Week 36 ma 03-09-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.00 | BA1A1 | HC.1 Introductie curriculum | BA1 | CO-1/2 | A.M. Woltman, J.P.T.M. van Leeuwen |
09.00-09.45 | BA1A1 | HC.2 Introductie thema | BA1 | CO-1/2 | G.J. Kleinrensink, J.C. Holstege |
10.15-10.45 | BA1A1 | HC.3 Informatievoorziening op de faculteit | BA1 | CO-1/2 | M. Doets, S. Vogel |
10.45-11.30 | BA1A1 | PD.4 Medisch handelen | BA1 | CO-1/2 | J.M.P. van den Hout |
11.45-14.00 | BA1A1 | TB TB1 (incl. lunch) (verpl) in Na-2402 | 01 | | N Aarts |
11.45-14.00 | BA1A1 | TB Tutorbijeenkomst 1 (incl. lunch) (verpl) | 02 | 7 | S.M. Hermelijn, L.N.A. van Adrichem |
11.45-14.00 | BA1A1 | TB Tutorbijeenkomst 1 (incl. lunch) (verpl) | 03 | 8 | H.T.W. Smeele |
11.45-14.00 | BA1A1 | TB TB 1 (incl. lunch) (verpl) in Ee-1024 | 04 | | N.M.D. Nellist |
11.45-14.00 | BA1A1 | TB Tutorbijeenkomst 1 (incl. lunch) (verpl) | 05 | 2 | CA ten Kate |
11.45-14.00 | BA1A1 | TB Tutorbijeenkomst 1 (incl. lunch) (verpl) | 06 | 24 | M.S. Visser |
11.45-14.00 | BA1A1 | TB TB1 (incl. lunch) (verpl) (NA-1802) | 07 | | A. Beerthuizen |
11.45-14.00 | BA1A1 | TB TB 1 (incl. lunch) (verpl) in Ee-1205 | 08 | | I.F. Reijnders |
11.45-14.00 | BA1A1 | TB Tutorbijeenkomst 1 (incl. lunch) (verpl) | 09 | CQ-3A | PAJ Mendelaar |
11.45-14.00 | BA1A1 | TB Tutorbijeenkomst 1 (incl. lunch) (verpl) | 10 | CQ-3C | R.D. van der Bogt |
11.45-14.00 | BA1A1 | TB Tutorbijeenkomst 1 (incl. lunch) (verpl) | 11 | 38 | I.J.M. Levink |
11.45-14.00 | BA1A1 | TB Tutorbijeenkomst 1 (incl. lunch) (verpl) | 12 | CQ-5A | JAB Hopman |
11.45-14.00 | BA1A1 | TB Tutorbijeenkomst 1 (incl. lunch) (verpl) | 13 | Lokaal-9 | D.F. Osses |
11.45-14.00 | BA1A1 | TB Tutorbijeenkomst 1 (incl. lunch) (verpl) | 14 | CQ-5D | L Angus |
11.45-14.00 | BA1A1 | TB Tutorbijeenkomst 1 (incl. lunch) (verpl) | 15 | Lokaal-7 | S.G. Heil |
11.45-14.00 | BA1A1 | TB Tutorbijeenkomst 1 (inc. lunch) (verpl) | 16 | 9 | M.S. Magnano Di San Lio |
11.45-14.00 | BA1A1 | TB Tutorbijeenkomst 1 (incl. lunch) (verpl) | 17 | 13 | Y. van Leeuwe |
11.45-14.00 | BA1A1 | TB Tutorbijeenkomst 1 (incl. lunch) (verpl) | 18 | 25 | C.G.A. Klein Nulent |
11.45-14.00 | BA1A1 | TB Tutorbijeenkomst 1 (incl. lunch) (verpl) | 19 | 21 | RRPM Hagenouw |
11.45-14.00 | BA1A1 | TB Tutorbijeenkomst 1 (inc. lunch) (verpl) | 20 | 33 | L. El Houssein |
11.45-14.00 | BA1A1 | TB Tutorbijeenkomst 1 (incl. lunch) (verpl) | 21 | 11 | A. Spronk |
11.45-14.00 | BA1A1 | TB TB 1 (incl. lunch) (verpl) (NA-2702) | 22 | | C.S. Sie |
11.45-14.00 | BA1A1 | TB Tutorbijeenkomst 1 (inc. lunch) (verpl) | 23 | CQ-1C | P.P. de Smalen |
11.45-14.00 | BA1A1 | TB Tutorbijeenkomst 1 (incl. lunch) (verpl) | 24 | CQ-5F | H.J. van de Peppel |
11.45-14.00 | BA1A1 | TB Tutorbijeenkomst 1 (incl. lunch) (verpl) | 25 | CQ-5E | M. Weekhout |
11.45-14.00 | BA1A1 | TB Tutorbijeenkomst 1 (incl. lunch) (verpl) | 26 | CQ-4A | ME Houwing |
11.45-14.00 | BA1A1 | TB Tutorbijeenkomst 1 (incl. lunch) (verpl) | 27 | 34 | S.A.V. Nieuwenburg |
11.45-14.00 | BA1A1 | TB Tutorbijeenkomst 1 (incl. lunch) (verpl) | 28 | 32 | J. Kroon |
11.45-14.00 | BA1A1 | TB Tutorbijeenkomst 1 (incl. lunch) (verpl) | 29 | CQ-1B | M.K. Bos |
11.45-14.00 | BA1A1 | TB TB 1 (incl. lunch) (verpl) in Ee-1318 | 30 | | M.J.J.E. van Driel |
11.45-14.00 | BA1A1 | TB Tutorbijeenkomst 1 (incl. lunch) (verpl) | 31 | CQ-5C | R. Huurman |
11.45-14.00 | BA1A1 | TB Tutorbijeenkomst 1 (incl. lunch) (verpl) | 32 | 10 | DF Hanff |
11.45-14.00 | BA1A1 | TB Tutorbijeenkomst 1 (incl. lunch) (verpl) | 33 | 12 | I. Onsesveren |
11.45-14.00 | BA1A1 | TB Tutorbijeenkomst 1 (incl. lunch) (verpl) | 34 | CQ-4D | R.M. de Vlieger |
11.45-14.00 | BA1A1 | TB TB1 (incl. lunch) (verpl) in Ee-2424 | 35 | | L.J. van der Giessen |
14.00-14.30 | BA1A1 | VO Introductieactiviteit (verplicht) | BA1 | CO-1/2, 9, 7, 8, 15, Lokaal-9, Lokaal-10, Lokaal-7, Lokaal-11 | |
14.00-15.00 | BA1A1 | VO Introductieactiviteit (verplicht) | BA1 | 31 | |
14.30-15.00 | BA1A1 | VO Introductieactiviteit (verplicht) | BA1 | CO-1/2, 9, 7, 8, 15, Lokaal-9, Lokaal-10, Lokaal-7, Lokaal-11 | |
15.00-16.00 | BA1A1 | VO Introductieactiviteit (verplicht) | BA1 | 9, 7, 8, 15, CO-1/2, 31, Lokaal-9, Lokaal-10, Lokaal-7, Lokaal-11 | |
16.00-16.30 | BA1A1 | VO Introductieactiviteit (verplicht) | BA1 | 9, 7, 8, 15, Lokaal-9, Lokaal-10, Lokaal-7, Lokaal-11 | |
16.00-16.30 | BA1A1 | VO Introductieactiviteit (verplicht) | BA1 | 31 | |
16.00-16.30 | BA1A1 | VO Introductieactiviteit (verplicht) | BA1 | CO-1/2 | |
17.28-20.28 | BA1A1 | ZO.2 Grondslagen vd medische ethiek | BA1 | | J.G.M. Aartsen |
20.59-22.59 | BA1A1 | ZO.1 Communicatie | BA1 | | E. Visser |
|
Week 36 di 04-09-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA1A1 | HC Voorlichting studiebegeleiding | BA1 | CO-1/2 | MCR Verstraeten, T.J.H. Ruigrok |
09.30-10.15 | BA1A1 | HC.11 Inleiding Consultvoering | BA1 | CO-1/2 | G Elshout, W.B. de Koning, E. Visser |
10.30-11.15 | BA1A1 | HC.5 Introductie & bouwplan de gezonde Mens | BA1 | CO-1/2 | J.C. Holstege, T.J.H. Ruigrok |
11.30-12.15 | BA1A1 | HC.6 Algemeen bouwplan cellen & organen | BA1 | CO-1/2 | R.A. Brooimans |
13.30-17.30 | BA1A1 | VO.1 Botten, banden & gewricht deel 1 (verpl) | 01, 02, 03, 04, 05, 06 | SNIJ-1, SNIJ-2, SNIJ-3 | T.J.H. Ruigrok |
20.59-22.59 | BA1A1 | ZO.3 Werken met woorden | BA1 | | T.J.H. Ruigrok |
|
Week 36 wo 05-09-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA1A1 | HC.7 Van DNA via RNA naar eiwit | BA1 | CO-1/2 | A.J.M. Verhoeven |
09.30-10.15 | BA1A1 | HC.8 Komen tot de kern van de zaak | BA1 | CO-1/2 | M.M. Jaegle |
10.30-11.15 | BA1A1 | HC.9 Eiwitstructuur en enzymwerking | BA1 | CO-1/2 | A.J.M. Verhoeven |
11.30-12.15 | BA1A1 | HC.10 Goede dokters, goede patienten | BA1 | CO-1/2 | I.D. de Beaufort |
12.30-14.00 | BA1A1 | TB&SB TB.2 & SB (verplicht) | 27 | 2 | S.A.V. Nieuwenburg |
12.30-14.00 | BA1A1 | TB&SB TB.2 & SB (verplicht) | 28 | 7 | J. Kroon |
12.30-14.00 | BA1A1 | TB&SB TB.2 & SB (verplicht) | 30 | 9 | M.J.J.E. van Driel |
12.30-14.00 | BA1A1 | TB&SB TB.2 & SB (verplicht) | 32 | 10 | DF Hanff |
13.00-14.30 | BA1A1 | TB&SB TB.2 & SB (verplicht) | 31 | 12 | R. Huurman |
13.30-15.00 | BA1A1 | TB&SB TB.2 & SB (verplicht) | 33 | 11 | I. Onsesveren |
13.30-17.30 | BA1A1 | VO.1 Botten, banden & gewricht deel 1 (verpl) | 07, 08, 09, 10, 11, 12 | SNIJ-1, SNIJ-2, SNIJ-3 | T.J.H. Ruigrok |
14.30-16.00 | BA1A1 | TB&SB TB.2 & SB (verplicht) | 04 | 7 | N.M.D. Nellist |
19.59-22.59 | BA1A1 | ZO.4 Zelfportret als dokter (verpl) | BA1 | | I.D. de Beaufort, J.G.M. Aartsen |
|
Week 36 do 06-09-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.00 | BA1A1 | TB&SB TB.2 & SB (verplicht) | 02 | 7 | S.M. Hermelijn |
08.30-10.00 | BA1A1 | TB&SB TB.2 & SB (verplicht) | 03 | 9 | H.T.W. Smeele |
08.30-10.00 | BA1A1 | TB&SB TB.2 & SB (verplicht) | 05 | 11 | CA ten Kate |
08.30-10.00 | BA1A1 | TB&SB TB.2 & SB (verplicht) | 06 | 12 | M.S. Visser |
08.30-10.00 | BA1A1 | TB&SB TB.2 & SB (verplicht) | 08 | 72 (tijdelijk in Ee-251) | I.F. Reijnders |
08.30-10.00 | BA1A1 | TB&SB TB.2 & SB (verplicht) | 09 | 34 | PAJ Mendelaar |
08.30-10.00 | BA1A1 | TB&SB TB.2 & SB (verplicht) | 10 | 37 | R.D. van der Bogt |
08.30-10.00 | BA1A1 | TB&SB TB.2 & SB (verplicht) | 12 | 10 | JAB Hopman |
08.30-10.00 | BA1A1 | TB&SB TB.2 & SB (verplicht) | 29 | 28 | M.K. Bos |
08.30-12.30 | BA1A1 | VO.1 Botten, banden & gewricht deel 1 (verpl) | 13, 14, 15, 16, 17, 18 | SNIJ-1, SNIJ-2, SNIJ-3 | T.J.H. Ruigrok |
10.45-12.15 | BA1A1 | TB&SB TB.2 & SB (verplicht) | 07 | 11 | A. Beerthuizen |
10.45-12.15 | BA1A1 | TB&SB TB.2 & SB (verplicht) | 21 | 9 | A. Spronk |
10.45-12.15 | BA1A1 | TB&SB TB.2 & SB (verplicht) | 22 | 12 | C.S. Sie |
10.45-12.15 | BA1A1 | TB&SB TB.2 & SB (verplicht) | 23 | 10 | P.P. de Smalen |
10.45-12.15 | BA1A1 | TB&SB TB.2 & SB (verplicht) | 25 | 72 (tijdelijk in Ee-251) | M. Weekhout |
11.30-13.00 | BA1A1 | TB&SB TB.2 & SB (verplicht) | 26 | 8 | ME Houwing |
12.30-14.00 | BA1A1 | TB&SB TB.2 & SB (verplicht) | 01 | 10 | N Aarts |
13.30-17.30 | BA1A1 | VO.1 Botten, banden & gewricht deel 1 (verpl) | 19, 20, 21, 22, 23, 24 | SNIJ-1, SNIJ-2, SNIJ-3 | T.J.H. Ruigrok |
16.00-17.30 | BA1A1 | TB&SB TB.2 & SB (verplicht) | 17 | 10 | Y. van Leeuwe |
16.00-17.30 | BA1A1 | TB&SB TB.2 & SB (verplicht) | 18 | 7 | C.G.A. Klein Nulent |
19.59-22.59 | BA1A1 | ZO.5 Van DNA naar RNA naar eiwit | BA1 | | A.J.M. Verhoeven |
|
Week 36 vr 07-09-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.00 | BA1A1 | TB&SB TB.2 & SB (verplicht) | 11 | 7 | I.J.M. Levink |
08.30-10.00 | BA1A1 | TB&SB TB.2 & SB (verplicht) | 13 | 9 | D.F. Osses |
08.30-10.00 | BA1A1 | TB&SB TB.2 & SB (verplicht) | 15 | 11 | S.G. Heil |
08.30-10.00 | BA1A1 | TB&SB TB.2 & SB (verplicht) | 16 | 12 | M.S. Magnano Di San Lio |
08.30-10.00 | BA1A1 | TB&SB TB.2 & SB (verplicht) | 19 | 37 | RRPM Hagenouw |
08.30-12.30 | BA1A1 | VO.1 Botten, banden & gewricht deel 1 (verpl) | 25, 26, 27, 28, 29, 30 | SNIJ-1, SNIJ-2, SNIJ-3 | T.J.H. Ruigrok |
09.14-10.44 | BA1A1 | TB&SB TB.2 & SB (verplicht) | 14 | 10 | L Angus |
10.45-12.15 | BA1A1 | TB&SB TB.2 & SB (verplicht) | 20 | 8 | L. El Houssein |
10.45-12.15 | BA1A1 | TB&SB TB.2 & SB (verplicht) | 24 | 2 | H.J. van de Peppel |
10.45-12.15 | BA1A1 | TB&SB TB.2 & SB (verplicht) | 34 | 9 | R.M. de Vlieger |
10.45-12.15 | BA1A1 | TB&SB TB.2 & SB (verplicht) | 35 | 10 | L.J. van der Giessen |
13.00-17.00 | BA1A1 | VO.1 Botten, banden & gewricht deel 1 (verpl) | 31, 32, 33, 34, 35 | SNIJ-1, SNIJ-2, SNIJ-3 | T.J.H. Ruigrok |
|
Week 37 ma 10-09-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.30 | BA1A2 | RB.1 Integratie/responsiecollege Wk1 | BA1 | CO-1/2 | A.J.M. Verhoeven, T.J.H. Ruigrok |
09.30-10.30 | BA1A2 | HC.2 Mitochondrien en energiehuishouding | BA1 | CO-1/2 | A.J.M. Verhoeven |
10.30-11.15 | BA1A2 | HC.3 Regulatie genexpressie | BA1 | CO-1/2 | J.N.J. Philipsen |
11.30-12.30 | BA1A2 | HC.4 Studenten inspraak | BA1 | CO-1/2 | |
13.30-14.15 | BA1A2 | TB TB.3 (verplicht) | 25 | 1 | M. Weekhout |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.1 Gespreksvaardigheden 1 | 06 | 7 | CS Ramsaran |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.1 Gespreksvaardigheden 1 | 07 | 37 | JAB Hopman |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.1 Gespreksvaardigheden 1 | 13 | 2 | E. Visser |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.1 Gespreksvaardigheden 1 | 23 | 9 | D Uygun |
13.30-17.30 | BA1A2 | VO.1 Botten, banden & gewricht deel 2 (verpl) | 31, 32, 33, 34, 35 | EE-1473 | T.J.H. Ruigrok |
19.59-22.59 | BA1A2 | ZO.1 Mitochodrien en energiehuishouding | BA1 | | A.J.M. Verhoeven, G.C. Schoonderwoerd, M.M. Jaegle |
|
Week 37 di 11-09-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA1A2 | HC.5 Celorganen en eitwitsortering | BA1 | CO-1/2 | B.J. Scholte |
09.30-10.15 | BA1A2 | HC.6 DNA replicatie | BA1 | CO-1/2 | M.M. Jaegle |
10.30-11.15 | BA1A2 | HC.7 Cytoskelet | BA1 | CO-1/2 | B.J. Scholte |
11.30-12.15 | BA1A2 | TB TB.3 (verplicht) | 19 | 1 | RRPM Hagenouw |
11.30-12.15 | BA1A2 | TB TB.3 (verplicht) | 33 | 2 | I. Onsesveren |
11.30-12.30 | BA1A2 | TB TB.3 (verplicht) | 17 | 10 | Y. van Leeuwe |
11.45-12.30 | BA1A2 | TB TB.3 (verplicht) | 13 | 37 | D.F. Osses |
13.00-15.00 | BA1CV | CV.1 Gespreksvaardigheden 1 | 08 | 37 | A. Beerthuizen |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.1 Gespreksvaardigheden 1 | 24 | 1 | JF Gerard |
13.30-17.30 | BA1A2 | VO.1 Botten, banden & gewricht deel 2 (verpl) | 26, 27, 28, 29, 30 | EE-1473 | T.J.H. Ruigrok |
15.45-17.45 | BA1A2 | VO.2 Aanpassing op niveau van gen-expressie | 21, 22, 23, 24, 25 | 31 | J.N.J. Philipsen, R.A. Poot, A.J.M. Verhoeven |
20.59-22.59 | BA1A2 | ZO.2 Zit het in de familie? | BA1 | | M.M. Jaegle |
