17, 1
20-02-2018 (di) t/m 23-02-2018 (vr)
Rooster voor ruimte Faculteitsgebouw
Geproduceerd door IRIS-Planning op dinsdag 20-02-2018 om 04:34



Week 8 di 20-02-2018
Tijd Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Conflicten Opmerkingen
08.00-12.45 BLOK ivm opname in Service Portal - COO-6
08.30-10.00 VO.2 Rel mens/micro-org, infectie 2 (INF) VO 29, 30, 31, 32, 07, 14 EE-1732
08.30-10.30 VO.3 DIGIMIC Acute en chronische ontsteking VO 01, 02, 03, 04, 05 COO-5
09.00-10.45 PD.4 Live patientendemo: hartcatheterisatie PD BA1 CO-1/2
09.30-10.30 Het planningsprocess: coutouring - KT3501 Querido zaal
09.30-13.00 Mrt'18 Introductiebijeenkomst Palliatieve zorg - COO-3
09.30-17.00 MP05 - Lokaal-15
10.30-12.30 Brachytherapie - KT3501 CO-3
10.45-11.45 IWC.7 Introductie twee opdrachten SOZP (verpl) IWC SG.1713 - SG.1718 72
10.45-12.45 VO.3 DIGIMIC Acute en chronische ontsteking VO 09, 10, 11, 30, 32 COO-5
11.00-11.45 HC.5 Aneurysma van de abdominale aorta HC BA1 CO-1/2
11.00-12.30 VO.2 Rel mens/micro-org, infectie 2 (INF) VO 01, 02, 03, 04, 05, 06 EE-1732
11.45-13.00 Wintercourse II Masters &I - Lokaal-3
12.00-12.45 HC.6 Diepe veneuze trombose HC BA1 CO-1/2
12.45-22.00 BLOK ivm opname in Service Portal - CO-1, Foyer-C
13.00-17.00 WC Biology of Cancer WC COO-6
13.30-15.00 VO.2 Rel mens/micro-org, infectie 2 (INF) VO 08, 09, 10, 11, 12, 13 EE-1732
13.30-15.00 IWC.6 Radiologie int casus skelet (verpl) IWC SG.1701 - SG.1706 COO-3
15.00-17.00 BLS-Poli Cardiologie - Lokaal-7
15.45-17.45 VO.3 DIGIMIC Acute en chronische ontsteking VO 17, 18, 19, 20, 21, 08 COO-5
16.00-21.00 BLS-H/ABCDE-methodiek Heelkunde - Lokaal-4, Lokaal-5
17.00-22.00 BLOK ivm opname in Service Portal - COO-6
19.30-22.00 RISK Toneel - CQ-U, CQ-F1, Lokaal-2, Lokaal-3, Lokaal-15, Lokaal-16

Week 8 wo 21-02-2018
Tijd Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Conflicten Opmerkingen
08.00-08.45 IWC.7 Brandwondenzorg IWC SG.1701 - SG.1706 72
08.00-10.00 BLS - H Orthopedaedie - Lokaal-7
08.00-13.30 BLOK ivm opname in Service Portal - COO-6, CQ-1B
08.00-17.30 Trauma Scenariotraining - Lokaal-C
08.30-09.15 HC.7 Antistollingstherapie HC BA1 CO-1/2
08.30-09.30 Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
08.30-17.00 S-15 les - Lokaal-3
08.45-10.30 HC data driven appr to discovery & unde HC CQ-F1
09.00-09.45 IWC.8 Hersenletsel IWC SG.1701 - SG.1706 72
09.30-10.15 HC.8 Longembolie HC BA1 CO-1/2
09.30-11.30 Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
09.30-17.00 MP05 - Lokaal-15
10.30-11.15 HC.9 Cerebrovasculaire aandoeningen HC BA1 CO-1/2
10.45-12.30 WC data driven appr to discovery & unde WC CQ-F1
10.45-12.45 VO.3 DIGIMIC Acute en chronische ontsteking VO 22, 23, 24, 25, 29 COO-5
11.30-12.15 NB Nabespreking tentamen 1B2 NB BA1 CO-1/2
11.30-13.30 Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
12.30-13.15 Labcourse 1 HC CQ-U
13.00-16.00 Mrt'18 Wondverpleegkundige - COO-5
13.30-14.15 PD.9 Klinisch redeneren PD BA2 CO-1/2
13.30-14.30 Het planningsprocess: planning - KT3501 CO-3
13.30-15.30 Promotie Dr. Brouwer - Querido zaal, Foyer-Q
13.30-17.30 VO Interpretation of cardiac rhythms WG COO-6
14.15-22.00 Blokkade live case - CO-1, CO-2
14.30-16.30 Fout en incident registratie - KT3501 CO-3
15.00-17.00 BLS - Radiotherapie - Lokaal-7
15.30-17.30 Promotie T.P.P. van den Bosch - Querido zaal, Foyer-Q
15.45-17.45 VO.4 EBM Club I (verpl) VO SG.1701 - SG.1703 Lokaal-16
17.30-19.30 Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
17.45-22.00 BLOK ivm opname in Service Portal - COO-6, CQ-1B
19.30-22.00 RISK Toneel - Lokaal-2

