Week 35 do 30-08-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA2A1 | HC.1 Begrippenschema en kanker | BA2 | CO-1/2 | F.A.L.M. Eskens, D.C. van Gent |
09.30-10.15 | BA2A1 | HC.2 De geschiedenis van de oncologie | BA2 | CO-1/2 | A.F. Haalboom |
10.30-11.15 | BA2A1 | HC.3 Alg klinische introductie van kanker | BA2 | CO-1/2 | F.A.L.M. Eskens |
11.30-12.15 | BA2A1 | PD.4 Leukemie: relatieklachten, symp & pathof | BA2 | CO-1/2 | M. Jongen-Lavrencic, P. Sonneveld |
20.59-22.59 | BA2A1 | ZO.1 Voorkennis moleculaire genetica (e-modul | BA2 | | N.G.J. Jaspers, M.M. Jaegle |
|
Week 35 vr 31-08-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA2A1 | HC.8 Introductiecollege PKV | BA2 | CO-1/2 | W.B. de Koning |
09.30-10.15 | BA2A1 | HC.7 Van gewone cel tot kankercel | BA2 | CO-1/2 | D.C. van Gent, FJ van Kemenade |
10.30-11.15 | BA2A1 | HC.6 Epidemiologie: breder dan etiologie | BA2 | CO-1/2 | VEPP Lemmens |
11.30-12.15 | BA2A1 | HC.5 Bloedprolif, diff. & verstor. bij kanker | BA2 | CO-1/2 | I.P. Touw, H.R. Delwel |
14.00-15.00 | BA2A1 | Afhalen Erasmus MC pas Premaster (Fe-209 | 17, 25, 26 | | |
18.58-20.58 | BA2A1 | ZO.2 Voorkennis Anatomie-Histo-Micro Anatomie | BA2 | | P.J.M. Leenen, G.J. Kleinrensink |
|
Week 36 ma 03-09-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
10.45-12.45 | BA2A1 | VO.2 Histopathologie: beenmerg & leukemie | 21, 22, 23, 24, 25, 33 | COO-5 | P.J.M. Leenen, I.P. Touw, H.R. Delwel, F Saberi Hosnijeh |
19.59-23.59 | BA2A1 | ZO.3 Histopathologie: long/mamma | BA2 | | JH von der Thusen, C.H.M. van Deurzen, C.J. Vissers |
|
Week 36 di 04-09-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
10.45-12.45 | BA2A1 | VO.1 Histopatholog: intro epitheliale tumoren | 21, 22, 23, 24, 25, 31 | COO-3 | C.H.M. van Deurzen, C.J. Vissers |
13.30-15.30 | BA2SW | SW.4 Samenwerken 4 | 25 | 7 | JF Gerard |
15.45-17.45 | BA2CV | CV.23 Gespreksvaardigheden 5 | 25 | 7 | JF Gerard |
20.59-22.59 | BA2A1 | ZO.4 Inleiding pathologische begrippen | BA2 | | FJ van Kemenade, C.J. Vissers |
|
Week 36 wo 05-09-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
19.59-22.59 | BA2A1 | ZO.5 Hemopoiese en leukemische ontsporing | BA2 | | P.J.M. Leenen, H.R. Delwel |
|
Week 36 do 06-09-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA2A2 | Inleidend college Inleidend college VO Moleculaire diagnos | BA2 | CO-1/2 | I.P. Touw |
09.30-10.15 | BA2A2 | HC.1 Gevolgen v DNA-schade mutaties en kanker | BA2 | CO-1/2 | G.T.J. van der Horst, R. Kanaar |
10.30-11.15 | BA2A2 | HC.2 Oorzaken en gevolgen van DNA schade | BA2 | CO-1/2 | G.T.J. van der Horst, R. Kanaar |
11.30-12.15 | BA2A2 | HC.3 DNA schade reparatie mechanismen | BA2 | CO-1/2 | G.T.J. van der Horst, R. Kanaar |
19.59-22.59 | BA2A2 | ZO.1 DNA schade & herstel; basis & kliniek | BA2 | | M.M. Jaegle, D.C. van Gent |
|
Week 36 vr 07-09-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
09.30-10.15 | BA2A2 | HC.4 Gevolgen v fouten bij DNA replicatie | BA2 | CO-1/2 | G.T.J. van der Horst, F.A.L.M. Eskens |
10.30-11.15 | BA2A2 | HC.5 DNA schade reparatie & antikank ther | BA2 | CO-1/2 | F.A.L.M. Eskens, G.T.J. van der Horst |
11.30-12.15 | BA2A2 | HC.6-CV Klinisch redeneren | BA2 | CO-1/2 | G Elshout |
13.30-15.30 | BA2CV | CV.21 Medische anamnese 8 | 25 | PKV-C+PKV-KC | M. Vojinovic-Novakovic |
18.59-22.59 | BA2A2 | ZO.2 Roken & kanker; van epidemi tot mechanis | BA2 | | VEPP Lemmens , D.C. van Gent |
|
Week 37 ma 10-09-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA2A2 | VO.2 Moleculaire diagnostiek van leukemie | 21, 22, 23, 24, 25, 33 | COO-5 | I.P. Touw, H.R. Delwel |
14.30-15.15 | BA2A2 | HC.7 Next Generation Sequencing (NGS) | BA2 | CO-1/2 | W.N.M. Dinjens |
15.45-17.45 | BA2CV | CV.21 Inhaal Medische anamnese 8 | BA2 | PKV-A+PKV-KA | M. Vojinovic-Novakovic |
20.59-22.59 | BA2A2 | ZO.3 Mitose & Cytogenetica deel 1 | BA2 | | M.M. Jaegle, D.C. van Gent |
|
Week 37 di 11-09-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
13.30-15.30 | BA2CV | CV.22 Medische technieken 1 - inleiding | 25 | PKV-E | M. Vojinovic-Novakovic |
15.45-17.45 | BA2A2 | VO.1 Genetica en tumorigenese | 17, 18, 25, 29, 30 | 39 | D.C. van Gent, M.M. Jaegle |
19.59-23.59 | BA2A2 | ZO.4 Familiair colorectaal carcinoom syndroom | BA2 | | A. Wagner, F. Petrij |
|
Week 37 do 13-09-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
09.30-10.15 | BA2A2 | IC-RB Responsiebijeenkomst | BA2 | CO-1 | G.T.J. van der Horst, F.A.L.M. Eskens |
10.30-11.15 | BA2A3 | HC.1 Translocatie t(9;22) bij patient met CML | BA2 | CO-1/2 | H.R. Delwel, I.P. Touw |
11.30-12.15 | BA2A3 | HC.2 Ontstaan van chromosomale afwijkingen | BA2 | CO-1/2 | D.C. van Gent, M.M. Jaegle |
20.59-22.59 | BA2A3 | ZO.1 Moleculair-genetische analyse | BA2 | | D.C. van Gent, M.M. Jaegle |
|
Week 37 vr 14-09-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
09.30-10.15 | BA2A3 | HC.4 Celcyclus & gevolgen fout. celcyclusregu | BA2 | CO-1/2 | G.T.J. van der Horst, R. Kanaar |
10.30-11.15 | BA2A3 | HC.5 Circadiane klok & ontstaan van kanker | BA2 | CO-1/2 | G.T.J. van der Horst |
11.30-12.15 | BA2A3 | HC.8 Argumenteren kun je leren | BA2 | CO-1/2 | L.L.E. Bolt, J.G.M. Aartsen |
12.30-13.15 | BA2A3 | HC.3 Cytogenetische afwijkingen | BA2 | CO-1/2 | M. Jongen-Lavrencic, H.B. Beverloo |
15.45-17.45 | BA2CV | CV.21 Inhaal Medische anamnese 8 | BA2 | PKV-A+PKV-KA | EE Plouvier |
18.59-22.59 | BA2A3 | ZO.2 Mitose & Cytogenetica - deel 2 | BA2 | | M.M. Jaegle, D.C. van Gent |
|
Week 37 za 15-09-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
20.59-23.59 | BA2A3 | ZO.3 Aneuplo�die en coloncarcinoom | BA2 | | K. Biermann |
|
Week 38 ma 17-09-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA2A3 | VO.3 Acad red & schrijven1 | BA2 | 3, 4 | J.G.M. Aartsen |
08.30-10.30 | BA2CV | CV.23 Inhaal Gespreksvaardigheden 5 | BA2 | 11 | CS Ramsaran |
10.45-12.45 | BA2A3 | VO.1 Moleculaire analyse van tumoren | 21, 22, 23, 24, 25, 31 | 31 | D.C. van Gent, M.M. Jaegle |
10.45-12.45 | BA2A3 | VO.3 Acad red & schrijven1 | BA2 | 3, 4 | J.G.M. Aartsen |
10.45-12.45 | BA2CV | CV.22 Inhaal Medische technieken 1 - inleiding | BA2 | PKV-A | F.B.M. Gan-Creijghton |
13.30-14.15 | BA2A3 | HC.6 Hum. genoom/anal genexpres m micr.ray | BA2 | CO-1/2 | J.N.J. Philipsen, D.C. van Gent |
14.30-15.15 | BA2A3 | HC.7 Proteomics, metabolomics, miRNAs, RNAi | BA2 | CO-1/2 | D.C. van Gent, J.N.J. Philipsen |
19.59-22.59 | BA2A3 | ZO.5 Micro RNA en RNAi in het kankeronderzoek | BA2 | | D.C. van Gent, H.R. Delwel |
|
Week 38 di 18-09-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA2A3 | VO.3 Acad red & schrijven1 | BA2 | 3, 4 | J.G.M. Aartsen |
10.45-12.45 | BA2A3 | VO.3 Acad red & schrijven1 | BA2 | 3, 4 | J.G.M. Aartsen |
13.30-15.30 | BA2A3 | VO.3 Acad red & schrijven1 | BA2 | 3, 4 | J.G.M. Aartsen |
15.45-17.45 | BA2A3 | VO.2 Celcyclus en kanker | 21, 22, 23, 24, 25, 33 | 39 | D.C. van Gent, M.M. Jaegle |
15.45-17.45 | BA2A3 | VO.3 Acad red & schrijven1 | BA2 | 3, 4 | J.G.M. Aartsen |
20.59-23.59 | BA2A3 | ZO.6 Gebruik van genexpress in de oncologie | BA2 | | J.N.J. Philipsen, D.C. van Gent |
|
Week 38 wo 19-09-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA2A3 | VO.3 Acad red & schrijven1 | BA2 | 3, 4 | J.G.M. Aartsen |
10.45-12.45 | BA2A3 | VO.3 Acad red & schrijven1 | BA2 | 3, 4 | J.G.M. Aartsen |
13.30-15.30 | BA2A3 | VO.3 Acad red & schrijven1 | BA2 | 3, 4 | J.G.M. Aartsen |
|
Week 38 do 20-09-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
09.30-10.15 | BA2A4 | HC.1 Principes van signaaltransductie - 1 | BA2 | CO-1/2 | I.P. Touw, H.R. Delwel |
10.30-11.15 | BA2A4 | PD.2 Principes van signaaltransductie - 2 | BA2 | CO-1/2 | I.P. Touw, P.A.W. te Boekhorst |
11.30-12.15 | BA2A4 | HC.3 Wnt/b-catherine signaling en darmkanker | BA2 | CO-1/2 | A.S. IJpma |
19.59-22.59 | BA2A4 | ZO.1 P53:mulitifunct. rol in celregulatie | BA2 | | A.S. IJpma |
|
Week 38 vr 21-09-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
09.30-10.15 | BA2A4 | HC.4 Epigenetica en kanker | BA2 | CO-1/2 | H.R. Delwel, P.A.W. te Boekhorst |
10.30-11.15 | BA2A4 | HC.5 Ontregeling apoptose in kankercellen | BA2 | CO-1/2 | M.M. Jaegle, D.C. van Gent |
11.30-12.15 | BA2A4 | HC.6 Immunotherapie | BA2 | CO-1/2 | P.J.M. Leenen |
15.45-17.45 | BA2CV | CV.22 Inhaal Medische technieken 1 - inleiding | BA2 | PKV-A | G.H.M. Leunissen |
19.59-22.59 | BA2A4 | ZO.2 Signaalfunctieafw bij leukemie & myelopr | BA2 | | H.R. Delwel, I.P. Touw |
|
Week 38 za 22-09-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
20.59-23.59 | BA2A4 | ZO.3 Translocaties in B-cel lymfomen | BA2 | | D.C. van Gent, M.M. Jaegle |
|
Week 39 ma 24-09-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
09.30-10.15 | BA2A2 | HC.8 Proefdiermodellen in het kankeronderzoek | BA2 | CO-1/2 | M.M. Jaegle, E.M. Bunnik |
10.30-11.15 | BA2A4 | HC.7 Longen | BA2 | CO-1/2 | J. Damen |
13.30-15.30 | BA2CV | CV.24 Medische technieken 2 - Hoofd/hals | 25 | PKV-D | J. Damen |
15.45-17.45 | BA2SW | SW.4 Inhaal Samenwerken 4 | BA2 | 1 | CS Ramsaran |
21.59-23.59 | BA2A4 | ZO.5 Refereren | BA2 | | P.W. Moorman |
|
Week 39 di 25-09-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
21.59-23.59 | BA2A4 | ZO.6 Referentiemanager | BA2 | | P.W. Moorman |
|
Week 39 wo 26-09-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
13.30-15.30 | BA2A4 | VO.1 Epigenetica & ontregeling genexpressie | 21, 22, 23, 24, 25 | CQ-1A | J.N.J. Philipsen, H.R. Delwel, T.B. van Dijk |
15.45-17.45 | BA2CV | CV.27 Medische anamnese 9 | 25 | PKV-E+PKV-KE | A. van der Velden |
|
Week 39 do 27-09-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA2A4 | IC-RB Responsiebijeenkomst | BA2 | CO-1 | I.P. Touw, H.R. Delwel |
09.30-10.15 | BA2A5 | HC.1 Toepassing van beeldvormende technieken | BA2 | CO-1/2 | M. de Vries, N.C. Krak |
10.30-11.15 | BA2A5 | HC.2 Path. techn. bij diagnose v kanker | BA2 | CO-1/2 | FJ van Kemenade |
11.30-12.15 | BA2A5 | HC.3 Klin. criteria diagnose & stadiumbep | BA2 | CO-1/2 | C. Verhoef, SM Lagarde |
12.30-13.15 | BA2A5 | HC.4 Rol van cel-cel contact bij tumorgenes | BA2 | CO-1/2 | FJ van Kemenade |
13.30-15.30 | BA2A5 | VO.2 Acad red & schrijven2 | BA2 | CQ-1Da, CQ-1Db | J.G.M. Aartsen |
15.45-17.45 | BA2A5 | VO.2 Acad red & schrijven2 | BA2 | CQ-1Da, CQ-1Db | J.G.M. Aartsen |
18.29-23.29 | BA2A5 | ZO.1 Pathologie v coloncarcinoma (COO) | BA2 | | K. Biermann |
|
Week 39 vr 28-09-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA2A5 | HC.5 Metastasering | BA2 | CO-1/2 | FJ van Kemenade |
09.30-10.15 | BA2A5 | HC.6 Metastas.patroon van relev ziektebeelden | BA2 | CO-1/2 | FJ van Kemenade |
10.30-11.15 | BA2A5 | HC.7 Tumor evolutie | BA2 | CO-1/2 | W.N.M. Dinjens |
11.30-12.15 | BA2A8 | HC Hart | BA2 | CO-1/2 | W.B. de Koning |
20.59-22.59 | BA2A5 | ZO.2 Typeren, graderen & stageren v kanker | BA2 | | FJ van Kemenade, C.J. Vissers |
|
Week 40 ma 01-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
13.30-15.30 | BA2CV | CV.25 Medische technieken 3 - hart | 25 | PKV-A | W.B. de Koning |
15.45-17.45 | BA2A5 | VO.2 Acad red & schrijven2 | BA2 | 3, 4 | J.G.M. Aartsen |
15.45-17.45 | BA2CV | CV.24 Inh. Medische technieken 2 - Hoofd/hals | BA2 | PKV-B | EE Plouvier |
15.45-17.45 | BA2CV | CV.27 Inhaal Medische anamnese 9 | BA2 | PKV-C+PKV-KC | G.H.M. Leunissen |
19.59-22.59 | BA2A5 | ZO.3 Coloncarcinoma: Vogelsteinmodel | BA2 | | K. Biermann |
|
Week 40 di 02-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA2A5 | VO.1 Pract path: diagnose & stadiumbep kanker | 21, 22, 23, 24, 25 | COO-5 | M Doukas, C.J. Vissers |
08.30-10.30 | BA2A5 | VO.2 Acad red & schrijven2 | BA2 | 3, 4 | J.G.M. Aartsen |
10.45-12.45 | BA2A5 | VO.2 Acad red & schrijven2 | BA2 | 3, 4 | J.G.M. Aartsen |
12.15-13.45 | AST | MFVR Capita Selecta | BA1, BA2, BA3, SG | 36 | |
13.30-15.30 | BA2A5 | VO.2 Acad red & schrijven2 | BA2 | 3, 4 | J.G.M. Aartsen |
15.45-17.45 | BA2A5 | VO.2 Acad red & schrijven2 | BA2 | 3, 4 | J.G.M. Aartsen |
21.59-23.59 | BA2A5 | ZO.4 Mammacarcinoma: E-cadherine | BA2 | | C.H.M. van Deurzen |
|
Week 40 wo 03-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA2A5 | VO.2 Acad red & schrijven2 | BA2 | 3, 4 | J.G.M. Aartsen |
10.45-12.45 | BA2A5 | VO.2 Acad red & schrijven2 | BA2 | 3, 4 | J.G.M. Aartsen |
19.59-21.59 | BA2A5 | ZO.5 Lymfogene metastasering | BA2 | | FJ van Kemenade, C.J. Vissers |
21.59-23.59 | BA2A5 | ZO.6 Laboratoriumtechnieken | BA2 | | J.N.J. Philipsen, H.R. Delwel |
|
Week 40 do 04-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA2A6 | HC.0 Inleidend college Zorgstage | BA2 | CO-1/2 | V. Erasmus |
09.30-10.15 | BA2A6 | HC.1 Werkingsmechanismen van kankertherapie | BA2 | CO-1/2 | M.J.J. van Olofsen-van Acht, F.A.L.M. Eskens |
10.30-11.15 | BA2A6 | HC.2 Basale radiobiologie | BA2 | CO-1/2 | M.J.J. van Olofsen-van Acht, F.A.L.M. Eskens |
11.30-12.15 | BA2A6 | HC.3 Nieuwe beeldvormingstechnieken, therapie | BA2 | CO-1/2 | J.J.M. Teunissen, J Emmering |
19.59-22.59 | BA2A6 | ZO.1 Werkingsmechanisme van chemotherapie | BA2 | | D.C. van Gent, M.M. Jaegle |
|
Week 40 vr 05-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
09.30-10.15 | BA2A6 | HC.4 Curatieve, palliatieve chirur. oncologie | BA2 | CO-1/2 | C. Verhoef, SM Lagarde |
10.30-11.15 | BA2A6 | HC.5 Nieuwe ontwikkelingen i/d radioth. | BA2 | CO-1/2 | M.J.J. van Olofsen-van Acht, F.A.L.M. Eskens |
13.30-15.30 | BA2CV | CV.27 Inhaal Medische anamnese 9 | BA2 | PKV-C+PKV-KC | EE Plouvier |
15.45-17.45 | BA2CV | CV.24 Inh. Medische technieken 2 - Hoofd/hals | BA2 | PKV-A | JGM Kievit |
20.59-23.59 | BA2A6 | ZO.2 Klinisch wetenschappelijk onderzoek | BA2 | | M.J.J. van Olofsen-van Acht, F.A.L.M. Eskens |
|
Week 41 ma 08-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
12.30-13.15 | BA2A6 | HC.6 Werkingsmech van syst therapie | BA2 | CO-1/2 | F.A.L.M. Eskens, M.J.J. van Olofsen-van Acht |
13.30-14.15 | BA2A6 | PD.8 Klin. beloop kanker, met/zonder therapie | BA2 | CO-1/2 | F.A.L.M. Eskens, M.J.J. van Olofsen-van Acht |
14.30-15.15 | BA2A6 | HC.7 Palliatieve behandeling kankerpatienten | BA2 | CO-1/2 | C.C.D. van der Rijt, C. van Zuylen |
15.45-16.45 | BA2CV | CV.31a Opname | 25 | PKV-KB | EE Plouvier |
19.59-22.59 | BA2A6 | ZO.4 Acute & late effecten van radiotherapie | BA2 | | M.J.J. van Olofsen-van Acht, F.A.L.M. Eskens |
|
Week 41 di 09-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
13.30-15.30 | BA2A6 | VO.1 Beeldvormingstechnieken | 21, 22, 23, 24, 25 | COO-5 | J.J.M. Teunissen, LH Graven |
15.45-17.45 | BA2A6 | VO.2 Gezondheidsvoorlichting (verplicht) | 21, 22, 23, 24, 25, 31 | 36 | M.A. Beenackers |
21.59-22.59 | BA2A6 | ZO.5 Beoordeling v inzetbaarheid v chemother. | BA2 | | F.A.L.M. Eskens |
|
Week 41 wo 10-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
15.45-17.45 | BA2A6 | Inhaal VO Gezondheidsvoorlichting | BA2 | 6 | D.C. Voormolen |
21.59-22.59 | BA2A6 | ZO.6 Radiotherapie in de praktijk | BA2 | | M.J.J. van Olofsen-van Acht |
|
Week 41 do 11-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA2A7 | HC.2 Value based health care | BA2 | CO-1/2 | JA Hazelzet |
09.30-10.15 | BA2A7 | HC.3 Keuzen id zorg in historisch perspectief | BA2 | CO-1/2 | TC Bolt |
10.30-11.15 | BA2A7 | HC.4 Keuzen id zorg: doelmatigheid | BA2 | CO-1/2 | S. Polinder |
11.30-12.15 | BA2A7 | HC.5 Keuzen in de zorg: eth overwegingen | BA2 | CO-1/2 | H Ismaili M'hamdi |
21.59-23.59 | BA2A7 | ZO.1 Gezamenlijke besluitvorming | BA2 | | I.J. Korfage |
|
Week 41 vr 12-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA2A6 | IC-RB Responsiebijeenkomst | BA2 | CO-1 | M.J.J. van Olofsen-van Acht, FJ van Kemenade |
09.30-10.15 | BA2A7 | HC.1 Secundaire preventie - screening | BA2 | CO-1/2 | I Vogelaar |
13.30-15.30 | BA2A7 | VO.1 Keuzen in de zorg (verpl) | 25, 26 | 6 | K. ten Haaf |
20.59-23.59 | BA2A7 | ZO.2 Keuzen in de zorg | BA2 | | S. Polinder |
|
Week 42 ma 15-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
13.30-15.30 | BA2CV | CV.28 Medische technieken 4 - long | 25 | PKV-A | M. Vojinovic-Novakovic |
15.45-17.45 | BA2A7 | Inhaal VO Keuzen in de zorg | BA2 | 4 | ML Verkleij |
15.45-17.45 | BA2CV | CV.25 Inhaal Medische technieken 3 - hart | BA2 | PKV-D | M. Vojinovic-Novakovic |
20.59-23.59 | BA2A7 | ZO.3 Screening/Epidemiologie & gezondh | BA2 | | H.J. de Koning, E. Toes - Zoutendijk |
|
Week 42 di 16-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | TTBA2 | Roostervrij t.b.v. Tentamen 2A1 | BA2 | | |
|
Week 42 wo 17-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | TTBA2 | Roostervrij t.b.v. Tentamen 2A1 | BA2 | | |
09.00-12.30 | TTBA2 | Tentamen 2A1 (Dyslectici) | BA2 | Woudestein Leuven, Woudestein Bergen | |
09.30-12.30 | TTBA2 | Tentamen 2A1 | BA2 | Woudestein Van der Goot-gebouw | |
19.00-21.00 | AOO | Voorl.bijeenk. studie/stage buitenland | BA1, BA2, BA3, SG | CO-2 | J.L. Nouwen, G.T. Pasaribu |
|
Week 42 do 18-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
09.30-10.15 | BA2A8 | HC.1 Indeling hematologische maligniteiten | BA2 | CO-1/2 | M. Jongen-Lavrencic |
10.30-11.15 | BA2A8 | HC.2 AML - Intensieve therapie en psychol asp | BA2 | CO-1/2 | M. Jongen-Lavrencic, M Huijer-Korengevel |
11.30-12.15 | BA2A8 | HC.3 Bloedtransfusie | BA2 | CO-1/2 | P.A.W. te Boekhorst, M. Jongen-Lavrencic |
20.59-23.59 | BA2A8 | ZO.1 (Micro-)anatomie | BA2 | | P.J.M. Leenen, C.J. Vissers |
|
Week 42 vr 19-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
09.30-10.15 | BA2A8 | PD.4 Stamceltranspl indicatie obv prognos fac | BA2 | CO-1/2 | A.E.C. Broers, M. Jongen-Lavrencic |
10.30-11.15 | BA2A8 | HC.5 Pathologie van lymfomen | BA2 | CO-1/2 | P.J. Lugtenburg, PGNJ Mutsaers |
11.30-12.15 | BA2A8 | PD.6 Non-hodgkin lymfoom | BA2 | CO-1/2 | P.J. Lugtenburg, PGNJ Mutsaers |
12.30-13.15 | BA2A8 | PD.9 Leukemie bij kinderen | BA2 | CO-1/2 | A.C.H. de Vries |
15.45-17.45 | BA2CV | CV.25 Inhaal Medische technieken 3 - hart | BA2 | PKV-D | J. Damen |
20.59-23.59 | BA2A8 | ZO.2 Acute lymfatische leukemie bij kinderen | BA2 | | A.C.H. de Vries |
|
Week 43 ma 22-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
09.45-10.45 | BA2CV | CV.31a Inhaal Opname | BA2 | PKV-KA | M. Vojinovic-Novakovic |
11.30-12.15 | BA2A8 | HC.7 Hodgkin lymfoom | BA2 | CO-3/4 | P.J. Lugtenburg, PGNJ Mutsaers |
13.30-14.15 | BA2A8 | PD.8 Multipel myeloom | BA2 | CO-3/4 | A. Broyl |
14.30-15.15 | BA2A8 | NB Nabespreking Tentamen 2A1 | BA2 | CO-3/4 | D.C. van Gent |
19.59-23.59 | BA2A8 | ZO.3 Diagnostiek van Hodgkin en NHL | BA2 | | K.H. Lam |
|
Week 43 di 23-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
16.30-17.30 | BA2CV | CV.31a Inhaal Opname | BA2 | PKV-KA | EE Plouvier |
20.59-23.59 | BA2A8 | ZO.5 Analyse halsklier | BA2 | | P.J. Lugtenburg |
|
Week 43 wo 24-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.30 | BA2A8 | VO.2 Casuistiek stamceltransplantatie | 21, 22, 23, 24, 25 | 39 | A.E.C. Broers, J.J. Cornelissen |
09.00-10.30 | BA2A8 | Evaluatie periode 2A1 (alleen JVT) | BA2 | CQ-F1 | D.C. van Gent |
13.30-17.30 | BA2CV | CV.31b Studenten kijken video (Inschr SinOnlin) | BA2 | COO-3 | W Couprie |
15.45-17.45 | BA2A8 | VO.1 Leucocytose | 21, 22, 23, 24, 25, 31 | 39 | PGNJ Mutsaers , Y.W. Van den Berg |
21.25-22.25 | BA2A8 | ZO.5 Stamceltransplantatie achtergrond | BA2 | | A.E.C. Broers |
|
Week 43 do 25-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
10.30-11.15 | BA2A9 | HC.1 Etiologie & epidemiologie longkanker | BA2 | CO-1/2 | JGJV Aerts, R. Cornelissen |
11.30-12.15 | BA2A9 | HC.2 Presentatie, diagn, beloop longcarcinoom | BA2 | CO-1/2 | JGJV Aerts, R. Cornelissen |