|
Week 37 wo 12-09-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA1A2 | HC.8 Cel adaptie | BA1 | CO-1/2 | B.J. Scholte |
09.30-10.15 | BA1A2 | HC.9 Inleiding snijzaal | BA1 | CO-1/2 | T.J.H. Ruigrok |
10.15-11.00 | BA1A2 | TB TB.3 (verplicht) | 23 | 1 | P.P. de Smalen |
10.45-11.30 | BA1A2 | TB TB.3 (verplicht) | 01 | 2 | N Aarts |
10.45-11.30 | BA1A2 | TB TB.3 (verplicht) | 02 | CQ-3A | S.M. Hermelijn |
10.45-11.30 | BA1A2 | TB TB.3 (verplicht) | 03 | CQ-3C | H.T.W. Smeele |
10.45-11.30 | BA1A2 | TB TB.3 (verplicht) | 04 | 12 | N.M.D. Nellist |
10.45-11.30 | BA1A2 | TB TB.3 (verplicht) | 05 | 7 | CA ten Kate |
10.45-11.30 | BA1A2 | TB TB.3 (verplicht) | 08 | 10 | I.F. Reijnders |
10.45-11.30 | BA1A2 | TB TB.3 (verplicht) | 09 | CQ-5F | PAJ Mendelaar |
10.45-11.30 | BA1A2 | TB TB.3 (verplicht) | 20 | 37 | L. El Houssein |
10.45-12.45 | BA1A2 | VO.2 Aanpassing op niveau van gen-expressie | 26, 27, 28, 29, 30 | 31 | J.N.J. Philipsen, R.A. Poot, A.J.M. Verhoeven |
10.45-12.45 | BA1CV | CV.1 Gespreksvaardigheden 1 | 32 | 8 | CS Ramsaran |
10.45-12.45 | BA1CV | CV.1 Gespreksvaardigheden 1 | 35 | 9 | S Redeker |
11.30-12.15 | BA1A2 | TB TB.3 (verplicht) | 12 | 34 | JAB Hopman |
11.30-12.15 | BA1A2 | TB TB.3 (verplicht) | 15 | CQ-4A | S.G. Heil |
11.30-12.15 | BA1A2 | TB TB.3 (verplicht) | 21 | CQ-5A | A. Spronk |
12.00-12.45 | BA1A2 | TB TB.3 (verplicht) | 14 | 12 | L Angus |
13.00-13.45 | BA1A2 | TB TB.3 (verplicht) | 28 | 8 | J. Kroon |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.1 Gespreksvaardigheden 1 | 01 | 1 | S Redeker |
13.30-17.30 | BA1A2 | VO.1 Botten, banden & gewricht deel 2 (verpl) | 21, 22, 23, 24, 25 | EE-1473 | T.J.H. Ruigrok |
15.45-17.45 | BA1A2 | VO.2 Aanpassing op niveau van gen-expressie | 31, 32, 33, 34, 35 | 36 | J.N.J. Philipsen, R.A. Poot, A.J.M. Verhoeven |
20.59-22.59 | BA1A2 | ZO.3 Sortering en afbraak van eiwitten | BA1 | | B.J. Scholte |
|
Week 37 do 13-09-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA1A2 | TB TB.3 (verplicht) | 29 | 1 | M.K. Bos |
08.30-10.30 | BA1A2 | VO.2 Aanpassing op niveau van gen-expressie | 06, 07, 08, 09, 10 | 39 | J.N.J. Philipsen, R.A. Poot, A.J.M. Verhoeven |
08.30-10.30 | BA1CV | CV.1 Gespreksvaardigheden 1 | 27 | 2 | J.S. Voerman, LJ Jabbarian |
08.30-12.30 | BA1A2 | VO.1 Botten, banden & gewricht deel 2 (verpl) | 16, 17, 18, 19, 20 | EE-1473 | T.J.H. Ruigrok |
10.45-11.30 | BA1A2 | SB Studiegroepbijeenkomst | 27 | | |
10.45-11.30 | BA1A2 | TB TB.3 (verplicht) | 06 | CQ-5C | M.S. Visser |
10.45-11.30 | BA1A2 | TB TB.3 (verplicht) | 10 | 1 | R.D. van der Bogt |
10.45-12.45 | BA1A2 | VO.2 Aanpassing op niveau van gen-expressie | 11, 12, 13, 14, 15 | 39 | J.N.J. Philipsen, R.A. Poot, A.J.M. Verhoeven |
10.45-12.45 | BA1CV | CV.1 Gespreksvaardigheden 1 | 29 | 11 | A. Beerthuizen |
12.30-13.15 | BA1A2 | TB TB.3 (verplicht) | 16 | 1 | M.S. Magnano Di San Lio |
12.30-13.15 | BA1A2 | TB TB.3 (verplicht) | 18 | 2 | C.G.A. Klein Nulent |
13.15-14.00 | BA1A2 | TB TB.3 (verplicht) | 07 | 9 | A. Beerthuizen |
13.30-14.15 | BA1A2 | TB TB.3 (verplicht) | 22 | 1 | C.S. Sie |
13.30-15.30 | BA1A2 | VO.2 Aanpassing op niveau van gen-expressie | 16, 17, 18, 19, 20 | 35 | J.N.J. Philipsen, R.A. Poot, A.J.M. Verhoeven |
13.30-17.30 | BA1A2 | VO.1 Botten, banden & gewricht deel 2 (verpl) | 11, 12, 13, 14, 15 | EE-1473 | T.J.H. Ruigrok |
15.30-16.15 | BA1A2 | TB TB.3 (verplicht) | 32 | 28 | DF Hanff |
15.45-17.45 | BA1A2 | VO.2 Aanpassing op niveau van gen-expressie | 01, 02, 03, 04, 05 | 35 | J.N.J. Philipsen, R.A. Poot, A.J.M. Verhoeven |
18.59-22.59 | BA1A2 | ZO.4 Wie het kleine niet eert... | BA1 | | R.A. Brooimans, M.M. Jaegle |
|
Week 37 vr 14-09-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA1CV | CV.1 Gespreksvaardigheden 1 | 17 | 10 | D Lo Fo Wong |
08.30-10.30 | BA1CV | CV.1 Gespreksvaardigheden 1 | 21 | 7 | D Uygun |
08.30-10.30 | BA1CV | CV.1 Gespreksvaardigheden 1 | 28 | 1 | E. Visser |
08.30-12.30 | BA1A2 | VO.1 Botten, banden & gewricht deel 2 (verpl) | 06, 07, 08, 09, 10 | EE-1473 | T.J.H. Ruigrok |
08.45-09.30 | BA1A2 | TB TB.3 (verplicht) | 27 | 9 | S.A.V. Nieuwenburg |
10.45-11.30 | BA1A2 | SB Studiegroepbijeenkomst | 01 | | |
10.45-11.30 | BA1A2 | SB Studiegroepbijeenkomst | 02 | | |
10.45-11.30 | BA1A2 | SB Studiegroepbijeenkomst | 03 | | |
10.45-11.30 | BA1A2 | SB Studiegroepbijeenkomst | 04 | | |
10.45-11.30 | BA1A2 | SB Studiegroepbijeenkomst | 11 | | |
10.45-11.30 | BA1A2 | SB Studiegroepbijeenkomst | 12 | | |
10.45-11.30 | BA1A2 | SB Studiegroepbijeenkomst | 13 | | |
10.45-11.30 | BA1A2 | SB Studiegroepbijeenkomst | 14 | | |
10.45-11.30 | BA1A2 | SB Studiegroepbijeenkomst | 15 | | |
10.45-11.30 | BA1A2 | SB Studiegroepbijeenkomst | 16 | | |
10.45-11.30 | BA1A2 | SB Studiegroepbijeenkomst | 17 | | |
10.45-11.30 | BA1A2 | SB Studiegroepbijeenkomst | 18 | | |
10.45-11.30 | BA1A2 | SB Studiegroepbijeenkomst | 19 | | |
10.45-11.30 | BA1A2 | SB Studiegroepbijeenkomst | 21 | | |
10.45-11.30 | BA1A2 | SB Studiegroepbijeenkomst | 22 | | |
10.45-11.30 | BA1A2 | SB Studiegroepbijeenkomst | 23 | | |
10.45-11.30 | BA1A2 | SB Studiegroepbijeenkomst | 24 | | |
10.45-11.30 | BA1A2 | SB Studiegroepbijeenkomst | 25 | | |
10.45-11.30 | BA1A2 | SB Studiegroepbijeenkomst | 26 | | |
10.45-11.30 | BA1A2 | SB Studiegroepbijeenkomst | 28 | | |
10.45-11.30 | BA1A2 | SB Studiegroepbijeenkomst | 29 | | |
10.45-11.30 | BA1A2 | SB Studiegroepbijeenkomst | 30 | | |
10.45-11.30 | BA1A2 | SB Studiegroepbijeenkomst | 31 | | |
10.45-11.30 | BA1A2 | SB Studiegroepbijeenkomst | 32 | | |
10.45-11.30 | BA1A2 | SB Studiegroepbijeenkomst | 33 | | |
10.45-11.30 | BA1A2 | SB Studiegroepbijeenkomst | 34 | | |
10.45-11.30 | BA1A2 | SB Studiegroepbijeenkomst | 35 | | |
11.30-12.15 | BA1A2 | TB TB.3 (verplicht) | 24 | 8 | H.J. van de Peppel |
11.30-12.15 | BA1A2 | TB TB.3 (verplicht) | 30 | 10 | M.J.J.E. van Driel |
11.30-12.15 | BA1A2 | TB TB.3 (verplicht) | 31 | 28 | R. Huurman |
11.30-12.15 | BA1A2 | TB TB.3 (verplicht) | 34 | 37 | R.M. de Vlieger |
11.30-12.15 | BA1A2 | TB TB.3 (verplicht) | 35 | 7 | L.J. van der Giessen |
11.45-12.30 | BA1A2 | TB TB.3 (verplicht) | 26 | 1 | ME Houwing |
12.00-12.45 | BA1A2 | SB Studiegroepbijeenkomst | 05 | 9 | |
12.30-13.15 | BA1A2 | SB Studiegroepbijeenkomst | 06 | | |
12.30-13.15 | BA1A2 | SB Studiegroepbijeenkomst | 07 | | |
12.30-13.15 | BA1A2 | SB Studiegroepbijeenkomst | 08 | | |
12.30-13.15 | BA1A2 | SB Studiegroepbijeenkomst | 09 | | |
12.30-13.15 | BA1A2 | SB Studiegroepbijeenkomst | 10 | | |
12.30-13.15 | BA1A2 | SB Studiegroepbijeenkomst | 20 | | |
12.30-13.15 | BA1A2 | TB TB.3 (verplicht) | 11 | 7 | I.J.M. Levink |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.1 Gespreksvaardigheden 1 | 20 | 8 | S Redeker |
13.30-17.30 | BA1A2 | VO.1 Botten, banden & gewricht deel 2 (verpl) | 01, 02, 03, 04, 05 | EE-1473 | T.J.H. Ruigrok |
18.59-22.59 | BA1A2 | ZO.5 Cytoskelet | BA1 | | B.J. Scholte |
20.59-23.59 | BA1A2 | ZO.6 Biomembranen en membraaneiwitten | BA1 | | A.J.M. Verhoeven |
|
Week 38 ma 17-09-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.30 | BA1A3 | RB.1 Responsie college wk 2 | BA1 | CO-1/2 | A.J.M. Verhoeven, M.M. Jaegle |
09.45-10.30 | BA1A3 | HC.2 Vorm - functie relatie in weefsel | BA1 | CO-1/2 | R.A. Brooimans |
10.45-11.30 | BA1A3 | HC.3 Bindweefsel - 1 | BA1 | CO-1/2 | W.A. Dik |
11.45-12.30 | BA1A3 | HC.4 Bindweefsel - 2 | BA1 | CO-1/2 | W.A. Dik |
13.30-15.30 | BA1A3 | VO.2-DIGIMIC Histologie Epitheel | 01, 02, 03, 04, 05 | COO-5 | S.C.A. van Blokland, CG Meeuwsen, P.J.M. Leenen, L. Gonzalez Leon, F Saberi Hosnijeh |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.1 Gespreksvaardigheden 1 | 11 | 7 | JF Gerard |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.1 Gespreksvaardigheden 1 | 15 | 11 | D Lo Fo Wong |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.1 Gespreksvaardigheden 1 | 33 | 8 | D Uygun |
13.30-17.30 | BA1A3 | VO.1 Snijzaal weefsels (verplicht) | 06, 07, 08, 09, 10 | SNIJ-2, SNIJ-3 | T.J.H. Ruigrok |
15.45-17.45 | BA1A3 | VO.2-DIGIMIC Histologie Epitheel | 11, 12, 13, 14, 15 | COO-5 | CG Meeuwsen, P.J.M. Leenen, M.A. Versnel, J van Langelaar, L. Gonzalez Leon |
15.45-17.45 | BA1CV | CV.1 Gespreksvaardigheden 1 | 03 | 11 | D Lo Fo Wong |
15.45-17.45 | BA1CV | CV.1 Gespreksvaardigheden 1 | 04 | 12 | E. Visser |
15.45-17.45 | BA1CV | CV.1 Gespreksvaardigheden 1 | 05 | 37 | A. van t Spijker |
20.59-22.59 | BA1A3 | ZO.1 Histologie Epitheel | BA1 | | S.C.A. van Blokland, R.A. Brooimans |
|
Week 38 di 18-09-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA1A3 | HC.5 Introductie afweersysteem 1 | BA1 | CO-1/2 | W.A. Dik |
09.30-10.15 | BA1A3 | HC.6 Embryologie: overzicht & alg principes | BA1 | CO-1/2 | D. Jaarsma |
10.30-11.15 | BA1A3 | SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) | 22 | 37 | C.S. Sie |
10.45-12.45 | BA1A3 | VO.2-DIGIMIC Histologie Epitheel | 06, 07, 08, 09, 10 | COO-5 | S.C.A. van Blokland, CG Meeuwsen, J van Langelaar, K Meesilpavikkai, F Saberi Hosnijeh |
13.30-15.30 | BA1A3 | VO.2-DIGIMIC Histologie Epitheel | 16, 17, 18, 19, 20 | COO-5 | S.C.A. van Blokland, CG Meeuwsen, J van Langelaar, K Meesilpavikkai, L. Gonzalez Leon |
13.30-17.30 | BA1A3 | VO.1 Snijzaal weefsels (verplicht) | 01, 02, 03, 04, 05 | SNIJ-2, SNIJ-3 | T.J.H. Ruigrok |
15.45-17.45 | BA1A3 | VO.2-DIGIMIC Histologie Epitheel | 21, 22, 23, 24, 25 | COO-5 | CG Meeuwsen, P.J.M. Leenen, M.A. Versnel, J van Langelaar, L. Gonzalez Leon |
15.45-17.45 | BA1CV | CV.1 Gespreksvaardigheden 1 | 19 | 1 | CS Ramsaran |
15.45-17.45 | BA1CV | CV.1 Gespreksvaardigheden 1 | 34 | 2 | JF Gerard |
18.59-22.59 | BA1A3 | ZO.2 Embryogenese van het Bouwplan | BA1 | | D. Jaarsma |
|
Week 38 wo 19-09-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA1A3 | HC.7 Embryo: aanleg & vroege diff kiembladen | BA1 | CO-1/2 | D. Jaarsma |
09.30-10.15 | BA1A3 | HC.8 Ziekte van Pompe 2 | BA1 | CO-1/2 | J.M.P. van den Hout |
10.30-11.15 | BA1A3 | IC.9 Integratiecollege wk 3 | BA1 | CO-1/2 | W.A. Dik, R.A. Brooimans |
11.15-12.00 | BA1A3 | SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) | 34 | CQ-5E | R.M. de Vlieger |
11.30-12.15 | BA1A3 | SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) | 04 | CQ-5F | N.M.D. Nellist |
11.30-12.15 | BA1A3 | SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) | 08 | 10 | I.F. Reijnders |
11.30-12.15 | BA1A3 | SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) | 09 | 11 | PAJ Mendelaar |
11.30-12.15 | BA1A3 | SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) | 10 | 12 | R.D. van der Bogt |
11.30-12.15 | BA1A3 | SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) | 12 | 28 | JAB Hopman |
11.30-12.15 | BA1A3 | SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) | 17 | 34 | Y. van Leeuwe |
11.30-12.15 | BA1A3 | SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) | 18 | 37 | C.G.A. Klein Nulent |
11.30-12.15 | BA1A3 | SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) | 19 | CQ-3A | RRPM Hagenouw |
11.30-12.15 | BA1A3 | SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) | 20 | CQ-3C | L. El Houssein |
11.30-12.15 | BA1A3 | SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) | 23 | CQ-4A | P.P. de Smalen |
11.30-12.15 | BA1A3 | SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) | 24 | CQ-5A | H.J. van de Peppel |
11.30-12.15 | BA1A3 | SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) | 33 | CQ-4D | I. Onsesveren |
11.30-12.15 | BA1A3 | SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) | 35 | 9 | L.J. van der Giessen |
11.45-12.30 | BA1A3 | SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) | 05 | 13 | CA ten Kate |
12.30-13.15 | BA1A3 | SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) | 32 | 9 | DF Hanff |
