17, 1
19-06-2018 (di) t/m 22-06-2018 (vr)
Rooster voor ruimte Faculteitsgebouw
Geproduceerd door IRIS-Planning op dinsdag 19-06-2018 om 04:23



Week 25 di 19-06-2018
Tijd Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Conflicten Opmerkingen
08.30-09.15 HC.5 Diagnose, behandeling hyperthyreoidie HC BA1 CO-1/2
08.30-09.30 Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
08.30-10.30 VO.1-IVO1 Bekken heup en bovenbeen (verpl) VO 22, 23, 24 SNIJ-3
08.30-11.00 VO Inhaal Journal Club  (aanmelding Brights VO KT1952 CQ-F1
08.30-17.00 Opvang natte neonaat 124 - Lokaal-2
08.30-17.00 Interventie Cardiologie 68 - Lokaal-3
08.30-17.00 Circulatie 22 - 72
09.00-13.00 Systematisch Literatuuronderzoek (in Pub - COO-5
09.30-10.15 HC.6 Oorzaken klachten schildklierziekten HC BA1 CO-1/2
09.30-11.30 Promotie DMW Balak - Querido zaal, Foyer-Q
10.15-12.15 Facultatief-Obductie - BA2, BA3, MA1 C-034
10.15-16.15 KR Hartcursus dag 1 - 1mrt-1, 1mrt-2 Lokaal-15
10.30-11.15 HC.7 Schildkliernodus: kanker of geen kanker HC BA1 CO-1/2
10.45-12.45 VO.1-IVO1 Bekken heup en bovenbeen (verpl) VO 28, 29, 30 SNIJ-3
11.30-12.15 HC.8 Bijzondere endocriene oncologie HC BA1 CO-1/2
11.30-12.30 HC Wetenschap en techniek:gesch en samenh HC KT1952 CO-3
11.30-13.30 Promotie GB Hundie - Querido zaal, Foyer-Q
12.30-13.15 HC.9 Chirurgisch behandeling endoc aandoening HC BA1 CO-1/2
13.30-14.15 HC.4 Dwangmaatregelen in de psychiatrie HC BA3 CO-1/2
13.30-14.30 VO.2-IVO3 Radiol bekken, heup en bovenbeen (verpl) VO 06, 07, 08, 09, 10 COO-3
13.30-15.30 VO.1-IVO1 Bekken heup en bovenbeen (verpl) VO 01, 02, 03 SNIJ-3
13.30-15.30 VO.3 DIGIMIC Het overbelaste gewricht VO 11, 12, 13, 14, 15 COO-5
13.30-15.30 VO Werkcollege WC KT1952 CO-3
13.30-15.30 HC MIS-techn. uitdag single port en NOTES HC KT2801 CO-4
13.30-15.30 Promotie M Quevedo Calero - Querido zaal, Foyer-Q
14.30-15.15 HC.5 Forensische psychiatrie HC BA3 CO-1/2
14.45-15.45 VO.2-IVO3 Radiol bekken, heup en bovenbeen (verpl) VO 21, 22, 23, 24, 25 COO-3
15.30-16.15 HC.6 Gedragsproblemen HC BA3 CO-1/2
15.30-16.30 HC Bespreken antwoorden werkcollege HC KT1952 CO-3
15.30-17.30 HC Mond-, Kaak- en Aangezichtschir - klinis HC KT2801 CO-4
15.30-17.30 Bijeenkomst KKF - CQ-F1
15.30-17.30 Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
15.45-17.45 VO.1-IVO1 Bekken heup en bovenbeen (verpl) VO 04, 05, 06 SNIJ-3
15.45-17.45 VO.3 DIGIMIC Het overbelaste gewricht VO 26, 27, 28, 29, 30 COO-5
17.00-22.00 ErasMusica - Lokaal-16
17.30-18.30 HC Mond-, Kaak- en Aangezichtschir - techn HC KT2801 CO-4