13.30-17.30 | BA2CV | CV.31b Studenten kijken video (Inschr SinOnlin) | BA2 | 22 | W Couprie |
20.59-23.59 | BA2A9 | ZO.1 Solitaire pulmonale nodule | BA2 | | R. Cornelissen, JGJV Aerts |
|
Week 43 vr 26-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA2A9 | HC.3 Therapeutische aspecten | BA2 | CO-1/2 | JGJV Aerts, R. Cornelissen |
10.30-11.15 | BA2A9 | HC.4 Moleculaire diagnostiek longkanker | BA2 | CO-1/2 | JGJV Aerts, JH von der Thusen, W.N.M. Dinjens |
11.30-12.15 | BA2A9 | HC.6 Abdomen | BA2 | CO-1/2 | J. Damen |
13.30-17.30 | BA2CV | CV.31b Studenten kijken video (Inschr SinOnlin) | BA2 | COO-3 | W Couprie |
20.59-23.59 | BA2A9 | ZO.2 Pathologie van longcarcinoom (COO) | BA2 | | JH von der Thusen, C.J. Vissers, R. Cornelissen |
|
Week 44 ma 29-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA2CV | CV.30 Medische technieken 5 - abdomen | 25 | PKV-E | M. Vojinovic-Novakovic |
10.45-12.45 | BA2A9 | VO.1 Path kleincel & niet-kleincel longcarcin | 21, 22, 23, 24, 25 | COO-5 | JH von der Thusen, C.J. Vissers |
13.30-15.30 | BA2CV | CV.28 Inhaal Medische technieken 4 - long | BA2 | PKV-B | MHE Elbers |
16.30-17.15 | BA2A9 | HC.7 Botsende waarden? | BA2 | CO-1/2 | S. van de Vathorst |
17.30-18.15 | BA2A9 | HC.8-CV Klinisch redeneren | BA2 | CO-1/2 | S Koning |
20.59-23.59 | BA2A9 | ZO.3 Stagering van longkanker | BA2 | | R. Cornelissen, JGJV Aerts |
|
Week 44 di 30-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
20.59-23.59 | BA2A9 | ZO.4 Pleuravocht | BA2 | | R. Cornelissen |
|
Week 44 wo 31-10-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
10.45-12.45 | BA2A9 | VO.2 Symptoompalliatie bij longkanker | 21, 22, 23, 24, 25 | 31 | R. Cornelissen, C.C.D. van der Rijt, JGJV Aerts |
15.45-17.45 | BA2A9 | VO.3 Slecht nieuws gesprek (verpl) | 21, 22, 23, 24, 25, 26 | CQ-1Da, CQ-1Db | D.J. Grünhagen, C.C.D. van der Rijt, R. Cornelissen, CS Ramsaran, SM Lagarde, LJ Jabbarian |
|
Week 44 do 01-11-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA2A9 | IC-RB Responsiebijeenkomst | BA2 | CO-1 | R. Cornelissen |
09.30-10.15 | BA2A10 | HC.1 Inl. mammacarc. als exemplarisch tumor | BA2 | CO-1/2 | A. Jager, MEMM Bos |
10.30-11.15 | BA2A10 | HC.2 Diagnostiek | BA2 | CO-1/2 | L.B. Koppert, J. Rothbarth, EVE Madsen |
11.30-12.15 | BA2A10 | HC.3 Chirurgie en pathologie | BA2 | CO-1/2 | L.B. Koppert, C.H.M. van Deurzen, EML Corten |
12.30-13.15 | BA2A10 | HC.5 Radiotherapie | BA2 | CO-1/2 | M.J.J. van Olofsen-van Acht, EM Wee de |
20.59-23.59 | BA2A10 | ZO.1 Progn.fact mammacarc met neg.okselkl | BA2 | | MEMM Bos, A. Jager |
|
Week 44 vr 02-11-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA2A10 | PD.4 Patientdemonstratie | BA2 | CO-1/2 | A. Jager, MEMM Bos |
09.30-10.15 | BA2A10 | HC.6 Prognostische, predictieve factoren | BA2 | CO-1/2 | J.W.M. Martens, A. Jager |
10.30-11.15 | BA2A10 | HC.7 Pall beh gemetas mammacarc | BA2 | CO-1/2 | A. Jager, MEMM Bos |
11.30-12.15 | BA2A10 | HC.8 Optim systemische beh bij mammacarc | BA2 | CO-1/2 | A. Jager, D.C. van Gent |
15.45-17.45 | BA2CV | CV.28 Inhaal Medische technieken 4 - long | BA2 | PKV-B | A Kannekens |
19.59-23.59 | BA2A10 | ZO.2 Adjuvante systemische therapie | BA2 | | A. Jager, MYV Homs |
|
Week 45 ma 05-11-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
10.45-12.45 | BA2SW | SW.5 Samenwerken 5 | 25 | 8 | JF Gerard |
13.30-15.30 | BA2A10 | VO.1 Pathologie van het mammacarcinoom | 21, 22, 23, 24, 25 | COO-5 | C.H.M. van Deurzen |
20.59-23.59 | BA2A10 | ZO.3 Land bevolkingsonderzoek borstkanker | BA2 | | H.J. de Koning, E. Toes - Zoutendijk |
|
Week 45 di 06-11-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA2KR | CV.26 Klinisch redeneren 5 | 25 | 34 | JL Struik |
10.45-12.45 | BA2CV | CV.29 Gespreksvaardigheden 6 | 25 | 1 | JF Gerard |
13.30-15.30 | BA2KR | CV.42 Klinisch redeneren 8 Boijmans Beuningen | 25 | | |
21.59-23.59 | BA2A10 | ZO.4 Mamma-reconstructies (eZO) | BA2 | | EML Corten |
|
Week 45 wo 07-11-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
10.45-12.45 | BA2KOP | Klinisch Obductie Practicum Bachelor 2 | 24, 25 | C-034 | V Soerdjbalie |
13.30-15.30 | BA2A10 | VO.2 Genet counseling (verpl; meld in OWR-39) | 24, 25 | 39, 32 | F. Petrij, A. Wagner, S.R. Riedijk, M.F. van Dooren |
20.59-23.59 | BA2A10 | ZO.5 Gen/klin aspecten familiair mammaca | BA2 | | C.M. Seynaeve, F. Petrij |
|
Week 45 do 08-11-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
09.30-10.15 | BA2A11 | HC.1 Klin pres (primair) gastrointes carc | BA2 | CO-1/2 | SM Lagarde |
10.30-11.15 | BA2A11 | HC.2 Diagn (primair) gastrointest carc | BA2 | CO-1/2 | SM Lagarde |
11.00-17.30 | INZ | Inzage GENBA2A1 | BA2 | COO-5 | |
13.00-15.30 | BA2JC, BA2A8 | Journal Club | 25, 26 | CQ-A | P.W. Moorman |
19.59-23.59 | BA2A11 | ZO.1 Coloncarcinoom | BA2 | | ARM Brandt-Kerkhof |
|
Week 45 vr 09-11-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA2A11 | HC.3 Behand gelokal gastrintest ca 1 | BA2 | CO-1/2 | J.J.B. van Lanschot, J. Rothbarth |
09.30-10.15 | BA2A11 | HC.4 Behand gelokal gastrintest ca 2 | BA2 | CO-1/2 | J.J.B. van Lanschot, J. Rothbarth |
11.35-12.15 | BA2A11 | HC.6 Behandeling 2 | BA2 | CO-1/2 | E. van Meerten, F.A.L.M. Eskens |
19.59-23.59 | BA2A11 | ZO.2 Rectumcarcinoom | BA2 | | J. Rothbarth |
|
Week 46 ma 12-11-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-13.00 | INZ | Inzage GENBA2A1 | BA2 | COO-5 | |
08.30-10.30 | BA2CV | CV.30 Inh Medische technieken 5 - abdomen | BA2 | PKV-D | G.H.M. Leunissen |
08.30-12.30 | BA3CV | CV.41b Studenten kijken video (Inschr SinOnlin) | BA3 | COO-3 | J. Damen, F.B.M. Gan-Creijghton |
10.45-12.45 | BA2A11 | VO.3 Klinische anatomie van het colon | 21, 22, 23, 24, 25 | SNIJ-2, SNIJ-3 | G.J. Kleinrensink, M. Schonewille |
10.45-12.45 | BA2CV | CV.29 Inhaal Gespreksvaardigheden 6 | BA2 | 1 | CS Ramsaran |
13.00-13.30 | BA3A1 | HC.0 Inleiding thema 3.A.1 | BA3 | CO-1/2 | F. Petrij, I.A. Brusse, I. Schipper, P.M.J. Kalkman |
13.30-14.15 | BA3A1 | HC.1 Vruchtbaarheid bij man en vrouw | BA3 | CO-1/2 | J.S.E. Laven |
13.30-15.15 | BA2A11 | HC.7 Huidtumoren | BA2 | CO-3/4 | M Wakkee |
14.30-15.15 | BA3A1 | HC.2 Cyclusstoornissen | BA3 | CO-1/2 | I. Schipper |
15.30-16.15 | BA2A11 | HC.8 Aangezichtsreconstructies na verwijderin | BA2 | CO-3/4 | EML Corten |
15.30-16.15 | BA3A1 | HC.3 Gametogenese | BA3 | CO-1/2 | W.M. Baarends |
16.30-17.15 | BA2A11 | HC.5 Behandeling 1 | BA2 | CO-3/4 | D.J. Grünhagen |
17.59-20.59 | BA2A11 | ZO.5 Basaalcel- en plaveiselcelcarcinoom | BA2 | | R.R. van den Bos |
20.59-22.59 | BA3A1 | ZO.1 Mitose en Meiose | BA3 | | W.M. Baarends |
20.59-23.59 | BA2A11 | ZO.3 Klinische casu�stiek 1 | BA2 | | D.C. van Gent, M.M. Jaegle |
|
Week 46 di 13-11-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA2A11 | VO.2 Herkennen v huidtumoren (inschr SinOnl) | BA2 | 35 | P.K. Dikrama |
08.30-10.30 | BA3CV | CV.46 Gespreksvaardigheden 9 | 23 | 34 | M.S. Visser |
10.45-12.45 | BA2A11 | VO.2 Herkennen v huidtumoren (inschr SinOnl) | BA2 | 35 | P.K. Dikrama |
10.45-12.45 | BA3A1 | VO.4-DIGIMIC Microscopische bouw mann. genitalien | 21, 22, 23, 24, 25 | COO-3 | G.J.L.H. van Leenders |
13.00-18.00 | INZ | Inzage GENBA2A1 | BA2 | COO-5 | |
13.30-14.15 | BA3A1 | HC.4 Complexe overerving | BA3 | CO-1/2 | S Zeidler |
14.30-15.15 | BA3A1 | HC.5 Patientveiligheid: Omgaan met fouten | BA3 | CO-1/2 | J.J. Duvekot |
15.30-16.15 | BA3A1 | HC.6 Vruchtbaarheidsstoornissen bij de man | BA3 | CO-1/2 | W.P.A. Boellaard |
15.45-17.45 | BA2A11 | VO.2 Herkennen v huidtumoren (inschr SinOnl) | BA2 | 35 | P.K. Dikrama |
17.30-19.30 | AOO | Voorlichting internationale minoren | BA1, BA2, BA3 | CO-2 | J.L. Nouwen, D.C. van Gent |
20.59-22.59 | BA3A1 | ZO.2 Stamcellen | BA3 | | J. Gribnau, W.M. Baarends |
|
Week 46 wo 14-11-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA3A1 | VO.1 Hypothalamus-hypofyse-gonaden-as | 23 | 8 | L. Moolenaar |
09.30-11.00 | BA2A11 | VO.1 Live gastro-intestinale operaties | BA2 | CO-3/4 | SM Lagarde |
10.45-12.45 | BA3A1 | VO.2 Anatomie van de vrouwelijke genitalien | 21, 22, 23, 24, 25 | SNIJ-2, SNIJ-3 | A.J. Schneider, M.T.G. de Jeu |
13.30-15.30 | BA2A11 | VO.2 Herkennen v huidtumoren (inschr SinOnl) | BA2 | 36 | P.K. Dikrama |
13.30-17.30 | BA3CV | CV.41b Studenten kijken video (Inschr SinOnlin) | BA3 | COO-3 | W Couprie |
15.45-17.45 | BA2A11 | VO.2 Herkennen v huidtumoren (inschr SinOnl) | BA2 | 36 | P.K. Dikrama |
20.59-22.59 | BA3A1 | ZO.3 Dig. anatomie & embryologie toetsing | BA3 | | D. Jaarsma, M.T.G. de Jeu |
|
Week 46 do 15-11-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA2A11 | Responsiebijeenkomst | BA2 | CO-1/2 | SM Lagarde |
09.30-10.15 | BA2A12 | HC.1 Wetenschap? Tegenstr bewijs | BA2 | CO-1/2 | P.W. Moorman |
10.30-11.15 | BA2A12 | HC.2 Statische begrippen | BA2 | CO-1/2 | L.R. Arends, D. Rizopoulos |
11.30-12.15 | BA2A12 | HC.3 Het toetsen van hypothesen/meta-analys | BA2 | CO-1/2 | L.R. Arends, D. Rizopoulos |
21.59-23.59 | BA2A12 | ZO.1 Beoordelen kwaliteit artikel | BA2 | | P.W. Moorman |
21.59-23.59 | BA3A1 | ZO.4 Doorbld & innervatie bekken (bodem) | BA3 | | M.T.G. de Jeu |
|
Week 46 vr 16-11-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA2A12 | HC.4 Gelokaliseerd/gemetastaseerd prostaatcar | BA2 | CO-1/2 | M.B. Busstra |
08.30-10.30 | BA3A1 | VO.3 Anatomie van de mannelijke genitalien | 21, 22, 23, 24, 25 | SNIJ-2, SNIJ-3 | M.T.G. de Jeu |
09.30-10.15 | BA2A12 | HC.5 Hematurie, blaascarcinoom | BA2 | CO-1/2 | JL Boormans |
10.30-11.15 | BA2A12 | PD.6 Patiëntdemonstraties urologische tumoren | BA2 | CO-1/2 | M.B. Busstra |
13.30-17.30 | BA3CV | CV.41b Studenten kijken video (Inschr SinOnlin) | BA3 | COO-5 | M. Vojinovic-Novakovic |
15.45-17.45 | BA2CV | CV.30 Inh Medische technieken 5 - abdomen | BA2 | PKV-A | JGM Kievit |
15.45-17.45 | BA2CV | CV.29 Inhaal Gespreksvaardigheden 6 | BA2 | 1 | D Uygun |
19.59-23.59 | BA2A12 | ZO.2 Prostaatcarcinoom (COO) | BA2 | | C.H. Bangma, G.J.L.H. van Leenders |
20.59-22.59 | BA3A1 | LO.1 Ongewenste zwangerschap | BA3 | | F. Petrij, I.A. Brusse |
|
Week 47 ma 19-11-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA2A12 | VO.3 Beoordeling kwal art | 21, 22, 23, 24, 25, 31 | 39 | RK Los |
10.45-12.45 | BA3A2 | VO.3 Counseling bij geass. voortpl. (verpl) | 21, 22, 23, 24, 25 | 12, 13, 14, 15 | L van Raalten-Ben Salah, R. de Jongh, CS Ramsaran, D Uygun |
12.30-13.30 | BA2A12 | HC.7 Forum stomazorg, begeleid stomapatienten | BA2 | CO-3/4 | JL Boormans |
13.30-14.15 | BA2A12 | HC.8 Trans. onderz. prostaat & blaascarcinoom | BA2 | CO-3/4 | G.W. Jenster |
13.30-14.15 | BA3A2 | HC.1 Casuspresentatie: paar met kinderwens | BA3 | CO-1/2 | J.S.E. Laven |
14.30-15.15 | BA2A12 | HC.9 Bespreking casus prost- blaascarc | BA2 | CO-3/4 | C.H. Bangma |
14.30-15.15 | BA3A2 | HC.2 Erfelijkheidsond, couns. & kinderwens | BA3 | CO-1/2 | F. Petrij |
15.30-16.15 | BA3A2 | HC.3 Chirurgische asp. van onvruchtbaarheid | BA3 | CO-1/2 | W.P.A. Boellaard |
15.45-17.45 | BA2CV | CV.33 Medische anamnese 10 + GVR 7 | 25 | PKV-B | M. Vojinovic-Novakovic, JF Gerard |
16.30-17.15 | BA3A2 | HC.4 Vruchtbaarheidsprobl.: genetische aspect | BA3 | CO-1/2 | F. Petrij |
20.59-22.59 | BA3A1 | ZO.1 (In)fertiliteitsdiagnostiek & behand. | BA3 | | J.S.E. Laven |
21.59-23.59 | BA2A12 | ZO.5 SPSS en steekproeven | BA2 | | L.R. Arends, D. Rizopoulos |
|
Week 47 di 20-11-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA2A9 | VO.3 Inhaal slecht nieuws gesprek | BA2 | 4 | L van Raalten-Ben Salah, C.C.D. van der Rijt |
10.45-12.45 | BA3CV | CV.45 Medische technieken 11 LO geheel | 23 | PKV-A | M. Vojinovic-Novakovic |
13.30-14.15 | BA3A2 | HC.5 Onvruchtbaarheid & gezondheid | BA3 | CO-1/2 | J.S.E. Laven |
14.30-15.15 | BA3A2 | HC.6 Geassisteerde voortplantingstechnieken | BA3 | CO-1/2 | R.H.M. Dykgraaf |
15.45-17.45 | BA2A12 | VO.2 Trans. onderz. prostaat- en blaaskanker | 21, 22, 23, 24, 25, 32 | 39 | G.W. Jenster |
19.59-23.59 | BA3A2 | ZO.2 Obesitas, PCOS en onvruchtbaarheid | BA3 | | J.S.E. Laven |
20.59-23.59 | BA2A12 | ZO.6 Klinische casuistiek 1 | BA2 | | D.C. van Gent, M.M. Jaegle |
|
Week 47 wo 21-11-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA2A12 | VO.1 Rekenen aan prostaatkanker screening | 21, 22, 23, 24, 25 | 22 | M.J. Roobol-Bouts |
08.30-10.30 | BA3A2 | VO.2 Vruchtbaarheidsstoornissen | 21, 22, 23, 24, 25 | 7, 8, 9, 10, 4 | R.H.M. Dykgraaf, I. Schipper, S.H. Benneheij, P. Wijngaard-Boom, J. Brouwer |
15.45-17.45 | BA3A2 | VO.1-DIGIMIC Microsc. bouw v d vrouwelijke genitalien | 21, 22, 23, 24, 25 | 22 | P.C. Ewing-Graham, J.A. Visser |
21.59-23.59 | BA3A2 | ZO.3 Erectiestoornissen | BA3 | | G.R. Dohle, J.M. Bolt |
|
Week 47 do 22-11-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA2A13 | HC.1 Van laboratoriumonderz. naar medicijn | BA2 | CO-1/2 | A.J.M. Roks |
09.30-10.15 | BA2A13 | HC.2 De mens als proefdier | BA2 | CO-1/2 | F.A.L.M. Eskens, S. van de Vathorst |
10.30-11.15 | BA2A13 | HC.3 Juiste dosering anti-kanker geneesm. | BA2 | CO-1/2 | S.L.W. Koolen |
11.30-12.15 | BA2A13 | HC.4 Geschiedenis van de Westerse biomedische | BA2 | CO-1/2 | TC Bolt |
19.59-22.59 | BA2A13 | ZO.1 Melanoom (COO) | BA2 | | E.R.M. de Haas |
20.59-22.59 | BA3A2 | ZO.4 Menstruatiestoornissen | BA3 | | I. Schipper |
|
Week 47 vr 23-11-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA2A13 | HC.6 Virussen en baarmoederhalskanker | BA2 | CO-1/2 | H.C. van Doorn, M.M. Jaegle |
09.30-10.15 | BA2A13 | PD.5 Gemet melan immunother BRAF/MEK remmers | BA2 | CO-1/2 | F.A.L.M. Eskens, R Waalboer-Spuij |
10.30-11.15 | BA2A13 | HC.7 Virussen en pancreascarcinoom | BA2 | CO-1/2 | C.H.J. van Eijck, B.G. van den Hoogen |
13.30-15.30 | BA2KR | CV.26 Inhaal Klinisch redeneren 5 | BA2 | 13 | D.H.J. Pols, G Elshout |
19.59-22.59 | BA2A13 | ZO.2 Baarmoederhalskanker | BA2 | | D.C. van Gent, M.M. Jaegle |
|
Week 48 ma 26-11-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA2A13 | VO.1 Literatuur zoeken syst rev (verpl) | 21, 22, 23, 24, 25, 31 | 22 | J.F. Veenland, P.W. Moorman |
10.45-11.45 | BA2A13 | VO.2 Klinische casus (verplicht) | 21, 22, 23, 24, 25, 05 | 1, 10, 34, 37, 2, 4 | D.C. van Gent, M.M. Jaegle |
10.45-12.45 | BA3CV | CV.45 Inh Medische techn 11 LO geheel | BA3 | PKV-C | J. Damen |
12.30-13.15 | BA2A13 | HC.8 Euthanasie: de praktijk | BA2 | CO-3/4 | C. van Zuylen |
13.30-14.15 | BA2A13 | HC.9 Euthanasie: de cijfers en het debat | BA2 | CO-3/4 | A. van der Heide |
14.30-15.15 | BA2A13 | HC.10 Euthanasie: dilemma's en knelpunten | BA2 | CO-3/4 | S. van de Vathorst |
15.30-16.15 | BA2A13 | IC-RB Responsiebijeenkomst | BA2 | CO-4 | D.C. van Gent, F.A.L.M. Eskens |
19.59-23.59 | BA2A13 | ZO.3 PICOS | BA2 | | P.W. Moorman |
20.59-22.59 | BA3A3 | ZO.1 Seksuele orientatie & gezondheidszorg | BA3 | | J.M. Bolt |
|
Week 48 di 27-11-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA2A13 | VO.3 Med besl levenseinde (inschr SinOnline) | BA2 | 3, 4, 5 | J.G.M. Aartsen, S. van de Vathorst, G van Dijk |
10.45-12.45 | BA2A13 | VO.3 Med besl levenseinde (inschr SinOnline) | BA2 | 3, 4, 5 | J.G.M. Aartsen, S. van de Vathorst, G van Dijk |
10.45-12.45 | BA2KR | CV.26 Inhaal Klinisch redeneren 5 | BA2 | 13 | D.H.J. Pols, G Elshout |
13.30-14.15 | BA3A2 | RB Responsiecollege week 1 en 2 | BA3 | CO-1 | I. Schipper, I.A. Brusse |
13.30-15.30 | BA2A13 | VO.3 Med besl levenseinde (inschr SinOnline) | BA2 | 3, 4, 5 | J.G.M. Aartsen, S. van de Vathorst, G van Dijk |
14.30-15.15 | BA3A3 | HC.1 Consultatie i.v.m. geboorteregeling | BA3 | CO-1/2 | I. Schipper |
15.30-16.15 | BA3A3 | HC.2 SOA's | BA3 | CO-1/2 | E.M. van der Snoek |
15.45-17.45 | BA2A10 | VO.2 Inhaal Genetische counseling | BA2 | 33, Lokaal-9 | F. Petrij, S.R. Riedijk |
15.45-17.45 | BA2A13 | VO.3 Med besl levenseinde (inschr SinOnline) | BA2 | 3, 4, 5 | J.G.M. Aartsen, S. van de Vathorst, G van Dijk |
16.30-17.15 | BA3A3 | PD-CV Klinisch redeneren I | BA3 | CO-1/2 | W.B. de Koning |
20.59-22.59 | BA2A13 | ZO.4 Klinische casuïstiek | BA2 | | D.C. van Gent, M.M. Jaegle |
20.59-22.59 | BA3A3 | ZO.2 Hormonale anticonceptie voorschrijven | BA3 | | A. Maassen van den Brink, C. Bethlehem |
|
Week 48 wo 28-11-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA2A13 | VO.3 Med besl levenseinde (inschr SinOnline) | BA2 | 3, 4, 5 | J.G.M. Aartsen, S. van de Vathorst, G van Dijk |
13.30-14.15 | BA3A3 | HC.3 Hoe werkt seks? | BA3 | CO-1/2 | H. Pastoor |
14.30-15.15 | BA3A3 | HC.4 Seks tijdens levensloop | BA3 | CO-1/2 | H. Pastoor |
15.30-16.15 | BA3A3 | HC.5 Seksuele disfuncties bij man en vrouw | BA3 | CO-1/2 | W.P.A. Boellaard |
15.45-17.45 | BA2A13 | VO.3 Med besl levenseinde (inschr SinOnline) | BA2 | 3, 4, 5 | J.G.M. Aartsen, S. van de Vathorst, G van Dijk |
16.30-17.15 | BA3A3 | LM.6 Klin Genetica over 10-15jaar?(R.Hofstra) | BA3 | CO-1/2 | |
20.59-22.59 | BA3A3 | ZO.3 Premenstrueel syndroom | BA3 | | I. Schipper |
|
Week 48 do 29-11-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA3A3 | VO Acute geneeskunde - APLS (verpl) | 21, 22, 23 | CQ-1A, CQ-1B, CQ-1C | MME Wijffels |
10.45-12.45 | BA3A3 | VO.1 Contraceptie | 21, 22, 23, 24, 25 | 6, 8, 13, 14, 15 | J.S.E. Laven, I. Schipper, P. Wijngaard-Boom, J. Brouwer |
13.30-15.30 | BA2A13 | VO.1 Inhaal Literatuur zoeken syst rev | BA2 | 22 | N Aarts, RK Los |
13.30-17.30 | BA3CV | CV.47 Arts-patient-contact 1 | 23 | PKV-E+PKV-KE | M. Vojinovic-Novakovic |
20.59-22.59 | BA3A3 | ZO.4 Epidemiologie van SOA's | BA3 | | J.S.E. Laven |
|
Week 48 vr 30-11-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
10.45-12.45 | BA3CV | CV.45 Inh Medische techn 11 LO geheel | BA3 | PKV-C | JGM Kievit |
13.30-15.30 | BA3A3 | VO.2-DIGIMIC Vroege embryo's. klonen en transgenese | 21, 22, 23, 24, 25 | COO-3 | W.M. Baarends, J. Gribnau |
20.59-22.59 | BA3A3 | ZO.5 Zwangerschap en seksualiteit | BA3 | | J.M. Bolt |
|
Week 48 za 01-12-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
20.59-22.59 | BA3A3 | LO.2 Vreemdgaan | BA3 | | A. van t Spijker |
20.59-23.59 | BA2A12 | ZO.3 Blaascarcinoom (COO) | BA2 | | W.J. Kirkels, G.J.L.H. van Leenders |
|
Week 49 ma 03-12-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | TTBA2 | Roostervrij t.b.v. Tentamen 2A2 | BA2 | | |
08.30-10.30 | BA3A4 | VO.3 Menstruatiestroonissen en endometriose | 19, 20, 22, 23, 24, 31, 25 | 38, 21, 29, 30 | R.H.M. Dykgraaf, C. Groenestein-Sondaal, A.B. Steensma, L. Moolenaar |
10.45-12.45 | BA3CV | CV.46 Inhaal Gespreksvaardigheden 9 | BA3 | CQ-5D | JAB Hopman |
11.45-15.15 | TTBA2 | Tentamen 2A2 (Dysl) Let op aanvangstijd | BA2 | Woudestein Leuven, Woudestein Bergen | |
12.15-15.15 | TTBA2 | Tentamen 2A2 Let op aanvangstijd | BA2 | Woudestein Van der Goot-gebouw | |
14.30-15.15 | BA3A4 | PD.1 Bekkenbodemproblematiek | BA3 | CO-1/2 | A.B. Steensma |
15.30-16.15 | BA3A4 | HC.2 Cervix- & endometriumcarcinoom | BA3 | CO-1/2 | H.C. van Doorn |
16.30-17.15 | BA3A4 | PD.3 Ovariumcarcinoom | BA3 | CO-1/2 | H.C. van Doorn |
18.59-22.59 | BA3A4 | ZO.1 Adnextumoren | BA3 | | H.C. van Doorn, P.C. Ewing-Graham |
|
Week 49 di 04-12-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
10.45-12.45 | BA3A4 | VO.1 Prolaps en urine- incontinentie | 19, 20, 21, 22, 23, 24, 31 | 33, 4, 14, 15 | A.B. Steensma, C. Groenestein-Sondaal |
13.30-14.15 | BA3A4 | HC.4 Hormoon Substitutie Therapie | BA3 | CO-1/2 | H.C. van Doorn |
14.30-15.15 | BA3A4 | HC.5 Seksualiteit en kanker | BA3 | CO-1/2 | W.P.A. Boellaard |
15.45-17.45 | BA3A4 | VO.2 Uitstrijkje. Bloedverlies postmenopauze | 19, 20, 21, 22, 23, 24, 31 | 3, 4, 14, 15 | H.C. van Doorn, GM Nieuwenhuyzen-Boer , M.J. Ten Kate-Booij, M. Jozwiak |