13.30-15.30 | BA1A3 | VO.2-DIGIMIC Histologie Epitheel | 26, 27, 28, 29, 30 | COO-5 | R.A. Brooimans, P.J.M. Leenen, M.A. Versnel, J van Langelaar, K Meesilpavikkai |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.1 Gespreksvaardigheden 1 | 02 | 28 | J.S. Voerman, LJ Jabbarian |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.1 Gespreksvaardigheden 1 | 22 | 37 | CS Ramsaran |
13.30-17.30 | BA1A3 | VO.1 Snijzaal weefsels (verplicht) | 16, 17, 18, 19, 20 | SNIJ-2, SNIJ-3 | T.J.H. Ruigrok |
15.45-16.30 | BA1A3 | SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) | 02 | 1 | S.M. Hermelijn |
15.45-16.30 | BA1A3 | SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) | 03 | 9 | H.T.W. Smeele |
15.45-16.30 | BA1A3 | SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) | 26 | 34 | ME Houwing |
15.45-16.30 | BA1A3 | SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) | 27 | 37 | S.A.V. Nieuwenburg |
15.45-16.30 | BA1A3 | SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) | 28 | CQ-3A | J. Kroon |
15.45-16.30 | BA1A3 | SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) | 29 | CQ-5D | M.K. Bos |
15.45-16.30 | BA1A3 | SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) | 30 | CQ-4A | M.J.J.E. van Driel |
15.45-17.45 | BA1A3 | VO.2-DIGIMIC Histologie Epitheel | 31, 32, 33, 34, 35 | COO-5 | R.A. Brooimans, P.J.M. Leenen, M.A. Versnel, K Meesilpavikkai, L. Gonzalez Leon |
20.59-22.59 | BA1A3 | ZO.3 Histologie bindweefsel | BA1 | | R.A. Brooimans, M.A. Versnel |
|
Week 38 do 20-09-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA1A3 | VO.3-DIGIMIC Histologie Bindweefsel | 11, 12, 13, 14, 15 | COO-5 | S.C.A. van Blokland, W.A. Dik, CG Meeuwsen, CJ Stairiker, F Saberi Hosnijeh |
08.30-10.30 | BA1CV | CV.1 Gespreksvaardigheden 1 | 16 | 12 | JAB Hopman |
08.30-10.30 | BA1CV | CV.1 Gespreksvaardigheden 1 | 26 | 1 | J.S. Voerman, LJ Jabbarian |
08.30-12.30 | BA1A3 | VO.1 Snijzaal weefsels (verplicht) | 31, 32, 33, 34, 35 | SNIJ-2, SNIJ-3 | T.J.H. Ruigrok |
08.45-09.30 | BA1A3 | SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) | 01 | 7 | N Aarts |
09.30-10.15 | BA1A3 | SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) | 25 | 34 | M. Weekhout |
10.00-10.45 | BA1A3 | SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) | 07 | 7 | A. Beerthuizen |
10.45-11.30 | BA1A3 | SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) | 11 | 11 | I.J.M. Levink |
10.45-11.30 | BA1A3 | SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) | 13 | 34 | D.F. Osses |
10.45-11.30 | BA1A3 | SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) | 14 | CQ-3A | L Angus |
10.45-11.30 | BA1A3 | SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) | 15 | CQ-3C | S.G. Heil |
10.45-11.30 | BA1A3 | SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) | 16 | CQ-4A | M.S. Magnano Di San Lio |
10.45-11.30 | BA1A3 | SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) | 21 | CQ-5A | A. Spronk |
10.45-12.45 | BA1A3 | VO.3-DIGIMIC Histologie Bindweefsel | 06, 07, 08, 09, 10 | COO-5 | S.C.A. van Blokland, W.A. Dik, M van Meurs, K Meesilpavikkai, F Saberi Hosnijeh |
10.45-12.45 | BA1CV | CV.1 Gespreksvaardigheden 1 | 12 | 1 | JAB Hopman |
10.45-12.45 | BA1CV | CV.1 Gespreksvaardigheden 1 | 30 | 37 | A. Beerthuizen |
13.30-14.15 | BA1A3 | SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) | 06 | 8 | M.S. Visser |
13.30-15.30 | BA1A3 | VO.3-DIGIMIC Histologie Bindweefsel | 21, 22, 23, 24, 25 | COO-5 | S.C.A. van Blokland, W.A. Dik, CJ Stairiker, M van Meurs, K Meesilpavikkai |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.1 Gespreksvaardigheden 1 | 14 | 10 | J.S. Voerman, LJ Jabbarian |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.1 Gespreksvaardigheden 1 | 31 | 37 | A. Beerthuizen |
13.30-17.30 | BA1A3 | VO.1 Snijzaal weefsels (verplicht) | 26, 27, 28, 29, 30 | SNIJ-2, SNIJ-3 | T.J.H. Ruigrok |
15.45-16.30 | BA1A3 | SB Studiegroepbijeenkomst (verpl) | 31 | 12 | R. Huurman |
19.59-22.59 | BA1A3 | ZO.4 Eth. dilemma's id arts patientrel (verpl | BA1 | | M.H.N. Schermer, J.G.M. Aartsen |
|
Week 38 vr 21-09-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA1A3 | VO.3-DIGIMIC Histologie Bindweefsel | 26, 27, 28, 29, 30 | COO-5 | R.A. Brooimans, CG Meeuwsen, P.J.M. Leenen, M.A. Versnel, CJ Stairiker |
08.30-10.30 | BA1CV | CV.1 Gespreksvaardigheden 1 | 10 | 1 | E. Visser |
08.30-12.30 | BA1A3 | VO.1 Snijzaal weefsels (verplicht) | 21, 22, 23, 24, 25 | SNIJ-2, SNIJ-3 | T.J.H. Ruigrok |
10.45-12.45 | BA1A3 | VO.3-DIGIMIC Histologie Bindweefsel | 01, 02, 03, 04, 05 | COO-5 | R.A. Brooimans, CG Meeuwsen, M.A. Versnel, M van Meurs, K Meesilpavikkai |
10.45-12.45 | BA1CV | CV.1 Gespreksvaardigheden 1 | 09 | 7 | D Lo Fo Wong |
10.45-12.45 | BA1CV | CV.1 Gespreksvaardigheden 1 | 18 | 1 | D Uygun |
13.30-15.30 | BA1A3 | VO.3-DIGIMIC Histologie Bindweefsel | 16, 17, 18, 19, 20 | COO-5 | CG Meeuwsen, M.A. Versnel, CJ Stairiker, M van Meurs, K Meesilpavikkai |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.1 Gespreksvaardigheden 1 | 25 | 12 | S Redeker |
13.30-17.30 | BA1A3 | VO.1 Snijzaal weefsels (verplicht) | 11, 12, 13, 14, 15 | SNIJ-2, SNIJ-3 | T.J.H. Ruigrok |
15.45-17.45 | BA1A3 | VO.3-DIGIMIC Histologie Bindweefsel | 31, 32, 33, 34, 35 | COO-5 | R.A. Brooimans, P.J.M. Leenen, CJ Stairiker, M van Meurs, K Meesilpavikkai |
|
Week 39 ma 24-09-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-11.30 | TTBA1 | Roostervrij t.b.v. Tentamen 1A1 deel 1 | BA1 | | |
08.45-10.15 | TTBA1 | Tentamen 1A1 deel 1 (Dyslectici) | BA1 | Woudestein Heidelberg, Woudestein Lund | |
09.00-10.15 | TTBA1 | Tentamen 1A1 deel 1 | BA1 | Woudestein Van der Goot-gebouw | J.C. Holstege |
11.30-12.15 | BA1A4 | HC.1 Organisatie zenuwstelsel + week inl. | BA1 | CO-1/2 | J.C. Holstege |
12.30-13.15 | BA1A4 | HC.2 Neuronen en glia | BA1 | CO-1/2 | J.C. Holstege |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.2 Gespreksvaardigheden 2 | 04 | 1 | E. Visser |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.2 Gespreksvaardigheden 2 | 05 | 7 | A. van t Spijker |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.2 Gespreksvaardigheden 2 | 07 | 2 | JAB Hopman |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.2 Gespreksvaardigheden 2 | 09 | 9 | D Lo Fo Wong |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.2 Gespreksvaardigheden 2 | 19 | 10 | CS Ramsaran |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.2 Gespreksvaardigheden 2 | 21 | 11 | D Uygun |
20.59-22.59 | BA1A4 | ZO.1 Hersenzenuwen | BA1 | | J.C. Holstege |
|
Week 39 di 25-09-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA1A4 | HC.3 Membraanpotentiaal | BA1 | CO-1/2 | J.G.G. Borst |
09.30-10.15 | BA1A4 | HC.4 Neuronale prikkeloverdracht | BA1 | CO-1/2 | J.G.G. Borst |
10.30-11.15 | BA1A4 | HC.5 Sensibiliteit | BA1 | CO-1/2 | J.C. Holstege |
11.30-12.15 | BA1A4 | HC.6 Motoriek | BA1 | CO-1/2 | J.C. Holstege |
13.30-15.30 | BA1A4 | VO.2 Werkcollege Autonoom zenuwstelsel | 16, 17, 18, 19, 20 | 31 | J.C. Holstege |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.2 Gespreksvaardigheden 2 | 11 | 7 | JF Gerard |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.2 Gespreksvaardigheden 2 | 30 | 8 | A. Beerthuizen |
15.45-17.45 | BA1A4 | VO.2 Werkcollege Autonoom zenuwstelsel | 11, 12, 13, 14, 15 | 31 | J.C. Holstege |
20.59-22.59 | BA1A4 | ZO.2 Laesies in het zenuwstelsel | BA1 | | J.C. Holstege |
|
Week 39 wo 26-09-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA1A4 | HC.7 Signaaltransductie | BA1 | CO-1/2 | J.A. Visser |
09.30-10.15 | BA1A4 | HC.9 Neuronale netwerken | BA1 | CO-1/2 | J.G.G. Borst |
10.30-11.15 | BA1A4 | HC.8 Perifere prikkeloverdracht | BA1 | CO-1/2 | J.G.G. Borst |
11.30-12.15 | BA1A4 | NB Nabespreking tentamen 1A1 deel 1 | BA1 | CO-1/2 | R.A. Brooimans, A.J.M. Verhoeven, J.C. Holstege |
12.45-13.45 | BA1A5 | TB Tutorgroepbijeenkomst 4 | 26 | | ME Houwing |
13.30-15.30 | BA1A4 | VO.2 Werkcollege Autonoom zenuwstelsel | 01, 02, 03, 04, 05 | 31 | J.C. Holstege |
13.30-15.30 | BA1A4 | VO.4 Actiepotentiaal | 21, 22, 23, 24, 25 | COO-5 | J.G.G. Borst |
15.45-17.45 | BA1A4 | VO.3 Hersenzenuwen | 26, 27, 28, 29, 30 | 31 | J.C. Holstege |
15.45-17.45 | BA1A4 | VO.4 Actiepotentiaal | 01, 02, 03, 04, 05 | COO-5 | J.G.G. Borst |
18.00-20.00 | BA1A4 | VO.2 Werkcollege Autonoom zenuwstelsel | 26, 27, 28, 29, 30 | 31 | J.C. Holstege |
20.59-22.59 | BA1A4 | ZO.3 Histologie zenuwweefsel | BA1 | | S.C.A. van Blokland, R.A. Brooimans |
|
Week 39 do 27-09-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA1A4 | VO.1 Anatomie van de hersenen | 31, 32, 33, 34, 35 | SNIJ-2, SNIJ-3 | T.J.H. Ruigrok |
08.30-10.30 | BA1A4 | VO.2 Werkcollege Autonoom zenuwstelsel | 21, 22, 23, 24, 25 | 39 | J.C. Holstege |
08.30-10.30 | BA1A4 | VO.4 Actiepotentiaal | 16, 17, 18, 19, 20 | COO-3 | J.G.G. Borst |
08.30-10.30 | BA1CV | CV.2 Gespreksvaardigheden 2 | 27 | 37 | J.S. Voerman, LJ Jabbarian |
10.45-12.45 | BA1A4 | VO.1 Anatomie van de hersenen | 26, 27, 28, 29, 30 | SNIJ-2, SNIJ-3 | T.J.H. Ruigrok |
10.45-12.45 | BA1A4 | VO.2 Werkcollege Autonoom zenuwstelsel | 06, 07, 08, 09, 10 | 31 | J.C. Holstege |
10.45-12.45 | BA1A4 | VO.4 Actiepotentiaal | 31, 32, 33, 34, 35 | COO-3 | J.G.G. Borst |
10.45-12.45 | BA1CV | CV.2 Gespreksvaardigheden 2 | 12 | 1 | JAB Hopman |
13.30-15.30 | BA1A4 | VO.1 Anatomie van de hersenen | 06, 07, 08, 09, 10 | SNIJ-2, SNIJ-3 | T.J.H. Ruigrok |
13.30-15.30 | BA1A4 | VO.2 Werkcollege Autonoom zenuwstelsel | 31, 32, 33, 34, 35 | 39 | J.C. Holstege |
13.30-15.30 | BA1A4 | VO.4 Actiepotentiaal | 11, 12, 13, 14, 15 | COO-3 | J.G.G. Borst |
15.45-17.45 | BA1A4 | VO.1 Anatomie van de hersenen | 21, 22, 23, 24, 25 | SNIJ-2, SNIJ-3 | T.J.H. Ruigrok |
15.45-17.45 | BA1A4 | VO.3 Hersenzenuwen | 01, 02, 03, 04, 05 | 39 | J.C. Holstege |
20.59-22.59 | BA1A4 | ZO.4 Embryogenese van het zenuwstelsel | BA1 | | D. Jaarsma |
|
Week 39 vr 28-09-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA1A4 | VO.1 Anatomie van de hersenen | 11, 12, 13, 14, 15 | SNIJ-2, SNIJ-3 | T.J.H. Ruigrok |
08.30-10.30 | BA1A4 | VO.3 Hersenzenuwen | 21, 22, 23, 24, 25 | 31 | J.C. Holstege |
08.30-10.30 | BA1A4 | VO.4 Actiepotentiaal | 26, 27, 28, 29, 30 | COO-5 | J.G.G. Borst |
09.45-10.30 | BA1A4 | SB Studiegroepbijeenkomst | 16 | | |
09.45-10.30 | BA1A4 | SB Studiegroepbijeenkomst | 17 | | |
09.45-10.30 | BA1A4 | SB Studiegroepbijeenkomst | 18 | | |
09.45-10.30 | BA1A4 | SB Studiegroepbijeenkomst | 19 | | |
09.45-10.30 | BA1A4 | SB Studiegroepbijeenkomst | 20 | | |
10.45-11.30 | BA1A4 | SB Studiegroepbijeenkomst | 11 | | |
10.45-11.30 | BA1A4 | SB Studiegroepbijeenkomst | 12 | | |
10.45-11.30 | BA1A4 | SB Studiegroepbijeenkomst | 13 | | |
10.45-11.30 | BA1A4 | SB Studiegroepbijeenkomst | 14 | | |
10.45-11.30 | BA1A4 | SB Studiegroepbijeenkomst | 15 | | |
10.45-11.30 | BA1A4 | SB Studiegroepbijeenkomst | 21 | | |
10.45-11.30 | BA1A4 | SB Studiegroepbijeenkomst | 22 | | |
10.45-11.30 | BA1A4 | SB Studiegroepbijeenkomst | 23 | | |
10.45-11.30 | BA1A4 | SB Studiegroepbijeenkomst | 24 | | |
10.45-11.30 | BA1A4 | SB Studiegroepbijeenkomst | 25 | | |
10.45-11.30 | BA1A4 | SB Studiegroepbijeenkomst | 26 | | |
10.45-11.30 | BA1A4 | SB Studiegroepbijeenkomst | 27 | | |
10.45-11.30 | BA1A4 | SB Studiegroepbijeenkomst | 28 | | |
10.45-11.30 | BA1A4 | SB Studiegroepbijeenkomst | 29 | | |
10.45-11.30 | BA1A4 | SB Studiegroepbijeenkomst | 30 | | |
10.45-11.30 | BA1A4 | SB Studiegroepbijeenkomst | 31 | | |
10.45-11.30 | BA1A4 | SB Studiegroepbijeenkomst | 32 | | |
10.45-11.30 | BA1A4 | SB Studiegroepbijeenkomst | 33 | | |
10.45-11.30 | BA1A4 | SB Studiegroepbijeenkomst | 34 | | |
