17, 1
18-09-2017 (ma) t/m 01-10-2017 (zo)
Rooster voor ruimte Onderwijscentrum-OWC, CO-1/2.CO-1, CO-1/2.CO-2, Querido zaal, Foyer en activiteit STR
Geproduceerd door IRIS-Planning op zaterdag 23-09-2017 om 04:24



Week 38 zo 24-09-2017
Tijd Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Conflicten Opmerkingen
09.00-17.00 Weekendschool - 2, 3, 4, 5, 6, 13, 14

Week 39 ma 25-09-2017
Tijd Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Conflicten Opmerkingen
08.00-09.00 BLOK - 5
08.00-13.00 BLOK - 32
08.00-17.00 15MOA - 9
08.00-17.00 16SOA - 35
08.00-17.00 17MAM - 28
08.00-17.00 Sedatie Praktijk Specialist - 15
08.00-18.00 Stilteruimte - Lokaal-16
08.00-22.00 BLOK - CQ-5A, CQ-4A, CQ-3C, CQ-3A, 34, 25, 13
08.15-13.30 Top Employers Best Practice Workshop - 21
08.30-10.30 VO.2 VO CO.1701 - CO.1703 23
08.30-16.00 Sep'17 - 39
08.30-17.00 Mrt'17 - 3
08.30-17.00 Sep'17 - 6
08.30-17.00 S-15 - 27
09.00-10.00 HC HC 36
09.00-12.30 Spoedeisende Geneeskunde MINOR 24
09.00-13.00 AVG cursusdag 1e jaar B - 26
09.00-13.00 AVG cursusdag 2e jaar B - 30
09.00-13.00 AVG cursusdag 3e jaar B - 38
09.00-16.30 AVG cursusdag 1e jaar A - 5
09.00-16.30 AVG cursusdag 2e Jaar A - 4
09.00-16.30 AVG cursusdag 3e jaar A - 20
09.30-10.15 HC.8 HC BA2 CO-1/2
09.30-12.30 VO MINOR 2
10.00-11.30 WC WC 36, 14
10.00-15.30 CC02 - Querido zaal
10.30-11.15 HC.7 HC BA2 CO-1/2
10.45-12.45 Genetica in de Maatschappij MINOR 23
10.45-12.45 SW.4 VO BA2 1
11.30-12.30 Zelfstudie ABCDE module ICK 7
11.30-12.30 1e-jaarslunches - 8
11.30-13.00 Seminar MGZ - CO-2
11.45-13.15 MDL Seminar - 31
12.00-17.00 Afstudeerbijeenkomst - CO-1
12.30-13.00 HC HC 36
13.00-14.45 WC WC 36, 14
13.00-15.00 Scope 2a Heelkunde (verpl) SCOPE 17_24a, 17_24b 32
13.00-16.00 Hoe ontwikkel ik een e-module - 7
13.00-16.00 HC MINOR 26
13.00-17.00 ICK Neurologie ICK 8
13.00-17.45 VO.1 MINOR 1
13.30-15.30 VO.1 VO 01, 02, 03, 04, 05, 31 31
13.30-15.30 CV.2 VO 04 11
13.30-15.30 CV.2 VO 07 2
13.30-15.30 CV.2 VO 35 37
13.30-15.30 Genetica in de Maatschappij MINOR 23
13.30-15.30 SW.4 VO 09 12
13.30-15.30 SW.4 VO 19 29
15.00-22.00 BLOK - 32
15.15-17.15 Scope 3a Kindergeneeskunde (verpl) SCOPE 17_12a, 17_12b 21, 24
15.15-17.15 WC WC 36, 14
15.45-17.45 VO.1 VO 06, 07, 08, 09, 10, 32 31
15.45-17.45 CV.1 VO BA1 37
16.00-22.00 MFVR - 33
16.00-22.00 BLOK - 39
16.30-18.00 Afstudeerbijeenkomst/borrel - Foyer-C
16.30-22.00 BLOK - 5
17.00-18.30 P-uitreiking - Foyer-Q
17.00-22.00 BLOK - 35
17.30-22.00 P-uitreiking - CO-1/2, Querido zaal
18.00-20.00 Avicenna - 3
18.30-22.00 P-uitreiking - Foyer