19.59-21.59 | BA3A4 | ZO.2 Een vrouw met contactbloedingen | BA3 | | M.J. Ten Kate-Booij |
|
Week 49 wo 05-12-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
11.00-13.00 | BA2KR | CV.42 Inh Klinisch redeneren 8 Boijmans Beunin | BA2 | | D.H.J. Pols |
13.30-15.30 | BA2KR | CV.42 Inh Klinisch redeneren 8 Boijmans Beunin | BA2 | | G Elshout |
20.59-22.59 | BA3A4 | ZO.3 Voorwandprolaps & urine-incontinentie | BA3 | | G.R. Dohle |
|
Week 49 do 06-12-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | BA2KOW | KOW weken BA2 | BA2 | | |
12.30-13.15 | BA2KOW | HC Introductie systematische review | BA2 | CO-1/2 | P.W. Moorman |
20.59-22.59 | BA3A4 | ZO.4 Vervroegde menopauze | BA3 | | J.S.E. Laven |
|
Week 49 vr 07-12-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | BA2KOW | KOW weken BA2 | BA2 | | |
08.30-10.30 | BA3CV | CV.46 Inhaal Gespreksvaardigheden 9 | BA3 | 11 | D Lo Fo Wong |
|
Week 50 ma 10-12-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | BA2KOW | KOW weken BA2 | BA2 | | |
08.30-12.30 | BA3CV | CV.47 Inhaal Arts-patient-contact 1 | BA3 | PKV-A+PKV-KA | J. Damen |
13.30-14.15 | BA3A4 | RB Responsiebijeenkomst week 3 en 4 | BA3 | CO-1 | I. Schipper, I.A. Brusse |
14.30-15.15 | BA3A5 | HC.1 Het X-chromosoom | BA3 | CO-1/2 | F. Petrij |
15.30-16.15 | BA3A5 | HC.2 Psychologische impact van vruchtbaarheid | BA3 | CO-1/2 | A. van t Spijker |
16.30-17.15 | BA3A5 | HC.3 Inleiding klinische embryologie | BA3 | CO-1/2 | D. Jaarsma |
20.59-22.59 | BA3A5 | ZO.1 Geneesmiddelen en zwangerschap | BA3 | | A.H.J. Danser |
|
Week 50 di 11-12-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | BA2KOW | KOW weken BA2 | BA2 | | |
10.45-12.45 | BA3A5 | VO.2 Ethiek van prenatale screening (verpl) | 22, 23, 24 | 36 | F. Petrij, A.T.J.I. Go, J.G.M. Aartsen |
13.30-14.15 | BA3A5 | HC.4 Prenatale screening en diagnostiek | BA3 | CO-1/2 | M.F.C.M. Knapen |
14.30-15.15 | BA3A5 | LM.5 Zingeving mbt reproductie (L.van Asselt) | BA3 | CO-1/2 | |
15.30-16.15 | BA3A5 | HC.6 Preconceptioneel advies | BA3 | CO-1/2 | A.G.M.G.J. Mulders, F. Petrij |
16.30-17.30 | BA3C1, BA3A5 | VO Intro Comm proj (verpl;inschr.SinOnline) | BA3 | 1 | C.M. van der Aalst |
16.30-17.30 | BA3C1, BA3A5 | VO Intro Comm proj (verpl;inschr.SinOnline) | BA3 | 2 | H.M.E. Agt, van |
16.30-17.30 | BA3C1, BA3A5 | VO Intro Comm proj (verpl;inschr.SinOnline) | BA3 | 6 | H.W. Noordlandt |
16.30-17.30 | BA3C1, BA3A5 | VO Intro Comm proj (verpl;inschr.SinOnline) | BA3 | 7 | EJA Wiegers, I.R.A. Retel Helmrich |
16.30-17.30 | BA3C1, BA3A5 | VO Intro Comm proj (verpl;inschr.SinOnline) | BA3 | 8 | E.S. Prooyen Schuurman, van |
16.30-17.30 | BA3C1, BA3A5 | VO Intro Comm proj (verpl;inschr.SinOnline) | BA3 | 9 | L.E. Coffeng |
16.30-17.30 | BA3C1, BA3A5 | VO Intro Comm proj (verpl;inschr.SinOnline) | BA3 | 10 | S.J.A.M. Denissen |
16.30-17.30 | BA3C1, BA3A5 | VO Intro Comm proj (verpl;inschr.SinOnline) | BA3 | 12 | J.H. Richardus |
16.30-17.30 | BA3C1, BA3A5 | VO Intro Comm proj (verpl;inschr.SinOnline) | BA3 | 13 | S.J. Otto, E.F. van Beeck |
16.30-17.30 | BA3C1, BA3A5 | VO Intro Comm proj (verpl;inschr.SinOnline) | BA3 | 21 | E. Venema |
16.30-17.30 | BA3C1, BA3A5 | VO Intro Comm proj (verpl;inschr.SinOnline) | BA3 | 23 | M. Schuring |
16.30-17.30 | BA3C1, BA3A5 | VO Intro Comm proj (verpl;inschr.SinOnline) | BA3 | 24 | IMCM de Kok |
16.30-17.30 | BA3C1, BA3A5 | VO Intro Comm proj (verpl;inschr.SinOnline) | BA3 | 25 | J Oude Groeniger |
16.30-17.30 | BA3C1, BA3A5 | VO Intro Comm proj (verpl;inschr.SinOnline) | BA3 | 26 | A. van der Heide |
16.30-17.30 | BA3C1, BA3A5 | VO Intro Comm proj (verpl;inschr.SinOnline) | BA3 | 27 | H.A. Geuzinge |
16.30-17.30 | BA3C1, BA3A5 | VO Intro Comm proj (verpl;inschr.SinOnline) | BA3 | 28 | WJ Nusselder |
16.30-17.30 | BA3C1, BA3A5 | VO Intro Comm proj (verpl;inschr.SinOnline) | BA3 | 29 | L.J. Breunis |
16.30-17.30 | BA3C1, BA3A5 | VO Intro Comm proj (verpl;inschr.SinOnline) | BA3 | 30 | H.J. van Esch |
16.30-17.30 | BA3C1, BA3A5 | VO Intro Comm proj (verpl;inschr.SinOnline) | BA3 | 33 | J.A.C. Hontelez |
16.30-17.30 | BA3C1, BA3A5 | VO Intro Comm proj (verpl;inschr.SinOnline) | BA3 | 34 | S.J. Otto, E.F. van Beeck |
16.30-17.30 | BA3C1, BA3A5 | VO Intro Comm proj (verpl;inschr.SinOnline) | BA3 | 37 | S.J. Otto, E.F. van Beeck |
16.30-17.30 | BA3C1, BA3A5 | VO Intro Comm proj (verpl;inschr.SinOnline) | BA3 | 38 | E.J. Spierenburg |
16.30-17.30 | BA3C1, BA3A5 | VO Intro Comm proj (verpl;inschr.SinOnline) | BA3 | 35 | E.F. van Beeck |
16.30-17.30 | BA3C1, BA3A5 | VO Intro Comm proj (verpl;inschr.SinOnline) | BA3 | 3 | L.M. Barmentloo |
16.30-17.30 | BA3C1, BA3A5 | VO Intro Comm proj (verpl;inschr.SinOnline) | BA3 | Lokaal-10 | S.J. Otto, E.F. van Beeck |
20.59-22.59 | BA3A5 | ZO.2 Ontwikkeling van placenta | BA3 | | D. Jaarsma |
|
Week 50 wo 12-12-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | BA2KOW | KOW weken BA2 | BA2 | | |
08.30-11.30 | BA3CV | CV.50 Arts-patient-contact 2a | 23 | PKV-A+PKV-KA | M. Vojinovic-Novakovic |
20.59-22.59 | BA3A5 | ZO.3 Aanleg links-rechts as | BA3 | | D. Jaarsma |
|
Week 50 do 13-12-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | BA2KOW | KOW weken BA2 | BA2 | | |
10.45-12.45 | BA3CV | CV.48 Gespreksvaardigheden 10 | 23 | 9 | M.S. Visser |
13.30-15.30 | BA3A5 | VO.1 Prenatale scr.: structurele afwijkingen | 21, 22, 23, 24, 25, 31 | 2, 8, 11, 12, 13 | T.E. Cohen-Overbeek, E.C. van der Wilk, SC Husen, PC Schut, NCJ Peters |
20.59-22.59 | BA3A5 | ZO.4 Ontwikkeling ademhalingsapparaat | BA3 | | D. Jaarsma |
|
Week 50 vr 14-12-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | BA2KOW | KOW weken BA2 | BA2 | | |
08.30-12.30 | BA3CV | CV.47 Inhaal Arts-patient-contact 1 | BA3 | PKV-A+PKV-KA | W.B. de Koning |
15.45-17.45 | BA3A5 | VO.3-DIGIMIC Embryogenese van de wervelkolom | 21, 22, 23, 24, 25, 32 | 22 | D. Jaarsma, SC Husen, MC de Wit |
18.58-20.58 | BA3A5 | LO.3 In verwachting ve kind met afwijking | BA3 | | F. Petrij, I.A. Brusse |
20.59-22.59 | BA3A5 | ZO.5 Foliumzuur en zwangerschap | BA3 | | R.P.M. Steegers-Theunissen |
|
Week 51 ma 17-12-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | BA2KOW | KOW weken BA2 | BA2 | | |
13.30-14.15 | BA3A6 | HC.1 Epigenetica en imprinting | BA3 | CO-1/2 | J. Gribnau, J.H. van Doorninck |
14.30-15.15 | BA3A6 | HC.5 Zwangerschapsafbreking | BA3 | CO-1/2 | A.T.J.I. Go |
15.30-16.15 | BA3A6 | PD.3 Miskraam | BA3 | CO-1/2 | A.G.M.G.J. Mulders |
16.30-17.15 | BA3A6 | PD.4 Een patient met pre-eclampsie | BA3 | CO-1/2 | J.M.J. Cornette |
20.59-22.59 | BA3A6 | ZO.1 Peri partale asfyxie | BA3 | | R. Knol |
|
Week 51 di 18-12-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | BA2KOW | KOW weken BA2 | BA2 | | |
08.30-10.30 | BA3A6 | VO.1 Het slecht-nieuws-gesprek (verpl) | 21, 22, 23, 24, 25 | 4, 5 | I.A. Brusse, E. Visser, E.C. van der Wilk, CS Ramsaran |
10.45-12.45 | BA3A6 | VO.2 Geboortekanaal en bekkenbodem | 21, 22, 23, 24, 25, 31 | SNIJ-2, SNIJ-3 | M.T.G. de Jeu, A.J. Schneider |
13.30-14.15 | BA3A6 | HC.2 Aanleg lichaamsassen | BA3 | CO-1/2 | D. Jaarsma |
14.30-15.15 | BA3A6 | HC.6 Perinatale asfyxie | BA3 | CO-1/2 | E.C. van der Wilk |
20.59-22.59 | BA3A6 | ZO.2 Gladde spierweefsel baarmoeder | BA3 | | J.J.M. Pel |
|
Week 51 wo 19-12-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | BA2KOW | KOW weken BA2 | BA2 | | |
08.30-10.30 | BA3A6 | VO.3 Anatomie, fysiol. pathol. v placentatie | 21, 22, 23, 24, 25, 33 | 22 | D. Jaarsma, A.G.M.G.J. Mulders, P.C. Ewing-Graham |
12.30-13.30 | BA3A6 | VO.4 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) | 23 | 2 | A.T.J.I. Go |
20.59-22.59 | BA3A6 | ZO.3 Buitenbaarmoederlijke zwangerschap | BA3 | | J.S.E. Laven |
|
Week 51 do 20-12-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | BA2KOW | KOW weken BA2 | BA2 | | |
08.30-10.30 | BA3A3 | VO.3 Rouwverwerking (verpl) | 23 | 10 | JF Gerard |
20.59-22.59 | BA3A6 | ZO.4 Molazwangerschap | BA3 | | P.C. Ewing-Graham, M.J. Ten Kate-Booij |
|
Week 51 vr 21-12-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | BA2KOW | KOW weken BA2 | BA2 | | |
08.30-10.30 | BA3KR | CV.49 Klinisch redeneren 9 | 23 | 7 | T. van Gelder |
13.30-15.30 | BA3A3 | VO Inh Acute geneeskunde - APLS | BA3 | CQ-1A, CQ-1B, CQ-1C | MME Wijffels |
13.30-16.30 | BA3A5 | VO.4 Genaelogie en stambomen | 23, 24, 25, 28, 29, 32, 33 | CO-1 | F. Petrij |
|
Week 52 ma 24-12-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | BLOK | Kerstvakantie | BA1, BA2, BA3, SG | | |
|
Week 52 di 25-12-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | BLOK | Kerstvakantie | BA1, BA2, BA3, SG | | |
|
Week 52 wo 26-12-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | BLOK | Kerstvakantie | BA1, BA2, BA3, SG | | |
|
Week 52 do 27-12-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | BLOK | Kerstvakantie | BA1, BA2, BA3, SG | | |
|
Week 52 vr 28-12-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | BLOK | Kerstvakantie | BA1, BA2, BA3, SG | | |
|
Week 1 ma 31-12-2018 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | BLOK | Kerstvakantie | BA1, BA2, BA3, SG | | |
|
Week 1 di 01-01-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | BLOK | Kerstvakantie | BA1, BA2, BA3, SG | | |
|
Week 1 wo 02-01-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | BLOK | Kerstvakantie | BA1, BA2, BA3, SG | | |
|
Week 1 do 03-01-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | BLOK | Kerstvakantie | BA1, BA2, BA3, SG | | |
|
Week 1 vr 04-01-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | BLOK | Kerstvakantie | BA1, BA2, BA3, SG | | |
|
Week 2 ma 07-01-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | BA2KOW | KOW weken BA2 | BA2 | | |
08.30-09.15 | BA3A6 | RB Responsiecollege week 5, 6 en 7 | BA3 | CO-1 | I. Schipper, I.A. Brusse |
09.30-10.15 | BA3A7 | HC.1 Normale bevalling | BA3 | CO-1/2 | J.J. Duvekot |
10.30-11.15 | BA3A7 | PD.2 De gecompliceerde bevalling | BA3 | CO-1/2 | J.J. Duvekot |
11.30-12.15 | BA3A7 | HC.3 Fysio veranderingen zwangsch. en postpar | BA3 | CO-1/2 | J.S.E. Laven |
13.30-15.30 | BA3A7 | VO.1 De bevalling (verplicht) | 23 | 7 | I.A. Brusse |
13.30-15.30 | BA3CV | CV.48 Inhaal Gespreksvaardigheden 10 | BA3 | 12 | ES van Eijk |
15.45-17.45 | BA3A7 | VO.2 Het kraambed | 23 | 13 | N.A. Huijgen |
20.59-22.59 | BA3A7 | ZO.1 Bloedverlies 2e/3e trimester | BA3 | | J.J. Duvekot |
|
Week 2 di 08-01-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | BA2KOW | KOW weken BA2 | BA2 | | |
13.30-14.15 | BA3A7 | HC.5 Mag alles wat kan? | BA3 | CO-1/2 | L.L.E. Bolt |
14.30-15.15 | BA3A7 | HC.4 Perinatale morbiteit en mortaliteit | BA3 | CO-1/2 | A.G.M.G.J. Mulders |
20.59-22.59 | BA3A7 | ZO.2 Borstvoeding | BA3 | | M.J. Vermeulen |
|
Week 2 wo 09-01-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | TTBA2 | Roostervrij t.b.v. Tentamen 2KOW | BA2 | | |
15.45-17.45 | BA3CV | CV.48 Inhaal Gespreksvaardigheden 10 | BA3 | 11 | JAB Hopman |
20.59-22.59 | BA3A7 | ZO.3 Bloedverl & vastzittende placenta | BA3 | | J.J. Duvekot |
|
Week 2 do 10-01-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | TTBA2 | Roostervrij t.b.v. Tentamen 2KOW | BA2 | | |
08.00-22.00 | TTBA3 | Roostervrij t.b.v. Tentamen 3A1 | BA3 | | |
09.00-11.30 | TTBA2 | Tentamen 2KOW (Dyslectici) | BA2 | Woudestein Leuven, Woudestein Bergen | |
09.30-11.30 | TTBA2 | Tentamen 2KOW | BA2 | Woudestein Van der Goot-gebouw | |
13.00-15.30 | TTBA2 | Tentamen 2KOW | BA2 | 22, COO-5 | |
20.59-22.59 | BA3A7 | ZO.4 Schade perineum vag. baring | BA3 | | M.T.G. de Jeu, A.J. Schneider |
|
Week 2 vr 11-01-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | BA2KOW | KOW weken BA2 | BA2 | | |
08.00-22.00 | TTBA3 | Roostervrij t.b.v. Tentamen 3A1 | BA3 | | |
09.00-12.30 | TTBA3 | Tentamen 3A1 (Dyslectici) | BA3 | Woudestein Franeker, Woudestein Bergen, Woudestein Montreal | I.A. Brusse, I. Schipper |
09.30-12.30 | TTBA3 | Tentamen 3A1 | BA3 | Woudestein Van der Goot-gebouw | I.A. Brusse, I. Schipper |
13.30-18.00 | INZ | Inzage GENBA2A2 | BA2 | 22 | |
|
Week 3 ma 14-01-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | BA2KOW | KOW weken BA2 | BA2 | | |
09.30-12.30 | BA3CV | CV.50 Inhaal Arts-patient-contact 2a | BA3 | PKV-E+PKV-KE | MHE Elbers |
11.15-18.00 | INZ | Inzage GENBA2A2 | BA2 | 22 | |
13.15-13.30 | BA3A8 | HC.0 Introductie BA3A2 | BA3 | CO-1/2 | F. Petrij, P.M.J. Kalkman |
13.30-14.15 | BA3A8 | HC.1 Gevolg vroeggeb: kind, neonatale sterfte | BA3 | CO-1/2 | I.K.M. Reiss |
14.30-15.15 | BA3A8 | PD.5 Geneesm. en effecten op groei en ontwik. | BA3 | CO-1/2 | F van Rosse , RB Flint, E.L.T. van den Akker |
15.30-16.15 | BA3A8 | HC.3 Perinatale pathologie + obductie kind | BA3 | CO-1/2 | R.M. Verdijk |
16.30-17.15 | BA3A8 | HC.4 Pediatrische klinische farmacologie | BA3 | CO-1/2 | M de Hoog, RB Flint |
20.59-22.59 | BA3A8 | ZO.1 Voeding bij zuigelingen | BA3 | | M.J. Vermeulen |
|
Week 3 di 15-01-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | BA2KOW | KOW weken BA2 | BA2 | | |
13.30-14.15 | BA3A8 | HC.2 Intra-uteriene infect: gevolgen v h kind | BA3 | CO-1/2 | R.F. Kornelisse |
14.30-15.15 | BA3A8 | HC.6 Kindergeneeskunde: wat maakt het verschi | BA3 | CO-1/2 | P.M.J. Kalkman |
15.30-16.15 | BA3A8 | HC.7 Borstvoeding | BA3 | CO-1/2 | M.J. Vermeulen |
16.30-17.15 | BA3A8 | HC.8-CV Klinisch redeneren 2 | BA3 | CO-1/2 | G Elshout |
20.59-22.59 | BA3A8 | ZO.2 Geneesmiddelen en kinderen | BA3 | | M de Hoog, RB Flint |
|
Week 3 wo 16-01-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | BA2KOW | KOW weken BA2 | BA2 | | |
08.30-10.30 | BA3A8 | VO.1 Herkenning kindermishandeling (verpl) | 21, 22, 23, 24, 25 | 39 | M.J. Affourtit |
20.59-22.59 | BA3A8 | ZO.3 Kinderobducties | BA3 | | R.M. Verdijk |
|
Week 3 do 17-01-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | BA2ZS | Zorgstage weken BA2 | BA2 | | |
09.00-09.30 | BA2ZS | HC Introductie minor | BA2 | CO-1/2 | JHM Tulen |
09.30-10.15 | BA2ZS | HC.1 Inleiding zorgsysteem en zorgstage | BA2 | CO-1/2 | V. Erasmus, E.F. van Beeck |
10.30-11.15 | BA2ZS | HC.2 Samenwerken in het ziekenhuis | BA2 | CO-1/2 | C van der Starre, A van den Bos |
10.45-11.45 | BA3CV | CV.51 Arts-patient-contact 2b | 23 | PKV-C | M. Vojinovic-Novakovic |
11.30-12.15 | BA2ZS | HC.3 Samenwerken buiten het ziekenhuis | BA2 | CO-1/2 | A.M.P. Linsen, E.F. van Beeck |
13.30-17.45 | BA3CV | CV.52a-53-54 Opname | 23 | PKV-KA | M. Vojinovic-Novakovic, M.S. Visser |
15.45-17.45 | BA2ZS | VO.4 Medicatieveiligheid (verpl) | 25, 26 | 4 | L.G.W. Franken |
20.59-22.59 | BA3A8 | ZO.4 Veranderingen na de geboorte | BA3 | | R.F. Kornelisse, R. Knol |
|
Week 3 vr 18-01-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | BA2ZS | Zorgstage weken BA2 | BA2 | | |
08.30-10.30 | BA2ZS | VO.2 Patientl: Fouten ga je maken (verpl) | 17, 25 | 3 | E.F. van Beeck |
10.45-12.45 | BA3A8 | VO.2 Begeleiding na kindermishandeling(verpl) | 21, 22, 23, 24, 25 | 31 | M.J. Affourtit |
10.45-12.45 | BA3KR | CV.49 Inhaal Klinisch redeneren 9 | BA3 | 29, 30 | D.H.J. Pols, G Elshout |
13.30-15.30 | BA3KR | CV.49 Inhaal Klinisch redeneren 9 | BA3 | 2, 7 | D.H.J. Pols, G Elshout |
13.30-16.30 | BA3CV | CV.50 Inhaal Arts-patient-contact 2a | BA3 | PKV-A+PKV-KA | M. Vojinovic-Novakovic |
16.30-17.15 | BA3A8 | NB Plenaire nabespreking tentamen 3A1 | BA3 | CO-1/2 | I. Schipper, I.A. Brusse |
20.59-22.59 | BA3A8 | LO.4 Homoseksualiteit | BA3 | | J.M. Bolt |
|
Week 4 ma 21-01-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | BA2ZS | Zorgstage weken BA2 | BA2 | | |
08.30-11.30 | BA3CV | CV.50 Inhaal Arts-patient-contact 2a | BA3 | PKV-E+PKV-KE | F.B.M. Gan-Creijghton |
12.30-13.30 | BA3CV | CV.51 Inhaal Arts-patient-contact 2b | BA3 | PKV-A | MHE Elbers |
13.30-14.15 | BA3A9 | HC.1 Het ontstaan van aangeboren afwijkingen | BA3 | CO-1/2 | F. Petrij |
13.30-15.30 | BA2ZS | VO.3 Verpleegkunde (verpl) | 25, 26, 27, 28, 29 | CQ-U | LM van Ewijk |
14.30-15.15 | BA3A9 | HC.2 Combinaties van aangeboren afwijkingen | BA3 | CO-1/2 | F. Petrij |
15.30-16.15 | BA3A9 | HC.3 Afwijkingen aan hoofd, hals en romp | BA3 | CO-1/2 | SL Versnel |
16.30-17.15 | BA3A9 | PD.4 Een patient met schisis | BA3 | CO-1/2 | SL Versnel |
19.59-22.59 | BA3A9 | ZO.1 Onschuldige aangeb misvormingen | BA3 | | P.C.J. de Laat, P.M.J. Kalkman |
|
Week 4 di 22-01-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | BA2ZS | Zorgstage weken BA2 | BA2 | | |
11.30-12.30 | BA2B1 | Nabespreking 2A2 | BA2 | CO-3/4 | M. Jongen-Lavrencic, F.A.L.M. Eskens |
13.30-14.15 | BA3A9 | PD.5 Een kind met een hartafwijking | BA3 | CO-1/2 | W.A. Helbing |
20.59-22.59 | BA3A9 | ZO.2 Schedelvormafwijkingen (COO) | BA3 | | SL Versnel |
|
Week 4 wo 23-01-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | BA2ZS | Zorgstage weken BA2 | BA2 | | |
10.45-12.45 | BA3KOP | Klinisch Obductie Practicum Bachelor 3 | 23, 27 | C-034 | V Soerdjbalie |
10.45-12.45 | BA2ZS | VO.1 Interprofessionele com (verpl) | 25 | Lokaal-9 | RJM Houmes, I.C. Teeuwen |
20.59-22.59 | BA3A9 | ZO.3 Embryogenese schedel en aangezicht | BA3 | | D. Jaarsma |
|
Week 4 do 24-01-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | BA2ZS | Zorgstage weken BA2 | BA2 | | |
10.45-12.45 | BA3A9 | VO.3 Ouders met prikangst (verpl) | 23, 24 | 4 | E.F. van Beeck |
15.45-16.45 | BA3CV | CV.51 Inhaal Arts-patient-contact 2b | BA3 | PKV-A | M. Vojinovic-Novakovic |
19.59-22.59 | BA3A9 | ZO.4 Nieuwe ontwikkelingen genetica | BA3 | | F.A.T. de Vries |
|
Week 4 vr 25-01-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | BA2ZS | Zorgstage weken BA2 | BA2 | | |
13.30-15.30 | BA3A9 | VO.1 Dysmorfologie | 21, 22, 23, 24, 25, 31 | COO-5 | F. Petrij, SL Versnel, A.S. Brooks, KEM Diderich |
15.45-17.45 | BA3A9 | VO.2 Syndroomdiagnostiek | 21, 22, 23, 24, 25, 31 | COO-5 | F. Petrij, A.S. Brooks |
19.59-22.59 | BA3A9 | ZO.5 Syndroom van Turner en geslacht afwijkin | BA3 | | L.C.P. Govaerts, F. Petrij |
|
Week 4 za 26-01-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
20.59-22.59 | BA3A9 | ZO.6 Groei en pubertijd | BA3 | | A.C.S. Hokken-Koelega |
|
Week 5 ma 28-01-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | BA2ZS | Zorgstage weken BA2 | BA2 | | |
13.30-14.15 | BA3A9 | RB Responsiecollege week 8 en 9 | BA3 | CO-1 | F. Petrij, P.M.J. Kalkman |
14.30-15.15 | BA3A10 | PD.3 Een patient met aangeboren afwijkingen | BA3 | CO-1/2 | H.A. Moll |
15.30-16.15 | BA3A10 | HC.2 Multidiscpl.congenitale afwijkingen | BA3 | CO-1/2 | R.M. Verdijk, T.E. Cohen-Overbeek |
16.30-17.15 | BA3A10 | HC.1 Metabole ziekten | BA3 | CO-1/2 | G.M.S. Verheijen-Mancini |
20.59-22.59 | BA3A10 | ZO.1 Congen. afw. tractus digestivus | BA3 | | CMG Keyzer - Dekker |
|
Week 5 di 29-01-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-13.00 | INZ | Inzage GENBA3A1 | BA3 | COO-3 | |
08.00-22.00 | BA2ZS | Zorgstage weken BA2 | BA2 | | |
13.30-14.15 | BA3A9 | LM.7 Dansen op een zijden draad (N.Westerhof) | BA3 | CO-1/2 | |
14.30-15.15 | BA3A10 | PD.4 Groeistoornissen | BA3 | CO-1/2 | A.C.S. Hokken-Koelega |
15.30-16.15 | BA3A10 | HC.5 Tumoren van de kinderleeftijd | BA3 | CO-1/2 | A.C.H. de Vries |
16.30-17.15 | BA3A10 | HC.6 Vasculaire huidafwijkingen | BA3 | CO-1/2 | SL Versnel, SGMA Pasmans |
20.59-22.59 | BA3A10 | ZO.2 Aangeb. afw. mt linkszijdige obstr. | BA3 | | W.A. Helbing |
|
Week 5 wo 30-01-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-18.00 | INZ | Inzage GENBA3A1 | BA3 | COO-5 | |
08.00-22.00 | BA2ZS | Zorgstage weken BA2 | BA2 | | |
