.30-22.00 BLOK BLOK - A. Beerthuizen
15.45-17.45 MAH3 VO.B10 Blaaskatheterisatie VO SG.1717 - SG.1718 Externe ruimte MHE Elbers
15.45-17.45 MAH3 VO.B8 Acute geneeskunde (verpl) VO SG.1713 - SG.1714 CQ-1B Student 3
15.45-17.45 MAH3 VO.B9 SEH samenw. en comm (NC017) (verpl) VO SG.1715 - SG.1716 Externe ruimte C.K. Deelstra, MG Bouwhuis
16.15-17.00 KGVG3 IWC.5 Syndroom diagn/array-WES-WGS IWC SG.1704 - SG.1706 3
16.30-17.30 MAKNT Mak-toets - COO-3, COO-5
16.30-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 16
17.00-17.30 MAH3 VO.3 Mentorgesprek VO D Lo Fo Wong
17.00-17.30 MAH3 VO.3 Mentorgesprek VO AHE van Beeck
17.00-17.30 MAH3 VO.3 Mentorgesprek VO JAB Hopman
17.00-19.30 ICK-HK Mammapath. vanuit chirurgie: anam & LO ICK PKV-D, PKV-D9, PKV-D10 AJE van Breukelen
17.00-22.00 AOO ErasMusica - Lokaal-16
17.15-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 32, 33
17.30-18.00 MAH3 VO.3 Mentorgesprek VO D Lo Fo Wong
17.30-18.00 MAH3 VO.3 Mentorgesprek VO AHE van Beeck
17.30-18.00 MAH3 VO.3 Mentorgesprek VO JAB Hopman
17.45-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CQ-1B
18.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CO-1, Foyer-C
18.59-21.59 MAIG4 ZO.6 Sepsis ZO SG.1729 - SG.1742 C.A.M. Schurink
19.00-21.00 MAH3 ZO.12 Voorber. CV Klinisch Redeneren 3 ZO SG.1713 - SG.1718
21.00-22.00 MAH3 ZO.13 Veilig incident bespreken en melden ZO SG.1713 - SG.1718 E.F. van Beeck
21.59-22.59 MAIG4 ZO.7 Klin chemie in de praktijk casus ZO SG.1729 - SG.1742 CRB Ramakers
22.59-23.59 KGVG3 ZO.9 Ethiek van genoomonderzoek ZON SG.1701 - SG.1706
22.59-23.59 MAIG4 ZO.8 E-learning : Voorb portfolio ZO SG.1729 - SG.1742 P.E. Swart

Week 29 vr 20-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-09.15 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
08.00-09.30 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CQ-1B
08.00-12.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 16
08.00-22.00 BLOK BLOK - HG Rijksen
08.00-22.00 BLOK BLOK - J. Damen
08.00-22.00 BLOK BLOK - CS Ramsaran
08.00-22.00 BLOK BLOK - F Vrooman
08.00-22.00 BLOK BLOK - Querido zaal
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 13, 25, 34
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A
08.00-22.00 BLOK BLOK-verlof - CS Ramsaran
08.00-22.00 BLOK Rol - WME Rol
08.20-12.00 ICK-DKO ICK-toets KNO/Derma/Oog ICK CQ-5G
08.30-09.00 BLOK Blokkade voor HT - 33, 32
08.30-09.30 ICK-HK Hechten & knopen (Skillsplaza) ICK J. Nomen
08.30-09.30 MAIG4 IWC.1 Bespr. ZO.1 + ZO.2 (verpl) IWC SG.1733 - SG.1736, SG.1740 3 M. van Agteren
08.30-09.30 MAIG4 VO.1 KR2e lijn: Koorts Protein/hematur (verpl VO SG.1737 - SG.1739 5 C.A.M. Schurink
08.30-10.30 MAH3 VO.2 Omgaan met med. fouten (verpl) VO SG.1715 - SG.1716 1 D Lo Fo Wong
08.30-10.30 MAH3 VO.2 Omgaan met med. fouten (verpl) VO SG.1717 - SG.1718 2 A. van t Spijker
08.30-10.30 MAIG4 VO.2 Klin chemie in de praktijk casus (verpl) VO SG.1729 - SG.1732 4 CRB Ramakers
08.30-10.30 MA1PKV CV.8-APC.8 Consult Chirurgie VO SG.1713 - SG.1714 PKV-C+PKV-KC W.B. de Koning
09.00-09.30 BLOK Blokkade voor HT - 72, 22, 31, 35, 36, 39
09.00-11.00 ICK-NEU Scope 5b Neurologie (verpl) SCOPE 17_32a, 17_32b 38 ES van Eijk
09.00-12.00 AOO Summerschool Geneeskunde - CO-1, Foyer, CO-2
09.00-12.10 KGVG1 VO.1 Bedside teaching (verpl) VO SG.1701 Externe ruimte P.C.J. de Laat, I. Schipper
09.00-12.30 HTBA2 Hertentamen 2B3 (Dyslectici) HT BA2 32, 33
09.30-10.30 ICK-KG PBLS ICK CQ-1B, CQ-1C P.C.J. de Laat
09.30-12.00 ICK-HK NB coloncarc/buikwndbr/brandw/galst (in ICK Externe ruimte J. Nomen
09.30-12.30 HTBA2 Hertentamen 2B3 HT BA2 31, 35, 36, 39, 72, 22
09.30-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 5
09.45-10.45 MAIG4 IWC.1 Bespr. ZO.1 + ZO.2 (verpl) IWC SG.1737 - SG.1738, SG.1741 - SG.1742 3 E de Beus
10.30-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CQ-1B
11.00-13.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 1 F. van Kooten
12.00-13.00 MA1PKV CV.2-APC.6b Inhaal Nabespreking Consult interne gnk VO SG.1729 - SG.1742 PKV-B G.H.M. Leunissen
12.00-14.00 ICK-HAG Scope 8a HAG (verpl) SCOPE 17_02a, 17_02b 2 JAB Hopman
12.00-14.00 Co-HAG Farmacie Toets 3 Recept schrijven VO 16 N.G.M. Hunfeld
12.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CO-1, Foyer-C
12.30-13.00 BLOK Blokkade voor HT - 72, 22, 31, 35, 36, 39
12.30-13.00 BLOK Blokkade voor HT - 33, 32
13.00-13.45 ICK-DKO Infectieziekten ICK CQ-5G CLM van Hees, ACM Kunkeler
13.00-14.00 ICK-HK Intro OK: ster., patientveilig. (op OK) ICK Externe ruimte J. Nomen
13.00-15.30 ICK-NEU ICK Neurologie ICK COO-5 F. van Kooten
13.00-17.00 ICK-MGZ ICK Maatschappelijke gezondheidszorg ICK 1