17.30-19.30 Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
18.00-21.00 Scholingsavond opleiders en co-ass. VO CO-1, 32, 33, 34
18.00-22.00 Refereeravond (AVO 2343027.00) - CO-2
19.30-22.00 Promotie - Querido zaal, Foyer-Q

Week 25 wo 20-06-2018
Tijd Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Conflicten Opmerkingen
08.00-20.30 BLOK ivm opname Servicedesk - CO-1, Foyer-C
08.30-09.30 VO.2-IVO3 Radiol bekken, heup en bovenbeen (verpl) VO 26, 27, 28, 29, 30 COO-3
08.30-09.30 Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
08.30-10.30 VO.1-IVO1 Bekken heup en bovenbeen (verpl) VO 07, 08, 09 SNIJ-3
08.30-17.00 Mrt'18 Endoscopie verpleegkundige - Lokaal-2
08.30-17.00 Nov'17 Wondverpleegkundige - Lokaal-15
09.00-16.00 avo onderhoud - Lokaal-3
09.30-11.30 Promotie MJ Kallemeijn - Querido zaal, Foyer-Q
09.45-10.45 VO.2-IVO3 Radiol bekken, heup en bovenbeen (verpl) VO 11, 12, 13, 14, 15 COO-3
10.15-12.15 Facultatief-Obductie - BA2, BA3, MA1 C-034
10.45-12.45 VO.3 DIGIMIC Het overbelaste gewricht VO 31, 32 COO-5
10.45-12.45 HC Image Analysis HC CQ-U
11.30-13.30 Promotie S Buttner - Querido zaal, Foyer-Q
13.30-14.30 VO.2-IVO3 Radiol bekken, heup en bovenbeen (verpl) VO 31, 32 COO-3
13.30-14.30 HC Prostaat BPH/ PC HC KT1801 CO-3
13.30-15.30 VO Journal Club Abstract schrijven VO 05, 06 CQ-A
13.30-15.30 VO Journal Club Abstract schrijven VO 03, 04 CQ-F1
13.30-15.30 VO Journal Club Abstract schrijven VO 01, 02 CQ-B
13.30-15.30 VO.3 DIGIMIC Het overbelaste gewricht VO 01, 02, 03, 04, 05 COO-5
13.30-15.30 WC Image Analysis WC CQ-U
13.30-15.30 Promotie R La Distia Nora - Querido zaal, Foyer-Q
14.30-15.30 HC Robotica/ Cyberknife HC KT1801 CO-3
15.30-17.30 HC Robotica/ Cyberknife HC KT1801 CO-3
15.30-17.30 Promotie Y van der Does - Querido zaal, Foyer-Q
15.45-17.45 VO Journal Club Abstract schrijven VO 07, 08 CQ-A
15.45-17.45 VO.3 DIGIMIC Het overbelaste gewricht VO 16, 17, 18, 19, 20 COO-5
17.00-21.30 ABCDE Radiologie - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-12, Lokaal-5
17.00-22.00 ErasMusica - Lokaal-16
17.30-19.30 Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
19.30-22.00 Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
20.30-22.00 BLOK ivm opname Servicedesk - CO-1, Foyer-C

Week 25 do 21-06-2018
Tijd Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Conflicten Opmerkingen
08.00-12.30 BLS Pijngeneeskunde - Lokaal-7
08.00-12.30 BLS Pijngeneeskunde - Lokaal-11
08.00-17.00 MDL - Lokaal-9
08.30-09.15 HC.1 Anatomie knie, onderbeen, enkel, voet HC BA2 CO-1/2
08.30-13.00 Manage je inbox - COO-3
08.30-13.00 Toetsen IAZ - CQ-U