10.45-12.45 | BA3A10 | VO.1 DNA diagnostiek | 21, 22, 23, 24, 25, 33 | 1, 2, 7, 9, 10, 11 | A.M.W. van den Ouweland, H.T. Bruggenwirth |
20.59-22.59 | BA3A10 | ZO.3 Kinderoncologie | BA3 | | A.C.H. de Vries |
|
Week 5 do 31-01-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
09.15-09.30 | BA2B1 | INL Thema- en weekinleiding | BA2 | CO-3/4 | C.A.M. Schurink |
09.30-10.15 | BA2B1 | HC.1 Inl. microbiologe & infectieziekten incl | BA2 | CO-3/4 | A. Verbon |
10.30-11.15 | BA2B1 | HC.2 Overzicht immunologie | BA2 | CO-3/4 | P.J.M. Leenen, W.A. Dik |
10.45-12.15 | BA3A9 | EV Evaluatie BA3A1 deel 1 (alleen JVT) | BA3 | 4 | I. Schipper, I.A. Brusse, F. Petrij, C.J. Vissers, SD Janki |
10.45-12.45 | BA3A9 | VO.3 Inh Ouders met prikangst | BA3 | 16 | E.F. van Beeck, B. Samson |
11.30-12.15 | BA2B1 | HC.3 Inleiding virologie: HIV | BA2 | CO-3/4 | R.A. Gruters |
12.30-13.15 | BA2B1 | HC.4 Replicatistrat virus & antivirale therap | BA2 | CO-3/4 | JJA van Kampen |
13.30-16.30 | BA3A8 | VO.3 Ontwikkeling van 0 tot 18 jaar | 21, 22, 23, 24, 25, 33 | 31 | P.F.A. de Nijs |
20.59-22.59 | BA2B1 | ZO.1 Voorkennistoets | BA2 | | P.J.M. Leenen, J.L. Nouwen, S.C.A. van Blokland |
20.59-22.59 | BA3A10 | ZO.4 Congentiale huidafwijkingen | BA3 | | EJ Mendels |
|
Week 5 vr 01-02-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
10.45-12.45 | BA3A10 | VO.2 Beslissingen rond aangeb afwijk (verpl) | 23 | 9 | A. van t Spijker, F. Petrij, A.T.J.I. Go, S.R. Riedijk, A.M.S. Joosten, KEM Diderich |
13.30-14.15 | BA2B1 | HC.5 Griep,HIV,SARS; besm.ziekt & eth verantw | BA2 | CO-1/2 | I.D. de Beaufort |
14.30-15.15 | BA2B1 | HC.6 Innate immuniteit-1 | BA2 | CO-1/2 | P.J.M. Leenen, W.A. Dik |
15.30-16.15 | BA2B1 | HC.7 Innate immuniteit-2 | BA2 | CO-1/2 | P.J.M. Leenen, W.A. Dik |
16.30-17.15 | BA2B1 | HC.8 Inleiding parasitologie | BA2 | CO-1/2 | J.J. van Hellemond |
19.59-22.59 | BA2B1 | ZO.2 Inleiding virologie | BA2 | | A.A. van der Baltissen-van der Eijk |
20.59-22.59 | BA3A10 | LO.5 Seksuele intimidatie | BA3 | | I.A. Brusse, F. Petrij |
|
Week 6 ma 04-02-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.30 | BA3CV | CV.51 Inhaal Arts-patient-contact 2b | BA3 | PKV-D | F.B.M. Gan-Creijghton |
13.30-14.15 | BA3A11 | HC.1 Congenitale afwijk. v h centraal zenuwst | BA3 | CO-1/2 | D. Jaarsma |
15.30-16.15 | BA3A11 | PD.3 Spina bifida | BA3 | CO-1/2 | P.C.J. de Laat |
15.45-17.45 | BA2CV | CV.33 Inhaal Medische anamnese 10 + GVR 7 | BA2 | PKV-A | AHE van Beeck, M. Vojinovic-Novakovic |
16.30-17.15 | BA3A11 | HC.4 Mentale retardatie | BA3 | CO-1/2 | G.M.S. Verheijen-Mancini |
19.59-22.59 | BA2B1 | ZO.3 Introductie Immuunsysteem | BA2 | | S.C.A. van Blokland, P.J.M. Leenen |
20.59-22.59 | BA3A11 | ZO.1 Screening psychomotore ontw.achterstand | BA3 | | G.M.S. Verheijen-Mancini |
|
Week 6 di 05-02-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA3KR | CV.55 Klinisch redeneren 10 | 23 | 28 | T. van Gelder |
13.30-14.15 | BA3A11 | PD.5 Een kind met Downsyndroom | BA3 | CO-1/2 | G.C.B. de Bindels-de Heus |
14.30-15.15 | BA3A11 | HC.6 Gezondheidsz. mens. verst. handicap | BA3 | CO-1/2 | S Mergler |
15.30-16.15 | BA3A11 | HC.7 Inleiding psy beelden bij jonge kinderen | BA3 | CO-1/2 | M. Hornstra Moedt |
16.30-18.30 | AOO | Voorlichtingsbijeenkomst Master | BA3 | CO-2 | F. van Kooten |
20.59-22.59 | BA3A11 | ZO.2 Stoornissen ontw. ledematen | BA3 | | D. Jaarsma |
20.59-23.59 | BA2B1 | ZO.4 Interactie van APC en micro-organismen | BA2 | | P.J.M. Leenen |
|
Week 6 wo 06-02-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.15-10.15 | BA2B1 | VO.1 Kennismak & classif micro-organis (INF) | 22, 23, 24, 25, 26, 27 | EE-1732 | J.P. Hays |
08.30-10.30 | BA3A10 | VO.2 Inh Beslis rond aangeb afwijk | BA3 | 14 | S.R. Riedijk |
09.15-11.30 | BA3CV | CV.52b Studenten kijken video (Inschr SinOnlin) | BA3 | COO-5 | W Couprie |
10.45-14.00 | BA2B1 | SYMP In vuur en vlam of opgebrand (op inschr) | BA2 | CO-1/2 | W.W. van den Broek, M.G.M. Hunink, A. van t Spijker, I.D. de Beaufort, A.M. Woltman, ME Houwing, LM Gennissen, WJG Hoogendijk |
14.30-15.15 | BA2B1 | HC.9 Celcus en Virchow op mol. niveau | BA2 | CO-1/2 | K.H. Lam |
15.45-17.45 | BA2B1 | VO.2 Innate immuniteit | 22, 23, 24, 25, 26, 27 | EE-1732 | HJ de Wit, CJ Stavast, JSA Voerman, MY van der Klift, KC Heezen |
15.45-17.45 | BA3A11 | VO.1 Norm/abn Psychomotore ontwikkeling 1e lj | 21, 22, 23, 24, 25, 31 | CQ-1Da | C.E. Catsman-Berrevoets, J.E.M. Hartman |
20.59-22.59 | BA3A11 | ZO.3 Complicaties bij Downsyndroom | BA3 | | G.C.B. de Bindels-de Heus |
21.59-23.59 | BA2B1 | ZO.5 Path.aspecten van lok.ontstekingen | BA2 | | K.H. Lam |
|
Week 6 do 07-02-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA3A11 | VO.2 Sociale Interactie | 23, 24 | 6 | P.F.A. de Nijs |
13.30-14.15 | BA2B2 | HC.2 Immunoglobulinen-1 | BA2 | CO-1/2 | A.W. Langerak, V.H.J. van der Velden |
14.30-15.15 | BA2B2 | HC.1 Diversiteit van antigeenreceptoren | BA2 | CO-1/2 | A.W. Langerak, V.H.J. van der Velden |
15.30-16.15 | BA2B2 | HC.3 Immunoglobulinen-2 | BA2 | CO-1/2 | A.W. Langerak, V.H.J. van der Velden |
16.30-17.15 | BA2B2 | HC.4 HLA systeem | BA2 | CO-1/2 | M.W.J. Schreurs, P.J.M. Leenen |
20.59-22.59 | BA2B2 | ZO.3 Ontstekingsmediatoren | BA2 | | K.H. Lam, P.J.M. Leenen |
20.59-22.59 | BA3A10 | ZO.4 Facomatosen | BA3 | | EJ Mendels, C.E. Catsman-Berrevoets |
|
Week 6 vr 08-02-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA2CV | CV.33 Inhaal Medische anamnese 10 + GVR 7 | BA2 | PKV-B | JF Gerard, A Kannekens |
09.15-11.30 | BA3CV | CV.52b Studenten kijken video (Inschr SinOnlin) | BA3 | 22 | G.H.M. Leunissen |
10.45-12.45 | BA3A11 | VO.3 Erfelijkh & couns (verpl) melden OWR-31 | 22, 23, 24 | 31, 32 | S.R. Riedijk, F. Petrij |
10.45-12.45 | BA2KR | CV.35 Klinisch redeneren 6 | 25 | 9 | JL Struik |
13.30-14.15 | BA2B2 | HC.5 Cytokinen en chemokinen | BA2 | CO-1/2 | P.J.M. Leenen, W.A. Dik |
13.30-15.30 | BA3A10 | VO.3 Anatomie, fysiologie v aangeb hartafwijk | 22, 23, 24, 25, 16, 33 | 22 | JH von der Thusen, W.A. Helbing |
14.30-15.15 | BA2B2 | HC.6 Antigeenherkenning door T-cellen | BA2 | CO-1/2 | A.W. Langerak, V.H.J. van der Velden |
15.30-16.15 | BA2B2 | HC.7 Diagnostiek van infectieziekten | BA2 | CO-1/2 | J.M. Ossewaarde, C van Tienen |
16.30-17.15 | BA2B2, BA2B4 | PD.9 BA2B2; BA2B4 | BA2 | CO-1/2 | M. Bakker |
20.59-23.29 | BA2B2 | ZO.4 en ZO.5 Opbouw functie thymus, posi&nega selec | BA2 | | P.J.M. Leenen, S.C.A. van Blokland |
|
Week 7 ma 11-02-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.15-10.15 | BA2B2 | VO.1 Rel mens/micro-org, norm interact 1(INF) | 23, 24, 25, 26, 27, 28 | EE-1732 | J.P. Hays |
08.30-12.30 | BA3CV | CV.52a-53-54 Inhaal Opname | BA3 | PKV-KC | G.H.M. Leunissen, ES van Eijk |
09.15-11.30 | BA3CV | CV.52b Studenten kijken video (Inschr SinOnlin) | BA3 | 22 | J. Damen |
10.45-12.45 | BA3A8 | VO.1 Inh. Herkenning kindermishandeling | BA3 | 6 | M.J. Affourtit |
13.30-14.15 | BA3A11 | RB Responsiecollege week 10 en 11 | BA3 | CO-1 | F. Petrij, P.M.J. Kalkman |
14.30-15.15 | BA3A12 | HC.1 Geslachtsontwikkelingsstoornis (DSD) | BA3 | CO-1/2 | SE Hannema, K.P. Wolffenbuttel |
15.30-16.15 | BA3A12 | HC.2 Tractus urogenitalis | BA3 | CO-1/2 | CMG Keyzer - Dekker, J. van den Hoek |
16.30-17.15 | BA3A12 | HC.3 Neurogene blaasdisfuncties | BA3 | CO-1/2 | J.R. Scheepe |
20.59-22.59 | BA3A12 | ZO.1 Vesico ureterale reflux | BA3 | | J.R. Scheepe |
22.59-23.59 | BA2B2 | ZO.1 Inleiding in Virologie | BA2 | | C.H. Geurts van Kessel |
|
Week 7 di 12-02-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.15-10.15 | BA2B2 | VO.2 Rel mens/micro-org, norm interact 2(INF) | 23, 24, 25, 26, 27, 28 | EE-1732 | J.P. Hays |
13.30-14.15 | BA3A12 | HC.4 Puberteit | BA3 | CO-1/2 | E.L.T. van den Akker |
14.30-15.15 | BA3A12 | HC.5 Complexe overerving in de praktijk | BA3 | CO-1/2 | F. Petrij |
15.45-17.45 | BA3A12 | VO.1 Ontwik vd gonaden battle of the sexes | 21, 22, 23, 24, 25 | 36 | W.M. Baarends, H Mira Bontenbal, J. Gribnau |
18.00-20.30 | AOO | Voorlichtingsbijeenk Research Masters | BA2, BA3 | CO-2 | J.L. Nouwen |
19.59-22.59 | BA2B2 | ZO.2 Pathogenese van virale infecties | BA2 | | C van Tienen |
20.59-22.59 | BA3A12 | ZO.2 Congentale nier & urinewegafw. | BA3 | | J.R. Scheepe |
|
Week 7 wo 13-02-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA3A12 | VO.2 Afwijk. in geslachtelijke ontwikkelingen | 21, 22, 23, 24, 25 | 36 | A.B. Dessens, SE Hannema, ME van Royen |
10.45-12.45 | BA3A12 | VO.3 Overerving in de praktijk | 22, 23, 24 | 31 | V. Bonifati |
10.45-12.45 | BA2CV | CV.32 Medische technieken 6 verdieping thorax | 25 | CQ-3B (Harvey), PKV-A | M. Vojinovic-Novakovic |
|
Week 7 do 14-02-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
11.00-12.30 | BA2B3 | VO.2 Rel mens/micro-org, infectie 1 (INF) | 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 | EE-1732 | CHW Klaassen |
13.30-14.15 | BA2B3 | HC.1 Adaptieve immuunrespons | BA2 | CO-1/2 | P.J.M. Leenen, W.A. Dik |
14.30-15.15 | BA2B3 | HC.2 Granulomateuze ontstekingsprocessen | BA2 | CO-1/2 | K.H. Lam |
15.30-16.15 | BA2B3 | HC.3 Shock en septische shock | BA2 | CO-1/2 | D.A.M.P.J. Gommers |
15.45-16.30 | BA3A11 | HC.2 Afwijkingen ledematen | BA3 | CO-3/4 | C.A. van Nieuwenhoven |
16.30-17.15 | BA2B3 | HC.4 Behandeling van sepsis en septische shoc | BA2 | CO-1/2 | D.A.M.P.J. Gommers |
20.59-22.59 | BA3A12 | LO.6 Familielid slachtoffer med. fout | BA3 | | A.J. Schneider |
20.59-23.59 | BA2B3 | ZO.1 Chronische ontstekingsproc en wondgenezi | BA2 | | K.H. Lam |
|
Week 7 vr 15-02-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA2B3 | VO.1 DIGIMIC Acute en chronische ontsteking | 22, 23, 24, 25, 29 | COO-5 | P.J.M. Leenen, K.H. Lam, O.R. Manusama, C.J. Vissers |
10.30-11.15 | BA3A12 | RB Responsiecollege week 12 | BA3 | CO-1 | F. Petrij, P.M.J. Kalkman |
11.00-12.30 | BA2B3 | VO.3 Rel mens/micro-org, infectie 2 (INF) | 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 | EE-1732 | CHW Klaassen |
11.30-12.15 | BA3A9 | HC.6 Radiologie in de kindergeneeskunde | BA3 | CO-1/2 | A.S. Devos, P.M.J. Kalkman |
13.30-14.15 | BA2B3 | HC.5 Lokale infectieziekten | BA2 | CO-1/2 | M.A.M. Huson |
13.30-14.15 | BA3CV | CV.52b Inhaal Studenten kijken video | BA3 | 22 | A Kannekens |
14.30-15.15 | BA2B3 | PD.6 Klinisch redeneren | BA2 | CO-1/2 | T. van Gelder |
20.59-23.59 | BA2B3 | ZO.2 Homing, migratie en recirculatie van lym | BA2 | | M.A. Versnel |
|
Week 8 ma 18-02-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.30 | BA3A13 | VO.1 Discussiebijeenk. discussienota (verpl) | 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 | 28 | I.A. Brusse |
08.30-10.30 | BA2CV | CV.34 MT 7 - verdieping hoofd/hals & abdomen | 25 | PKV-B | M. Vojinovic-Novakovic |
10.45-12.45 | BA2CV | CV.32 Inh Medische technieken 6 verdiep thorax | BA2 | CQ-3B (Harvey), PKV-A | G.H.M. Leunissen |
13.30-15.30 | BA3CV | SW.8 Samenwerken 8 | 23 | 8 | M.S. Visser |
21.59-23.59 | BA2B3 | ZO.3 Pathologie van sepsis en shock | BA2 | | K.H. Lam |
|
Week 8 di 19-02-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | TTBA3 | Roostervrij t.b.v. Tentamen 3A2 | BA3 | | |
08.30-10.30 | BA2CV | CV.36 Gespreksvaardigheden 8 | 25 | 12 | JF Gerard |
21.59-23.59 | BA2B3 | ZO.4 Een jonge vrouw in shock | BA2 | | J.L. Nouwen |
|
Week 8 wo 20-02-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | TTBA3 | Roostervrij t.b.v. Tentamen 3A2 | BA3 | | |
09.00-12.30 | TTBA3 | Tentamen 3A2 (Dyslectici) | BA3 | Woudestein Leuven, Woudestein Bergen | F. Petrij, P.M.J. Kalkman |
09.30-12.30 | TTBA3 | Tentamen 3A2 | BA3 | Woudestein Van der Goot-gebouw | F. Petrij, P.M.J. Kalkman |
10.45-12.45 | BA2JC, BA2B3 | Journal Club | 25, 26 | 6 | TC Bolt, J.L. Nouwen |
13.30-15.30 | BA2B3 | VO.4 DIGIMIC Cell inter. in de immuunrespons (IMM) | 21, 22, 23, 24, 25 | COO-5 | P.J.M. Leenen, AE Bras, E. Huijser, M Zhao |
|
Week 8 do 21-02-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.15-10.15 | BA2B4 | VO.2 Gastro-intestinale infecties 1 (INF) | 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 | EE-1732 | J.J. van Hellemond |
10.45-12.45 | BA2B4 | VO.1 DIGIMIC Milt en mucosa-geassocieerd lymf weefsel | 24, 25, 26, 27, 28, 33 | COO-5 | S.C.A. van Blokland, AE Bras, C.H. Kiernan, MM van Luijn |
13.30-14.15 | BA2B4 | HC.1 Een jonge man met koorts | BA2 | CO-1/2 | J.L. Nouwen |
13.30-14.30 | BA3A13 | VO.2 Bespreking longitudinale opdr. (verpl) | 23 | 12 | A.T.J.I. Go |
14.30-15.15 | BA2B4 | HC.2 HIV-patiënt met een opportunistische in | BA2 | CO-1/2 | J.L. Nouwen |
15.30-16.15 | BA2B4 | PD.3 Een kind met HIV | BA2 | CO-1/2 | P.L.A. Fraaij |
16.30-17.15 | BA2B4 | HC.4 Vaccinatie en HIV | BA2 | CO-1/2 | R.A. Gruters |
20.59-22.59 | BA2B4 | ZO.1 Probiotica en mucosale immuniteit | BA2 | | W.A. Dik, P.J.M. Leenen |
|
Week 8 vr 22-02-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.15-10.15 | BA2B4 | VO.3 Gastro-intestinale infecties 2 (INF) | 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 | EE-1732 | A.G. Vonk |
08.30-12.30 | BA3CV | CV.52a-53-54 Inhaal Opname | BA3 | PKV-KB | A. van t Spijker, JGM Kievit |
10.45-12.45 | BA2CV | CV.32 Inh Medische technieken 6 verdiep thorax | BA2 | CQ-3B (Harvey), PKV-A | G.H.M. Leunissen |
12.00-14.30 | BA3A13 | Symposium Discusienota (verpl) | 02, 09, 16, 23, 30 | 39 | I.A. Brusse, I. Schipper |
13.30-14.15 | BA2B4 | HC.5 Ontwik vaccin & rijksvaccinprog | BA2 | CO-1/2 | J.H. Richardus |
14.30-15.15 | BA2B4 | HC.6 HBV en HPV vaccinaties | BA2 | CO-1/2 | R.A. de Man, HJ Beekhuizen van |
15.30-16.15 | BA2B4 | HC.7 Mycobacteriën | BA2 | CO-1/2 | J.M. Ossewaarde |
16.30-17.15 | BA2B4 | HC.8 Een kind met diarree | BA2 | CO-1/2 | P.L.A. Fraaij |
18.59-23.59 | BA2B4 | ZO.2 Een kind met buikpijn | BA2 | | C.H. Geurts van Kessel |
|
Week 9 ma 25-02-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA3C1 | Inh Ethiek prenatale screening | BA3 | 39 | F. Petrij, H Ismaili M'hamdi |
08.30-10.30 | BA2CV | CV.36 Inhaal Gespreksvaardigheden 8 | BA2 | 8 | CS Ramsaran |
10.45-12.45 | BA3C1 | Inh Erfelijkheid en counseling | BA3 | 39 | F. Petrij, S.R. Riedijk |
10.45-12.45 | BA3SW | SW.8 Inhaal Samenwerken 8 | BA3 | 12 | AHE van Beeck |
11.00-11.45 | BA3CV | CV.52b Studenten kijken video (Inschr SinOnlin) | BA3 | COO-5 | EE Plouvier |
13.30-14.15 | BA3C1 | HC.1 Volksgezondheid I: hoe gezond is NL? | BA3 | CO-1/2 | E.F. van Beeck |
14.30-15.15 | BA3C1 | HC.2 Volksgezondheid II: ill. public health | BA3 | CO-1/2 | E.F. van Beeck |
15.30-16.15 | BA3C1 | HC.3 Milieu en gezondheid | BA3 | CO-1/2 | A. Burdorf |
20.59-22.59 | BA3C1 | ZO.1 Motivational interviewing in brief cons | BA3 | | S.J. Otto |
20.59-23.59 | BA2B4 | ZO.3 Res., transm. & prev. van M.tuberculosis | BA2 | | M.C. Vos, J.H. Richardus |
|
Week 9 di 26-02-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
13.30-14.15 | BA3C1 | HC.4 Rose en preventie paradox | BA3 | CO-1/2 | A. Burdorf |
14.30-15.15 | BA3C1 | HC.5 Sociale omgeving en gezondheid I | BA3 | CO-1/2 | D.H.J. Pols |
15.30-16.15 | BA3C1 | PD.6 Sociale omgeving en gezondheid II | BA3 | CO-1/2 | J.J.W. Witjes |
15.45-17.45 | BA2KR | CV.35 Inhaal Klinisch redeneren 6 | BA2 | 14 | D.H.J. Pols, G Elshout |
19.59-22.59 | BA3C1 | ZO.2 Meten van volksgezondheid | BA3 | | J.H. Richardus |
|
Week 9 wo 27-02-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
10.45-12.45 | BA3C1 | VO.3 Sterfteverschillen | 23, 24 | 5 | WJ Nusselder |
13.00-18.00 | BA3C1 | Samenwerken aan Community project | BA3 | | |
20.59-22.59 | BA3C1 | ZO.3 Plotselinge uitbraak van een ziekte | BA3 | | E.F. van Beeck |
|
Week 9 do 28-02-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA2B5 | HC.1 Diagn. van lymfoprol. aandoeningen | BA2 | CO-1/2 | V.H.J. van der Velden, A.W. Langerak |
09.30-10.15 | BA2B5 | HC.2 Latente inf. en maligne ontaarding 1 | BA2 | CO-1/2 | GMGM Verjans |
10.30-11.15 | BA2B5 | HC.3 Latente inf. en maligne ontaarding 2 | BA2 | CO-1/2 | DTSL Jansen |
11.30-12.15 | BA2B5 | HC.4 Een kind met oorpijn | BA2 | CO-1/2 | H.H.W. de Gier |
19.59-22.59 | BA2B5 | ZO.1 Oorzaken van lymfadenopathie I | BA2 | | P.A.W. te Boekhorst, M.C. Vos, C.A.M. Schurink |
22.59-23.59 | BA3C1 | ZO.4 Gevolgen van ziekte | BA3 | | E.F. van Beeck |
|
Week 9 vr 01-03-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA2B5 | HC.5 Bovenste luchtweginfecties | BA2 | CO-1/2 | J.C. de Jongste |
09.30-10.15 | BA2B5 | HC.6 Meningitis, encefalitis | BA2 | CO-1/2 | A. Lebon |
10.30-11.15 | BA2B5 | HC.7 Een jongen met koorts en vlekjes | BA2 | CO-1/2 | A. Lebon |
14.30-15.15 | BA3B1 | NB Plenaire NB tentamen 3A2 | BA3 | CO-1 | F. Petrij, P.M.J. Kalkman |
15.45-17.45 | BA2CV | CV.36 Inhaal Gespreksvaardigheden 8 | BA2 | 11 | A. van t Spijker |
19.59-22.59 | BA2B5 | ZO.2 Oorzaken van lymfadenopathie II | BA2 | | M.C. Vos, C.A.M. Schurink |
|
Week 9 za 02-03-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
20.59-22.59 | BA2B5 | ZO.3 Een kind met zwelling v/d hals & koorts | BA2 | | P.L.A. Fraaij |
|
Week 10 ma 04-03-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA3C2 | VO.2 Secundaire prev.: neonatale/HPV screen | 23, 24 | 14 | J.G.M. Aartsen, IMCM de Kok |
13.30-14.15 | BA3C2 | HC.1 Fysieke omgeving, gedrag en gezondheid | BA3 | CO-1/2 | FJ van Lenthe |
13.30-15.30 | BA2CV | CV.37 Medische technieken 8 - herhaling | 25 | PKV-B | M. Vojinovic-Novakovic |
14.30-15.15 | BA3C2 | HC.2 Screening in de spreekkamer | BA3 | CO-1/2 | I Vogelaar |
15.45-17.45 | BA3C2 | VO.1 Medicatieveiligheid (verplicht) | 23, 24 | 23 | N.S. Vermeer |
15.45-17.45 | BA2CV | CV.34 Inh MT 7 - verdieping hoofd/hals & abdom | BA2 | PKV-A | J. Damen |
18.59-23.59 | BA2B5 | ZO.4 Virale meningo-encephalitis | BA2 | | C.H. Geurts van Kessel |
20.59-23.59 | BA3C2 | ZO.1 Zorg dat ze niet beginnen | BA3 | | S.J. Otto |
|
Week 10 di 05-03-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | TTBA2 | Roostervrij t.b.v. Tentamen 2B1 | BA2 | | |
08.30-11.30 | BA3C1 | VO.2 Leefstijladvisering (verpl) | 23 | 37 | JF Gerard |
13.30-14.15 | BA3C2 | HC.3 Ethiek van preventie | BA3 | CO-1/2 | H Ismaili M'hamdi |
14.30-15.15 | BA3C2 | HC.4 De eeuw van de sigaret | BA3 | CO-1/2 | TC Bolt |
15.30-16.15 | BA3C2 | HC.5 Publieke gezondheid (S. van Merwe; GGD) | BA3 | CO-1/2 | E.F. van Beeck |
16.30-17.15 | BA3C2 | HC.6 Jeugdgezondh: kennismaking (H. Bonekamp) | BA3 | CO-1/2 | E.F. van Beeck |
20.59-23.59 | BA3C2 | ZO.2 Het zorgverzekeringsstelsel | BA3 | | S.J. Otto |
|
Week 10 wo 06-03-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | TTBA2 | Roostervrij t.b.v. Tentamen 2B1 | BA2 | | |
09.00-12.30 | TTBA2 | Tentamen 2B1 (Dyslectici) | BA2 | Woudestein Leuven, Woudestein Bergen | |
09.30-12.30 | TTBA2 | Tentamen 2B1 | BA2 | Woudestein Van der Goot-gebouw | |
13.00-18.00 | BA3C2 | Samenwerken aan Community project | BA3 | | |
|
Week 10 do 07-03-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
10.45-12.45 | BA3CV | CV.56 Medische anamnese 12/gespreksvaard 11 | 23 | CQ-5C | M. Vojinovic-Novakovic, M.S. Visser |
13.30-14.15 | BA2B6 | HC.1 Tolerantie en auto-immuniteit | BA2 | CO-3/4 | M.W.J. Schreurs |
14.30-15.15 | BA2B6 | HC.2 Immunotherapie - biologicals | BA2 | CO-3/4 | P.M. van Hagen |
15.45-17.45 | BA3C2 | VO.1 Inhaal Medicatieveiligheid | BA3 | 3 | F van Rosse |
16.30-17.15 | BA2B6 | HC.4 Functie en anatomie van het oog | BA2 | CO-3/4 | J.R. Vingerling |
20.59-22.59 | BA2B6 | ZO.1 Het oog: infectie- en immuunziekten | BA2 | | J.R. Vingerling, P.M. van Hagen |
|
Week 10 vr 08-03-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA2CV | CV.34 Inh MT 7 - verdieping hoofd/hals & abdom | BA2 | PKV-D | A Kannekens |