13.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 32, 33, 35, 39
13.30-14.15 MAIG4 PD.5 PD/Lecture emerg dis vh moment PD SG.1729 - SG.1742 CQ-U
13.30-16.30 MA1PKV CV.10-APC.10 Inhaal Seksuele anamnese VO SG.1701 - SG.1706 PKV-A+PKV-KA JGM Kievit
13.45-14.45 ICK-DKO Verdoven,biopteren en hechten ICK CQ-5G S van Egmond, F Weesie, S Mekic
14.00-15.30 ICK-HK ICK toets, EV en NB (in H-819) ICK Externe ruimte J. Nomen
14.00-18.00 Co-HAG CO-1 Co-schap onderwijs VO 29, 30 FMPB Visser , DMA Pom
14.00-18.00 Co-HAG CO-3 Co-schap onderwijs VO 20, 21
14.00-18.00 Co-HAG CO-5 Co-schap onderwijs VO 24, 26 W.B. de Koning
14.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 16
14.30-15.30 MAIG4 IC.6 Integratiecollege IC SG.1729 - SG.1742 CQ-U M.M.L. Kho, C.A.M. Schurink
14.30-16.00 ICK-NEU Nabespreking ICK 28 F. van Kooten
14.45-15.45 ICK-DKO Dermatoscopie ICK CQ-5G CJA van Eijsden
15.45-17.15 MAIG4 IWC.4 Nabespreken eerste EBM-casus (verpl) IWC SG.1729 - SG.1742 CQ-U P.W. Moorman
17.00-22.00 AOO ErasMusica - Lokaal-16
18.59-20.59 MAIG4 ZO.KR5 Voorb KR 2elijn Koorts bij immuungec pat ZO SG.1729 - SG.1742 C.A.M. Schurink
20.59-21.44 MAH3 ZO.11 Antibiotica en antistolling rondom OK ZO SG.1713 - SG.1718 P.M.L.A. van den Bemt
20.59-22.59 KGVG3 ZO.13 Voorber. EBM clubs II ZON SG.1701 - SG.1706 P.W. Moorman
20.59-22.59 KGVG3 ZO.6 KiM/LECK en NODOK-procedure ZON SG.1701 - SG.1706 P.C.J. de Laat
20.59-22.59 MAIG4 ZO.KR6 Voorb KR 2elijn Proteinurie/hematurie ZO SG.1729 - SG.1742 R. Zietse
21.59-23.59 MAIG4 ZO.CV.4-APC7 Voorb APC7 Consult bijoud patient ZO SG.1729 - SG.1742 EE Plouvier

Week 29 za 21-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-22.00 BLOK BLOK - Querido zaal

Week 29 zo 22-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-22.00 BLOK BLOK - Querido zaal

Week 30 ma 23-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-08.45 MAH4 IWC.1 Buikwandbreuken IWC SG.1713 - SG.1718 22 ARM Brandt-Kerkhof
08.00-13.00 KGVG4 ZS Zelfstudie ZO SG.1701 - SG.1706
08.00-22.00 BLOK BLOK - F.B.M. Gan-Creijghton
08.00-22.00 BLOK BLOK - HG Rijksen
08.00-22.00 BLOK BLOK - J. Damen
08.00-22.00 BLOK BLOK - F Vrooman
08.00-22.00 BLOK BLOK - Querido zaal
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm onderhoud - CO-1, CO-2
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 5, 13, 25, 34
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CQ-1B, CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - Foyer-C
08.00-22.00 BLOK BLOK-verlof - CS Ramsaran
08.00-22.00 BLOK Rol - WME Rol
08.30-09.00 BLOK Blokkade voor HT - 32, 33
08.30-10.30 MAIG5 VO.2 Klinische les Oncogenetica (verpl) VO SG.1737 - SG.1739 4 F. Petrij, A. Wagner
08.30-16.30 EDU Eduplaza-Gerard Brekelmans - 12
09.00-09.30 BLOK Blokkade voor HT - 39, 31, 35, 36, 72, CQ-U
09.00-10.00 ICK-PSY Ingangstoets psychiatrie ICK 16 E.M. Pluijms
09.00-10.00 MAH4 IWC.2 Hersendood, orgaandonatie IWC SG.1713 - SG.1718 22 JAM Hagenaars, PM Rebers
09.00-12.30 HTBA1 Hertentamen 1C2 (Dyslectici) HT BA1 32, 33
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 1e jaar B - 21
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 2e jaar B - 24
09.00-13.00 HAOPL AVG cursusdag 3e jaar B - 26
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 1e jaar A - Lokaal-2
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 2e Jaar A - 15
09.00-16.30 HAOPL AVG cursusdag 3e jaar A - 20
09.00-17.00 REV Onderwijs co-assistenten VO 38 H.J. Stam
09.00-17.00 ICK-MGZ ICK Maatschappelijke gezondheidszorg ICK 11
09.00-17.00 ICK-VV ICK Verloskunde&Gynaecologie (Sh-3704) ICK Externe ruimte I. Schipper
09.30-12.30 HTBA1 Hertentamen 1C2 HT BA1 31, 35, 36, 39, 72, CQ-U
09.30-17.00 Co-HAG Oco DB/HV VO 8 FMPB Visser
10.00-12.00 ICK-PSY Psych onderz & classificatie (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
10.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 16
10.45-12.45 MAH4 VO.KR CV Klinisch Redeneren 3 (verpl) VO SG.1715 - SG.1716 9 RM Braunstahl-Reijnhart
10.45-12.45 MAIG5 VO.2 Klinische les Oncogenetica (verpl) VO SG.1733 - SG.1736 4 F. Petrij, A. Wagner
10.45-12.45 HAOPL Supervisie - 1
10.45-12.45 HAOPL AVG-SV-6 - 2, 7
10.45-12.45 ANO Interprofessioneel onderwijs, master stu - Lokaal-4
12.30-13.00 BLOK Blokkade voor HT - 39, 31, 35, 36, 72, CQ-U
12.30-13.00 BLOK Blokkade voor HT - 32, 33
13.00-15.00 ICK-PSY Psychiatrisch onderzoek (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
13.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 32, 33, 35, 39
13.30-15.30 KGVG4 VO.3 Family & patient cent care (verpl)(SOZP) VO SG.1705 - SG.1706 10 I.J. Korfage
13.30-15.30 KGVG4 VO.KR Klinisch redeneren 5 (verplicht) VO SG.1701 - SG.1702 7 RM Braunstahl-Reijnhart