10.45-11.30 | BA1A4 | SB Studiegroepbijeenkomst | 35 | | |
10.45-12.45 | BA1A4 | VO.1 Anatomie van de hersenen | 01, 02, 03, 04, 05 | SNIJ-2, SNIJ-3 | T.J.H. Ruigrok |
10.45-12.45 | BA1A4 | VO.3 Hersenzenuwen | 16, 17, 18, 19, 20 | 31 | J.C. Holstege |
10.45-12.45 | BA1A4 | VO.4 Actiepotentiaal | 06, 07, 08, 09, 10 | COO-5 | J.G.G. Borst |
13.30-14.15 | BA1A4 | SB Studiegroepbijeenkomst | 01 | | |
13.30-14.15 | BA1A4 | SB Studiegroepbijeenkomst | 02 | | |
13.30-14.15 | BA1A4 | SB Studiegroepbijeenkomst | 03 | | |
13.30-14.15 | BA1A4 | SB Studiegroepbijeenkomst | 04 | | |
13.30-14.15 | BA1A4 | SB Studiegroepbijeenkomst | 05 | | |
13.30-14.15 | BA1A4 | SB Studiegroepbijeenkomst | 06 | | |
13.30-14.15 | BA1A4 | SB Studiegroepbijeenkomst | 07 | | |
13.30-14.15 | BA1A4 | SB Studiegroepbijeenkomst | 08 | | |
13.30-14.15 | BA1A4 | SB Studiegroepbijeenkomst | 09 | | |
13.30-14.15 | BA1A4 | SB Studiegroepbijeenkomst | 10 | | |
13.30-15.30 | BA1A4 | VO.1 Anatomie van de hersenen | 16, 17, 18, 19, 20 | SNIJ-2, SNIJ-3 | T.J.H. Ruigrok |
13.30-15.30 | BA1A4 | VO.3 Hersenzenuwen | 11, 12, 13, 14, 15 | 31 | J.C. Holstege |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.2 Gespreksvaardigheden 2 | 23 | 12 | D Uygun |
15.45-17.45 | BA1A4 | VO.3 Hersenzenuwen | 31, 32, 33, 34, 35 | 31 | J.C. Holstege |
15.45-17.45 | BA1CV | CV.1 Inhaal Gespreksvaardigheden 1 | BA1 | 1 | D Uygun |
20.59-22.59 | BA1A4 | ZO.5 De actiepotentiaal | BA1 | | J.G.G. Borst |
|
Week 40 ma 01-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA1A5 | RB.1 IC/RB | BA1 | CO-1/2 | J.G.G. Borst, J.C. Holstege |
09.30-10.15 | BA1A5 | HC.2 Embryologie: ontwikk bewegingsapparaat | BA1 | CO-1/2 | D. Jaarsma |
10.30-11.15 | BA1A5 | HC.3 Spiercontractie | BA1 | CO-1/2 | J.G.G. Borst |
11.30-12.15 | BA1A5 | HC.4 Vorm en functie: histologie spierweefsel | BA1 | CO-1/2 | W.A. Dik |
12.30-13.30 | BA1A5 | TB Tutorgroepbijeenkomst 4 | 17 | 21 | Y. van Leeuwe |
13.00-14.30 | BA1A5 | TB Tutorgroepbijeenkomst 4 | 23 | 1 | P.P. de Smalen |
13.30-15.00 | BA1A5 | TB Tutorgroepbijeenkomst 4 | 09 | CQ-4A | PAJ Mendelaar |
13.30-15.30 | BA1A5 | VO.1 Anatomie van hoofd en hals | 01, 02, 03, 04, 05 | SNIJ-2, SNIJ-3 | T.J.H. Ruigrok |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.2 Gespreksvaardigheden 2 | 15 | 11 | D Lo Fo Wong |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.2 Gespreksvaardigheden 2 | 18 | 30 | D Uygun |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.2 Gespreksvaardigheden 2 | 28 | 37 | E. Visser |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.2 Gespreksvaardigheden 2 | 34 | 8 | JF Gerard |
15.45-17.45 | BA1A4 | VO.3 Hersenzenuwen | 06, 07, 08, 09, 10 | 31 | J.C. Holstege |
15.45-17.45 | BA1A5 | VO.1 Anatomie van hoofd en hals | 31, 32, 33, 34, 35 | SNIJ-2, SNIJ-3 | T.J.H. Ruigrok |
15.45-17.45 | BA1CV | CV.2 Gespreksvaardigheden 2 | 03 | 11 | D Lo Fo Wong |
|
Week 40 di 02-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA1A5 | HC.5 Anatomie bewegingsapp: alg inleiding | BA1 | CO-1/2 | T.J.H. Ruigrok |
09.30-10.15 | BA1A5 | HC.6 Anatomie hoofd- hals | BA1 | CO-1/2 | T.J.H. Ruigrok |
10.30-11.15 | BA1A5 | HC.7 Embryogenese hoofd-hals | BA1 | CO-1/2 | D. Jaarsma |
11.30-12.15 | BA1A5 | HC.8 Anatomie bewegingsapp romp & axia skelet | BA1 | CO-1/2 | G.J. Kleinrensink |
12.15-13.45 | AST | MFVR Capita Selecta | BA1, BA2, BA3, SG | 36 | |
12.30-13.15 | BA1A5 | HC.9 Anatomie bewegingsapp extremiteiten | BA1 | CO-1/2 | T.J.H. Ruigrok |
13.15-14.45 | BA1A5 | TB Tutorgroepbijeenkomst 4 | 24 | 9 | H.J. van de Peppel |
13.30-15.00 | BA1A5 | TB Tutorgroepbijeenkomst 4 | 05 | 37 | CA ten Kate |
13.30-15.00 | BA1A5 | TB Tutorgroepbijeenkomst 4 | 22 | 7 | C.S. Sie |
13.30-15.30 | BA1A5 | VO.2 Bewegingsapp: spiergroepen en spieren | 16, 17, 18, 19, 20 | SNIJ-2, SNIJ-3 | G.J. Kleinrensink |
13.30-15.30 | BA1A5 | VO.4-DIGIMIC Histologie spierweefsel | 31, 32, 33, 34, 35 | COO-5 | W.A. Dik, CJ Stairiker, M Shariatzadeh, HG Huizinga, C Schliehe |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.2 Gespreksvaardigheden 2 | 10 | 8 | E. Visser |
15.45-17.45 | BA1A5 | VO.1 Anatomie van hoofd en hals | 26, 27, 28, 29, 30 | SNIJ-2, SNIJ-3 | T.J.H. Ruigrok |
15.45-17.45 | BA1CV | CV.2 Gespreksvaardigheden 2 | 24 | 8 | JF Gerard |
15.45-17.45 | BA1CV | CV.2 Gespreksvaardigheden 2 | 32 | 11 | CS Ramsaran |
19.59-22.59 | BA1A5 | ZO.1 (On)mogelijkheden vh bewegingsapparaat | BA1 | | T.J.H. Ruigrok |
|
Week 40 wo 03-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.00 | BA1A5 | TB Tutorgroepbijeenkomst 4 | 19 | CQ-4A | RRPM Hagenouw |
08.30-10.00 | BA1A5 | TB Tutorgroepbijeenkomst 4 | 28 | CQ-5F | J. Kroon |
08.30-10.30 | BA1A5 | VO.2 Bewegingsapp: spiergroepen en spieren | 06, 07, 08, 09, 10 | SNIJ-2, SNIJ-3 | G.J. Kleinrensink |
08.30-10.30 | BA1A5 | VO.4-DIGIMIC Histologie spierweefsel | 11, 12, 13, 14, 15 | COO-5 | W.A. Dik, CJ Stairiker, J van Langelaar, HG Huizinga, P.M. Kolijn |
08.30-10.30 | BA1CV | CV.2 Gespreksvaardigheden 2 | 16 | 12 | JAB Hopman |
10.45-12.15 | BA1A5 | TB Tutorgroepbijeenkomst 4 | 01 | 8 | N Aarts |
10.45-12.15 | BA1A5 | TB Tutorgroepbijeenkomst 4 | 02 | 10 | S.M. Hermelijn |
10.45-12.15 | BA1A5 | TB Tutorgroepbijeenkomst 4 | 03 | CQ-3A | H.T.W. Smeele |
10.45-12.15 | BA1A5 | TB Tutorgroepbijeenkomst 4 | 04 | CQ-3C | N.M.D. Nellist |
10.45-12.15 | BA1A5 | TB Tutorgroepbijeenkomst 4 | 10 | CQ-5A | R.D. van der Bogt |
10.45-12.45 | BA1A5 | VO.2 Bewegingsapp: spiergroepen en spieren | 11, 12, 13, 14, 15 | SNIJ-2, SNIJ-3 | G.J. Kleinrensink |
10.45-12.45 | BA1A5 | VO.4-DIGIMIC Histologie spierweefsel | 26, 27, 28, 29, 30 | COO-5 | J van Langelaar, M Shariatzadeh, HG Huizinga, JLJC Assmann, P.M. Kolijn |
10.45-12.45 | BA1CV | CV.2 Gespreksvaardigheden 2 | 06 | 11 | CS Ramsaran |
13.15-14.45 | BA1A5 | TB Tutorgroepbijeenkomst 4 | 27 | 2 | S.A.V. Nieuwenburg |
13.30-15.00 | BA1A5 | TB Tutorgroepbijeenkomst 4 | 18 | 7 | C.G.A. Klein Nulent |
13.30-15.30 | BA1A5 | VO.4-DIGIMIC Histologie spierweefsel | 01, 02, 03, 04, 05 | COO-5 | R.A. Brooimans, M Shariatzadeh, HG Huizinga, P.M. Kolijn, C Schliehe |
13.30-15.30 | BA1A5 | VO.1 Anatomie van hoofd en hals | 11, 12, 13, 14, 15 | SNIJ-2, SNIJ-3 | T.J.H. Ruigrok |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.2 Gespreksvaardigheden 2 | 26 | 1 | J.S. Voerman, LJ Jabbarian |
15.45-17.45 | BA1A5 | VO.1 Anatomie van hoofd en hals | 16, 17, 18, 19, 20 | SNIJ-2, SNIJ-3 | T.J.H. Ruigrok |
15.45-17.45 | BA1CV | CV.2 Gespreksvaardigheden 2 | 14 | 2 | J.S. Voerman, LJ Jabbarian |
18.59-22.59 | BA1A5 | ZO.2 Skeletspierweefsel | BA1 | | A.J.M. Verhoeven, R.A. Brooimans, J. van der Steen |
|
Week 40 do 04-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.00 | BA1A5 | TB Tutorgroepbijeenkomst 4 | 06 | 7 | M.S. Visser |
08.30-10.00 | BA1A5 | TB Tutorgroepbijeenkomst 4 | 08 | 9 | I.F. Reijnders |
08.30-10.00 | BA1A5 | TB Tutorgroepbijeenkomst 4 | 32 | 28 | DF Hanff |
08.30-10.30 | BA1A5 | VO.3 Bewegingssturing | 09, 10, 11, 12 | EE-1473 | J.N. van der Geest |
08.30-10.30 | BA1A5 | VO.4-DIGIMIC Histologie spierweefsel | 16, 17, 18, 19, 20 | COO-5 | W.A. Dik, CJ Stairiker, M Shariatzadeh, HG Huizinga, P.M. Kolijn |
08.30-10.30 | BA1A5 | VO.1 Anatomie van hoofd en hals | 21, 22, 23, 24, 25 | SNIJ-2, SNIJ-3 | T.J.H. Ruigrok |
09.00-10.30 | BA1A5 | TB Tutorgroepbijeenkomst 4 | 30 | 11 | M.J.J.E. van Driel |
10.45-12.45 | BA1A5 | VO.3 Bewegingssturing | 01, 02, 03, 04 | EE-1473 | J.N. van der Geest |
10.45-12.45 | BA1A5 | VO.4-DIGIMIC Histologie spierweefsel | 21, 22, 23, 24, 25 | COO-5 | CJ Stairiker, J van Langelaar, HG Huizinga, JLJC Assmann, P.M. Kolijn |
10.45-12.45 | BA1A5 | VO.1 Anatomie van hoofd en hals | 06, 07, 08, 09, 10 | SNIJ-2, SNIJ-3 | T.J.H. Ruigrok |
10.45-12.45 | BA1CV | CV.2 Gespreksvaardigheden 2 | 29 | 1 | A. Beerthuizen |
13.00-14.30 | BA1A5 | TB Tutorgroepbijeenkomst 4 | 12 | 7 | JAB Hopman |
13.30-15.30 | BA1A5 | VO.2 Bewegingsapp: spiergroepen en spieren | 21, 22, 23, 24, 25 | SNIJ-2, SNIJ-3 | G.J. Kleinrensink |
13.30-15.30 | BA1A5 | VO.3 Bewegingssturing | 05, 06, 07, 08 | EE-1473 | J.N. van der Geest |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.2 Gespreksvaardigheden 2 | 02 | 11 | J.S. Voerman, LJ Jabbarian |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.2 Gespreksvaardigheden 2 | 31 | 12 | A. Beerthuizen |
15.45-17.45 | BA1A5 | VO.2 Bewegingsapp: spiergroepen en spieren | 31, 32, 33, 34, 35 | SNIJ-2, SNIJ-3 | G.J. Kleinrensink |
15.45-17.45 | BA1A5 | VO.3 Bewegingssturing | 26, 27, 28, 29, 30 | EE-1473 | J.N. van der Geest |
|
Week 40 vr 05-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA1A5 | SB Studiegroepbijeenkomst | 29 | | |
08.30-10.00 | BA1A5 | TB Tutorgroepbijeenkomst 4 | 13 | 12 | D.F. Osses |
08.30-10.00 | BA1A5 | TB Tutorgroepbijeenkomst 4 | 15 | CQ-3A | S.G. Heil |
08.30-10.00 | BA1A5 | TB Tutorgroepbijeenkomst 4 in Ee-1024 | 16 | Externe ruimte | M.S. Magnano Di San Lio |
08.30-10.00 | BA1A5 | TB Tutorgroepbijeenkomst 4 | 21 | CQ-5A | A. Spronk |
08.30-10.00 | BA1A5 | TB Tutorgroepbijeenkomst 4 | 33 | 30 | I. Onsesveren |
08.30-10.00 | BA1A5 | TB Tutorgroepbijeenkomst 4 | 34 | CQ-5E | R.M. de Vlieger |
08.30-10.00 | BA1A5 | TB Tutorgroepbijeenkomst 4 | 35 | CQ-5F | L.J. van der Giessen |
08.30-10.30 | BA1A5 | VO.2 Bewegingsapp: spiergroepen en spieren | 01, 02, 03, 04, 05 | SNIJ-2, SNIJ-3 | G.J. Kleinrensink |
08.30-10.30 | BA1A5 | VO.3 Bewegingssturing | 17, 18, 19, 20 | EE-1473 | J.N. van der Geest |
08.30-10.30 | BA1A5 | VO.4-DIGIMIC Histologie spierweefsel | 06, 07, 08, 09, 10 | COO-5 | W.A. Dik, M Shariatzadeh, HG Huizinga, JLJC Assmann, C Schliehe |
09.15-10.45 | BA1A5 | TB Tutorgroepbijeenkomst 4 | 14 | 28 | L Angus |
10.45-11.30 | BA1A5 | SB Studiegroepbijeenkomst | 01 | | |
10.45-11.30 | BA1A5 | SB Studiegroepbijeenkomst | 02 | | |
10.45-11.30 | BA1A5 | SB Studiegroepbijeenkomst | 03 | | |
10.45-11.30 | BA1A5 | SB Studiegroepbijeenkomst | 04 | | |
10.45-11.30 | BA1A5 | SB Studiegroepbijeenkomst | 05 | | |
10.45-11.30 | BA1A5 | SB Studiegroepbijeenkomst | 06 | | |
10.45-11.30 | BA1A5 | SB Studiegroepbijeenkomst | 07 | | |
10.45-11.30 | BA1A5 | SB Studiegroepbijeenkomst | 08 | | |
10.45-11.30 | BA1A5 | SB Studiegroepbijeenkomst | 09 | | |
10.45-11.30 | BA1A5 | SB Studiegroepbijeenkomst | 10 | | |
10.45-11.30 | BA1A5 | SB Studiegroepbijeenkomst | 11 | | |
10.45-11.30 | BA1A5 | SB Studiegroepbijeenkomst | 12 | | |
10.45-11.30 | BA1A5 | SB Studiegroepbijeenkomst | 13 | | |
10.45-11.30 | BA1A5 | SB Studiegroepbijeenkomst | 14 | | |
10.45-11.30 | BA1A5 | SB Studiegroepbijeenkomst | 15 | | |
10.45-11.30 | BA1A5 | SB Studiegroepbijeenkomst | 16 | | |
10.45-11.30 | BA1A5 | SB Studiegroepbijeenkomst | 17 | | |
10.45-11.30 | BA1A5 | SB Studiegroepbijeenkomst | 18 | | |
10.45-11.30 | BA1A5 | SB Studiegroepbijeenkomst | 19 | | |
10.45-11.30 | BA1A5 | SB Studiegroepbijeenkomst | 20 | | |
10.45-11.30 | BA1A5 | SB Studiegroepbijeenkomst | 26 | | |
10.45-11.30 | BA1A5 | SB Studiegroepbijeenkomst | 27 | | |
10.45-11.30 | BA1A5 | SB Studiegroepbijeenkomst | 28 | | |
10.45-11.30 | BA1A5 | SB Studiegroepbijeenkomst | 30 | | |
10.45-11.30 | BA1A5 | SB Studiegroepbijeenkomst | 31 | | |
10.45-11.30 | BA1A5 | SB Studiegroepbijeenkomst | 32 | | |
10.45-12.45 | BA1A5 | TB Tutorgroepbijeenkomst 4 | 07 | 2 | A. Beerthuizen |
10.45-12.45 | BA1A5 | VO.3 Bewegingssturing | 21, 22, 23, 24, 25 | EE-1473 | J.N. van der Geest |
10.45-12.45 | BA1CV | CV.2 Gespreksvaardigheden 2 | 33 | 1 | D Uygun |
11.30-13.00 | BA1A5 | TB Tutorgroepbijeenkomst 4 | 29 | 9 | M.K. Bos |
11.30-13.00 | BA1A5 | TB Tutorgroepbijeenkomst 4 | 31 | 12 | R. Huurman |
12.45-13.30 | BA1A5 | TB Tutorgroepbijeenkomst 4 | 25 | 8 | M. Weekhout |
13.30-14.15 | BA1A5 | SB Studiegroepbijeenkomst | 21 | | |