13.30-14.15 | BA2B6 | PD.5 Auto-immuunziekten van het oog | BA2 | CO-1/2 | J.R. Vingerling, J.A.M. van Laar |
14.30-15.15 | BA2B6 | PD.6 Een patient met een rood oog | BA2 | CO-1/2 | J.R. Vingerling, J.A.M. van Laar |
15.30-17.00 | BA2KOW | Rev Syst Rev (verpl voor onvoldoendes) | BA2 | CO-2 | P.W. Moorman |
15.45-18.45 | BA3C1 | VO.1 Inh Leefstijladvisering | BA3 | 15 | V. Erasmus |
19.59-22.59 | BA2B6 | ZO.2 Autoinflammatie en inflammasoomactivatie | BA2 | | P.J.M. Leenen, P.L.A. van Daele |
|
Week 11 ma 11-03-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA3CV | CV.56 Inh Medische anamnese 12/gespreksvaard11 | BA3 | 1 | J. Damen, ES van Eijk |
13.30-14.15 | BA3C3 | HC.1 Org. & financiering v zorg (R van Kleef) | BA3 | CO-1/2 | E.F. van Beeck |
13.30-15.30 | BA2B6 | VO.1 Antistof en auto-immuundiagn I (IMM) | 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 | EE-1732 | L Rijvers, CJ Stavast, B. Schrijver, M.J. Wahadat, ALCT van Rijswijk |
14.30-15.15 | BA3C3 | HC.2 Org. & financiering v zorg (R van Kleef) | BA3 | CO-1/2 | E.F. van Beeck |
15.30-16.15 | BA3C3 | HC.3 Patientgerichtheid | BA3 | CO-1/2 | I.J. Korfage, J.J.M. Takkenberg |
19.59-22.59 | BA2B6 | ZO.3 Pathologie v immunologische nierziekten | BA2 | | R. Zietse |
20.59-23.59 | BA3C3 | ZO.1 Kwaliteit van zorg | BA3 | | HF Lingsma, N van Leeuwen |
|
Week 11 di 12-03-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
13.30-14.15 | BA3C3 | HC.4 Kwaliteit van zorg | BA3 | CO-1/2 | HF Lingsma |
13.30-15.30 | BA2B6 | VO.2 Antistof en auto-immuundiagn 2 (IMM) | 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 | EE-1732 | L Rijvers, CJ Stavast, B. Schrijver, JSA Voerman, ALCT van Rijswijk |
14.30-15.15 | BA3C3 | HC.5 Toegankelijkheid van zorg (M. Slockers) | BA3 | CO-1/2 | E.F. van Beeck |
15.30-16.15 | BA3C3 | HC.6 Politiek en gezondheid | BA3 | CO-1/2 | J.P. Mackenbach |
16.30-17.15 | BA3C3 | HC.7 Besturen als carri�reperspectief artse | BA3 | CO-1/2 | E.J. Kuipers |
19.00-21.00 | AOO | Voorlichting studie/stage buitenland | BA1, BA2, BA3 | Querido zaal | J.L. Nouwen, G.T. Pasaribu |
20.59-22.59 | BA2B6 | ZO.4 Endocriene auto-immuunziekten | BA2 | | P.L.A. van Daele |
21.59-23.59 | BA3C3 | ZO.2 E-module Transmurale zorg | BA3 | | A. van der Heide |
|
Week 11 wo 13-03-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA2B6 | HC.7 Ooginfecties | BA2 | CO-3/4 | M.C. Vos, J.R. Vingerling |
09.30-10.15 | BA2B6 | NB Nabespreking tentamen 2B1 | BA2 | CO-3/4 | S.C.A. van Blokland, LGM Bode, C.A.M. Schurink |
13.30-15.30 | BA3C3 | VO.1 Hoe houden we de zorg betaalbaar? (verpl | 23, 24 | 4 | E.F. van Beeck |
13.30-15.30 | BA3CV | CV.56 Inh Medische anamnese 12/gespreksvaard11 | BA3 | 8 | AHE van Beeck, G.H.M. Leunissen |
15.45-17.45 | BA3C3 | VO.1 Inh. Hoe houden we de zorg betaalbaar? | BA3 | 4 | E.F. van Beeck |
20.59-23.59 | BA3C3 | ZO.3 Kwaliteit van E-info voor patienten | BA3 | | I.J. Korfage, J.J.M. Takkenberg |
|
Week 11 do 14-03-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-12.30 | INZ | Inzage GENBA3A2 | BA3 | COO-3 | |
08.00-22.00 | TTBA3 | Roostervrij t.b.v. Tentamen 3C1 | BA3 | | |
13.30-14.15 | BA2B7 | HC.1 Antimicrobiele therapie I | BA2 | CO-1/2 | LGM Bode |
14.30-15.15 | BA2B7 | HC.2 Antimicrobiele therapie II | BA2 | CO-1/2 | LGM Bode |
15.30-16.15 | BA2B7 | HC.3 Congenitale infecties | BA2 | CO-1/2 | M. van Westreenen, K Stol |
18.59-22.59 | BA2B7 | ZO.1 Congenitale infecties | BA2 | | J.L. Nouwen, M. van Westreenen, P.L.A. Fraaij |
|
Week 11 vr 15-03-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | TTBA3 | Roostervrij t.b.v. Tentamen 3C1 | BA3 | | |
09.00-12.30 | TTBA3 | Tentamen 3C1 (Dyslectici) | BA3 | Woudestein Leuven, Woudestein Bergen | E.F. van Beeck, S.J. Otto |
09.30-12.30 | TTBA3 | Tentamen 3C1 | BA3 | Woudestein Van der Goot-gebouw | E.F. van Beeck, S.J. Otto |
10.45-12.45 | BA2KR | CV.38 Klinisch redeneren 7 | 25 | 7 | JL Struik |
13.30-14.15 | BA2B7 | PD.4 Een patiënt met innate immuundeficienti | BA2 | CO-1/2 | P.M. van Hagen |
14.30-15.15 | BA2B7 | HC.5 Koorts en het jonge kind | BA2 | CO-1/2 | P.L.A. Fraaij |
15.30-16.15 | BA2B7 | IC Congenitale infecties | BA2 | CO-1/2 | M. van Westreenen, P.L.A. Fraaij |
19.59-22.59 | BA2B7 | ZO.2 Urineweginfectie & onbegrepen shock | BA2 | | J.L. Nouwen |
|
Week 12 ma 18-03-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA2SW | SW.6 Samenwerken 6 | 25 | 12 | JF Gerard |
09.45-12.45 | INZ | Inzage GENBA3A2 | BA3 | COO-3 | |
10.45-12.45 | BA2B7 | VO.1 Antimicrobiele therapie I (INF) | 23, 24, 25, 26, 27, 28 | EE-1732 | W.H.F. Goessens |
19.59-22.59 | BA2B7 | ZO.3 Urineweginfectie,huidreactie, leverfalen | BA2 | | J.L. Nouwen |
|
Week 12 di 19-03-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
10.45-12.45 | BA2B7 | VO.2 Antimicrobiele therapie II (INF) | 23, 24, 25, 26, 27, 28 | EE-1732 | W.H.F. Goessens |
15.45-17.45 | BA2CV | CV.37 Inhaal Medische technieken 8 - herhaling | BA2 | PKV-A | A Kannekens |
19.29-23.59 | BA2B7 | ZO.4 Een positieve HIV test bij een zwangere | BA2 | | C.H. Geurts van Kessel |
|
Week 12 wo 20-03-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA3KR | CV.55 Inhaal Klinisch redeneren 10 | BA3 | Lokaal-10 | JJ van den Driest |
13.30-16.30 | BA3CV | CV.57 Arts-patient-contact 3a | 23 | PKV-E+PKV-KE | M. Vojinovic-Novakovic |
15.15-18.00 | INZ | Extra Inzage GENBA3A2 | BA3 | 22 | |
|
Week 12 do 21-03-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA2B6 | HC.3 Immunologische nierziekten | BA2 | CO-1/2 | R. Zietse |
09.00-11.30 | BA3C4 | Symp Community Projects (verpl) | BA3 | 35 | A. van der Heide |
09.00-11.30 | BA3C4 | Symp Community Projects (verpl) | BA3 | 36 | J Oude Groeniger |
09.00-11.30 | BA3C4 | Symp Community Projects (verpl) | BA3 | 39 | J.H. Richardus |
09.00-11.30 | BA3C4 | Symp Community Projects (verpl) | BA3 | 31 | S.J. Otto |
09.30-10.15 | BA2B8 | PD.1 Multipel myeloom koorts+hoest | BA2 | CO-1/2 | A.W. Rijneveld, M.A.M. Huson |
10.30-11.15 | BA2B8 | HC.2 Diagnostiek van immunodeficienties | BA2 | CO-1/2 | A.W. Langerak, W.A. Dik |
11.30-12.15 | BA2B8 | PD.3 Periodieke koorts of autoinflammatie | BA2 | CO-1/2 | P.L.A. van Daele |
13.00-15.30 | BA3C4 | Symp Community Projects (verpl) | BA3 | 35 | V. Erasmus |
13.00-15.30 | BA3C4 | Symp Community Projects (verpl) | BA3 | 36 | E.F. van Beeck |
13.00-15.30 | BA3C4 | Symp Community Projects (verpl) | BA3 | 39 | M.A. Beenackers |
13.00-15.30 | BA3C4 | Symp Community Projects (verpl) | BA3 | 31 | I.J. Korfage |
13.30-14.30 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 7 | LJ Jabbarian |
13.30-14.30 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 8 | A. van t Spijker |
13.30-14.30 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 11 | CS Ramsaran |
13.30-14.30 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 2 | JAB Hopman |
14.30-15.30 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 7 | LJ Jabbarian |
14.30-15.30 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 8 | A. van t Spijker |
14.30-15.30 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 11 | CS Ramsaran |
14.30-15.30 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 2 | JAB Hopman |
15.45-16.45 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 7 | LJ Jabbarian |
15.45-16.45 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 9 | A. van t Spijker |
15.45-16.45 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 11 | CS Ramsaran |
15.45-16.45 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 2 | JAB Hopman |
16.45-17.45 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 7 | LJ Jabbarian |
16.45-17.45 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 8 | A. van t Spijker |
16.45-17.45 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 11 | CS Ramsaran |
16.45-17.45 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 2 | JAB Hopman |
19.59-22.59 | BA2B8 | ZO.1 Oorzaken van verminderende afweer | BA2 | | A.W. Langerak, V.H.J. van der Velden |
|
Week 12 vr 22-03-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.30 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 8 | ES van Eijk |
08.30-09.30 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 9 | WME Rol |
08.30-09.30 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 10 | JF Gerard |
08.30-09.30 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 11 | A. van t Spijker |
08.30-09.30 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 7 | D Lo Fo Wong |
09.30-10.15 | BA2B8 | PD.4 Een kind met een immuundeficiente | BA2 | CO-1/2 | CL Vermont |
09.30-10.30 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 8 | E. Visser |
09.30-10.30 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 9 | D Lo Fo Wong |
09.30-10.30 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 10 | WME Rol |
09.30-10.30 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 11 | JF Gerard |
09.30-10.30 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 12 | D Uygun |
09.30-10.30 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 7 | ES van Eijk |
10.30-11.15 | BA2B8 | PD.5 Patient met adaptieve immuundeficientie | BA2 | CO-1/2 | P.M. van Hagen |
10.45-11.45 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 8 | E. Visser |
10.45-11.45 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 9 | D Lo Fo Wong |
10.45-11.45 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 10 | WME Rol |
10.45-11.45 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 11 | JF Gerard |
10.45-11.45 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 12 | D Uygun |
10.45-11.45 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 7 | ES van Eijk |
11.30-12.15 | BA2B8 | HC.6 Immune aging - van geboorte tot ouderdom | BA2 | CO-1/2 | A.W. Langerak, V.H.J. van der Velden |
11.45-12.45 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 8 | A. van t Spijker |
11.45-12.45 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 9 | D Lo Fo Wong |
11.45-12.45 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 10 | JF Gerard |
11.45-12.45 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 11 | D Uygun |
11.45-12.45 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 12 | WME Rol |
11.45-12.45 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 7 | ES van Eijk |
13.00-14.30 | BA3C4 | EV Evaluatie thema 3A2 (alleen JVT) | BA3 | 4 | F. Petrij, P.M.J. Kalkman, SD Janki |
13.30-14.30 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 8 | A. van t Spijker |
13.30-14.30 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 9 | D Lo Fo Wong |
13.30-14.30 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 10 | JF Gerard |
13.30-14.30 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 11 | JAB Hopman |
13.30-14.30 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 12 | L van Raalten-Ben Salah |
13.30-14.30 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 7 | E. Visser |
13.30-15.30 | BA2CV | CV.39 Medische anamnese 11 | 25 | PKV-B+PKV-KB | M. Vojinovic-Novakovic |
14.30-15.30 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 8 | A. van t Spijker |
14.30-15.30 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 9 | D Lo Fo Wong |
14.30-15.30 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 10 | JF Gerard |
14.30-15.30 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 11 | JAB Hopman |
14.30-15.30 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 12 | L van Raalten-Ben Salah |
14.30-15.30 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 7 | E. Visser |
15.45-16.45 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 8 | A. van t Spijker |
15.45-16.45 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 9 | D Lo Fo Wong |
15.45-16.45 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 10 | JF Gerard |
15.45-16.45 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 11 | D Uygun |
15.45-16.45 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 12 | L van Raalten-Ben Salah |
15.45-16.45 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 7 | E. Visser |
15.45-17.45 | BA2CV | CV.37 Inhaal Medische technieken 8 - herhaling | BA2 | PKV-D | G.H.M. Leunissen |
16.45-17.45 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 8 | A. van t Spijker |
16.45-17.45 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 9 | D Lo Fo Wong |
16.45-17.45 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 10 | L van Raalten-Ben Salah |
16.45-17.45 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 11 | JF Gerard |
16.45-17.45 | BA3C4 | VO.1 Reflectie op samenwerking (verpl) | BA3 | 7 | E. Visser |
18.59-23.59 | BA2B8 | ZO.2 SOA III - The Great Imitator | BA2 | | J.L. Nouwen |
|
Week 13 ma 25-03-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
09.30-10.15 | BA2B8 | HC.7 SOA's | BA2 | CO-3/4 | J.M. Ossewaarde |
10.30-11.15 | BA2B8 | HC.8 Urineweginfecties | BA2 | CO-3/4 | J.M. Ossewaarde |
10.45-12.45 | BA3B1 | VO.3 VO Acute Geneeskunde-ALS | 23 | CQ-1B | Student 2 |
11.30-12.15 | BA2B8 | IC Immunologie | BA2 | CO-3/4 | P.M. van Hagen |
13.30-14.15 | BA3B1 | PD.1 Introductie thema | BA3 | CO-1/2 | P.J. Koudstaal, F. van Kooten |
13.30-15.30 | BA2B8 | VO.1 DD Immunologie I (korte casusssen, IMMU) | 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 25 | 9, 10, 11, 26, 27, 29, 30, 38 | V.A.S.H. Dalm, A.W. Langerak, V.H.J. van der Velden, W.A. Dik |
14.30-15.15 | BA3B1 | HC.2 Organisatie zenuwstelsel | BA3 | CO-1/2 | J.C. Holstege |
15.30-16.15 | BA3B1 | HC.3 Sensibiliteit | BA3 | CO-1/2 | J.C. Holstege |
16.30-17.15 | BA3B1 | HC.4 Motoriek | BA3 | CO-1/2 | J.C. Holstege |
20.59-22.59 | BA2B8 | ZO.3 Dwarslaesiepatient met koorts | BA2 | | J.L. Nouwen |
21.59-23.59 | BA3B1 | ZO.1 Lokalisatieprincipes | BA3 | | P.J. Koudstaal |
|
Week 13 di 26-03-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
13.30-14.15 | BA3B1 | PD.5 Lokalisatieprincipes | BA3 | CO-1/2 | P.J. Koudstaal |
14.30-15.15 | BA3B1 | PD.6 Patient met CVA | BA3 | CO-1/2 | P.J. Koudstaal |
15.30-16.15 | BA3B1 | HC.7 Introductie bacheloressay | BA3 | CO-1/2 | E.F. van Beeck, E.M. Bunnik, P.W. Moorman |
16.30-17.15 | BA3B1 | NB Nabespreking tentamen 3C | BA3 | CO-1/2 | S.J. Otto, E.F. van Beeck |
18.29-23.59 | BA2B8 | ZO.4 Een jonge man met blaasjes | BA2 | | JJA van Kampen |
19.59-23.59 | BA3B1 | ZO.2 Vliezen, vaten & ventrikels | BA3 | | J.C. Holstege |
|
Week 13 wo 27-03-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-18.00 | INZ | Inzage GENBA2B1 | BA2 | COO-3 | |
10.45-12.45 | BA3KOP | Inh Klinisch Obd. Practicum Bachelor 3 | BA3 | C-034 | C.H.M. van Deurzen |
15.45-16.30 | BA2B8 | PD.9-CV Klinisch redeneren (vermoeidheid) | BA2 | CO-3/4 | T. van Gelder |
19.59-23.59 | BA3B1 | ZO.3 Neurologisch onderzoek | BA3 | | F. van Kooten, M.H.A. Willems |
|
Week 13 do 28-03-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA2B9 | HC.1 Immuniteit van transplantatie | BA2 | CO-1/2 | M.W.J. Schreurs |
09.30-10.15 | BA2B9 | PD.2 Patient met problemen na NTX | BA2 | CO-1/2 | D.A. Hesselink |
10.30-11.15 | BA2B9 | PD.3 Patient met koorts na een transplantatie | BA2 | CO-1/2 | C.A.M. Schurink |
11.30-12.15 | BA2B9 | HC.4 Transplantaatafstoting en immuunsuppr | BA2 | CO-1/2 | D.A. Hesselink |
11.45-14.45 | BA3B1 | VO.1 Anatomie hersenen | 21, 22, 23, 24, 25 | SNIJ-2, SNIJ-3 | T.J.H. Ruigrok |
15.45-17.45 | BA3B1 | VO.2 Radiologie (casus) | 21, 22, 23, 24, 25 | 31 | A. van der Lugt, J.C. Holstege |
20.59-22.59 | BA2B9 | ZO.1 Transplantaatafstoting | BA2 | | D.A. Hesselink |
21.59-23.59 | BA3B1 | ZO.4 Herseninfarct | BA3 | | P.J. Koudstaal |
|
Week 13 vr 29-03-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA2B9 | HC.5 Graft-versus-host I | BA2 | CO-3/4 | A.E.C. Broers |
09.30-10.15 | BA2B9 | HC.6 Immunosuppressiva I | BA2 | CO-3/4 | P.M. van Hagen |
10.30-11.15 | BA2B9 | HC.7 Immunosuppressiva II | BA2 | CO-3/4 | P.M. van Hagen |
11.30-12.15 | BA2B9 | IC Immuungecompromitteerde pat met infectie | BA2 | CO-3/4 | C.A.M. Schurink |
13.30-14.30 | BA3CV | CV.58 Arts-patient-contact 3b | 23 | CQ-3C | M. Vojinovic-Novakovic |
19.59-22.59 | BA2B9 | ZO.2 Infectieuze complicaties & transplantati | BA2 | | D.A. Hesselink, C.A.M. Schurink |
21.59-23.59 | BA3B1 | ZO.5 Intracraniele bloeding | BA3 | | P.J. Koudstaal |
|
Week 13 za 30-03-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
19.59-23.59 | BA3B1 | ZO.6 Oogheelkundig onderzoek | BA3 | | S.E. Loudon |
|
Week 14 ma 01-04-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-13.00 | INZ | Inzage GENBA2B1 | BA2 | COO-5 | |
08.30-10.30 | BA3SW | SW.9 Samenwerken 9 | 23 | 37 | M.S. Visser |
09.45-12.45 | BA3CV | CV.57 Inhaal Arts-patient-contact 3a | BA3 | PKV-A+PKV-KA | J. Damen |
13.30-14.15 | BA3B1 | RB Responsiebijeenkomst week 1 | BA3 | CO-1 | P.J. Koudstaal, J.C. Holstege |
14.30-15.15 | BA3B2 | PD.1 Weekinleiding, epilepsie | BA3 | CO-1/2 | M.C.Y. de Wit |
15.30-16.15 | BA3B2 | HC.2 Het epileptische neuron | BA3 | CO-1/2 | J.G.G. Borst |
15.45-17.45 | BA2CV | CV.39 Inhaal Medische anamnese 11 | BA2 | PKV-E+PKV-KE | M. Vojinovic-Novakovic |
16.30-17.15 | BA3B2 | HC.3 Het epileptische netwerk | BA3 | CO-1/2 | J.G.G. Borst |
21.59-23.59 | BA3B2 | ZO.1 Voorkennistoets electrofysiologie | BA3 | | J.G.G. Borst |
|
Week 14 di 02-04-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
10.45-12.45 | BA3B2 | VO.1 Epilepsie van neuron tot netwerk | 21, 22, 23, 24, 25 | COO-5 | J.G.G. Borst |
10.45-12.45 | BA2KOP | Inh Klinisch Obd. Practicum Bachelor 2 | BA2 | C-034 | P.C. Ewing-Graham |
13.30-14.15 | BA3B2 | HC.4 Behandeling van epilepsie | BA3 | CO-1/2 | J.G.G. Borst, M.C.Y. de Wit |
13.30-15.30 | BA2B9 | VO.1 DIGIMIC Graft-versus-host II (PATH) | 22, 23, 24, 25, 26 | COO-3 | MC Clahsen, R. Hersmus, J.A. Stoop, T.P.P. Bosch, van den, T. Hansum |
14.30-15.15 | BA3B2 | PD.5 Cerebrale ontwikkeling en plasticiteit | BA3 | CO-1/2 | J.G.G. Borst, M.C.Y. de Wit |
15.30-16.15 | BA3B2 | PD.6-CV Klinisch redeneren III | BA3 | CO-1/2 | D.H.J. Pols |
18.29-23.59 | BA2B9 | ZO.3 Multi-orgaan falen | BA2 | | JJA van Kampen |
20.59-23.59 | BA3B2 | ZO.2 Epilepsie:van mutatie tot mechanisme | BA3 | | J.G.G. Borst, M.C.Y. de Wit |
|
Week 14 wo 03-04-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
21.59-23.59 | BA2B9 | ZO.4 DD Koorts & Immuun gecompromitteerd | BA2 | | LGM Bode, C.A.M. Schurink |
21.59-23.59 | BA3B2 | ZO.3 De differentiaal diagnose van epilepsie | BA3 | | M.H.A. Willems |
|
Week 14 do 04-04-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA2B10 | HC.1 Patient met gewrichtsklachten | BA2 | CO-1/2 | M. Vis |
08.30-10.30 | BA3B2 | VO.2 Klinische Neurofysiologie | 21, 22, 23, 24, 25 | EE-1473 | M. de Scheltens-de Boer, M.L. van der Heyden |
09.30-10.15 | BA2B10 | HC.2 Artritis en osteomyelitis | BA2 | CO-1/2 | R.J.E.M. Dolhain, S.S.M. Kamphuis |
10.30-11.15 | BA2B10 | PD.3 De patient met spondylartropathie | BA2 | CO-1/2 | M. Vis |
10.45-12.45 | BA3CV | CV.60 Medische technieken 12a - herhalen LO | 23 | PKV-B | M. Vojinovic-Novakovic |
11.30-12.15 | BA2B10 | PD.4 Een patient met reumatoide artritis | BA2 | CO-1/2 | M. Vis |
15.45-17.15 | BA3B2 | Evaluatie Ba3C | BA3 | 4 | S.J. Otto, E.F. van Beeck, A.G. Griffioen-Kisjes, PP Parag |
15.45-17.45 | BA2CV | CV.40 MT 9 toets | 25, 26 | CQ-3A, PKV-KA, PKV-KB, CQ-3C | A. van der Velden, W.B. de Koning, GCA Peelen |
20.59-22.59 | BA2B10 | ZO.1 Immuunmechanismen b reumatoide artritis | BA2 | | E. Lubberts |
21.59-23.59 | BA3B2 | Z0.4 Tubereuze sclerose en epilepsie | BA3 | | M.C.Y. de Wit, Y. Elgersma |
|