13.30-17.30 MAH4 VO.2 Practicum Anatomie 2 (verpl) VO SG.1713 - SG.1718 SNIJ-2, SNIJ-3 G.J. Kleinrensink, GM van Woerden
13.30-17.30 MAIG5 Stage Radiologie (verpl) SR SG.1737 - SG.1738
15.00-17.00 ICK-PSY Scope 4a Psychiatrie (verpl) SCOPE 17_40a, 17_40b 1, 2 AHE van Beeck
15.45-16.45 MAIG5 IWC.3 Bespr. ZO.5 (verpl) IWC SG.1729 - SG.1732, SG.1739 3 C.J. van der Woude, A.C. de Vries
15.45-17.45 KGVG4 VO.3 Family & patient cent care (verpl)(SOZP) VO SG.1701 - SG.1702 7 I.J. Korfage
15.45-17.45 KGVG4 VO.KR Klinisch redeneren 5 (verplicht) VO SG.1703 - SG.1704 9 KDB van Leeuwen
15.45-17.45 KGVG4 VO.KR Klinisch redeneren 5 (verplicht) VO SG.1705 - SG.1706 10 E Tameeris
16.30-17.30 MAKNT Her Mak-toets DKO - COO-3
17.00-17.30 MAH4 VO.3 Mentorgesprek VO D Lo Fo Wong
17.00-17.30 MAH4 VO.3 Mentorgesprek VO AHE van Beeck
17.00-17.30 MAH4 VO.3 Mentorgesprek VO JAB Hopman
17.00-22.00 AOO ErasMusica - Lokaal-16
17.30-18.00 MAH4 VO.3 Mentorgesprek VO D Lo Fo Wong
17.30-18.00 MAH4 VO.3 Mentorgesprek VO AHE van Beeck
17.30-18.00 MAH4 VO.3 Mentorgesprek VO JAB Hopman
18.00-18.30 MAH4 VO.3 Mentorgesprek VO D Lo Fo Wong
18.00-18.30 MAH4 VO.3 Mentorgesprek VO AHE van Beeck
18.00-18.30 MAH4 VO.3 Mentorgesprek VO JAB Hopman
19.00-19.05 KGVG4 ZO.G Geneesmiddel vd week: Paracetamol kinder ZON SG.1701 - SG.1706 F van Rosse
19.00-19.05 MAIG5 ZO.G Geneesmiddel van de week: Omeprazol ZO SG.1729 - SG.1742 F van Rosse
19.05-20.05 MAIG5 ZO.P Pscribe-opdracht geint Farmaco ZO SG.1729 - SG.1742 F van Rosse
19.59-20.59 KGVG4 ZO.4 Consensus UWI ZON SG.1701 - SG.1706 P.C.J. de Laat
20.14-20.59 MAH4 ZO.7 Bijnier, NET ZO SG.1713 - SG.1718 G.J.H. Franssen
20.59-21.44 MAH4 ZO.6 Schildklier/bijschildklier chirurgie ZO SG.1713 - SG.1718 TM van Ginhoven
20.59-21.59 KGVG4 ZO.3 Consensus astma ZON SG.1701 - SG.1706 P.C.J. de Laat
20.59-23.59 MAIG5 ZO.1 Het resectabel oesophaguscarcinoom ZO SG.1729 - SG.1742 F.A.L.M. Eskens
21.44-22.29 MAH4 ZO.2 Hersendood, orgaandonatie ZO SG.1713 - SG.1718 JAM Hagenaars
21.59-22.59 KGVG4 ZO.2 Longgeluiden ZON SG.1701 - SG.1706 P.C.J. de Laat
22.29-23.14 MAH4 ZO.4 Anale pathologie ZO SG.1713 - SG.1718 W.R. Schouten
22.59-23.59 KGVG4 ZO.10 Otoscopie ZON SG.1701 - SG.1706 P.C.J. de Laat
23.14-23.59 MAH4 ZO.3 Fecale incontinentie ZO SG.1713 - SG.1718 W.R. Schouten

Week 30 di 24-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-08.45 MAH4 IWC.3 Fecale incontinentie IWC SG.1713 - SG.1718 CQ-1A W.R. Schouten
08.00-12.00 BLOK BLOK - F Vrooman
08.00-15.45 BLOK Ramsaran - CS Ramsaran
08.00-22.00 BLOK BLOK - MA Pellikaan-van der Veer
08.00-22.00 BLOK BLOK - W.B. de Koning
08.00-22.00 BLOK BLOK - Querido zaal
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm onderhoud - CO-1, CO-2
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 13, 25, 34
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CQ-1B, CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - Foyer-C
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 16
08.00-22.00 BLOK BLOK-verlof - CS Ramsaran
08.30-09.00 BLOK Blokkade voor HT - 32, 33
08.30-09.30 KGVG4 VO.1 KNO-problemen en otoscopie (verpl) VO SG.1703 - SG.1704 1 P.C.J. de Laat
08.30-09.30 MA1PKV CV.4-APC.7b Nabespreking Consult bij oudere patient VO SG.1731 - SG.1732 PKV-A JGM Kievit
08.30-09.30 MA1PKV CV.4-APC.7b Nabespreking Consult bij oudere patient VO SG.1737 - SG.1738 PKV-B M. Vojinovic-Novakovic
08.30-09.30 MA1PKV CV.4-APC.7b Nabespreking Consult bij oudere patient VO SG.1739 - SG.1740 PKV-C G.H.M. Leunissen
08.30-10.30 ANO Interprofessioneel onderwijs, master stu - Lokaal-4
08.30-16.30 EDU Eduplaza-Gerard Brekelmans - 12
08.45-09.30 MAH4 IWC.4 Anale pathologie IWC SG.1713 - SG.1718 CQ-1A W.R. Schouten
09.00-09.30 BLOK Blokkade voor HT - 39, 22, 35, 31, 36, CQ-U
09.00-11.00 ICK-PSY Psychosen (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
09.00-11.00 ICK-VV Scope 6a Gynaecologie (verpl) SCOPE 17_26a, 17_26b 7, 8 A. van t Spijker
09.00-12.10 KGVG1 VO.1 Bedside teaching (verpl) VO SG.1705 Externe ruimte P.C.J. de Laat, I. Schipper
09.00-12.15 HAOPL HAOPL Zomerprogramma - 3, 4, 5, 6
09.00-12.30 HTBA2 Hertentamen 2C1 (Dyslectici) HT BA2 32, 33
09.00-14.30 HAOPL Zomerprogramma - 1sep-1, 1sep-2 72
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 20
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 21
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 24
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 26
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 27
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 29
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 30