13.30-14.15 | BA1A5 | SB Studiegroepbijeenkomst | 22 | | |
13.30-14.15 | BA1A5 | SB Studiegroepbijeenkomst | 23 | | |
13.30-14.15 | BA1A5 | SB Studiegroepbijeenkomst | 24 | | |
13.30-14.15 | BA1A5 | SB Studiegroepbijeenkomst | 25 | | |
13.30-14.15 | BA1A5 | SB Studiegroepbijeenkomst | 33 | | |
13.30-14.15 | BA1A5 | SB Studiegroepbijeenkomst | 34 | | |
13.30-14.15 | BA1A5 | SB Studiegroepbijeenkomst | 35 | | |
13.30-15.30 | BA1A5 | VO.2 Bewegingsapp: spiergroepen en spieren | 26, 27, 28, 29, 30 | SNIJ-2, SNIJ-3 | G.J. Kleinrensink |
13.30-15.30 | BA1A5 | VO.3 Bewegingssturing | 13, 14, 15, 16 | EE-1473 | J.N. van der Geest |
15.45-17.45 | BA1A5 | VO.3 Bewegingssturing | 31, 32, 33, 34, 35 | EE-1473 | J.N. van der Geest |
15.45-17.45 | BA1CV | CV.2 Gespreksvaardigheden 2 | 13 | 1 | E. Visser |
|
Week 41 ma 08-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA1A6 | IC.1 Integratie/responsie college wk 5 | BA1 | CO-1/2 | T.J.H. Ruigrok, D. Jaarsma |
09.30-10.15 | BA1A6 | HC.2 Hoe denkt de arts - 1 | BA1 | CO-1/2 | P.W. Moorman |
10.30-11.15 | BA1A6 | HC.3 Hoe denkt de arts - 2 | BA1 | CO-1/2 | P.W. Moorman |
11.30-12.15 | BA1A6 | HC.4 Hoe denkt de arts - 3 | BA1 | CO-1/2 | P.W. Moorman |
12.30-14.00 | BA1A5 | TB Tutorgroepbijeenkomst 4 | 11 | 11 | I.J.M. Levink |
13.30-15.00 | BA1A5 | TB Tutorgroepbijeenkomst 4 | 20 | 12 | L. El Houssein |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.2 Gespreksvaardigheden 2 | 22 | 37 | CS Ramsaran |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.3 Medische anamnese 1 | 02 | PKV-C | MHE Elbers |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.3 Medische anamnese 1 | 18 | PKV-D | G.H.M. Leunissen |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.3 Medische anamnese 1 | 35 | PKV-A | M. Vojinovic-Novakovic |
15.45-17.45 | BA1CV | CV.2 Inhaal Gespreksvaardigheden 2 | BA1 | 11 | CS Ramsaran |
19.59-22.59 | BA1A6 | ZO.1 Fysische principes vd klin. beeldv. | BA1 | | A.S. Devos, J.J.M. Pel |
|
Week 41 di 09-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA1A6 | HC.5 Goede dokters schrijven goede recepten | BA1 | CO-1/2 | T. van Gelder |
09.30-10.15 | BA1A6 | HC.6 Respect grote beginselen kleine gebaren | BA1 | CO-1/2 | I.D. de Beaufort |
10.30-11.15 | BA1A6 | HC.7 Vragenuur wk 1A1, 2 & 3 + tentamenvragen | BA1 | CO-1/2 | W.A. Dik, A.J.M. Verhoeven, M.M. Jaegle, R.A. Brooimans |
11.30-12.15 | BA1A6 | HC.8 Vragenuur wk 1A4 & 5 + tentamenvragen | BA1 | CO-1/2 | J.C. Holstege, T.J.H. Ruigrok, J.G.G. Borst, J.N. van der Geest |
13.00-15.00 | BA1CV | CV.2 Gespreksvaardigheden 2 | 08 | CQ-5C | A. Beerthuizen |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.3 Medische anamnese 1 | 10 | PKV-B | JGM Kievit |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.3 Medische anamnese 1 | 13 | PKV-C | MA Pellikaan-van der Veer |
15.45-16.30 | BA1A6 | SB Studiegroepbijeenkomst | 09 | | |
15.45-16.30 | BA1A6 | SB Studiegroepbijeenkomst | 10 | | |
15.45-16.30 | BA1A6 | SB Studiegroepbijeenkomst | 12 | | |
15.45-16.30 | BA1A6 | SB Studiegroepbijeenkomst | 13 | | |
15.45-16.30 | BA1A6 | SB Studiegroepbijeenkomst | 15 | | |
15.45-17.45 | BA1CV | CV.3 Medische anamnese 1 | 20 | PKV-B | GCA Peelen |
19.59-22.59 | BA1A6 | ZO.2 Omgaan met onzekerheden | BA1 | | P.W. Moorman |
|
Week 41 wo 10-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA1A6 | VO Inh VO Histologie Epith/Bindwfs/Spierwf | BA1 | COO-5 | S.C.A. van Blokland, R.A. Brooimans, M.A. Versnel |
08.30-12.30 | BA1A6 | VO Inh. VO Botten, banden, gewr. deel 1+2 | BA1 | SNIJ-2, SNIJ-3 | T.J.H. Ruigrok |
10.45-11.30 | BA1A6 | SB Studiegroepbijeenkomst | 01 | | |
10.45-11.30 | BA1A6 | SB Studiegroepbijeenkomst | 02 | | |
10.45-11.30 | BA1A6 | SB Studiegroepbijeenkomst | 03 | | |
10.45-11.30 | BA1A6 | SB Studiegroepbijeenkomst | 04 | | |
10.45-11.30 | BA1A6 | SB Studiegroepbijeenkomst | 05 | | |
10.45-11.30 | BA1A6 | SB Studiegroepbijeenkomst | 06 | | |
10.45-11.30 | BA1A6 | SB Studiegroepbijeenkomst | 07 | | |
10.45-11.30 | BA1A6 | SB Studiegroepbijeenkomst | 08 | | |
10.45-11.30 | BA1A6 | SB Studiegroepbijeenkomst | 11 | | |
10.45-11.30 | BA1A6 | SB Studiegroepbijeenkomst | 14 | | |
10.45-11.30 | BA1A6 | SB Studiegroepbijeenkomst | 16 | | |
10.45-11.30 | BA1A6 | SB Studiegroepbijeenkomst | 17 | | |
10.45-11.30 | BA1A6 | SB Studiegroepbijeenkomst | 18 | | |
10.45-11.30 | BA1A6 | SB Studiegroepbijeenkomst | 19 | | |
10.45-11.30 | BA1A6 | SB Studiegroepbijeenkomst | 20 | | |
10.45-11.30 | BA1A6 | SB Studiegroepbijeenkomst | 21 | | |
10.45-11.30 | BA1A6 | SB Studiegroepbijeenkomst | 22 | | |
10.45-11.30 | BA1A6 | SB Studiegroepbijeenkomst | 23 | | |
10.45-11.30 | BA1A6 | SB Studiegroepbijeenkomst | 24 | | |
10.45-11.30 | BA1A6 | SB Studiegroepbijeenkomst | 25 | | |
10.45-11.30 | BA1A6 | SB Studiegroepbijeenkomst | 26 | | |
10.45-11.30 | BA1A6 | SB Studiegroepbijeenkomst | 27 | | |
10.45-11.30 | BA1A6 | SB Studiegroepbijeenkomst | 28 | | |
10.45-11.30 | BA1A6 | SB Studiegroepbijeenkomst | 29 | | |
10.45-11.30 | BA1A6 | SB Studiegroepbijeenkomst | 30 | | |
10.45-11.30 | BA1A6 | SB Studiegroepbijeenkomst | 31 | | |
10.45-11.30 | BA1A6 | SB Studiegroepbijeenkomst | 32 | | |
10.45-11.30 | BA1A6 | SB Studiegroepbijeenkomst | 33 | | |
10.45-11.30 | BA1A6 | SB Studiegroepbijeenkomst | 34 | | |
10.45-11.30 | BA1A6 | SB Studiegroepbijeenkomst | 35 | | |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.3 Medische anamnese 1 | 22 | PKV-B | EE Plouvier |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.3 Medische anamnese 1 | 34 | PKV-A | G.H.M. Leunissen |
13.30-17.30 | BA1A6 | VO Inh. VO Weefsels snijzaal | BA1 | SNIJ-2, SNIJ-3 | T.J.H. Ruigrok |
|
Week 41 do 11-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | TTBA1 | Roostervrij t.b.v. Tentamen 1A1 deel 2 | BA1 | | |
|
Week 41 vr 12-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | TTBA1 | Roostervrij t.b.v. Tentamen 1A1 deel 2 | BA1 | | |
08.45-11.15 | TTBA1 | Tentamen 1A1 deel 2 (Dyslectici) | BA1 | Woudestein Rochester, Woudestein Shangai | |
09.00-11.15 | TTBA1 | Tentamen 1A1 deel 2 | BA1 | Woudestein Van der Goot-gebouw | J.C. Holstege |
|
Week 42 ma 15-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA1A7 | HC.1 Milieu interieur en homeostase | BA1 | CO-1/2 | J.G.G. Borst |
09.30-10.15 | BA1A7 | HC.2 Anatomie hart | BA1 | CO-1/2 | T.J.H. Ruigrok |
10.30-11.15 | BA1A7 | HC.3 Fysiologie hart | BA1 | CO-1/2 | J.G.G. Borst |
11.30-12.15 | BA1A7 | HC.4 Bloed en bloedcellen | BA1 | CO-1/2 | R.A. Brooimans |
12.30-13.15 | BA1A7 | HC.11 Introductie op de Journal Clubs | BA1 | CO-1/2 | P.W. Moorman, J.F. Veenland |
13.30-15.30 | BA1A7 | VO.3-DIGIMIC Histologie Bloedcelvorming | 06, 07, 08, 09, 10 | COO-3 | R.A. Brooimans, SJ Erkeland, M van Meurs, L. Gonzalez Leon, JLJC Assmann |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.3 Medische anamnese 1 | 11 | PKV-B | G.H.M. Leunissen |
13.30-17.30 | BA1A7 | VO.1 Thoraxorganen | 01, 02, 03, 04, 05 | SNIJ-2, SNIJ-3 | T.J.H. Ruigrok, D. Jaarsma |
15.45-17.45 | BA1CV | CV.3 Medische anamnese 1 | 17 | PKV-C | F.B.M. Gan-Creijghton |
20.59-22.59 | BA1A7 | ZO.1 Inleiding regeltheorie voor de geneesk | BA1 | | J.J.M. Pel |
|
Week 42 di 16-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA1A7 | HC.5 Anatomie borstwand en longen | BA1 | CO-1/2 | T.J.H. Ruigrok |
09.30-10.15 | BA1A7 | HC.6 Fysiologie van de ademhaling | BA1 | CO-1/2 | J.J.M. Pel |
10.30-11.15 | BA1A7 | HC.7 Anatomie tractus circulatorius | BA1 | CO-1/2 | T.J.H. Ruigrok |
11.30-12.15 | BA1A7 | HC.8 Fysiologie tractus circulatorius | BA1 | CO-1/2 | J.G.G. Borst |
13.30-15.30 | BA1A7 | VO.2 De hartpotentiaal | 11, 12, 13, 14, 15 | EE-1473 | M.L. van der Heyden, J.G.G. Borst |
13.30-15.30 | BA1A7 | VO.3-DIGIMIC Histologie Bloedcelvorming | 01, 02, 03, 04, 05 | COO-3 | R.A. Brooimans, SJ Erkeland, L. Gonzalez Leon, JLJC Assmann, C Schliehe |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.3 Medische anamnese 1 | 25 | PKV-D | M. Vojinovic-Novakovic |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.3 Medische anamnese 1 | 29 | PKV-C | W.B. de Koning |
13.30-17.30 | BA1A7 | VO.1 Thoraxorganen | 06, 07, 08, 09, 10 | SNIJ-2, SNIJ-3 | T.J.H. Ruigrok, D. Jaarsma |
15.45-17.45 | BA1A7 | VO.2 De hartpotentiaal | 21, 22, 23, 24, 25 | EE-1473 | M.L. van der Heyden, J.G.G. Borst |
15.45-17.45 | BA1CV | CV.3 Medische anamnese 1 | 12 | PKV-A | GCA Peelen |
19.59-22.59 | BA1A7 | ZO.2 Pompfunctie van het hart | BA1 | | J.G.G. Borst |
|
Week 42 wo 17-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
09.30-10.15 | BA1A7 | HC.9 Vaattonusregulatie | BA1 | CO-1/2 | A.J.M. Roks |
10.30-11.15 | BA1A7 | HC.10 Embryologie hart- en vaatstelsel | BA1 | CO-1/2 | D. Jaarsma |
11.30-13.00 | BA1A7 | TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) | 09 | 11 | PAJ Mendelaar |
13.30-15.30 | BA1A7 | VO.2 De hartpotentiaal | 01, 02, 03, 04, 05 | EE-1473 | M.L. van der Heyden, J.G.G. Borst |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.2 Gespreksvaardigheden 2 | 20 | 1 | S Redeker |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.3 Medische anamnese 1 | 19 | PKV-A | GCA Peelen |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.3 Medische anamnese 1 | 21 | PKV-E | EE Plouvier |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.3 Medische anamnese 1 | 23 | PKV-C | A. van der Velden |
13.30-17.30 | BA1A7 | VO.1 Thoraxorganen | 11, 12, 13, 14, 15 | SNIJ-2, SNIJ-3 | T.J.H. Ruigrok, D. Jaarsma |
15.45-17.45 | BA1CV | CV.2 Gespreksvaardigheden 2 | 25 | 1 | S Redeker |
15.45-17.45 | BA1CV | CV.3 Medische anamnese 1 | 07 | PKV-B | GCA Peelen |
19.00-21.00 | AOO | Voorl.bijeenk. studie/stage buitenland | BA1, BA2, BA3, SG | CO-2 | J.L. Nouwen, G.T. Pasaribu |
20.59-22.59 | BA1A7 | ZO.3 Interpretatie vh elektrocardiogram | BA1 | | J.G.G. Borst |
|
Week 42 do 18-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.00 | BA1A7 | TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) | 02 | 7 | S.M. Hermelijn |
08.30-10.00 | BA1A7 | TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) | 03 | 12 | H.T.W. Smeele |
08.30-10.30 | BA1A7 | VO.2 De hartpotentiaal | 06, 07, 08, 09, 10 | EE-1473 | M.L. van der Heyden, J.G.G. Borst |
08.30-10.30 | BA1A7 | VO.3-DIGIMIC Histologie Bloedcelvorming | 11, 12, 13, 14, 15 | COO-5 | SJ Erkeland, M Shariatzadeh, JLJC Assmann, P.M. Kolijn, C Schliehe |
08.30-10.30 | BA1CV | CV.3 Medische anamnese 1 | 30 | PKV-A | MHE Elbers |
08.30-12.30 | BA1A7 | VO.1 Thoraxorganen | 31, 32, 33, 34, 35 | SNIJ-2, SNIJ-3 | T.J.H. Ruigrok, D. Jaarsma |
10.45-12.15 | BA1A7 | TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) | 07 | 10 | A. Beerthuizen |
10.45-12.15 | BA1A7 | TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) | 08 | 28 | I.F. Reijnders |
10.45-12.15 | BA1A7 | TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) | 10 | 9 | R.D. van der Bogt |
10.45-12.15 | BA1A7 | TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) | 11 | 1 | I.J.M. Levink |
10.45-12.45 | BA1A7 | VO.2 De hartpotentiaal | 16, 17, 18, 19, 20 | EE-1473 | M.L. van der Heyden, J.G.G. Borst |
10.45-12.45 | BA1A7 | VO.3-DIGIMIC Histologie Bloedcelvorming | 21, 22, 23, 24, 25 | COO-5 | SJ Erkeland, M van Meurs, M Shariatzadeh, L. Gonzalez Leon, P.M. Kolijn |
10.45-12.45 | BA1CV | CV.3 Medische anamnese 1 | 15 | PKV-E | M. Vojinovic-Novakovic |
10.45-12.45 | BA1CV | CV.3 Medische anamnese 1 | 27 | PKV-A | MHE Elbers |
10.45-12.45 | BA1CV | CV.3 Medische anamnese 1 | 28 | PKV-C | W.B. de Koning |
11.45-13.15 | BA1A7 | TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) | 05 | 8 | CA ten Kate |
13.30-15.30 | BA1A7 | VO.2 De hartpotentiaal | 26, 27, 28, 29, 30 | EE-1473 | M.L. van der Heyden, J.G.G. Borst |