Week 14 vr 05-04-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-11.30 | BA3CV | CV.57 Inhaal Arts-patient-contact 3a | BA3 | PKV-A+PKV-KA | JGM Kievit |
13.30-15.30 | BA2CV | CV.39 Inhaal Medische anamnese 11 | BA2 | PKV-A+PKV-KA | J. Damen |
19.59-22.59 | BA2B10 | ZO.2 Kind met koorts & verspr gewrichtsklacht | BA2 | | S.S.M. Kamphuis |
21.59-23.59 | BA3B2 | ZO.5 Status epilepticus | BA3 | | M de Hoog |
|
Week 15 ma 08-04-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA2SW | SW.6 Inhaal Samenwerken 6 | BA2 | 2 | JAB Hopman |
09.30-10.30 | BA3CV | CV.64 Medische technieken 12b - casuistiek LO | 23 | PKV-B | M. Vojinovic-Novakovic |
12.30-13.30 | BA3CV | CV.58 Inhaal Arts-patient-contact 3b | BA3 | CQ-4A | F.B.M. Gan-Creijghton |
13.30-14.15 | BA3B2 | RB Responsiebijeenkomst week 2 | BA3 | CO-1 | J.G.G. Borst, C.E. Catsman-Berrevoets |
14.30-15.15 | BA3B3 | PD.1 Een patient met visusdaling | BA3 | CO-1/2 | S.E. Loudon |
15.30-16.15 | BA3B3 | HC.2 Visueel systeem, perifere organisatie | BA3 | CO-1/2 | J.N. van der Geest |
19.59-22.59 | BA2B10 | ZO.3 Pijnlijke gewrichten en mictieklachten | BA2 | | M. Vis |
20.59-23.59 | BA3B3 | ZO.1 Optische fysica van het oog | BA3 | | J.N. van der Geest |
|
Week 15 di 09-04-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | TTBA2 | Roostervrij t.b.v. Tentamen 2B2 | BA2 | | |
08.30-09.15 | BA3B3 | PD.3 Een lui oog en scheelzien | BA3 | CO-3/4 | S.E. Loudon |
09.30-10.15 | BA3B3 | HC.4 Visueel systeem, centrale organisatie | BA3 | CO-3/4 | J.N. van der Geest |
10.30-18.00 | INZ | Inzage GENBA3C1 | BA3 | COO-3 | |
12.30-13.30 | BA3A1 | PDCA 1 en 2 Thema Ba3A | BA3 | 32 | F. Petrij, I.A. Brusse, I. Schipper, P.M.J. Kalkman, A.M. Woltman, SD Janki, ES Klaassen |
20.59-23.59 | BA3B3 | ZO.2 Oogspierverlamming of scheelzien? | BA3 | | S.E. Loudon |
|
Week 15 wo 10-04-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | TTBA2 | Roostervrij t.b.v. Tentamen 2B2 | BA2 | | |
08.30-09.15 | BA3B3 | PD.5 Visuele functie uitval | BA3 | CO-1/2 | J.N. van der Geest, S.E. Loudon |
09.00-12.30 | TTBA2 | Tentamen 2B2 (Dyslectici) | BA2 | Woudestein Leuven, Woudestein Bergen | |
09.30-10.15 | BA3B3 | LM.6 Myop: oorzaken, prev/beh. (prof. Klaver) | BA3 | CO-1/2 | |
09.30-12.30 | TTBA2 | Tentamen 2B2 | BA2 | Woudestein Van der Goot-gebouw | |
10.45-12.45 | BA3B3 | VO.1 Anatomie en pathologie van het oog | 20, 21, 22, 23, 24 | COO-5 | LWJ Bosman, D. Jaarsma, R.M. Verdijk, J. Giang |
13.30-15.30 | BA3B3 | VO.2 KV Oogheelkundig onderzoek (verpl) | 23 | CQ-5C | F. Sloot |
15.30-18.30 | INZ | Inzage GENBA3C1 | BA3 | 22 | |
15.45-17.45 | BA3B3 | Blok i.v.m. onderzoek VO.2 | 20, 21, 22, 23, 24 | | |
20.59-23.59 | BA3B3 | ZO.3 Anatomie pathologie retina | BA3 | | LWJ Bosman, D. Jaarsma, R.M. Verdijk |
|
Week 15 do 11-04-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
13.30-14.15 | BA2B11 | HC.1 Systemische immuunz/vasculitide | BA2 | CO-1/2 | P.L.A. van Daele |
13.30-15.30 | BA3B3 | VO.3 Centraal visueel systeem | 21, 22, 23, 24 | EE-1473 | J.N. van der Geest |
14.30-15.15 | BA2B11 | HC.2 Gesch infectie- en immuunziekten deel 1 | BA2 | CO-1/2 | TC Bolt |
15.30-16.15 | BA2B11 | PD.3 Een patient met GBS | BA2 | CO-1/2 | B.C. Jacobs |
16.30-17.15 | BA2B11 | PD.4 Een jonge man met koorts en malaise | BA2 | CO-1/2 | P.L.A. van Daele, N.J. Verkaik |
19.59-22.59 | BA2B11 | ZO.1 Patient m bloedvergiftiging hartoperatie | BA2 | | J.L. Nouwen |
20.59-23.59 | BA3B3 | ZO.4 Gezichtsvelduitval | BA3 | | S.E. Loudon |
|
Week 15 vr 12-04-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.30 | BA3CV | CV.58 Inhaal Arts-patient-contact 3b | BA3 | CQ-3A | JGM Kievit |
08.30-10.30 | BA2SW | SW.6 Inhaal Samenwerken 6 | BA2 | 2 | JF Gerard |
10.45-12.45 | BA2KR | CV.38 Inhaal Klinisch redeneren 7 | BA2 | 2 | D.H.J. Pols, G Elshout |
13.30-14.15 | BA2B11 | PD.6 Een patient met SLE | BA2 | CO-1/2 | MAW Hermans |
14.30-15.15 | BA2B11 | PD.5 Een patient met Sjogren | BA2 | CO-1/2 | P.L.A. van Daele |
15.30-16.15 | BA2B11 | PD.7 Een patient met GPA | BA2 | CO-1/2 | P.L.A. van Daele |
16.15-18.00 | BA2B11 | Minormarkt | BA2 | Espressobargebied | |
19.59-22.59 | BA2B11 | ZO.2 DTP A | BA2 | | J.L. Nouwen |
|
Week 15 za 13-04-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
19.59-22.59 | BA2B11 | ZO.3 DTP B | BA2 | | J.L. Nouwen |
|
Week 16 ma 15-04-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.00 | BA3B4 | VO.4 Onderz v Keel, Neus en Oren (verpl) | 22, 23, 16 | CQ-1Da | A. van Linge |
09.00-10.30 | BA3B4 | VO.4 Onderz v Keel, Neus en Oren (verpl) | 22, 23, 16 | CQ-4A, CQ-5D, CQ-5E, CQ-5B, CQ-5A, CQ-5C | A. van Linge |
10.45-12.30 | BA2B11 | VO.1 Infect centraal zenuwstelsel I (INF) | 22, 23, 24, 25, 26, 27 | EE-1732 | A.G. Vonk |
10.45-12.45 | BA3SW | SW.9 Inhaal Samenwerken 9 | BA3 | 2 | JAB Hopman |
13.30-14.15 | BA3B3 | RB Responsiebijeenkomst week 3 | BA3 | CO-1 | J.N. van der Geest, S.E. Loudon |
14.30-15.15 | BA3B4 | HC.1 Bouw en functie uitwendig en middenoor | BA3 | CO-1/2 | J.G.G. Borst, A. van Linge |
15.30-16.15 | BA3B4 | HC.2 Het binnenoor | BA3 | CO-1/2 | J.G.G. Borst |
16.30-17.15 | BA3B4 | HC.3 Het centrale gehoor | BA3 | CO-1/2 | J.G.G. Borst |
19.59-23.59 | BA3B4 | ZO.1 Gehoorverlies en oorpijn | BA3 | | A. van Linge |
|
Week 16 di 16-04-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA3CV | CV.60 Inhaal MT 12 - herhalen LO | BA3 | PKV-D | G.H.M. Leunissen |
08.30-10.30 | BA3KR | CV.59 Klinisch redeneren 11 | 23 | 11 | T. van Gelder |
10.45-12.30 | BA2B11 | VO.2 Infect centraal zenuwstelsel II (INF) | 22, 23, 24, 25, 26, 27 | EE-1732 | A.G. Vonk |
10.45-12.45 | BA3B4 | VO.1 Macroscop. & microscop. anatomie vh oor | 21, 22, 23, 24, 25 | COO-5 | A. van Linge, LWJ Bosman |
10.45-12.45 | BA2KR | CV.38 Inhaal Klinisch redeneren 7 | BA2 | 2 | D.H.J. Pols, G Elshout |
13.30-14.15 | BA3B4 | PD.4 Trauma en cholesteatoom | BA3 | CO-1/2 | A. van Linge |
13.30-15.30 | BA2B11 | VO Acute Geneeskunde - BLS (verpl) | 25 | CQ-1B | Student 1 |
14.30-15.15 | BA3B4 | PD.5 Klinische beelden rev. met CI | BA3 | CO-1/2 | A. van Linge, J.G.G. Borst |
14.30-16.00 | BA2B6 | EV Evaluatie 2B1 | BA2 | Lokaal-11 | S.C.A. van Blokland, LGM Bode, J.P. Hays, P.J.M. Leenen, SD Janki |
15.30-16.15 | BA3B4 | LM.6 Gebarentaal (Merel van Zuilen) | BA3 | CO-1/2 | |
20.59-22.59 | BA2B11 | ZO.4 Oudere man malaise, koorts & hoofdpijn | BA2 | | P.L.A. van Daele |
20.59-23.59 | BA3B4 | ZO.2 Tinnitus | BA3 | | A. van Linge, J.G.G. Borst |
|
Week 16 wo 17-04-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA3B4 | VO.2 Gehoorstoornis: onderzoek tot diagnose | 21, 22, 23, 24, 25 | COO-3 | M.L. van der Heyden |
10.30-11.15 | BA2B11 | NB Nabespreking TT 2B2 | BA2 | CO-1/2 | J.P. Hays, LGM Bode |
13.30-14.30 | BA3CV | CV.64 Inh Medische techn. 12b - casuistiek LO | BA3 | PKV-D | W Couprie |
13.30-15.30 | BA3CV | CV.60 Inhaal MT 12 - herhalen LO | BA3 | PKV-E | GCA Peelen |
19.59-23.59 | BA3B4 | ZO.3 Een erfelijke vorm van doofheid | BA3 | | J.G.G. Borst, A. van Linge |
20.28-22.28 | BA2B11 | ZO.5 Oudere patient m zere voet in shock | BA2 | | LGM Bode, C.A.M. Schurink |
|
Week 16 do 18-04-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA3SW | SW.9 Inhaal Samenwerken 9 | BA3 | 10 | R. de Jongh |
10.45-12.45 | BA2B11 | VO Acute Geneeskunde - ATLS (verpl) | 25 | CQ-1A | Student 1 |
10.45-12.45 | BA3CV | CV.61 Gespreksvaardigheden 12 | 23 | 11 | M.S. Visser |
13.30-14.15 | BA2B12 | HC.1 Lagere luchtweginfecties (incl weekinl) | BA2 | CO-1/2 | M.M. van der Eerden |
14.30-15.15 | BA2B12 | HC.2 Een HIV patient met hoesten en dyspnoe | BA2 | CO-1/2 | J.L. Nouwen |
14.30-15.30 | BA3CV | CV.64 Inh Medische techn. 12b - casuistiek LO | BA3 | PKV-D | W Couprie |
15.30-16.15 | BA2B12 | HC.3 Multiresistente tuberculose I | BA2 | CO-1/2 | M. Bakker |
15.45-17.45 | BA3CV | CV.60 Inhaal MT 12 - herhalen LO | BA3 | PKV-E | W Couprie |
16.30-17.15 | BA2B12 | HC.4 Gesch Infectie- en Immuunziekten deel 2 | BA2 | CO-1/2 | TC Bolt |
19.59-22.59 | BA2B12 | ZO.1 Jonge man met koorts, hoesten | BA2 | | LGM Bode, C.A.M. Schurink |
22.59-23.59 | BA3B4 | ZO.4 Trommelvliesbeelden | BA3 | | A. van Linge |
|
Week 16 vr 19-04-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
20.59-22.59 | BA2B12 | ZO.2 Casuistiek hoesten, koorts, dyspnoe | BA2 | | M.M. van der Eerden, LGM Bode |
|
Week 17 di 23-04-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.00 | BA3B4 | VO.3 KV Neurologisch onderzoek 1 (verpl) | 21, 22, 23 | CQ-1Db | F. van Kooten |
08.30-09.15 | BA2B12 | PD.5 Een patient met sarcoidose | BA2 | CO-3/4 | P.M. van Hagen |
09.00-10.30 | BA3B4 | VO.3 KV Neurologisch onderzoek 1 (verpl) | 21, 22, 23 | PKV-A, PKV-B, PKV-C | F. van Kooten |
09.30-10.15 | BA2B12 | PD.6 Een patient met antifosfolipidensyndroom | BA2 | CO-3/4 | P.M. van Hagen |
10.30-11.15 | BA2B12 | PD.7 Jonge man CF en recidiver luchtweginfect | BA2 | CO-3/4 | M. Bakker |
10.45-12.45 | BA3CV | CV.61 Inhaal Gespreksvaardigheden 12 | BA3 | 2 | ES van Eijk |
11.30-12.15 | BA2B12 | PD.8 Een kind met koorts en dyspnoe | BA2 | CO-3/4 | J.C. de Jongste, J.M. Ossewaarde |
12.30-13.30 | AST | MFVR Capita Selecta | BA1, BA2, BA3 | CO-1 | |
13.30-14.15 | BA3B4 | RB Responsiebijeenkomst week 4 | BA3 | CO-1 | J.G.G. Borst, A. van Linge |
14.30-15.15 | BA3B5 | PD.1 Vestibulaire klachten | BA3 | CO-1/2 | WPA Kelders |
15.30-16.15 | BA3B5 | HC.2 Perifeer vestibulair systeem I | BA3 | CO-1/2 | J. van der Steen |
16.30-17.15 | BA3B5 | HC.3 Perifeer vestibulair systeem II | BA3 | CO-1/2 | WPA Kelders |
19.59-22.59 | BA2B12 | ZO.3 Een kind met blafhoest | BA2 | | P.L.A. Fraaij |
19.59-23.59 | BA3B5 | ZO.1 De duizelige patient | BA3 | | WPA Kelders |
|
Week 17 wo 24-04-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.00 | BA2B12 | VO.1 Lage luchtweginfecties I (INF) | 23, 24, 25, 26, 27, 28 | EE-1732 | A.G. Vonk |
10.45-12.45 | BA3B5 | VO.1 Evenwichtsstoornis:onderzoek tot diagnos | 22, 23, 24, 07 | EE-1473 | J. van der Steen, M.P.J.M. van Riel, J.J.M. Pel |
13.00-14.30 | BA2B11 | EV Evaluatie 2B2 | BA2 | 5 | J.P. Hays, LGM Bode, SD Janki |
13.30-14.15 | BA3B5 | PD.4 Neurologische oorzaken van duizeligheid | BA3 | CO-1/2 | R.Q. Hintzen |
13.30-17.30 | BA2CV | CV.40 Herkansing MT 9 toets | BA2 | CQ-4D, PKV-KC | EE Plouvier, GCA Peelen, A. van der Velden |
14.30-15.15 | BA3B5 | HC.5 Centraal vestibulair systeem | BA3 | CO-1/2 | J. van der Steen, WPA Kelders |
15.45-17.45 | BA3B1 | VO.3 Inhaal VO Acute Geneeskunde-ALS | BA3 | CQ-1B | Student 2 |
15.45-17.45 | BA3B1 | VO.3 Inhaal VO Acute Geneeskunde-ALS | BA3 | CQ-1C | Student 3 |
15.45-17.45 | BA3B1 | VO.3 Inhaal VO Acute Geneeskunde-ALS | BA3 | CQ-1A | Student 1 |
19.29-23.59 | BA2B12 | ZO.4 Influenza | BA2 | | JJA van Kampen |
21.59-23.59 | BA3B5 | ZO.2 Reuk en smaak | BA3 | | J.G.G. Borst |
|
Week 17 do 25-04-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.00 | BA2B12 | VO.2 Lage luchtweginfecties II (INF) | 23, 24, 25, 26, 27, 28 | EE-1732 | A.G. Vonk |
10.45-12.45 | BA3B5 | VO.3 Journal club, debat | 23 | 8 | P.F.A. de Nijs |
13.30-14.15 | BA2B13 | HC.1 Macula-papula-vesikel-etc | BA2 | CO-1/2 | H.B. Thio |
13.30-16.30 | BA3CV | CV.62 Arts-patient-contact 4 | 23 | PKV-E+PKV-KE | M. Vojinovic-Novakovic |
14.30-15.15 | BA2B13 | HC.6 Huidinfecties en huidmanif & infectiezkt | BA2 | CO-1/2 | CLM van Hees |
15.30-16.15 | BA2B13 | HC.3 Klassieke exantheemziekten | BA2 | CO-1/2 | EJ Mendels |
19.59-22.59 | BA2B13 | ZO.1 Patient m huidslag na het zonnen | BA2 | | H.B. Thio, E.P. Prens |
|
Week 17 vr 26-04-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
09.30-10.15 | BA2B13 | HC.2 De huid: meer dan een omhulsel ulcera | BA2 | CO-1/2 | H.B. Thio |
09.30-10.30 | BA3CV | CV.64 Inh Medische techn. 12b - casuistiek LO | BA3 | PKV-C | A A Halkes-Oren |
10.30-11.15 | BA2B13 | PD.7 Een patient met schubben | BA2 | CO-1/2 | H.B. Thio |
10.45-12.45 | BA3B1 | VO.3 Inhaal VO Acute Geneeskunde-ALS | BA3 | CQ-1A | Student 1 |
10.45-12.45 | BA3B1 | VO.3 Inhaal VO Acute Geneeskunde-ALS | BA3 | CQ-1B | Student 2 |
10.45-12.45 | BA3B1 | VO.3 Inhaal VO Acute Geneeskunde-ALS | BA3 | CQ-1C | Student 3 |
11.30-12.15 | BA2B13 | PD.8 Yes, Lyme | BA2 | CO-1/2 | J.L. Nouwen |
15.45-17.45 | BA3CV | CV.61 Inhaal Gespreksvaardigheden 12 | BA3 | 1 | ES van Eijk |
15.45-17.45 | BA3KR | CV.59 Inhaal Klinisch redeneren 11 | BA3 | 28 | D.H.J. Pols, G Elshout |
20.59-22.59 | BA2B13 | ZO.2 Kind met keelpijn & huiduitslag | BA2 | | G.J.A. Driessen, P.L.A. Fraaij |
|
Week 18 ma 29-04-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | BLOK | Meiweek | BA1, BA2, BA3 | | |
08.00-22.00 | BLOK | Meiweek | BA1, BA2, BA3 | | |
13.00-16.30 | HTBA3 | Hertentamen 3A1 (Dyslectici) | BA3 | 32, 33 | I.A. Brusse, I. Schipper |
13.30-16.30 | HTBA3 | Hertentamen 3A1 | BA3 | 31, 35, 36, 39 | I.A. Brusse, I. Schipper |
|
Week 18 di 30-04-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | BLOK | Meiweek | BA1, BA2, BA3 | | |
08.00-22.00 | BLOK | Meiweek | BA1, BA2, BA3 | | |
09.00-12.30 | HTBA2 | Hertentamen 2A1 (Dyslectici) | BA2 | 32, 33 | M.J.J. van Olofsen-van Acht, D.C. van Gent |
09.30-12.30 | HTBA2 | Hertentamen 2A1 | BA2 | 31, 35, 36, 39 | M.J.J. van Olofsen-van Acht, D.C. van Gent |
|
Week 18 wo 01-05-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | BLOK | Meiweek | BA1, BA2, BA3 | | |
08.00-22.00 | BLOK | Meiweek | BA1, BA2, BA3 | | |
09.00-12.30 | HTBA3 | Hertentamen 3C1 (Dyslectici) | BA3 | 32, 33 | S.J. Otto, E.F. van Beeck |
09.30-12.30 | HTBA3 | Hertentamen 3C1 | BA3 | 31, 35, 36, 39 | S.J. Otto, E.F. van Beeck |
|
Week 18 do 02-05-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | BLOK | Meiweek | BA1, BA2, BA3 | | |
08.00-22.00 | BLOK | Meiweek | BA1, BA2, BA3 | | |
09.00-12.30 | HTBA2 | Hertentamen 2A2 (Dyslectici) | BA2 | 32, 33 | M. Jongen-Lavrencic, F.A.L.M. Eskens |
09.30-12.30 | HTBA2 | Hertentamen 2A2 | BA2 | 31, 35, 36, 39 | M. Jongen-Lavrencic, F.A.L.M. Eskens |
|
Week 18 vr 03-05-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-18.00 | INZ | Inzage GENBA2B2 | BA2 | 22 | |
08.00-22.00 | BLOK | Meiweek | BA1, BA2, BA3 | | |
08.00-22.00 | BLOK | Meiweek | BA1, BA2, BA3 | | |
13.00-16.30 | HTBA3 | Hertentamen 3A2 (Dyslectici) | BA3 | 32, 33 | P.M.J. Kalkman, F. Petrij |
13.30-16.30 | HTBA3 | Hertentamen 3A2 | BA3 | 31, 35, 36, 39 | P.M.J. Kalkman, F. Petrij |
|
Week 18 za 04-05-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
09.00-11.30 | HTBA2 | Hertentamen 2KOW (Dysl) | BA2 | 20 | S.C.A. van Blokland |
09.30-11.30 | HTBA2 | Hertentamen 2KOW | BA2 | 22 | S.C.A. van Blokland |
|
Week 19 ma 06-05-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-18.00 | INZ | Inzage GENBA2B2 | BA2 | COO-3 | |
08.30-10.30 | BA2B13 | VO.1 Huidmanifest infectieziekten (INF) | 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 | EE-1732 | A.G. Vonk |
08.30-11.30 | BA3CV | CV.62 Inhaal Arts-patient-contact 4 | BA3 | PKV-C+PKV-KC | J. Damen |
13.30-14.15 | BA3B5 | RB Responsiebijeenkomst week 5 | BA3 | CO-1 | J. van der Steen, WPA Kelders |
13.30-17.45 | BA2CV | CV.41a-43-44 Opname | 25 | PKV-KB | M. Vojinovic-Novakovic, JF Gerard |
14.30-15.15 | BA3B6 | PD.1 Somatosensibiliteit, de periferie | BA3 | CO-1/2 | J.C. Holstege, F. van Kooten |
15.30-16.15 | BA3B6 | HC.2 Somatosensibiliteit, het ruggenmerg | BA3 | CO-1/2 | J.C. Holstege |
16.30-17.15 | BA3B6 | PD.3 Somatosensibiliteit, corticale verwerk. | BA3 | CO-1/2 | F. van Kooten, J.C. Holstege |
19.59-22.59 | BA2B13 | ZO.4 Exanthemen | BA2 | | EJ Mendels |
20.59-22.59 | BA3B6 | ZO.1 Patronen in sensibiliteitsstoornissen | BA3 | | F. van Kooten, J.L.M. Jongen, J.H. van den Berge |
|
Week 19 di 07-05-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA3B6 | VO.1 Ruggenmergslaesies | 21, 22, 23, 24, 25 | 31 | J.C. Holstege, F. van Kooten |
10.45-12.45 | BA3KR | CV.59 Inhaal Klinisch redeneren 11 | BA3 | 8 | D.H.J. Pols, G Elshout |
13.30-14.15 | BA3B6 | HC.4 Organisatie vh piramidaal systeem | BA3 | CO-1/2 | J.C. Holstege |
13.30-15.30 | BA2B13 | VO.2 Huidmanif door ectoparasieten (INF) | 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 | EE-1732 | J.J. van Hellemond |
14.30-15.15 | BA3B6 | HC.5 Organisatie vd motorische schors | BA3 | CO-1/2 | J.G.G. Borst |
15.30-16.15 | BA3B6 | PD.6 Myelopathie | BA3 | CO-1/2 | F. van Kooten |
16.30-17.15 | BA3B6 | PD.7 Spierziekten | BA3 | CO-1/2 | P.A. van Doorn |
19.28-22.28 | BA2B13 | ZO.5 Atopisch eczeem | BA2 | | E.P. Prens |
19.59-22.59 | BA3B6 | ZO.2 Het trigeminus systeem | BA3 | | J.C. Holstege |
|
Week 19 wo 08-05-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA2B11 | VO Acute Geneeskunde - Inhaal BLS | BA2 | CQ-1C | Student 1 |
08.30-10.30 | BA2B11 | VO Acute Geneeskunde - Inhaal BLS | BA2 | CQ-1B | Student 1 |
10.45-12.45 | BA2B11 | VO Acute Geneeskunde - Inhaal ATLS | BA2 | CQ-1C | Student 3 |
10.45-12.45 | BA2B11 | VO Acute Geneeskunde - Inhaal ATLS | BA2 | CQ-1A | Student 1 |
10.45-12.45 | BA2B11 | VO Acute Geneeskunde - Inhaal ATLS | BA2 | CQ-1B | Student 2 |
14.00-22.00 | AST | Student-docentdag | BA1, BA2, BA3 | | |
19.28-23.58 | BA2B13 | ZO.6 Huiduitslag | BA2 | | C.H. Geurts van Kessel |
20.59-22.59 | BA3B6 | ZO.3 Aandoeningen hersenstam | BA3 | | P.J. Koudstaal, J.C. Holstege |
|
Week 19 do 09-05-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA2B14 | HC.1 DD reiz klacht uit tropen | BA2 | CO-1/2 | L. Slobbe, J.J. van Hellemond |
09.30-10.15 | BA2B14 | HC.2 Koorts uit de tropen: malaria en dengue | BA2 | CO-1/2 | L. Slobbe, J.J. van Hellemond |
10.30-11.15 | BA2B14 | HC.3 Buikklachten uit de tropen | BA2 | CO-1/2 | L. Slobbe, J.J. van Hellemond |
11.30-12.15 | BA2B14 | HC.4 Huidklachten uit de tropen | BA2 | CO-1/2 | L. Slobbe, J.J. van Hellemond |
14.00-22.00 | AST | Student-docentdag | BA1, BA2, BA3 | | |
18.59-22.59 | BA3B6 | ZO.4 Laesies in het piramidaal systeem | BA3 | | J.C. Holstege |
20.59-22.59 | BA2B14 | ZO.1 Vermoeide Surinamer met vage buikpijn | BA2 | | J.J. van Hellemond |
|
Week 19 vr 10-05-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA2B14 | HC.5 Hepatitis C: behandelb infectieziekte | BA2 | CO-1/2 | R.J. de Knegt |
08.30-11.30 | BA3CV | CV.62 Inhaal Arts-patient-contact 4 | BA3 | PKV-A+PKV-KA | A A Halkes-Oren |
09.30-10.15 | BA2B14 | HC.6 Een geel kind | BA2 | CO-1/2 | BAE de Koning |
10.30-11.15 | BA2B14 | HC.7 Inleiding Emerging Inf in the Global | BA2 | CO-1/2 | T. Kuiken, E.C.M. van Gorp |
11.30-12.15 | BA2B14 | HC.8 Parasitaire worminfecties en allergie | BA2 | CO-1/2 | J.J. van Hellemond |
19.59-22.59 | BA2B14 | ZO.2 Vrouw m hoesten piepen & eosinofilie | BA2 | | J.J. van Hellemond |
|
Week 19 za 11-05-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
20.59-22.59 | BA2B14 | ZO.3 Vrouw met pijn in de bovenbuik | BA2 | | J.J. van Hellemond |
|
Week 20 ma 13-05-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-11.30 | BA3CV | CV.62 Inhaal Arts-patient-contact 4 | BA3 | PKV-A+PKV-KA | EE Plouvier |
10.45-12.45 | BA2B14 | VO.2 DD Immunologie II (korte casussen; IMMU) | 23, 24, 25, 26, 27, 28, 12, 31 | 1, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 8 | P.L.A. van Daele, V.A.S.H. Dalm, W.A. Dik, R.A. Brooimans |
10.45-12.45 | BA3B6 | VO.2 Cerebrale en hersenstam laesies | 21, 22, 23, 24, 25 | 36 | J.C. Holstege, F. van Kooten |
13.30-14.15 | BA3B6 | RB Responsiebijeenkomst week 6 | BA3 | CO-1 | F. van Kooten, J.C. Holstege |
13.30-17.30 | BA2CV | CV.41a-43-44 Inhaal Opname | BA2 | PKV-KC | JF Gerard, MHE Elbers |
14.30-15.15 | BA3B7 | PD.1 Multiple Sclerose | BA3 | CO-1/2 | R.Q. Hintzen |