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 1e jaar TKD 38
09.30-10.30 MAIG5 IWC.1 Bespr. ZO.1 + ZO.2 Oncologie (verpl) IWC SG.1733 - SG.1736, SG.1740 15 MYV Homs
09.30-10.30 MAIG5 VO.1 KR 2e lijn: Bleek/Icterus (verpl) VO SG.1737 - SG.1739 14 H.J. Metselaar, CM den Hoed, F.A.L.M. Eskens
09.30-12.30 HTBA2 Hertentamen 2C1 HT BA2 31, 35, 36, 39, 22, CQ-U
10.45-11.45 KGVG4 VO.1 KNO-problemen en otoscopie (verpl) VO SG.1701 - SG.1702 1 P.C.J. de Laat
10.45-11.45 MAIG5 IWC.1 Bespr. ZO.1 + ZO.2 Oncologie (verpl) IWC SG.1729 - SG.1731, SG.1733, SG.1739 15 MYV Homs
10.45-12.45 KGVG4 VO.2 Principes van CRM 2 (verpl) (SOZP) VO SG.1703 - SG.1704 2 V. Erasmus
10.45-12.45 MA1PKV CV.8-APC.8 Inhaal Consult Chirurgie VO SG.1713 - SG.1718 PKV-A+PKV-KA JGM Kievit
11.15-12.15 ICK-PSY Medicatietrouw (DP-0439) ICK Externe ruimte N.G.M. Hunfeld
11.30-18.00 ICK-VV Pr. vaardig. tr. & attitudevorm. met DGO ICK PKV-D9, PKV-D10 AJE van Breukelen, BPM de Keyzer
12.00-17.00 ANO Ondernemingsraad - CQ-1A
12.15-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 5
12.30-13.00 BLOK Blokkade voor HT - 39, 22, 35, 31, 36, CQ-U
12.30-13.00 BLOK Blokkade voor HT - 32, 33
13.00-14.30 HAOPL HAOPL SV - 2
13.00-15.00 ICK-PSY Stemmingsstoornissen (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
13.00-16.15 HAOPL HAOPL Zomerprogramma - 3, 4
13.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 35, 39
13.30-14.15 KGVG4 IWC.1 DVD lich ondz kleuter + nabespreking IWC SG.1701 - SG.1703 32 P.C.J. de Laat
13.30-14.15 KGVG4 IWC.2 Kinderlongziekten IWC SG.1704 - SG.1706 33 P.C.J. de Laat
13.30-14.15 MAH4 IWC.6 Schildklier-/bijschildklier chirurgie IWC SG.1713 - SG.1718 CQ-A TM van Ginhoven
13.30-17.30 MAIG5 Stage Radiologie (verpl) SR SG.1737 - SG.1738
14.30-15.15 KGVG4 IWC.1 DVD lich ondz kleuter + nabespreking IWC SG.1704 - SG.1706 32 P.C.J. de Laat
14.30-15.15 KGVG4 IWC.2 Kinderlongziekten IWC SG.1701 - SG.1703 33 P.C.J. de Laat
14.30-15.15 MAH4 IWC.7 Bijnier, NET IWC SG.1713 - SG.1718 CQ-A G.J.H. Franssen
14.30-16.00 ANO CLBC vergadering - 1
15.15-16.15 ICK-PSY Farmacie –TDM (Dp 0439) ICK Externe ruimte N.G.M. Hunfeld
15.30-16.15 KGVG4 IWC.3 Kinderinfectieziekten/immuundeficienties IWC SG.1701 - SG.1703 32 P.C.J. de Laat
15.30-16.15 KGVG4 IWC.5 Kinder MDL IWC SG.1704 - SG.1706 33 P.C.J. de Laat
15.45-17.45 MAH4 VO.A1 Hechten en knopen (Skillsplaza)(verpl) VO SG.1717 - SG.1718 Externe ruimte MHE Elbers
15.45-17.45 MAH4 VO.A4 SEH Trauma opvang (NC017) (verpl) VO SG.1713 - SG.1714 Externe ruimte C.K. Deelstra, MG Bouwhuis
15.45-17.45 MAH4 VO.A5 Bed-side teaching (verpl) VO SG.1715 - SG.1716 Externe ruimte J. de Jonge
16.30-17.15 KGVG4 IWC.3 Kinderinfectieziekten/immuundeficienties IWC SG.1704 - SG.1706 32 P.C.J. de Laat
16.30-17.15 KGVG4 IWC.5 Kinder MDL IWC SG.1701 - SG.1703 Lokaal-3 P.C.J. de Laat
17.00-17.30 MAH4 VO.3 Mentorgesprek VO D Lo Fo Wong
17.00-17.30 MAH4 VO.3 Mentorgesprek VO AHE van Beeck
17.00-17.30 MAH4 VO.3 Mentorgesprek VO JAB Hopman
17.00-22.00 AOO ErasMusica - Lokaal-16
17.15-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 32, 33
17.30-18.00 MAH4 VO.3 Mentorgesprek VO D Lo Fo Wong
17.30-18.00 MAH4 VO.3 Mentorgesprek VO AHE van Beeck
17.30-18.00 MAH4 VO.3 Mentorgesprek VO JAB Hopman
18.00-18.30 MAH4 VO.3 Mentorgesprek VO D Lo Fo Wong
18.00-18.30 MAH4 VO.3 Mentorgesprek VO AHE van Beeck
18.00-18.30 MAH4 VO.3 Mentorgesprek VO JAB Hopman
18.59-20.59 MAIG5 ZO.2 Screening op darmkanker ZO SG.1729 - SG.1742 V.M.C.W. Spaander
20.59-21.59 KGVG4 ZO.7 Kinder MDL ZON SG.1701 - SG.1706 P.C.J. de Laat
20.59-23.59 MAIG5 ZO.3 Chronische hepatitus C ZO SG.1729 - SG.1742 R.J. de Knegt
21.44-22.29 MAH4 ZO.8 Medicatieveiligheid ZO SG.1713 - SG.1718 P.M.L.A. van den Bemt
21.59-22.59 KGVG4 ZO.6 Kinderoncologie ZON SG.1701 - SG.1706 P.C.J. de Laat
22.29-23.14 MAH4 ZO.5 Post-operatieve pijn ZO SG.1713 - SG.1718 F Grune
22.59-23.59 KGVG4 ZO.1 Lichamelijk onderzoek kleuter ZON SG.1701 - SG.1706
22.59-23.59 KGVG4 ZO.5 Richtlijn immuundeficientie onderzoek ZON SG.1701 - SG.1706 P.C.J. de Laat
23.14-23.59 MAH4 ZO.1 Buikwandbreuk ZO SG.1713 - SG.1718 ARM Brandt-Kerkhof

Week 30 wo 25-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-13.15 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 5
08.00-22.00 BLOK BLOK - F Vrooman
08.00-22.00 BLOK BLOK - Querido zaal
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm onderhoud - CO-1, CO-2
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 13, 25, 34
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CQ-1B, CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - Foyer-C
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 16