13.30-17.30 | BA1A7 | VO.1 Thoraxorganen | 21, 22, 23, 24, 25 | SNIJ-2, SNIJ-3 | T.J.H. Ruigrok, D. Jaarsma |
15.45-17.15 | BA1A7 | TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) | 06 | 1 | M.S. Visser |
15.45-17.45 | BA1A7 | VO.2 De hartpotentiaal | 31, 32, 33, 34, 35 | EE-1473 | M.L. van der Heyden, J.G.G. Borst |
15.45-17.45 | BA1A7 | VO.3-DIGIMIC Histologie Bloedcelvorming | 26, 27, 28, 29, 30 | COO-5 | R.A. Brooimans, SJ Erkeland, M Shariatzadeh, JLJC Assmann, C Schliehe |
15.45-17.45 | BA1CV | CV.3 Medische anamnese 1 | 09 | PKV-B | W.B. de Koning |
16.00-17.30 | BA1A7 | TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) | 12 | 2 | JAB Hopman |
19.59-22.59 | BA1A7 | ZO.4 Histologie bloedcellen & bloedcelvorming | BA1 | | R.A. Brooimans |
|
Week 42 vr 19-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.00 | BA1A7 | TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) | 15 | 2 | S.G. Heil |
08.30-10.30 | BA1A7 | VO.3-DIGIMIC Histologie Bloedcelvorming | 16, 17, 18, 19, 20 | COO-3 | SJ Erkeland, L. Gonzalez Leon, JLJC Assmann, P.M. Kolijn, C Schliehe |
08.30-10.30 | BA1CV | CV.3 Medische anamnese 1 | 31 | PKV-A | JGM Kievit |
08.30-12.30 | BA1A7 | VO.1 Thoraxorganen | 26, 27, 28, 29, 30 | SNIJ-2, SNIJ-3 | T.J.H. Ruigrok, D. Jaarsma |
09.15-10.45 | BA1A7 | TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) | 01 | 1 | N Aarts |
10.45-11.30 | BA1A7 | SB Studiegroepbijeenkomst | 02 | | |
10.45-11.30 | BA1A7 | SB Studiegroepbijeenkomst | 03 | | |
10.45-11.30 | BA1A7 | SB Studiegroepbijeenkomst | 04 | | |
10.45-11.30 | BA1A7 | SB Studiegroepbijeenkomst | 05 | | |
10.45-11.30 | BA1A7 | SB Studiegroepbijeenkomst | 06 | | |
10.45-11.30 | BA1A7 | SB Studiegroepbijeenkomst | 07 | | |
10.45-11.30 | BA1A7 | SB Studiegroepbijeenkomst | 08 | | |
10.45-11.30 | BA1A7 | SB Studiegroepbijeenkomst | 09 | | |
10.45-11.30 | BA1A7 | SB Studiegroepbijeenkomst | 10 | | |
10.45-11.30 | BA1A7 | SB Studiegroepbijeenkomst | 11 | | |
10.45-11.30 | BA1A7 | SB Studiegroepbijeenkomst | 12 | | |
10.45-11.30 | BA1A7 | SB Studiegroepbijeenkomst | 13 | | |
10.45-11.30 | BA1A7 | SB Studiegroepbijeenkomst | 14 | | |
10.45-11.30 | BA1A7 | SB Studiegroepbijeenkomst | 17 | | |
10.45-11.30 | BA1A7 | SB Studiegroepbijeenkomst | 18 | | |
10.45-11.30 | BA1A7 | SB Studiegroepbijeenkomst | 19 | | |
10.45-11.30 | BA1A7 | SB Studiegroepbijeenkomst | 20 | | |
10.45-11.30 | BA1A7 | SB Studiegroepbijeenkomst | 21 | | |
10.45-11.30 | BA1A7 | SB Studiegroepbijeenkomst | 22 | | |
10.45-11.30 | BA1A7 | SB Studiegroepbijeenkomst | 23 | | |
10.45-11.30 | BA1A7 | SB Studiegroepbijeenkomst | 24 | | |
10.45-11.30 | BA1A7 | SB Studiegroepbijeenkomst | 25 | | |
10.45-12.15 | BA1A7 | TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) | 16 | 2 | M.S. Magnano Di San Lio |
10.45-12.45 | BA1A7 | VO.3-DIGIMIC Histologie Bloedcelvorming | 31, 32, 33, 34, 35 | COO-3 | SJ Erkeland, M van Meurs, JLJC Assmann, P.M. Kolijn, C Schliehe |
10.45-12.45 | BA1CV | CV.3 Medische anamnese 1 | 01 | PKV-C | J. Damen |
11.30-13.00 | BA1A7 | TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) | 04 | 11 | N.M.D. Nellist |
12.30-13.15 | BA1A7 | SB Studiegroepbijeenkomst | 15 | | |
12.30-13.15 | BA1A7 | SB Studiegroepbijeenkomst | 16 | | |
12.30-13.15 | BA1A7 | SB Studiegroepbijeenkomst | 26 | | |
12.30-13.15 | BA1A7 | SB Studiegroepbijeenkomst | 27 | | |
12.30-13.15 | BA1A7 | SB Studiegroepbijeenkomst | 28 | | |
12.30-13.15 | BA1A7 | SB Studiegroepbijeenkomst | 29 | | |
12.30-13.15 | BA1A7 | SB Studiegroepbijeenkomst | 30 | | |
13.30-14.15 | BA1A7 | SB Studiegroepbijeenkomst | 31 | | |
13.30-14.15 | BA1A7 | SB Studiegroepbijeenkomst | 32 | | |
13.30-14.15 | BA1A7 | SB Studiegroepbijeenkomst | 33 | | |
13.30-14.15 | BA1A7 | SB Studiegroepbijeenkomst | 34 | | |
13.30-14.15 | BA1A7 | SB Studiegroepbijeenkomst | 35 | | |
13.30-15.00 | BA1A7 | TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) | 30 | 37 | M.J.J.E. van Driel |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.2 Gespreksvaardigheden 2 | 01 | 8 | S Redeker |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.3 Medische anamnese 1 | 04 | PKV-E | G.H.M. Leunissen |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.3 Medische anamnese 1 | 24 | PKV-B | M. Vojinovic-Novakovic |
13.30-17.30 | BA1A7 | VO.1 Thoraxorganen | 16, 17, 18, 19, 20 | SNIJ-2, SNIJ-3 | T.J.H. Ruigrok, D. Jaarsma |
15.45-16.30 | BA1A7 | SB Studiegroepbijeenkomst | 01 | | |
15.45-17.45 | BA1CV | CV.2 Gespreksvaardigheden 2 | 35 | 1 | S Redeker |
15.45-17.45 | BA1CV | CV.3 Medische anamnese 1 | 03 | PKV-B | M. Vojinovic-Novakovic |
15.45-17.45 | BA1CV | CV.3 Medische anamnese 1 | 06 | PKV-A | EE Plouvier |
19.59-23.59 | BA1A7 | ZO.5 Voorbereiding eerste Journal Club | BA1 | | P.W. Moorman |
|
Week 43 ma 22-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.30 | BA1A8 | HC.1 Anatomie tractus digestivus | BA1 | CO-1/2 | G.J. Kleinrensink |
09.30-10.15 | BA1A8 | HC.2 Homeostase: stabiliteit | BA1 | CO-1/2 | J.J.M. Pel |
10.30-11.15 | BA1A8 | HC.3 Anatomie bovenbuik | BA1 | CO-1/2 | G.J. Kleinrensink |
11.30-12.15 | BA1A8 | NB Nabespreking tentamen Ba1A1 deel 2 | BA1 | CO-1/2 | J.C. Holstege |
12.30-14.30 | AOO | Inleveren zelfportretten 2018 | BA1 | 1 | |
12.30-15.30 | BA1A8 | VO.2 Buikorganen incl. beeldvorming | 16, 17, 18, 19, 20, 25 | SNIJ-2, SNIJ-3 | G.J. Kleinrensink, A.S. Devos |
13.00-15.00 | BA1SW | SW.1 Samenwerken 1 | 15 | 2 | D Lo Fo Wong |
13.30-15.30 | BA1A8 | VO.3 Reactiesnelheid en enzymkinetiek (verpl) | 09, 10, 11, 12 | EE-1473 | A.J.M. Verhoeven, B.C. Tilly |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.3 Medische anamnese 1 | 08 | PKV-A | M. Vojinovic-Novakovic |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.3 Medische anamnese 1 | 14 | PKV-B | EE Plouvier |
15.45-17.15 | BA1A8 | Evaluatie thema BA1A1 (alleen JVT) | BA1 | 4 | J.C. Holstege, M.M. Jaegle, R.A. Brooimans, J.N.J. Philipsen, T.J.H. Ruigrok, P.H. Erkens-Pijper |
15.45-17.45 | BA1A8 | VO.1 Buik in situ | 11, 12, 13, 14, 15 | SNIJ-2, SNIJ-3 | G.J. Kleinrensink |
15.45-17.45 | BA1A8 | VO.3 Reactiesnelheid en enzymkinetiek (verpl) | 05, 06, 07, 08 | EE-1473 | A.J.M. Verhoeven, B.C. Tilly |
20.59-22.59 | BA1A8 | ZO.1 Grote vaten buik | BA1 | | G.J. Kleinrensink |
|
Week 43 di 23-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA1A8 | HC.4 Nierfunctie | BA1 | CO-1/2 | M.T.G. de Jeu |
09.30-10.15 | BA1A8 | HC.5 Embryologie maag-darmstelsel | BA1 | CO-1/2 | D. Jaarsma |
10.30-11.15 | BA1A8 | HC.6 Anatomie onderbuik en (kleine) bekken | BA1 | CO-1/2 | G.J. Kleinrensink |
11.30-12.15 | BA1A8 | HC.7 Anatomie retroperitoneum | BA1 | CO-1/2 | G.J. Kleinrensink |
12.30-14.00 | BA1A7 | TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) | 22 | 8 | C.S. Sie |
12.30-14.30 | AOO | Inleveren zelfportretten 2018 | BA1 | 37 | |
12.30-15.30 | BA1A8 | VO.2 Buikorganen incl. beeldvorming | 11, 12, 13, 14, 15, 23 | SNIJ-2, SNIJ-3 | G.J. Kleinrensink, A.S. Devos |
13.30-15.30 | BA1A8 | VO.3 Reactiesnelheid en enzymkinetiek (verpl) | 33, 34, 35 | EE-1473 | A.J.M. Verhoeven, B.C. Tilly |
14.30-16.00 | BA1A7 | TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) | 21 | 8 | A. Spronk |
14.30-16.00 | BA1A7 | TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) | 24 | 13 | H.J. van de Peppel |
15.45-17.15 | BA1A7 | TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) | 29 | 9 | M.K. Bos |
15.45-17.45 | BA1A8 | VO.1 Buik in situ | 01, 02, 03, 04, 05, 27 | SNIJ-2, SNIJ-3 | G.J. Kleinrensink |
15.45-17.45 | BA1A8 | VO.3 Reactiesnelheid en enzymkinetiek (verpl) | 13, 14, 15, 16 | EE-1473 | A.J.M. Verhoeven, B.C. Tilly |
20.59-22.59 | BA1A8 | ZO.2 Embryogenese lichaamsholtes | BA1 | | D. Jaarsma |
|
Week 43 wo 24-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA1A8 | HC.8 Vertering en opname voedingscomponenten | BA1 | CO-1/2 | A.J.M. Verhoeven |
09.30-10.15 | BA1A8 | HC.9 Maagzuur: waarom? | BA1 | CO-1/2 | A.J.M. Verhoeven |
10.30-11.15 | BA1A8 | HC.10 Emoties | BA1 | CO-1/2 | A. van t Spijker, J.C. Holstege |
11.30-12.15 | BA1A8 | HC.11 Inleiding Patientveiligheid | BA1 | CO-1/2 | M. Klimek |
12.30-14.30 | AOO | Inleveren zelfportretten 2018 | BA1 | 8 | |
12.30-15.30 | BA1A8 | VO.2 Buikorganen incl. beeldvorming | 26, 27, 28, 29, 30, 24 | SNIJ-2, SNIJ-3 | G.J. Kleinrensink, A.S. Devos |
13.00-14.30 | BA1A7 | TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) | 23 | 1 | P.P. de Smalen |
15.00-16.30 | BA1A7 | TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) | 25 | 11 | M. Weekhout |
15.45-17.45 | BA1A8 | VO.1 Buik in situ | 06, 07, 08, 09, 10, 29 | SNIJ-2, SNIJ-3 | G.J. Kleinrensink |
15.45-17.45 | BA1CV | CV.3 Medische anamnese 1 | 05 | PKV-B | G.H.M. Leunissen |
19.59-22.59 | BA1A8 | ZO.3 pH, pKa bufferwerking | BA1 | | A.J.M. Verhoeven, B.C. Tilly |
|
Week 43 do 25-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.00 | BA1A7 | TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) | 13 | CQ-3A | D.F. Osses |
08.30-10.00 | BA1A7 | TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) | 26 | 2 | ME Houwing |
08.30-10.00 | BA1A7 | TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) | 31 | 12 | R. Huurman |
08.30-10.00 | BA1A7 | TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) | 32 | CQ-5A | DF Hanff |
08.30-10.30 | BA1A8 | VO.3 Reactiesnelheid en enzymkinetiek (verpl) | 17, 18, 19, 20 | EE-1473 | A.J.M. Verhoeven, B.C. Tilly |
08.30-11.30 | BA1A8 | VO.2 Buikorganen incl. beeldvorming | 02, 03, 04, 05, 22, 21 | SNIJ-2, SNIJ-3 | G.J. Kleinrensink, A.S. Devos |
08.45-10.15 | BA1A7 | TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) | 14 | CQ-5D | L Angus |
09.00-10.30 | BA1A7 | TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) | 27 | 7 | S.A.V. Nieuwenburg |
09.30-12.15 | BA1A8, BA1JC | Journal Club | 07, 08 | CQ-A | P.W. Moorman |
09.30-12.15 | BA1A8, BA1JC | Journal Club | 09, 10 | CQ-B | N Aarts |
10.45-12.45 | BA1A8 | VO.3 Reactiesnelheid en enzymkinetiek (verpl) | 25, 26, 27, 28 | EE-1473 | A.J.M. Verhoeven, B.C. Tilly |
11.30-13.30 | AOO | Inleveren zelfportretten 2018 | BA1 | 2 | |
11.45-14.45 | BA1A8 | VO.2 Buikorganen incl. beeldvorming | 31, 32, 33, 34, 35, 01 | SNIJ-2, SNIJ-3 | G.J. Kleinrensink, A.S. Devos |
13.30-16.15 | BA1A8, BA1JC | Journal Club | 05, 06 | Lokaal-9 | RK Los |
13.30-16.15 | BA1A8, BA1JC | Journal Club | 03, 04 | CQ-B | J.F. Veenland |
13.30-15.30 | BA1A8 | VO.3 Reactiesnelheid en enzymkinetiek (verpl) | 21, 22, 23, 24 | EE-1473 | A.J.M. Verhoeven, B.C. Tilly |
15.45-17.45 | BA1A8 | VO.1 Buik in situ | 21, 22, 23, 24, 25, 16 | SNIJ-2, SNIJ-3 | G.J. Kleinrensink |
15.45-17.45 | BA1A8 | VO.3 Reactiesnelheid en enzymkinetiek (verpl) | 29, 30, 31, 32 | EE-1473 | A.J.M. Verhoeven, B.C. Tilly |
16.30-17.45 | BA1A8 | WS Workshop Planning (Inschr SinOnline) | BA1 | Lokaal-10 | MCR Verstraeten, IM Lycklama a Nijeholt |
19.59-22.59 | BA1A8 | ZO.4 Temperatuurregulatie | BA1 | | J. van der Steen |
|
Week 43 vr 26-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.00 | BA1A7 | TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) | 33 | 2 | I. Onsesveren |
08.30-10.00 | BA1A7 | TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) | 34 | CQ-5A | R.M. de Vlieger |
08.30-11.30 | BA1A8 | VO.2 Buikorganen incl. beeldvorming | 06, 07, 08, 09, 10 | SNIJ-2, SNIJ-3 | G.J. Kleinrensink, A.S. Devos |
09.30-12.15 | BA1A8, BA1JC | Journal Club | 01, 02 | CQ-A | P.W. Moorman |
09.30-12.15 | BA1A8, BA1JC | Journal Club | 11, 12 | CQ-B | RK Los |
09.30-12.15 | BA1A8, BA1JC | Journal Club | 15, 16 | Lokaal-9 | N Aarts |
10.45-11.30 | BA1A8 | SB Studiegroepbijeenkomst | 03 | | |
10.45-11.30 | BA1A8 | SB Studiegroepbijeenkomst | 04 | | |
10.45-11.30 | BA1A8 | SB Studiegroepbijeenkomst | 05 | | |