15.30-16.15 | BA3B7 | PD.2 Corticale integratie | BA3 | CO-1/2 | F. van Kooten, J.J.M. Pel |
16.30-17.15 | BA3B7 | HC.3 Integratie college sensomotoriek | BA3 | CO-1/2 | J.G.G. Borst |
19.59-22.59 | BA3B7 | ZO.1 Spiereigenschappen en reflexen | BA3 | | J.G.G. Borst |
20.59-22.59 | BA2B14 | ZO.4 Parasitaire darminfecties | BA2 | | J.J. van Hellemond |
|
Week 20 di 14-05-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.30 | BA3B7 | VO.1 Spierzwakte | 21, 22, 23, 24, 25 | 39 | P.A. van Doorn, B.C. Jacobs, E. Brusse |
10.45-12.45 | BA2B14 | VO.1 Infect met koort na bez tropen (INF) | 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 16 | EE-1732 | J.J. van Hellemond |
12.15-13.45 | AST | MFVR Capita Selecta | BA1, BA2, BA3 | CO-1 | |
13.30-14.30 | BA2B15 | VO.2 Diagn type I en type IV allergie 1 (IMM) | 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 04 | 23 | HJ de Wit, H. Ijspeert, B. Schrijver, KC Heezen |
14.30-15.15 | BA3B7 | RB Responsiebijeenkomst week 7 | BA3 | CO-1 | P.A. van Doorn, J. van der Steen |
15.45-17.45 | BA3KR | CV.63 Klinisch redeneren 12 | 23 | 12 | T. van Gelder |
19.59-22.59 | BA2B14 | ZO.5 Hepatitis | BA2 | | R.A. de Man |
19.59-22.59 | BA3B7 | ZO.2 Maligne dwarslaesie | BA3 | | W. Taal |
|
Week 20 wo 15-05-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA2B14 | PD.9-CV Klinisch redeneren | BA2 | CO-1/2 | T. van Gelder |
09.30-10.15 | BA2B14 | IC Emerging Infections in Global Village | BA2 | CO-1/2 | E.C.M. van Gorp |
18.59-22.59 | BA2B14 | ZO.6 Emerging infection Global Village | BA2 | | E.C.M. van Gorp, J.L. Nouwen, J.J. van Hellemond |
19.59-22.59 | BA3B7 | ZO.3 Myasthenia | BA3 | | A. Maassen van den Brink, J.G.G. Borst, P.A. van Doorn |
|
Week 20 do 16-05-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | TTBA3 | Roostervrij t.b.v. Tentamen 3B1 | BA3 | | |
08.30-09.15 | BA2B15 | HC.1 Type I tm IV basis cellulair, IgE allerg | BA2 | CO-1/2 | N.W. de Jong |
09.30-10.15 | BA2B15 | HC.2 Overgevoeligheidsreacties II tm IV+mech | BA2 | CO-1/2 | D Hijnen, E.P. Prens |
10.30-11.15 | BA2B15 | HC.3 Ontwikk allerg aandoeningen kinderleefti | BA2 | CO-1/2 | NJT Arends |
11.30-12.15 | BA2B15 | HC.4 Voedselallerg eczeem kinderen casuistiek | BA2 | CO-1/2 | SGMA Pasmans |
12.30-13.15 | BA2B13 | PD.4 Een patiënt met Behcet | BA2 | CO-3/4 | J.A.M. van Laar |
18.59-22.59 | BA3B7 | ZO.4 Voorhoornziekten | BA3 | | P.A. van Doorn, D. Jaarsma |
20.59-22.59 | BA2B15 | ZO.1 Vier typen overgevoeligheidsreacties | BA2 | | E.P. Prens |
|
Week 20 vr 17-05-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | TTBA3 | Roostervrij t.b.v. Tentamen 3B1 | BA3 | | |
08.30-09.15 | BA2B15 | HC.5 Anafylaxie | BA2 | CO-1/2 | M.S. van Maaren |
09.00-12.30 | TTBA3 | Tentamen 3B1 (Dyslectici) | BA3 | Woudestein Rochester, Woudestein Santander | |
09.30-10.15 | BA2B15 | HC.6 Beroeps- en voedselallergie, kruisall, C | BA2 | CO-1/2 | N.W. de Jong |
09.30-12.30 | TTBA3 | Tentamen 3B1 | BA3 | Woudestein Van der Goot-gebouw | F. van Kooten |
10.30-11.15 | BA2B15 | HC.7 Geneesmiddelen- en insectengifall | BA2 | CO-1/2 | M.S. van Maaren, N.W. de Jong |
11.30-12.15 | BA2B15 | PD.8 Huidbeelden type I t/m IV casuistiek | BA2 | CO-1/2 | H.B. Thio |
13.00-18.30 | INZ | Inzage HT GENBA3C1 | BA3 | COO-5 | |
13.30-17.30 | BA2CV | CV.41a-43-44 Inhaal Opname | BA2 | PKV-KB | E. Visser, M. Vojinovic-Novakovic |
18.59-22.59 | BA2B15 | ZO.2 Geneesmidd & insectengif allergie | BA2 | | M.S. van Maaren, N.W. de Jong |
|
Week 21 ma 20-05-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA3B8 | PD.1 Ziekte van Parkinson | BA3 | CO-3/4 | FJ de Jong |
08.30-10.30 | BA2SW | SW.7 Samenwerken 7 | 25 | 34, 37 | JF Gerard |
09.30-10.15 | BA3B8 | HC.2 Basale kernen | BA3 | CO-3/4 | T.J.H. Ruigrok |
10.30-11.15 | BA3B8 | HC.3 Het cerebellum | BA3 | CO-3/4 | T.J.H. Ruigrok |
11.30-12.15 | BA3B8 | PD.4 Cerebellaire ataxie | BA3 | CO-3/4 | FJ de Jong |
12.30-13.30 | BA2B15 | VO.3 Diagn type I en type IV allergie 2 (IMM) | 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 | CQ-U | CJ Stavast, AF Wolf, JSA Voerman, ALCT van Rijswijk |
13.30-15.15 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | EE Plouvier, F.B.M. Gan-Creijghton, J. Damen, MHE Elbers, M. Vojinovic-Novakovic, AHE van Beeck, L van Raalten-Ben Salah |
15.15-17.00 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, F.B.M. Gan-Creijghton, J. Damen, MHE Elbers, M. Vojinovic-Novakovic, EE Plouvier |
15.45-17.45 | BA2SW | Algemene inhaalles SW BA2 | BA2 | 21 | D Lo Fo Wong |
18.59-20.59 | BA2B15 | ZO.3 DD koorts & buikpijn (korte casussen) | BA2 | | LGM Bode, C.A.M. Schurink |
20.59-22.59 | BA3B8 | ZO.1 Basale kernen en functiestoornissen | BA3 | | T.J.H. Ruigrok |
|
Week 21 di 21-05-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-18.30 | INZ | Inzage HT GENBA3C1 | BA3 | COO-3 | |
09.30-11.30 | BA2B15 | VO.1 Allergische reacties en infecties (INF) | 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 | EE-1732 | J.J. van Hellemond |
12.15-13.30 | AST | MFVR Capita Selecta | BA1, BA2, BA3 | CO-1 | |
14.30-15.15 | BA3B8 | HC.6 Ticstoornissen en Gilles de la Tourette | BA3 | CO-1/2 | P.F.A. de Nijs |
15.45-17.45 | BA2B15 | VO.4 DD Immunologie 3 (korte casussen; IMMU) | 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 | 2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 1 | P.L.A. van Daele, J.A.M. van Laar, V.H.J. van der Velden, R.A. Brooimans |
15.45-17.45 | BA3B8 | VO.1 Bewegingsstoornissen | 21, 22, 23, 24, 25 | 31 | A.J.W. Boon, E. Brusse, FJ de Jong |
19.59-22.59 | BA3B8 | ZO.2 Cerebellum en functiestoornissen | BA3 | | T.J.H. Ruigrok |
21.59-23.59 | BA2B16 | ZO.2 Antibioticumbeleid | BA2 | | J.M. Ossewaarde, JW Mouton |
|
Week 21 wo 22-05-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.00 | BA3B8 | VO.4 KV Neurologisch onderzoek 2 (verpl) | 22, 23, 24 | CQ-1A | B.H.A. Wokke |
08.30-10.15 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, A. van der Velden, A A Halkes-Oren, GCA Peelen, G.H.M. Leunissen, W Couprie |
08.30-11.30 | INZ | Inzage HT GENBA3A2 | BA3 | COO-3 | |
08.30-11.30 | INZ | Inzage HT GENBA3A1 | BA3 | COO-3 | |
09.00-10.30 | BA3B8 | VO.4 KV Neurologisch onderzoek 2 (verpl) | 22, 23, 24 | PKV-B, PKV-C, PKV-D | F. van Kooten |
10.15-12.00 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, A. van der Velden, EE Plouvier, G.H.M. Leunissen, W Couprie, A A Halkes-Oren |
15.45-17.45 | BA3B8 | VO.2 Dissectie cerebrale strukturen | 21, 22, 23, 24, 25 | SNIJ-2, SNIJ-3 | T.J.H. Ruigrok |
18.59-22.59 | BA3B8 | ZO.3 Behandeling ziekte Parkison | BA3 | | A.J.W. Boon, FJ de Jong |
|
Week 21 do 23-05-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-18.00 | BA3B8 | Roostervrij Bachelor Essay | BA3 | | |
08.30-09.15 | BA2B16 | HC.1 Preventie van ziekenhuisinfecties | BA2 | CO-1/2 | M.C. Vos |
09.30-10.15 | BA2B16 | HC.2 Preventie van infecties, public health | BA2 | CO-1/2 | J.H. Richardus |
10.30-11.15 | BA2B16 | HC.3 Antibioticumbeleid: prev van resistentie | BA2 | CO-1/2 | J.M. Ossewaarde |
11.00-15.30 | INZ | Inzage HT GENBA3A2 | BA3 | COO-3 | |
11.00-15.30 | INZ | Inzage HT GENBA3A1 | BA3 | COO-3 | |
11.30-12.15 | BA2B16 | HC.4 Een hoge vaccinatiegraad: waarom eigenli | BA2 | CO-1/2 | S.J. de Vlas |
12.30-13.15 | BA2B16 | Nabespreking HER TT 2A2 | BA2 | CO-3 | F.A.L.M. Eskens, M. Jongen-Lavrencic |
15.45-17.45 | BA2B16 | VO.1 DD Immunologie IV (korte casussen; IMMU) | 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 | 7, 4 | J.A.M. van Laar, M.W.J. Schreurs, R.A. Brooimans, A.A. van Beek |
18.59-22.59 | BA2B16 | ZO.1 e-ZO Preventie van infecties | BA2 | | J.H. Richardus, M.C. Vos |
18.59-22.59 | BA3B8 | ZO.4 Genetica van bewegingsstoornissen | BA3 | | J.A. Kievit, FJ de Jong |
|
Week 21 vr 24-05-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
10.30-11.15 | BA2B16 | IC.1 Preventie van infecties | BA2 | CO-1/2 | M.C. Vos |
10.45-12.45 | BA3B8 | VO.3 Vrijwillige & automatische oogbewegingen | 22, 23, 24, 25 | EE-1473 | J. van der Steen |
11.30-12.15 | BA2B16 | IC.2 Antibioticumbeleid | BA2 | CO-1/2 | J.M. Ossewaarde, LGM Bode |
12.30-13.15 | BA2B13 | PD.5 Een patient met systemische sclerose | BA2 | CO-1/2 | V.A.S.H. Dalm |
13.30-15.15 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, A A Halkes-Oren, G.H.M. Leunissen, J. Damen, M. Vojinovic-Novakovic, JGM Kievit |
13.30-18.30 | INZ | Inzage HER GENBA2A1+2A2 | BA2 | COO-3 | |
15.15-17.00 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, A A Halkes-Oren, JGM Kievit, G.H.M. Leunissen, HG Rijksen, M. Vojinovic-Novakovic |
15.45-16.45 | BA2B16 | VO.2a Vaccinatietraining en isolatie (verpl) | 25, 26 | 3 | E.F. van Beeck |
16.30-17.15 | BA3B9 | NB Nabespreking tentamen 3B1 | BA3 | CO-1 | F. van Kooten |
16.45-17.45 | BA2B16 | VO.2b Vaccinatietraining en isolatie (verpl) | 25, 26 | 4 | CM den Waltmans-Breejen |
19.59-22.59 | BA3B8 | ZO.5 KV psychiatrisch onderzoek | BA3 | | E.M. Pluijms |
|
Week 22 ma 27-05-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.15 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, F.B.M. Gan-Creijghton, G.H.M. Leunissen, HG Rijksen, J. Damen, MHE Elbers |
08.30-10.30 | BA2SW | SW.7 Inhaal Samenwerken 7 | BA2 | 1, 2 | JAB Hopman |
08.30-12.30 | INZ | Inzage HER GENBA2A1+2A2 | BA2 | COO-5 | |
10.15-12.00 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, EE Plouvier, J. Damen, MHE Elbers, M. Vojinovic-Novakovic, G.H.M. Leunissen |
10.45-12.15 | BA3B9 | EV Evaluatie thema 3B1 (alleen JVT's) | BA3 | CQ-F1 | F. van Kooten, S.E. Loudon, J.G.G. Borst, J.N. van der Geest, SD Janki |
10.45-12.45 | BA3B9 | VO.1 Benadering van de bewusteloze patient | 21, 22, 23, 24, 25 | EE-1473 | D.W.J. Dippel, M. van der Jagt |
13.30-14.15 | BA3B8 | RB Responsiebijeenkomst week 8 | BA3 | CO-2 | T.J.H. Ruigrok, J.C. van Swieten |
14.30-15.15 | BA3B9 | PD.1 Psychiatrische ziekteleer | BA3 | CO-1/2 | W.W. van den Broek |
15.30-16.15 | BA3B9 | PD.2 Oorzaken van bewustzijnverlies | BA3 | CO-1/2 | P.J. Koudstaal |
16.30-17.15 | BA3B9 | HC.3 Associatie cortex | BA3 | CO-1/2 | J.N. van der Geest |
18.58-20.58 | BA3B9 | ZO.1 Hogere hersenfunctie | BA3 | | J.N. van der Geest |
|
Week 22 di 28-05-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | TTBA2 | Roostervrij t.b.v. Tentamen 2B3 | BA2 | | |
13.30-14.15 | BA3B9 | PD.4 Delirium | BA3 | CO-1/2 | R.J. Osse |
14.30-15.15 | BA3B9 | HC.5 Het geheugen | BA3 | CO-1/2 | GM van Woerden |
15.30-16.15 | BA3B9 | PD.6 Geheugen en dementie | BA3 | CO-1/2 | FJ de Jong |
16.30-17.15 | BA3B8 | HC.5 Farmacotherapie bij M.Parkinson | BA3 | CO-1/2 | A.H.J. Danser |
20.59-22.59 | BA3B9 | ZO.2 Gevallen mannen | BA3 | | R.J. Osse, J.N. van der Geest, P.J. Koudstaal |
|
Week 22 wo 29-05-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | TTBA2 | Roostervrij t.b.v. Tentamen 2B3 | BA2 | | |
08.30-10.15 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, A. van der Velden, A A Halkes-Oren, GCA Peelen, W Couprie, G.H.M. Leunissen |
09.00-12.30 | TTBA2 | Tentamen 2B3 (Dyslectici) | BA2 | Woudestein Leuven, Woudestein Bergen | |
09.30-12.30 | TTBA2 | Tentamen 2B3 | BA2 | Woudestein Van der Goot-gebouw | P.L.A. van Daele |
10.15-12.00 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, A A Halkes-Oren, GCA Peelen, G.H.M. Leunissen, W Couprie, A. van der Velden |
13.30-15.15 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, A. van der Velden, EE Plouvier, G.H.M. Leunissen, W Couprie, GCA Peelen |
15.15-17.00 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, A. van der Velden, GCA Peelen, EE Plouvier, G.H.M. Leunissen, A A Halkes-Oren |
15.45-17.45 | BA3B4 | VO.4 Inhaal Onderz v Keel, Neus en Oren | BA3 | CQ-5D, CQ-5E, CQ-5B | A. van Linge |
20.59-22.59 | BA3B9 | ZO.3 Geheugenpil | BA3 | | Y. Elgersma |
|
Week 22 do 30-05-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
18.59-23.59 | BA2C1 | ZO.3 Ongunstige belasting van het bewegingsap | BA2 | | J.J.M. Pel |
19.59-23.59 | BA2C1 | ZO.1 Bloedvaten en zenuwen van de extrem | BA2 | | G.J. Kleinrensink |
20.59-22.59 | BA3B9 | ZO.4 Het zieke brein | BA3 | | FJ de Jong |
|
Week 22 vr 31-05-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-08.45 | BA2C1 | HC.1 Introductie van het thema | BA2 | CO-1/2 | J.H.J.M. Bessems |
08.30-10.15 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, A A Halkes-Oren, JGM Kievit, EE Plouvier, W.B. de Koning, G.H.M. Leunissen |
08.45-09.30 | BA2C1 | HC.2 Functionele anatomie bewegingsapparaat | BA2 | CO-1/2 | G.J. Kleinrensink |
09.45-10.30 | BA2C1 | HC.3 Chirurgische anatomie bewegingsapparaat | BA2 | CO-1/2 | J.H.J.M. Bessems |
10.15-12.00 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, A A Halkes-Oren, JGM Kievit, G.H.M. Leunissen, W.B. de Koning, EE Plouvier |
10.45-11.30 | BA2C1 | HC.4 Stoornissen in de kraakbeenopbouw | BA2 | CO-1/2 | WWM Pijnappel |
10.45-12.45 | BA3B9 | VO.2 Vergeetachtigheid | 21, 22, 23, 24, 25 | 31 | LC Jiskoot, FJ de Jong |
11.30-12.15 | BA2C1 | HC.5 Schouderanatomie | BA2 | CO-1/2 | G.J. Kleinrensink |
12.30-13.15 | BA2C1 | NB Nabespreking TT 2B3 | BA2 | CO-1/2 | P.L.A. van Daele |
13.30-15.15 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, A A Halkes-Oren, A Kannekens, EE Plouvier, G.H.M. Leunissen, JGM Kievit |
15.15-17.00 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, A Kannekens, JGM Kievit, EE Plouvier, G.H.M. Leunissen, A A Halkes-Oren |
15.45-17.45 | BA2SW | SW.7 Inhaal Samenwerken 7 | BA2 | 1 | A. van t Spijker |
20.59-22.59 | BA3B9 | ZO.5 Hydrocephalus | BA3 | | P.J. Koudstaal |
21.59-23.59 | BA2C1 | ZO.2 Histologie en (patho)fysiologie van het | BA2 | | J.H.J.M. Bessems |
|
Week 22 za 01-06-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
21.59-23.59 | BA3B9 | ZO.6 Psychiatrische ziekteleer | BA3 | | W.W. van den Broek |
|
Week 23 ma 03-06-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA2C1 | HC.6 De orthopedische pati�nt | BA2 | CO-3/4 | P.K. Bos |
08.30-10.15 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, EE Plouvier, F.B.M. Gan-Creijghton, G.H.M. Leunissen, HG Rijksen, MHE Elbers |
09.30-10.15 | BA2C1 | HC.7 Musculoskeletale radiologie | BA2 | CO-3/4 | DF Hanff |
10.15-12.00 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, EE Plouvier, F.B.M. Gan-Creijghton, HG Rijksen, MHE Elbers, G.H.M. Leunissen |
10.30-11.15 | BA2C1 | HC.8 Geneeskunde en innovatie voorl. VO TU | BA2 | CO-3/4 | G.J. Kleinrensink, R.H.M. Goossens |
11.30-12.15 | BA2C1 | HC.9 Schouderaandoeningen | BA2 | CO-3/4 | D.E. Meuffels |
12.30-13.15 | BA2C1 | HC.10 Sportgeneeskunde; Wat doet een sportarts | BA2 | CO-3/4 | RJ de Vos |
12.30-13.15 | BA3B9 | RB Responsiebijeenkomst week 9 | BA3 | CO-1 | Y. Elgersma, J.C. van Swieten |
13.30-14.15 | BA3B10 | HC.1 Kinderpsychiatrische stoornissen | BA3 | CO-1/2 | P.F.A. de Nijs |
13.35-15.05 | BA2C1 | EV Evaluatie 2B3 | BA2 | Lokaal-15 | LGM Bode, S.C.A. van Blokland, SD Janki |
14.30-15.15 | BA3B10 | HC.2 Organisatie limbisch systeem | BA3 | CO-1/2 | J.C. Holstege |
15.30-16.15 | BA3B10 | HC.5 Monoamines en depressie | BA3 | CO-1/2 | A.J.M. Roks |
20.59-22.59 | BA3B10 | ZO.1 De psychologie van de emoties | BA3 | | A. van t Spijker |
|
Week 23 di 04-06-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.30 | BA2B16 | VO.2b Inhaal Vaccinatietraining en isolatie | BA2 | 14 | D van Netten |
08.30-10.15 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, GCA Peelen, A Kannekens, MA Pellikaan-van der Veer, W.B. de Koning, EE Plouvier |
08.30-10.30 | BA2C1 | VO.1 Schouder, bovenarm (verpl) | 25, 26, 27 | SNIJ-3 | G.J. Kleinrensink, J.H.J.M. Bessems |
08.30-12.00 | INZ | Inzage GENBA3B1 | BA3 | COO-3 | |
09.30-10.30 | BA2B16 | VO.2a Inhaal Vaccinatietraining en isolatie | BA2 | 15 | E.F. van Beeck |
10.15-12.00 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, GCA Peelen, JGM Kievit, MA Pellikaan-van der Veer, W.B. de Koning, HG Rijksen |
10.45-11.45 | BA2B16 | VO.2a Inhaal Vaccinatietraining en isolatie | BA2 | 15 | E.F. van Beeck |
11.45-12.45 | BA2B16 | VO.2b Inhaal Vaccinatietraining en isolatie | BA2 | 14 | D van Netten |
13.30-14.15 | BA3B10 | PD.3 Een depressieve patient | BA3 | CO-1/2 | T.K. Birkenhager |
14.30-15.15 | BA3B10 | PD.4 Een angstig kind | BA3 | CO-1/2 | L.F. van der Steen |
19.59-22.59 | BA3B10 | ZO.2 Antidepressiva | BA3 | | A.H.J. Danser |
|
Week 23 wo 05-06-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.15 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, A. van der Velden, A A Halkes-Oren, GCA Peelen, W Couprie, G.H.M. Leunissen |
09.45-10.45 | BA2C1 | VO.2 Radiologie schouder bovenarm (verpl) | 21, 22, 23, 24, 25 | COO-3 | U Mutlu |
10.15-12.00 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, A. van der Velden, EE Plouvier, G.H.M. Leunissen, W Couprie, GCA Peelen |
13.30-16.55 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker |
15.00-18.30 | INZ | Inzage GENBA3B1 | BA3 | COO-3 | |
15.45-17.45 | BA2C1 | VO.3 Biomechanica van het bewegingsapparaat | 27, 28, 03, 25 | EE-1473 | P.A. Forbes |
19.59-22.59 | BA3B10 | ZO.3 De suicidale patient | BA3 | | E.M. Pluijms |
|
Week 23 do 06-06-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA2C2 | HC.1 Anatomie onderarm, pols en hand | BA2 | CO-1/2 | G.J. Kleinrensink |
08.30-10.15 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, A. van der Velden, GCA Peelen, MA Pellikaan-van der Veer, W.B. de Koning, W Couprie |
09.30-10.15 | BA2C2 | HC.2 Toegepaste anatomie onderarm, pols, hand | BA2 | CO-1/2 | C.A. van Nieuwenhoven |
10.15-12.00 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, GCA Peelen, MHE Elbers, MA Pellikaan-van der Veer, W.B. de Koning, F.B.M. Gan-Creijghton |
10.30-11.15 | BA2C2 | HC.3 Pathologie onderarm, pols en hand | BA2 | CO-1/2 | J.W. Colaris |
11.30-12.15 | BA2C2 | HC.4 Polsfractuur | BA2 | CO-1/2 | P.P. de Rooij |
12.30-13.15 | BA2C2 | LM.5 De hand in de ruimte | BA2 | CO-1/2 | C.A. van Nieuwenhoven |
12.45-13.30 | AOO | Voorlichting over master Geneeskunde | BA3 | CO-3, CO-4 | G.T. Pasaribu |
13.30-15.15 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, A. van der Velden, J. Damen, MA Pellikaan-van der Veer, W Couprie, GCA Peelen |
15.15-17.00 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, J. Damen, MHE Elbers, W.B. de Koning, W Couprie, MA Pellikaan-van der Veer |
16.00-17.00 | BA2C2 | VO.3 Radiologie onderarm, pols (verpl) | 19, 20, 21, 25, 27 | COO-5 | M. Renckens |
20.59-22.59 | BA3B10 | ZO.4 De depressieve patient | BA3 | | E.M. Pluijms |
20.59-23.59 | BA2C2 | ZO.1 Aanpak mono-artritis | BA2 | | M. Vis |
|
Week 23 vr 07-06-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA2C2 | PD.9 Gewrichtsbeschadiging bij inflammatoire | BA2 | CO-1/2 | J.W. Colaris |
08.30-10.15 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, A A Halkes-Oren, JGM Kievit, J. Damen, W.B. de Koning, G.H.M. Leunissen |
09.30-10.15 | BA2C2 | HC.6 Osteomyelitis en spondylodiscitis | BA2 | CO-1/2 | J.H.J.M. Bessems |
10.15-12.00 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, JGM Kievit, G.H.M. Leunissen, J. Damen, W.B. de Koning, A A Halkes-Oren |
10.30-11.15 | BA2C2 | HC.9 Tumoren van het steun- en bewegingsappar | BA2 | CO-1/2 | J.H.J.M. Bessems |
11.30-12.15 | BA2C2 | HC.7 Kristal artropathie | BA2 | CO-1/2 | M. Vis |
12.30-13.15 | BA2C5 | HC.8 Pijnmechanismen en pijnmedicatie bij inf | BA2 | CO-1/2 | A.H.J. Danser, M. Vis |
13.30-15.15 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, A A Halkes-Oren, A Kannekens, EE Plouvier, G.H.M. Leunissen, JGM Kievit |
13.30-15.30 | BA3B10 | VO.2 Diagnostiek van angststoornissen | 21, 22, 23, 24, 25 | 31 | E.M. Pluijms |