08.00-22.00 BLOK BLOK-verlof - CS Ramsaran
08.00-22.00 BLOK Rol - WME Rol
08.30-09.00 BLOK Blokkade voor HT - 32, 33
08.30-09.30 MAH4 VO.1 Radiologie-interventie (verpl) VO SG.1713 - SG.1718 22 A Moelker
08.30-09.30 MAIG5 VO.1 KR 2e lijn: Bleek/Icterus (verpl) VO SG.1740 - SG.1742 4 H.J. Metselaar, CM den Hoed, F.A.L.M. Eskens
08.30-09.30 MA1PKV CV.4-APC.7b Nabespreking Consult bij oudere patient VO SG.1729 - SG.1730 PKV-A EE Plouvier
08.30-10.30 KGVG4 VO.2 Principes van CRM 2 (verpl) (SOZP) VO SG.1705 - SG.1706 7 V. Erasmus
08.30-12.30 MAIG5 Stage Radiologie (verpl) SR SG.1737 - SG.1738
08.45-10.15 NIHES Clinical Research Defence - 1
09.00-09.30 BLOK Blokkade voor HT - 31, 35, 36, 39, 72, CQ-U
09.00-12.00 ICK-PSY Persoonlijkheidsstoornissen (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
09.00-12.10 KGVG1 VO.1 Bedside teaching (verpl) VO SG.1704 Externe ruimte P.C.J. de Laat, I. Schipper
09.00-12.30 HTBA1 Hertentamen 1C3 (Dyslectici) HT BA1 32, 33
09.00-15.00 ICK-VV ICK Verloskunde&Gynaecologie (Sh-3704) ICK Externe ruimte I. Schipper
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 20
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 21
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 24
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 26
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 27
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 29
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 30
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 2e jaar TKD 38
09.30-10.30 MA1PKV CV.4-APC.7b Nabespreking Consult bij oudere patient VO SG.1741 - SG.1742 PKV-A W Couprie
09.30-12.30 HTBA1 Hertentamen 1C3 HT BA1 31, 35, 36, 39, 72, CQ-U
09.45-10.30 MAH4 IWC.5 Post-operatieve pijn IWC SG.1713 - SG.1718 22 M. Klimek
10.45-12.45 MAH4 VO.4 Politie & Justitie in de spreekk (verpl) VO SG.1717 - SG.1718 7 KE van den Hondel
10.45-12.45 ANO Interprofessioneel onderwijs, master stu - Lokaal-4
11.15-12.45 MAH4 VO.3 Medicatieveiligheid (verpl) VO SG.1715 - SG.1716 9 P.M.L.A. van den Bemt
12.30-13.00 BLOK Blokkade voor HT - 32, 33
12.30-13.30 BLOK Blokkade voor HT - 31, 35, 36, 39, 72, CQ-U
13.00-15.00 ICK-PSY Delier/somatoforme stoornis (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
13.00-16.30 HTBA3 Hertentamen 3B2 (Dyslectici) HT BA3 32, 33
13.15-14.15 MAIG5 IWC.2 Bespr. ZO.3 + ZO.4 MDL (verpl) IWC SG.1737 - SG.1738, SG.1741 - SG.1742 5 R.J. de Knegt, H.J. Metselaar
13.30-14.15 KGVG4 IWC.4 Kinderoncologie/PMC/shared care IWC SG.1701 - SG.1703 Lokaal-2 P.C.J. de Laat
13.30-14.15 KGVG4 IWC.6 Kinder nierziekten IWC SG.1704 - SG.1706 3 P.C.J. de Laat
13.30-15.30 MAH4 VO.4 Politie & Justitie in de spreekk (verpl) VO SG.1715 - SG.1716 9 KE van den Hondel
13.30-16.30 HTBA3 Hertentamen 3B2 HT BA3 31, 35, 36, 39
14.30-15.15 KGVG4 IWC.4 Kinderoncologie/PMC/shared care IWC SG.1704 - SG.1706 Lokaal-2 P.C.J. de Laat
14.30-15.30 MAIG5 IWC.1 Bespr. ZO.1 + ZO.2 Oncologie (verpl) IWC SG.1737 - SG.1738, SG.1741 - SG.1742 4 MYV Homs
14.30-15.30 MAIG5 IWC.2 Bespr. ZO.3 + ZO.4 MDL (verpl) IWC SG.1729 - SG.1732, SG.1739 5 R.J. de Knegt, H.J. Metselaar
15.00-16.30 ICK-PSY Praktische psychofarmacologie (DP-0439) ICK Externe ruimte N.G.M. Hunfeld, E.M. Pluijms
15.30-16.15 KGVG4 IWC.6 Kinder nierziekten IWC SG.1701 - SG.1703 Lokaal-2 P.C.J. de Laat
15.30-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 5
15.45-17.45 MAH4 VO.4 Politie & Justitie in de spreekk (verpl) VO SG.1713 - SG.1714 1 KE van den Hondel
16.00-17.00 KGVG4 VO.1 KNO-problemen en otoscopie (verpl) VO SG.1705 - SG.1706 2 P.C.J. de Laat
16.30-17.00 BLOK Blokkade voor HT - 31, 35, 36, 39
16.30-17.00 BLOK Blokkade voor HT - 32, 33
17.00-17.30 MAH4 VO.3 Mentorgesprek VO D Lo Fo Wong
17.00-17.30 MAH4 VO.3 Mentorgesprek VO AHE van Beeck
17.00-17.30 MAH4 VO.3 Mentorgesprek VO JAB Hopman
17.00-22.00 AOO ErasMusica - Lokaal-16
17.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 32, 33, 35, 39
17.30-18.00 MAH4 VO.3 Mentorgesprek VO D Lo Fo Wong
17.30-18.00 MAH4 VO.3 Mentorgesprek VO AHE van Beeck
17.30-18.00 MAH4 VO.3 Mentorgesprek VO JAB Hopman
18.59-21.59 MAIG5 ZO.4 Levercirrose ZO SG.1729 - SG.1742 H.J. Metselaar
19.00-19.05 MAH4 ZO.G Geneesmiddel van de week: Clopidogrel ZO SG.1713 - SG.1718
19.44-21.44 MAH4 ZO.11 Politie & justitie id spreekkamer ZO SG.1713 - SG.1718 E.F. van Beeck
19.59-20.59 KGVG4 ZO.8 Acuut ziek kind/triageprincipes MTS ZON SG.1701 - SG.1706 P.C.J. de Laat
21.44-22.14 MAH4 ZO.10 TPV ZO SG.1713 - SG.1718 F van Rosse
22.59-23.59 MAH4 ZO.9 Voorber. KR 2elijn Orgaandonatie ZO SG.1713 - SG.1718 JAM Hagenaars

Week 30 do 26-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-10.00 BLOK BLOK - A. Beerthuizen