08.30-13.30 Informatiedag IAZ - CO-3
08.30-17.00 Assessment Acuut Ziek Kind - Lokaal-B, Lokaal-C
08.30-17.00 Triage op de SEH 122 - Lokaal-2
08.30-17.00 Acuut Ziek Kind 2 - Lokaal-3
08.30-17.00 Nov'17 Wondverpleegkundige - Lokaal-15
09.30-10.15 HC.2 Ligamentenletsels van de knie HC BA2 CO-1/2
10.00-16.00 Symposium van K naar Beter - Querido zaal
10.00-16.00 Kwaliteitscommissie - CQ-F1
10.15-12.15 Facultatief-Obductie - BA2, BA3, MA1 C-034
10.30-11.15 HC.3 Overbelastingsletsels bot, pees & spier HC BA2 CO-1/2
11.00-12.00 2-wekelijks overleg Functioneel Beheer Z - CQ-B
11.30-12.15 HC.4 Kinderfracturen HC BA2 CO-1/2
11.30-14.30 Bijeenkomst examinatoren GNK - EE-1473
12.30-20.30 BLOK ivm opname Servicedesk - CO-1, Foyer-C
13.00-17.00 VZ College - CQ-U
13.30-15.30 VO.1-IVO1 Knie onderbeen enkel voet (verpl) VO 04, 05, 06 SNIJ-3
13.30-15.30 Antistolling/AB profylaxe en toets 1 ICK COO-3
13.30-17.30 CV.17b Studenten kijken video (inschr SinOnlin) VO BA1 COO-5
15.45-17.45 VO.1-IVO1 Knie onderbeen enkel voet (verpl) VO 07, 08, 09 SNIJ-3
16.30-17.30 Mak-toets - COO-3
16.30-19.00 Bloktoets Inwendig/Heelkunde - COO-3, 16
17.00-22.00 ErasMusica - Lokaal-16
20.30-22.00 BLOK ivm opname Servicedesk - CO-1, Foyer-C

Week 25 vr 22-06-2018
Tijd Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Conflicten Opmerkingen
08.00-16.30 Sophia - IC Kinderen - Lokaal-5, Lokaal-7
08.00-17.00 MDL - Lokaal-9
08.30-09.15 HC.10 Pathologie van schildklieraandoeningen HC BA1 CO-3/4
08.30-09.15 HC.5 Anatomie knie, onderbeen, enkel, voet HC BA2 CO-1/2
08.30-17.00 POK - Lokaal-14
09.00-10.30 WC Journal Club - 2 Groep 1-2 WC CQ-U
09.00-17.00 Regionaal Symposium Bloedtransfusie - Querido zaal, Foyer-Q
09.30-10.15 PD.6 Gecompliceerde letsels van het onderbeen LM BA2 CO-1/2
09.30-17.30 RKF project dag - CO-4
10.15-12.15 Facultatief-Obductie - BA2, BA3, MA1 C-034
10.30-11.15 HC.7 Enkelletsels HC BA2 CO-1/2
10.45-12.45 HC Image Analysis HC CQ-U
11.30-12.15 LM.8 Geschiedenis van de fractuurbehandeling LM BA2 CO-1/2
12.00-16.30 15SOA+AM Kwaliteitsproject - Lokaal-16
12.45-14.15 BLOK ivm opname Servicedesk - CO-1, Foyer-C
13.00-15.30 ICK Neurologie ICK COO-5
13.00-17.00 Interventie Cardiologie 68 - Lokaal-2
13.30-15.30 VO.1-IVO1 Knie onderbeen enkel voet (verpl) VO 10, 11, 12 SNIJ-3
13.30-15.30 WC Image Analysis WC CQ-U
15.45-16.45 IC-RB Integratiecollege/Responsebijeenkomst IC BA1 CO-1/2
15.45-17.45 VO.1-IVO1 Knie onderbeen enkel voet (verpl) VO 13, 14, 15 SNIJ-3
17.00-22.00 ErasMusica - Lokaal-16
17.15-22.00 BLOK ivm opname Servicedesk - CO-1, Foyer-C