15.15-17.00 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, A A Halkes-Oren, A Kannekens, JGM Kievit, J. Damen, HG Rijksen |
15.45-17.45 | BA3B10 | VO.1 Observ. bij kinderen & jeugdigen (verpl) | 22, 23, 24 | 39 | P.F.A. de Nijs |
20.59-22.59 | BA3B10 | ZO.5 De manische patient | BA3 | | E.M. Pluijms |
21.59-23.59 | BA2C2 | ZO.2 Biomechanische achtergrond van hulpmid. | BA2 | | P.A. Forbes |
|
Week 24 ma 10-06-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
20.59-22.59 | BA3B11 | ZO.1 Schizofrenie | BA3 | | S Dieleman |
21.59-22.59 | BA2C2 | ZO.3 CRPS | BA2 | | F.J.P.M. Huygen |
|
Week 24 di 11-06-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.15 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, EE Plouvier, HG Rijksen, M. Vojinovic-Novakovic, W.B. de Koning, JGM Kievit |
08.30-10.30 | BA2C2 | VO.1 Onderarm, pols en hand (verpl) | 25, 26, 27 | SNIJ-3 | G.J. Kleinrensink, C.A. van Nieuwenhoven |
08.30-10.30 | BA3KR | CV.63 Inhaal Klinische redeneren 12 | BA3 | 7, 8 | EIT de Schepper |
10.15-12.00 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, A Kannekens, EE Plouvier, G.H.M. Leunissen, M. Vojinovic-Novakovic, W.B. de Koning |
10.45-12.45 | BA2C2 | VO.2 Bovenste extremiteit (verpl) | 25 | PKV-D | A. de Monchy |
10.45-12.45 | BA3B3 | Inhaal oogheelkundig onderzoek | BA3 | CQ-5C, CQ-5D, CQ-5E | J.C.E.M. Berge, ten |
12.45-13.30 | AOO | Voorlichting over master Geneeskunde | BA3 | CO-3, CO-4 | G.T. Pasaribu |
13.30-14.15 | BA3B10 | RB Responsiebijeenkomst week 10 | BA3 | CO-2 | J.C. Holstege, T.K. Birkenhager |
14.30-15.15 | BA3B11 | PD.1 Kliniek Schizofrenie | BA3 | CO-1/2 | S Dieleman |
15.30-16.15 | BA3B11 | HC.2 Theorie Schizofrenie | BA3 | CO-1/2 | S Dieleman |
15.45-17.45 | BA2C2 | VO.5 Patient partners (verpl) | 25, 26, 27 | 31 | M. Vis |
20.59-22.59 | BA3B11 | ZO.2 Farmacotherapie bij psychose | BA3 | | A.H.J. Danser |
21.59-23.59 | BA2C2 | ZO.4 Peesontstekingen en rupturen | BA2 | | C.A. van Nieuwenhoven |
|
Week 24 wo 12-06-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.15 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, A. van der Velden, A A Halkes-Oren, G.H.M. Leunissen, M. Vojinovic-Novakovic, W Couprie |
10.15-12.00 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, A. van der Velden, EE Plouvier, G.H.M. Leunissen, W Couprie, M. Vojinovic-Novakovic |
12.00-17.30 | BA2C2 | VO.4 Ergon med (TU Delft+1.5u reistijd)verpl | 21, 22, 23, 24, 25 | Externe ruimte | G.J. Kleinrensink |
13.30-14.15 | BA3B11 | HC.3 Autismespectrumstoornis | BA3 | CO-1/2 | P.F.A. de Nijs |
13.30-15.15 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, A A Halkes-Oren, G.H.M. Leunissen, M. Vojinovic-Novakovic, W Couprie, A. van der Velden |
14.30-15.15 | BA3B11 | HC.4 Stoorn. i.d. ontwikkeling taal en leren | BA3 | CO-1/2 | J.A.R. Donkersloot |
15.15-17.00 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, A. van der Velden, A A Halkes-Oren, M. Vojinovic-Novakovic, W Couprie, G.H.M. Leunissen |
15.30-16.15 | BA3B11 | HC.5 Verworven taal- en spraakstoornissen | BA3 | CO-1/2 | F. van Kooten |
20.59-22.59 | BA3B11 | ZO.3 Autisme en psychose | BA3 | | P.F.A. de Nijs |
20.59-23.59 | BA2C2 | ZO.5 Farmacologie van pijnstillers | BA2 | | A.H.J. Danser |
|
Week 24 do 13-06-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA2C3 | HC.1 Anatomie bekken, heup en bovenbeen | BA2 | CO-3/4 | G.J. Kleinrensink |
08.30-10.15 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, F.B.M. Gan-Creijghton, MHE Elbers, MA Pellikaan-van der Veer, M. Vojinovic-Novakovic, A. van der Velden |
09.30-10.15 | BA2C3 | HC.2 Artrose | BA2 | CO-3/4 | J Van Oldenrijk |
10.15-12.00 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, A. van der Velden, MA Pellikaan-van der Veer, M. Vojinovic-Novakovic, W.B. de Koning, MHE Elbers |
10.30-11.15 | BA2C3 | HC.3 Botaanleg, remodeling en reparatie | BA2 | CO-3/4 | G.J.L.H. van Leenders |
10.45-12.45 | BA3B11 | VO.2 Illusies en hallucinaties | 21, 22, 23, 24, 25, 33 | COO-3 | J.N. van der Geest, M.L. van der Heyden |
11.30-12.15 | BA2C3 | HC.4 Farmacologie van anesthetica | BA2 | CO-3/4 | M. Klimek |
12.30-13.15 | BA2C3 | HC.5 Peri-operatieve anesthesiologische zorg | BA2 | CO-3/4 | M. Klimek |
13.30-15.15 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, F.B.M. Gan-Creijghton, J. Damen, M. Vojinovic-Novakovic, W.B. de Koning, MA Pellikaan-van der Veer |
15.15-17.00 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, A. van der Velden, J. Damen, MA Pellikaan-van der Veer, W.B. de Koning, M. Vojinovic-Novakovic |
20.59-22.59 | BA3B11 | ZO.4 Neurobiologie van autisme | BA3 | | Y. Elgersma, J.N. van der Geest |
21.59-23.59 | BA2C3 | ZO.1 De spier-pees-aanhechting | BA2 | | G.J.L.H. van Leenders, B.C. Tilly |
|
Week 24 vr 14-06-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA2C3 | PD.6 Heupafwijkingen bij kinderen | BA2 | CO-1/2 | J.H.J.M. Bessems |
08.30-10.15 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, JGM Kievit, J. Damen, W.B. de Koning, A Kannekens, G.H.M. Leunissen |
09.30-10.15 | BA2C3 | HC.7 Coxartrose/osteonecrose | BA2 | CO-1/2 | J Van Oldenrijk |
10.15-12.00 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, G.H.M. Leunissen, J. Damen, W.B. de Koning, M. Vojinovic-Novakovic, A A Halkes-Oren |
10.30-11.15 | BA2C3 | PD.8 Heupfracturen | BA2 | CO-1/2 | P.P. de Rooij |
10.45-12.45 | BA3B10 | VO.3 KV Psychiatrisch onderzoek (verpl) | 23, 31 | 6 | NH van Mil |
11.30-12.15 | BA2C3 | HC.10 Metabole botziekten | BA2 | CO-1/2 | M.C. Zillikens |
12.30-13.15 | BA2C3 | LM.10 Een pijnlijke geschiedenis | BA2 | CO-1/2 | TC Bolt |
13.30-15.15 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, A A Halkes-Oren, G.H.M. Leunissen, M. Vojinovic-Novakovic, JGM Kievit, W.B. de Koning |
13.30-15.30 | BA3B11 | VO.3 Cognitieve gedragstherapie | 21, 22, 23, 24, 25 | 39 | F Vrooman |
15.15-17.00 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, A A Halkes-Oren, JGM Kievit, G.H.M. Leunissen, M. Vojinovic-Novakovic, W.B. de Koning |
15.45-17.45 | BA3B11 | VO.1 Drie symptoomclusters bij schizofrenie | 21, 22, 23, 24, 25 | 31 | K.M. Passe |
21.59-23.59 | BA2C3 | ZO.2 Osteonecrose | BA2 | | J.H.J.M. Bessems |
|
Week 25 ma 17-06-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.15 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, F.B.M. Gan-Creijghton, G.H.M. Leunissen, J. Damen, MHE Elbers, M. Vojinovic-Novakovic |
10.15-12.00 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, G.H.M. Leunissen, HG Rijksen, J. Damen, M. Vojinovic-Novakovic, F.B.M. Gan-Creijghton |
10.15-12.15 | BA2C3, BA3B12 | Facultatief-Obductie | BA2, BA3, MA1 | C-034 | J.M. Kros |
10.45-12.45 | BA2C3 | VO.1 Bekken heup en bovenbeen (verpl) | 25, 26, 27 | SNIJ-3 | G.J. Kleinrensink, J.H.J.M. Bessems |
13.30-14.15 | BA3B11 | RB Responsiebijeenkomst week 11 | BA3 | CO-1/2 | P.F.A. de Nijs, S Dieleman |
14.30-15.15 | BA3B12 | PD.1 Gedragsstoornis jeugd | BA3 | CO-1/2 | P.F.A. de Nijs |
15.30-16.15 | BA3B12 | HC.2 Farmacologie van verslaving | BA3 | CO-1/2 | A.H.J. Danser |
15.45-17.45 | BA2C3 | VO.3 DIGIMIC Het overbelaste gewricht | 21, 22, 23, 24, 25 | COO-5 | G.J.L.H. van Leenders, C.J. Vissers, E. Lubberts, J. Giang |
16.30-17.15 | BA3B12 | PD.3 Alcoholverslaving | BA3 | CO-1/2 | P.F.A. de Nijs |
19.59-22.59 | BA3B12 | ZO.1 Alcoholverslaving | BA3 | | A.H.J. Danser |
21.59-23.59 | BA2C3 | ZO.3 Botaanleg, remodeling & rep | BA2 | | J.H.J.M. Bessems |
|
Week 25 di 18-06-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.15 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, GCA Peelen, A Kannekens, JGM Kievit, MA Pellikaan-van der Veer, W.B. de Koning |
10.15-12.00 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, GCA Peelen, G.H.M. Leunissen, MA Pellikaan-van der Veer, W.B. de Koning, M. Vojinovic-Novakovic |
10.15-12.15 | BA2C3, BA3B12 | Facultatief-Obductie | BA2, BA3, MA1 | C-034 | J.M. Kros |
13.30-14.15 | BA3B12 | LM.4 Dwangmaatregelen in de psychiatrie | BA3 | CO-1/2 | AI Wierdsma |
14.30-15.15 | BA3B12 | HC.5 Forensische psychiatrie | BA3 | CO-1/2 | E.M. Pluijms |
14.45-15.45 | BA2C3 | VO.2 Radiol bekken, heup en bovenbeen (verpl) | 21, 22, 23, 24, 25 | COO-3 | S.M. Eijgenraam |
15.30-16.15 | BA3B12 | HC.6-CV Gedragsproblemen | BA3 | CO-1/2 | J.M.T. Stam-Veeren |
18.59-22.59 | BA3B12 | ZO.2 Voor- en nadelen drugsgebruik | BA3 | | A.H.J. Danser |
|
Week 25 wo 19-06-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-10.15 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, A. van der Velden, A A Halkes-Oren, GCA Peelen, G.H.M. Leunissen, M. Vojinovic-Novakovic |
10.15-12.00 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, A A Halkes-Oren, GCA Peelen, G.H.M. Leunissen, M. Vojinovic-Novakovic, A. van der Velden |
10.15-12.15 | BA2C3, BA3B12 | Facultatief-Obductie | BA2, BA3, MA1 | C-034 | J.M. Kros |
13.30-15.15 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, A. van der Velden, GCA Peelen, M. Vojinovic-Novakovic, W Couprie, A A Halkes-Oren |
15.15-17.00 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, A. van der Velden, GCA Peelen, M. Vojinovic-Novakovic, W Couprie, A A Halkes-Oren |
15.45-16.15 | BA3B8, BA3B4 | Inh neurologisch onderzoek 1+2 | BA3 | CQ-1Da | M. Meulen van der |
16.15-17.45 | BA3B8, BA3B4 | Inh neurologisch onderzoek 1+2 | BA3 | PKV-C | A.E.M. Bastiaansen |
16.15-17.45 | BA3B8, BA3B4 | Inh neurologisch onderzoek 1+2 | BA3 | PKV-E | L. Harlaar |
16.15-17.45 | BA3B8, BA3B4 | Inh neurologisch onderzoek 1+2 | BA3 | PKV-B | M. Meulen van der |
19.59-22.59 | BA3B12 | ZO.3 Maatschappelijke gevolgen verslaving | BA3 | | P.F.A. de Nijs |
|
Week 25 do 20-06-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA2C4 | HC.1 Anatomie knie en onderbeen | BA2 | CO-1/2 | G.J. Kleinrensink |
08.30-10.15 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, A. van der Velden, MA Pellikaan-van der Veer, W.B. de Koning, W Couprie, F.B.M. Gan-Creijghton |
08.30-10.30 | BA3B12 | VO.1 De moeilijke patient | 21, 22, 23, 24, 25 | 31 | R.J. Osse |
09.30-10.15 | BA2C4 | HC.2 Ligamentenletsels van de knie | BA2 | CO-1/2 | D.E. Meuffels |
10.15-12.00 | BA3CV | CV3 Stationstoets (inschr. SinOnline) | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, W.B. de Koning, W Couprie, M. Vojinovic-Novakovic, MA Pellikaan-van der Veer, A. van der Velden |
10.15-12.15 | BA2C3, BA3B12 | Facultatief-Obductie | BA2, BA3, MA1 | C-034 | J.M. Kros |
10.30-11.15 | BA2C4 | HC.3 Overbelastingsletsels bot, pees & spier | BA2 | CO-1/2 | RJ de Vos |
10.45-12.45 | BA3B12 | VO.2 Boefjes gedrag | 21, 22, 23, 24, 25 | 39 | MB Hofstra |
11.30-12.15 | BA2C4 | HC.4 Kinderfracturen | BA2 | CO-1/2 | J.H.J.M. Bessems |
20.59-22.59 | BA3B12 | ZO.4 Persoonlijkheidsstoornissen | BA3 | | E.M. Pluijms |
22.59-23.59 | BA2C4 | ZO.1 Norm.abnorm. groei ontwikkeling onderste | BA2 | | J.H.J.M. Bessems |
|
Week 25 vr 21-06-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA2C4 | HC.5 Anatomie enkel en voet | BA2 | CO-1/2 | G.J. Kleinrensink |
08.30-10.30 | BA3SW | Algemene inhaalles SW BA3 | BA3 | 20 | ES van Eijk |
09.30-10.15 | BA2C4 | PD.6 Gecompliceerde letsels van het onderbeen | BA2 | CO-1/2 | J.H.J.M. Bessems |
10.15-12.15 | BA2C3, BA3B12 | Facultatief-Obductie | BA2, BA3, MA1 | C-034 | J.M. Kros |
10.30-11.15 | BA2C4 | HC.7 Enkelletsels | BA2 | CO-1/2 | D. den Hartog |
11.30-12.15 | BA2C4 | LM.8 Geschiedenis van de fractuurbehandeling | BA2 | CO-1/2 | J.H.J.M. Bessems |
14.30-18.30 | INZ | Inzage GENBA2B3 | BA2 | COO-3 | |
21.59-23.59 | BA2C4 | ZO.2 Fractuurbeh algemeen - complicaties | BA2 | | T. Hagenaars |
|
Week 26 ma 24-06-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
09.30-10.15 | BA2C4 | PD.9 Voetafwijkingen | BA2 | CO-1/2 | M. van der Grinten |
10.15-12.15 | BA2C4, BA3B13 | Facultatief-Obductie | BA2, BA3, MA1 | C-034 | J.M. Kros |
10.30-11.15 | BA2C4 | PD.10 Onderbeen- en voetafwijkingen bij kinder | BA2 | CO-1/2 | J.H.J.M. Bessems |
10.30-18.30 | INZ | Inzage GENBA2B3 | BA2 | COO-5 | |
11.45-12.45 | BA2C4 | VO.4 Beschrijven type fracturen/immobilisatie | 01, 02, 03, 04, 25 | 31 | T. Hagenaars |
13.30-14.15 | BA3B12 | RB Responsiebijeenkomst week 12 | BA3 | CO-1 | P.F.A. de Nijs, R.J. Osse |
14.30-15.15 | BA3B13 | HC.1 Organisatie pijnsysteem | BA3 | CO-1/2 | J.C. Holstege |
15.30-16.15 | BA3B13 | HC.2 Pijninhibitie | BA3 | CO-1/2 | J.C. Holstege |
16.00-17.00 | BA2C4 | VO.3 Radiol Knie-Onderbeen-Enkel-Voet (verpl) | 24, 25, 26, 27, 28 | COO-3 | L.M. Schiphouwer |
16.30-17.15 | BA3B13 | HC.3 Opioden en andere analgenitca | BA3 | CO-1/2 | A. Maassen van den Brink |
19.59-22.59 | BA3B13 | ZO.1 Pijnlijke neuropathie | BA3 | | B.C. Jacobs, J.L.M. Jongen |
22.59-23.59 | BA2C4 | ZO.3 Het compartimentsyndroom | BA2 | | C.A. van Nieuwenhoven |
|
Week 26 di 25-06-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
10.15-12.15 | BA2C4, BA3B13 | Facultatief-Obductie | BA2, BA3, MA1 | C-034 | J.M. Kros |
10.30-12.30 | BA2C4 | VO.1 Knie onderbeen enkel voet (verpl) | 25, 26, 27 | SNIJ-3 | G.J. Kleinrensink, J.H.J.M. Bessems |
10.45-12.45 | BA3B12 | VO.3 Inhaal Journal club, debat | BA3 | 1 | A. van t Spijker |
13.30-15.30 | BA2C4 | VO.2 Onderste extremiteit geheel (verpl) | 25 | PKV-A | L.J. van der Giessen |
14.30-15.15 | BA3B13 | HC.5 Goede pijn, slechte pijn | BA3 | CO-1/2 | J.L.M. Jongen |
15.30-16.15 | BA3B13 | PD.6 Pijn bij kankerpatienten | BA3 | CO-1/2 | J.L.M. Jongen |
20.59-22.59 | BA3B13 | ZO.2 Pathofarmacologie van migraine | BA3 | | A. Maassen van den Brink |
22.59-23.59 | BA2C4 | ZO.4 Osteochondrosen en gerel aandoeningen | BA2 | | J.H.J.M. Bessems |
|
Week 26 wo 26-06-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
10.15-12.15 | BA2C4, BA3B13 | Facultatief-Obductie | BA2, BA3, MA1 | C-034 | J.M. Kros |
10.45-12.45 | BA3B13 | VO.2 Neuro Oncologie | 21, 22, 23, 24, 25 | 39 | J.L.M. Jongen |
13.30-15.30 | BA3B13 | VO.1 Radiculaire pijn | 21, 22, 23, 24, 25 | 31 | E.J. Delwel |
20.59-22.59 | BA3B13 | ZO.3 Centraal neuropath pijnsyndromen | BA3 | | J.L.M. Jongen |
|
Week 26 do 27-06-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA2C5 | HC.1 Anatomie van de rug en bekken | BA2 | CO-1/2 | G.J. Kleinrensink |
09.30-10.15 | BA2C5 | HC.2 Wervelfracturen en scoliose | BA2 | CO-1/2 | JJM Renkens |
10.15-12.15 | BA2C4, BA3B13 | Facultatief-Obductie | BA2, BA3, MA1 | C-034 | J.M. Kros |
10.30-11.15 | BA2C5 | PD.3 Inflammatoire rugklachten | BA2 | CO-1/2 | M. Vis |
11.30-12.15 | BA2C5 | HC.4 Wervelkolomaandoeningen | BA2 | CO-1/2 | JJM Renkens |
18.00-20.00 | BA2C5 | Inhaal Bovenste extremiteit nek | BA2 | PKV-A | L.J. van der Giessen |
18.00-20.00 | BA2C5 | Inhaal Onderste extremiteit rug | BA2 | PKV-B | J.H.J.M. Bessems |
20.59-22.59 | BA2C5 | ZO.1 Aspecifieke lage rugklachten | BA2 | | F.J.P.M. Huygen |
20.59-22.59 | BA3B13 | ZO.4 Benadering bij pijn door kanker | BA3 | | W. Taal |
|
Week 26 vr 28-06-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.30-09.15 | BA2C5 | PD.5 Diagnostiek bij aspecifieke lage rugpijn | BA2 | CO-1/2 | H.J. Stam |
09.30-10.15 | BA2C5 | HC.6 Wondgenezing en gestoorde wondgenezing | BA2 | CO-1/2 | A.J.M. Luijsterburg |
10.15-12.15 | BA2C4, BA3B13 | Facultatief-Obductie | BA2, BA3, MA1 | C-034 | J.M. Kros |
11.30-12.15 | BA2C5 | RB Responsiebijeenkomst 2.C.3 t/m 2.C.5 | BA2 | CO-1/2 | J.H.J.M. Bessems, M. Vis, G.J. Kleinrensink, H.J. Stam, G.S.R. Muradin |
14.45-15.45 | BA2C5 | VO.3 Radiologie Wervelkol. (verpl) | 25, 26, 27, 28, 29 | COO-3 | S.R. Koene |
15.45-17.45 | BA3B10 | VO.1 Inhaal Observ. bij kinderen & jeugdigen | BA3 | 6 | P.F.A. de Nijs |
19.59-22.59 | BA2C5 | ZO.2 Lage rugpijn | BA2 | | A. de Monchy |
|
Week 27 ma 01-07-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
10.45-11.45 | BA2C5 | VO.3 Inhaal VO Radiologie | BA2 | COO-3 | M. Renckens |
13.30-14.15 | BA3B14 | HC.1 Shocken waarom nog | BA3 | CO-1/2 | E.M. Pluijms |
13.30-15.30 | BA2C5 | VO.2 Wervelkolom en herhaling (verpl) | 25 | PKV-A | L.J. van der Giessen |
14.30-15.15 | BA3B13 | PD.4 Polyneuropathie | BA3 | CO-1/2 | P.A. van Doorn |
15.45-17.45 | BA2C5 | VO.1 Wervelkolom (verpl) | 25, 26, 27 | SNIJ-3 | G.J. Kleinrensink, H.J. Stam |
15.45-17.45 | BA3B14 | VO.2 De steeds terugkerende patient | 22, 23, 24 | 31 | JF Gerard, AHE van Beeck |
16.00-17.00 | BA2C5 | VO.3 Inhaal VO Radiologie | BA2 | COO-3 | U Mutlu |
18.00-19.00 | BA2C5 | VO.1 Inhaal IVO1 week 1 en 2 | BA2 | SNIJ-3 | J.H.J.M. Bessems |
19.00-20.00 | BA2C5 | VO.1 Inhaal IVO1 week 3 en 4 | BA2 | SNIJ-3 | J.H.J.M. Bessems |
20.00-22.00 | BA3B14 | ZO.1 Beh onbegrepen lich klachten | BA3 | | A. van t Spijker |
20.59-22.59 | BA2C5 | ZO.4 Scoliose | BA2 | | J.H.J.M. Bessems |
|
Week 27 di 02-07-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | TTBA2 | Roostervrij t.b.v. Tentamen 2C1 | BA2 | | |
10.45-12.45 | BA3B14 | VO.1 Zit het tussen de oren? | 21, 22, 23, 24, 25 | 31 | R.J. Osse |
13.30-14.15 | BA3B14 | PD.2 Peri partum psychiatrie | BA3 | CO-1/2 | E.M. Knijff |
14.30-15.15 | BA3B14 | PD.3 Voorbijgaande uitval | BA3 | CO-1/2 | R.J. Osse, P.A.E. Sillevis Smitt |
21.59-23.59 | BA3B14 | ZO.2 Benzodiazepinen | BA3 | | C. Bethlehem |
|
Week 27 wo 03-07-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | TTBA2 | Roostervrij t.b.v. Tentamen 2C1 | BA2 | | |
09.00-12.30 | TTBA2 | Tentamen 2C1 (Dyslectici) | BA2 | Woudestein Leuven, Woudestein Bergen | |
09.30-12.30 | TTBA2 | Tentamen 2C1 | BA2 | Woudestein Van der Goot-gebouw | J.H.J.M. Bessems |
12.30-13.15 | BA3B13 | RB Responsiebijeenkomst week 13 en 14 | BA3 | CO-1 | J.L.M. Jongen, J.C. Holstege |
15.45-17.45 | BA3B10 | VO.3 Inhaal KV Psychiatrisch onderzoek | BA3 | 5 | P.J.R. Sam |
|
Week 27 do 04-07-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | TTBA3 | Roostervrij t.b.v. Tentamen 3B2 | BA3 | | |
|
Week 27 vr 05-07-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | TTBA3 | Roostervrij t.b.v. Tentamen 3B2 | BA3 | | |
13.00-16.30 | TTBA3 | Tentamen 3B2 (Dysl) (Margriethal S'dam) | BA3 | | |
13.30-16.30 | TTBA3 | Tentamen 3B2 (Margriethal Schiedam) | BA3 | | E.M. Pluijms |
|
Week 28 ma 08-07-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | TTBA2 | Roostervrij t.b.v. Integratietoets BA2 | BA2 | | |
|
Week 28 di 09-07-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | TTBA2 | Roostervrij t.b.v. Integratietoets BA2 | BA2 | | |
08.00-22.00 | TTBA3 | Roostervrij t.b.v. Integratietoets BA3 | BA3 | | |
09.00-12.30 | TTBA2 | Integratietoets BA2 (Dyslectici) | BA2 | Woudestein Leuven, Woudestein Bergen | |
09.30-12.30 | TTBA2 | Integratietoets BA2 | BA2 | Woudestein Van der Goot-gebouw | G Elshout |
|
Week 28 wo 10-07-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-22.00 | TTBA3 | Roostervrij t.b.v. Integratietoets BA3 | BA3 | | |
09.00-12.30 | TTBA3 | Integratietoets BA3 (Dyslectici) | BA3 | Woudestein Leuven, Woudestein Bergen | |
09.30-12.30 | TTBA3 | Integratietoets BA3 | BA3 | Woudestein Van der Goot-gebouw | P.C.J. de Laat |
10.00-11.30 | BA2C5 | EV Evaluatie thema 2C | BA2 | 6 | J.H.J.M. Bessems, M. Vis, G.J. Kleinrensink |
|
Week 28 do 11-07-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-18.00 | BA3CV | Herkansing CV.3 toets | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, J. Damen |
|
Week 28 vr 12-07-2019 |
Tijd | Activiteit | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten |
08.00-18.00 | BA3CV | Herkansing CV.3 toets | BA3 | PKV-A, PKV-KA, PKV-KB | A. van t Spijker, J. Damen |
10.30-11.15 | BA2C5 | NB Nabespreking tentamen 2C | BA2 | CO-1/2 | J.H.J.M. Bessems, M. Vis, G.J. Kleinrensink |
|