08.00-12.00 BLOK BLOK - F Vrooman
08.00-16.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 16
08.00-22.00 BLOK BLOK - F.B.M. Gan-Creijghton
08.00-22.00 BLOK BLOK - MA Pellikaan-van der Veer
08.00-22.00 BLOK BLOK - W.B. de Koning
08.00-22.00 BLOK BLOK - Querido zaal
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm onderhoud - CO-1, CO-2
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 13, 25, 34, 5
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CQ-1B, CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - Foyer-C
08.00-22.00 BLOK BLOK-verlof - CS Ramsaran
08.00-22.00 BLOK Ramsaran - CS Ramsaran
08.30-09.00 BLOK Blokkade voor HT - 32, 33
08.30-09.30 MAIG5 VO.1 KR 2e lijn: Bleek/Icterus (verpl) VO SG.1729 - SG.1732 4 H.J. Metselaar, CM den Hoed, F.A.L.M. Eskens
08.30-09.30 MA1PKV CV.4-APC.7b Nabespreking Consult bij oudere patient VO SG.1735 - SG.1736 PKV-D W Couprie
08.30-10.30 KGVG4 VO.3 Family & patient cent care (verpl)(SOZP) VO SG.1703 - SG.1704 1 I.J. Korfage
08.30-10.30 MAIG5 VO.2 Klinische les Oncogenetica (verpl) VO SG.1739 - SG.1741 3 F. Petrij, A. Wagner
08.30-10.30 MA1PKV CV.3-CA.22 Obstakels in de communicatie VO SG.1733 - SG.1734 9 J.S. Voerman
08.30-17.00 IAZ Procesanalyse - 6
09.00-09.30 BLOK Blokkade voor HT - 39, 22, 31, 35, 36, CQ-U
09.00-11.00 ICK-PSY Angst- en dwangstoornissen (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
09.00-11.00 ICK-VV Vrouwenziekte & Verloskunde zwangerschap ICK 11 L.M. Hanff
09.00-12.30 HTBA2 Hertentamen 2 Integratietoets (Dysl) HT BA2 32, 33
09.00-14.30 HAOPL Zomercursus - 3jun-1 72, PKV-A, PKV-B, PKV-C, PKV-KB
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 20
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 21
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 24
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 27
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 29
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 30
09.00-17.00 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 38
09.00-18.30 HAOPL Terugkomdag 3e jaar/workshop opleiders TKD 26
09.30-12.30 HTBA2 Hertentamen 2 Integratietoets HT BA2 31, 35, 36, 39, 22, CQ-U
10.45-12.45 KGVG4 VO.2 Principes van CRM 2 (verpl) (SOZP) VO SG.1701 - SG.1702 9 V. Erasmus
10.45-12.45 MAIG5 VO.2 Klinische les Oncogenetica (verpl) VO SG.1729 - SG.1732 3 F. Petrij, A. Wagner
11.00-13.00 ICK-VV Scope 6b Gynaecologie (verpl) SCOPE 17_26a, 17_26b 7 CAE Kouwenberg
11.15-12.15 ICK-PSY Farmacie - toets 2 ICK COO-5 N.G.M. Hunfeld
11.15-12.45 MAH4 VO.3 Medicatieveiligheid (verpl) VO SG.1717 - SG.1718 1 T. van Gelder
12.30-13.00 BLOK Blokkade voor HT - 39, 22, 31, 35, 36, CQ-U
12.30-13.00 BLOK Blokkade voor HT - 32, 33
13.00-17.00 ICK-PSY Kinder-en Jeugd psychiatrie ICK P.F.A. de Nijs
13.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 35, 39
13.30-14.30 MAIG5 IWC.2 Bespr. ZO.3 + ZO.4 MDL (verpl) IWC SG.1733 - SG.1736, SG.1740 3 R.J. de Knegt, H.J. Metselaar
13.30-15.00 KGVG4 IWC.7 Spotdiagnose 1 en 2 IWC SG.1701 - SG.1703 32 P.C.J. de Laat
13.30-15.30 MAH4 VO.KR CV Klinisch Redeneren 3 (verpl) VO SG.1717 - SG.1718 2 KR-Consulent
13.30-16.30 ICK-VV ICK Verloskunde&Gynaecologie (Sh-3704) ICK Externe ruimte I. Schipper
13.30-17.30 MAIG5 Stage Radiologie (verpl) SR SG.1737 - SG.1738
14.15-15.00 KGVG4 IWC.8 Alarmsignalen IWC SG.1704 - SG.1706 33 P.C.J. de Laat
14.45-16.30 HAOPL HAOPL IV - 1
15.15-16.00 KGVG4 IWC.8 Alarmsignalen IWC SG.1701 - SG.1703 33 P.C.J. de Laat
15.15-16.45 KGVG4 IWC.7 Spotdiagnose 1 en 2 IWC SG.1704 - SG.1706 32 P.C.J. de Laat
15.30-22.00 BLOK BLOK - A. Beerthuizen
15.45-17.45 MAH4 VO.B10 Blaaskatheterisatie (Skillsplaza)(verpl) VO SG.1715 - SG.1716 Externe ruimte MHE Elbers
15.45-17.45 MAH4 VO.B6 LO onderste extrem (Ortho+Reva)(verpl) VO SG.1717 - SG.1718 PKV-A KIM van den Ende, L.J. van der Giessen
15.45-17.45 MAH4 VO.B9 SEH samenw. en comm (NC017)(verpl) VO SG.1713 - SG.1714 Externe ruimte C.K. Deelstra, MG Bouwhuis
16.30-17.30 MAKNT Mak-toets - COO-3, 16
16.45-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 32, 33
17.00-17.30 MAH4 VO.3 Mentorgesprek VO D Lo Fo Wong
17.00-17.30 MAH4 VO.3 Mentorgesprek VO AHE van Beeck
17.00-17.30 MAH4 VO.3 Mentorgesprek VO JAB Hopman
17.00-19.00 MAIG5 VO.MA Mammaonderzoek (verpl) VO SG.1735 - SG.1736 PKV-D, PKV-D9, PKV-D10 AJE van Breukelen
17.00-22.00 AOO ErasMusica - Lokaal-16
17.30-18.00 MAH4 VO.3 Mentorgesprek VO D Lo Fo Wong
17.30-18.00 MAH4 VO.3 Mentorgesprek VO AHE van Beeck
17.30-18.00 MAH4 VO.3 Mentorgesprek VO JAB Hopman
18.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 16
18.59-19.59 KGVG4 ZO.11 Kinderdoseringen ZON SG.1701 - SG.1706 F van Rosse