10.45-11.30 | BA1A8 | SB Studiegroepbijeenkomst | 13 | | |
10.45-11.30 | BA1A8 | SB Studiegroepbijeenkomst | 14 | | |
10.45-11.30 | BA1A8 | SB Studiegroepbijeenkomst | 17 | | |
10.45-11.30 | BA1A8 | SB Studiegroepbijeenkomst | 18 | | |
10.45-11.30 | BA1A8 | SB Studiegroepbijeenkomst | 19 | | |
10.45-11.30 | BA1A8 | SB Studiegroepbijeenkomst | 20 | | |
10.45-11.30 | BA1A8 | SB Studiegroepbijeenkomst | 21 | | |
10.45-11.30 | BA1A8 | SB Studiegroepbijeenkomst | 22 | | |
10.45-11.30 | BA1A8 | SB Studiegroepbijeenkomst | 23 | | |
10.45-11.30 | BA1A8 | SB Studiegroepbijeenkomst | 24 | | |
10.45-11.30 | BA1A8 | SB Studiegroepbijeenkomst | 25 | | |
10.45-11.30 | BA1A8 | SB Studiegroepbijeenkomst | 26 | | |
10.45-11.30 | BA1A8 | SB Studiegroepbijeenkomst | 27 | | |
10.45-11.30 | BA1A8 | SB Studiegroepbijeenkomst | 28 | | |
10.45-11.30 | BA1A8 | SB Studiegroepbijeenkomst | 30 | | |
10.45-11.30 | BA1A8 | SB Studiegroepbijeenkomst | 31 | | |
10.45-11.30 | BA1A8 | SB Studiegroepbijeenkomst | 32 | | |
10.45-11.30 | BA1A8 | SB Studiegroepbijeenkomst | 33 | | |
10.45-11.30 | BA1A8 | SB Studiegroepbijeenkomst | 34 | | |
10.45-11.30 | BA1A8 | SB Studiegroepbijeenkomst | 35 | | |
11.30-13.00 | BA1A7 | TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) | 28 | 8 | J. Kroon |
11.30-13.30 | AOO | Inleveren zelfportretten 2018 | BA1 | 1 | |
12.30-13.15 | BA1A8 | SB Studiegroepbijeenkomst | 11 | | |
12.30-13.15 | BA1A8 | SB Studiegroepbijeenkomst | 12 | | |
13.30-14.15 | BA1A8 | SB Studiegroepbijeenkomst | 06 | | |
13.30-14.15 | BA1A8 | SB Studiegroepbijeenkomst | 07 | | |
13.30-14.15 | BA1A8 | SB Studiegroepbijeenkomst | 08 | | |
13.30-14.15 | BA1A8 | SB Studiegroepbijeenkomst | 09 | | |
13.30-14.15 | BA1A8 | SB Studiegroepbijeenkomst | 10 | | |
13.30-14.15 | BA1A8 | SB Studiegroepbijeenkomst | 15 | | |
13.30-14.15 | BA1A8 | SB Studiegroepbijeenkomst | 16 | | |
13.30-14.15 | BA1A8 | SB Studiegroepbijeenkomst | 29 | | |
13.30-15.30 | BA1A8 | VO.1 Buik in situ | 17, 18, 19, 20, 28, 26 | SNIJ-2, SNIJ-3 | G.J. Kleinrensink |
13.30-15.30 | BA1A8 | VO.3 Reactiesnelheid en enzymkinetiek (verpl) | 01, 02, 03, 04 | EE-1473 | A.J.M. Verhoeven, B.C. Tilly |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.2 Gespreksvaardigheden 2 | 17 | 9 | D Lo Fo Wong |
15.45-16.30 | BA1A8 | SB Studiegroepbijeenkomst | 01 | | |
15.45-16.30 | BA1A8 | SB Studiegroepbijeenkomst | 02 | | |
15.45-17.45 | BA1A8 | VO.1 Buik in situ | 31, 32, 33, 34, 35, 30 | SNIJ-2, SNIJ-3 | G.J. Kleinrensink |
|
Week 44 ma 29-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.15-09.15 | BA1A9 | WS Workshop Studiemethode Inschr SinOnline | BA1 | 32 | MCR Verstraeten, IM Lycklama a Nijeholt |
09.30-10.15 | BA1A9 | HC.1 Darmmotoriek en secretie | BA1 | CO-1/2 | J.G.G. Borst |
10.30-11.15 | BA1A9 | HC.2 Viscerale coordinatiesystemen | BA1 | CO-1/2 | J.G.G. Borst |
11.30-12.15 | BA1A9 | HC.3 Anatomie urinewegen | BA1 | CO-1/2 | M.T.G. de Jeu |
13.15-16.00 | BA1A9, BA1JC | Journal Club | 23, 24 | CQ-B | P.W. Moorman |
13.15-16.00 | BA1A9, BA1JC | Journal Club | 21, 22 | CQ-A | RK Los |
13.30-15.00 | BA1A7 | TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) | 17 | 37 | Y. van Leeuwe |
13.30-15.00 | BA1A7 | TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) | 20 | 1 | L. El Houssein |
13.30-15.00 | BA1A7 | TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) | 35 | 2 | L.J. van der Giessen |
13.30-15.30 | BA1SW | SW.1 Samenwerken 1 | 06 | 10 | CS Ramsaran |
13.30-15.30 | BA1SW | SW.1 Samenwerken 1 | 13 | 12 | E. Visser |
13.30-15.30 | BA1SW | SW.1 Samenwerken 1 | 18 | 11 | D Uygun |
15.45-17.45 | BA1A9 | VO.1 Anatomie van het urogenitaal stelsel | 11, 12, 13, 14, 15 | SNIJ-2, SNIJ-3 | M.T.G. de Jeu |
15.45-17.45 | BA1CV | CV.3 Inhaal Medische anamnese 1 | BA1 | PKV-B | MHE Elbers |
20.59-22.59 | BA1A9 | ZO.1 Liesbreuk | BA1 | | G.J. Kleinrensink |
|
Week 44 di 30-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
09.30-10.15 | BA1A9 | HC.4 Anatomie geslachtsorganen man | BA1 | CO-1/2 | M.T.G. de Jeu |
10.30-11.15 | BA1A9 | HC.5 Anatomie geslachtsorganen vrouw | BA1 | CO-1/2 | M.T.G. de Jeu |
11.30-12.15 | BA1A9 | HC.6 Vrouw & man: samenspel genen & hormonen | BA1 | CO-1/2 | W.M. Baarends |
13.30-15.30 | BA1A9 | VO.1 Anatomie van het urogenitaal stelsel | 16, 17, 18, 19, 20 | SNIJ-2, SNIJ-3 | M.T.G. de Jeu |
13.30-15.30 | BA1A9 | VO.2 Gladde spier | 31, 32, 33, 34, 35 | EE-1473 | J.G.G. Borst, A.J.M. Roks |
13.30-15.30 | BA1SW | SW.1 Samenwerken 1 | 11 | 7 | JF Gerard |
15.45-17.45 | BA1A9 | VO.1 Anatomie van het urogenitaal stelsel | 31, 32, 33, 34, 35 | SNIJ-2, SNIJ-3 | M.T.G. de Jeu |
15.45-17.45 | BA1A9 | VO.2 Gladde spier | 16, 17, 18, 19, 20 | EE-1473 | J.G.G. Borst, A.J.M. Roks |
20.59-22.59 | BA1A9 | ZO.2 Blaasregulatie | BA1 | | J.J.M. Pel |
|
Week 44 wo 31-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA1A9 | HC.7 Sociale Psychologie | BA1 | CO-1/2 | A. van t Spijker |
09.30-10.15 | BA1A9 | HC.8 Emoties | BA1 | CO-1/2 | R. de Jongh |
10.30-11.15 | BA1A9 | IC.9 Integratie anat/fys/kliniek | BA1 | CO-1/2 | G.J. Kleinrensink, J Vlot |
11.30-12.15 | BA1A9 | IC.10 Integratie anat/fys/kliniek | BA1 | CO-1/2 | G.J. Kleinrensink, J Vlot |
12.45-15.30 | BA1A9, BA1JC | Journal Club | 25, 26 | CQ-B | P.W. Moorman |
12.45-15.30 | BA1A9, BA1JC | Journal Club | 29, 30 | CQ-A | J.F. Veenland |
13.30-15.00 | BA1A7 | TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) | 18 | 10 | C.G.A. Klein Nulent |
13.30-15.00 | BA1A7 | TB Tutorgroepbijeenkomst 5 (verplicht) | 19 | 1 | RRPM Hagenouw |
13.30-15.30 | BA1A9 | VO.1 Anatomie van het urogenitaal stelsel | 06, 07, 08, 09, 10 | SNIJ-2, SNIJ-3 | M.T.G. de Jeu |
13.30-15.30 | BA1A9 | VO.2 Gladde spier | 01, 02, 03, 04, 05 | EE-1473 | J.G.G. Borst, A.J.M. Roks |
13.30-15.30 | BA1A9 | VO.3 Geslachtsdifferentiatie | 31, 32, 33, 34, 35 | CQ-1A | W.M. Baarends, J. Gribnau |
13.30-15.30 | BA1SW | SW.1 Samenwerken 1 | 14 | 9 | J.S. Voerman, LJ Jabbarian |
13.30-15.30 | BA1SW | SW.1 Samenwerken 1 | 20 | 2 | S Redeker |
15.45-17.45 | BA1A9 | VO.2 Gladde spier | 06, 07, 08, 09, 10 | EE-1473 | J.G.G. Borst, A.J.M. Roks |
15.45-17.45 | BA1A9 | VO.3 Geslachtsdifferentiatie | 16, 17, 18, 19, 20 | CQ-1A | W.M. Baarends, J. Gribnau |
19.59-22.59 | BA1A9 | ZO.3 Embryogenese urogenitaal stelsel | BA1 | | D. Jaarsma |
|
Week 44 do 01-11-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA1A9 | VO.1 Anatomie van het urogenitaal stelsel | 26, 27, 28, 29, 30 | SNIJ-2, SNIJ-3 | M.T.G. de Jeu |
08.30-10.30 | BA1A9 | VO.2 Gladde spier | 21, 22, 23, 24, 25 | EE-1473 | J.G.G. Borst, A.J.M. Roks |
08.30-10.30 | BA1A9 | VO.3 Geslachtsdifferentiatie | 06, 07, 08, 09, 10 | 39 | W.M. Baarends, J. Gribnau |
08.30-10.30 | BA1SW | SW.1 Samenwerken 1 | 02 | 11 | LJ Jabbarian |
09.30-12.15 | BA1A9, BA1JC | Journal Club | 31, 32 | CQ-A | RK Los |
09.30-12.15 | BA1A9, BA1JC | Journal Club | 13, 14 | 5 | P.W. Moorman |
10.45-12.45 | BA1A9 | VO.1 Anatomie van het urogenitaal stelsel | 21, 22, 23, 24, 25 | SNIJ-2, SNIJ-3 | M.T.G. de Jeu |
10.45-12.45 | BA1A9 | VO.3 Geslachtsdifferentiatie | 26, 27, 28, 29, 30 | 39 | W.M. Baarends, J. Gribnau |
10.45-12.45 | BA1CV | CV.3 Medische anamnese 1 | 16 | PKV-C | W Couprie |
10.45-12.45 | BA1CV | CV.3 Medische anamnese 1 | 33 | PKV-B | MHE Elbers |
13.30-15.30 | BA1A9 | VO.2 Gladde spier | 26, 27, 28, 29, 30 | EE-1473 | J.G.G. Borst, A.J.M. Roks |
13.30-15.30 | BA1CV | CV.3 Medische anamnese 1 | 32 | PKV-E | A. van der Velden |
15.45-17.45 | BA1A9 | VO.2 Gladde spier | 11, 12, 13, 14, 15 | EE-1473 | J.G.G. Borst, A.J.M. Roks |
15.45-17.45 | BA1A9 | VO.3 Geslachtsdifferentiatie | 21, 22, 23, 24, 25 | 39 | W.M. Baarends, J. Gribnau |
|
Week 44 vr 02-11-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA1A9 | VO.1 Anatomie van het urogenitaal stelsel | 01, 02, 03, 04, 05 | SNIJ-2, SNIJ-3 | M.T.G. de Jeu |
08.30-10.30 | BA1CV | CV.3 Medische anamnese 1 | 26 | PKV-C | A A Halkes-Oren |
09.30-12.15 | BA1A9, BA1JC | Journal Club | 27, 28 | 4 | N Aarts |
09.30-12.15 | BA1A9, BA1JC | Journal Club | 35 | 2 | J.F. Veenland |
10.45-11.30 | BA1A9 | SB Studiegroepbijeenkomst | 01 | | |
10.45-11.30 | BA1A9 | SB Studiegroepbijeenkomst | 02 | | |
10.45-11.30 | BA1A9 | SB Studiegroepbijeenkomst | 03 | | |
10.45-11.30 | BA1A9 | SB Studiegroepbijeenkomst | 04 | | |
10.45-11.30 | BA1A9 | SB Studiegroepbijeenkomst | 05 | | |
10.45-11.30 | BA1A9 | SB Studiegroepbijeenkomst | 06 | | |
10.45-11.30 | BA1A9 | SB Studiegroepbijeenkomst | 07 | | |
10.45-11.30 | BA1A9 | SB Studiegroepbijeenkomst | 08 | | |
10.45-11.30 | BA1A9 | SB Studiegroepbijeenkomst | 09 | | |
10.45-11.30 | BA1A9 | SB Studiegroepbijeenkomst | 10 | | |
10.45-11.30 | BA1A9 | SB Studiegroepbijeenkomst | 16 | | |
10.45-11.30 | BA1A9 | SB Studiegroepbijeenkomst | 17 | | |
10.45-11.30 | BA1A9 | SB Studiegroepbijeenkomst | 18 | | |
10.45-11.30 | BA1A9 | SB Studiegroepbijeenkomst | 19 | | |
10.45-11.30 | BA1A9 | SB Studiegroepbijeenkomst | 20 | | |
10.45-11.30 | BA1A9 | SB Studiegroepbijeenkomst | 21 | | |
10.45-11.30 | BA1A9 | SB Studiegroepbijeenkomst | 22 | | |
10.45-11.30 | BA1A9 | SB Studiegroepbijeenkomst | 23 | | |
10.45-11.30 | BA1A9 | SB Studiegroepbijeenkomst | 24 | | |
10.45-11.30 | BA1A9 | SB Studiegroepbijeenkomst | 25 | | |
10.45-11.30 | BA1A9 | SB Studiegroepbijeenkomst | 26 | | |
10.45-11.30 | BA1A9 | SB Studiegroepbijeenkomst | 29 | | |
10.45-11.30 | BA1A9 | SB Studiegroepbijeenkomst | 30 | | |
10.45-11.30 | BA1A9 | SB Studiegroepbijeenkomst | 31 | | |
10.45-11.30 | BA1A9 | SB Studiegroepbijeenkomst | 32 | | |
10.45-11.30 | BA1A9 | SB Studiegroepbijeenkomst | 33 | | |
10.45-11.30 | BA1A9 | SB Studiegroepbijeenkomst | 34 | | |
10.45-12.45 | BA1A9 | VO.3 Geslachtsdifferentiatie | 11, 12, 13, 14, 15 | CQ-1Da | W.M. Baarends, J. Gribnau |
12.30-13.15 | BA1A9 | SB Studiegroepbijeenkomst | 27 | | |
12.30-13.15 | BA1A9 | SB Studiegroepbijeenkomst | 28 | | |
12.30-13.15 | BA1A9 | SB Studiegroepbijeenkomst | 35 | | |
13.30-14.15 | BA1A9 | SB Studiegroepbijeenkomst | 11 | | |
13.30-14.15 | BA1A9 | SB Studiegroepbijeenkomst | 12 | | |
13.30-14.15 | BA1A9 | SB Studiegroepbijeenkomst | 13 | | |
13.30-14.15 | BA1A9 | SB Studiegroepbijeenkomst | 14 | | |
13.30-14.15 | BA1A9 | SB Studiegroepbijeenkomst | 15 | | |
13.30-15.30 | BA1A9 | VO.3 Geslachtsdifferentiatie | 01, 02, 03, 04, 05 | CQ-1Da | W.M. Baarends, J. Gribnau |
13.30-15.30 | BA1SW | SW.1 Samenwerken 1 | 25 | 8 | S Redeker |
14.15-17.00 | BA1A9, BA1JC | Journal Club | 33, 34 | 4 | P.W. Moorman |
15.45-17.45 | BA1CV | CV.3 Inhaal Medische anamnese 1 | BA1 | PKV-A | JGM Kievit |
|
Week 45 ma 05-11-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.30 | BA1A10 | HC.1 Introductie medische wetenschap | BA1 | CO-1/2 | M.A. Ikram |
09.30-10.15 | BA1A10 | HC.2 Betrouwbaarh en validiteit van onderzoek | BA1 | CO-1/2 | D. Rizopoulos |
10.30-11.15 | BA1A10 | HC.3 Signific en relevantie van resultaten | BA1 | CO-1/2 | D. Rizopoulos |
11.45-14.30 | BA1A10, BA1JC | Journal Club | 17, 18 | CQ-B | RK Los |
11.45-14.30 | BA1A10, BA1JC | Journal Club | 19, 20 | CQ-A | P.W. Moorman |
12.30-14.30 | BA1SW | SW.1 Samenwerken 1 | 28 | 34 | E. Visser |
15.30-18.00 | BA1A10 | Film daklozen tutoraat (Pathe) (verpl) | BA1 | Externe ruimte | E.F. van Beeck |
19.59-22.59 | BA1A10 | ZO.1 Zelf denken! | BA1 | | M.H.N. Schermer |
|
Week 45 di 06-11-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA1A10 | HC.4 Maten van risico betr diagn en progn | BA1 | CO-1/2 | M.A. Ikram |
09.30-10.15 | BA1A10 | HC.5 Maten van risico betr progn en therapie | BA1 | CO-1/2 | M.A. Ikram |
10.30-11.15 | BA1A10 | HC.8 Beroepsethiek en arts-patientrelatie | BA1 | CO-1/2 | G van Dijk |