Week 39 di 26-09-2017
Tijd Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Conflicten Opmerkingen
08.00-09.30 BLOK - 13
08.00-10.15 MFVR - 33
08.00-17.00 15MOA - 12
08.00-17.00 16SOA - 35
08.00-17.00 17MAM - 28
08.00-18.00 PreMaster Klinische Technologie - 25
08.00-18.00 Stilteruimte - Lokaal-16
08.30-09.15 HC.3 HC BA1 CO-1/2
08.30-10.10 Operatiemedewerker Cataractchir. - 9
08.30-10.30 Scope 5a Neurologie (verpl) SCOPE 16_42a, 16_42b 1, 2
08.30-10.30 VO.1 VO 02 39
08.30-10.30 VO.3 VO CO.1701 - CO.1702 37
08.30-10.30 CA.22 VO CO.1705 - CO.1706 34
08.30-16.00 Sep'17 - 23
08.30-17.00 Circulatie 66 - 36
08.30-17.00 Mrt'17 - 15
08.30-17.00 Sep'17 - 5
08.30-17.00 S-15 - 32
09.00-10.00 Protocolbijeenkomst - Querido zaal
09.00-12.30 Cursus Scientific English - 11
09.00-13.15 TU-LUMC MINOR 31
09.00-16.30 Diff BA september 2017 - 3sep-1 10
09.00-16.30 Terugkomdag 1e jaar TKD 20
09.00-16.30 Terugkomdag 1e jaar TKD 21
09.00-16.30 Terugkomdag 1e jaar TKD 24
09.00-16.30 Terugkomdag 1e jaar TKD 26
09.00-16.30 Terugkomdag 1e jaar TKD 27
09.00-16.30 Terugkomdag 1e jaar TKD 29
09.00-16.30 Terugkomdag 1e jaar TKD 30
09.00-16.30 Terugkomdag 1e jaar TKD 38
09.30-10.15 HC.4 HC BA1 CO-1/2
09.30-12.15 VO VO KT1951.01 - KT1951.02 6
09.30-12.15 VO VO KT1951.03 - KT1951.04 14
09.30-12.15 VO VO KT1951.05 - KT1951.06 4
09.30-12.15 VO VO KT1951.07 - KT1951.08 3
09.30-12.30 VO MINOR 8
09.30-17.00 Oco UR VO 13
10.30-11.15 HC.5 HC BA1 CO-1/2
10.30-12.30 Minor Kinderverpleegkundige - 33
10.30-13.30 BLOK - 34
10.45-12.45 VO.3 VO CO.1703 - CO.1704 2
11.30-12.15 HC.6 HC BA1 CO-1/2
12.30-13.30 Mentorbijeenkomst - KT1901.08 9
12.30-13.30 Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
12.30-13.30 Lunchlezingen - CO-1, Foyer-C
12.30-16.30 PET groep 3 - 8
12.45-13.30 BLOK - 39
13.00-16.00 HC MINOR 33
13.00-16.00 Stilteruimte - 6, 11
13.00-16.30 VO MINOR 14
13.00-17.00 Neural signaling 1 - MNEU 4
13.00-17.00 ICK Heelkunde/mamma onderwijs ICK 1
13.00-17.15 VO.2 MINOR 7
13.30-14.30 VO.1 VO CO.1705 - CO.1706 34
13.30-15.00 TU-LUMC MINOR 39
13.30-15.30 VO.2 VO 16, 17, 18, 19, 20 31
13.30-15.30 CV.2 VO 10 37
13.30-15.30 Promotie Dr. Q. Liang - Querido zaal, Foyer-Q
13.30-17.30 BLOK - CO-1, Foyer-C
14.00-16.00 HC MINOR 3
14.00-17.00 ICK Neurologie ICK 2
14.30-15.30 VO.1 VO CO.1701 - CO.1702 34
14.30-16.00 CLBC vergadering - 9
15.00-22.00 BLOK - 39
15.30-17.30 Promotie Dr. H. Bergsma - Querido zaal, Foyer-Q
15.45-17.45 VO.2 VO 11, 12, 13, 14, 15 31
15.45-17.45 VO.3 VO CO.1705 - CO.1706 34
16.00-22.00 BLOK - 33
17.00-22.00 BLOK - CQ-3A, COO-6, 35, 32, 13, 5
17.30-19.30 Promotie - Querido zaal, Foyer-Q
17.30-22.00 RGOC - CO-1, Foyer-C
17.45-22.00 BLOK - 34
18.00-20.00 VO.2 VO 01, 02, 03, 04, 05 31
18.00-22.00 HAOPL LOVAH RAC - 36
18.00-22.00 BLOK - 25
18.45-21.15 HAOPL Lovah bijeenkomst - 1