18.59-21.59 MAIG5 ZO.5 Crohn ZO SG.1729 - SG.1742 C.J. van der Woude, A.C. de Vries
19.30-21.30 MAIG5 VO.MA Mammaonderzoek (verpl) VO SG.1739 - SG.1740 PKV-D, PKV-D9, PKV-D10 AJE van Breukelen
21.59-23.59 MAIG5 ZO.6 Opdr.beschr. voorb Ethiek-clubs ZO SG.1729 - SG.1742 J.G.M. Aartsen
22.29-22.59 KGVG4 ZO.KR8 Benauwd kind ZON SG.1701 - SG.1706
22.59-23.29 KGVG4 ZO.KR7 Buikpijn kind ZON SG.1701 - SG.1706
23.29-23.59 KGVG4 ZO.9 Kindernefrologie ZON SG.1701 - SG.1706 P.C.J. de Laat

Week 30 vr 27-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-22.00 BLOK BLOK - HG Rijksen
08.00-22.00 BLOK BLOK - J. Damen
08.00-22.00 BLOK BLOK - CS Ramsaran
08.00-22.00 BLOK BLOK - F Vrooman
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm onderhoud - CO-1, CO-2
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 13, 25, 34, 5
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - CQ-1B, CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - Foyer-C
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 16
08.00-22.00 BLOK BLOK-verlof - CS Ramsaran
08.00-22.00 BLOK Rol - WME Rol
08.00-22.00 BLOK Koning - W.B. de Koning
08.30-09.00 BLOK Blokkade voor HT - 32, 33
08.30-09.30 MAIG5 IWC.3 Bespr. ZO.5 (verpl) IWC SG.1737 - SG.1738, SG.1741 - SG.1742 3 C.J. van der Woude, A.C. de Vries
08.30-09.30 MAIG5 VO.1 KR 2e lijn: Bleek/Icterus (verpl) VO SG.1733 - SG.1736 4 H.J. Metselaar, CM den Hoed, F.A.L.M. Eskens
08.30-10.00 MAH4 VO.3 Medicatieveiligheid (verpl) VO SG.1713 - SG.1714 1 F van Rosse
08.30-18.30 DIPL Diplomeringen - Querido zaal, Foyer-Q
09.00-09.30 BLOK Blokkade voor HT - 35, 22, 23, 15, 31, 36, 39
09.00-10.00 ICK-PSY Wat je altijd had willen weten (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
09.00-12.00 ICK-VV ICK VV toets en nabespreking (Sh-3704) ICK Externe ruimte I. Schipper
09.00-12.10 KGVG4 VO.5 Inhaal Bedside teaching VO SG.1701 - SG.1706 Externe ruimte P.C.J. de Laat, I. Schipper
09.00-12.30 HTBA1 Hertentamen 1 Integratietoets (Dysl) HT BA1 32, 33
09.30-10.30 MA1PKV CV.4-APC.7b Nabespreking Consult bij oudere patient VO SG.1733 - SG.1734 PKV-A JGM Kievit
09.30-12.30 HTBA1 Hertentamen 1 Integratietoets HT BA1 31, 35, 36, 39, 15, 22, 23
10.00-12.00 ICK-PSY Casus pro diagnosi (DP-0439) ICK Externe ruimte E.M. Pluijms
10.45-11.45 MAIG5 IWC.3 Bespr. ZO.5 (verpl) IWC SG.1733 - SG.1736, SG.1740 3 C.J. van der Woude, A.C. de Vries
10.45-12.15 KGVG4 EV Evaluatie KGVG & lijnondw (SGV & coord.) EV SG.1701 - SG.1706 72 P.C.J. de Laat
10.45-12.45 MAH4 VO.KR CV Klinisch Redeneren 3 (verpl) VO SG.1713 - SG.1714 1 W Kros
12.00-12.45 MAIG5 PD.4 Patientdemonstratie PD SG.1729 - SG.1742 CQ-U MYV Homs, H.J. Metselaar, F.A.L.M. Eskens
12.00-13.00 ICK-VV Intro voor coassistenten EMC (Sh-3432) ICK Externe ruimte I. Schipper
12.00-14.00 ICK-HAG Scope 8a HAG (verpl) SCOPE 17_04a, 17_04b 8 AHE van Beeck
12.30-13.00 BLOK Blokkade voor HT - 35, 22, 23, 15, 31, 36, 39
12.30-13.00 BLOK Blokkade voor HT - 32, 33
12.30-13.15 KGVG4 IWC.9 Opvang acuut zieke kind IWC SG.1704 - SG.1706 72 P.C.J. de Laat
12.30-14.00 Co-HAG Farmacie Beinvloeding van voorschrijfgedrag VO 21 N.G.M. Hunfeld
12.45-13.30 MAIG5 IC.5 Integratiecollege IC SG.1729 - SG.1742 CQ-U H.J. Metselaar, MYV Homs
13.00-13.30 BLOK Blokkade voor HT - 35, 31, 36, 39
13.00-15.00 ICK-PSY Scope 4b Psychiatrie (verpl) SCOPE 17_40a, 17_40b 1, 2 CAE Kouwenberg
13.00-16.30 HTBA3 Hertentamen 3 Integratietoets (Dysl) HT BA3 32, 33
13.00-17.00 ICK-MGZ ICK Maatschappelijke gezondheidszorg ICK 7
13.30-14.15 KGVG4 IWC.9 Opvang acuut zieke kind IWC SG.1701 - SG.1703 72 P.C.J. de Laat
13.30-16.30 MA1PKV CV.4-APC.7a Inhaal Consult bij de oudere patient VO SG.1729 - SG.1742 PKV-A+PKV-KA G.H.M. Leunissen
13.30-16.30 HTBA3 Hertentamen 3 Integratietoets HT BA3 31, 35, 36, 39
14.00-18.00 Co-HAG CO-2 Co-schap onderwijs VO 20, 21 FMPB Visser , DMA Pom
14.00-18.00 Co-HAG CO-4 Co-schap onderwijs VO 24, 26
14.30-15.00 KGVG4 IWC.10 Kinderdoseringen IWC SG.1701 - SG.1706 72 A. Abdulla
15.15-16.00 KGVG4 RB.11 Evaluatie blok RBN SG.1701 - SG.1706 72 P.C.J. de Laat, I. Schipper
16.30-17.00 BLOK Blokkade voor HT - 35, 31, 36, 39
16.30-17.00 BLOK Blokkade voor HT - 32, 33
16.30-17.30 KGVG4 VO.1 Inhaal KNO-problemen en otoscopie VO SG.1701 - SG.1706 1 P.C.J. de Laat
17.00-22.00 AOO ErasMusica - Lokaal-16
17.00-22.00 BLOK BLOK ivm met opname in SP - 32, 33, 35, 39
18.59-20.59 MAIG5 ZO.KR7 Voorb KR 2elijn: Bleek ZO SG.1729 - SG.1742 F.A.L.M. Eskens, H.J. Metselaar, R.A. de Man
18.59-23.59 ICK-HAG Beoordeling Portfolio Scope 8a CO17.04 ZO J.S. Voerman
20.59-22.59 KGVG4 ZO.12 Vroege opsporing groei- en ontw.stoorn. ZON SG.1701 - SG.1706 E.F. van Beeck