Week 8 do 22-02-2018
Tijd Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Conflicten Opmerkingen
08.00-16.00 BLOK ivm opname in Service Portal - COO-6
08.00-17.00 Train de toetser - Lokaal-2
08.00-17.00 Vitaal Bedreigde Patient - Lokaal-10, Lokaal-11, Lokaal-12, Lokaal-5, Lokaal-7
08.15-10.15 VO.2 Gastro-intestinale infecties 1 (INF) VO 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 EE-1732
08.30-10.30 Dose tracking/gating/cyberknife - KT3501 Querido zaal
08.30-17.00 S-15 les - Lokaal-3
09.00-11.00 PD.10 Live Hartoperatie PD BA1 CO-1/2
09.30-17.00 MP05 - Lokaal-15
10.00-12.00 OER Master Geneeskunde 2018 - Lokaal-14
10.30-12.30 Protontherapie - KT3501 Querido zaal
10.45-12.45 VO.2 Gastro-intestinale infecties 1 (INF) VO 29, 30, 31, 32, 07, 15 EE-1732
11.00-12.00 Functioneel Beheer Zorgsuite - CQ-A
11.15-12.15 Farmacie - toets 2 ICK COO-5
11.15-15.45 Blokkade live case - CO-1, CO-2
12.30-13.30 Check up KT3501 - KT3501 Querido zaal
13.30-14.15 HC.1 Meningitis, encefalitis (incl weekinl) HC BA2 CO-3/4
13.30-15.30 Hyperthermie - KT3501 Querido zaal
14.30-15.15 HC.2 Jongen met koorts en vlekjes HC BA2 CO-3/4
15.00-17.00 BLS-Poli Cardiologie - Lokaal-14
15.00-21.00 Betasteunpunt RDL - Lokaal-16
15.30-16.15 HC.3 Shock en septische shock HC BA2 CO-3/4
16.00-19.00 Diploma-uitreiking - 3mrt-1, 3mrt-2 CO-1/2, Foyer
16.30-17.30 Mak-toets - COO-3, COO-6, COO-5
16.30-17.15 HC.4 Structuur en org van lymfoide organen HC BA2 CO-3/4
17.00-22.00 IFMSA - Querido zaal, 36
18.00-21.00 Voorl.bijeenk. Research Masters - BA3 CO-4
18.00-22.00 BLOK ivm opname in Service Portal - COO-6
19.15-22.00 BLOK ivm opname in Service Portal - CO-1, Foyer-C

Week 8 vr 23-02-2018
Tijd Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Conflicten Opmerkingen
08.00-17.00 Human physiology course practical - EE-1473
08.00-18.00 AAV Wetenschapsmiddag - CO-4
08.00-18.00 Zelfstudieruimte - Lokaal-2
08.00-22.00 BLOK ivm opname in Service Portal - CQ-3C, CQ-4A, CQ-5A, CQ-3A, COO-6
08.15-10.15 VO.3 Gastro-intestinale infecties 2 (INF) VO 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 EE-1732
08.30-10.30 Translation HC CO-1
08.30-17.00 S-15 les - Lokaal-3
08.30-18.30 Diplomeringen - Querido zaal, Foyer-Q
09.30-17.00 MP05 - Lokaal-15
10.45-12.45 VO.1 DIGIMIC Cellul interact in immuunrespons (IMM) VO 19, 20, 21, 22, 23 COO-5
10.45-12.45 VO.3 Gastro-intestinale infecties 2 (INF) VO 29, 30, 31, 32, 07, 15 EE-1732
10.45-12.45 Klinisch Obductie Practicum Bachelor 3 VO 05, 13 C-034
10.45-12.45 Translation WC CQ-U
10.45-13.15 BLOK ivm opname in Service Portal - CO-1, Foyer-C
13.30-14.15 HC.5 Behandeling sepsis en septische shock HC BA2 CO-1/2
14.30-15.15 HC.6 Pathofysiologie sept shock-rol cytokinen HC BA2 CO-1/2
15.00-17.00 BLS - Radiotherapie - Lokaal-7
15.15-17.30 ICK toets en nabespreking ICK COO-3
15.30-22.00 BLOK ivm opname in Service Portal - CO-1, Foyer-C
15.45-17.45 VO.4 EBM Club I (verpl) VO SG.1704 - SG.1706 Lokaal-16