13.30-15.30 | BA1A10 | VO.2 P-waarden en betrouwbaarheidsintervallen | 06, 07, 08, 09, 10 | 36 | D. Rizopoulos |
13.30-15.30 | BA1SW | SW.1 Samenwerken 1 | 29 | 1 | A. Beerthuizen |
19.59-22.59 | BA1A10 | ZO.2 Statistische principes | BA1 | | P.W. Moorman, D. Rizopoulos |
|
Week 45 wo 07-11-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA1A10 | HC.6 Onderzoeksvormen 1: observationeel | BA1 | CO-1/2 | M.A. Ikram |
09.30-10.15 | BA1A10 | HC.7 Onderzoeksvormen 2: experimenteel | BA1 | CO-1/2 | M.A. Ikram |
10.30-11.15 | BA1A10 | HC.9 Doelen van de geneeskunde | BA1 | CO-1/2 | M.H.N. Schermer |
11.30-12.15 | BA1A10 | HC.10 Gezondheid en ziekte in filosofisch pers | BA1 | CO-1/2 | M.H.N. Schermer |
12.45-14.15 | BA1A10 | TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) | 15 | 9 | S.G. Heil |
13.30-15.30 | BA1A10 | VO.2 P-waarden en betrouwbaarheidsintervallen | 01, 02, 03, 04, 05 | 36 | D. Rizopoulos |
13.30-15.30 | BA1SW | SW.1 Samenwerken 1 | 32 | 10 | CS Ramsaran |
15.45-17.45 | BA1A10 | VO.2 P-waarden en betrouwbaarheidsintervallen | 31, 32, 33, 34, 35 | 36 | D. Rizopoulos |
19.59-22.59 | BA1A10 | ZO.3 Wetenschapp Medische Literatuur zoeken | BA1 | | P.W. Moorman |
|
Week 45 do 08-11-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.00 | BA1A10 | TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) | 02 | 9 | S.M. Hermelijn |
08.30-10.00 | BA1A10 | TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) | 26 | 28 | ME Houwing |
08.30-10.00 | BA1A10 | TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) | 29 | 37 | M.K. Bos |
08.30-10.30 | BA1A10 | VO.1 Eth. dilemma's arts-pat.relatie (verpl) | 11, 12 | 3 | J.G.M. Aartsen |
08.30-10.30 | BA1A10 | VO.1 Eth. dilemma's arts-pat.relatie (verpl) | 13, 14 | 4 | M.H.N. Schermer |
08.30-10.30 | BA1A10 | VO.1 Eth. dilemma's arts-pat.relatie (verpl) | 15, 16 | 5 | S. van de Vathorst |
08.30-10.30 | BA1A10 | VO.1 Eth. dilemma's arts-pat.relatie (verpl) | 17, 18 | 6 | L.L.E. Bolt |
08.30-10.30 | BA1A10 | VO.1 Eth. dilemma's arts-pat.relatie (verpl) | 19, 20 | 14 | J Specker |
08.30-10.30 | BA1A10 | VO.2 P-waarden en betrouwbaarheidsintervallen | 21, 22, 23, 24, 25 | 31 | D. Rizopoulos |
08.30-10.30 | BA1SW | SW.1 Samenwerken 1 | 27 | 7 | LJ Jabbarian |
08.35-10.05 | BA1A10 | TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) | 31 | 12 | R. Huurman |
09.00-10.30 | BA1A10 | TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) | 05 | 32 | CA ten Kate |
09.00-10.30 | BA1A10 | TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) | 30 | 8 | M.J.J.E. van Driel |
09.00-10.30 | BA1A10 | TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) | 32 | 11 | DF Hanff |
10.45-12.15 | BA1A10 | TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) | 21 | 11 | A. Spronk |
10.45-12.15 | BA1A10 | TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) | 23 | 9 | P.P. de Smalen |
10.45-12.15 | BA1A10 | TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) | 27 | 8 | S.A.V. Nieuwenburg |
10.45-12.45 | BA1A10 | VO.1 Eth. dilemma's arts-pat.relatie (verpl) | 01, 02 | 3 | J.G.M. Aartsen |
10.45-12.45 | BA1A10 | VO.1 Eth. dilemma's arts-pat.relatie (verpl) | 03, 04 | 4 | M.H.N. Schermer |
10.45-12.45 | BA1A10 | VO.1 Eth. dilemma's arts-pat.relatie (verpl) | 05, 06 | 5 | S. van de Vathorst |
10.45-12.45 | BA1A10 | VO.1 Eth. dilemma's arts-pat.relatie (verpl) | 07, 08 | 6 | L.L.E. Bolt |
10.45-12.45 | BA1A10 | VO.1 Eth. dilemma's arts-pat.relatie (verpl) | 09, 10 | 14 | J Specker |
10.45-12.45 | BA1A10 | VO.2 P-waarden en betrouwbaarheidsintervallen | 16, 17, 18, 19, 20 | 31 | D. Rizopoulos |
11.00-12.30 | BA1A10 | TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) | 22 | 2 | C.S. Sie |
11.00-17.30 | INZ | Inzage GENBA1A1 deel 1 en 2 | BA1 | COO-5 | |
11.30-13.00 | BA1A10 | TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) | 25 | 12 | M. Weekhout |
13.00-14.30 | BA1A10 | TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) | 01 | 9 | N Aarts |
13.00-14.30 | BA1A10 | TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) | 10 | 7 | R.D. van der Bogt |
13.30-15.00 | BA1A10 | TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) | 06 | 2 | M.S. Visser |
13.30-15.00 | BA1A10 | TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) | 20 | 8 | L. El Houssein |
13.30-15.00 | BA1A10 | TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) | 35 | CQ-5D | L.J. van der Giessen |
13.30-15.30 | BA1A10 | VO.1 Eth. dilemma's arts-pat.relatie (verpl) | 21, 22 | 3 | J.G.M. Aartsen |
13.30-15.30 | BA1A10 | VO.1 Eth. dilemma's arts-pat.relatie (verpl) | 23, 24 | 4 | M.H.N. Schermer |
13.30-15.30 | BA1A10 | VO.1 Eth. dilemma's arts-pat.relatie (verpl) | 25, 26 | 5 | S. van de Vathorst |
13.30-15.30 | BA1A10 | VO.1 Eth. dilemma's arts-pat.relatie (verpl) | 27, 28 | 6 | L.L.E. Bolt |
13.30-15.30 | BA1A10 | VO.1 Eth. dilemma's arts-pat.relatie (verpl) | 29, 30 | 14 | J Specker |
13.30-15.30 | BA1A10 | VO.2 P-waarden en betrouwbaarheidsintervallen | 11, 12, 13, 14, 15 | 31 | D. Rizopoulos |
15.45-17.45 | BA1A10 | VO.1 Eth. dilemma's arts-pat.relatie (verpl) | 31, 32 | 3 | J.G.M. Aartsen |
15.45-17.45 | BA1A10 | VO.1 Eth. dilemma's arts-pat.relatie (verpl) | 33, 34 | 4 | M.H.N. Schermer |
15.45-17.45 | BA1A10 | VO.1 Eth. dilemma's arts-pat.relatie (verpl) | 35 | 5 | S. van de Vathorst |
15.45-17.45 | BA1A10 | VO.2 P-waarden en betrouwbaarheidsintervallen | 26, 27, 28, 29, 30 | 31 | D. Rizopoulos |
20.59-22.59 | BA1A10 | ZO.4 Hoe lees ik een wetenschapp artikel? | BA1 | | M.G.M. Hunink |
|
Week 45 vr 09-11-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.00 | BA1A10 | TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) | 03 | 7 | H.T.W. Smeele |
08.30-10.00 | BA1A10 | TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) | 08 | 12 | I.F. Reijnders |
08.30-10.00 | BA1A10 | TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) | 09 | 28 | PAJ Mendelaar |
08.30-10.00 | BA1A10 | TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) | 11 | 37 | I.J.M. Levink |
08.30-10.00 | BA1A10 | TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) | 13 | CQ-3C | D.F. Osses |
08.30-10.00 | BA1A10 | TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) | 16 | CQ-5C | M.S. Magnano Di San Lio |
08.30-10.00 | BA1A10 | TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) | 19 | CQ-5F | RRPM Hagenouw |
09.00-10.30 | BA1A10 | TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) | 18 | 1 | C.G.A. Klein Nulent |
10.00-11.30 | BA1A10 | TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) | 33 | 10 | I. Onsesveren |
10.00-11.30 | BA1A10 | TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) | 34 | 11 | R.M. de Vlieger |
10.45-12.15 | BA1A10 | TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) | 04 | 37 | N.M.D. Nellist |
10.45-12.15 | BA1A10 | TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) | 07 | 1 | A. Beerthuizen |
10.45-12.15 | BA1A10 | TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) | 28 | 7 | J. Kroon |
12.00-13.30 | BA1A10 | TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) | 14 | CQ-5C | L Angus |
12.30-13.15 | BA1A10 | SB Studiegroepbijeenkomst | 01 | | |
12.30-13.15 | BA1A10 | SB Studiegroepbijeenkomst | 02 | | |
12.30-13.15 | BA1A10 | SB Studiegroepbijeenkomst | 03 | | |
12.30-13.15 | BA1A10 | SB Studiegroepbijeenkomst | 04 | | |
12.30-13.15 | BA1A10 | SB Studiegroepbijeenkomst | 05 | | |
12.30-13.15 | BA1A10 | SB Studiegroepbijeenkomst | 06 | | |
12.30-13.15 | BA1A10 | SB Studiegroepbijeenkomst | 07 | | |
12.30-13.15 | BA1A10 | SB Studiegroepbijeenkomst | 08 | | |
12.30-13.15 | BA1A10 | SB Studiegroepbijeenkomst | 09 | | |
12.30-13.15 | BA1A10 | SB Studiegroepbijeenkomst | 10 | | |
12.30-13.15 | BA1A10 | SB Studiegroepbijeenkomst | 11 | | |
12.30-13.15 | BA1A10 | SB Studiegroepbijeenkomst | 12 | | |
12.30-13.15 | BA1A10 | SB Studiegroepbijeenkomst | 13 | | |
12.30-13.15 | BA1A10 | SB Studiegroepbijeenkomst | 15 | | |
12.30-13.15 | BA1A10 | SB Studiegroepbijeenkomst | 16 | | |
12.30-13.15 | BA1A10 | SB Studiegroepbijeenkomst | 17 | | |
12.30-13.15 | BA1A10 | SB Studiegroepbijeenkomst | 18 | | |
12.30-13.15 | BA1A10 | SB Studiegroepbijeenkomst | 19 | | |
12.30-13.15 | BA1A10 | SB Studiegroepbijeenkomst | 20 | | |
12.30-13.15 | BA1A10 | SB Studiegroepbijeenkomst | 21 | | |
12.30-13.15 | BA1A10 | SB Studiegroepbijeenkomst | 22 | | |
12.30-13.15 | BA1A10 | SB Studiegroepbijeenkomst | 23 | | |
12.30-13.15 | BA1A10 | SB Studiegroepbijeenkomst | 24 | | |
12.30-13.15 | BA1A10 | SB Studiegroepbijeenkomst | 25 | | |
12.30-13.15 | BA1A10 | SB Studiegroepbijeenkomst | 26 | | |
12.30-13.15 | BA1A10 | SB Studiegroepbijeenkomst | 27 | | |
12.30-13.15 | BA1A10 | SB Studiegroepbijeenkomst | 28 | | |
12.30-13.15 | BA1A10 | SB Studiegroepbijeenkomst | 29 | | |
12.30-13.15 | BA1A10 | SB Studiegroepbijeenkomst | 30 | | |
12.30-13.15 | BA1A10 | SB Studiegroepbijeenkomst | 31 | | |
12.30-13.15 | BA1A10 | SB Studiegroepbijeenkomst | 32 | | |
12.30-13.15 | BA1A10 | SB Studiegroepbijeenkomst | 33 | | |
12.30-13.15 | BA1A10 | SB Studiegroepbijeenkomst | 34 | | |
12.30-13.15 | BA1A10 | SB Studiegroepbijeenkomst | 35 | | |
13.30-15.30 | BA1SW | SW.1 Samenwerken 1 | 31 | 1 | A. Beerthuizen |
13.30-15.30 | BA1SW | SW.1 Samenwerken 1 | 33 | 8 | D Uygun |
13.30-15.30 | BA1SW | SW.1 Samenwerken 1 | 35 | 2 | S Redeker |
|
Week 46 ma 12-11-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA1A11 | HC.1 Verantwoordelijkheid voor de gezondheid | BA1 | CO-1/2 | I.D. de Beaufort |
09.30-11.15 | BA1A11 | HC.2 en HC.3 Grenzen aan geneeskunde | BA1 | CO-1/2 | M.H.N. Schermer, J.G.M. Aartsen |
11.30-12.15 | BA1A11 | HC.4 Gezondheidsrecht (door mw J.Janson) | BA1 | CO-1/2 | |
12.15-13.45 | BA1A10 | TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) | 24 | 34 | H.J. van de Peppel |
12.45-14.45 | BA1SW | SW.1 Samenwerken 1 | 23 | 1 | D Uygun |
13.00-18.00 | INZ | Inzage GENBA1A1 deel 1 en 2 | BA1 | COO-5 | |
13.30-15.30 | BA1SW | SW.1 Samenwerken 1 | 10 | 7 | E. Visser |
13.30-15.30 | BA1SW | SW.1 Samenwerken 1 | 34 | 8 | JF Gerard |
15.45-17.45 | BA1SW | SW.1 Samenwerken 1 | 21 | 7 | D Uygun |
|
Week 46 di 13-11-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA1A11 | HC.5 Empathie | BA1 | CO-1/2 | R. de Jongh |
09.30-10.15 | BA1A11 | HC.6 Determinanten van gezondheid | BA1 | CO-1/2 | J.P. Mackenbach |
10.30-11.15 | BA1A11 | HC.7 Preventie | BA1 | CO-1/2 | J.P. Mackenbach |
12.30-13.15 | BA1A11 | HC.8 Medische geschiedenis: ziekte in perspec | BA1 | CO-1/2 | TC Bolt, N. Jacobs |
13.00-18.00 | INZ | Inzage GENBA1A1 deel 1 en 2 | BA1 | COO-5 | |
16.00-17.15 | BA1A11 | WS Workshop Mentale voorbereiding Insch Sin | BA1 | 31 | IM Lycklama a Nijeholt, MCR Verstraeten |
17.30-19.30 | AOO | Voorlichting internationale minoren | BA1, BA2, BA3 | CO-2 | J.L. Nouwen, D.C. van Gent |
|
Week 46 wo 14-11-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA1A11 | HC.9 Bespreking voorbeeld fundamenteel onderz | BA1 | CO-1/2 | Y. Elgersma |
09.30-10.15 | BA1A11 | IC.10 Integratiecollege wk 11 | BA1 | CO-1/2 | M.H.N. Schermer, D. Rizopoulos |
10.45-12.45 | BA1SW | SW.1 Samenwerken 1 | 01 | 1 | S Redeker |
10.45-12.45 | BA1SW | SW.1 Samenwerken 1 | 16 | 37 | JAB Hopman |
14.00-15.30 | BA1A10 | TB Tutorgroepbijeenkomst 6 (verplicht) | 12 | 1 | JAB Hopman |
|
Week 46 do 15-11-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | TTBA1 | Roostervrij t.b.v. Tentamen 1A2 | BA1 | | |
|
Week 46 vr 16-11-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | TTBA1 | Roostervrij t.b.v. Tentamen 1A2 | BA1 | | |
09.00-12.30 | TTBA1 | Tentamen 1A2 (Dyslectici) | BA1 | Woudestein Leuven, Woudestein Galway, Woudestein Harvard | |
09.30-12.30 | TTBA1 | Tentamen 1A2 | BA1 | Woudestein Van der Goot-gebouw | G.J. Kleinrensink |
|