20.59-22.59 MAIG5 ZO.KR8 Voorb KR 2elijn: Icterus ZO SG.1729 - SG.1742 F.A.L.M. Eskens, H.J. Metselaar, R.A. de Man

Week 30 za 28-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-22.00 BLOK BLOK - Querido zaal
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm onderhoud - CO-1, CO-2

Week 30 zo 29-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-22.00 BLOK BLOK - Querido zaal
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm onderhoud - CO-1, CO-2

Week 31 ma 30-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-10.00 BLOK BLOK ivm opname in Service Portal - 35
08.00-12.45 BLOK BLOK ivm opname in Service Portal - 32
08.00-22.00 BLOK BLOK - F Vrooman
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm onderhoud - CO-1, CO-2
08.00-22.00 BLOK BLOK-verlof - CS Ramsaran
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm opname in Service Portal - 5, 13, 25, 33, 34, 39
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm opname in Service Portal - CQ-1B, CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm opname in Service Portal - Foyer-C
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm opname in Service Portal - 16
08.00-22.00 BLOK Rol - WME Rol
08.00-22.00 OND onderhoud AVO - Querido zaal
08.30-09.00 ICK-HK Uitleg ICK week, doelstelling ICK PKV-C J. Nomen
08.30-09.30 MA1PKV CV.4-APC.7b Inh Nabespreking Consult oudere patient VO SG.1729 - SG.1742 PKV-A G.H.M. Leunissen
08.30-10.30 MAH5 IWC.1 Radiologie IV / Mamma IWC SG.1713 - SG.1718 22 C. de Monye
08.30-17.00 JMS Junior Medschool-Summer School - 3
09.00-10.15 ICK-HK Ond. en LO van bovenste & onderste extr. ICK PKV-C J. Nomen
09.00-13.00 ICK-NEU Neurologisch onderzoek ICK PKV-B F. van Kooten
10.10-10.30 MAIG6 Uitleg Epass VO SG.1729 - SG.1742 35 M. Doets
10.30-11.00 ICK-HK Grote visite traumatologie (in H-819) ICK Externe ruimte T. Hagenaars
10.30-13.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
10.45-22.00 BLOK BLOK ivm opname in Service Portal - 35
11.00-12.00 ANO 2-wekelijks overleg Functioneel Beheer Z - CQ-B
11.00-13.00 MAH5 VO.2 Principes CRM (SOZP)(verpl) VO SG.1715 - SG.1716 38 V. Erasmus, A van den Bos
11.30-12.30 ICK-HK Perioperatieve zorg ICK 9 J. Nomen
13.00-15.00 ICK-HK Scope 2a Heelkunde (verpl) SCOPE 18_16a, 18_16b 32 D Lo Fo Wong
13.00-15.00 ICK-KG ICK Kindergeneeskunde (Sh-3704) ICK Externe ruimte P.C.J. de Laat
13.00-17.00 ICK-NEU ICK Neurologie ICK 2 F. van Kooten
13.30-14.30 MAIG6 IWC.2 Bespr. ZO.3 + ZO.4 Hematologie (verpl) IWC SG.1737 - SG.1738, SG.1741 - SG.1742 4 M.J.H.A. Kruip
13.30-17.30 MAIG6 Stage Radiologie (verpl) SR SG.1739 - SG.1740
15.15-17.15 ICK-KG Scope 3a Kindergeneeskunde (verpl) SCOPE 18_04a, 18_04b 38, 21 M.S. Visser
15.15-22.00 BLOK BLOK ivm opname in Service Portal - 32
17.00-22.00 AOO ErasMusica - Lokaal-16
19.00-19.05 MAIG6 ZO.G Geneesmiddel van de week: Thiamazol ZO SG.1729 - SG.1742 F van Rosse
19.05-20.05 MAIG6 ZO.P Pscribe-opdracht geint Farmaco ZO SG.1729 - SG.1742 F van Rosse
19.29-20.14 MAH5 ZO.4 Primaire en secundaire levertumoren ZO SG.1713 - SG.1718 J. de Jonge
19.59-23.59 ICK-PSY Tussentijdse beoordeling CO17.42 ZO E. Visser
20.14-20.59 MAH5 ZO.5 Coloncarcinoom ZO SG.1713 - SG.1718 JWA Burger
20.59-21.44 MAH5 ZO.6 Pancreaspathologie ZO SG.1713 - SG.1718 B Groot Koerkamp
20.59-23.59 MAIG6 ZO.1 Val-en fractuurrisico (osteoporose) ZO SG.1729 - SG.1742 C. Oudshoorn, M.C. Zillikens, M. Medici
21.44-22.29 MAH5 ZO.1 Radiologie IV/Mamma ZO SG.1713 - SG.1718 PJ Abrahams
22.29-23.14 MAH5 ZO.2 Maag- en slokdarmcarnicomen ZO SG.1713 - SG.1718 SM Lagarde
23.14-23.59 MAH5 ZO.3 Mammacarcinoom ZO SG.1713 - SG.1718 L.B. Koppert, J. Rothbarth

Week 31 di 31-07-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten Opmerkingen
08.00-08.45 MAH5 IWC.2 + 9 Slokdarm/maagca + galsteenlijden (H-819) IWC SG.1713 - SG.1718 31 SM Lagarde
08.00-10.45 BLOK BLOK ivm opname in Service Portal - 32
08.00-11.15 BLOK BLOK ivm opname in Service Portal - 5
08.00-12.00 BLOK BLOK - F Vrooman
08.00-15.45 BLOK Ramsaran - CS Ramsaran
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm onderhoud - CO-1, CO-2
08.00-22.00 BLOK BLOK-verlof - CS Ramsaran
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm opname in Service Portal - 13, 25, 33, 34, 39, 35
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm opname in Service Portal - CQ-1B, CQ-3A, CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm opname in Service Portal - Foyer-C
08.00-22.00 BLOK BLOK ivm opname in Service Portal - 16
08.00-22.00 OND onderhoud AVO - Querido zaal
08.30-09.30 MAIG6 VO.1 KR2elijn: Gewichtsverl/Verwardh. (verpl) VO SG.1733 - SG.1736