17, 1
20-11-2017 (ma) t/m 04-03-2018 (zo)
Rooster voor activiteit RTL-1
Geproduceerd door IRIS-Planning op zaterdag 25-11-2017 om 04:27



Week 47 di 21-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
16.00-18.30 RTL-1 Toets SH 5ABR - 31

Week 48 ma 27-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL-1 S-17 BVP 2 - 32

Week 48 di 28-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL-1 S-17 BVP 2 - 32
09.00-17.00 RTL-1 Theorie SH 5ABR - 33
10.00-14.00 RTL-1 Kwaliteitscommissie RTL - 23

Week 48 wo 29-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL-1 S-17 BVP 2 - 32

Week 48 do 30-11-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL-1 S-17 BVP 2 - 32
08.30-17.00 RTL-1 S-16 Hertoets Lesblok C+D - 4

Week 48 vr 01-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL-1 S-17 BVP 2 - 32

Week 49 ma 04-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL-1 S-17 BVP 2 - Lokaal-16
08.30-17.00 RTL-1 S-17 BVP 2 - 33

Week 49 di 05-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL-1 S-17 BVP 2 - Lokaal-16
08.30-17.00 RTL-1 S-17 BVP 2 - Lokaal-3

Week 49 wo 06-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL-1 S-17 BVP 2 - Lokaal-16
08.30-17.00 RTL-1 S-17 BVP 2 - Lokaal-2

Week 49 do 07-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL-1 S-17 BVP 2 - Lokaal-16
08.30-17.00 RTL-1 S-17 BVP 2 - 33

Week 49 vr 08-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL-1 S-17 BVP 2 - Lokaal-16
08.30-17.00 RTL-1 S-17 BVP 2 - 33

Week 50 ma 11-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
13.00-17.00 RTL-1 Stuurgroep RTL - Lokaal-2

Week 50 do 14-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL-1 S-16 Hertoets 2 Lesblok C+D - Lokaal-15

Week 50 vr 15-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL-1 S-15 Training 4AB 1 - 3

Week 51 ma 18-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL-1 S-17 BVP 2 - 32
08.30-17.00 RTL-1 Radiotherapie Specifiek Onderwijs - Lokaal-12
13.00-17.00 RTL-1 5AB RD/NuGe - Lokaal-15

Week 51 di 19-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL-1 S-17 BVP 2 - 32
08.30-17.00 RTL-1 Radiotherapie Specifiek Onderwijs - Lokaal-12
16.00-18.30 RTL-1 Toets SH 5ABR - 31

Week 51 wo 20-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL-1 S-17 BVP 2 - 32
08.30-17.00 RTL-1 Radiotherapie Specifiek Onderwijs - Lokaal-12

Week 51 do 21-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL-1 S-17 BVP 2 - 32
08.30-17.00 RTL-1 Radiotherapie Specifiek Onderwijs - Lokaal-12
16.00-17.00 RTL-1 5AB Toets RD/NuGe - 33

Week 51 vr 22-12-2017
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL-1 S-17 BVP 2 - 32
08.30-17.00 RTL-1 Radiotherapie Specifiek Onderwijs - Lokaal-12

Week 2 ma 08-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL-1 S-17 RD/Fixatie - 27

Week 2 di 09-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL-1 S-17 RD/Fixatie - 32

Week 2 wo 10-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL-1 S-17 RD/Fixatie - CQ-A

Week 2 do 11-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL-1 S-17 RD/Fixatie - 32
09.30-10.30 RTL-1, ZA-Dipl-1 Diplomering RTL - 34
09.30-17.00 RTL-1, ZA-Dipl-1 Diplomering RTL - 25
12.00-17.00 RTL-1, ZA-Dipl-1 Diplomering RTL - 36, 37
14.00-18.00 RTL-1, ZA-Dipl-1 Diplomering RTL - CO-1, Foyer-C

Week 2 vr 12-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL-1 S-17 RD/Fixatie - 27
08.30-17.00 RTL-1 S-15 Training 4AB 2 - 4

Week 3 ma 15-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL-1 S-17 RD/Fixatie - 32
08.30-17.00 RTL-1 S-16 Lesblok E - Lokaal-16

Week 3 di 16-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL-1 S-17 RD/Fixatie - 32
08.30-17.00 RTL-1 S-16 Lesblok E - 5

Week 3 wo 17-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL-1 S-17 RD/Fixatie - 32
08.30-17.00 RTL-1 S-16 Lesblok E - Lokaal-16

Week 3 do 18-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL-1 S-17 RD/Fixatie - 32
08.30-17.00 RTL-1 S-16 Lesblok E - Lokaal-16

Week 3 vr 19-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL-1 S-17 RD/Fixatie - 32
08.30-17.00 RTL-1 S-15 Training 4AB 3 - Lokaal-2

Week 4 ma 22-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL-1 S-17 RD/Fixatie - 32
08.30-17.00 RTL-1 S-16 Lesdag 4B - 5
08.30-17.00 RTL-1 Radiotherapie Specifiek Onderwijs - Lokaal-12

Week 4 di 23-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL-1 S-17 RD/Fixatie - 32
08.30-17.00 RTL-1 Radiotherapie Specifiek Onderwijs - Lokaal-12

Week 4 wo 24-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL-1 S-17 RD/Fixatie - 32
08.30-17.00 RTL-1 Radiotherapie Specifiek Onderwijs - Lokaal-12

Week 4 do 25-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL-1 S-17 RD/Fixatie - 32
08.30-17.00 RTL-1 Radiotherapie Specifiek Onderwijs - Lokaal-12

Week 4 vr 26-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL-1 S-17 RD/Fixatie - 32
08.30-17.00 RTL-1 S-15 Examen 4AB - 31
08.30-17.00 RTL-1 Radiotherapie Specifiek Onderwijs - Lokaal-12

Week 5 ma 29-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL-1 Radiotherapie Specifiek Onderwijs - Lokaal-12

Week 5 di 30-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL-1 Radiotherapie Specifiek Onderwijs - Lokaal-12
15.30-17.00 RTL-1 Toets Stralingshygiëne 5A/B/R - 72

Week 5 wo 31-01-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL-1 Radiotherapie Specifiek Onderwijs - Lokaal-12

Week 5 do 01-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL-1 Radiotherapie Specifiek Onderwijs - Lokaal-12

Week 5 vr 02-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL-1 Radiotherapie Specifiek Onderwijs - Lokaal-12

Week 7 ma 12-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL-1 S-16 Lesblok F - 5

Week 7 di 13-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL-1 S-16 Lesblok F - 5
09.00-17.00 RTL-1 Theorie Stralingshygiëne 5A/B/R - 3

Week 7 wo 14-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL-1 S-16 Lesblok F - CQ-F1

Week 7 do 15-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-13.00 RTL-1 S-16 Toets Radiobiol - 31
13.00-17.00 RTL-1 S-16 Lesblok F - 4

Week 7 vr 16-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
08.30-17.00 RTL-1 S-16 Lesblok F - 3

Week 9 di 27-02-2018
Tijd Activiteit Naam Activiteitstype Groepen Ruimten Docenten Conflicten
15.30-17.00 RTL-1 Toets Stralingshygiëne 5A/B/R - 72